ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL


KOMPLETNÍ STATISTIKA A HISTORICKÁ TABULKA PLAY-OFF
Poslední aktualizace - 31. 5. 2017 po sezóně 2016/2017

Počet diváků: 395 utkání vidělo 176.739 diváků - průměr 448 na zápas
Delegáti: 37x Bydžovský, 23x Hora, Kirilák, Návesník, Nepil, 22x Chyba, 21x Starý, 17x Drobný, Hoffman, 16x Strnad, 15x Maurer, Pelikán, 14x Pivovarčík, Primus, Svědiroh, 12x Amler, Bednář, Poppr, 11x Navalaný, Pavlas, Tanáč, 10x Bača, Blažek, Klier, Nehera, Novotný Josef, 9x Žižka, 8x Lobo, Rohánek, Svoboda, 7x Hanzlík, Havíř, Houška, Stix, Trunc, 6x Glogar, Kalina, Slavický, 5x Švagr, Venc, 4x Ceral, Smreček, 3x Bareš, Běhunek, Černý M, Kudrna, 2x Broda, 1x Jurečka, Kalina, Kovařík M, Mitáš, Popek, Spišák, Štěrba, Vokulič, Žák
Rozhodčí: 49x Venc, 47x Henych, 40x Kaštánek, 38x Černý O, 34x Honěk, 32x Lobo, 28x Lasch, 27x Černý M, 23x Ježek, 22x Melničuk, Milner, 21x Blažej, Kresta, 20x Smreček, 19x Gasnárek, Herzog, Kincl, Nagy, Sebök, 18x Linhart, 17x Czene, Gryc, 16x Hofmann, 15x Kudrna, Novotný Josef, 14x Brejník, Petr, Pustějovský, 13x Chládek, Polák, Trlida, 12x Maurer, Mráz, Petřík, 11x Bělovský, Bokroš, Markovský, Šmíd, 10x Kovárník, Slanina, Vomastek, 9x Cílek, Klečacký, Rybka, Řeháček, Vozárik, 8x Bouška, Čurda, Matyš, Vaněk T, 7x Hanzlík, 6x Novotný Jan, Štola, 5x Amler, Jedlička, Kovařík V, Molík, 4x Bača, Filípek, Kliner, Košťál, Skřítecký, Štipčák, 3x Havíř, Hric, Kovařík M, Matějka, Nešněra, Rek, Vaněk J, Zbožínek, 2x Čep, Glogar, Ipser, Mecner, Orálek, Pavlas, Pivoňka, Pražák, Stádník, Šenkýř, Šifalda, Velebil, Vodrážka, 1x Bláha, Filipský, Harnol, Hýsek, Kabeláč, Kašpar, Kolbaba, Krupa, Kubr, Příhoda, Sojka, Svatík, Šebetka, Vokněr, Žižka
Nejvíce branek v jednom zápase: 6 - Radek Mikan (Nejzbach V.Mýto) proti Pardubicím


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim     15x  134 101-18- 15  734: 297  321
  2. SK Slavia Praha      18x   98  32-21- 45  327: 407  117
  3. Nejzbach V.Mýto      17x   92  31-16- 45  315: 377  109
  4. CCM Jistebník        11x   62  28-17- 17  222: 188  101
  5. Balticflora Teplice   8x   55  29- 6- 20  215: 171   93
  6. Benago Zruč n/S      13x   70  26- 9- 35  273: 338   87
  7. Tango Hodonín         7x   45  14- 8- 23  178: 183   50
  8. TS Bakov n/J          6x   29  13- 6- 10  108:  90   45
  9. Helas Keloc Brno     11x   36   9- 7- 20  112: 169   34
 10. Bohemians 1905 Praha  3x   19   9- 3-  7   78:  91   30
 11. AC Sparta Praha       4x   24   7- 6- 11   66:  85   27
 12. Mikeska Ostrava       6x   23   7- 3- 13   74:  98   24
 13. SKP Likop Třinec      4x   17   6- 0- 11   64:  78   18
 14. Pramen H. Brod        2x    8   5- 1-  2   43:  37   16
 15. Interobal Plzeň       2x    8   2- 1-  5   26:  39    7
 16. SK Kladno             4x   13   2- 1- 10   31:  74    7
 17. TORF-ESTE Pardubice   8x   20   1- 2- 17   36: 111    5
 18. Gardenline Litoměř.   1x    5   1- 1-  3   17:  21    4
 19. Delta-Real Šumperk    2x    5   1- 0-  4   15:  32    3
 20. Slávia Havířov        2x    5   1- 0-  4   13:  31    3
 21. Alfa Liberec          2x    4   0- 1-  3    4:  18    1
 22. Radio Krokodýl Brno   1x    3   0- 0-  3    5:  13    0
 23. VŠB Ostrava           1x    3   0- 0-  3    0:  12    0


HRÁČI HRAJÍCÍ V PLAY-OFF
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání z play-off.
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v play-off v sezóně 16/17:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRHAM Tomáš               10  (4)    2+1      6      2     Interobal, SK Kladno
ALMEIDA FERREI. Rodrigo     8  (1)    0+1      4      4     Era-pack Chrudim (Mancha)
AMARO Vagner Anibal         5  (1)    1+0      3      4     Gardenline Litoměřice (Vagnao)
BARON Lukáš                 3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
BARTŮNĚK Michal            15  (3)    0+1      -      -     Gardenline, Slavia Praha
BELEJ Michal               57  (8)    6+0     63     42     Benago, Tango Brno
BEZSTAROSTI Tomáš          25  (4)     -       1      -     Benago Zruč n/S
BLAHUT Jan                  3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
BOBYLEV Fedor               4  (2)     -       -      -     Helas Brno
BRAHIMI Azem               42  (6)    7+0     22     13     Benago Zruč n/S
BRŮNA Martin               42  (10)   2+1     10     12     Sparta, Krokodýl, Tango Brno, Eco
BRUNOVSKÝ Anton             8  (1)     -       -      2     Sparta Praha
BRYCHTA Martin ml.         22  (5)    3+0      1      2     SK Slavia, Nejzbach
BUCHTA Tomáš                1  (1)     -       -      -     Interobal Plzeň
BURYAN Filip                3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
CAMARA SOBRAL Ricardo       3  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Ricardinho)
CARDOSO DA SILVA Christi.  17  (2)    2+0      -      -     Benago Zruč n/S
CUPÁK David                13  (5)    7+0      8      3     Helas Brno
CUPÁK Vojtěch               8  (4)    2+0      1      1     Helas Brno
DA SILVA Ferrer             5  (1)    1+0      2      -     Gardenline Litoměřice (Wenderson)
DE CARVALHO Luiz            7  (1)    1+0      7      5     Benago Zruč n/S (Pimpolho)
DE FREITAS Felipe          44  (5)    7+1     31     22     Era-pack Chrudim
DOŠA Martin                23  (4)   12+0     12      6     Sparta Praha
DROZD David                10  (1)     -       3      2     Era-pack Chrudim
DROZD Pavel                10  (1)    1+0      4      1     Era-pack Chrudim
FILINGER David             31  (10)  11+0     26      7     Gardenline, Slavia, Benago
FOGACA Valente Diego       15  (2)     -       8      4     Benago Zruč n/S
FORMAN Adam                 7  (2)    2+1      1      -     Interobal Plzeň
FRUHVIRT Daniel             2  (1)     -       -      -     Helas Brno
GABČO Josef ml.             5  (1)    1+0      2      -     Benago ZRuč n/S
GARČÁR Radim               12  (1)    1+0      -      -     Slavia Praha
HAVEL Jan                  52  (10)  10+1     15      6     Interobal, Krokodýl, Tango, Helas
HAVLÍK Roman                8  (4)     -       -      3     Helas Brno
