ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

HRÁČI V 2. LIZE
Poslední aktualizace - 31. 5.2017

Základem pro vznik této hráčské databáze jsou Zápisy o utkání z 2. lig.
Název mužstva u hráče je uváděn v té podobě, pod jakým mužstvo v době působení hráče hrálo.
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
(asistence jsou vedeny od sezóny 2003/2004)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2016/2017 jsou vyznačeni tučně.

JMÉNO                             ZÁPASY   GÓLY ASIST  KLUB, ZA KTERÝ HRÁČ HRÁL
ABÍK Jiří               19. 1.77    5 (1)     -    -  HI-TEC Bílovec
ABRAHAM Martin          20. 9.78    1 (1)     -    -  Olympik Mělník B
ABRHAM Tomáš             5.12.91   49 (3)    21   19  SK Kladno, Čechie Slaný
ABSOLON Jakub             . 3.87   16 (2)     -    2  Gillotina Choceň
ADAM Jan                19.10.76   88 (5)    27    -  Templář Ivančice
ADAM Petr               18. 1.79   80 (6)    21    7  Templář Ivančice
ADAMČÍK Adam             6. 5.70    1 (1)     -    -  Fauna Brno
ADAMEC Jan               1. 8.75   96 (5)    29    -  VVM-IPSO Bílovec
ADAMEC Jindřich         22. 6.85    2 (1)     -    -  Boca Chotěboř
ADAMEC Marek              .  .      1 (1)     -    -  TS Bakov n/J
ADAMEC Marek            13. 3.76   29 (2)    19    7  Kmochův odkaz Praha
ADAMEC Martin           26.11.63   28 (1)     3    -  IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
ADAMEC Milan            10. 5.75   44 (3)    16    -  Botafogo Mladá Boleslav
ADAMEC Petr             28.10.69  109 (7)    39    -  Rohožník Letňany PřF Praha
ADÁMEK Richard          30.10.73   24 (1)    19    -  Královo Pole Brno
ADAMÍČEK Zbyněk          4. 4.73  139 (6)     2    -  Adamíček Český Krumlov
AMBROZ Aleš               .  .      1 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
AMBRŮČEK Jaroslav       24. 5.48    2 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
ANASTAZIU Janis          9. 3.53    5 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ANDĚL Michal              . 9.82   17 (1)     2    2  Tatran Jakubčovice
ANDĚL Petr                . 2.87    2 (1)     -    1  K-Pedros Tábor
ANDĚL Tomáš             19. 5.66   32 (3)     3    -  Alfa Liberec
ANDERLE Jiří            15. 4.62   56 (3)    61    -  Bohemia České Budějovice
ANDRAŠČÍK Petr          22.12.74    6 (1)     2    -  AC Rose Kadaň
ANDREJKO Jaroslav       30. 5.61   13 (1)     4    -  Mikeska Ostrava
ANDRLE Robert           23.10.75    2 (1)     1    -  Adamíček Český Krumlov
ANDRÝSEK Jiří           19. 5.65   11 (2)     -    -  Harnach Brno
ANTOŠ David               . 8.82    1 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
ANTOŠ Jiří              24. 8.73    2 (1)     1    3  FC Mnichovo Hradiště
ANTOŠ Jiří               2. 9.76    2 (1)     -    -  ESTE Pardubice
ANTOŠ Pavel             19. 8.75   33 (2)    24    -  TS Bakov nad Jizerou
ANTOŠÍK Patrik            .  .      2 (1)     2    -  UTB Zlín
APPL Jaroslav           11.11.75   18 (3)    15    -  Delta-Real a 1.FC Šumperk
ARGENT Andrew             .  .     19 (1)    13    5  Wizards Praha
ARCHALOUS Petr            . 5.86    1 (1)     -    -  Slavia Liberec
ARMLICH Jiří            26. 3.72    4 (2)     -    -  Medvědi Malé Hoštice
AŠER Michal              5. 5.74   38 (2)    16    -  Arsenal Hlinsko
AUERVEK Jan             31.10.78   27 (2)    16    9  1.HFC Ústí n/L
AUGUSTIN Tomáš           8. 9.70  187 (12)   81    8  Agromeli Brno
AUST Jiří                4.10.76    5 (1)     5    -  Delta-Real Šumperk
AUST Radek               4.10.76   12 (2)     5    -  Delta-Real Šumperk
BABIC Michal            15. 7.80    3 (1)     -    1  Medvědi Malé Hoštice
BABINEC Radim           19.11.76   14 (1)     4    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
BABKA Luděk             24. 8.77    1 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
BABKA Tomáš               . 5.89   48 (4)     1    7  Arsenal Benešov
BABORÁK Jan              1. 5.87   14 (3)     4    2  Gillotina Choceň
BABORÁK Jiří            14.11.57   56 (5)    11    2  FK Mladá Boleslav
BABOVÁK Jan               .  .     16 (1)     4    2  Olympik Mělník
BABOVÁK Michal            .  .      8 (1)     2    4  Olympik Mělník
BABUŠÍK Adam              .  .      2 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
BACULIAK Marek          23. 6.78   50 (4)    11    2  Přívoz, Man, Krmelín, Bílovec
BÁČA Lukáš                .12.89   16 (2)     -    1  TORF FAZ Pardubice
BAČINA Petr               .12.80    1 (1)     -    -  TORF FAZ Pardubice
BAČKOVSKÝ Michal        24. 5.82   13 (1)     1    1  Protec Plzeň
BAČOVSKÝ Ondřej           . 9.92   42 (4)    28   16  Amor Lazor Vyškov
BADOŠEK Ondřej          20.11.76    2 (1)     -    -  Sokol Přívoz Ostrava
BADŽGOŇ František        2.10.66    5 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
BAEV Dmitriy              . 9.88    8 (1)     5    2  SK Líšeň Brno
BAJER Luděk              6.12.70   10 (2)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
BAJGAR Lukáš             6. 2.81   26 (2)     2    -  VŠB Ostrava
BAKEŠ Lukáš             22. 4.80  107 (6)    31   61  Dalmach Turnov
BAKIU Luan                . 9.92   37 (2)     -    3  Combix Ústí n/L
BAKLÍK Michal           19. 2.82   20 (2)     -    -  Jerevan Slavičín
BAKO Petr               20. 6.66   14 (1)    10    -  Botafogo Mladá Boleslav
BALÁK Marek             24. 9.69   12 (3)    11    1  Kormidlo Brno
BALATA Luboš            13. 1.63   22 (2)     5    -  Arsenal Benešov
BALÁŽ Libor             18. 1.77    2 (1)     4    -  Austria Oslavany
BALÁŽ Martin            11.12.71    2 (1)     -    -  Slávia Havířov
BALÁŽ Martin            23. 1.76   67 (4)    42   19  K-Pedros Tábor, K-Sport J.Hrad.
BÁLEK Ondřej            27. 7.82    1 (1)     5    -  SKP Kolín
BALÍK Vojtěch            1. 2.86   37 (2)    26   14  Sistemo Volfířov
BALKO Jan                8. 7.91   17 (1)     -    -  United Frýdek-Místek
BALVÍN Miroslav         12. 3.75    5 (1)     2    -  Čechie ZM Praha
BAMBULA Miloslav         8. 1.63    7 (1)    11    -  Sparta Slaný
BANGHA Marek              . 2.88   34 (3)     3    2  Dalmach Turnov
BANOVIČ Tomáš             .12.93   31 (2)    22   10  Olympik Mělník
BARÁK Petr              16. 4.75   12 (3)     -    -  Tomson STŽ Brno
BARAN Jiří                .  .     18 (1)    16    6  Ludis Třebenice
BARÁNEK Radim             . 8.88   10 (1)     9    6  Medvědi Malé Hoštice
BARÁNEK Stanislav       10. 8.79    4 (3)     2    1  Medvědi Malé Hoštice
BARANOVSKÝ Petr         24. 6.80    6 (2)     -    -  Draci Karlovy Vary
BARBORIK Alexander      13. 9.63    2 (1)     1    -  Platan Písek
BARČÁK Martin           30. 9.74   66 (4)    66    -  Elfetex Plzeň
BARČÍK Michal           20. 2.76   87 (5)   154    -  1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
BAREŠ Jan                6. 7.87    4 (1)     -    -  TS Bakov n/J
BAREŠ Michal            29.10.76    7 (2)     7    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
BARNAT Jan                .11.77    8 (1)     6    4  Balticflora Unt. Teplice
BARON Lukáš              3. 6.92   75 (4)    37   42  Likop Třinec
BARSČ Pavel               . 3.68   17 (4)     -    2  Gamaspol Jeseník
BÁRTA Martin            27. 9.70   46 (11)   44   10  Arsenal a Santa Fe Benešov
BÁRTA Michal             5. 4.75    7 (1)     5    -  TJ Borek
BÁRTA Milan              1. 2.56    2 (1)     1    -  Adamíček Český Krumlov
BÁRTA Tomáš             13.12.81   60 (6)     9    4  Gillotina Choceň
BÁRTA Zdeněk            26. 5.71   11 (1)     3    -  AC Rose Kadaň
BARTALOŠ Kamil           8. 9.70   49 (2)    38    -  Gillotina Choceň
BARTÁŠEK Jan            10. 6.80   12 (1)     -    -  TS Bakov n/J
BARTEJS Petr            15. 5.79   21 (2)    42    -  Vojenské Lesy Praha
BÁRTEK David            28. 7.79   36 (3)    11    1  Sokol Přívoz a VŠB OV, Krmelín
BARTEK Jan              18. 9.81  107 (6)     2    3  UFA Hradec Králové
BÁRTEK Luboš             7. 3.73   41 (2)     4    -  ESTE Pardubice
BÁRTEK Lukáš              .  .      7 (2)     -    1  Herd Hradiště
BARTHELDI Robert         7.12.70   17 (2)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
BARTOLŠIC Jakub         27. 8.81   20 (2)     3    4  Klokani Vršovice Praha
BARTOŇ Filip              . 8.93    1 (1)     1    -  Slávia Havířov
BARTOŇ Tomáš            10. 2.92   13 (2)     -    -  Agromeli a Tango Brno B
BARTOŇ Zdeněk           28. 4.73   15 (1)     6    -  Krasno Valašské Meziříčí
BARTOŠ Jan                . 9.88    1 (1)     -    -  Balticflora Unt. Teplice
BARTOŠ Jan              17. 9.87    3 (1)     -    -  Nasan okruh Brno
BARTOŠ Miroslav         21. 5.71    1 (1)     -    -  Fauna Brno
BARTOŠ Radim            31. 1.72   24 (1)     2    -  Lazio Brno
BARTOŠ Roman              .  .     22 (1)    15    6  Komax Kunčice
BARTOŠ Roman              .  .      1 (1)     1    -  UFA Hradec Králové
BARTOŚÁK Miroslav        8. 2.80   35 (2)    17    5  Ferram Opava
BARTOŠEK Vlastimil      22. 5.64    1 (1)     4    -  K-Sport Jindřichův Hradec
BÁRTŮ David              6.12.81   14 (2)     3    7  FK Volfířov
BARTUNĚK Pavel          19. 6.79    5 (3)     3    1  Andy Liberec
BARTŮNĚK Pavel            . 1.85   20 (2)     5    -  Nasan Okruh NL Brno
BARTYZAL Jan            22. 9.83   21 (2)     -    -  Atlantic Rakovník
BARTYZAL Miroslav         . 6.61    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
BARTYZAL Robert           .  .      1 (1)     -    -  Dukla Hodonín
BARVÍNEK Ondřej          3. 1.87   18 (2)    13    9  Materia Sokolov
BASTL Ladislav          21.12.66   14 (1)     1    -  Slza Znojmo
BAŠTA Lukáš             16. 2.80   45 (3)     -    1  Kmochův odkaz, Pramen HB
BATĚK David               .  .      1 (1)     -    -  Slavia Liberec
BAŤHA Petr              11.11.73    2 (1)     1    -  AC Rose Kadaň
BAUDYŠ Petr               . 4.92    9 (1)     5    1  TORF FAZ Pardubice
BAUER Jan               25. 5.80   15 (1)    15    -  SFK Cheb
BAUER Jan               25.10.80   49 (4)    26    2  Atlantic Rakovník
BAUER Josef             31. 7.77   89 (6)   106    2  Čechie Slaný, Klobuky, Žižkov B
BAUER Martin             8.10.79   10 (3)     3    4  Motáček Plzeň
BAUER Tomáš             27.11.81   14 (1)     7    -  SFK Cheb
BÄUMEL Roman            24. 6.65   65 (3)    19    -  Vojenské Lesy Praha
BAUMRUK Tomáš           23. 9.72    9 (1)     4    -  AC Rose Kadaň
BAUS Radek              23. 7.79   30 (2)     6    5  VŠB Ostrava
BAVOR Vít               24. 3.77   66 (3)    28    -  AC Hradec Králové
BAZALKA Zdeněk           5. 3.77    1 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
BÁZLER Jiří             22.11.71   17 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
BAŽANT Jan                .11.95   22 (2)     7   11  Démoni Česká Lípa
BAŽANT Matěj              .  .      4 (1)     -    -  ISŠ Příbram
BDŽOCH Jan                .10.85   17 (1)     6    5  Pramen Havlíčkův Brod
BEBENEK Petr             1. 8.85   14 (2)     1    -  Slávie Havířov
BECK Tomáš              14. 4.88   38 (5)    14    6  VŠB, Jistebník B, Hodonín
BEČKA Zdeněk              . 7.93    2 (1)     1    -  Indoss Plzeň
BEČVÁŘÍK David            . 9.92   13 (2)     4    5  Démoni Česká Lípa
BEČVAŘÍK Jiří             . 9.89    2 (1)     -    1  F.A.Zole Česká Lípa
BEDERKA Sláva           17. 2.75   11 (1)     4    -  Neuk Háječek Prachatice
BEDNÁŘ Miroslav          5.11.56    5 (1)     1    -  Neuk Háječek Prachatice
BEDNÁŘ Pavel            26. 3.68   22 (1)    41    -  Combix Ústí nad Labem
BEDNÁŘ Petr              3. 9.88   12 (2)     4    3  Jerigo, Protec Plzeň
BEDRI Pavel              5. 6.83   18 (5)     -    -  K-Pedros Tábor
BEHAN Zdeněk              .  .      5 (1)     5    5  Baník Ostrava
BĚHOUNEK Tomáš           3. 1.85    8 (4)     4    1  Slávia Havířov
BĚHUNEK Dušan           11. 6.73   32 (4)    12    -  1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
BECHYNĚ Jan              3.12.84    9 (3)     5    1  Arsenal Benešov
BEILNER Roman           23. 7.62   68 (4)    27    2  Ferram Opava
BEINHAUER Michal         2.12.80    3 (2)     1    -  Medvědi Malé Hoštice
BEJBL Pavel              1. 9.76   31 (2)    18    -  Aston Villa Karlovy Vary
BEJBL Radomil           23.10.69    7 (1)     6    -  Santa Fe Benešov
BEJDA Pavel             25. 3.75   43 (2)    19    -  TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav         11. 2.77   99 (6)    94   63  Démoni ČL, TS Bakov
BEJSTA Tomáš             7.12.76   26 (1)    32    -  TJ Borek
BEJVL Luděk             29. 7.69   31 (4)     3    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
BEJVL Robert            19.12.74   95 (5)    12    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
BEKA Martin             22. 3.72   27 (2)     4    -  TS Bakov nad Jizerou
BELÁK Kamil             25. 1.87   10 (1)     3    2  Goll Běloves
BĚLÁK Tomáš             15. 1.82   16 (2)     4    2  Sport bar Chrlice
BĚLE Jiří               25. 2.71   20 (2)     7    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
BELEJ Michal            16.11.82   33 (4)    55   27  Tango Brno A+B
BĚLÍK Miroslav            . 4.92   13 (2)     2    1  Gamaspol Jeseník
BĚLÍK Zdeněk              . 6.91   33 (3)    38   27  Malibu Mladá Boleslav
BELKO Lukáš              3.11.86   13 (1)     4    5  Alfa Liberec
BELLADA Jaroslav         3. 7.84   30 (3)     -    1  Wizards, FK Ml.Boleslav, VŽ B
BĚLOHLÁVEK Jiří          7. 3.65   49 (2)    97    -  3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Michal       30. 9.85   24 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
BĚLOHLÁVEK Petr         22. 6.75   12 (2)     7    -  3P Bosonohy Brno
BĚLOHRADSKÝ Pavel       11.12.75   74 (7)    31    -  Tomson STŽ Brno
BĚLOUŠEK Martin           . 5.90   34 (6)    10    9  Boca Chotěboř
BĚLOVSKÝ Ondřej           . 9.97    5 (3)     -    -  Boca Chotěboř
BENC Tomáš              20. 3.88   78 (7)     -    5  Boca Chotěboř
BENDÁK Martin           12. 8.78    6 (1)     5    -  Kodymka Praha
BENDL Petr                .  .     18 (1)    17    6  Jerigo Plzeň
BENEK Aleš                .  .     18 (1)    20   12  Zlej se(n) Liberec
BENEŠ Jakub               .  .      3 (1)     3    2  Zlej se(n) Liberec
BENEŠ Jakub             14. 9.87    6 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
BENEŠ Jan               27. 6.78   53 (3)    38    4  Car system Cheb
BENEŠ Jan               25.12.78    7 (2)     5    1  Rohožník Letňany PřF Praha
BENEŠ Jan               12. 9.86   48 (3)    55   37  K-Sport Jindřichův Hradec
BENEŠ Marek             16. 5.83   11 (1)     2    -  GS Příbram, Viktoria Žižkov B
BENEŠ Pavel             28. 5.69    5 (1)     4    7  K-sport Jindřichův Hradec
BENEŠ Petr               1. 5.64    1 (1)     -    -  Nadoraz a Geodet Rváčov
BENIČ Zoran               . 8.75    4 (1)     1    1  Andy Liberec
BENÍŠEK Tomáš           24. 1.92   34 (3)    35   27  GMM Jablonec n/S
BENKOVSKÝ Aleš          23. 3.79   17 (3)     4    2  TEX-COLOR Písek, Bohemia ČB
BERAN Kamil             14. 5.71   24 (1)    19    -  Mikeska Ostrava
BERAN Martin             4. 8.76   54 (3)    46    5  FC Mnichovo Hradiště
BERAN Radek              9.11.77   57 (3)    18   14  Slavia Liberec
BERÁNEK Jakub             . 4.91   23 (2)     7    6  F.A.Zole Česká Lípa
BERÁNEK Jakub             .  .      4 (1)     2    -  Andy Liberec
BERÁNEK Jakub            1. 1.87    1 (1)     -    -  SK Kladno
BERÁNEK Jan             25. 2.78   13 (2)    11    6  Slavia Liberec
BERÁNEK Jaroslav         5. 2.76   71 (4)    47   37  Slavia Liberec
BERÁNEK Jaroslav          . 7.87    1 (1)     1    -  Gardenline Litoměřice
BERÁNEK Jiří              .  .      3 (1)     1    1  Atraps-Hombres Brno
BERÁNEK Jiří             9. 4.83   56 (4)    54   35  Démoni Sl.Liberec Mělník A+B
BERÁNEK Lukáš           12. 3.82    5 (1)     2    -  Tomson STŽ Brno
BERÁNEK Roman           29. 9.64   12 (1)    10    -  Helas Brno
BERÁNEK Tomáš             .  .      1 (1)     1    -  Jerigo Plzeň
BERÁNEK Vlastimil        7. 3.81   40 (3)    56   12  Indoss Plzeň
BERČÍK Milan            14. 8.55   24 (1)    12    -  Ajax Novesta Zlín B
BERECZKÝ Tomáš           7. 3.90   19 (2)    26   10  Materia Sokolov
BEREŽNÝ Michal          18. 6.75    1 (1)     1    -  Alfa Liberec
BERGER Lukáš             5. 5.84    6 (1)     2    -  Sport bar Chrlice
BERGMANN Jan              . 6.84   14 (2)     4    5  Radobýl Litoměřice
BERKA Martin            29. 9.67   53 (4)    10    -  Santa Fé a Arsenal Benešov
BERKY Marian            16.11.77    1 (1)     1    1  Tango B Brno
BERNARD Filip           29.12.77   14 (1)     2    3  AFC Celtic Kladno
BERNARD Leoš            21. 6.79   75 (5)    25   19  Dalmach Turnov
BERNARD Petr            13.12.73    2 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
BERNARD Tomáš           30. 9.74   15 (1)     5    7  AFC Celtic Kladno
BERNAT Jaroslav           . 3.85    9 (1)     2    -  Malibu Mladá Boleslav
BERNÁT Luděk            11. 2.74   24 (2)    20    -  Geodetické sdružení Příbram
BERNÁT Pavel             7. 8.88   61 (5)   110   58  Zlej a Slavia Lib., GMM Jablonec
BETYÁR Miroslav         14. 2.85   79 (6)    52   68  Combix Ústí n/L, Andy
BEUTEL Patrik            7. 5.87   12 (2)     7    6  Kmochův odkaz Praha
BEZDĚK David            25.12.72   24 (1)     2    -  Fauna Brno
BEZDIČKA Václav          1. 6.73   26 (2)    24   13  Protec Plzeň
BEZCHLEBA Patrik        21. 4.74   49 (5)    11    -  Arsenal a Dekora Hlinsko
BEZNOSKA Lukáš            . 8.91    2 (1)     2    1  AFC Celtic Kladno
BEZSTAROSTI Pavel        5. 8.79   18 (2)     7    -  Elfetex Plzeň
BIALOŇ René              3. 3.74   10 (1)     1    -  Man Ostrava
BICAN Jan                9. 1.76   20 (1)     1    -  Neuk Háječek Prachatice
BICAN Lukáš             26. 8.83    4 (1)     1    -  FC ´83 Příbram
BICAN Petr              18. 6.81    1 (1)     2    1  Alfa Liberec
BIČÁK Marek               .  .      9 (1)     3    4  Combix Ústí n/L
BIČÍK David              6. 4.81   20 (3)    17   14  Selp Praha
BIČOVSKÝ Přemysl        18. 8.50   19 (2)    11    -  Letňany PřF Praha
BIDMON Michal             .  .     33 (2)     7    2  Tango Hodonín B
BIDMON Petr               .11.92    3 (2)     -    1  Dukla a Bulldogs Hodonín
BIDZINSKI Petr          21.11.77   39 (3)    20    -  VŠB Ostrava
BÍLEK Dominik             .  .     14 (1)     3    4  Amor Lazor Vyškov
BÍLEK Jakub             11. 9.87   42 (4)    13    1  Roub Vítkovice, Jisteb.B
BÍLEK Jaroslav            .  .      3 (2)     -    1  Malibu Mladá Boleslav
BÍLEK Jaroslav           9. 3.61   31 (3)     9    -  Botafogo Mladá Boleslav
BÍLEK Josef              2. 8.76    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
BÍLEK Michal              .  .      2 (1)     2    -  Combix Ústí n/L
BÍLEK Michal            25. 1.88   23 (5)     9    4  Malibu MB, TS Bakov n/J
BÍLEK Rostislav         16. 5.81    3 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
BÍLEK Viktor            12. 1.71   10 (1)     5    -  Královo Pole Brno
BILÍK Miroslav          15.11.88   28 (2)     -    2  Jistebník B
BÍLOVSKÝ Igor            4. 7.75  189 (11)  101   16  Tomson STŽ Brno
BÍLOVSKÝ Petr           18. 5.67    3 (2)     1    -  Tomson STŽ Brno
BÍLÝ Ondřej               . 9.79   11 (1)     5    6  Kmochův odkaz Praha
BÍLÝ Roman              23.10.76   13 (2)    11    -  Draci Karlovy Vary
BÍNA Pavel                .  .     39 (2)    13   15  Zlej se(n) a Andy Liberec
BINAR Marek             12. 4.78   30 (3)     -    -  Ferram Opava
BINEK Josef              4. 8.65   38 (4)    19    -  Dino Brno A + B
BITNER Jiří             24. 1.54    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
BITTA Kamil             13. 4.80   21 (4)     4    6  Medvědi Malé Hoštice
BITTENGEL Jindřich      21. 2.83    2 (1)     -    -  Indoss Plzeň
BITTNER Tomáš           10. 6.77    7 (1)     1    -  SK Krmelín
BÍZEK Petr               3. 5.76    5 (2)     4    3  K-Sport Jindřichův Hradec
BLABLA Petr             12.10.81   35 (2)    19    -  Ajax Novesta Zlín
BLÁHA Martin              . 6.90   64 (5)    16   28  Roub Vítkovice, Jisteb. B
BLÁHA Milan             26. 9.84  137 (8)    58   69  Jablonec n/S, Slavia Liberec
BLÁHA Pavel             27. 7.68    5 (1)     -    -  TJ Borek
BLÁHA Pavel              6. 7.69    3 (1)     7    2  Draci Karlovy Vary
BLÁHA Petr              14.12.84   22 (2)    12   10  Terasy Praha
BLÁHA Václav            25. 1.89    4 (1)     -    -  Car system Cheb
BLAHŮŠEK Richard         9. 5.65    4 (1)     3    -  Arsenal Benešov
BLAHUT Jan              30. 1.90  116 (7)    35   48  VŠB Ostrava, Jistebník B
BLAHUTA Matyáš            .  .     18 (2)     6   10  Baník Ostrava
BLANDA Jan                .  .     13 (1)     5    -  Čechie Slaný
BLAŽEJ Michal             .  .      7 (2)     9    4  UFA Hradec Králové
BLAŽEJ Vít              15.12.78   40 (2)    31    -  VŠB Ostrava
BLAŽEK Hynek            13.11.82   16 (1)     3    -  Gong České Budějovice
BLAŽEK Jakub              . 8.89   13 (1)    10    5  Indoss Plzeň
BLAŽEK Ladislav         17. 3.80   12 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
BLAŽEK Michael          10. 7.68    4 (1)     -    -  Konflikt Praha
BLAŽEK Michal             .  .      5 (1)     1    1  Wizards Praha
BLAŽEK Petr             10. 8.72   87 (6)    38   37  UFA a AC Hradec Králové
BLAŽEK Petr              2. 8.86   67 (4)     4   12  FK Mladá Boleslav
BLAŽEK Radim              . 9.90   28 (2)     9   13  Gardenline Litoměřice
BLAŽEK Tomáš             4.12.80   11 (3)     1    2  Boca Chotěboř
BLAŽEVIČ Richard          . 4.82    1 (1)     -    -  Tatran Jakubčovice
BLINKA Bronislav        28. 3.66    7 (1)     1    -  Krasno Valašské Meziříčí
BOBÁČEK Lukáš            9. 1.79   27 (2)    17    -  Sokol Přívoz OV, Krmelín
BOBEK Milan             12. 9.77  114 (7)    91   47  Slavia a Alfa Lib., Mn. Hrad.
BOČÁNEK Ondřej          25. 3.90   42 (6)     -    1  T.Hod.B, Bílovice, Tango Brno A+B
BOČEK Jan                 .  .     16 (1)     8    6  Baník Chomutov
BOČEK Martin            14.12.76   14 (2)     8    2  Materia Sokolov, Rose Kadaň
BOČOK Ondřej            12. 7.88   11 (1)     -    -  Andy Liberec
BODANSKÝ Michal           .  .      3 (1)     -    1  Jerigo Plzeň
BOGUAJ Patrik           10. 3.73   17 (1)    10    -  Arsenal Hlinsko
BOHÁČ David              3. 2.76    5 (1)     -    -  Ferram Opava
BOHÁČEK Tomáš             .11.85   33 (2)    15   10  Betis Kadaň
BOHATA Petr               .  .      4 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
BöHM Lukáš                .12.88    4 (1)     -    1  UFA Hradec Králové
BöHM Lukáš                . 8.93   22 (2)     9    6  Indoss Plzeň
BOHUN Martin              .  .     14 (1)     -    -  Tango Hodonín B
BOJKO Miloš             24.11.70   33 (2)     -    -  Sport bar Chrlice
BOMBA Tomáš             31. 7.73   69 (4)    14    -  Alfa Liberec
BORÁK Jiří                . 7.85    1 (1)     3    1  UFA Hradec Králové
BORÁK Michal            19. 2.83    5 (1)     1    -  VVM-IPSO Bílovec
BORÁK Radim               .12.82    3 (1)     1    -  Jerevan Slavičín
BOREŠ Jiří              26. 9.73  114 (6)     2    -  Templář Ivančice
BOROVIČ Milan           23. 1.74   17 (1)     2    -  Letňany PřF Praha
BOROVKA Vlastimil       21. 7.72    3 (1)     5    -  Bohemia České Budějovice
BORSKÝ Pavel            14. 8.72   68 (4)    21    -  Letňany PřF Praha
BORTLÍK Martin           9.10.72  107 (6)     3    5  Baník Otrava, Sokol Přívoz OV
BORTLÍK Petr             6. 2.80   15 (2)    11    -  VŠB Ostrava
BORUCINSKI Artuš        14. 9.76    5 (1)     1    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
BOŠKO David             30. 3.85   56 (5)    18   17  Malibu + FK + Botafogo MB
BOTH Milan              23. 5.76   35 (2)    13   15  Jerevan Slavičín
BOTOREK Jan             22. 1.90   12 (1)     4    4  K-Pedros Tábor
BOUBÍN Patrik           26. 2.76   41 (2)    41    -  Lucky Penguins Praha
BOUČEK Josef              .  .      4 (1)     -    1  ISŠ Příbram
BOUČEK Michal             .  .      2 (1)     1    -  Egreta Bílovice
BOUŘIL Václav           10.12.61    3 (2)     1    -  Bohemia České Budějovice
BOUŠE Václav            26. 6.63    8 (2)     1    -  Aston Villa Karlovy Vary
BOUŠKA Michal           23.12.81   53 (3)    55   15  Arsenal Hlinsko
BOUŠKA Milan            28. 9.74   29 (3)    10   12  Olympik Mělník, Žižkov B
BOUŠKA Svatopluk        12. 5.70   24 (1)    33    -  CF Damned Praha
BOUŠKA Tomáš            12.10.79   18 (5)    17    7  Arsenal a Dekora Hlinsko
BOŽEK Stanislav         17. 6.76    5 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
BRABEC Jan              28. 8.73   21 (1)     2    -  Královo Pole Brno
BRABEC Tomáš              .  .      1 (1)     -    -  Selp Praha
BRABLC Stanislav          .  .      1 (1)     -    -  Dukla Hodonín
BRABLEC Jakub           17. 3.87    6 (2)     2    -  VŠB Ostrava
BRADÁČ Antonín          30.10.55   21 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín B
BRAJER Marek            16.11.67   16 (2)    40    -  Čechie ZM Praha
BRANDSTETTER Libor      16. 7.67   25 (1)    34    -  Královo Pole Brno
BRAUN Martin              . 2.90   11 (2)     3    2  FAZ TORF Pardubice
BRAUN Oliver             5. 2.81   18 (2)     1    1  Materia Sokolov
BRÁZDA Dalibor           2. 3.77   13 (1)     6    -  Ajax Novesta Zlín
BRECKL Libor            23. 3.71    1 (1)     -    -  1.FC Šumperk
BREJCHA Karel             . 2.89   15 (1)     -    -  Betis Kadaň
BREJCHA Rudolf          26. 4.76   26 (2)    15    -  Vojenské Lesy Praha
BRENDL František        20. 5.76   32 (2)     -    -  ESTE Pardubice
BREZINA Martin            .  .     22 (2)     9    8  Tango B a Dukla Hodonín
BRHEL Petr              14.11.81   12 (1)     1    -  Ajax Novesta Zlín
BRIČ Jan                  .  .     11 (1)     -    1  Baník Chomutov
BROKL Ondřej            28. 4.88    2 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
BROSCHINSKÝ Jan          1. 9.85    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
BRTVA Radim             13. 6.78   12 (2)     -    -  Car system Cheb
BRŇOVJÁK Rostislav      12. 2.68   63 (4)    13    2  Sokol Přívoz Ostrava
BROUČEK Martin          25.12.63   10 (1)     2    -  Konflikt Praha
BROŽ David              10. 2.68   19 (2)     6    -  Geodetické sdružení Příbram
BROŽ Lukáš               4. 1.82    3 (2)     -    -  Andy Liberec
BROŽ Vojtěch              . 5.88   61 (4)    71   44  F.A.Zole Česká Lípa
BROŽ Zdeněk               . 7.93   72 (4)    53   21  F.A.Zole Česká Lípa
BROŽEK Daniel             .  .     13 (1)     2    5  Gardenline Litoměřice
BROŽEK Josef             9. 7.75   19 (5)     9    9  Arsenal Benešov
BROŽÍK Václav            6. 4.72   14 (2)     9    -  Elfetex Plzeň
BROŽÍK Vítězslav        22.12.85   30 (4)    36   20  Radobýl Litoměřice
BRŠŤÁK Juraj            26.10.80    8 (1)     1    -  Helas Brno
BRŤKA Peter             14. 5.77   12 (1)     5    -  Čechie ZM Praha
BRUJEVIČ Jan            31. 7.78   21 (1)     5    -  AC Hradec Králové
BRŮNA Martin             2. 2.87   35 (4)    18   17  Atraps, Tango Brno A+B
BRUNCLÍK Jaroslav       17. 8.74   88 (7)    75   83  Arsenal Benešov
BRŮŽEK Michal           20. 6.90    7 (1)     7    2  K-Pedros Tábor
BRYCHNÁČ Aleš            9. 2.79   51 (3)    20    -  Michálek, TORF-ESTE Pardubice
BRYCHTA Jakub           24. 7.91    1 (1)     -    -  Tango Brno B
BRYCHTA Jiří            15.11.86   61 (4)    15   35  FK Ml.Boleslav, Selp Praha
BRYCHTA Martin           9. 9.66   19 (2)     9    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
BRYCHTA Michal            .12.94    6 (1)     3    1  Agromeli Brno
BŘEZÁK Boris            18. 3.60   12 (1)     -    -  Čechie ZM Praha
BŘEZINA Martin            .  .      1 (1)     1    -  Dukla Hodonín
BŘEZINA Petr            11. 2.80  145 (11)   41   32  Agromeli Brno, Chrlice
BŘEZINA Radek            2. 2.83  130 (8)    76   65  Tomson STŽ Brno, Komax
BŘEŽNÝ Daniel           19.12.77    5 (1)     4    -  Agromeli Brno
BŘÍZA Jan                2. 8.83    1 (1)     1    -  Arsenal Hlinsko
BŘÍZA Vladimír          24. 1.82   13 (1)     -    -  Arsenal Hlinsko
BUBENÍK Igor              . 5.85    6 (1)     5    3  TEX-COLOR Písek
BUBLA Michal            12.11.74    1 (1)     1    -  Harnach Brno
BUBLÍK Michal            7. 4.78   10 (2)     5    5  Protec Plzeň
BUBLÍK Ondřej             .  .      2 (1)     1    2  ISŠ Příbram
BUC Marek                 . 2.94    9 (2)     4    2  SK Líšeň Brno
BUČEK Miroslav          29. 8.74    8 (1)     2    -  3P Bosonohy Brno
BUDĚJCKÝ Daniel         24. 6.72   35 (2)    43    -  Bohemia České Budějovice
BUDIL Jan               27. 2.69    9 (1)     4    -  Austria Oslavany
BUDÍN Jaroslav           2. 5.54    5 (2)     3    -  Vojenské Lesy Praha
BUDÍN Zdeněk            23.11.55    2 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
BUDÍNSKÝ Luboš           3. 9.62    2 (1)     1    -  Alfa Liberec
BUFÁK Vlastislav         9. 5.66   15 (3)     1    -  Botafogo Mladá Boleslav
BUFKA Jan                 .  .      6 (1)     3    -  Materia Sokolov
BUCH Oleg               21. 5.54    9 (2)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
BUCH Zdeněk               .  .     18 (1)    11   11  ISŠ Příbram
BUCHNER Libor           23. 7.78   13 (1)     -    -  SFK Cheb
BUCHNER Roman           21. 8.64    9 (1)     -    -  SFK Cheb
BUCHVALDEK Petr          6.10.72   50 (4)    35   11  Medvědi Malé Hoštice
BUCHTA Jan              12.12.87   18 (1)     6    4  Helas Brno
BUCHTA Petr              6. 6.47    4 (2)     -    -  Vojenské Lesy Praha
BUJDÁK Roman            20. 6.73   12 (3)    13    3  K-Sport Jindřichův Hradec
BUJOK Václav             8.10.88   13 (3)     -    1  Slávie Havířov
BUKÁČEK David             .  .      4 (1)     3    -  Egreta Bílovice
BULAVA Martin           27. 6.77   21 (3)     5    2  Sokol Přívoz OV, SK Krmelín
BULENA Radek             1. 3.78   31 (3)     9    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
BULÍN Pavel              7. 3.68   30 (1)     -    -  Slza Znojmo
BULIS Patrik              .  .      2 (1)     -    -  TORF FAZ Pardubice
BULUŠEK Jan               .  .     11 (1)     5    3  Atraps-Hombres Brno
BULVAS Václav           30.12.77    3 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
BUREŠ Jakub              2. 2.90    3 (1)     -    -  Slavie Havířov
BUREŠ Jan               20. 7.68    6 (2)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
BUREŠ Jiří              17. 7.84    7 (2)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
BUREŠ Miroslav          12. 6.83    8 (1)     1    -  Ebárna Boys Kladno
BUREŠ Petr              10. 8.79    5 (1)     1    1  Bulldogs Hodonín
BUREŠ Petr               1. 1.70   19 (2)     -    -  Vojenské Lesy Praha
BUREŠ Vít                4. 4.73    1 (1)     -    -  Ceto Brno
BURGET Vlastimil        24. 5.73  101 (5)   100    -  ESTE a TORF-ESTE Pardubice
BURIAN Jiří               .  .      2 (1)     -    1  FC ´83 Příbram
BURIAN Luboš              . 9.90   23 (3)    10    8  Nasan Okruh NL Brno
BURIAN Marek              .10.88   61 (4)    11    8  F.A.Zole Česká Lípa
BURIAN Martin           13.12.88   80 (5)    35   40  Arsenal Benešov
BURIAN Stanislav          .10.88    8 (1)     1    2  VŠB Ostrava
BURSA Pavel               .  .     10 (1)     -    1  GMM Jablonec n/N
BURSA Vladimír          22. 5.70   34 (5)     -    2  Dalmach Turnov
BURŠÍK Tomáš            21. 2.85   85 (7)    46   35  Tango Hodonín B, Tango Brno A+B
BURY Michal               .12.91    5 (1)     -    1  Slávia Havířov
BURYAN Filip            11. 2.94   40 (2)    27   18  Likop Třinec
BURYÁN Jan                . 2.77   16 (2)     5    6  Démoni Česká Lípa
BUŘIČ Petr              13. 5.62   21 (1)    10    -  Sampdoria Ústí nad Labem
BUŘIČ Tomáš               .  .     20 (2)     -    2  Herd Hradiště
BUŠ Daniel              28. 1.68   12 (2)     1    3  Kmochův odkaz Praha
BUZEK Michal              .12.96    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
BŮŽEK Luboš             23.12.74  103 (6)    88   46  Čechie Slaný
BŮŽEK Patrik              .  .      3 (1)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
BYSTROŇ Vratislav       24. 1.77   10 (2)     -    -  Sokol Přívoz a SME Ostrava
BZONEK Jan                . 8.92   24 (2)    16    8  VŠB Ostrava
CÁBA Robert             10. 5.76    2 (1)     1    1  Kmochův odkaz Praha
CABADAJ Tomáš             .  .     13 (1)     8   13  Olympik Mělník
CABAN Roman             21. 5.81    4 (2)     1    1  Atlantic Rakovník
CACÁK Milan               .  .      1 (1)     -    -  Arsenal Benešov
CAFOUREK Josef            .  .      2 (1)     -    -  Baník Chomutov
CAIZL Pavel               .  .     18 (2)    10    6  SK Kladno, Čechie Slaný
CAJTHAML Zbyněk         29. 6.71   29 (2)    31    7  Car system Cheb
CAKL Roman              18. 9.71   44 (3)    34    -  Alfa Liberec
CARBOL Nikolas            .  .      2 (1)     -    -  Baník Ostrava
CASKA Radek             23. 9.78   19 (1)     3    -  Lucky Penguins Praha
CAUSIDIS Marek          26. 5.91   36 (2)    30   20  United Frýdek-Místek
CAUSIDIS Marián         18.10.88   42 (2)    32   24  United Frýdek-Místek
CECH Jaroslav            6.11.84   11 (2)     6   10  SK Volfířov
CECHMEISTER Roman       12. 9.76   26 (2)     4    7  SK Líšeň a Kalábek Brno
CENEK Čeněk             12. 9.92   32 (3)    15    8  Tango Brno B
CENEK Lukáš               .  .     17 (2)     9    2  Egretta Bílovice
CERHA Aleš              23. 7.73   27 (3)     6    -  Elfetex Plzeň
CÉSAR Dušan             30. 4.70    3 (2)     -    -  Terasy Praha
CESTR Martin            27. 9.81   34 (2)    13   11  Arsenal Hlinsko
CIBRÍK Michal             .  .     16 (1)     7    9  Combix Ústí n/L
CICALA Aldo             12. 8.77   16 (2)     2    -  Viktoria Žižkov B
CICALA David             8. 2.80   16 (2)     2    -  Viktoria Žižkov B
CICALA Martin           20.10.67    4 (2)     -    -  Viktoria Žižkov B
CIESLAR Josef           22.11.85  136 (7)    90   75  Likop Třinec
CIESLAR Martin          11. 3.75   21 (3)     -    1  Likop Třinec
CIHELKA Michal          25. 1.77   34 (2)    11    -  Lucky Penguins Praha
CIHLÁŘ Jan                . 5.95    1 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
CIHLÁŘ Pavel            18.10.70   19 (2)    14    -  3P Bosonohy Brno
CÍCHA Dalibor           21.10.89   22 (2)     4    5  VŠB Ostrava
CÍLEK Martin              .  .     10 (1)     -    1  Čechie Slaný
CÍSAŘ Bohuslav          11.12.75   12 (3)     3    3  Pramen Havlíčkův Brod
CÍSAŘ Marek             27. 3.74   68 (7)    43   70  Tábor, K-Sport J.Hradec
CÍSAŘ Pavel              8.11.76    1 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
CÍSAŘ Tomáš             28.11.82   48 (3)     1    6  FK Ml.Boleslav, Kmoch Praha
CMORIAK Štefan           9. 2.61   42 (3)     -    -  SME Ostrava
CRHONEK Ivo              9. 7.69    9 (1)     5    -  GKS MOND Třinec
CSIKÁN Vojtěch          22.11.82  113 (8)    45   30  Likop Třinec
CUDRÁK Ondřej           24.11.65   21 (2)    16    -  Čepo Poruba, Slávia Havířov
CULEK Michal             5. 9.84   39 (2)    30   18  1.HFC Ústí nad Labem
CUPÁK David             27. 5.89   37 (2)    41   34  Helas Brno
CUPÁK Vojtěch           12. 6.94    2 (1)     -    -  Helas Brno
CURYLO Jan              20. 4.71    6 (1)     -    -  SME Ostrava
CVIERTNA Adam           15.12.78   46 (4)     8    8  KFV Roub a Mikeska B
CVINGRÁF Patrik         31. 3.90    7 (2)     -    1  Tango Brno B
CVRČEK Marek            26. 9.76    4 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
CYPRA Tomáš             15. 9.81   59 (4)    18   26  K-Pedros Tábor, K-Sport J.Hrad.
