ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


HRÁČI V 1. LIZE

Poslední aktualizace - 31. 5.2017

Základem pro vznik databáze jsou zápasy v základní části ligy a zápasy v play-off od roku 1993.

Tučnými písmeny jsou vyznačeni ti hráči, kteří hrají 1. ligu v sezóně 2017/2018.

JMÉNO                             ZÁPASY   GÓLY ASIST  KLUB, ZA KTERÝ HRÁČ HRÁL
ABRAHÁM Martin          20. 9.78   43 (5)    12   20  Olympik Mělník, Helas Brno
ABRAHÁM Tomáš           18. 4.79   16 (1)     7    4  Helas Brno
ABRHÁM Tomáš             5.12.91   99 (6)    38   15  Interobal, SK Kladno
ADAMČÍK Petr (2x)       20.11.71   43 (4)    13    -  IFT C. Ostrava, Čepo Poruba
ADAMEC Petr             28.10.69   30 (1)    20    -  CFC Letňany Praha
ADÁMEK Jan              10.11.66   35 (2)     4    -  Repas Praha
ADAMÍČEK Zbyněk          4. 4.73   28 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
ALADŽIČ Marijo            . 6.94    4 (1)     1    1  Sparta Praha
ALAJ Dani                9. 2.88   11 (1)     3    6  Benago Zruč n/S
ALEKSIČ Petar           10. 8.75    1 (1)     -    -  Benago Praha
ALI Feras               12. 6.82   21 (2)     -    1  Benago Zruč n/S
ALMEIDA F. Rodrigo (1x)   . 3.79   16 (1)     8    9  Era-pack Chrudim (Mancha)
ALMEIDA Raphael           . 1.89   16 (1)    14    7  Tango Brno
ALTOUMI Adham             .12.89   14 (2)    10    4  Benago Praha
AMARO Vagner Anibal       . 7.84   14 (1)     6    6  Gardenline Litoměřice (Vagnao)
AMRANI Fouad              . 2.85   55 (3)    38   54  Benago Zruč n/S
ANASTAZIU Janis          9. 3.53    2 (2)     1    -  Mikeska Ostrava
ANDĚL Tomáš             19. 5.66   10 (1)     2    -  Alfa Liberec
ANDERLE Jiří            15. 4.62   34 (2)    19    -  Bohemia České Budějovice
ANDERSON Claudino Ribe.  7. 2.89   18 (1)     8    2  Era-pack Chrudim (Kilmer)
ANGELLOT Garces          3.12.88   31 (2)    46   26  Benago Zruč n/S
ANTOŠ Pavel (1x)        19. 8.75   29 (4)    15    1  Bakov nad Jizerou
ARGENT Andrew             .  .      3 (2)     -    -  Sparta Praha
AUGUSTIN Tomáš          28. 9.70   24 (1)     9    -  Dino Brno
BABORÁK Jiří (1x)       14.11.57   70 (9)     4    -  Bakov nad Jizerou
BACULIÁK Marek          23. 6.78    9 (1)     1    1  Mikeska Ostrava
BAJER Vojtěch            6.12.65   60 (4)     8    -  Plumbum Hradec Králové
BAKEŠ Milan             28.12.77   36 (5)    20   13  Nejzbach VM, Bohemia ČB
BAKIU Luan                . 9.92    4 (1)     -    -  Gardenline Litoměřice
BALATA Luboš            13. 1.63   10 (2)     2    -  Arsenal Benešov
BALÁŽ Martin            11.12.71   59 (4)    28    7  Slovan a Slávia Havířov
BALDÍK Libor            15.10.79    4 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
BANETKA Jiří            21. 2.70    9 (1)     2    -  Baník Havířov
BANOVIČ Tomáš             .12.93   18 (1)     3    3  Olympik Mělník
BANYACKI Pavel          31. 5.75    2 (1)     -    1  Bakov nad Jizerou
BARANČOK Luděk          13. 3.79   17 (1)     1    1  TS Bakov n/J
BARBOSA Bruno Flávio      . 1.79   13 (1)     5    9  Balticflora Teplice
BARČÍK Michal           20. 2.76    2 (1)     6    -  Bohemia České Budějovice
BARNAT Jan                .11.77   14 (1)     3    7  Balticflora Teplice
BARON Lukáš               . 6.92   44 (3)    18   17  Likop Třinec
BÁRTA Milan              1. 2.56    5 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
BÁRTA Tomáš             16. 1.74    2 (2)     -    -  Alfa Liberec
BARTALOŠ Kamil           8. 9.70    8 (1)     -    5  Gillotina Choceň
BARTEK Jan              18. 9.81    9 (2)     -    -  Mados Hradec Králové
BARTOŇ Pavel            28. 9.82    2 (2)     -    -  Megas Frenštát p/Rad.
BARTOŇ Radim             3. 3.71    1 (1)     -    -  Slovan Havířov
BARTOŇ Tomáš            10. 2.92    1 (1)     -    -  Tango Brno
BARTOŠ Michal           14.11.77   53 (5)    25    -  Nejzbach Vysoké Mýto
BARTOŠ Radim            31. 1.72    6 (2)     -    -  Lazio Brno
BARTOŠEK Tomáš           7.11.88   40 (2)     2    2  Benago Praha
BARTOŠEK Vlastimil (3x) 22. 5.64  155 (10)  236    4  Eco, Baník a Mikeska OV
BARTŮNĚK Michal           . 9.96   55 (3)     -    2  Gardenline, SK Slavia Praha
BARTŮNĚK Pavel            . 6.79    1 (1)     -    -  Andy Liberec
BARTYZAL Jan            22. 9.83    7 (1)     -    -  Olympik Mělník
BATAMAG Sylvain         20. 8.81    4 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
BATISTA RIBEIRO Emerson 21. 7.83   26 (2)     7    7  Balticflora Teplice
BAŤKA Tomáš               . 7.93    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
BAUER Jan               27. 4.69    5 (1)     3    -  Rumpál Prachatice
BAUER Josef             31. 1.77    7 (2)     1    -  Viktoria Žižkov, Čechie Slaný
BAUER Tomáš             27.11.81    3 (1)     -    -  Car System Cheb
BAUMAN Michal           11. 9.78   11 (1)     -    -  GKS MOND Třinec
BAUS Radek              23. 7.79   36 (4)     8    1  VŠB Ostrava
BAYER Jiří (1x)         17. 2.79   24 (2)     2    1  Jistebník
BÁZLER Jiří             22.11.71   25 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
BAŽANT Jan               3.11.95   34 (3)     6    2  Démoni Česká Lípa
BECK Tomáš              14. 4.88   33 (3)     3    6  Jistebník, Bulldogs Hodonín
BEČVÁŘÍK David            . 9.92    2 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
BEDNÁŘ Pavel            26. 3.68  107 (6)    97    -  Combix Ústí nad Labem
BEDNAŘÍK Zdeněk (1x)    10. 3.65    6 (1)     6    -  Ajax Novesta Zlín
BĚHOUNEK Tomáš           3. 1.85    2 (1)     -    -  Slávia Havířov
BECHYNĚ Zdeněk          16.10.69   57 (3)    15    -  Combix Ústí n/L
BEJDA Pavel (1x)        25. 3.75  192 (8)    63   55  Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav (1x)    11. 2.77  262 (16)  183  107  Č.Lípa SK Slavia Selp Bakov
BEKA Martin             22. 3.72    4 (2)     -    -  Bakov nad Jizerou
BELÁK Tomáš             23. 5.80   28 (3)     -    -  Jistebník
BELANÍK Marek           22. 3.94   16 (1)     9    5  Tango Hodonín
BELEJ Michal            16.11.82  225 (8)   276  181  Benago, Tango Brno
BĚLINA Karel             4. 2.75    4 (2)     1    5  Alfa Liberec
BELKO Lukáš              3.11.86    3 (1)     -    1  Alfa Liberec
BELLADA Jaroslav         3. 7.84  156 (11)    1    6  Démoni, Kladno, Boh.05, SK Slavia
BELLADA Václav          22.11.86  133 (9)    36   36  Mělník, Bohem. 1905, SK Slavia
BĚLOHLÁVEK Michal       30. 9.85    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
BENÁK Luděk             17. 8.73   16 (2)     1    -  Dekora Hlinsko
BENDÁK Lukáš            29. 7.88    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
BENDÍK Milan (2x)        8.20.56   55 (4)    28    -  IFT Computers Ostrava
BENEŠ Jakub             14. 9.87    8 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
BENEŠ Jan               27. 6.78   20 (1)     3    1  Car System Cheb
BENEŠ Jaroslav          10. 5.84   14 (1)     3    1  Nejzbach Vysoké Mýto
BENEŠ Pavel             28. 5.69  102 (6)    69    -  Rumpál Prachatice
BENEŠ Tomáš (1x)        19. 3.91   14 (2)     1    1  Nejzbach, Era-pack Chrudim
BENEŠ Zdeněk            11. 1.56   21 (1)     3    -  Rumpál Prachatice
BEŇO Zdeněk             12. 3.76    1 (1)     -    -  Benago Praha
BERAN Jiří               2. 3.90  163 (8)    63   52  Mados, VM, Sparta Pha, TORF-ESTE
BERAN Kamil (2x)        14. 5.71  102 (8)    37   12  IFT C. a Mikeska Ostrava
BERÁNEK Jakub            1. 1.87   17 (3)     1    1  SK Kladno
BERÁNEK Jiří             9. 4.83   67 (4)    31    7  Démoni, Slavia Praha, Mělník
BERÁNEK Roman           29. 9.64   44 (4)    18    7  Helas Brno
BERČÍK Milan (1x)       14. 8.55   23 (3)     2    -  Ajax Novesta Zlín
BERECZKÝ Tomáš            .  .      1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
BERKY Marian            16.11.77   27 (6)     1    -  Tango Brno
BERNAS Petr              4. 4.84   20 (2)     3    6  SK Kladno
BERNER Tomáš (2x)       27. 2.87   28 (3)     1    1  Era-pack Chrudim
BEŠTA Jakub               .12.88    3 (1)     -    -  Indoss Plzeň
BETYÁR Miroslav           . 2.85   28 (2)    10    2  Démoni ČL, Andy Liberec
BEZCHLEBA Patrik        21. 4.74   15 (3)     2    -  Dekora Hlinsko
BEZSTAROSTI Tomáš        9. 3.93   92 (4)     2    4  Benago Zruč n/S
BEZVODA Tomáš            7. 6.87    7 (1)     -    -  Alfa Liberec
BIALEK Milan            14. 6.93   26 (2)     6    4  Démoni ČL, SK Kladno
BIČÍK David              6. 4.81    3 (1)     -    2  Selp Mladá Boleslav
BIDZINSKI Petr          21.11.77   12 (1)     2    -  VŠB Ostrava
BÍLEK Aleš (1x)         12. 5.64    3 (2)     1    -  IFT Computers Ostrava
BÍLEK Jakub (1x)        11. 9.87   13 (5)     -    -  Likop Třinec, CCJ, Mikeska
BÍLEK Michal            25. 1.88   16 (2)     4    2  Bakov n/Jizerou
BILÍK Miroslav          15.11.88   23 (2)     -    -  Jistebník, Mikeska
BILÍK Pavel             25.12.86   47 (5)     -    1  Benago Zruč n/S
BÍLOVSKÝ Igor            4. 7.75   46 (2)    19    -  Lazio Brno
BÍNA Pavel                .  .      9 (1)     6    -  Andy Liberec
BINEK Josef              4. 8.65   30 (3)    12    1  Dino Brno
BIZDRA Petr             29. 1.67   36 (3)    11    -  Repas Praha
BLABLA Petr               .  .     10 (1)     -    2  Slavia Praha
BLÁHA Martin            14. 6.90   18 (1)     2    3  Jistebník
BLÁHA Milan             26. 9.84    5 (1)     1    1  Olympik Mělník
BLÁHA Přemysl           10. 7.81    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
BLAHETA Martin (1x)     27. 6.71  248 (11)  109   33  Jistebník
BLAHUT Jan                . 1.90   20 (1)     2    3  SKP Třinec
BLANDA Jan              15. 2.90    2 (1)     1    -  SK Kladno
BLASCO Amandis Jorge      . 7.86    7 (1)     -    1  SK Slavia Praha
BLAŽEJ Michal (1x)      27. 3.84   10 (1)     7    1  Era-pack Chrudim
BLAŽEJ Vít (1x)         15.12.78  123 (9)    89   64  Tango, Jistebník, VŠB
BLAŽEK Jakub            20. 8.89    8 (2)     4    2  Indoss Plzeň
BLAŽEK Jiří               .  .      2 (1)     -    -  Balticflora Teplice
BLAŽEK Petr (1x)        10. 8.72  154 (7)    83   39  Plumbum, Žižkov, Bakov n/J
BLAŽEK Petr              2. 8.86   18 (2)     2    -  Bakov n/Jizerou
BLAŽEK Radim              .  .      4 (1)     -    -  Bohemians 1905
BLAŽEK Radim            21. 9.90    9 (1)     -    -  Gardenline Litoměřice
BLAŽEVIČ Richard        22. 4.82    5 (1)     5    -  Megas Frenštát p/Rad.
BOBÁČEK Lukáš            9. 1.79   19 (1)     9    2  Mikeska Ostrava
BOBEK Milan             12. 9.77    6 (1)     -    2  Bakov nad Jizerou
BOBER Michal             4. 6.88    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
BOBYLEV Fedor             . 3.95   29 (3)     3    3  Helas Brno
BOČÁNEK Ondřej          25. 3.90   97 (8)     1    2  Tango Hodonín
BODLÁK Matěj              . 6.93    1 (1)     -    -  Mados Hradec Králové
BOHÁČ Pavel             22. 1.68    2 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
BöHM Lukáš               2. 8.93   69 (5)    13   13  Interobal Plzeň
BOHUSLAV Petr            5. 6.76    4 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
BOMBA Tomáš             31. 7.73    8 (2)     1    -  Alfa Liberec
BORKOVEC Pavel            . 8.89   16 (1)     1    -  SK Slavia Praha
BOROVKA Vlastimil       21. 7.72   12 (1)     4    -  Bohemia České Budějovice
BORSKÝ Pavel            14. 8.72   28 (1)     8    -  CFC Letňany Praha
BORTLÍK Martin           9.10.72   37 (2)     -    -  Mikeska Ostrava
BOŠTÍK Hynek            26. 6.69    8 (1)     2    -  Damned Praha
BOUŠKA Milan (1x)       28. 9.74  248 (12)   85   75  Olympik Mělník, Eco-investment
BOUŠKA Svatopluk        12. 5.70  124 (6)    86   12  Bohemians/Damned
BOUŠKA Tomáš (4x)       12.10.79  100 (8)    36   12  Nejzbach, Era-pack, Dekora
BOZDĚCH David             . 3.88   18 (1)     -    8  Slavia Praha
BRAHIMI Azem            13. 6.88  157 (5)   123   65  Benago Zruč n/S
BRANDEJS Marek          27. 2.73    4 (2)     -    -  Helas Brno
BRANDEJS Michal         21. 2.67   35 (2)    19    -  Repas Praha
BRANDT Jean Pierre        . 5.90   16 (1)     9    6  Balticflora Teplice
BRÁZDA Dalibor           2. 3.77   10 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
BREJCHA Karel           27. 2.89    7 (2)     -    -  Balticflora Teplice
BREZINA Martin            .12.83    1 (1)     -    -  Tango Hodonín
BROSCHINSKÝ Jan          1. 9.85    3 (1)     3    1  Alfa Liberec
BROŽ Rostislav (2x)     23.11.67  328 (14)  225  125  Jistebník
BROŽEK Daniel            7. 8.74  180 (15)   62   51  Klad Měl Benago Bohe VŽ Bakov
BROŽEK Josef             9. 7.75    5 (1)     -    -  Arsenal Benešov
BRŠŤÁK Juraj            26.10.80   27 (3)     9    2  Helas Brno
BRŮNA Martin             2. 2.87  189 (10)   52   47  Sparta Pha, Krokodýl, Tango, Eco
BRUNOVSKÝ Anton           . 9.89   26 (1)     4    8  Sparta Praha
BRYCHNÁČ Aleš            9. 2.79    6 (2)     1    1  TORF-ESTE Pardubice
BRYCHTA Jiří            15.11.86   23 (2)     1    3  SK Slavia, Selp MB
BRYCHTA Martin           9. 9.66  143 (8)    55    5  Dekora, Nejzbach VM, Choceň
BRYCHTA Martin            . 9.90  100 (8)    32   25  SK Slavia, Nejzbach VM
BRYCHTA Michal           9.12.94   58 (4)     3    4  Mados HK, Nejzbach V.Mýto
BRYCHTA Radek           29.10.71    2 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
BŘEZINA Petr            11. 2.80    6 (1)     -    -  Agromeli Brno
BŘEŽNÝ Daniel           19.12.77   14 (3)     8    2  Helas Brno
BUBLA Jiří              19. 5.75   77 (7)    44    9  Baník Ostrava, Mikeska Ostrava
BUBLA Ondřej (1x)       19. 5.75   65 (6)    48    8  Mikeska a Prostor Ostrava
BUC Marek                 .  .      2 (1)     -    -  Tango Hodonín
BUČEK Antonín           24. 2.84    1 (1)     -    -  Slávia Havířov
BUČEK Michal (1x)       13. 4.73  341 (14)  373  122  Jistebník, Frenštát
BUDĚJCKÝ Daniel         24. 6.72   26 (2)    18    -  Bohemia České Budějovice
BUDINA Daniel           24. 6.75    2 (1)     -    -  Bohemians/Damned
BUDÍNSKÝ Luboš           3. 9.62   12 (1)     5    -  Alfa Liberec
BUCHTA Aleš              1.11.70    4 (1)     1    -  GKS MOND Třinec
BUCHTA Jan              12.12.87   32 (2)     2    4  Helas Brno
BUCHTA Radek              . 4.89    7 (2)     -    -  Helas Brno
BUCHTA Tomáš              . 1.00    6 (1)     -    -  Interobal Plzeň
BULAVA Martin           27. 6.77    2 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
BULVAS Pavel            30. 9.67   17 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
BULVAS Václav           30.12.77   10 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
BUNEŠ Matyáš              .  .      1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
BUREŠ Jan               20. 7.68   14 (1)    12    -  TORF-ESTE Pardubice
BUREŠ Miroslav          12. 6.83    7 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
BURGER Jindřich         27.12.81   14 (1)     2    2  Ebárna Boys Kladno
BURGET Vlastimil        24. 5.73  128 (7)   101   52  TORF-ESTE Pardubice
BURŠÍK Tomáš            21. 2.85  158 (8)    46   25  Tango Hodonín
BURYAN Filip            11. 2.94   42 (2)     4    8  Likop Třinec
BURYÁN Jan              17. 2.77    5 (2)     4    2  Bakov nad Jizerou
BUZEK Michal              .12.96   11 (1)     3    -  Olympik Mělník
BŮŽEK Luboš             23.12.74   26 (2)     7   10  Dino Brno, Čechie Slaný
BŮŽEK Lukáš               .11.94   12 (2)     1    1  Mados Hradec Králové
CAIS Václav               .  .      5 (2)     2    1  SK Slavia Praha
CAKL Roman              18. 9.71   51 (5)     9    5  Alfa Liberec
CAMARA SOBRAL Ric. (1x) 10. 8.98   18 (1)     -    -  Era-pack Chrudim (Ricardinho)
CAMPOS LOPES Paulo        .  .     11 (1)     6    8  Era-pack Chrudim (Cesar)
CARDA Petr               4.11.86    5 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
CARDOSO DA SILVA Chris. 17. 2.89   48 (2)     1    4  Benago Zruč n/S
CARDOSO SOUZA Daniel    30. 7.95    6 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
CASAGRANDE Otamar         . 7.95    3 (1)     -    -  Benago Zruč n/S (Tiago)
CAVALLARO Thiago         4. 5.87   15 (1)     -    -  Balticflora Teplice
CENEK Čeněk             12. 9.92   63 (3)    17    2  Tango Hodonín
CENGER Jan              29.11.76   10 (1)     4    -  Combix Ústí nad Labem
CERMAN Jaroslav         28. 8.59    4 (1)     -    -  Motor Březové hory Příbram
CICALA Aldo             12. 8.77   47 (3)    14    6  Bohemians/Damned
CICALA Martin           20.10.67  175 (10)    -    9  SK Slavia Praha, Bohemians
CIESARIK Viliam         22. 2.71    3 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
CIESLAR Josef           22.11.85   86 (6)    21   26  Likop Třinec, VŠB, Tango
CIESLAR Martin          11. 3.75    1 (1)     -    -  Likop Třinec
CIGÁN Daniel            19. 5.77    2 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
CIHLÁŘ Jan               2. 5.95    2 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
CINTULA Martin            .  .     11 (1)     5    3  Eco-investment Praha
CIRKL Pavel             28. 4.75    8 (2)     -    1  Mikeska Ostrava
CIROK Julius             8. 5.67    1 (1)     -    -  Baník Havířov
CÍSAŘ Tomáš             28.11.82   19 (1)     -    -  Selp Mladá Boleslav
COSTA PINTO Paulo Nuro    . 2.83   24 (1)    17   11  Balticflora Teplice
OUFAL Ivo               23. 2.75    2 (2)     -    -  Baník Ostrava
CSIKÁN Vojtěch          22.11.82   41 (2)     3    2  Likop Třinec
CUDRÁK Ondřej           24.11.65   82 (6)    40   13  Čepo, Baník a Slovan Havířov
CUPÁK David             27. 5.89  158 (10)  102   80  Helas Brno
CUPÁK Vojtěch           12. 6.94   82 (5)    20    6  Helas Brno
CVIERTNA Adam           15.12.78    7 (2)     3    -  Mikeska OV, Slávia Havířov
ČABLÍK Pavel            15. 8.82    2 (1)     -    -  Čechie Slaný
ČAPEK Pavel              7. 1.76   12 (6)     7    5  Alfa Liberec
ČAPKA Jaroslav          17.10.77   43 (3)     6    4  Megas Frenštát p/Radhoštěm
ČÁSLAVA David           22. 5.81    5 (1)     1    -  TS Bakov nad Jizerou
ČASTA Pavel             22.10.64   12 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
ČAVERA Milan (2x)       20. 5.76  111 (9)    40   28  Jistebník
ČECHLOVSKÝ David        20. 9.72   39 (2)     5    8  Gillotina Choceň
ČECHLOVSKÝ Petr         11.10.75   24 (3)    13    5  Choceň, Nezbach Vysoké Mýto
ČEJDA Jindřich           5. 6.62    3 (1)     -    -  Alfa Liberec
ČEJKA Petr              23. 3.67   34 (2)     7    -  Jistebník
ČEJKA Tomáš             14. 4.66    1 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
ČEMUS Jan                8. 1.70   35 (3)     1    -  Bohemians/Damned
ČERMÁK Jan               8. 4.79   32 (2)     4    3  Olympik Mělník
ČERMÁK Michal            5.12.68    3 (1)     4    -  TORF-ESTE Pardubice
ČERMÁK Petr               . 2.84    2 (1)     -    -  Helas Brno
ČERMÁK Petr              3. 5.63    2 (1)     -    -  Arsenal Benešov
ČERNEK Lukáš              . 8.93    8 (2)     -    -  Tango Hodonín
ČERNÍK Ivan             31. 3.59   68 (3)     4    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ČERNÍK Jakub             2. 8.88   17 (1)     2    2  TORF-ESTE Pardubice
ČERNÍK Vojtěch            . 3.88    4 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ČERNOHLÁVEK Petr        21. 7.78    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ČERNOHORSKÝ Lukáš       12. 1.85   29 (4)     4    5  Delta-Real Šumperk, Indoss
ČERNÝ David             10.12.95    3 (1)     -    -  Balticflora Teplice
ČERNÝ Josef             21.11.61  108 (7)    18    -  Rumpál Prachatice
ČERNÝ Michal            12.10.82   78 (5)    14   23  Mados HK, Nejzbach VM
ČERNÝ Pavel              5.10.64   13 (3)     1    -  Helas Brno
ČERNÝ Petr              13. 1.69   26 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
ČERNÝ Petr               1. 8.70   13 (2)     6    -  Arsenal Benešov
ČERVENKA Zdeněk         29. 8.78    3 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ČERVENÝ David           11.12.76   12 (2)     -    -  Bohemians/Damned
ČIHÁK Radek             26. 6.78    9 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice, Pramen HB
ČIKARA Petr             23. 1.81    1 (1)     -    -  Bohemians/Damned
ČINTALA Pavel           16. 1.69    2 (1)     -    -  Slovan Havířov
ČÍŽEK Jindřich           4. 6.74   85 (6)     2    1  Kladno, Benago, Čech.Slaný
ČONKA Matěj               . 7.95   24 (2)     -    -  SK Slavia Praha
ČOPJAK Miroslav         14. 9.63   33 (3)     -    -  Slovan Havířov
ČORNYJ Vadim             6.10.67   18 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
ČOUPEK Jan                . 5.92    1 (1)     -    -  Helas Brno
ČOUPEK Jan              24.12.67   22 (2)     5    -  Lazio Brno
ČTVRTNÍČEK Miroslav     26. 2.72    2 (1)     3    -  Lazio Brno
ČUHEL Petr               4. 1.65    3 (2)     5    -  Helas Brno
ČURDA Jan               28. 8.88   82 (8)    13   20  SK Kladno
ČURDA Martin            16. 1.64   20 (2)     3    -  Ebárna Boys Kladno
ČUTÍK Zdeněk              . 4.94    1 (1)     -    -  Balticflora Teplice
DA ARAJO Luciano (1x)     . 2.76   18 (1)    11   10  Era-pack Chrudim
DA COSTA Carlos Alberto   . 2.80   19 (1)    14    7  Balticflora Teplice
DA COSTA Jeronimo Anto. 27. 1.82   32 (1)     5    7  Balticflora Teplice
DA SILVA Douglas (4x)   15.10.88   97 (4)   107   68  Era-pack Chrudim
DA SILVA Ferrer         16.10.96   15 (1)     4    -  Gardenline Litoměřice (Wenderson)
DA SILVA Walber         18. 6.87    5 (1)     -    2  Benago Praha
DANG Robert              6. 9.96   51 (4)     2    -  Helas Brno
DAŇO Tibor               1. 7.59   23 (3)     7    -  GKS MOND Třinec
DASTYCH David             . 3.94    5 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
DAŠEK Jan                3. 1.65  145 (7)    44    -  Combix Ústí nad Labem
DE ALMEIDA Marcio (1x)  14. 7.86   48 (2)    27   21  Era-pack, Balticflora (Marcinho)
DE CARVALHO Luiz          . 2.95   13 (1)     9    9  Benago Zruč n/S (Pimpolho)
DE FREITAS Felipe (5x)  18. 8.89  125 (5)    67   72  Era-pack Chrudim
DE JESUS Rafael           . 6.86   11 (1)     4   10  Gardenline Litoměřice (Silva)
DE LIMA Emerson (5x)    15. 7.83  113 (5)   122   80  Era-pack Chrudim (Dentinho)
DE LUIS Yubero A. (1x)  17.12.87   30 (1)    25   16  Era-pack Chrudim (Alvarito)
DE OLIVEIRA Caio        18.12.87   51 (5)    12   22  Benago Zruč n/S
DE RAMON MURRIA Javier    . 8.90    9 (1)     2    1  Tango Brno
DE SOUSA Melo             . 5.89   11 (1)     7    5  Gardenline Litoměřice (Johne)
DE SOUZA Goncalves      23. 5.96    8 (1)     3    -  Gardenline Litoměřice (Léo)
DE SOUZA Guimaraes        . 1.79    7 (1)     4    4  Balticflora Teplice
DE SOUZA Vieira (1x)    10.11.81    4 (1)     -    -  Era-pack Chrudim (Evandro)
DĚDEČEK Roman             . 3.97    7 (1)     2    2  Mados Hradec Králové
DĚDIČ Jan                 .12.88    1 (1)     -    -  Balticflora Teplice
DEJNOŽKA Jiří            3. 7.72   32 (2)    12    -  Dekora Hlinsko
DEMBINNÝ Zdeněk         16.12.55    4 (2)     2    -  GKS MOND Třinec
DEME Richard            22. 6.73   11 (1)     4    -  CFC Letňany Praha
DEME Robert              5. 8.75   19 (1)     2    -  CFC Letňany Praha
DEMEL Jan                1. 1.87   84 (5)    28   23  Mikeska, Jistebník
DEMJANOVIČ Marek         7. 2.81    3 (1)     3    1  Bulldogs Hodonín
DEMKE Lukáš             19. 6.91   23 (2)     4    4  Démoni Česká Lípa
DENYSIUK Oleksandr        . 5.94    8 (1)     -    -  Tango Brno
DERCO Jiří               9. 8.74    4 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
DITTRICH Jaroslav        8. 3.82    8 (1)     5    2  Era-pack Chrudim
DIVINA Václav           19. 9.77   21 (1)     8    1  Betas Megas Třinec
DIVIŠ Jakub               . 7.95    7 (1)     -    -  Indoss Plzeň
DLABOLA Martin          26. 8.78   11 (2)     1    1  Alfa Liberec
DLESK Jaromír            8. 7.72   13 (1)     7    -  Konflikt Praha
DLOUHÝ Martin (1x)       3. 3.75  494 (22)  459  219  Sparta Bohe.05 Tep. Eco Repas
DOBEŠ Tomáš             26. 2.76    5 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
DOBIÁŠ Matěj              . 6.95    8 (1)     2    -  Interobal Plzeň
DOBROVOLNÝ Marian (2x)    . 9.92   16 (3)     1    1  UFA HK, Era-pack Chrudim
DOČEKAL Miroslav         3. 1.80    2 (1)     2    -  Car System Cheb
DOHNAL Petr             24. 5.64   19 (1)     -    -  Car System Cheb
DOLEŽAL Jan               . 7.96    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
DOLEŽAL Jaroslav        26. 3.72    3 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
DOLEŽAL Radek           22. 9.63   40 (3)     3    -  Pramen Havlíčkův Brod
DOLEŽAL Radek            7.11.73    9 (2)     5    -  Plumbum Hradec Králové
