HANSPAULKA
VÍTĚZOVÉ
Letní turnaj

Partneři
našeho webu

AKCE PRO HRÁČE HANSPAULSKÉ LIGY SLEVA NA
POJIŠTĚNÍ AŽ 80%

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




Poslední aktualizace - 6. listopadu 2016

NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH LETNÍHO TURNAJE


Memoriál Václava Kokeše
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
2016            Dynamo UK              Gente-Yeti              A.G.Č.V.    
2015            Sokol Picasso          Hoverla Zak             Parní válec
2014            Taurin                 Prosím, nesmějte se     Sananim
2013            Taurin                 Skif                    Sokol Picasso
2012            Skif                   Serval                  WTF Parukářka
2011            Dirty Bastards         Hedonis                 Legends are back
2010            Zelená liška jun.      Queens Park Club        M-Bubo
2009            Břewnow boys           DPP VET                 DPP
2008            Filipi                 Holosmetky              Milenium Praha
2007            Nikdo nikde            Queens Park Club        WT Ekonom
2006            DPP                    Cosmetic                DPP B
2005            Queens Park Club       Tučňáci                 Medvědi
2004            Dřevěná Nemesis        Holosmetky              M-Bubo
2003            Queens Park Club       M-Bubo                  Polnohospodár
2002            Ortopedie              WT Ekonom               South Stars
2001            WT Ekonom              MVS Vršovice B          Queens Park Club
2000            Sorry                  WT Ekonom               Baltimora
1999            Queens Park Club       Dřevorubci Modřany      Real Tide
1998            Sedm andělů            Vojenské lesy           Smrtelná střela
1997            Comes Košíře           Nic Moc Boys            Queens Park Club
1996            Sedm andělů            Nic Moc Boys            Baltimora
1995            Queens Park Club       Atlanta Žižkov          Stará Garda
1994            Baltimora              Vojenské lesy           Queens Park Club
1993            WT Ekonom              Grinders                Folprecht
1992            F.C.K.                 Typos                   Queens Park Club
1991            Queens Park Club       Baltimora               Pětník
1990            Seno a vidle Písnice   Inter Lotyšák           Myšáci
1989            Zelená liška           Parta z Jarova          Nic Moc Boys
1988            MS Buczina             RSC KV jun.             AIDS
1987            Inter Lotyšák          Viking                  PFC Nusle
1986            SK Trops               Inter Lotyšák           WT Ekonom
1985            Bombarďáci             Inter Lotyšák           Vojenské lesy
1984            WT Ekonom              Traktor Praha           Vojenské lesy
1983            Vojenské lesy          KFK Betl                Chelsea
1982            Inter Lotyšák          Vojenské lesy           KFK Betl
1981            Nic Moc Boys           Santa Dominica          Chelsea
1980            Kodymka                Chelsea                 Stará Fara
1979            AC Fišerka             Chelsea                 S.P.M.
1978            AC Fišerka             S.P.M.                  Feyenoord BBC
1977            AC Fišerka             Stará Fara              S.P.M.
1976            S.P.M.                 Typos                   Stará Fara
1975            S.P.M.                 Typos                   Ajax Baba
1974            S.P.M.                 Traktor Hustoles        Stará Fara

Memoriál Ivana Hrdličky
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
2016            Hosthubters            GFC Regent B            ČP Pankrác B
2015            Gente                  Dynamo UK               GFC Regent B
2014            Dynamo UK              Angmar                  Banana Chiquita
2013            PV Bum bar B           TJ Spoje Praha          DPP
2012            Komety                 Best of Felix+Květák    Vibromax jun.
2011            Tatarský biftek        Dejvický expres         Queens Park Club
2010            Dirty Bastards         Dejvický expres         PK GoHosp
2009            VŠSK MFF UK            F.C.K.                  Pe3ny
2008            Nikdo nikde            F.C.K.                  Senioři Praha
2007            Sorry                  F.C.K.                  Typos
2006            M-Bubo                 Six devils              VK Blesk
2005            Traktor Praha          Orosený paragraf        F.C.K.
2004            Desítníci              Polnohospodár           WT Ekonom
2003            Soho devils            SK Trops                DPP
2002            Palmeiras Prosek       Poreshin                Bum bar + Struhy
2001            Holosmetky             Baltimora               Comes Košíře
2000            Queens Park Club       Holosmetky              Matfyz
1999            Holosmetky             Gente-Yeti              Hostinec U Viléma
1998            WT Ekonom              Tučňáci                 Comes Košíře
1997            Matfyz                 Dřevorubci Modřany      Sedm andělů
1996            DPP                    Real Tide               NC Smetánka
1995            Vojenské lesy          Typos                   WT Ekonom
1994            Holosmetky             Typos                   Kent
1993            Queens Park Club       S.N.F.                  Sentinel
1992            TBC Olšany             Baltimora               WT Ekonom
1991            Zelená liška           Slovan amatéři          Estudiantes
1990            WT Ekonom              Parta z Jarova          FC Košíře
1989            WT Ekonom              CF Trona                Kalich club
1988            Inter Lotyšák          Zelená liška            Bohemia Chips + Žvahov
1987            Kyjský kozel           Stará Fara              Síto
1986            VÚMV 9852              Zelená liška            Kalich club

Memoriál Aleše Včelaříka
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
2016            Atomový veverky        England United          Sananim
2015            Rumpra Praha           Švárni šuhaji           Steau
2014            Pneuservis-Bartoušek   Pivní pohoda            R.I.P.
2013            Atomový veverky        VŠSK MFF UK             Deportivo bez koruny
2012            Dynamo UK              Dirty Bastards          VK Blesk
2011            Pavana                 F.C.K.                  FC 1869
2010            VŠSK MFF UK            Komety                  Vibromax
2009            Tus Pelotas            Zelená liška jun.       Zodyhyd
2008            Válcovna plechu VET    DPP VET                 Sorry
2007            K.K.K.                 DPP B                   Brazilská technika
2006            Soho devils            Typos                   Eclipse
2005            VŠSK MFF UK            Holosmetky              Studenti
2004            Medvědi                BFK Petrohradská        S.F.O.T.
2003            KFC Terasy B           Brazilská technika      Manny
2002            Holosmetky             Pašáci                  Vibromax
2001            Nic Moc Boys           Pašáci                  Beer boys
2000            Dřevorubci Modřany     Typos                   TJ Bohemia Chips
1999            GFC Regent             BC Martini              Medvědi
1998            RSC Modřany            Viktoria Bítovská       Parta z Jarova
1997            SK Ujde to             RSC Modřany             Jirka Lála
1996            AC Bozi                WT Ekonom               Miros
1995            Sorry                  SK Trops                DPP
1994            Folprecht              Viktoria Bítovská       Válcovna plechu
1993            Nic Moc Boys           Typos                   Holosmetky
1992            Vyprahlo               Real Triky              Grinders
1991            Typos                  Masters                 SK Trops
1990            DM Johnson             OFC Benda               Oblouci
1989            Chelsea                Seno a vidle Písnice    AC Xamax
1988            Seno a vidle Písnice   Kmochův odkaz           National Zahrádky
1987            Euforie                Typos B II.             Florentští býčci
1986            AC Fišerka             Kabely                  Praseodym

© PSMF