ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


VZÁJEMNÉ ZÁPASY V 1. LIZE

Poslední aktualizace - 31. 5.2017

Základem pro vznik databáze jsou zápasy v základní části ligy a zápasy v play-off od roku 1993.

Tučnými písmeny jsou vyznačena ta mužstva, která hrají 1. ligu v sezóně 2017/2018.

BAKOV NAD JIZEROU, TOTAL SLAVÍK
Brno, Dino - 4-2-0 43:21 (2:2, 4:2, 9:5, 4:4, 17:3, 7:5)
Brno, Helas - 4-7-5 58:58 (5:5, 0:2, 4:2, 6:1, 3:2, 2:2, 6:5, 2:2, 3:3, 4:4, 5:5, 3:3, 7:9, 1:3, 6:8, 1:2)
Brno, Lazio - 3-0-1 21:10 (6:3, 1:3, 8:2, 6:2)
České budějovice, Bohemia - 2-1-1 17:12 (3:3, 7:2, 2:3, 5:4)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 9-1-5 68:48 (3:7, 3:8, 2:2, 2:1, 3:5, 5:1, 10:3, 6:1, 6:5, 3:5, 5:3, 3:4, 7:2, 5:0, 5:1)
Havířov, Slovan - 5-2-1 38:15 (2:2, 7:3, 6:1, 3:3, 3:5, 5:0, 4:0, 8:1)
Havlíčkův Brod, Pramen - 5-4-5 68:59 (7:8, 2:2, 5:5, 2:5, 6:2, 5:10, 4:6, 6:3, 4:5, 4:4, 10:4, 3:3, 6:1, 4:1)
Hradec Králové, Plumbum - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Cheb, Car System - 2-0-0 12:8 (6:4, 6:4)
Choceň, Gillotina - 4-0-0 28:9 (13:2, 8:5, 4:1, 3:1)
Chrudim, Era-pack - 4-1-3 34:29 (4:8, 9:3, 4:3, 3:0, 5:2, 2:5, 5:6, 2:2)
Jistebník, Cigi Caga - 7-7-11 72:76 (1:1, 4:4, 3:5, 6:3, 2:2, 4:5, 4:1, 0:4, 1:1, 4:2, 6:3, 2:2, 3:2, 3:0, 3:7, 4:4, 8:1, 0:0, 1:2, 2:5, 4:5, 2:4, 2:4, 1:3, 2:6)
Kladno, SK - 2-1-1 20:11 (12:1, 1:5, 5:3, 2:2)
Liberec, Alfa - 8-1-3 61:51 (4:3, 2:6, 8:4, 6:2, 4:3, 1:2, 6:2, 7:7, 11:2, 3:12, 5:3, 4:3)
Ostrava, Mikeska - 11-2-5 65:64 (0:8, 3:9, 5:5, 5:1, 0:4, 6:5, 4:1, 4:3, 2:0, 0:3, 3:2, 4:1, 5:0, 5:3, 8:6, 6:2, 4:4, 1:7)
Ostrava, VŠB - 1-1-0 7:6 (3:3, 4:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 9-0-3 45:32 (3:1, 4:2, 3:5, 1:0, 5:2, 4:3, 3:1, 6:3, 4:2, 5:6, 2:5, 5:2)
Praha, Benago - 6-4-8 66:74 (4:1, 3:6, 4:1, 3:4, 6:6, 5:4, 2:7, 2:3, 5:9, 4:2, 4:4, 3:5, 2:1, 2:2, 5:3, 2:4, 7:10, 3:3)
Praha, Letňany - 2-0-0 12:5 (6:2, 6:3)
Praha, Viktoria Žižkov - 5-5-10 69:88 (1:4, 3:4, 3:7, 2:6, 7:4, 6:6, 4:7, 5:1, 4:3, 1:2, 4:8, 3:3, 3:4, 3:3, 7:3, 3:3, 2:9, 2:1, 3:3, 3:7)
Prachatice, Rumpál - 5-0-1 33:12 (3:4, 6:3, 5:4, 9:1, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 1-1-0 10:9 (5:5, 5:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-2 4:11 (2:3, 2:8)
Třinec, Betas Megas - 9-1-2 54:34 (6:3, 8:6, 5:0, 2:2, 1:3, 6:5, 7:3, 1:5, 4:3, 3:2, 6:1, 5:1)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 13:13 (4:1, 3:1, 5:6, 1:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 7-5-12 88:110 (4:5, 2:7, 3:3, 2:5, 1:3, 5:5, 3:3, 5:2, 5:2, 4:5, 6:5, 6:0, 0:6, 4:5, 4:3, 3:9, 7:5, 1:8, 5:5, 4:4, 6:10, 3:5, 4:1, 1:4)
Zlín, Ajax - 2-0-0 10:7 (5:3, 5:4)

BENEŠOV, ARSENAL
Český Krumlov, Adamíček - 2-1-1 21:14 (6:3, 7:2, 4:4, 4:5)
Havířov, Baník - 4-0-0 17:4 (4:3, 3:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 2-1-1 16:8 (2:4, 10:1, 3:3, 1:0)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-4 17:27 (3:7, 4:6, 5:8, 5:6)
Hlinsko, Dekora - 1-1-4 20:46 (0:8, 4:4, 8:4, 2:8, 2:9, 4:13)
Hradec Králové, Plumbum - 1-1-4 14:31 (2:4, 3:2, 4:4, 3:5, 0:9, 2:7)
Jistebník, Cigi Caga - 2-1-3 21:28 (1:6, 6:4, 3:7, 5:3, 4:4, 2:4)
Liberec, Alfa - 1-0-1 22:12 (3:7, 19:5)
Ostrava, IFT C. - 0-1-5 20:41 (2:2, 6:10, 5:11, 2:5, 2:6, 3:7)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 5:10 (2:2, 3:8)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 19:8 (8:5, 11:3)
Praha, Bohemians/Damned - 2-0-0 13:9 (6:5, 7:4)
Praha, Konflikt - 0-2-0 4:4 (2:2, 2:2)
Praha, Letňany - 1-0-1 6:4 (2:3, 4:1)
Praha, Repas - 5-0-1 44:28 (6:3, 2:4, 7:4, 9:5, 7:4, 13:8)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-6 18:32 (2:6, 0:3, 4:5, 4:6, 3:6, 5:6)
Prachatice, Rumpál - 4-0-2 29:23 (8:5, 1:4, 8:3, 6:2, 1:5, 5:4)
Třinec, GKS - 1-1-2 12:16 (2:5, 2:5, 3:3, 5:3)
Ústí n/L, Combix - 0-2-4 20:32 (0:4, 4:4, 6:8, 4:4, 4:8, 2:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-3 18:23 (3:7, 4:6, 9:6, 2:7)
Zlín, Ajax - 0-1-5 12:25 (0:3, 2:5, 3:3, 1:3, 4:7, 2:4)

BRNO, DINO
Bakov n/J, TS - 0-2-4 21:43 (2:2, 2:4, 5:9, 4:4, 3:17, 5:7)
Brno, Helas - 0-1-3 9:27 (2:6, 3:3, 2:12, 2:6)
Brno, Lazio - 1-1-2 16:19 (6:6, 3:4, 3:6, 4:3)
České Budějovice, Bohemia - 3-0-1 20:11 (2:5, 1:0 9:6, 7:0)
Havířov, Slovan - 2-1-3 16:21 (2:7, 3:3, 0:5, 5:2 1:2, 5:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-1-5 23:48 (5:7, 5:7, 4:8, 3:3, 4:9, 2:14)
Hradec Králové, Plumbum - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 5:14 (2:9, 3:5)
Jistebník, Cigi Caga - 1-0-5 15:40 (3:9, 2:5, 3:0, 0:6, 3:11, 4:9)
Liberec, Alfa - 0-1-1 5:6 (3:4, 2:2)
Ostrava, Prostor - 0-1-5 14:46 (4:4, 4:8, 0:9, 1:7, 2:6, 3:12)
Ostrava, Mikeska - 0-1-5 27:50 (4:5, 2:11, 4:8, 5:5 5:8, 7:13)
Praha, Bohemians/Damned - 1-0-5 19:31 (2:4, 2:5, 4:5, 5:6, 1:7, 5:4)
Praha, Letňany - 1-0-1 9:9 (5:2, 4:7)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-1-5 21:38 (6:7, 1:6, 5:5, 3:6, 5:9, 1:5)
Prachatice, Rumpál - 4-0-2 26:21 (4:10, 4:2, 6:5, 2:4, 5:0, 5:0)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 22:24 (6:7, 6:5, 6:4, 4:8)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-6 19:58 (4:5, 3:14, 2:3, 4:14, 3:12, 3:10)
Zlín, Ajax - 1-0-1 5:12 (5:3, 0:9)

BRNO, HELAS
Bakov n/J, TS - 5-7-4 58:58 (5:5, 2:0, 2:4, 1:6, 2:3, 2:2, 5:6, 2:2, 3:3, 4:4, 3:3, 5:5, 3:1, 9:7, 8:6, 2:1)
Brno, Dino - 3-1-0 27:9 (6:2, 3:3, 12:2, 6:2)
Brno, Lazio - 2-0-0 8:3 (6:2, 2:1)
Brno, Rádio Krokodýl - 3-0-1 18:11 (6:0, 6:5, 3:2, 3:4)
Česká Lípa, Démoni - 4-1-1 31:18 (3:3, 12:4, 4:5, 7:6, 3:0, 2:0)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-0 10:6 (4:3 6:3)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 3-2-3 37:28 (2:6, 0:3, 4:4, 3:6, 4:4, 4:3, 9:2, 11:0)
Havířov, Slovan - 2-2-2 26:22 (2:2, 2:7, 10:4, 7:3, 3:4, 2:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 7-2-5 85:66 (6:6, 6:3, 6:5, 6:9, 6:2, 7:4, 3:6, 4:6, 4:8, 3:8, 2:1, 3:3, 18:1, 11:4)
Hodonín, Tango - 4-2-11 43:68 (3:6, 2:3, 2:4, 1:2, 2:5, 3:5, 4:0, 2:11, 3:7, 2:2, 3:6, 0:4, 5:5, 1:0, 2:5, 3:1, 5:2)
Hradec Králové, Mados - 3-1-4 30:34 (3:4, 5:5, 4:7, 7:2, 4:4, 1:7, 2:5, 7:4)
Cheb, Car System - 1-0-1 11:6 (8:2, 3:4)
Choceň, Gillotina - 2-1-1 18:15 (5:5, 4:2, 4:6, 5:2)
Chrudim, Era-pack - 2-4-26 74:187 (6:5, 3:4, 3:5, 9:3, 2:6, 6:6, 1:1, 2:6, 2:5, 1:1, 3:3, 6:7, 3:5, 4:7, 2:9, 2:9, 1:10, 1:10, 3:4, 1:7, 1:8, 1:3, 2:5, 0:3, 0:2, 2:6, 1:4, 0:9, 2:6, 0:12, 2:10, 0:6)
Jistebník, Cigi Caga - 9-9-8 87:96 (2:2, 2:7, 3:6, 5:3, 1:1, 4:4, 2:2, 3:2, 3:3, 2:0, 2:0, 2:2, 4:3, 5:7, 5:3, 7:5, 4:7, 0:7, 4:6, 4:4, 2:2, 4:2, 4:4, 6:7, 3:2, 4:5)
Kladno, SK - 9-2-5 65:49 (7:4, 2:3, 4:3, 5:6, 5:3, 3:3, 9:3, 2:6, 5:3, 3:6, 5:0, 2:2, 1:3, 3:2, 6:1, 3:1)
Liberec, Alfa - 6-1-5 69:59 (7:3, 6:7, 8:1, 3:3, 6:8, 7:4, 7:9, 4:6, 6:1, 3:8, 7:6, 5:3)
Litoměřice, Gardenline - 0-1-1 6:8 (5:7, 1:1)
Mělník, Olympik - 5-1-0 35:16 (2:1, 10:3, 2:2, 7:5, 6:2, 8:3)
Ostrava, Mikeska - 10-5-8 73:78 (3:2, 2:7, 2:6, 5:1, 4:4, 2:0, 5:6, 3:3, 1:5, 5:3, 4:4, 4:2, 4:2, 3:7, 4:1, 2:2, 3:2, 2:2, 1:3, 5:3, 4:7, 2:4, 3:2)
Ostrava, VŠB - 3-0-3 23:16 (8:0, 2:3, 3:4, 1:6, 4:0, 5:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 8-2-10 64:74 (5:6, 5:3, 2:4, 4:4, 6:2, 1:5, 4:2, 0:5, 7:1, 0:3, 1:1, 6:8, 2:1, 4:5, 3:7, 3:2, 3:8, 2:6, 4:0, 2:1)
Plzeň, Interobal - 6-1-5 54:44 (4:2, 4:5, 3:3, 6:9, 2:4, 6:1, 9:3, 4:1, 6:0, 3:7, 6:4, 1:5)
Praha, Bohemians 1905 - 1-0-5 21:35 (6:4, 3:4, 1:4, 2:7, 7:9, 2:7)
Praha, Letňany - 2-0-0 7:2 (2:1, 5:1)
Praha, Slavia SK - 12-6-16 111:127 (3:4, 4:6, 4:1, 3:6, 1:2, 5:4, 6:0, 4:6, 1:9, 5:5, 3:1, 1:3, 4:3, 4:4, 1:8, 5:0, 5:7, 2:5, 0:4, 6:6, 4:2, 3:2, 1:1, 1:5, 6:4, 3:3, 3:2, 6:2, 6:0, 2:5, 1:4, 1:2, 2:2, 5:9)
Praha, Sparta AC - 1-1-6 20:42 (2:4, 5:4, 2:8, 2:4, 2:4, 0:6, 2:7, 5:5)
Prachatice, Rumpál - 3-0-1 23:6 (10:1, 3:5, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 2-0-0 13:6 (4:3, 9:3)
Šumperk, Delta-Real - 4-0-4 35:24 (6:0, 3:5, 5:8, 2:3, 2:1, 1:3, 11:2, 5:2)
Teplice, Balticflora - 1-3-10 29:64 (3:7, 2:2, 2:2, 1:3, 2:3, 1:5, 5:9, 2:8, 3:2, 6:6, 0:5, 0:4, 1:2, 1:6)
Třinec, Likop - 11-2-8 85:76 (6:4, 2:3, 6:6, 2:4, 2:6, 5:2, 7:4, 2:4, 3:0, 4:1, 4:10, 8:1, 4:4, 9:4, 5:2, 3:8, 4:2, 4:0, 0:4, 6:2, 3:1)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 12:7 (4:3, 8:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 6-10-21 115:157 (0:4, 4:5, 6:6, 7:10, 4:3, 2:6, 3:6, 5:6, 4:6, 6:8, 4:5, 4:4, 4:9, 4:4, 1:1, 5:5, 2:3, 3:2, 3:4, 1:7, 2:6, 5:8, 3:0, 1:4, 1:1, 2:1, 3:6, 3:5, 3:3, 2:4, 1:2, 2:0, 4:4, 2:2, 2:4, 4:0, 3:3)
Zruč n/S, Benago - 12-5-23 156:214 (4:4, 3:8, 7:5, 7:4, 4:3, 3:2, 4:7, 7:4, 8:4, 5:2, 4:5, 3:3, 6:5, 10:4, 5:2, 6:6, 1:2, 3:8, 6:11, 9:8, 2:4, 3:9, 5:3, 4:5, 1:9, 1:4, 3:7, 4:10, 3:4, 2:5, 1:1, 0:6, 2:6, 1:6, 1:4, 6:10, 4:7, 0:5, 6:10, 2:2)

BRNO, LAZIO
Bakov n/J, TS - 1-0-3 10:21 (3:6, 3:1, 2:8, 2:6)
Brno, Dino - 2-1-1 19:16 (6:6, 4:3, 6:3 3:4)
Brno, Helas - 0-0-2 3:8 (2:6, 1:2)
České Budějovice, Bohemia - 3-1-0 18:9 (3:1, 1:1, 7:3, 7:4)
Havířov, Slovan - 0-1-3 7:15 (4:4, 1:2, 2:4, 0:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-3 22:34 (5:4, 4:10, 7:10, 6:10)
Hradec Králové, Plumbum - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Jistebník, Cigi Caga - 0-1-3 6:23 (4:4, 1:6, 1:8, 0:5)
Ostrava, IFT C. - 1-0-3 14:25 (2:6, 2:7, 7:3, 3:9)
Ostrava, Mikeska - 0-0-4 8:22 (2:7, 0:4, 3:7, 3:4)
Praha, Bohemians/ Damned - 0-2-2 9:17 (1:5, 3:3, 3:3, 2:6)
Praha, Letňany - 0-0-2 5:13 (2:4, 3:9)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-4 7:27 (1:2, 4:9, 2:4, 0:12)
Prachatice, Rumpál - 0-1-3 13:16 (3:4, 3:4, 3:3, 4:5)
Ústí n/L, Combix - 3-0-1 23:17 (7:4, 3:2, 3:5, 10:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-1-3 14:28 (2:2, 7:12, 1:6, 4:8)
Zlín, Ajax - 1-0-1 9:4 (3:4, 6:0)

BRNO, RADIO KROKODÝL (Dino Brno B, Harnach Brno, Ceto Brno, Bossard Brno, Agromeli)
Brno, Helas - 1-0-3 11:18 (0:6, 5:6, 2:3, 4:3)
Brno, Tango - 0-1-3 9:18 (3:5, 1:7, 1:1, 4:5)
Česká Lípa, Démoni - 1-1-0 11:6 (7:2, 4:4)
Hradec Králové, Mados - 3-1-0 17:8 (4:3, 4:4, 4:0, 5:1)
Chrudim, Era-pack - 0-0-4 7:25 (3:9, 1:5, 0:7, 3:4)
Kladno, SK - 2-0-2 13:15 (2:4, 1:8, 4:1, 6:2)
Plzeň, Interobal - 2-0-2 16:16 (5:2, 8:5, 2:3, 1:6)
Praha, Slavia SK - 1-0-3 10:12 (2:4, 3:5, 3:0, 2:3)
Praha, Sparta AC - 2-0-2 12:16 (0:5, 1:5, 4:2, 7:4)
Teplice, Balticflora - 0-0-2 6:13 (2:8, 4:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-3 7:15 (1:3, 4:1, 2:5, 0:6)
Zruč n/S, Benago - 0-1-6 13:35 (1:9, 3:7, 1:1, 3:5, 0:1, 2:3, 3:9)

ČESKÁ LÍPA, DÉMONI
Brno, Helas - 1-1-4 18:31 (3:3, 4:12, 5:4, 6:7, 0:3, 0:2)
Brno, Rádio Krokodýl - 0-1-1 6:11 (2:7, 4:4)
) Hodonín, Tango - 1-2-3 22:38 (4:7, 4:11, 2:10, 3:3, 6:6, 3:1)
Hradec Králové, Mados - 2-1-1 10:9 (6:3, 0:4, 2:2, 2:0)
Chrudim, Era-pack - 0-0-6 4:60 (2:16, 0:11, 0:11, 0:10, 1:3, 1:9)
Kladno, SK - 0-0-4 9:24 (3:4, 3:6, 2:6, 1:8)
Litoměřice, Gardenline - 1-0-1 3:3 (0:1, 3:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 6:16 (5:6, 1:10)
Plzeň, Interobal - 1-0-5 22:36 (0:5, 5:7, 4:6, 5:10, 6:4, 2:4)
Praha, Bohemians 1905 - 0-0-2 9:20 (3:11, 6:9)
Praha, Slavia SK - 0-0-6 15:49 (1:9, 2:8, 3:8, 5:10, 3:6, 1:8)
Praha, Sparta - 0-0-4 4:24 (2:4, 0:9, 1:8, 1:3)
Teplice, Balticflora - 0-0-2 3:10 (0:4, 3:6)
Třinec, Likop - 1-0-1 5:7 (2:5, 3:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 3-0-3 24:24 (4:5, 4:6, 1:7, 6:3, 3:2, 6:1)
Zruč nad Sázavou, Benago - 0-0-6 15:59 (1:7, 2:7, 2:12, 8:20, 0:6, 2:7)

