ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL


KOMPLETNÍ STATISTIKY VETERÁNSKÉ SOUTĚŽE (finálové turnaje)
Poslední aktualizace - 31. května 2017 po 2017

Tyto statistiky nejsou kompletní, čeká se na dodání zápisů !!! Počet diváků: 30 utkání vidělo 562 diváků - průměr 19 na zápas

Rozhodčí: 11x Košťál Milan, 9x Lutka Josef, Šmíd Jiří, 8x Kovařík Václav, 7x Nagy Zdeněk, 6x Lutka Josef, 5x Vaněk Václav, 4x , 3x Kudrna Ladislav, Lasch Jiří, Smreček Ladislav, 2x Hanzlík Jiří, 1x Novotný Jan
Nejvíce branek v jednom zápase: 5 - Martin Strnad (1.FC Delta-Real Šumperk) proti RSC Čechie Slaný


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. Veteráni Chrudim           2x   10  10- 0-  0   43:   7   30
  2. FC Mikeska Ostrava         2x   11   7- 1-  3   31:  16   22
  3. SK Alfa Liberec            2x   11   7- 0-  4   25:  18   21
  4. RSC Čechie Slaný           1x    6   4- 0-  2   13:  15   12
  5. Combix Ústí n/L            2x    7   2- 2-  3   10:  10    8
  6. 3P Bosonohy Brno           2x    9   2- 2-  5   19:  28    8
  7. 1.FC Delta-Real Šumperk    1x    6   2- 0-  4   14:  16    6
  8. FC Baník Chomutov          1x    6   1- 1-  4   14:  16    4
  9. FC Defect Praha            1x    3   1- 0-  2    4:   7    3
     FC Hespro Hradec Králové   1x    3   1- 0-  2    4:   7    3
 11. SK Interobal Plzeň         1x    3   1- 0-  2    8:  12    3
 12. Benago Praha               1x    3   1- 0-  2    8:  13    3
 13. Plumbum Hradec Králové     1x    3   1- 0-  2    8:  18    3
 14. Old stars Kroměříž         1x    6   1- 0-  5   10:  22    3
 15. Arsenal Benešov            1x    3   0- 2-  1    5:  10    2
  tučně vyznačené týmy hrály v roce 2017

doplnit Chrudim-Combix




NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
2016          Veteráni Chrudim         Mikeska Ostrava          Alfa Liberec
2017          Combix Ústí n/L          Alfa Liberec             Veteráni Chrudim