HLOUŠ Radek                54  (10)    -       -      2     TORF, Era-pack Chrudim
HLOUŠEK Michal              2  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HOLÝ Michal                28  (4)    4+0     10      7     Interobal, Baltic., Bohem.1905
HOMOLA Jan                 21  (3)    3+0      1      2     Slavia Praha
HORA Martin                 5  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HRDINA Antonín             25  (5)    7+1     27     14     Slavia Praha
HRDÝ Radek                  5  (1)    1+0      2      1     Gardenline Litoměřice
HRUBÝ Vítězslav            18  (3)    1+0      4      4     Chrudim, Krokodýl, Nejzbach VM
HUDAČEK Marko               7  (2)     -       1      1     Interobal Plzeň, Tango Brno
HUDZIECZEK Jaroslav         3  (1)     -       -      1     Likop Třinec
KALFAS Jakub                1  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KANTOR David                3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KASÁLEK Martin             14  (4)    3+0     10      1     Helas Brno
KASÝK Zdeněk                8  (2)     -       1      1     Interobal Plzeň
KLÍMA Jan                  29  (9)    1+4      1      9     Benago Zruč n/S
KLODA Rostislav             2  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KOC Václav                  7  (2)    2+0      -      -     Interobal Plzeň
KONEČNÝ Marek               7  (3)     -       -      -     SK Kladno, Helas Brno
KOUDELKA Tomáš             60  (7)    6+0     17     24     Era-pack Bohem.1905 TORF
KOVÁCS Michal              48  (6)   12+1     22     23     Sparta, Era-pack, Teplice, Tango
KREŽELOK Ondřej             3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KROK Lukáš                  5  (1)     -       1      -     Gardenline Litoměřice
KŘEMEN Jan                 14  (2)    1+0      4      7     Sparta Praha
KUBELKA Matouš             13  (2)    1+0      2      -     Sparta Praha
KUBÍČEK Václav jn.         47  (8)    4+0      1      4     Interobal, Radio Kr., Tango Brno
LACKO Ivan                 10  (4)    2+0      5      5     Helas Brno
LANDRGOTT Tomáš             5  (2)     -       -      -     Interobal Plzeň
LERCH Stanislav             8  (3)    3+0      -      3     Helas Brno
LEVČÍK Patrik               3  (1)    2+0      3      -     Helas Brno
LIDMILA Jakub               7  (4)    3+0      2      2     Helas Brno
LIDMILA Patrik              3  (1)    1+0      1      1     Helas Brno
LIŠTVÁN Jan                52  (9)    7+1     19     17     Slavia Benago Mýto Era-pack
MACHÁČEK Martin             5  (1)     -       -      -     Gardenline Litoměřice
MAREŠ Martin               26  (6)    2+0      -      1     Sparta, Benago Zruč n/S
MAREŠ Michal              108  (13)   5+0     75     54     Era-pack, Pramen HB
MAREŠ Roman                97  (12)  16+0     67     72     Era-pack, Pramen HB
MATĚJKA Tomáš              48  (9)    6+0      6      6     Slavia Pha, Selp, Bakov
MAŽÁRI Patrik              28  (5)     -       -      -     Sparta Praha, Balticflora
MENDROK Lukáš               3  (1)     -       1      -     Likop Třinec
MÍČA Ondřej                23  (6)    6+1      9      1     Slavia Praha
MIŽÁR Jakub                 8  (2)    2+0      3      -     Interobal Plzeň
MUŽÍK Jiří                  6  (2)    2+0      -      -     Helas, Radio Krokodýl Brno
NĚMEC Lukáš                 3  (1)     -       -      -     Interobal Plzeň
NOVOTNÝ Jiří               87  (11)  15+0     45     33     Slavia, Baltic, Boh.05
OLIVA Petr                 51  (8)   13+0     14     10     Era-pack Slavia Pha Selp
OUTRATA Pavel              15  (4)    3+0      6      1     Helas, Krokodýl a Tango Brno
PEREIRA PAIVA Robert        5  (1)     -       -      1     Gardenline Litoměřice (Two)
PRZYCZKO Filip              3  (1)     -       2      -     Likop Třinec
PYTLOUN Jaroslav           24  (4)    1+0      -      -     Benago, Sparta a Slavia
REIS Jean Clodi             9  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Jean)
REŠETÁR Lukáš              85  (9)    6+0     82     50     Era-pack Chrudim
RIBEIRO Da Silva           21  (3)    2+1     19      9     Benago, Chrudim, Balticflora (Sidnei)
RODEK Marcel ml.           46  (9)    8+2     34     21     Benago Zruč, Mikeska
RODRIGUEZ Danilo            4  (1)     -       2      2     Gardenline Litoměřice (Danilinho)
ROSHAN David                5  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
ROTT Miroslav              25  (6)    3+0      7      5     Sparta, Slavia, Bohem05
SALÁK Michal               48  (7)    5+1     24     14     Slavia, Balticflora Teplice
SAMEK Miroslav              3  (1)    1+0      -      -     Likop Třinec
SAUL Olmo Campana           6  (1)    3+1      7      7     Benago Zruč n/S
SEDLÁČEK František         13  (2)     -       1      -     Gardenline, SK Slavia Praha
SIKORA Martin               1  (1)     -       -      -     Likop Třinec
SIMITČI Ago                62  (13)   5+0      7      5     Benago Zruč n/S
SLÁMA Zdeněk               71  (11)   7+0     55     15     Sparta, Balticflora, Eco
SLAVÍK Jaroslav             9  (4)    1+0      -      -     Třinec, Tango, CCM Jistebník
SLOVÁČEK Matěj             60  (9)    7+0     35     20     Era-pack, TORF Pardubice
SMĚŘIČKA Martin            12  (1)     -       9      2     Slavia Praha
SOARES DOS REIS Marcelo    26  (3)    5+1     15     17     Benago, Teplice (Marcelo)
SOP Martin                 24  (5)    5+1      3      1     Sparta a Slavia Praha
STARÝ Tomáš                 3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
STEJSKAL Pavel             70  (14)   6+0     16     24     Plzeň Spar Bohe Benago Eco
ŠARKÓZY Ivan                3  (1)     -       -      -     Helas Brno
ŠIMON David                17  (5)    1+0      1      1     Helas, TORF, Nejzbach
ŠÍŠA Jiří                   8  (2)    4+0      -      1     Interobal Plzeň
ŠTRAJT Michal               4  (1)    2+0      5      1     Interobal Plzeň
ŠTVERÁK Tomáš              20  (3)    3+1     13      9     Interobal, Benago, Bohemians 1905
TAVERNA Rodrigo            38  (5)    5+1     28     17     Gardenline Chrudim Tango Baltic.