ČESKÉ BUDĚJOVICE, BOHEMIA
Bakov n/J, TS - 1-1-2 12:17 (3:3, 2:7, 3:2, 4:5)
Brno, Dino - 1-0-3 11:19 (5:2, 0:1, 6:9, 0:7)
Brno, Helas - 0-0-2 6:10 (3:4, 3:6)
Brno, Lazio - 0-1-3 9:18 (1:3, 1:1, 3:7, 4:7)
Havířov, Slovan - 2-0-2 14:17 (5:3, 3:2, 5:10, 1:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-3 19:38 (9:3, 2:8, 4:5, 4:22)
Hradec Králové, Plumbum - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-4 12:27 (4:7, 3:7, 2:7, 3:6)
Ostrava, IFT C. - 0-0-4 10:24 (5:6, 3:5, 2:8, 0:5)
Ostrava, Mikeska - 0-0-4 7:29 (2:7 3:11, 2:6, 0:5)
Praha, Bohemians/Damned - 1-1-2 12:18 (2:2, 4:5, 6:4, 0:7)
Praha, Letňany - 0-0-2 1:7 (0:5, 1:2)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-1-3 7:23 (5:5, 0:8, 1:6, 1:4)
Prachatice, Rumpál - 1-0-3 24:25 (3:4, 3:4, 10:7, 8:10)
Ústí n/L, Combix - 1-1-2 9:13 (2:3, 3:1, 3:3, 1:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 2-1-1 16:16 (4:4, 5:3, 4:2, 3:7)
Zlín, Ajax - 2-0-0 13:8 (6:2, 7:6)

ČESKÝ KRUMLOV, ADAMÍČEK
Bakov n/J, TS - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Benešov, Arsenal - 1-1-2 14:21 (3:6, 2:7, 4:4, 5:4)
Brno, Helas - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Havířov, Baník - 0-0-2 1:8 (0:6, 1:2)
Havířov, Slávia - 0-0-6 7:34 (3:7, 2:3, 1:8, 1:6, 0:5, 0:5)
Havířov, Slovan - 0-1-1 6:8 (3:3, 3:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-3 9:21 (5:0, 4:11, 0:5, 0:5)
Hlinsko, Dekora - 1-0-3 13:24 (1:7, 1:2, 4:9, 7:6)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-4 9:25 (0:3, 0:7, 6:11, 3:4)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-6 8:30 (3:6 2:4, 2:3, 1:7, 0:5, 0:5)
Liberec, Alfa - 1-0-3 7:21 (4:3, 3:8, 0:5, 0:5)
Ostrava, Mikeska - 0-0-4 5:21 (3:6, 2:5, 0:5, 0:5)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-3 12:21 (8:4, 4:7, 0:5, 0:5)
Praha, Benago - 0-1-3 3:14 (2:3, 1:1, 0:5, 0:5)
Praha, Konflikt - 0-0-2 3:9 (0:2, 3:7)
Praha, Repas - 2-0-2 17:18 (2:1, 6:4, 6:8, 3:5)
Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-5 11:34 (2:4, 3:8, 3:10, 3:2, 0:5, 0:5)
Prachatice, Rumpál - 0-0-4 6:18 (3:5, 2:6, 0:5, 1:2)
Třinec, GKS - 1-0-1 6:8 (0:4, 6:4)
Ústí n/L, Combix - 1-1-2 15:20 (5:5, 3:6, 3:6, 4:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-4 5:32 (1:14, 4:8, 0:5, 0:5)
Zlín, Ajax - 0-0-4 7:33 (3:7, 1:14, 2:6, 1:6)

HAVÍŘOV, BANÍK
Benešov, Arsenal - 0-0-4 4:17 (3:4, 1:3, 0:5, 0:5)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 8:1 (6:0, 2:1)
Havířov, Slovan - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Hlinsko, Dekora - 0-0-4 3:21 (2:4, 1:7, 0:5, 0:5)
Hradec Králové, Plumbum - 2-0-2 4:11 (3:1, 1:0, 0:5, 0:5)
Jistebník, Cigi Caga - 1-0-3 4:19 (2:1, 2:8, 0:5, 0:5)
Liberec, Alfa - 2-0-0 15:7 (6:4, 9:3)
Ostrava, IFT C. - 1-0-3 5:14 (5:0, 0:4, 0:5, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-0 11:4 (3:3, 8:1)
Praha, Konflikt - 2-0-0 8:4 (4:2, 4:2)
Praha, Letňany - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Praha, Repas - 1-0-3 7:18 (4:3, 3:5, 0:5, 0:5)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-4 5:23 (3:6, 2:7, 0:5, 0:5)
Prachatice, Rumpál - 1-0-3 4:19 (3:1, 1:8, 0:5, 0:5)
Třinec, GKS - 0-0-4 4:22 (0:5, 4:7, 0:5, 0:5)
Ústí n/L, Combix - 0-1-3 4:15 (2:3, 2:2, 0:5, 0:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Zlín, Ajax - 0-0-4 3:16 (2:3, 1:3, 0:5, 0:5)

HAVÍŘOV, SLÁVIA (Prostor DZ Ostrava, IFT C. Ostrava)
Bakov n/J, TS - 5-1-9 48:68 (7:3, 8:3, 2:2, 1:2, 5:3, 1:5, 3:10, 1:6, 5:6, 5:3, 3:5, 4:3, 2:7, 0:5, 1:5)
Benešov, Arsenal - 5-1-0 41:20 (2:2, 10:6, 11:5, 5:2, 6:2, 7:3)
Brno, Dino - 5-1-0 46:14 (4:4, 8:4, 9:0, 7:1, 6:2, 12:3)
Brno, Helas - 3-2-3 28:37 (6:2, 3:0, 4:4, 6:3, 4:4, 3:4, 2:9, 0:11)
Brno, Lazio - 3-0-1 25:14 (6:2, 7:2, 3:7, 9:3)
České Budějovice, Bohemia - 4-0-0 24:10 (6:5, 5:3, 8:2, 5:0)
Český Krumlov, Adamíček - 6-0-0 34:7 (7:3, 3:2, 8:1, 6:1, 5:0, 5:0)
Frenštát p/R, Megas - 1-0-3 10:27 (6:5, 2:7, 1:3, 1:12)
Havířov, Baník - 3-0-1 14:5 (0:5, 4:0, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 8-1-5 70:52 (3:2, 5:5, 5:1, 5:2, 5:1, 6:8, 0:2, 4:5, 5:1, 6:7, 9:5, 4:6, 5:2, 8:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 10-0-6 98:68 (4:2, 8:6, 10:5, 10:3, 6:2, 3:5, 6:0, 7:3, 6:10, 14:1, 7:5, 7:1, 3:8, 3:6, 4:6, 0:5)
Hlinsko, Dekora - 6-1-2 44:29 (5:2, 5:3, 6:3, 3:3, 4:1, 4:5, 5:4, 7:2, 5:6)
Hradec Králové, Plumbum - 7-2-2 47:27 (3:2, 1:1, 9:5, 5:2, 3:4, 2:2, 4:1, 7:4, 3:6, 5:0, 5:0)
Cheb, Ajax - 3-0-0 27:8 (5:0, 17:6, 5:2)
Choceň, Gillotina - 4-0-0 17:7 (7:2, 2:1, 4:2, 4:2)
Jistebník, Cigi Caga - 5-2-11 50:84 (5:1, 5:2, 1:2, 5:4, 4:4, 3:4, 5:5, 1:5, 2:5, 1:10, 3:5, 5:3, 3:6, 1:4, 0:5, 2:1, 1:6, 3:12)
Kladno, Ebárna Boys - 3-0-0 26:10 (5:0, 12:5, 9:5)
Liberec, Alfa - 4-0-4 48:46 (6:3, 8:2, 5:3, 5:7, 12:8, 4:10, 2:3, 6:10)
Ostrava, Mikeska - 4-2-8 56:65 (5:3, 11:5, 4:8, 5:6, 3:7, 3:5, 1:6, 4:4, 4:3, 3:6, 3:3, 5:1, 2:4, 3:4)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 5:7 (2:1, 3:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-1-3 30:26 (9:0, 5:0, 6:6, 2:6, 4:9, 4:5)
Poruba, Čepo - 2-0-0 20:4 (11:2, 9:2)
Praha, Benago - 6-3-5 75:61 (3:3, 13:1, 9:8, 8:6, 5:8, 2:2, 2:7, 5:2, 9:4, 2:3, 5:5, 5:1, 2:3, 5:8)
Praha, Konflikt - 1-0-1 12:6 (10:2, 2:4)
Praha, Letňany - 4-0-0 19:6 (2:1, 7:0, 4:2, 6:3)
Praha, Repas - 6-0-0 37:21 (4:2, 5:3, 6:2, 7:5, 7:5, 8:4)
Praha, Viktoria Žižkov - 10-4-5 72:69 (6:3, 0:5, 6:3, 4:2, 5:4, 1:4, 3:3, 7:4, 5:3, 2:3, 4:4, 5:4, 2:2, 2:2, 6:3, 3:0, 8:2, 0:9, 3:9)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 12-1-2 102:59 (7:4, 4:2, 7:3, 8:7, 7:6, 7:2, 5:4, 8:4, 9:9, 3:6, 17:2, 2:7, 8:3, 5:0, 5:0)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 5:3 (5:3)
Třinec, GKS - 4-0-1 22:15 (2:1, 2:1, 5:7, 7:6, 6:0)
Ústí n/L, Combix - 8-1-4 72:58 (5:3, 5:4, 4:3, 5:2, 6:3, 3:10, 10:4, 4:9, 6:3, 2:3, 6:6, 5:8, 11:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 4-2-10 61:81 (4:4, 1:4, 11:5, 3:3, 5:6, 5:7, 4:1, 0:5, 3:6, 9:5, 3:1, 4:9, 4:7, 2:4, 2:5, 1:9)
Zlín, Ajax - 8-0-3 43:35 (2:8, 4:0, 2:1, 2:3, 4:2, 3:1, 3:6, 7:4, 8:6, 3:2, 5:2)

HAVÍŘOV, SLOVAN
Bakov n/J, TS - 1-2-5 15:38 (2:2, 3:7, 1:6, 3:3, 5:3, 0:5, 0:4, 1:8)
Benešov, Arsenal - 1-1-2 8:16 (4:2, 1:10, 3:3, 0:1)
Brno, Dino - 3-1-2 21:16 (7:2, 3:3, 5:0, 2:5, 2:1, 2:5)
Brno, Helas - 2-2-2 22:26 (2:2, 7:2, 4:10, 3:7, 4:3, 2:2)
Brno, Lazio - 3-1-0 15:7 (4:4, 2:1, 4:2, 5:0)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-2 17:14 (3:5, 2:3, 10:5, 2:1)
Český Krumlov, Adamíček - 1-1-0 8:6 (3:3, 5:3)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 4:6 (2:3, 2:3)
Havířov, Baník - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havlíčkův Brod, Pramen - 6-1-7 62:66 (2:4, 5:6, 4:3, 7:5, 4:4, 4:8, 7:4, 7:1, 3:4, 6:3, 3:6, 4:6, 2:10, 4:2)
Hlinsko, Dekora - 1-1-4 18:31 (3:2, 4:5, 2:4, 3:8, 3:9, 3:3)
Hradec Králové, Plumbum - 6-0-2 24:10 (0:1, 2:1, 2:1, 1:0, 4:5, 5:2, 5:0, 5:0)
Cheb, Ajax - 1-0-1 9:7 (2:5, 7:2)
Choceň, Gillotina - 2-2-0 18:13 (5:5, 6:4, 2:2, 5:2)
Jistebník, Cigi Caga - 3-0-11 25:71 (2:6, 2:7, 4:3, 3:5, 0:9, 1:7, 2:1, 2:5, 3:1, 1:4, 1:4, 2:5, 1:11, 1:3)
Kladno, Ebárna Boys - 1-1-0 9:4 (4:4, 5:0)
Liberec, Alfa - 1-2-1 15:20 (3:9, 4:3, 4:4, 4:4)
Ostrava, Baník - 5-1-8 52:70 (2:3, 5:5, 1:5, 2:5, 1:5, 8:6, 2:0, 5:4, 1:5, 7:6, 5:9, 6:4, 2:5, 5:8)
Ostrava, Mikeska - 0-1-11 31:64 (3:4, 3:4, 3:9, 3:3, 3:4, 2:4, 2:4, 1:7, 3:6, 3:4, 4:8, 1:7)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 4:13 (2:9, 2:4)
Poruba, Čepo - 1-0-1 4:6 (2:5, 2:1)
Praha, Bohemians/Damned - 5-1-6 36:47 (0:3, 4:3, 4:1, 3:3, 4:1, 4:2, 1:6, 3:7, 5:8, 6:2, 1:9, 1:2)
Praha, Letňany - 3-1-0 10:6 (3:3, 2:1, 3:2, 2:0)
Praha, Repas - 3-0-1 19:9 (2:3, 7:3, 4:2, 6:1)
Praha, Viktoria Žižkov - 2-0-12 46:93 (3:15, 6:8, 3:4, 2:4, 1:4, 3:10, 3:4, 5:4, 0:7, 3:6, 4:3, 5:8, 4:9, 4:7)
Prachatice, Rumpál - 5-0-7 39:47 (4:3, 1:2, 0:3, 2:7, 4:5, 3:2, 2:4, 5:7, 6:4, 2:10, 5:0, 5:0)
Třinec, GKS - 1-0-1 4:4 (2:4, 2:0)
Ústí n/L, Combix - 7-2-1 37:27 (3:1, 0:10, 1:1, 2:2, 8:3, 3:0, 5:1, 6:2, 3:2, 6:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 3-0-11 52:81 (4:7, 3:6, 2:6, 3:4, 3:10, 3:8, 6:7, 8:3, 6:7, 1:2, 3:8, 1:0, 5:3, 4:10)
Zlín, Ajax - 2-0-6 22:39 (0:2, 3:7, 1:6, 2:6, 1:7, 1:5, 5:3, 9:3

HAVLÍČKŮV BROD, PRAMEN (EMKO Havlíčkův Brod)
Bakov n/J, TS - 4-4-6 59:68 (8:7, 2:2, 5:5, 5:2, 2:6, 10:5, 6:4, 3:6, 5:4, 4:4, 4:10, 3:3, 1:4, 1:6)
Benešov, Arsenal - 4-0-0 27:17 (7:3, 6:4, 8:5, 6:5)
Brno, Dino - 5-1-0 48:23 (7:5, 7:5, 8:4, 3:3, 9:4, 14:2)
Brno, Helas - 5-2-7 66:85 (6:6, 3:6, 5:6, 9:6, 2:6, 4:7, 6:3, 6:4, 8:4, 8:3, 1:2, 3:3, 4:11, 1:18)
Brno, Lazio - 3-0-1 34:22 (4:5, 10:4, 10:7, 10:6)
České Budějovice, Bohemia - 3-0-1 38:19 (3:9, 8:2, 5:4, 22:4)
Český Krumlov, Adamíček - 3-0-1 21:9 (0:5, 11:4, 5:0, 5:0)
Frenštát p/R, Megas - 2-0-4 20:36 (6:3, 5:4, 2:5, 2:7, 3:4, 2:13)
Havířov, Baník - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 7-1-6 66:62 (4:2, 6:5, 3:4, 5:7, 4:4, 8:4, 4:7, 1:7, 4:3, 3:6, 6:3, 6:4, 10:2, 2:4)
Hlinsko, Dekora - 4-0-2 26:24 (5:1, 2:4, 3:7, 6:4, 13:3, 7:5)
Hradec Králové, Plumbum - 2-2-4 29:33 (5:5, 2:5, 1:2, 2:6, 3:9, 6:6, 5:0, 5:0)
Cheb, Ajax - 2-0-0 24:10 (14:4, 10:6)
Choceň, Gillotina - 3-1-0 25:9 (5:5, 7:2, 3:1, 10:1)
Chrudim, Era-pack - 1-0-1 6:10 (2:7, 4:3)
Jistebník, Cigi Caga - 2-0-16 46:109 (2:6, 2:6, 9:6, 3:4, 2:8, 2:10, 1:3, 2:12, 3:4, 3:5, 0:5, 0:9, 0:4, 6:4, 3:4, 2:9, 3:5, 3:5)
Kladno, Ebárna boys - 1-1-2 20:17 (6:7, 4:4, 8:3, 2:3)
Liberec, Alfa - 4-1-3 41:43 (5:4, 7:3, 8:1, 2:5, 7:4, 4:4, 4:5, 4:17)
Havířov, Slávia - 6-0-10 68:98 (2:4, 6:8, 5:10, 3:10, 2:6, 5:3, 0:6, 3:7, 10:6, 1:14, 5:7, 1:7, 8:3, 6:3, 6:4, 5:0)
Ostrava, Mikeska - 7-0-11 64:89 (2:4, 4:5, 1:5, 3:12, 2:4, 4:5, 2:6, 3:9, 6:5, 3:6, 6:4, 3:4, 7:5, 5:4, 5:3, 4:3, 3:2, 1:3)
Ostrava, VŠB - 2-0-0 7:5 (5:4, 2:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-2 14:17 (3:2, 4:3, 4:5, 3:7)
Poruba, Čepo - 1-0-1 13:9 (4:6, 9:3)
Praha, Benago - 6-1-9 72:78 (5:3, 2:5, 9:5, 2:7, 5:6, 2:2, 5:7, 6:8, 6:2, 7:4, 6:2, 7:3, 4:8, 3:4, 2:3, 1:9)
Praha, Letňany - 3-1-0 24:10 (2:2, 7:4, 4:2, 11:2)
Praha, Repas - 2-0-2 20:19 (1:3, 8:6, 4:5, 7:5)
Praha, Viktoria Žižkov - 4-2-12 69:105 (4:6, 2:7, 3:3, 5:5, 5:9, 6:8, 4:9, 1:6, 2:3, 4:6, 8:4, 4:3, 8:4, 4:9, 0:9, 6:2, 3:7, 0:5)
Prachatice, Rumpál - 6-2-4 71:41 (6:8, 2:6, 5:1, 6:5 3:3, 5:5, 3:5, 14:7, 12:1, 5:0, 5:0, 5:0)
Třinec, GKS - 2-0-0 13:5 (3:2, 10:3)
Ústí n/L, Combix - 3-3-4 48:48 (4:4, 3:3, 5:8, 5:7, 8:9, 3:2, 2:4, 6:5, 8:2, 4:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 7-1-10 82:99 (2:4, 5:1, 3:2, 4:11, 3:7, 4:6, 3:6, 3:8, 3:6, 5:5, 8:4, 10:4, 6:5, 7:3, 6:2, 6:11, 2:8, 2:6)
Zlín, Ajax - 3-2-3 38:39 (6:6, 3:3, 6:3, 3:5, 3:6, 3:8, 6:4, 8:4

HLINSKO, DEKORA (ETA Hlinsko)
Benešov, Arsenal - 4-1-1 46:20 (8:0, 4:4, 4:8, 8:2, 9:2, 13:4)
Český Krumlov, Adamíček - 3-0-1 24:13 (7:1, 2:1, 9:4, 6:7)
Havířov, Baník - 4-0-0 21:3 (4:2, 7:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 4-1-1 31:18 (2:3, 5:4, 4:2, 8:3, 9:3, 3:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 2-0-4 24:36 (1:5, 4:2, 7:3, 4:6, 3:13, 5:7)
Hradec Králové, Plumbum - 2-2-5 23:29 (2:4, 3:4, 3:0, 1:4, 1:2, 3:1, 2:2, 3:7, 5:5)
Cheb, Ajax - 1-0-2 14:17 (3:2, 7:9, 4:6)
Jistebník, Cigi Caga - 1-1-6 17:32 (1:1, 2:4, 1:3, 4:2, 4:5, 2:6, 1:7, 2:4)
Kladno, Ebárna Boys - 3-0-0 20:3 (2:1, 8:1, 10:1)
Liberec, Alfa - 2-0-0 11:4 (6:1, 5:3)
Ostrava, IFT C. - 2-1-6 29:44 (2:5, 3:5, 3:6, 3:3, 1:4, 5:4, 4:5, 2:7, 6:5)
Ostrava, Mikeska - 0-0-4 8:23 (4:5, 3:5, 1:6, 0:7)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 17:3 (10:0, 7:3)
Poruba, Čepo - 2-0-0 17:7 (9:5, 8:2)
Praha, Bohemians/Damned - 3-0-1 24:23 (3:2, 8:6, 3:8, 8:7)
Praha, Konflikt - 1-0-1 5:4 (3:4, 2:0)
Praha, Letňany - 0-2-0 6:6 (3:3, 3:3)
Praha, Repas - 5-0-1 40:25 (5:1, 3:1, 3:2, 6:8, 9:4, 14:9)
Praha, Viktoria Žižkov - 3-0-6 34:51 (3:1, 5:3, 5:8, 3:7, 5:2, 4:6, 5:7, 2:13, 2:4)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 4-2-3 49:45 (6:4, 4:4, 3:8, 4:5, 8:5, 4:4, 14:3, 3:9, 3:2)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 3:2 (3:2)
Třinec, GKS - 2-1-2 18:19 (3:3, 2:6, 3:2, 3:5, 7:3)
Ústí n/L, Combix - 4-1-4 37:35 (4:3, 2:2, 5:4, 1:3, 4:5, 7:2, 4:9, 3:4, 7:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-6 21:37 (1:3, 2:4, 4:6, 6:7, 5:13, 3:4)
Zlín, Ajax - 1-2-6 29:52 (2:3, 2:8, 5:7, 1:3, 4:4, 4:4, 8:7, 3:12, 0:4)

