HANSPAULKA
VÍTĚZOVÉ - komplet

Partneři
našeho webu

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




Poslední aktualizace - 1. 5.2017

ÚSPĚŠNOST MUŽSTEV V SOUTĚŽÍCH POŘÁDANÝCH PSMF

Chybí: futsal Pohár od sezóny 2005/2006 a futsal ženy od Jara 2006
Započteno 2017:
Zimní turnaj, futsal veteráni

VYSVĚTLIVKY:
1 - 1.liga, 2 - Pohár ligy, 3 - Zimní turnaj, 4 - Letní turnaj, 5 - Pohár vítězů lig, 6 - Veteráni, 7 - Superveteráni, 8 - Javorák, 9 - 1.liga futsal, 10 - ženy futsal, 11 - Pohár futsal
MUŽSTVO    CELKEM     1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11  
Klokan    51-16- 7 10-6-3   -   2-1-0   -     -  23-5-110-3-0 0-1-0 1-0-1   -     -
                    ultraveteráni     5-0-2
Fišerka   32- 9- 5 19-8-2 4-0-2 4-1-0 4-0-0 1-0-1   -     -     -     -     -     -
Voje.lesy 20-15- 8 7-10-4 10-1-1  -   2-3-2   -     -     -   2-0-1   -     -     -
Lotyšák   14-19- 7  2-6-3 4-3-3 5-4-0 3-3-0 0-1-0 0-2-1   -     -     -     -     -
Zel.liška 14- 8-11  1-0-0 0-1-1   -   2-2-0   -   6-5-5 5-0-5   -     -     -     -
Ekonom    13-10-10  2-2-2 0-2-0 5-2-3 6-4-5   -     -     -     -     -     -     -
NMB       12-11- 7  1-0-3 0-0-1 5-0-0 3-2-1   -   0-2-0 2-5-0   -   1-1-0   -     -
                    ultraveteráni     0-1-2
Šumavan B 12- 6- 1  4-3-0   -     -     -     -     -   8-3-1   -     -     -     -
Damned    11- 8- 9  6-2-5 2-1-3   -     -   0-1-0 0-3-1   -   1-0-0 1-0-0   -   1-1-0
Holosmet.  9- 7- 4  0-1-2 1-0-0 2-2-0 4-4-1   -     -     -   2-0-1   -     -     -
Xaverov    8- 8- 1    -     -     -     -     -   6-8-1 2-0-0   -     -     -     -
S.potapěči 7- 2-10 6-2-10 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
QPC        7- 2- 6    -     -     -   7-2-5   -     -     -   0-0-1   -     -     -
VŽ DFC     7- 2- 2    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -   1-0-1   -   6-2-0
AGČV       6-10-12  0-5-2 1-0-4 1-1-4 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
                    ultraveteráni     4-4-1
Dynamo UK  6- 2- 1    -   1-0-1 2-1-0 3-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Tučňáci    5- 7- 5    -     -   1-0-0 0-2-0   -   3-1-4 1-4-1   -     -     -     -
SPM        5- 4- 6  0-0-2 0-2-0 2-1-2 3-1-2   -     -     -     -     -     -     -
VŠSK MF UK 5- 4- 6    -   1-0-1 0-3-2 4-1-1   -     -     -     -   0-0-2   -     -
Flam/Ořech 5- 4- 5    -   0-0-1   -     -     -   5-3-4   -   0-1-0   -     -     -
Ortopedie  4- 7- 5    -     -     -   1-0-0   -     -   3-7-5   -     -     -     -
Chelsea    4- 6- 4  2-2-2   -   1-1-1 1-3-1   -     -     -     -     -     -     -
Slamník    4- 6- 2  1-0-0 0-3-0 3-3-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Borus. BBC 4- 4- 3  2-2-1 0-1-1 2-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Chemcomex  4- 4- 3    -     -     -     -     -     -     -     -   4-4-3   -     -
Benago (ž) 4- 3- 2    -     -     -     -     -     -     -     -     -   4-3-2   -
Kbelák     4- 2- 7    -     -     -     -     -   4-1-3 0-1-3 0-0-1   -     -     -
Čes. hroch 4- 2- 1    -     -   4-2-0   -     -     -     -   0-0-1   -     -     -
Benago (m) 4- 2- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -   2-2-0
                    futsal veteráni   2-0-0
Rowdies    4- 1- 2  4-1-2   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Olym výběr 4- 1- 2  4-0-1 0-0-1   -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Folprecht  4- 1- 1  1-1-0   -   2-0-0 1-0-1   -     -     -     -     -     -     -
U Pecků    4- 0- 1  2-0-1 2-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
VŽ B       4- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   4-0-0   -   0-0-1
6% aroma   4- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -     -     -   4-0-0   -
Jarov      3- 8- 6  1-4-3 0-0-2 1-0-0 0-2-1   -     -     -   1-1-0 0-1-0   -     -
PFC Kody A 3- 7- 1  1-0-0 0-2-1 0-3-0 1-0-0   -     -     -     -   1-2-0   -     -
DPP        3- 4- 7    -   0-2-1 1-2-2 2-0-4   -     -     -     -     -     -     -
Trops      3- 4- 5    -     -   2-2-4 1-2-1   -     -     -     -     -     -     -
Deko       3- 4- 4    -   1-3-3 2-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Baltimora  3- 4- 2    -     -   2-1-0 1-3-2   -     -     -     -     -     -     -
Katovna    3- 3- 5  1-0-0   -   2-3-2   -     -   0-0-3   -     -     -     -     -
Boh/Bomb B 3- 2- 2  0-2-2 2-0-0   -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Sn.Domi II 3- 1- 2  3-1-1   -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Start      3- 0- 2    -     -   3-0-1   -   0-0-1   -     -     -     -     -     -
Trapas II. 3- 0- 1    -     -   2-0-1 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
7 andělů   3- 0- 1    -     -   1-0-0 2-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Sorry      3- 0- 1    -     -     -   3-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Filipi     3- 0- 0    -     -   2-0-0 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Typos      2-10- 4  0-1-1   -   1-0-1 1-8-1 0-0-1 0-1-0   -     -     -     -     -
Pražačka   2- 5- 7  0-2-0 1-1-2   -     -   1-1-0 0-0-4 0-1-1   -     -     -     -
Kulišáci   2- 3- 1    -   0-1-0 1-2-1 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Gambrinus  2- 2- 2  1-0-0 1-0-0   -     -     -   0-2-2   -     -     -     -     -
Malostran. 2- 2- 1    -     -   0-1-0   -     -   2-1-1   -     -     -     -     -
KTS        2- 2- 0    -     -   2-2-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Dirty Bas. 2- 2- 0    -     -   0-1-0 2-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Feyenoord  2- 1- 7  1-0-4 0-0-2 1-1-0 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
TJ Bohemia 2- 1- 6  1-1-0   -   0-0-1 0-0-2 1-0-1   -     -     -     -     -   0-0-2