CZENE Pavel               .  .      1 (1)     -    -  Baník Ostrava
CZERNÝ Ladislav         21. 3.77   21 (2)     8    5  Ferram Opava
CZINA Patrik              .10.99    2 (1)     -    -  Baník Ostrava
ČABLÍK Pavel            15. 8.82   24 (4)     6    2  Čechie Slaný
ČADAN Miroslav           6. 7.65    2 (1)     -    -  Čepo Poruba Poruba
ČADINA Tomáš            18.12.78    5 (1)     1    -  Pohoda Praha
ČÁHA František            .  .      3 (1)     2    -  Wizards Praha
ČÁLEK Karel               . 7.84   24 (2)     9    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ČÁLEK Milan               .10.77    9 (1)    14    2  SKP Kolín
ČÁLEK Pavel             21. 4.80    5 (1)     6    -  Vojenské Lesy Praha
ČALKOVSKÝ Petr          27. 7.78    2 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
ČAMPA Rudolf              . 6.83   19 (2)    14    2  Agromeli Brno
ČÁMSKÝ Milan              . 7.91   54 (4)    14   15  Gardenline Litoměřice
ČÁNI Václav             17. 4.68   22 (1)     -    -  Sampdoria Ústí nad Labem
ČÁP Dominik               . 1.97    3 (1)     -    1  TORF-ESTE Pardubice
ČÁP Michal                . 4.86   67 (7)    43   32  Boca Chotěboř
ČAP Zdeněk               5. 5.71    7 (1)     3    3  SKP Kolín
ČAPEK Dušan             22. 8.84  115 (7)    60   39  Boca Chotěboř
ČAPEK Michal             6. 5.79   86 (7)    20   21  Boca Chotěboř
ČAPEK Pavel              7. 1.76    2 (1)     3    -  Alfa Liberec
ČAPKA Jaroslav          17.10.77    1 (1)     1    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
ČASTA Pavel             22.10.64   48 (3)     5    -  Ajax Novesta Zlín
ČASTA Rostislav          7. 6.78    1 (1)     -    -  K-Sport Jindřichův Hradec
ČÁSTKA Slavomír          7. 6.78   72 (5)    29   36  UFA Hradec Králové
ČAVERA Milan            20. 5.76    9 (1)    12    -  HI-TEC Bílovec
ČAVERA Petr             11. 8.79   25 (3)    10    1  Ferram Opava
ČECH David              28. 7.84   91 (5)    67   45  K-Pedros Tábor
ČECH Karel              24.10.68    3 (2)     1    -  Kodymka Praha
ČECH Marcel             29. 4.72    3 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
ČECHLOVSKÝ David        20. 9.72   52 (3)    52    -  Gillotina Choceň
ČECHLOVSKÝ Patrik         .11.92   23 (2)     -    -  Gillotina Choceň
ČECHLOVSKÝ Petr         11.10.75  146 (9)   146   62  Gillotina Choceň
ČECHURA Jan               .  .     17 (1)     1    1  Wizards DDM Praha
ČEJCHAN Ondřej           2. 9.85   22 (2)     -    1  Goll Běloves
ČEJKA Ladislav          14. 7.77   45 (3)    60    -  Vojenské Lesy Praha
ČEJKA Lukáš               . 3.81   43 (3)     6   10  Nasan okruh Brno
ČEJKA Václav            14.10.69    2 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
ČELŮSTKA Petr           11. 1.74    6 (1)     3    2  Ferram Opava
ČEMUS Jan                8. 1.70    6 (1)     4    -  Lucky Penguins Praha
ČEP Radim                3. 7.82   95 (5)     2    6  Tomson STŽ Brno
ČEPELÍK Jaroslav          .  .      1 (1)     -    1  Dalmach Turnov
ČERBAČESKÝ Ondřej         .  .     10 (1)     2    3  Wizards Praha
ČERMÁK Jan                .  .     17 (2)     7    4  Malibu Mladá Boleslav
ČERMÁK Jan               8. 4.79   11 (1)     3    3  Olympik Mělník B
ČERMÁK Jiří             18. 6.77   20 (2)     4    -  Kormidlo Brno
ČERMÁK Michal           18. 8.64   12 (2)     1    -  Kodymka Praha
ČERMÁK Michal            5.12.68   29 (5)    24    -  TORF-ESTE Pardubice
ČERMÁK Petr             27. 7.59    3 (1)     4    -  Botafogo Mladá Boleslav
ČERMÁK Petr              3. 5.63   21 (3)    14    -  Arsenal Benešov
ČERMÁK Vlastimil        25.10.69   30 (2)     -    -  Santa Fé Benešov
ČERMÍN Lukáš            25. 2.78   17 (2)     6    -  Arsenal Benešov
ČERNEK Lukáš              .  .     11 (1)    10    -  Tango Hodonín B
ČERNÍK Ivan             31. 3.59    3 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
ČERNÍN Aleš               . 2.72    3 (2)     -    1  F.A.Zole Česká Lípa
ČERNOHORSKÝ Antonín       .  .      1 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
ČERNOHORSKÝ Arnošt        . 4.90   47 (3)    33   23  Combix Ústí n/L
ČERNOHORSKÝ Lukáš       12. 1.85   23 (3)     7    3  Indoss, Delta a 1.FC Šumperk
ČERNOHOUS Petr          25. 2.64    8 (1)     -    -  Tosta Petrov
ČERNOCH Jan             18.12.83    7 (2)     2    -  Slávia Havířov
ČERNÝ Dan               ..          2 (1)     1    -  Morcan ŽV Brno
ČERNÝ Daniel            ..         17 (1)    13    6  Nasan okruh Brno
ČERNÝ Jaroslav           9. 3.52   13 (6)     -    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ČERNÝ Jiří              28.11.64   10 (1)     -    -  SKP Kolín
ČERNÝ Lukáš               . 1.90   17 (2)     6    1  Agromeli Brno
ČERNÝ Martin              .  .      2 (1)     -    -  Balticflora Unt. Teplice
ČERNÝ Martin            30. 1.88   84 (5)     1    6  Nasan okruh Brno
ČERNÝ Michal            12.10.82   56 (5)    32   42  UFA HK, Nejzbach B
ČERNÝ Pavel              5.10.64   16 (1)     6    -  Helas Brno
ČERNÝ Pavel             20.10.64    6 (1)     1    -  Vojenské Lesy Praha
ČERNÝ Pavel             19. 6.78   36 (2)    16    -  Arsenal Hlinsko
ČERNÝ Petr              13. 1.69   88 (4)     1    -  Platan Písek
ČERNÝ Petr              13. 9.75   24 (4)     -    -  UFA Hradec Králové
ČERNÝ Tomáš               .  .      8 (1)     8    2  United Kadaň
ČERVENKA Luboš            .12.84    7 (1)     4    -  K-Pedros Tábor
ČERVENKA Martin           . 4.83   23 (3)     2    2  SK Líšeň Brno
ČERVENKA Petr           15.12.78    5 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
ČERVENKA Richard         4. 2.70    6 (1)     -    -  Bulldogs Ivančice
ČERVENKA Zdeněk         29. 8.78   28 (2)    17    -  SK Krmelín
ČERVENÝ Jaroslav        11. 7.75   44 (4)    17    1  Atlantic Rakovník
ČERVENÝ Pavel           14.11.82   17 (3)     2    2  Květnice Tišnov
ČERVEŇÁK Antonín        16. 2.70    5 (1)     -    -  Ajax Cheb
ČERVEŇÁK Patrik           .  .      1 (1)     -    -  ISŠ Příbram
ČERVEŇÁK Robert           . 4.72   15 (1)     3    -  SFK Cheb
ČERVÍN Roman              . 2.89   11 (2)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
ČERVINKA Vladimír       18. 3.59    2 (1)     -    -  Lazor Vyškov
ČESLÁK Tomáš              .  .      1 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
ČIBENKA Richard         14.10.76    3 (1)     -    1  FC United Kadaň
ČIČKO Stanislav           .10.88   31 (2)     -    -  Komax Kunčice
ČIHÁK Milan             13. 5.73   20 (2)    12    -  Vojenské Lesy Praha
ČIHÁK Radek             26. 6.78   11 (1)     6    -  Pramen Havlíčkův Brod
ČIKARA Petr             23. 1.81   25 (3)     -    -  Viktoria Žižkov B, Rohožník
ČISÁR Jan                 .  .     19 (1)    21    7  Combix Ústí n/L
ČISÁR Lukáš               .  .      3 (1)     1    1  Combix Ústí n/L
ČÍŠE Zdeněk             20. 3.73    4 (1)     3    -  Pohoda Praha
ČÍTEK Petr              20. 8.74    7 (1)     7    6  1.HFC Ústí n/L
ČÍŽEK David               .10.92    4 (1)     4    -  FC Brandýsek
ČÍŽEK Jindřich           4. 6.74   84 (4)     -    4  SK Kladno, Čechie Slaný
ČÍŽEK Ondřej             9.12.83   28 (2)     1    5  FC Mnichovo Hradiště
ČIŽNÁR Martin           13. 1.78   36 (3)    52   10  Draci Karlovy Vary
ČIŽNÁR Milan            28. 4.76    4 (1)     4    -  Draci Karlovy Vary
ČOPÁK Robin               . 2.91    3 (1)     4    1  Slávia Havířov
ČOUPEK Jan                . 5.92    3 (2)     1    -  Helas Brno
ČOUPEK Jan              24.12.67    5 (1)     1    -  Fauna Brno
ČUBA Marcel             12.12.75   17 (2)     3    8  Terasy Praha
ČUBOK Jan                 . 7.91    8 (1)     -    -  Medvědi Malé Hoštice
ČUHEL Petr               4. 1.65    4 (1)     9    -  Helas Brno
ČURDA Jan               28. 8.88   27 (3)    14    8  SK Kladno
ČURDA Martin            16. 1.64  135 (7)    26    -  Ebárna Boys Kladno
ČUREJA Rudolf           22. 1.75   15 (2)    12    -  Lucky Penguins Praha
ČVANČARA Jakub            . 6.91    7 (2)     1    2  Démoni Česká Lípa
DALECKÝ Martin           6. 4.74   19 (1)    11    -  Arsenal Hlinsko
DALECKÝ Milan            8. 7.74   42 (4)    25    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
DALECKÝ Radek           15. 9.72   72 (4)    15    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
DAMBORSKÝ Ondřej          .  .      7 (1)     -    1  SK Líšeň Brno
DÁMEC Jan               14. 4.76   22 (2)    21    -  Kodymka Praha
DANČ Hynek               7. 1.77   33 (2)    28    -  Bohemia a SFK Cheb
DANÍČEK Nikolas         ..         13 (1)     7    1  Andy Liberec
DANÍČEK Radek            7.11.83   10 (2)     1    2  Andy Liberec
DAŇHEL Martin            7. 2.81    1 (1)     -    -  Terasy Praha
DANIEL Jan                . 3.95   47 (4)    10    6  Gamaspol Jeseník
DAREBNÍK Ladislav         . 8.87    5 (1)     -    -  VŠB Ostrava
DASTYCH David             .  .      5 (1)     3    3  TORF FAZ Pardubice
DAŠEK Jan                3. 1.65   26 (1)    10    -  Combix Ústí nad Labem
DAŠEVSKÝ Tomáš          17. 9.67   33 (2)     6    -  Ferram Opava
DAVID Michal            17. 9.73   18 (2)    45    -  Sparta Slaný
DAVÍDEK Oldřich         27. 8.73   55 (4)    25    3  Bossard a Kormidlo Brno
DĚDIČ Jan                 .  .      5 (2)     1    1  Betis, Baltic.Unt. Teplice
DEJ Martin              19. 1.88    4 (2)     -    1  VŠB Ostrava
DEMČENKO Jevgenij         . 1.87   22 (2)    13   20  Combix Ústí n/L
DEME Richard            22. 6.73  101 (6)   110    -  Letňany Praha, Platan Písek
DEME Robert             25. 8.75   69 (3)    63    -  Platan Písek
DEMEL Jan                1. 1.87   20 (3)    24   10  VŠB, Kunčice, Jistebník B
DEMJANOVIČ Marek         7. 2.81    5 (1)     5    2  Bulldogs Hodonín
DEMKE Lukáš               . 6.91   44 (3)    44   20  Démoni Česká Lípa
DERKA Jan                 . 8.90   14 (1)     -    2  Amor Vyškov<
DIČKA Tibor               . 2.92   39 (5)     1    2  Roub, United F-M, CCJ B
DIDO Patrik               .  .      1 (1)     -    3  Andy Liberec
DIEPOLD Jaroslav        20. 4.71    9 (1)     7    -  Indoss Plzeň
DISTEL František         9. 5.68    1 (1)     -    1  K-sport Jindřichův Hradec
DITTERT Martin            . 5.86    9 (1)     -    -  Komax Kunčice
DIVÁCKÝ Přemysl          6. 9.49   15 (3)     2    1  Sport bar Chrlice
DIVÁCKÝ Přemysl         31.10.72   16 (4)     7    -  Sport bar Chrlice
DIVECKÝ Vladimír        20. 1.63   20 (1)    11    -  Nemesis Hradec Králové
DIVINA Václav           19. 9.77   35 (2)     6    5  Likop Třinec
DIVIŠ Jan               14.12.69    7 (3)     6    -  Indoss Plzeň
DIVIŠ Jakub               .  .      2 (1)     -    -  Indoss Plzeň
DIVIŠ Martin             5. 6.91   31 (2)    34   14  Goll Běloves
DLESK Miroslav           8. 7.72    4 (1)     3    -  Konflikt Praha
DLESK Petr              26. 9.79   25 (4)    16    -  Sokol N.Hospoda + Motáček Plzeň
DLESK Tomáš             25. 9.76    6 (2)     4    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
DLOUHÝ Jiří             20. 9.73    2 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
DLOUHÝ Martin            3. 3.75   11 (2)    16    -  Viktoria Žižkov B
DLOUHÝ Stanislav        15. 8.76   24 (2)    22    -  Bohemia a SFK Cheb
DLUGOŠ Jan              23. 6.68    3 (1)     1    -  TJ Borek
DLUHOŠ Lukáš             2.11.81   11 (1)     -    -  Sokol Přívoz Ostrava
DO Tomáš                  .  .     11 (1)     1    1  Atraps-Hombres Brno
DOBEŠ Ivo                6. 4.83    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
DOBEŠ Petr              25. 8.75    9 (1)     4    2  Bulldogs Ivančice
DOBEŠ Tomáš             26. 2.76   17 (2)    10    4  Bulldogs Hodonín
DOBIÁŠ Jakub              .  .      5 (1)     5    1  Gardenline Litoměřice
DOBIÁŠ Michal             . 2.89   54 (3)    14    9  Komax Kunčice
DOBROVOLNÝ Aleš         22.10.75    7 (1)     3    -  Alfa Liberec
DOBROVOLNÝ Petr         29. 8.77   84 (9)    65   16  Agromeli, Kormidlo a KP Brno
DOČEKAL Miroslav         3. 1.80   19 (2)    25    4  Car system a SFK Cheb
DOHANIČ Miloš            8.10.68    3 (1)     3    -  Platan Písek
DOHNAL Aleš             10. 7.86   10 (2)     -    1  Gamaspol Jeseník
DOHNAL Jiří              5. 8.76   14 (3)    11    -  Vojenské Lesy Praha
DOHNAL Petr             24. 5.64   47 (4)     -    -  Car system Cheb
DOKOUPIL Jan              . 9.95    5 (2)     -    1  Olympik Mělník
DOLANSKÝ Libor          22. 4.62   21 (1)     2    -  Man Ostrava
DOLEJŠ Jaroslav          7. 3.74   21 (2)     -    -  V.Lesy, Arsenal Benešov, Pohoda
DOLEJŠKA Jan              .  .     11 (1)     2    1  Wizards DDM Praha
DOLEŽAL Adam             5. 8.79   47 (4)     4    1  Atlantic Rakovník
DOLEŽAL Aleš            13. 5.67   33 (4)    29    -  Arsenal a Santa Fé Benešov
DOLEŽAL Dušan           27. 1.70   12 (1)     3    -  Kalábek Brno
DOLEŽAL Jan              2.11.90   11 (2)     2    4  ISŠ a FC ´83 Příbram
DOLEŽAL Jan               . 1.89    1 (1)     -    1  Alfa Liberec
DOLEŽAL Lukáš            5. 2.84    3 (1)     2    -  Vojenské Lesy Praha
DOLEŽAL Martin          29. 5.80   72 (7)    82   30  Boca Chotěboř
DOLEŽAL Martin          18.12.80    4 (1)     -    -  Tango Brno
DOLEŽAL Petr              . 2.83    1 (1)     -    -  Boca Chotěboř
DOLEŽAL Tomáš           31.10.89   39 (3)    10    3  FK Mladá Boleslav
DOLEŽAL Vlastimil       24. 4.69   19 (2)    15    -  Santa Fé Benešov
DOLEŽEL Jiří            15. 7.69  101 (5)    19    -  TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Praha
DOLEŽEL Pavel             .  .      5 (2)     2    1  Slavia Liberec
DOLINSKÝ Martin         25. 4.64    9 (1)     2    -  Sampdoria Ústí nad Labem
DOMÁCÍ Jiří             30. 3.77    2 (1)     -    -  FC Mnichovo Hradiště
DOMAS Lukáš             10. 4.83   22 (2)    15    8  FT Františkovy lázně
DöMISCH Martin          29. 9.78   35 (2)     9    -  Viktoria Žižkov B
DONÁT Vladislav         10.10.85   16 (2)    21    3  Andy Liberec
DORKO Jaroslav          19.11.70    8 (1)     2    -  Lazor Vyškov
DORNAY Jan              24.10.83   26 (2)    20    6  Helas Brno
DORŇÁK Petr               .  .     15 (1)     1    -  Komax Kunčice
DOROZLO David           25. 4.84   29 (4)    11   12  Sláv.Havířov, Likop Třinec
DORT Filip              27. 7.80    1 (1)     4    -  Vojenské Lesy Praha
DORŮŠEK Michal          19. 4.76    5 (2)     2    2  Jerevan Slavičín
DOSTÁL Daniel           25. 5.90    1 (1)     -    1  Alfa Liberec
DOSTÁL Ivan              7.10.74    1 (1)     -    -  Gillotina Choceň
DOSTÁL Jakub             6. 6.84   67 (6)    18   20  UFA HK, Nejzbach VM B
DOSTÁL Jaroslav           . 2.96   14 (5)     -    -  Gamaspol Jeseník
DOSTÁL Martin           22.12.77   10 (3)     2    -  Kormidlo Brno
DOSTÁL Patrik             . 6.72    5 (1)     1    -  Tatran Jakubčovice
DOSTÁL Zdeněk           19.10.79   60 (4)    85   38  Pramen HB, Arsenal Hlinsko
DOSTÁLEK Karel          28. 1.57   24 (2)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
DOSTÁLEK Martin         28. 5.84   14 (2)     6    3  FC '83 + GS Příbram
DOSTÁLEK Tomáš            . 8.79    8 (3)     2    5  Boca Chotěboř
DOŠEK Milan              5. 7.81   11 (1)     4    5  Atlantic Rakovník
DOUBRAVSKÝ Bohumír      15. 5.93   10 (3)     6    6  Tango Hodonín B
DOUDA Adam                . 9.94    1 (1)     -    1  GMM Jablonec n/S
DOUŠA Václav            31. 7.61    2 (1)     -    -  KLC Klobuky
DOUTNÁČ Radim           14. 4.82    1 (1)     -    -  Los Pedros Tábor
DRÁB Václav             30. 4.83    2 (1)     -    -  Rohožník Praha
DRÁBEK Martin             .  .      5 (1)     1    1  SB Chrlice
DRAGOUN Zdeněk          20. 8.72   10 (3)     1    -  Botafogo Mladá Boleslav
DRAHOŠ Jan              10. 8.73   11 (2)    14   10  Draci Karlovy Vary
DRAŠNAR Vilém            3. 7.69   32 (3)    55    -  Vojenské Lesy Pha, Botafogo MB
DRBAL Tomáš              5. 8.80    1 (1)     -    1  Selp Praha
DRECHSLER Jiří            . 9.75    2 (1)     -    -  FC ´83 Příbram
DRESLER Jan             16. 9.87    3 (1)     -    1  Selp Praha
DRGA Jiří               24.12.80   10 (1)     -    -  VVM-IPSO Bílovec
DRGA Michal             25. 3.78    5 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
DRVOTA Petr              9. 6.73   48 (4)    28    -  Gillotina Choceň
DŘEVĚNÝ Radek           24. 7.66   30 (1)     5    -  Slza Znojmo
DUBNICKÝ Vendelín        2.11.76   22 (2)    15    -  Slávia Havířov
DUBOVÝ Lukáš            19. 9.74   32 (5)     3    3  Slavia Liberec
DUBSKÝ Lukáš            31.12.78   31 (2)    17    -  Michálek Chrudim
DUBSKÝ Václav             .  .      4 (1)     -    2  TS Bakov n/J
DUCAR Filip               .  .      1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
DUDA Pavel              17. 6.77   11 (2)     -    -  VŠB Ostrava
DUDA Rostislav          31.12.78   84 (4)    48   43  Likop Třinec
DUDA Štěpán               . 5.94   47 (4)    32   20  GMM Jablonec, Chotěboř
DUDEK Ladislav          28.11.68   20 (1)     -    -  Lucky Penguins Praha
DUFEK Aleš               3.12.88   85 (6)    41   14  Tango A+B a Tomson
DUFEK Daniel            25. 8.79   26 (2)     9    7  Materia Sokolov
DUFEK David               . 4.80   24 (3)    22    9  Slavia Liberec
DUFEK Josef              5. 4.53   69 (3)     1    -  Vojenské Lesy Praha
DUFEK Lukáš             31.10.79   18 (1)    10    2  AFC Celtic Kladno
DUFEK Petr              10. 7.80   18 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
DUCHNIČ Oleg             4. 1.85    8 (1)    15    4  UFA Hradec Králové
DUCHOŇ David            25. 4.76   21 (2)     -    -  Kalábek Brno
DUNÍK Tomáš             10.12.81   28 (3)     1    4  Olympik Mělník A+B
DUNKA Rudolf            25. 1.72   18 (2)     5    -  Adamíček Český Krumlov
DURČEK Václav           21. 4.83    6 (1)     5    -  1.HFC Ústí n/L
DUŠÁNEK Lukáš           ..         16 (1)     7    7  Démoni Česká Lípa
DUŠEK David               .  .      2 (1)     -    2  Wizards Praha
DUŠEK Karel             12.10.74   41 (3)    32    -  Bohemians a Letňany Praha
DUŠEK Michal            25. 8.77    2 (1)     -    -  Bohemians CMF Praha
DUŠEK Milan             ..         10 (1)     5    -  Geodetické sdružení Příbram
DUŠEK Tomáš              9. 4.85   17 (1)     5    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
DUŠEK Zdeněk            20. 3.81    6 (1)     2    -  TORF-ESTE Pardubice
DUTKA Jakub               . 3.86   13 (2)     3    5  Démoni Česká Lípa
DVORSKÝ Filip           15. 9.80    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
DVOŘÁČEK Jiří             . 8.81    7 (1)     4    1  Goll Běloves
DVOŘÁČEK Josef          12. 2.73    9 (1)     -    -  Harnach Brno
DVOŘÁČEK Ladislav       30. 1.77    4 (1)     -    -  Dino Brno
DVOŘÁČEK Lukáš          21.12.88   17 (2)    12    6  Tango Brno A+B
DVOŘÁČEK Michal           .  .     14 (3)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
DVOŘÁČEK Michal         29. 4.65    7 (2)     6    -  Viktoria Žižkov B
DVOŘÁČEK Michal          5.12.81    4 (1)     1    1  Sport bar Chrlice
DVOŘÁČEK Václav         25. 6.76   33 (3)     -    -  Sparta Slaný
DVOŘÁČEK Zdeněk         19. 2.74   35 (2)     -    -  3P Bosonohy Brno
DVOŘÁK Daniel           16. 7.78  195 (10)  119   66  Mělník, Klokani, Rohožník
DVOŘÁK Daniel           17. 5.81   21 (2)     2    -  Viktoria Žižkov B
DVOŘÁK David            13. 5.73    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
DVOŘÁK David            11.10.74   25 (2)    24    -  Michálek Chrudim
DVOŘÁK Dušan            13. 3.71   34 (3)    65    4  Pramen HB, Era-pack Chrudim
DVOŘÁK František         4. 8.76    3 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
DVOŘÁK Jakub             4.12.87    4 (2)     -    -  Materia Sokolov
DVOŘÁK Jan                .  .     29 (2)     2    3  Herd Hradiště
DVOŘÁK Jaroslav         15. 8.76    1 (1)     -    1  1.HFC Ústí n/L
DVOŘÁK Jiří              5. 3.62   43 (3)     2    -  Ebárna Boys Kladno
DVOŘÁK Jiří             16. 2.76    9 (2)     1    -  Alfa Liberec
DVOŘÁK Josef            15. 4.81   11 (1)     2    2  Nejzbach Vysoké Mýto B
DVOŘÁK Michal           20. 7.87   62 (5)    28   18  Čechie Slaný, FC Brandýsek
DVOŘÁK Miloš             1. 4.73   26 (1)     5    -  Fauna Brno
DVOŘÁK Miroslav         24. 9.76   16 (1)    10    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
DVOŘÁK Pavel              .  .     16 (1)     -    1  SK Kladno
DVOŘÁK Pavel             9. 8.71    3 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Petr             28.12.65  122 (6)    50    -  Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Petr              3. 2.74   23 (1)    25    -  Combix Ústí nad Labem
DVOŘÁK Stanislav        24. 3.75   12 (1)     -    -  Lucky Penguins Praha
DVOŘÁK Tomáš            30. 3.76    5 (2)     2    1  Tango Brno
DVOŘÁK Viktor           10. 7.88   15 (2)     1    1  Květnice Tišnov, Helas Brno
DVOŘÁK Vlastislav        2.10.64    2 (1)     -    -  Arsenal Benešov
DYDEK Roman             18. 6.69   18 (1)    20    -  Helas Brno
DYMÁČEK Jan             29. 7.82   16 (1)     1    2  Tango Brno
DYNKA Viktor             3.12.70    5 (1)     1    -  Ajax Novesta Zlín B
DYTRYCH Jan             28. 5.80   17 (2)     -    -  Viktoria Žižkov B
DZIMKO Dominik            . 5.94    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
DŽOBÁK Roman            14. 3.70    4 (1)     1    -  Ajax Cheb
ĎOUBAL Petr               . 9.88    7 (3)     3    1  Boca Chotěboř
ĎURIŠ Martin            28. 7.80    1 (1)     -    -  Ceto Brno
ECKERT Roman            22.10.65   21 (1)     -    -  Sampdoria Ústí nad Labem
EDER Ladislav            1. 1.80    3 (1)     2    -  Botafogo Mladá Boleslav
EGERMAIER Luděk         22. 7.79    9 (2)     2    -  Indoss a Elfetex Plzeň
EHRENBERGER Jan           .  .      8 (2)     2    1  FK Mladá Boleslav
EIMER Antonín             . 5.87    1 (1)     -    1  Goll Běloves
EIS Zdeněk               9. 1.82    3 (1)     1    -  Arsenal Hlinsko
EISENREICH Jindřich       .  .     32 (2)    51   16  Herd Hradiště
EITLER Jan              16.12.64   35 (2)    13    -  Ebárna Boys Kladno
EKRT Roman              12. 7.79   87 (7)     1    6  Gardenline a Radobýl
ELICER David            11. 8.80   27 (2)    17    -  RSC Čechie Slaný
ENDRYCH Luděk            6.11.72   31 (5)     7    -  Ferram Opava
ENGEL Jiří              27.10.81    7 (1)     6    -  Pohoda Praha
ENGELMANN Vojtěch       14. 2.61   18 (2)     -    -  Rohožník Letňany PřF Praha
ENGELMANN Vojtěch        4. 7.89    3 (1)     1    -  Rohožník Praha
ENŽL Jaroslav            3. 4.74   47 (4)    12    -  Templář Ivančice
ERŠIL Zdeněk              .  .      5 (1)     4    1  VŠB Ostrava
ERTEL Lukáš             28. 5.82    9 (1)     8    -  SK Krmelín
FABO Jaroslav             . 8.89    2 (1)     -    -  Medvědi Malé Hoštice
FADLER Martin             . 9.83   42 (3)     8    5  Gardeline Litoměřice
FAFEJTA Vladimír        21. 7.54    8 (1)     -    -  Aston Villa Karlovy Vary
FAJGARA Pavel             .  .      2 (1)     -    -  Dukla Hodonín
FAJKUS Aleš               .10.88   57 (6)     9    3  VŠB Ostrava
FALDÝN Milan              . 8.80    8 (1)     4    2  Tatran Jakubčovice
FALTYS Tomáš            24. 5.85   37 (2)    12    4  Nejzbach Vysoké Mýto B
FAMFULE Jan             13.12.59   14 (1)     1    -  Platan Písek
FANTA Martin            15.12.75   32 (3)    17    -  Botafogo Mladá Boleslav
FANTA Matěj             27. 6.84    1 (1)     -    -  FC Mnichovo Hradiště
FANTA Miroslav            . 5.85    6 (1)     -    -  Olympik Mělník B
FARA Ladislav            2. 9.76    3 (1)     -    -  SFK Cheb
FARÁŘ Martin              .  .      9 (1)     2    2  Baník Chomutov
FARKAŠ Darek              .  .     16 (1)     8    4  SK Kladno
FARKÁŠ Jan                .  .      7 (2)     1    -  VŠB Ostrava
FARMAČKA David          25. 1.91    2 (1)     1    -  Tango Brno B
FASAN Richard            5. 6.74   70 (5)    38    7  VŠB Ostrava
FAU Tomáš                 .  .      7 (1)     1    1  Balticflora Unt. Teplice
FAZEKAŠ Martin          21. 3.81   38 (2)     1    6  Materia Sokolov
FEDORCO Jiří            10. 6.87   22 (2)    10    7  Motáček Plzeň
FEDORCO Michal           7. 2.90   16 (1)    13    6  Protec Plzeň
FEDORIŠKA Jiří           6. 1.72   28 (2)     6    -  Rusaco Litvínov
FEJGL Jiří              28. 8.74   66 (3)    60    -  AC Hradec Králové
FEKETE Viliam           25. 2.83    1 (1)     3    -  Geodetické sdružení Příbram
FELIX Martin            24. 6.75    4 (1)     2    -  CFC Letňany Praha
FELLNER Daniel           4. 9.79    6 (1)     3    -  Draci Karlovy Vary
FENCL Jan                5.11.70  126 (6)    58    5  Botafogo MB, Mnichovo Hradiště
FENYK Tomáš             30. 1.79    2 (2)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
FERANEC Albert          19. 1.62   23 (2)     -    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
FERDAN Miroslav         18. 9.87    4 (2)     -    3  FK Volfířov
FERENC Jan                .  .     31 (2)    29   15  Baník Ostrava
FERGL Josef             24. 2.81    1 (1)     5    -  Indoss Plzeň
FERKO Miroslav           7. 2.67    7 (1)     1    1  Draci Karlovy Vary
FEŘTEK Václav           27. 3.67   18 (3)    14    -  Sparta Slaný
FIALA Aleš (Doblej)      2.11.71   25 (3)     -    -  Mikeska Ostrava A + B
FIALA Aleš               7. 2.77   75 (5)    20   45  Olympik Mělník, 1.HFC Ústí
FIALA Luboš             15. 8.80   28 (2)    11    8  Materia Sokolov
FIALA Martin              . 2.88    1 (1)     -    -  Helas Brno
FIALA Martin             1. 2.74    8 (1)     2    -  SK Krmelín
FIALA Michal              . 2.89    4 (1)     1    -  Balticflora Unt. Teplice
FIALA Pavel             28.10.66   13 (1)    13    -  Harnach Brno
FIALA Petr              10. 9.69    1 (1)     -    -  Fauna Brno
FIALA Radim               .  .      1 (1)     -    -  SB Chrlice
FIALA Robin               . 3.91   16 (2)     -    -  Amor Vyškov
FIALA Roman             28.10.66    8 (1)     1    -  Harnach Brno
FIALA Vladislav          9. 8.65   44 (3)    42    -  Dino Brno
FIALA Zdeněk              .  .      9 (1)     -    -  Agromeli Brno
FIALA Zdeněk              . 2.85   26 (2)     -    2  Egretta Bílovice
FIALKA Tomáš              .  .     12 (2)     -    1  Amor-Lazor Vyškov
FIC Milan               13. 5.84   29 (3)    14    6  Květnice Tišnov
FICEK Ondřej              .  .      1 (1)     -    1  Ferram Opava
FIDLER Milan             1. 7.78    7 (1)     -    -  KLC Klobuky
FIEDLER Václav          28. 6.81   15 (2)     -    1  Selp Praha, GS Příbram
FIKEJZ David            22. 2.85    1 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
FIKEJZ Radim            30. 6.87    4 (1)     1    -  Kmochův odkaz Praha
FÍLA Petr               15. 3.76   23 (2)     8    -  Vojenské Lesy Praha
FILA Roman               4.11.79    6 (1)     2    -  Dino Brno
FILINGER David          12. 1.78    7 (2)    13    6  Gardenline, Helas Brno
FILINGER Jaroslav         . 6.92   19 (1)    27   16  Indoss Plzeň
FILIP Evžen             10.11.68    1 (1)     -    -  K-sport Jindřichův Hradec
FILIP Miroslav            . 2.93   36 (3)    28   14  Arsenal Benešov
FILIP Roman             18. 5.71   19 (6)    19    7  Arsenal Benešov
FILIP Vladimír           9. 4.78   25 (3)    16    8  FK Ml.Boleslav, Selp Praha
FILÍPEK Jan             10.10.79   10 (1)     4    -  Vojenské Lesy Praha
FINKE Michal             3.10.73   91 (5)   145    -  Bohemia a Ajax Cheb
FINKLÁR Martin            . 1.87    1 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
FISCHER Oto              8.12.61    2 (1)     1    -  Tosta Petrov
FISCHER Robert            .  .      3 (1)     2    -  K-Pedros Tábor
FIŠER Karel               . 4.86    3 (1)     -    1  AFC Celtic Kladno
FIŠER Michal            14. 4.65   26 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
FIŠER Miroslav          26. 1.66  111 (7)    26   45  Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk            11.12.70    6 (2)     1    3  Pramen Havlíčkův Brod
FIŠKA Vilém              1. 4.73   63 (3)    19    -  Sparta Slaný
FIŠNAR Lukáš              .10.94   10 (1)     2    2  Komax Kunčice
FITKO Martin              .  .     16 (2)    11   10  Čechie Slaný, Olympik Mělník
FITZEL Tomáš            29.10.85   26 (2)    21   13  Gardenline, Viktoria Žiž. B
FLACHS Dominik            .  .      5 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
FLAKSA Lukáš            12. 8.80    6 (1)     4    2  FC Františkovy lázně
FLENDROVSKÝ Petr         7.11.86    2 (1)     -    -  Nasan okruh Brno
FLUDER Jaromír          24. 9.69   17 (2)     -    -  Ajax Novesta Zlín
FOJTÍK Bronislav          . 3.91   10 (1)     2    -  Jerevan Slavičín
FOJTÍK Dominik            .  .     17 (1)    12   10  KFV Roub Vítkovice
FOJTÍK Marek             7. 5.73    2 (1)     1    -  Adamíček Český Krumlov
FORGÁČ Ondřej             .11.94    9 (1)     5    2  Agromeli Brno
FORMAN Adam               . 9.87   26 (2)     6    5  Indoss Plzeň
FORMÁNEK Pavel          28. 9.83   25 (2)    25    -  Michálek Chrudim
FORRÓ Adam                .  .     18 (2)     4    -  Amor Vyškov
FORRÓ Daniel              . 5.93   24 (2)     2    5  Amor Vyškov
FOŘT Petr               27.10.76    7 (2)     -    -  Arsenal Hlinsko
FOŘTÍK Jan                . 6.88    1 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
FOUSEK Luboš              .  .      4 (1)     2    -  Materia Sokolov
FRANĚK David             6. 6.83   20 (2)     -    -  Klokani Vršovice Praha
FRANEK Rostislav         8. 4.76   38 (2)     8   10  Likop Třinec
FRANK Jakub               .  .      1 (1)     1    1  TEX-COLOR Písek
FRATRIČ Rostislav       26. 7.70   18 (1)     -    1  SK Krmelín
FREBORT Jaromír           .  .     16 (3)     3    3  Baník Ostrava, KFV Roub
FREIBERG Roman          16. 4.68    3 (1)     -    -  Nemesis Hradec Králové
FREISLER Petr           31. 1.66   21 (1)    11    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
FREY Pavel              18. 5.80   23 (2)    19    5  Kmochův odkaz Praha
FRIČ David              17. 2.83   30 (3)    16    -  EB Kladno, Viktoria Žižkov B
FRIDRICH Ladislav        9.12.81   14 (2)     5    -  Ebárna Boys Kladno
FRIEDEL Pavel           14. 4.81    9 (1)     3    -  VVM-IPSO Bílovec
FRIEDL Martin             . 2.91   25 (2)    12   11  UFA Hradec Králové
FRIEDL Tomáš             1.10.73   66 (5)    19   32  Combix a 1.HFC Ústí n/L
FRIŠ Václav               . 5.91   22 (1)     7    3  Sokol Dobřichovice
FRITSCHE Tomáš          28. 2.70   13 (2)     5    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
FRKALA Jan               2. 5.79   65 (6)     7    3  Slávia Havířov
FRNKA Jan                 . 1.82   27 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
FRNKA Robert            22.11.75   16 (3)     3    -  VŠB Ostrava
FRŇKA Petr              21.12.71   28 (2)    10    2  Rohožník Letňany PřF Praha
FRöHLICH René           23.11.70   13 (1)    10    -  Krasno Valašské Meziříčí
FROHNA Jakub             2. 1.82   45 (4)    36   31  Gardenline, Klokani Praha
FROHNA Jan                .  .     12 (2)     2    2  Klokani Vršovice Praha
FROLDA Aleš             25. 2.80    6 (1)     4    -  Pramen Havlíčkův Brod
FROLÍK David              .  .      2 (1)     -    1  AFC Celtic Kladno
FROLÍK Jakub            18. 8.83    5 (1)     -    -  RSC Čechie Slaný
FROLO David               .11.90    3 (1)     -    -  Jerevan Slavičín
FRONC Marek              2. 2.86    8 (1)     -    -  Slávia Havířov
FRONK Zbyněk            11. 5.76   16 (4)     3    1  Atlantic Rakovník
FRÝBORT Vlastimil       30. 8.69    2 (1)     -    -  Královo Pole Brno
FRYČ Libor              14. 2.67   26 (2)    13   13  Sokol Přívoz Ostrava
FRÝDL Jaroslav           3. 6.64    1 (1)     -    -  Man Ostrava
FRYDRYCH Jan            29. 7.77   60 (5)    40    -  VŠB Ostrava, Rohožník Praha
FRYŠ Radek               8.12.72  104 (7)     8    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
FUBŠO Roman             27. 1.74   52 (3)    25   14  SK Krmelín
FUČÍK Petr              20.12.73   75 (7)    52    -  Ceto Brno
FUČÍK Vojtěch           15.10.81   30 (3)    16    -  Ceto Brno
FÜHRER Tomáš            20.11.80   54 (4)    33    5  Sport bar Chrlice
FUCHSA Filip            21. 5.76   32 (2)     4    -  Viktoria Žižkov B
FUJA Tomáš               3. 1.83    4 (1)     3    1  Motáček Plzeň
FUJDIAR Jaroslav         5.12.68  136 (8)    99    -  Ebárna Boys Kladno
FUJDIAR Josef           27.10.65  127 (9)   177    3  Ebárna Boys Kladno
FUJDIAR Josef           23. 1.92   65 (3)    31   30  SK Kladno
FUKA Vladimír           18. 1.81    4 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
FUNDA Ladislav            .12.84   21 (1)    12    7  SKP Kolín
FUNIOK Matěj              . 2.93    3 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
FűRBACHER Karel         21.11.82    2 (1)     -    1  Motáček Plzeň
FURIK Martin            28. 6.93   78 (7)    51   17  Gamaspol Jeseník
FÜSS Marek              25. 3.81   57 (4)    21    8  Medvědi Malé Hoštice
GÁBA Jiří               31. 1.70   25 (3)    22    -  Delta-Real Šumperk
GABČO Josef              6. 2.73   46 (4)    57   24  Olympik Mělník A+B
GABČO Josef             19. 9.93   87 (6)   113   69  Olympik Mělník A+B
GÁBOR Pavel             17. 8.73   25 (2)    15    -  Adamíček Český Krumlov
GABRIEL Jakub           30. 7.76   34 (2)     7    -  Botafogo Mladá Boleslav
GADLENA Otakar          22. 6.63    4 (1)     -    -  ESTE Pardubice
GAJDOŠ Jaroslav          9. 3.65   11 (1)     9    -  Alfa Liberec
GAJDOŠ Michal            9.10.82   13 (2)     7    4  Materia Sokolov
GALBAVÝ Josef           16. 7.81   36 (3)    25    -  EB Kladno, Sparta Slaný
GALIA Radim               . 5.87   35 (2)    14   11  Komax Kunčice
GALIA Tomáš               . 1.83   36 (3)    32   25  Amor-Lazor Vyškov
GALLE Tomáš             21. 4.68    3 (1)     -    -  Dalmach Turnov
GALUS Martin              . 3.90   17 (2)     5    2  Baník Ostrava, KFV Roub
GALUŠKA Michal          29.11.85   11 (3)     2    2  VŠB Ostrava
GANAJ Dalibor           16. 3.88    3 (2)     5    1  Slávia Havířov
GANAJ Martin            20. 2.85   32 (6)    22    5  Slávia Havířov
GARGOŠ Michael           9.10.75   60 (4)    31   19  Medvědi Malé Hoštice
GAŠTAN Lubomír           3. 6.69   41 (2)    66    -  Ceto a Lazio Brno
GAŠTAN Vladimír          9. 6.72   29 (1)    37    -  Lazio Brno
GAVELČÍK Lukáš           2. 1.79   82 (6)   103   28  Agromeli Brno
GAZDA Pavel             15. 8.74    1 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
GAZDÍK Ladislav           .11.92    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
GAŽI Matěj                . 8.94   35 (3)    18    3  KFV Roub Vítkovice
GEBAUER Jiří            27. 7.75    5 (2)     -    -  Ferram Opava
GEBAUER Roman            3. 5.71    1 (1)     1    -  SME Ostrava
GEISSLER Jiří             . 3.93   22 (1)     -    -  Sokol Dobřichovice
GELAČÁK Libor             .  .      2 (1)     1    -  Baník Ostrava
GELNAR David            10. 4.74   12 (1)     7    -  Man Ostrava
GELNAR Petr             11. 1.79  105 (9)     4    2  VŠB Ostrava, VVM-IPSO Bílovec
GELNAR Roman             9. 2.82   12 (2)     4    -  VVM-IPSO Bílovec
GERČÁK Libor            22. 7.75    1 (1)     -    -  Helas Brno
GERGELA Jaroslav        31. 8.80   26 (3)    15    1  VŠB Ostrava
GERGELY Ludvík          ..         10 (1)     3    -  Draci Karlovy Vary
GERŽA Milan               . 5.86    1 (1)     -    -  Květnice Tišnov
GINTER Jaroslav         29. 4.73    8 (2)     1    -  AC Rose Kadaň
GINZEL Karel             5.11.68   37 (5)     7    -  Adamíček Český Krumlov
GINZEL Zbyněk           27.11.70   99 (6)   328    -  Adamíček Český Krumlov
GLAC Antonín            23. 9.71    4 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
GLAC Petr               14. 5.85   35 (2)    18   12  Gamaspol Jeseník
GLENCNER Roman           4. 2.70    5 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
GLOMB Jiří              23. 9.61   23 (3)    10    -  Arsenal Benešov
GLOZYGA David           15. 4.83    3 (2)     1    -  Tosta Petrov, Rýznar Zábřeh
GLOZYGA Jiří            10. 6.79    4 (1)     -    -  1.FC Šumperk
GNIDA Jiří                . 3.69    2 (2)     -    1  Gamaspol Jeseník
GOIŠ David               1.12.80    8 (1)     1    -  Tango Brno
GOJ Jaroslav            17. 3.76   36 (3)    30   29  Likop Třinec
GOLL Robin                . 7.83   18 (2)     2    3  Goll Běloves
GONDA Miroslav          23. 5.78    2 (1)     1    -  Geodetické sdružení Příbram
GöRNER Radek             2. 5.83    1 (1)     -    -  Elfetex Plzeň
GORNICKÝ Leoš           26. 6.74    1 (1)     -    -  Platan Písek
GOROL Marian             9. 2.83   46 (6)     9   14  Betis Kadaň
GOTTVALD David            .  .      6 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
GOTTWALD Filip           3.10.75   21 (3)     7    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
GOTTWALD Radek          24. 1.86   25 (3)     7    9  Kalábek Brno
GRABMűLLER Daniel       17. 4.86   41 (3)    18   14  Olympik Mělník A+B
GRAFNETTER Jan           1. 7.80   31 (3)     7    -  Letňany PřF Praha
GREGOR Čestmír          20. 6.84    5 (1)     -    -  Arsenal Hlinsko
GREGOR Štěpán             . 3.86   11 (1)     3    5  Kmochův odkaz Praha
GREIPEL Martin          21. 1.67    2 (1)     4    -  Ferram Opava
GREMMEL Jakub           18. 6.86   24 (3)     9   10  Tango Hodonín B, Amor Vyškov
GRIM Jaromír              . 6.86   20 (2)    20   18  Amor Lazor Vyškov
GRMELA Adam               . 9.85   61 (4)    17   25  Kalábek a Agromeli Brno
GRMELA Ľudevít          16. 4.61    2 (1)     2    -  Helas Brno
GRODA Jiří               2. 4.78    1 (1)     -    -  Ferram Opava
GROF Petr                6. 2.81    9 (1)     5    -  AC Rose Kadaň
GROSS Pavel             15.11.78   43 (4)    50    2  Agromeli, 3P Bos., Kormidlo
GROŠ Rostislav          11. 6.83    9 (1)     6    1  Betas Třinec
GRUBER Robert           11. 8.85    3 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
GRUBNER Adam              . 5.87   12 (1)     2    -  FC Brandýsek
GRUBNER Jan               . 2.76    6 (1)     -    2  FC Brandýsek
GRULICH Richard          5. 8.78    3 (1)     3    -  Pohoda Praha
GRUNERT Jakub           26. 3.86  120 (7)    88   78  Gardenline a Radobýl
GRUNERT Lukáš            3. 8.83   64 (6)    14    8  Radobýl Litoměřice
GRUNTORÁD Martin         6. 3.82  101 (8)     5    7  Delta-Real Šumperk
GRUS Vojtěch              . 3.81   44 (4)    11    6  SK Líšeň Brno
GRUSS Petr               1. 5.67   15 (1)     2    -  Mikeska Ostrava B
GRUSSER Zbyněk          20. 4.63   21 (1)     5    -  Nemesis Hradec Králové
GRŮZ Mojmír             24. 6.78    4 (2)     1    -  Gillotina Choceň
GRZNÁR Josef             1. 4.77   20 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
GURECKÝ Ladislav         7.12.65   99 (5)    66    -  Ferram Opava
GUREGA Štefan            6. 8.65    8 (2)     4    -  Draci Karlovy Vary
GUTHEIS Petr             7. 6.68    2 (1)     2    -  Čechie ZM Praha
GUTTER Martin           29.10.71   43 (3)    31    -  Kalábek a Dino Brno A + B
HAAN David                .10.81   33 (2)     3    1  FAZ TORF Pardubice
HAAS Petr                 . 1.92   26 (3)    21    5  Arsenal Benešov
HABA Radek                .  .     16 (1)     9    3  Betis Kadaň
HABÁŇ Martin            23. 1.71   17 (1)     4    -  Ajax Novesta Zlín B
HABRMAN Filip           13. 2.84    3 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
HAČKA Ondřej              .10.82   15 (2)    30   15  TEX-COLOR Písek
HAFENRICHTER Pavel      24. 1.89   63 (4)    23   21  Čechie Slaný
HAJAS Pavel               . 8.88   35 (2)    17    9  Combix, Balt.Unt.Teplice
HÁJEK Daniel              .  .     17 (1)    21    7  ISŠ Příbram
HÁJEK Jan               22.11.81   70 (4)    35    6  Sokol Přívoz Ostrava
HÁJEK Jiří              26. 9.68   50 (4)     3    9  Protec Plzeň
HÁJEK Jiří              29. 3.77   33 (3)    23    5  Draci Karlovy Vary
HÁJEK Miroslav          14. 1.75   64 (4)    75   10  Atlantic Rakovník
HÁJEK Pavel             20. 8.79    2 (2)     -    -  Arsenal Benešov
HÁJEK Petr              11.12.77   62 (5)    59   10  Slávia Havířov
HAJNÍK Lukáš            19.10.75    5 (2)     1    -  Megas Frenštát p/R, EB Kladno
HAJNÝ Miroslav           7.10.82   10 (2)     5    -  GS Příbram, Atlantic Rakovník
HAJŽMAN Marek           11. 5.82   63 (5)     -    6  Indoss Plzeň<
HAKL Filip              31.12.89    6 (2)     3    2  Olympik Mělník A+B
HAKL Petr               29. 7.79    4 (1)     -    -  Kalábek Brno
HÁLA Jaromír              . 3.90   12 (1)     2    2  Radobýl Litoměřice
HALÁČEK Josef           25. 3.74   29 (4)    17    -  Adamíček Český Krumlov
HALAHIJA Martin           . 7.88    9 (2)     -    -  Egretta Bílovice
HALAMÍČEK Radek         26. 5.84   72 (6)    31   59  VŠB, Mikeska, Slavie Hav.
HALAMKA Radek           29.11.89    3 (2)     -    1  Pramen Havlíčův Brod
HALAŠKA Rostislav       22.11.76   22 (1)     4    6  Medvědi Malé Hoštice
HALBICH Martin          11. 4.77   14 (1)     -    1  Selp Praha
HALEC Jaroslav           6.12.83    1 (1)     -    -  SME Ostrava
HÁLEK Ivan               4.12.56   45 (3)     3    -  Bohemia České Budějovice
HALENKA Jakub           25.12.72   35 (2)    17    1  Dobřichovice, Bohemians Praha
HALÍK Jaroslav          16.11.71    7 (3)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
HALKOCI Rostislav        9.10.63    7 (1)    13    -  Slza Znojmo
HALODA Tomáš              .  .     17 (2)    23   12  UTB Zlín
HALŠKA Rostislav        22.11.76    6 (2)     1    -  Medvědi Malé Hoštice
HALUZA Jaroslav         18. 7.70   16 (1)     7    -  Ajax Novesta Zlín B
HALWIGER Jan             3. 3.80    1 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
HAMALA Ivo              11. 7.74    4 (1)     -    -  Sokol Přívoz Ostrava
HAMALA Miloš            15. 4.62   15 (1)     2    -  Tosta Petrov
HAMBÁLEK Martin         19. 9.78    4 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
HAMBERGER Radek         14. 9.71   13 (2)     3    -  Adamíček Český Krumlov
HAMOUZ Jaroslav          4. 5.77    1 (1)     -    -  Atlantic Rakovník
HAMŠÍK Michal           25. 3.74   57 (4)    20   22  Olympik Mělník A+B
HAMPEŠŤ Jiří              . 1.79   98 (8)    30   40  Arsenal Benešov
HÁNA Jiří               13. 2.57    7 (1)     2    -  Adamíček Český Krumlov
HANÁČEK Dag               . 3.86   14 (2)     2    1  FAZ TORF Pardubice
HANÁK Jakub               .  .      1 (1)     -    -  Atraps-Hombres Brno
HANÁK Michal              .  .      8 (2)     -    1  Nasan Okruh NL Brno
HANDOR Tomáš            15. 1.85   21 (2)     7    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
HANOUSEK Libor          15. 7.72   30 (3)    33    -  TORF-ESTE, Geodet Rváčov, Era-pack
HANOUSEK Petr           16. 3.88    6 (2)     6    1  Boca Chotěnoř
HANOUŠEK Martin           . 1.85   11 (4)     3    1  F.A.Zole Česká Lípa
HANSL Ladislav            .10.87   47 (3)    49   16  Morcan ŽV Brno
HANSL Libor             14.11.74   29 (2)    37    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
HANSL Tomáš             22. 3.73   20 (1)    10    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
HANUS Jakub               . 4.85   32 (2)    22   19  Kalábek Brno
HANUS Ondřej              . 5.81    2 (2)     -    -  Gillotina Choceň
HANUS Pavel              9. 9.68    4 (1)     -    -  Kalábek Brno
HANUŠ Martin              .  .      5 (1)     -    2  Atraps-Hombres Brno
HANUŠ Martin              . 1.94    1 (1)     -    -  Helas Brno
HANYÁŠ Pavel            27. 4.82    3 (1)     1    -  Slávia Havířov
HANZL Zdeněk            30.11.80   82 (5)    65   54  Radobýl Litoměřice
HANŽL Petr              14. 3.77    8 (2)     -    -  SME Ostrava
HARAG Pavel             24. 6.78   83 (4)    17    -  Delta-Real Šumperk
HARANT Tomáš             2. 2.78    9 (3)    17    4  Selp a Rohožník Letňany Praha
HARASIM Marek           29. 1.79   14 (2)     8    2  Medvědi Malé Hoštice
HARČAR Milan            11. 9.64   26 (1)     8    -  Nemesis Hradec Králové
HARNACH Martin           2. 1.73  125 (12)   50    -  Agromeli Brno
HART Milan              12. 4.88    8 (1)     -    1  Pramen Havlíčkův Brod
HARTMAN František       19.12.80   31 (2)     -    2  Bulldogs Hodonín
HARTMAN Hynek             .12.74   23 (4)     1    -  Betis Kadaň
HARUŠŤÁK Jaroslav        2. 4.73   11 (2)    10    -  Mikeska Ostrava A + B
HARVÁNEK Marcel         21.12.76    2 (1)     -    -  Draci Karlovy Vary
HASMAN Michal           12. 5.66   14 (1)     -    -  Santa Fé Benešov
HAŠEK Martin            11.10.69    3 (2)     1    -  Alfa Liberec
HAŠEK Ondřej              . 4.81    1 (1)     -    1  FC Brandýsek
HAŠEK Rostislav          2. 6.75   10 (4)     4    -  Arsenal Benešov
HAŠKOVEC Karel          27. 5.72    2 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
HATALA Dominik            .  .     10 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
HAUF Ondřej              5. 2.85    6 (1)     4    -  Pramen Havlíčkův Brod
HAUNOLD Jiří            10. 1.90   52 (3)    29   22  GMM Jablonec n/S
HAUPT Pavel             27. 4.70    2 (1)     -    -  Austria Oslavany
HAUSCHKE Jakub           6. 2.89   33 (2)     2    5  Goll Běloves
HAUSLEITNER Jakub         .  .      2 (1)     2    -  FC '83 Příbram
HAVEL Jan               15. 2.88   29 (4)    21   15  Tango Brno A+B
HAVEL Jiří              16.10.79   57 (3)     1    4  Klokani Vršovice, Arsenal Hl.
