ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
SEZÓNA
FOTOGALERIE
SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

LETNÍ TURNAJ 1992

S K U P I N A - 1
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  Inter Lotyšák            7                67: 10  14
  2.  AFC Oblouci              7                19: 16  10
  3.  FC Vyprahlo              7                25: 13  10
  4.  Berger club              6                26: 24   6
  5.  Černí andělé             7                18: 38   5
  6.  Kropex                   7                21: 32   4
  7.  FC Pigs                  6                12: 24   3
  8.  Italia                   7                10: 41   2
S K U P I N A - 2
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  FC Typos A+B             7                30:  6  11
  2.  AFC Beránek              7                24: 18  10
  3.  Alabao                   7                18: 23   8
  4.  Dřevorubci Modřany       7                16: 16   8
  5.  Paradis                  7                16: 15   8
  6.  Holosmetky               7                22: 23   6
  7.  Alténa Soccer            7                25: 36   4
  8.  Tycho de Brahe           7                 9: 25   1
S K U P I N A - 3
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  Vojenské lesy            7                48:  3  14
  2.  DM Johsnon               7                26:  6  12
  3.  PK Huňáč                 7                27: 12  10
  4.  FC Příkopy               7                25: 22   8
  5.  FM Vyzunk                7                13: 29   6
  6.  Parazit                  7                16: 23   4
  7.  Real Praha               7                10: 28   2
  8.  ESAN                     7                 0: 42   0
S K U P I N A - 4
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  Parta z Jarova           7                21:  6  13
  2.  Baltimora CP             7                35: 10  12
  3.  Grinders                 7                23: 13   8
  4.  Viktoria Bítovská B      7                11:  9   7
  5.  Žvahov                   6                16: 17   6
  6.  Estudiantes              6                 8: 15   6
  7.  P.F.C.                   7                 4: 28   2
  8.  Sen Černý Most           7                12: 32   0
S K U P I N A - 5
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  DPP                      6                30:  5  12
  2.  WT Ekonom                7                34:  9  11
  3.  T.T.T.                   7                17: 11  10
  4.  AC Barbero               7                17: 21   7
  5.  Vibromax                 6                18: 15   6
  6.  MJS Konflikt A+B         7                17: 13   5
  7.  PCAS Nusle               7                14: 31   3
  8.  Ballet SI                7                 0: 42   0
S K U P I N A - 6
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  Q.P.C. A+B               7                35: 15  12
  2.  PC Santa Tranta A+B      7                41: 19  12
  3.  Real Triky               7                37: 24  10
  4.  Tučňáci                  7                39: 23   8
  5.  Atrapy                   7                24: 24   7
  6.  H.U.P. '85               7                15: 31   4
  7.  Bussiness                7                17: 46   2
  8.  DM Servis                7                17: 46   1
S K U P I N A - 7
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  F.C.K.                   7                40: 11  11
  2.  TBC Olšany               7                19:  9  11
  3.  Durch                    7                15: 11   9
  4.  Alien Vysočany           7                17: 23   7
  5.  TJ Bohemia Chips 1980    7                26: 23   7
  6.  Ipswich Notor            7                16: 22   5
  7.  FC Kings                 7                14: 27   4
  8.  Válcovna plechu          7                11: 32   2
S K U P I N A - 8
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1.  AFK Nusle                7                42:  6  14
  2.  Oranjes                  7                27: 16   9
  3.  Vokoun Písnice           7                28: 28   8
  4.  National Zahrádky A+B    7                21: 17   8
  5.  Viktoria Bítovská        7                21: 21   7
  6.  Kmochův odkaz            7                19: 31   6
  7.  Juventus Vinohrady       7                20: 27   4
  8.  Reálná šance             7                 0: 42   0
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL VÁCLAVA KOKEŠE - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Inter Lotyšák - Typos 2:4, Vojenské lesy - Parta z Jarova 1:2, DPP - Q.P.C. 4:7, F.C.K. - AFK Nusle 1:1 pk 4:3
semifinále
Typos - Parta z Jarova 8:3, Q.P.C. - F.C.K. 3:3 pk 1:3
o 3.místo
Parta z Jarova - Q.P.C. 0:6k
Finále
F.C.K. - Typos 1:2

MEMORIÁL IVANA HRDLIČKY - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Oblouci - Beránek 2:1, Johnson - Baltimora 2:3, Ekonom - Santa Tranta 9:1, Olšany - Oranjes 6:0k
semifinále
Oblouci - Baltimora 3:4, Ekonom - Olšany 1:1 pk 2:3
o 3.místo
Oblouci - Ekonom 1:8
Finále
TBC Olšany - Baltimora 3:3 pk 4:3

POHÁR ÚTĚCHY - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Vyprahlo - Alabao 3:3 pk 3:1, Huňáč - Grinders 1:4, T.T.T. - Real Triky 3:8, Durch - Vokoun Písnice 3:0
semifinále
Vyprahlo - Grinders 2:2 pk 3:0, Real Triky - Durch 2:2 pk 4:3
o 3.místo
Grinders - Durch 6:0k
Finále
FC Vyprahlo - Real Triky 6:1

miroslavsrb@centrum.cz
© INFONet