HANSPAULKA
VÍTĚZOVÉ
Zimní turnaj

Partneři
našeho webu

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

KURÝRNÍ SLUŽBA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL





Poslední aktualizace - 1. 5. 2017


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH ZIMNÍHO TURNAJE


Memoriál Josefa Hostinského
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
2017            Dynamo UK              Torpedo Barrandov       Kapr tým B
2016            Angmar                 Debakl                  Unreal Students
2015            Dynamo UK              Šrot                    Rumpra Praha
2014            Holosmetky             Zamrzlé šrouby          WT Ekonom
2013            Holosmetky             WT Ekonom               UTS Vršovice B
2012            Stará dáma             K.T.S.                  PAPE Dejvice
2011            AC Spajta              DPP                     Legends are back
2010            Filipi                 K.T.S.                  UTS Vršovice B
2009            Deko                   Viktoria Veleslavín     Absinth
2008            K.T.S.                 Deko                    UTS Vršovice B
2007            Deko                   My                      Absinth
2006            UTS Vršovice B         Traktor Humus           Deko
2005            Folprecht              Vittoria Žižkov B       CF Kulišáci
2004            USP Slamník            Vittoria Žižkov B       DPP
2003            Maverick               Bum bar PV              USP Slamník
2002            USP Slamník            Holosmetky              DPP
2001            Maverick               Holosmetky              Čechie 12
2000            Typos B                Inter Lotyšák           AC Xamax
1999            Borek hodinářství      Hostinec U Viléma       Medvědi
1998            Nic Moc Boys           Italia                  Katovna Žižkov
1997            Baltimora              Katovna Žižkov          Pape Dejvice
1996            Bakera                 SK Trops                A.G.Č.V.
1995            Nic Moc Boys           SK Trops                Matfyz
1994            Klokan club            Čechie 12               Italia
1993            Český hroch            DPP                     SK Trops
1991/92         Inter Lotyšák          USP Slamník             Cholupice + Mravenčák
1990/91         Atrapy                 Matfyz                  USP Slamník
1989/90         SK Trops               AB-ETC                  PS 02 + Viking
1988/89         Parta z Jarova         Eman Javorák B          Kmochův odkaz
1987/88         Inter Lotyšák          Hroch                   Folimanka
1986/87         Inter Lotyšák          Promile                 Matfyz
1985/86         Inter Lotyšák          Technometra             Celtic Let.+Republikán
1984/85         Gothes                 Garden City             SK Trops
1983/84         AC Start               Galaxie                 Viktoria Veleslavín
1982/83         Borussia BBC           VC Klandr               Ďolíček
1981/82         Borussia BBC           Černý psi               Kop Ho Do
1980/81         AC Fišerka             Inter Lotyšák           AFK Nusle
1979/80         AC Fišerka             Inter Lotyšák           Praseodym
1978/79         AC Fišerka             Inter Lotyšák           ČSAO Karlín
1977/78         Feyenoord BBC          AC Fišerka              A.G.Č.V.
1976/77         AC Fišerka             Chelsea                 S.P.M.
1975/76         S.P.M.                 A.G.Č.V.                OPBH zedníci