TICHÝ Petr                  4  (1)    0+1      1      2     Gardenline Litoměřice
VÁGNER Robert               5  (1)    1+0      -      1     Sparta Praha
VAHALA Ondřej              32  (6)    3+0      4      3     Slavia Benago Boh.05 Eco
VAVREK Johan                5  (1)     -       -      -     Gardenline Litoměřice
VEIRA Martinho Diego        5  (1)    1+0      -      1     Benago Zruč n/S (Victor)
VNUK Tomáš                  8  (2)    0+1      5      7     Benago, Interobal Plzeň
VOZÁR Mario                51  (8)    1+0      1      4     Sparta Boh05 Benago Eco
WEBER Prates Max           76  (8)    4+1     80     46     Era-pack Chrudim (Max)
WOJNAR Mikuláš             16  (3)     -       1      -     Slavia Praha
ZAPLETAL Petr              33  (6)    2+1      6      9     Garden Sparta Bohem05 Slavia
ZÁRUBA Radim               50  (7)    9+0     23     23     Slavia Praha, Era-pack, Tango Brno
ZYRYANOV Nikita             8  (2)     -       -      -     Sparta Praha, Balticflora Teplice
ŽĎÁNSKÝ Jakub              81  (12)    -       -      1     Tango Brno, Era-pack


Ostatní hráči hrající play-off v minulých sezónách:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRAHÁM Martin              4  (1)    0+1      4      1     Helas Brno
ABRAHÁM Tomáš               2  (1)     -       2      2     Helas Brno
ALI Feras                   5  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
ALMEIDA Raphael             5  (1)    2+0      2      3     Tango Brno
ALTOUMI Adham               8  (1)    1+0      4      3     Benago Zruč n/S
AMRANI Fouad               15  (2)    5+0      9     16     Benago Zruč n/S
ANDERSON Claudino Ribeiro   2  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Kilmer)
ANGELLOT Garces             6  (1)    2+0      7      5     Benago Zruč n/S
ANTOŠ Pavel                 2  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
BABORÁK Jiří                2  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
BAKEŠ Milan                 3  (2)    1+1      1      1     Nejzbach Vysoké Mýto
BARNAT Jan                  3  (1)     -       1      1     Balticflora Teplice
BÁRTA Tomáš                 1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
BARTOŠ Michal               5  (1)    1+0      5      -     Nejzbach V. Mýto
BARTOŠEK Tomáš              3  (2)     -       -      -     Benago Praha
BARTOŠEK Vlastimil          4  (2)     -       2      -     Mikeska a Baník Ostrava
BATISTA RIBEIRO Emerson    26  (2)    3+0      2      2     Balticflora Teplice
BAYER Jiří                  1  (1)     -       -      -     Jistebník
BEJDA Pavel                24  (6)    7+0      4      7     TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav            36  (7)    6+1     24     12     Slavia Pha, Selp, Bakov
BELLADA Jaroslav           39  (7)     -       -      1     Kladno, Bohemians, Eco
BELLADA Václav             16  (6)    1+1      4      2     Bohemians, Eco Praha
BENEŠ Tomáš                 1  (1)    1+0      -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
BERAN Jiří                  8  (3)     -       1      2     TORF Pardubice
BERAN Kamil                 7  (2)    1+0      7      1     Mikeska Ostrava
BERÁNEK Jakub               5  (1)     -       -      -     SK Kladno
BERÁNEK Jiří                3  (1)     -       -      1     SK Slavia Praha
BERÁNEK Roman               2  (2)     -       -      2     Helas Brno
BERKY Marian                9  (2)    1+0      -      -     Tango Brno
BERNAS Petr                 5  (1)    2+0      3      1     SK Kladno
BERNER Tomáš                2  (2)     -       -      -     Era-pack Chrudim
BÍLEK                       1  (1)    0+1      -      -     TS Bakov nad Jizerou
BÍLEK Jakub                 1  (1)     -       -      -     Jistebník
BILÍK Pavel                 6  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
BLAHETA Martin             16  (5)     -       4      4     Jistebník
BLAŽEJ Vít                 20  (4)    1+0      8      3     Tango Brno, Jistebník
BLAŽEK Petr I.             20  (4)    1+0      9      6     TS Bakov nad Jizerou
BOBEK Milan                 4  (1)     -       -      2     TS Bakov nad Jizerou
BOČÁNEK Ondřej             16  (6)     -       1      -     Tango Brno
BöHM Lukáš                  4  (1)     -       -      3     Interobal Plzeň
BORTLÍK Martin              3  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
BOUŠKA Milan               28  (8)    5+0      7      5     Eco-investment Praha
BOUŠKA Tomáš               27  (4)     -       7      3     Era-pack Chrudim
BOZDĚCH David               2  (1)     -       -      2     SK Slavia Praha
BRANDT Jean Pierre          9  (1)    1+0      2      1     Balticflora Teplice
BROŽ Rostislav             30  (7)    5+1     12     17     Jistebník
BROŽEK Daniel              21  (6)    2+0      3      2     Benago, Kladno, Bakov
BRŠŤÁK Juraj                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
BRYCHTA Jiří                2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
BRYCHTA Michal             14  (2)     -       1      3     Nejzbach Vysoké Mýto
BUBLA Jiří                  3  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
BUČEK Michal               33  (8)    1+0     20     15     Jistebník, Frenštát
BUCHTA Jan                  2  (1)     -       -      -     Helas Brno
BURGET Vlastimil            9  (4)    5+0      4      2     TORF Pardubice
BURŠÍK Tomáš               20  (5)     -       4      2     Tango Brno
CAMPOS LOPES Paulo          8  (1)    2+0      6      6     Era-pack Chrudim (Cesar)
CAVALLARO Thiago            8  (1)    1+1      -      -     Balticflora Teplice
CENEK Čeněk                 6  (2)    2+0      3      -     Tango Brno
CICALA Martin               7  (3)     -       -      -     Viktoria Žižkov
CIESLAR Josef               7  (2)     -       1      -     Tango, VŠB Ostrava
CINTULA Martin              6  (1)     -       2      2     Eco-investment Praha
CÍSAŘ Tomáš                 7  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
COSTA PINTO Paulo Nuro      7  (1)    3+0      1      3     Balticflora Teplice
ČAPKA Jaroslav              2  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ČAVERA Milan               15  (4)     -       3      1     Jistebník
ČERMÁK Petr                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
ČERNÍK Jakub                2  (1)     -       1      1     TORF Pardubice
ČERNÝ Michal                9  (2)    2+0      1      2     Nejzbach Vysoké Mýto
ČIHAŘ Radek                 2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ČÍŽEK Jindřich              1  (1)     -       -      -     SK Kladno
ČONKA Matěj                 2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
ČURDA Jan                   3  (1)    1+0      2      1     SK Kladno
DA ARAJO Luciano           10  (1)    3+0      7      2     Era-pack Chrudim
DA COSTA Carlos Alberto    10  (1)    2+0      6      2     Balticflora Teplice
DA COSTA Jeronimo Antonio  10  (1)    1+0      -      3     Balticflora Teplice
DANG Robert                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
DA SILVA Douglas           28  (4)    2+0     33     13     Era-pack Chrudim
DASTYCH David               1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
DE ALMEIDA Marcio          14  (2)    2+0      6      4     Chrudim, Teplice (Marcino)
DE LIMA Emerson            41  (5)    4+1     27     22     Era-pack Chrudim (Dentinho)
DE LUIS Yubero Alváro      10  (1)    2+0      8      5     Era-pack Chrudim (Alvarito)
DE OLIVEIRA Caio           12  (4)    6+0      -      6     Benago Zruč n/S
DEMEL Jan                   6  (2)     -       -      2     Jistebník, Mikeska OV
DENYSIUK Oleksandr          3  (1)     -       -      -     Tango Brno
DLABOLA Martin              2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
DLOUHÝ Martin              83 (18)    4+1     69     25     Sparta Bohem Balt Eco
DOBROVOLNÝ Marian           1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
DOLEŽÁLEK Lukáš             3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
DOLEŽEL Pavel               2  (1)    1+0      1      -     Alfa Liberec
DORNAY Jan                  2  (1)    1+0      -      2     Helas Brno
DOSTÁL Jakub               27  (5)    3+0      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
DOSTÁL Zdeněk              14  (3)    2+0      8      2     Era-pack Chrudim
DOSTÁL Zdeněk               6  (1)    1+0      1      3     Nejzbach Vysoké Mýto
DOUBRAVSKÝ Bohumír          3  (1)     -       3      1     Tango Brno
DRAHOVSKÝ Tomáš            14  (2)     -      14      4     Benago Zruč n/S
DUFEK Aleš                  1  (1)     -       -      -     Tango Brno
DUFEK Petr                 12  (5)     -       -      -     TORF Pardubice