Medvědi    2- 1- 3    -     -   1-1-1 1-0-2   -     -     -     -     -     -     -
M-Bubo     2- 1- 2    -     -   1-0-0 1-1-2   -     -     -     -     -     -     -
Benago B 2 2- 1- 2    -     -     -     -     -     -     -     -   2-1-2   -     -
Seno a vi. 2- 1- 1    -     -   0-0-1 2-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Nisa       2- 1- 0    -     -   2-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Slavia B   2- 0- 4    -     -     -     -     -     -     -     -   2-0-4   -     -
UTS B      2- 0- 3    -     -   2-0-3   -     -     -     -     -     -     -     -
Atletic II 2- 0- 2  0-0-1 0-0-1 2-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Břewnow bo 2- 0- 2    -   1-0-2   -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
ČSAO Karl. 2- 0- 1  1-0-0 1-0-0 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Maverick   2- 0- 1    -   0-0-1 2-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Kolotouš   2- 0- 1    -     -   2-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Picasso    2- 0- 1    -     -   1-0-0 1-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Benago B 1 2- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   2-0-1   -     -
Bum bar B  2- 0- 0    -     -   1-0-0 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Dř.Nemesis 2- 0- 0    -     -   1-0-0 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
KKK        2- 0- 0    -     -   1-0-0 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Hosthunte. 2- 0- 0    -     -   1-0-0 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
At.veverk. 2- 0- 0    -     -     -   2-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Nikdo nik. 2- 0- 0    -     -     -   2-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Soho devil 2- 0- 0    -     -     -   2-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Taurin     2- 0- 0    -     -     -   2-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Defect     1- 7- 3    -     -     -     -     -   1-6-2   -     -     -     -     -
                    futsal veteráni   0-1-1
Čechie 12  1- 6- 6    -   0-0-1 1-4-3   -     -   0-2-1 0-0-1   -     -     -     -
FCK        1- 5- 2    -   0-0-1 0-1-0 1-4-1   -     -     -     -     -     -     -
Dřevorubci 1- 4- 5    -     -     -   1-2-0   -   0-0-2 0-2-3   -     -     -     -
Boston Quo 1- 4- 4  1-4-4   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Nej.Felix  1- 4- 2    ultraveteráni   1-4-2
Javorák    1- 3- 2    -     -   0-1-0   -     -   0-1-2   -   1-1-0   -     -     -
VŠZ-Čoud   1- 3- 1  0-1-0 1-0-0 0-1-1   -   0-1-0   -     -     -     -     -     -
Vittoria B 1- 3- 1    -   0-1-0 0-2-1   -     -     -     -   1-0-0   -     -     -
Lucián     1- 3- 1    -     -   0-1-0   -   0-0-1   -     -   1-2-0   -     -     -
Gente-Yeti 1- 3- 0    -     -   0-1-0 1-2-0   -     -     -     -     -     -     -
Boh/Damned 1- 2- 4    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -   1-0-1   -   0-2-2
Veleslavín 1- 2- 3    -     -   1-2-3   -     -     -     -     -     -     -     -
SNF        1- 2- 1    -     -     -   0-1-0   -     -     -   1-1-1   -     -     -
HoverlaZAK 1- 2- 0  0-1-0   -   1-0-0 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Comes Koš. 1- 1- 3    -     -   0-0-1 1-0-3   -     -     -     -     -     -     -
Sn. Tranta 1- 1- 3  0-1-1   -     -     -     -   0-0-2   -   1-0-0   -     -     -
Kapr       1- 1- 2    -     -   0-0-1   -     -     -   1-1-1   -     -     -     -
Audi       1- 1- 1  1-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Frankie    1- 1- 1  1-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Garden Cit 1- 1- 1    -   1-0-1 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Tr. Humus  1- 1- 1    -   1-0-0 0-1-0   -     -   0-0-1   -     -     -     -     -
Merlin     1- 1- 1    -   0-1-0 1-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Bozi       1- 1- 1    -   0-0-1 1-0-0   -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
Angmar     1- 1- 1    -   0-0-1 1-0-0 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Z.liška jn 1- 1- 1    -   0-0-1   -   1-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Bum bar    1- 1- 1    -   0-0-1   -   0-1-0   -     -     -   1-0-0   -     -     -
Km. odkaz  1- 1- 1    -     -   0-0-1 0-1-0   -     -     -     -   1-0-0   -     -
Tr. Praha  1- 1- 1    -     -   0-0-1 1-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Typos B II 1- 1- 0    -     -   1-0-0 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Vyprahlo   1- 1- 0    -     -   0-1-0 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Fugas      1- 1- 0    -     -   1-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Nul. šance 1- 1- 0    -     -   1-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
DPP VET    1- 1- 0    -     -     -   1-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Komety     1- 1- 0    -     -     -   1-1-0   -     -     -     -     -     -     -
RSC Modřan 1- 1- 0    -     -     -   1-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Skif       1- 1- 0    -     -     -   1-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Holota     1- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   1-1-0   -     -
Za zenitem 1- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   1-1-0   -     -
Nealko (ž) 1- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -     -     -   1-1-0   -
Kř. Ďáblic 1- 0- 3  0-0-2   -   1-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Bomton     1- 0- 3  0-0-1 1-0-0   -   0-0-1   -     -     -   0-0-1   -     -     -
Bakera     1- 0- 3    -     -   1-0-0   -     -   0-0-2   -   0-0-1   -     -     -
Čechie ÚPF 1- 0- 2  1-0-1   -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