HRÁČI HRAJÍCÍ V CELOSTÁTBÍM FINÁLE
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
tučně jsou vyznačeni hráči z 2017
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2016:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK    GÓLY     KLUB
AVRAMOV Vladimír            6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
BAJER Vojtěch               3  (1)    1+0       -      Plumbum Hradec Králové
BĚLOHLÁVEK Jiří             6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr             6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
BIŠKO Jaroslav (1x)         6  (1)     -        2      Veteráni Chrudim
BLAŽEK Petr                 3  (1)     -        -      Plumbum Hradec Králové
BRIČ Jan                    6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
BUBLA Petr                  6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš                 6  (1)     -        3      RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan                 6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel                6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
ČERNÍK Martin               3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
ČIHÁK Pavel                 6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
DOHNAL Jiří                 3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
DOLEŽEL Pavel               6  (1)     -        7      SK Alfa Liberec
FIALA Aleš                  6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
FIŠER Michal                3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
FRIEDL Tomáš                3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
FUJDIAR Josef               6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik               4  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
HALAKOVSKÝ Jiří             3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
HEJKAL Aleš                 6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
HERIÁN Jiři                 3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš                6  (1)     -        2      FC Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr                 6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
HOLOMEK Patrik              6  (1)     -        8      3P Bosonohy Brno
HORÁK Radoslav              3  (1)     -        3      Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin                6  (1)     -        1      SK Alfa Liberec
HRABALA Radek               6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
CHADIMA Miroslav            6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
CHÝLEK Martin               6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
JANDOŠ Luděk                3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KALIVODA Robert             6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
KILNAR René                 6  (1)     -        8      FC Mikeska Ostrava
KLÍMA Jan                   3  (1)     -        -      Benago Praha
KOLAŘÍK Václav              3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek               6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav          6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
KORDA Marek                 3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
KORENÝ Radek                6  (1)     -        1      FC Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír               6  (1)    1+0       -      FC Mikeska Ostrava
KOWALIK Martin              6  (1)     -        1      SK Alfa Liberec
KRÁL Pavel                  3  (1)     -        1      Plumbum Hradec Králové
KRÁLOVEC Petr               3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
KŘIVINKA Radim              6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
KUČERA Radek                6  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
KUNA Václav                 3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš                6  (1)     -        4      RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří              6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
LEPKA Petr                  6  (1)     -        4      3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír             6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David                6  (1)     -        1      FC Mikeska Ostrava
LINHART Tomáš (1x)          3  (1)    1+0       1      Veteráni Chrudim
LUKEŠ Marek                 3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
MALÝ Roman (1x)             6  (1)     -        8      Veteráni Chrudim
MATĚJKA Jiří                3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
MAVUBANTEMO Juliano         3  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur                3  (1)     -        -      Benago Praha
MELLER Tomáš (1x)           6  (1)     -        -      Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch              6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk              3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
MIČKAL Patrik               6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
MULLAI Gazmend              3  (1)     -        1      Benago Praha
MYŠIČKA Karel               6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
NEUMANN Vladimír            6  (1)     -        4      FC Mikeska Ostrava
NOVÝ Petr                   6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
OPRAVIL Zdeněk              6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
PALAŠČÁK Aleš               6  (1)     -        -      SK Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav              6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
PILAŘ Tomáš                 6  (1)     -        3      SK Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav             6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
PLETICHA Jan                3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
POLZER Stanislav            6  (1)    1+0       2      FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (1x)           6  (1)     -        1      Veteráni Chrudim
RABA Pavel                  6  (1)     -        -      SK Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef              6  (1)     -        1      SK Alfa Liberec
RANGL Radek                 3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
RUNT Pavel                  6  (1)     -        3      SK Alfa Liberec
ŘEŽÁB Jiří                  3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
SEDLÁČEK Miroslav           6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor                 6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
SEMERÁD Miroslav (1x)       6  (1)     -        7      Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav           6  (1)     -        1      SK Alfa Liberec
SCHATZ Martin               1  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
SIMITČI Ago                 3  (1)     -        -      Benago Praha
SIMITČI Beni                3  (1)     -        1      Benago Praha
SKÝVA Miroslav              6  (1)    1+0       -      1.FC Delta-Real Šumperk
SOARES DOS REIS Marcelo     3  (1)     -        2      Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x)         6  (1)     -        2      Veteráni Chrudim
STANČÍK Radovan             6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
STANĚK Jaroslav             6  (1)     -        1      SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš                 3  (1)     -        -      Benago Praha
STRNAD Martin               6  (1)     -        8      1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr                    6  (1)     -        1      RSC Čechie Slaný
SVOBODA Petr                3  (1)     -        3      Benago Praha
ŠMÍRA Karel                 6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
ŠORCÁK Pavel                6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel                 6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan                  6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
TROJAN Roman                6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
TŘÍSKA Miloš                3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav                3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
TVRDÍK Pavel                3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
VANĚK Jan                   6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
VENCL Ondřej                6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor               6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
VLADYKA Petr (1x)           6  (1)     -        8      Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav             3  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír               6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
VOSYKA Slavomír             3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
VRTĚL Milan                 6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
ZBOŽIL Zbyněk               6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
ŽÁK Pavel                   6  (1)     -        1      RSC Čechie Slaný
ŽIDLÍK Josef                6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