DUJKA Michal                1  (1)     -       -      -     Helas Brno
DVOŘÁČEK Michal             3  (2)     -       1      -     Viktoria Žižkov
DVOŘÁK Daniel               2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
DVOŘÁK Dušan               28  (6)    3+0     11      9     Era-pack Chrudim
DVOŘÁK František            7  (3)    1+0      3      2     Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Jakub                2  (1)     -       -      -     Tango Brno
DVOŘÁK Ondřej              14  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
DVOŘÁK Viktor               2  (1)     -       -      -     Helas Brno
DYATLOV Andrej              2  (1)     -       -      1     Balticflora Teplice
ECKELSBERGER Pavel         24  (6)    3+0      5      3     Jistebník
EISENREICH Jindřich         7  (2)    1+0      2      -     SK Slavia, Bohemians 05
ELMAN Miroslav              3  (1)     -       -      -     SK Kladno
ENGELMANN Vojtěch           5  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
FASAN Richard               3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
FAU Tomáš                   2  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FEJERČÁK Pavel             33  (8)    3+0      2      5     Jistebník
FIALA Aleš                  8  (2)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
FIDLER Patrik               4  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
FIDRA Jan                   5  (3)    1+0      -      -     TORF Pardubice
FICHTNER Tomáš              6  (2)    1+1      -      1     Sparta, Benago Zruč n/S
FIŠER Miroslav              5  (2)     -       1      1     Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk                7  (2)    1+0      -      -     Pramen Havlíčkův Brod
FITKO Martin                7  (2)    3+0      2      4     SK Kladno
FITSAK Jurij                1  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FITZEL Tomáš               24  (6)    2+0      5      1     SK Kladno, Benago
FORGÁČ Ondřej              13  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
FORMÁNEK Pavel             83  (14)  15+0     36     23     Sparta, Mýto, Era-pack
FORSETTO Arthur            11  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FRANĚK David                6  (2)    1+0      -      -     Bohemians 1905
FREISLER Petr              14  (3)    2+0      5      6     Megas Frenštát p/R
FRIČ David                 40  (9)   16+4      7     21     Sparta, Kladno, Eco
FROHNA Jakub                4  (1)     -       -      -     Bohemians 1905
FRYČ Libor                  1  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
FUBŠO Roman                 1  (1)     -       -      -     Jistebník
FUCHSA Filip                2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
FUJDIAR Josef ml.           5  (2)    2+0      -      -     SK Kladno
GAJĎOK Tomáš                1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
GALAČ Roman                 5  (2)    1+0      2      1     Mikeska Ostrava
GALIA Tomáš                11  (3)    0+1      -      3     Radio Krokodýl, Helas Brno
GALVAO DOS SANTOS A.F.     10  (1)    2+0      5      7     Benago Zruč n/S (Andre)
GAŠTAN Luboš               16  (4)     -       6      4     Helas Brno
GELNAR Petr                12  (4)    1+0      -      -     VŠB OV, Jistebník
GERČÁK Jakub               18  (4)     -       1      2     Nejzbach Vysoké Mýto
GERČÁK Libor               68  (12)   7+0      6     11     Nejzbach Vysoké Mýto
GIIL Qivind                 2  (1)     -       4      1     Benago Praha
GOMEZ LIMA Sidney           8  (1)    1+0      5      2     Era-pack Chrudim
GRACIANO Douglas           11  (1)    1+0      6      5     Balticflora Teplice
GREMMEL Jakub               2  (1)     -       -      -     Tango Brno
GRUNTORÁD Martin            5  (2)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
HAFENRICHTER Pavel         14  (3)    1+0      -      -     SK Kladno, Balticflora
HÁJEK Jakub                 3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HAJNÍK Lukáš                1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
HALAMÍČEK Radek            17  (4)    6+0      3      2     Mikeska OV, Jistebník
HALÍK Jaroslav              6  (2)     -       1      1     Pramen Havlíčkův Brod
HAMALA Michal               1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
HANČ Lukáš                  3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
HANOUSEK Libor             12  (2)    2+0      4      5     Era-pack Chrudim
HANSL Libor                 9  (3)     -       1      -     Nejzbach VM, Era-pack
HANUŠ Martin                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
HANZLÍK Karel               1  (1)     -       -      1     Tango Brno
HANZLÍK Radek              11  (3)    1+0      -      3     Sparta Praha, Bohemians 1905
HARUŠŤÁK Jaroslav          10  (3)    1+0      3      -     Mikeska Ostrava
HAUF Ondřej                 1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
HAVEL Josef                42  (9)    9+0     11     17     Tango a Helas Brno
HAVELKA Petr                3  (2)    1+0      -      -     Helas Brno
HAVLÍČEK Martin             3  (1)     -       -      -     Benago Praha
HAVRDA Ondřej              17  (4)    2+0      3      -     Sparta a Slavia Praha
HEJZLAR Jiří               24  (6)    1+0      -      2     Nejzbach Vysoké Mýto
HERNANDEZ Antonio           5  (2)     -       1      2     Benago Praha
HIBLER Lukáš                4  (1)    1+0      1      -     Interobal Plzeň
HIKL Milan                  1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
HLADÍK Tomáš               14  (6)    1+0      9      3     Mikeska OV, Jistebník
HLAVA David                 1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
HLAVÁČ Libor                4  (3)     -       -      -     TORF Pardubice
HLAVATÝ Radek               2  (1)    1+0      1      2     TORF Pardubice
HNILIČKA Jan                7  (2)     -       -      -     Viktoria Žižkov
HOFFMANN Petr              30  (6)    6+0     14     17     Era-pack, Nejzbach VM
HOCHMAN Petr               14  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HOLEČEK Michal             40  (8)    7+0     13      8     Sparta Benago Slavi Selp
HOLEČEK Ondřej              1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
HOLUBEK Jan                 1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
HOLUŠA Jan                  8  (2)    0+1      -      -     Mikeska Ostrava
HORÁČEK Jan                13  (4)    1+0      6      5     Viktoria Žižkov
HORÁK Petr                  2  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
HORÁK Roman                18  (6)     -       6      4     Helas Brno
HORYNA Václav               5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
HOŘÍNEK Jiří                1  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
HOUSA Jan                   2  (1)    1+0      -      1     Alfa Liberec
HRDINA Martin              34  (10)   8+0      7      5     Slavia Selp Benago Bakov
HŮLKA David                12  (5)    6+0      -      4     Viktoria Žižkov
HŮLKA Petr                 17  (4)     -       -      3     TS Bakov nad Jizerou
HUŠBAUER Jan                4  (2)     -       -      -     Eco-investment Praha
HVOLKA Tomáš               32  (7)    4+0     13      4     Jistebník, Žižkov
CHADIMA Marek               9  (3)    1+0      1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Miroslav            5  (2)    1+0      2      -     SK Kladno, Benago
CHADZIDIS Dimostenos       59  (11)  12+0     20     20     Tango a Helas Brno
CHALOUPKA David             5  (2)     -       1      -     SK Kladno
CHIARELLA Simon Victor      3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
CHLAD Marek                 1  (1)     -       -      -     Tango Brno
CHLEBEK Michal              2  (1)     -       1      -     Megas Frenštát p/R
CHMELÍK Zdeněk             27  (4)     -       4      4     Nejzbach, Era-pack Chrudim
CHROBÁK Marek              14  (5)    3+0      2      -     SK Kladno, Benago
CHVÁLA Miloš                3  (1)     -       1      -     TORF Pardubice
CHVĚJA Radim                3  (1)     -       -      1     Jistebník
IMLAUF Marek                1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ISAEV Oleg                 10  (1)     -       4      4     Balticflora Teplice
JADRNÝ Tomáš                6  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JAKUBEC František           7  (3)    1+0      2      1     Viktoria Žižkov
JAKUP Ahmet                 3  (1)    1+0      -      -     Benago Praha
JANATKA Aleš                6  (2)    1+0      3      1     TS Bakov nad Jizerou
JANDERA Dušan               4  (2)    1+1      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JANOUŠEK Jiří               3  (2)     -       2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JANOVSKÝ Jan               16  (3)    2+0      6      3     Jistebník