SAS fans   1- 0- 2    -   0-0-2 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Lonegen II 1- 0- 2    -     -   0-0-1   -   1-0-1   -     -     -     -     -     -
Lorenzo    1- 0- 1  1-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Cos.Sedlec 1- 0- 1    -   1-0-0 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Kent       1- 0- 2    -     -   1-0-0 0-0-1   -   0-0-1   -     -     -     -     -
Borek      1- 0- 1    -     -   1-0-0 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Nemesis    1- 0- 1    -     -   0-0-1   -   1-0-0   -     -     -     -     -     -
Hvězdy     1- 0- 1    -     -   1-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Pr. lvi    1- 0- 1    -     -   1-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Republikán 1- 0- 1    -     -   1-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Alien      1- 0- 1    -     -   1-0-0   -     -     -     -   0-0-1   -     -     -
Desítníci  1- 0- 1    -     -   0-0-1 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Rumpra Pha 1- 0- 1    -     -   0-0-1 1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Loko Vršov 1- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   1-0-1   -     -
Partizan   1- 0- 0    -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
1.FP Praha 1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
AGČV/Jarov 1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
BlBridElit 1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Budvarka 2 1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Čech mejd  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
FCs        1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Gla.Beroun 1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Gothes     1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Groteska   1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Karel IV.  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Lachtan    1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Lonegen I  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Pam tatá   1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Pr. peklo  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
RSC KV A   1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Ruzyně     1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Sinara     1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Spajta AC  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Stará dáma 1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Tochelee   1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Tuscarora  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Vidím čaj  1- 0- 0    -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Botič      1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Buczina    1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Eden 1999  1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
GFC Regent 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Johnson    1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Kyj. kozel 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Palmeiras  1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Pavana     1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Pne-Bartou 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Sokol Vyso 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Tat. bift. 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Terasy B   1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Tus Pelota 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Ujde to    1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Válcov.VET 1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
VÚMV 9852  1- 0- 0    -     -     -   1-0-0   -     -     -     -     -     -     -
Brochnibor 1- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -   1-0-0   -     -     -
Snipers    1- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -   1-0-0   -     -     -
Úžas.Jahel 1- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -   1-0-0   -     -     -
Lucky Peng 1- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   1-0-0   -     -
SELP MB B  1- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   1-0-0   -     -
Kučerov. B 1- 0- 0    -     -     -     -     -     -     -     -     -   1-0-0   -
CFC Letňan 0- 5- 6    -     -     -     -     -   0-1-0   -     -   0-3-1   -   0-0-5
                    futsal veteráni   0-1-0
Út. hosté  0- 4- 3  0-4-2 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Pr. šunky  0- 4- 3    -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-4-3   -
Stará Fara 0- 3- 6  0-1-1 0-0-1 0-0-1 0-2-3   -     -     -     -     -     -     -
Saens      0- 3- 2  0-1-0   -     -     -     -   0-2-2   -     -     -     -     -
Betl       0- 3- 2    -     -     -   0-1-1   -   0-2-0 0-0-1   -     -     -     -
AFK Nusle  0- 3- 1  0-1-0   -   0-2-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Grinders   0- 3- 1    -   0-1-0 0-1-0 0-1-1   -     -     -     -     -     -     -
DPP B      0- 3- 1    -     -   0-2-0 0-1-1   -     -     -     -     -     -     -
Sahos sn.  0- 3- 0  0-3-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
RSC KV jun 0- 3- 0    -     -   0-2-0 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Síto       0- 2- 6  0-2-2 0-0-1 0-0-1 0-0-1   -     -     -   0-0-1   -     -     -
Houtyš     0- 2- 3  0-1-3   -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Morov.rána 0- 2- 3    -   0-0-1 0-2-2   -     -     -     -     -     -     -     -
Petrohrads 0- 2- 2    -   0-1-2   -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Benda      0- 2- 2    -   0-0-1 0-0-1 0-1-0   -     -   0-1-0   -     -     -     -
