ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

HISTORICKÁ TABULKA 2. LIGY
Poslední aktualizace - 31. 5.2017

NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH 2. LIGY
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
1994/1995     Pragoclima Ostrava       Koalko Č.Krumlov         Damned Praha
1995/1996     Čepo Poruba              Ajax Cheb                Ebárna Boys Kladno
1996/1997     TS Bakov n/J             Lazio Brno               Bohemia Č.Budějovice
1997/1998     Helas Brno               Rýznar Zábřeh n.M.       Gillotina Choceň
              Letňany Praha            Adamíček Č.Krumlov       Ebárna Boys Kladno
1998/1999     Gillotina Choceň         TORF Pardubice           IFT C/Megas B Ostrava
              Alfa Liberec             Adamíček Č.Krumlov       Botafogo M.Boleslav
1999/2000     Megas Frenštát p/R       TORF Pardubice           Templář Ivančice
              Combix Ústí n/L          Arsenal Benešov          Adamíček Č.Krumlov
2000/2001     VŠB Ostrava              Delta-Real Šumperk       1.FC Šumperk
              Adamíček Č.Krumlov       Letňany Praha            Arsenal Benešov
2001/2002     Era-pack Chrudim         Templář Ivančice         Spartak Bílovec
              Bohemia Cheb             Atlantic Rakovník        Letňany Praha
2002/2003     Pramen Havlíčkův Brod    Delta-Real Šumperk       Templář Ivančice
              Ebárna Boys Kladno       Čechie Slaný             Atlantic Rakovník
2003/2004     TORF Pardubice           Slávia Havířov           Sport bar Chrlice
              Car system Cheb          Čechie Slaný             Indoss Plzeň
2004/2005     Delta-Real Šumperk       Slávia Havířov           Templář Ivančice
              Ebárna Boys Kladno       Indoss Plzeň             Car system Cheb
2005/2006     VŠB Ostrava              Bulldogs Ivančice        Medvědi Malé Hoštice
              Indoss Plzeň             Olympik Mělník           Čechie Slaný
2006/2007     Bulldogs Hodonín         Bossard Brno             Tango Brno
              Selp Vysočany Praha      Olympik Mělník           Alfa Liberec
2007/2008     Helas Brno               Tango Brno               Likop Třinec
              Olympik Mělník           Indoss Plzeň             Terasy Praha
2008/2009     Tango Brno               Likop Třinec             Gillotina Choceň
              Klokani Vršovice         Indoss Plzeň             Andy Liberec
2009/2010     Likop Třinec             UFA Hradec Králové       VŠB Ostrava
              Indoss Plzeň             FK Mladá Boleslav        SK Kladno
2010/2011     Delta-Real Šumperk       Gillotina Choceň         Agromeli Brno
              Andy Liberec             SK Kladno                Alfa Liberec
2011/2012     Helas Brno               Komax Kunčice p/O        Likop Třinec
              Démoni Česká Lípa        Dalmach Turnov           Olympik Mělník
2012/2013     Agromeli Brno            VŠB Ostrava              Likop Třinec
              UFA Hradec Králové       Olympik Mělník           Slavia TU Liberec
2013/2014     Likop Třinec             KFV Roub Vítkovice       VŠB Ostravac
              Olympik Mělník           Démoni Česká Lípa        Boca Chotěboř
2014/2015     Agromeli Brno            Gamaspol Jeseník         Amor Vyškov
              Indoss Plzeň             Démoni Česká Lípa        Gardenline Litoměřice
2015/2016     Gamaspol Jeseník         Likop Třinec             Sistemo Volfířov
              Gardenline Litoměřice    ISŠ Příbram              GMM Jablonec n/S
2016/2017     Gamaspol Jeseník         Amor-Lazor Vyškov        Baník Ostrava
              Olympik Mělník           Zlej se(n) Liberec       Jerigo Plzeň

Tučnými písmeny jsou vyznačena mužstva, která hrají 2.ligu v sezóně 2016/2017.