HAVEL Josef             12. 2.82   51 (3)    20   43  Tango Brno A+B
HAVEL Martin              .12.75    4 (1)     7    4  Andy Liberec
HAVEL Martin             4.10.76    7 (1)    11    3  Atlantic Rakovník
HAVEL Miroslav          26. 3.83    3 (2)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
HAVEL Stanislav         20. 6.82    2 (1)     1    -  Arsenal Hlinsko
HAVEL Vladimír           3.12.85   11 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
HAVELKA Jiří            16. 8.64   77 (4)    17    -  Hekto Nové Město na Moravě
HAVELKA Lukáš            2.11.84    1 (1)     1    1  FC ´83 Příbram
HAVELKA Petr            26.12.72   13 (1)     4    -  Helas Brno
HAVELKA Radek           19. 1.75   15 (1)     3    -  TJ Borek
HAVELKA Richard         10. 2.67   79 (4)     9    -  Hekto Nové Město na Moravě
HAVIAR David              . 7.86   13 (1)    11    6  Démoni Česká Lípa
HAVLÁSEK Jan              . 4.88   68 (4)    52   30  F.A.Zole Česká Lípa
HAVLÁSEK Petr            3. 1.81    4 (2)     -    -  HI-TEC Bílovec
HAVLÁSEK Tomáš          21. 3.75   76 (5)    98    -  VVM-IPSO Bílovec
HAVLÍČEK Karel           7.11.56   19 (1)     5    -  Dino Brno
HAVLÍČEK Martin         29. 1.74   11 (2)     1    -  Letňany PřF Praha
HAVLÍČEK Miloš          28. 9.71    9 (2)     -    -  Templář Ivančice
HAVLÍČEK Petr           11. 3.72   10 (2)     -    -  MIKO Žďár nad Sázavou
HAVLÍČEK Petr            5. 3.74    1 (1)     -    -  Harnach Brno
HAVLÍČEK Zdeněk         23.12.63   57 (4)    64    -  Dino Brno A + B
HAVLÍK Adrián           18. 6.80    1 (1)     3    -  K-Sport Jindřichův Hradec
HAVLÍK David              .  .      2 (1)     -    -  TEX-COLOR Písek
HAVLÍK Jan               7. 8.89   16 (3)     1    4  Slavie Havířov
HAVLÍK Radek            21. 2.71   10 (1)     4    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
HAVLÍK Roman             17 9.86   18 (2)     -    -  FK Volfířov
HAVLÍN Antonín          15. 9.83    3 (1)     -    -  Květnice Tišnov
HAVRÁNEK Leoš           14. 3.86   24 (2)     6    8  SK Krmelín
HAVRLÍK David           12. 9.75   19 (2)    17    -  Geodetické sdružení Příbram
HEBRON Pavel              . 3.87    1 (1)     1    1  Agromeli Brno
HECL Bohdan              6.12.74  115 (8)   125   11  Delta a 1.FC Šumperk, Zábřeh
HEFNER Jindřich          6. 5.73    6 (1)     8    -  AC Rose Kadaň
HEGER Daniel            27.10.78   79 (4)    62   31  Medvědi Malé Hoštice
HEGR Josef              22. 3.81    5 (2)     2    -  Slavia TU a Alfa Liberec
HEIDER Jiří               . 6.83   17 (1)     -    1  Ferram Opava
HEISER Jaroslav          6. 4.63    8 (1)     -    -  Ferram Opava
HEJNA Josef              2. 7.74   43 (6)    81    -  Arsenal Benešov
HEJNÍČEK Petr           13. 6.67   19 (2)     -    -  Bohemia České Budějovice
HEJNÍK Vojtěch            . 3.93   29 (3)    25   16  VŠB Ostrava
HEJNÝ Milan               .10.90    2 (1)     -    -  Gamaspol Jeseník
HEJZLAR Jiří             1. 4.71   41 (3)     1    -  Nejzbach VM B, Gillotina Choceň
HEKERA Aleš             29.11.75   60 (4)     2    8  Slávia Havířov, Likop Třinec
HELCELET Lukáš          30. 8.80    5 (2)     3    -  Andy Liberec
HELIGR Miroslav         20. 9.72    4 (2)     2    -  AC Rose Kadaň
HELLER Adam               .  .      2 (1)     1    1  Jerigo Plzeň
HELLER Stanislav        24. 3.62   15 (1)     4    -  Sampdoria Ústí nad Labem
HENDRYCH David          19.12.77    3 (1)     1    -  Elfetex Plzeň
HENDRYCH Vlastimil       4. 5.75   19 (2)     8    6  Materia Sokolov
HENKL Jiří               2. 8.74    2 (1)     1    -  1.FC Šumperk
HENZL Michal              .  .      8 (1)     3    2  Ludis Třebenice
HERBERSTEIN Josef       25.10.68    5 (1)     5    -  Sparta Slaný
HERDA Martin            20. 7.76   15 (1)     2    -  TJ Borek
HERDA Pavel             23. 8.65    9 (1)     -    -  Botafogo, Vojenské lesy Praha
HERDA Petr               9.10.79   15 (1)     3    -  TJ Borek
HERIAN Jan              19. 5.72   27 (5)    12    6  Terasy, Nadoraz a Geodet Rváčov
HERIAN Jiří             19.11.73   12 (1)     5    -  Combix Ústí nad Labem
HERIBAN František         . 8.82   62 (4)    33   16  SK Líšeň Brno
HERINK Jan                .10.93    2 (1)     -    -  Helas Brno
HERMA Petr              11.10.68    1 (1)     -    -  Los Pedros Tábor
HERMAN Otto             10. 9.67    2 (1)     -    -  Dino Brno
MERMANN Tomáš             . 3.93   15 (1)     9    3  Gillotina Choceň
HEROUT Martin             . 8.80    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
HERTÍK Tomáš            19. 3.78    7 (1)     3    -  AC Hradec Králové
HERTL Zdeněk              . 4.88    1 (1)     -    -  Medvědi Malé Hoštice
HERYNK František        31.10.59   31 (3)     6    -  Vojenské Lesy Praha
HERZOG Radek            18.10.71    6 (1)     4    -  Mikeska Ostrava B
HEŘMAN Ladislav         31.10.76    2 (1)     1    1  Arsenal Benešov
HEŘMAN Libor            15. 1.69   17 (1)     1    -  Neuk Háječek Prachatice
HEŘMAN Roman             2. 9.71    2 (1)     -    -  Materia Sokolov
HEŘMAN Vladislav         1.10.61   13 (1)     -    -  Nemesis Hradec Králové
HEŘMÁNEK Aleš             . 3.88   12 (2)     -    2  Démoni Česká Lípa
HIBLER Lukáš              .  .     22 (2)    33   19  Herd Hradiště
HIEKE Jan               10. 7.78   18 (3)    24   10  Agromeli a Kalábek Brno
HIKL Milan               7.10.77    6 (2)     -    -  TS Bakov n/J
HLADÍK Jiří             23.10.72    1 (1)     -    -  Kmochův odkaz Praha
HLADÍK Roman              . 4.94    2 (2)     -    1  Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš            28. 8.71  137 (11)   95   38  Slávia Havířov, Mikeska Ostrava
HLADKÝ Adam              4.10.84   10 (3)     3    2  Tango A+B Brno
HLADKÝ Petr             14. 1.78   47 (4)     2    1  Medvědi Malé Hoštice
HLÁSEK Zdeněk           17. 9.65   10 (2)    21    -  Ebárna Boys Kladno
HLASICA Milan            7. 5.77    4 (1)     -    -  Čechie ZM Praha
HLAVA David             28. 6.80   20 (4)    48    9  SK Kladno, Alfa Liberec
HLAVA David             10. 2.90   23 (2)     7   11  Goll Běloves
HLAVA Lukáš               .12.93    7 (1)     3    3  TORF FAZ Pardubice
HLAVÁČ Drahomír         14. 6.84   32 (4)     8    9  Tomson Brno
HLAVÁČ Libor            31. 3.77   57 (3)    27    -  ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Ondřej           23. 7.75   57 (3)    39    -  ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Pavel            19. 3.73   40 (4)    12    -  Hekto Nové Město na Moravě
HLAVÁČ Petr              7. 3.66  106 (8)    82    3  Ebárna Boys Kladno
HLAVÁČ Tomáš            25.11.82   14 (2)    11    4  Kmochův odkaz Praha
HLAVÁČEK Jiří            6. 4.70    2 (1)     1    -  Botafogo Mladá Boleslav
HLAVATÝ Petr            19. 9.69    6 (1)     -    -  Alfa Liberec
HLAVATÝ Radek            2. 6.77   48 (2)    72    -  TORF-ESTE Pardubice
HLAVICA Martin           9.11.67    3 (1)     2    -  Krasno Valašské Meziříčí
HLAVIČKA Jakub          13.12.72   17 (1)     5    -  Bohemians CMF Praha
HLAVÍN Lukáš              . 6.95    5 (1)     2    1  TEX-COLOR Písek
HLAVONĚK Jan            17. 1.89   50 (3)     -    7  Květnice Tišnov
HLINKA Štěpán             .  .      5 (1)     2    2  ISŠ Příbram
HLOBIL Patrik             .  .     16 (2)     3    8  UTB Zlín
HLOUŠ Radek              9.12.80   24 (3)     -    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
HLOUŠEK Zdeněk          24. 8.73   29 (2)    13    -  Dekora a Arsenal Hlinsko
HLOŽEK Jan               2. 9.58    2 (1)     -    -  Lazor Vyškov
HLUBŮČEK Josef            .11.88    7 (1)     3    3  Alfa Liberec
HNANÍČEK Josef          28.12.86   15 (2)    10    2  Jerevan Slavičín
HNILIČKA Jan            19. 3.70   51 (1)     -    -  CF Damned Praha
HNILIČKA Petr           18. 1.64    2 (1)     1    -  Konflikt Praha
HNILO Tomáš             29. 3.78   61 (4)    24   18  Likop Třinec, Slavičín
HNÍZDIL Daniel           6. 2.75  101 (9)     8   16  Ol.Mělník A+B, Čechie Slaný
HOBÍK Karel              1. 5.86   14 (1)     -    1  Templář Ivančice
HOBÍK Petr                .  .     10 (1)     1    -  Malibu Mladá Boleslav
HODAČ Petr               1.10.62   20 (1)     5    -  Nemesis Hradec Králové
HODULÍK Radim           22. 5.80   16 (2)     9    -  SK Krmelín
HOFFMANN Daniel           . 7.86   15 (2)     6    6  SK Líšeň Brno
HOFFMANN Martin         25. 3.87   88 (5)    35   26  Nasan okruh Brno
HOFFMANN Petr           22. 2.78   38 (2)    37    -  AC Hr. Králové, Nejzbach VM B
HOFMAN Antonín           5. 9.69    2 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
HOLAN Hynek              5. 4.84   32 (2)    20   11  ISŠ a FC ´83 Příbram
HOLÁŇ Milan             21. 8.67   25 (2)     3    -  Mikeska Ostrava B
HOLÁTKO Rudolf           3.11.59   25 (3)     -    -  Templář Ivančice
HOLEC Daniel            25. 3.77   10 (1)     3    -  Botafogo Mladá Boleslav
HOLEC David               . 7.91   14 (1)    10    6  UFA Hradec Králové
HOLEC Libor              3. 4.82   15 (2)     4    5  K-Sport Jindřichův Hradec
HOLEČEK Michal          13. 2.88   37 (4)    33   15  TS Bakov n/J, Selp Praha
HOLEČEK Ondřej          16. 3.82    8 (3)     4    7  Andy Liberec
HOLICKÝ Marek            9.12.82    3 (2)     2    2  Motáček Plzeň
HOLICKÝ Ondřej            .  .     35 (2)     7   21  GMM Jablonec n/S
HOLINGER Vlastimil      17.11.65   15 (1)     9    -  Geodetické sdružení Příbram
HOLINKA Daniel            .12.75    2 (2)     -    -  United Frýdek-Místek
HöLL Jan                25. 4.81  130 (8)    42   17  Tomson STŽ Brno
HöLL Radek               3.10.77  179 (9)   122   46  Tomson STŽ Brno
HOLLY Marek               .  .      1 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
HOLMAN Jakub              . 2.93   60 (4)    22   18  KFV Roub, United F-M
HOLOMEK Patrik           9. 6.74   18 (3)    26    -  Agromeli + 3P Bosonohy
HOLOMEK Pavel           13. 4.72    6 (2)    10    -  3P Bosonohy Brno
HOLOUBEK Martin         11.10.78   22 (2)    10    6  Ferram Opava
HOLUB Antonín            8. 3.86   22 (3)    12   17  SK Kladno
HOLUB Martin            20. 8.74   17 (2)     5    -  Era-pack Chrudim
HOLUB Roman             21. 9.76   10 (2)     -    -  RSC Čechie Slaný
HOLUBEC Jiří             2.10.73    3 (1)     -    -  Ferram Opava
HOLUBEC Tomáš           17. 1.80   18 (2)     7    -  Geodetické sdružení Příbram
HOLUŠA Jan                .  .      5 (1)     -    -  VŠB Ostrava
HOLUŠA Richard           3.11.77   26 (3)     1    -  SME Ostrava
HOLÝ Antonín             7. 6.64    6 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín B
HOLÝ Jaroslav            3. 2.68    2 (1)     1    -  AC Rose Kadaň
HOLÝ Michal             29. 5.90   70 (4)    76   56  Indoss Plzeň
HOLÝ Štěpán               . 8.96    9 (1)     2    4  ISŠ Příbram
HOMOLA Jan              17. 2.94    1 (1)     -    -  Tango Brno B
HOMR Vladimír            9. 7.68   48 (5)    13    -  Elfetex Plzeň
HON Petr                22. 7.67   18 (1)     1    -  Lazor Vyškov
HONĚK Lukáš             11. 8.81   14 (1)     2    -  SME Ostrava
HONS Pavel              15. 5.69   92 (5)    43    -  TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Pha
HOPP Marek              11. 7.70    6 (2)     5    -  Ferram Opava
HORA Tomáš                . 7.82    1 (1)     -    1  Radobýl Litoměřice
HORÁČEK Jan              7. 2.89   57 (5)     4    8  Dalmach Turnov
HORÁČEK Martin          21. 6.80   41 (4)    23    -  Templář Ivančice
HORÁČEK Petr              .  .      3 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
HORÁK David             19. 8.76   51 (2)     -    -  IFT C. Ostrava B, Frenštát p/R
HORÁK Jakub               .  .      1 (1)     -    -  FK Mladá Boleslav
HORÁK Jaroslav          25. 3.77  119 (7)    19    -  Delta-Real Šumperk
HORÁK Jiří                .11.90   19 (2)     2    1  VŠB Ostrava
HORÁK Libor              5. 1.62   11 (1)     1    -  Kalábek Brno
HORÁK Milan               .10.81   15 (2)    13   16  TEX-COLOR Písek
HORÁK Petr              28. 4.68   85 (5)    58    -  Era-pack, Geodet, Dekora Hlin.
HORÁK Petr                . 4.94    3 (1)     1    2  F.A.Zole Česká Lípa
HORÁK Roman              8. 5.69   20 (1)     8   10  Helas Brno
HORÁK Roman              3.10.80    3 (1)     -    -  Radobýl Litoměřice
HORČIC Lukáš            15.10.83    4 (2)     -    -  Kmochův odkaz Praha
HOREJŠ David            19. 5.77    3 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
HORKA Marian            25. 8.83   44 (4)    52   34  K-Pedros Tábor
HORNA Tomáš             17. 5.83    8 (2)     -    -  Kormidlo Brno
HORNÍČEK Petr           25. 6.71    3 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
HORNÍČEK Radek          11. 8.81    9 (4)     5    1  Delta-Real Šumperk
HORNÍK Karel            27.12.77    9 (3)     8    -  Draci Karlovy Vary
HORNÍK Martin           15.11.78   30 (2)     -    -  Michálek Chrudim
HORVÁT Jaroslav           .  .     16 (2)     7    3  Combix Ústí n/L
HORVÁT Ladislav         10. 5.84    5 (1)     2    1  Slávie Havířov
HORVÁT Vítězslav          .12.90   10 (3)     2    2  Radobýl Litoměřice
HORVÁTH Gejza           25.10.72   27 (2)     7    -  Ajax Cheb
HORVÁTH Jiří              .  .      6 (1)     -    -  Betis Kadaň
HORVÁTH Michal            .10.90    3 (1)     -    -  Jistebník B
HORVÁTH Stanislav       27.10.70   14 (2)    14    -  AC Rose Kadaň
HORYNA Václav             .  .     12 (1)     -    3  Gillotina Choceň
HOŘÁK Martin            30.11.67   52 (3)    26    -  Alfa Liberec
HOŘÁNEK Martin          22. 2.72    2 (1)     3    -  Botafogo Mladá Boleslav
HOŘEJŠÍ Jakub             .  .      1 (1)     1    -  Čechie Slaný
HOŘÍNEK Jiří            18. 4.80   31 (3)    26    -  VŠB Ostrava
HöSL Petr                1. 5.80    2 (1)     -    -  Letňany PřF Praha
HOSPODKA David            . 4.81    4 (3)     -    1  Boca Chotěboř
HOSTAŠ Josef              . 5.86   32 (4)     6    6  Slavia Liberec
HOSTEK Daniel            2. 7.78    6 (1)    11    -  TJ Borek
HOŠ Kamil                4. 8.72   82 (5)    74    -  VVM-IPSO Bílovec
HOŠEK Karel             25. 3.85    7 (1)     3    -  Templář Ivančice
HOŠEK Petr              23.11.63   10 (1)     -    -  Platan Písek
HOUDEK Vladimír          5. 3.73    4 (1)     2    1  Arsenal Benešov
HOUDEK Zdeněk            3.10.74   80 (5)    13    -  Elfetex Plzeň
HOURA Tomáš              1. 7.85   72 (5)    53   40  Slavia a Alfa Liberec
HOUSA Jan               24.12.74    8 (1)    11    -  Alfa Liberec
HOUSAR Petr              2.12.81    8 (1)     -    -  Elfetex Plzeň
HOUSKA Filip            30. 8.78    2 (1)     2    -  TJ Borek
HOUŠKA Marcel            5. 9.70    6 (1)     1    -  Lazor Vyškov
HOUŠTECKÝ Zdeněk        17.11.71    4 (1)     4    -  Čechie ZM Praha
HOUŠŤ Josef             20. 4.84  112 (7)    21   31  SK Líšeň Brno, Chrlice
HOVJACKÝ Patrik         10. 9.70   24 (2)     -    -  Mikeska Ostrava B
HOVORKA Richard         29. 7.65   15 (2)     -    -  KLC Klobuky
HOVORKA Tomáš           14.11.73   13 (1)    10   10  SKP Kolín
HOZDA Miroslav           6. 5.86    9 (2)    10    6  Alfa Liberec
HRABÁK Lukáš            15. 8.80    2 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
HRABALA Radek            3.11.75   18 (1)    11    -  Tosta Petrov
HRABÁLEK Marek          16. 4.90   16 (2)     -    2  Tango Brno B
HRABČÁK Štefan           7. 3.52   23 (1)     -    -  TJ Borek
HRABČÁK Vít             10. 9.79   21 (1)    11    -  TJ Borek
HRABĚ Daniel              .  .      1 (1)     -    -  Herd Hradiště
HRABEC Tomáš            30.12.71    9 (1)     3    -  Ajax Novesta Zlín
HRABÍK Petr               .12.83    7 (1)     2    1  UFA Hradec Králové
HRABOVSKÝ Karel           .12.88    4 (1)     1    -  Tatran Jakubčovice
HRABOVSKÝ Mario         31.12.77   12 (4)     -    -  Kormidlo Brno
HRABOVSKÝ Pavel          3. 3.76   27 (3)     3    1  SK Krmelín
HRADEC Petr              6. 4.81   72 (4)     -    2  Tango Brno, Slavie Havířov
HRADIL Erik               .  .      5 (2)     3    2  UTB Zlín
HRADIL Pavel              . 6.91    3 (1)     -    -  Slávia Havířov
HRACHOVSKÝ Jan          24. 3.81   38 (10)   28   16  Arsenal Benešov
HRANIČKA Petr            5. 3.85   49 (5)    12    6  Gardenline a Radobýl
HRAŠKO Marek              .12.88   23 (2)     2    -  Jistebník B
HRAZDÍLEK Petr          16. 1.75    3 (1)     1    -  GKS MOND Třinec
HRBÁČ Jiří              22. 2.84    6 (2)     2    5  FK Volfířov
HRBÁČ Kamil             18. 6.77   46 (4)    15   13  Medvědi Malé Hoštice
HRČEK Radek              2. 2.72   23 (1)    11    -  Man Ostrava
HRDINA Denis            27.10.84    2 (1)     1    -  TS Bakov n/J
HRDINA Jiří             24. 3.75   15 (2)     -    -  VŠB Ostrava
HRDINA Martin           28. 5.81   16 (1)    14    -  FC Mnichovo Hradiště
HRDINA Petr               . 4.95    2 (1)     -    3  Betis Kadaň
HRDINKA Patrik            . 2.98   36 (3)     7    8  Betis Kadaň
HRDLIČKA Pavel          24. 9.69   17 (3)     -    -  TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Praha
HRDLÍK Pavel             1. 8.74    5 (1)     2    -  Botafogo Mladá Boleslav
HRDÝ Lukáš                .  .     21 (1)     2    8  Ludis Třebenice
HRDÝ Radek               7. 8.95    6 (1)     3    4  Gardenline Litoměřice
HRDÝ Radek                . 8.95   27 (3)    18   22  Olympik Mělník
HRDÝ Tomáš                .  .     21 (1)     3    5  Ludis Třebenice
HREBINKA Lukáš            . 2.93    8 (2)     2    2  Radobýl Litoměřice
HRICZ Jiří              28. 2.71   15 (1)     1    -  Dekora Hlinsko
HRNEČEK Martin          19. 4.70    6 (1)     -    3  Terasy Praha
HRNEČEK Vojtěch          5. 1.73   68 (4)     2    1  Klokani Vršovice Praha
HROCH Martin             4.11.81   34 (5)    21    2  Delta-Real a 1.FC Šumperk
HROCH Miroslav           6.11.61    4 (1)     1    -  Tosta Petrov
HROMADA Karel            6. 5.87   21 (3)     9    8  Likop Třinec
HROMADA Michal          25. 9.73   17 (2)    23    -  Pohoda Praha
HROMÁDKA Tomáš           8.11.89   79 (7)    18   30  Boca Chotěboř
HRON Bohumil             4. 2.68   79 (5)    40    -  Adamíček Český Krumlov
HRON Jiří               30. 9.65   35 (4)    15    -  Dino Brno A + B
HRON Matěj                . 6.94   10 (2)     5    6  TORF FAZ Pardubice
HRUBIK Nenad            10. 2.80   29 (2)    24    -  RSC Čechie Slaný
HRUBŠA Štefan            5. 1.57    6 (1)     2    -  Dino Brno
HRUBÝ Lukáš             10. 8.82    3 (1)     -    -  Arsenal Hlinsko
HRUBÝ Lukáš             27. 3.87    3 (2)     -    1  K-sport Jindřichův Hradec
HRUBÝ Matěj               . 2.82    4 (1)     -    1  UFA Hradec Králové
HRUBÝ Vítězslav           .  .     13 (1)    24    8  Gillotina Choceň
HRŮNEK Pavel            21. 5.74    2 (1)     1    -  KLC Klobuky
HRUŠKA Jiří              4. 7.60   13 (1)     4    -  Konflikt Praha
HRUŠKA Jiří              3. 2.73   35 (2)     6    -  ESTE Pardubice
HRUŠKA Tomáš            21.10.76    3 (1)     -    -  VŠB Ostrava
HRUŠKA Tomáš              . 3.92    2 (2)     -    -  Radobýl Litoměřice
HRUŠKA Miroslav         20. 5.80    5 (1)     2    -  Botafogo Mladá Boleslav
HRUŠKA Václav             .12.85   10 (1)    13   11  Alfa Liberec
HRŮZA David               .  .      3 (1)     -    -  Atraps-Hombres Brno
HRŮZA David             27. 5.91   11 (2)     1    1  Agromeli Brno
HRŮZA Marek              5. 3.82   50 (3)    18   17  Tomson STŽ Brno
HUBÁČEK Lukáš           30. 8.70   79 (4)    46    -  Hekto Nové Město na Moravě
HUBÁČEK Vojtěch           .  .     10 (1)     -    1  UTB Zlín
HUBENÝ Jan              20. 4.67   20 (1)    11    -  Lazio Brno
HUBKA Jan                 .  .      2 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
HUBKA Jan                 . 7.81    2 (1)     -    1  Goll Běloves
HUBŠT Petr              12. 8.77    5 (1)     4    2  SKP Kolín
HUČKO Jan                 .  .      2 (1)     -    -  Tango Hodonín B
HUDÁK Jan               17.12.73   24 (2)    18    -  AC Rose Kadaň
HUDEC Roman              5.12.83    3 (1)     2    -  Michálek Chrudim
HUDEC Václav            15. 8.83    2 (1)     -    1  Indoss Plzeň
HUDEČEK Jaromír         13. 5.77   19 (1)     5    7  Tango Brno
HUDEČEK Pavel             .  .     10 (1)     4    3  Herd Hradiště
HUDZIECZEK Jaroslav      4. 8.95   30 (2)     4    3  Likop Třinec
HŮLA Michal               .  .     17 (1)     1    4  Baník Chomutov
HŮLKA David             26. 5.74    8 (2)     2    -  Viktoria Žižkov B
HŮLKA Josef             10. 2.67   75 (4)    30    -  Mnichovo Hradiště, Botafogo MB
HŮLKA Josef             14.11.86   71 (3)    39   26  FK Mladá Boleslav
HŮLKA Petr              10. 2.72   48 (2)     -    -  TS Bakov nad Jizerou
HUŇÁČEK Jakub             .  .     12 (1)     -    1  Atraps-Hombres Brno
HURAJ Daniel            18.10.67    7 (1)     -    -  TJ Borek
HURČÍK Jan              22.12.73   43 (2)    21    -  Rusaco Litvínov
HURNÍK Jiří              1. 2.79    3 (1)     1    -  Elfetex Plzeň
HURT Daniel             11. 7.91   91 (7)    88   54  Dalmach Turnov
HURT Vojtěch             6. 5.91   21 (1)     7    7  Ludis Třebenice
HURT Vojtěch            11. 7.91   86 (7)    65   43  Dalmach Turnov, Litoměřice
HUSA Jakub                .  .      1 (1)     -    -  Tango Hodonín B
HUSÁK Jiří               3. 7.86   54 (5)    22   17  Slavia TU a Alfa Liberec
HUSÁRIK Radim             .  .      6 (2)     4    2  Slávia Havířov
HUSTÝ Michal              . 9.95    5 (2)     -    -  Gillotina Choceň
HUŤKA Michal              .  .     31 (2)    16   14  UTB Zlín
HUŤKA Roman              2. 6.65    3 (1)     1    -  GKS MOND Třinec
HŮZA Ladislav           12. 1.65   56 (3)     8    -  Alfa Liberec
HVĚZDA Jiří              5. 2.75    9 (1)     4    1  AFC Celtic Kladno
HVOLKA Tomáš            12.10.81    2 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
HYKA Miroslav             .  .     17 (1)     1    3  Dalmach Turnov
HYKA Petr               30.11.82   54 (6)    87   39  Olympik Mělník A>+B
HYNEK Josef             16. 3.75    2 (1)     2    -  Era-pack Chrudim
HYNEK Karel              5. 5.71   12 (1)     5    -  CF Damned Praha
HYNEK Petr              20. 5.68    1 (1)     1    -  Hekto Nové Město na Moravě
HYPIUS Josef              .  .     13 (1)     3    8  GMM Jablonec n/N
HYRNÍK Ondřej             .  .      9 (1)     1    -  Baník Ostrava
HYSKÝ Václav              .  .      5 (1)     1    1  United Kadaň
CHADIMA David           14. 3.86   40 (3)     9   10  Gillotina Choceň, Mýto B
CHADIMA Marek            1. 3.89    3 (1)     -    2  Nejzbach Vysoké Mýto B
CHADIMA Miroslav        28. 9.72   93 (7)    63   25  Čechie Slaný
CHADRABA Jan              . 5.87   49 (4)     -   10  F.A.Zole Česká Lípa
CHADZIDIS Dimos         29. 9.81   54 (4)    70   34  Tango A+B a Hellas tour Brno
CHALOUPKA David         20. 8.86   19 (2)    22   10  SK Kladno
CHALOUPKA Pavel          5. 4.68  140 (7)     7    -  Ebárna Boys Kladno
CHALOUPKA Pavel           . 4.94    2 (1)     -    -  Olympik Mělník
CHALOUPKA Petr           8. 5.72   13 (1)     3    -  Gillotina Choceň
CHALOUPKA Viktor        17. 4.73    6 (1)     -    -  Arsenal Hlinsko
CHALUPA Jaroslav         2. 1.87    7 (2)     1    2  Čechie Slaný, SK Kladno
CHALUPA Petr            19. 9.66    6 (1)     2    -  Kodymka Praha
CHALUPA Petr              . 8.95    9 (4)     -    -  Boca Chotěboř
CHALUPSKÝ Jiří          ..         20 (1)    10    3  Kalábek Brno
CHALUPSKÝ Jiří          12. 6.86   24 (3)    15    7  VŠB Ostrava
CHARVÁT Jiří              . 3.88   53 (5)    35   16  Arsenal Benešov
CHARVÁT Lukáš           21. 3.86    2 (1)     -    -  TS Bakov n/J
CHARVÁT Martin           6. 2.67   67 (5)     6    -  Tomson STŽ Brno
CHARVÁT Roman           20. 3.71   16 (3)     1    -  Elfetex Plzeň
CHARVÁT Rostislav        4. 2.79   32 (2)     9    2  Rohožník Letňany PřF Praha
CHLÁDEK David             .  .      4 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
CHLASTÁK Martin          5.10.85   39 (3)    23   29  Arsenal Benešov
CHLASTÁK Petr             . 4.84    9 (1)     5    3  Arsenal Benešov
CHLEBOUN Jiří            9. 5.89    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
CHLEBOUN Patrik          5.11.90   25 (4)    13    6  Gillotina Choceň
CHLOMEK Martin            .10.88    7 (2)     1    1  Alfa Liberec
CHLUP Martin            13. 5.88   60 (3)    37   21  Květnice Tišnov
CHLUP Tomáš              9.11.88   12 (2)     1    -  Agromeli Brno
CHMEL Jaromír            3. 3.62    1 (1)     1    -  Ferram Opava
CHMEL Robin               . 8.89   15 (1)     8    1  Ferram Opava
CHMELA Josef            ..          3 (1)     3    -  Ceto Brno
CHMELAN Jiří              .  .      7 (1)     1    6  Baník Chomutov
CHMELAŘ Jaromír         20.10.69   29 (3)     -    -  Kormidlo Brno
CHMELAŘ Michal            .  .     14 (3)     6    1  UFA Hradec Králové
CHMELÍK Jakub           17. 1.87   17 (2)     5   10  Goll Běloves
CHMELÍK Zdeněk          ..         16 (1)    14    6  Pramen Havlíčkův Brod
CHOTOVINSKÝ Jan         16.11.83   16 (1)     5    2  Los Pedros Tábor
CHOVANEC Jakub           3. 3.78    5 (1)     -    -  ESTE Pardubice
CHROBÁK Marek           15. 8.85   37 (2)    39   38  Gardenline Litoměřice
CHROMEK Adam            22. 4.91   32 (3)    25   15  UFA Hradec Králové
CHROMÝ Radek             1. 2.69   25 (1)    11    -  Slza Znojmo
CHROPŮVKA Jaroslav        .  .      2 (1)     -    -  GMM Jablonec n/S
CHROUST Martin            . 5.93   54 (3)    22   16  Morcan ŽV Brno
CHRPA Marek               .  .     13 (1)     4    3  Arsenal Benešov
CHRPA Martin              .  .     18 (1)     7    1  Arsenal Benešov
CHRT Ondřej             25. 1.84  100 (5)    53   70  K-Pedros Tábor
CHRUDIMSKÝ Filip          .  .     14 (1)     4    6  Combix Ústí n/L
CHRŽ Ondřej               . 4.91   20 (1)     -    -  Indoss Plzeň
CHUBIRKA Vadim            . 8.90   56 (4)     8    5  Amor Vyškov
CHUDÁREK Roman          26. 9.74   43 (3)    41    -  Ajax Novesta Zlín
CHUDÍK Michal             .  .      5 (1)     -    1  Tatran Jakubčovice
CHUCHLA Pavel           30. 4.68    3 (1)     5    -  Čechie ZM Praha
CHURÁČEK Martin          2.11.64    2 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
CHVAL Bohuslav          15. 6.73   37 (3)    24    -  KLC Klobuky
CHVÁLA Miloš            24. 4.90   21 (2)    16   10  TORF FAZ Pardubice
CHVOJ Michal              .12.92    4 (2)     -    2  Čechie Slaný
CHYBA Michal            28. 2.67   27 (3)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
CHYTIL Roman            24. 1.86   34 (2)     8    9  Komax Kunčice
CHYTKA Tomáš            23. 1.64   20 (1)     9    -  Austria Oslavany
CHYTRÝ Milan            23. 8.77   38 (3)    17    2  Atlantic Rakovník, GS Příbram
IBL Jaroslav            24. 4.61    3 (1)     1    -  Ebárna Boys Kladno
ILČÍK Jiří              12. 2.78   44 (4)    12    -  VŠB Ostrava
IMLAUF Marek            22.12.87    7 (1)     2    -  SK Kladno
IMLAUF Tomáš              .  .     21 (1)    10   11  Wizards DDM Praha
INNEMAN Radek           29.11.79    8 (1)     -    1  AFC Celtic Kladno
ITNER Michael             .  .      3 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
IVAN Michal             17. 1.83    4 (1)     -    -  Letňany PřF Praha
JAČEK Jaroslav            . 8.91    8 (2)     3    -  Dalmach Turnov
JADRNÝ Tomáš            19. 6.77  109 (7)     -    5  Gillotina Choceň, Nejzbach VM B
JAGLAŘ Radim            30. 1.78   45 (3)     7    5  Sokol Přívoz Ostrava
JäGER Jindřich            .12.95   17 (1)     6    5  Démoni Česká Lípa
JäGR Jiří                 . 3.86   18 (3)     2    2  GMM Jablonec, Slavia Liberec
JAHL Michal              3. 5.72   34 (3)    24    -  TORF-ESTE Pardubice
JAHODA Mário            13.11.73    6 (1)     2    -  CF Damned Praha
JAHODA Pavel              . 5.83   57 (4)    13   10  SK Líšeň Brno
JAHŮDKA David           15. 3.86   34 (2)     -    4  Nasan okruh Brno
JAKAB Josef             14. 3.64   21 (1)     6    -  Botafogo Mladá Boleslav
JAKEŠ Martin              .10.74    1 (1)     -    -  Boca Chotěboř
JÁKL Adam                 .  .     11 (1)     2    2  GMM Jablonec n/N
JAKŠ Marek              14.11.85   17 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
JAKUBEC František       26. 2.77    3 (1)     -    -  Klokani Vršovice Praha
JAKUBEC Michal            .  .     11 (2)     -    2  Herd Hradiště
JAKUBEC Petr             9. 8.78    4 (1)     1    -  Sokol Přívoz Ostrava
JAKUBEC Roman            9. 7.79   91 (6)    55    6  Templář Ivančice
JAKUBEC Zdeněk           7. 3.78   24 (2)    12    -  Botafogo Mladá Boleslav
JAKUBÍČEK Michal        23. 1.87   32 (4)     6    4  Tango Hod. B, Bulldogs Hodonín
JAKUBÍK Lukáš             . 6.83    6 (1)     -    -  Tatran Jakubčovice
JÁN Václav              14. 6.70    1 (1)     -    -  FC Mnichovo Hradiště
JANÁČEK Libor           23. 7.69   31 (3)     7   10  Andy Liberec
JANÁK Martin             7. 2.95   37 (2)    30   19  Sistemo Volfířov
JANÁS Martin            11.11.83   57 (3)    25   30  Květnice Tišnov
JANDA Jakub               . 3.92   16 (2)     4    3  Radobýl Litoměřice
JANDA Jan                1.11.84   11 (1)     3    2  Kormidlo Brno
JANDA Jaromír            6. 6.74  174 (13)   94   37  Arsenal Benešov
JANDA Michael             . 2.90   65 (4)     2    -  Betis Kadaň
JANDA Patrik              .  .      2 (1)     -    -  TORF FAZ Pardubice
JANDA Tomáš             14.10.65   48 (3)    19    -  Rohožník Letňany a Pohoda Praha
JANDA Vítězslav           .  .      4 (1)     1    1  Herd Hradiště
JANDÁK Karel            20. 3.74    8 (1)     2    -  KLC Klobuky
JANDERA Dušan           20.10.83   10 (1)     4    -  Nejzbach V.Mýto B
JANDERA Rostislav         .  .      5 (1)     3    2  ISŠ Příbram
JANDOŠ Luděk            11. 7.73   35 (4)    30    2  Indoss Plzeň
JANĎOUREK Karel         21. 6.72   15 (1)     3    -  Konflikt Praha
JANEČEK Jaromír           .  .     41 (3)     2    5  Nasan Brno
JANEČEK Pavel           11. 9.77   11 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
JANEČKO David           22.12.73    9 (1)     4    -  GKS MOND Třinec
JANÍČEK Martin          16. 2.81    1 (1)     -    -  Kormidlo Brno
JANITA Patrik             .11.94   17 (2)     6    6  VŠB Ostrava
JANKOVIČ Jan            30. 8.74    3 (1)     1    -  Rusaco Litvínov
JANKOVIČ Ján            19. 4.83   16 (2)     1    -  Dukla a Bulldogs Hodonín
JANKŮ Zdeněk             2.10.65    3 (1)     -    -  Pohoda Praha
JANNACK Alexandr         5. 6.80   22 (2)    14    -  Viktoria Žižkov B
JÁNOŠ Marek             25. 8.75   32 (3)    10    9  Bulldogs Hodonín
JANOŠEK Jaroslav        16.10.69    6 (2)     1    -  Dino Brno
JANOŠÍK Jiří             2. 2.59   24 (1)     4    -  Sampdoria Ústí nad Labem
JANOŠÍK Martin           7.11.68   81 (4)    69    -  Alfa Liberec
JANOŠÍK Patrik            . 5.92   41 (3)    15   21  Betis Kadaň
JANOŠKO Michal          ..          1 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
JANOTA Jan               2. 4.80   20 (2)     4    1  Atlantic Rakovník
JANOTA Jiří             31.10.72   17 (1)     -    -  Bohemians CMF Praha
JANOTA Petr               .  .     16 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
JANOTKA Tomáš            4. 3.82   49 (4)    77    8  Sport bar Chrlice
JANOUCH Marcel          18. 9.77   17 (2)    12    6  Olympik Mělník
JANOUŠ Jakub              . 3.97    4 (1)     -    1  Sokol Dobřichovice
JANOUŠ Martin             .11.91   18 (1)     5    4  Sokol Dobřichovice
JANOUŠEK Jaromír         6.10.76    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
JANOUŠEK Jiří             .  .     10 (1)     6    8  UFA Hradec Králové
JANOUŠEK Pavel          24.10.82   54 (3)    24   15  Arsenal Hlinsko
JANOUŠEK Zdeněk         26. 1.64    9 (2)     4    -  Arsenal Benešov
JANOVSKÝ Jan            20. 6.85   36 (3)    25   15  Slávia Havířov
JANOVSKÝ Patrik           . 6.90    4 (1)     -    1  Amor Vyškov
JANŠTA Pavel             4.10.78    1 (1)     -    -  Letňany PřF Praha
JANTOŠ Josef            26.11.71    2 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
JANULÍK Tomáš             . 8.90   37 (3)    15   12  Tango Hodonín B, Bulldogs Hodonín
JANUŠ Radek             30.10.71   17 (1)     4    -  Ajax Novesta Zlín B
JANUŠ Vlastimil         16. 3.74   56 (3)    16    -  Ajax Novesta Zlín A + B
JARÁB Michal            18. 1.89   49 (3)    24   19  SK Kladno
JAROSZ Dariusz           2.12.64   46 (2)    53    -  Botafogo Mladá Boleslav
JAROSZ Rafael           16. 8.69    4 (1)     1    -  Botafogo Mladá Boleslav
JAROŠ Jiří               8.10.74   13 (3)    16    -  Ajax Novesta Zlín
JAROŠ Petr               4. 1.64   11 (1)     7    -  Nemesis Hradec Králové
JAROŠ Václav              .10.92   38 (3)    23   15  KFV Roub Vítkovice
JAROŠ Zdeněk             8. 6.65   20 (1)     4    -  Nemesis Hradec Králové
JASANSKÝ Martin           .  .      7 (1)     9   14  TEX-COLOR Písek
JASENSKÝ Adam             .  .      1 (1)     -    -  UTB Zlín
JASONĚK Petr            24. 9.82    5 (1)     1    -  Krasno Valašské Meziříčí
JAŠA Alois              11. 6.87   76 (5)    19   11  Nasan okruh Brno
JAŠEK Jan               22. 6.82    7 (1)     -    -  VŠB Ostrava
JAVOREK Ladislav        28. 3.62    1 (1)     1    -  AC Rose Kadaň
JAVOREK Petr              .  .      1 (1)     2    -  ISŠ Příbram
JAVŮREK Jan               .  .     14 (2)     7    4  Malibu Mladá Boleslav
JAVŮREK Josef           18. 9.66    1 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
JAVŮREK Roman           24. 2.82    9 (1)     -    3  Indoss Plzeň
JEDLIČKA Marek            . 5.89    1 (1)     -    -  Indoss Plzeň
JEDLIČKA Martin           .  .      3 (1)     -    -  ISŠ Příbram
JELÍNEK David             .  .      2 (1)     -    -  Tomson STŽ Brno
JELÍNEK David           28.10.76    2 (1)     -    -  Pohoda Praha
JELÍNEK Karel            8. 3.76    2 (2)     -    -  Letňany PřF Praha
JELÍNEK Luboš            4.11.65   77 (4)   130   38  1.HFC a Combix Ústí n/L
JELÍNEK Miroslav        13. 1.83    5 (1)     1    -  Draci Karlovy Vary
JELÍNEK Ondřej          20. 8.77   18 (2)     8    -  VŠB Ostrava
JELÍNEK Petr             8.10.63    4 (1)     4    -  Helas Brno
JELÍNEK Petr             9. 4.71    3 (1)     -    -  Rohožník Letňany PřF Praha
JELÍNEK Radim           27. 3.74   20 (3)     4    -  VŠB a Mikeska Ostrava B