DOLEŽAL Radek             . 3.92    1 (1)     -    2  Mados Hradec Králové
DOLEŽÁLEK Lukáš           . 6.88   11 (1)     1    -  Balticflora Teplice
DOLEŽEL Jiří            15. 7.69   19 (1)     -    -  Konflikt Praha
DOLEŽEL Pavel            2. 6.76   31 (4)    26    7  Alfa Liberec
DOLINSKÝ Martin         25. 4.64    1 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
DOMBI Karel               .  .      3 (2)     1    -  Bohemians 1905
DöMISCH Martin          29. 9.78    2 (1)     -    -  Viktoria Žižkov
DONÁT Vladislav         10.10.85    5 (1)     3    4  Andy Liberec
DORNAY Jan              24.10.83  105 (7)    28   23  Helas, Agromeli, Tango
DOS SANTOS Douglas        . 5.85   16 (1)    14    8  Benago Praha
DOS SANTOS Martin Hugo  16. 7.86    9 (1)    11    6  Balticflora Teplice
DOS SANTOS Rogerio        .11.91    7 (1)     1    -  Tango Brno
DOS SANTOS William (1x)   .11.80    3 (1)     -    1  Era-pack Chrudim
DOSTÁL Adam               . 3.95    5 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
DOSTÁL Jakub (1x)        6. 6.84  149 (9)    25   15  Nejzbach Vysoké Mýto, Choceň
DOSTÁL Jan               1.10.65    1 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
DOSTÁL Zdeněk (2x)      19.10.79   71 (4)    36   16  Nejzbach VM, Era-pack
DOŠA Martin             18. 7.92   85 (4)    48   27  AC Sparta Praha
DOUBRAVSKÝ Bohumír      15. 5.93   37 (3)    14   10  Tango Hodonín
DRAHOVSKÝ Tomáš           .10.92   27 (2)    27   10  Benago Zruč n/S
DRAPÁK Petr             24. 2.73    8 (1)     6    -  Plumbum Hradec Králové
DRGA Michal             25. 3.78   13 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
DROZD David (1x)        12. 9.95   53 (2)    37   21  Era-pack Chrudim, Mados HK
DROZD Pavel (1x)        12. 9.95   53 (2)    33   12  Era-pack Chrudim, Mados HK
DRVOTA Petr              9. 6.73   22 (2)     5    5  Gillotina Choceň
DUB Václav (1x)         14. 4.71   96 (5)    29    -  Viktoria Žižkov
DUDA Rostislav          31.12.78   37 (2)    11    8  Likop Třinec
DUFEK Aleš               3.12.88   11 (1)     -    2  Tango Brno
DUFEK Petr              10. 7.80  115 (6)     -    1  TORF-ESTE Pardubice
DUCHOSLAV Ota           27.12.88    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
DUJKA Michal            14. 9.74    9 (1)     1    1  Helas Brno
DÜRSCHMIED Jan          30. 7.65   96 (5)    55    -  Plumbum Hradec Králové
DUŠEK Karel             12.10.74   19 (1)     3    -  CFC Letňany Praha
DUTKA Jakub               . 3.86    4 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
DVOŘÁČEK Michal (1x)    29. 4.65  158 (10)   76    9  Repas Praha, Viktoria Žižkov
DVOŘÁK Daniel           16. 7.78   39 (2)     7    8  Mělník, Bohemians 1905
DVOŘÁK Daniel            2. 8.97   13 (2)     3    -  Slavia Praha
DVOŘÁK David (1x)       11.10.74    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
DVOŘÁK Dušan (4x)       13. 3.71  118 (6)    46   46  Era-pack Chrudim
DVOŘÁK František         4. 8.76   43 (4)    24   21  Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Jakub             8. 5.94   34 (2)     -    -  Tango Hodonín
DVOŘÁK Jakub            22. 1.75    3 (1)     1    -  Alfa Liberec
DVOŘÁK Jiří             16. 2.76   20 (4)     1    -  Alfa Liberec
DVOŘÁK Martin           14. 4.74    5 (1)     -    -  Arsenal Benešov
DVOŘÁK Michal           20. 7.87    1 (1)     -    -  Čechie Slaný
DVOŘÁK Milan             9. 1.73    5 (1)     2    1  Megas Frenštát pod Radhoštěm
DVOŘÁK Oldřich          25. 5.63    6 (1)     4    -  Bohemia České Budějovice
DVOŘÁK Ondřej           22. 3.90   49 (3)     3    1  Benago Zruč n/S
DVOŘÁK Pavel             3. 5.64    4 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Petr             28.12.65   43 (2)    13    -  Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Petr              3. 2.74   39 (2)    16    -  Combix Ústí nad Labem
DVOŘÁK Tomáš            30. 3.76    3 (1)     -    -  Helas Brno
DVOŘÁK Viktor           10. 7.88    9 (3)     -    -  Helas Brno
DYATLOV Andrej           1. 8.84   41 (3)    13    7  Balticflora Teplice
DYDEK Roman             18. 6.69    8 (1)     4    -  Helas Brno
DZIUBA David            28. 8.75   27 (3)     9    -  IFT Computers Ostrava
DŽOBÁK Roman            14. 3.70    4 (1)     -    -  Ajax Cheb
ĎURIŠ Zdeněk            15.11.64    9 (1)     6    -  IFT Computers Ostrava
ECKELSBERGER Pavel (2x) 25.10.71  213 (12)   48   30  Jistebník
EISENREICH Jindřich       . 5.92   55 (3)    14    5  SK Slavia, Bohemians 05
EISMAN Pavel            20. 8.84    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
ELICER David            23. 9.77    4 (1)     1    1  Čechie Slaný
ELMAN Miroslav           4. 8.88   34 (3)     3    3  SK Kladno
ENGELMANN Vojtěch        4. 7.89   11 (2)     1    1  SK Slavia Praha
FALTYS Tomáš            24. 5.85   13 (1)     2    2  Nejzbach Vysoké Mýto
FAMFULÍK Miroslav        7. 5.64   56 (4)    19    3  Baník a Slovan Havířov
FANTA Miroslav            . 5.85    2 (1)     -    -  Olympik Mělník
FASAN Richard            5. 6.74   30 (3)     2    3  VŠB Ostrava
FAU Tomáš                 .  .      9 (1)     -    -  Balticflora Teplice
FEJERČÁK Pavel (2x)     10. 4.74  229 (10)   43   34  Jistebník
FEJGL Jiří              28. 8.74    9 (1)     1    -  Viktoria Žižkov
FELGR Josef             24. 2.81    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
FELIX Martin            24. 6.75    2 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
FENZ Jan                  . 3.96   19 (1)     2    1  Mados Hradec Králové
FIALA Aleš (Doblej) (2x) 2.11.71  153 (10)    1    -  Jistebník, Mikeska Ostrava
FIALA Aleš               7. 2.77   20 (2)     6    7  Olympik Mělník
FIALA Michal             1. 2.89    2 (1)     1    1  Olympik Mělník
FIALA Roman             23. 4.71    6 (1)     1    -  Konflikt Praha
FIALA Vladislav          9. 8.65   38 (3)    10    5  Dino Brno
FICEK Rudolf            14. 9.69   22 (2)     1    -  Jistebník
FIDLER Patrik           16.10.94   25 (1)     -    1  Nejzbach V.Mýto
FIDRA Jan               16. 3.88  112 (8)    47   15  Mados HK, TORF-ESTE Pardubice
FIGURA Jiří             17. 6.65   36 (3)    23    -  GKS MOND Třinec
FICHTNER Tomáš           8. 9.88   84 (8)    14   22  Démoni Sparta Kladno Slavia Benago
FIKAR Milan              8. 5.68   73 (5)     9    -  Pramen Havlíčkův Brod
FIKEJZ Miroslav         24.11.69    3 (1)     1    -  Gillotina Choceň
FILA Pavel               7. 2.65    5 (1)     2    -  Dino Brno
FILINGER David          12. 1.78  267 (16)  228  136  SK Slavia Bohemians 05 Benago
FILINGER Jaroslav        1. 6.92   22 (2)     7    7  Interobal Plzeň
FILIP Vladimír           9. 4.78    5 (2)     2    1  Selp Mladá Boleslav
FILIPI Marek (1x)       13. 1.86    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
FINKE Michal             3.10.73   50 (4)    48    3  Ajax a CS Cheb, Žižkov
FISCHER Robert            . 7.90    2 (1)     -    -  SK Slavia Praha
FIŠER Michal            14. 4.65  171 (6)     2    -  Combix Ústí nad Labem
FIŠER Miroslav (1x)     26. 1.66  224 (10)  135   24  Dekora Hlinsko, Pramen H. Brod
FIŠER Zdeněk (1x)       11.12.70  193 (9)    52    6  Pramen Havlíčkův Brod
FITKO Martin            25.11.85   57 (4)    24   11  SK Kladno
FITSAK Jurij              . 8.84    1 (1)     -    -  Balticflora Teplice
FITZEL Tomáš            29.10.85  156 (8)    52   23  SK Kladno, Benago
FLACHS Dominik            .  .      5 (2)     -    -  Tango Brno
FOGACA Valente Diego    30. 9.93   58 (2)    29   27  Benago Zruč n/S
FORGÁČ Ondřej             .11.94   48 (3)     1    2  Nejzbach Vysoké Mýto
FORMAN Adam             17. 9.87   41 (2)     3    2  Interobal Plzeň
FORMÁNEK Pavel (5x)     28. 9.83  320 (15)  173  137  Nejzbach, Era-pack, Sparta
FORSETTO Arthur           . 1.84   15 (1)     -    -  Balticflora Teplice
FOUSEK Petr             11. 9.72    1 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
FRANĚK David             6. 6.83   46 (3)     -    2  Bohemians 1905
FRANEK Rostislav         8. 4.76   22 (1)     2    3  Betas Megas Třinec
FRANEK Štefan           19. 2.61   19 (2)     7    -  GKS MOND Třinec
FRANK Martin            20.10.70    1 (1)     -    -  FC Repas Praha
FRANK Radim             10. 2.78    5 (1)     -    -  Slávia Havířov
FRAŇO Marián              .11.77    3 (1)     -    -  Likop Třinec
FREIJE Ruben            13. 8.90    7 (1)     -    -  Balticflora Teplice
FREISLER Petr           31. 1.66   97 (5)    35   35  Megas Frenštát p/Radhoštěm
FREISSLER Tomáš          7. 4.70   20 (3)     8    -  Jistebník
FREITAG Martin           2.12.87    2 (2)     -    -  Viktoria Žižkov
FRIČ David              17. 2.83  208 (11)   66  141  Sparta Kladno Bohem05 Eco
FRÍDL Richard             .12.74    8 (1)     -    1  Helas Brno
FRIEDL Martin           16. 2.91   73 (4)    12   22  Mados Hradec Králové
FRIEDL Svatopluk         9.11.48    6 (2)     -    -  Combix Ústí nad Labem
FRIEDL Tomáš             1.10.73  122 (6)    44    -  Combix Ústí nad Labem
FRIMMEL Denis             . 1.94    2 (1)     -    -  Tango Hodonín
FRITSCHE Tomáš          28. 2.70   60 (5)    33    -  Nejzbach Vysoké Mýto
FRNKA Jan                 . 1.82    2 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
FRNKA Robert            22.11.75    4 (1)     -    -  VŠB Ostrava
FROHNA Jakub             2. 1.82   40 (4)    10    7  Démoni Č.Lípa, Bohemians 1905
FROLDA Aleš             25. 2.80   10 (2)     7    3  Pramen Havlíčkův Brod
FRUHVIRT Daniel           . 2.97    6 (1)     -    -  Helas Brno
FRYČ Libor              14. 2.67   35 (4)    13    9  Baník Ostrava
FRÝDL Ivo               21.11.64    1 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
FRYDRYCH Jan            29. 7.77   15 (1)     5    5  VŠB Ostrava
FUBŠO Roman (1x)        27. 1.74   22 (2)     -    2  Jistebník
FUČÍK Petr              20.12.73    8 (1)     5    -  Dino Brno
FUCHSA Filip (1x)       21. 5.76   36 (8)     -    1  Eco-investment Praha
FUJÁK Josef             11. 2.65   71 (4)     1    -  GKS Třinec, IFT C. Ostrava
FUJDIAR Jaroslav         5.12.68   27 (2)    17    -  Ebárna Boys Kladno
FUJDIAR Josef           27.10.65   61 (4)    18   14  SK Kladno
FUJDIAR Josef           23. 1.92   62 (5)    12    7  SK Kladno
FűRBACHER Karel         21.11.82   10 (1)     -    -  Indoss Plzeň
FUSEK Dominik             .12.94    2 (1)     -    3  TORF-ESTE Pardubice
GÁBA Jiří               31. 1.80    2 (1)     1    2  Delta-Real Šumperk
GABČO Josef              6. 2.73    9 (2)     -    2  Olympik Mělník
GABČO Josef             19. 9.93   39 (3)    30    9  Benago Zruč n/S, Mělník
GÁBOR Pavel             17. 8.73   23 (2)    17    -  Adamíček Český Krumlov
GABRIEL Jiří            14. 1.69    6 (1)     -    -  DFC Praha
GABRIEL Patrik            . 6.93   13 (1)     1    1  Indoss Plzeň
GAJĎOK Tomáš              . 8.83    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
GAJDOŠ Jaroslav          9. 3.65   10 (1)     8    -  Alfa Liberec
GAJDOŠÍK Štefan           . 9.66    1 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
GALAČ Roman (4x)        19. 5.71  174 (9)    71   25  IFT C. a Mikeska OV, Jistebník
GÁLIA Tomáš             13. 1.83   92 (6)    29   18  Radio Krokodýl a Helas
GALLIA David            17.10.72    1 (1)     -    -  Helas Brno
GALUŠKA Michal          29.11.85   39 (3)     6   13  VŠB Ostrava
GALVAO DOS SANTOS A.F.  27. 7.92   38 (2)    48   30  Benago Zruč n/S (Andre)
GARČÁR Radim              .10.97   20 (1)     -    -  Slavia Praha
GAŠTAN Luboš             3. 6.69  167 (10)  108   45  Helas a Lazio Brno
GAŠTAN Vladimír          9. 6.72   34 (3)    14    -  Lazio a Helas Brno
GAZDA Pavel             15. 8.74    2 (1)     -    -  Viktoria Žižkov
GELNAR David            10. 4.74    1 (1)     -    2  Baník Ostrava
GELNAR Jan              29. 3.88    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
GELNAR Petr             11.10.79   75 (5)     1    4  VŠB Ostrava, Jistebník
GELNAR Tomáš            30. 5.82    1 (1)     -    -  Baník Ostrava
GERČÁK Jakub            22.11.90  130 (7)    22   10  Nejzbach Vysoké Mýto
GERČÁK Libor (1x)       22. 7.75  360 (15)   26   71  Nejzbach Vysoké Mýto
GIIL Qivind             21. 4.71   22 (1)    16    6  Benago Praha
GINZEL Karel             5.11.68    9 (1)     3    -  Adamíček Český Krumlov
GINZEL Zbyněk           27.11.70   29 (2)    30    -  Adamíček Český Krumlov
GLENCNER Roman           4. 2.70  109 (6)    43    9  Nejzbach, Gillotina Choceň
GLOMB Jiří              23. 9.61   34 (3)     4    -  Arsenal Benešov
GOCKERT Petr            11.10.70   16 (1)     4    -  Combix Ústí n/L
GOJ Jaroslav            17. 3.76   13 (1)     5    2  Likop Třinec
GOKMEN Kore              1. 8.77    1 (1)     -    -  Benago Praha
GOMEZ LIMA Sidney (1x)    . 9.84    8 (1)     6    1  Era-pack Chrudim
GONCALVES De O. Joao      . 2.82    4 (1)     1    1  Balticflora Teplice
GONCALVES Vieira        20. 7.83    9 (1)     2    1  Slavia Praha (Hudson)
GONDEK Filip (1x)       30. 3.75    2 (2)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
GONZALES Fabian           . 9.88   10 (1)     -    7  Benago Zruč n/S
GRABEC Miroslav         18.10.59    2 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
GRACIANO Douglas        21. 7.81   32 (1)    28   18  Balticflora Teplice
GRÄTSCH Dominik           . 1.93   34 (2)     4    -  Indoss Plzeň
GREMMEL Jakub           18. 6.86   31 (2)     3    3  Tango Hodonín
GRMELA Ludevít          16. 4.61    1 (1)     -    -  Helas Brno
GROF Robert             12. 1.68    6 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
GROLLI William            .12.96    3 (1)     -    1  Gardenline Litoměřice (Andrei)
GROSS Stanislav         18. 2.69   63 (5)    34    -  Slovan Havířov
GROŠ Rostislav          11. 6.83   16 (1)     4    6  Betas Megas Třinec
GRUBBEHOFFER Miloš      24. 4.63   16 (2)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
GRULICH Ondřej          28. 4.71   37 (2)     3    -  Plumbum Hradec Králové
GRUNTORÁD Martin         6. 3.82  112 (8)     1    8  Delta Šumperk, Benago, Mikeska
GRŮZ Mojmír             24. 6.78    2 (1)     -    -  Gillotina Choceň
GUTTER Martin           29.10.71   20 (2)     6    3  Dino Brno
GWIZDŽ Pavel            25. 3.65   37 (2)     2    -  Slovan Havířov
HAAN David                .10.81    6 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
HABAJ Marek               .12.83    9 (1)     1    4  Benago Zruč n/S
HABRMAN Vojtěch         26. 3.97   19 (1)     6    5  Nejzbach VM, Mados HK
HAČKA Martin              . 6.92    2 (2)     -    1  Helas Brno
HADRAVA Tomáš           27. 3.69   15 (1)    12    -  GKS MOND Třinec
HAFENRICHTER Pavel      24. 1.89   74 (5)     1    7  SK Kladno, Balticflora Teplice
HÁJEK David               .  .      4 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
HÁJEK Jakub              1. 4.90   12 (3)     -    -  Benago Zruč n/S
HÁJEK Petr              11.12.77   32 (3)    20    4  Slovan a Slávia Havířov
HÁJEK Tomáš             24.11.75    2 (1)     3    -  Nejzbach Vysoké Mýto
HAJNÍK Lukáš            19.10.75   24 (4)     3    2  Megas Frenštát p/Rad.
HAJNOVIČ Martin         26. 8.76    2 (2)     -    -  Helas Brno
HAJŠÍNEK Martin         11.12.66   26 (2)     7    -  Plumbum Hradec Králové
HAJŽMAN Marek           11. 5.82   64 (5)     -    2  Indoss Plzeň
HAKL Filip              31.12.89    6 (2)     -    1  Teplice, Olympik Mělník
HÁLA Petr               16.10.65   21 (1)    33    -  Ajax Cheb
HALABRIN Robert         18. 1.57   17 (1)     5    -  Baník Havířov
HALÁČEK Josef           25. 3.74    8 (1)     1    -  Adamíček Český Krumlov
HALAMÍČEK Radek         26. 5.84  106 (9)    28   17  Jistebník, VŠB + Mikeska OV
HÁLEK Vítězslav         13.10.65    6 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
HALÍK Jaroslav (1x)     16.11.71  135 (9)    45    8  Pramen Havlíčkův Brod
HALKÓCI Rostislav (1x)   9.10.63   30 (3)    34    -  IFT Computers Ostrava
HALSBACH Filip            . 2.93    4 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
HAMALA Michal           13. 5.83    4 (3)     -    -  VŠB Ostrava
HAMÁR Emil              10. 2.70    2 (1)     -    -  Helas Brno
HAMBERGER Radek         14. 9.71    2 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
HAMŠÍK Michal           25. 3.74    2 (1)     1    -  Olympik Mělník
HANČ Lukáš                .  .     10 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto
HANOUSEK Libor (2x)     15. 7.72   53 (3)    21   17  Era-pack Chrudim
HANSL Libor (1x)        14.11.74  158 (10)  102   13  Nejzbach VM, Era-pack Chrudim
HANUS Jakub               . 4.85    1 (1)     -    -  Agromeli Brno
HANUŠ Ladislav            .12.94   10 (1)     1    2  Helas Brno
HANUŠ Martin            12. 1.94   29 (3)     2    2  Helas Brno
HANUŠ Michal            12. 6.76   17 (2)     7    -  Bakov nad Jizerou
HANYÁŠ Pavel            27. 4.82   17 (2)     3    1  Slovan a Slávia Havířov
HANZLÍK Karel           21. 2.96    4 (3)     -    -  Tango Brno
HANZLÍK Radek           20. 6.86   62 (5)     8    8  Sparta Pha, Mělník, Bohem05
HARAG Pavel             24. 6.78    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
HARNACH Martin           2. 1.73    1 (1)     -    -  Agromeli Brno
HARTL Jiří                . 2.90    2 (1)     -    -  Indoss Plzeň
HARUŠŤÁK Jaroslav (2x)   2. 4.73  191 (9)   126   12  Baník a Mikeska Ostrava
HASMAN Michal           12. 5.66   31 (2)     -    -  Arsenal Benešov
HASSMANN Ivo            30. 3.61   56 (3)     1    -  Repas Praha
HAŠEK Martin            11.10.69    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
HATALA Dominik            . 7.90   17 (1)     -    1  Delta-Real Šumperk
HAUF Ondřej (3x)         5. 2.85   20 (3)     7    7  Era-pack Chrudim
HAUSNER Jiří            28. 2.60    2 (1)     2    -  Motor Březové hory Příbram
HAUZR Zbyněk            20. 4.73    4 (3)     -    1  Alfa Liberec
HAVEL Jan               15. 2.88  242 (12)   47   47  Interobal Krokodýl Tango Helas
HAVEL Jiří              16.10.79    4 (1)     -    -  Bohemians 1905
HAVEL Josef             12. 2.82  223 (12)   54   92  Helas a Tango Brno
HAVEL Martin            12. 3.71    5 (1)     4    -  Bohemia České Budějovice
HAVEL Miroslav          26. 3.83   19 (1)     3    4  Pramen Havlíčkův Brod
HAVEL Petr (1x)         18. 9.70   21 (3)     -    -  DFC Praha
HAVELKA Petr            26.12.72   33 (4)     2    2  Helas Brno
HAVIAR David              . 7.86    7 (1)     -    -  SK Kladno
HAVLAS Marek              . 7.94   13 (2)     -    -  Indoss Plzeň
HAVLÁSEK Jan              . 4.88   35 (2)     6    3  Démoni Česká Lípa
HAVLÁT Jiří             30.12.57    2 (1)     -    -  Motor Březové hory Příbram
HAVLÍČEK Karel           7.11.56    3 (1)     -    -  Dino Brno
HAVLÍČEK Martin         29. 1.74   37 (4)     -    -  Letňany Praha, Benago
HAVLÍČEK Zdeněk         23.12.63   58 (3)    28    -  Dino Brno
HAVLÍK Roman              .10.88   51 (5)     4    7  Helas Brno
HAVRDA Ondřej           14. 3.86  124 (6)    39   21  Démoni, Sparta a Slavia Praha
HEBRON Pavel              . 3.87   15 (2)     3    4  Agromeli a Helas Brno
HECL Bohdan              6.12.74   40 (4)    24   14  Delta-Real Šumperk, Bohemia ČB
HEGR Josef              22. 3.81    3 (1)     1    2  Alfa Liberec
HEINZL Václav           11.12.66    4 (1)     1    -  Rumpál Prachatice
HEJDUK Roman            21. 4.85    2 (1)     -    -  SK Kladno
HEJNA Josef              2. 7.74   48 (2)    87    -  Arsenal Benešov
HEJNÍČEK Petr           13. 6.67   29 (2)     -    -  Bohemia České Budějovice
HEJZLAR Jiří (1x)        1. 4.71  119 (8)     -   11  Nejzbach V.Mýto, Choceň
HEKERA Aleš             29.11.75   11 (1)     -    1  Likop Třinec
HELŠTÝN Petr             8.10.82    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
HENDRYCH Radek          26. 1.70   31 (2)     7    -  Jistebník
HENEK Roman             27.12.67    2 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
HENKL Jiří               2. 8.74    6 (1)     2    -  Bohemia České Budějovice
HERINEK Tomáš           12.12.70   10 (1)     4    -  DFC Praha
HERMA Petr              11.10.68    1 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
HERMAN Otto             10. 9.67    2 (1)     -    -  Dino Brno
HERNANDEZ Antonio       17. 1.83   40 (2)    20    8  Benago Praha
HERZOG Radek (3x)       18.10.71   17 (3)    12    -  IFT C. a Mikeska Ostrava
HES Josef               24.11.79   62 (4)     -    -  Rumpál Prachatice
HIBLER Lukáš              . 4.91   20 (2)     8    3  Interobal Plzeň
HIKL Milan (1x)          7.10.77   19 (2)     -    -  Bakov nad Jizerou
HIML Marek              21.10.67   14 (2)     -    -  Repas Praha
HLADÍK Tomáš (3x)       28. 8.71  202 (9)   228   37  IFT C. a Mikeska OV, Jistebník
HLADKÝ Jiří              7.10.57   17 (1)     3    -  Baník Havířov
HLAVA David             28. 6.80   39 (6)    35    7  SK Kladno, Alfa Liberec
HLAVA David               .10.90    3 (1)     1    2  Mados Hradec Králové
HLAVÁČ Libor            31. 3.77  110 (6)    23   22  TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Ondřej           23. 7.75    4 (2)     -    1  TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Petr              7. 3.66   63 (9)    33    6  SK Kladno, Bohemians/Damned
HLAVATÝ Pavel            3.12.75    4 (1)     1    -  Ebárna Boys Kladno
HLAVATÝ Petr            19. 9.69   17 (1)     -    -  Alfa Liberec
HLAVATÝ Radek            2. 6.77   51 (2)    43   37  TORF-ESTE Pardubice
HLAVIČKA Jakub          13.12.72    6 (2)     -    1  Bohemians/Damned
HLAVOŇ Patrik             . 5.91    3 (1)     -    -  Helas Brno
HLINÁK Roman            10. 5.67   93 (4)    49    -  Repas Praha, DFC Praha
HLOUŠ Radek (8x)         9.12.80  187 (10)    1    6  Era-pack Chrudim, TORF-ESTE
HLOUŠEK Michal           1. 5.93   24 (2)     1    4  Benago, Mados HK
HLOUŠEK Zdeněk          24. 8.73   60 (4)    15    -  Dekora Hlinsko
HNÁT Jaroslav           12. 6.69   21 (2)     -    -  Rumpál Prachatice
HNILIČKA Jan (1x)       19. 3.70  159 (7)     -    1  Damned Praha, Viktoria Žižkov
HNILIČKA Petr           18. 1.64   27 (1)     9    -  Konflikt Praha
HNÍZDIL Daniel           6. 2.75   38 (2)     1    3  Olympik Mělník
HOBLÍK Radim              . 4.89    1 (1)     -    -  Jistebník
HODAČ Štěpán            12. 3.95    6 (1)     -    1  Démoni Česká Lípa
HODINA Pavel            14.11.74   10 (2)     6    -  Rumpál Prachatice
HOFFMANN Petr (2x)      22. 2.78  129 (7)    55   80  Era-pack, Nejzbach VM
HOFFMANN Tomáš            .  .      1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
HOFMAN Antonín           5. 9.69    8 (1)     -    -  Motor Březové hory Příbram
HOFMAN Tomáš             4. 3.70   13 (2)     8    -  DFC Praha
HOCHMAN Petr             2.10.97   44 (3)     4    -  Benago Zruč n/S
HOLÁŇ Milan             21. 8.67   23 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
HOLÁNEK Jiří            23. 2.70   70 (3)     -    -  Repas Praha
HOLAS Marek             24. 1.74    5 (1)     1    -  Dekora Hlinsko
HOLEC David             22. 7.91   30 (2)     3    3  Mados Hradec Králové
HOLEČEK Michal          13. 2.88  182 (10)  114   60  Sparta Benago SK Slavia Selp
HOLEČEK Ondřej          16. 3.82   15 (2)     7    7  Alfa Liberec
HOLINGER Vlastimil      17.11.65    9 (1)     4    -  Motor Březové hory Příbram
HOLUB Antonín            8. 3.86   23 (7)    14    3  SK Kladno
HOLUB Martin            20. 8.74    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
HOLUB Ondřej            21. 2.88    9 (2)     -    -  Eco-investment Praha
HOLUBEC Matěj             . 6.98    5 (1)     -    -  Mados Hradec Králové
HOLUBEK Jan              2. 3.75   18 (4)     6    4  Alfa Liberec
HOLUŠA Jan               2. 9.80   82 (7)     -    -  Mikeska Ostrava
HOLUŠA Jiří             21. 6.75   52 (4)     2    -  Slovan a Slávia Havířov
HOLÝ Michal             29. 5.90  156 (7)    72   65  Interobal Balticfl., Bohem.05
HOLZBAUER Martin          . 1.83    1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
HOMOLA Jan              17. 2.94   78(4)    13   11  Slavia Praha, Tango Brno
HORA Martin               .  .      9 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
HORA Vojtěch            19.10.79    2 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
HORÁČEK Jan (2x)        15. 4.73  248 (12)  127   43  Viktoria Žižkov, Bohemians
HORÁČEK Pavel           29. 4.66   20 (3)     4    -  Dekora Hlinsko
HORÁČEK Petr            30. 7.69   12 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
HORÁK David             19. 8.76   42 (3)     -    2  Megas Frenštát p/Rad.