JARÁB Michael               6  (3)     -       2      -     SK Kladno
JAVŮREK Jan                 2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
JAVŮREK Josef               4  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JELÍNEK Ondřej             39  (7)    1+0     19     12     Jistebník, Nejzbach VM
JELÍNEK Petr                7  (3)     -       -      -     Žižkov, Benago Praha
JELÍNEK Radim               3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
JENÍČEK Petr               22  (3)    4+0      5      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JEŘÁBEK Jan I.             10  (3)    2+0      2      1     TORF Pardubice
JEŘÁBEK Jan II.             3  (1)     -       1      2     TORF Pardubice
JEŽDÍK Jiří                12  (3)     -       4      3     Benago Praha
JÍLEK Jaroslav              3  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
JIRÁSKÝ Michal             13  (2)    1+0      2      2     Nejzbach Vysoké Mýto
JOŠT David                  3  (1)     -       1      -     Sparta Praha
JUNEK Petr                 24  (5)    2+0      8      3     Bohemians, SK Kladno
JURČ Michal                 5  (2)    1+0      -      -     Jistebník, VŠB Ostrava
KABELE Jiří                 2  (1)    1+0      1      1     Sparta Praha
KAČER Vlastimil             4  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
KADEŘÁBEK Jaroslav          3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
KADLEC Jan                  4  (1)     -       3      -     Viktoria Žižkov
KAFKA Miloslav              9  (3)    1+1      3      3     Pramen HB, Benago
KAHUDA Jan                 15  (5)    2+0      1      3     Selp Torf VŽ Benago Bakov
KALINA Jan                 46  (6)    1+0      -      -     Balticflora Teplice
KALUŽA Miroslav             2  (1)    2+1      -      -     TORF Pardubice
KALVODA Robert              8  (3)    1+0      -      -     Helas Brno
KAMENICKÝ Jaroslav         36  (8)    1+0     18     20     Selp MB, TS Bakov
KAMENÍK Libor               3  (1)    1+0      2      -     Helas Brno
KAPLAN Aleš                20  (6)    2+0      3      1     Nejzbach Vysoké Mýto
KAPSA Martin                3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
KARBAN Josef               20  (4)    2+0      4      2     TS Bakov nad Jizerou
KAŠICKÝ Dušan              36  (7)    8+0     14     15     Jistebník
KAŠPAR Jiří                19  (9)    3+0      -      -     TORF, Era-pack, Žižkov
KILIJÁN Jakub              22  (4)    2+0      4      3     Slavia, Benago, Teplice
KILLAR Lukáš                1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
KLEPRLÍK Milan              2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
KLIMEŠ Milan                8  (3)    1+0      2      -     Helas Brno
KLUSÁČEK Tomáš              8  (1)    1+0      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
KNOBLOCH Ondřej            31  (7)    7+0      1      1     Slavia Selp Benago Bakov
KOHAJDÍK Juraj              3  (1)     -       2      1     Benago Zruč n/S
KOHNHäUSER Rudolf           7  (2)     -       1      -     TS Bakov nad Jizerou
KOKEŠ Filip                 4  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
KOLÁŘ Jiří                  1  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
KOMÁR Vítězslav            24  (7)     -       1      4     Mikeska OV, Jistebník
KONEČNÝ Jiří                2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
KONEČNÝ Marek               4  (2)    1+0      1      -     Balticflora Teplice
KONEČNÝ Roman               2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
KONEČNÝ Tomáš               1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
KOPECKÝ Marek              64  (9)   12+2     26     39     Era-pack, Bohemians
KORENÝ Radek               21  (6)    3+0     10      5     Jistebník
KORNÁK David               17  (5)    1+1      2      2     CCJ Mikeska Baník Frenšt.
KOSINA Jan                 16  (4)    1+0      1      -     SK Slavia Praha
KOSTKA Vlastislav          11  (5)    3+0      3      1     TORF Pardubice
KOŠELÍK Radim               1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
KOUSAL Libor                6  (2)     -       -      -     Helas Brno
KOVAL Radomír              12  (4)    1+0      1      -     Jistebník, Mikeska OV
KOVÁŘ Přemysl               1  (1)     -       -      -     Helas Brno
KOVAŘÍK René               17  (4)     -       7      1     Jistebník, Frenštát p/R
KOWALIK Martin              2  (2)     -       -      -     Alfa Liberec
KOZÁK Petr                  3  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KOZELSKÝ Jiří               2  (1)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
KOŽÍŠEK Jiří               13  (3)    4+0      3      -     TS Bakov nad Jizerou
KOŽUŠNÍK Martin            15  (3)    2+0      3      2     Jistebník, Mikeska OV
KRACMAN Matěj              16  (3)    2+0      3      -     Slavia Praha, Selp MB
KRAJČ Marján               10  (4)     -       -      -     Slavia, Benago Zruč
KRAKOVČÍK Karel             3  (2)     -       -      -     Baník Ostrava
KRATOCHVÍL Tomáš            2  (2)    1+0      1      -     Jistebník
KRAUS Zdeněk                1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
KRAYZEL Petr               54 (11)    2+1      3      6     CCM Jistebník
KRAYZEL Radim              21  (6)    5+1      6      5     Jistebník
KREIZL Martin               3  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
KRCHO Dušan                 3  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
KRISTEN Karel               5  (3)    1+1      2      3     Benago Zruč n/S
KRIŠAL Michal              10  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
KROH Jaroslav               3  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
KROULÍK Radovan            36  (8)    4+0     10      6     Era-pack, Nejzbach VM
KRYGIEL Zdeněk              2  (1)     -       -      -     Jistebník
KŘÍŽ David                  3  (1)     -       1      -     Helas Brno
KŘIŽÁK Radim                5  (2)    1+0      1      -     Baník Ostrava
KUBÁT Jaroslav              7  (1)    5+0      7      1     Nejzbach Vysoké Mýto
KUČ Ervin                  14  (2)     -       1      1     Sparta Praha
KUČERA Jiří                 1  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
KUČERA Martin               7  (3)     -       -      -     Slavia Praha
KUČERŇÁK Tomáš              1  (1)     -       -      -     Helas Brno
KUDRNA Michal               8  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KUCHTA Pavel                4  (2)     -       4      8     Pramen Havlíčkův Brod
KUMPAN Ondřej               9  (3)     -       7      6     Pramen, TORF, Era-pack
KVAPIL Josef               20  (4)     -       5      7     Nejzbach Vysoké Mýto
KVÍČALA Filip               4  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KYŠKA Daniel                2  (1)     -       1      -     Prostor DZ Ostrava
LADEIRA Guilherme          29  (3)    6+1     18     14     Balticflora Teplice
LADOMERSKÝ Marek            2  (1)    1+0      -      -     Viktoria Žižkov
LALÁK Jiří                  1  (1)    1+0      -      -     VŠB Ostrava
LAŠTOVKA Luboš             31  (6)    1+0      7      5     Nejzbach VM, TORF Pce
LEBEDA Michael              1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
LECHOVIČ Roman             17  (4)    1+0      4      1     Mikeska OV, Jistebník
LEITE Joao                  7  (1)    2+0      3      4     Balticflora Teplice
LEITNER Roman               2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
LÉSKA Pavel                 4  (1)    1+0      -      2     Helas Brno
LETRA DA COSTA Ferreira     8  (1)    1+0      1      4     Balticflora Teplice
LEVČÍK David               28  (8)    9+1      7      8     Mikeska OV, Jistebník
LEXA Josef                  1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
LINHART Tomáš              40  (7)    5+1      5      2     Era-pack Chrudim
LIPAVSKÝ Tomáš              3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
LIRA DE AGUINO Vinicius    13  (3)    4+0      4      7     Benago, Teplice
LöFFLER Erik                4  (2)     -       -      -     Slavia Praha, Selp MB
LOUP Jan                    5  (2)     -       -      -     Helas Brno
MÁCA Theodor               35  (9)    1+0      -      1     Eco-investment Praha
MACKO Jaroslav              2  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MAČÁT Petr                  1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MACHÁČEK Pavel              2  (2)    1+0      5      -     Selp MB, TORF Pce
MACHÁČEK Roman              6  (3)     -       1      2     Selp MB, Benago Praha