HODONÍN, BULLDOGS (Templář Ivančice)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 3:18 (0:9, 3:9)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-2 6:15 (3:8, 3:7)
Kladno, SK - 0-0-2 4:8 (2:5, 2:3)
Mladá Boleslav, Selp - 0-0-2 5:11 (4:7, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 3:9 (2:3, 1:6)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 4:8 (2:4, 2:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-1-1 4:9 (2:2, 2:7)
Praha, Benago - 0-0-2 4:8 (3:6, 1:2)
Praha, Eco-investment - 0-0-2 0:12 (0:6, 0:6)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-2 6:11 (4:7, 2:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-1-1 2:8 (0:6, 2:2)

HODONÍN, TANGO (Tango Brno)
Brno, Helas - 11-2-4 68:43 (6:3, 3:2, 4:2, 2:1, 5:2, 5:3, 0:4, 11:2, 7:3, 2:2, 6:3, 4:0, 5:5, 0:1, 5:2, 1:3, 2:5)
Brno, Rádio Krokodýl - 3-1-0 18:9 (5:3, 7:1, 1:1, 5:4)
Česká Lípa, Démoni - 3-2-1 38:22 (7:4, 11:4, 10:2, 3:3, 6:6, 1:3)
Hradec Králové, Mados - 7-1-0 49:22 (10:3, 6:2, 7:0, 5:4, 3:3, 3:2, 8:4, 7:4)
Chrudim, Era-pack - 1-2-22 55:136 (3:3, 1:6, 1:8, 2:7, 5:7, 2:2, 1:10, 3:9, 2:5, 4:5, 0:4, 2:4, 2:3, 3:6, 5:6, 3:2, 2:5, 2:6, 2:6, 2:8, 0:5, 3:7, 2:6, 1:2, 2:4)
Jistebník, CCM - 1-1-2 7:9 (2:3, 2:1, 2:4, 1:1)
Kladno, SK - 7-2-1 42:16 (6:1, 4:1, 2:2, 4:5, 9:1, 4:2, 2:2, 4:1, 4:1, 3:0)
Liberec, Andy - 2-0-0 14:2 (11:2, 3:0)
Litoměřice, Gardenline - 0-0-2 3:7 (2:4, 1:3)
Mělník, Olympik - 4-0-0 26:9 (5:2, 6:5, 9:0, 6:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 5-1-2 38:22 (7:4, 2:4, 2:1, 5:5, 5:1, 5:0, 9:2, 3:5)
Plzeň, Interobal - 9-1-2 82:34 (8:2, 6:4, 5:4, 5:0, 13:2, 12:1, 14:1, 7:2, 5:3, 1:7, 3:5, 3:3)
Praha, Bohemians 1905 - 9-1-6 81:63 (2:1, 6:4, 2:3, 12:4, 5:4, 5:7, 11:4, 4:8, 8:3, 7:2, 4:3, 3:4, 2:8, 0:3, 6:1, 4:4)
Praha, Slavia SK - 12-6-3 95:44 (5:3, 5:2, 1:1, 1:1, 3:5, 1:1, 1:1, 2:5, 6:3, 3:3, 5:0, 7:0, 6:0, 8:2, 9:2, 8:2, 9:2, 2:5, 5:1, 4:4, 4:1)
Praha, Sparta AC - 2-0-6 23:31 (5:3, 4:8, 4:5, 1:2, 1:3, 2:7, 4:0, 2:3)
Šumperk, Delta-Real - 4-0-0 36:15 (5:2, 6:2, 10:7, 15:4)
Teplice, Balticflora - 8-3-7 67:55 (3:3, 6:4, 0:3, 5:5, 5:4, 6:1, 5:0, 5:0, 8:3, 3:0, 9:1, 2:3, 3:3, 3:4, 2:4, 1:2, 0:7, 1:8)
Třinec, Likop - 5-0-1 23:12 (5:1, 2:1, 4:2, 3:2, 6:2, 3:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 10-1-5 75:45 (4:1, 2:3, 8:1, 6:2, 11:2, 6:3, 7:1, 3:2, 6:4, 7:1, 2:7, 2:3, 3:8, 1:1, 3:4, 4:2)
Zruč n/S, Benago - 12-6-12 148:140 (7:5, 7:2, 5:5, 5:6, 4:2, 8:4, 8:3, 3:5, 6:3, 6:1, 4:4, 5:1, 4:5, 3:9, 3:3, 5:3, 8:2, 8:2, 5:5, 3:7, 2:4, 8:8, 2:6, 11:5, 5:7, 0:1, 1:8, 3:11, 3:3, 5:10)

HRADEC KRÁLOVÉ, MADOS (UFA)
Brno, Helas - 4-1-3 34:30 (4:3, 1:2, 7:4, 2:7, 4:4, 7:1, 5:2, 4:7)
Brno, Rádio Krokodýl - 0-1-3 8:17 (3:4, 4:4, 0:4, 1:5)
Česká Lípa, Démoni - 1-1-2 9:10 (3:6, 4:0, 2:2, 0:2)
Hodonín, Tango - 0-1-7 22:49 (3:10, 2:6, 0:7, 4:5, 3:3, 2:3, 4:8, 4:7)
Chrudim, Era-pack - 0-0-8 17:61 (3:10, 1:8, 4:6, 3:5, 2:8, 1:10, 2:6, 1:8)
Kladno, SK - 2-1-3 22:18 (0:4, 1:3, 4:4, 0:4, 5:2, 12:1)
Litoměřice, Gardenline - 0-0-2 3:15 (1:8, 2:7)
Mělník, Olympik - 2-0-0 15:7 (5:4, 10:3)
Plzeň, Interobal - 3-0-3 22:23 (5:3, 5:4, 3:4, 6:3, 2:5, 1:4)
Praha, Slavia SK - 2-0-6 16:37 (1:5, 1:8, 4:3, 2:7, 0:3, 1:4, 2:6, 5:1)
Praha, Sparta AC - 1-2-5 20:33 (3:3, 1:2, 2:4, 2:5, 1:5, 7:4, 1:7, 3:3)
Teplice, Balticflora - 0-0-4 6:30 (2:5, 1:10, 3:11, 0:4)
Třinec, Likop - 0-1-3 8:22 (2:8, 3:3, 2:6, 1:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 3-1-4 30:37 (4:11, 6:0, 7:2, 1:8, 6:4, 3:7, 2:2, 1:3)
Zruč n/S, Benago - 1-1-6 25:36 (2:3, 4:5, 3:4, 4:4, 2:6, 4:6, 4:2, 2:6)

HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Bakov n/J, TS - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Benešov, Arsenal - 4-1-1 31:14 (4:2, 2:3, 4:4, 5:3, 9:0, 7:2)
Brno, Dino - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Brno, Lazio - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Český Krumlov, Adamíček - 4-0-0 25:9 (3:0, 7:0, 11:6, 4:3)
Havířov, Baník - 2-0-2 11:4 (1:3, 0:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 2-0-6 10:24 (1:0, 1:2, 1:2, 0:1, 5:4, 2:5, 0:5, 0:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 4-2-2 33:29 (5:5, 5:2, 2:1, 6:2, 9:3, 6:6, 0:5, 0:5)
Hlinsko, Dekora - 5-2-2 29:23 (4:2, 4:3, 0:3, 4:1, 2:1, 1:3, 2:2, 7:3, 5:5)
Cheb, Ajax - 2-0-1 15:7 (4:1, 8:2, 3:4)
Jistebník, Cigi Caga - 2-0-8 17:45 (2:4, 3:2, 0:2, 1:5, 1:5, 3:4, 2:9, 5:4, 0:5, 0:5)
Kladno, Ebárna Boys - 2-1-0 17:6 (1:1, 7:1, 9:4)
Liberec, Alfa - 1-1-0 7:4 (5:2, 2:2)
Ostrava, IFT C. - 2-2-7 27:47 (2:3, 1:1, 5:9, 2:5, 4:3, 2:2, 1:4, 4:7, 6:3, 0:5, 0:5)
Ostrava, Mikeska - 2-0-4 16:23 (3:0, 9:0, 2:10, 2:3, 0:5, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 7:1 (2:1, 5:0)
Poruba, Čepo - 1-1-0 11:8 (9:6, 2:2)
Praha, Bohemians/Damned - 2-0-4 13:29 (6:1, 3:1, 1:6, 3:11, 0:5, 0:5)
Praha, Konflikt - 1-0-1 7:3 (1:2, 6:1)
Praha, Letňany - 2-0-0 5:1 (3:1, 2:0)
Praha, Repas - 3-2-1 28:19 (0:5, 4:3, 7:2, 4:4, 5:5, 8:0)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-2-9 24:52 (3:4, 1:4, 3:9, 3:3, 4:4, 3:5, 2:5, 4:5, 1:3, 0:5, 0:5)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 4-4-3 36:33 (3:3, 1:1, 4:3, 2:4, 4:4, 4:4, 3:2, 9:0, 6:2, 0:5, 0:5)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 6:1 (6:1)
Třinec, GKS - 1-1-3 12:16 (2:3, 1:1, 1:5, 3:4, 5:3)
Ústí n/L, Combix - 6-0-5 46:43 (2:4, 3:7, 5:3, 4:3, 7:5, 9:0, 3:4, 5:1, 8:6, 0:5, 0:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 2-2-4 26:36 (6:5, 4:5, 2:2, 4:4, 6:4, 4:6, 0:5, 0:5)
Zlín, Ajax - 1-3-7 16:45 (1:7, 2:2, 1:5, 4:4, 1:1, 1:5, 4:3, 2:5, 0:3, 0:5, 0:5)

CHEB, CAR SYSTEM (Ajax Cheb)
Bakov n/J, TS - 0-0-2 8:12 (4:6, 4:6)
Brno, Helas - 1-0-1 6:11 (2:8, 4:3)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 7:16 (3:10, 4:6)
Havířov, Slovan - 1-0-1 7:9 (5:2, 2:7)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-2 10:24 (4:14, 6:10)
Hlinsko, Dekora - 2-0-1 17:14 (2:3, 9:7, 6:4)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-2 7:15 (1:4, 2:8, 4:3)
Chrudim, Era-pack - 0-1-1 4:6 (2:2, 2:4)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-4 5:36 (0:12, 1:4, 3:12, 1:8)
Kladno, Ebárna Boys - 1-1-1 20:16 (1:3, 11:5, 8:8)
Liberec, Alfa - 1-0-1 14:16 (8:4, 6:12)
Ostrava, IFT C. - 0-0-3 8:27 (0:5, 6:17, 2:5)
Ostrava, Mikeska - 2-0-2 27:23 (5:7, 11:7, 7:3, 4:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 5:7 (2:5, 3:2)
Poruba, Čepo - 0-1-1 5:10 (5:5, 0:5)
Praha, Benago - 2-0-2 21:17 (5:8, 11:2, 2:5, 3:2)
Praha, Viktoria žižkov - 0-0-5 17:35 (2:11, 3:7, 5:7, 3:4, 4:6)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 1-0-2 18:13 (3:5, 11:2, 4:6)
Příbram, Březové hory - 0-0-1 1:7 (1:7)
Třinec, GKS - 0-0-1 0:5 (0:5)
Ústí n/L, Combix - 1-0-2 6:15 (0:6, 3:2, 3:7)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-1-2 14:24 (6:6, 2:11, 4:7, 2:0)
Zlín, Ajax - 0-0-3 2:18 (0:5, 2:8, 0:5)

CHOCEŇ, GILLOTINA
Bakov n/J, TS - 0-0-4 9:28 (2:13, 5:8, 1:4, 1:3)
Brno, Dino - 2-0-0 14:5 (9:2, 5:3)
Brno, Helas - 1-1-2 15:18 (5:5, 2:4, 6:4, 2:5)
Frenštát p/R, Megas - 1-0-1 11:10 (9:7, 2:3)
Havířov, Slovan - 0-2-2 13:18 (5:5, 4:6, 2:2, 2:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-1-3 9:25 (5:5, 2:7, 1:3, 1:10)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-4 5:15 (2:3, 0:7, 1:2, 2:3)
Liberec, Alfa - 0-0-4 15:22 (3:4, 2:3, 3:6, 7:9)
Ostrava, Mikeska - 0-0-4 12:35 (1:7, 2:9, 2:11, 7:7)
Ostrava, Baník - 0-0-4 7:17 (2:7, 1:2, 2:4, 2:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 4:9 (2:3, 2:6)
Praha, Bohemians - 2-0-2 24:22 (6:7, 6:2, 3:5, 9:8)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-4 14:28 (4:6, 2:5, 4:10, 4:7)
Prachatice, Rumpál - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-1-2 10:18 (4:7, 1:8, 2:2, 3:1)

CHRUDIM, ERA-PACK
Bakov n/J, TS - 3-1-4 29:34 (8:4, 3:9, 0:3, 3:4, 5:2, 2:5, 6:5, 2:2)
Brno, Radio Krokodýl - 4-0-0 25:7 (9:3, 5:1, 7:0, 4:3)
Brno, Helas - 26-4-2 181:74 (5:6, 4:3, 3:9, 5:3, 6:6, 6:2, 1:1, 6:2, 5:2, 1:1, 3:3, 7:6, 5:3, 7:4, 9:2, 9:2, 10:1, 10:1, 4:3, 7:1, 8:1, 3:1, 5:2, 3:0, 2:0, 6:2, 4:1, 9:0, 6:2, 12:0, 10:2, 6:0)
Česká Lípa, Démoni - 6-0-0 60:4 (16:2, 11:0, 11:0, 10:0, 3:1, 9:1)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-1 10:6 (3:4, 7:2)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 18:3 (9:0, 9:3)
Hodonín, Tango - 22-2-1 136:55 (3:3, 6:1, 8:1, 7:2, 7:5, 2:2, 10:1, 9:3, 5:2, 5:4, 4:0, 4:2, 3:2, 6:3, 6:5, 2:3, 5:2, 6:2, 6:2, 8:2, 5:0, 7:3, 6:2, 2:1, 4:2)
Hradec Králové, Mados - 8-0-0 61:17 (10:3, 8:1, 6:4, 5:3, 8:2, 10:1, 6:2, 8:1)
Cheb, Car System - 1-1-0 6:4 (2:2, 4:2)
Jistebník, Cigi Caga - 15-3-4 96:48 (4:4, 5:2, 4:0, 0:5, 2:2, 6:2, 5:2, 2:2, 0:5, 5:1, 5:2, 6:7, 4:2, 3:1, 1:2, 4:0, 4:1, 2:1, 8:3, 4:2, 12:1, 10:1)
Kladno, SK - 24-1-1 167:38 (7:1, 6:5, 3:1, 4:2, 5:5, 3:0, 4:0, 2:7, 4:1, 6:3, 4:1, 10:0, 5:3, 8:2, 7:0, 13:1, 7:2, 9:1, 5:0, 16:1, 4:0, 3:0, 7:0, 8:1, 6:0, 11:1)
Liberec, Alfa - 4-0-2 43:19 (13:1, 4:8, 14:1, 6:3, 3:0, 3:6)
Liberec, Andy - 2-0-0 39:3 (15:3, 24:0)
Litoměřice, Gardenline - 0-2-0 5:5 (2:2, 5:5)
Mělník, Olympik - 6-0-0 53:14 (5:1, 7:3, 12:2, 11:5, 5:2, 13:1)
Ostrava, Mikeska - 7-3-5 55:38 (4:2, 3:3, 4:3, 1:2, 3:6, 6:3, 1:4, 2:2, 2:1, 2:3, 3:4, 3:1, 7:1, 11:0, 3:3)
Ostrava, VŠB - 5-0-1 30:14 (0:4, 4:3, 9:1, 3:2, 6:3, 8:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 22-3-2 160:56 (2:1, 5:2, 5:2, 4:4, 5:1, 4:2, 6:2, 1:1, 6:3, 0:2, 9:3, 4:1, 2:0, 5:3, 5:0, 3:2, 3:1, 9:7, 6:1, 9:0, 17:1, 0:5, 11:3, 4:4, 9:3, 10:2, 16:0)
Plzeň, Interobal - 14-0-0 109:22 (3:2, 6:2, 12:2, 9:4, 15:1, 7:2, 7:2, 15:0, 4:2, 14:1, 6:1, 4:2, 5:1, 2:0)
Praha, Bohemians 1905 - 11-1-0 77:26 (4:2, 10:2, 5:1, 10:3, 5:3, 7:2, 6:1, 4:4, 9:1, 8:2, 5:3, 4:2)
Praha, Slavia SK - 46-7-7 325:122 (3:3, 6:3, 1:3, 5:2, 1:1, 2:2, 2:2, 3:1, 7:4, 5:5, 3:6, 3:2, 4:6, 7:3, 3:2, 4:1, 5:8, 2:7, 3:4, 3:1, 8:2, 4:2, 4:3, 7:2, 8:1, 6:0, 4:3, 3:1, 10:2, 7:1, 9:5, 2:2, 6:1, 7:1, 8:3, 5:0, 7:0, 6:0, 3:0, 7:0, 8:0, 10:0, 9:0, 4:2, 10:1, 8:1, 5:1, 7:0, 8:0, 6:4, 5:1, 5:0, 10:1, 10:0, 7:2, 6:2, 4:4, 3:6, 2:0, 5:2)
Praha, Sparta AC - 10-1-0 62:15 (3:1, 5:2, 6:0, 7:3, 7:0, 8:2, 4:1, 4:2, 7:1, 3:3, 8:0)
Slaný, Čechie - 2-0-0 12:7 (7:4, 5:3)
Šumperk, Delta-Real - 11-1-0 97:19 (3:2, 5:0, 10:1, 4:4, 5:2, 11:3, 8:0, 11:0, 7:1, 5:3, 13:3, 15:0)
Teplice, Balticflora - 26-4-7 160:85 (4:1, 5:2, 6:3, 5:1, 1:4, 3:2, 3:3, 3:0, 5:2, 3:1, 8:2, 1:4, 5:0, 5:3, 3:4, 4:2, 7:0, 6:2, 5:3, 3:3, 4:5, 8:3, 8:2, 3:0, 11:1, 9:3, 3:4, 5:3, 4:1, 4:2, 4:3, 2:3, 1:6, 4:4, 1:1, 1:0, 3:2)
Třinec, Likop - 13-1-3 109:38 (3:3, 5:3, 2:6, 2:4, 3:1, 0:4, 5:3, 10:5, 15:0, 13:2, 4:0, 6:0, 6:1, 6:3, 12:1, 8:1, 9:1)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 31-8-6 256:87 (2:2, 4:6, 2:4, 1:5, 1:1, 3:5, 2:2, 1:1, 4:4, 7:3, 4:1, 0:1, 1:1, 6:3, 2:5, 4:0, 8:1, 6:4, 6:2, 5:2, 10:1, 3:1, 9:1, 8:3, 7:1, 11:2, 9:1, 4:4, 10:2, 6:0, 14:1, 10:2, 6:2, 20:0, 6:1, 4:1, 7:1, 3:3, 8:0, 3:0, 8:3, 7:0, 6:2, 3:1, 5:1)
Zruč n/S, Benago - 34-5-6 243:121 (2:3, 5:6, 10:1, 4:7, 7:4, 3:2, 3:6, 6:3, 3:4, 4:2, 3:3, 2:2, 4:3, 6:4, 11:2, 7:3, 8:2, 4:1, 7:4, 5:1, 4:3, 6:4, 9:2, 4:1, 9:1, 7:3, 7:2, 7:0, 5:3, 3:2, 5:2, 3:3, 5:1, 5:0, 10:1, 8:2, 8:4, 7:2, 5:4, 2:3, 6:4, 3:3, 7:5, 1:0, 3:3)