JELÍNEK Roman            7. 2.86   77 (5)   116   41  UFA Hradec Králové
JELONEK David           19. 4.88    9 (2)     1    1  FC United Kadaň
JENČ Michal             10. 1.93   71 (6)     -    4  Olympik Mělník
JENÍČEK František       28. 8.68   18 (1)     8    -  Sampdoria Ústí nad Labem
JENÍČEK Jiří            22. 6.65    3 (1)     -    -  CF Damned Praha
JENÍK Jiří                .  .      3 (2)     3    -  Slavia Liberec
JEREMIAS Pavel            .  .     18 (1)     3    -  Tomson Brno
JEŘÁBEK Jakub             .  .      3 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
JEŘÁBEK Jan II.         23. 3.90    2 (1)     1    1  TORF-FAZ Pardubice
JEŘÁBEK Karel            3. 2.62   11 (2)     5    -  Pohoda Praha
JEŘÁBEK Martin          25. 6.84    9 (2)     4    2  Agromeli a Kormidlo Brno
JEŠINA Lukáš              . 4.94   17 (3)     6    3  Gillotina Choceň
JEŽDÍK Tomáš            28. 8.64   11 (2)     8    -  Konflikt a Čechie ZM Praha
JEŽEK Marek             29. 3.71   90 (7)    89    -  Arsenal a Santa Fé Benešov
JÍCHA Pavel               . 7.79    1 (1)     1    -  AFC Celtic Kladno
JÍLEK Daniel            27. 7.78   17 (2)     4    1  Nejzbach Vysoké Mýto B
JÍLEK Jan               ..          2 (1)     2    -  Indoss Plzeň
JÍLEK Jaroslav           2. 7.85   54 (4)    21   29  FK Mladá Boleslav
JÍLEK Michal             7. 6.87   67 (4)    53   32  Tango B, Bulldogs Hodonín
JÍLEK Petr               7. 1.82   30 (2)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
JÍNA Pavel               1. 8.92   28 (2)    13   11  Olympik Mělník A+B
JINDRA Aleš             12. 6.73   24 (5)    17    1  Indoss Plzeň
JINDRA Martin            8. 6.80    6 (1)     -    -  Aston Villa Karlovy Vary
JINDRA Tadeáš            1. 7.92   62 (4)    96   30  Amor-Lazor Vyškov, FK Volfířov
JINDRA Tomáš            30. 1.86    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
JINDŘICH Václav         14.10.84    5 (1)     3    -  RSC Čechie Slaný
JÍRA Marek                . 6.86   52 (5)    57   37  Dalmach Turnov, Andy
JIRÁNEK Jakub            8. 5.87   83 (5)    16   26  Čechie Slaný
JIRÁSEK Ladislav        15. 1.84    1 (1)     -    -  Kormidlo Brno
JIREČEK Tomáš           19. 7.82    6 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
JIRKOVSKÝ Radek         19.10.72    7 (1)     2    2  AFC Celtic Kladno
JIROUŠ Zbyněk           10. 1.68   17 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JIROUŠEK Martin         27. 4.76   31 (2)    52    -  Kodymka Praha
JIROUŠEK Petr           15.11.82    7 (2)     7    2  Alfa Liberec
JIROUŠEK Zdeněk         12. 4.52   21 (1)     -    -  Královo Pole Brno
JÍROVEC Jaroslav        28.11.69    7 (1)     5    -  TJ Borek
JÍRŮ Jaroslav             .  .     11 (1)     6    7  Arsenal Benešov
JIŘÍČEK Michal           9. 1.89    3 (2)     -    -  Alfa Liberec
JIŘIČNÝ Jakub             .  .      6 (2)     -    -  KFV Roub Vítkovice
JIŘÍK Milan             13. 6.67   13 (1)     -    -  Platan Písek
JISKRA Jakub            10. 1.88    6 (1)     2    -  Olympik Mělník B
JÍŠA Petr               24.12.65   42 (3)     4    -  Arsenal Benešov
JOHAN Alexandr           6. 6.73   60 (3)    29    -  Platan Písek
JOCH Antonín            11.11.70   14 (2)     5    -  Ajax Novesta Zlín B
JOCHMAN Miloslav          . 9.78   16 (2)     -    -  Čechie Slaný
JOKL David              27. 5.74  158 (11)    -    -  Agromeli Brno
JOKL David              30.11.81    1 (1)     -    -  1.FC Šumperk
JÓN Luděk                3.10.81    7 (2)    21    9  Materia Sokolov
JORDAN Jan               9. 4.80    4 (1)     -    -  TJ Borek
JOSEFI Tomáš              . 8.75    1 (1)     -    -  SK Líšeň Brno
JOSKA Petr              24. 4.67    5 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
JOZA Miroslav           22. 4.69   43 (4)     4    -  TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Praha
JUDITA Denis              .10.91    1 (1)     -    -  Slavia Havířov
JUGAS Jiří              29. 1.66    6 (2)     2    -  Ajax Novesta Zlín
JUHÁS Lukáš               . 6.92   34 (2)    11   20  UTB Zlín
JULINA Zdeněk           10. 1.76   19 (2)    16    7  Jerevan Slavičín
JUNEK Jiří                .  .      7 (1)     4    4  ISŠ Příbram
JUNEK Petr              22. 1.84   34 (3)    32   23  SK Kladno, Čechie Slaný
JUNGBAUER Radomír       31.10.90   36 (3)     8    5  Olympik Mělník
JűNGER Erik               .  .      7 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
JUNGR Marek               . 4.87    6 (1)     6    3  SK Kladno
JUNGR Martin              .11.92    1 (1)     -    1  SK Kladno
JURAČKA Stanislav        7.11.72   14 (3)    16    5  FC '83 + GS Příbram
JURAN David               .  .      1 (1)     -    -  Morcan ŽV Brno
JURÁNEK Ivan            21. 5.67    9 (1)     3    -  MIKO Žďár nad Sázavou
JURČ Michal              9. 2.80   39 (4)    43    3  VŠB Ostrava
JURČÁK Milan              . 9.79   12 (1)     -    -  Gamaspol Jeseník
JURČEKA Jiří            21.10.86    8 (2)     2    1  VŠB Ostrava
JURČOVSKÝ Petr            .  .      1 (1)     -    -  Amor Vyškov
JURČOVSKÝ Petr          23. 3.89  114 (8)    39   54  Mělník A+B, FK Ml.Boleslav
JURDA Tomáš             ..          3 (1)     -    -  Kalábek Brno
JURKA Jiří                . 4.86   26 (2)    29   10  Egretta Bílovice
JURKA Radovan           12. 3.74    8 (1)     2    -  IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
JURNEČKA Jan             4. 5.67   49 (4)     -    -  Tomson STŽ Brno
JUŘÁTEK Jiří            31. 1.84   26 (3)     -    5  Gamaspol Jeseník
JUŘICA Radek            24. 3.90   33 (2)    17   13  United Frýdek-Místek
JUŘIČKA Marek            3. 4.73    2 (1)     2    -  Krasno Valašské Meziříčí
JUŘIČKA Martin          28. 5.80   30 (2)     -    -  Ajax Novesta Zlín
JŮZL Radovan              .  .      5 (1)     1    -  SK Líšeň Brno
KAČER Jan                 . 4.77    1 (1)     -    -  K-Pedros Tábor
KAČÍREK Jiří            22. 2.70    4 (1)     -    -  Platan Písek
KADERKA Lukáš             . 5.86    3 (1)     -    3  TEX-COLOR Písek
KADEŘÁBEK Lukáš         11. 7.83    2 (1)     -    -  Arsenal Hlinsko
KADLEC Jan              13.12.82   96 (7)    58   32  Indoss Plzeň
KADLEC Marek              .  .     19 (2)     4    2  Betis Kadaň
KADLEC Miroslav           .11.76    1 (1)     -    1  TEX-COLOR Písek
KADLEC Tomáš            11. 1.79  104 (9)    55   31  Indoss Plzeň
KADULA Radim            17. 3.76    8 (1)     1    -  Spartak Bílovec
KAFKA Miloslav          21. 1.77    8 (2)     7    3  Pramen Havlíčkův Brod
KAFKA Pavel             19. 4.82    2 (2)     -    -  Boca Chotěboř
KÁFONĚK Miloslav        23. 4.67   15 (1)     -    -  Austria Oslavany
KAHL Petr                8. 8.68   72 (7)    68   12  Alfa Liberec
KAHL Tomáš               3.11.87   38 (4)    17   14  Alfa Liberec
KAHOUN Jiří              5. 2.73  208 (14)  189   17  Arsenal a Santa Fé Benešov
KAHOUN Pavel            ..         19 (1)    13    4  SK Líšeň Brno
KAHUDA Jan               7. 7.78   71 (5)    75   31  Selp a Lucky Penguins
KAIDL Lukáš               .  .     37 (2)    19   17  Betis Kadaň
KAIDL Lukáš             18.11.81    2 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
KAINC Pavel             16.12.68  106 (6)     9    -  Adamíček Český Krumlov
KAIPR Pavel              8.12.74    9 (2)    10    -  Sparta Slaný
KAIZRLIK Pavel          15. 9.66   48 (2)    12    -  Gillotina Choceň
KAJABA Jan              31.10.78    2 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
KALENDA Jan             11. 4.79    5 (1)     1    -  Vojenské Lesy Praha
KALFAS Jakub            17.11.95   40 (3)    11    3  Likop Třinec
KALÍK Michal             1. 4.83   17 (3)     5    -  KLC Klobuky, RSC Čechie Slaný
KALINA Jan                .  .      1 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
KALINA Martin             . 3.88   36 (2)    66   34  Kalábek Brno
KALINA Pavel            24.11.69   42 (3)    41    -  Bohemia České Budějovice
KALINA Václav           15. 7.79    1 (1)     -    1  AFC Celtic Kladno
KALINOVSKÝ Jiří          4. 9.72    8 (1)     2    -  Lucky Penguins Praha
KALÍŠEK Josef            7.11.77    1 (1)     1    -  Botafogo Mladá Boleslav
KALMUS Robin            24.12.87   78 (8)    20   18  VŠB a Mikeska Ostrava
KALOUSEK Zdeněk         17.12.82   78 (7)    56   43  Dalmach Turnov
KALUBA Zdeněk            6. 3.71   69 (6)    67    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
KALUS Vojtěch             .  .     24 (2)    11   12  UTB Zlín
KALUŽA Miroslav         25. 7.75   81 (5)    73    -  ESTE a TORF-ESTE Pardubice
KALVODA Robert           3. 5.71   92 (6)    20    9  Kalábek, Helas, Kormidlo
KAMARÝT Jiří              . 4.90   14 (2)    12    9  Arsenal Benešov
KAMENICKÝ Jaroslav      10. 6.75   43 (4)    19   32  FK Ml.Boleslav, Mělník
KAMENICKÝ Miroslav      15.11.70   68 (5)    80    6  Car system Cheb
KAMENÍK Libor           28. 8.71    8 (1)     3    1  Kormidlo Brno
KANÁT Martin              .  .     13 (1)     1    1  Jerigo Plzeň
KANTOR Aleš             14. 2.75   38 (2)    35    -  VŠB Ostrava
KANTOR David             4.11.95   49 (4)    21    9  Likop Třinec
KANTOR Jan               4. 2.83    5 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
KAŇKA Josef             16. 8.76    3 (1)     4    -  Arsenal Benešov
KAŇKA Michal             3. 3.74   63 (12)   73    3  Arsenal a Santa Fé Benešov
KAŇKOVSKÝ Karel         17. 3.90   48 (3)    58   23  Démoni Česká Lípa
KAŇOK Vítězslav           . 6.93   15 (1)     4    -  VŠB Ostrava
KÁPL Pavel               3. 7.66   95 (4)    74    -  Platan Písek
KAPLAN Aleš              9.11.82  138 (9)   115   81  Choceň, Nejzbach VM B
KAPLAN Jan              23. 4.77   94 (6)    47   18  Pramen Havlíčkův Brod
KAPLAN Jaroslav          8. 4.60   11 (2)     2    -  Dino Brno A + B
KAPSA Luboslav           6. 3.61    1 (1)     -    -  IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
KAPSA Martin             1.11.85  162 (9)   115   65  VŠB Ostrava, Kunčice
KARABÁŠ Milan            8. 1.74    5 (1)     7    -  Neuk Háječek Prachatice
KARABINA Michal           . 1.92   35 (3)     3    1  Amor-Lazor Vyškov
KARAKASIDIS Jakub       18. 5.83    8 (1)     2    2  Gamaspol Jeseník
KARAS Tomáš               .  .      4 (1)     -    -  SK Líšeň Brno
KARÁSEK Antonín         22. 9.77   18 (1)     5    -  Lazor Vyškov
KARÁSEK Milan             .12.86   18 (2)    16   10  Malibu Mladá Boleslav
KARBAN Josef            30. 1.75   42 (3)    22    -  TS Bakov nad Jizerou
KARCZMARZYK Lukáš         .  .      1 (1)     -    -  Betas Třinec
KARDA Miroslav           3.12.69    7 (1)     1    4  Arsenal Benešov
KARELA Aleš              1. 2.71    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KAREŠ Tomáš             31. 3.75    8 (1)     5    -  Tosta Petrov
KARGL Vladimír          15.12.72   18 (1)    18    -  Vojenské Lesy Praha
KARLOVSKÝ Karel         16. 5.72   20 (2)     8    -  Ajax Cheb
KAROLA Vlastimil        10.11.65   12 (2)     -    -  Ajax Novesta Zlín
KARVAI Marek             7. 6.85    7 (1)     3    -  Atlantic Rakovník
KASAL Daniel              .  .     10 (1)     8    2  Baník Chomutov
KASAL Zdeněk            20. 7.76   15 (3)     -    4  Tomson STŽ Brno
KASÁLEK Martin           8. 9.80    1 (1)     1    1  Helas Brno
KASCHNÝ René            29. 4.72   59 (5)    37    -  VVM-IPSO Bílovec
KASÍK Karel              9. 4.66    5 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
KASÝK Zdeněk              . 9.93   19 (2)    15    8  Indoss Plzeň
KAŠA Petr                3. 8.86   18 (2)     2    1  Komax Kunčice
KAŠE Jan                 3. 6.75   16 (1)    12    -  Bohemians CMF Praha
KAŠE Martin             19. 4.90   49 (4)     4    5  K-Pedros Tábor
KAŠICKÝ Dušan           14.10.82   23 (2)    14    4  VŠB Ostrava
KAŠPAR Antonín            .12.86   35 (3)    12   10  KFV Roub Vítkovice
KAŠPAR Bohuslav         16. 2.75   28 (3)     1    -  Platan Písek
KAŠPAR Jiří             28.11.76   57 (4)     -    -  Helas Brno, TORF-ESTE Pardubice
KATEŘIŇÁK Jiří            .  .     14 (3)    10    9  Malibu Mladá Boleslav
KAUTSKÝ Ladislav        19.12.78   23 (2)    38    -  Pohoda Praha
KAVÁLEK Martin          14. 4.92   29 (2)    33   16  SK Kladno, FC Brandýsek
KAVKA Martin            27. 9.67   26 (2)    11    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
KAVULOK Petr            ..         15 (1)     -    -  VŠB Ostrava
KAZÁR Tomáš              8.10.84   18 (7)    21   14  Gamaspol Jeseník
KAZAR Viktor             7.10.73    2 (1)     1    -  Rusaco Litvínov
KAZDA Matyáš              .  .      2 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
KEDZIOR Petr            22.10.63   13 (1)     9    -  Lazor Vyškov
KEJMAR Aleš              2. 3.77    5 (1)     4    -  Vojenské Lesy Praha
KELER Radim             17. 8.63    2 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
KELNAR Jan                .  .     30 (3)    21    8  VŠB Ostrava
KENDÍK Lukáš              .  .      1 (1)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
KESZEG Jan                .  .      4 (1)     -    -  FK Mladá Boleslav
KESZELI Luděk           20. 2.65    1 (1)     1    -  Tosta Petrov
KETTNER Michal          20. 6.94    3 (2)     -    -  Olympik Mělník
KHEML Patrik            11. 3.74    7 (2)     -    1  Selp Praha
KIERYK Zdeněk            4.12.80    8 (3)     2    -  Ebárna Boys Kladno
KILEVNÍK Martin           . 8.77   16 (1)    15   13  UFA Hradec Králové
KILIJÁN Jakub           31. 8.91   28 (3)    27   10  Betis Kadaň
KILIÁN Petr              5. 8.78  139 (13)  179   67  Arsenal Benešov
KILLAR Lukáš             5. 8.81    1 (1)     1    -  Alfa Liberec
KILNAR René             28. 5.73   10 (1)     6    4  Slávia Havířov
KINSKÝ Jan                .  .     16 (1)     7    3  Betis Kadaň
KINZL Jiří              14. 1.69    8 (1)     2    -  Lucky Penguins Praha
KIRÁLY Richard          12. 2.72    5 (1)     2    -  Sparta Slaný
KISEL Ivo               18. 4.86    7 (1)     1    2  Slávia Havířov
KISZA Rostislav         20. 7.99    6 (1)     -    -  Likop Třinec
KITANOVIČ Aleksandar      .  .     10 (1)     9    3  Olympik Mělník
KLABAN Jiří              5. 6.64   29 (3)     5    -  Tomson STŽ Brno
KLABÍK Pavel            20.10.67   12 (1)    10    -  Santa Fé Benešov
KLÁR Vlastislav          4. 4.73   11 (1)    12    -  GKS MOND Třinec
KLARMAN Pavel           27.11.70   47 (2)    45    -  Rusaco Litvínov
KLAS Marcel             18. 7.74   47 (5)     1    3  Arsenal Hlinsko
KLEČKA Daniel             .  .     19 (1)     1    1  Jerigo Plzeň
KLEIBER Radim             .  .      4 (1)     -    2  Tango Hodonín B
KLEIBL Milan             1.11.64   12 (1)    13    -  Austria Oslavany
KLEMPERER Aleš           9. 1.70    1 (1)     -    -  CFC Letňany Praha
KLEMPERER Jan            2. 6.73   76 (3)    67    -  CFC Letňany Praha
KLEMPT Kamil            10. 1.88   22 (2)     7    -  Čechie Slaný
KLEMSA Jaroslav         26. 8.85   20 (2)     7    8  Delta-Real Šumperk
KLEŠTINEC Roman          9.11.65    6 (1)     3    -  1.FC Šumperk
KLIER Jiří                .  .      6 (1)     -    -  Herd Hradiště
KLIER Jiří              11.12.76   16 (1)     -    -  Car system Cheb
KLIER Radoslav           1. 4.69   36 (2)     -    -  KLC Klobuky
KLIKA Dušan             30. 1.78    1 (1)     -    -  Kalábek Brno
KLÍMA Daniel              .  .     14 (1)     6    5  Baník Chomutov
KLÍMA Jan                 .  .      3 (1)     -    1  Gardenline Litoměřice
KLÍMA Jiří              10. 3.70   43 (2)    16    -  Botafogo Mladá Boleslav
KLÍMA Karel             30. 4.76    1 (1)     -    -  Rohožník Praha
KLÍMA Libor             30. 5.80   56 (3)    20   20  UFA Hradec Králové
KLÍMA Lukáš               .  .     13 (1)    12    6  Zlej se(n) Liberec
KLÍMA Lukáš              9.10.81    8 (1)     3    4  UFA Hradec Králové
KLIMAS Radovan          12. 4.77    2 (2)     -    -  Sport bar Chrlice
KLÍMEK Radim            27. 7.74   28 (3)     -    -  Čepo Poruba, Mikeska B, Krmelín
KLÍMEK Tomáš             2. 5.78   53 (4)    12    4  Sokol Přívoz Ostrava
KLIMENT Jan               . 8.93   15 (3)     2    1  F.A.Zole Česká Lípa
KLIMEŠ Milan            28. 3.89   29 (2)    32   11  Helas a SB Chrlice Brno
KLIMEŠ Pavel            17. 1.92   85 (6)    60   35  Boca Chotěboř
KLIMEŠ Pavel              .  .     15 (1)     6    2  Pramen Havlíčkův Brod
KLÍR Jonáš                . 4.94   12 (2)     3    7  FAZ TORF Pardubice
KLOBOUČNÍK Petr         22. 6.73   13 (1)     1    2  SKP Kolín
KLOBUCKÝ Pavel          19. 9.75   44 (3)    12    -  KLC Klobuky
KLODA Rostislav         20.11.79   57 (8)     -    1  Likop Třinec
KLOFÁČ Adam               . 9.90    1 (1)     -    -  Kmochův odkaz Praha
KLOFANDA Jaroslav         . 5.82   16 (1)     2    1  Goll Běloves
KLOUDA Martin           30. 3.81   11 (3)     4    -  Geodetické sdružení Příbram
KLUCH Karel               .  .     12 (1)     -    1  F.A.Zole Česká Lípa
KLUSÁČEK Tomáš          21. 2.75   46 (3)    46    -  AC Hr. Králové, Nejzbach VM B
KLUSÁK Petr              1.10.77   30 (5)     -    -  Delta-Real Šumperk
KLUSÁK Stanislav        15.11.84   28 (4)    19   18  Agromeli a Tango B Brno
KMENT Štěpán            28. 6.69   73 (7)    47    6  Rohožník, Čechie ZM Praha
KMOCH Petr              17. 6.71    3 (1)     3    -  Draci Karlovy Vary
KMOCH Vojtěch           27. 1.80   43 (2)    38   26  Kmochův odkaz Praha
KMONÍČEK Karel          27. 5.64    3 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KNAPČOK Jan             23. 2.68   21 (2)     9    -  MIKO Žďár nad Sázavou
KNÁPEK Miroslav          7. 3.80   21 (2)     6    -  VŠB Ostrava
KNAPÍK Štefan            9. 8.78   32 (3)    29   15  Radobýl Litoměřice
KNĚBORT Václav          13.11.58   19 (2)    14    -  Alfa Liberec
KNĚBORT Vladimír          . 7.75    9 (1)     2    3  Dalmach Turnov
KNECHT Richard          14. 3.71    1 (1)     -    -  Nasan okruh Brno
KNEJZLÍK Karel            .  .      8 (1)     5    3  Zlej se(n) Liberec
KNESL Ivo               15.12.72    9 (1)     2    -  Kalábek Brno
KNĚŽÍNEK Martin         29. 8.68   13 (1)     5    -  Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Miloslav       17. 5.63   25 (1)     8    -  Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Vojtěch        22.10.90   46 (3)    17   12  Sistemo Volfířov
KNIŽÁTEK Petr            2.12.76   15 (1)     3    -  Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOBLOCH Pavel          27. 9.59   18 (1)     -    -  FC Mnichovo Hradiště
KNOFLÍČEK Lukáš           .  .     16 (2)    11    4  Nasan okruh Brno
KNOP Václav              1. 3.80   18 (1)    17    -  Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOPP Jiří              10.12.75   11 (1)     2    -  SME Ostrava
KNOŠKA Lukáš            ..          3 (1)     1    -  Vojenské Lesy Praha
KNOTEK David            17.10.82   14 (1)     4    2  Nasan okruh Brno
KNOTEK Libor            11. 9.76   87 (6)    31    2  Templář Ivančice
KŇAŽEJE Luboš           20. 5.74   32 (2)     -    -  AC Hradec Králové
KOBERSKÝ Tomáš          ..          7 (1)     1    -  FK Mladá Boleslav
KOBYLKA Jiří            19. 3.73    3 (1)     -    -  Kalábek Brno
KOBZA Zdeněk            20. 2.65   11 (1)     -    -  Tosta Petrov
KOC Václav              31.12.65   68 (6)    51    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
KOC Václav                . 3.90   18 (1)    19   10  Indoss Plzeň
KOCÁB Zdeněk            19. 5.71   20 (2)     2    -  Templář Ivančice
KOCANDA Zdeněk          31. 5.70    1 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
KOCIAN Jiří             11. 2.75   10 (2)    10    -  Vojenské Lesy Praha
KOCIÁN Miroslav         11. 5.77    4 (1)     1    -  Rohožník Praha
KOCMAN Petr              1. 8.70    4 (1)     1    -  3P Bosonohy Brno
KOCMAN Tomáš              . 1.90   53 (5)    31   12  Radobýl Litoměřice
KOCMATA Roman            4.10.72    5 (1)     3    -  Santa Fé Benešov
KOCMICH Tomáš             . 6.88   14 (1)     2    1  Tatran Jakubčovice
KOCOUREK František        .12.90   22 (1)     1    2  Sokol Dobřichovice
KOCOUREK Lubomír        21. 1.84   50 (4)    29   12  Nasan okruh Brno
KOCOUREK Ondřej           .12.96   20 (1)     5   13  Sokol Dobřichovice
KOCÚR Milan               .  .      1 (1)     -    -  Slavia Liberec
KOČÍ Aleš               18. 8.81    4 (2)     4    -  Geodetické sdružení Příbram
KOČÍ Jan                22. 7.70    6 (1)     -    -  CF Damned Praha
KOČÍ Jan                  . 8.90   14 (1)     8    5  Sokol Dobřichovice
KOČÍ Jiří               13. 8.77    2 (1)     -    -  FC Mnichovo Hradiště
KOČÍ Ondřej               .  .      5 (1)     -    1  ISŠ Příbram
KOČÍ Ondřej               . 3.79   50 (4)     5   12  F.A.Zole Česká Lípa
KOČÍ Patrik             23. 5.75   49 (3)    33   13  Tango Brno
KOČÍ Petr                6. 2.63   37 (2)     -    -  Kodymka Praha
KODENKO Tomáš           29. 4.90   27 (3)     5    4  Slávia Havířov
KOFR Roman               2. 4.73   33 (3)     -    1  FC Mnichovo Hradiště
KOHL Roman              29. 8.90    1 (1)     1    -  Alfa Liberec
KÖHLER David              .  .      6 (1)     -    -  Baník Ostrava
KÖHLER Tomáš            25. 3.80   38 (4)     -    1  Slávia Havířov
KÖHLER Zdeněk           25.10.57   10 (1)     1    -  Konflikt Praha
KOHNHäUSER Rudolf       29. 4.85  109 (7)    39   16  Malibu + FK Ml.Boleslav
KOHNHäUSER Vladimír     16.12.87   53 (5)    13    5  Malibu MB + TS Bakov n/J
KOHOUT Milan              .  .     35 (2)    30   14  Herd Hradiště
KOHOUTEK Marek           4. 1.78   15 (4)     6    -  Delta-Real Šumperk
KOHUT Pavel             23. 7.85    1 (1)     -    3  Likop Třinec
KOCH František           7. 6.54    3 (1)     -    -  Ferram Opava
KOCH Jiří                1. 2.83   18 (1)    13    -  Gong České Budějovice
KÖKERT Daniel           18. 5.72   10 (2)     7    -  1.HFC Ústí n/L
KOKEŠ Filip               .  .      7 (1)     5    1  Selp Mladá Boleslav
KOKEŠ Michal             8. 5.74   78 (5)    35   12  Ferram Opava
KOKEŠ Radim             29. 7.74    3 (1)     2    -  Adamíček Český Krumlov
KOKOŠKA Robert            .  .      2 (2)     1    1  Kmochův odkaz Praha
KOKY Jaroslav           20. 8.76   14 (2)     7    -  Michálek Chrudim
KÓL Lukáš               18.12.79    7 (1)     -    -  Rýznar Zábřeh na Moravě
KOLACÍ Jiří              4.10.77    3 (1)     1    -  Lucky Penguins Praha
KOLACÍ Petr              7.11.74   14 (2)    16   12  K-Sport Jindřichův Hradec
KOLÁČEK Ivo              8.12.72   11 (2)     -    -  Dino Brno
KOLÁČEK Lukáš           16.12.83    8 (1)     4    -  Vojenské Lesy Praha
KOLÁČEK Miroslav         2.11.82    1 (1)     -    -  Gong České Budějovice
KOLÁČEK Vít             20. 7.88   51 (5)    33   25  Gardenline a Radobýl
KOLÁŘ Dominik           20. 4.87    3 (2)     2    -  United Frýdek-Místek
KOLÁŘ Jiří              11. 6.69   45 (5)    15   10  K-Pedros Tábor
KOLÁŘ Jiří              29.11.69   19 (2)     3    1  Pramen Havlíčkův Brod
KOLÁŘ Karel              1. 1.59   49 (3)    20    -  Dino Brno
KOLÁŘ Otto              12. 3.73    1 (1)     -    -  Andy Liberec
KOLÁŘ Robin               .  .      5 (2)     2    -  Ludis Třebenice
KOLAŘÍK Jakub             .  .     28 (2)     9   13  Tango Hodonín B
KOLAŘÍK Petr            31. 3.64    5 (1)     2    -  Helas Brno
KOLAŘÍK Václav           9.10.72  136 (9)     1    8  Indoss Plzeň
KOLÁŘSKÝ Jiří           17. 4.67   59 (8)    12    1  Ebárna Boys Kladno
KOLESNÁČ Marian         10. 7.65   51 (3)    11    4  Draci Karlovy Vary
KOLESNÁČ Michal         12.10.66   40 (3)     -    1  Draci Karlovy Vary
KOLÍNEK Jaroslav        12. 9.72    2 (1)     2    2  Medvědi Malé Hoštice
KOLÍNEK Robert           8.11.68    7 (2)     2    -  Bulldogs Hodonín
KOLÍSEK Václav           1.10.84   22 (2)    12   13  Terasy Praha
KOLLÁRIK Peter          27.11.79    1 (1)     -    -  Kormidlo Brno
KOLLER Libor             3.12.69    5 (2)     4    6  K-sport Jindřichův Hradec
KOLLER Stanislav        19. 3.59   20 (6)    16    -  Arsenal Benešov
KOLMAN Daniel           31.12.71   12 (3)     1    -  Selp Praha
KOLMAN Filip              . 2.91    9 (1)     8    5  Sokol Dobřichovice
KOLOC Martin              . 2.88    2 (1)     -    -  Květnice Tišnov
KOMÁR Vítězslav         11. 7.82   27 (3)     5   13  Jistebník B, HI-TEC Bílovec
KOMARA Mikuláš           4. 2.74   39 (3)     7    4  SME Ostrava
KOMÁREK Petr            16. 5.71    2 (2)     -    -  Ceto Brno
KOMÍNEK Radek           26. 6.75   14 (1)     5    -  Tosta Petrov
KOMŇACKÝ František      15.11.51    2 (1)     2    -  Lazor Vyškov
KOMORNÍK Milan          28. 6.80   38 (2)    15   17  Kmochův odkaz Praha
KOMOROUS Pavel            .  .      7 (1)     1    3  Balticflora Unt. Teplice
KONÁŠ David              9. 8.73  138 (8)    99    4  Motáček a Sokol NH Plzeň
KONČOK Martin           14. 2.69   13 (2)     1    -  Bohemia České Budějovice
KONDÁŠ Ali              29. 7.62    7 (1)     1    -  Arsenal Benešov
KONDÁŠ Robert             .11.84    1 (1)     -    1  Arsenal Benešov
KONDRÁT Josef            5. 4.78  189 (13)    1   20  Arsenal Benešov
KONEČNÝ Filip             .  .      8 (1)     3    2  Tango Hodonín B
KONEČNÝ Jiří             2. 9.66   18 (1)     1    3  3P Bosonohy Brno
KONEČNÝ Jiří            24. 9.71   83 (6)    23    -  Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
KONEČNÝ Petr            19.12.66   39 (5)     -    -  Kormidlo a Helas Brno
KONEČNÝ Roman            6. 4.65   47 (2)     2    -  3P Bosonohy Brno
KONEČNÝ Tomáš            1.10.82   43 (3)    26   16  TS Bakov n/J
KONYA Tomáš              6. 2.91    1 (1)     -    -  Selp Praha
KOŇAŘÍK Marek           14. 4.91    4 (1)     -    -  Slávie Havířov
KOŇAŘÍK Petr            22. 1.85    1 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
KOPAL Zdeněk            27. 7.63   32 (2)    26    -  Kodymka Praha
KOPECKÝ Adam              .  .      1 (1)     -    -  Gillotina Choceň
KOPECKÝ Bronislav       18. 4.75   58 (5)    13    7  Gillotina Choceň
KOPECKÝ Josef            2. 7.71   13 (2)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
KOPECKÝ Libor           16. 4.75    4 (1)     1    -  Vojenské Lesy Praha
KOPECKÝ Lukáš             .  .     17 (1)    15    7  Pramen Havlíčkův Brod
KOPECKÝ Patrik            .  .      2 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
KOPECKÝ Tomáš             .  .      2 (1)     -    -  Čechie Slaný
KOPEČEK Vít               . 7.92    6 (2)     -    5  FK Volfířov
KOPŘIVA Jan               .  .      2 (1)     -    -  Wizards Praha
KOPŘIVA Jiří              .  .      4 (1)     3    -  Radobýl Litoměřice
KOPŘIVA Petr              .  .     57 (3)     8    5  Tomson STŽ Brno
KOPŘIVA Petr             5. 2.80   12 (2)    11    8  Materia Sokolov
KOPTA Zdeněk              . 1.87   91 (5)    91   32  Baník Chomutov, Betis Kadaň
KOPUNEC Jiří            22. 8.76   26 (3)    31    5  Kormidlo Brno
KORANDA Jan               . 5.95    2 (2)     2    1  Radobýl Litoměřice
KORBEL Josef             7. 6.67   40 (6)     -    -  Arsenal a Santa Fé Benešov
KOREJZA Milan             . 3.84   20 (2)     5    7  Malibu Mladá Boleslav
KORNÁK David            28. 7.76   24 (2)    19   15  Mikeska OV, Slávie Havířov
KORNHAUSER Jaroslav     12. 1.66   23 (3)     9    -  Dino Brno A + B
KORTÁN Jiří             30. 3.73   21 (2)     9    -  Platan Písek
KORYTÁŘ Jiří            25. 8.68    8 (1)     6    -  Krasno Valašské Meziříčí
KOŘÁN Petr              21. 7.71   47 (3)    75    -  Aston Villa Karlovy Vary
KOŘÍNEK Jiří             3.12.71   37 (3)    44    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
KOS Igor                16. 3.77    7 (2)     2    -  Kormidlo Brno
KOSÁN Jiří              21. 9.74   16 (4)     -    -  FC '83 + GS Příbram
KOSEČEK Lukáš           18. 3.87   18 (2)     2    4  Jerevan Slavičín
KOSCHATSKÝ Tomáš        22.10.73   14 (1)     -    -  Medvědi Malé Hoštice
KOSTADINOVSKÝ Paris     21. 8.73    7 (3)     9    -  Kormidlo Brno
KOSTELKA Ondřej           .  .      6 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
KOSTKA David              . 1.92   16 (2)    12    9  UTB Zlín
KOSTKA Vlastislav        4.10.76   11 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
KOSTŘIBA Jiří           31. 5.78    3 (1)     1    -  Medvědi Malé Hoštice
KOŠAŘ Pavel             17.12.52    2 (2)     -    -  Arsenal Benešov
KOŠEK Jan                9. 7.71   19 (1)    11    -  CF Damned Praha
KOŠINA Roman            20. 1.80    5 (1)     4    -  Arsenal Hlinsko
KOŠŤÁL Tomáš              . 1.96    2 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
KOTAČKA Jaroslav        19. 5.75   10 (1)     3    -  Austria Oslavany
KOTÁN Marek             17. 6.73    1 (1)     -    -  SME Ostrava
KOTAS Adam              16. 5.98    4 (1)     -    -  Likop Třinec
KOTÁSEK Pavel             .  .     20 (2)     1    -  Dukla Tango B
KOTEK Rostislav          2. 3.73    3 (1)     -    1  Draci Karlovy Vary
KOTEK Tomáš               . 7.97   13 (1)     7    1  F.A.Zole Česká lípa
KOTEN Tomáš              9. 6.74   33 (2)     7    -  Sparta Slaný
KOTOLÁN Petr            27. 9.50   87 (5)     -    -  Ajax Novesta Zlín A
KOTORA Petr             25.10.70   11 (2)    11    -  Arsenal a Santa Fé Benešov
KOTOUČ Miroslav           .11.83    5 (1)     1    -  Kalábek Brno
KOTRBA Ivo                .  .      5 (1)     1    2  UFA Hradec Králové
KOTRBA Ladislav         17. 4.82   20 (3)     1    1  K-Sport Jindřichův Hradec
KOTRBA Michal           14. 5.89    7 (2)     -    -  CCM Jistebník B
KOTRLA Kryštof            .  .     18 (2)     -    1  VŠB Ostrava
KOTRLA Matěj              .  .     30 (2)     6    5  VŠB Ostrava
KOTULÁN Jan               .  .     42 (3)     1    3  Amor-Lazor Vyškov
KOTYZA Martin             .10.84   11 (2)    11    7  Alfa Liberec
KOUBA Jiří               2.10.84    2 (1)     -    2  Radobýl Litoměřice
KOUBEK Filip            15. 9.92   15 (2)     4    -  Tango Brno B
KOUBEK František         6.11.69   13 (2)    14    7  K-Sport Jindřichův Hradec
KOUBEK Luděk            16. 6.76   68 (6)    76    7  Kormidlo a Dino Brno A + B
KOUBEK Martin             .  .     16 (1)     8    5  SK Kladno
KOUBEK Zdeněk           19.11.71   24 (3)     7    9  1.HFC Ústí n/L
KOUBUS Petr              1. 6.75   83 (7)     3   12  Dalmach Turnov
KOUDELA Václav          26.11.78    9 (1)     3    -  Indoss Plzeň
KOUDELKA Luboš            .  .     19 (1)     -    -  Wizards Praha
KOUDELKA Petr             . 4.86    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
KOUDELKA Tomáš            .  .      2 (1)     -    -  Arsenal Hlinsko
KOUDELKA Tomáš          23.11.70   80 (4)     9    -  Harnach Brno
KOUDELKA Zbyněk           . 8.84    2 (1)     -    -  Andy Liberec
KOUKOLA Petr              . 6.95    3 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
KOUMESKÝ David          ..          1 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
KOUNEK Tomáš             7.12.88    7 (1)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
KOUŘIL Jaroslav         16. 3.79   15 (1)    12    5  Templář Ivančice
KOUŘIL Vladimír          4. 7.75    7 (1)     4    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
KOUSAL Libor            26. 5.71   56 (3)     -    1  Kormidlo a Helas Brno
KOUTENSKÝ Michal        12. 7.70    2 (1)     -    -  Rusaco Litvínov
KOUTNÍK David             .  .      4 (1)     1    -  Baník Chomutov
KOUTNÝ Martin             .  .      6 (3)    11    3  Boca Chotěboř
KOUTNÝ Pavel            31.12.69    4 (2)     1    -  1.FC Šumperk
KOVÁCS Michal           17. 4.90   60 (4)    85   49  Indoss Plzeň
KOVÁČ Jiří                .  .     17 (2)     8    3  Goll Běloves
KOVÁČ Michal            29. 9.76    9 (1)     9    -  Bohemia Cheb
KOVÁČ Petr               1. 7.69    2 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
KOVÁČ Radoslav          27.11.79    1 (1)     -    -  Tosta Petrov
KOVÁČIK Lukáš             .12.90   35 (3)    25   10  KFV Roub Vítkovice
KOVAL Aleš              29. 6.81    9 (1)     3    -  Ferram Opava
KOVAL Radomír             .  .      6 (1)     1    2  Baník Ostrava
KOVAL Radomír           15.10.76    1 (1)     -    -  Jistebník B
KOVALČÍK Radim            .  .      1 (1)     -    -  Morcan ŽV Brno
KOVARČÍK Radim           1.12.77   47 (3)     5    -  Hekto Nové Město na Moravě
KOVÁŘ Jiří                .  .     20 (2)    17   13  UTB Zlín
KOVÁŘ Otto              23. 7.67  199 (17)   89   24  Arsenal Benešov
KOVÁŘ Přemysl            1.12.74    9 (1)     3    5  Bulldogs Hodonín
KOVÁŘ Stanislav          2. 1.67   29 (3)     1    -  Konflikt a Čechie Praha, TORF-ESTE
KOVAŘÍK Alois           27. 7.58   43 (2)    13    -  IFT C. B, Megas Frenštát p/R
KOVAŘÍK Jan              2.10.88   85 (6)    51   84  GMM Jablonec, Slavia Liberec
KOVAŘÍK Jaroslav        15. 7.83    6 (1)     6    6  Protec Plzeň
KOVAŘÍK Martin          25. 7.84    7 (1)     -    -  Rohožník Praha
KOVAŘÍK René             4. 2.77  115 (6)    63   14  Kunčice, IFT C. B, Frenštát
KOVAŘÍK Vladislav        4.11.75   19 (3)    15    -  Sparta Slaný
KOWALIK Martin          13. 2.90   35 (3)     9    2  Alfa Liberec
KOZA Martin             22. 6.83   14 (2)     5    3  FT Františkovy lázně
KOZÁK Daniel             2. 6.83   40 (2)    12    7  Goll Běloves
KOZÁK Petr                .  .     31 (2)    14   10  Čechie Slaný
KOZEL František         25. 9.80   16 (1)     1    1  FC Františkovy lázně
KOZEL Petr              ..          3 (1)     -    -  Hellas tour Brno
KOZELKA Michal          23. 3.77   65 (5)    45    -  KLC Klobuky, RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří           24. 4.67   19 (1)    18    -  Mikeska Ostrava
KOZELSKÝ Lukáš           4.11.90   23 (3)     1    1  VŠB Ostrava
KOZELSKÝ Marek            . 7.93   51 (5)    18   15  Gamaspol Jeseník
KOZLER Jaroslav          9. 3.74    2 (1)     -    -  Selp Praha
KOZLÍK Radek            18.11.67   42 (2)    15   12  Nasan okruh Brno
KOZLÍK Roman            26. 2.64   46 (3)    18    -  Bohemia Cheb
KOZMA Karel             11. 6.91    7 (1)     2    -  TS Bakov n/J
KOŽDOŇ Břetislav          . 2.90    2 (1)     1    -  F.A.Zole Česká Lípa
KOŽDOŇ Jakub            13. 5.96    5 (1)     -    -  Likop Třinec
KOŽÍŠEK Jiří             2. 6.75   29 (4)    20    -  Bakov, Botafogo MB, Alfa Lib.