HORÁK Jaroslav          25. 3.77    4 (3)     1    -  Delta-Real Šumperk
HORÁK Jiří              22. 2.77    5 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
HORÁK Petr (1x)         28. 4.68    7 (5)    25    -  Dekora Hlin., Era-pack Chrudim
HORÁK Roman              8. 5.69  181 (9)    87   62  Helas a Dino Brno
HORÁK Vladimír          17. 3.66   18 (3)    10    -  Plumbum Hradec Králové
HOREJŠ David            19. 5.77    3 (2)     1    -  Rumpál Prachatice
HORNÍK Jaroslav          3. 2.66   32 (5)     1    -  Jistebník
HORVÁTH Gejza           25.10.72    3 (1)     3    -  Ajax Cheb
HORVÁTH Milan           19. 8.63    2 (1)     1    -  Slovan Havířov
HORYNA Radek (1x)       24. 2.83    4 (1)     1    1  Era-pack Chrudim
HORYNA Václav            7. 8.90   45 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
HOŘÁK Martin            30.11.67    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
HOŘÍNEK Jiří (1x)        1. 8.64   59 (6)    43    -  Prostor Ostrava
HOŘÍNEK Jiří            18. 4.80   10 (1)     5    4  VŠB Ostrava
HOŠEK Martin            17. 1.70   10 (2)     1    -  DFC Praha
HOURA Tomáš               .  .      5 (1)     1    -  Bohemians 1905
HOUSA Jan               24.12.74   75 (6)    59   54  Alfa Liberec
HOUŠKA Daniel            4.12.83    1 (1)     -    -  Viktoria Žižkov
HOXHA Vigan               . 7.92   13 (1)     -    1  Benago Praha
HRADEC Petr              6. 4.81    1 (1)     -    -  Tango Brno
HRALA Václav            20. 5.81   11 (2)     3    2  Pramen Havlíčkův Brod
HRANIČKA Jakub            .  .      1 (1)     -    -  SK Kladno
HRAZDÍLEK Petr          16. 1.75    9 (1)     4    -  GKS MOND Třinec
HRDINA Antonín          22. 2.95  101 (6)    58   44  SK Slavia Praha
HRDINA Jiří             24. 3.75    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
HRDINA Martin           28. 5.81  228 (14)   75   92  Slavia Selp Benago Bakov
HRDLIČKA Ondřej           . 8.99    2 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
HRDÝ Radek               7. 8.95   29 (2)     5    6  Gardenline Litoměřice, Mělník
HROMADA Karel            6. 5.87   16 (1)     1    1  Likop Třinec
HROMÁDKO Pavel          11. 3.68   37 (4)     -    -  Dekora Hlinsko
HRON Bohumil             4. 2.68   17 (1)     8    -  Adamíček Český Krumlov
HRON Jan                18. 6.81   31 (3)     9    -  Rumpál Prachatice
HRON Jiří               30. 9.65   50 (3)     6    2  Dino Brno
HRON Matěj                . 6.94    6 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
HROUZA Tomáš            27. 5.88   22 (4)     7    5  Delta-Real Šumperk
HRUBEŠ František        23. 3.50    4 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
HRUBEŠ Jan              22. 4.65   71 (7)    92    -  Combix Ústí nad Labem
HRUBÝ Pavel              8. 2.85    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
HRUBÝ Vítězslav (1x)     4. 5.94   72 (3)    39   21  Chrudim Helas, Rad.Krok. VM
HRŮŠA Daniel            11. 6.93   20 (2)     3    2  Mados Hradec Králové
HRUŠKA Filip            25. 8.92    8 (2)     2    1  Mados Hradec Králové
HRUŠKA Jan              15. 7.81    8 (1)     -    -  Viktoria Žižkov
HRUŠKA Jiří              4. 7.60   17 (1)     2    -  Konflikt Praha
HRUŠKA Pavel            14. 1.71    6 (2)     -    -  Adamíček Český Krumlov
HRÚZ Tomáš              14. 1.84    7 (1)     -    -  VŠB Ostrava
HRŮZA David             27. 5.91    6 (2)     1    -  Helas Brno
HUBENÝ Stanislav         5. 4.66   58 (3)     2    -  Repas Praha
HUBKA Jan               23. 7.81   13 (1)    10    3  Alfa Liberec
HUDAČEK Marko           27.10.96   44 (2)    14    7  Interobal Plzeň, Tango Brno
HUDZIECZEK Jaroslav       . 8.95   29 (2)     1    2  Likop Třinec
HŮLKA David (1x)        26. 5.74  108 (5)    17   15  Viktoria Žižkov
HŮLKA Josef             14.11.86   19 (1)     9    1  TS Bakov nad Jizerou
HŮLKA Petr (1x)         10. 2.72  146 (7)     1   18  Bakov nad Jizerou
HUŇÁK Jan                 .  .      1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
HURÁB Tomáš               . 5.85   14 (1)     1    -  Olympik Mělník
HUŠBAUER Jan             8. 7.88   25 (3)     -    1  Eco-investment Praha
HUŤKA Roman              2. 6.65   46 (3)    25    -  GKS MOND Třinec
HUZA Ladislav           12. 1.65    6 (1)     4    -  Alfa Liberec
HVOLKA Tomáš (1x)       12.10.81  212 (12)   86   59  CCJ, Žižkov, Baník, Mikeska
HYKA Petr               30.11.82   23 (2)    19    7  Olympik Mělník
HYNEK Karel              5. 5.71  136 (8)    63    -  DFC Praha, Boheminas Praha
CHADIMA David           14. 3.86   11 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Marek            1. 3.89   72 (5)    20   12  Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Miroslav        28. 9.72   48 (4)    11   15  SK Kladno, Benago, Čechie Slaný
CHADZIDIS Dimostenis    29. 9.81  296 (14)  146  128  Tango a Helas Brno, Jistebník
CHALOUPKA David         20. 8.86   44 (3)    17    8  SK Kladno
CHALOUPKA Pavel          5. 4.68   32 (2)     -    -  Ebárna Boys Kladno
CHALUPA Jaroslav         2. 1.87    2 (1)     -    -  SK Kladno
CHALUPKA Jaroslav (1x)   2. 1.80   17 (2)     4    3  Jistebník
CHALUPSKÝ Jiří            . 6.86   33 (4)     8    3  Helas Brno, VŠB
CHIARELLA Simon Victor    . 3.84   13 (1)     4    9  Balticflora Teplice
CHLAD Marek             27. 2.96   17 (2)     3    -  Tango Brno
CHLÁDEK David           13. 2.97   13 (2)     -    -  Démoni Česká Lípa
CHLEBEK Michal          23. 4.79   17 (4)     4    2  Megas Frenštát p/Radhoštěm
CHMELÍK Zdeněk (4x)     13. 7.88   99 (5)    33   12  Nejzbach, Era-pack, TORF-ESTE
CHOCHOLATÝ Michal       27. 9.86    - (-)     -    -  Indoss Plzeň
CHOCHOLATÝ Pavel         6. 8.87    - (-)     -    -  Indoss Plzeň
CHRAMOSTA Jiří          28. 9.68   50 (4)    21    -  Repas, DFC Praha, Damned
CHROBÁK Marek           15. 8.85  115 (9)    32   18  SK Kladno, Benago
CHROMEK Adam            22. 4.91   65 (4)    15   24  Mados Hradec Králové
CHRŽ Ondřej               . 4.91   12 (3)     -    -  Indoss Plzeň
CHUDÁREK Roman          26. 9.74   88 (5)    47    -  Ajax Novesta Zlín
CHUMCHAL Radek            . 5.83    5 (2)     -    -  Megas Frenštát p/Rad.
CHURÁČEK Martin (1x)     2.11.64    9 (3)     -    -  Ecoinvestment Praha
CHVÁLA Miloš            24. 4.90   41 (4)    10   17  Mados HK, TORF-ESTE Pardubice
CHVĚJA Radim              . 2.70    4 (1)     -    1  CC Jistebník
CHYTIL Roman            24. 1.86    6 (1)     3    1  Megas Frenštát pod Radhoštěm
IBL Jaroslav            24. 4.61    5 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
IKIZGÜL Varol             . 2.98    2 (2)     -    -  Mados Hradec Králové
ILČÍK Jiří              12. 2.78   10 (1)     -    2  VŠB Ostrava
IMLAUF Marek            22.12.87   10 (1)     -    -  SK Slavia Praha
INDRÁK Jaromír          20.11.72    5 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ISAEV Oleg                .10.83   12 (1)     8    5  Balticflora Teplice
JABLONSKÝ Jan           22. 3.62    5 (1)     1    -  Repas Praha
JACKL Robin              9. 7.71    2 (1)     -    -  Bohemians/Damned
JADRNÝ Tomáš            19. 6.77   74 (4)     -    -  Nejzbach VM, Gillotina Choceň
JäGER Jindřich            .  .95    9 (2)     -    -  Démoni Česká Lípa
JAHODA Mário            13.11.73    5 (4)     -    -  Bohemians/Damned
JACHNÍK Jiří            17. 6.82    5 (1)     -    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
JAKOUBEK Svatopluk       5. 2.66   86 (4)    17    -  Rumpál Prachatice
JAKUBEC František       26. 2.77   83 (9)    45   18  Slavia Praha, Bohemians
JAKUBÍČEK Michal        23. 1.87   19 (1)     4    2  Bulldogs Hodonín
JAKUP Ahmet             14. 4.70   22 (3)     5    1  Viktoria Žižkov, Benago
JAKUS Tomáš              9. 6.78    1 (1)     1    -  Alfa Liberec
JANÁČEK Martin           5. 4.81    5 (1)     -    1  TS Bakov n/Jizerou
JANATKA Aleš (1x)       11.11.71   41 (4)    22   17  Bakov nad Jizerou
JANDA Patrik            26. 4.92    2 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
JANDERA Dušan           20.10.83   48 (3)    12    1  Nejzbach Vysoké Mýto
JANĎOUREK Karel         21. 6.72    7 (1)     -    -  Konflikt Praha
JANECKÝ Jiří (2x)        8.10.69  112 (6)     1    -  Viktoria Žižkov
JANECKÝ Ladislav         6. 6.54    9 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
JANKOVIČ Ján            19. 4.83    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
JANKŮ Marek             10. 8.76    4 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
JÁNOŠ Marek             25. 8.75    7 (1)     2    -  Bulldogs Hodonín
JANOŠEK Jaroslav        16.10.69   17 (3)     7    2  Dino Brno
JANOŠÍK Martin           7.11.68   27 (4)    15    1  Alfa Liberec
JANOŠKO Vladimír (2x)   14. 9.65   52 (3)    20    -  IFT Computers Ostrava
JANOTA Jiří             31.10.72   41 (3)     -    -  Bohemians/Damned
JANOUŠEK Jiří           17.11.89    5 (2)     4    1  Nejzbach Vysoké Mýto
JANOUŠEK Zdeněk         26. 1.64   17 (2)     5    -  Arsenal Benešov
JANOVSKÝ Jan (1x)       20. 6.85   45 (4)    19    8  Jistebník, Slávia Havířov
JANSÍK Pavel             4. 1.75   11 (2)     -    1  Bakov nad Jizerou
JANULÍK Tomáš             . 8.90    1 (1)     -    -  Tango Hodonín
JANURA Zdeněk           16. 7.85    8 (1)     -    -  TS Bakov n/J
JANUŠ Radek             30.10.71   31 (2)     5    -  Ajax Novesta Zlín
JANUŠ Vlastimil         16. 3.74   82 (4)   120    -  Ajax Novesta Zlín
JARÁB Michal            18. 1.89   98 (8)    25   18  Sparta Praha, SK Kladno
JARKOVSKÝ Josef         24. 7.68    8 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JAROŠ Jiří               8.10.74   60 (5)    61    -  Ajax Novesta Zlín
JAVŮREK Daniel          21. 3.73    2 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
JAVŮREK Jan               . 6.91    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JAVŮREK Josef           18. 9.66  162 (7)     -    1  Nejzbach VM, Gillotina Choceň
JAWOREK Pavel           10. 3.65   55 (4)    12    -  Slovan Havířov
JELAČIČ Miroslav         2. 4.61    7 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
JELÍNEK Luboš            4.11.65  165 (7)   131    -  Combix Ústí nad Labem
JELÍNEK Ondřej (2x)     20. 8.77  184 (10)   59   44  Nejzbach, Jistebník, VŠB
JELÍNEK Pavel           23.11.64   18 (2)     6    -  Dekora Hlinsko
JELÍNEK Petr             8.10.63   12 (2)     3    2  Helas Brno
JELÍNEK Petr (2x)        9. 4.71  256 (11)    3    5  Žižkov, Bohemians, Benago
JELÍNEK Radim (2x)      27. 3.74   68 (8)     3    8  Jistebník, VŠB, Mýto, Mikeska
JELÍNEK Roman            7. 2.86   71 (5)    53   15  Mados, TORF-ESTE Pardubice
JENČ Michal             10. 1.93   11 (1)     -    1  Olympik Mělník
JENÍČEK Jiří            22. 6.65    4 (1)     -    -  Damned Praha
JENÍČEK Petr            13. 7.83  109 (5)    21    8  Nejzbach Vysoké Mýto
JERMAN Milan            12. 3.64   51 (4)    26    -  Plumbum Hradec Králové
JEŘÁBEK Jan               .  .      1 (1)     -    -  SK Kladno
JEŘÁBEK Jan I.          12. 2.84   94 (7)    46   33  TORF-ESTE Pardubice
JEŘÁBEK Jan II.         23. 3.90   60 (3)    17   18  TORF-ESTE Pardubice
JEŽDÍK Jiří               . 2.90   23 (5)     6    6  Benago Zruč n/S
JEŽEK Marek             29. 3.71   60 (4)    32    -  Arsenal Benešov, Žižkov
JÍCHA Filip               .  .      1 (1)     -    -  Rádio Krokodýl Brno
JÍLEK Jaroslav           2. 7.85    8 (2)     -    1  Bakov nad Jizerou
JÍLEK Michal             7. 6.87   13 (1)     3    1  Bulldogs Hodonín
JÍLEK Petr               7. 1.82    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
JÍLEK Vojtěch           16. 8.85    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JÍNA Pavel                . 8.92    3 (1)     -    2  Olympik Mělník
JÍRA Marek                .  .     21 (1)    10    4  Andy Liberec
JIRÁNEK Jiří            25.10.68   18 (1)     2    -  Alfa Liberec
JIRÁSKÝ Michal          12.10.93   86 (6)    16    8  Mados HK, Nejzbach VM
JIROUŠ Zbyněk           10. 1.68    3 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JIŘÍČEK Michal           9. 1.89    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
JÍŠA Petr               24.12.65   80 (3)    16    -  Arsenal Benešov
JOKIEL Břetislav        22. 6.65    2 (1)     -    -  Slovan Havířov
JOKL David              27. 5.74    1 (1)     -    -  Agromeli Brno
JOSKA Petr              24. 4.67    9 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JOŠT David               1. 2.95   54 (4)    20   12  Sparta Praha, Mados HK
JOUKL Václav            11.12.57   52 (3)    24    -  GKS MOND Třinec
JOVANOVIČ Djorde          . 5.91    5 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
JUDITA Jan              25. 7.58   56 (3)     2    -  Slovan Havířov
JUGAS Jiří              29. 1.66   56 (3)    30    -  Ajax Novesta Zlín
JUN Petr                16. 6.73    1 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
JUN Rudolf              26. 5.61   19 (1)     2    -  Adamíček Český Krumlov
JUNEK Michal              .  .      6 (1)     2    3  Bohemians 1905
JUNEK Petr              22. 1.84  210 (11)   94   52  SK Kladno, Bohemians 1905
JUNGBAUER Radomír       31.10.90    9 (3)     1    -  Olympik Mělník, Eco
JUNIOR Edmon Jose         . 9.87    7 (1)     4    1  Benago Zruč n/S
JUNIOR Eriberto           .  .      2 (1)     1    1  Benago Zruč n/S
JURÁSEK Vladimír         7.10.63    2 (1)     1    -  Čepo Poruba
JURČ Michal              9. 2.80   44 (5)    21    8  Jistebník, VŠB Ostrava
JURČOVSKÝ Petr          23. 3.89   12 (2)     1    1  Slavia Praha, Olympik Mělník
JURKA Radovan           12. 3.74    4 (1)     -    -  Jistebník
JURNEČKA Radek          25. 8.65    4 (1)     4    -  Dino Brno
JUROŠ Martin            18.12.65   38 (4)    21    -  Rumpál Prachatice
JUŘÍČEK David           15.12.78    4 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
JUŘÍČEK Tomáš             . 3.95    3 (1)     -    -  Helas Brno
KABELE Jiří               . 2.87   13 (2)     3    3  Sparta Praha
KAČER Vlastimil (1x)    12. 5.73   88 (4)    35    -  Plumbum HK, Viktoria Žižkov
KADEŘÁBEK Jaroslav      18. 4.88   13 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KADEŘÁBEK Václav        23. 5.81   10 (1)     5    -  Helas Brno
KADLČÁK Filip           22. 9.80    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KADLEC Jan              13.12.82   58 (4)    28   13  Indoss, Žižkov, Benago
KADLEC Tomáš            11. 1.79   59 (7)    13   14  Indoss Plzeň, Benago
KAFKA Miloslav (1x)     21. 1.77  105 (7)    63   39  Pramen H. Brod, Benago
KAFKA Róbert             2. 4.62    2 (1)     1    2  Dino Brno
KAHL Petr                8. 8.68   94 (7)    20    7  Alfa Liberec
KAHL Tomáš               3.11.87    6 (1)     3    2  Alfa Liberec
KAHOUN Jiří              5. 2.73    4 (1)     -    -  Viktoria Žižkov
KAHUDA Jan               7. 7.78  129 (10)   64   49  Selp TORF-ESTE Bohem VŽ Benago Bakov
KAHUDA Michal           17. 5.76   10 (3)     5    -  Rumpál Prachatice
KAHUDA Roman            27.11.69    6 (1)     2    -  Rumpál Prachatice
KAINC Pavel             16.12.68   18 (1)     2    -  Adamíček Český Krumlov
KAIZRLÍK Pavel          15. 9.66   40 (2)     3    5  Gillotina Choceň
KALFAS Jakub            17.11.95   20 (2)     2    -  Likop Třinec
KALINA Jan              28. 2.78  173 (7)     3    5  Démoni ČL, Balticflora
KALINA Martin             . 3.88   14 (1)     5    3  Agromeli Brno
KALINA Pavel            24.11.69   38 (2)    13    -  Bohemia České Budějovice
KALIVODA David            . 8.82    3 (1)     1    1  SK Slavia Praha
KALMUS Robin            24.12.87    8 (1)     2    1  VŠB Ostrava
KALOUS Jiří             14.11.67    5 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
KALOUSEK Pavel           1. 9.72    2 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
KALUŽA Jiří              9.10.68   12 (2)     -    1  Jistebník, Mikeska Ostrava
KALUŽA Miroslav         25. 7.75   35 (3)     5   11  TORF-ESTE Pardubice
KALVODA Robert           3. 5.71  101 (5)    17   11  Helas Brno
KAMAS Michal              .  .     11 (1)     2    2  Slavia Praha
KAMENICKÝ Jaroslav (1x) 10. 6.75  193 (11)  117   95  SK Slavia, Selp, Bakov n/J
KAMENICKÝ Miroslav      15.11.70   16 (1)    11    1  Car System Cheb
KAMENÍK Libor           28. 8.71   52 (5)    28   12  Lazio a Helas Brno
KÁŇA Rostislav           3. 1.59    6 (1)     -    -  Motor Březové hory Příbram
KANÁT Martin              .  .      1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
KAŇKA Luboš             17. 8.65   69 (3)    12    -  Repas Praha
KAŇKOVSKÝ Karel         17. 3.90   24 (3)    17    -  Démoni Česká Lípa
KAŇKOVSKÝ Lukáš         19. 8.84   10 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KANTOR Aleš             14. 2.75   11 (1)     6    3  VŠB Ostrava
KANTOR David             4.11.95   43 (2)    17   12  Likop Třinec
KAPLAN Aleš (1x)         9.11.82  117 (8)    13   15  Nejzbach Vysoké Mýto, Choceň
KAPLAN Jaroslav          8. 4.60    7 (2)     -    -  Dino Brno
KAPSA Martin             1.11.85   69 (5)    23   10  VŠB Ostrava, Megas Frenštát
KARABÁŠ Milan            8. 1.74   36 (3)    52    -  Rumpál Prachatice, Žižkov
KARBAN Josef (1x)       30. 1.75  149 (7)    40   22  Bakov nad Jizerou
KARDAKOV Andrey           . 3.87   18 (1)    11    5  Balticflora Teplice
KARELA Aleš              1. 2.71   20 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KARN Alan                5.12.65    2 (1)     -    -  Damned Praha
KAROLA Vlastimil (1x)   10.11.65  121 (6)     -    -  Ajax Novesta Zlín
KASÁLEK Martin           8. 9.80  104 (8)    66   51  Helas Brno
KASÝK Zdeněk            16. 9.93   73 (6)    28   11  Interobal Plzeň
KÁŠ Jakub                7. 6.96    4 (2)     -    1  Slavia Praha
KAŠAJÍK Stanislav         .  .      1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KAŠICKÝ Dušan (1x)      14.10.82  165 (11)  113   56  Likop Třinec, Jistebník, VŠB
KAŠPAR Jiří             28.11.76  253 (13)    1   13  TORF-ESTE, Era-pack, Benago, Žižkov
KAVÁLEK Martin          14. 4.92   15 (1)     6    -  SK Kladno
KAVKA Martin              . 3.99    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KEŠ(T)NER Ladislav        .  .      4 (1)     1    1  SK Kladno
KILEVNÍK Martin           . 8.77    7 (1)     3    -  UFA Hradec Králové
KILIJÁN Jakub           31. 8.91  126 (7)    15   13  Sparta a Slavia Pha, Benago, Baltic
KILLAR Lukáš             5. 8.81    3 (1)     -    -  Alfa Liberec
KILNAR René             28. 5.73    4 (1)     -    -  Jistebník
KIROV Milen Valentinov    .10.87   22 (1)     1    -  Démoni Česká Lípa
KISZA Rostislav         20. 7.99    1 (1)     -    -  Likop Třinec
KLABÍK Pavel            20.10.67   35 (3)    17    -  Arsenal Benešov
KLAPAL Rudolf           23. 2.65    3 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KLEMPERER Aleš           9. 1.70    6 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
KLEMPERER Jan            2. 6.73   33 (2)     5    -  CFC Letňany Praha
KLEMSA Jaroslav         26. 8.85   40 (3)     9    7  Delta-Real Šumperk
KLEPRLÍK Milan          25. 3.77   19 (2)    13    7  Alfa Liberec
KLETEČKA Pavel (1x)     11. 6.67    2 (1)     -    -  DFC Praha
KLIER Jiří              11.12.76    4 (1)     -    -  Ajax Cheb
KLÍMA Jan               15.10.70  195 (12)    7   39  Benago, Viktoria Žižkov
KLÍMA Jaroslav           8. 2.65    2 (1)     -    -  Bohemians/Damned
KLIMEK Radim (2x)       26. 1.67   28 (3)     4    -  IFT Computers Ostrava
KLIMEK Radim            27. 7.74    1 (1)     -    -  Čepo Poruba
KLIMEŠ Milan              . 3.89   81 (5)    18   10  Helas Brno
KLIMSZA Bronislav       16. 8.62   50 (3)    15    -  GKS MOND Třinec
KLÍR Jonáš              19. 4.94   13 (3)     1    1  Mados HK, TORF-ESTE
KLODA Rostislav         20.11.79   10 (3)     -    -  Likop Třinec
KLOUČEK Radek             .12.96    2 (1)     -    1  Sparta Praha
KLŮC Martin             20.11.87    2 (1)     -    -  Indoss Plzeň
KLUS Aleš               19.11.78    4 (1)     -    -  GKS MOND Třinec
KLUSÁČEK Tomáš          21. 2.75   30 (2)     9    5  Nejzbach Vysoké Mýto, Žižkov
KLUSÁK Stanislav        15.11.84    1 (1)     -    -  Tango Brno
KMENT Štěpán            28. 6.69    9 (1)     4    -  CFC Letňany Praha
KMONÍČEK Karel          27. 5.64   19 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
KNAP Marek               3. 5.81    5 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KNÁPEK Miroslav          7. 3.80    4 (1)     -    -  VŠB Ostrava
KNÁPEK Tomáš             9. 4.89    3 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KNĚBORT Václav          13.11.58    6 (1)    10    -  Alfa Liberec
KNĚŽÍNEK Martin         29. 8.68   44 (3)     6    -  Lazio a Dino Brno
KNĚŽÍNEK Miloslav       17. 5.63    7 (2)     1    -  Lazio Brno
KNOBLOCH Ondřej          1. 2.73  218 (11)    2   10  Démoni Slavia Selp Benago Bakov
KNOP Václav              1. 3.80    5 (1)     2    -  Bohemia České Budějovice
KNOTEK Petr             26. 8.70    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KOBLASA Jan               .  .     14 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KOBLÍŽEK Petr             .  .      1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KOBYLÍK Petr             8. 5.85    5 (1)     2    2  Delta-Real Šumperk
KOC Václav              23. 3.90  104 (5)    41   31  Interobal Plzeň
KOCANDA Zdeněk          31. 5.70   10 (1)     4    -  Motor Březové hory Příbram
KOCEK Jiří              20. 9.72    7 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
KOCIÁN Karel (1x)       22. 3.69   10 (2)     5    -  Viktoria Žižkov
KOČÍ Jan                22. 7.70    1 (1)     -    -  Damned Praha
KOČÍ Jan                  . 8.90   12 (1)     2    -  Benago Praha
KODENKO Jiří             3.10.65   26 (5)    17    6  Baník a Slovan Havířov
KOHAJDÍK Juraj            .  .      3 (1)     2    1  Benago Zruč n/S
KOHLER David            27. 9.73    1 (1)     -    -  Helas Brno
KÖHLER Zdeněk           25.10.57    5 (1)     -    -  Konflikt Praha
KOHNHäUSER Rudolf       29. 4.85   46 (3)    10    3  Bakov nad Jizerou
KOHOUTEK Marek           4. 1.78   30 (4)     4    7  Delta-Real Šumperk
KOKEŠ Filip             17. 2.89   25 (5)     2    -  Slavia Praha, Selp MB
KOKRDA Pavel            29. 6.70   52 (3)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
KOLÁČEK Ivo              8.12.72   10 (3)     1    -  Dino Brno
KOLÁŘ Jiří              11. 6.69    1 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
KOLÁŘ Jiří (1x)         29.11.69   75 (7)    12    8  Pramen Havlíčkův Brod
KOLÁŘ Karel              1. 1.59   27 (2)     4    1  Dino Brno
KOLAŘÍK Václav           9.10.72   46 (3)     1    -  Indoss Plzeň
KOLÁŘSKÝ Jiří           17. 4.67   33 (3)     7    1  SK Kladno
KOLÍNEK Robert           8.11.68    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
KOLLÁR Jan              16. 9.55    7 (2)     1    -  GKS MOND Třinec
KOLLÁR Radek              . 9.97    6 (2)     -    1  Mados Hradec Králové
KOLLARIK Miroslav         . 9.98    1 (1)     -    -  Helas Brno
KOLLER Stanislav        19. 3.59    9 (1)     -    -  Arsenal Benešov
KOMÁR Lukáš              4.12.83    3 (1)     -    -  Betas Megas Třinec
KOMÁR Vítězslav (2x)    11. 7.82  186 (10)   25   41  Jistebník, Mikeska Ostrava
KONČOK Martin           14. 2.69    9 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
KONEČNÝ Jiří            24. 9.71   69 (5)     5    7  Delta-Real Šumperk, Bohemia ČB
KONEČNÝ Marek           30. 1.91  158 (9)     1    4  Helas Brno, SK Kladno
KONEČNÝ Marek           18. 4.94   34 (3)     7    3  Balticflora Teplice
KONEČNÝ Petr            19.12.66   14 (2)     -    -  Helas Brno
KONEČNÝ Roman           27.11.84   43 (4)    19    4  TORF-ESTE Pardubice
KONEČNÝ Tomáš            1.10.82   43 (4)    11    3  Helas Brno, Bakov n/J
KÖNIGSMARK Miroslav     29. 7.66    8 (1)     1    -  Motor Březové hory Příbram
KONSTANDINOVSKÝ Paris   21. 8.73    1 (1)     -    -  Dino Brno
KONYA Tomáš              6. 2.91   15 (4)     -    1  SK Slavia Praha, Selp MB
KOPÁČ Petr                . 5.91    1 (1)     -    -  Mados Hradec Králové
KOPECKÝ Bronislav       18. 4.75   38 (2)     8    8  Gillotina Choceň
KOPECKÝ Lukáš (1x)        . 6.91    3 (1)     1    -  Era-pack Chrudim
KOPECKÝ Marek (7x)      19. 2.77  218 (12)  139  109  Krokodýl Era-pack Bohem.1905
KOPECKÝ Pavel           ..          9 (1)     2    -  Benago Zruč n/S
KOPLÍK Martin           15. 3.87    1 (1)     -    -  Helas Brno
KORENÝ Radek (1x)        2.10.73  234 (13)  123   37  Jistebník
KORNÁK David            28. 7.76  242 (12)   98   48  CCJ, Mike. a Baník OV, Frenšt.