Blesk      0- 2- 2    -     -   0-2-0 0-0-2   -     -     -     -     -     -     -
Hammerle   0- 2- 1  0-2-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Boh/Damn B 0- 2- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   0-2-1   -     -
Six devils 0- 2- 0    -   0-1-0   -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Kuchilla   0- 2- 0    -     -   0-2-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Sl.Břevnov 0- 2- 0    -     -   0-2-0   -     -     -     -     -     -     -     -
KYX        0- 2- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
Terasy     0- 2- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -   0-1-0
Bítovská   0- 2- 0    -     -     -   0-2-0   -     -     -     -     -     -     -
Dej.expres 0- 2- 0    -     -     -   0-2-0   -     -     -     -     -     -     -
Pašáci     0- 2- 0    -     -     -   0-2-0   -     -     -     -     -     -     -
BohemiansB 0- 2- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   0-2-0   -     -
TJ ČZU     0- 2- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   0-2-0   -     -
SK Pohoda  0- 2- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -   0-1-0
Estudiante 0- 1- 4    -   0-0-1 0-1-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
                    ultraveteráni     0-0-1
SupNaděje  0- 1- 3    -     -     -     -     -     -   0-1-3   -     -     -     -
Hertha ZMZ 0- 1- 2  0-0-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -
Pape Dejvi 0- 1- 2    -   0-1-0 0-0-2   -     -     -     -     -     -     -     -
Lege. back 0- 1- 2    -     -   0-1-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Kalich     0- 1- 2    -     -   0-0-1 0-0-2   -     -     -   0-1-0   -     -     -
Naděje     0- 1- 2    -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-2   -     -
Krasomily  0- 1- 2    -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-2   -
Kovárna    0- 1- 1    -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Šrot       0- 1- 1    -   0-0-1 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Promile    0- 1- 1    -   0-0-1 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Rych. pípy 0- 1- 1    -   0-1-0   -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -
AB-ETC     0- 1- 1    -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Italia     0- 1- 1    -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Dev.Zderaz 0- 1- 1    -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -     -
GoHosp     0- 1- 1    -     -   0-1-0 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
U Viléma   0- 1- 1    -     -   0-1-0 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Piv.pohoda 0- 1- 1    -     -   0-0-1 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Real Triky 0- 1- 1    -     -   0-0-1 0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Br.technik 0- 1- 1    -     -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -
GFC Reg. B 0- 1- 1    -     -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -
Polhospod. 0- 1- 1    -     -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -
Real Tide  0- 1- 1    -     -     -   0-1-1   -     -     -     -     -     -     -
Inter 2011 0- 1- 1    -     -     -     -     -   0-1-1   -     -     -     -     -
Cinda      0- 1- 1    ultraveteráni   0-1-1
SELP MB C  0- 1- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-1   -     -
Liboc      0- 1- 0  0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Miramare   0- 1- 0  0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Sp.Pank II 0- 1- 0  0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Dortšpun   0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Emperators 0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Chodov     0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
KV Praha 2 0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Lucky team 0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Oranjes    0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
PowerRang. 0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Řežem to   0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Sok. Motol 0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Šampus     0- 1- 0    -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Arsen. BBC 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Bílý lev   0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Blesk B    0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Čelzí      0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Dalagola   0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Debakl     0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Dlouhý lán 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Flam/Oře B 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Galaxie    0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Hashlerka  0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Chmelaři   0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
In.Ohradní 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Klandr     0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
KTB B      0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Milwerton  0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
MK Praha 6 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
My         0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Pigs       0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Pradox     0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Reage boys 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Schnecy    0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Sumci      0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Šam.Rohož. 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Technometr 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Temosa     0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Tor.Barra. 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Typograp B 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Voz.Hlo. B 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Vyprahlo B 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Zam.šrouby 0- 1- 0    -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -     -