KOŽUŠNÍK Martin          6. 1.85    1 (1)     -    -  CCM Jistebník B
KRACMAN Matěj           20. 7.86   54 (4)    34   26  FK Ml.Boleslav, Selp Praha
KRÁČIK Jan              19.12.65    1 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
KRAHULA Pavel            1. 8.69   21 (1)     4    -  Austria Oslavany
KRAJČA Pavel              .  .     28 (2)    12   17  UTB Zlín
KRÁJČI Lukáš            12. 7.81    3 (2)     3    2  Kmochův odkaz Praha
KRAJINA Evžen            7. 5.53   28 (3)     -    -  Vojenské Lesy Praha
KRAKOVČÍK Karel          7. 9.65    1 (1)     -    -  SME Ostrava
KRAKOVČÍK Martin          .  .      6 (1)     -    1  Baník Ostrava
KRAKOVIČ Jan            19.11.71   23 (2)    12    2  Kalábek Brno
KRÁL František           6. 1.64   57 (5)    11    -  Konflikt Praha, Arsenal Benešov
KRÁL Jan                  .  .      3 (1)     -    -  United Kadaň
KRÁL Marcel             27. 5.78    8 (1)     2    -  TS Bakov n/J
KRÁL Miroslav           10. 1.86   55 (4)   139   32  Andy Liberec
KRÁL Ondřej               .  .      4 (1)     4    -  Delta-Real Šumperk
KRÁL Ondřej             17. 4.83   52 (4)    23   18  Indoss Plzeň
KRÁL Ondřej               . 7.91   50 (3)    26   14  Amor Lazor Vyškov
KRÁL Pavel                . 9.92   45 (3)    15   15  Malibu Mladá Boleslav
KRÁL Tomáš              25.11.75    9 (1)     1    4  Materia Sokolov
KRÁLÍČEK Petr            3. 4.63    7 (2)     -    -  Draci Karlovy Vary
KRÁLOVEC Petr           26. 4.73   92 (8)    99   13  Indoss Plzeň
KRäMER Pavel            12. 1.74   18 (2)    16    -  AC Rose Kadaň
KRäMER Petr              5. 2.72   11 (1)    12    -  AC Rose Kadaň
KRAMEŠ Martin             .  .      2 (1)     3    -  ISŠ Příbram
KRAMOLIŠ Martin         22. 3.84   50 (5)    11   13  Nasan okruh Brno
KRÁSA Karel               . 3.88    7 (1)     2    -  Tatran Jakubčovice
KRASNICKÝ Jakub          6. 6.88   78 (6)    60   57  Zlej, Jablonec, Slavia Liberec
KRÁTKÝ Jan                . 1.96    1 (1)     -    1  Gamaspol Jeseník
KRÁTKÝ Marcel           23. 7.76    2 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Michal             .  .      5 (1)     4    1  Gillotina Choceň
KRÁTKÝ Miloš             2.12.67   21 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
KRÁTKÝ Rostislav        17.12.68    4 (2)     -    -  Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Tomáš            14. 2.79   18 (1)     7    -  Mikeska Ostrava B
KRATOCHVÍL David        ..         10 (1)     2    -  Bohemians CMF Praha
KRATOCHVÍL Jiří         12. 4.88   81 (6)    37   46  Boca Chotěboř
KRATOCHVÍL Michal         .12.91   49 (3)    11   13  Morcan ŽV Brno
KRATOCHVÍL Tomáš         2. 4.85  139 (7)    70   46  Dalmach Turnov
KRATOCHVÍL Tomáš        28. 5.85   48 (3)    12    3  Františkovy lázně, CS Cheb
KRATOCHVÍL Vít            .  .      1 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
KRAUS Daniel            12.10.85   31 (3)     5    -  Templář Ivančice
KRAUS Pavel             18.11.81   66 (6)    33   28  Jablonec, Slavia a Andy LB
KRAUS Zdeněk            26. 2.77   88 (5)   109   35  FK Ml.Boleslav, Mn. Hradiště
KRAYZEL Petr            16. 6.69    5 (2)     1    -  KFV Roub Vítkovice
KRČÁL Miloš             23. 8.79   19 (2)    20   10  Pramen Havlíčkův Brod
KREITL Tomáš            12.12.81    4 (1)     -    -  SFK Cheb
KREJČÍ Jakub            ..          4 (1)     1    1  Kormidlo Brno
KREJČÍ Jiří              8. 7.90    5 (1)     -    -  FC '83 Příbram
KREJČÍ Karel              . 3.92   11 (2)     7   10  ISŠ + FC '83 Příbram
KREJČÍ Lukáš            ..          7 (1)     -    -  TS Bakov n/J
KREJČÍ Martin             . 3.88    7 (1)     4    5  Betis Kadaň
KREJČÍ Matěj            13. 2.90    1 (1)     -    1  Alfa Liberec
KREJČÍ Michal            8. 7.78   43 (4)    13    1  Sport bar Chrlice, Fauna Brno
KREJČÍ Tomáš            22. 7.81   44 (4)    25   13  Indoss a Protec Plzeň
KREJČÍ Vlastimil         7. 7.77    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
KREJČÍK Aleš             2. 9.86  147 (8)    71   53  Dalmach Turnov
KREJČÍK Jaroslav         5. 7.73   16 (3)    11    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
KREJČÍK Kamil            6. 9.87  137 (10)  180   72  Jablo Slavia Alfa a Andy, FK MB
KREJČÍK Ondřej          14.11.84   26 (2)     5    4  Alfa Liberec
KREJČÍK Petr             1.10.69   16 (1)     6    -  Austria Oslavany
KREJČÍŘ Daniel          23. 6.71   29 (1)    29    -  Královo Pole Brno
KREJČÍŘ Martin          23.10.72   12 (2)     3    -  Ceto Brno
KREJČIŘÍK Ondřej          .  .     20 (1)    11    -  Dukla Hodonín
KREJSA Vratislav          . 2.85   24 (2)     8    2  Nasan Okruh NL Brno
KREJZA Luboš              .10.84   18 (3)     4    5  Radobýl Litoměřice
KREMLÍK Michal          24.10.81   20 (3)     -    1  UFA Hradec Králové
KREMR Lukáš               . 1.93    6 (1)     1    4  Combix Ústí n/L
KREUZER Zdeněk          17. 7.74   16 (2)     3    -  Rohožník Letňany PřF Praha
KREŽELOK Ondřej         27. 7.92   35 (3)     1    1  Likop Třinec
KRIČFALUŠIJ Ladislav    15. 1.59    4 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
KRISTEN Karel            7. 3.74    1 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
KRKOŠKA Roman            5. 8.88   32 (3)     8    8  VŠB Ostrava
KRNÁČ Theodor           27. 9.67    7 (2)     -    2  1.HFC Ústí nad Labem
KRŇÁVEK David            1. 2.78    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KROC Lukáš                . 3.89   21 (1)     5    1  FC Brandýsek
KROC Patrik               . 4.92   17 (1)     6   13  FC Brandýsek
KROH Jaroslav           11. 3.90   37 (2)     9    5  SK Kladno
KROHMER Tibor             . 4.94   43 (3)    15    5  Gamaspol Jeseník
KROK Lukáš                . 1.91   63 (3)   116   59  Combix Ústí n/L
KROMKA Jan              13. 7.84    8 (1)     1    4  Los Pedros Tábor
KROPÍK Michal             . 2.85    1 (1)     1    -  Olympik Mělník B
KROULÍK Radovan         30. 7.77    7 (2)     8    2  Nejzbach Vysoké Mýto B
KROUPA David              . 6.92   22 (4)    12    2  KFV Roub, United F-M
KROUPA Jakub              .  .     25 (3)     -    4  Malibu Mladá Boleslav
KROUPA Jiří             11.11.90   18 (2)     1    5  Jistebník B
KROUPA Libor             3. 9.70  102 (8)    29    3  Gillotina Choceň
KROUPA Marek              . 4.93   38 (4)    13    8  Dalmach Turnov
KROUPA Tomáš            27. 9.78   81 (5)     3    3  Gillotina Choceň
KROUTIL Václav            .  .      7 (1)     2    2  Wizards Praha
KRPELÍK Radim           28. 4.72   21 (1)     2    -  Man Ostrava
KRPEŠ Herbert           17. 9.79    2 (2)     -    1  Arsenal Benešov
KRPEŠ Lukáš               . 2.91    2 (1)     1    -  Combix Ústí n/L
KRTEK Michal              .10.87    2 (1)     -    1  FK Volfířov
KRUIS Tomáš              8. 3.74    1 (1)     -    -  Selp Praha
KRUMPOLC Marek          18. 8.68   25 (1)     4    -  Královo Pole Brno
KRUPA Jan                 .  .      1 (1)     1    -  ISŠ Příbram
KRUŠKA Jiří              1. 8.63   48 (3)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
KRŮTA Radek               . 7.86   55 (4)     -    -  Radobýl Litoměřice
KRUŽBERSKÝ Lukáš        19.10.77   14 (2)     -    -  Ferram Opava
KRYL Tomáš              10. 6.77   18 (3)    17    -  Geodetické sdružení Příbram
KRZEMIEŇ Vít            21. 3.95   47 (5)     6    5  VŠB Ostrava, Likop Třinec
KŘEHLÍK Vladimír        26. 2.84   64 (4)     2    3  K-Pedros Tábor
KŘEMEN Jan                . 2.97   49 (4)    19   16  Arsenal Benešov
KŘEMENÁK Milan            . 2.91    1 (1)     -    1  SK Líšeň Brno
KŘEPELKA Jan              .  .      5 (1)     3    1  Delta-Real Šumperk
KŘEPELKA Miloslav        7. 7.79    2 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
KŘEPELKA Roman            .  .      9 (2)     -    1  Malibu Mladá Boleslav
KŘEPELKA Václav           .  .     34 (2)     5    7  UTB Zlín
KŘEPSKÝ Petr            25.10.78   18 (1)     2    -  Tosta Petrov
KŘESŤAN Petr            19. 9.64    3 (2)     -    -  Dino Brno
KŘÍBEK Jaroslav         28. 7.72   13 (1)     3    -  SME Ostrava
KŘIVÁNEK Filip            .11.90    1 (1)     -    -  Agromeli Brno
KŘIVÁNEK Martin          8. 5.81   16 (3)    11    1  Atlantic Rakovník
KŘIVÁNEK Pavel          23. 5.81    3 (1)     -    -  Kalábek Brno
KŘIVÁNEK Robert         30. 5.67   11 (2)     2    -  Ceto Brno
KŘIVÍNKA Radim           3. 5.74    4 (1)     2    -  3P Bosonohy Brno
KŘIVSKÝ Kamil             . 3.82    3 (1)     -    1  Boca Chotěboř
KŘIVSKÝ Radek           16. 4.77   11 (2)     -    -  Boca Chotěboř
KŘÍŽ Aleš               20. 6.84   38 (3)     5    3  Květnice Tišnov
KŘÍŽ David              16. 8.73   16 (3)    18    2  Helas a Bossard Brno
KŘÍŽ František            . 5.87    6 (1)     8    4  FK Volfířov
KŘÍŽ Jiří                 . 2.79    3 (1)     2    1  Slavia Liberec
KŘÍŽ Martin             22.10.80   36 (2)     1    -  VŠB Ostrava
KŘÍŽ Radek               2.12.64    1 (1)     -    -  FT Františkovy lázně
KŘÍŽ Tomáš               4.10.80    3 (2)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
KŘÍŽ Vojtěch              .11.87   10 (1)     6    8  Combix Ústí n/L
KŘIŽÁK Jan                .  .      2 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
KŘIŽÁK Radim            18. 2.71   62 (4)     1    -  Man Ostrava, SK Krmelín
KŘÍŽEK Bořivoj          29. 7.67   16 (2)     1    -  TS Bakov n/J, Alfa Liberec
KŘÍŽEK Jan              21.12.68   53 (2)     1    -  TS Bakov nad Jizerou
KŘÍŽENECKÝ Lukáš        15. 5.91   12 (1)     2    2  K-Pedros Tábor
KŘÍŽENECKÝ Matin          . 7.93   13 (1)     1    4  K-Pedros Tábor
KŘIŽKA Zbyněk           13. 2.72   13 (1)     3    -  SME Ostrava
KSELÍK Petr             25.12.65   30 (1)    16    -  Slza Znojmo
KUBA Roman                . 1.86    2 (1)     2    1  Delta-Real Šumperk
KUBALA David              .  .     26 (3)     3    6  Combix Ústí n/L
KUBALA Tomáš            29. 6.69   10 (1)     7    -  GKS MOND Třinec
KUBALA Vítězslav        22. 3.73   22 (2)    29    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
KUBÁSEK Jiří             9. 8.61   17 (2)     2    -  Santa Fé Benešov
KUBAŠTA Hynek           19. 8.70    5 (1)     1    -  Michálek Chrudim
KUBÁT Jiří              24. 2.71    2 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
KUBÁT Pavel               . 6.52    1 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
KUBÁT Richard            8. 1.86   17 (3)     3    6  Pramen Havlíčkův Brod
KUBEC Petr               9. 3.80   91 (5)    31   29  Gillotina Choceň
KUBELKA Matouš            . 2.95   18 (1)    22    9  Démoni Česká Lípa
KUBĚNA Zdeněk           27. 2.56   16 (1)     4    -  3P Bosonohy Brno
KUBENKA Pavel           15. 3.82    3 (2)     -    -  RSC Čechie Slaný
KUBEŠ Jan                3. 6.76   15 (4)     2    -  Rohožník Letňany, Čechie ZM Pha
KUBEŠ Jan                 . 8.85   27 (2)    11    9  TEX-COLOR Písek
KUBEŠ Lukáš             ..         26 (4)    16   16  F.A.Zole Česká Lípa
KUBEŠ Lukáš               .  .     19 (2)    12    9  Slavia Liberec
KUBEŠ Robert            19.11.72    8 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
KUBICA David             9. 2.94   23 (4)     -    1  Egretta, Agromeli a Tango Brno B
KUBICE Michal            5. 5.83   25 (2)    14    3  Indoss Plzeň
KUBÍČEK Václav          22.11.91   21 (4)     -    -  Tango Brno A+B
KUBÍK Josef              8. 5.66   16 (1)     3    -  Austria Oslavany
KUBÍK Luboš             20. 1.64    5 (2)     5    -  TORF-ESTE Pardubice
KUBÍK Petr               8. 7.69   36 (2)    22    -  Aston Villa Karlovy Vary
KUBÍK Roman               .  .      3 (1)     -    3  Materia Sokolov
KUBÍK Viktor            24. 4.83   12 (1)     3    3  FC Františkovy lázně
KUBÍN Jaromír           10. 4.62   86 (5)    70    -  AC Rose Kadaň, Aston Villa KV
KUBÍN Vlastimil          7.10.66   12 (2)     7    -  Aston Villa Karlovy Vary
KUBINČAN Petr           11. 2.76    7 (1)    15    -  SFK Cheb
KUBÍNEK Jaroslav        12. 6.66   19 (2)    16    -  AC Rose Kadaň
KUBOŇ Martin             7.11.74    9 (3)     3    2  Draci Karlovy Vary
KUBR Tomáš              12. 1.74    5 (2)     2    -  Kodymka Praha
KUČERA David              .  .      2 (1)     -    -  Atraps-Hombres Brno
KUČERA David            13. 6.70    5 (3)     2    -  Kormidlo Brno
KUČERA Jan              28. 6.83   25 (2)     9    8  FT Františkovy lázně
KUČERA Jiří             11. 8.65   40 (2)     3    -  Pohoda Praha
KUČERA Jiří             22. 6.82    3 (1)     -    -  Kmochův odkaz Praha
KUČERA Marcel           30. 9.67   76 (4)    16    -  Pohoda a Rohožník Letňany
KUČERA Martin            1. 9.77    2 (1)     -    -  Rohožník Praha
KUČERA Ondřej           14. 9.78    5 (1)     3    1  Atlantic Rakovník
KUČERA Patrik             .10.92   30 (2)     8    5  Květnice Tišnov
KUČERA Petr             22. 7.85   73 (6)    56   35  Indoss Plzeň
KUČERŇÁK Tomáš           3. 5.79   15 (1)     6    -  3P Bosonohy Brno
KUČÍ Karel               3. 8.85   34 (3)     3    -  Tango Hod. B + Bulldogs Hodonín
KUDĚLKA Tomáš           15.12.71    4 (1)     -    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
KUDIBAL Radek           14. 8.73   28 (3)     -    -  Arsenal Benešov
KUDLÁČEK Antonín        21. 1.59    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
KUDLÁČEK Ladislav         .  .     33 (2)     3    5  Goll Běloves
KUDLÁČEK Michal         11. 7.80   29 (4)    14    5  Pramen Havlíčkův Brod
KUDRLE Martin           21. 5.81    4 (2)     -    2  K-sport Jindřichův Hradec
KUDRNA Ladislav           . 9.86    3 (1)     -    -  Gardenline Litoměřice
KUDRNA Michal           24. 7.87   48 (5)     3   11  Čechie Slaný
KUDRNA Milan            18. 1.73    6 (1)     2    -  Lazor Vyškov
KUFA Daniel               .  .      7 (1)     1    2  VŠB Ostrava
KUFA Petr               28. 9.83   37 (2)    12    4  Likop Třinec
KűHN Antonín              .  .      3 (1)     -    -  Radobýl Litoměřice
KUHN Petr               26. 2.67    5 (1)     2    -  AC Rose Kadaň
KUHNERT Lukáš           20.11.85   86 (4)    25   24  Komax Kunčice
KUCHAŘ Luděk             4. 1.85   10 (2)     7    7  FK Volfířov
KUCHAŘ Milan            21. 3.66   17 (1)     5    -  Nemesis Hradec Králové
KUCHTA Pavel            30. 5.73   19 (2)    24    -  Pramen Havlíčkův Brod
KUCHOVSKÝ Ondřej          .  .     21 (1)     2    3  Tomson Brno
KUCHŤÁK Bernard          5. 4.70   23 (1)    12    -  Slza Znojmo
KUKLA Petr              13. 4.80   24 (2)    25    -  Atlantic Rakovník
KUKLA Štěpán              . 3.94    4 (1)     1    -  K-Pedros Tábor
KUKLETA Roman           22.12.64    2 (1)     1    -  Dino Brno
KULDAN František          . 8.89   21 (2)    15   10  Agromeli Morcan Helas Brno
KULHA Michal            16.11.92   42 (3)    16   17  Démoni Česká Lípa
KULHÁNEK Martin          1.11.87    8 (3)     3    -  Slávia Havířov
KULHÁNEK Michal         19. 2.76   42 (4)     3    -  Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
KULHÁNEK Michal         21. 4.82    1 (1)     -    -  Car system Cheb
KULHÁNEK Michal          7. 1.86   82 (6)    73   36  Jablonec, Dalmach Turnov
KULHÁNEK Petr           22. 9.87   23 (3)    18    6  Andy a Alfa Liberec
KULHAVÝ Václav           4. 3.78    9 (2)     -    -  Alfa Liberec
KULÍŠEK Radek             . 3.87    9 (1)     3    3  Jerevan Slavičín
KUMPAN Ondřej           27.10.74   56 (5)   142    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
KUMŠTA Martin           29. 5.84   71 (7)     2    7  Arsenal Benešov
KUNA Martin              4. 6.81    4 (1)     -    -  K-Sport Jindřichův Hradec
KUNART Tomáš              .  .      5 (1)     -    -  Baník Chomutov
KUNC Michal               .  .      3 (1)     -    -  VŠB Ostrava
KUNDRÁT Radek           10. 5.83   10 (1)     2    -  Krasno Valašské Meziříčí
KUNDRÁTEK Lukáš           . 2.94   11 (1)     7    4  VŠB Ostrava
KUNDRÁTEK Patrik          .  .      3 (1)     1    -  VŠB Ostrava
KUNST Ondřej            11. 2.84    2 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
KUNT Jiří               19. 8.73    6 (3)     5    -  Platan Písek
KUPČÍK Martin           29.11.78   52 (7)    14    1  Delta-Real Šumperk
KUPKA Jaroslav          21. 6.82    3 (1)     2    -  Spartak Bílovec
KUPKA Oldřich            9. 2.79   39 (5)     1    -  Helas Brno, Chrlice
KUPKA Petr               6. 9.80    3 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
KUREK Radislav          29. 3.79   59 (4)     -    6  Radobýl Litoměřice
KURKA Tomáš             16. 5.74   62 (4)    14    7  Medvědi Malé Hoštice
KURTIN David             4. 4.72   10 (1)     -    -  Harnach Brno
KURUCZ Ladislav         19. 1.72   39 (3)    38   40  Selp Praha
KŮŘIL Ondřej              .  .     13 (1)     -    1  Dukla Hodonín
KUS Stanislav           25. 2.61   58 (3)    16    -  Sparta Slaný
KUSÝ Josef              11. 1.76   24 (2)     3    -  Elfetex Plzeň
KUSÝ Radek              27. 8.75    6 (1)     1    -  Michálek Chrudim
KUTÁL Petr              18. 4.70   10 (1)    24    -  Man Ostrava
KUTHAN Pavel            19. 4.66    2 (1)     1    -  Arsenal Benešov
KUTÍLEK Ondřej          11.11.83   72 (4)    16   26  Andy Liberec
KUTÍLEK Pavel           26.12.81   26 (4)    15   16  Andy Liberec
KUZMA Jan               23.12.72    2 (1)     5    -  Sampdoria Ústí nad Labem
KUZMA Ladislav           8. 5.63    4 (2)     2    -  Adamíček Český Krumlov
KUZNĚCOV Jan              .  .     11 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
KUZNĚCOV Jan              .  .     10 (2)     1    5  Slavia Liberec
KUZNIK Daniel            4.10.69   87 (4)   132    -  Ferram Opava
KUŽEL Martin            17. 5.81    1 (1)     1    -  Bohemia Cheb
KUŽELKA Josef           18. 3.88   13 (2)    14   12  Alfa Liberec
KUŽÍLEK Jiří            16.10.81   20 (3)    12    2  Delta-Real a 1.FC Šumperk
KVAPIL Jan                .  .     48 (4)     9    3  Malibu a FK Mladá Boleslav
KVAPIL Josef            12.10.73    8 (2)    10    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
KVAPIL Martin           14. 4.73   88 (7)     -    4  Agromeli, Chrlice, Kalábek
KVAPIL Tomáš             8.12.68  210 (13)  291   36  Čechie Slaný, Letňany, Konflikt
KVAPIL Tomáš              . 8.81   20 (4)     -    3  Andy Liberec
KVASNIČÁK Stanislav     24. 6.61   16 (1)     -    -  Nemesis Hradec Králové
KVASNIČKA Stanislav     10. 1.66   13 (3)     3    -  Botafogo Mladá Boleslav
KVASNIČKA Vojtěch       18. 3.90    6 (1)     -    -  Olympik Mělník B
KVĚT Roman                .  .      1 (1)     1    -  ISŠ Příbram
KVÍTEK Jiří             10.12.66    8 (2)    21    -  AC Rose Kadaň
KÝČEK Daniel              .  .      5 (1)    15    8  Démoni Česká Lípa
KYLÍŠEK Martin          11. 3.72    9 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
KYMLIČKA Libor          28. 7.83    1 (1)     -    -  Arsenal Benešov
KYSELA Jan               9. 4.74    5 (1)     -    -  Platan Písek
KYSELA Ondřej           28.11.76   18 (2)    18    -  Dekora Hlinsko, Geodet Rváčov
KYSELÁK Ondřej            .  .      7 (1)     4    4  VŠB Ostrava
KYSELKA Richard          8. 5.77    4 (1)     -    2  Arsenal Benešov
KYSUČAN Jiří             2. 6.75   31 (4)    18    -  Delta a 1.FC Šumperk, Zábřeh
KYŠKA Karel             23. 8.71   56 (3)    47    -  Ferram Opava
KYZLÍK Luboš              . 9.88   47 (3)    29   18  Gardenline a Radobýl
LACEK Adam                .  .      1 (1)     2    -  Démoni Česká Lípa
LACKO Ivan               3. 8.89   17 (1)     9    5  Helas Brno
LAHŮLEK Václav            .11.96    8 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
LACH Jan                23. 3.71   72 (4)     7    -  Adamíček Český Krumlov
LÁCHA Patrik              .  .      4 (1)     4    3  Combix Ústí n/L
LAIBL Patrik             2. 6.76   49 (2)    14    -  Lucky Penguins Praha
LALÁK Jiří              26. 9.82  105 (8)    65   31  VŠB Ostrava, Helas Brno
LAMAČ Filip               . 8.95    3 (1)     2    1  Olympik Mělník
LAMBOR Patrik             .  .      9 (1)     3    -  Indoss Plzeň
LAMKAŠ Robert            5. 4.76   14 (1)     3    -  Lazor Vyškov
LÁN Miloslav            28. 4.81   15 (1)    17    -  Kalábek Brno
LANDRGOTT Tomáš           .12.93   23 (2)     -    2  Indoss Plzeň
LANDVOJTOVIČ Jan          .  .     13 (1)     6    2  Čechie Slaný
LANDVOJTOVIČ Jan        31.10.62   51 (3)     1    -  Sparta Slaný
LANDYŠ Jan              12. 8.83   31 (2)     9   10  Andy Liberec
LANG Martin             30. 9.69   74 (5)    33    -  Elfetex Plzeň
LANGE Robert              . 7.90   33 (3)    11   13  Morcan ŽV Brno
LANGER Bohuslav          8. 6.63   25 (2)    20    -  Kodymka Praha
LÁNÍČEK Michal          15. 7.67   23 (4)     -    -  Tomson STŽ Brno
LANTORA Jiří            19.11.77   17 (3)    14    -  Geodetické sdružení Příbram
LAŇKA Denis               .  .      6 (1)    12    8  ISŠ Příbram
LAŇKA Miroslav          12. 5.60   17 (1)    10    -  Platan Písek
LAPEŠ Martin            29. 9.75    3 (2)     1    1  Helas Brno, Templář Ivančice
LAPORČÁK Martin         17. 8.70    5 (2)     -    -  Dino Brno
LAŠČÁK Libor            18.10.71    4 (2)     1    -  Ajax Novesta Zlín
LAŠTOVKA Luboš           9. 5.77   77 (6)    96   23  Selp, Nejzbach VM B, Choceň
LAUŠ Stanislav          22. 7.71    5 (2)     -    -  3P Bosonohy Brno
LÁVIČKA Luboš             .  .     27 (2)    26   21  Herd Hradiště
LAVIČKA Viktor          13. 9.68   71 (6)   147    -  Adamíček Český Krumlov
LAZAR Jan               12. 1.73   19 (2)     7    3  Baník a Mikeska Ostrava
LEBÁNEK Miroslav         9.10.71   11 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín B
LEBDUŠKA Petr             . 2.82    4 (1)     2    -  F.A.Zole Česká Lípa
LEDEN Pavel             15. 7.66    8 (1)    12    -  Combix Ústí nad Labem
LÉDL Jakub                .12.96   17 (2)     -    3  Combix Ústí n/L
LÉDL Jan                15. 9.81   11 (1)     3    2  Indoss Plzeň
LEHOCKÝ Jiří             8. 2.69   55 (6)     -    -  SFK, Car system a Ajax Cheb
LECHOVIČ Tomáš          21. 7.80   11 (1)     1    1  Sokol Přívoz Ostrava
LEIDL Petr              21. 4.69    5 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
LEINHÄUPEL Jiří         16. 1.69    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
LEJSKA Jiří              9. 4.80   26 (3)    12    8  Sport bar Chrlice
LEJSKA Josef            21.10.81   32 (3)    10    1  Sport bar Chrlice
LELEK Lukáš              1. 4.93  110 (6)    32   33  Olympik Mělník
LENC Lukáš               9. 2.84   31 (2)     9   12  1.HFC Ústí nad Labem
LENC Martin               .11.91    1 (1)     2    -  Combix Ústí nad Labem
LENK Ondřej               .  .     20 (1)    14    4  Jerigo Plzeň
LENRT Dominik             .  .      3 (1)     1    1  Ludis Třebenice
LENRT Dominik             .11.94    9 (1)     5    4  Radobýl Litoměřice
LERCH Stanislav         30. 6.91   20 (1)    13    8  Helas Brno
LESÁK Adam              12. 6.89   59 (5)    30   22  Gillotina Choceň
LÉSKA Pavel              8. 9.73   24 (1)    24    -  Lazio Brno
LÉSKA Petr               8. 9.73    2 (1)     -    -  Fauna Brno
LESKOVJAN Miroslav        .  .      1 (1)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
LEŠÁK Vladimír          23. 9.74   52 (3)    27    -  Ebárna Boys Kladno, KLC Klobuky
LEŠENAR Lubomír          2. 2.76   24 (4)     5    -  Delta-Real Šumperk
LEŠTINA Pavel            3. 2.82   11 (2)     2    1  K-sport Jindřichův Hradec
LEVČÍK David            17. 2.76    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava B
LEVČÍK Patrik             .  .      1 (1)     -    2  Tango Hodonín B
LEVÝ Jaroslav           25. 4.83   55 (4)    36   13  Protec Plzeň
LEWKIW Martin           ..         10 (2)     -    1  Kormidlo Brno
LEXA Josef              11. 2.72    1 (1)     -    2  Alfa Liberec
LEXA Robin              20. 6.78    6 (1)     -    -  Dino Brno
LEŽÍK Matěj               . 7.94    2 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
LHOTSKÝ Jan               .11.87    2 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
LIBORA Tomáš             8.10.75  120 (6)    13    -  Čechie, Botafogo, Bohem a Letň.
LIBORA Václav           28. 1.48    1 (1)     -    -  Čechie ZM Praha
LIBŘICKÝ Stanislav        . 1.91    8 (2)     -    2  UFA Hradec Králové
LIČKA Josef               .  .      1 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
LIČKA Josef             25. 8.60   17 (1)     9    -  Lazor Vyškov
LIDMILA Jakub            5.10.92   21 (1)     8    3  Helas Brno
LIETAVA Jaroslav        18.10.89    9 (2)     2    1  Alfa Liberec
LIETAVA Ondřej          29.10.87    9 (2)     7    -  Alfa Liberec
LIGOCKI Josef            9.12.83   12 (1)     3    4  Betas Třinec
LILKO Radek             28. 8.74   29 (2)     3    -  Rusaco Litvínov
LINDNER Jakub           24. 9.86    3 (1)     2    -  Nasan okruh Brno
LINDOVSKÝ Jiří          14. 3.62    3 (1)     -    -  Ferram Opava
LINEK Jiří              23. 2.74   32 (2)    49    -  Arsenal Hlinsko
LINET Petr                .  .     11 (2)     4    7  Delta-Real Šumperk
LINGER David              . 5.74   24 (2)     5    1  SK Líšeň Brno
LINGER Jakub             8. 3.78   12 (2)     5    -  Pohoda Praha
LINHART Jaroslav         9. 3.64   16 (2)     7    -  Betas a GKS MOND Třinec
LINHART Marek             . 7.90   17 (1)     5    4  UFA Hradec Králové
LINHART Matěj           29. 3.87    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
LINHART Tomáš           22.11.74   24 (2)     5    -  Era-pack Chrudim
LINHART Václav           7.12.72    1 (1)     -    -  Terasy Praha
LINHART Viktor          18.12.75   48 (3)     9   15  Bulldogs Hodonín
LINKA Tomáš              6. 7.73  106 (6)    32    -  Car system a Ajax Cheb
LIPAVSKÝ Tomáš            .  .     21 (2)     8    1  Gillotina Choceň
LÍSKOVEC Petr           16. 9.65   50 (3)    29    -  Bohemia České Budějovice
LISTOPAD Jiří           13. 1.66   11 (1)     5    -  AC Rose Kadaň
LISÝ Marek                . 3.93    2 (1)     1    1  UFA Hradec Králové
LIŠKA Jan                6. 7.71    1 (1)     -    -  Draci Karlovy Vary
LIŠKA Tomáš              8. 4.77    2 (1)     3    -  Elfetex Plzeň
LIŠTVÁN Jan             21.10.88   18 (1)    14    6  Pramen Havlíčkův Brod
LITERA Václav            1. 7.65   24 (1)     2    -  Ebárna Boys Kladno
LITERÁK Tomáš             .  .      6 (1)     8    -  Mikeska Ostrava
LNĚNIČKA Vladimír       10. 1.76    4 (1)     -    -  Nemesis Hradec Králové
LODER Tomáš              6. 2.80   23 (2)     -    -  Atlantic Rakovník, GS Příbram
LöFFLER Erik            21. 2.83   17 (1)     -    1  Selp Praha
LOGARA Vanja              .10.85   38 (2)    22   12  Kalábek Brno
LOCHMAN Petr             3. 7.75   14 (2)     4    -  ESTE Pardubice
LORENC Tomáš             3. 3.80   57 (8)    29    8  Čechie a Sparta Sla., EB Kladno
LORINCZ Jozef            7. 4.78    5 (1)     -    -  Era-pack Chrudim
LOSERT Richard          27. 3.70   60 (6)    45    -  Delta-Real a 1.FC Šumperk
LOŠŤÁK Ivo              19. 6.70    4 (2)     3    -  1.FC Šumperk
LOUČKA Luboš            25. 8.82    1 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
LOUČKA Radek              .11.95    1 (1)     -    -  TORF FAZ Pardubice
LOUKOTA Karel           11.12.78   28 (2)    13   10  K-sport Jindřichův Hradec
LOUŠA Martin            13. 4.73   17 (1)     -    -  Elfetex Plzeň
LUBĚNA Pavel            15. 5.74   22 (4)     3    -  1.FC Šumperk
LUČ Ondřej              13. 7.78   44 (3)    18    2  SK Krmelín
LUDAČKA Milan            7.10.51    4 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
LUDIN Tomáš              8. 7.78   22 (1)     4    -  Fauna Brno
LUKÁČ Daniel              . 5.85   71 (4)    29   24  Arsenal Benešov
LUKÁČ Martin              .  .     40 (2)    17   19  Herd Hradiště
LUKÁČ Petr               4.12.78    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
LUKÁŠ Jiří              16.10.74   82 (4)    64    -  CFC Letňany a Čechie ZM Praha
LUKÁŠEK Miroslav          . 9.82    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
LUKES Jan               15.10.83    6 (1)     1    2  Nejzbach Vysoké Mýto B
LUKES Marek             14. 8.73   27 (4)    23    1  Indoss Plzeň
LUKEŠ Jan                 .  .     10 (1)     -    1  Zlej se(n) Liberec
LUKEŠ Josef               . 5.75   18 (1)     3    1  FC Brandýsek
LUKEŠTÍK David            .11.88   63 (4)    48   29  Amor-Lazor Vyškov
LUKŠA Ivan              26.10.67   20 (3)     7    -  Hekto Nové Město na Moravě
LUKŠIJA Haris             . 8.71   35 (2)    13   11  Kalábek Brno
LUNER Jiří              15. 7.78   22 (2)     7   10  Tango Brno
LUNER Zdeněk             9. 5.81   45 (3)    10    6  Tango Brno
LUŠTINEC Miroslav       28. 9.61   87 (4)    27    -  Platan Písek
LUU David                 .  .     15 (1)     -    -  Atraps-Hombres Brno
LUŽNÝ Jiří               8.11.82   62 (4)     -    2  SK Líšeň a Helas Brno
LYČKA Lukáš             12. 2.79   34 (2)     2    -  VVM-IPSO Bílovec
LÝSEK Patrik            13. 9.82   35 (2)     9   10  United Frýdek-Místek
LYSINA Miroslav         17. 3.56    9 (2)     8    -  Bohemia České Budějovice
MACÁK Jakub               . 1.86    1 (1)     -    -  Čechie Slaný
MACÁK Michal             9.11.66    7 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
MACÁK Roman              2. 9.64   26 (2)    12    -  Rusaco Litvínov
MACÁNEK Ondrej            .  .      8 (1)     7    -  Dukla Hodonín
MACEJ Martin              . 9.86   10 (1)     3    1  Nasan okruh Brno
MACEK Filip              5.10.81   21 (3)    19    9  Likop Třinec, Slavičín
MACEK Martin              . 4.92   21 (3)     5    5  Delta-Real Šumperk
MACEK Tomáš             25. 7.79   27 (3)    15    -  Geodetické sdružení Příbram
MACERIDIS Kostas        22. 5.62    1 (1)     -    -  Konflikt Praha
MACÍČEK Marek           ..          9 (1)    14    -  Krasno Valašské Meziříčí
MACKO David               .  .      1 (1)     -    -  Atraps-Hombres Brno
MACOUN Aleš             28.10.64    6 (3)     -    -  Letňany PřF Praha
MACURA David              .12.94   79 (6)    75   42  Gamaspol Jeseník
MAČÁT Petr              11.10.73    2 (1)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
MAČO Milan               1. 2.68    9 (2)     1    -  Mikeska Ostrava B
MAČURA Ota              11.10.71    1 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
MÁDR Radomil            20. 8.70   19 (2)     1    -  Elfetex Plzeň
MAGNUS Jiří             30. 7.63   15 (2)     -    -  Santa Fé Benešov
MACH Jiří               16. 7.70   18 (1)     3    -  Ajax Novesta Zlín B
MACH Radek              25. 2.75    2 (1)     -    -  Michálek Chrudim
MÁCHA Pavel              7. 3.80   58 (3)    23    7  SK Krmelín
MACHAČ Jaroslav          4.12.77   31 (2)    15    3  Ebárna Boys Kladno
MACHÁČ Karel              . 4.91   12 (1)     -    1  SK Líšeň Brno
MACHÁČEK Lukáš          11. 4.79    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
MACHÁČEK Martin           . 8.91   29 (2)     5   10  Gardenline Litoměřice
MACHÁČEK Pavel          18.12.77   25 (3)    72   27  Selp Praha
MACHÁČEK Petr            3. 2.65   16 (1)     6    -  Santa Fé Benešov
MACHÁČEK Petr             .  .     16 (1)     9    3  Arsenal Hlinsko
MACHÁČEK Roman           8. 1.77   38 (3)    33   39  Selp Praha
MACHÁČEK Zdeněk         10. 5.67    4 (1)     1    -  TS Bakov nad Jizerou
MACHÁLEK Pavel           8. 2.80   51 (7)    12    5  VŠB Ostrava
MACHÁT Jakub              .  .      1 (1)     -    1  Kalábek Brno
MACHÁT Jan              10. 7.77   48 (5)    30    9  Sport bar Chrlice
MACHEK Ondřej           24. 1.83    3 (1)     1    -  FC '83 Příbram
MACHO Daniel            13. 5.73    2 (1)     1    -  Pohoda Praha
MACHULKA Jan            26. 4.91   71 (5)     1    2  Olympik Mělník A+B
MAISTRYZSIN Jiří        13. 7.82    1 (1)     1    -  Delta-Real Šumperk
MAIXNER Roman             .  .      1 (1)     -    -  Agromeli Brno
MAIXNER Roman           26. 1.66   61 (4)     1    1  Kalábek a Dino Brno
MAJERČÍK Lubomír        13. 6.56   18 (1)     3    -  Lazor Vyškov
MAJKUT Marek              .  .      7 (1)     1    1  KFV Roub Vítkovice
MAJRYCH Roman            5.10.78   24 (2)    16    -  Viktoria Žižkov B
MAJZLÍK Jiří            13. 5.73   16 (1)     5    -  Ajax Novesta Zlín B
MAKOVIČKA Petr          23. 9.72    4 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
MAKOVINY Michal           . 9.87   47 (6)     3    5  GMM Jablonec, Slavia Lib.
MAKULA Kamil            14. 1.85   83 (4)    75  101  Andy Liberec
MALÁK Marek               .11.93   32 (2)    17   21  Olympik Mělník
MALEC Jan                 .  .     29 (2)    20    8  Combix Ústí n/L
MÁLEK Daniel              .  .      3 (1)     1    -  Andy Liberec
MÁLEK Pavel             29.12.82   42 (3)    23   27  Klokani Vršovice Praha
MALEŇÁK Marek           18. 6.89  167 (12)   76   74  Baník II, VŠB, Slávia Havířov
MALÍK Adam                .  .     12 (2)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
MALINA Radek              .  .      2 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
MALINOVSKÝ Petr         23. 3.87   36 (2)    13   14  VŠB Ostrava
MALINSKÝ Dominik          .  .      5 (1)     -    1  Olympik Mělník
MALÍNSKÝ Roman          15. 6.69    1 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
MALÍŘ Miroslav            .  .     16 (1)     4    2  Atraps-Hombres Brno
MÁLKO Martin            19.12.75  134 (9)   137   42  Delta-Real a 1.FC Šumperk
MÁLKO Ondřej            17. 5.79  107 (9)   158   28  Delta-Real Šumperk
MALOHLAVA Ondřej        12.11.81    3 (1)     2    2  Medvědi Malé Hoštice
MALOCH Radim              . 3.88    7 (1)     1    -  Ferram Opava
MALŮŠ Stanislav          5.11.77   25 (2)    30   10  Bulldogs Hodonín
MALÝ Adam                 .  .     20 (1)     1    5  Jerigo Plzeň
MALÝ Jakub                .12.87    1 (1)     1    -  Jistebník B
MALÝ Martin               . 4.90    9 (1)     4    5  Goll Běloves
MALÝ Oldřich            13. 7.74   51 (2)   106    -  IFT C. B, Megas Frenštát p/R
MALÝ Pavel                . 6.97    3 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
MALÝ Petr               25. 2.80    5 (1)     4    3  AFC Celtic Kladno
MALÝ Roman              15. 4.75    9 (3)     6    2  UFA HK, Nejzbach VM B
MALÝ Tomáš              28. 4.78    6 (1)     1    -  Spartak Bílovec
MAMIYEV Alexandr        27.10.89   25 (2)     4    9  FC United Kadaň
MANDA Pavel             28. 1.83   55 (4)     1    9  SK Kladno
MANDAUS Ladislav        19. 3.83    4 (1)     -    -  FT Františkovy Lázně
MANĎÁK Jan              24. 4.89  147 (9)   128   59  Baník VŠB, Sla.Haví., Mikeska
MÁNEK Stanislav           .11.84    2 (1)     -    1  Bulldogs Hodonín
MANĚNA Václav           27.11.65   73 (4)    48    -  Elfetex Plzeň
MAŇAS Marek               . 7.91   49 (3)    30   23  Malibu Mladá Boleslav
MAŇKOŠ Zdeněk             .  .      2 (1)     -    -  Materia Sokolov
MARCINOV David            .12.96   36 (3)    34   12  Gamaspol Jeseník
MARČANÍK Antonín          .  .      1 (1)     -    -  Ludis Třebenice
MARČÍK Petr               .  .      7 (1)     6    -  TS Bakov nad Jizerou
MAREC František         22. 3.64  130 (6)    27    7  Ferram Opava
MAREK Adam                . 6.87   11 (2)     -    -  Komax Kunčice
MAREK František           . 5.93   15 (1)     -    -  Gardenline Litoměřice
MAREK Jakub               .  .     56 (3)     -    5  Combix Ústí n/L
MAREK Jiří              17. 8.77    4 (1)     2    -  Man Ostrava
MAREK Josef             19. 7.70    5 (2)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
MAREK Libor             31. 8.64   17 (1)    10    -  Bohemia Cheb
MAREK Martin              .  .     11 (1)     1    2  Arsenal Hlinsko
MAREK Martin            25. 4.72    1 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
MAREK Milan             10. 5.69    4 (1)     1    -  Bohemia České Budějovice
MAREK Tomáš             14. 5.74    8 (1)     4    -  Ferram Opava
MAREK Tomáš             20. 4.81   28 (4)    36    2  Ebárna Boys Kladno
MAREŠ Antonín           30.10.76   26 (2)     8    -  Vojenské Lesy Praha
MAREŠ Jiří              19. 9.57   46 (4)    81    -  Hekto Nové Město na Moravě
MAREŠ Karel             20. 3.77   48 (5)    27    2  Kormidlo a 3P Bosonohy Brno
MAREŠ Michal             3. 2.76   45 (4)    60   57  Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Michal II.         8. 6.91   45 (3)    15    9  Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Petr               9.11.73   91 (7)   100   30  Pramen Havl.Brod, Ceto Brno
MAREŠ Richard           24.10.72   25 (1)     3    -  Fauna Brno
MAREŠ Roman             15. 3.75   12 (2)    24   32  Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Tomáš               . 6.91   31 (2)     -    6  TEX-COLOR Písek
MARIČ Matěj               .  .      7 (1)    11    6  Ludis Třebenice
MARIČ Matěj               . 9.91   22 (2)    17    7  Radobýl a Gardenline
MARKOVIČ Dejan           3. 9.86   27 (2)    10   12  Nejzbach Vysoké Mýto B
MARŠÁL Jiří             23. 6.70    6 (1)     -    -  Lucky Penguins Praha
MARŠOUN Lukáš             .  .      6 (1)     1    -  Arsenal Benešov
MARTINÁK Daniel          7. 9.79    4 (1)     3    -  Ferram Opava
MARTINÁK Petr            9. 4.83   17 (3)     8    6  M.Hoštice, Ferram Opava
MARTINČEK Libor           .11.83    2 (1)     -    1  Ferram Opava
MARTINČEK Robert        29. 8.78   21 (2)     8   11  Likop Třinec
MARTÍNEK Jan              . 3.88   36 (3)    39   14  Combix Ústí n/L
MARTÍNEK Jindřich       27. 5.87    7 (2)     2    -  Pramen Havlíčkův Brod
MARTINEC Jaroslav        1. 9.74   11 (1)     1    -  Michálek Chrudim
MARTÍNEK David          12. 8.71   14 (1)    10    -  ESTE Pardubice
MARTINEZ Daniel           .  .      2 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
MARTINÍK Jan            15. 4.77   12 (1)     4    -  Sokol Přívoz Ostrava
MARUCHNIČ Ivo           25.10.76  106 (5)    94   27  Kunčice, IFT C. B, Frenštát
MARUŠ Pavel               .  .     27 (2)     6    3  Egretta Bílovice
MARYŠKA Jakub             .  .     44 (3)    16    8  Malibu Mladá Boleslav
MAŘÍK Martin            11.11.69   52 (5)    23    -  Elfetex Plzeň
MAŘÍK Stanislav          9.12.89    9 (1)     7    -  SK Kladno
MASAŘÍK Jan             15. 4.95   53 (3)     3   13  GMM Jablonec n/S
MASOPUST Darek          20. 1.66    5 (1)     2    -  Bohemia Cheb
MAŠA Martin             21.11.77   22 (1)    16   13  Helas Brno
MÁŠA Richard            20. 6.88   13 (1)     4    5  Kalábek Brno
MAŠEK Daniel             8. 6.69   23 (2)    46    -  Čechie ZM Praha
MAŠEK Jiří                . 5.75   27 (2)     -    2  UFA Hradec Králové
MAŠEK Miroslav          31. 3.68    2 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
MAŠÍK Jaroslav          14.11.65    2 (1)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
MAŠÍK Josef              9. 8.73    9 (1)     3    -  Platan Písek
MAŠTALÍŘ Jiří             .  .     13 (2)     2    3  Combix Ústí n/L
MAŠTALKA Pavel          27.10.68    2 (1)     2    -  Vojenské Lesy Praha
MATĚJ Jaromír           29. 8.82   35 (3)    27    7  CCM Jistebník B, SME OV
MATĚJČEK Milan          14. 2.81   40 (5)    44   32  Olympik Mělník A+B
MATĚJČEK Tomáš          23. 3.60   33 (4)    12    -  Draci a Aston Villa K.Vary
MATĚJÍČEK Milan         31. 3.63   24 (1)     8    -  Nemesis Hradec Králové
MATĚJÍČEK Pavel         30. 6.80    1 (1)     -    -  Gillotina Choceň
MATĚJKA Jaroslav        29. 8.83   30 (3)    13   15  UFA Hradec Králové
MATĚJKA Lukáš           21. 6.84    4 (1)     1    -  UFA Hradec Králové
MATĚJKA Tomáš             .  .      3 (1)     2    1  Radobýl Litoměřice
MATĚJOVSKÝ Marek        20.12.81    5 (1)     5    -  Vojenské Lesy Praha
MATĚJŮ Aleš               .  .      2 (1)     -    -  ISŠ Příbram
MATOUŠ Otakar           18. 6.73    1 (1)     1    2  K-Sport Jindřichův Hradec
MATOUŠ Petr               .  .     26 (2)     4    6  Malibu Mladá Boleslav
MATOUŠEK Luděk          21. 2.69   13 (1)    10    -  Vojenské Lesy Praha
MATOUŠEK Michal         23. 7.83   14 (1)    10    -  Gong České Budějovice
MATOUŠEK Ondřej         15.12.79   46 (7)    23    1  Čechie a Sparta Slaný, Kladno
MATOUŠEK Zdeněk          9. 2.78    9 (3)     5    1  Agromeli, Kalábek a Dino Brno
MATULA Pavel              . 6.86    2 (1)     -    -  Jerevan Slavičín
MATURA Petr             23. 5.78   68 (6)    29    -  Delta-Real Šumperk
MATUSÁK Michal            . 7.89   23 (3)     -    -  KFV Roub Vítkovice
MATŮŠ Roman             12.11.89   53 (3)    14    8  Květnice Tišnov
MATUŠÍK Filip           26.12.79   57 (5)     9    4  Slávie Havířov
MATUŠÍK Ondřej          22. 9.81   63 (8)    46   27  Slávia Havířov
MATUŠINSKÝ Petr         24. 4.71   54 (3)     -    1  SK Krmelín
MATUŠKA Josef           29. 4.77   50 (3)    19   25  Bulldogs Hodonín
MATYSKA Lukáš             . 4.92   17 (1)    15    7  Agromeli a Helas Brno
MAURER Pavel            28. 9.75    5 (2)     -    -  Ceto Brno
MAVUBANTEMO Julio       24. 1.68   20 (1)    30    -  Combix Ústí nad Labem
MAZÁNEK Tomáš             .  .      3 (1)     4    5  GMM Jablonec n/N
MAZOCH Michal           10. 5.83  111 (7)     -    5  Roub, Komax Kunčice, VŠB
MEČÍŘ Jan                 .  .     12 (1)     9   11  Zlej se(n) Liberec
MEČÍŘ Petr                . 2.92   42 (2)    95   27  GMM Jablonec