KORNHAUSER Jaroslav     12. 1.66    8 (2)     -    1  Dino Brno
KOS Ondřej                .10.86    8 (1)     -    1  Andy Liberec
KOSINA Jan              12. 4.89   86 (6)    17   11  SK Slavia
KOSTIC Marko              . 4.91    6 (1)     1    1  Démoni Česká Lípa
KOSTKA Dominik            . 5.96    2 (1)     -    -  Slavia Praha
KOSTKA Vlastislav        4.10.76  158 (10)   23   20  TORF-ESTE Pardubice
KOŠAŘ Pavel             17.12.52   36 (3)     9    -  Arsenal Benešov
KOŠEK Jan                9. 7.71  128 (7)    33    5  Bohemians, Viktoria Žižkov
KOŠELÍK Radim           14. 7.83   10 (1)     -    -  Megas Frenštát p/Rad.
KOTAS Adam                . 5.98    1 (1)     -    -  SKP Třinec
KOTÁSEK Pavel             .  .      3 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
KOTEK Tomáš               . 7.97    1 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
KOTOLÁN Petr            27. 9.50   12 (3)     -    -  Ajax Novesta Zlín
KOTRBA Michal           14. 5.89    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KOUBA Jakub               . 6.92    9 (1)     3    1  Andy Liberec
KOUBA Lukáš               .  .      2 (1)     -    -  Balticflora Teplice
KOUBEK Luděk            16. 6.76   25 (2)    22    3  Dino a Helas Brno
KOUBEK Petr              4.12.79    1 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
KOUBEK Zdeněk           19.11.71   23 (1)     5    -  Combix Ústí n/L
KOUDELKA Lukáš          26. 7.85    1 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
KOUDELKA Petr           14. 1.76    1 (1)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
KOUDELKA Tomáš (6x)     17.12.90  239 (9)    81   88  Era-pack, Bohem05, TORF-ESTE
KOUKOLA Petr              . 6.95    1 (1)     -    -  Delta Real Šumperk
KOUSAL Libor            26. 5.71   85 (5)     -    -  Helas Brno
KOVÁCS Michal           17. 4.90  178 (7)    96   86  Benago Sparta Era Tepl. Tango Indoss
KOVAL Radomír           15.10.76  174 (10)   51   36  Jistebník, Mikeska Ostrava
KOVALČÍK Radim          29.12.73   17 (1)     5    -  IFT Computers Ostrava
KOVÁRNÍK Ctibor         12.11.72   22 (3)     -    -  Dekora Hlinsko
KOVÁŘ Alexandr          16. 9.79    2 (1)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
KOVÁŘ Otto              23. 7.67   59 (3)    56    -  Arsenal Benešov
KOVÁŘ Přemysl            1.12.74   21 (4)    18    2  Helas Brno
KOVÁŘ Stanislav          2. 1.67   34 (3)     -    -  Konflikt, Repas, Damned Praha
KOVAŘÍK Alois           27. 7.58    1 (1)     -    1  Megas Frenštát p/Rad.
KOVAŘÍK Jakub             . 1.86    4 (1)     1    2  Nejzbach Vysoké Mýto
KOVAŘÍK Jan               .  .      2 (1)     -    -  Olympik Mělník
KOVAŘÍK Martin          17.11.82    3 (2)     -    -  Benago Praha
KOVAŘÍK René             4. 2.77  132 (6)    67   26  Jistebník, Megas Frenštát
KOWALIK Krysztof        10. 7.70    6 (1)     5    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KOWALIK Martin           4. 7.74   67 (5)    10   11  Alfa Liberec
KOZÁK Petr                .  .     23 (2)     2    1  Benago, Andy Liberec
KOZÁK Tomáš             20. 8.66    9 (1)     -    -  Konflikt Praha
KOZELSKÝ Jiří (2x)      24. 4.67  110 (6)    69    -  IFT C. a Mikeska Ostrava
KOZLÍK Roman            26. 2.64   15 (1)     -    2  Car System Cheb
KOŽÍŠEK Jiří (1x)        2. 6.75  125 (9)    31   14  Bakov nad Jizerou
KOŽUŠNÍK Martin          6. 1.85   69 (4)    29   15  Jistebník, Mikeska
KRACMAN Matěj           20. 7.86   49 (3)     7    1  Slavia Praha, Selp MB
KRAJČ Marian            16.12.79  140 (7)     1    5  SK Kladno, Slavia, Benago
KRAKA Ladislav           4.12.75    1 (1)     -    1  Alfa Liberec
KRAKOVČÍK Karel (2x)     7. 9.65  181 (9)     -    -  Baník Ostrava
KRÁL Anton (1x)         24.11.64   20 (3)     2    -  IFT Computers Ostrava
KRÁL František           6. 1.64   34 (2)     6    -  Konflikt Praha, Arsenal Benešov
KRÁL Marcel             27. 5.78   10 (1)     2    2  TS Bakov nad Jizerou
KRÁL Miroslav             . 1.86   20 (3)    12    6  Benago, Andy, Bohemians 05
KRÁL Ondřej             17. 4.83   13 (2)     1    3  Indoss Plzeň
KRÁL Tomáš                . 4.93    5 (1)     -    -  Indoss Plzeň
KRÁLÍK Jan              19.12.65    3 (1)     5    -  Combix Ústí n/L
KRAMER Evžen            27. 9.85    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
KRÁTKÝ Jan                . 4.94   12 (1)     -    -  SK Slavia Praha
KRÁTKÝ Marcel           23. 7.76   13 (1)     3    -  Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Michal             . 5.93   10 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KRÁTKÝ Pavel (1x)        2. 8.64   43 (3)    25    -  IFT Computers Ostrava
KRÁTKÝ Rostislav        17.12.68   14 (1)     6    -  Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Václav           11. 6.69    7 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
KRÁTKÝ Vojtěch            .12.97    2 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KRATOCHVÍL Tomáš (1x)    1. 5.84   59 (4)    16    7  Jistebník
KRATOCHVÍL Tomáš        28. 5.85    2 (1)     -    -  Car System Cheb
KRAUS Pavel               .  .      2 (1)     1    -  Andy Liberec
KRAUS Pavel             17. 5.87    3 (1)     -    -  SK Kladno
KRAUS Zdeněk            26. 2.77   12 (2)     1    -  Selp MB, Bakov nad Jizerou
KRAYZEL Petr (2x)       16. 6.69  463 (18)   11   24  Jistebník
KRAYZEL Radim (1x)      25. 7.71  258 (13)   87   27  Jistebník
KRČÁL Jakub               . 3.93    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
KRČÁL Miloš             23. 8.79   20 (1)     4    6  Pramen Havlíčkův Brod
KREISEL David (1x)      10. 8.67   53 (4)    33    -  IFT Computers Ostrava
KREJČÍ Jiří             10. 9.68    1 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KREJČÍ Tomáš            22. 7.81    7 (1)     2    1  Indoss Plzeň
KREJČÍ Martin           28. 3.88   11 (2)     2    -  Balticflora Teplice
KREYZL Martin           10. 9.92   30 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
KREŽELOK Ondřej         27. 7.92   53 (3)     -    1  SKP Třinec
KREŽELOK Zdeněk         10.11.68    8 (1)     -    -  Betas Megas Třinec
KRCHO Dušan             23.11.90    6 (2)     -    1  Delta-Real Šumperk
KRISTEN Karel            7. 3.74   64 (5)    47   27  Benago, Viktoria Žižkov
KRIŠAL Michal             .  .     14 (1)     -    -  Balticflora Teplice
KRKOŠKA Roman            5. 8.88    7 (1)     1    1  VŠB Ostrava
KROH Jaroslav           11. 3.90   24 (3)     2    -  Slavia Praha
KROK Lukáš                . 1.91   26 (1)     7    5  Gardenline Litoměřice
KROULÍK Radovan (3x)    30. 7.77  192 (9)    74   53  TORF-ESTE Nejzbach, Era-pack Choceň
KROULÍK Tomáš           26. 9.78    8 (1)     5    2  Gillotina Choceň
KROUPA Jakub              . 1.91    9 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
KROUPA Jiří             11.11.90    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KROUPA Libor             3. 9.70   38 (2)    12    2  Gillotina Choceň
KROUPA Tomáš            27. 9.78    5 (1)     1    1  Gillotina Choceň
KRULÍK Josef            17.11.66    4 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
KRUMP Pavel             29. 6.78    4 (1)     1    -  Rumpál Prachatice
KRUPIČKA Lukáš          18.11.79    5 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
KRYGIEL Zdeněk          13.10.63  152 (8)   107   17  Ban, Slov a Slávia Hav., CCJ
KŘEMEN Jan              10. 2.97   51 (3)    30   23  Sparta Praha
KŘEPELKA Jan            24. 3.89    4 (2)     2    -  Delta-Real Šumperk
KŘESŤAN Petr            19. 9.64    2 (1)     -    -  Dino Brno
KŘÍŽ David              16. 8.73   31 (8)    19    4  Helas Brno
KŘÍŽ Martin             22.10.80   13 (1)     -    3  VŠB Ostrava
KŘÍŽ Zdeněk              5. 7.63   95 (5)    19    -  Nejzbach Vysoké Mýto
KŘIŽÁK Radim            18. 2.71  103 (5)     1    1  Baník a Mikeska Ostrava
KŘÍŽEK Jan              21.12.68   36 (2)     -    -  Bakov nad Jizerou
KUBÁLEK Pavel             .  .      1 (1)     -    -  Helas Brno
KUBÁNEK Pavel            6. 9.68    2 (1)     -    -  Jistebník
KUBÁT Jaroslav          15. 6.95   42 (2)    14    8  Nejzbach Vysoké Mýto
KUBEC Petr               9. 3.80   44 (2)    10    5  Gillotina Choceň
KÜBEL Lumír             19. 4.74   19 (1)     -    -  Jistebník
KUBELKA Matouš          10. 2.95   42 (2)     8    3  Sparta Praha
KUBEŠ Jan                3. 6.76   35 (3)    10    3  Letňany, Bohemians/Damned
KUBEŠ Lukáš               .  .      1 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
KUBICA David             9. 2.94    2 (1)     -    -  Rádio Krokodýl Brno
KUBICZEK Radek          27. 1.73   10 (1)     7    -  GKS MOND Třinec
KUBÍČEK Václav           4. 7.65    1 (1)     -    -  Helas Brno
KUBÍČEK Václav          22.11.91  203 (8)     2   11  Interobal, Rádio Krokodýl, Tango
KUBÍK David               . 6.91    9 (1)     1    1  Indoss Plzeň
KUBÍK Jiří               6. 5.88    7 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KUBÍK Tomáš               .  .      5 (1)     -    -  SK Kladno
KUCSARA Martin          29. 8.74    2 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
KUCSERA Karel           19. 4.62   16 (3)     2    -  GKS MOND Třinec
KUČ Ervin                2. 1.94   60 (4)    11    4  Sparta Praha, SK Kladno
KUČERA Jiří               . 5.90    3 (1)     -    -  Balticflora Teplice
KUČERA Martin            3.11.76    2 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
KUČERA Martin             . 4.92   75 (5)     -    -  SK Slavia Praha
KUČERA Milan             1.12.66    1 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
KUČERA Petr             22. 7.85   91 (6)    37   38  Interobal Plzeň
KUČERA Roman            23. 1.64    4 (1)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
KUČERŇÁK Tomáš           3. 5.79   17 (2)     5    -  Helas Brno
KUČÍ Karel               3. 8.85    2 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
KUDĚJ Milan              8. 6.65    5 (1)     -    -  Motor Březové hory Příbram
KUDĚLKA Tomáš           15.12.71   11 (1)     2    1  Megas Frenštát p/Rad.
KUDLÁČEK Antonín        21. 1.59   15 (1)     2    -  Alfa Liberec
KUDLÁČEK Michal         11. 7.80    4 (1)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
KUDRLANT Bohumil        10. 8.93    - (-)     -    -  Balticflora Teplice
KUDRNA Michal           24. 7.87  111 (7)     2    2  Benago Boh.1905 Kladno Č.Slaný
KUFA Petr               28. 9.83   17 (1)     2    -  Likop Třinec
KUHA Karel              14.11.65   49 (4)    35    -  Slovan Havířov
KÜHN Luboš              16.11.67   44 (3)    13    -  Plumbum Hradec Králové
KÜHNERT Lukáš           20.11.85   13 (2)     -    -  Megas Frenštát p/Radhoštěm
KUCHAŘ Milan            21. 3.66   10 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
KUCHTA Pavel (1x)       30. 5.73   99 (9)   132   47  Pramen Havlíčkův Brod
KUCHTA Petr (1x)        25. 6.70   11 (2)     4    3  Pramen Havlíčkův Brod
KUKLETA Roman           22.12.64    7 (1)     5    2  Dino Brno
KULDAN František          .  .     12 (2)     1    2  Helas Brno
KULHA Michal            16.11.92   18 (1)     2    2  Démoni Česká Lípa
KULHÁNEK Michal         19. 2.76    6 (2)     -    -  Delta Šumperk, Bohemia ČB
KULHÁNEK Michal           .  .     20 (1)     9    4  Andy Liberec
KULHÁNEK Petr           22. 9.87   13 (1)     6    -  Andy Liberec
KULHÁNEK Radim           8. 6.76    1 (1)     -    -  Megas Frenštát p/Rad.
KULHAVÝ Václav           4. 3.78   49 (5)     -    3  Alfa Liberec
KULÍČEK Tomáš           14. 6.71    2 (1)     -    -  Damned Praha
KULIG Pavel               . 9.74    1 (1)     -    -  CC Jistebník
KUMPAN Ondřej (2x)      27.10.74   49 (4)    43   23  Pramen HB, TORF-ESTE, Era-pack
KUNA Zdeněk              6.10.70    9 (1)     1    -  Adamíček Český Krumlov
KUNEŠ Pavel             16. 9.74    4 (1)     -    -  Repas Praha
KÜNSTNER Dušan            . 1.98    2 (1)     -    -  Interobal Plzeň
KUPKA Oldřich            9. 2.79    1 (1)     -    -  Helas Brno
KUPKA Petr               6. 9.80   10 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KURUCZ Ladislav         19. 1.72   74 (7)    39   16  Selp, Bohemians/Damned
KURUCZ Michal            9. 8.73   45 (5)    27    5  Bohemians/Damned
KUŠNÍR Jan               4. 4.88    2 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KUŠNIRÁK Lukáš          18. 6.83    3 (1)     1    1  Betas Megas Třinec
KUTÍLEK Ondřej            .11.83   16 (1)     -    5  Andy Liberec
KUTÍLEK Pavel             .12.81    1 (1)     -    -  Andy Liberec
KUTTLER Tomáš           18. 6.68    3 (1)     -    -  Baník Havířov
KVAPIL Jaroslav          3. 9.72    8 (1)     2    2  Slávia Havířov
KVAPIL Josef            12.10.73  124 (5)    44   33  Nejzbach Vysoké Mýto
KVAPIL Radim            25. 1.70  128 (8)    63    3  Baník, Slovan a Slávia Havířov
KVAPIL Tomáš             8.12.68   78 (4)    46    5  Konflikt, Letňany, Čechie Slaný
KVASNIČKA Vojtěch       18. 3.90    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
KVEREK Radek            12.12.78    4 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
KVÍČALA Filip             . 5.94   13 (2)     -    -  Benago Praha
KÝČEK Daniel             3. 1.92    9 (1)     9    3  Démoni Česká Lípa
KYSELA Ondřej           28.11.76    8 (2)     1    -  Dekora Hlinsko
KYSUČAN Jiří             2. 6.75    2 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
KYŠKA Daniel            20.12.75    4 (1)     1    -  Prostor Ostrava
LACINA Vladimír         19. 8.64   52 (5)    14    -  Combix Ústí n/L
LACKANOVIČ Milan        28. 9.67    9 (1)     5    3  Benago
LACKO Ivan               3. 8.89  116 (7)    56   43  Helas Brno
LADEIRA Guilherme        7. 6.88   67 (4)    64   42  Balticflora Teplice
LADOMERSKÝ Marek         7.12.73   19 (2)    10    5  Viktoria Žižkov
LADRA Tomáš               . 4.97    1 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
LAFEK Martin             4. 3.73   12 (3)    10    2  Bohemians/Damned, Benago
LAKATOŠ Milan             . 6.94   17 (1)     5    5  Démoni Česká Lípa
LALÁK Jiří              26. 9.82   50 (4)    27   18  Likop Třinec, VŠB Ostrava
LANDRGOTT Tomáš         21.12.93   61 (5)     -    1  Interobal Plzeň
LANGER Jakub              . 9.89    5 (1)     -    -  Indoss Plzeň
LAPORČÁK Martin         17. 8.70    5 (2)     -    -  Dino Brno
LÁSKA Lukáš              3. 9.94    7 (1)     1    1  Balticflora Teplice
LAŠČÁK Libor (1x)       18.10.71  125 (6)    65    -  Ajax Novesta Zlín
LAŠTOVKA Luboš (1x)      9. 5.77  146 (9)    57   41  Selp, Nejzbach, TORF-ESTE Pard.