Amatéři    0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Atlanta    0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Banán      0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Best Fe+Kv 0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Cosmetic   0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Engl. Utd  0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Hedonis    0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Kabely     0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Martini    0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Masters    0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
MVS Vrš. B 0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Orosený §  0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Poreshin   0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Pros,nesmě 0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Serval     0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Šv.šuhaji  0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
TJ Spoje   0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Trona      0- 1- 0    -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -     -
Namo       0- 1- 0    -     -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -     -
Dyn. Slina 0- 1- 0    -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -     -     -
Indus      0- 1- 0    -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -     -
AGP        0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
Klondike   0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
Pro Soccer 0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
Sídlišťan  0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
Uličníci   0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -     -
B.B.V.     0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -
Konflikt   0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -     -
Muchomůrky 0- 1- 0    -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-1-0   -
Radouč     0- 0- 5    -     -     -     -     -     -   0-0-4   -     -     -     -
                    ultraveteráni     0-0-1
Ajax Baba  0- 0- 4  0-0-1   -   0-0-2 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Kotlářka   0- 0- 3  0-0-3   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Green Tyr  0- 0- 3  0-0-3   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Atletico I 0- 0- 3    -   0-0-2   -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -
Absinth    0- 0- 3    -   0-0-1 0-0-2   -     -     -     -     -     -     -     -
Drs.šrouby 0- 0- 3    -   0-0-1 0-0-2   -     -     -     -     -     -     -     -
Světlušky  0- 0- 3    -     -   0-0-3   -     -     -     -     -     -     -     -
Xamax      0- 0- 3    -     -   0-0-2 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Vibromax   0- 0- 3    -     -     -   0-0-3   -     -     -     -     -     -     -
Chiquita   0- 0- 2    -   0-0-1   -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Tic Tac    0- 0- 2    -     -   0-0-2   -     -     -     -     -     -     -     -
Manny      0- 0- 2    -     -   0-0-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Praseodym  0- 0- 2    -     -   0-0-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Studenti   0- 0- 2    -     -   0-0-1 0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Sananim    0- 0- 2    -     -     -   0-0-2   -     -     -     -     -     -     -
Vokovicers 0- 0- 2    -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-2   -     -
Wizards    0- 0- 2    -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-2   -     -
Kučerovky  0- 0- 2    -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-2   -
Bumble bee 0- 0- 2    -     -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-2
Čechie ZM  0- 0- 2    -     -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-2
Rohož Letň 0- 0- 2    -     -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-2
Akta řež   0- 0- 1  0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
VŠZ-Čoud B 0- 0- 1  0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
Atleto     0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
At.brouk B 0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Bened      0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Borcibal.  0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Dortšpun B 0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Horst      0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Hostavice  0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Kojots Utd 0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
La Vokno   0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Lotyš B II 0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Ohrobec    0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
PFC Kody B 0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
President  0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
RH Modřany 0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Ústavan    0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Welcome    0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
ZJ Károv   0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Žalud      0- 0- 1    -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -     -