MAJER Aleš                  3  (1)    1+0      2      2     Benago Praha
MAJKUT Aleš                 2  (1)     -       -      2     Pramen DZ Ostrava
MAJKUT Vladimír             5  (2)    1+0      1      2     Baník Ostrava
MÁLEK Pavel                 4  (1)     -       1      -     Bohemians 1905
MALÍK Jiří                  5  (2)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
MÁLKO Martin                4  (2)     -       2      2     Šumperk, Chrudim
MÁLKO Ondřej                5  (2)    1+0      2      1     Delta-Real Šumperk
MALÝ Oldřich               37  (7)    9+1     16     29     Jistebník, Frenštát p/R
MALÝ Roman                 46 (12)    5+2     13     17     TORF, Nejzbach VM
MAMIYEV Alexandr            7  (3)     -       1      1     Balticflora Teplice
MANDA Pavel                 7  (2)    2+1      -      -     SK Kladno
MAREŠ Antonín               2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Michal II.           31  (6)    6+0      1      6     Krokodýl Mýto Era-pack Tango
MAREŠ Petr                  8  (3)    2+0      6      7     Pramen HB, TORF Pardubice
MAREŠ Zbyněk               11  (7)    1+0      9      1     Selp MB, Viktoria Žižkov
MARIÁNUS Pavel              4  (1)     -       1      -     Interobal Plzeň
MARKOVIČ Dejan              6  (1)    1+0      -      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MARQUES Evandros           11  (1)    1+0      3      2     Balticflora Teplice
MARTINEC Jakub              2  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
MARUCHNIČ Ivo              35  (6)    5+0     28     14     Jistebník, Frenštát p/R
MAŘÍK Stanislav             1  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
MÁŠA Jakub                  2  (1)     -       -      -     Tango Brno
MAŠA Martin                21  (6)    3+0     11      4     Helas Brno
MATĚJ Jaromír               4  (2)     -       -      1     Jistebník, Mikeska OV
MATĚJKA Jiří                4  (1)     -       3      -     Viktoria Žižkov
MATOUŠEK Josef             12  (3)    0+1      4      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MATUŠINSKÝ                  1  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
MATYSKA Lukáš               2  (1)     -       1      1     Radio Krokodýl Brno
MELECHOVSKÝ Aleš            4  (2)    2+0      1      -     TORF Pardubice
MELLER Tomáš               96  (12)   3+2      6      7     Era-pack Chrudim
MERKL Lukáš                 5  (1)    0+1      6      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MESTEK Otakar               3  (1)     -       -      1     Viktoria Žižkov
MICA Tomáš                  4  (2)    2+0      3      -     Krokodýl a Helas Brno
MIČKAL Patrik              22  (6)    4+0      6     12     Mikeska Ostrava
MICHALEC Roman             36  (7)    3+2      7      4     Nejzbach Vysoké Mýto
MIKA Roman                  3  (2)     -       -      -     Mikeska Ostrava
MIKAN Radek                88 (14)   12+3     73     54     TORF, Era-pack, Nejzbach
MOLNÁR Lukáš                2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
MORAVEC Tomáš               1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
MORÁVEK Martin              1  (1)    0+1      1      -     Alfa Liberec
MORONG Tomáš                6  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MRKVA Aleš                  7  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
MUDRIK Vladimír            11  (2)    1+0      3      1     Jistebník, Mikeska OV
MULLAI Gazmend              2  (1)     -       1      -     Benago Praha
MÜLLER David               11  (4)    4+0      3      2     Benago Zruč, SK Kladno
MÜNZBERGER Petr            32  (7)    9+0     11      4     Nejzbach Vysoké Mýto
MUSIAL Roman               28  (6)    2+0     13     13     Jistebník Mikeska Frenšt.
MYŠKA Pavel                32  (5)     -       -      1     Jistebník
NACHTIGALL Petr             2  (2)     -       -      -     TORF Pardubice
NAVRÁTIL Petr               4  (2)     -       3      2     Delta-Real Šumperk
NETOLICKÝ Roman            19  (5)    3+0      2      2     TORF Pardubice
NEUMANN Tomáš               7  (3)    1+0      5      -     Viktoria Žižkov
NIKEL Tomáš                 3  (1)     -       -      -     Jistebník
NIKITIN Alexandr            2  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
NOSKO Martin                1  (1)     -       -      -     Radio Krokodýl Brno
NOVÁK David                 2  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK Jiří                  2  (1)     -       -      1     Alfa Liberec
NOVÁK Libor                14  (4)     -       -      -     Bakov nad Jizerou
NOVÁK Petr                 15  (4)    1+0      1      3     TORF Pardub., Era-pack
NOVOTNÝ Ivan                2  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
NOVOTNÝ Luděk              15  (5)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Pavel ml.          28  (7)    2+0     13      7     Slavia Praha, Nejzbach
NOVOTNÝ Radek               2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
NOVOTNÝ Vojtěch             1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
NÝVLT Pavel                 1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
OBERMAJER Tomáš             6  (3)     -       -      -     Eco-investment Praha
OKLEŠTĚK Lukáš              5  (2)    1+0      3      1     Delta-Real Šumperk
OLIVEIRA Gevanildo         10  (1)    2+0      4      2     Balticflora Teplice (Giva)
OPRAVIL Zdeněk              2  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
OVČAČÍK Jan                 9  (3)    1+0      1      1     Helas Brno
PABIŠKA Martin              2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PAGÁČ Andrej                6  (1)    2+1      -      -     Tango Brno
PACHECO Davide             11  (2)    1+0      1      2     SK Slavia Praha
PAKHOMOV Daniil             3  (1)     -       3      -     Balticflora Teplice
PALAŠČÁK Aleš               1  (1)    0+1      -      -     Alfa Liberec
PALLA Tomáš                10  (2)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
PÁRAL Roman                 1  (1)    1+0      -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PAVLÍČEK Petr              25  (4)    1+1      5      4     Era-pack, TORF Pardubice
PAVLÍK Marek                5  (1)     -       4      -     Helas Brno
PEER Richard                2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
PECHÁČEK Filip             15  (4)    2+0      3      3     Era-pack, TORF Pardubice
PECHÁČEK Martin             8  (3)    1+1      2      3     TORF Pardubice
PELANT Jiří                 7  (3)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
PELC Miroslav               5  (1)     -       -      -     SK Kladno
PEREIRA Marcio Gomez        9  (1)    1+1      5      5     Balticflora Teplice
PEREIRA Ricardo            13  (2)    1+0      3      7     Balticflora Teplice
PERGL Pavel                 4  (1)    1+0      2      1     Selp Mladá Boleslav
PEŠÍR Tomáš                 1  (1)    1+0      3      -     Benago Zruč n/S
PEŠKA Lukáš                 9  (2)    1+0      1      -     Tango Brno
PETR Jaroslav               7  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
PETR Milan                  2  (1)     -       -      1     SK Kladno
PETRÁŠ Eduard               2  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
PETRŽELKA Dalibor           3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
PIKULÍK Vlastimil           3  (1)     -       -      -     CCM Jistebník
PILNÝ Pavel                17  (5)    1+2      1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PLEYER Petr                66 (12)   12+0     27     15     Kladno Bohem Slavia Pha
PLISKA Martin               5  (2)    1+0      -      -     VŠB OV, Jistebník
PODMAJERSKÝ Miroslav        4  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PODRAZKÝ Miroslav           1  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
PODROUŽEK Jiří              8  (3)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PODROUŽEK Roman            34  (7)    8+1      9      7     Nejzbach Vysoké Mýto
POHORELLI Marek             4  (2)    1+1      3      -     Baník Ostrava
POLÁČEK Jaroslav            6  (1)     -       1      -     Selp Mladá Boleslav
POLÁK Milan                 2  (1)    0+1      1      -     SK Kladno
POLÁŠEK Radek              11  (3)    1+1      9      1     Mikeska OV, Jistebník
POLLÁK Erik                 2  (1)     -       -      -     Tango Brno
POLZER Stanislav           28  (6)    3+1     10      4     Mikeska OV, Jistebník
POMPA Milan                 8  (3)    2+0      5      1     Mikeska a Baník Ostrava
POPELKA Petr               74 (12)   10+1     20     18     Era-pack Chrudim
POSPÍŠIL Bohumil            2  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