LÁTAL Marek               .  .      3 (1)     -    -  Benago Praha
LÁVIČKA Luboš             . 6.92    4 (1)     -    -  Indoss Plzeň
LÁVIČKA Lukáš             .12.87   10 (1)     -    -  Indoss Plzeň
LAVIČKA Viktor          13. 9.68   29 (2)    15    -  Adamíček Český Krumlov
LAZAR Jan               12. 1.73    9 (1)     4    2  Mikeska Ostrava
LAZARIK František         .  .      1 (1)     -    -  SK Kladno
LEASURE Philip            .12.95    9 (2)     -    -  Helas Brno
LEBEDA Filip              . 2.95    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
LEBEDA Michael           4. 2.89    6 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
LEDVINKA Miroslav       14.11.67    2 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
LEHKOŽIV Jindřich       10. 2.71    1 (1)     1    -  Ajax Novesta Zlín
LEHOCKÝ Jiří             8. 2.69   29 (2)     -    -  Ajax a Car System Cheb
LECHOVIČ Roman           8. 6.79  105 (7)    38   23  Jistebník, Mikeska Ostrava
LECHOVIČ Tomáš          21. 7.80    1 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
LEITE Joao              28. 1.76   31 (2)    20   17  Balticflora Teplice
LEITNER Roman           23. 9.76   34 (5)    21   13  Alfa Liberec
LEPKA Petr               3. 5.75    3 (1)     -    -  Helas Brno
LERCH Stanislav         30. 6.91  112 (7)    32   30  Helas Brno
LÉSKA Pavel              8. 9.73   56 (6)    16   12  Lazio a Helas Brno
LEŠENAR Lubomír          2. 2.76    1 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
LETRA DA COSTA Ferreira   . 3.85   30 (1)    16   14  Balticflora Teplice
LEVČÍK David            17. 2.76  183 (11)   61   75  Mikeska Ostrava, Jistebník
LEVČÍK Patrik             .11.92   18 (3)    11    5  Helas Brno, Tango Hodonín
LEVÝ Petr                3. 4.63    2 (1)     -    -  Motor Březové hory Příbram
LEXA Josef              11. 2.72   18 (3)     6   12  Alfa Liberec
LIDMILA Jakub            5.10.92   82 (5)    18   15  Helas Brno
LIDMILA Patrik            .10.98   29 (3)     3    1  Helas Brno
LIGOCKI Josef            9.12.83   10 (1)     -    1  Betas Megas Třinec
LIKE Adam                 . 7.95    8 (1)     2    -  Interobal Plzeň
LILING Martin (1x)      28. 5.73    3 (1)     2    -  DFC Praha
LIMA BARBOSA Rafael       . 4.83   14 (1)    12    6  Balticflora Teplice
LÍMAN František          1. 8.80    2 (1)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
LINHART Jaroslav         9. 3.64   44 (3)    16    7  Betas Megas a GKS MOND Třinec
LINHART Luděk           18.11.65  104 (6)    31    -  Combix Ústí nad Labem
LINHART Marek           27. 5.75  136 (6)    58    -  Combix Ústí nad Labem
LINHART Tomáš (5x)      22.11.74  169 (8)    38   24  Nejzbach VM, Era-pack, Helas
LINHART Viktor          18.12.75   12 (1)     4    -  Bulldogs Hodonín
LINKA Tomáš              6. 7.73   47 (3)    11    -  Ajax a Car System Cheb
LIPAVSKÝ Tomáš            . 1.93    5 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
LIPNICKÝ Mikuláš        28. 8.57    6 (1)     -    -  Alfa Liberec
LIRA DE AGUINO Vinicius   .11.83   42 (4)    16   25  Benago Zruč, Balticflora (Capeta)
LISICKÝ Petr              .  .      5 (1)     3    -  Mikeska Ostrava
LÍSKOVEC Petr           16. 9.65   42 (2)     7    -  Bohemia České Budějovice
LISÝ Marek                . 3.93    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
LIŠTVÁN Jan (3x)        21.10.88  222 (10)   84   77  Slavia, Benago, VM, Era-pack
LITERA Václav            1. 7.65   16 (2)     -    -  Ebárna Boys Kladno
LODER Tomáš              6. 2.80   17 (2)     1    1  Benago, Čechie Slaný
LöFFLER Erik            21. 2.83   53 (4)     -    1  Slavia Praha, Selp, Benago
LOGARA Vanja              .10.85    1 (1)     -    -  Agromeli Brno
LONGA Petr              31. 3.57    7 (1)     3    -  TORF-ESTE Pardubice
LöRINC Josef             7. 4.58    1 (1      -    -  Era-pack Chrudim
LOSERT Richard          27. 3.70    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
LOUČKA Radek (1x)         .11.95    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
LOUP Jan                19. 9.63   15 (5)     -    -  Helas Brno
LUKÁČ Daniel              .  .      1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
LUKÁČ Roman              7. 3.67    2 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
LUKAS Marek (1x)          . 6.97   17 (1)     1    -  Era-pack Chrudim
LUKÁŠ Jiří              16.10.74   23 (1)     9    -  CFC Letňany Praha
LUKÁŠ Martin              . 1.89   12 (1)     2    1  Indoss Plzeň
LUKES Jan               15.10.83    8 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
LUKES Marek             14. 8.73    1 (1)     1    -  Indoss Plzeň
LUKEŠ Zdeněk             4.10.66    4 (1)     -    -  Slovan Havířov
LUKOVSKÝ Radek          17. 7.72   73 (4)    31    -  Ajax Novesta Zlín
LUŇÁK Zdeněk            16.11.60   44 (4)    38    -  Ajax Novesta Zlín
LUPAČ Michal              . 5.84   21 (1)     1    -  Tango Hodonín
LUŽNÝ Jiří               8.11.82   10 (2)     -    -  Helas Brno
LYSINA Miroslav         17. 3.56   11 (2)     6    -  Adamíček ČK, Bohemia ČB
MÁCA Petr               30. 6.73    9 (1)     6    -  Ajax Novesta Zlín
MÁCA Theodor            24. 8.74  169 (9)     -   12  Eco-investment Praha
MACEK Filip              5.10.81    5 (1)     1    -  Benago Praha
MACEK Martin             7. 4.92   13 (2)     1    -  Delta-Real Šumperk
MACÍČEK Lubomír         20. 8.69    2 (1)     -    -  Jistebník
MACKO Jaroslav            .  .     14 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto
MAČÁT Petr              11.10.73   28 (4)    17    4  Nejzbach VM, Gillotina Choceň
MAČO Milan (1x)          1. 2.68   24 (2)     7    -  Mikeska Ostrava
MAČURA Otakar           19.10.71    4 (1)     -    1  SK Kladno
MACHAČ Jaroslav          4.12.77   13 (2)     2    4  SK Kladno
MACHÁČEK Martin           . 8.91   25 (1)     1    1  Gardenline Litoměřice
MACHÁČEK Pavel          18.12.77   17 (4)    29    9  Slavia Praha, Selp MB, TORF-ESTE
MACHÁČEK Roman           8. 1.77   40 (4)     8   17  Slavia SK, Selp, Benago Praha
MACHÁLEK Pavel           8. 2.80   54 (4)    13    9  VŠB Ostrava
MACHULKA Jan            26. 4.91   19 (2)     2    -  Olympik Mělník
MAIXNER Roman           26. 1.66   69 (3)     -    -  Dino Brno
MAJER Aleš              10.10.79   21 (2)     8    5  Benago
MAJER Václav            10. 7.58   21 (2)    20    -  Combix Ústí n/L
MAJKUT Aleš (2x)        22.12.74  150 (8)   133   24  Baník Ostrava
MAJKUT Vladimír (2x)     4. 2.70  190 (11)   67   21  Mikeska a Baník OV, Čepo
MAJRYCH Roman            5.10.78   16 (2)     4    5  Viktoria Žižkov
MAKULA Kamil            14. 1.85   33 (4)    13   15  Andy a Alfa Liberec, Benago
MALÁK Marek               .  .     13 (1)     4    2  Olympik Mělník
MÁLEK Pavel             29.12.82   44 (2)     7    4  Bohemians 1905
MÁLEK Petr (1x)         19.12.66  113 (9)    77    -  Dekora Hlinsko, Pramen H. Brod
MALÍK Jiří              18. 5.71   10 (2)     -    -  Bakov nad Jizerou
MALINA Patrik             . 9.91    7 (1)     -    -  SK Slavia Praha
MALINOVSKÝ Petr         23. 3.87    4 (1)     -    1  VŠB Ostrava
MALINSKÝ Dominik          .  .      4 (1)     -    -  Olympik Mělník
MÁLKO Martin            19.12.75  106 (7)    76   67  Delta-Real Šumperk, Era-pack
MÁLKO Ondřej            17. 5.79   84 (5)    36   30  Delta-Real Šumperk
MALOKOS Damir           27.12.78    7 (2)     2    -  Benago
MALŮŠ Stanislav          5.11.77   17 (1)     9    4  Bulldogs Hodonín
MALÝ Jakub              10.12.87    7 (1)     -    -  Jistebník
MALÝ Jaroslav             . 8.84    3 (1)     -    -  SK Slavia Praha
MALÝ Lubomír            12.11.70    1 (1)     1    -  Dino Brno
MALÝ Oldřich (1x)       13. 7.74  188 (9)   129  176  Jistebník, Megas Frenštát
MALÝ Roman (1x)         15. 4.75  273 (14)   86   84  TORF-ESTE, Nejzbach VM
MALÝ Tomáš (1x)         28. 4.78    1 (1)     -    -  Jistebník
MAMIYEV Alexandr        27.10.89   55 (3)     2    6  Balticflora Teplice
MÁNA Jiří               13. 2.57    6 (1)     2    -  Adamíček Český Krumlov
MANČAL Filip              .12.97    1 (1)     -    -  Sparta Praha
MANDA Pavel             28. 1.83  116 (6)     4    6  SK Kladno
MANĎÁK Jan              24. 4.89   18 (2)     4    3  Likop Třinec, Mikeska Ostrava
MANOWETZ Miroslav         . 6.87   14 (1)     5    3  Indoss Plzeň
MAREK Jiří              17. 8.77    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
MAREK Michal            25. 5.70   92 (4)    12    -  Pramen Havlíčkův Brod
MAREK Tomáš             20. 4.81   10 (3)     4    6  SK Kladno
MAREŠ Antonín (1x)      30.10.76    7 (1)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Martin            26.12.91  138 (6)     1    5  AC Sparta Praha, Benago Zruč
MAREŠ Michal (11x)       3. 2.76  348 (16)  300  213  Era-pack, Pramen H.Brod
MAREŠ Michal II. (3x)    8. 6.91  135 (7)    65   26  Era-pack Krokodýl Tango Benago VM
MAREŠ Petr (1x)          9.11.73  204 (10)  236   61  Pramen H.Brod, TORF-ESTE Pardubice
MAREŠ Roman (11x)       15. 3.75  337 (16)  272  305  Era-pack, Pramen H.Brod
MAREŠ Zbyněk (2x)       18. 6.71  264 (16)  328   41  Slavia Praha, Selp
MARIÁNUS Pavel           7. 7.94   36 (2)     2    1  Interobal Plzeň
MARKOVIČ Dejan           3. 9.86   21 (1)     -    3  Nejzbach Vysoké Mýto
MARQUES Evandros         5.10.76   33 (1)    12   20  Balticflora Teplice
MARTAUS Roman           10. 3.78   54 (5)    10    4  Mikeska OV, Slávia Havířov
MARTINČEK Robert        29. 8.78   18 (1)    11    9  Betas Megas Třinec
MARTINEC Jakub            . 3.98    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
MARTÍNEK Filip          26. 1.95    1 (1)     -    -  Tango Brno
MARTINKA Pavel            . 9.75    5 (1)     -    2  Benago Praha
MARUCHNIČ Ivo (1x)      25.10.76  194 (9)   130   84  Jistebník, Megas Frenštát
MARUŠ Pavel             23. 8.86    1 (1)     -    -  Helas Brno
MAŘÍK Antonín           14. 1.53   11 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
MAŘÍK Stanislav         11. 2.63   61 (3)    35    -  Repas Praha
MAŘÍK Stanislav          9.12.89   43 (6)    11    5  SK Slavia, Eco-investment
MASOPUST Darek          20. 1.66    3 (1)     -    -  Car System Cheb
MASTÍK Lukáš              .  .      1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
MÁŠA Jakub              15. 4.93   12 (1)     -    1  Tango Brno
MAŠA Martin             21.11.77  251 (12)  126   84  Helas a Lazio Brno
MAŠEK Jiří              22. 5.75   38 (3)     -    -  Mados Hradec Králové
MAŠEK Jiří (1x)          5.10.78    3 (2)     -    -  Bakov nad Jizerou
MATĚJ Jaromír           29. 8.82   50 (5)    16    5  Jistebník, Mikeska Ostrava
MATĚJČEK Milan          14. 2.81   16 (2)     8    3  Olympik Mělník
MATĚJKA Jiří (1x)        2. 2.71  127 (6)   126    5  Plumbum HK, Viktoria Žižkov
MATĚJKA Petr            22. 1.82   13 (1)     5    1  Bakov n/Jizerou
MATĚJKA Tomáš           31. 8.80  257 (10)   45   59  SK Slavia, Selp MB, Bakov
MATOUŠEK Josef          13. 6.68   37 (4)    26    5  Nejzbach VM, Gillotina Choceň
MATUŠINSKÝ Petr         24. 4.71    4 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
MATUŠKA Josef           29. 4.77   18 (1)     -    7  Bulldogs Hodonín
MATYSKA Lukáš           26. 4.92   28 (3)    10    7  Radio Krokodýl a Helas
MAURER Jaromír           6.11.66    4 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
MAŽÁRI Patrik           13. 1.95  110 (7)    14    6  Sparta, Démoni, Kladno, Baltic.
MECNER Martin           11. 6.87   12 (2)     -    1  Mikeska Ostrava
MEGELA Bohumil          21. 5.65   21 (2)     3    -  Pramen Havlíčkův Brod 
MEJZINI Mentor            . 8.84    2 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
MELECHOVSKÝ Aleš          . 2.90   62 (4)    13    8  TORF-ESTE Pardubice, Nejzbach VM
MELCHER Petr            12. 8.73    9 (3)    10    -  Helas Brno
MELICHAR Radek          19. 3.75    5 (2)     3    -  Combix Ústí nad Labem
MELICHÁREK Marcel        8. 5.64   31 (3)     2    -  Plumbum Hradec Králové
MELLER Lubomír          29. 7.73    4 (1)     -    2  Era-pack Chrudim
MELLER Tomáš (11x)      11.11.75  322 (13)   11   21  Era-pack Chrudim
MELO Jose Michel          . 6.87   10 (1)     3    3  Slavia Praha
MELOUN Aleš             16. 5.71   70 (5)     1    -  Dekora Hlinsko
MELOUN Jiří             31. 5.72   27 (1)     5    -  Adamíček Český Krumlov
MELOUNEK Rudolf           .11.86    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
MENDROK Lukáš            7. 5.87   66 (3)    25    9  Likop Třinec
MENOUŠEK Zdeněk         20.10.67   50 (6)    26    3  Slovan a Slávia Havířov
MENŠL Karel             26.10.87   58 (3)     2    6  Mados Hradec Králové
MERKL Lukáš              5.10.91   49 (3)    34   10  Nejzbach, Mados HK
MESTEK Otakar (2x)      28.12.70  126 (8)    21    8  Viktoria Žižkov
MICA Tomáš              25. 5.83   66 (5)    43   25  Krokodýl a Helas Brno
MICZKA Roman            25.10.79    2 (1)     -    -  Benago Praha
MÍČA Ondřej             15. 3.92  120 (8)    43   34  SK Slavia Praha
MÍČEK Jaroslav           4. 4.74   36 (2)    12    -  Bohemia České Budějovice
MIČÍK Jan               11. 8.64    3 (1)     -    -  Arsenal Benešov
MIČÍK Stanislav         17.12.64   15 (1)     4    -  Čepo Poruba
MÍČKA Zdeněk             6. 1.61   12 (1)     2    -  Ebárna Boys Kladno
MIČKAL Patrik (2x)      30.10.69  232 (13)  121  105  Mikeska Ostrava
MIHULKA David             .  .      2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
MICHAL Lukáš            11. 5.79   15 (3)     3    4  Mados Hradec Králové
MICHAL Petr             19.12.64    4 (1)     -    -  Čepo Poruba
MICHALEC Richard        21. 6.91    8 (1)     -    1  Rádio Krokodýl Brno
MICHALEC Roman          23. 3.89  199 (9)    63   28  Nejzbach Vysoké Mýto
MICHÁLEK Marek           8. 1.89   38 (3)     -    2  Démoni Česká Lípa
MICHALÍK Luděk          24. 4.75   50 (5)     -    -  Bohemians/Damned
MICHALÍK Pavel          13. 9.64  192 (8)     4    5  Baník, Slovan a Slávia Havířov
MICHURA Pavel           17. 6.78    2 (1)     -    -  Baník Ostrava
MÍKA David              19. 3.81   61 (4)    35   15  Indoss Plzeň
MÍKA Martin             17. 2.79   54 (4)    22   11  Indoss Plzeň
MIKA Roman              28. 4.78   54 (5)    21   11  Mikeska Ostrava
MIKAN Radek (6x)        30. 8.76  347 (15)  394  236  TORF-ESTE, Era-pack, Nejzbach VM
MIKEŠ Miroslav            . 7.00    3 (2)     -    -  Helas Brno
MIKULEC Radim           26.12.68   16 (1)     1    2  Slovan Havířov
MIKYSA Lukáš             7. 2.89    4 (2)     -    -  Démoni Česká Lípa
MILÁČEK Tomáš            3. 4.74    2 (1)     1    -  Repas Praha
MILER Milan             29. 8.64    1 (1)     -    -  Bohemians/Damned
MINAŘÍK Radek           13.10.75    1 (1)     -    -  Helas Brno
MINKS Tomáš             24. 7.81    5 (2)     -    1  Baník Ostrava
MIŠUN Jiří (1x)         21.12.50  129 (6)    25    -  Ajax Novesta Zlín
MITROVSKÝ Petr           9. 9.65   14 (1)     1    -  Konflikt Praha
MITTNER Ondřej          26. 8.88    1 (1)     -    -  Helas Brno
MIŽÁR Jakub             23.11.88   95 (6)    33   12  Interobal Plzeň
MLYNÁŘ Jan                . 8.85    5 (1)     1    -  UFA Hradec Králové
MOC Radek               11. 8.78    7 (3)     -    -  Alfa Liberec
MOLÁK Ladislav          22. 5.73   18 (2)     6    1  Pramen Havlíčkův Brod
MOLNÁR Lukáš              .10.86   46 (3)     -    -  Nejzbach VM, TORF-ESTE
MORAVČÍK Robert         31. 8.86    1 (1)     -    -  SK Kladno
MORAVEC Jiří (1x)       31. 5.64   98 (5)    58    -  IFT Computers Ostrava
MORAVEC Matouš           7. 5.93   19 (1)     4    2  Delta-Real Šumperk
MORAVEC Tomáš (1x)      10. 8.80   16 (2)     1    2  Era-pack Chrudim
MORÁVEK Ivan              . 4.89    5 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
MORÁVEK Ivan            10. 3.64    8 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
MORÁVEK Martin           3. 8.78   49 (5)    79   38  Alfa Liberec
MORONG Tomáš            26. 2.92   43 (4)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
MOUČKA Petr               .  .      1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
MOUDRÝ Kamil             2. 5.74   57 (3)    24    -  Ajax Novesta Zlín
MRÁZEK Vladislav        13. 2.80   17 (4)     3    -  Helas Brno
MRHA Martin              9.12.70   20 (3)     6    -  Arsenal Benešov
MRIJA Andreas           17. 2.74    1 (1)     -    -  Andy Liberec
MRKVA Aleš (3x)          1. 6.76   40 (4)     4    2  Era-pack Chrudim
MRKVICA Vítězslav (1x)   3. 4.76    4 (1)     -    -  Jistebník
MRKVIČKA Václav         22. 1.70   34 (2)     5    -  Lazio Brno
MRŠTINA Bohumil         30. 1.86   37 (4)    13    4  Bohemians, Benago, Če.Slaný
MUDRÍK Vladimír         20. 7.82   95 (6)    45   30  Likop VŠB, Mikeska CCJ
MUCHA Daniel             6.10.74    9 (1)     -    -  Baník Havířov
MUKANOV Aibek            3. 5.86    - (-)     -    -  Balticflora Teplice
MULAČ Martin             3. 8.71    3 (1)     -    -  Bohemians/Damned
MULAČ Robert            26. 3.76   22 (2)     3    -  Letňany, Bohemians/Damned
MULLAI Ani               9. 8.83   20 (2)     7    9  Benago Zruč n/S
MULLAI Gazmend          30. 7.76   17 (2)     4    3  Benago Zruč n/S
MÜLLER David             9.11.80  176 (12)   80   68  SK Kladno, Benago
MÜLLER Eduard           27.12.72    1 (1)     -    -  Car System Cheb
MÜLLER Pavel            12. 5.61    7 (2)     2    -  Rumpál Prachatice
MÜLLER Petr               . 6.91    7 (1)     1    1  Démoni Česká Lípa
MÜNZBERGER Petr          5. 2.86  137 (8)    38   22  Nejzbach Vysoké Mýto
MURILO Rodrigues         5. 9.88    5 (1)     1    -  Balticflora Teplice
MUSÁLEK Michal           1. 1.66   25 (1)     -    -  Lazio Brno
MUSIAL Roman             7. 9.76  195 (13)   94   84  CCJ, Mikeska a IFT C., Frenštát
MUSIL David             28. 2.74   48 (5)    13    9  Alfa Liberec
MUSIL Jiří                .  .     10 (1)     1    -  Démoni Česká Lípa
MUSIL Lubomír           20. 7.78   16 (1)     4    2  Dino Brno
MUSIL Václav            13. 8.52    2 (1)     -    -  Konflikt Praha
MUŽÍK Jiří              16. 6.91   40 (2)    11    6  Helas a Radio Krokodýl Brno
MUŽÍK Lubomír            3. 4.63   34 (2)    11    -  Arsenal Benešov
MYSLÍK Vladimír         24. 6.78   21 (2)     1    3  Indoss Plzeň
MYŠÁK Miroslav          19. 1.68    9 (2)     -    1  Gillotina Choceň
MYŠÁK Stanislav         12. 2.76   18 (1)     1    1  Bulldogs Hodonín
MYŠKA Pavel (1x)        30. 7.83  177 (9)     -    5  Jistebník, Mikeska, Frenštát
NÁDENÍČEK René          15. 8.68   19 (3)     7    -  Lazio a Helas Brno
NÁDRASKÝ Radek          29. 8.77   12 (1)     5    -  Indoss Plzeň
NAGY Pavel               5. 3.66   22 (2)     7    -  Jistebník, Mikeska Ostrava
NAGY Petr               24. 5.73    7 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
NACHTIGALL Petr          6. 7.82   39 (4)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
NAJBRT Petr              5. 1.70    9 (3)     5    -  Pramen Havlíčkův Brod
NAJBRT Roman            14. 5.65   12 (2)     6    -  Adamíček Český Krumlov
NÁSLER Josef             5. 6.53    4 (1)     -    -  Ajax Cheb
NAVRÁTIL Petr            2. 2.66   56 (3)    18    2  Dino Brno
NAVRÁTIL Petr            7. 7.82  110 (6)   100   21  Delta-Real Šumperk
NAVRÁTIL Tomáš            . 9.96    5 (1)     -    -  Indoss Plzeň
NAZARIKOV Anton           . 7.80    1 (1)     -    -  Balticflora Teplice
NEBOR Filip              1.11.90   13 (2)     2    -  Jistebník
NEČAS David             27. 1.78    6 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
NEDĚLNÍK Jiří           13. 1.89   19 (2)     2    2  Radio Krokodýl Brno
NEDVĚD Dominik          30. 9.91    5 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
NEJEZCHLEBA Miroslav    22. 3.82   27 (3)     6    5  VŠB Ostrava
NEKARDA Robert           5. 8.77   12 (1)     4    6  Bulldogs Hodonín
NEKOLNÝ Stanislav       14.12.74    1 (1)     -    -  Bohemians/Damned
NĚMEC Jakub             22. 7.83   22 (3)     3    2  Olympik Mělník, V.Žižkov
NĚMEC Jiří               5. 4.63   30 (2)     9    -  Adamíček Český Krumlov
NĚMEC Josef             28.11.82    1 (1)     -    1  Andy Liberec
NĚMEC Lukáš               . 2.98   11 (2)     -    -  Interobal Plzeň
NĚMEČEK Rostislav        5. 2.68   24 (1)     3    -  TORF-ESTE Pardubice
NENIČKA Lukáš           13.12.77    5 (1)     -    -  VŠB Ostrava
NEPPL Michal            14. 8.69    5 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
NEPPL Michal              . 7.88    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
NESELLO ESPINDO. E.(1x) 12. 7.93    9 (1)     -    -  Era-pack Chrudim (Carlos)
NEŠPOR Radek            13. 4.69  109 (6)    33    1  Slovan Havířov
NEŠPOR Stanislav         6. 8.66   16 (3)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
NEŠPŮREK Luděk          16.10.72    9 (1)     7    5  Dino Brno
NETOLICKÝ Petr          22. 3.64    9 (3)     1    -  Dekora Hlinsko
NETOLICKÝ Roman         23. 3.87  144 (8)    52   28  Nejzbach, TORF-ESTE Pardubice
NETOPIL Radim            8. 6.79   40 (3)     -    3  Delta-Real Šumperk
NEUMAN Ondřej            7. 7.80   28 (3)    11    6  Olympik Mělník, Benago
NEUMANN Robert           8.10.72   13 (2)     5    5  Viktoria Žižkov
NEUMANN Tomáš (2x)      22. 9.70  195 (10)  289   18  Viktoria Žižkov
NEVYHOŠTĚNÝ Michal      24. 2.65    9 (1)     6    -  Alfa Liberec
NGUYEN TUNG Anh           . 5.97    6 (2)     -    -  Slavia Praha
NIESLANIK Denis           . 3.99    1 (1)     -    -  Likop Třinec
NIKEL Tomáš             16.11.85    4 (1)     -    -  Jistebník
NIKITIN Aleksandr         . 6.88    5 (1)     -    -  Balticflora Teplice
NIMRICHTER Martin        5. 4.75   15 (1)     2    -  Helas Brno
NOGA Zdeněk             25.10.68   14 (2)     5    -  Betas Megas a GKS MOND Třinec
NOGRÁDY Zoltán          13.11.70   22 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
NOSKO Martin            19.11.86   32 (2)    18   11  Rádio Krokodýl Brno
NOVÁK Daniel            11. 5.67   12 (1)     2    -  Mikeska Ostrava
NOVÁK David               . 2.97   24 (2)    14    1  Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK Jakub             12. 3.87    1 (1)     -    -  Agromeli Brno
NOVÁK Jaroslav          29. 3.64   19 (1)     3    -  TORF Pardubice
NOVÁK Jaroslav           2.12.64    2 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
NOVÁK Jiří                .  .      1 (1)     1    1  SK Slavia Praha
NOVÁK Jiří              26.10.69    1 (1)     -    1  Pramen Havlíčkův Brod
NOVÁK Jiří              29. 8.78   26 (3)    13    9  Alfa Liberec
NOVÁK Jiří              16. 9.78   21 (3)    17   16  Benago Praha
NOVÁK Jiří                .11.84    6 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Josef             18. 9.63   77 (3)    36    6  Dino Brno
NOVÁK Libor             18. 7.79  105 (5)     -    1  Bakov nad Jizerou
NOVÁK Martin            31.10.78    2 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
NOVÁK Milan             20.12.64   10 (1)     5    -  Motor Březové hory Příbram
NOVÁK Miroslav          19.11.46    6 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
NOVÁK Petr               1. 8.65   57 (3)    12    -  Jistebník
NOVÁK Petr              15. 2.69   19 (2)    12    1  TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Petr (1x)         16.10.81   49 (5)    13   11  TORF-ESTE Pardubice, Era-pack
NOVOTNÝ Ivan (2x)       20.11.65  124 (9)    86   14  CCJ, Mik a Pros, Slo a Slá Hav
NOVOTNÝ Jan               .  .      2 (1)     1    -  Mados Hradec Králové
NOVOTNÝ Jiří             7. 4.70    1 (1)     -    -  Benago Praha
NOVOTNÝ Jiří            12. 7.88  267 (12)  147  104  Slavia, Balticflora, Bohem05
NOVOTNÝ Josef           30.11.66   19 (1)    18    -  Rumpál Prachatice
NOVOTNÝ Libor           26. 1.74   12 (1)     2    3  Helas Brno
NOVOTNÝ Luděk (1x)      15. 5.77   77 (6)     -    1  Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Miroslav         4.12.72   32 (2)    17    -  Combix Ústí n/L
NOVOTNÝ Pavel           12. 3.67  111 (6)   108   15  Nejzbach VM, Gillotina Choceň
NOVOTNÝ Pavel           25. 3.67   20 (2)     3    -  Combix Ústí n/L
NOVOTNÝ Pavel           13.10.80    5 (2)     4    2  Delta-Real Šumperk
NOVOTNÝ Pavel           16. 2.87  198 (11)  114   56  Nejzbach, SK Slavia, Benago
NOVOTNÝ Pavel             . 8.90    6 (1)     -    2  Mados Hradec Králové
NOVOTNÝ Pavel             . 3.95    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
NOVOTNÝ Petr             1. 6.67   57 (3)    20    -  Arsenal Benešov
NOVOTNÝ Radek           16. 1.69    2 (1)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
NOVOTNÝ Radek           19. 7.73   48 (3)    18   14  TORF-ESTE Pardubice
NOVOTNÝ Vojtěch           .10.94    2 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
NOVOTNÝ Vladimír         8. 6.62   42 (3)    32    -  Nejzbach VM, Gillotina Choceň
NOVÝ Martin              9. 5.77   28 (4)    20    7  SK Kladno
NOVÝ Tomáš              20.10.79   20 (1)     1    2  Likop Třinec
NÝVLT Pavel              4. 8.81   19 (2)     5    2  Alfa Liberec
OBADAL Lubomír           8. 8.69  103 (6)    37    -  Jistebník
OBERMAJER Petr          12.12.73   26 (3)    13    -  Plumbum Hradec Králové
OBERMAJER Richard       12. 9.67   48 (5)    15    -  Plumbum Hradec Králové
OBERMAJER Tomáš         27.12.69   36 (2)     -    3  Eco-investment Praha
OBOLECKÝ Jiří            2. 9.67   23 (3)     2    -  Dekora Hlinsko
OČADLÍK Daniel          11. 2.88   25 (2)     3    1  Likop Třinec
OHNĚNÍK Jiří            16. 5.77   60 (4)    13    -  Combix Ústí nad Labem
OHNSORG Vít              8. 4.82   28 (3)     3    7  Benago, Pramen H. Brod
OKLEŠTĚK Lukáš          13. 8.81   87 (5)    44   25  Delta-Real Šumperk
OLIVA Petr (1x)         23.10.87  200 (10)   62   65  SK Slavia, Era-pack, Selp MB
OLIVEIRA Gevanildo      16. 6.77   31 (1)     6   14  Balticflora Teplice (Giva)
OLLENDER Zbyněk         12. 4.66    1 (1)     1    -  IFT Computers Ostrava
ONDEREK Tomáš           21.12.74   41 (3)    20   13  Slovan a Slávia Havířov
ONDRÁČEK Michal         17. 2.86   38 (2)     -    1  Mados Hradec Králové
ONDRASZEK Tomáš          7.11.85   13 (1)     -    -  Betas Megas Třinec
ONDRUŠ Dušan              .  .      2 (2)     3    -  Jistebník
OPÁLKA Petr              7. 8.90   10 (1)     -    1  Jistebník
OPEKAR Jiří             21. 2.74   18 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
OPLUŠTIL Jan              . 6.93   32 (3)     9   12  Likop Třinec
OPOČENSKÝ Radek           . 5.87    1 (1)     -    -  Andy Liberec
OPRAVIL Zdeněk          13. 3.75   50 (6)    31   26  Delta-Real Šumperk
OPŘÁLKA Roman            3. 2.69    5 (1)     2    -  IFT Computers Ostrava
ORDELT Adam (1x)        14. 6.96   19 (2)     -    1  Mados HK, Era-pack Chrudim
ORLÍČEK Jiří            18. 3.59   45 (2)     7    -  Bohemia České Budějovice
OSINEK Petr             27.12.72    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
OSMANI Alil               .11.88    2 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
OSTRÝ Vlastimil          6.11.66    3 (1)     -    -  Lazio Brno
OSVALD Josef            28. 6.56   45 (4)    62    -  Rumpál Prachatice
OŠKERA Dušan            12.12.74   24 (1)     3    -  Ajax Novesta Zlín
OUTRATA Pavel           22. 1.84   91 (5)    34   16  Helas, Radio Krokodýl, Tango
OVČAČÍK Jan             18. 5.93   86 (5)    24   12  Helas Brno
PABIŠKA Martin          17.10.71   54 (4)     -    3  Alfa Liberec
PADYCH Jakub            31.12.91    1 (1)     -    -  Jistebník
PAGÁČ Andrej             5. 6.88   10 (1)     1    1  Tango Brno
PACHECO Davide           7.10.80   37 (2)     3    4  SK Slavia Praha
PACHOMOV Daniil          4. 5.93   37 (2)    17    8  Balticflora Teplice
PALÁN Michal            24. 9.73   15 (2)    10    -  Pramen Havlíčkův Brod
PALAŠČÁK Aleš           26. 4.73   69 (6)     8    3  Alfa Liberec
PALEČEK Martin            . 3.69    7 (1)     1    -  Démoni Česká Lípa
PALLA Tomáš             17. 1.76   93 (5)     1    2  Megas Frenštát p/Radhoštěm
PÁNEK Jan               15. 8.86   36 (2)    17   10  Helas Brno
PÁNEK Milan             29. 1.71    6 (2)     3    -  Rumpál Prachatice
PANGRÁC Michal          24. 7.68   41 (2)    14    -  CFC Letňany Praha
PANCHUK Taras           27. 4.88    - (-)     -    -  Balticflora Teplice
PANTŮČEK Václav         17.10.64   21 (2)     3    -  Helas Brno
PAPADOPULOS Martin      24. 3.76    2 (1)     -    -  Viktoria Žižkov
PÁRAL Roman               . 2.64    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
PASSIAN Roman            3. 1.74    6 (1)     4    -  Alfa Liberec
PASTOREK René            1. 1.63    6 (1)     8    -  GKS MOND Třinec
PASTVA Tomáš            20. 6.81    1 (1)     -    -  Jistebník
PATÁK Jaroslav          17. 4.70   27 (1)     8    -  Arsenal Benešov
PÁTEK Petr               5.10.87    4 (1)     -    -  Alfa Liberec
PAULÍK Jakub            22. 6.89    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
PAUM František            . 1.87    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
PAVELKA Karel           19. 3.53   27 (1)     1    -  Adamíček Český Krumlov
PAVELKA Ondřej            . 8.95    5 (1)     -    2  Démoni Česká Lípa
PAVELKA Rostislav        7.10.76    6 (1)     -    -  Helas Brno
PAVLÍČEK Petr (4x)      31. 5.72  101 (8)    34   18  Era-pack Chrudim, TORF-ESTE
PAVLÍK Marek            28. 5.75   52 (4)    29    6  Helas Brno
PAVLIŠ Michal             . 9.98    7 (2)     -    -  Helas Brno
PAVLOSEK Milan           3. 5.86   11 (1)     1    2  SK Kladno
PEČENÝ Martin           29. 9.69   42 (2)     9    -  Bohemia České Budějovice
PEČEŇA Lukáš              .  .      4 (1)     -    1  Selp Mladá Boleslav
PEČONKA Robert            .  .      4 (1)     -    -  SK Kladno
PEER Richard            13. 8.80   31 (2)     6    5  Viktoria Žižkov
PECH Richard            27.10.64    6 (1)     6    -  Alfa Liberec
PECHA Jan               25.11.63   10 (1)     5    -  Ajax Novesta Zlín
PECHA Jiří              12.10.71   16 (3)    11    2  Dino Brno
PECHÁČEK Filip (4x)     15. 4.78  146 (8)    47   25  Era-pack Chrudim, TORF-ESTE Pardub.