MEDÝNSKÝ Pavel          28.10.64   12 (2)     1    6  Selp Praha
MEIXNER Pavel            4. 5.71   92 (5)    57    5  Templář Ivančice
MELAR Tomáš              1. 5.73   57 (3)     -    -  Ferram Opava
MELEK Ján                 . 4.85   12 (2)     5    2  UFA Hradec Králové
MELHUBA Michal          27. 2.79    7 (1)     1    -  Rýznar Zábřeh na Moravě
MELCHER Petr            12. 8.73    1 (1)     -    -  Kormidlo Brno
MELICHAR Pavel          20.10.74    9 (2)    13    -  AC Rose Kadaň
MELLER Lubomír          29. 7.73    1 (1)     3    -  Era-pack Chrudim
MELLER Tomáš            11.11.75   24 (2)     -    -  Era-pack Chrudim
MELOUN Aleš             16. 5.71  172 (10)    -    6  Havl.B Ars.Hli. Era-pack Geodet
MELOUN Jiří             31. 5.72   61 (5)    23    -  Adamíček Český Krumlov
MELOUNEK Rudolf         20. 3.64   22 (2)    15    6  Olympik Mělník
MELOUNEK Rudolf           .11.86    3 (1)     4    1  Olympik Mělník B
MELZOCH David           16.10.92   24 (2)    14    5  FK Volfířov
MENCL Jaroslav          12. 9.73  158 (9)    26   50  Turnov, Mn.Hradiště
MENCL Radek               .  .      1 (1)     -    -  Dalmach Turnov
MENCL Radek             14.11.67   27 (5)     -    2  Dalmach Turnov
MENCL Vlastimil          1. 6.75    1 (1)     -    -  Dalmach Turnov
MENDLÍK David           18. 7.81   19 (1)    21    -  Gong České Budějovice
MENDLÍK Radek           22. 7.82   20 (1)     -    -  Gong České Budějovice
MENDROK Lukáš            7. 5.87  102 (6)    66   50  Likop Třinec
MENŠÍK Robert             .  .      4 (1)     -    1  TORF FAZ Pardubice
MENŠL Karel               .10.87   21 (1)     -    3  UFA Hradec Králové
MERJAVČÍK Petr           5. 8.69   43 (2)    17    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
MERZ Martin             20. 8.88    2 (1)     -    -  Olympik Mělník
MĚSÍČEK Zdeněk           9. 5.68  105 (6)   102    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
MĚSKA Ondřej              .  .      3 (1)     3    2  TED-COLOR Písek
MESTANČÍK Jan            4. 3.82   11 (1)    12    -  Gong České Budějovice
MESTEK Otakar           28.12.70    1 (1)     1    -  AC Rose Kadaň
MEZERA Jaroslav         28. 5.82  105 (6)    36   47  Betis Kadaň
MEZNÍK Michal             .  .     29 (2)    10   13  Morcan ŽV Brno
MICA Tomáš              25. 5.83   44 (4)    41   26  Atraps-Hombres a Agromeli Brno
MICÁK Štefan              .  .      6 (1)     1    -  Baník Chomutov
MICZKA Roman            25.10.79   57 (5)    21   27  Slavia Havířov, Likop Třinec
MÍČ Vojtěch             11. 5.86    3 (1)     -    -  Radobýl Litoměřice
MÍČEK Jaroslav           4. 4.74   23 (3)    16    -  Bohemia České Budějovice
MIČÍK Stanislav         17.12.64   41 (3)    16    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
MIČKA Adam              12. 1.91    3 (2)     1    3  Tango Brno B
MÍČKA Zdeněk             6. 1.61   14 (2)    10    -  Ebárna Boys Kladno
MIČKAL Patrik           30.10.69   42 (5)    24   11  Sl.Hav, CCM B, Mikeska B
MIČKAL Patrik             . 5.96    7 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
MIČOLA Tomáš              . 9.88    1 (1)     1    -  Ferram Opava
MIFEK Robert            27. 3.76    5 (1)     2    -  Hekto Nové Město na Moravě
MIHALÍK Robert           5. 2.69   18 (3)     3    3  FC Mnichovo Hradiště
MIHOK Matěj             11.10.75    3 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
MICHAL Lukáš            11. 5.79   72 (6)    56   60  UFA Hradec Králové
MICHAL Martin             . 5.82    6 (1)     9    -  UFA Hradec Králové
MICHALČÁK Hynek         25. 1.78   26 (3)    21    -  1.FC Šumperk
MICHALEC Martin         10. 9.63   13 (2)     3    -  Vojenské Lesy Praha
MICHÁLEK Aleš             . 6.86   19 (1)    26    8  Tatran Jakubčovice
MICHÁLEK Dušan          29. 3.72   22 (1)     4    -  Neuk Háječek Prachatice
MICHÁLEK Karel           4. 7.57   19 (2)     -    -  Vojenské Lesy Praha
MICHÁLEK Marek           8. 1.89   66 (3)     6   15  Démoni Česká Lípa
MICHÁLEK Martin         19.12.69   83 (5)    10    -  Elfetex Plzeň
MICHÁLEK Zdeněk         29. 4.62    4 (2)     -    -  Sparta Slaný
MICHÁLEK Zdeněk          2. 3.79   12 (3)     -    -  Tomson STŽ Brno
MICHALÍK David           2. 1.87  140 (9)    24   13  KFV Roub, Slávia Havířov
MICHALÍK Jan            27. 9.90   97 (6)    52   16  Slávia Havířov
MICHALÍK Luděk          24. 4.75   28 (3)     1    4  Selp a Damned Praha
MIK Tomáš               21.10.75    6 (1)     1    -  K-Sport Jindřichův Hradec
MIKA David                . 3.81    3 (2)     3    1  Indoss Plzeň
MIKA Jiří                1.11.75   24 (1)    25    -  Tosta Petrov
MIKA Robert             20.12.70    4 (1)     1    -  Tango Brno
MIKA Roman              28. 4.78   11 (1)     9    -  Mikeska Ostrava B
MÍKA Zdeněk             10. 4.74    4 (1)     1    -  Geodetické sdružení Příbram
MIKAN Radek             30. 8.76    7 (4)     9    3  Nejzbach Vysoké Mýto B
MIKEŠ Jan               10.12.76   12 (1)     5    -  Čechie ZM Praha
MIKEL Martin              .  .     21 (2)     1    1  UTB Zlín
MIKEŠ Marek              8. 5.85    3 (1)     1    1  FT Františkovy Lázně
MIKINA Josef              . 7.92    1 (1)     -    -  Radobýl Litoměřice
MIKLOŠ Jiří              9.11.76   10 (2)     2    -  Rusaco Litvínov
MIKOLÁŠ Jan               . 1.89   18 (3)     3    1  Gardenline Litoměřice
MIKOLÁŠ Václav            . 4.86   46 (3)     2    6  Gardenline Litoměřice
MIKSAN Libor            25.10.68    8 (1)     1    -  Indoss Plzeň
MIKULA Milan            22. 7.70    8 (1)     1    -  Konflikt Praha
MIKYSA Lukáš              . 2.89   25 (3)     8    7  Démoni Česká Lípa
MIKYSKA Michal            .  .     15 (1)    10    7  VŠB Ostrava
MILÁČEK Tomáš            3. 6.74    2 (1)     2    -  Pohoda Praha
MILEC Václav            27.10.67    1 (1)     -    -  Kodymka Praha
MILER Milan             29. 8.64    1 (1)     -    -  CF Damned Praha
MINAŘÍK Petr              .  .     15 (1)    14   12  Baník Chomutov
MIRABILE František      30.11.73   13 (2)    12    -  Slavia Liberec, EB Kladno
MÍROVSKÝ Luděk            .  .      4 (1)     2    1  Bulldogs Hodonín
MIŠKEV Jan                . 4.90   23 (3)     4    2  KFV Roub, Jistebník B
MIŠKOVSKÝ David           .  .      4 (2)     3    -  Malibu Mladá Boleslav
MIŠUN Jiří              21.12.50   32 (3)     7    -  Ajax Novesta Zlín
MITÁČ Jan                 . 3.95   52 (4)    14   11  F.A.Zole Česká Lípa
MITROVSKÝ Petr           9. 9.65    1 (1)     -    -  Konflikt Praha
MIŽÁR Jakub               .11.88   62 (4)    15   25  Indoss Plzeň
MLÁDEK Dominik            .  .      6 (1)     6    3  Atraps-Hombres Brno
MLYNÁŘ Bronislav         7. 9.89   22 (2)    10   15  Gamaspol Jeseník
MLYNÁŘ Jan                . 8.85   20 (2)    14    6  UFA Hradec Králové
MOC Bohuslav              . 3.93    1 (1)     -    1  VŠB Ostrava
MOC Radek               11. 8.78    7 (1)     -    -  Alfa Liberec
MOCANU Liviu            14. 8.82   14 (2)     3    -  Michálek Chrudim
MOLNÁR David              . 8.83   19 (1)    11    7  Tatran Jakubčovice
MOLNÁR Kamil              . 6.88   22 (1)     5    8  Tatran Jakubčovice
MOLNÁR Lukáš              .10.86    5 (1)     -    -  TORF-FAZ Pardubice
MONHART Miroslav        11. 2.80   11 (2)     5    2  Materia Sokolov
MONÍK Jaroslav          27.12.78    1 (1)     -    1  UFA Hradec Králové
MONÍK Petr               4. 3.77   47 (3)    17    -  AC Hradec Králové
MORAVEC Jan              1. 3.79    3 (1)     3    -  Lucky Penguins Praha
MORAVEC Libor             .  .     11 (2)     3    -  Delta Real Šumperk
MORAVEC Matouš            .  .     33 (3)    11    6  Delta Real Šumperk
MORAVEC Miloš           11. 4.85  102 (7)    38   22  Boca Chotěboř
MORAVEC Miroslav        26.11.77   22 (2)     4    -  Viktoria Žižkov B
MORAVEC Tomáš           10. 8.80   14 (2)     5    -  Era-pack Chrudim
MORÁVEK Jaromír         14. 8.80    9 (2)     7    5  Olympik Mělník
MORÁVEK Jiří            31. 1.75    8 (2)     -    1  UFA Hradec Králové
MORÁVEK Miloš             . 7.81    8 (2)     -    2  FAZ TORF Pardubice
MORONG Tomáš            26. 2.92   23 (2)     -    1  Gillotina Choceň
MOSLER Dalibor           1. 5.87   11 (1)     3    4  Medvědi Malé Hoštice
MOŠKO Peter              3.12.79   17 (1)    15   10  Balticflora Unt. Teplice
MOTÁK Jiří              26. 7.82   19 (3)     6    -  K-Sport Jindřichův Hradec
MOTÁK Lukáš             15.10.77   88 (6)    46   13  K-Sport J. Hradec, Adamíček ČK
MOTL Marek              26. 8.74   10 (1)     4    -  Bohemians CMF Praha
MOTYČKA Dušan            4. 9.76  116 (7)    34    1  Tomson STŽ a Královo Pole Brno
MOUČKA Jan              14. 9.78   62 (5)    21   17  Pramen Havlíčkův Brod
MOUČKA Petr               .  .      7 (1)     5    1  SB Chrlice
MOUDRÝ Ivan              7. 5.87   11 (1)     4    2  K-Sport Jindřichův Hradec
MOUDRÝ Kamil             2. 5.74   98 (5)    62    -  Ajax Novesta Zlín A
MOUDŘÍK Jan             20. 2.80    1 (1)     -    -  Rohožník Praha
MOULÍK Jiří               .  .     12 (1)     9    3  Arsenal Benešov
MOZGA Pavel             29. 6.73   16 (2)    33    -  1.FC Šumperk
MRAVEC David             5. 9.87    7 (1)     1    -  Gamaspol Jeseník
MRÁZ Jiří                 .  .      6 (2)     -    2  Gamaspol Jeseník
MRÁZ Pavel              31. 8.68    8 (1)     7    2  Selp Praha
MRÁZEK Pavel            25. 7.70   53 (4)    12    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
MRÁZEK Roman            21. 2.75   66 (4)    38    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
MRÁZEK Václav           11. 9.73    7 (1)     3    -  Indoss Plzeň
MRÁZEK Vladislav        13. 2.80    7 (1)     1    -  Helas Brno
MRCEK Zdeněk             6. 6.77   28 (2)     5    -  Indoss Plzeň
MRHA Martin              9.12.70  260 (20)  103   20  Arsenal Benešov
MRIJA Andreas           17. 2.74   66 (4)     9   13  Andy Liberec
MRKLAS Jan                . 5.85    9 (1)     4    3  Dalmach Turnov
MRKVA Aleš               1. 6.76   37 (2)    20    -  Michálek Chrudim
MRKVICA Vítězslav        3. 4.76   46 (3)    15    3  SK Krmelín
MRKVIČKA Václav         22. 1.70   21 (1)     5    -  Lazio Brno
MROZEK Richard            .11.91    1 (1)     -    -  Slávie Havířov
MRŠTINA Bohumil         30. 1.86   45 (5)    34   20  Čechie Slaný
MRVÍK Martin              .  .      4 (2)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
MÜCK Robert             24. 3.66   18 (1)     -    -  Lucky Penguins Praha
MUDRÍK Vladimír         20. 7.82  127 (11)   78   57  Baník OV, Roub, VŠB, Helas
MÜHLFAIT Robert         21.10.82   80 (6)    10   21  Radobýl Litoměřice
MUCHA Aleš                .10.90    2 (1)     1    -  SK Líšeň Brno
MUKANOV Aibek            3. 5.86   19 (1)     4    3  Balticflora Unt. Teplice
MULAČ Jiří               7. 2.83   20 (1)     9    -  Gong České Budějovice
MULAČ Martin             3. 8.71    9 (1)    10    -  Bohemians CMF Praha
MULAČ Robert            26. 3.76   26 (1)    30    -  Bohemians CMF Praha
MULÁČEK Lukáš             .  .     13 (1)     5    3  Čechie Slaný
MÜLLER David              .  .      4 (1)     2    1  Gardenline Litoměřice
MÜLLER David             9.11.80   43 (5)    30   38  SK Kladno, Čechie Slaný
MÜLLER Edvard           27.12.72   65 (4)     1    -  Car system Cheb
MÜLLER Pavel            18.11.71   15 (1)     3    -  Neuk Háječek Prachatice
MÜLLER Petr               . 6.91    5 (1)     1    2  Démoni Česká Lípa
MUSÁLEK Michal           1. 1.66   30 (1)     -    -  Lazio Brno
MUSIAL Roman             7. 9.76    8 (2)    15    4  Mikeska OV, Slávie Havířov
MUSIL David             28. 2.74   74 (6)   105   16  Slavia a Alfa Liberec
MUSIL Jakub             20.10.82    5 (1)     -    -  FT Františkovy lázně
MUSIL Luboš             20. 7.78    2 (1)     2    -  Dino Brno
MUSIL Marcel            11.12.68    6 (2)     2    -  Sport bar Chrlice
MUTŇANSKÝ Petr          24.10.72   15 (1)     3    -  Královo Pole Brno
MUŽÍK Daniel             4. 8.73   35 (2)    28    -  Rusaco Litvínov
MUŽÍK Petr              23.12.86   10 (2)    12    7  Indoss a Protec Plzeň
MYKYTJUK Andrej           .  .      8 (1)     -    -  Amor Lazor Vyškov
MYSLÍK Vladimír         24. 6.78   74 (9)    47   17  Indoss a Sokol NH Plzeň
MYSLIVEC Jaroslav       31. 1.73   10 (4)     6    -  Arsenal Benešov
MYSLIVEC Pavel          15.10.68    2 (1)     1    -  MIKO Žďár nad Sázavou
MYŠÁK Lubomír             . 9.79    1 (1)     -    -  Gillotina Choceň
MYŠÁK Stanislav         12. 2.76   40 (3)     1    4  Bulldogs Hodonín
MYŠKA Jan               19. 6.67   14 (2)     6    -  Kalábek Brno
MYŠKA Pavel             30. 7.83   96 (7)     2    6  Baník OV, VŠB, Spartak Bílovec
MYŠKA Petr              20.10.77   20 (2)     5    -  Michálek Chrudim
NÁDENÍČEK René          15. 8.68   12 (4)     4    -  Kormidlo a Lazio Brno
NÁDENÍČEK Roman         25.11.80   13 (1)     5    -  Tomson STŽ Brno
NÁDRAZSKÝ Radek         29. 8.77   76 (6)    27    4  Indoss Plzeň
NADRCHAL Jiří           14.10.83    8 (3)     9    3  Arsenal Hlinsko
NÁDVORNÍK Roman         21. 3.73   20 (3)     9    -  Rohožník Letňany PřF Praha
NACHTIGAL Lukáš           .  .      7 (1)     -    1  SK Kladno
NACHTIGAL Zdeněk        22. 5.72    3 (1)     -    1  AFC Celtic Kladno
NAJBRT Petr              5. 1.70    5 (2)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
NAJBRT Roman            14. 5.65    3 (1)     3    -  Adamíček Český Krumlov
NÁJEMNÍK Richard        26. 3.75   20 (2)     9    -  Pohoda Praha
NAJMAN Pavel              .  .      1 (1)     -    -  Herd Hradiště
NÁPLAVA Miroslav        20. 4.72   16 (2)     9    -  AC Rose Kadaň
NÁPRSTEK Miloš            . 3.78   17 (2)     1    2  Gardenline Litoměřice
NÁSLER Josef             5. 6.53    4 (1)     -    -  Ajax Cheb
NAVRÁTIL Jakub            . 4.85    1 (1)     -    1  SKP Kolín
NAVRÁTIL Jan             6. 8.80    5 (1)     -    -  Tango Brno
NAVRÁTIL Martin          3.10.76   44 (4)    14    4  Tomson + Kormidlo Brno
NAVRÁTIL Michal          5.10.74    8 (1)     4    -  Krasno Valašské Meziříčí
NAVRÁTIL Milan           8. 8.59    9 (2)     3    -  3P Bosonohy Brno
NAVRÁTIL Petr            2. 2.66   50 (3)    23    -  Dino Brno
NAVRÁTIL Petr           17. 7.82  120 (9)   140   16  Delta-Real a 1.FC Šumperk
NAZARIKOV Anton           . 7.80    3 (1)     1    -  Balticflora Unt. Teplice
NEAR Vítězslav           1. 2.75    6 (1)     2    -  Bohemia Cheb
NEBESKÝ Jaroslav        19. 5.73   13 (2)     1    -  Sport bar Chrlice
NEBOR Filip               .11.90   23 (3)    12    4  KFV Roub, CCM Jistebník B
NEČAS David             27. 1.78   61 (3)    29    -  Letňany PřF Praha
NEČAS Radim             26. 8.69    1 (1)     -    -  K-sport Jindřichův Hradec
NEČEK Vít                 .11.86   23 (2)     -    1  Betis Kadaň
NEČEKAL Milan             .  .     23 (2)     -    1  Herd Hradiště
NEDĚLNÍK Jiří           13. 1.89   84 (7)    41   26  Agromeli Brno
NEDVĚD Dominik          30. 9.91   40 (2)    13    4  Delta Real Šumperk
NEJEDLÝ Petr            ..          1 (1)     4    -  Draci Karlovy Vary
NEJEDLÝ Petr             4. 3.77    5 (1)     7    2  Selp Praha
NEJEZCHLEBA Miroslav    22. 3.82   48 (5)     7    8  Likop Třinec, VŠB Ostrava
NEKARDA Robert           5. 8.77   45 (3)    41   20  Bulldogs Hodonín
NEKOLA Petr             22. 6.83    9 (2)     -    -  Rohožník Letňany PřF Praha
NEKOVAŘÍK Filip           .  .      2 (1)     1    -  TORF FAZ Pardubice
NĚMEC Daniel            13.11.74    2 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
NĚMEC Daniel            30. 9.81   27 (2)     -    2  United Frýdek-Místek
NĚMEC David             25. 2.78    8 (1)     2    -  Era-pack Chrudim
NĚMEC Jakub             22. 7.83  105 (7)    33   20  Mělník, Viktoria Žižkov B
NĚMEC Jan                 .11.93   17 (4)     4    7  Gamaspol Jeseník
NĚMEC Jiří               5. 4.63    2 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
NĚMEC Josef             28.11.82   65 (5)    99   77  Zlej se(n) a Andy Liberec
NĚMEC Libor              8.11.78   20 (4)    24    7  Kormidlo Brno
NĚMEC Lukáš               . 7.83   19 (2)     4    8  Kalábek Brno
NĚMEC Marek               .  .     16 (1)     8    7  Terasy Praha
NĚMEC Martin              . 9.88   17 (1)     7    4  Kalábek Brno
NĚMEC Martin            27. 7.75    1 (1)     -    -  Atlantic Rakovník
NĚMEC Nikola              .11.90    2 (1)     -    -  SK Líšeň Brno
NĚMEC Pavel               .  .      1 (1)     -    -  Baník Ostrava
NĚMEC Pavel             18. 3.77    7 (3)     2    -  CCM Jistebník B, SME OV
NĚMEC Petr                . 5.86   10 (2)     2    1  FAZ TORF Pardubice
NĚMEC Roman             30. 4.81   12 (3)     1    1  VŠB Ostrava
NĚMECKÝ Bořivoj          3. 7.70   10 (1)    10    -  Konflikt Praha
NĚMEČEK Jaroslav        18. 1.61    2 (1)     1    -  Botafogo Mladá Boleslav
NĚMEČEK Jiří            14. 4.75   21 (2)     2    3  Kalábek Brno
NĚMEČEK Jiří            10. 4.52    4 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
NĚMEČEK Jiří             4. 1.73    3 (1)     5    -  Neuk Háječek Prachatice
NĚMEČEK Lukáš            5. 1.78   31 (2)     9    4  Kalábek Brno
NĚMEČEK Marek           28. 3.79    6 (1)     5    -  Geodetické sdružení Příbram
NĚMEČEK Vlastimil       13. 1.85    9 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
NEMETH Ivan             20. 8.65    3 (1)     -    -  Hellas tour Brno
NEMETH Josef            25.11.76    4 (1)     -    -  Lazor Vyškov
NENIČKA Dominik         24. 8.90   25 (4)     3    7  K-Pedros Tábor
NENIČKA Lukáš           13.12.77   32 (2)     6    -  VŠB Ostrava
NEPOVÍM Petr            17. 5.75    4 (1)     -    -  Nadoraz a Geodet Rváčov
NEPOVÍM Tomáš           22. 6.76    6 (1)     -    -  ESTE Pardubice
NEPPL Michal              . 7.88   18 (1)    21    9  UFA Hradec Králové
NERADA Libor             7. 9.72   14 (1)    14    -  Slza Znojmo
NERADA Radek            14.11.68   15 (1)     3    -  Slza Znojmo
NESHYBA Roman           23.11.76   12 (1)     3    -  Lucky Penguins Praha
NESVADBA Lukáš            .  .     16 (3)     5    2  Nasan Okruh NL Brno
NEŠPOR Rostislav        19. 3.65    2 (1)     -    -  Dino Brno
NEŠPOR Stanislav         6. 8.66   43 (2)     8    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
NETOLICKÝ Petr          22. 3.64    4 (1)     -    -  Dekora Hlinsko
NETOLICKÝ Roman         23. 3.87   17 (1)    11    4  Arsenal Hlinsko
NETOPIL Radim            8. 6.79  124 (9)     1    6  Delta-Real Šumperk
NETREFA Pavel           23.11.78   48 (5)    24    -  Ebárna Boys Kladno
NETRVAL Jakub             .  .     15 (2)     5    5  Herd Hradiště
NEUDECKER Michal          .12.89   15 (1)     8    2  Květnice Tišnov
NEUMAN Jiří             31. 8.85   14 (2)     2    1  Jerevan Slavičín
NEUMAN Ondřej            7. 7.80   91 (5)    85   61  Olympik Mělník, Andy Liberec
NEUMAN Vladimír         24. 2.75   40 (5)    17   13  Slávie Havířov
NEUMANN Marek             .  .     31 (2)    28   21  Baník Ostrava
NEUMANN Tomáš           22. 9.70    1 (1)     1    -  AC Rose Kadaň
NEVAŘIL Petr            26. 4.82    3 (1)     1    -  Letňany PřF Praha
NEVĚDĚL Pavel           26. 1.73   59 (5)    27    -  Tomson STŽ Brno
NEVOSAD Jakub             .  .     11 (1)     7    6  TEX-COLOR Písek
NEVRLÝ Daniel           20. 9.75   13 (1)    19    -  Man Ostrava
NEVŘALA Michal            .  .     25 (2)     -    1  UTB Zlín
NEVYHOŠTĚNÝ Michal      24. 2.65    4 (1)     8    -  Alfa Liberec
NEZDARA Luděk           23. 5.67    1 (1)     -    -  Dalmach Turnov
NICKLAS Marek             .  .      4 (1)     2    2  Materia Sokolov
NIKO Viliam             30. 9.69    5 (2)     9    -  TS Bakov nad Jizerou
NIKODÉM Jiří              . 7.87   11 (2)     -    -  TEX-COLOR Písek
NIMRICHTER Martin        5. 4.75    7 (3)     1    -  Ceto Brno
NITSCHE Petr            23. 1.81   31 (4)    20    8  Arsenal Benešov
NOBST Dominik             .  .     10 (1)    18    6  Baník Chomutov
NODI Alex                1. 9.73    5 (1)     3    -  AC Rose Kadaň
NOGA Lukáš                .10.86    9 (2)     4    2  Likop Třinec
NOGA Zdeněk             25.10.68    4 (1)     7    -  GKS MOND Třinec
NOGRÁDY Zoltán          13.11.70    6 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
NOHÁČEK Petr             6. 7.77   21 (4)     -    4  Protec Plzeň
NOHAVA Petr             21.11.63   17 (2)     5    -  Lucky Penguins Praha
NOHEJL Tomáš             8. 3.67    4 (1)     2    -  Konflikt Praha
NOHÝNEK Stanislav        2. 8.83    4 (1)     4    2  FC '83 Příbram
NOSÁL Pavel             20. 5.73   39 (2)    10    -  Rusaco Litvínov
NOSKO Martin              .11.86   82 (6)    66   48  Agromeli Brno
NOVÁČEK Jan               . 1.88   38 (2)    25   21  TEX-COLOR Písek
NOVÁK Bohumil           19. 5.80    9 (2)     4    -  Sparta a RSC Čechie Slaný
NOVÁK Daniel            11. 5.67   11 (1)     2    -  Mikeska Ostrava
NOVÁK David             11. 1.79    9 (3)     4    3  Motáček Plzeň
NOVÁK František          8. 8.78   47 (4)    13    4  Atlantic Rakovník
NOVÁK Jakub             12. 3.87   64 (5)    28   20  Agromeli Brno, Chrlice
NOVÁK Jaroslav          29. 3.64   38 (4)     8    -  TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Jaroslav          15. 5.69    2 (1)     1    -  TJ Borek
NOVÁK Jaroslav           6. 1.74    4 (1)     1    -  Michálek Chrudim
NOVÁK Jiří               7. 9.73   38 (2)    12    -  Sparta Slaný
NOVÁK Jiří              29. 8.78    7 (1)     5    -  Alfa Liberec
NOVÁK Jiří                .11.84   12 (2)     5    1  FAZ TORF Pardubice
NOVÁK Jiří                .12.93  105 (6)    66   51  Baník Chomutov, Betis Kadaň
NOVÁK Josef             18. 9.63  167 (10)   70   36  Agromeli a Dino Brno A + B
NOVÁK Josef             29. 1.66    1 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
NOVÁK Josef             11. 3.77   14 (2)    14    6  1.HFC Ústí nad Labem
NOVÁK Josef             29. 2.92   50 (3)    12   21  SK Volfířov
NOVÁK Libor             18. 7.79    1 (1)     -    -  TS Bakov n/J
NOVÁK Lukáš               .  .      1 (1)     -    -  Amor-Lazor Vyškov
NOVÁK Marek             10. 6.73    3 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
NOVÁK Martin            31.10.78   27 (3)    19    -  1.FC Šumperk, Zábřeh n.M.
NOVÁK Martin            20. 2.81    9 (1)     6    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
NOVÁK Martin            15. 4.87    3 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
NOVÁK Michal              .  .     19 (1)     -    1  Betis Kadaň
NOVÁK Michal             1. 5.72   34 (2)    58    -  Kodymka Praha
NOVÁK Michal            25. 4.82   28 (3)     3    -  Ajax Novesta Zlín
NOVÁK Milan             20.12.64    1 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
NOVÁK Milan             20. 4.67    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
NOVÁK Miloš             30. 9.53   26 (2)    30    -  Botafogo Mladá Boleslav
NOVÁK Miroslav          26.12.82   19 (2)    10    4  Draci Karlovy Vary
NOVÁK Oldřich           22. 3.79    3 (2)     2    1  Arsenal Benešov
NOVÁK Ondřej            12.12.78    1 (1)     -    -  Lucky Penguins Praha
NOVÁK Pavel             25. 1.75    4 (2)     3    1  Selp Praha
NOVÁK Petr              15. 2.69   40 (3)    24    -  TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Petr              16.10.81   64 (5)    35   30  Arsenal Hlinsko, Era-pack
NOVÁK Radek               .  .      9 (1)     -    -  Betis Kadaň
NOVÁK Radek               .  .      8 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
NOVÁK Radek             21. 6.87    3 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
NOVÁK Richard            6. 1.74    4 (1)     -    -  Michálek Chrudim
NOVÁK Roman             28. 8.72   47 (2)    17    -  KLC Klobuky
NOVÁK Tomáš               .10.85   10 (2)     4    1  Gillotina Choceň
NOVÁK Tomáš               . 2.93    4 (2)     -    -  KFV Roub Vítkovice
NOVÁK Václav            27. 3.85    2 (1)     -    -  K-Sport Jindřichův Hradec
NOVÁK Vladimír            .10.88   56 (4)    12    7  Gamaspol Jeseník
NOVIKOV Oleg            26. 2.72    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
NOVOTNÝ Filip             . 8.95    7 (2)     3    3  Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Ivan            20.11.65   13 (4)     7    -  SME a Mikeska Ostrava B
NOVOTNÝ Jakub             . 6.94   10 (2)     5    7  Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Jan               .  .     16 (1)    11    4  Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Jiří            12. 7.88    1 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
NOVOTNÝ Josef           30.11.66    1 (1)     -    1  K-sport Jindřichův Hradec
NOVOTNÝ Josef           21. 3.72   57 (5)    20    6  Hlinsko, Nador + Geod, J.Hradec
NOVOTNÝ Josef           23. 9.76   23 (2)     8    -  Letňany PřF Praha
NOVOTNÝ Ladislav          .  .      1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
NOVOTNÝ Libor           26. 1.74  209 (12)  216   76  Tomson STŽ Brno
NOVOTNÝ Luděk           15. 5.77   28 (2)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
NOVOTNÝ Michal           9. 5.71    5 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
NOVOTNÝ Miroslav          .  .      1 (1)     -    1  TEX-COLOR Písek
NOVOTNÝ Miroslav        14. 9.84  108 (6)    59   43  Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Ondřej          19. 5.88   20 (2)    21   11  Alfa Liberec
NOVOTNÝ Pavel           12. 3.67   53 (4)    65    8  Nejzbach VM B, Gillotina Choceň
NOVOTNÝ Pavel           25. 3.67   23 (1)     2    -  Sampdoria Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Pavel           16.12.79   19 (2)     5    -  Elfetex Plzeň
NOVOTNÝ Pavel	        13.10.80   25 (3)    31    2  Delta-Real Šumperk
NOVOTNÝ Pavel           13. 8.90   80 (6)    67   48  Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Pavel             . 3.95    1 (1)     -    1  Olympik Mělník
NOVOTNÝ Petr             1. 6.67   15 (5)     8    -  Arsenal Benešov
NOVOTNÝ Petr              .  .      7 (1)     7    4  Zlej se(n) Liberec
NOVOTNÝ Petr            30.12.85   33 (2)     1    2  Alfa Liberec
NOVOTNÝ Štefan          10. 2.89    6 (2)     -    -  Dukla a Bulldogs Hodonín
NOVOTNÝ Tomáš            4. 9.70    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
NOVOTNÝ Tomáš           28. 4.87   56 (6)    43   23  Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Václav            .  .      1 (1)     -    -  Amor Vyškov
NOVOTNÝ Vladimír          .  .     16 (1)     5    2  Gillotina Choceň
NOVOTNÝ Vladimír        27. 9.72   50 (5)    30    -  Delta-Real Šumperk
NOVÝ Jaromír            25. 5.73   18 (1)     5    -  Neuk Háječek Prachatice
NOVÝ Jiří               14. 4.83    9 (2)     -    -  Elfetex Plzeň
NOVÝ Martin              9. 5.77   88 (9)    77   10  SK Kladno
NOVÝ Michal               .12.89    7 (1)     -    -  Betis Kadaň
NOVÝ Milan              22. 1.76    4 (1)     3    -  3P Bosonohy Brno
NOVÝ Petr                 .  .     20 (1)    36   37  Baník Chomutov
NOVÝ Tomáš              20.10.79   64 (4)     -    2  Likop Třinec
NOŽIČKA Stanislav        9.12.74   71 (3)     -    -  AC Hradec Králové
NOŽKA Lukáš             26. 9.86   33 (2)    21   13  Goll Běloves
NUDERA Jakub              . 1.89    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
OBERREITER Lukáš         5. 7.86    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
OBEŠLO František        29. 5.77    4 (2)     4    1  Materia Sokolov
OBEŠLO Stanislav        16. 7.66   54 (3)    22    -  Pohoda a Rohožník Letňany Praha
OBRÁZEK Josef           26.10.84    6 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
OBRUČA Lukáš              .  .     12 (1)     2    1  Amor Vyškov
OCELÍK Aleš               . 7.85    1 (1)     -    -  Jerevan Slavičín
OCELÍK Jaroslav           . 3.82    7 (1)     2    1  Jerevan Slavičín
OCELÍK Michal           17. 2.88   17 (2)     4    2  Jerevan Slavičín
OCIEPA Mieczyslaw       24. 8.84   15 (1)     7    7  Kalábek Brno
OČADLÍK Daniel          11. 2.88   57 (3)    20    9  Likop Třinec
OČENÁŠ Josef            22. 5.66    2 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
ODSTRČIL Čestmír        19. 6.63   25 (2)    14    -  Kodymka Praha
ODVÁŘKA Martin           4. 8.88   51 (7)    52   37  Boca Chotěboř
ODVÁŘKA Radek           11. 3.86   67 (5)    17   14  Boca Chotěboř
ODZIONEK Rostislav       3.11.61   12 (1)     2    -  Man Ostrava
OHAINKA Jaroslav        31. 3.74    3 (1)     -    -  3P Bosonohy Brno
OHÁŇKA Tomáš              . 3.78    1 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
OHNĚNÍK Jiří            16. 5.77    3 (1)     1    -  Combix Ústí nad Labem
OHNSORG Vít              8. 4.82   40 (4)    27   11  Pramen Havlíčkův Brod
OKLEŠTĚK Lukáš          13. 8.81   17 (4)     2    1  Delta-Real a 1.FC Šumperk
OLIVA Petr              23.10.87    1 (1)     -    -  TS Bakov n/J
OLŠA Michal             26. 6.71  105 (9)    65    -  Ivančice, Kormidlo a Ceto Brno
OLŠOVSKÝ Viktor           .  .     12 (1)     -    -  Baník Ostrava
ONDEREK Tomáš           21.12.74  130 (10)   69   52  Slávia Havířov
ONDRA Petr              14. 5.62   14 (1)     8    -  Lazor Vyškov
ONDRÁČEK Jaroslav       11. 6.63    6 (1)     -    -  Alfa Liberec
ONDRAČKA Lukáš          11. 6.85    1 (1)     -    1  FC ´83 Příbram
ONDRAČKA Michal          4. 5.83   18 (2)     1    3  FC ´83 a GS Příbram
ONDRASZEK Tomáš          7.11.85   19 (1)     -    -  Betas Třinec
ONDRUŠ Dušan              . 1.92   32 (2)    13   14  VŠB Ostrava
OPÁLKA Petr               . 8.90   25 (2)     1    2  Jistebník B
OPAVA Pavel             28. 8.70   43 (5)     1    -  Elfetex Plzeň
OPLUŠTIL Jan            26. 6.93   60 (5)    41   32  Likop Třinec
OPRAVIL Zdeněk          16. 3.75   70 (8)    61   27  Delta-Real a 1.FC Šumperk
OPRCHAL Zbyněk          10.11.84   17 (2)    14    5  Sport bar Chrlice
ORAVA Radim             30.11.77   21 (1)     1    -  Krasno Valašské Meziříčí
ORAVEC Jan               3. 4.83   23 (2)     5    3  Amor Vyškov, Kalábek Brno
OREL Jaroslav             .12.97    1 (1)     -    -  Gamaspol Jeseník
OREM Štefan               .  .     15 (1)     3    2  Ludis Třebenice
ORLÍČEK Jiří            18. 3.59   54 (3)    24    -  Bohemia České Budějovice
OROS Miroslav            1. 1.76   65 (3)    59    -  Hekto Nové Město na Moravě
ORT Jiří                  . 7.73    3 (2)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
OSECKÝ Vojtěch           7. 5.74    1 (1)     -    -  Nasan okruh Brno
OSMANOVIČ Edin           5. 4.68    6 (1)     4    -  TS Bakov nad Jizerou
OŠKERA Dušan            12.12.74   64 (3)    15    -  Ajax Novesta Zlín
OTAVA Zdeněk             1. 8.83   11 (2)     8    4  Jerevan Slavičín
OTCOVSKÝ Tomáš          11. 5.75    5 (1)     1    -  Letňany PřF Praha
OTCOVSKÝ Robert          2. 7.74    6 (4)     1    -  Atlantic Rakovník
OTRADOVSKÝ Tomáš          . 1.91    4 (2)     -    -  Agromeli Brno
OTTL Milan              27. 5.66   15 (2)    15    -  Arsenal Benešov
OUTRATA Pavel           22. 1.84   87 (6)   104   40  Agromeli a Tango Brno
OUTRATA Roman             .  .      1 (1)     -    -  Agromeli Brno
OVČAČÍK Jan             18. 5.93    6 (1)     3    2  Helas Brno
PABIŠKA Martin          17.10.71  102 (7)     -    2  Tábor, J.Hradec, Alfa, Rakovník
PACÁK Aleš                . 3.87    4 (1)     1    1  Agromeli Brno
PÁCAL Robert             7. 5.75   12 (3)     -    -  Ceto Brno
PACÍK Miroslav          17. 2.73   22 (2)     5    3  1.HFC Ústí n/L
PADYCH Jakub              .  .     16 (2)    10    2  Jistebník B
PAGÁČ Andrej             5. 6.88    2 (1)     2    1  Tango B Brno
PAGÁČ Martin              . 8.76   52 (4)     -    3  SK Líšeň Brno
PACHL Christian           . 6.94    1 (1)     -    -  Gillotina Choceň
PAKOSTA Filip           11.12.77  162 (10)  117   22  Tomson STŽ Brno
PALAŠČÁK Aleš           26. 4.73   66 (6)     7    2  Alfa Liberec
PALAŠČÁK Petr           24. 4.68    6 (1)     1    -  Alfa Liberec
PALDUS Michal             .  .      4 (2)     1    -  GMM Jablonec n/S
PALEČEK Martin            . 3.69   34 (2)     3   12  Démoni Česká Lípa
PÁLINKÁŠ Robert          7.12.84   74 (5)    20    6  Betis Kadaň
PALLA Sebastian           . 9.92   34 (3)    12   16  Amor Vyškov
PALLA Tomáš             17. 1.76   50 (2)     -    -  IFT C. B, Megas Frenštát p/R
PALOUNEK Karel          16. 8.69   20 (2)    12    1  Dalmach Turnov
PALÚCH Milan              . 5.81    6 (1)     5    -  Medvědi Malé Hoštice
PALUS David             31. 3.80    2 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
PÁNEK Dominik             .  .     15 (1)    11    5  VŠB Ostrava
PÁNEK Oldřich           17. 3.78   10 (2)     3    1  Selp Praha
PANGRÁC Michal          24. 7.68  160 (9)    69    1  SKP Kolín, Rohož. Letň. Praha
PANOVSKÝ Lukáš           3. 5.86   50 (3)    12    5  Květnice Tišnov
PANTÁLEK Lukáš            .12.92   17 (1)     3    1  UTB Zlín
PANTUČEK Václav         17.10.64   18 (1)    10    -  Helas Brno
PANÝREK David           29. 4.87    2 (1)     -    -  Selp Praha
PAPÍRNÍK Marek          19. 7.85    2 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
PÁRA Petr                 .  .     25 (1)     7    6  FK Mladá Boleslav
PÁRAL Josef              5. 2.66    2 (1)     -    -  Konflikt Praha
PÁRAL Karel               . 2.84   13 (2)     5    2  Slavia Liberec
PARDUBSKÝ Miloslav      15. 2.69    4 (2)     1    -  AC Rose Kadaň
PARFUS František        30. 6.65   11 (2)     3    -  3P Bosonohy Brno
PAROBEK Aleš              .  .     37 (3)     2    -  Tango Hodonín B
PAROBEK Roman             .  .      3 (1)     -    -  Dukla Hodonín
PAROULEK Ludvík         28. 3.78    8 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
PARPEL Vladimír         25. 3.85    1 (1)     2    -  Atlantic Rakovník
PARTYSCH Miroslav       21. 1.83    1 (1)     -    -  1.FC Šumperk
PARTYŠ Zdeněk           17. 3.83    3 (1)     1    1  Tango Brno
PAŘENICA Radim            . 3.88   23 (2)    33   15  KFV Roub, United F-M
PAŘÍZEK Michal            . 4.92   90 (6)    60   31  Dalmach Turnov
PASECKÝ Petr            19. 7.72    1 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
PASEKA Jaroslav           . 1.89   47 (4)    42   21  Combix Ústí n/L
PASTUCHA Michael         3. 5.89   21 (6)     6    -  Slávie Havířov
PASTVA Antonín          28.10.82   41 (3)    16    -  VVM-IPSO Bílovec
PASTVA Tomáš             6. 4.82   81 (6)    28   10  SK Líšeň a Tango Brno
PASTYRYK Jan            16. 9.79   30 (3)    37    -  Geodetické sdružení Příbram
PASTYŘÍK Petr           14. 4.74    4 (1)     2    2  Jerevan Slavičín
PAŠTĚKA Martin            .  .     10 (2)     -    -  Amor Vyškov
PATAČÍK Dušan            9. 1.67   53 (3)    16    -  Spartak Bílovec
PATÁK Jaroslav          17. 4.70   49 (2)    40    -  Santa Fé Benešov
PÁTEK Petr               5.10.87   97 (10)    -   19  Boca Chotěboř, Alfa Liberec
PATKA Karel             15.11.87    6 (3)     -    1  Radobýl Litoměřice
PAULE Petr              25. 6.77    4 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
PAULE Roman             14. 5.74   19 (1)     4    -  Neuk Háječek Prachatice
PAULUS Václav           14.11.68   64 (6)     1    -  Adamíček Český Krumlov
PÁV Ondřej                . 5.88    7 (2)     8    2  Arsenal Benešov
PAVELKA Aleš              . 7.84   17 (1)     -    4  Tatran Jakubčovice
PAVELKA Rostislav        7.10.76   22 (2)    11    -  Kormidlo Brno
PÁVIŠ Richard           15.10.78    9 (2)     1    -  Kalábek Brno
PAVLÁSEK Josef          22. 7.83    9 (2)     7    8  Indoss Plzeň
PAVLICA Jan               . 2.92   37 (2)    28   13  Betis Kadaň
PAVLICA Zbyněk          24. 1.66    9 (2)     3    -  Bohemia České Budějovice
PAVLÍČEK Jiří           14.10.75   54 (3)    18    3  Květnice Tišnov
PAVLÍČEK Michal         12. 7.79   58 (3)    29    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
PAVLÍČEK Petr           31. 5.72    1 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
PAVLÍČEK Radim            .10.90    5 (2)     -    -  Démoni Česká Lípa
PAVLÍK Jan               5. 5.59   14 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín B
PAVLÍK Jan                .  .     17 (1)     5    4  Olympik Mělník
PAVLÍK Marek            28. 5.75   18 (1)    14    -  Helas Brno
PAVLÍK Miroslav         23. 7.50   76 (5)    36   11  Arsenal Benešov
PAVLÍK Miroslav         18. 6.78   93 (8)    56   36  Arsenal Benešov
PAVLÍK Tomáš              .  .      1 (1)     1    -  Olympik Mělník
PAZDERNÍK Jakub         13. 7.90    1 (1)     -    -  FC '83  Příbram
PECA Ladislav           26. 4.73   47 (2)    20    -  Rusaco Litvínov
PECKA Josef              5.11.72   27 (5)     1    2  Dalmach Turnov
PECKA Miroslav           4.12.87   11 (2)     6    4  Materia Sokolov
PECKA Tomáš               . 7.96    1 (1)     -    -  Dalmach Turnov
PECL Roman              29. 7.73    8 (1)     4    -  Lazor Vyškov
PEČENÝ Martin           29. 9.69   65 (3)    49    -  Bohemia České Budějovice
PEER Richard            13. 8.80   30 (2)    22    -  Viktoria Žižkov B
PECH Václav             14. 1.64   20 (1)     2    -  Lazor Vyškov
PECHÁČEK Filip          15. 4.78    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
PECHÁČEK Miroslav        7.10.76    1 (1)     -    -  Terasy Praha
PECHANEC Ondřej           .  .      4 (3)     1    1  Malibu Mladá Boleslav
PECHAR Tomáš            17. 6.85   21 (2)    24   12  Kmochův odkaz Praha
PECHR Jiří                .  .      2 (1)     -    -  Jerigo Plzeň
PEIGER Lumír             1. 6.69    1 (1)     -    -  Megas Frenštát pod Radhoštěm
PEINELT Jan              8.11.90   13 (3)     3    4  Betis Kadaň
PEJCHAL Jan              4. 5.83   19 (2)    12   15  Goll Běloves
PEKÁČ Jan               23. 3.90   30 (2)    19    5  Tango Brno B
PEKÁREK Jiří            12. 5.68   20 (1)    16    -  Sampdoria Ústí nad Labem
PEKÁREK Luboš           21. 7.68    7 (1)     3    -  Sampdoria Ústí nad Labem
PEKÁREK Zdeněk            .  .      9 (1)     -    1  Nasan okruh Brno
PEKAŘ Petr                . 5.86   22 (2)     7    4  Dalmach Turnov
PĚKNICE Matěj            5. 3.87   10 (1)     3    2  K-Pedros Tábor
PEKNÍK Tomáš              .  .     19 (1)     5    8  Jerigo Plzeň
PĚKNÝ Petr              13. 4.77    3 (1)     -    2  SKP Kolín
PELÁN Radek               .  .     11 (1)     2    1  Baník Ostrava
PELANT Jiří             30. 9.78   23 (2)    14    -  Botafogo MB, Mnichovo Hradiště
PELC Antonín             9.12.64   31 (2)     8    -  Ebárna Boys Kladno
PELIKÁN Zdeněk          14. 7.71   11 (2)     3    -  3P Bosonohy Brno
PELLER Stanislav         9. 4.65   88 (6)    35    -  Arsenal Benešov
PERESTJUK David           .  .      1 (1)     -    -  United Kadaň
PERGL Martin             1. 8.73   60 (5)     -    -  Ebárna Boys Kladno
PERGL Michal            14.11.74    4 (1)     3    2  Selp Praha
PERGL Pavel             14.11.77    6 (1)     4    7  Selp Praha
PERGL Petr              24. 8.69    3 (1)     -    -  Čechie ZM Praha
PERL David                . 6.91   19 (1)     7    3  Sokol Dobřichovice
PERNICA Přemysl          6.12.81   75 (6)    30   21  SK Líšeň, SB Chrlice
PERNICA Radek           18.11.77    8 (2)     3    2  Sport bar Chrlice
PEŘINA David            29. 8.76   37 (2)    41   32  Materia Sokolov
PEŠEK Ivan              21.12.67    2 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
PEŠEK Martin              .  .      1 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
PEŠEK Zdeněk            14.11.69   30 (4)     7    -  Arsenal Benešov
PEŠÍR Tomáš             30. 5.81   32 (3)    54   30  Gardenline Litoměřice
PEŠKA Lukáš             11. 5.91   39 (4)     8   13  Agromeli a Tango A+B
PEŠKAR Jaroslav         22. 1.88   19 (1)    25    9  Andy Liberec
PEŠTUKA Jan             20. 7.65    9 (2)     2    -  AC Rose Kadaň
PETEREK Karel            5. 1.76   13 (1)     8    -  SFK Cheb
PETERKA Jan              2. 6.81   15 (1)     -    -  Balticflora Unt. Teplice
PETERKA Tomáš            8. 5.80   20 (1)    15    -  Gong České Budějovice
PETEŘÍK Tomáš             . 1.80   17 (2)    12    3  Indoss Plzeň
PETÍK Ladislav           5. 2.85    3 (1)     -    -  FT Františkovy lázně
PĚTIOKÝ Tomáš             . 5.92    1 (1)     2    -  Démoni Česká Lípa
PETLACH Antonín           .11.70    4 (2)     1    -  Amor Vyškov
PETLACH Martin            . 7.91   30 (3)    12   12  Amor Vyškov
PETLACH Pavel           19. 4.65   11 (1)     4    -  Ajax Novesta Zlín B
PETR Jiří                 . 3.66    9 (2)     -    -  United Frýdek-Místek
PETR Hynek              20. 5.68   33 (3)     6    -  MIKO Žďár nad Sázavou
PETR Martin             16. 3.75    3 (2)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
PETR Zdeněk             16. 5.84   10 (1)     6    -  VVM-IPSO Bílovec
PETRÁK Bronislav        10. 2.84    1 (1)     -    -  FT Františkovy lázně
PETRÁK Igor               .  .      6 (1)     -    1  Tango Hodonín B
PETRÁK Jan               1.10.83    3 (1)     -    -  Vojenské lesy Praha
PETRÁŇ Daniel           24. 5.79   12 (2)     4    -  Geodetické sdružení Příbram
PETRÁŠ Eduard           12. 4.65   48 (5)     -    -  Slávia Havířov
PETROVIČ Michal         30. 4.77   66 (5)    30    -  VVM-IPSO Bílovec
PETROVSKÝ Luděk         21. 1.69   18 (2)     -    1  SK Líšeň + 3P Bosonohy Brno
PETRŮSEK David            .  .      9 (1)     2    2  UTB Zlín