Batalion   0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Befeleme   0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Bílá Hor B 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Bokem Ú-bo 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Celtic Let 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Čer.pumy   0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Demínka    0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Druháci    0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Ďolíček    0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Folimanka  0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Chlas/Kali 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Jr.Bruins  0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Kapr B     0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Kop Ho Do  0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Kumpáni    0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Nor.chlapi 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Old Trops  0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
OPBH zední 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
PAAN       0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Peng 6:5   0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Per Ho Tam 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Pih        0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Piv. balet 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
PS 02      0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Rahan      0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Rarita     0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Regio team 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Sahara     0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Sl.Roztoky 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Slavík     0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Traverza   0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Unreal St. 0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
UTS        0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Velvarská  0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Veteráni   0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
Vulcano    0- 0- 1    -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -     -
1869       0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
AIDS       0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Auto ANFRA 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Beer boys  0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Bum/Struhy 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Clif       0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
ČP Pankrác 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
DepBezKor. 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Eclipse    0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Flor býčci 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Hagibor    0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Jirka Lála 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Milenium   0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Miros      0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Myšáci     0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
National 3 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Neumann    0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Parní vál. 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Pe3ny      0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Pětník     0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
R.I.P.     0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Senioři    0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Sentinel   0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
SFOT       0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Smetánka   0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
South Star 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Steaua     0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Válcovna   0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Vittoria   0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
WTF Paruk. 0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Zodyhyd    0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
Žvahov     0- 0- 1    -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -     -
FC Kozel   0- 0- 1    -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -
Shanghai   0- 0- 1    -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -     -
Jova       0- 0- 1    -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -
Netopýr    0- 0- 1    -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -
Rokoska    0- 0- 1    -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -     -
Berušky    0- 0- 1    -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -
Veget      0- 0- 1    -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -     -
Cukrspol   0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -
Netlink    0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -
Rokoska D  0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -
Socra      0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -     -
Apol Skřež 0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -
Fotballica 0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -     -
ŽFC Debakl 0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-1   -
Selp Vysoč 0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -     -     -   0-0-1
Rohožník   0- 0- 1    -     -     -     -     -     -     -     -     -     -     -
                    futsal veteráni   0-0-1

© PSMF