PECHÁČEK Martin         29. 3.83   60 (5)    20    8  TORF-ESTE Pardubice
PECHANEC Jan            30.10.77    7 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
PECHAR Tomáš            17. 6.85    3 (1)     1    1  Selp Mladá Boleslav
PECHR Jan                 . 4.95    1 (1)     -    -  SK Kladno
PEIGER Lumír             1. 6.69   13 (3)     -    -  Megas Frenštát p/Radhoštěm
PEJŠA Jakub               . 3.89    1 (1)     -    -  SK Kladno
PEJŠA Matěj               . 3.89    1 (1)     -    -  SK Kladno
PELAN Josef             30. 6.65   71 (5)    44    4  Slovan Havířov
PELANT Jiří (1x)        30. 9.78   79 (5)    29    4  Bakov n/J, Combix Ústí n/L
PELC Antonín             9.12.64   13 (2)     7    -  Ebárna Boys Kladno
PELC Miroslav             .  .      7 (1)     -    -  SK Kladno
PELLER Stanislav         9. 4.65   59 (3)    14    -  Arsenal Benešov
PENC Jiří                1. 8.88    3 (2)     -    -  SK Kladno
PEREIRA Marcio Gomez      .  .     14 (1)     7    6  Balticflora Teplice
PEREIRA PAIVA Robert    16. 9.96   15 (1)     6    1  Gardenline Litoměřice (Two)
PEREIRA Ricardo         25.11.89   62 (4)    43   33  Balticflora Teplice
PERGL Martin             1. 8.73   26 (3)     -    -  SK Kladno
PERGL Pavel             14.11.77    7 (2)     3    3  Selp Mladá Boleslav
PEROUTKA Michal          4.12.85    3 (1)     -    -  SK Kladno
PEŠEK Zdeněk            14.11.69    6 (1)     -    -  Arsenal Benešov
PEŠÍR Tomáš             30. 5.81   10 (2)    15    1  Benago Zruč n/S
PEŠKA Lukáš             11. 5.91   31 (5)     3    2  Tango Brno
PEŠKAR Jaroslav           . 1.88    1 (1)     -    -  Andy Liberec
PEŠTA Jiří                . 6.98    1 (1)     -    -  Helas Brno
PETERKA Marek            5.12.76   20 (2)    15    -  Bohemia České Budějovice
PETERKA Tomáš            8. 5.80    8 (1)     1    -  Bohemia České Budějovice
PETEŘÍK Tomáš           31. 1.80   25 (2)    11    4  Indoss Plzeň
PETR Jaroslav           29. 6.82   17 (2)     -    -  Megas Frenštát pod Radh.
PETR Milan              24. 3.83   16 (2)     6    3  SK Kladno
PETRÁŠ Eduard           12. 4.65  127 (7)     1    1  Slovan a Slávia Hav., Mikeska
PETROVIKJ Dragan          .12.88    3 (1)     -    3  Benago Zruč n/S
PETRŽELKA Dalibor       15. 1.84   31 (2)     2    4  VŠB Ostrava
PETŘIVALSKÝ Aleš        13. 4.85    4 (1)     1    -  Slávia Havířov
PFEFFER Ladislav        31. 5.67    3 (1)     1    -  Dekora Hlinsko
PFEIFER Leoš            24. 2.70   29 (2)     7    -  Lazio Brno
PFLEGER Tomáš             . 9.93    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
PCHÁLEK Petr             6.10.66   24 (1)     4    -  Čepo Poruba
PICEK Tomáš              3. 4.75    6 (2)     -    -  Bakov nad Jizerou
PIKULÍK Vlastimil       12. 7.81   55 (4)     -    -  Jistebník
PILAŘ Luboš              5. 3.73    7 (3)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
PILAŘ Tomáš              5. 8.76   49 (6)    65   35  Alfa Liberec
PILAŘ Václav              .10.88    6 (1)     2    2  Nejzbach Vysoké Mýto
PILAŘ Zdeněk            14. 4.59    9 (1)     2    -  Dekora Hlinsko
PILNÝ Pavel              7. 2.86   68 (5)     7    5  Nejzbach Vysoké Mýto
PINĎÁK Radek            17. 8.66   15 (2)     7    -  GKS MOND Třinec
PIPEK Jiří              17. 8.62   26 (2)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
PIRKL Tomáš               . 6.97    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
PITÁK Jaromír            4.10.64   15 (2)     -    -  Helas Brno
PIŽL Miroslav           13.12.66    5 (1)     2    -  Alfa Liberec
PLACHETKA Zoltán         1. 7.63    5 (1)     2    -  TORF-ESTE Pardubice
PLACHÝ Jaroslav         23.10.73   13 (2)     4    1  Delta-Real Šumperk
PLACHÝ Jiří             31.12.74    1 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
PLECITÝ Pavel           13. 4.70   41 (2)    18    -  Combix Ústí nad Labem
PLESSL Miroslav         19.12.72    1 (1)     -    -  Bohemians/Damned
PLEŠTIL Martin (1x)     16.11.71   34 (2)     6    -  DFC Praha
PLEŠTIL Patrik           9. 1.74    3 (1)     -    -  Repas Praha
PLEYER Petr             18.11.83  282 (13)  115   82  Kladno Bohem05 SK Slavia Eco
PLISKA Martin (1x)       4. 9.77   59 (6)    15   18  VŠB Ostrava, Jistebník
PLOC David                .  .      6 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
PODBORSKÝ Martin         1. 9.76    7 (1)     5    -  Lazio Brno
PODEŠVA Ivan (1x)       17. 5.67   30 (2)    11    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava
PODHORSKÝ Roman         21. 6.66    5 (1)     1    -  Damned Praha
PODLEŠÁK Jaroslav        2. 4.80   11 (1)     6    -  Rumpál Prachatice
PODLEŠÁK Pavel           2.12.70   33 (6)     9    -  Rumpál Prachatice
PODLEŠÁK Vladimír       30. 4.55   40 (4)     -    -  Rumpál Prachatice
PODMAJERSKÝ Miros. (1x) 15. 1.78   35 (4)     7    5  Nejzbach Vysoké Mýto
PODOLNÍK Jiří             .11.89   12 (1)     4    6  UFA Hradec Králové
PODRAZIL Tomáš          28. 6.77    8 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
PODRAZKÝ Miroslav       18. 8.84   26 (2)    12    7  Viktoria Žižkov
PODROUŽEK Jiří          13. 4.77   80 (5)    11    1  Nejzbach Vysoké Mýto
PODROUŽEK Roman (1x)    13.11.78  175 (8)    40   34  Nejzbach Vysoké Mýto
PODVESKÝ Pavel (1x)      9.12.68   67 (5)    21    -  Jistebník, Mikeska a Prostor
POHL Tomáš              25. 5.77   56 (5)    38    -  Mělník, Combix Ústí n/L
POHORELLI Marek          6. 6.73  119 (8)    56   21  Jistebník, Baník a Mikeska
POCHYLÝ Tomáš           23.12.80    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
POKORNÝ Jakub            3.12.86   33 (3)     8    6  Olympik Mělník
POKORNÝ Pavel            6. 2.75   11 (1)     5    -  Pramen Havlíčkův Brod
POKORNÝ Tomáš            7. 1.73    9 (2)     1    -  Megas Frenštát p/Radhoštěm
POKORNÝ Vladimír         8.12.67   21 (1)    16    -  Combix Ústí n/L
POLÁČEK Jaroslav        23.11.83   51 (3)    14    7  Selp MB, VŠB Ostrava
POLÁČEK Petr             4. 2.67    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
POLÁČEK Roman            8. 2.74   59 (3)    46    5  Dino Brno
POLÁK Milan             24. 5.87   33 (5)     5    6  Mělník, SK Kladno, Če.Slaný
POLÁK Radek              1. 5.69   79 (7)    15    3  Bohemians, Viktoria Žižkov
POLÁK Zdeněk            25. 9.62   39 (4)     -    -  Dino a Helas Brno
POLÁŠEK Michal          13. 1.80   12 (2)     5    1  Mikeska Ostrava
POLÁŠEK Radek            2. 8.84   47 (4)    58   20  Mikeska Ostrava, Jistebník
POLLÁK Erik             21. 3.95   14 (2)     -    1  Tango Brno
POLTRONIERI Douglas       .  .      1 (1)     -    -  Balticflora Teplice
POLZER Stanislav (2x)   11. 7.72  226 (12)  116   44  Mikeska Ostrava, Jistebník
POLOMSKÝ Michal          3. 3.82    1 (1)     -    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
POLYAK Petr             12. 5.69    3 (1)     1    -  Alfa Liberec
POMPA Milan (2x)        11.12.72  150 (8)    83   36  Baník a Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (10x)       3. 7.72  314 (16)  101   61  Nejzbach, Era-pack, Dekora
POSPÍŠIL Bohumil        10. 8.93    5 (3)     -    -  Benago Praha
POSPÍŠIL Ivan           24. 3.59    7 (1)     -    -  Konflikt Praha
POSPÍŠIL Miroslav         .  .     13 (1)     -    -  SK Kladno
POSPÍŠIL Radek          28.11.82   17 (2)     2    1  Benago Praha
POSPÍŠIL Tomáš          23.11.77    3 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
POSPÍŠIL Tomáš            . 1.91    9 (1)     1    -  SK Slavia Praha
POSTAVA Pavel (1x)      24. 9.64  125 (6)   102    -  Ajax Novesta Zlín 
POŠTA Jiří               2. 1.88    1 (1)     -    -  SK Kladno
POTŮČEK Václav (1x)     17.11.87   63 (6)     8    2  Jistebník, Mikeska Ostrava
POUCHA Josef            29. 9.82    5 (1)     1    -  Ebárna Boys Kladno
PRAUSEK Jaroslav        22. 4.88    1 (1)     -    -  Jistebník
PRAŽÁK Michal           10.11.77   14 (4)     -    1  Alfa Liberec
PREKOP Pavol            12.11.90    6 (1)     -    -  Interobal Plzeň
PRESL David               .12.91   36 (3)     1    -  Helas Brno
PRISTÁŠ Libor           23. 7.66    7 (1)     5    -  Slovan Havířov
PROCHÁZKA Luděk         20. 1.89   15 (2)     3    1  Rádio Krokodýl Brno
PROCHÁZKA Martin        16.12.82   22 (3)     2    1  Baník Ostrava, Slávia Havířov
PROCHÁZKA Petr          27.12.70    6 (1)     5    -  Nejzbach Vysoké Mýto
PROCHÁZKA Petr           7. 1.77    6 (1)     3    -  Dino Brno
PROCHÁZKA Tomáš          8. 7.81    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
PROKEŠ Jiří             11. 8.67   10 (1)     1    2  Helas Brno
PROKEŠ Lukáš             3. 7.84    3 (1)     -    -  Selp Mladá Boleslav
PROKEŠ Tomáš            29.10.91   31 (2)     2    1  Tango Brno
PROKOP Jiří (1x)         9. 1.73    6 (2)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
PROKŮPEK Jaroslav        1.10.73    1 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
PROŠEK Radim             5. 7.73   29 (2)    13    -  Lazio a Dino Brno
PROŠEK Tomáš              .  .      1 (1)     -    -  Tango Brno
PRUDIL Jaroslav         30.10.77    2 (1)     -    -  VŠB Ostrava
PRŮCHA Josef            17. 7.79   21 (1)    15    4  Čechie Slaný
PRŮCHA Tomáš            23.11.77   34 (2)    11    5  Olympik Mělník
PRŮŠA Martin            13. 8.67    8 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
PRZYCZKO Filip          24. 3.91   43 (2)    15    7  SKP Třinec
PŘIBÁŇ Tadeáš             . 9.92    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
PŘIBYL Jaroslav          4.11.54    6 (2)     -    -  Bohemia České Budějovice
PŠENKA Radim (1x)       12. 5.64    2 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
PŠONDR Rudolf           10. 7.63    6 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
PTÁČEK Jiří             24. 7.57   37 (3)    29    -  Combix Ústí nad Labem
PTÁČEK Stanislav        21. 7.69   25 (1)    36    -  Combix Ústí nad Labem
PUDIL Martin            19. 5.88    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
PUHLOVSKÝ Jan             . 7.84    4 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
PUCHEL Vlastislav        4. 6.69    1 (1)     -    -  Slovan Havířov
PŮLPÁN Lukáš            18.11.84   20 (1)     3    7  Démoni Česká Lípa
PUPAKIS Nikos           17. 9.56    4 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
PUŠ Michal               6. 4.87    2 (1)     -    -  Selp Mladá Boleslav
PYSZKO Hynek            21.12.61   50 (3)    38    -  GKS MOND Třinec
PYTLOUN Jaroslav         5. 1.95   91 (6)     -    -  Benago, Sparta a Slavia
RABA Pavel              12.11.75   30 (3)     -    1  Alfa Liberec
RACEK Oldřich            4.12.78    4 (2)     1    1  Dino Brno
RACKO Filip             22. 7.85    5 (1)     1    1  Slávia Havířov
RÁČEK Vojtěch           16.10.81   16 (4)     5    4  Helas Brno
RAČUK Michal             2. 4.81   27 (2)     -    -  Balticflora Teplice
RADA David               1. 5.88   60 (5)     2    1  Benago Zruč n/S
RADA Miroslav            6. 8.76    2 (1)     2    -  Combix Ústí nad Labem
RADA Tomáš               6. 4.71   11 (2)     1    -  Mikeska Ostrava
RADISCH Jan              6.11.62    6 (1)     4    -  IFT Computers Ostrava
RADOŠ Pavel               . 1.91    2 (1)     -    -  Slavia Praha
RAJNOCH Daniel (5x)     22. 9.74  314 (14)  352  139  Era-pack, Nejzbach, Benago
RÁLIŠ Martin             5. 9.95   16 (3)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto
RAMIREZ Kevin             . 8.88   21 (1)    15   15  Benago Zruč n/S
RAMPÁČEK Josef          28.11.71   36 (4)     1    3  Alfa Liberec
RATIBORSKÝ Ondřej         .11.94    4 (1)     -    -  Helas Brno
RAZÁK Filip               .  .      5 (1)     -    1  Démoni Česká Lípa
REICHL Dominik            . 5.95    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
REINDL Josef            16. 3.74   30 (4)     7    -  Rumpál Prachatice
REINHARDT Kevin         25. 2.88   36 (2)    16    9  Balticflora Teplice
REIS Jean Clodi (1x)      . 8.95   18 (1)     -    2  Era-pack Chrudim (Jean)
REMENEC Lubomír          2.10.77   12 (2)     3    1  Olympik Mělník
REMEŠ Petr (1x)          1. 3.67    4 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
REPASKÝ Tomáš             .10.90    2 (1)     -    -  SK Kladno
RESL Jan (1x)           30. 3.75   93 (5)    31    9  Bakov nad Jizerou
REŠETÁR Lukáš (9x)      28. 4.84  268 (10)  232  165  Era-pack Chrudim, Indoss Plzeň
REXHA Agon              12. 3.88   18 (1)     2   11  Benago Zruč n/S
REZEK Josef              8. 3.84    2 (1)     -    -  Benago
REZLER Jan              12.11.75    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
REZNIČENKO Ivan (1x)     4. 6.73   97 (8)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
RIBEIRO César António     . 7.90   31 (1)    10    7  Balticflora Teplice
RIBEIRO Da Silva (1x)    7. 1.83   58 (4)    74   34  Benago, Era-pack, Balticflora (Sidnei)
RICK Gabriel              .11.88   55 (2)    30   14  Tango Brno, Benago
RICHTÁR Petr (1x)        9. 8.76  123 (8)    50   11  Jistebník
RICHTER Jiří (1x)       14. 3.64   98 (6)     -    3  Čepo, Baník a Mikeska OV
RICHTER Mikuláš          6. 8.78    4 (1)     1    -  TK Rumpál Prachatice
ROČÍN Igor              15. 6.75    3 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
RODEK Marcel (2x)       15. 4.69  191 (11)  182   37  Mikeska a Baník Ostrava
RODEK Marcel             7.11.88  257 (12)  167  123  Benago, Jistebník, Mikeska
RODINGER Dominik          . 8.87    6 (1)     -    -  Slavia Praha
RODRIGUES Renan           . 2.91    1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
RODRIGUEZ Danilo        23.11.86   19 (1)    10   14  Gardenline Litoměřice (Danilinho)
ROHAN Radek             27. 7.74   51 (5)     -    2  Jistebník, Megas Frenštát
ROHLÍK Milan             7. 9.70   18 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
ROKOS Jan               12. 4.71   70 (3)    12    -  Damned Praha, Viktoria Žižkov
ROLNÝ Pavel             25. 6.73   10 (2)     4   10  SK Kladno, Čechie Slaný
ROSA Sidnei Roberto       . 3.83   10 (2)     6    3  Balticflora Teplice
ROSALIA Rodney          14.11.81    2 (1)     -    -  Benago Praha
ROSENKRANZ Petr         18.12.79    8 (1)     -    -  Bohemians 1905
ROSHAN David              . 4.97   34 (3)     -    -  SK Slavia Praha
ROSŮLEK Roman           22. 1.64   21 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ROTT Miroslav           18. 4.88  163 (7)    42   36  AC Sparta, SK Slavia, Bohem.05
ROUTA Martin             3. 8.68   36 (2)     6    -  CFC Letňany Praha
ROZBOUD Karel             . 8.97   12 (2)     -    -  Interobal Plzeň
ROZHON Martin (2x)      30. 7.65   10 (4)    11    -  IFT C. a Mikeska Ostrava
ROZSYPAL Aleš             .  .      6 (1)     1    4  CC Jistebník
ROZSYPAL Martin           . 3.90    4 (1)     -    -  CC Jistebník
ROZUMEK Jiří            27. 5.86    6 (1)     -    -  Jistebník
RUNT Pavel               9. 1.76   95 (9)    76   91  Andy, Mělník, Era-pack, Alfa
RUNT Petr               29. 3.68   30 (3)    21   15  Alfa Liberec
RUPRICH Robert          14. 6.77    1 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
RUTA Josef              27.11.65   27 (1)    11    -  Čepo Poruba
RŮŽIČKA Jiří            13. 4.85   57 (4)    12    3  Nejzbach, TORF-ESTE Pardubice
RŮŽIČKA Michal            .  .      3 (1)     -    -  Balticflora Teplice
RŮŽIČKA Milan           25. 6.68   27 (1)    19    -  Konflikt Praha
RŮŽIČKA Miloslav        28. 6.64   45 (5)     8    -  TORF-ESTE Pardubice
RŮŽIČKA Pavel           29. 4.84    8 (1)     2    1  Ebárna Boys Kladno
RŮŽIČKA Tomáš           29.11.69   19 (2)     -    -  Dekora Hlinsko
RYBA František          26. 6.60   45 (3)    80    -  Dekora Hlinsko, Nejzbach VM
RYBA Marek (4x)         29. 1.82   95 (7)    63   45  Era-pack Chrudim
RYBKA Luděk             26. 8.54   36 (3)     1    -  Combix Ústí n/L
RÝDL Zdeněk             17.10.85    6 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
RYCHTAŘÍK Luboš          5. 6.70    2 (1)     -    -  Lazio Brno
RYNEKR Jiří             25. 1.68   10 (1)     2    -  Bakov nad Jizerou
RYŠÁNEK Pavel           14. 6.88    4 (1)     1    -  Helas Brno
RYŠAVÝ Martin           23. 8.75   55 (3)    31    -  Repas Praha
RYVOL Vítězslav         23. 3.66   12 (1)     -    -  Alfa Liberec
RYVOLA Radek            11. 2.76    1 (1)     -    -  Dino Brno
ŘEHÁČEK Karel            1. 4.67   14 (2)     -    -  DFC Praha
ŘEHÁK Karel             11. 6.65    4 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ŘEHÁK Pavel              2. 6.72   59 (3)    60    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ŘEHULKA Radovan         10. 2.82   32 (2)     -    1  VŠB a Mikeska Ostrava
ŘEŘUCHA Otto             9. 6.68   17 (2)     2    3  Alfa Liberec
ŘEZNÍČEK Jakub            .  .     33 (2)     7    6  Tango Hodonín
ŘÍČKA Jiří              31. 3.80   12 (1)     1    2  SK Kladno
ŘÍHA Luděk              14. 4.70   81 (3)     -    -  Arsenal Benešov
ŘÍHA Petr (1x)           5. 9.74   96 (6)    48   22  Nejzbach Vysoké Mýto
SABOL Marian            19. 1.68   14 (1)     -    1  Era-pack Chrudim
SADÍLEK Jaroslav        12.11.83    2 (1)     -    -  Indoss
SADÍLEK Pavel           20. 5.65   12 (1)     4    -  Repas Praha
SAIBT Radek             12. 4.86   24 (2)     -    1  Olympik Mělník
SAIDL Pavel             27. 2.76    3 (1)     2    1  Selp Mladá Boleslav
SALÁK Daniel            28. 5.96   12 (1)     -    -  Balticflora Teplice
SALÁK Michal             3. 8.79  180 (11)  150   78  Slavia, Teplice, Alfa Liberec
SALGADO Enrique Fraile    . 2.85   10 (1)     2    2  Benago Zruč n/S
SALON Robert            16. 5.67   48 (2)    30    -  Adamíček Český Krumlov
SALVA Martin            26. 1.77   46 (5)    10    7  Baník a Mikeska Ostrava
SAMČENKO Michal         21. 7.76    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
SAMEC Michal              .  .      3 (1)     -    -  Selp Mladá Boleslav
SAMEK Jiří              16. 8.74   14 (1)     4    1  Bohemians 1905
SAMEK Martin            23. 6.87   21 (2)     2    -  SK Kladno
SAMEK Miroslav            . 1.92   28 (2)     2    4  Likop Třinec
SANTOS Guerreiro dos    20.10.62   84 (5)    22    -  Jistebník
SAPÍK Milan              3. 1.74   36 (2)     -    -  CFC Letňany, Viktoria Žižkov
SÁRA Zdeněk             17. 5.83   35 (5)     -    -  Agromeli a Helas Brno
SASÁK Maroš             24. 3.89   11 (2)     1    -  Benago Zruč n/S
SAUL Olmo Campana         . 8.84   10 (1)     9   12  Benago Zruč n/S
SEDLÁČEK František        . 3.96   40 (2)    10    5  Gardenline, SK Slavia Praha
SEDLÁČEK Marek          30. 8.73   24 (2)     8    -  Lazio Brno
SEDLÁČEK Radek            . 8.78    8 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
SEDLÁČEK Vladimír (1x)   4.11.75  105 (5)    15    6  Bakov nad Jizerou
SEDLÁK Petr             25. 8.74   18 (1)     8    9  Car System Cheb
SEDLÁK Václav             . 1.77    4 (1)     1    -  Balticflora Teplice
SEDLICKÝ Petr            4. 2.56    8 (1)     3    -  Plumbum Hradec Králové
SEIDLER Michal           5. 4.90  118 (5)   171   96  Tango Brno, Jistebník
SEJKORA Petr            25. 4.86    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SEKANINA Tomáš           5.12.90    4 (2)     -    -  Helas Brno
SEMAN Roman             23. 6.75    7 (2)     -    -  IFT Computers Ostrava
SEMBOL Tomáš            21. 2.88    4 (2)     1    -  Delta-Real Šumperk
SEMECKÝ Josef            5. 3.65   26 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
SEMERÁD Miroslav         8. 8.73  344 (16)  175  157  Mados VM Sparta Helas Selp TORF HB
SEMOTÁN Pavel            6. 3.78   20 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
SENTIVAN Miroslav       21. 2.76  112 (8)    45   65  Andy, Era-pack, Alfa, Benago
SEVERINO Tiago          24. 8.82   64 (3)    35   20  Balticflora Teplice
SCHAEFER Martin         10. 5.88    1 (1)     -    -  Selp Mladá Boleslav
SCHEINHERR Jiří          2. 1.85   37 (3)     3    2  Indoss Plzeň
SCHNEIDER František       . 4.87   15 (5)     3    1  Helas Brno
SCHOŘ Čeněk              8. 2.74   45 (3)    42    9  Helas Brno
SCHWALLER Radek         22. 3.67   11 (1)     6    -  Jistebník
SHKIRYCH Kiril           4. 9.92   13 (2)     3    -  Helas Brno
SHKLYARSKYY Bohdan        . 4.00    2 (1)     -    -  Interobal Plzeň
SIEGL Horst             15. 2.69   10 (3)     7    2  Benago Zruč n/S
SIEROTA Dariusz           .11.90   34 (2)    13    9  Likop Třinec
SIKORA Martin           26. 5.94   43 (2)     2    3  Likop Třinec
SIKORA Tomáš            15. 9.88   11 (1)     1    2  Likop Třinec
SILVA DE VAS. Leonardo  28. 8.95   20 (2)    11   15  Benago Zruč n/S (Leo)
SIMITČI Ago             30. 6.74  347 (17)   97   70  Benago, Viktoria Žižkov
SIMITČI Beni             1. 1.71  152 (10)   47   36  Benago, Viktoria Žižkov
SIMON Jakub             31.10.93   38 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SITARČÍK Richard        16. 3.77    3 (2)     -    1  Alfa Liberec
SITTA Petr              20. 2.82    3 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
SIUDA Libor (1x)        12. 4.65   23 (3)     7    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava
SKALA Lubomír           15. 3.66    7 (3)     1    -  Arsenal Benešov
SKLENÁŘ Václav (1x)     21. 3.91  115 (8)    60   37  Nejzbach, TORF-ESTE, Era-pack
SKLENIČKA Radim         17. 5.84    3 (2)     1    -  Mikeska Ostrava
SKOBA Pavel             26.10.74    9 (3)     9    -  Rumpál Prachatice
SKOČEK Ivo              16. 8.64    8 (1)    10    -  Baník Havířov
SKOKO Kassim             1. 4.57   34 (2)     6    -  Konflikt a Repas Praha
SKOPAL Roman            15. 3.79    2 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
SKOŘEPA Jan             18. 6.69    7 (1)     -    -  Konflikt Praha
SKOUPÝ Michal             . 8.96    1 (1)     -    -  Helas Brno
SKOUPÝ Ondřej            1. 9.90    4 (2)     -    1  Helas Brno
SKYBÍK Jaroslav          2. 5.76   43 (3)    22   16  Mikeska a VŠB Ostrava
SKÝVA Miroslav           7. 9.72   39 (4)     -    1  Delta-Real Šumperk
SLÁMA Zdeněk            28.12.82  294 (11)  234  101  Sparta Balt Boh05 Eco CS Cheb
SLANAŘ Petr             13.12.81   25 (2)     5    3  Pramen Havlíčkův Brod
SLÁNIČKA Radim           9. 4.68    6 (1)     1    1  Jistebník
SLANÝ Rostislav         27. 6.64    2 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
SLAVÍK Jaroslav         16. 8.92   70 (6)    18   11  SKP Třinec, Agromeli, Tango, CCJ
SLAVÍK Martin (1x)      12. 7.71   16 (5)     3    2  Dekora Hlin., Era-pack Chrudim
SLAVÍK Petr             28.10.67   12 (1)     3    -  Alfa Liberec
SLAVÍK Radek            10. 4.66  162 (8)    94    8  Dekora Hlinsko, Nejzbach VM
SLAVÍK Tomáš             6. 7.82   25 (2)     6    4  SK Kladno
SLEPIČKA Miroslav       11.10.56   10 (1)    15    -  Motor Březové hory Příbram
SLIWKA Milan             4. 6.65  187 (8)    76    9  Slovan a Slávia Havířov
SLOVÁČEK Jakub           9. 8.88   78 (4)     7    9  TORF-ESTE Pardubice
SLOVÁČEK Matěj (7x)      8.10.90  249 (9)   140  115  Era-pack, TORF-ESTE Pardubice
SLUKA Tomáš (4x)        19. 5.78  261 (14)  261  151  Chrudim, CCJ, Čepo, Mikeska
SLUNÉČKO Jakub          26.12.78  115 (10)  100   24  Démoni Bohemians VŽ Boh./Dam.