PETRŽELKA Dalibor       15. 1.84   98 (5)    35   30  Komax Kunčice, VŠB Ostrava
PETŘÍK Jan              13.11.77    8 (2)     1    1  1.HFC Ústí n/L
PETŘÍK Josef            18. 9.80   50 (8)    73   52  Dalmach Turnov
PETŘÍK Martin           18. 3.68   22 (2)    20    -  UFA + Nemesis Hr.Králové
PETŘIVALSKÝ Aleš        13. 4.85   19 (4)    11    5  Slávia Havířov
PFAF Michal              5.11.76    4 (1)     1    -  Vojenské Lesy Praha
PFEIFER Leoš            24. 2.70   25 (1)    15    -  Lazio Brno
PFEIFER Vlastimil       24. 2.70    1 (1)     -    -  ESTE Pardubice
PCHÁLEK Petr             6.10.66   28 (2)     3    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
PICEK Tomáš              3. 4.75    8 (2)     -    1  TS Bakov n/J
PICKA Aleš               1.10.71   14 (1)     2    -  Nadoraz a Geodet Rváčov
PICKA Pavel              9.11.70   40 (3)     -    1  K-Sport Jindřichův Hradec
PICKA Pavel               . 9.86    2 (1)     -    3  TEX-COLOR Písek
PÍCHA Jakub               . 7.91    9 (2)     8    5  Radobýl Litoměřice
PIKULÍK Vlastimil       12. 7.81    2 (1)     -    -  CCM Jistebník B
PILAŘ Luboš              5. 3.73   73 (4)    25    -  ESTE a TORF-ESTE Pardubice
PILAŘ Tomáš              5. 8.76   17 (3)    23    1  Alfa Liberec
PILÍK Pavel               .  .     11 (1)    15   12  ISŠ Příbram
PILÍK Tomáš               .  .      3 (1)    11    2  ISŠ Příbram
PILLER David            19.12.83    4 (1)     -    -  Kmochův odkaz Praha
PILMAN Patrik           11.12.86    2 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
PILNÝ Pavel              7. 2.86   32 (2)     8    7  Nejzbach Vysoké Mýto B
PILOUS Marek             2. 8.88   40 (4)     -    1  Slávia Havířov
PILZ Karel              11. 3.85    7 (2)     3    1  FC Mnichovo Hradiště
PINC Dušan               1.10.68   73 (3)    14    -  KLC Klobuky
PINDRYČ Radim           24.10.82   10 (1)     7    -  Ajax Novesta Zlín
PIŇO Tibor              26.10.84   20 (2)     9    4  VŠB Ostrava, Delta-Real Šumperk
PÍSAŘ Tomáš               . 3.89   14 (2)     5    2  Gardenline Litoměřice
PISKOŘ Dominik            .  .      4 (1)     1    -  Baník Ostrava
PITHART Patrik          17. 6.75   11 (1)    13    -  ESTE Pardubice
PITLOUN Stanislav         .  .      6 (1)     3    -  Malibu Mladá Boleslav
PITRA Přemysl           25. 1.79    9 (2)     2    -  Michálek Chrudim
PITRUN Antonín          26.12.68   72 (4)    30    -  Hekto Nové Město na Moravě
PITZINGER Josef          8. 4.79   23 (4)     4    3  Dukla + Bulldogs Hodonín
PIZUR Jaroslav            .  .      5 (1)     -    -  Egretta Bílovice
PIŽL Julius              2.12.77   14 (1)    12    -  Arsenal Hlinsko
PLACÁK David            22. 2.80   47 (5)    34   20  UFA Hradec Králové
PLAČEK Jiří             23.11.65   15 (1)     -    -  Slza Znojmo
PLACHÝ Jaroslav         23.10.73   33 (4)    21    -  1.FC a Delta-Real Šumperk
PLACHÝ Tomáš             4. 8.90   34 (3)     -   12  FK Volfířov
PLECHATÝ Tomáš            .  .      1 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
PLEŠKO Lukáš            21. 5.77   27 (6)    20    6  Indoss Plzeň
PLETICHA Jan            18. 4.74   24 (5)    11    1  Indoss Plzeň
PLETICHA Jan            18. 5.78   21 (2)    12    -  Ebárna Boys Kladno
PLEYER Petr             18.11.83    1 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
PLHÁK Gustav            20. 2.80    2 (1)     -    -  Květnice Tišnov
PLHÁK Patrik            26.10.88  118 (7)   117  109  Gamaspol Jeseník
PLIC Ondřej               . 3.91    7 (2)     4    2  TEX-COLOR Písek
PLINTOVIČ Petr          29. 4.84   26 (4)     8    4  Malibu MB, TS Bakov n/J
PLISKA Martin            4. 9.77   59 (8)    36   14  VŠB Ostrava
PLOCHÝ Michal             .  .     15 (1)     2    3  Démoni Česká Lípa
PLUCHA Tomáš            29. 3.70    6 (2)     6    -  Čechie ZM Praha
PLUSCHKE Daniel         30. 5.72    2 (1)     2    -  Medvědi Malé Hoštice
PLYER Lukáš              2. 9.83   14 (1)     5    5  Slávia Havířov
PLZÁK Michal              . 5.92   20 (1)     3    -  Sokol Dobřichovice
PODAL Lukáš             25. 5.90   49 (3)    19   11  Květnice Tišnov
PODANÝ Michal           26. 6.79    1 (1)     -    -  Michálek Chrudim
PODBORSKÝ Tomáš         27.11.82    4 (1)     -    -  Květnice Tišnov
PODEŠVA Ivan            17. 5.67   38 (3)    24    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
PODHORSKÝ Roman         21. 6.66   24 (1)     7    -  CF Damned Praha
PODLENA Jakub            3. 4.84    1 (1)     1    -  FC ´83 Příbram
PODLIPSKÝ Miroslav        .  .     22 (1)     2    1  Herd Hradiště
PODMAJERSKÝ Miroslav    15. 1.78   16 (2)    23    8  Nejzbach Vysoké Mýto B
PODOLNÍK Jiří             .11.89   14 (1)    11    8  UFA Hradec Králové
PODRAZIL Radek          26.12.73    3 (1)     -    -  Alfa Liberec
PODRAZIL Tomáš          28. 6.77    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
PODRAZKÝ Miroslav       18. 8.84    3 (1)     6    -  Viktoria Žižkov B
PODROUŽEK Jiří          13. 4.77   24 (3)    10    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
PODROUŽEK Roman         13.11.78   18 (4)    14    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
PODZIMEK Ondřej           .  .      1 (1)     -    -  GMM Jablonec n/N
PODZIMEK Petr           23.10.72   30 (3)     8    -  Elfetex Plzeň
POHL Tomáš              25. 5.77   47 (6)    54   25  Combix + 1.HFC UL, Mělník B
POHL Václav               . 2.88    7 (1)     1    1  Goll Běloves
POHNÁN Lukáš            23. 3.84   18 (2)     -    1  Atlantic Rakovník
POHORSKÝ Jan            18. 1.89   88 (7)    38   36  Arsenal Benešov
POHORSKÝ Vojtěch          . 3.87   40 (3)    33   17  Arsenal Benešov
POHUNEK Miloslav        25. 7.78   23 (2)     2    -  Rohožník Letňany, Žižkov B
POCHYLÝ Tomáš           23.12.80   24 (2)     8    7  Bulldogs Hodonín
POKORNÝ David           20. 8.70   41 (2)     5    -  Kodymka Praha
POKORNÝ Ivan              . 1.85   10 (1)     3    3  SKP Kolín
POKORNÝ Jakub            3.12.86  126 (7)    79   59  Olympik Mělník A+B
POKORNÝ Josef           29. 3.73    7 (1)     1    -  Sampdoria Ústí nad Labem
POKORNÝ Marek           ..          1 (1)     -    -  Kalábek Brno
POKORNÝ Marek           28. 8.66   28 (2)    18    -  3P Bosonohy Brno
POKORNÝ Martin            . 5.94    5 (1)     4    5  FC Brandýsek
POKORNÝ Milan           28. 6.81   14 (1)     5    3  Tango Brno
POKORNÝ Patrik            .  .      9 (1)     3    3  Morcan ŽV Brno
POKORNÝ Patrik            . 3.94   30 (2)    19    5  Egretta Bílovice
POKORNÝ Vladimír         8.12.67    8 (1)    15    -  Sampdoria Ústí nad Labem
POLÁČEK Jakub             . 1.95   14 (1)     -    3  F.A.Zole Česká Lípa
POLÁČEK Jaroslav        23.11.83   75 (4)    23   11  FK Ml.Boleslav, VŠB Ostrava
POLÁČEK Josef             . 5.90    1 (1)     1    -  Combix Ústí n/L
POLÁČEK Roman            8. 2.74   34 (3)    29    -  Dino Brno A + B
POLÁCH Marcel           21. 6.82   10 (2)     -    -  VŠB Ostrava
POLÁCH Radomil            . 8.82    7 (2)     1    -  Jerevan Slavičín
POLÁK Michal            10. 7.70    9 (2)     1    -  Bossard Brno
POLÁK Michal            15. 4.77    1 (1)     -    -  Nasan okruh Brno
POLÁK Milan             24. 5.87   41 (4)    41   18  Čechie Slaný
POLÁK Přemysl           17. 5.80    4 (1)     -    -  Fauna Brno
POLÁK Radek              1. 5.69   12 (1)     4    -  CF Damned Praha
POLÁK Zdeněk            25. 9.62   13 (4)     -    -  Dino Brno A + B
POLÁK Zdeněk            22. 7.85    3 (1)     3    -  Tango Brno
POLANKA Petr              . 8.89   51 (3)    29   19  Malibu Mladá Boleslav
POLÁŠEK David             . 8.93   66 (4)    34   20  Baník a VŠB Ostrava
POLÁŠEK Jakub             . 3.90   42 (3)    12   16  KFV Roub Vítkovice
POLÁŠEK Kamil           14. 7.76    2 (1)     -    -  Sport Bar Chrlice
POLÁŠEK Luděk           11. 6.70   16 (2)    20    -  IFT C. B, Megas Frenštát p/R
POLÁŠEK Michal          13. 1.80    7 (1)     -    -  Mikeska Ostrava B
POLÁŠEK Milan           31. 3.76    6 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
POLÁŠEK Miroslav         5.11.75   27 (3)    12    -  Hekto Nové Město na Moravě
POLÁŠEK Radek           23. 8.71   15 (1)     6    -  Fauna Brno
POLHOŠ Ladislav           .  .     10 (2)     1    -  Baník Ostrava
POLÍVKA Aleš            24.12.77    8 (1)     1    -  Indoss Plzeň
POLÍVKA Tomáš             .  .      1 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
POLLÁK Erik               .  .     10 (1)     2    1  Atraps-Hombres Brno
POLONEC Milan           18. 3.85    6 (1)     4    -  Kalábek Brno
POLÝNEK Jiří             3.12.82    3 (1)     2    1  Delta-Real Šumperk
POLZER Radim             3. 2.74    5 (2)     -    -  Man Ostrava, SK Krmelín
POLZER Stanislav        11. 7.72    6 (1)    11    -  Mikeska Ostrava B
POMPA Dominik             .  .      1 (1)     -    1  KFV Roub Vítkovice
POMPA Milan             11.12.72   37 (2)    32    -  Mikeska Ostrava A + B
POMPA Petr               8.12.81    5 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
PONCAR Milan            19. 4.74    2 (1)     -    -  RSC Čechie Slaný
PONDĚLÍK Jaroslav       17. 9.82   47 (6)    28   13  Protec a Sokol NH Plzeň
POPEK Pavel               .10.83    5 (2)     1    -  Agromeli Brno
POPELKA Petr             3. 7.72   49 (5)    36   15  Boca, Dekora a Arsenal, Era-pack
POSPÍCHAL Tomáš           . 9.91    2 (1)     -    -  Agromeli Brno
POSPÍŠIL Evžen          29. 1.81    1 (1)     -    -  Rohožník Letňany PřF Praha
POSPÍŠIL Jakub          10. 2.91  106 (7)     1    6  VŠB Ostrava
POSPÍŠIL Patrik         31. 5.93    3 (1)     -    1  Tango Brno B
POSPÍŠIL Petr           21. 9.76   20 (2)     6    4  Kalábek Brno
POSPÍŠIL Radek           3. 5.73   61 (4)     5    3  Sport bar Chrlice
POSPÍŠIL Tomáš          18. 9.79    4 (1)     -    2  Selp Praha
POSPÍŠIL Tomáš            . 7.87   39 (3)     9   12  Morcan ŽV Brno
POSPÍŠIL Vratislav       8. 2.65   30 (3)     1    -  Sparta Slaný
POSTAVA Pavel           24. 9.64   17 (3)     9    -  Ajax Novesta Zlín
POSTAVA Pavel             . 1.92   20 (2)    27    5  UTB Zlín
POSTRÁNECKÝ Michal       4. 1.61   14 (1)     8    -  Santa Fé Benešov
POTÁČEK Martin          31.12.72   46 (5)    18   18  Agromeli Brno, Tosta Petrov
POTOČNÝ Roman             . 4.91   18 (2)    27    8  Radobýl Litoměřice
POTŮČEK Václav          17.11.87   45 (5)     9    9  VŠB Ostrava, Jistebník B
POUCHLÝ David             .12.74    6 (2)     1    -  SK Líšeň Bno
POŽIVIL Bořek             .  .      1 (1)     1    -  Zlej se(n) Liberec
PRÁGL Miroslav            .  .     19 (1)     9    3  Ludis Třebenice
PRAKS Tomáš               . 8.96    3 (1)     1    1  Atraps-Hombres Brno
PRÁŠIL Jan                . 3.89   13 (1)    11    6  Ferram Opava
PRÁŠIL Karel              . 3.86   43 (3)    28   24  Jablonec, Slavia Liberec
PRÁŠIL Martin             . 7.91    1 (1)     -    -  Ferram Opava
PRAVDA Bohuslav         13. 3.84   21 (3)    25   11  K-Sport Jindřichův Hradec
PRAŽÁK David            26. 8.81    2 (1)     -    -  Slávia Havířov
PRAŽÁK Michael            .10.91    5 (1)     3    2  Olympik Mělník B
PREJSA Tomáš            26. 3.94   50 (5)    14   14  Olympik Mělník
PRES Jiří               23. 4.64    9 (2)     -    -  Jerevan Slavičín
PRESL David              7.12.91   12 (1)     1    1  Tango B Brno
PRESLER Radim             .  .     10 (1)     2    1  Tatran Jakubčovice
PREŠNAJDER Pavel          . 1.81    1 (1)     -    -  Jerevan Slavičín
PRCHAL Jiří             23. 8.81   13 (2)    11    7  Materia Sokolov
PRIELOŽNÝ Jan             .  .     15 (1)     4    3  Olympik Mělník
PROFANT Petr            28. 5.72    8 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
PROCHÁZKA David          3. 2.87   24 (4)    19   24  Alfa Liberec
PROCHÁZKA Josef          4.10.72   63 (4)    26    -  Elfetex Plzeň
PROCHÁZKA Ladislav      10. 4.68   53 (3)    27    -  Sparta Slaný
PROCHÁZKA Luděk           .  .      9 (1)     2    3  Kalábek Brno
PROCHÁZKA Luděk           . 1.89   26 (2)    16   19  Agromeli Brno
PROCHÁZKA Martin          .  .     10 (1)     2    -  Baník Ostrava
PROCHÁZKA Martin        31. 1.80    4 (1)     -    -  Austria Oslavany
PROCHÁZKA Matěj         21. 2.89    8 (1)     -    -  Dalmach Turnov
PROCHÁZKA Michal        30.10.72   22 (1)     3    -  Fauna Brno
PROCHÁZKA Milan           .  .      1 (1)     -    1  Combix Ústí n/L
PROCHÁZKA Miroslav      26. 1.71   20 (1)     2    -  Templář Ivančice
PROCHÁZKA Miroslav       9. 9.71   22 (2)     -    -  Platan Písek, Letňany Praha
PROCHÁZKA Petr           3. 7.72    1 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
PROCHÁZKA Petr           7. 1.77   82 (8)    35    -  Bossard a Ceto Brno
PROCHÁZKA Petr            .10.83   11 (2)     6    2  SK Líšeň Brno
PROCHÁZKA Šimon           .  .     17 (1)     6    4  SK Kladno
PROCHÁZKA Tomáš         14. 4.81   17 (2)    16    -  Ebárna Boys Kladno
PROCHÁZKA Václav        15. 2.67    1 (1)     -    -  Konflikt Praha 
PROKEŠ Jiří             11. 8.67   76 (6)    52   21  Kalábek, Bosonohy, Tango B
PROKEŠ Jiří               .12.91    7 (1)     1    2  Agromeli Brno
PROKEŠ Lukáš             3. 7.84   80 (5)   121   46  K-Pedros Tábor
PROKEŠ Tomáš              .10.91   13 (1)     7    5  Atraps-Hombres Brno
PROKEŠ Tomáš              .10.91   12 (1)     2    2  Helas Brno
PROKOP Martin            6.10.71    5 (1)     4    -  Man Ostrava
PROKOP Tomáš            13.12.74   75 (3)    43    -  KLC Klobuky
PROKOPEC Petr             .12.89   89 (6)     2    7  Dalmach Turnov
PROKŮPEK Jaroslav        1.10.73   11 (1)     3    -  TS Bakov nad Jizerou
PROKŮPEK Patrik           .12.95   17 (1)     3    5  TORF FAZ Pardubice
PROŠEK Radim             5. 7.73   82 (8)    56    1  Agromeli Brno
PROVAZNÍK Roman         30.12.81   39 (6)    21    5  Boca Chotěboř, Pramen HB
PROVAZNÍK Tomáš         28. 9.80   10 (2)     5    5  Materia Sokolov
PRSKAVEC Ivo             5. 7.64   66 (4)    42    -  Platan Písek
PRUDIL Jaroslav         ..          7 (1)     -    -  Rohožník Letňany PřF Praha
PRUDIL Jaroslav         30.10.77   40 (2)     8    -  VŠB Ostrava
PRŮCHA Josef            17. 7.79  121 (7)   121   33  Čechie Slaný
PRŮCHA Tomáš            23.11.77   35 (3)    17   22  Olympik Mělník A+B
PRŮŠA Martin            13. 8.67   83 (6)    17    -  Rohožník Letňany, Pohoda Praha
PRUŽINA Luboš            3.12.79    1 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
PRZYCZKO Filip          24. 3.91   50 (4)    28   18  Likop Třinec
PŘECECHTĚL Vít            .  .      1 (1)     -    -  Baník Ostrava
PŘÍBRAMSKÝ Petr         15.11.66    2 (1)     2    -  Platan Písek
PŘIBYL David              . 7.80    6 (2)     4    3  TEX-COLOR Písek
PŘIBYL Jaromír           5. 5.74    2 (1)     1    -  SME Ostrava
PŘIBYL Jaroslav          4.11.54   50 (3)     8    -  Bohemia České Budějovice
PŘIBYL Marek             7. 3.73    3 (1)     1    -  SME Ostrava
PŘIHODA Pavel            4. 8.84    1 (1)     -    -  Tomson STŽ Brno
PŘÍKASKÝ Antonín        25.10.58    3 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín B
PŘÍLOŽNÝ Miroslav       27.11.55    3 (1)     3    -  Dekora Hlinsko
PSOTNÝ Milan            15. 6.59   29 (4)     6    -  Draci a Aston Villa K.Vary
PSZYK Lukáš             19.11.88   13 (2)     6    3  Alfa Liberec
PŠIKAL Jan                . 1.83    1 (1)     -    -  Helas Brno
PŠURNÝ Jaroslav           .11.80   56 (3)     1   21  Morcan ŽV Brno
PTÁČEK Jan                . 9.78   14 (2)     3    3  SK Líšeň Brno
PTÁČEK Jaromír          21. 8.75   18 (1)    10    -  Michálek Chrudim
PTÁČEK Pavel            16. 4.70   20 (1)     -    -  Lazor Vyškov
PTÁČEK Stanislav        21. 7.69   22 (1)    35    -  Combix Ústí nad Labem
PÚČALA Libor            15. 9.82    3 (1)     7    -  Michálek Chrudim
PUČEJDL Pavel            3. 6.70    2 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
PUDIL Dušan             31.10.76   19 (4)    18    5  Arsenal Benešov
PUDIL Martin            19. 5.88   15 (2)     2    4  Pramen Havlíčkův Brod
PUHLOVSKÝ Jan             . 7.84    5 (2)     1    -  Démoni Česká Lípa
PULKO Lukáš               . 2.90    4 (1)     -    2  Combix Ústí n/L
PŮLPÁN Lukáš              .11.84   58 (3)    25   12  F.A.Zole a Démoni ČL
PUNČOCHÁŘ David         17. 6.78    3 (1)     -    3  Selp Praha
PURKART Jan             19. 9.81    5 (1)     -    1  K-Sport Jindřichův Hradec
PUSS Tomáš                .  .      2 (1)     -    -  United Kadaň
PUSTĚJOVSKÝ Martin      20. 3.79    9 (1)     2    -  IFT C. Ostrava/Megas OV B
PUŠ Michal               6. 4.87   35 (3)     -    9  TS Bakov n/J
PYSZKO Milan             1.11.62   13 (1)     3    -  Aston Villa Karlovy Vary
PYTEL Jan                6. 4.70   11 (3)     1    5  K-Sport Jindřichův Hradec
PYTLÍČEK Miloš           1.10.65   19 (1)     2    -  Vojenské Lesy Praha
PYTLÍK Radek              . 3.93    1 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
RABA Pavel              12.11.75   21 (1)     2    -  Alfa Liberec
RABUŠIC Martin            . 4.90    3 (1)     -    -  Agromeli Brno
RÁC Michal                . 6.88   12 (2)     4    9  Alfa Liberec
RÁC Radek               26. 9.81   19 (1)    38   14  AFC Celtic Kladno
RACEK Oldřich            4.12.78    2 (2)     2    -  Dino Brno
RACKO Filip             22. 7.85   27 (8)    45    7  Slávia Havířov
RACKO Vlastimil          9.10.83    1 (1)     -    -  Ferram Opava
RAČANSKÝ Milan            .  .      3 (1)     -    -  Amor Vyškov
RÁČEK Vojtěch           16.10.81    6 (1)     3    2  Helas Brno
RAČUK Michal             2. 4.81   19 (1)     -    1  Balticflora Unt. Teplice
RADA Jakub               5. 5.87   20 (2)    35   22  Kmochův odkaz Praha
RADA Jaroslav            8. 8.75   11 (2)     6    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
RADA Tomáš               6. 4.71    2 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
RADA Tomáš              28. 9.83   10 (2)    10    8  Kmochův odkaz Praha
RADA Zdeněk               .  .      9 (1)     4    1  Čechie Slaný
RADOSTA Petr            31. 5.69   58 (4)     4    -  Indoss Plzeň
RADOUCH David             .  .      6 (2)    17    3  TEX-COLOR Písek
RACHMAN Pavel           29. 6.74   22 (2)    12    -  Kodymka Praha
RACHNEV Filip           18.10.78    6 (1)     -    2  Terasy Praha
RAICHARD Jan              . 5.79    5 (1)     5    2  FC Brandýsek
RAINER Jaroslav           .  .     13 (1)     2    3  Ludis Třebenice
RAJCHRT Jaroslav        18.11.79    5 (1)     1    -  Materia Sokolov
RAJNOCH Daniel          22. 9.74    3 (1)     4    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
RAJNYŠ Vít                .  .     15 (1)     9    8  Baník Chomutov
RAK Pavel               27. 2.82    4 (1)     7    -  1.FC Šumperk
RAKOWSKI Lukáš           8. 9.82   37 (5)    24    8  Likop Třinec
RAKUŠAN Luděk           26. 6.75    1 (1)     -    -  FC Mnichovo Hradiště
RALENOVSKÝ Jaroslav     29.12.68   18 (1)    13    -  Austria Oslavany
RAMPÁČEK Josef          28.11.71    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
RAMPULA David           14.12.75   94 (5)    68   51  Nasan okruh Brno
RANDA Aleš               6. 1.70   32 (3)     -    -  Elfetex Plzeň
RANDA Tomáš             31. 3.80    4 (1)     2    -  Draci Karlovy Vary
RANDÁK Adam             31. 1.75   45 (3)    60    -  Vojenské Lesy Praha
RANDÁK Matěj              .  .     18 (1)     6    4  Dalmach Turnov
RAPAVÝ Marian           24. 1.59   37 (4)     2    4  Radobýl Litoměřice
RAPAVÝ Michal           16. 9.84   98 (6)    45   39  Radobýl Litoměřice
RAŠÍN Ondřej            12.10.82   13 (3)     7    8  Zlej se(n) a Andy Liberec
RAŠKA Lumír             16. 5.72    8 (1)     2    -  Man Ostrava
RATHAUS Petr              .  .     19 (1)     4    5  Wizards Praha
RATIBORSKÝ Ondřej         .11.94    2 (1)     -    1  Helas Brno
RAZÁK Filip               .  .     20 (3)     7    3  Malibu Mladá Boleslav
RECMAN Pavel              . 1.76    4 (1)     1    1  United Frýdek-Místek
REDZINA Petr            10.12.78    8 (1)     2    2  Sokol Přívoz Ostrava
REDZINA Roman           24. 2.77    6 (1)     -    -  Sokol Přívoz Ostrava
REHÁK Marián              .  .     16 (2)     8    2  Tango Hodonín B
REHÁK Tomáš               . 5.84    1 (1)     -    -  Betis Kadaň
REHANZL Vladimír         1. 3.72    2 (1)     4    -  TJ Borek
REIDINGER Lukáš           .12.91   39 (2)    14   12  TEX-COLOR Písek
REIF Miroslav           17. 4.74    1 (1)     -    -  Draci Karlovy Vary
REICHEL Lukáš           10. 9.80    7 (1)     4    1  Medvědi Malé Hoštice
REICHL Dominik            . 5.95    4 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
REIN Filip                . 1.91    3 (1)     3    1  TEX-COLOR Písek
REINELT Michal          25. 4.86   76 (6)    13   18  Gamaspol Jeseník
REISENAUER Tomáš         7. 8.82    1 (1)     -    -  1.HFC Ústí nad Labem
REISCHEL Ondřej           .  .      6 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
REISCHL Pavel           20. 2.74   16 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
REISCHL Václav          17. 9.69   11 (2)     1    -  TORF-ESTE Pardubice
REJMAN Martin             .  .      1 (1)     -    1  Olympik Mělník
REK Tomáš                 .  .      1 (1)     -    -  Baník Ostrava
REMENEC Lubomír          2.10.77   71 (5)    66   33  FK Ml.Boleslav, Mělník A+B
REN Štěpán              12. 7.84   18 (2)    17    7  1.HFC Ústí n/L, Čechie Slaný
RESL Jan                30. 3.75   63 (5)    67    4  TS Bakov n/J, Mn. Hradiště
REŠETÁR Lukáš           28. 4.84   52 (3)    69   35  Indoss Plzeň
REVAY Jakub               . 7.96    2 (2)     -    1  Likop Třinec
REVENDA Luděk           31. 5.63   20 (2)    12    -  Kodymka Praha
REZNIČENKO Ivan          4. 6.73   54 (7)     1    4  Pramen Havlíčkův Brod
REŽNAR Marek            20. 4.80   40 (4)    30   13  Medvědi Malé Hoštice
RIC Lukáš                 .  .      9 (1)     2    5  ISŠ Příbram
RIDZOŇ Slavomír         19. 1.86   18 (2)     6    1  Draci Karlovy Vary
RICHLÝ Zdeněk            1. 4.63    4 (1)     -    -  Ferram Opava
RICHTER Daniel            .10.86    9 (1)     -    -  Tatran Jakubčovice
RICHTER Jiří            14. 3.64   16 (2)     -    -  Slavia Havířov, Čepo
RICHTER Tomáš             . 9.79    3 (1)     2    -  Tatran Jakubčovice
ROČÍN Igor              15. 6.75    6 (1)     1    1  Nejzbach Vysoké Mýto B
RODEK Marcel             7.11.88    1 (1)     1    1  Jistebník B
RODYWIRJA Rudolf        16. 1.64    8 (1)     -    -  MIKO Žďár nad Sázavou
ROHLÍK Jan              18. 9.72    2 (1)     -    -  Michálek Chrudim
ROKOS Jan               12. 4.71   20 (1)     9    -  CF Damned Praha
ROLENC Jan               4. 4.91   57 (5)    41   17  Olympik Mělník A+B
ROLNÝ Pavel             25. 6.73   11 (1)     4    2  AFC Celtic Kladno
ROMANĚNKO Jan             .  .     24 (2)     8   10  Baník Ostrava
ROMANOVSKÝ Dušan        31. 7.76   42 (3)     1    -  1.FC Šumperk
ROMBA Rostislav         16. 1.67   19 (1)     2    -  Man Ostrava
RONDOŠ Ondřej             .  .      5 (2)     1    2  Radobýl Litoměřice
ROSA Zdeněk             11. 3.75   18 (2)    21    -  Rusaco Litvínov
ROSENBAUM Karel          2.10.73   18 (2)    18    -  Rusaco Litvínov
ROSENDORFSKÝ Zdeněk     30.11.74   24 (2)     -    2  1.HFC Ústí n/L
ROSENKRANZ Petr         18.12.79   59 (4)    46   45  Klokani Vršovice Praha
ROSENMAYER Tomáš        27. 1.78   19 (1)     6    6  Nasan okruh Brno
ROSOCHA Jakub           12. 8.87   45 (6)    28   13  Radobýl Litoměřice
ROSŮLEK Aleš            13. 1.64    2 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ROSŮLEK Roman           22. 1.64   96 (5)     2    -  TORF-ESTE Pardubice
ROTREKL Jan             10.12.82   40 (4)    32    9  Sport bar Chrlice
ROTSČILD Jan            16. 1.73   14 (2)     9    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ROUBÍČEK Jan             7. 3.75  115 (9)    45    4  Rohožník Letň., Čechie Praha
ROUČKA Vladimír          2. 3.69   22 (1)    11    -  Platan Písek
ROUDNICKÝ Filip           .  .     13 (1)     -    2  Malibu Mladá Boleslav
ROUPEC Jan              27.10.86   21 (2)     7    1  VŠB Ostrava
ROUS Jan                  .  .     15 (1)    11    6  Jerigo Plzeň
ROUS Tomáš              23. 6.74   18 (4)    10    8  Protec Plzeň
ROUŠAR David            25. 3.83    7 (1)     2    -  FC '83 Příbram
ROUT Ladislav           17.10.82   18 (3)    11    7  Motáček Plzeň
ROUTA Martin             3. 8.68   71 (5)    21    -  Letňany PřF Praha
ROVINELLI Ferrante      12. 2.63    5 (1)     7    -  Bohemians Praha
ROZBORIL Pavel           8.12.71    7 (2)     1    -  Ferram Opava
ROZBOŘIL Lukáš            .12.89   35 (2)     4    8  Egretta Bílovice
ROZBOUD Karel             . 8.97    5 (1)     -    1  Indoss Plzeň
ROZENSKÝ Miloš          15. 6.59   65 (3)    45    -  Sparta Slaný
ROZMAJZL Michal         15. 1.91    2 (2)     -    1  Zlej se(n) a Andy Liberec
ROZSYPAL Lukáš            .  .      5 (1)     3    3  Arsenal Benešov
ROZSYPAL Martin           .  .     14 (2)     -    1  KFV Roub Vítkovice
ROZUM Karel             14. 7.70    3 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
ROZUMEK Jiří            27. 5.86   13 (1)     1    2  Sokol Přívoz Ostrava
RUBÁŠ Zdeněk            15. 1.76   15 (1)     1    -  Draci Karlovy Vary
RUBÝ Tomáš              24. 2.72    4 (1)     1    -  Ferram Opava
RUDA Martin               .11.81    3 (1)     1    -  Nasan Okruh Brno
RUDOLF Jaroslav          9. 1.91    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
RUDZAN Ondřej             .  .     13 (2)     6    3  Malibu Mladá Boleslav
RUFER Václav            21. 4.68   12 (1)     -    -  GKS MOND Třinec
RUMPLER Štěpán            .  .      2 (1)     -    -  GMM Jablonec n/S
RUMPLI Miroslav         25. 1.67    2 (1)     -    -  SKP Kolín
RŮNA Tomáš                .  .      1 (1)     -    -  TEX-COLOR Písek
RUNT Pavel               9. 1.76   55 (5)   107   94  Zlej sen a Alfa, Olympik Mělník
RUNT Petr               29. 3.68   25 (3)    32    -  Alfa Liberec
RUPRICH Daniel           1. 8.78   40 (3)    29    -  Delta-Real Šumperk
RUPRICH Michal           1. 8.78   19 (2)    11    -  Delta-Real Šumperk
RUPRICH Robert          14. 6.77   57 (4)    26    1  Delta-Real Šumperk
RUS Jiří                24.10.75   17 (1)     3    -  SME Ostrava
RUSAK Pavlo               .  .      3 (1)     -    -  Olympik Mělník
RUSÝ Jakub                . 5.87    2 (2)     1    -  Radobýl Litoměřice
RUTA Josef              27.11.65   65 (3)    21    -  Čepo Poruba, Mikeska OV B
RŮŽIČKA Antonín          9.10.78   11 (1)     3    -  Atlantic Rakovník
RŮŽIČKA Jan             26. 8.84   24 (2)    16   17  Terasy Praha
RŮŽIČKA Jiří              .  .      7 (1)     2    2  TORF FAZ Pardubice
RŮŽIČKA Jiří              . 7.92    4 (1)     5    1  FC Brandýsek
RŮŽIČKA Josef           10. 8.73    8 (2)     1    -  Rusaco Litvínov
RŮŽIČKA Lukáš            8. 8.81    1 (1)     -    1  Terasy Praha
RŮŽIČKA Martin            . 6.93   80 (6)     4   12  Gamaspol Jeseník
RŮŽIČKA Matěj             .  .      1 (1)     -    1  Combix Ústí n/L
RŮŽIČKA Milan           25. 6.68  106 (5)    99    -  TORF-ESTE, CFC Letňany, Čechie Pha
RŮŽIČKA Miloslav        28. 6.64  148 (7)    97    -  TORF-ESTE Pardubice
RŮŽIČKA Pavel           12. 9.75    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
RŮŽIČKA Pavel           29. 4.84    5 (1)     4    -  Ebárna Boys Kladno
RŮŽIČKA Petr            28. 7.67   53 (3)     2    -  Tomson STŽ Brno
RŮŽIČKA Tomáš            6. 3.74    3 (1)     1    -  Geodetické sdružení Příbram
RŮŽIČKA Václav          22.12.63   89 (4)    47    -  Platan Písek
RYBA Marek              29. 1.82    7 (1)     8    -  Michálek Chrudim
RYBKA Miroslav           1.11.48   14 (1)     6    -  Arsenal Benešov
RYBKA Zdeněk            16. 9.79   89 (10)   55   18  Arsenal Benešov
RÝDL Jan                11. 2.72    4 (2)     -    1  1.HFC Ústí n/L
RÝDL Zdeněk             17.10.85    8 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
RYDVAL Petr             19. 9.68   26 (3)     9    -  TORF-ESTE Pardubice
RYCHLÝ Libor              .11.85   16 (1)     8    8  FC Brandýsek
RYCHTERA David            .12.89    5 (1)     2    1  UFA Hradec Králové
RYS Vladimír            19. 2.64   52 (3)    39    -  Botafogo Mladá Boleslav
RYŠÁNEK David             .11.87    1 (1)     -    -  Slávia Havířov
RYŠÁNEK Pavel           14. 6.88    9 (2)     6    1  Helas Brno, SB Chrlice
RYŠAVÝ Bohdan           16. 1.74   26 (2)    11    -  3P Bosonohy Brno
RYŠAVÝ Michal             .  .     14 (1)     2    4  Atraps-Hombres Brno
RYŠKA Michal            20. 7.73   29 (3)     -    -  Tomson STŽ Brno
RYŠLAVÝ Michal           6. 6.78    9 (2)     -    1  1.HFC Ústí n/L
RYVOLA Radek            11. 2.76   68 (4)    15    -  Ceto Brno
ŘEHÁČEK Daniel          23. 6.77   95 (5)    30    -  VVM-IPSO Bílovec
ŘEHÁČEK Jan               .  .      4 (1)     3    1  GMM Jablonec n/S
ŘEHÁNEK David            2. 5.78    8 (2)     -    -  Medvědi Malé Hoštice
ŘEHULKA Radovan         10. 2.82   38 (5)     -    -  VVM-IPSO Bílovec, VŠB Ostrava
ŘEHŮŘEK Jiří             3.10.78    2 (1)     -    -  Dino Brno
ŘEHŮŘEK Pavel           20. 4.76    4 (1)     -    -  Dino Brno
ŘEPECKÝ Radim           30. 3.77   16 (1)     -    5  SK Krmelín
ŘEPKA Michal            30.10.74    5 (1)     6    -  Platan Písek
ŘEŘÁBEK Martin          26. 3.80   51 (4)     6   17  Klokani Vršovice Praha
ŘEŘICHA Radek            1. 5.78    1 (1)     -    -  Ceto Brno
ŘEŘUCHA Oto              9. 6.68  101 (4)    25    -  Alfa Liberec
ŘEZÁČ Karel               .  .      8 (1)     1    1  Protec Plzeň
ŘEZÁČ Michael             .  .      3 (1)     1    -  Herd Hradiště
ŘEZÁČ Michal            27. 4.71    1 (1)     1    -  Platan Písek
ŘEZÁČ Pavel             13. 6.77   23 (2)     -    2  Protec Plzeň
ŘEZNÍČEK Jakub            .  .      2 (1)     3    -  Tango Hodonín B
ŘEZNÍČEK Jakub            .12.96   27 (4)    11    6  Gamaspol Jeseník
ŘEZNÍČEK Jan              .  .      8 (3)     1    2  Gamaspol Jeseník
ŘEZNÍČEK Martin           .  .      1 (1)     -    -  Baník Ostrava
ŘEZNÍČEK Milan          14. 2.77   11 (1)     -    -  Tomson STŽ Brno
ŘEŽÁB Jiří               6. 4.75   63 (4)    66    -  Indoss Plzeň
ŘÍČKA Jaroslav          30.12.67   63 (3)    15    -  KLC Klobuky
ŘÍČKA Jiří              31. 3.80   59 (4)    17    4  Čechie Slaný, KLC Klobuky
ŘÍHA Luděk              14. 4.70  167 (13)    3    -  Arsenal Benešov
ŘÍHA Pavel              12.12.77   27 (3)    22    -  Arsenal Benešov
ŘÍHA Petr                5. 9.74   33 (5)    33   12  UFA a AC Hr.Král., Nejzbach B
ŘÍHA Radek              23. 1.73   11 (3)    15    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
ŘÍHA Radek                .10.89   11 (1)     5    5  Arsenal Benešov
SABOL Marian            19. 1.68   29 (2)     6    -  Era-pack Chrudim
SADÍLEK Jaroslav          .11.83   50 (3)    21   20  Indoss a Motáček Plzeň
SÁDOVSKÝ Petr           12. 5.67    2 (1)     -    -  Nadoraz a Geodet Rváčov
SAGAN Vladimír           8. 2.69   14 (1)     5    -  GKS MOND Třinec
SAIBT Radek             12. 4.86   53 (4)     1    2  Olympik Mělník A+B
SÁL Robert              22. 3.79   37 (2)     -    -  Rohožník Praha
SALAČ Ladislav            .  .     12 (1)     -    2  United Kadaň
SALÁK Michal             3. 8.79   18 (2)    31    6  Teplice Utd., Elfetex
SALON Robert            16. 5.67  131 (6)   120    -  Adamíček Český Krumlov
SALVA Bedřich             .11.71   10 (1)     1    -  Gamaspol Jeseník
SALVET Ladislav         14. 8.67   42 (2)     3    1  Kmochův odkaz Praha
SAMČENKO Michal         21. 7.76    8 (1)     3    -  TORF-ESTE Pardubice
SAMEC Michal              .  .     16 (2)    17    8  Bakov, Kmoch, Selp Praha
SAMEK Jiří              16. 8.74   85 (4)   128   56  Klokani Vršovice Praha
SAMEK Lubomír            2. 9.78   43 (4)    20   11  Gamaspol Jeseník
SAMEK Miroslav          31. 1.92   42 (4)    12   17  Likop Třinec
SAMEK Petr              19. 6.75    2 (1)     -    -  Sokol Přívoz Ostrava
SAMEK Robert            28.10.60   10 (1)     1    -  Bohemians CMF Praha
SAMOEL Jiří              2. 4.71   12 (1)     3    -  ESTE Pardubice
SANDR David               . 9.95    7 (1)     6    5  ISŠ Příbram
SANKO Petr                .12.90    7 (1)     2    -  Betis Kadaň
SAPÍK Milan              3. 1.74  234 (12)    2    3  Č.Sla Kolín Bakov Letň. VŽ B
SÁRA Tomáš              19. 9.83   23 (2)     -    1  Kalábek a Hellas tour Brno
SÁRA Zdeněk               . 5.83   21 (2)     3   10  Kalábek Brno
SAVARDI Martin           2. 5.91    1 (1)     -    -  K-Pedros Tábor
SEBRALA Martin          17.10.78   68 (4)    70   34  Medvědi Malé Hoštice
SEDLÁČEK Adam           21. 2.92    1 (1)     -    -  Tango B Brno
SEDLÁČEK Ladislav       19.10.64   16 (4)     6    -  Indoss Plzeň
SEDLÁČEK Luboš          13.10.77   12 (1)     5    -  Sparta Slaný
SEDLÁČEK Petr           24. 8.72    6 (1)     1    -  Neuk Háječek Prachatice
SEDLÁČEK Petr           19. 8.74   10 (1)     2    -  Templář Ivančice
SEDLÁČEK Vít              .  .      5 (2)     3    1  Combix Ústí n/L
SEDLÁČEK Vladimír       18. 4.72   52 (3)    43    -  Sparta Slaný
SEDLÁČEK Vladimír        4.11.75   41 (3)    15    -  TS Bakov, FC Mnichovo Hradiště
SEDLÁK Aleš             16. 6.88    5 (1)     -    2  K-Pedros Tábor
SEDLÁK Jiří             18. 3.79    9 (1)     6    -  3P Bosonohy Brno
SEDLÁK Jiří             29. 8.79    5 (1)     -    -  Čechie ZM Praha
SEDLÁK Martin           12.10.88    6 (2)     1    1  TS Bakov n/J
SEDLÁK Pavel            17. 8.77    8 (1)     6    -  Lucky Penguins Praha
SEDLÁK Petr             25. 8.74   32 (4)    15    2  Car system Cheb
SEDLÁK Slavomír         27. 4.78    9 (2)     -    -  Tango Brno
SEDLÁK Tomáš              .10.89   33 (2)    15   15  Egretta Bílovice
SEDLÁK Václav           16. 1.77   21 (1)    15   11  Balticflora Unt. Teplice
SEDLÁŘ David            16. 7.82   20 (2)    16    4  Ferram Opava
SEDLÁŘ Dominik            . 5.90    9 (2)     5    -  Jistebník B
SEDLÁŘ Radek             8.11.67   10 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
SEDLECKÝ Libor          29. 3.78   35 (3)     2    -  Elfetex Plzeň
SEDLMAJER Michal          . 3.85   20 (1)     9    8  GMM Jablonec n/S
SEDMIDUBSKÝ Tomáš         . 9.83    4 (1)     -    -  Agromeli Brno
SEEMANN Pavel           11.12.72    9 (1)     9    -  Dino Brno
SEIDENGLANZ Martin      14. 8.89  108 (6)    31   25  Gillotina Choceň
SEIDL Petr              29.10.75    1 (1)     -    -  RSC Čechie Slaný
SEIDLMAN Ondřej           . 6.85   11 (1)     5    4  Goll Běloves
SEJK Lukáš                . 8.92    3 (1)     1    -  K-Pedros Tábor
SEJKORA Petr            25. 4.86   22 (2)     3    4  Nejzbach Vysoké Mýto B
SEJPAL Michal           26. 4.77   13 (1)     3    -  KLC Klobuky
SEKANINA Tomáš            .  .      1 (1)     -    -  Agromeli Brno
SEMAN Hynek             27. 9.84    6 (1)     5    -  VVM-IPSO Bílovec
SEMAN Marek              3. 7.76   12 (1)     5    -  Elfetex Plzeň
SEMECKÝ Josef            5. 3.65   94 (4)     -    -  Letňany a Čechie ZM Praha
SEMENSKÝ Martin           .  .      9 (1)     -    -  Dalmach Turnov
SEMERÁD Miroslav         8. 8.73   74 (4)    83    -  TORF-ESTE Pardubice
SEMERÁD Petr            28. 2.79    4 (1)     1    -  Bohemia České Budějovice
SEMOTÁN Pavel            6. 3.78   66 (3)    27    -  Ajax Novesta Zlín
SENDULSKÝ Eduard        27.10.61    1 (1)     -    -  Rohožník Praha
SENFT Daniel             5. 5.76    4 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
SENTIVAN Miroslav       21. 2.76  129 (11)   80   81  Andy a Alfa Liberec
SEVERÝN Martin           6.10.64    9 (2)     -    -  Nadoraz a Geodet Rváčov
SEYFERT Václav           6. 8.87   53 (3)    26   25  Květnice Tišnov
SCHAEFER Martin           .  .      1 (1)     -    -  Wizards Praha
SCHAMBERGER Vlasti.      7. 9.74   12 (3)     4    -  Elfetex Plzeň
SCHEINHERR Jiří          2. 1.85   19 (4)     6    2  Indoss a Motáček Plzeň
SCHEJBAL Jiří           13.10.73   23 (2)    18    -  TORF-ESTE Pardubice
SCHIMKE Robert          19. 1.80   85 (8)    47   48  Slávia Havířov
SCHLEHOFER František    26. 7.56   39 (2)     -    -  Bohemia a SFK Cheb
SCHILLER Rudolf         20. 5.69   21 (2)     9    -  Čechie ZM Praha
SCHMEISER Marek           .  .      2 (1)     -    -  FAZ TORF Pardubice
SCHMIDT Martin          16.10.76   15 (3)     7    -  Geodetické sdružení Příbram
SCHMIED Lukáš             .  .     10 (1)     1    1  Combix Ústí n/L
SCHNEIDER Daniel          .10.94   87 (6)    60   42  Gamaspol Jeseník
SCHOLZ Michael            . 7.95    8 (1)     -    3  GMM Jablonec n/S
SCHOTTENBERGER Jiří       . 9.88   19 (2)     2    1  Květnice Tišnov
SCHREIER Michal         27. 4.82   16 (2)     6    2  Ferram Opava
SCHUPPLER Luboš          1. 2.71   15 (3)    18    -  Adamíček Český Krumlov
SCHWARZ Jan               .12.91    7 (1)     -    -  United Frýdek-Místek
SCHWEINER Jiří          29. 3.72   25 (3)    29    4  Draci Karlovy Vary
SIDERIDIS Paris         25. 9.72   18 (3)     1    -  Sport bar Chrlice
SIEGLER Tomáš           11. 5.80    1 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
SIEROTA Dariusz         21.10.90   56 (3)    37   22  Likop Třinec
SIKORA Martin           26. 5.94   61 (4)     1    2  Likop Třinec
SIKORA Michal           25. 1.85   12 (3)     1    -  Likop Třinec
SIKORA Tomáš            15. 9.88   20 (2)    20    5  Slávia Havířov, Likop Třinec
SILNÝ Jiří              15. 8.68   19 (1)    44    -  Tosta Petrov
SILNÝ Milan             27. 2.70   26 (3)     4    2  Čechie Slaný
SINKULE Patrik            .  .      2 (2)     -    -  Herd Hradiště
SITAR Tomáš              6. 4.68  180 (11)  111   24  Tomson STŽ Brno
SITEK Martin            28. 3.80    7 (2)     4    -  Viktoria Žižkov B
SITTA Petr              20. 2.82   51 (5)    27    1  1.FC a Delta-Real Šumperk
SIUDA Libor             12. 4.65   54 (3)    41    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
SKALA Jan                9. 6.68    1 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
SKALA Luboš             15. 3.66    2 (1)     1    -  Arsenal Benešov
SKÁLA Zdeněk            29. 8.73   22 (2)    29    -  Elfetex Plzeň
SKALICKÝ Aleš           14. 2.71    5 (1)     2    -  Botafogo Mladá Boleslav
SKIRKA Lukáš              .  .     21 (2)     3    1  Betis Kadaň
SKLÁRČIK Eduard          4. 5.80    3 (1)     1    -  Ceto Brno
SKLENÁŘ David             . 5.96    3 (2)     -    -  Gillotina Choceň
SKOČ Petr               10. 8.63    2 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
SKOPAL Roman            15. 3.79   12 (2)     1    -  Rýznar Zábřeh, 1.FC Šumperk
SKOŘEPA Stanislav         .  .      7 (1)     -    1  Čechie Slaný
SKOTNICA Jakub           4. 3.76   43 (2)     2    -  Pohoda Praha
SKOUMAL Lukáš             .  .     12 (1)     1    3  Amor Vyškov
SKRAMUŽSKÝ Jakub          .  .      1 (1)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
SKRYJA Libor            19. 5.66    3 (1)     -    -  MIKO Žďár nad Sázavou
SKUPEŇ Jan              22. 7.80    6 (1)     1    -  VŠB Ostrava
SKURKA Martin           21.10.79    2 (1)     -    -  Mikeska Ostrava B
SKYBA Jaromír           25. 1.71   40 (2)     6    -  Ajax Novesta Zlín B
SKYBA Martin              . 6.89    9 (1)     2    2  Egretta Bílovice
SKYBÍK Jaroslav          2. 5.76   20 (1)    31    -  VŠB Ostrava
SKÝPALA Miroslav        10.11.77    2 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
SLABÝ Roman             16.11.73    7 (1)     5    -  Aston Villa Karlovy Vary
SLÁDEČEK David          26. 3.75    2 (1)     3    2  Dalmach Turnov
SLÁDEČEK Radim            . 8.77   21 (1)     2    -  Komax Kunčice
SLÁDEK Bronislav          . 2.83    2 (1)     -    2  FC '83 Příbram
SLÁDEK Jakub              . 7.86    1 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
SLÁDEK Tomáš            ..          6 (1)     -    -  Delta Real Šumperk
SLADKÝ Ladislav          5. 8.70    4 (1)     1    -  Harnach Brno
SLÁMA Jiří                .  .      2 (1)     -    -  Kalábek Brno
SLÁMA Petr                . 7.79    1 (1)     -    -  Boca Chotěboř
SLÁMA Tomáš               . 7.86    6 (2)     1    1  TEX-COLOR Písek
SLÁMA Vít                 .  .      4 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
SLÁMA Vladimír          27. 2.71    6 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
SLÁMA Zdeněk            19. 1.77    9 (1)     4    -  Austria Oslavany
SLÁMA Zdeněk            28.12.82   45 (3)    96    -  Car system Cheb
SLANAŘ Petr             13.12.81   28 (3)    19   10  Pramen Havlíčkův Brod
SLANOVODSKÝ Martin       1.11.78    2 (1)     1    -  Car system Cheb
SLANÝ David             11. 2.75   20 (1)    18    -  Slza Znojmo
SLANÝ Petr              19.10.80    2 (1)     -    2  Ferram Opava
SLAPNIČKA Libor           . 3.90   10 (1)     2    3  FC Brandýsek
SLAVĚTÍNSKÝ Libor        1. 6.65    2 (1)     1    -  Helas Brno
SLAVĚTÍNSKÝ Michal      26. 3.72   31 (2)    11    -  Sport bar Chrlice
SLAVÍČEK Michal         28. 3.75   14 (1)     5    -  Lazor Vyškov
SLAVÍK Jaroslav           .  .     30 (2)    26   14  Baník OV, Jistebník B
SLAVÍK Luděk            29. 1.74   10 (1)     -    -  Man Ostrava
SLAVÍK Martin             .  .      5 (1)     4    6  TEX-COLOR Písek