JISTEBNÍK, CIGI CAGA MIKESKA
Bakov n/J, TS - 11-7-7 76:72 (1:1, 4:4, 5:3, 3:6, 2:2, 5:4, 1:4, 4:0, 1:1, 2:4, 3:6, 2:2, 2:3, 0:3, 7:3, 4:4, 1:8, 2:1, 0:0, 5:4, 5:2, 4:2, 4:2, 3:1, 6:2)
Benešov, Arsenal - 3-1-2 28:21 (6:1, 4:6, 7:3, 3:5, 4:4, 4:2)
Brno, Dino - 5-0-1 40:15 (9:3, 5:2, 0:3, 6:0, 11:3, 9:4)
Brno, Helas - 8-9-9 96:87 (2:2, 7:2, 6:3, 3:5, 1:1, 4:4, 2:2, 2:3, 3:3, 0:2, 2:2, 0:2, 7:5, 3:4, 3:5, 5:7, 7:4, 7:0, 6:4, 4:4, 2:2, 2:4, 4:4, 7:6, 2:3, 5:4)
Brno, Lazio - 3-1-0 23:6 (4:4, 6:1, 8:1, 5:0)
Brno, Tango - 2-1-1 9:7 (3:2, 1:2, 4:2, 1:1)
České Budějovice, Bohemia - 4-0-0 27:12 (7:4, 7:3, 7:2, 6:3)
Český Krumlov, Adamíček - 6-0-0 30:8 (6:3, 4:2, 3:2, 7:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Baník - 3-0-1 19:4 (1:2, 8:2, 5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 11-2-5 84:50 (1:5, 2:5, 2:1, 4:5, 4:4, 4:3, 5:5, 5:1, 5:2, 10:1, 3:5, 5:3, 6:3, 4:1, 5:0, 1:2, 6:1, 12:3)
Havířov, Slovan - 11-0-3 71:25 (6:2, 7:2, 3:4, 5:3, 9:0, 7:1, 1:2, 5:2, 1:3, 4:1, 4:1, 5:2, 11:1, 3:1)
Havlíčkův Brod, Pramen - 16-0-2 109:46 (6:2, 6:2, 6:9, 4:3, 8:2, 10:2, 3:1, 12:2, 4:3, 5:3, 5:0, 9:0, 4:0, 4:6, 4:3, 9:2, 5:3, 5:3)
Hlinsko, Dekora - 6-1-1 32:17 (1:1, 4:2, 3:1, 2:4, 5:4, 6:2, 7:1, 4:2)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 15:6 (8:3, 7:3)
Hradec Králové, Plumbum - 8-0-2 45:17 (4:2, 2:3, 2:0, 5:1, 5:1, 4:3, 9:2, 4:5, 5:0, 5:0)
Cheb, Car System - 4-0-0 36:5 (12:0, 4:1, 12:3, 8:1)
Choceň, Gillotina - 4-0-0 15:5 (3:2, 7:0, 2:1, 3:2)
Chrudim, Era-pack - 4-3-15 48:96 (4:4, 2:5, 5:0, 0:4, 2:6, 2:2, 2:5, 2:2, 5:0, 1:5, 2:5, 7:6, 2:4, 1:3, 2:1, 0:4, 1:4, 1:2, 3:8, 2:4, 1:12, 1:10)
Kladno, SK - 11-0-3 68:28 (6:0, 9:0, 6:3, 5:1, 7:0, 5:1, 4:0, 7:4, 7:6, 4:3, 0:2, 1:2, 4:2, 3:4)
Liberec, Alfa - 10-2-4 80:42 (5:5, 2:4, 2:7, 4:1, 3:1, 6:0, 4:9, 10:1, 5:0, 2:2, 4:3, 4:1, 14:1, 1:3, 7:0, 7:4)
Mělník, Olympik - 3-1-0 17:9 (2:2, 4:2, 4:2, 7:3)
Ostrava, Mikeska - 11-6-11 74:66 (4:2, 3:2, 9:5, 2:0, 1:2, 1:4, 2:3, 3:5, 1:4, 2:2, 5:1, 0:0, 0:1, 0:3, 1:3, 2:3, 3:3, 0:3, 3:1, 4:4, 2:3, 7:2, 3:0, 3:1, 5:3, 4:2, 3:3, 1:1)
Ostrava, VŠB - 9-1-1 46:15 (5:1, 6:2, 3:1, 2:0, 4:0, 6:0, 2:0, 8:4, 2:3, 3:3, 5:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 17-0-5 85:54 (4:3, 5:0, 6:1, 4:3, 4:2, 5:3, 1:3, 7:3, 3:4, 3:4, 2:1, 4:3, 4:2, 4:1, 6:2, 4:0, 1:0, 2:5, 3:1, 3:5, 5:4, 5:4)
Plzeň, Indoss - 2-1-1 23:14 (11:2, 5:4, 3:4, 4:4)
Poruba, Čepo - 2-0-0 11:4 (7:1, 4:3)
Praha, Bohemians 1905 - 2-1-1 10:11 (1:1, 2:1, 4:2, 3:7)
Praha, Konflikt - 1-0-1 4:4 (3:1, 1:3)
Praha, Letňany - 4-0-0 33:9 (7:3, 4:0, 13:2, 9:4)
Praha, Repas - 5-0-1 35:7 (3:1, 6:0 1:2, 9:0, 2:0, 14:4)
Praha, Slavia SK - 23-8-17 180:145 (5:1, 4:3, 3:2, 1:2, 5:4, 7:4, 3:4, 3:4, 2:5, 5:2, 2:3, 1:1, 3:4, 5:12, 4:0, 7:3, 5:2, 3:0, 9:3, 4:3, 3:3, 3:1, 8:2, 3:3, 6:3, 8:5, 2:3, 7:3, 7:4, 4:5, 2:1, 4:6, 4:3, 5:5, 5:1, 8:4, 2:7, 2:6, 1:3, 3:3, 5:5, 3:3, 0:1, 5:6, 2:4, 7:0, 2:2, 0:5)
Prachatice, Rumpál - 10-1-3 84:30 (13:5, 1:2, 6:0, 2:1, 2:5, 8:3, 10:3, 14:3, 6:2, 1:2, 8:1, 3:3, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 1-0-1 16:9 (4:5, 12:4)
Šumperk, Delta-Real - 7-2-3 64:37 (3:2, 11:2, 3:3, 6:3, 3:6, 5:6, 4:3, 9:3, 3:6, 7:0, 3:3, 7:0)
Teplice, Balticflora - 4-1-6 39:32 (15:1, 6:3, 2:4, 5:3, 1:0, 1:2, 3:7, 2:3, 1:3, 1:1, 2:5)
Třinec, GKS - 2-2-0 21:8 (3:3, 2:2, 8:2, 8:1)
Třinec, SKP Likop - 10-1-3 64:30 (3:4, 5:1, 2:4, 5:1, 1:1, 6:3, 4:3, 3:1, 6:0, 4:2, 9:0, 9:1, 1:6, 6:3)
Ústí n/L, Combix - 8-0-2 52:23 (6:1, 4:5, 5:2, 3:4, 7:3, 3:2, 5:1, 6:2, 7:1, 6:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 25-6-14 171:143 (5:1, 1:1, 1:4, 7:2, 1:3, 3:1, 7:3, 5:4, 8:2, 3:3, 5:1, 6:5, 6:2, 9:3, 6:5, 5:2, 6:4, 2:2, 4:3, 2:3, 3:2, 3:7, 4:5, 1:5, 2:1, 4:4, 5:1, 1:10, 1:1, 4:6, 4:3, 1:2, 3:1, 4:4, 5:0, 4:3, 4:1, 2:3, 4:3, 2:5, 4:2, 1:5, 3:4, 5:7, 5:4)
Zlín, Ajax - 6-0-4 42:20 (2:1, 2:3, 4:1, 0:2, 2:3, 1:5, 5:2, 2:0, 9:3, 15:0)
Zruč nad Sázavou, Benago - 20-2-10 117:86 (2:3, 1:0, 2:0, 7:4, 6:3, 4:1, 6:6, 7:0, 9:4, 6:1, 3:0, 2:0, 6:3, 1:2, 1:3, 3:2, 4:2, 5:3, 5:2, 3:1, 2:5, 6:4, 7:1, 5:2, 4:1, 2:4, 2:5, 0:6, 1:4, 0:5, 2:6, 3:3)

KLADNO, SK SAT-AN (Ebárna Boys Kladno)
Bakov n/J, TS - 1-1-2 11:20 (5:1, 1:12, 3:5, 2:2
Brno, Helas - 5-2-9 49:65 (3:2, 4:7, 3:4, 6:5, 3:5, 3:3, 3:9, 6:2, 3:5, 6:3, 0:5, 2:2, 3:1, 2:3, 1:6, 1:3)
Brno, Radio Krokodýl - 2-0-2 15:13 (4:2, 8:1, 1:4, 2:6)
Brno, Tango - 1-2-7 16:42 (1:6, 1:4, 2:2, 5:4, 1:9, 2:4, 2:2, 1:4, 1:4, 0:3)
Česká Lípa, Démoni - 4-0-0 24:9 (4:3, 6:3, 6:2, 8:1)
Havířov, Slovan - 0-1-1 4:9 (4:4, 0:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 2-1-1 17:20 (7:6, 4:4, 3:2, 3:8)
Hlinsko, Dekora - 0-0-3 3:20 (1:2, 1:8, 1:10)
Hodonín, Kladno - 2-0-0 8:4 (5:2, 3:2)
Hradec Králové, Mados - 3-1-2 18:22 (4:0, 3:1, 4:4, 4:0, 2:5, 1:12)
Hradec Králové, Plumbum - 0-1-2 6:17 (1:1, 1:7, 4:9)
Cheb, Ajax - 1-1-1 16:20 (3:1, 5:11, 8:8)
Chrudim, Era-pack - 1-1-24 38:167 (5:6, 1:7, 1:3, 2:4, 5:5, 0:3, 0:4, 7:2, 1:4, 3:6, 1:4, 0:10, 3:5, 2:8, 0:7, 1:13, 2:7, 1:9, 0:5, 1:16, 0:4, 0:3, 0:7, 1:8, 0:6, 1:11)
Jistebník, Cigi Caga - 3-0-11 28:68 (0:6, 0:9, 1:5, 3:6, 0:7, 1:5, 0:4, 4:7, 6:7, 3:4, 2:0, 2:1, 2:4, 4:3)
Liberec, Alfa - 0-1-1 7:12 (4:4, 3:8)
Liberec, Andy - 2-0-0 13:9 (9:6, 4:3)
Mělník, Olympik - 1-0-3 13:16 (3:5, 2:3, 4:2, 4:6)
Ostrava, IFT C. - 0-0-3 10:26 (0:5, 5:12, 5:9)
Ostrava, Mikeska - 4-1-5 30:36 (2:6, 2:8, 8:5, 5:7, 3:4, 1:4, 1:0, 3:1, 4:0, 1:1)
Ostrava, VŠB - 2-0-4 17:20 (2:5, 1:2, 0:4, 7:3, 2:4, 5:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 5-2-5 32:36 (5:3, 3:2, 2:5, 5:2, 3:5, 3:2, 1:1, 2:4, 1:3, 3:3, 4:2, 0:4)
Plzeň, Interobal - 3-2-5 26:38 (0:5, 3:2, 1:3, 3:3, 3:4, 4:3, 4:1, 3:5, 3:3, 2:9)
Poruba, Čepo - 1-0-1 6:12 (3:10, 3:2)
Praha, Bohemians - 0-0-4 8:22 (2:5, 1:4, 2:6, 3:7)
Praha, Slavia SK - 2-4-17 53:107 (4:5, 4:10, 4:7, 1:2, 4:5, 1:5, 0:5, 3:4, 1:5, 2:4, 1:4, 2:5, 1:5, 4:2, 4:4, 0:0, 4:4, 6:3, 3:6, 3:3, 0:6, 0:8, 1:5)
Praha, Sparta AC - 1-1-4 10:24 (1:1, 1:3, 2:9, 5:3, 0:4, 1:4)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 0-0-3 13:24 (4:8, 2:8, 7:8)
Příbram, Březové hory - 0-0-1 1:7 (1:7)
Šumperk, Delta-Real - 3-3-4 39:44 (5:2, 4:5, 5:4, 2:5, 3:3, 1:7, 6:6, 3:5, 5:2, 5:5)
Teplice, Balticflora - 4-3-7 41:55 (3:3, 5:2, 3:3, 6:4, 0:2, 5:3, 4:5, 2:2, 2:6, 3:6, 1:5, 5:3, 1:3, 1:8)
Třinec, Likop - 2-0-4 21:24 (3:5, 1:7, 2:6, 8:1, 5:1, 2:4)
Třinec, GKS - 0-0-1 0:5 (0:5)
Ústí n/L, Combix - 0-1-2 11:16 (4:6, 2.5, 5:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 3-2-17 54:110 (8:14, 6:5, 2:11, 3:4, 0:7, 3:3, 1:2, 1:5, 2:3, 2:3, 2:3, 3:8, 2:2, 1:4, 2:4, 1:5, 5:2, 3:2, 2:7, 2:3, 2:6, 1:7)
Zlín, Ajax - 0-0-3 5:20 (0:5, 3:9, 2:6)
Zruč n/S, Benago - 9-3-13 77:135 (1:14, 3:16, 5:4, 3:3, 4:3, 4:3, 2:7, 8:4, 3:7, 4:3, 2:5, 6:5, 3:1, 4:3, 1:6, 0:6, 3:2, 4:4, 3:6, 2:2, 1:4, 1:6, 1:4, 6:9, 3:8)

LIBEREC, ALFA
Bakov n/J, TS - 3-1-8 51:61 (3:4, 6:2, 4:8, 2:6, 3:4, 4:1, 2:6, 7:7, 12:3, 2:11, 3:4, 3:5)
Benešov, Arsenal - 1-0-1 12:22 (7:3, 5:19)
Brno, Dino - 1-1-0 6:5 (4:3, 2:2)
Brno, Helas - 5-1-6 59:69 (3:7, 7:6, 1:8, 3:3, 8:6, 4:7, 9:7, 6:4, 8:3, 1:6, 3:5, 6:7)
Český Krumlov, Adamíček - 3-0-1 21:7 (3:4, 8:3, 5:0, 5:0)
Frenštát p/R, Megas - 2-3-5 40:77 (2:7, 5:5, 6:6, 2:7, 5:5, 6:8, 5:3, 0:14, 6:5, 3:17)
Havířov, Baník - 0-0-2 7:15 (4:6, 3:9)
Havířov, Slávia - 4-0-4 46:48 (3:6, 2:8, 3:5, 7:5, 8:12,10:4, 3:2, 10:6)
Havířov, Slovan - 1-2-1 20:15 (9:3, 3:4, 4:4, 4:4)
Havlíčkův Brod, Pramen - 3-1-4 43:41 (4:5, 3:7, 1:8, 5:2, 4:7, 4:4, 17:4, 5:4)
Hlinsko, Dekora - 0-0-2 4:11 (1:6, 3:5)
Hradec Králové, Plumbum - 0-1-1 4:7 (2:5, 2:2)
Cheb, Car System - 1-0-1 16:14 (4:8, 12:6)
Choceň, Gillotina - 4-0-0 22:15 (4:3, 3:2, 6:3, 9:7)
Chrudim, Era-pack - 2-0-4 19:43 (1:13, 8:4, 3:6, 1:14, 6:3, 0:3)
Jistebník, Cigi Caga - 4-2-10 42:80 (5:5, 4:2, 7:2, 1:4, 1:3, 0:6, 9:4, 1:10, 0:5, 2:2, 3:4, 1:4, 3:1, 1:14, 4:7, 0:7)
Kladno, Ebárna Boys - 1-1-0 12:7 (8:3, 4:4)
Ostrava, Mikeska - 3-1-8 43:66 (5:7, 4:8, 1:14, 6:4, 5:2, 2:7, 6:3, 4:5, 4:5, 1:1, 2:6, 3:4)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 11:9 (1:4, 10:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 5-1-4 45:45 (1:3, 8:0, 6:5, 1:7, 6:5, 3:3, 5:6, 7:6, 6:1, 2:9)
Praha, Benago - 6-1-5 57:53 (2:4, 2:1, 6:10, 8:2, 5:11, 2:1, 3:3, 9:5, 3:4, 8:3, 8:4, 1:5)
Praha, Konflikt - 0-0-2 3:10 (2:5, 1:5)
Praha, Repas - 0-0-2 5:9 (2:3, 3:6)
Praha, Viktoria Žižkov - 5-0-9 80:96 (3:14, 0:1, 8:11, 13:7, 3:5, 3:5, 9:8, 3:6, 5:11, 10:6, 4:6, 7:3, 9:7, 3:6)
Prachatice, Rumpál - 2-1-1 20:15 (5:5, 5:10, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 0-0-2 10:17 (6:11, 4:6)
Třinec, GKS - 0-1-1 12:20 (6:6, 6:14)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 0:21 (0:9, 0:12)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 2-1-9 54:102 (4:8, 4:5, 6:7, 3:15, 7:4, 6:9, 6:11, 9:10, 4:3, 1:16, 4:4, 0:10)
Zlín, Ajax - 0-0-2 5:16 (1:10, 4:6)

LIBEREC, ANDY
Brno, Tango - 0-0-2 2:14 (2:11, 0:3)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 3:39 (3:15, 0:24)
Kladno, SK - 0-0-2 9:13 (6:9, 3:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 8:22 (5:8, 3:14)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 10:15 (1:8, 9:7)
Praha, Bohemians 1905 - 0-0-2 6:13 (4:5, 2:8)
Praha, Slavia SK - 0-0-2 2:15 (0:7, 2:8)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-1 13:11 (7:3, 6:8)
Teplice, Balticflora - 0-0-2 4:14 (3:8, 1:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-2 8:20 (2:13, 6:7)
Zruč nad Sázavou, Benago - 0-0-2 7:28 (4:8, 3:20)

LITOMĚŘICE, GARDENLINE
Brno, Helas - 1-1-0 8:6 (7:5, 1:1)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-1 3:3 (1:0, 2:3)
Hodonín, Tango - 2-0-0 7:3 (4:2, 3:1)
Hradec Králové, Mados - 2-0-0 15:3 (8:1, 7:2)
Chrudim, Era-pack - 0-2-0 5:5 (2:2, 3:3)
Plzeň, Interobal - 0-1-1 8:11 (5:8, 3:3)
Praha, Slavia - 1-0-1 5:5 (2:3, 3:2)
Praha, Sparta - 2-1-4 25:26 (2:3, 6:2, 5:5, 2:4, 5:3, 2:4, 3:5)
Třinec, SKP Likop - 0-1-1 5:7 (4:6, 1:1)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-1 9:10 (2:7, 7:3)
Zruč n/S, Benago - 2-0-0 6:4 (3:2, 3:2)

MĚLNÍK, OLYMPIK
Brno, Helas - 0-1-5 16:35 (1:2, 3:10, 2:2, 5:7, 2:6, 3:8)
Brno, Tango - 0-0-4 9:26 (2:5, 5:6, 0:9, 2:6)
Hradec Králové, Mados - 0-0-2 7:15 (4:5, 3:10)
Chrudim, Era-pack - 0-0-6 14:53 (1:5, 3:7, 2:12, 5:11, 2:5, 1:13)
Jistebník, Cigi Caga - 0-1-3 9:17 (2:2, 2:4, 2:4, 3:7)
Kladno, SK - 3-0-1 16:13 (5:3, 3:2, 2:4, 6:4)
Ostrava, VŠB - 0-1-1 6:10 (2:6, 4:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-2 11:12 (2:1, 2:5, 5:2, 2:4)
Praha, Bohemians 1905 - 1-1-0 8:4 (6:2, 2:2)
Praha, Slavia SK - 1-0-5 13:28 (2:3, 4:2, 0:4, 2:8, 1:2, 4:9)
Praha, Sparta AC - 0-0-2 4:15 (2:10, 2:5)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-2 23:20 (4:7, 10:2, 3:8, 6:3)
Teplice, Balticflora - 0-0-6 13:53 (2:8, 1:4, 2:6, 2:11, 2:12, 4:12)
Třinec, Likop - 0-1-1 6:8 (4:4, 2:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-5 23:32 (6:4, 5:7, 5:8, 4:5, 1:3, 2:5)
Zruč nad Sázavou, Benago - 0-2-4 17:36 (3:4, 1:4, 1:1, 8:8, 2:12, 2:7)