SMEJKAL Libor            8. 6.87    2 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
SMĚLÝ Miroslav (1x)      2. 8.78    2 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
SMĚŘIČKA Martin           . 8.94   20 (1)    13    5  SK Slavia Praha
SMETANA Jaroslav (1x)   29.12.65   73 (4)    41    -  Ajax Novesta Zlín
SMETANA Jiří (2x)        4.11.71  155 (9)    95   23  Viktoria Žižkov
SMETANA Josef           17. 3.57   12 (1)     -    -  Konflikt Praha
SMETANA Josef           15.11.75   40 (5)     4    1  Repas Praha, Viktoria Žižkov
SMETANA Karel           15.11.46    3 (1)     -    -  Baník Havířov
SMITKA Milan            23. 3.68   25 (1)    13    -  Ebárna Boys Kladno
SMRKOVSKÝ Karel           .10.95    5 (1)     -    -  SK Kladno
SMUTNÝ Vlastislav         . 1.96    1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
SNIEGOŇ Michal            . 1.92   15 (2)     1    -  Likop Třinec
SNIEGOŇ Tomáš            5. 2.71   30 (3)    28    -  GKS MOND Třinec
SOARES Fabio              .11.88   13 (1)    12    8  Balticflora Teplice
SOARES DOS REIS Marcelo 11. 1.74   66 (3)    44   57  Benago, Balticflora (Marcelo)
SOBOLÍK Roman           28. 7.66   82 (5)    22    -  Plumbum Hradec Králové
SOBOTA Petr             27. 9.76   47 (3)     4    7  Megas Frenštát p/Rad.
SOBOTKA Radek           15. 2.76    6 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SOBRAL Ricardo (4x)     18. 9.71   99 (4)    66   96  Era-pack Chrudim
SOBREIRA DEMELO R. (1x)   . 5.83    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
SOCHER Václav            5. 3.78   77 (9)    50   15  Kladno, Mělník, Eco, Boh/Dam
SOCHŮREK Ondřej         26. 4.93   47 (5)     -    -  Interobal Kladno Benago Sparta
SOKOL Richard            8. 8.79   49 (7)    22   12  Delta Šumperk, Era-pack, VŠB
SOKOVNIN Sergej           .11.89   28 (2)    12   15  Balticflora Teplice
SOMBERG Jindřich (1x)   28.10.71   70 (6)     -    -  Ajax Novesta Zlín
SOMMR Jan               11.10.65    4 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
SOP Martin               1. 6.93  132 (6)    22   13  Sparta a Slavia Praha
SOPKO Martin            24. 2.78   38 (3)    17   14  SK Slavia, Selp, Bakov
SOSTŘONEK Petr          18. 2.60   27 (3)     1    -  GKS MOND Třinec
SOTORNÍK Bronislav (1x) 11. 4.76    3 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
SOUČEK František        30. 8.64   93 (6)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
SOUČEK Tomáš              . 9.91    2 (1)     -    -  SK Slavia Praha
SOUKENÍK Ondřej          2.10.83   11 (2)     -    -  Benago Zruč n/S
SOUKUP Milan             2. 5.86   26 (2)    23    2  Démoni Česká Lípa
SOUMAR Aleš               .  .      1 (1)     -    -  Olympik Mělník
SOUSA Vinicius Menezes    . 4.85   28 (1)    10   13  Balticflora Teplice
SOUŠEK Roman (1x)        6. 4.71   13 (7)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SOVA Aleš                3. 9.71    6 (2)     2    -  Helas Brno
SPAL Václav             12. 5.76   65 (5)    42   19  Mělník, Eco-investment
SPEIERL Martin (1x)     22. 6.72  136 (9)    76   31  Ajax a Car System Cheb, Žižkov
SPEJCHAL Pavel           4. 1.67  117 (5)    29    -  Plumbum Hradec Králové
SPILKO František jn.    ..          3 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
SPILKO František sn.    13. 5.75   20 (1)     7    2  Ebárna Boys Kladno
SPLÍDEK Tomáš           17. 2.95    2 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
SPORYSZ Martin            .10.92    1 (1)     -    -  Likop Třinec
SPURNÝ Adam              9. 3.80   85 (6)    12    8  Helas Brno, VŠB Ostrava
SPURNÝ Jiří              4.10.75    2 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
SRB Kamil               23. 6.87    1 (1)     -    -  Benago
SRBA Petr               24.10.67   11 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SRDÍNKO Pavel           25. 4.64    9 (1)     1    -  Arsenal Benešov
SRKAL Marek              4.10.88   65 (4)    17   15  Mados HK, Sparta + Slavia Praha
SRNĚNSKÝ Lukáš          28.11.84    3 (1)     -    -  Megas Frenštát pod Radh.
STACHEL Petr            13. 2.83    6 (1)     -    -  Slávia Havířov
STANĚK Jaroslav         21.11.67   89 (6)    48   16  Alfa Liberec
STANĚK Libor            11. 6.67  108 (7)    39    -  Rumpál Prachatice
STANĚK Zbyněk           22.11.64  145 (7)    30    -  Rumpál Prachatice
STAREČEK Viktor         14. 9.66    1 (1)     -    -  Damned Praha
STÁREK Lukáš             4. 4.88    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
STARÝ Richard            8. 1.70   53 (2)    18    -  CFC Letňany Praha
STARÝ Tomáš             26. 4.73    6 (3)     -    -  Benago Zruč n/S
STASZKO Stanislav       11. 6.61   24 (2)     2    -  GKS MOND Třinec
STEINER Jiří            18. 7.83    4 (1)     1    1  TORF-ESTE Pardubice
STEJSKAL David (1x)     27. 9.83   52 (4)    16   10  UFA HK, Nejzbach VM, Era-pack
STEJSKAL Jan (1x)         . 2.97    2 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
STEJSKAL Ota             4.10.64  239 (10)    5   11  Plumbum, Nejzbach, TORF-ESTE, Helas
STEJSKAL Pavel          28.12.77   23 (2)     -    3  Selp Mladá Boleslav
STEJSKAL Pavel          12. 3.79  346 (16)  101  149  Ind Spar Boh.05 Tep Bena Měl Eco
STEJSKAL Tomáš          28. 5.69   10 (4)     2    -  Bohemians/Damned
STEJSKAL Vítězslav      22. 4.78    4 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
STIBORA Vladimír        10. 3.97   12 (3)     1    3  SK Slavia Praha
STLOUKAL Jiří           10. 7.86    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
STOJAN Jiří (1x)        11. 2.77   14 (2)     1    2  Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej         24. 8.79   63 (4)    17    8  Helas Brno, Benago Zruč
STRAKOŇ Jiří            27. 2.72   14 (1)     2    -  Helas Brno
STOSZEK Lukáš           24. 6.84   22 (1)    14    6  Likop Třinec
STOSZEK Tomáš           23. 6.75    1 (1)     -    -  Betas Megas Třinec
STOULIL Ludvík          12. 1.75    7 (1)    17    -  Damned Praha
STRAKA Jaroslav         20. 4.72    4 (1)     2    -  TORF-ESTE Pardubice
STRAKA Radim             7. 9.76    3 (1)     -    -  Benago Praha
STRÁNSKÝ Jaroslav       31. 5.81    7 (2)     2    1  Alfa Liberec
STRÁNSKÝ Karel          24. 1.78   20 (1)     4    2  Pramen Havlíčkův Brod
STRASSER Michal          5.10.97    4 (1)     -    1  Mados Hradec Králové
STRNAD Josef              .  .      3 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
STRNAD Martin           29. 1.76   85 (6)    33   50  Delta-Real Šumperk, Bohemia ČB
STROUHAL Břetislav (2x) 23. 5.53   69 (5)     1    -  IFT Computers Ostrava
STRYJA Martin           28. 1.72    3 (1)     1    -  GKS MOND Třinec
STŘÍŽ Michal            14.11.62  123 (6)   126    1  Dekora, Plumbum HK, Mikeska OV
STUDENÝ Vítek             . 1.90   28 (5)     2    4  SK Kladno
STUDIHRAD Michal        21. 3.66   14 (2)     -    -  Combix Ústí nad Labem
STÝBLO Lukáš             9. 4.97   17 (2)     1    -  Benago Zruč n/S
SUCHAN Daniel           27. 6.73   33 (5)     6    5  Alfa Liberec
SUCHÁNEK Marek           8. 3.84    4 (2)     1    -  Alfa Liberec
SUCHOMEL Ivan           28. 9.62   78 (3)    62    -  Arsenal Benešov
SUCHÝ Aleš              21.10.73   26 (3)    10    9  Nejzbach VM, Viktoria Žižkov
SUCHÝ Filip               .10.95    2 (1)     -    -  SK Kladno
SUCHÝ Martin            14.10.72   15 (5)     -    -  Bohemians/Damned
SUKAČ Ondřej             5. 2.85    1 (1)     -    -  Slávia Havířov
SUROVEC Jaroslav         7.11.64   30 (2)     -    -  Slovan Havířov
SUSKO Dušan             17. 3.65   13 (1)     2    7  Dino Brno
SVAT Lukáš               5.12.79   11 (2)     -    2  Helas Brno
SVÁTA Matěj               .  .      1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
SVÁTEK Jan              27. 5.83    7 (3)     -    1  Slavia Praha, Selp MB
SVĚTLÍK Ivo             14. 3.79   38 (3)    14    7  Benago Zruč n/S
SVÍTIL Petr             26.11.76    8 (1)     2    3  Pramen Havlíčkův Brod
SVOBODA Antonín           .12.95    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SVOBODA Ivo              8. 5.77   11 (2)     5    -  Nejzbach Vysoké Mýto
SVOBODA Jaroslav         8. 9.63    4 (2)     1    -  Bohemians/Damned
SVOBODA Michal          22.11.84   35 (2)    10    4  TORF-ESTE Pardubice
SVOBODA Milan           27. 2.92  127 (6)    39   28  Tango Hodonín
SVOBODA Petr              . 5.88   41 (4)    17   12  Helas Brno
SVOBODA Petr             2. 2.73  148 (9)   166   32  Selp, Bohemians, VŽ, Benago
SVOBODA Roman           18. 5.69   45 (4)    14   18  Helas Brno
SVOBODA Václav          23. 8.81    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
SVOBODA Zdeněk          20. 5.72    2 (1)     -    1  Benago Praha
SVOZIL Petr             27. 7.70    8 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
SÝKORA Jiří              3. 5.77    3 (1)     -    -  Indoss Plzeň
SÝKORA Radek            24. 4.84  124 (8)    62   25  Helas Brno, Benago
SÝKORA Roman            23. 3.74   46 (3)     -    -  Rádio Krokodýl a Dino
SYNEK Jakub             14. 8.90   11 (3)     -    1  TORF-ESTE Pardubice
SYRŮČEK Martin           9. 4.67    4 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
SYSEL Josef              9. 1.56   16 (4)     2    -  Rumpál Prachatice
SZATHMARY Roman (1x)    21.10.72   98 (7)    38    7  Pramen Havlíčkův Brod
SZUSCIK Marek           16. 1.76   21 (1)     7    3  Betas Megas Třinec
SZUSCIK Michael          5. 2.77   17 (1)     3    1  Betas Megas Třinec
ŠABATA Martin            4. 1.86   86 (4)    27   25  Nejzbach Vysoké Mýto
ŠABLATURA Jan             . 8.90    5 (2)     -    -  Jistebník, VŠB Ostrava
ŠABLATURA Pavel         18. 9.72   93 (5)    19   19  Jistebník, Frenštát p/Rad.
ŠAFÁŘ Jan               12.11.90   42 (2)     7    5  Démoni ČL, Sparta Pha, SK Kladno
ŠAFRÁNEK Ondřej           .  .     17 (1)     3    5  Slavia Praha
ŠACH Ladislav            4. 9.68   20 (2)     -    -  Arsenal Benešov
ŠAJER Ivo               27.12.74    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ŠALAMOUN Martin         27. 8.82   14 (3)     2    1  Delta-Real Šumperk
ŠÁLEK Dalibor            8. 9.73   57 (3)     1    1  Megas Frenštát p/Rad.
ŠÁNA Václav              6. 7.63    7 (1)    13    -  Rumpál Prachatice
ŠANCL Miroslav          21. 9.77    6 (1)     1    3  Pramen Havlíčkův Brod
ŠANDALA Vasil           10. 9.64   24 (3)    11    3  Baník a Slovan Havířov
ŠARKÉZY René            10. 6.76    1 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
ŠARKÓZY Ivan             6.10.99   28 (2)     6    6  Helas Brno
ŠČIGEL Daniel            7. 2.84    2 (2)     -    -  Mikeska Ostrava
ŠČISLÁK Daniel           2. 8.85    5 (1)     -    -  Indoss Plzeň
ŠČUREK Roman            22.10.72   14 (1)    10    -  Čepo Poruba
ŠEBEK Ivan              20. 5.66    3 (2)     1    -  Jistebník
ŠEBEK Jan                9.12.93   18 (2)     1    1  Interobal Plzeň
ŠEBESTA Ondřej           3. 7.80   20 (1)     1    1  Bulldogs Hodonín
ŠEDA Gabriel            17.12.75    1 (1)     -    -  Gillotina Choceň
ŠEDIVÝ Petr             13. 4.64    5 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
ŠEDIVÝ Radek            22. 1.77    9 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠEJNOHA Jan              2.10.74    1 (1)     -    -  Bohemians/Damned
ŠEJVL Martin            18. 2.92    3 (1)     -    1  TORF-ESTE Pardubice
ŠEJVL Martin             4. 1.96   18 (1)     2    3  Mados Hradec Králové
ŠENKEŘÍK Miroslav (1x)  25. 4.61   52 (4)    15    -  Ajax Novesta Zlín
ŠENKEŘÍK Petr (2x)       6.12.55   28 (3)     -    -  IFT Computers Ostrava
ŠERÝ Jiří               25. 6.70   13 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
ŠEVČÍK Michal             . 9.80    9 (1)     5    4  Agromeli Brno
ŠEVČÍK Radovan          28. 1.65   13 (2)     -    -  Bohemia České Budějovice
ŠIDLA Ondřej              . 9.94   60 (4)     3    3  Tango Brno
ŠILHAN Jaromír          10. 4.83    3 (1)     1    1  SK Kladno
ŠILHÁN Pavel             4. 9.68  149 (9)     2    1  Eco-investment, Rumpál, Mikeska
ŠÍMA Dominik              . 4.95    4 (2)     -    1  SK Kladno
ŠÍMA Jiří               22. 5.79   96 (11)   40   43  Helas Brno
ŠÍMA Radek              10. 3.64   22 (2)    25    -  Bohemia České Budějovice
ŠIMÁČEK Pavel           28. 8.73    4 (1)     3    -  Arsenal Benešov
ŠIMÁK David             25. 7.91   39 (3)     5    8  Delta-Real Šumperk
ŠIMANDL Jiří            26. 3.93   19 (1)     4    9  Olympik Mělník
ŠIMÁNĚ Jakub             2. 6.87    2 (2)     -    -  Benago
ŠIMÁNEK Josef (1x)      13. 3.77   71 (4)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMEK David             10. 2.80    5 (2)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMEK Martin (1x)       18.11.70   71 (4)    19    -  DFC Praha
ŠIMEK Martin            15. 3.82    2 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
ŠIMON David (1x)        14. 6.75  167 (11)   16   11  Chrudim Helas TORF-ESTE VM
ŠIMON Jan                 .11.70    8 (2)     -    -  SK Slavia Praha
ŠIMON Miloš (1x)         5. 7.66   11 (3)     -    -  Bakov nad Jizerou
ŠIMONÍČEK Jan           13. 2.85    9 (1)     4    2  Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMONKA Martin          19. 4.63   11 (1)     5    -  Konflikt Praha
ŠINDELÁŘ David          17. 2.72   57 (5)    33    1  Benago Praha
ŠINDELÁŘ Jiří             . 7.92   13 (1)     3    6  Démoni Česká Lípa
ŠINDLER Petr            27. 6.79    1 (1)     -    -  Benago Praha
ŠINDLER Roman           28. 2.61   34 (3)     7    -  Combix Ústí n/L
ŠINKORA Jakub            5.11.78   15 (3)     4    1  Mikeska a VŠB OV, Jistebník
ŠINOGL Matěj            15. 3.90   31 (3)     6    7  Delta-Real Šumperk
ŠÍPAL Miroslav          10.10.66    2 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
ŠIRŮČEK Roman           26. 4.76   19 (2)     2    -  Dekora Hlinsko
ŠIRŮČEK Václav          26. 6.68   15 (1)    13    -  Ebárna Boys Kladno
ŠISLER Jiří               .  .      2 (1)     -    -  Selp Mladá Boleslav
ŠÍŠA Jiří               11. 9.91   53 (3)    12   14  Interobal Plzeň
ŠIŠKA Karel             11. 6.64    8 (1)     5    -  Motor Březové hory Příbram
ŠKÁBA Milan              7. 1.77   30 (3)     9    8  Bohemians, Viktoria Žižkov
ŠKERKO Libor            31.12.78   65 (7)     8    8  VŠB, Mike, Baník OV, Slávia Hav
ŠKLÍBA Tomáš            15.11.76    2 (1)     -    -  Gillotina Choceň
ŠKODA Filip             21. 2.83   12 (2)     2    2  VŠB Ostrava
ŠKOULA Vladimír          8.12.75    2 (1)     1    -  Arsenal Benešov
ŠMERAL Petr             11. 8.75   41 (5)    10    9  TORF-ESTE Pardubice
ŠMÍD Jakub              24. 5.76    2 (1)     -    -  Bohemians/Damned
ŠMÍD Jan                  .10.95    2 (2)     -    -  SK Slavia Praha
ŠMÍD Jan                 5. 7.73   11 (1)     1    -  Plumbum Hradec Králové
ŠMÍD Jiří                6.12.78   37 (3)     9    8  Bohemians, Viktoria Žižkov
ŠMÍD Martin               . 3.84   14 (1)     5    2  UFA Hradec Králové
ŠMÍD Rostislav          16. 2.87    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
ŠMIDRKAL Jan              . 8.90    9 (1)     -    1  Mělník, Sparta Praha
ŠMÍRA Jiří              16.10.81   66 (5)     4    8  Mikeska Ostrava
ŠMÍRA Karel (2x)        18. 2.58  213 (13)    1    2  Mikeska Ostrava
ŠMÍRA Martin             6. 6.85    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ŠNAJBERK Michal         13. 6.74   20 (2)     4    3  Benago
ŠNAJDR Daniel           28. 1.77    2 (1)     -    -  Dino Brno
ŠNÍDL Petr              25.11.78  264 (12)  126   85  Klad Sparta Bena Boh Eco Slan
ŠOLC Petr               20. 8.81    3 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
ŠOMPLÁK Ondřej          29. 3.82    1 (1)     -    -  Helas Brno
ŠOUREK Dušan             6. 8.75   16 (4)     1    2  Alfa Liberec
ŠPAČEK Radim            19. 1.76  157 (7)    90   88  Jistebník, VŠB, Frenštát
ŠPAČEK Vladimír         26. 2.64    3 (2)     -    -  Dino Brno
ŠPETA Martin             7. 3.84   18 (2)     4    2  SK Kladno, Čechie Slaný
ŠPIČKA Zbyněk           28. 4.62  100 (6)     -    -  Combix Ústí nad Labem
ŠPINAR Jan                . 4.97   15 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ŠPIROCH Jiří             8. 7.64   10 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
ŠPLÍCHAL Martin          4. 1.94   46 (5)     2    1  Helas Brno
ŠRAJBR Jiří              7. 9.78   13 (2)     -    2  Baník OV, Megas Frenštát p/R
ŠROBA Tomáš             23.12.85    9 (1)     -    2  SK Kladno
ŠROM Martin             11. 8.87    3 (1)     -    -  Jistebník
ŠTABERŇÁK Jan           19. 3.76    9 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
ŠTACHEL Radim           28.10.77    3 (1)     -    -  Slovan Havířov
ŠTAJNER Jiří              . 5.76    1 (1)     -    -  Andy Liberec
ŠTANCL Petr              9.12.89   18 (4)     1    1  Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTANGLICA Šimon           . 4.00    6 (1)     1    1  Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTEFEK Roman            16. 1.85    6 (1)     -    2  Likop Třinec
ŠTEFL Pavel (1x)        29. 9.79    1 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
ŠTECHER Miloš           18. 3.79   10 (3)     1    1  Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁN Václav           15. 7.75    8 (2)     2    -  Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁNEK Roman           2. 8.80  100 (6)    18   15  TORF-ESTE Pardubice, Nejzbach VM
ŠTOCHL Martin             .10.91   13 (1)     1    -  Indoss Plzeň
ŠTORC Aleš               2. 3.75  152 (9)   102   67  SK Slavia, Benago
ŠTOREK Ladislav         22.11.70   43 (2)    63    -  Dekora Hlinsko
ŠTORK Rostislav          5.10.74   10 (2)     4    3  Helas Brno
ŠTRAJT Michal           22. 1.90   69 (4)    56   23  Interobal Plzeň
ŠTRBÍK Karel            17.10.52   31 (5)     -    -  Slovan Havířov
ŠTRÉBL Tomáš             6. 5.71   38 (3)    12    4  Ajax a Car System Cheb
ŠTRUBLÍK Kamil          23.10.75   22 (2)    23   14  Slovan Havířov, Mikeska OV
ŠTURMA David            11.10.90   17 (2)     -    -  Slavia Praha, Selp MB
ŠTURMA Zdeněk            9. 7.87    6 (1)     -    1  Bulldogs Hodonín
ŠTVERÁK Tomáš           28. 3.90  107 (6)    60   53  Interobal, Benago, Bohem.05
ŠTVERKA David           15. 8.81   45 (4)    14    7  Mikeska Ostrava
ŠŤASTNÝ Jiří            23. 3.68   69 (5)     9   10  TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Milan           13.10.64   15 (1)     4    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠUBA Pavel                . 7.95   10 (1)     2    2  Olympik Mělník
ŠUBA Petr               30.11.74   47 (4)    27   19  Helas Brno
ŠUBIN Jan               29. 7.76    1 (1)     -    -  Bohemians/Damned
ŠULC Ladislav           18. 7.62    5 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
ŠULC Michal             27. 4.86    4 (1)     -    -  TS Bakov n/J
ŠULC Pavel              30. 4.78   29 (5)     9    4  Viktoria Žižkov, Benago
ŠULTES Pavel            15. 9.85   28 (3)    16   17  Delta-Real Šumperk
ŠUMNÍK Marek (1x)        7. 7.87   19 (3)     -    -  VŠB Ostrava, CC Jistebník
ŠURANSKÝ Vladimír       13. 2.65    8 (2)     1    -  Adamíček Český Krumlov
ŠUSTR Pavel             13.10.74    4 (1)     5    -  Dino Brno
ŠVAMBERA Jan             2. 5.92   14 (2)     7    3  SK Kladno
ŠVANCARA Petr            5.11.77    1 (1)     -    1  Helas Brno
ŠVÁSTA Ondřej           23. 4.83   29 (2)    19    6  Benago, EB Kladno, Čechie Slaný
ŠVEC František           2. 1.69   12 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ŠVEC Martin             30. 6.90   47 (3)     6   15  Démoni Česká Lípa
ŠVEC Pavel              29. 5.81   12 (1)     9    1  Indoss Plzeň
ŠVEC Rostislav          20.10.81   16 (3)     -    4  Eco-investment, Mikeska
ŠVEHLA Martin             . 1.87    5 (1)     3    1  Indoss Plzeň
ŠVIDRNOCH Luboš         16. 7.79    5 (1)     -    -  VŠB Ostrava
ŠVIHÁLEK Martin         14.10.85   48 (6)     7    8  Helas Brno
TACHTADŽIS Nikos        19.12.95   18 (3)     1    -  Benago, Radio Krok., Tango
TALLASKVYCH Serhiy        . 1.94    1 (1)     -    -  Balticflora Teplice
TAVERNA Rodrigo         22. 3.83  118 (6)    74   44  Gardenline Chrudim Tango Baltic.