BENEŠOV, ARSENAL Brno, 3P Bosonohy - 0-1-0 2:2 (2:2) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:6 (1:6) Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2) BRNO, 3P BOSONOHY Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2) Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3) Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5) Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2) Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:5 (0:2, 3:3) Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3) Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6) Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2) HRADEC KRÁLOVÉ, HESPRO Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3) Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:3 (1:3) Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1) HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6) Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8) Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4) CHOMUTOV, BANÍK Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1) Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4) Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2) Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2) CHRUDIM, VETERÁNI Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0) Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:1 (3:1) Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0) Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0) Liberec, Alfa - 2-0-0 7:0 (4:0, 3:0) Ostrava, Mikeska - 2-0-0 7:4 (4:2, 3:2) Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1) Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1) Ústí n/L, Combix - 0-1-0 .:. (.:.) KROMĚŘÍŽ, OLD STARS Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4) Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4) Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3) Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4) Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3) LIBEREC, ALFA Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:0 (3:0) Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2) Chrudim, Veteráni - 0-0-2 0:7 (0:4, 0:3) Ostrava, Mikeska - 1-0-0 3:0 (3:0) Praha, Defect - 0-0-1 1:2 (1:2) Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 4:0 (4:0) Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0) Ústí n/L, Combix - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2) OSTRAVA, MIKESKA Benešov, Arsenal - 1-0-0 6:1 (6:1) Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 5:3 (2:0, 3:3) Chrudim, Veteráni - 0-0-2 4:7 (2:4, 2:3) Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0) Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3) Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0) Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1) Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:0 (2:0) PLZEŇ, INTEROBAL Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2) Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2) Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5) PRAHA, BENAGO Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3) Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3) PRAHA, DEFECT Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:3 (1:3) Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:3 (1:3) Liberec, Alfa - 1-0-0 2:1 (2:1) SLANÝ, RSC ČECHIE Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2) Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1) Liberec, Alfa - 0-0-1 0:4 (0:4) Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6) Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1) ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0) Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3) Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4) Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4) Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1) ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2) Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0) Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2) Chrudim, Veteráni - 0-1-0 .:. (.:.) Liberec, Alfa - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2) Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2017 FC Defect Praha - Veteráni Chrudim 1:3 (:) ? Defect - Chrudim - FC Defect Praha - FC Hespro Hradec Králové 1:3 (:) ? Defect - Hradec Králové - FC Defect Praha - SK Alfa Liberec 2:1 (:) ? Defect - Liberec - Veteráni Chrudim - FC Hespro Hradec Králové 3:1 (:) ? Chrudim - Hradec Králové - Veteráni Chrudim - SK Alfa Liberec 3:0 (:) ? Chrudim - Liberec - FC Hespro Hradec Králové - SK Alfa Liberec 0:1 (:) ? Hradec Králové - Liberec - Gold Combix Ústí n/L - FC Arsenal Benešov 2:2 (:) ? Ústí n/L - Benešov - Gold Combix Ústí n/L - FK Mikeska Ostrava 0:2 (:) ? Ústí n/L - Ostrava - Gold Combix Ústí n/L - 3P Bosonohy Brno 2:0 (:) ? Ústí n/L - Bosonohy - FC Arsenal Benešov - FK Mikeska Ostrava 1:6 (:) ? Benešov - Ostrava - FC Arsenal Benešov - 3P Bosonohy Brno 2:2 (:) ? Benešov - Bosonohy - FK Mikeska Ostrava - 3P Bosonohy Brno 3:3 (:) ? Ostrava - Bosonohy - FC Mikeska Ostrava - SK Alfa Liberec 0:3 (:) SEMIFINÁLE ? Ostrava - Liberec - Veteráni Chrudim - Gold Combix Ústí n/L : (:) pk 1:2 SEMIFINÁLE ? Chrudim - Ústí n/L - Veteráni Chrudim - FC Mikeska Ostrava 3:2 (:) o 3-4 místo ? Chrudim - Ostrava - Gold Combix Ústí n/L - SK Alfa Liberec 2:0 (:) FINÁLE ? Ústí n/L - Liberec -
Miroslav Srb
© INFONet