OSTRAVA, MIKESKA (Pragoclima Ostrava)
Bakov n/J, TS - 5-2-11 64:65 (8:0, 9:3, 5:5, 1:5, 4:0, 5:6, 1:4, 3:4, 0:2, 3:0, 2:3, 1:4, 3:5, 0:5, 2:6, 6:8, 4:4, 7:1)
Benešov, Arsenal - 1-1-0 10:5 (2:2, 8:3)
Brno, Dino - 5-1-0 50:27 (5:4, 11:2, 8:4, 5:5, 8:5, 13:7)
Brno, Helas - 8-5-10 78:73 (2:3, 7:2, 6:2, 1:5, 4:4, 0:2, 6:5, 3:3, 5:1, 3:5, 2:4, 4:4, 7:3, 2:4, 1:4, 2:2, 2:3, 2:2, 3:1, 3:5, 7:4, 4:2, 2:3)
Brno, Lazio - 4-0-0 22:8 (7:2, 4:0, 7:3, 4:3)
České Budějovice, Bohemia - 4-0-0 29:7 (7:2, 11:3, 6:2, 5:0)
Český Krumlov, Adamíček - 4-0-0 21:5 (6:3, 5:2, 5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 8-2-4 65:56 (3:5, 5:11, 8:4, 6:5, 7:3, 5:3, 6:1, 4:4, 3:4, 6:3, 3:3, 1:5, 4:2, 4:3)
Havířov, Slovan - 11-1-0 64:31 (4:3, 4:3, 9:3, 3:3, 4:3, 4:2, 4:2, 7:1, 6:3, 4:3, 8:4, 7:1)
Havlíčkův Brod, Pramen - 11-0-7 89:64 (4:2, 5:4, 5:1, 12:3, 4:2, 5:4, 6:2, 9:3, 5:6, 6:3, 4:6, 4:3, 5:7, 4:5, 3:5, 3:4, 3:1, 2:3)
Hlinsko, Dekora - 4-0-0 23:8 (5:4, 5:3, 6:1, 7:0)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 9:3 (3:2, 6:1)
Hradec Králové, Plumbum - 4-0-2 23:16 (0:3, 0:9, 10:2, 3:2, 5:0, 5:0)
Cheb, Car System - 2-0-2 23:27 (7:5, 7:11, 3:7, 6:4)
Choceň, Gillotina - 4-0-0 35:12 (7:1, 9:2, 11:2, 8:7)
Chrudim, Era-pack - 5-3-7 38:55 (2:4, 3:3, 2:1, 3:4, 3:6, 6:3, 4:1, 2:2, 1:2, 3:2, 4:3, 1:3, 1:7, 0:11, 3:3)
Jistebník, Cigi Caga - 11-6-11 66:74 (2:4, 2:3, 5:9, 0:2, 2:1, 4:1, 3:2, 5:3, 4:1, 2:2, 1:5, 0:0, 1:0, 3:0, 3:1, 3:2, 3:0, 3:3, 4:4, 1:3, 3:2, 2:7, 0:3, 1:3, 3:5, 2:4, 3:3, 1:1)
Kladno, SK - 5-1-4 36:30 (6:2, 8:2, 7:5, 5:8, 4:3, 4:1, 0:1, 1:3, 0:4, 1:1)
Liberec, Alfa - 8-1-3 66:43 (7:5, 8:4, 14:1, 4:6, 2:5, 7:2, 3:6, 5:4, 1:1, 5:4, 4:3, 6:2)
Mladá Boleslav, Selp - 1-0-1 3:5 (0:3, 3:2)
Ostrava, VŠB - 4-0-2 21:16 (5:4, 3:4, 2:0, 6:3, 2:4, 3:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 7-4-3 54:45 (5:4, 4:4, 3:3, 0:1, 4:4, 4:3, 3:3, 8:4, 5:4, 3:1, 3:4, 7:4, 1:4, 4:2)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 6:6 (5:2, 1:4)
Poruba, Čepo - 2-0-0 18:7 (8:4, 10:3)
Praha, Benago - 15-6-5 109:73 (2:5, 7:1, 9:2, 9:3, 6:4, 5:2, 6:1, 3:2, 2:3, 7:5, 8:1, 3:3, 4:4, 3:1, 2:2, 0:5, 4:2, 0:6, 4:4, 1:0, 7:0, 7:4, 2:2, 5:2, 3:3, 0:6)
Praha, Eco-investment - 10-4-18 94:130 (0:6, 6:6, 6:2, 4:2, 3:1, 1:2, 2:4, 6:3, 2:2, 3:6, 5:1, 0:4, 3:3, 5:4, 6:3, 3:5, 4:5, 2:5, 2:4, 3:1, 1:5, 4:3, 1:4, 5:2, 1:6, 3:5, 1:5, 2:7, 3:5, 3:5, 0:10, 4:4)
Praha, Letňany - 1-0-1 7:4 (6:1, 1:3)
Praha, Repas - 2-0-0 11:2 (3:0, 8:2)
Prachatice, Rumpál - 9-0-1 92:25 (10:4, 3:4, 11:3, 11:4, 5:4, 22:0, 9:3, 11:3, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 2-0-0 9:4 (3:2, 6:2)
Šumperk, Delta-Real - 3-0-3 25:26 (5:0, 3:8, 4:2, 9:5, 1:5, 3:6)
Třinec, Betas Megas - 4-2-6 39:41 (5:2, 7:4, 0:3, 4:4, 5:7, 1:6, 1:2, 1:3, 2:2, 2:5, 4:1, 7:2)
Ústí n/L, Combix - 7-1-0 58:24 (4:4, 7:1, 11:3, 5:1, 4:3, 9:3, 8:4, 10:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 12-4-15 113:157 (4:3, 4:3, 6:6, 9:4, 5:3, 5:5, 5:4, 1:4, 5:6, 5:5, 5:2, 5:9, 2:12, 4:2, 2:5, 3:2, 6:5, 2:11, 0:3, 7:3, 1:7, 2:3, 1:10, 6:6, 0:10, 8:1, 1:2, 1:6, 4:2, 2:6, 2:7)
Zlín, Ajax - 5-0-1 26:10 (1:4 3:1, 8:4, 1:0, 11:1, 2:0)

OSTRAVA, VŠB
Bakov n/J, TS - 0-1-1 6:7 (3:3, 3:4)
Brno, Helas - 3-0-3 16:23 (0:8, 3:2, 4:3, 6:1, 0:4, 3:5)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Frenštát p/R, Megas - 1-0-1 9:11 (3:6, 6:5)
Havířov, Slávia - 1-0-1 7:5 (1:2, 6:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-2 5:7 (4:5, 1:2)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 8:4 (4:2, 4:2)
Chrudim, Era-pack - 1-0-5 14:30 (4:0, 3:4, 1:9, 2:3, 3:6, 1:8)
Jistebník, Cigi Caga - 1-1-9 15:46 (1:5, 2:6, 1:3, 0:2, 0:4, 0:6, 0:2, 4:8, 3:2, 3:3, 1:6)
Kladno, SK - 4-0-2 20:17 (5:2, 2:1, 4:0, 3:7, 4:2, 2:5)
Liberec, Alfa - 1-0-1 9:11 (4:1, 5:10)
Mělník, VŠB - 1-1-0 10:6 (6:2, 4:4)
Mladá Boleslav, Selp - 1-1-2 8:12 (4:2, 1:3, 2:6, 1:1)
Ostrava, Mikeska - 2-0-4 16:21 (4:5, 4:3, 0:2, 3:6, 4:2, 1:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-6 18:35 (2:9, 6:4, 0:1, 3:5, 1:5, 3:3, 3:4, 0:4)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 7:6 (5:2, 2:4)
Praha, Eco-investment - 1-0-7 25:42 (7:4, 1:5, 2:4, 5:6, 2:6, 4:8, 1:3, 3:6)
Šumperk, Delta-Real - 4-1-1 25:18 (4:2, 8:3, 3:1, 1:7, 3:3, 6:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-3-5 18:31 (2:2, 3:6, 2:3, 0:3, 2:4, 2:2, 3:7, 4:4)
Zruč nad Sázavou, Benago - 1-3-4 23:27 (3:3, 3:5, 5:5, 1:2, 3:1, 1:2, 4:4, 3:5)

PARDUBICE, TORF-ESTE
Bakov n/J, TS - 3-0-9 32:45 (1:3, 2:4, 5:3, 0:1, 2:5, 3:4, 1:3, 3:6, 6:5, 2:4, 5:2, 2:5)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 8:19 (5:8, 3:11)
Brno, Helas - 10-2-8 74:64 (6:5, 3:5, 4:2, 4:4, 2:6, 5:1, 5:0, 2:4, 1:7, 3:0, 1:1, 8:6, 1:2, 5:4, 7:3, 2:3, 8:3, 5:2, 0:4, 1:2)
Brno, Tango - 2-1-5 22:38 (4:7, 4:2, 1:2, 5:5, 1:5, 0:5, 2:9, 5:3)
Česká Lípa, Démoni - 2-0-0 16:6 (6:5, 10:1)
Český Krumlov, Adamíček - 3-0-1 21:12 (4:8, 7:4, 5:0, 5:0)
Havířov, Baník - 0-1-1 4:11 (3:3, 1:8)
Havířov, Slávia - 3-1-2 26:30 (0:9, 0:5, 6:6, 6:2, 9:4, 5:4)
Havířov, Slovan - 2-0-0 13:4 (9:2, 4:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 2-0-2 17:14 (2:3, 3:4, 5:4, 7:3)
Hlinsko, Dekora - 0-0-2 3:17 (0:10, 3:7)
Hodonín, Bulldogs - 1-1-0 9:4 (2:2, 7:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-2 1:7 (1:2, 0:5)
Cheb, Car System - 1-0-1 7:5 (5:2, 2:3)
Choceň, Gillotina - 2-0-0 9:4 (3:2, 6:2)
Chrudim, Era-pack - 2-3-22 56:160 (1:2, 2:5, 4:4, 2:5, 1:5, 2:4, 2:6, 1:1, 3:6, 2:0, 3:9, 1:4, 0:2, 3:5, 0:5, 2:3, 1:3, 7:9, 1:6, 0:9, 1:17, 5:0, 3:11, 4:4, 3:9, 2:10, 0:16)
Jistebník, Cigi Caga Mikeska - 5-0-17 54:85 (3:4, 0:5, 1:6, 3:4, 2:4, 3:5, 3:1, 3:7, 4:3, 4:3, 1:2, 3:4, 2:4, 1:4, 2:6, 0:4, 0:1, 5:2, 1:3, 5:3, 4:5, 4:5)
Kladno, SK - 5-2-5 36:32 (3:5, 2:3, 5:2, 2:5, 5:3, 2:3, 1:1, 4:2, 3:1, 3:3, 2:4, 4:0)
Liberec, Alfa - 4-1-5 45:45 (3:1, 0:8, 5:6, 7:1, 5:6, 3:3, 6:5, 6:7, 9:2, 1:6)
Liberec, Andy - 2-0-0 22:8 (8:5, 14:3)
Mělník, Olympik - 2-0-2 12:11 (1:2, 5:2, 2:5, 4:2)
Ostrava, Mikeska - 3-4-7 45:54 (4:5, 4:4, 3:3, 1:0, 4:4, 3:4, 4:8, 3:3, 4:5, 1:3, 4:3, 4:7, 4:1, 2:4)
Ostrava, VŠB - 6-1-1 35:18 (9:2, 4:6, 1:0, 5:3, 5:1, 3:3, 4:3, 4:0)
Plzeň, Indoss - 5-1-2 44:25 (8:1, 3:0, 2:3, 9:5, 6:6, 8:3, 3:4, 5:3)
Praha, Bohemians 1905 - 4-1-6 34:49 (8:2, 1:0, 4:4, 6:1, 0:4, 3:1, 2:3, 2:8, 4:9, 3:11, 1:6)
Praha, Konflikt - 1-0-1 3:3 (3:1, 0:2)
Praha, Repas - 1-0-1 3:10 (3:2, 0:8)
Praha, Slavia SK - 10-2-14 74:96 (0:11, 2:4, 1:0, 4:4, 5:2, 0:7, 0:4, 2:4, 5:0, 4:8, 5:4, 3:4, 1:4, 1:5, 3:2, 3:5, 1:4, 4:4, 4:6, 6:0, 0:3, 5:2, 4:1, 6:5, 4:1, 0:2)
Prachatice, Rumpál - 0-0-2 2:9 (1:2, 1:7)
Slaný, Čechie - 2-0-0 13:6 (9:3, 4:3)
Šumperk, Delta-Real - 4-2-6 46:55 (2:2, 7:3, 1:4, 4:4, 2:9, 2:9, 2:4, 5:4, 5:6, 6:4, 2:3, 8:3)
Teplice, Balticflora - 0-2-13 36:77 (2:5, 0:4, 2:4, 1:3, 4:4, 2:4, 3:4, 1:5, 2:5, 3:7, 2:6, 4:13, 3:3, 5:6, 2:4)
Třinec, GKS - 0-0-2 1:10 (1:5, 0:5)
Třinec, Likop - 5-1-6 44:48 (3:3, 2:5, 5:2, 2:4, 1:8, 1:4, 6:2, 2:8, 5:6, 3:0, 7:2, 7:4)
Ústí n/L, Combix - 0-1-1 6:14 (5:5, 1:9)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 8-2-20 80:126 (5:10, 5:4, 3:5, 4:2, 1:4, 3:1, 3:4, 3:8, 0:5, 4:9, 3:7, 2:0, 4:7, 3:0, 4:3, 1:3, 2:4, 0:2, 3:3, 3:2, 0:4, 3:3, 0:4, 1:2, 4:3, 2:4, 6:7, 6:8, 1:2, 1:6)
Zlín, Ajax - 0-0-2 2:13 (0:5, 2:8)
Zruč nad Sázavou, Benago - 9-3-12 80:106 (7:4, 2:5, 4:1, 0:0, 5:1, 0:10, 4:1, 4:5, 8:2, 6:2, 2:4, 6:4, 3:6, 5:3, 3:3, 3:3, 2:3, 0:5, 1:8, 4:5, 3:1, 5:9, 1:9, 2:12)

PLZEŇ, INTEROBAL (Indoss)
Brno, Helas - 5-1-6 44:54 (2:4, 5:4, 3:3, 9:6, 4:2, 1:6, 3:9, 1:4, 0:6, 7:3, 4:6, 5:1)
Brno, Rádio Krokodýl - 2-0-2 16:16 (2:5, 5:8, 3:2, 6:1)
Česká Lípa, Démoni - 5-0-1 36:22 (5:0, 7:5, 6:4, 10:5, 4:6, 4:2)
Hodonín, Tango - 2-1-9 34:82 (2:8, 4:6, 4:5, 0:5, 2:13, 1:12, 1:14, 2:7, 3:5, 7:1, 5:3, 3:3)
Hradec Králové, Mados - 3-0-3 23:22 (3:5, 4:5, 4:3, 3:6, 5:2, 4:1)
Chrudim, Era-pack - 0-0-14 22:109 (2:3, 2:6, 2:12, 4:9, 1:15, 2:7, 2:7, 0:15, 2:4, 1:14, 1:6, 2:4, 1:5, 0:2)
Jistebník, Cigi Caga - 1-1-2 14:23 (2:11, 4:5, 4:3, 4:4)
Kladno, SK - 5-2-3 38:26 (5:0, 2:3, 3:1, 3:3, 4:3, 3:4, 1:4, 5:3, 3:3, 9:2)
Liberec, Andy - 1-0-1 15:10 (8:1, 7:9)
Litoměřice, Gardenline - 1-1-0 11:8 (8:5, 3:3)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 6:6 (2:5, 4:1)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 6:7 (2:5, 4:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-1-5 25:44 (1:8, 0:3, 3:2, 5:9, 6:6, 3:8, 4:3, 3:5)
Praha, Bohemians 1905 - 1-0-5 14:35 (5:4, 2:3, 2:4, 2:11, 2:5, 1:8)
Praha, Slavia SK - 2-3-17 58:104 (3:3, 1:9, 1:4, 1:3, 2:4, 4:6, 1:2, 3:6, 2:5, 3:5, 3:5, 2:4, 1:7, 10:2, 0:5, 1:6, 2:2, 4:7, 3:3, 2:7, 5:3, 4:6)
Praha, Sparta AC - 4-0-2 21:28 (3:0, 3:11, 5:3, 4:9, 3:2, 3:2)
Šumperk, Delta-Real - 1-1-2 22:26 (5:8, 5:9, 7:4, 5:5)
Teplice, Balticflora - 1-2-5 22:49 (7:6, 4:4, 3:3, 2:4, 2:9, 3:12, 1:6, 0:5)
Třinec, Likop - 3-0-1 15:11 (6:3, 3:2, 4:3, 2:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 2-3-9 37:58 (1:3, 2:4, 1:7, 2:3, 4:4, 2:9, 4:6, 2:4, 1:6, 4:4, 1:1, 7:0, 2:4, 4:3)
Zruč n/S, Benago - 2-2-10 38:79 (2:2, 5:2, 1:5, 4:8, 5:2, 2:4, 2:11, 5:6, 1:11, 1:4, 2:6, 5:5, 0:7, 3:6)

PORUBA, ČEPO
Havířov, Slovan - 1-0-1 6:4 (5:2, 1:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-1 9:13 (6:4, 3:9)
Hlinsko, Dekora - 0-0-2 7:17 (5:9, 2:8)
Hradec Králové, Plumbum - 0-1-1 8:11 (6:9, 2:2)
Cheb, Ajax - 1-1-0 10:5 (5:5, 5:0)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-2 4:11 (1:7, 3:4)
Kladno, Ebárna Boys - 1-0-1 12:6 (10:3, 2:3)
Ostrava, IFT C. - 0-0-2 4:20 (2:11, 2:9)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 7:18 (4:8, 3:10)
Praha, Bohemians/Damned - 1-0-1 8:15 (1:9, 7:6)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-2 2:18 (1:4, 1:14)
Prachatice, Rumpál - 0-0-2 3:13 (2:7, 1:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 9:21 (7:10, 2:11)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-2 3:18 (3:10, 0:8)
Zlín, Ajax - 0-0-2 7:9 (3:4, 4:5)

PRAHA, BOHEMIANS 1905 (Terasy Praha, Klokani Vršovice)
Brno, Helas - 5-0-1 35:21 (4:6, 4:3, 4:1, 7:2, 9:7, 7:2)
Brno, Tango - 6-1-9 63:81 (1:2, 4:6, 3:2, 4:12, 4:5, 7:5, 4:11, 8:4, 3:8, 2:7, 3:4, 4:3, 8:2, 3:0, 1:6, 4:4)
Česká Lípa, Démoni - 2-0-0 20:9 (11:3, 9:6)
Chrudim, Era-pack - 0-1-11 26:77 (2:4, 2:10, 1:5, 3:10, 3:5, 2:7, 1:6, 4:4, 1:9, 2:8, 3:5, 2:4)
Jistebník, CCM - 1-1-2 11:10 (1:1, 1:3, 2:4, 7:3)
Kladno, SK - 4-0-0 22:8 (5:2, 4:1, 6:2, 7:3)
Liberec, Andy - 2-0-0 13:6 (5:4, 8:2)
Mělník, Olympik - 0-1-1 4:8 (2:6, 2:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 6-1-4 49:34 (2:8, 0:1, 4:4, 1:6, 4:0, 1:3, 3:2, 8:2, 9:4, 11:3, 6:1)
Plzeň, Indoss - 5-0-1 35:14 (4:5, 3:2, 4:2, 11:2, 5:2, 8:1)
Praha, Slavia SK - 5-1-2 25:19 (1:1, 3:2, 4:2, 1:3, 4:2, 3:5, 4:2, 5:2)
Šumperk, Delta-Real - 4-0-0 37:8 (12:2, 3:2, 12:0, 10:4)
Teplice, Balticflora - 2-3-3 21:26 (2:2, 3:4, 1:4, 3:8, 2:2, 3:2, 4:1, 3:3)
Třinec, Likop - 1-1-0 8:4 (5:1, 3:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 7-2-4 56:47 (4:5, 7:4, 4:2, 4:5, 4:1, 5:4, 6:0, 5:6, 7:5, 4:4, 3:1, 1:8, 2:2)
Zruč nad Sázavou, Benago - 4-0-4 29:36 (5:11, 3:8, 3:2, 2:1, 7:3, 3:2, 4:5, 2:4)

PRAHA, KONFLIKT
Benešov, Arsenal - 0-2-0 4:4 (2:2, 2:2)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 9:3 (2:0, 7:3)
Havířov, Baník - 0-0-2 4:8 (2:4, 2:4)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 4:5 (4:3, 0:2)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-1 3:7 (2:1, 1:6)
Jistebník, Cigi Caga - 1-0-1 4:4 (1:3, 3:1)
Liberec, Alfa - 2-0-0 10:3 (5:2, 5:1)
Ostrava, IFT C. - 1-0-1 6:12 (2:10, 4:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 3:3 (1:3, 2:0)
Praha, Repas - 0-0-2 2:11 (0:3, 2:8)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-2 4:9 (1:2, 3:7)
Prachatice, Rumpál - 0-0-2 4:8 (1:4, 3:4)
Třinec, GKS - 0-0-2 2:14 (2:3, 0:11)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 3:9 (1:4, 2:5)
Zlín, Ajax - 0-0-2 5:8 (2:4, 3:4)