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Benešov    465 216-48-201 2358:2273 696
  2. Radio Krokod. Brno 349 192-42-115 1558:1291 617
  3. SK Kladno          301 167-35- 99 1498:1195 536
  4. VŠB Ostrava        306 157-48-101 1273:1053 519
  5. Interobal Plzeň    231 157-28- 46 1375: 819 499
  6. SKP Likop Třinec   208 138-28- 42 1079: 569 442
  7. Olympik Mělník A   200 129-31- 40 1191: 771 418
  8. Rohožník Letňany   226 123-33- 70 1040: 768 402
  9. Delta-Real Šumperk 210 118-18- 74 1085: 934 372
 10. Františkovy Lázně  200 115-23- 62 1059: 867 368
 11. Bulldogs Hodonín   188 114-21- 53  906: 691 363
 12. Slávia Havířov     240 107-30-103 1034:1047 351
 13. Adamíček Č.Krumlov 164 112-11- 41 1015: 705 347
 14. Alfa Liberec       204 108-14- 82 1120: 925 338
 15. TORF-ESTE Pardub.  190 103-22- 35  890: 703 331
 16. Gillotina Choceň   186 100-19- 67  926: 790 319
 17. Tomson STŽ Brno    254  98-22-134 1040:1156 319
 18. Dalmach Turnov     180  82-19- 79  863: 782 265
 19. UFA Hradec Králové 140  82-17- 41  703: 487 260
 20. FK Mladá Boleslav  155  79-16- 60  663: 579 253
 21. Čechie Slaný       174  78-14- 82  996: 992 248
 22. Gamaspol Jeseník   139  74-21- 44  684: 517 243
 23. Sokol NH Plzeň     174  72-21- 81  785: 845 237
 24. FK Boca Chotěboř   154  72-16- 66  783: 676 232
 25. Pramen Havl. Brod  154  66-14- 74  690: 747 212
 26. Andy Liberec        92  62- 5- 25  646: 426 191
 27. Tango Brno A        88  61- 4- 23  495: 253 187
 28. Arsenal Hlinsko    126  54-18- 54  657: 579 177
 29. Combix Ústí n/L    142  55- 9- 78  675: 755 176
 30. Slavia TU Liberec  132  53-15- 63  692: 707 175
 31. Klokani Vršovice    88  56- 6- 26  539: 366 174
 32. 1.FC Šumperk       108  54-10- 44  667: 522 172
 33. Helas Brno          69  54- 5- 10  413: 206 167
 34. Radobýl Litoměřice 132  51-13- 68  675: 733 166
 35. VVM Bílovec        122  49-14- 59  489: 498 161
 36. Démoni Česká Lípa   72  48- 9- 15  447: 297 153
 37. Betis Kadaň        152  43-23- 86  585: 813 152
 38. Komax Kunčice p/O   92  46-11- 35  400: 326 149
 39. Ferram Opava       155  42-16- 97  643: 877 142
 40. Atlantic Rakovník   88  42-14- 32  480: 414 140
 41. K-Pedros Tábor     110  44- 8- 58  453: 464 140
 42. Bohemia ČB          86  42-12- 32  391: 359 138
 43. Platan club Písek  108  41-13- 54  454: 480 136
 44. Elfetex Plzeň      130  43- 7- 80  529: 679 136
 45. Geodet Rváčov       82  41- 7- 34  420: 396 130
 46. Medvědi M.Hoštice   88  40- 9- 39  393: 431 129
 47. Nejzbach V.Mýto B  100  38-14- 48  385: 417 128
 48. Amor Lazor Vyškov   74  37-15- 22  373: 301 126
 49. Sport bar Chrlice  110  37-13- 60  413: 484 126
 50. SELP Vysočany Pha   66  40- 5- 21  429: 314 125
 51. Aston Villa KV     106  36-16- 54  485: 589 124
 52. CCM Jistebník B     70  36-13- 21  278: 191 121
 53. Botafogo Ml.Boles.  86  37- 8- 41  397: 404 119
 54. Vojenské lesy Pha  104  34-11- 59  403: 501 113
 55. Hekto N.Město n.M. 108  32-13- 63  415: 502 109
 56. Kormidlo Brno       88  32-12- 44  428: 481 108
 57. GMM Jablonec n/S    66  33- 8- 25  408: 362 107
 58. Gardenline Litomě.  66  33-11- 22  346: 305 107
 59. F.A.Zole Čes. Lípa  88  31-12- 45  347: 456 105
 60. AC Hradec Králové   86  32- 7- 47  345: 388 103
 61. KFV Roub Vítkovice  58  29- 8- 21  249: 224  95
 62. FC Dino Brno        78  29- 8- 41  357: 402  95
 63. Era-pack Chrudim    48  32- 4- 12  266: 182  94
 64. Malibu Ml.Boleslav  66  28- 9- 29  288: 319  94
 65. 3P Bosonohy Brno    60  28-10- 22  355: 404  94
 66. Mnichovo Hradiště   66  27-10- 29  376: 374  91
 67. KLC Klobuky         82  28- 6- 48  386: 463  90
 68. Sokol Přívoz OV     88  27- 7- 54  285: 410  88
 69. FC Květnice Tišnov  64  24-15- 25  197: 168  87
 70. Sparta Slaný        82  25-12- 45  363: 476  87
 71. Lino Kalábek Brno   85  25- 9- 51  339: 457  84
 72. SK Krmelín          66  23-13- 30  241: 294  82