POSPÍŠIL Tomáš              1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
POTŮČEK Václav              2  (1)     -       -      -     CCM Jistebník
PRAŽÁK Michal               1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PRESL David                 3  (1)     -       -      -     Helas Brno
PROCHÁZKA Luděk             2  (1)     -       -      -     Rádio Krokodýl Brno
PROCHÁZKA Martin            2  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
PROKEŠ Tomáš                7  (2)     -       -      -     Tango Brno
RABA Pavel                  1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
RAČUK Michal                4  (2)     -       -      -     Balticflora Teplice
RADA David                  5  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
RAJNOCH Daniel             59 (10)    6+1     55     24     Era-pack, Nejzbach VM
RÁLIŠ Martin                2  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
RAMIREZ Kevin               3  (1)     -       5      1     Benago Zruč n/S
RAMPÁČEK Josef              1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
REINHARDT Kevin            10  (1)    0+1      4      -     Balticflora Teplice
RESL Jan                   16  (3)    2+0      3      -     TS Bakov nad Jizerou
REZNIČENKO Ivan             2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
RIBEIRO César António       9  (1)     -       2      1     Balticflora Teplice
RICK Gabriel               17  (4)    4+0     10      2     Tango, Benago Zruč n/S
RICHTÁR Petr               18  (5)    3+0     10      1     Jistebník
RICHTER Jiří                2  (1)     -       -      1     Baník Ostrava
RODEK Marcel st.            5  (2)     -       -      2     Baník Ostrava
RODINGER Dominik            3  (1)    1+0      -      -     Slavia Praha
ROHAN Radek                 1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ROZBOUD Karel               4  (1)     -       -      -     Interobal Plzeň
ROZHON Martin               1  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ROZSYPAL Aleš               4  (1)     -       1      2     Jistebník
RUNT Pavel                  4  (3)    2+0      -      2     Era-pack, Alfa Liberec
RŮŽIČKA Jiří                1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
RYBA Marek                 28  (4)    4+0     16     15     Era-pack Chrudim
ŘEHULKA Radovan             4  (2)     -       -      -     VŠB + Mikeska Ostrava
ŘEZNÍČEK Jakub              3  (1)    2+0      -      -     Tango Brno
ŘÍHA Petr                  24  (6)    4+0     10      4     Nejzbach Vysoké Mýto
SABOL Marian                1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
SAIDL Pavel                 1  (1)     -       -      1     Selp Mladá Boleslav
SALÁK Daniel                3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
SALVA Martin                3  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
SAMEK Martin                1  (1)     -       -      -     SK Kladno
SÁRA Zdeněk                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
SASÁK Maroš                 5  (1)     -       1      -     Benago Praha
SEDLÁČEK Vladimír          13  (2)    1+0      2      -     TS Bakov nad Jizerou
SEIDLER Michal             26  (4)    5+0     21     15     Tango Brno, CCM Jist.
SEMERÁD Miroslav           35  (8)    6+1     15     11     Sparta VM Selp MB, TORF
SENTIVAN Miroslav           4  (3)     -       2      -     Era-pack, Alfa Liberec
SEVERINO Paulo              9  (1)     -      10      4     Balticflora Teplice
SEVERINO Tiago              9  (1)    2+0      -      1     Balticflora Teplice
SCHOŘ Čeněk                 1  (1)     -       -      1     Helas Brno
SIEGL Horst                 2  (2)     -       1      -     Benago Praha
SIMITČI Beni               14  (4)    1+0      2      1     Benago Zruč n/S
SIMON Jakub                 7  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
SKLENÁŘ Václav             14  (4)    1+0      2      6     Nejzbach, TORF
SKYBÍK Jaroslav             3  (1)     -       1      1     Mikeska Ostrava
SKÝVA Miroslav              2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
SLAVÍK Radek               13  (2)     -       3      5     Nejzbach Vysoké Mýto
SLOVÁČEK Jakub              9  (3)    1+0      -      -     TORF Pardubice
SLUKA Tomáš                48 (11)    7+0     46     18     Chrudim, CCJ, Mikeska
SLUNÉČKO Jakub              7  (5)    2+1      2      1     Bohemians, V.Žižkov
SMETANA Jiří               10  (4)    2+0      2      1     Viktoria Žižkov
SMETANA Josef               6  (3)     -       -      -     Viktoria Žižkov
SOARES Fabio               10  (1)    2+0     11      8     Balticflora Teplice
SOBOTA Petr                 2  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
SOBRAL Ricardo             33  (4)    3+1     22     27     Era-pack Chrudim
SOCHER Václav               7  (2)    2+0      2      1     Viktoria Žižkov
SOCHŮREK Ondřej             4  (1)    1+0      -      -     Interobal Plzeň
SOKOL Richard               4  (2)     -       -      -     Šumperk, Chrudim
SOKOVNIN Sergej             3  (1)    1+0      1      1     Balticflora Teplice
SOPKO Martin                2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
SOUČEK Tomáš                1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
SOUKENÍK Ondřej             3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
SOUSA Vinicius Menezes     11  (1)    1+0      4      6     Balticflora Teplice
SOUŠEK Roman                3  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
SPAL Václav                10  (3)    1+0      1      4     Eco-investment Praha
SPEIERL Martin             15  (5)    2+0      3      6     Viktoria Žižkov
SPURNÝ Adam                 4  (2)    2+0      -      1     Helas Brno
SRKAL Marek                 3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
STEJSKAL David              6  (2)    2+0      2      1     Era-pack Chrudim
STEJSKAL Ota               19  (5)     -       -      2     Nejzbach, TORF, Helas
STEJSKAL Pavel              2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
STIBORA Vladimír            2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
STOJAN Jiří                 2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej             5  (2)    0+1      1      -     Benago Zruč n/S
STRNAD Martin               2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
STŘÍŽ Michal                1  (1)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
STUDENÝ Vítek               3  (1)     -       -      -     SK Kladno
STÝBLO Lukáš                6  (2)     -       1      -     Benago Zruč n/S
SUCHAN Daniel               1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
SUCHÝ Aleš                  2  (2)     -       -      -     Nejzbach VM, Žižkov
SVĚTLÍK Ivo                 5  (1)    1+0      -      -     Benago Zruč n/S
SVOBODA Michal              3  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
SVOBODA Milan              24  (5)    3+0      6      -     Tango Brno
SVOBODA Petr                5  (2)    1+0      4      -     Žižkov, Benago Praha
SVOBODA Petr                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
SVOBODA Roman               4  (1)    1+0      -      3     Helas Brno
SÝKORA Radek               10  (4)    1+1      3      1     Helas Brno
SÝKORA Roman                3  (1)     -       -      -     Radio Krokodýl Brno
SYNEK Jakub                 1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
SZATHMARY Roman             4  (2)     -       2      1     Pramen Havlíčkův Brod
ŠABATA Martin              13  (2)    1+0      2      4     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠABLATURA Pavel            11  (2)    1+0      -      -     Megas Frenštát p/R
ŠÁLEK Dalibor              14  (3)    1+0      1      -     Megas Frenštát p/R
ŠIDLA Ondřej                4  (1)     -       -      -     Tango Brno
ŠILHÁN Pavel                4  (2)     -       -      -     Eco-investment Praha
ŠÍMA Jiří                   7  (6)    3+1      2      3     Helas Brno
ŠIMÁK David                 3  (1)     -       2      1     Delta-Real Šumperk
ŠIMÁNEK Josef               4  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMON Jan                   4  (2)     -       -      -     Slavia Praha
ŠINDELÁŘ David              6  (2)     -       7      3     Benago Praha
ŠINOGL Matěj                3  (1)     -       1      1     Delta-Real Šumperk
ŠISLER Jiří                 2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
ŠKERKO Libor                2  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
ŠKODA Filip                 2  (1)    0+1      -      -     VŠB Ostrava
ŠKOPEK Bohuslav             1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ŠMERAL Petr                 6  (2)     -       1      -     TORF Pardubice