PRAHA, LETŇANY
Bakov n/J, TS - 0-0-2 5:12 (2:6, 3:6)
Benešov, Arsenal - 1-0-1 4:6 (3:2, 1:4)
Brno, Dino - 1-0-1 9:9 (2:5, 7:4)
Brno, Helas - 0-0-2 2:7 (1:2, 1:5)
Brno, Lazio - 2-0-0 13:5 (4:2, 9:3)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-0 7:1 (5:0, 2:1)
Havířov, Baník - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 0-1-3 6:10 (3:3, 1:2, 2:3, 0:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-1-3 10:24 (2:2, 4:7, 2:4, 2:11)
Hlinsko, Dekora - 0-2-0 6:6 (3:3, 3:3)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-2 1:5 (1:3, 0:2)
Jistebník, Cigi Caga - 0-0-4 9:33 (3:7, 0:4, 2:13, 4:9)
Ostrava, IFT C. - 0-0-4 6:19 (1:2, 0:7, 2:4, 3:6)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 4:7 (1:6, 3:1)
Praha, Bohemians/Damned - 0-1-1 5:9 (3:3, 2:6)
Praha, Repas - 0-0-2 2:8 (2:4, 0:4)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-4 5:25 (4:8, 1:4, 0:7, 0:6)
Prachatice, Rumpál - 1-3-0 13:12 (2:2, 4:4, 4:4, 3:2)
Třinec, GKS - 0-0-2 6:8 (2:3, 4:5)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 20:14 (2:3, 2:3, 7:5, 9:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-4 10:22 (3:4, 2:3, 2:8, 3:7)
Zlín, Ajax - 1-0-1 5:5 (3:4, 2:1)

PRAHA, REPAS
Benešov, Arsenal - 1-0-5 28:44 (3:6, 4:2, 4:7, 5:9, 4:7, 8:13)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-2 18:17 (1:2, 4:6, 8:6, 5:3)
Havířov, Baník - 3-0-1 18:7 (3:4, 5:3, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 1-0-3 9:19 (3:2, 3:7, 2:4, 1:6)
Havlíčkův Brod, Pramen - 2-0-2 19:20 (3:1, 6:8, 5:4, 5:7)
Hlinsko, Dekora - 1-0-5 25:40 (1:5, 1:3, 2:3, 8:6, 4:9, 9:14)
Hradec Králové, Plumbum - 1-2-3 19:28 (5:0, 3:4, 2:7, 4:4, 5:5, 0:8)
Jistebník, Cigi Caga - 1-0-5 7:35 (1:3, 0:6, 2:1, 0:9, 0:2, 4:14)
Liberec, Alfa - 2-0-0 9:5 (3:2, 6:3)
Ostrava, IFT C. - 0-0-6 21:37 (2:4, 3:5, 2:6, 5:7, 5:7, 4:8)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:11 (0:3, 2:8)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 10:3 (2:3, 8:0)
Praha, Bohemians/Damned - 0-0-2 4:8 (3:4, 1:4)
Praha, Konflikt - 2-0-0 11:2 (3:0, 8:2)
Praha, Letňany - 2-0-0 8:2 (4:2, 4:0)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-6 20:48 (1:9, 3:10, 4:8, 4:7, 1:6, 7:8)
Prachatice, Rumpál - 1-1-4 21:34 (3:1, 4:8, 5:5, 2:8, 5:6, 2:6)
Třinec, GKS - 1-0-3 11:21 (3:4, 2:12, 1:5, 5:0)
Ústí n/L, Combix - 1-1-4 19:33 (4:4, 0:2, 4:2, 5:15, 2:5, 4:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-1-3 14:23 (2:2, 5:7, 3:4, 4:10)
Zlín, Ajax - 1-3-2 19:28 (1:3, 3:3, 5:3, 2:2, 2:11, 6:6)

PRAHA, SLAVIA SK (Defect Praha, DFC Praha, Viktoria Žižkov, Eco-investment)
Bakov n/J, TS - 10-5-5 88:69 (4:1, 4:3, 7:3, 6:2, 4:7, 6:6, 7:4, 1:5, 3:4, 2:1, 8:4, 3:3, 4:3, 3:3, 3:3, 3:7, 1:2, 9:2, 3:3, 7:3)
Benešov, Arsenal - 6-0-0 32:18 (6:2, 3:0, 5:4, 6:4, 6:3, 6:5)
Brno, Dino - 5-1-0 38:21 (7:6, 6:1, 5:5, 6:3, 9:5, 5:1)
Brno, Helas - 16-6-12 127:111 (4:3, 6:4, 1:4, 6:3, 2:1, 4:5, 0:6, 6:4, 9:1, 5:5, 3:1, 1:3, 4:4, 3:4, 8:1, 0:5, 7:5, 5:2, 4:0, 6:6, 2:4, 2:3, 1:1, 5:1, 4:6, 3:3, 2:3, 2:6, 0:6, 5:2, 4:1, 2:1, 2:2, 9:5)
Brno, Lazio - 4-0-0 27:7 (2:1, 9:4, 4:2, 12:0)
Brno, Rádio Krokodýl - 3-0-1 12:10 (4:2, 5:3, 0:3, 3:2)
) Hodonín, Tango - 3-6-12 44:95 (3:5, 2:5, 1:1, 1:1, 5:3, 1:1, 1:1, 5:2, 3:6, 3:3, 0:5, 0:7, 0:6, 2:8, 2:9, 2:8, 2:9, 5:2, 1:5, 4:4, 1:4)
Česká Lípa, Démoni - 6-0-0 49:15 (9:1, 8:2, 8:3, 10:5, 6:3, 8:1)
České Budějovice, Bohemia - 3-1-0 23:7 (5:5, 8:0, 6:1, 4:1)
Český Krumlov, Adamíček - 5-0-1 34:11 (4:2, 8:3, 10:3, 2:3, 5:0, 5:0)
Havířov, Baník - 4-0-0 23:5 (6:3, 7:2, 5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 5-4-10 69:72 (3:6, 5:0, 3:6, 2:4, 4:5, 4:1, 3:3, 4:7, 3:5, 3:2, 4:4, 4:5, 2:2, 2:2, 3:6, 0:3, 2:8, 9:0, 9:3)
Havířov, Slovan - 12-0-2 93:46 (15:3, 8:6, 4:3, 4:2, 4:1, 10:3, 4:3, 4:5, 7:0, 6:3, 3:4, 8:5, 9:4, 7:4)
Havlíčkův Brod, Pramen - 12-2-4 105:69 (6:4, 7:2, 3:3, 5:5, 9:5, 8:6, 9:4, 6:1, 3:2, 6:4, 4:8, 3:4, 4:8, 9:4, 9:0, 2:6, 5:0, 7:3)
Hlinsko, Dekora - 6-0-3 51:34 (1:3, 3:5, 8:5, 7:3, 5:2, 6:4, 7:5, 13:2, 4:2)
Hodonín, Bulldogs - 3-0-0 12:0 (6:0, 6:0)
Hradec Králové, Mados - 6-0-2 37:16 (5:1, 8:1, 3:4, 7:2, 3:0, 4:1, 6:2, 1:5)
Hradec Králové, Plumbum - 9-2-0 52:24 (4:3, 4:1, 9:3, 3:3, 4:4, 5:3, 5:2, 5:4, 3:1, 5:0, 5:0)
Cheb, Car System - 5-0-0 35:17 (11:2, 7:3, 7:5, 4:3, 6:4)
Choceň, Gillotina - 4-0-0 28:14 (6:4, 5:2, 10:4, 7:4)
Chrudim, Era-pack - 7-7-46 122:325 (3:3, 3:6, 2:5, 3:1, 2:2, 1:1, 2:2, 1:3, 4:7, 5:5, 6:3, 2:3, 6:4, 3:7, 2:3, 1:4, 8:5, 7:2, 4:3, 1:3, 2:8, 2:4, 3:4, 2:7, 1:8, 0:6, 3:4, 1:3, 2:10, 1:7, 5:9, 2:2, 1:6, 1:7, 3:8, 0:5, 0:7, 0:6, 0:3, 0:7, 0:8, 0:10, 0:9, 2:4, 1:10, 1:8, 1:5, 0:7, 0:8, 4:6, 1:5, 0:5, 1:10, 0:10, 2:7, 2:6, 4:4, 6:3, 0:2, 2:5)
Jistebník, Cigi Caga Mikeska - 17-8-23 145:180 (1:5, 3:4, 2:3, 2:1, 4:5, 4:7, 4:3, 4:3, 5:2, 2:5, 3:2, 1:1, 4:3, 12:5, 0:4, 3:7, 2:5, 0:3, 3:9, 3:4, 3:3, 1:3, 2:8, 3:3, 3:6, 5:8, 3:7, 3:2, 5:4, 4:7, 1:2, 6:4, 3:4, 5:5, 1:5, 4:8, 7:2, 6:2, 3:1, 3:3, 5:5, 3:3, 1:0, 6:5, 4:2, 0:7, 2:2, 5:0)
Kladno, SK - 17-4-2 107:53 (5:4, 10:4, 7:4, 5:4, 2:1, 5:1, 5:0, 4:3, 5:1, 4:2, 4:1, 5:2, 5:1, 2:4, 4:4, 0:0, 4:4, 3:6, 6:3, 3:3, 6:0, 8:0, 5:1)
) Liberec, Alfa - 9-0-5 96:80 (14:3, 1:0, 11:8, 7:13, 5:3, 5:3, 8:9, 6:3, 11:5, 6:10, 3:7, 6:4, 6:3, 7:9)
Liberec, Andy - 2-0-0 15:2 (7:0, 8:2)
Litoměřice, Gardenline - 1-0-1 5:5 (3:2, 2:3)
Mělník, Olympik - 5-0-1 28:13 (3:2, 2:4, 4:0, 8:2, 2:1, 9:4)
Ostrava, Mikeska - 18-4-10 130:94 (6:0, 6:6, 2:6, 2:4, 1:3, 2:1, 4:2, 3:6, 2:2, 6:3, 1:5, 4:0, 3:3, 4:5, 3:6, 5:3, 5:4, 5:2, 4:2, 5:1, 1:3, 4:1, 3:4, 2:5, 6:1, 5:3, 5:1, 7:2, 5:3, 5:3, 10:0, 4:4)
Ostrava, VŠB - 7-0-1 42:25 (4:7, 5:1, 4:2, 6:5, 6:2, 8:4, 3:1, 6:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 14-2-10 96:74 (11:0, 4:2, 0:1, 4:4, 2:5, 7:0, 4:0, 4:2, 0:5, 8:4, 4:5, 4:3, 4:1, 5:1, 2:3, 5:3, 4:1, 4:4, 6:4, 0:6, 3:0, 2:6, 1:4, 5:6, 1:4, 2:0)
Plzeň, Interobal - 17-3-2 104:58 (3:3, 9:1, 4:1, 3:1, 4:2, 6:4, 2:1, 6:3, 5:2, 5:3, 5:3, 4:2, 7:1, 2:10, 5:0, 6:1, 2:2, 7:4, 3:3, 7:2, 3:5, 6:4)
Poruba, Čepo - 2-0-0 18:2 (4:1, 14:1)
Praha, Bohemians 1905 - 2-1-5 19:25 (1:1, 2:3, 2:4, 3:1, 2:4, 5:3, 2:4, 2:5)
Praha, Konflikt - 2-0-0 9:4 (2:1, 7:3)
Praha, Letňany - 4-0-0 25:5 (8:4, 4:1, 7:0, 6:0)
Praha, Repas - 6-0-0 48:20 (9:1, 10:3, 8:4, 7:4, 6:1, 8:7)
Praha, Sparta - 3-2-3 31:34 (4:6, 6:6, 3:3, 4:7, 6:2, 5:4, 3:2, 0:4)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 13-0-2 99:48 (8:4, 6:2, 4:2, 5:6, 6:4, 6:5, 6:0, 10:1, 7:4, 7:4, 10:5, 8:3, 6:8, 5:0, 5:0)
Příbram, Březové hory - 0-0-1 2:4 (2:4)
Slaný, Čechie - 2-0-0 18:8 (7:2, 11:6)
Šumperk, Delta-Real - 12-0-3 92:43 (4:3, 9:2, 5:0, 7:2, 5:4, 4:7, 11:2, 7:2, 7:3, 4:5, 8:1, 5:3, 7:3, 3:4, 6:2)
Teplice, Balticflora - 4-1-14 49:109 (3:8, 5:2, 7:4, 2:2, 1:4, 3:4, 1:7, 3:6, 3:8, 3:2, 3:8, 3:1, 1:6, 3:6, 1:7, 3:10, 1:7, 1:11, 2:8)
Třinec, SKP Likop - 12-3-8 95:88 (5:3, 7:5, 2:3, 4:5, 1:6, 5:2, 5:2, 2:4, 2:8, 5:9, 3:7, 3:0, 6:11, 4:4, 7:2, 4:0, 11:1, 3:1, 3:2, 4:4, 3:3, 4:2, 4:2)
Třinec, GKS - 4-0-1 28:16 (3:4, 6:4, 5:2, 4:3, 10:3)
Ústí n/L, Combix - 12-0-1 73:39 (2:3, 6:3, 9:5, 4:1, 3:2, 7:3, 6:4, 7:5, 6:4, 9:1, 4:3, 4:3, 6:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 17-12-21 185:199 (3:4, 6:3, 6:7, 2:4, 6:13, 8:5, 6:3, 2:5, 4:9, 5:3, 4:4, 5:1, 6:2, 6:6, 1:1, 4:4, 5:7, 3:0, 4:7, 5:5, 3:3, 2:4, 2:5, 5:4, 3:0, 5:7, 3:1, 5:1, 4:4, 4:0, 3:3, 3:3, 4:3, 7:2, 2:5, 3:1, 4:2, 2:7, 1:6, 0:2, 3:8, 3:8, 3:5, 5:0, 1:2, 2:7, 3:3, 4:5, 2:2, 3:3)
Zlín, Ajax - 6-2-3 50:33 (4:4, 5:5, 3:4, 2:1, 2:1, 5:4, 1:0, 3:4, 3:6, 11:2, 11:2)
Zruč n/S, Benago - 28-9-20 244:193 (4:2, 11:5, 4:1, 7:4, 8:0, 7:2, 12:1, 5:4, 3:3, 3:4, 6:5, 7:4, 2:3, 5:5, 2:1, 1:3, 3:1, 3:5, 3:1, 6:0, 4:7, 6:4, 4:4, 2:2, 4:4, 8:5, 6:1, 3:1, 2:2, 5:2, 8:2, 4:0, 4:7, 2:2, 4:1, 3:6, 3:5, 2:2, 2:4, 0:1, 1:5, 5:4, 5:2, 4:7, 1:2, 1:5, 5:6, 3:4, 7:2, 1:3, 7:12, 3:6, 4:7, 3:3, 2:1, 5:8, 6:3)

PRAHA, SPARTA AC
Brno, Helas - 6-1-1 42:20 (4:2, 4:5, 8:2, 4:2, 4:2, 6:0, 7:2, 5:5)
Brno, Rádio Krokodýl - 2-0-2 16:12 (5:0, 5:1, 2:4, 4:7)
Česká Lípa, Démoni - 4-0-0 24:4 (4:2, 9:0, 8:1, 3:1)
Hodonín, Tango - 6-0-2 31:23 (3:5, 8:4, 5:4, 2:1, 3:1, 7:2, 0:4, 3:2)
Hradec Králové, Mados - 5-2-1 33:20 (3:3, 2:1, 4:2, 5:2, 5:1, 4:7, 7:1, 3:3)
Chrudim, Era-pack - 0-1-10 15:62 (1:3, 2:5, 0:6, 3:7, 0:7, 2:8, 1:4, 2:4, 1:7, 3:3, 0:8)
Kladno, SK - 4-1-1 24:10 (1:1, 3:1, 9:2, 3:5, 4:0, 4:1)
Litoměřice, Gardenline - 4-1-2 26:25 (3:2, 2:6, 5:5, 4:2, 3:5, 4:2, 5:3)
Mělník, Olympik - 2-0-0 15:4 (10:2, 5:2)
Plzeň, Interobal - 2-0-4 28:21 (0:3, 11:3, 3:5, 9:4, 2:3, 2:3)
Praha, Slavia SK - 3-2-3 34:31 (6:4, 6:6, 3:3, 7:4, 2:6, 4:5, 2:3, 4:0)
Teplice, Balticflora - 0-0-10 15:42 (2:3, 3:4, 0:4, 2:3, 1:2, 2:3, 0:6, 3:4, 1:5, 1:8)
Třinec, Likop - 2-2-0 15:10 (4:4, 5:4, 2:2, 4:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 8-5-5 68:57 (6:7, 4:2, 5:3, 3:3, 3:3, 6:1, 2:2, 3:3, 4:1, 2:8, 3:1, 2:3, 1:3, 4:0, 3:2, 5:5, 4:5, 8:5)
Zruč n/S, Benago - 1-2-5 19:32 (3:3, 2:7, 5:3, 4:9, 3:5, 2:5, 2:4, 4:4)

PRACHATICE, FONKA
Hlinsko, Dekora - 0-0-1 0:5 (0:5)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 0:5 (0:5)
Cheb, Ajax - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kladno, Ebárna Boys - 0-0-1 0:5 (0:5)
Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:5 (0:5)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:5 (0:5)
Prachatice, Rumpál - 0-0-1 0:5 (0:5)
Příbram, Březové hory - 0-0-1 0:5 (0:5)
Třinec, GKS - 0-0-1 0:5 (0:5)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:5 (0:5)
Zlín, Ajax - 0-0-1 0:5 (0:5)

PRACHATICE, RUMPÁL
Bakov n/J, TS - 1-0-5 12:33 (4:3, 3:6, 4:5, 1:9, 0:5, 0:5)
Benešov, Arsenal - 2-0-4 23:29 (5:8, 4:1, 3:8, 2:6, 5:1, 4:5)
Brno, Dino - 2-0-4 21:24 (10:2, 2:4, 5:6, 4:2, 0:5, 0:5)
Brno, Helas - 1-0-3 6:23 (1:10, 5:3, 0:5, 0:5)
Brno, Lazio - 3-1-0 16:13 (4:3, 4:3, 3:3, 5:4)
České Budějovice, Bohemia - 3-0-1 25:24 (4:3, 4:3, 7:10, 10:8)
Český Krumlov, Adamíček - 4-0-0 18:6 (5:3, 6:2, 5:0, 2:1)
Havířov, Baník - 3-0-1 19:4 (1:3, 8:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 7-0-5 47:39 (3:4, 2:1, 3:0, 7:2, 5:4, 2:3, 7:2, 7:5, 4:6, 10:2, 0:5, 0:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 4-2-6 41:71 (8:6, 6:2, 1:5, 5:6, 3:3, 5:5, 5:3, 7:14, 1:12, 0:5, 0:5, 0:5)
Hlinsko, Dekora - 3-2-4 45:49 (4:6, 4:4, 8:3, 5:4, 5:8, 4:4, 3:14, 9:3, 2:3)
Hradec Králové, Plumbum - 3-4-4 33:36 (3:3, 1:1, 3:4, 4:2, 4:4, 4:4, 2:3, 0:9, 2:6, 5:0, 5:0)
Cheb, Ajax - 2-0-1 13:18 (5:3, 2:11, 6:4)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Jistebník, Cigi Caga - 3-1-10 30:84 (5:13, 2:1, 0:6, 1:2, 5:2, 3:8, 3:10, 3:14, 2:6, 2:1, 1:8, 3:3, 0:5, 0:5)
Kladno, Ebárna Boys - 3-0-0 24:13 (8:4, 8:2, 8:7)
Liberec, Alfa - 1-1-2 15:15 (5:5, 10:5, 0:5, 0:5)
Ostrava, Mikeska - 1-0-9 25:92 (4:10, 4:3, 3:11, 4:11, 4:5, 0:22, 3:9, 3:11, 0:5, 0:5)
Ostrava, Prostor - 2-1-12 59:102 (4:7, 2:4, 3:7, 7:8, 6:7, 2:7, 4:5, 4:8, 9:9, 6:3, 2:17, 7:2, 3:8, 0:5, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 9:2 (2:1, 7:1)
Poruba, Čepo - 2-0-0 13:3 (7:2, 6:1)
Praha, Bohemians/Damned - 0-2-8 26:46 (3:4, 3:4, 5:5, 5:8, 2:2, 2:5, 4:5, 2:3, 0:5, 0:5)
Praha, Konflikt - 2-0-0 8:4 (4:1, 4:3)
Praha, Letňany - 0-3-1 12:13 (2:2, 4:4, 4:4, 2:3)
Praha, Repas - 4-1-1 34:21 (1:3, 8:4, 5:5, 8:2, 6:5, 6:2)
Praha, Viktoria Žižkov - 2-0-13 48:99 (4:8, 2:6 2:4, 6:5, 4:6, 5:6, 0:6, 1:10, 4:7, 4:7, 5:10, 3:8, 8:6, 0:5, 0:5)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 6:2 (6:2)
Třinec, GKS - 1-0-5 19:42 (3:6, 3:13, 4:8, 6:4, 3:11)
Ústí n/L, Combix - 2-1-10 44:80 (1:5, 5:10, 4:3, 4:9, 4:7, 0:10, 1:5, 3:4, 5:5, 4:9, 2:3, 5:6, 6:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 3-2-7 52:75 (4:9, 4:4, 2:9, 5:8, 13:4, 4:12, 5:3, 5:8, 3:3, 7:5, 0:5, 0:5)
Zlín, Ajax - 1-1-9 26:77 (2:14, 3:6, 1:7, 3:5, 3:11, 1:8, 2:9, 4:9, 0:2, 4:4, 3:2)