Memoriál Bohumila Pátka
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
2017            SAS fans               Morová rána             Regio team
2016            Sokol Picasso          Dynamo UK               Pivní pohoda
2015            Hoverla ZAK            Chmelaři                Devils of Zderaz
2014            Hosthunters            VK Blesk B              Morová rána
2013            Viktoria Veleslavín    Sparta Košíře B         Světlušky
2012            TBC Lachtan            Vozovna Hloubětín B     Pražští lvi
2011            Katovna Žižkov         GoHosp                  Pivní balet
2010            AC Nisa                Čelzí                   Kumpáni
2009            Filipi                 Grinders                Drsný šrouby
2008            Čech Mejd              Reage boys              Bílá Hora B
2007            Gladiators Beroun      Čechie 12               Morová rána
2006            CF Fugas               Morová rána             Vittoria Žižkov B
2005            Pražské peklo          DPP B                   Katovna Žižkov
2004            F.C.s                  AFK Nusle               Nemesis
2003            Botič                  Banán                   SP Clif
2002            Tuscarora              THC Hashlerka           UTS Vršovice B
2001            M-Bubo                 Pradox                  Vulcano
2000            Čechie 12              Medvědi                 Vittoria Žižkov
1999            Trapas II.             VK Blesk                WT Ekonom
1998            Pam pam tatá           Baltimora               DFC Viktoria Žižkov
1997            WT Ekonom              KYX                     Čechie 12
1996            Sedm andělů            WT Ekonom               Tic Tac
1995            Kent                   Katovna Žižkov          Traverza Štvanice
1994            Křídla Ďáblic          Malostranský SK         Bokem Ú-boku
1993            Alien Vysočany         Čechie 12               Křídla Ďáblic
1991/92         Baltimora              Merlin                  Seno a vidle + R.Triky
1990/91         AGČV/Parta z Jarova    Nisa                    WT Ekonom
1989/90         WT Ekonom              Matfyz                  Befeleme + A.G.Č.V.
1988/89         USP Slamník            AFK Nusle               SK Trops
1987/88         Lonegen                SK Čoud                 AC Start
1986/87         Groteska               CF Bílý lev             Slavík
1985/86         RSC KV A               RSC KV jun.             Estudiant.+Ajax Baba B
1984/85         AC Start               Kuchilla                Slovan Roztoky
1983/84         Kolo                   Kuchilla                S.P.M.
1982/83         Hroch                  MK Praha 6              Hvězdy
1981/82         Republikán             Dalagola                Kolo
1980/81         Hvězdy                 Estudiantes             Typos
1979/80         A.G.Č.V.               Arsenal BBC             Velvarská
1978/79         Chelsea                S.P.M.                  Ajax Baba
1977/78         WT Ekonom              Kodymka                 Chelsea
1976/77         Typos                  Kodymka                 Borussia BBC
1975/76         S.P.M.                 Feyenoord BBC           Batalion Vinohrady

Memoriál Václava Kardy
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
2017            Sinara                 Dirty Bastards          Světlušky
2016            Black bridge elite     Šampion Rohožník        The Penguins 6:5
2015            WT Ekonom              KTB B                   Světlušky
2014            Vidím čaj              Devils of Zderaz        Desítníci
2013            DPP                    F.C.K.                  Černý pumy
2012            Bum bar B              Legends are back        Old boys Trops
2011            Nulová šance           Viktoria Veleslavín     Normální chlapi
2010            Pražští lvi            CF Kulišáci VET         Drsný šrouby
2009            UTS Vršovice B         Sparta Košíře B         Demínka
2008            AC Ruzyně '95          Čechie 12               AFK Druháci
2007            AC Nisa                Inter Ohradní           Viktoria Veleslavín
2006            K.T.S.                 CF Kulišáci             Traktor Praha
2005            Dřevěná Nemesis        Nulová šance            Chlastosaurus/Kalich
2004            1.FP Praha             DPP B                   Studenti
2003            CF Kulišáci            WT Ekonom               Cosmo Hagibor
2002            Katovna Žižkov         AC Sumci Žižkov         SK Trops
2001            K.K.K.                 Vyprahlo                AC Xamax
2000            SK Trops + Eden 1999                           SK Neumann
1999            Folprecht              Comes Košíře            Manny
1998            AC Bozi                VK Blesk                A.G.Č.V.
1997            Medvědi                Lucián                  Tic Tac
1996            Merlin                 Katovna Žižkov          Rarita team
1995            CF Kulišáci            Schnecy                 Síto
1994            Nic Moc Boys           AFC Temosa + Vyprahlo B
1993            Inter Lotyšák          Matfyz                  Per Ho Tam
1991/92         WT Ekonom              Český hroch             Bohemia Chips + Rahan
1990/91         Hroch                  KFC Terasy              Kapr tým
1989/90         Klokan club            CF Fugas                Benda + Veleslavín
1988/89         Euforie                Gente                   SK Čoud
1987/88         Pofis                  RSC KV jun.             Stará Fara
1986/87         AC Start               USP Slamník             PAAN
1985/86         Kolo                   Ořechovka               Veteráni + AB-ETC
1984/85         Tochelee               Milwerton               Jr. Bruins
1983/84         Hroch                  USP Slamník             Kalich club
1982/83         Karel IV.              Pigs                    Cosmos Sedlec
1981/82         Real Duspa             Klokan club             Ajax Baba
1980/81         Real Duspa             Dlouhý lán              NC Sahara
1979/80         Nic Moc Boys           Borussia BBC            Čechie 12
1978/79         Nic Moc Boys           Kodymka                 Pih

© PSMF