TEJKL Jakub             29. 1.90    1 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
TEPLAN Tomáš            21. 2.87    3 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
TESÁREK Jiří             1. 1.80    2 (1)     -    -  Rumpál Prachatice
TESAŘ David             29.12.78    5 (1)     1    2  TORF-ESTE Pardubice
TESAŘ Jiří              10. 4.77    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
TETOUR David            18. 9.91   33 (4)     -    1  SK Kladno
TETSUZI YAMAUTI Marcos    . 3.85    4 (1)     2    -  Balticflora Teplice
TEZNER Jiří             23.12.79  114 (7)    44   22  Delta-Real Šumperk, Bohemia ČB
TICHÝ Jakub             22. 1.90   23 (3)     -    -  SK Slavia Praha
TICHÝ Michal             3. 9.75    2 (1)     -    1  VŠB Ostrava
TICHÝ Petr                .  .     16 (1)     6    3  Balticflora Teplice
TICHÝ Petr               5. 7.73    5 (1)     1    -  Lazio Brno
TICHÝ Petr               7. 8.87  130 (10)   33   24  Sparta, Bohemians, Slavia, Eco
TICHÝ Petr              25. 6.91   20 (1)     6    6  Gardenline Litoměřice
TILL Lukáš (1x)         19. 5.83   56 (7)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
TILSCHER Jaroslav       10.11.67   14 (1)     -    -  Jistebník
TLUSTÝ Lukáš             9. 6.84    5 (1)     1    3  Ebárna Boys Kladno
TOKAR Ivan                .  .      1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
TOLSTOV Alexander       30. 3.82   96 (4)    64   50  Balticflora Teplice
TOMAN Jan (1x)           1. 2.71  124 (8)    46    2  DFC Praha, Bohemians
TOMAN Radek             25. 8.72  175 (11)   70   70  Helas a Lazio Brno
TOMÁŠ Martin             3.12.69    2 (1)     1    -  Combix Ústí nad Labem
TOMÁŠEK Adam              .12.81    7 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
TOMÁŠEK Filip             .12.95    3 (1)     4    2  VŠB Ostrava
TOMÁŠEK Karel             .  .      1 (1)     -    -  Olympik Mělník
TOMÁŠEK Radek           27.11.79    2 (2)     -    -  Alfa Liberec
TOMEŠ Petr                . 8.83    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
TOMIČ Alexandr           2. 2.87   13 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
TONDRA Michal           18. 2.76  115 (7)    55   20  Mikeska Ostrava, Jistebník
TOPIARZ Jiří             1. 2.81   17 (1)     7    3  Betas Megas Třinec
TOPIARZ Miroslav        12. 7.54    1 (1)     -    -  Betas Megas Třinec
TOPIČ Karel (1x)         7.12.55   97 (5)    59    -  Ajax Novesta Zlín
TOPOLSKÝ Pavel          15. 8.73   13 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
TOŠOVSKÝ Jaroslav       27. 1.75    6 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
TOŠOVSKÝ Martin          4. 1.70   43 (2)    11   10  Gillotina Choceň
TOŠOVSKÝ Matěj           1.10.86   12 (2)          -  Mados Hradec Králové
TOTZAUER Miloš          12.10.67   18 (1)     4    -  CFC Letňany Praha
TRANTINA Filip            .10.87   14 (2)     5    5  Indoss Plzeň
TRAPL Marcel            19. 7.72   16 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
TRÁVNÍČEK Michal        25. 2.98    2 (1)     1    2  Mados Hradec Králové
TREBICHALSKÝ Petr       13.10.65   15 (1)     -    -  Čepo Poruba
TRECHA Eduard           24.11.72   30 (2)     8   15  Slovan a Slávia Havířov
TREXLER Evžen           10. 4.68   10 (1)     -    -  Konflikt Praha
TRKAN Jaroslav          17. 5.71   31 (2)     1    -  Lazio Brno
TRNKA Jaroslav          27. 5.95   17 (3)     -    1  SK Kladno
TROJAN Aleš             25. 1.68   56 (5)     8    2  SK Kladno
TROJAN Roman (2x)       20. 8.68   92 (4)    61    -  IFT C. a Mikeska Ostrava
TROJAN Stanislav         2. 2.66    9 (1)     1    3  Alfa Liberec
TROJAN Stanislav        11. 4.77    1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
TRUTNOVSKÝ Jiří         19.12.79   20 (1)     6    4  Olympik Mělník
TŘÍSKA David              . 7.93    3 (2)     -    -  Indoss Plzeň
TŘÍSKA Miloš            25. 9.72   10 (1)     1    -  Indoss Plzeň
TUČEK Václav            24. 2.75    7 (1)     1    1  Indoss Plzeň
TUHÁČEK Karel           18. 7.74  190 (9)     -    6  Helas Brno
TŮMA Libor              30. 5.67   37 (3)    39    -  Repas Praha
TUMA Lukáš              19. 9.82   34 (4)    20   11  Bakov nad Jizerou
TŮMA Martin             25. 8.77   74 (5)    62   17  Agromeli + Helas Brno
TŮMA Martin (1x)         4. 2.81   61 (6)    17   11  Bakov nad Jizerou
TUREČEK Michal (1x)      7. 2.77   34 (4)     7    -  Ajax Novesta Zlín
TUREK Tomáš              1. 6.75   12 (1)     -    -  Bohemians 1905
TUREK Vratislav          1. 5.56  157 (7)    66    -  Rumpál Prachatice
TVRDEK Vladimír         11. 6.62    2 (1)     1    -  Bohemia České Budějovice
TVRDÍK Pavel            25. 7.72    7 (2)     1    -  Combix Ústí n/L
TVRZNÍK Břetislav         .  .     15 (2)     3    1  Démoni Česká Lípa
TYL Jiří                  . 4.89    5 (1)     -    -  Balticflora Teplice
UHLÍK Miloš             11. 5.55    2 (1)     -    -  Ajax Cheb
UHLÍK Pavel              6. 2.57    2 (1)     -    -  Ajax Cheb
UHLÍŘ Petr              16.11.72   24 (4)     6    -  Pramen Havlíčkův Brod
UHLÍŘ Tomáš               .  .      6 (1)     -    -  Slavia Praha
UCHYTIL Ladislav         1.10.62   88 (5)    55    -  Dekora Hlinsko
ÚLEHLA Tomáš            14. 1.65   18 (2)     -    -  Ajax Novesta Zlín
ULIHRACH Petr            7. 5.73   11 (1)     8    1  Alfa Liberec
ULICH Ivo                5. 9.74   40 (5)    14   10  SK Slavia, Selp MB
ULVR Martin              9. 9.74   21 (3)    10    2  Nejzbach Vysoké Mýto
UNGER Jaroslav (1x)     13. 8.77  291 (13)   80   48  Nejzbach Vysoké Mýto
URBAN David (1x)        27. 8.75   28 (4)     1    1  TS Bakov nad Jizerou
URBAN Filip             20. 8.95    3 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
URBAN Jiří              16.12.79   12 (2)     -    2  Benago Praha
URBANČÍK Radim (2x)      9.11.63   85 (5)    22    -  IFT Computers Ostrava
URBANEC Tomáš            2. 3.82  156 (8)    36   19  TORF-ESTE Pardubice
URBÁNEK Kamil           10. 7.74    1 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
URBÁNEK Michal          18. 7.69    5 (1)     2    -  Konflikt Praha
VACEK M.                12. 4.73    8 (1)     1    -  Viktoria Žižkov
VÁCLAVÍČEK Rostislav     9. 1.72   41 (2)     8    -  Dino Brno
VÁCLAVSKÝ Ladislav      24.12.90   75 (5)    10   16  Delta-Real Šumperk
VACULA Vojtěch          19. 6.82   47 (2)     9    5  Tango Brno
VACULÍK Josef           20. 9.82    6 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
VÁGNER Aleš             19. 1.90   10 (1)     1    1  Nejzbach Vysoké Mýto
VÁGNER Jakub (2x)        4. 8.89  220 (11)   62   45  Nejzbach VM, Era-pack
VÁGNER Robert             . 4.95   14 (1)     -    -  Sparta Praha
VÁGNER Tomáš              .11.86   14 (1)     -    1  Olympik Mělník
VAHALA Ondřej           18. 5.90  128 (6)     7   15  Slavia Benago Boh.05 Eco
VÁCHA Tomáš (3x)         2.11.85  114 (7)    55   25  Nejzbach VM, Era-pack
VACHO Milan              1.11.63   48 (3)    22    -  GKS MOND Třinec
VAJDA Ladislav            .  .      1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
VALA Pavel (1x)          4. 2.79  118 (7)     1    7  Pramen Havlíčkův Brod
VÁLEK Jan               12. 2.87    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
VALENTA Bohumil         16.12.82    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
VALEŠ Jan               27. 4.86   17 (1)     1    1  TS Bakov nad Jizerou
VALIGŮRA Martin          6. 5.86    3 (1)     -    -  Benago Praha
VAN NECK Henck           7. 3.70   13 (3)     3    -  Ajax Novesta Zlín
VANČÁK Oto              28.10.65   17 (1)     1    -  Slovan Havířov
VANČO Jan               25. 2.81   29 (5)     5   10  Mikeska, Baník a VŠB Ostrava
VANČURA Jan             29. 7.73    6 (1)     2    -  Bohemia České Budějovice
VANDA Filip               . 9.92    4 (1)     -    -  Tango Hodonín
VANDAS Pavel              . 9.95   35 (4)    19    4  Slavia Praha
VANĚČEK David           25. 7.83    4 (1)     1    1  Indoss Plzeň
VÁŇA Petr                3.11.87   69 (5)    36   20  Mados HK, Benago
VÁŇA Tomáš               7.11.88    1 (1)     -    -  Eco-investment
VAŇKO Oldřich (2x)      26. 7.74    5 (2)     -    -  IFT Computers Ostrava
VARDAN Martin           21. 5.72   27 (2)    12    -  Ajax Novesta Zlín
VASYLYK Daniel          25. 3.73   29 (2)    19    -  Ajax Cheb
VAŠÁK Josef             25. 8.74   15 (1)     5    5  Pramen Havlíčkův Brod
VAŠÁK Marek             11. 2.89   43 (5)     2    3  SK Kladno
VAŠÁK Michal             1. 6.74    3 (1)     1    2  Indoss Plzeň
VAŠEK Radek             18. 7.70   90 (4)    54    -  Dekora Hlinsko
VAŠÍČEK Aleš (1x)       16. 1.80   36 (3)     8    6  Eco-investment
VAŠÍČEK Jiří            26. 5.76   58 (6)     -    -  Helas Brno
VÁVRA Ladislav (1x)      8. 8.66   56 (4)    10    -  DFC Praha
VAVREK Johan              .12.93   27 (1)     -    -  Gardenline Litoměřice
VECKO Ondřej            28. 8.82   10 (1)     2    -  Alfa Liberec
VEČEREK Martin           7. 4.87    3 (1)     -    -  VŠB Ostrava
VEČEŘA Michal           26. 1.80    6 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
VEČEŘA Tomáš            11. 8.79    3 (1)     1    -  Delta-Real Šumperk
VEČEŘA Václav           16. 8.88   66 (5)     -    -  Helas Brno
VEDRAL Oldřich          26. 6.71   30 (2)     5    -  Lazio Brno
VEIGA Wilson              .  .     14 (1)     2   11  Benago Zruč n/S (Neto)
VEIRA Martinho Diego      . 7.89   11 (1)     1    2  Benago Zruč n/S (Victor)
VEIS Marek              26.10.75   27 (2)    18    9  TORF-ESTE Pardubice
VEJVODA Michal            . 8.93   84 (5)    34    9  SK Slavia Praha
VELAN Jan               14.11.91    8 (3)     -    -  Helas Brno
VELÁT Jiří              29. 7.71    6 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
VELE Petr (1x)          15. 3.68   36 (6)     2    -  Bakov nad Jizerou
VELEBA Patrik             . 5.95    1 (1)     -    -  Helas Brno
VELEMAN Pavel           23. 4.74    6 (1)     3    -  Car System Cheb
VELINSKÝ David (4x)     21. 2.77  186 (10)   67   34  Era-pack, Nejzbach, Choceň
VELINSKÝ Václav          2. 4.68    5 (1)     4    1  Gillotina Choceň
VELJKOVIČ Nedad         18. 8.83   15 (1)    11    6  Tango Brno
VENCL Aleš (1x)          3. 4.72   51 (6)    20   11  TORF-ESTE Pardubice, Pramen HB
VENCL Ondřej             6. 8.75   14 (2)     2    2  Tango a Helas Brno
VESELOVSKÝ Martin       27. 5.78   21 (2)     9    9  Viktoria Žižkov, CS Cheb
VESELOVSKÝ Tomáš        19.11.82  239 (12)  117   81  Tango, Radio Krokodýl, Helas
VESELÝ Jan              26. 8.93   26 (2)     -    -  Benago Zruč n/S
VESELÝ Jaroslav         19. 9.71    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
VESELÝ Jiří             31. 3.80  143 (10)   30   18  SK Kladno
VESELÝ Luděk             6. 4.74    3 (1)     4    -  Combix Ústí n/L
VESELÝ Roman            16. 2.74   21 (2)    11    3  Helas Brno
VESELÝ Tomáš              . 2.93    3 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
VĚTROVEC Dominik         1. 3.72   13 (2)     1    -  Ajax Cheb
VĚTROVEC Josef          23. 5.68   32 (2)     8    -  Ajax Cheb
VĚTROVEC Petr            8. 5.73   33 (2)     -    -  Ajax Cheb
VEVERICA Pavol          28. 4.70    6 (1)     2    -  Bohemians/Damned
VÍCH Antonín            21. 8.61    2 (1)     -    -  Konflikt Praha
VÍCH Jiří               28. 1.69   22 (1)     1    -  Konflikt Praha
VICH Milan              18. 2.61   18 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
VILD Jan                  . 8.87   11 (1)     -    -  Indoss Plzeň
VIMR Jiří               19.11.81   13 (1)     3    4  SK Kladno
VINCENC Tomáš           22. 3.86   68 (5)    24   20  SK Kladno
VINTIŠKA Robert         17. 9.72   24 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
VISKUP Marian           31. 3.80   28 (3)    10    9  Benago
VISLOCKÝ Gabriel        14. 7.63    3 (1)     -    -  Alfa Liberec
VÍŠEK Petr               4. 3.79   13 (4)     -    1  Mělník, Eco-investment, Benago
VIŠVÁDER Juraj           7.11.89   19 (1)     9    6  Tango Hodonín
VÍTEK Martin            26.11.75   90 (7)    33   22  TORF-ESTE Pardubice
VITOUŠ Ondřej           16. 3.90   22 (1)     4    5  Indoss Plzeň
VÍZEK Ladislav          22. 1.55    4 (1)     2    1  Benago
VLADYKA Petr (9x)        9.11.74  413 (22)  370  237  Nejzbach, Dekora, Era-pack
VLACH Aleš              10.12.82  108 (6)    15    9  Helas + Tango Brno
VLACHOVSKÝ Robert       28.12.68    5 (1)     -    -  Slovan Havířov
VLASÁK Radim             5. 1.74    1 (1)     -    -  Helas Brno
VLČEK Petr               9.11.75   52 (4)    11    6  Helas Brno
VLČEK Radim             20. 5.81   67 (7)     5    8  Tango Hodonín
VLK Jaroslav            14. 7.65    9 (1)     -    -  Plumbum Hradec Králové
VNUK Tomáš               1.12.93   95 (5)    40   71  Benago, Interobal Plzeň
VOBOŘIL Petr            10.10.80   15 (3)     2    4  Benago Praha
VOBOŘIL Tomáš           13. 8.94   51 (3)    14   11  Démoni ČL, Sparta Praha
VODECKÝ Igor             9. 9.79  147 (9)    57   48  Sparta, Bohemians, Eco
VODIČKA Jaromír         29.10.69   35 (2)     6    -  Bohemia České Budějovice
VODRÁŽKA David            . 6.90   33 (2)     2    5  Nejzbach Vysoké Mýto
VODRÁŽKA Oldřich        28. 1.69   54 (2)     7    -  CFC Letňany Praha
VODRÁŽKA Tomáš          17. 6.84   16 (2)     7    3  Benago, Čechie Slaný
VODVÁRKA Roman (1x)     27.10.78   23 (1)     8    4  Era-pack Chrudim
VOGT Dominik              .  .     22 (2)     1    6  Démoni ČL, Andy Liberec
VOJÁČEK Lumír             . 1.83    2 (1)     1    -  CC Jistebník
VOJTA Luboš             12.10.74    5 (1)     -    1  Čechie Slaný
VOJTEK Michal           15.12.87   27 (3)     1    -  Jistebník, Mikeska Ostrava
VOJTUŠ David             9. 5.72   15 (2)     8    -  Mikeska Ostrava, Čepo Poruba
VOJTUŠ Michal           29. 9.68   13 (1)     3    -  Čepo Poruba
VOKÁL Jiří               6.11.73    2 (1)     -    -  Bakov nad Jizerou
VOKOUN Jiří             22. 8.75   17 (1)     6    1  Olympik Mělník
VOKOUN Jiří               .12.96    4 (1)     -    -  Olympik Mělník
VOLEMAN Aleš            25.12.82   31 (2)    12    7  TS Bakov nad Jizerou
VOLF Libor                .  .     17 (1)     -    -  SK Kladno
VOLF Vladimír           19. 2.92    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
VOLF Zdeněk              7. 8.66   96 (5)    66    -  Dekora Hlinsko
VOLNÝ Lumír              7. 8.77   29 (4)     4    4  Slovan a Slávia Hav., Mikeska
VONDRA Martin           27.10.80   16 (1)     3    3  Ebárna Boys Kladno
VOŇKA Miroslav           7. 6.65    3 (1)     1    -  Alfa Liberec
VOPRŠAL Michael         11.11.70    3 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
VORÁLEK Ivo             13. 4.81   17 (1)     8    1  Bulldogs Hodonín
VOSÁHLO Jan             19. 4.69   16 (2)    12    -  Damned Praha
VOSYKA Slavomír          4. 6.74    9 (3)     1    -  Combix Ústí n/L
VOŠMÍK Petr             20. 3.86   45 (4)     -    -  SK Kladno
VOTAVA Radek (1x)       22. 5.76  145 (9)    15   13  Repas Praha, Viktoria Žižkov
VOZÁR Mario             17. 2.83  194 (9)     4   12  Sparta Boh05 Benago Tepl. Eco
VRABEC Karel (1x)       24. 5.74  111 (5)   169   94  Bakov nad Jizerou
VRABEC Karel            17. 9.84   31 (2)    25   17  Alfa Liberec
VRABEC Pavel            24. 3.87    4 (1)     2    4  Andy Liberec
VRÁNA Aleš              10. 9.74   30 (2)     1    2  Agromeli a Dino Brno
VRÁNA David             24. 8.84   18 (1)     -    2  Bohemians 1905
VRATIŠOVSKÝ Filip        4. 1.91   43 (4)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
VRBA Jiří               28. 8.73   58 (3)    41    -  Ajax Novesta Zlín
VRBA Lukáš                . 7.86    3 (1)     -    -  Tango Hodonín
VRBA Pavel                .11.78    5 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
VÝBORNÝ Kamil            5. 5.90   65 (5)    16    6  SK Kladno
VÝBORNÝ Martin            . 6.94    1 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
VÝBORNÝ Tomáš             . 9.91    2 (1)     -    -  Benago Zruč n/S
VYCPÁLEK Pavel           4.11.69    3 (1)     -    -  Arsenal Benešov
VÝDA Michal             23. 2.77   19 (2)     -    1  Viktoria Žižkov, Čechie Slaný
VÝDA Michal (1x)        30. 3.77  120 (7)    40   15  Bakov nad Jizerou
VÝDA Slavomír (1x)      19.11.73  138 (6)    22    6  Bakov nad Jizerou
VYDARENÝ Jiří            1. 1.86   33 (2)    13    7  Mados Hradec Králové
VYKOUKAL Petr           19. 5.86    4 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
VYKOUPIL Milan          23. 2.90   27 (2)     -    1  Interobal Plzeň
VYKYDAL Lukáš           29.12.83   18 (3)     -    -  VŠB Ostrava
VYLEŽÍK Michal          22.12.85   13 (3)     -    1  VŠB Ostrava
VYMĚTALÍK Vladimír      20. 5.81   41 (2)    11    9  SK Kladno
VYORÁLEK Radim          21.11.79    3 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
VYPIOR Ivo (1x)         24.11.71   22 (4)    19    1  Prostor Ostrava
WALDHAUSER Jaroslav     22. 4.76   10 (2)     4    -  Combix Ústí nad Labem
WALTER David            12.11.87   28 (2)     4    3  Démoni ČL, Balticflora
WASSERBAUER Petr        18.11.65   46 (5)    16    -  Dekora Hlinsko
WEBER Prates Max (8x)   28.11.83  218 (8)   259  121  Era-pack Chrudim
WEINER David              . 2.95   13 (1)     2    -  Olympik Mělník
WEINFURTER Tomáš        18. 4.73    5 (1)     -    -  Ajax Cheb
WELLINGTON Cesar        10. 9.87    6 (1)     4    2  Balticflora Teplice
WELLINGTON Firmino (3x) 20. 4.79   59 (3)     1    2  Era-pack Chrudim (Ton)
WIMBERSKÝ Václav        11.10.66  175 (7)   222    -  Rumpál Prachatice
WIMMER Filip              .11.96    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
WOJNAR Jaroslav         30. 6.56   33 (3)     6    -  GKS MOND Třinec
WOJNAR Mikuláš          31. 7.90   81 (5)    18   10  SK Slavia Praha
WOJNAR Petr             17. 5.60   22 (1)    18    -  Baník Havířov
WOJNAROVSKi Artur       29.10.75    8 (2)     1    -  IFT Computers Ostrava
WONKA Marek             17. 8.80   40 (3)    12    9  Mikeska Ostrava
WONKA Martin             8. 1.84    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
WONKA Stanislav (1x)    10.11.56    3 (3)     -    1  Mikeska Ostrava
WOSLLEY Alves Rod. (2x) 19.11.89   30 (2)     -    2  Era-pack Chrudim (Olinha)
YAKIMENKO Jurij           . 3.85    9 (1)     2    -  Balticflora Teplice
ZÁBOJNÍK Karel          23. 5.56   23 (1)     6    -  Baník Havířov
ZÁBOJNÍK Petr            3.10.80    9 (4)     5    3  Alfa Liberec
ZÁBRANSKÝ Petr          25. 7.89    3 (1)     -    1  Bulldogs Hodonín
ZÁHORKA Stanislav (1x)  20.11.63    3 (2)     -    -  Era-pack Chrudim
ZAHRADA Alan             3. 8.68   24 (1)     5    -  Čepo Poruba
ZAHRADNÍK David (1x)    28. 7.78    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ZAHRADNÍK Jan            5.10.86    9 (1)     1    1  VŠB Ostrava
ZAHRADNÍK Pavel           .  .      1 (1)     -    -  SK Kladno
ZAHRADNÍK Pavel         14. 5.91   12 (3)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ZAHRADNÍK Tomáš          3. 6.84   13 (1)     3    -  Viktoria Žižkov
ZACH Aleš               18. 9.77    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
ZACH Miroslav            9. 5.74    4 (1)     1    2  Indoss Plzeň
ZACHARIÁŠ Michal        25. 5.84   37 (5)    27   11  SK Kladno
ZACHAŘ Miloš              . 2.90   13 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto
ZAJÍC Radim             15. 9.69    1 (1)     -    -  IFT Computers Ostrava
ZAJÍČEK Jiří             4. 1.84   12 (1)     1    -  Bakov nad Jizerou
ZAJONC Petr (1x)        13. 7.62   40 (2)     6    -  Mikeska Ostrava
ZÁLESKÝ David           16. 5.74   11 (1)     4    -  Lazio Brno
ZÁLESKÝ Jiří            20.10.65    3 (1)     2    -  Lazio Brno
ZAMRZLA Michal          23. 4.81    5 (2)     -    -  Bohemians/Damned
ZAPADLO Michal (1x)     15.12.75  170 (9)    87   28  Bakov nad Jizerou
ZAPLETAL Petr           21. 2.93  151 (8)    52   39  Gard Sparta Boh05 Slavia Selp
ZÁRUBA Radim (2x)       28.12.94  174 (7)   121   88  Era-pack, Slavia Praha, Tango
ZÁŘICKÝ Tomáš (1x)      10. 7.65  122 (6)    28    2  Baník a Slovan Hav., Jistebník
ZATLOUKAL Martin          . 4.98    4 (1)     -    -  Helas Brno
ZAVADIL Daniel           5. 4.74    4 (1)     2    -  Bohemia České Budějovice
ZAVADIL Pavel           30. 4.78    4 (1)     4    -  Bohemia České Budějovice
ZÁVODNÍK Tomáš          28. 4.86   45 (4)     -    -  VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ Zdeněk (2x)      9. 7.71  152 (8)    46   30  Baník Ostrava
ZAVŘEL Jan              20. 2.82    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ZAVŘEL Roman            10. 6.77   38 (5)    19    2  Helas a Lazio Brno
ZAVŘEL Tomáš            19. 5.78    4 (1)     -    -  Gillotina Choceň
ZAVŘEL Václav            9. 2.69    4 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
ZBONČÁK Petr            22.12.70    2 (1)     -    -  GKS MOND Třinec
ZBOŘIL Miloslav          1. 3.72   21 (2)     6    -  Ajax Novesta Zlín
ZDICH Václav              .10.85    5 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
ZDRAŽIL Jiří              .  .     12 (1)     3    1  Nejzbach Vysoké Mýto
ZDRŽÁLEK Dominik (1x)    3. 2.96   23 (2)     9    2  Mados HK, Era-pack Chrudim
ZELENKA Luděk           11. 9.73    4 (1)     1    -  Slavia Praha
ZELENKA Mário           23.11.67  115 (5)    13    -  Slovan Havířov
ZELENKA Michal            . 6.86    4 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
ZELENSKÝ Rostislav        . 6.83    2 (1)     -    -  SK Slavia Praha
ZELENÝ Pavel            25. 3.64   12 (1)     3    -  Rumpál Prachatice
ZEMAN Marek             24. 9.80    3 (2)     -    -  Megas Frenštát p/Rad.
ZEMAN Michal            18. 8.84    4 (1)     3    2  Andy Liberec
ZEMAN Pavel (1x)        29. 9.70    8 (1)     1    -  IFT Computers Ostrava
ZEMAN Roman             18. 5.77   18 (2)    12    7  Pramen Havlíčkův Brod
ZEMÁNEK Jan              6. 1.95    9 (1)     2    2  Démoni Česká Lípa
ZEMEK Jan               28. 9.75  107 (6)    26   24  TORF-ESTE Pardubice
ZEMEN Jiří              16. 8.74   30 (2)    12    -  Bohemians/Damned
ZHOŘ Karel              25. 7.73  210 (10)    2    9  Helas a Lazio Brno, Jistebník
ZIEBER Michal             . 3.83   12 (2)     1    -  SK Kladno
ZÍKA Ludvík              8. 4.83   30 (2)     1    1  Alfa Liberec
ZIKA Ondřej             10. 8.81    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ZÍKA Pavel              13. 2.74    5 (1)     5    -  Bohemia České Budějovice
ZIVČÁK Filip            10. 1.77    4 (2)     1    -  Helas Brno
ZLATNÍK Jan             22. 5.67   36 (2)    10    -  Damned Praha
ZLATNÍK Radek            4. 3.76   26 (4)    18    7  Bohemians/Damned
ZOTYKA Lukáš            18. 4.85   47 (4)     -    4  VŠB + Mikeska Ostrava
ZOUHAR Vlastimil         3. 6.57    6 (3)     1    -  Dino Brno
ZOUZA Petr              28. 5.76   52 (5)    21    2  Bohemians/Damned
ZRZAVÝ Lukáš             4. 2.89  106 (7)     1    9  Tango Hodonín, Helas Brno
ZUGAR Lukáš             13.12.87    1 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
ZUMR Jan                 5. 7.71   23 (1)    34    -  Rumpál Prachatice
ZVOLÁNEK Petr           13. 5.68  121 (9)   124    5  Dekora, V.Mýto, IFT C, Choceň
ZWINGER Tomáš (1x)      21. 5.78   61 (3)     -    -  Jistebník
ZYRYANOV Nikita           . 6.94   23 (3)     -    -  Sparta Praha, Balticflora Teplice
ŽAHOUR Pavel            25. 7.67   15 (2)     3    -  Adamíček Český Krumlov
ŽÁK Pavel                1. 8.73    1 (1)     -    -  Čechie Slaný
ŽALMAN Jiří             16. 1.91    9 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
ŽALMAN Michal             . 8.92    3 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
ŽAMPA Viktor              . 3.95   71 (5)     4    4  Démoni, Gardenline, SK Slavia
ŽÁRSKÝ Martin           25.10.67   17 (1)     3    -  Konflikt Praha
ŽĎÁNSKÝ Jakub (10x)     28. 5.86  308 (12)    1    6  Era-pack Chrudim, Tango
ŽĎÁNSKÝ Vít              8. 2.95    6 (2)     -    -  Démoni Česká Lípa
ŽEMLIČKA Alois          25. 4.64   14 (1)     2    -  Repas Praha
ŽEŽULKA Ondřej            . 9.98    1 (1)     -    -  SK Slavia Praha
ŽÍDEK Karel             19. 5.75  140 (6)    64   53  VŠB Ostrava, Frenštát
ŽIGA Marcel (1x)         5. 6.81  164 (10)   49   56  Jistebník
ŽIGO Michal              5.12.88   12 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
ŽILÁK Jiří               9.10.83    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
ŽLAB Michal              7. 3.74   22 (2)     -    2  Jistebník, Mikeska Ostrava
ŽMOLÍK Dušan             9. 8.82   24 (4)    21    4  Delta-Real Šumperk
ŽOČEK Jakub             20.11.91   22 (1)     4    1  Andy Liberec
ŽOČEK Miroslav          22. 9.67   11 (1)     1    1  TORF-ESTE Pardubice
ŽUROVEC Radek             .  .      2 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín

© PSMF