PŘÍBRAM, MOTOR BŘEZOVÉ HORY
Hlinsko, Dekora - 0-0-1 2:3 (2:3)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 1:6 (1:6)
Cheb, Ajax - 1-0-0 7:1 (7:1)
Kladno, Ebárna Boys - 1-0-0 7:1 (7:1)
Ostrava, IFT C. - 0-0-1 3:5 (3:5)
Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-0 4:2 (4:2)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 0-0-1 2:6 (2:6)
Třinec, GKS - 0-0-1 3:6 (3:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 4:11 (4:11)
Zlín, Ajax - 0-0-1 3:5 (3:5)

SLANÝ, ČECHIE
Bakov n/J, TS - 0-1-1 9:10 (5:5, 4:5)
Brno, Helas - 0-0-2 6:13 (3:4, 3:9)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 2:15 (0:7, 2:8)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 7:12 (4:7, 3:5)
Jistebník, Cigi Caga - 1-0-1 9:16 (4:12, 5:4)
Liberec, Alfa - 2-0-0 17:10 (6:4, 11:6)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 4:9 (2:3, 2:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 6:13 (3:9, 3:4)
Praha, Benago - 1-0-1 8:10 (4:7, 4:3)
Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-2 8:18 (6:11, 2:7)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-1-1 6:16 (4:4, 2:12)

ŠUMPERK, DELTA-REAL
Bakov n/J, TS - 2-0-0 11:4 (3:2, 8:2)
Brno, Helas - 4-0-4 24:35 (0:6, 5:3, 8:5, 3:2, 1:2, 3:1, 2:11, 2:5)
Brno, Tango - 0-0-4 15:36 (2:5, 2:6, 7:10, 4:15)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 11:6 (7:4, 4:2)
Chrudim, Era-pack - 0-1-11 19:97 (2:3, 0:5, 1:10, 4:4, 2:5, 3:11, 0:8, 0:11, 1:7, 3:5, 3:13, 0:15)
Jistebník, Cigi Caga - 3-2-7 37:64 (2:3, 2:11, 3:3, 3:6, 6:3, 6:5, 3:4, 3:9, 6:3, 0:7, 3:3, 0:7)
Kladno, SK - 4-3-3 44:39 (2:5, 5:4, 4:5, 5:2, 3:3, 7:1, 6:6, 5:3, 2:5, 5:5)
Liberec, Andy - 1-0-1 11:13 (3:7, 8:6)
Mělník, Olympik - 2-0-2 20:23 (7:4, 2:10, 8:3, 3:6)
Ostrava, Mikeska - 3-0-3 26:25 (0:5, 8:3, 2:4, 5:9, 5:1, 6:3)
Ostrava, VŠB Megas - 1-1-4 18:25 (2:4, 3:8, 1:3, 7:1, 3:3, 2:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 6-2-4 55:46 (2:2, 3:7, 4:1, 4:4, 9:2, 9:2, 4:2, 4:5, 6:5, 4:6, 3:2, 3:8)
Plzeň, Indoss - 2-1-1 26:22 (8:5, 9:5, 4:7, 5:5)
Praha, Bohemians 1905 - 0-0-4 8:37 (2:12, 2:3, 0:12, 4:10)
Praha, Slavia SK - 3-0-12 43:92 (3:4, 2:9, 0:5, 2:7, 4:5, 7:4, 2:11, 2:7, 3:7, 5:4, 1:8, 3:5, 3:7, 4:3, 2:6)
Teplice, Balticflora - 1-2-5 19:47 (0:0, 1:3, 4:4, 6:4, 1:7, 1:15, 3:6, 3:8)
Třinec, SKP Betas Megas - 1-0-1 10:8 (3:5, 7:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 5-1-6 48:52 (3:5, 3:6, 2:6, 0:1, 3:2, 9:5, 6:7, 5:4, 2:7, 6:4, 3:3, 6:2)
Zruč nad Sázavou, Benago - 4-5-3 60:56 (3:3, 6:6, 8:6, 2:4, 7:2, 5:5, 0:4, 7:5, 7:7, 6:2, 3:6, 6:6)

TEPLICE, BALTICFLORA (Selp Vysočany Praha, Selp SV Mladá Boleslav)
Brno, Agromeli - 2-0-0 13:6 (8:2, 5:4)
Brno, Helas - 10-3-1 64:29 (7:3, 2:2, 2:2, 3:1, 3:2, 5:1, 9:5, 8:2, 2:3, 6:6, 5:0, 4:0, 2:1, 6:1)
Brno, Tango - 7-3-8 55:67 (3:3, 4:6, 3:0, 5:5, 4:5, 1:6, 0:5, 0:5, 3:8, 0:3, 1:9, 3:2, 3:3, 4:3, 4:2, 2:1, 7:0, 8:1)
Česká Lípa, Démoni - 2-0-0 10:3 (4:0, 6:3)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 11:5 (7:4, 4:1)
Hradec Králové, Mados - 4-0-0 30:6 (5:2, 10:1, 11:3, 4:0)
Chrudim, Era-pack - 7-4-26 85:160 (1:4, 2:5, 3:6, 1:5, 4:1, 2:3, 3:3, 0:3, 2:5, 1:3, 2:8, 4:1, 0:5, 3:5, 4:3, 2:4, 0:7, 2:6, 3:5, 3:3, 5:4, 3:8, 2:8, 0:3, 1:11, 3:9, 4:3, 3:5, 1:4, 2:4, 3:4, 3:2, 6:1, 4:4, 1:1, 0:1, 2:3)
Jistebník, Cigi Caga Mikeska - 6-1-4 32:39 (1:15, 3:6, 4:2, 3:5, 0:1, 2:1, 7:3, 3:2, 3:1, 1:1, 5:2)
Kladno, SK - 7-3-4 55:41 (3:3, 2:5, 3:3, 4:6, 2:0, 3:5, 5:4, 2:2, 6:2, 6:3, 5:1, 3:5, 3:1, 8:1)
Liberec, Andy - 2-0-0 14:4 (8:3, 6:1)
Mělník, Olympik - 6-0-0 53:13 (8:2, 4:1, 6:2, 11:2, 12:2, 12:4)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 5:3 (3:0, 2:3)
Ostrava, VŠB - 2-1-1 12:8 (2:4, 3:1, 6:2, 1:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 13-2-0 77:36 (5:2, 4:0, 4:2, 3:1, 4:4, 4:2, 4:3, 5:1, 5:2, 7:3, 6:2, 13:4, 3:3, 6:5, 4:2)
Plzeň, Indoss - 5-2-1 49:22 (6:7, 4:4, 3:3, 4:2, 9:2, 12:3, 6:1, 5:0)
Praha, Bohemians 1905 - 3-3-2 26:21 (2:2, 4:3, 4:1, 8:3, 2:2, 2:3, 1:4, 3:3)
Praha, Slavia SK - 14-1-4 109:49 (8:3, 2:5, 4:7, 2:2, 4:1, 4:3, 7:1, 6:3, 8:3, 2:3, 8:3, 1:3, 6:1, 6:3, 7:1, 10:3, 7:1, 11:1, 8:2)
Praha, Sparta AC - 10-0-0 42:15 (3:2, 4:3, 4:0, 3:2, 2:1, 3:2, 6:0, 4:3, 5:1, 8:1)
Šumperk, Delta-Real - 5-2-1 47:19 (0:0, 3:1, 4:4, 4:6, 7:1, 15:1, 6:3, 8:3)
Třinec, Likop - 4-0-0 25:4 (6:2, 6:1, 5:0, 8:1)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 15-3-4 104:59 (10:3, 3:1, 5:5, 6:1, 4:2, 6:1, 4:0, 3:1, 6:2, 4:5, 6:1, 3:2, 2:2, 3:3, 5:6, 3:11, 1:2, 5:1, 5:2, 6:2, 8:4, 6:2)
Zruč n/S, Benago - 12-3-4 101:59 (4:1, 5:1, 2:2, 3:5, 5:6, 8:4, 6:3, 4:1, 9:2, 10:3, 11:3, 6:8, 4:3, 1:1, 5:8, 3:3, 6:4, 8:1, 1:0)

TŘINEC, GKS
Benešov, Arsenal - 2-1-1 16:12 (5:2, 5:2, 3:3, 3:5)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 8:6 (4:0, 4:6)
Havířov, Baník - 4-0-0 22:4 (5:0, 7:4, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 1-0-1 4:4 (4:2, 0:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-2 5:13 (2:3, 3:10)
Hlinsko, Dekora - 2-1-2 19:18 (3:3, 3:2, 2:3, 5:3, 3:7)
Hradec Králové, Plumbum - 3-1-1 16:12 (3:2, 1:1, 5:1, 4:3, 3:5)
Cheb, Ajax - 1-0-0 5:0 (5:0)
Jistebník, Cigi Caga - 0-2-2 8:21 (3:3, 2:2, 2:8, 1:8)
Kladno, Ebárna Boys - 1-0-0 5:0 (5:0)
Liberec, Alfa - 1-1-0 20:12 (6:6, 14:6)
Ostrava, IFT C. - 1-0-4 15:22 (1:2, 1:2, 7:5, 6:7, 0:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 10:1 (5:1, 5:0)
Praha, Konflikt - 2-0-0 14:2 (3:2, 11:0)
Praha, Letňany - 2-0-0 8:6 (3:2, 5:4)
Praha, Repas - 3-0-1 21:11 (4:3, 12:2, 5:1, 0:5)
Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-4 16:28 (4:3, 4:6, 2:5, 3:4, 3:10)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 5-0-1 42:19 (6:3, 13:3, 8:4, 4:6, 11:3)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 6:3 (6:3)
Ústí n/L, Combix - 2-1-2 17:15 (3:3, 3:0, 6:3, 3:5, 2:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-2 6:10 (2:5, 4:5)
Zlín, Ajax - 2-1-2 11:12 (2:2, 5:1, 3:2, 0:4, 1:3)

TŘINEC, SKP LIKOP (Megas Frenštát pod Radhoštěm, Třinec Betas Megas)
Bakov n/J, TS - 2-1-9 34:54 (3:6, 6:8, 0:5, 2:2, 3:1, 5:6, 5:1, 3:7, 2:3, 3:4, 1:6, 1:5)
Brno, Helas - 8-2-11 76:85 (4:6, 3:2, 6:6, 4:2, 6:2, 2:5, 7:4, 2:4, 3:0, 10:4, 1:4, 1:8, 4:4, 4:9, 2:5, 8:3, 2:4, 0:4, 4:0, 2:6, 1:3)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-1 7:5 (5:2, 2:3)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 3-0-1 27:10 (5:6, 7:2, 3:1, 12:1)
Havířov, Slovan - 2-0-0 6:4 (3:2, 3:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 4-0-2 36:20 (3:6, 4:5, 5:2, 7:2, 13:2, 4:3)
Hodonín, Tango - 1-0-5 12:23 (1:5, 1:2, 2:4, 2:3, 2:6, 4:3)
Hradec Králové, Mados - 3-1-0 22:8 (8:2, 3:3, 6:2, 5:1)
Cheb, Car System - 2-0-0 16:7 (10:3, 6:4)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 10:11 (7:9, 3:2)
Chrudim, Era-pack - 3-1-13 38:109 (3:3, 3:5, 4:2, 6:2, 4:0, 1:3, 3:5, 5:10, 0:15, 2:13, 0:4, 0:6, 1:6, 3:6, 1:12, 1:8, 1:9)
Jistebník, Cigi Caga - 3-1-10 30:64 (4:3, 1:5, 4:2, 1:5, 1:1, 3:6, 1:3, 3:4, 2:4, 0:6, 0:9, 1:9, 6:1, 3:6)
Kladno, SK - 4-0-2 24:22 (7:1, 5:3, 6:2, 1:8, 1:5, 4:3)
Liberec, Alfa - 5-3-2 77:40 (7:2, 5:5, 6:6, 7:2, 5:5, 8:6, 14:0, 3:5, 17:3, 5:6)
Litoměřice, Gardenline - 1-1-0 7:5 (6:4, 1:1)
Mělník, Olympik - 1-1-0 8:6 (4:4, 4:2)
Ostrava, Mikeska - 6-2-4 41:39 (2:5, 4:7, 3:0, 4:4, 7:5, 6:1, 3:1, 2:1, 5:2, 2:2, 1:4, 2:7)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 11:9 (6:3, 5:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 6-1-5 48:44 (3:3, 5:2, 2:5, 4:2, 8:1, 4:1, 8:2, 2:6, 6:5, 0:3, 2:7, 4:7)
Plzeň, Interobal - 1-0-3 11:15 (3:6, 2:3, 3:4, 3:2)
Praha, Bohemians - 0-1-1 4:8 (1:5, 3:3)
Praha, Slavia SK - 8-3-12 88:95 (3:5, 5:7, 3:2, 5:4, 6:1, 2:5, 2:5, 4:2, 8:2, 9:5, 7:3, 11:6, 0:3, 2:7, 4:4, 0:4, 1:11, 3:1, 2:3, 4:4, 3:3, 2:4, 2:4)
Praha, Sparta - 0-2-2 10:15 (4:4, 4:5, 2:2, 0:4)
Slaný, Čechie - 2-0-0 15:2 (8:2, 7:0)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-1 8:10 (5:3, 3:7)
Teplice, Balticflora - 0-0-4 4:25 (2:6, 1:6, 0:5, 1:8)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 7-2-12 73:99 (5:8, 5:6, 4:8, 7:6, 2:3, 5:2, 6:3, 1:4, 6:7, 4:1, 4:7, 3:1, 0:6, 4:7, 3:3, 4:3, 4:8, 1:7, 0:5, 2:2, 3:2)
Zruč nad Sázavou, Benago - 7-1-10 68:93 (4:1, 6:4, 7:5, 4:9, 9:5, 1:6, 4:2, 6:3, 3:4, 1:1, 10:5, 1:3, 1:4, 0:5, 5:6, 2:8, 3:13, 1:9)

ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Bakov n/J, TS - 2-0-2 13:13 (1:4, 1:3, 6:5, 5:1)
Benešov, Arsenal - 4-2-0 32:20 (4:0, 4:4, 8:6, 4:4, 8:4, 4:2)
Brno, Dino - 2-0-2 24:22 (7:6, 5:6, 4:6, 8:4)
Brno, Helas - 0-0-2 7:12 (3:4, 4:8)
Brno, Lazio - 1-0-3 17:23 (4:7, 2:3, 5:3, 6:10)
České Budějovice, Bohemia - 2-1-1 13:9 (3:2, 1:3, 3:3, 6:1)
Český Krumlov, Adamíček - 2-1-1 20:15 (5:5, 6:3, 6:3, 3:4)
Havířov, Baník - 3-1-0 15:4 (3:2, 2:2, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 1-2-7 27:37 (1:3, 10:0, 1:1, 2:2, 3:8, 0:3, 1:5, 2:6, 2:3, 5:6)
Havlíčkův Brod, Pramen - 4-3-3 48:48 (4:4, 3:3, 8:5, 7:5, 9:8, 2:3, 4:2, 5:6, 2:8, 4:4)
Hlinsko, Dekora - 4-1-4 35:37 (3:4, 2:2, 4:5, 3:1, 5:4, 2:7, 9:4, 4:3, 3:7)
Hradec Králové, Plumbum - 5-0-6 43:46 (4:2, 7:3, 3:5, 3:4, 5:7, 0:9, 4:3, 1:5, 6:8, 5:0, 5:0)
Cheb, Ajax - 2-0-1 15:6 (6:0, 2:3, 7:3)
Jistebník, Cigi Caga - 2-0-8 23:52 (1:6, 5:4, 2:5, 4:3, 2:7, 2:3, 3:5, 3:5, 1:5, 2:6, 1:7, 2:6)
Kladno, Ebárna Boys - 2-1-0 16:11 (6:4, 5:2, 5:5)
Liberec, Alfa - 2-0-0 21:0 (9:0, 12:0)
Ostrava, IFT C. - 4-1-8 58:72 (3:5, 4:5, 3:4, 2:5, 3:6, 10:3, 4:10, 9:4, 3:6, 3:2, 6:6, 8:5, 0:11)
Ostrava, Mikeska - 0-1-7 24:58 (4:4, 1:7 3:11, 1:5, 3:4, 4:9, 4:8, 5:10)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-0 14:6 (5:5, 9:1)
Poruba, Čepo - 2-0-0 21:9 (10:7, 11:2)
Praha, Bohemians/Damned - 2-0-6 30:44 (3:5, 0:4, 6:3, 5:9, 3:4, 5:2, 2:5, 6:12)
Praha, Konflikt - 2-0-0 9:3 (4:1, 5:2)
Praha, Letňany - 2-0-2 14:20 (3:2, 3:2, 5:7, 3:9)
Praha, Repas - 4-1-1 33:19 (4:4, 2:0, 2:4, 15:5, 5:2, 5:4)
Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-12 39:73 (3:2, 3:6, 5:9, 1:4, 2:3, 3:7, 4:6, 5:7, 4:6, 1:9, 3:4, 3:4, 2:6)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 10-1-2 80:44 (5:1, 10:5, 3:4, 9:4, 7:4, 10:0, 5:1, 4:3, 5:5, 9:4, 3:2, 6:5, 4:6)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 11:4 (11:4)
Třinec, GKS - 2-1-2 15:17 (3:3, 0:3, 3:6, 5:3, 4:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 2-1-7 45:66 (3:5, 2:2, 4:5, 4:6, 3:14, 12:3, 6:5, 4:12, 5:6, 2:8)
Zlín, Ajax - 2-1-8 35:48 (3:6, 3:5, 3:4, 2:4, 2:3, 3:3, 2:7, 0:5, 5:6, 8:4, 4:1)