ŠMÍD Jiří                   4  (1)     -       -      1     Viktoria Žižkov
ŠMÍRA Jiří                  2  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ŠMÍRA Karel                15  (6)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ŠNAJBERK Michal             1  (1)     -       1      -     Benago Praha
ŠNÍDL Petr                 37  (6)    5+0     15      8     Bohemians, Eco, Benago
ŠPAČEK Radim               24  (4)    5+0      8      7     Jistebník, Frenštát p/R
ŠPINAR Jan                  3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠPLÍCHAL Martin             7  (3)     -       -      -     Helas Brno
ŠRAJBR Jiří                 3  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ŠROBA Tomáš                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
ŠROM Martin                 2  (1)     -       -      -     Jistebník
ŠTANCL Petr                 5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠŤASTNÝ Jiří                2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ŠTĚPÁN Václav               1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁNEK Roman             14  (4)     -       -      -     TORF Pardub., Nejzbach
ŠTORC Aleš                 22  (4)    1+0     10      3     Benago Zruč n/S, Eco
ŠTORK Rostislav             2  (1)    1+0      1      1     Helas Brno
ŠTRUBLÍK Kamil              3  (1)     -       1      -     Mikeska Ostrava
ŠTVERKA David               5  (2)     -       -      1     Mikeska Ostrava
ŠUBA Petr                   6  (2)     -       5      3     Helas Brno
ŠULTES Pavel                1  (1)     -       2      -     Delta-Real Šumperk
ŠUMNÍK Marek                3  (1)     -       -      -     Jistebník
ŠVAMBERA Jan                2  (1)    1+0      1      -     SK Kladno
ŠVEC Rostislav              6  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
ŠVIHÁLEK Martin             3  (1)     -       -      -     Helas Brno
TETOUR David                3  (1)     -       -      -     SK Kladno
TEZNER Jiří                 5  (2)     -       1      1     Delta-Real Šumperk
TICHÝ Jakub                10  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
TICHÝ Petr                  3  (1)     -       -      2     Balticflora Teplice
TICHÝ Petr                 29  (5)    3+0      6      3     Sparta, Bohemians 05, Eco
TILL Lukáš                  8  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
TOLSTOV Alexander          24  (3)     -      16      8     Balticflora Teplice
TOMAN Radek                15  (5)    1+0      3      7     Helas Brno
TONDRA Michal              10  (3)    3+0      2      -     Mikeska OV, Jistebník
TOPOLSKÝ Pavel              1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
TUHÁČEK Karel              20  (6)     -       -      -     Helas Brno
TUMA Lukáš                  1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Martin                 9  (2)     -      11      1     Helas Brno
TŮMA Martin                11  (4)     -       2      2     TS Bakov nad Jizerou
ULICH Ivo                   8  (2)     -       -      2     Slavia Praha, Selp MB
ULVR Martin                 3  (1)     -       1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
UNGER Jaroslav             44 (10)    3+0      6      2     Nejzbach Vysoké Mýto
URBAN David                 1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
URBANEC Tomáš              12  (5)    2+1      1      1     TORF Pardubice
VÁCLAVSKÝ Ladislav          3  (1)    1+0      -      1     Delta-Real Šumperk
VACULA Vojtěch             10  (2)    1+0      1      -     Tango Brno
VÁGNER Jakub               28  (5)    9+2      6      4     Nejzbach Vysoké Mýto
VÁCHA Tomáš                27  (5)    2+0     10      2     Nejzbach VM, Era-pack
VALA Pavel                  6  (2)     -       -      1     Pramen Havlíčkův Brod
VÁŇA Petr                  17  (3)     -       5      6     Benago Praha
VAŠÁK Marek                 1  (1)     -       -      -     SK Kladno
VAŠÍČEK Aleš                6  (1)    2+0      -      -     Eco-investment Praha
VAŠÍČEK Jiří                4  (2)     -       -      -     Helas Brno
VEČEŘA Václav               7  (3)     -       -      -     Helas Brno
VEIGA Wilson                9  (1)    0+1      2      4     Benago Zruč n/S (Neto)
VEIS Marek                  1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
VEJVODA Michal             13  (4)    2+0      2      -     Slavia Praha
VELINSKÝ David             31  (5)    5+1      6      4     Era-pack, Nejzbach VM
VELJKOVIČ Nedad             8  (1)    1+0      5      4     Tango Brno
VENCL Aleš                  5  (4)     -       1      -     Torf Pce, Pramen HB
VENCL Ondřej                3  (1)     -       1      -     Helas Brno
VESELOVSKÝ Tomáš           31  (8)    8+0     15      9     Krokodýl, Tango a Helas Brno
VESELÝ Jan                  8  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
VESELÝ Jiří                13  (4)    3+0      6      1     SK Kladno
VESELÝ Roman                1  (1)    1+1      -      1     Helas Brno
VESELÝ Tomáš                3  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
VÍŠEK Petr                  2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
VINCENC Tomáš               3  (2)    1+0      2      -     SK Kladno
VÍTEK Martin                3  (2)     -       -      -     TORF Pardubice
VLADYKA Petr               97  (14)   6+0     71     46     Era-pack, Nejzbach VM
VLACH Aleš                 14  (4)    2+0      -      -     Helas a Tango Brno
VLČEK Petr                  1  (1)    1+0      -      -     Helas Brno
VLČEK Radim                11  (3)    2+0      1      -     Tango Brno
VOBOŘIL Petr                3  (1)     -       -      1     Benago Praha
VODECKÝ Igor               36  (5)    8+1     15     18     Sparta, Bohemians, Eco
VODRÁŽKA David              8  (1)     -       -      3     Nejzbach Vysoké Mýto
VODVÁRKA Roman              6  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
VOLEMAN Aleš                1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
VOŠMÍK Petr                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
VOTAVA Radek                8  (4)     -       -      1     Viktoria Žižkov
VRABEC Karel               18  (3)    3+0     25     16     TS Bakov nad Jizerou
VRABEC Karel                2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
VRATIŠOVSKÝ Filip           7  (4)    1+0      1      -     TORF Pardubice
VÝBORNÝ Kamil               4  (2)    3+0      -      -     SK Kladno
VÝDA Michal                17  (4)    2+1      5      2     TS Bakov nad Jizerou
VÝDA Michal                 1  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
VÝDA Slavomír              17  (3)    2+0      3      1     TS Bakov nad Jizerou
VYMĚTALÍK Vladimír          3  (1)    1+0      1      2     SK Kladno
WELLINGTON Firmino         20  (3)    1+1      -      1     Era-pack Chrudim (Ton)
WONKA Marek                 5  (1)    1+0      1      1     Mikeska Ostrava
WOSLLEY Alves Rodrigues     6  (2)     -       -      -     Era-pack Chrudim
ZAHRADNÍK Pavel             1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ZACHAŘ Miloš                1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ZAPADLO Michal             15  (4)    1+0      4      3     TS Bakov nad Jizerou
ZÁVODNÝ Zdeněk              5  (2)     -       1      1     Baník Ostrava
ZÁŘICKÝ Tomáš               3  (1)     -       -      -     Jistebník
ZÁVODNÍK Tomáš              1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
ZAVŘEL Roman                3  (2)     -       -      -     Helas Brno
ZELENKA Luděk               1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ZELENSKÝ Rostislav          1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ZEMAN Marek                 1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ZEMEK Jan                   6  (3)    1+0      -      2     TORF Pardubice
ZHOŘ Karel                 20  (5)     -       -      -     Helas Brno
ZIEBER Michal               1  (1)    0+1      -      -     SK Kladno
ZÍKA Ludvík                 2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
ZOTYKA Lukáš                8  (3)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ZRZAVÝ Lukáš               26  (5)    1+1      -      2     Tango Brno
ZWINGER Tomáš               8  (2)     -       -      -     Jistebník
ŽAMPA Viktor                9  (3)     -       2      -     Slavia Praha
ŽÍDEK Karel                17  (4)    1+0      3      6     VŠB OV, Megas Frenštát
ŽIGA Marcel                31  (6)    1+0     10      7     Jistebník
ŽLAB Michal                 2  (1)    0+1      -      -     Jistebník
ŽMOLÍK Dušan                1  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
Miroslav Srb
© INFONet