 73. Protec Plzeň        88  24-10- 54  391: 531  82
 74. 1.HFC Ústí n/L      66  25- 4- 37  383: 401  79
 75. Morcan ŽV Brno      56  22- 9- 25  198: 196  75
 76. GS Příbram          70  22- 9- 39  327: 429  75
 77. AC Rose Kadaň       48  23- 5- 20  259: 233  74
 78. Ajax Novesta Zlín   86  22- 8- 56  306: 453  74
 79. FK Volfířov         58  22- 7- 29  316: 334  73
 80. Rusaco Litvínov     56  21-10- 25  238: 263  73
 81. SK Pohoda Praha     60  23- 2- 35  267: 325  71
 82. Draci Kralovy Vary  66  21- 5- 40  357: 487  68
 83. AC Čepo Poruba      30  21- 4-  5  135:  80  67
 84. Mikeska Ostrava B   52  21- 4- 27  182: 235  67
 85. K-Sport Jin.Hradec  66  20- 7- 39  337: 517  67
 86. Santa Fé Benešov    56  19- 8- 29  229: 294  65
 87. Lazio Brno          30  20- 3-  7  176: 114  63
 88. IFT C. Ostrava B    30  19- 5-  6  186: 109  62
 89. Baník Ostrava II.   38  18- 8- 12  164: 146  62
 90. Herd Hradiště       44  19- 5- 20  222: 230  62
 91. Ajax Noves. Zlín B  55  16-13- 26  173: 217  61
 92. Lucky Penguins Pha  52  18- 7- 27  237: 284  61
 93. Nasan okruh Brno   100  15-12- 73  290: 590  57
 94. CF Damned Praha     26  18- 2-  6  129:  64  56
 95. Sampdoria Ústí n/L  56  17- 5- 32  143: 214  56
 96. CF Kodymka Praha    52  17- 2- 33  276: 385  53
 97. Tango Brno B        44  15- 7- 22  152: 173  52
 98. Utd. Frýdek-Místek  44  14- 9- 21  183: 236  51
 99. Michálek Chrudim    44  15- 5- 24  200: 243  50
100. TEX-COLOR Písek     44  16- 2- 26  221: 291  50
101. Viktoria Žižkov B   44  14- 8- 22  173: 245  50
102. UTB Zlín        .   38  15- 4- 19  160: 187  49
103. Kmochův odkaz Pha   44  16- 1- 27  221: 282  49
104. Zábřeh na Moravě    22  17- 2-  3  149:  75  47
105. Čechie ZM Praha     52  14- 5- 33  244: 315  47
106. ESTE Pardubice      52  14- 5- 33  196: 286  47
107. Zlej sen Liberec    22  14- 4-  4  142:  99  46
108. Jerigo 1994 Plzeň   22  14- 3-  5   93:  71  45
109. Materia Sokolov     44  14- 4- 26  229: 315  44
110. Jerevan Slavičín    44  13- 5- 26  166: 267  44
111. ISŠ Příbram         22  13- 4-  5  128: 105  43
112. Tango Hodonín B     38  12- 5- 21  140: 205  41
113. Goll Běloves        44  13- 2- 29  167: 243  41
114. Slza Znojmo         58  12- 5- 41  148: 280  41
115. Bohemians Praha     30  12- 4- 14  140: 144  40
116. Královo Pole Brno   58  10- 8- 40  164: 302  38
117. Nemesis Hr.Králové  30  12- 1- 17   98: 144  37
118. SK Líšeň Brno       82   8-11- 63  207: 405  35
119. Baník Chomutov      22   9- 5-  8  145: 130  32
120. Gong Č.Budějovice   22   9- 3- 10  122: 125  30
121. Wizards DDM Praha   22   8- 6-  8   81:  91  30
122. Atraps-Hombre Brno  16   7- 3-  6   54:  53  24
123. Fauna Brno          26   7- 3- 16   76: 116  24
124. FC Brandýsek        22   7- 1- 14   82: 107  22
125. Austria Oslavany    26   7- 4- 15  114: 135  22
126. Dekora Hlinsko      22   9- 0- 13  145: 124  21
127. Man Ostrava         30   7- 0- 23   98: 181  21
128. Lazor Vyškov        30   6- 2- 22   76: 128  20
129. Egretta Bílovice    40   5- 4- 31  119: 193  19
130. Konflikt Praha      26   6- 1- 19   66: 135  19
131. SFK Cheb            22   5- 3- 14  113: 170  18
132. Tatran Jakubčovice  22   5- 2- 15   74: 120  17
133. Háječek Prachatice  30   5- 1- 24  101: 226  16
134. GKS MOND Třinec     22   5- 0- 17   85: 139  15
135. Krasno V.Meziříčí   22   5- 0- 17   87: 205  15
136. Tosta Petrov        30   5- 0- 25  153: 323  15
137. Olympik Mělník B    22   3- 5- 14   86: 117  14
138. FC '83 Příbram      20   4- 1- 15   82: 213  13
139. TORF FAZ Pardubice  36   3- 3- 30   91: 244  12
140. Ludis Třebenice     22   2- 4- 16   66: 126  10
141. Dobřichovice        22   3- 1- 18   52: 149  10
142. SKP Kolín           22   3- 0- 19   94: 131   9
143. TJ Borek            30   3- 0- 27  100: 277   9
144. AFC Celtic Kladno   22   1- 2- 19   82: 207   5
145. Sunar team Benešov  30   0- 0- 30    0: 150   0
Miroslav Srb
© INFONet