VYSOKÉ MÝTO, NEJZBACH
Bakov n/J, TS - 12-5-7 110:88 (5:4, 7:2, 3:3, 5:2, 3:1, 5:5, 3:3, 2:5, 2:5, 5:4, 5:6, 0:6, 6:0, 5:4, 3:4, 9:3, 5:7, 8:1, 4:4, 5:5, 5:3, 10:6, 1:4, 4:1)
Benešov, Arsenal - 3-0-1 23:18 (7:3, 6:4, 6:9, 7:2)
Brno, Dino - 6-0-0 58:19 (5:4, 14:3, 3:2, 14:4, 12:3, 10:3)
Brno, Helas - 21-10-6 157:115 (4:0, 5:4, 6:6, 10:7, 3:4, 6:2, 6:3, 6:5, 6:4, 8:6, 5:4, 4:4, 9:4, 1:1, 4:4, 3:2, 5:5, 2:3, 4:3, 7:1, 6:2, 8:5, 0:3, 4:1, 1:1, 1:2, 6:3, 5:3, 3:3, 4:2, 2:1, 0:2, 4:4, 2:2, 4:2, 0:4, 3:3)
Brno, Lazio - 3-1-0 28:14 (2:2, 12:7, 6:1, 8:4)
Brno, Rádio Krokodýl - 3-0-1 15:7 (3:1, 1:4, 5:2, 6:0)
Česká Lípa, Démoni - 3-0-3 24:24 (5:4, 6:4, 7:1, 3:6, 2:3, 1:6)
České Budějovice, Bohemia - 1-1-2 16:16 (4:4, 3:5, 2:4, 7:3)
Český Krumlov, Adamíček - 4-0-0 32:5 (14:1, 8:4, 5:0, 5:0)
Havířov, Baník - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 10-2-4 81:61 (4:4, 4:1, 5:11, 3:3, 6:5, 7:5, 1:4, 5:0, 6:3, 5:9, 1:3, 9:4, 7:4, 4:2, 5:2, 9:1)
Havířov, Slovan - 11-0-3 81:52 (7:4, 6:3, 6:2, 4:3, 10:3, 8:3, 7:6, 3:8, 7:6 2:1, 8:3, 0:1, 3:5, 10:4)
Havlíčkův Brod, Pramen - 10-1-7 99:82 (4:2, 1:5, 2:3, 11:4, 7:3, 6:4, 6:3 8:3, 6:3, 5:5, 4:8, 4:10, 5:6, 3:7, 2:6, 11:6, 6:2, 8:2)
Hlinsko, Dekora - 6-0-0 37:21 (3:1, 4:2, 6:4, 7:6, 13:5, 4:3)
Hodonín, Bulldogs - 1-1-0 8:2 (6:0, 2:2)
Hodonín, Tango - 5-1-10 45:75 (1:4, 3:2, 1:8, 2:6, 2:11, 3:6, 1:7, 2:3, 4:6, 1:7, 7:2, 3:2, 8:3, 1:1, 4:3, 2:4)
Hradec Králové, Mados - 4-1-3 37:30 (11:4, 0:6, 2:7, 8:1, 4:6, 7:3, 2:2, 3:1)
Hradec Králové, Plumbum - 4-2-2 36:26 (5:6, 5:4, 2:2, 4:4, 4:6, 6:4, 5:0, 5:0)
Cheb, Car System - 2-1-1 24:14 (6:6, 11:2, 7:4, 0:2)
Choceň, Gillotina - 2-1-1 18:10 (7:4, 8:1, 2:2, 1:3)
Chrudim, Era-pack - 6-8-31 87:256 (2:2, 6:4, 4:2, 5:1, 5:3, 1:1, 1:1, 2:2, 4:4, 3:7, 1:4, 1:0, 1:1, 3:6, 5:2, 0:4, 1:8, 4:6, 2:6, 2:5, 1:10, 1:3, 1:9, 3:8, 1:7, 2:11, 1:9, 4:4, 2:10, 0:6, 1:14, 2:10, 2:6, 0:20, 1:6, 1:4, 1:7, 3:3, 0:8, 0:3, 3:8, 0:7, 2:6, 1:3, 1:5)
Jistebník, Cigi Caga - 14-6-25 143:171 (1:5, 1:1, 4:1, 2:7 3:1, 1:3, 3:7, 4:5, 2:8, 3:3, 1:5, 5:6, 2:6, 3:9, 5:6, 2:5, 4:6, 2:2, 3:4, 3:2, 2:3, 7:3, 5:4, 5:1, 1:2, 4:4, 10:1, 1:5, 6:4, 1:1, 3:4, 2:1, 1:3, 4:4, 0:5, 3:4, 1:4, 3:2, 3:4, 5:2, 2:4, 5:1, 4:3, 7:5, 4:5)
Kladno, SK - 17-2-3 110:54 (14:8, 5:6, 4:3, 11:2, 7:0, 3:3, 2:1, 5:1, 3:2, 3:2, 3:2, 8:3, 2:2, 4:1, 4:2, 5:1, 2:5, 2:3, 7:2, 3:2, 6:2, 7:1)
Liberec, Alfa - 9-1-2 102:54 (8:4, 5:4, 7:6, 15:3, 4:7, 9:6, 11:6, 10:9, 16:1, 3:4, 10:0, 4:4)
Liberec, Andy - 2-0-0 20:8 (13:2, 7:6)
Litoměřice, Gardenline - 1-0-1 10:9 (7:2, 3:7)
Mělník, Olympik - 5-0-1 32:23 (4:6, 7:5, 8:5, 5:4, 3:1, 5:2)
Ostrava, Mikeska - 15-4-12 157:113 (3:4, 3:4 6:6, 4:9, 3:5, 5:5, 4:5, 4:1, 5:5, 6:5, 2:5 9:5, 12:2, 2:4, 5:2, 2:3, 5:6, 11:2, 3:0, 3:7, 7:1, 10:1, 3:2, 10:0, 6:6, 1:8, 2:1, 6:1, 2:4, 6:2, 7:2)
Ostrava, VŠB - 5-3-0 31:18 (2:2, 6:3, 3:2, 3:0, 4:2, 2:2, 7:3, 4:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 20-2-8 126:80 (10:5, 4:5, 5:3, 2:4, 4:1, 1:3, 8:3, 4:3, 5:0, 9:4, 7:3, 0:2, 7:4, 0:3, 3:4, 3:1, 4:2, 2:0, 3:3, 2:3, 4:0, 3:3, 4:0, 2:1, 3:4, 4:2, 7:6, 8:6, 2:1, 6:1)
Plzeň, Interobal - 9-3-2 58:37 (3:1, 4:2, 7:1, 3:2, 4:4, 9:2, 6:4, 4:2, 6:1, 4:4, 1:1, 0:7, 4:2, 3:4)
Poruba, Čepo - 2-0-0 18:3 (10:3, 8:0)
Praha, Bohemians 1905 - 4-2-7 47:56 (5:4, 4:7, 2:4, 5:4, 1:4, 4:5, 0:6, 6:5, 5:7, 4:4, 1:3, 8:1, 2:2)
Praha, Letňany - 4-0-0 22:10 (4:3, 3:2, 8:2, 7:3)
Praha, Repas - 3-1-0 23:14 (2:2, 7:5, 4:3, 10:4)
Praha, Slavia SK - 21-12-17 199:185 (4:3, 3:6, 7:6, 4:2, 13:6, 5:8, 3:6, 5:2, 9:4, 3:5, 4:4, 1:5, 2:6, 6:6, 1:1, 4:4, 7:5, 0:3, 7:4, 5:5, 4:2, 3:3, 4:5, 5:2, 0:3, 7:5, 1:3, 1:5, 4:4, 0:4, 3:3, 3:3, 3:4, 2:7, 5:2, 1:3, 2:4, 7:2, 6:1, 2:0, 8:3, 8:3, 5:3, 0:5, 2:1, 7:2, 3:3, 5:4, 2:2, 3:3)
Praha, Sparta AC - 5-5-8 57:68 (7:6, 2:4, 3:5, 3:3, 3:3, 1:6, 2:2, 3:3, 1:4, 8:2, 1:3, 3:2, 3:1, 0:4, 2:3, 5:5, 5:4, 5:8)
Prachatice, Rumpál - 7-2-3 75:52 (9:4, 4:4, 9:2, 8:5, 4:13, 12:4, 3:5, 8:5, 3:3, 5:7, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 1-1-0 16:6 (4:4, 12:2)
Šumperk, Delta-Real - 6-1-5 52:48 (5:3, 6:3, 6:2, 1:0, 2:3, 5:9, 7:6, 4:5, 7:2, 4:6, 3:3, 2:6)
Teplice, Balticflora - 4-3-15 59:104 (3:10, 1:3, 5:5, 1:6, 2:4, 1:6, 0:4, 1:3, 2:6, 5:4, 1:6, 2:3, 2:2, 3:3, 6:5, 11:3, 2:1, 1:5, 2:5, 2:6, 4:8, 2:6)
Třinec, GKS - 2-0-0 10:6 (5:2, 5:4)
Třinec, SKP Likop - 12-2-7 99:73 (8:5, 6:5, 8:4, 6:7, 3:2, 2:5, 3:6, 4:1, 7:6, 7:4, 1:4, 6:0, 1:3, 7:4, 3:3, 3:4, 8:4, 7:1, 5:0, 2:2, 2:3)
Ústí n/L, Combix - 7-1-2 66:45 (5:3, 2:2, 5:4, 6:4, 14:3, 3:12, 5:6, 12:4, 6:5, 8:2)
Zlín, Ajax - 5-1-2 46:29 (5:2, 5:4, 4:4, 7:6, 4:5, 2:7, 10:0, 9:1)
Zruč n/S, Benago - 25-10-22 216:213 (5:3, 6:4, 12:2, 6:6, 10:2, 2:1, 8:4, 6:9, 4:4, 3:2, 6:4, 9:2, 3:3, 8:8, 9:4, 5:9, 3:2, 1:1, 5:6, 3:3, 3:0, 2:6, 6:5, 3:1, 2:3, 0:5, 1:6, 6:4, 0:1, 1:4, 2:2, 1:6, 3:2, 3:3, 3:2, 3:2, 5:2, 5:1, 2:6, 6:3, 0:2, 3:2, 3:5, 1:1, 2:6, 4:2, 6:7, 1:3, 1:3, 1:2, 2:6, 0:4, 6:5, 7:12, 1:4, 2:1, 5:5)

ZLÍN, AJAX NOVESTA
Bakov n/J, TS - 0-0-2 7:10 (3:5, 4:5)
Benešov, Arsenal - 5-1-0 25:12 (3:0, 5:2, 3:3, 3:1, 7:4, 4:2)
Brno, Dino - 1-0-1 12:5 (3:5, 9:0)
Brno, Lazio - 1-0-1 4:9 (4:3, 0:6)
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 8:13 (2:6, 6:7)
Český Krumlov, Adamíček - 4-0-0 33:7 (7:3, 14:1, 6:2, 6:1)
Havířov, Baník - 4-0-0 16:3 (3:2, 3:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Slovan - 6-0-2 39:22 (2:0, 7:3, 6:1, 6:2, 7:1 5:1, 3:5, 3:9)
Havlíčkův Brod, Pramen - 3-2-3 39:38 (6:6, 3:3, 3:6, 5:3, 6:3, 8:3, 4:6, 4:8)
Hlinsko, Dekora - 6-2-1 52:29 (3:2, 8:2, 7:5, 3:1, 4:4, 4:4, 7:8, 12:3, 4:0)
Hradec Králové, Plumbum - 7-3-1 45:16 (7:1, 2:2, 5:1, 4:4, 1:1 5:1, 3:4, 5:2, 3:0, 5:0, 5:0)
Cheb, Ajax - 3-0-0 18:2 (5:0, 8:2, 5:0)
Jistebník, Cigi Caga - 4-0-6 20:42 (1:2, 3:2, 1:4, 2:0, 3:2, 5:1, 2:5, 0:2, 3:9, 0:15)
Kladno, Ebárna Boys - 3-0-0 20:5 (5:0, 9:3, 6:2)
Liberec, Alfa - 2-0-0 16:5 (10:1, 6:4)
Ostrava, IFT C. - 3-0-8 35:43 (8:2, 0:4, 1:2, 3:2, 2:4, 1:3, 6:3, 4:7, 6:8, 2:3, 2:5)
Ostrava, Mikeska - 1-0-5 10:26 (4:1, 1:3, 4:8, 0:1, 1:11, 0:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 13:2 (5:0, 8:2)
Poruba, Čepo - 2-0-0 9:7 (4:3, 5:4)
Praha, Bohemians/Damned - 5-0-1 35:14 (3:2, 8:0, 4:2, 13:3, 4:5, 3:2)
Praha, Konflikt - 2-0-0 8:5 (4:2, 4:3)
Praha, Letňany - 1-0-1 5:5 (4:3, 1:2)
Praha, Repas - 2-3-1 28:19 (3:1, 3:3, 3:5, 2:2, 11:2, 6:6)
Praha, Viktoria Žižkov - 3-2-6 33:50 (4:4, 5:5, 4:3, 1:2, 1:2, 4:5, 0:1, 4:3, 6:3, 2:11, 2:11)
Prachatice, Fonka - 1-0-0 5:0 (5:0)
Prachatice, Rumpál - 9-1-1 77:26 (14:2, 6:3, 7:1, 5:3, 11:3, 8:1, 9:2, 9:4, 2:0, 4:4, 2:3)
Příbram, Březové hory - 1-0-0 5:3 (5:3)
Třinec, GKS - 2-1-2 12:11 (2:2, 1:5, 2:3, 4:0, 3:1)
Ústí n/L, Combix - 8-1-2 48:35 (6:3, 5:3, 4:3, 4:2, 3:2, 3:3, 7:2, 5:0, 6:5, 4:8, 1:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 2-1-5 29:46 (2:5, 4:5, 4:4, 6:7, 5:4, 7:2, 0:10, 1:9)

ZRUČ NAD SÁZAVOU, BENAGO (Bohemians/Damned Praha, Zruč n/S)
Bakov n/J, TS - 8-4-6 75:66 (1:4, 6:3, 1:4, 4:3, 6:6, 4:5, 7:2, 3:2, 9:5, 2:4, 4:4, 5:3, 2:2, 1:2, 4:2, 3:5, 10:7, 3:3)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 9:13 (5:6, 4:7)
Brno, Dino - 5-0-1 31:19 (4:2, 5:2, 5:4, 6:5, 7:1, 4:5)
Brno, Helas - 23-5-12 197:148 (4:4, 8:3, 5:7, 4:7, 3:4, 2:3, 7:4, 4:7, 4:8, 2:5, 3:3, 5:4, 4:10, 5:6, 2:5, 6:6, 2:1, 8:3, 11:6, 8:9, 4:2, 9:3, 3:5, 5:4, 9:1, 4:1, 7:3, 10:4, 4:3, 5:2, 1:1, 6:0, 6:2, 6:1, 4:1, 10:6, 7:4, 5:0, 10:6, 2:2)
Brno, Lazio - 2-2-0 17:9 (5:1, 3:3, 3:3, 6:2)
Brno, Rádio Krokodýl - 6-1-0 35:13 (9:1, 7:3, 1:1, 5:3, 1:0, 3:2, 9:3)
Česká Lípa, Démoni - 6-0-0 59:15 (7:1, 7:2, 12:2, 20:8, 6:0, 7:2)
České Budějovice, Bohemia - 2-1-1 18:12 (2:2, 5:4, 4:6, 7:0)
Český Krumlov, Adamíček - 3-1-0 14:3 (3:2, 1:1, 5:0, 5:0)
Havířov, Slávia - 5-3-6 61:75 (3:3, 1:13, 8:9, 6:8, 8:5, 2:2, 7:2, 2:5, 4:9, 3:2, 5:5, 1:5, 3:2, 8:5)
Havířov, Slovan - 6-1-5 47:36 (3:0, 3:4 1:4, 3:3, 1:4, 2:4, 6:1, 7:3, 8:5, 2:6, 9:1, 2:1)
Havlíčkův Brod, Pramen - 9-1-6 78:72 (3:5, 5:2, 5:9, 7:2, 6:5, 2:2, 7:5, 8:6, 2:6, 4:7, 2:6, 3:7, 8:4, 4:3, 9:1, 3:2)
Hlinsko, Dekora - 1-0-3 23:24 (2:3, 6:8, 8:3, 7:8)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-0 8:4 (6:3, 2:1)
Hodonín, Tango - 12-6-12 140:148 (5:7, 2:7, 5:5, 6:5, 2:4, 4:8, 3:8, 5:3, 3:6, 1:6, 4:4, 1:5, 5:4, 9:3, 3:3, 3:5, 2:8, 2:8, 5:5, 7:4, 4:2, 8:8, 6:2, 5:11, 7:5, 1:0, 8:1, 11:3, 3:3, 10:5)
Hradec Králové, Mados - 6-1-1 36:25 (3:2, 5:4, 4:3, 4:4, 6:2, 6:4, 2:4, 6:2)
Hradec Králové, Plumbum - 4-0-2 29:13 (1:6, 1:3, 6:1, 11:3, 5:0, 5:0)
Cheb, Car System - 2-0-2 17:21 (8:5, 2:11, 5:2, 2:3)
Choceň, Gillotina - 2-0-2 22:24 (7:6, 2:6, 5:3, 8:9)
Chrudim, Era-pack - 6-5-34 121:243 (3:2, 6:5, 1:10, 7:4, 4:7, 6:3, 2:3, 4:3, 3:6, 2:4, 3:3, 2:2, 3:4, 4:6, 2:11, 3:7, 2:8, 1:4, 4:7, 1:5, 3:4, 4:6, 2:9, 1:4, 1:9, 3:7, 2:7, 0:7, 3:5, 2:3, 2:5, 3:3, 1:5, 0:5, 1:10, 2:8, 4:8, 2:7, 4:5, 3:2, 4:6, 3:3, 5:7, 0:1, 3:3)
Jistebník, Cigi Caga - 10-2-20 86:117 (3:2, 0:1, 0:2, 4:7, 3:6, 1:4, 6:6, 0:7, 4:9, 1:6, 0:3, 0:2, 3:6, 2:1, 3:1, 2:3, 3:5, 2:4, 1:3, 2:5, 5:2, 4:6, 1:7, 2:5, 1:4, 4:2, 5:2, 6:0, 4:1, 5:0, 6:2, 3:3)
Kladno, SK - 13-3-9 135:77 (14:1, 16:3, 3:3, 4:5, 3:4, 3:4, 7:2, 4:8, 7:3, 3:4, 5:2, 5:6, 1:3, 3:4, 6:1, 6:0, 2:3, 4:4, 6:3, 2:2, 4:1, 6:1, 4:1, 9:6, 8:3)
Liberec, Alfa - 5-1-6 53:57 (4:2, 1:2, 10:6, 2:8, 11:5, 1:2, 3:3, 5:9, 3:8, 4:3, 5:1, 4:8)
Liberec, Andy - 2-0-0 28:7 (8:4, 20:3)
Litoměřice, Gardenline - 0-0-2 4:6 (2:3, 2:3)
Mělník, Olympik - 4-2-0 36:17 (4:3, 4:1, 1:1, 8:8, 12:2, 7:2)
Ostrava, Mikeska - 5-6-15 73:109 (5:2, 1:7, 2:9, 3:9, 4:6, 2:5, 1:6, 2:3, 3:2, 5:7, 1:8, 3:3, 4:4, 1:3, 2:2, 5:0, 6:0, 2:4, 0:1, 4:4, 0:7, 4:7, 2:2, 2:5, 3:3, 6:0)
Ostrava, VŠB - 4-3-1 27:23 (3:3, 5:3, 5:5, 2:1, 1:3, 2:1, 4:4, 5:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 12-3-9 106:80 (4:7, 5:2, 1:4, 0:0, 1:5, 10:0, 1:4, 5:4, 2:8, 2:6, 4:2, 4:6, 6:3, 3:5, 3:3, 3:3, 3:2, 5:0, 8:1, 5:4, 1:3, 9:5, 9:1, 12:2)
Plzeň, Interobal - 10-2-2 79:38 (2:2, 2:5, 5:1, 8:4, 2:5, 4:2, 11:2, 6:5, 11:1, 4:1, 6:2, 5:5, 7:0, 6:3)
Poruba, Čepo - 1-0-1 15:8 (9:1, 6:7)
Praha, Bohemians 1905 - 4-0-4 36:29 (11:5, 8:3, 2:3, 1:2, 3:7, 2:3, 5:4, 4:2)
Praha, Letňany - 1-1-0 9:5 (3:3, 6:2)
Praha, Repas - 2-0-0 8:4 (4:3, 4:1)
Praha, Slavia SK - 20-9-28 193:244 (2:4, 5:11, 1:4, 4:7, 0:8, 2:7, 1:12, 4:5, 3:3, 4:3, 5:6, 4:7, 3:2, 5:5, 1:2, 3:1, 5:3, 1:3, 1:3, 0:6, 7:4, 4:6, 4:4, 2:2, 4:4, 5:8, 1:6, 1:3, 2:2, 2:5, 2:8, 0:4, 4:7, 2:2, 1:4, 6:3, 5:3, 2:2, 4:2, 1:0, 5:1, 4:5, 2:5, 7:4, 2:1, 5:1, 6:5, 4:3, 2:7, 3:1, 12:7, 6:3, 7:4, 3:3, 1:2, 8:5, 3:6)
Praha, Sparta AC - 5-2-1 40:25 (3:3, 7:2, 3:5, 9:4, 5:3, 5:2, 4:2, 4:4)
Prachatice, Rumpál - 8-2-0 46:26 (4:3, 4:3, 5:5, 8:5, 2:2, 5:2, 5:4, 3:2, 5:0, 5:0)
Slaný, Čechie - 1-0-1 10:8 (7:4, 3:4)
Šumperk, Delta Real - 3-5-4 56:60 (3:3, 6:6, 6:8, 4:2, 2:7, 5:5, 4:0, 5:7, 7:7, 2:6, 6:3, 6:6)
Teplice, Balticflora - 4-3-12 59:101 (1:4, 1:5, 2:2, 5:3, 6:5, 4:8, 3:6, 1:4, 2:9, 3:10, 3:11, 8:6, 3:4, 1:1, 8:5, 3:3, 4:6, 1:8, 0:1)
Třinec, SKP Likop - 10-1-7 93:68 (1:4, 4:6, 5:7, 9:4, 5:9, 6:1, 3:6, 2:4, 1:1, 4:3, 5:10, 3:1, 4:1, 5:0, 6:5, 8:2, 13:3, 9:1)
Ústí n/L, Combix - 6-0-2 44:30 (5:3, 4:0, 3:6, 9:5, 4:3, 2:5, 5:2, 12:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach - 22-10-25 213:216 (3:5, 4:6, 2:12, 6:6, 2:10, 1:2, 4:8, 9:6, 4:4, 2:3, 4:6, 2:9, 3:3, 8:8, 4:9, 9:5, 2:3, 1:1, 6:5, 0:3, 3:3, 5:6, 6:2, 1:3, 3:2, 5:0, 6:1, 4:6, 1:0, 4:1, 2:2, 6:1, 2:3, 3:3, 2:3, 2:3, 2:5, 1:5, 6:2, 3:6, 2:0, 2:3, 5:3, 1:1, 6:2, 2:4, 7:6, 3:1, 3:1, 2:1, 6:2, 4:0, 5:6, 12:7, 4:1, 1:2, 5:5)
Zlín, Ajax - 1-0-5 14:35 (2:3, 0:8, 2:4, 3:13, 5:4, 2:3)

© PSMF