SLAVÍK Martin           12. 7.71   43 (5)    35    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
SLAVÍK Milan            22. 9.73   96 (5)   117   13  Templář Ivančice
SLAVÍK Petr             28.10.67    3 (1)     -    -  Alfa Liberec
SLAVÍK Radek            10. 4.66    1 (1)     1    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
SLAVÍK Tomáš              .  .      5 (1)     1    1  SK Kladno
SLEPČÍK Dalibor           .  .      2 (1)     -    -  Combix Ústí n/L
SLEPIČKA Miroslav       10.11.81   10 (3)    21    6  ISŠ a GS Příbram
SLEPIČKA Petr           17.10.77   10 (2)    11    2  Arsenal Benešov
SLEZÁK Jiří              5. 7.77   89 (8)    19    4  Tomson STŽ Brno
SLEZÁK Leoš              7. 3.69    3 (2)     1    1  Tomson STŽ Brno
SLEZÁK Lukáš            12. 1.82   14 (1)     6    8  SKP Kolín
SLEZÁK Milan            21. 8.75    3 (1)     -    -  Man Ostrava
SLEZÁK Milan            19. 5.88    2 (1)     -    -  Slávia Havířov
SLIWKA Milan             4. 6.65   12 (1)     3    -  Slávia Havířov
SLOBODIAN Rostislav       . 2.92   38 (2)    31   11  UTB Zlín
SLOVÁČEK Jakub           9. 8.88   21 (2)     4    6  FAZ TORF Pce, Arsenal Hlinsko
SLOVÁČEK Matěj            .  .     18 (1)    14    5  Arsenal Hlinsko
SLUKA Tomáš             19. 5.78    6 (2)     5    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
SLUNÉČKO Jakub          26.12.78   38 (3)    57   23  Klokani Vršovice, Žižkov B
SMATANA Luboš           11.11.78   33 (2)     5    4  Slavia Liberec
SMAŽÍK Jiří             22.10.79   11 (1)     7    1  Gamaspol Jeseník
SMĚJA Filip             14.10.70    1 (1)     -    -  Dino Brno
SMEJKAL Daniel          16. 5.78    7 (2)    14    -  Vojenské Lesy Praha
SMEJKAL Jaroslav        20. 1.80   14 (3)     5    -  FC '83 + GS Příbram
SMEJKAL Libor            8. 6.87   13 (2)     1    1  Pramen Havlíčkův Brod
SMEJKAL Lukáš             .  .     20 (2)    15    7  Gillotina Choceň
SMEJKAL Miroslav        ..          1 (1)     1    -  Viktoria Žižkov B
SMÉKAL Petr             11.11.74   45 (2)    23    -  Arsenal Hlinsko
SMÉKAL Roman            31.12.77   24 (2)     -    -  Arsenal Hlinsko
SMĚLÝ Miroslav           2. 8.78   28 (2)     5    -  Michálek Chrudim
SMETANA David           14. 8.84  113 (8)    44   21  Slávia Havířov
SMETANA Jaroslav        29.12.65   22 (2)     9    -  Ajax Novesta Zlín
SMETANA Jaroslav        16. 3.78   39 (3)    36    3  FC Mnichovo Hradiště
SMETANA Josef           15.11.75    3 (1)     2    1  Kmochův odkaz Praha
SMETANA Marek            8. 2.74   24 (3)    28   17  1.HFC Ústí n/L
SMETANA Václav            .  .      1 (1)     -    -  Nasan Okruh NL Brno
SMIOVSKÝ Michal           . 2.86    2 (1)     -    -  Sokol Dobřichovice
SMITAL Pavel            30.10.88   46 (6)    11   18  Atraps, SK Líšeň, Tango B, Chrlice
SMITKA Milan            23. 3.68   10 (1)     1    -  KLC Klobuky
SMOLA Jan               12. 8.88   37 (4)    19   14  Gillotina Choceň
SMOLJAK Jakub            5. 6.90    1 (1)     -    -  Selp Praha
SMOLKA Milan             9. 6.63   10 (1)     3    -  Fauna Brno
SMOLKA Jakub            10.12.78    9 (2)     1    -  HI-TEC Bílovec
SMRŽ Marek              17. 3.68   15 (1)     -    -  Tosta Petrov
SMRŽ Marek               7. 8.91    8 (2)     3    1  Delta Real Šumperk
SMRŽ Vojtěch              .  .      9 (2)     -    -  Delta-Real Šumperk
SNÁŠEL Milan              . 5.78    5 (1)     3    -  Tatran Jakubčovice
SNIEGOŇ Michal          11. 1.92   43 (3)     6    7  Likop Třinec
SOBĚSLAV Ondřej           .  .     10 (1)     7    1  Zlej se(n) Liberec
SOBOCIK Roman           22. 5.75  142 (7)    65   50  Slávia Havířov
SOBOTA Michal           19.11.66    2 (1)     1    -  Slza Znojmo
SOBOTA Petr             27. 9.76   48 (2)    25    -  IFT C. B, Megas Frenštát p/R
SOBOTKA Radek           15. 2.76   27 (2)    10    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
SOCHA Karel              9. 2.79    4 (1)     5    3  Kmochův odkaz Praha
SOCHA Petr              11.12.71   11 (1)     1    -  CFC Letňany Praha
SOCHA Robert            10.11.68   23 (2)     -    -  Tomson STŽ Brno
SOCHER Václav            5. 3.78   17 (2)    26    -  Viktoria Žižkov B
SOCHOR Aleš              8. 1.76   18 (3)    16    -  Draci Karlovy Vary
SOCHOR Miloslav         30.10.78   32 (3)    20    5  Rohožník Letňany PřF Praha
SOCHOR Petr              8. 7.81    2 (1)     3    -  K-sport Jindřichův Hradec
SOCHOR Stanislav        27. 7.65   62 (4)    13    -  Hekto Nové Město na Moravě
SOJKA Bohumil            3. 9.70    2 (1)     1    -  Ceto Brno
SOJKA Martin              . 2.73   38 (2)     8    3  United Frýdek-Místek
SOJKA Miroslav           8. 6.62   20 (2)     1    -  3P Bosonohy Brno
SOJKA Vlastislav        24. 5.92    2 (1)     -    -  Květnice Tišnov
SOKOL Richard            8. 8.79   78 (9)    93   11  Delta-Real Šumperk, Zábřeh
SOLDÁT Karel              .  .      2 (1)     1    1  ISŠ Příbram
SOMBERG Jindřich        28.10.71    7 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín B
SOMERAUER Martin         1. 9.88   52 (7)    36   20  Boca Chotěboř
SOPKO Martin            24. 2.78   60 (4)    52   36  FK Mladá Boleslav
SOŠKO Michal              . 3.91   45 (3)    25   25  KFV Roub Vítkovice
SOUČEK Jakub             5. 1.84   60 (5)    26   22  F.A.Zole ČL, SKP Kolín
SOUČEK Jan               3. 9.89   41 (5)    12    5  Gillotina Choceň
SOUČEK Martin           24. 6.75    5 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
SOUČEK Petr              1. 1.77   66 (6)     -    8  Medvědi M.Hoštice, Ferram Opava
SOUDEK Lukáš            30. 5.72   76 (5)    49   30  Protec a Sokol NH Plzeň
SOUKUP Adam               . 8.85   41 (3)    24    1  SK Líšeň Brno
SOUKUP David              .  .      7 (2)    13    3  Combix Ústí n/L
SOUKUP Filip              . 4.96   10 (1)     2    -  Indoss Plzeň
SOUKUP Marek              .12.92    1 (1)     -    -  Dalmach Turnov
SOUKUP Milan            27. 8.65    7 (1)     5    -  Ebárna Boys Kladno
SOUKUP Milan             2. 5.86   64 (5)    94   38  Malibu MB, Démoni ČL, GMM Jablonec
SOUKUP Robert             .  .      2 (1)     -    -  Zlej se(n) Liberec
SOUKUP Šimon              .  .      6 (1)     -    1  Betis Kadaň
SOUKUP Václav            7. 9.80   33 (3)     -    1  Betis Kadaň
SOUKUP Vít                .  .      1 (1)     -    -  Tango Hodonín B
SOUMAR Aleš               .  .     36 (2)     -    1  Olympik Mělník
SOURADA David           16.11.74   31 (5)    47   16  Slávia Havířov
SOUŠEK Petr             30.10.76    1 (1)     -    -  Olympik Mělník
SOUŠEK Roman             6. 4.71   79 (4)     -    1  Nejzbach Vysoké Mýto B
SOVA Aleš                3. 9.71   17 (1)    19    -  Královo Pole Brno
SOVA Viktor               . 5.90    1 (1)     -    -  Helas Brno
SOVÁK Miroslav          11. 8.79    8 (1)     8    -  Krasno Valašské Meziříčí
SPÁČIL Jan               6. 4.73  104 (8)    28    -  Bossard Brno
SPAL Václav             12. 5.76   21 (2)    22    8  Olympik Mělník A+B
SPEIERL Martin          22. 6.72  124 (8)   178   20  Frant. lázně, CS a Ajax Cheb
SPĚŠNÝ Michal           23. 4.77   32 (3)    17    8  Agromeli a Kalábek Brno
SPILKA Ondřej           18. 9.88    4 (1)     -    -  Kalábek Brno
SPILKO František        13. 5.75   24 (2)     9    -  Ebárna Boys Kladno
SPöRL Rudolf            31. 3.82   51 (4)    40    1  Indoss a Sokol NH Plzeň
SPORYSZ Martin           6.10.92   16 (1)     9    3  Likop Třinec
SPOUSTA Jan               . 2.89   17 (2)     2    2  Betis Kadaň
SPURNÝ Adam              9. 3.80   54 (4)    19    7  Helas Brno, VŠB Ostrava
SPURNÝ Daniel           28. 2.90   27 (2)     7    6  VŠB Ostrava
SPURNÝ Jiří              4.10.75    5 (2)     1    -  Letňany PřF Praha
SRB Miroslav             3.12.59   24 (2)     -    -  Vojenské lesy Praha
SRB Pavel               20. 3.76   47 (6)    14    -  Ceto Brno
SRBA Petr               24.10.67   32 (2)     3    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
SRDÍNKO Pavel           25. 4.64   17 (1)     2    -  Santa Fé Benešov
SRKAL Marek              4.10.88   10 (1)    20    5  Goll Běloves
SRNA Robert             29. 1.82    8 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
SRUBJAN Pavel             . 4.93    9 (1)     5    1  Goll Běloves
STACH Martin              .  .     25 (2)    11   10  Combix Ústí n/L
STACHEL Petr            13. 2.83  161 (11)   70   25  Slávia Havířov
STANČÍK Roman           24. 9.63   44 (3)    40    -  Aston Villa Karlovy Vary
STANĚK Jan              10.12.66   33 (2)    30    -  AC Rose Kadaň
STANĚK Jaroslav         21.11.67   89 (5)    90    -  Alfa Liberec
STANĚK Jiří              6. 2.68   13 (1)     1    -  Hekto Nové Město na Moravě
STANĚK Josef            14.10.80    5 (1)     5    -  Geodetické sdružení Příbram
STANĚK Luděk            22. 6.73   45 (2)     -    -  Ferram Opava
STANĚK Ondřej           16. 2.87  122 (7)   104   92  Boca Chotěboř
STANĚK Vlastimil        16. 8.71   75 (5)    94    7  Templář Ivančice
STANĚK Zdeněk            8. 2.79   45 (4)    24   22  Medvědi Malé Hoštice
STANÍČEK Roman          26. 2.87   53 (4)    24   11  Medvědi Malé Hoštice
STANKUŠ Robin           29. 8.88    5 (2)     -    -  Slavie Havířov
STÁREK Lukáš              . 4.88    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
STARÝ David             11. 9.75    2 (1)     -    -  KLC Klobuky
STARÝ David               . 6.76   16 (1)     -    -  FAZ TORF Pardubice
STARÝ Lukáš             18. 5.79   14 (1)     8    -  KLC Klobuky
STARÝ Marek              3. 8.73    7 (3)     3    1  Kormidlo Brno
STARÝ Marek              4. 4.77    4 (1)     2    -  Letňany PřF Praha
STARÝ Martin              . 2.91    2 (1)     -    -  FAZ TORF Pardubice
STARÝ Petr                . 4.87   47 (3)    32   27  Morcan ŽV Brno
STARÝ Richard            8. 1.70  173 (9)    92    2  Rohožník Letňany PřF Praha
STAŘÍK Pavel             4. 5.71   52 (3)    63    -  Aston Villa Karlovy Vary
STAŠ Petr                7. 5.73   11 (1)     3    -  GKS MOND Třinec
STAŠKO Jan                . 4.93    2 (2)     2    1  Slavia Havířov
STEBEL Libor             3. 6.91   40 (4)    15    4  Baník Ostrava, Slavie Havířov
STEINBAUER Drah.        27.10.64    9 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
STEINER Jiří            18. 7.83   99 (5)    74   63  UFA Hradec Králové
STEINHAUSER Miroslav     6. 4.64   10 (1)     4    -  Slza Znojmo
STEINMETZ Erik          30.10.75    5 (1)     -    -  Kalábek Brno
STEJSKAL David          27. 9.83   10 (2)     4    -  Michálek Chrudim
STEJSKAL Jan             3.10.80   21 (1)    16    -  Gong České Budějovice
STEJSKAL Jindřich         . 9.83    2 (1)     -    6  Arsenal Benešov
STEJSKAL Libor            .  .      7 (2)     -    -  Herd Hradiště
STEJSKAL Lukáš            . 3.80   12 (2)    10    7  Gardenline Litoměřice
STEJSKAL Martin         27.11.87   36 (4)     5   10  K-Pedros Tábor
STEJSKAL Michal         15. 5.83   19 (1)    15    -  Gong České Budějovice
STEJSKAL Ota             4.10.64    5 (2)     -    -  Selp Praha, Nejzbach V.Mýto B
STEJSKAL Pavel          28.12.77   50 (3)    24   21  Selp Praha
STEJSKAL Pavel          12. 3.79    3 (2)     1    2  Mělník B, Viktoria Žižkov B
STEJSKAL Richard        21. 5.75   12 (2)     4    -  AC Hradec Králové
STEJSKAL Rudolf         21. 3.63   17 (1)     3    -  Pohoda Praha
STEJSKAL Tomáš          28. 5.69    4 (1)     7    -  Čechie ZM Praha
STEJSKAL Vítězslav      22. 4.78   16 (2)     2    -  Letňany PřF Praha
STEKLÝ Petr             12. 8.74   66 (3)    36    -  AC Hradec Králové
STEKLÝ Zdeněk            3. 3.78   71 (3)    28    -  AC Hradec Králové
STIBOR Mike               .10.93   11 (1)     7    6  FC Brandýsek
STIEBER Marian          27.10.77    2 (1)     1    -  Vojenské Lesy Praha
STLOUKAL Milan          18. 4.65    6 (2)     2    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
STOJAN Jiří             11. 2.77  101 (7)    13    8  Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej         24. 8.79    5 (1)     4    4  Jerevan Slavičín
STOKLASA Václav         21. 8.66   21 (1)     6    -  Sampdoria Ústí nad Labem
STOKLÁSEK Martin          . 5.85   55 (3)     5    6  Morcan ŽV Brno
STOSZEK Lukáš           24. 6.84  118 (6)   119   82  Likop Třinec
STOSZEK Tomáš           23. 6.75   16 (2)    13    1  Betas a GKS MOND Třinec
STRÁDAL Ladislav        27. 1.77   16 (2)    21    -  AC Rose Kadaň
STRÁDAL Václav           5. 4.75    1 (1)     -    1  1.HFC Ústí nad Labem
STRACHOŇ Jaromír        12. 4.72   22 (1)    16    -  Ajax Novesta Zlín B
STRAKA Jakub            17. 3.93    1 (1)     -    -  Tango Brno B
STRAKA Marek              . 7.92    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
STRAKOŇ Jiří            27. 2.72   19 (1)     4    -  Helas Brno
STRÁNSKÝ Karel          ..          2 (1)     2    -  Ceto Brno
STRÁNSKÝ Karel          24. 1.78   31 (2)     4    4  Pramen Havlíčkův Brod
STRÁNSKÝ Ladislav       17.12.68    2 (1)     -    -  Alfa Liberec
STREJC Josef             1. 2.83    8 (1)     -    5  FC ´83 Příbram
STRNAD David              .10.90    4 (2)     2    3  TEX-COLOR Písek
STRNAD Martin           29. 1.76  106 (7)    64    8  Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
STRNAD Pavel              .10.90    6 (1)     -    -  Indoss Plzeň
STRNAD Petr              6.11.69   13 (1)    24    -  Tosta Petrov
STRNAD Tomáš            18. 3.77   32 (4)     -    -  Delta-Real Šumperk
STRNADEL                ..          1 (1)     1    -  Atlantic Rakovník
STRNKA Daniel           23.12.73   10 (1)    11    -  IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
STROLENÝ Jiří            5. 9.75   16 (2)     7    5  Materia Sokolov
STROMSKÝ Tomáš           6.10.83   30 (2)     2    -  SME Ostrava
STRUHAŘ Martin            .12.83    2 (1)     -    -  Jerevan Slavičín
STŘELEC Michal          22. 8.76   30 (3)    24    3  Templář Ivančice, Oslavany
STŘEŠŇÁK Luboš          31.10.72   85 (4)    61    -  Hekto Nové Město na Moravě
STŘIHAVKA Tomáš          4. 7.78    5 (1)     2    1  Ebárna Boys Kladno
STUDENÝ Jiří            15. 5.79    7 (1)     1    -  Sport bar Chrlice
STUDENÝ Petr            15. 6.81   13 (2)     3    3  Sport bar Chrlice
STUDENÝ Vítek             . 1.90   36 (2)     9    3  SK Kladno
STUCHLÍK Jan              .  .      1 (1)     -    -  UTB Zlín
STUKHEIL Jakub          ..         11 (2)     1    4  Combix Ústí n/L
STUPKA Petr             11.12.72   27 (3)    53    2  Rohožník Letňany PřF Praha
STYBLÍK Josef            1. 8.63    6 (2)     3    -  Pohoda Praha
SUDÍK Jiří               1. 3.62   18 (1)     4    -  Tosta Petrov
SUDÍK Jiří              12. 9.80    9 (1)     3    -  Tosta Petrov
SUCHAN Daniel           27. 6.73   16 (2)     9   10  Alfa Liberec
SUCHAN Josef            30. 5.65   59 (7)     1    -  Delta-Real a 1.FC Šumperk
SUCHAN Petr             21. 9.79    2 (1)     3    -  TJ Borek
SUCHÁNEK Jiří             . 1.88    1 (1)     1    -  Radobýl Litoměřice
SUCHOMEL Ivan           28. 9.62  222 (16)  141    8  Arsenal Benešov
SUCHOMEL Zdeněk         28. 1.87   91 (8)    95   63  GMM Jablonec, Slavia Liberec
SUCHOPÁR Tomáš          10. 3.68    4 (1)     4    -  Ebárna Boys Kladno
SUCHÝ Aleš              21.10.73   19 (1)    20    -  Nemesis Hradec Králové
SUCHÝ Martin            14.10.72    8 (1)     2    -  CF Damned Praha
SUCHÝ Petr               1. 1.65   24 (1)     8    -  Královo Pole Brno
SUCHÝ Petr              21.12.75   35 (3)    41    -  KLC Klobuky, Sparta Slaný
SUCHÝ Vladislav         28. 7.70    3 (1)     -    -  CF Damned Praha
SULEK Jan                 .11.84    6 (2)     6    3  TEX-COLOR Písek
S(Š)ULEK Jiří             .  .      2 (1)     -    1  Motáček Plzeň
SŮRA Robert             27. 8.73   19 (3)     2    4  Slavia Liberec
SURMAJ David              .  .     17 (1)    13   11  Olympik Mělník
SUROVEC Kryštof           .  .      1 (1)     -    -  Baník Ostrava
SURYNEK Martin           9. 1.91   19 (2)     7    7  Tango Brno A+B
SUSKO Dušan             17. 3.65   35 (3)    29    -  Dino a 3P Bosonohy Brno
SűSS Robert              2. 9.72    2 (1)     -    -  Indoss Plzeň
SűSSMILCH Jakub           .11.93  105 (6)    31   60  Baník Chomutov, Betis Kadaň
SUTNAR Radek            11. 7.68   46 (4)     4    7  Protec Plzeň
SVÁDA Ondřej            15. 4.75   23 (2)     8    -  Geodetické sdružení Příbram
SVÁTA Matěj               .  .      7 (1)     1    2  Olympik Mělník
SVÁTEK Jan              27. 5.83   17 (3)    27   10  Selp Praha
SVEDEK Marian           17.12.73    4 (1)     7    -  Tosta Petrov
SVEDEK Radek             4.10.72   31 (4)    29    -  1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
SVĚTLÍK Ivo             14. 3.79   10 (2)     9    1  Jerevan Slavičín
SVITÁK Václav           29.10.67   11 (3)     4    2  Arsenal Benešov
SVÍTIL Libor              .  .      1 (1)     -    -  Betis Kadaň
SVÍTIL Petr             26.11.76   17 (2)    10    3  Pramen Havlíčkův Brod
SVOBODA Jan             19. 3.73   38 (3)    43    -  Letňany Přf a Pohoda Praha
SVOBODA Leoš            24. 7.73    6 (1)     5    -  TORF-ESTE Pardubice
SVOBODA Lukáš             .  .      2 (1)     -    -  Baník Chomutov
SVOBODA Lukáš           26.10.79   92 (6)     3    3  Slávia Havířov
SVOBODA Milan           27. 2.92    9 (1)     3    1  Tango Brno B
SVOBODA Pavel             .12.89   53 (3)    30    8  Morcan ŽV Brno
SVOBODA Petr             9.11.67    4 (2)     1    -  Ebárna Boys Kladno
SVOBODA Petr            15. 6.72    3 (1)     2    -  AC Rose Kadaň
SVOBODA Petr             2. 2.73   60 (4)    74   15  Selp, Damned a Žižkov Praha B
SVOBODA Petr              . 7.85    2 (1)     -    -  FC Brandýsek
SVOBODA Petr             6. 5.88   42 (3)    26   27  Nasan okruh a Helas Brno
SVOBODA Roman           18. 5.69   17 (1)    12    -  Helas Brno
SVOBODA Slavomír          .  .      9 (1)     3    4  Baník Chomutov
SVOBODA Václav          23. 8.81    4 (2)     -    -  VŠB Ostrava
SVOBODA Vlastimil        4. 8.79   18 (2)    13    6  Car systém a Bohemia Cheb
SVORNÍK Viktor           4. 1.77    6 (1)     2    -  Rýznar Zábřeh na Moravě
SVOZIL Roman            25. 6.69    2 (1)     1    -  Ajax Novesta Zlín
SVRČEK Roman            10.11.73   69 (4)    12    -  Ferram Opava
SVRČINA Tomáš            4. 1.82    4 (1)     -    -  VŠB Ostrava
SYCHA Milan               .  .      8 (1)     -    2  Atraps-Hombres Brno
SÝKORA Aleš             28. 6.72    3 (1)     -    -  TS Bakov nad Jizerou
SÝKORA Jiří              3. 5.77    4 (1)    10    3  Motáček Plzeň
SÝKORA Radek            24. 4.84   42 (2)    44   28  Helas Brno
SÝKORA Roman            23. 3.74  302 (15)   12   19  Agromeli Brno
SÝKORA Vlastimil        24. 1.77    9 (1)     1    -  Geodetické sdružení Příbram
SYMERSKÝ Michal           . 7.84   10 (2)     -    1  Likop Třinec
SYNEK David             18. 1.87   47 (3)    20   17  Gillotina Choceň
SYNEK Jakub               .  .      4 (1)     7    -  Démoni Česká Lípa
SYROVÝ Jan               6. 6.76    2 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
SYSEL Jan                 .  .      1 (1)     -    -  Démoni Česká Lípa
SZABO Robert            17.11.77   16 (4)     6    -  FC '83 + GS Příbram
SZATHMARY Roman         21.10.72   17 (1)     5    -  Pramen Havlíčkův Brod
SZUSCIK Marek           16. 1.76   13 (1)     5    4  Betas Třinec
SZUSCIK Michael          5. 2.77   12 (1)     2    -  Betas Třinec
SZUSCIK Ondřej           3. 4.86    3 (1)     -    -  Betas Třinec
SZWARC Jan              23. 6.76    5 (1)     2    -  Bohemians CMF Praha
ŠABATA Martin            4. 1.86  108 (7)   101   47  Gillotina, Nejzbach B
ŠABLATURA Jan             . 8.90   31 (3)     -    4  VŠB Ostrava, Jistebník B
ŠABLATURA Pavel         18. 9.72   50 (2)    20    -  IFT C. B, Megas Frenštát p/R
ŠABLATURA Tomáš           . 8.93    1 (1)     -    -  CCM Jistebník B
ŠAFÁRIK Marek             .  .      1 (1)     -    -  TEX-COLOR Písek
ŠAFÁŘ Emil              23. 6.70    5 (1)     -    1  Dalmach Turnov
ŠAFÁŘ Pavel             17.12.69   15 (1)    13    -  FC Mnichovo Hradiště
ŠAFÁŘ Roman             27. 3.70    3 (1)     -    2  Dalmach Turnov
ŠAFR Tomáš              30. 1.80    1 (1)     -    -  Vojenské Lesy Praha
ŠAFRA Martin            29.10.73   27 (2)    21    -  Ebárna Boys Kladno
ŠAFRÁNEK Marek            .  .      1 (1)     -    1  Ludis Třebenice
ŠACH Ladislav            4. 9.68    1 (1)     -    -  Arsenal Benešov
ŠAJER Ivo               27.12.74    3 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ŠALAMOUN Martin         27. 8.82    1 (1)     1    -  Delta-Real Šumperk
ŠALDA Martin            12. 8.71   62 (3)    20    -  AC Hradec Králové
ŠÁMAL Jiří              29. 9.72    5 (2)     -    -  TS Bakov n/J, Indoss Plzeň
ŠAMÁREK Jan               .11.86    1 (1)     -    -  Tatran Jakubčovice
ŠANDA Petr                . 8.92    5 (3)     2    -  F.A.Zole Česká Lípa
ŠANDERA Zbyněk          21. 2.86    1 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
ŠANTRŮČEK Radim           . 7.86   37 (3)     2    3  Gillotina Choceň
ŠARKÉZY René            10. 6.76   11 (1)     4    -  Man Ostrava
ŠAROCH Radek            29. 7.74    9 (2)     -    2  Čechie Slaný
ŠAUER Ivoš              18. 8.83    7 (1)     1    -  Austria Oslavany
ŠČISLÁK Daniel           2. 8.85   53 (4)    32   17  FT Fran.lázně, NH Plzeň
ŠČISLÁK David           21. 8.91   41 (3)    13   19  Herd Hradiště, Frant. lázně
ŠČUREK Roman            22.10.72   25 (2)    15    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
ŠEBEK Jan                 .12.93   30 (2)    15   24  Jerigo a Indoss Plzeň
ŠEBEK Josef              3. 9.64    2 (1)     -    -  MIKO Žďár nad Sázavou
ŠEBESTA David             .  .      1 (1)     2    -  Tango Hodonín B
ŠEBESTA Karel            7. 2.81   19 (1)    10    -  Gong České Budějovice
ŠEBESTA Milan           15.10.78   59 (5)    49   21  Agromeli a Kalábek Brno
ŠEBESTA Ondřej           3. 7.80    2 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
ŠEBO Dušan                . 2.76    1 (1)     -    -  Slávia Havířov
ŠEDA Gabriel            17.12.75   14 (1)     2    -  Gillotina Choceň
ŠEDA Josef              23. 2.83    8 (2)     -    -  Aston Villa Karlovy Vary
ŠEDA Pavel              31. 1.63   71 (5)    22    -  AC Rose Kadaň, Aston Villa KV
ŠEDIVÝ Jan                .  .      1 (1)     -    -  ISŠ Příbrama
ŠEDIVÝ Radek            22. 1.77   46 (3)     7    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠEDRLA Daniel             . 5.95    3 (1)     -    1  Amor Vyškov
ŠEJNOHA Jan              2.10.74    4 (1)     3    -  Bohemians CMF Praha
ŠENK Radim               6. 1.74    2 (1)     -    -  Man Ostrava
ŠENKÝŘ Marek            25. 1.87   10 (1)     7    1  K-Sport Jindřichův Hradec
ŠERÁK Ladislav          24. 8.77   30 (2)    51    -  Lucky Penguins Praha
ŠERDZIK Pavel           19. 7.82    8 (2)     5    2  Car system Cheb
ŚESTÁK Jan                .  .      6 (1)     -    -  Tatran Jakubčovice
ŚESTÁK Jaroslav           . 7.71   13 (1)     1    4  Tatran Jakubčovice
ŠESTAUBER Stanislav     21. 3.81    7 (1)     -    -  TJ Borek
ŠEVČÍK Michal           12. 9.80   47 (4)    40   16  Agromeli Brno
ŠEVČÍK Milan              . 1.86   68 (4)   101   47  Amor-Lazor Vyškov
ŠEVČÍK Radovan          28. 1.65   41 (3)     1    -  Bohemia České Budějovice
ŠEVČÍK Vít              17. 4.65    2 (1)     3    -  Sampdoria Ústí nad Labem
ŠÍBA Pavel               1.11.66   15 (2)    16    7  Materia Sokolov
ŠICNER Martin            3. 4.84    3 (2)     2    2  K-Sport Jindřichův Hradec
ŠIDLA Ondřej              . 9.94    9 (1)    10   10  Atraps-Hombres Brno
ŠÍDLO Josef               .10.81   56 (4)    12   18  F.A.Zole Česká Lípa
ŠÍDLO Miloš               . 9.91   23 (2)     3    4  SK Líšeň Brno
ŠÍDLO Ondřej             8.12.86   49 (6)     4   12  Du.Hodonín SK Líšeň Tango AB
ŠIKL Zdeněk              5. 3.73    8 (1)     5    -  Dekora Hlinsko
ŠILHAN Pavel            12. 9.68   18 (3)     -    1  K-Sport Jindřichův Hradec
ŚILHÁN Petr              4. 8.91    1 (1)     -    1  Alfa Liberec
ŠÍMA Jiří               22. 5.79    4 (2)     -    -  Helas Brno
ŠÍMA Radek              10. 3.64   24 (3)    31    -  Bohemia České Budějovice
ŠIMÁČEK Jan             11. 4.83   38 (6)    39   16  Radobýl Litoměřice
ŠIMÁČEK Pavel           28. 8.73  108 (19)   82   39  Arsenal Benešov
ŠIMÁČEK Pavel             . 3.98   36 (2)     8    9  Arsenal Benešov
ŠIMÁK David             25. 7.91   53 (3)    23   23  Delta Real Šumperk
ŠIMÁK Radek             22. 6.71   19 (1)     -    -  Čepo Poruba
ŠIMANDL Jiří            26. 3.93   80 (4)    27   31  Olympik Mělník
ŠIMÁNĚ Jakub             2. 6.87    1 (1)     -    -  FK Mladá Boleslav
ŠIMÁNEK Josef           13. 3.77   26 (3)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMANOVSKÝ Martin       10.10.75    1 (1)     -    -  Terasy Praha
ŠIMEČEK Radek            9. 6.79  138 (10)   44   10  Tomson STŽ Brno
ŠIMEČEK Roman           26. 6.68  120 (9)     8    1  Tomson STŽ Brno
ŠIMEK David              5. 4.74   13 (1)     5    -  TJ Borek
ŠIMEK David             10. 2.80   10 (3)     4    -  Pramen Havlíčkův Brod
ŚIMEK Jiří                .  .     12 (1)     4    3  Dalmach Turnov
ŚIMEK Martin              . 3.82   16 (1)     1    3  FC Brandýsek
ŠIMEK Petr              24.12.68    3 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín B
ŠIMÍK Aleš              30. 8.70    6 (1)     4    -  TJ Borek
ŠIMKA Luděk              7.11.73    5 (1)     2    -  Kalábek Brno
ŠIMLINGER Michal        26. 3.78  154 (10)   78    9  Motáček a Sokol NH Plzeň
ŠIMON David             14. 6.75   28 (3)     8    -  ESTE a TORF-ESTE Pardubice
ŠIMON David             17. 9.79    3 (1)     3    -  Olympik Mělník
ŠIMON Jakub               . 9.95    1 (1)     -    1  F.A.Zole Česká Lípa
ŠIMON Jan               21.10.78   14 (3)    16    3  Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMON Jan                 . 9.95   17 (1)    12    8  Gardenline Litoměřice
ŠIMON Miloš              5. 7.66    2 (1)     -    -  TS Bakov nad Jizerou
ŠIMON Patrik             2.12.75   13 (1)     3    -  Era-pack Chrudim
ŠIMONÍČEK Jan           13. 2.85   30 (4)    27   12  Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMONÍK Karel             . 6.86   13 (2)     -    -  Kalábek Brno
ŠIMONKA Martin          19. 4.63   10 (1)     6    -  Konflikt Praha, TORF-ESTE Pardubice
ŠIMORA Martin           17.12.70   34 (3)     -    -  Elfetex Plzeň
ŠINAL Jan               13. 7.74    8 (1)     5    -  GKS MOND Třinec
ŠINDELÁŘ Jakub          24. 2.94   12 (2)     4    3  ISŠ + FC ´83 Příbram
ŠINDELÁŘ Jan            30. 4.87    6 (2)     2    2  Ferram Opava
ŠINDELÁŘ Jiří             . 7.92   13 (1)     3   11  Démoni Česká Lípa
ŠINDELÁŘ Marek          19. 8.77    7 (1)     2    -  Ajax Novesta Zlín
ŠINDELÁŘ Martin          9. 4.82    5 (1)     -    4  FC ´83 Příbram
ŠINDELÁŘ Petr             . 8.82  119 (6)    70   47  Arsenal Benešov
ŠINDELÁŘ Radek           2. 4.77   10 (1)    11    -  Geodetické sdružení Příbram
ŠINDLER Lubomír          3. 2.72    6 (1)     -    -  1.FC Šumperk
ŠINFELT Lukáš             .  .     10 (1)     -    -  Balticflora Unt. Teplice
ŠINOGL Matěj            15. 3.90   33 (3)    20   15  Delta Real Šumperk
ŠÍPEK Bohumil           27. 4.80    9 (1)     1    1  Ferram Opava
ŠIROKÝ Milan              . 3.82    3 (1)     2    -  UFA Hradec Králové
ŠIRŮČEK Roman           26. 4.76   13 (2)     5    -  Dekora a Arsenal Hlinsko
ŠIRŮČEK Václav          26. 8.68   66 (5)    60    -  Ebárna Boys Kladno
ŠISLER Jiří               .  .      4 (1)     6    1  Zlej se(n) Liberec
ŠÍŠA Jiří                 . 9.91   11 (1)     7    2  Indoss Plzeň
ŠITLER David             4. 3.84   70 (5)     9    4  K-Pedros Tábor
ŠKACH Stanislav          5. 6.73    8 (1)     1    2  Motáček Plzeň
ŠKARABUŠKA Martin        2. 3.67   16 (2)     -    -  Dino Brno
ŠKARDA Libor              . 9.68   19 (2)     8    5  Draci Karlovy Vary
ŠKÁREK Martin             .  .      4 (1)     2    -  Atraps-Hombres Brno
ŠKÁREK Martin             . 1.87   12 (2)     3    2  SK Líšeň Brno
ŠKARYD Martin            3. 2.70    6 (2)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
ŠKAVRONKA Ivo           22. 8.74   84 (7)    14    3  Slávia Havířov
ŠKLÍBA Tomáš            15.11.76    1 (1)     1    -  Gillotina Choceň
ŠKODA Filip             21. 2.83   25 (2)    17    4  VŠB OV, Delta-Real Šumperk
ŠKOLA Jiří                . 9.82   38 (2)     9    8  United Frýdek-Místek
ŠKOLA Vojtěch            1.11.85   27 (2)    10    4  United Frýdek-Místek
ŠKOPEK Libor              . 5.83   15 (1)     6    4  Tatran Jakubčovice
ŠKOPEK Michal           28. 5.70   17 (1)     2    4  SKP Kolín
ŠKOPEK Pavel            11. 5.61    5 (1)     3    -  TJ Borek
ŠKORŇA Norbert          10. 9.80   10 (1)    10    -  Krasno Valašské Meziříčí
ŠKORŇÁK Radek             .11.95   11 (2)     1    1  KFV Roub Vítkovice
ŠKRABAL Jakub             . 6.91    7 (1)     2    1  Olympik Mělník B
ŠKRÉTA Jan               4. 3.82   47 (4)    24   18  Dalmach Turnov
ŠKROBÁNEK Karel          8. 3.73    2 (1)     -    -  Ferram Opava
ŠKRKOŇ Josef             6. 2.79   60 (3)    47   17  SK Krmelín
ŠKŮREK Ladislav         10. 9.78  104 (6)    58  31  FC Betis Kadaň
ŠKVÁRA Martin           21. 8.71    2 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
ŠKVOR Michal             7. 5.79    1 (1)     -    -  SKP Kolín
ŠLACHTA Jakub             .  .      2 (1)     -    1  Baník Chomutov
ŠLAJCHRT Martin         13. 1.85    3 (1)     -    -  RSC Čechie Slaný
ŠLAPÁK Jaroslav          9. 1.70    5 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
ŠLÉGR Jaromír            4. 2.69   41 (2)    25    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠLEIS Pavel             22. 1.68  161 (7)    40    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠLEMR Radomír            6. 1.68   64 (4)     -    -  AC Rose Kadaň, Aston Villa KV
ŠLESINGER Vojtěch       24. 1.82   25 (2)     7    1  SME Ostrava
ŠLOCAR René             27.12.73    4 (1)     5    -  Alfa Liberec
ŠMALEC Jiří             19. 1.69   61 (4)    56    -  Ferram Opava
ŠMARHOVYČ Viktor          .  .      1 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
ŠMEJDA Ondřej            8. 2.82    1 (1)     -    -  Michálek Chrudim
ŠMEJKAL Patrik            .12.92    1 (1)     -    -  Sokol Dobřichovice
ŠMEJKAL Petr            14.11.79   99 (13)   79   57  Arsenal Benešov
ŠMERDA Jaromír          12. 8.79   14 (2)     7    -  Vojenské Lesy Praha
ŠMÍD Jakub              24. 5.76    9 (1)    12    -  Bohemians CMF Praha
ŠMÍD Martin               . 3.84   22 (1)    23   20  UFA Hradec Králové
ŠMÍD Rostislav          16. 2.87   15 (1)     6    5  Olympik Mělník B
ŠMÍDOVEC Petr           13.11.71   23 (1)     5    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠMÍRA Jiří              16.10.81   41 (2)     7    -  Kunčice, Mikeska OV B
ŠMÍRA Karel             18. 2.58   45 (3)     2    -  Mikeska Ostrava A + B
ŠNAJDR Radek            22.10.66   36 (2)    19    -  Santa Fé Benešov
ŠNAJDR Vladimír         11. 2.80   10 (1)     5    -  Ajax Novesta Zlín
ŠNEBERGER David           . 1.90   35 (2)    25   29  Herd Hradiště
ŠNEBERK Jaroslav          .  .      6 (1)     3    1  Motáček Plzeň
ŠNÍDL Josef             10. 3.76   70 (4)    40    6  Atlantic Rakovník
ŠNÍDL Petr              25.11.78   64 (4)    99    -  Atlantic Rakov., Čechie Slaný
ŠNOBL Tomáš             30.11.83   74 (5)    54   38  Pramen Havlíčkův Brod
ŠOLC Petr               20. 8.81   41 (3)    13    9  TS Bakov n/J
ŠOLÍN Petr              30. 8.91    4 (1)     3    3  K-Sport Jindřichův Hradec
ŠOLTÉS Michal            5. 3.77   16 (1)     3    4  Olympik Mělník
ŠOLTYS Miloslav           .  .     22 (1)     -    1  Jerigo Plzeň
ŠOMPLÁK Ondřej          29. 3.82   37 (2)    20   14  Helas a Bossard Brno
ŠOMPLÁK Radovan         18. 4.86   56 (4)    20   17  Kalábek, Agromeli a Helas
ŠORM Jan                  . 8.88    5 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
ŠORNA Tomáš             14. 6.90   11 (1)     3    6  FC ´83 Příbram
ŠORSÁK Jakub              .  .      3 (1)     -    -  Baník Chomutov
ŠOSVALD Michal          27. 1.75   34 (3)    12    3  FC Mnichovo Hradiště
ŠOTOLA Rostislav         8. 3.76   17 (2)     1    -  1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
ŠOUREK Dušan             6. 8.75    5 (1)     2    -  Alfa Liberec
ŠPAČEK Ivan              2.10.69   25 (1)     -    -  Austria Oslavany
ŠPAČEK Josef             8. 7.89   74 (5)     8   14  UFA Hradec Králové
ŠPAČEK Radim            19. 1.76  122 (6)   117   47  Kunčice, IFT C. B, Frenštát
ŠPAČEK Vladimír         26. 2.64   45 (4)    22    -  Dino Brno
ŠPERER Josef             3. 3.78   13 (2)     8    -  Geodetické sdružení Příbram
ŠPERKA Tomáš            16. 2.69    5 (1)     1    -  Královo Pole Brno
ŠPETA Martin             7. 4.84   52 (4)    34   14  RSC Čechie Slaný
ŠPICAR Patrik             .  .     17 (1)    26   14  Baník Chomutov
ŠPIČKA Vojtěch           7. 4.86    9 (2)     5    3  Gamaspol Jeseník
ŠPIEGEL Filip            6.10.77   15 (2)     7    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠPÍNA Marcel              .  .     11 (1)     5    3  Dalmach Turnov
ŠPÍNA Martin              . 3.92   23 (3)    12    7  Dalmach Turnov
ŠPINGL Jiří             17. 9.61    6 (1)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠPIROCH Jiří             8. 7.64   19 (1)     -    -  Neuk Háječek Prachatice
ŠPITÁLNÍK Jiří          28. 7.78    1 (1)     2    -  SKP Kolín
ŠPLÍCHAL Štěpán           .  .     12 (1)     -    1  Ludis Třebenice
ŠPOK Karel                .12.83   11 (1)     5    4  Tatran Jakubčovice
ŠRAIN Jan                 .  .      1 (1)     -    -  ISŠ Příbram
ŠRÁMEK Karel              . 2.76   14 (3)     -    -  Amor Vyškov
ŠRÁMEK Milan            20. 5.74    7 (2)     -    -  Elfetex Plzeň
ŠRÉDL Zdeněk            17. 8.70   23 (2)     -    -  Rusaco Litvínov
ŠRITR Jan                2.10.79    7 (2)     -    1  Dalmach Turnov
ŠROBA Tomáš             23.12.85   16 (1)    14    5  Ebárna Boys Kladno
ŠROM Jakub                . 9.83    1 (1)     -    -  Ferram Opava
ŠTABRŇÁK Roman            . 9.64    3 (1)     -    -  Čechie Slaný
ŠTAJNER Jiří            27. 5.76    8 (3)     8    6  Zlej se(n), Démoni ČL, Andy LB
ŠTĚDRONSKÝ Martin         . 9.92   16 (1)     2    1  Sokol Dobřichovice
ŠTEFAN Jiří               . 6.61    3 (1)     -    -  Dalmach Turnov
ŠTEFAN Pavel            29. 7.83    2 (1)     2    -  FT Františkovy Lázně
ŠTEFEČEK Ondřej         11. 5.81    8 (2)     7    5  Selp Praha
ŠTEFEK Roman            16. 1.85    9 (1)     4    4  SKP Likop Třinec
ŠTEFFAN Jiří            29. 1.91   49 (5)    14    8  Dalmach Turnov
ŠTEFL Lubomír             .  .      8 (2)     2    -  Nasan Okruh NL
ŠTEFL Michal            24. 2.76   75 (6)    31   19  Arsenal Hlin., Era-pack, Geodet
ŠTEFL Pavel             29. 9.79  112 (8)    86   41  Arsenal, Erapack, Rváč, Dekora
ŠTEIER Stanislav          .12.90   42 (2)    35   25  TEX-COLOR Písek
ŠTEIF Jaroslav          11. 6.62   56 (3)     -    -  Květnice Tišnov
ŠTEINER David             .  .      8 (1)     -    -  Olympik Mělník
ŠTEINER Pavel           11. 4.80    2 (2)     1    -  SK Krmelín
ŠTĚPÁN Petr             11. 3.69    1 (1)     -    -  Selp Praha
ŠTĚPÁN Radek             1.11.77   14 (2)     3    -  Draci Karlovy Vary
ŠTĚPÁN Václav           15. 7.75   16 (2)     6    -  TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁNEK Jiří           10. 6.85   19 (2)     4    -  UFA Hradec Králové
ŠTĚPÁNEK Karel          21. 4.77   10 (1)     6    4  Materia Sokolov
ŠTĚPÁNEK Petr           16. 9.73    9 (1)     2    -  Fauna Brno
ŠTĚPÁNEK Roman           2. 8.80   54 (8)    25   13  UFA HK, Nejzbach VM B, AC HK
ŠTĚPÁNEK Tomáš            .  .      1 (1)     -    -  Herd Hradiště
ŠTĚPÁNEK Zdeněk         25. 5.74    1 (1)     -    -  Selp Praha
ŠTĚPANÍK Ondřej         29. 6.82    2 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín
ŠTĚRBA Petr             23. 4.65   19 (1)     6    -  GKS MOND Třinec
ŠTĚRBA Vojtěch            .  .     15 (1)     3    2  Čechie Slaný
ŠTĚTINA Marek           26. 5.77   10 (1)     4    -  Lazor Vyškov
ŠTĚTKA Petr             14. 7.74   28 (2)    13    -  MIKO Žďár nad Sázavou
ŠTÍPEK Stanislav        17.12.72   66 (4)    97   29  Draci a Aston Villa K.Vary
ŠTÍTKOVEC Jan           21.10.90   26 (4)     1    3  Betis Kadaň
ŠTOL Daniel               .  .      1 (1)     -    -  Baník Chomutov
ŠTOLBA Martin             .11.90    6 (1)     1    -  Olympik Mělník B
ŠTOLBA Michael          26. 2.77   32 (5)     3    -  Elfetex Plzeň
ŠTOLBA Robin            20.12.93   50 (4)    69   25  Amor-Lazor Vyškov, Volfířov
ŠTORC Lukáš               .  .      7 (1)     1    1  Radobýl Litoměřice
ŠTORC Tomáš               .  .      7 (1)     3    3  Combix Ústí n/L
ŠTOREK Ladislav         22.11.70   40 (3)    63    -  Dekora a Arsenal Hlinsko
ŠTORK Rostislav          5.10.74   72 (6)    75    5  Templář Ivančice
ŠTOURAČ Radek           11. 6.67   24 (1)    29    -  Královo Pole Brno
ŠTRAJT Michal             . 1.90   12 (1)    22   14  Indoss Plzeň
ŠTRÉBL Tomáš             6. 5.71   98 (6)    64    1  Car system a Bohemia Cheb
ŠTRUBL Jiří             19.10.72    2 (1)     2    -  Královo Pole Brno
ŠTRUNC Miroslav         26. 2.70    3 (1)     -    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠTRUNZ Miroslav         10. 9.73    5 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
ŠTUMPFAL Lukáš            .  .      4 (1)     2    2  TEX-COLOR Písek
ŠTURC David               .10.86   11 (1)     -    -  Slávia Havířov
ŠTURM Dušan             26. 8.72   20 (2)    20    -  Bohemia a SFK Cheb
ŠTURMA David            11.10.90    9 (1)     -    -  Selp Vysočany
ŠTURMA Čestmír           7.11.73   23 (2)    16    -  Vojenské Lesy Praha
ŠTURMA Jaroslav          2. 1.74    4 (2)     -    -  Vojenské Lesy Praha
ŠTURMA Petr               .10.91   12 (1)     6    5  Bulldogs Hodonín
ŠTURMA Zdeněk            9. 7.87    9 (1)     8   10  Bulldogs Hodonín
ŠTVERÁK Tomáš             .  .     28 (3)    27   36  Indoss Plzeň
ŠTVERKA David           15. 8.81    3 (1)     -    2  Mikeska Ostrava
ŠŤASTNÝ Jiří            23. 3.68  162 (7)    60    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Michal          15. 9.82   78 (5)    24   18  SK Líšeň Brno, SB Chrlice
ŠŤASTNÝ Milan           13.10.64   76 (6)    29    -  TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Pavel             .10.68   18 (2)     -    -  Gamaspol Jeseník
ŠŤASTNÝ Petr             1. 8.73   10 (2)     -    -  Elfetex Plzeň
ŠŤASTNÝ Tomáš            9. 9.66   51 (4)    51    -  Kormidlo Brno
ŠŤASTNÝ Tomáš           31. 5.83   17 (1)     2    -  VVM-IPSO Bílovec
ŠŤASTNÝ Václav           6.10.78   40 (4)     4    1  Atlantic Rakovník
ŠUBA Martin              8. 8.73   13 (1)    14    -  Slza Znojmo
ŠUBA Pavel              15. 2.68    3 (2)     -    -  Olympik Mělník
ŠUBA Pavel                . 7.95   33 (3)     7    4  Olympik Mělník
ŠUBA Petr               30.11.74   19 (1)    30    -  Slza Znojmo
ŠUBRT Pavel             ..          2 (1)     2    -  Geodetické sdružení Příbram
ŠUK Martin                .  .     27 (2)     1    1  Delta-Real Šumperk
ŠŮLA Ladislav           27. 4.70   35 (4)     -    -  Elfetex Plzeň
ŠULÁK Daniel            24. 7.80    5 (1)     3    -  Krasno Valašské Meziříčí
ŠULC Dominik              .  .     17 (2)    10    9  Dalmach Turnov
ŠULC Roman              20. 3.79   51 (4)    27   18  Gillotina Choceň
ŠUMA Jiří                 .  .      1 (1)     -    -  F.A.Zole Česká Lípa
ŠUMNÍK Marek             7. 7.87    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
ŠUP Dominik               .  .     14 (2)    19   11  Olympik Mělník
ŠURANSKÝ Vladimír       13. 2.65   46 (6)    28    1  Adamíček ČK, K-Sport J. Hradec
ŠURANYI Radim           27. 6.77    6 (1)     4    -  SME Ostrava
ŠURÁŇ Jiří               7. 7.87    4 (1)     1    -  Jerevan Slavičín
ŠUSTA Petr               6.10.64    9 (2)    10    -  Pohoda Praha
ŠUSTEK Michal             .10.83    1 (1)     -    -  Ferram Opava
ŠUSTR Pavel             13.10.74   50 (8)    81    7  Agromeli Brno
ŠUSTR Roman             11. 5.78   11 (1)    10    -  Nadoraz a Geodet Rváčov
ŠUVADA Pavel            16. 8.82   28 (4)     9    4  Tango Brno A+B
ŠVÁB Petr                8. 2.83   12 (1)     9    8  FC '83 Příbram
ŠVÁB Svatopluk          16. 6.73   23 (3)     -    -  Čechie Slaný
ŠVÁBIK Jan                .  .     15 (3)     4    3  Roub, VŠB + Mikeska Ostrava
ŠVADLENA Jiří            7. 4.52    2 (1)     -    -  Lucky Penguins Praha
ŠVACH Petr              21. 9.81   25 (2)    19   17  Jerevan Slavičín
ŠVACH Tomáš             29. 8.84   33 (2)     1    7  Jerevan Slavičín
ŠVÁCHA Jan              13. 5.76   72 (6)    92    -  KLC Klobuky, RSC Čechie Slaný
ŠVAJDA Petr               .  .      7 (1)     -    1  Jerevan Slavičín
ŠVAMBERA Jan             2. 5.92   18 (1)    12    9  SK Kladno
ŠVASTA Lukáš              .12.83   44 (4)     2    2  F.A.Zole Česká Lípa
ŠVÁSTA Ondřej           23. 4.83   77 (6)    81   25  Čechie Slaný
ŠVEC Martin               . 6.90   45 (3)    32   36  Démoni Česká Lípa
ŠVEC Pavel              29. 5.81   30 (3)    13    5  Indoss Plzeň
ŠVEC Petr                 . 3.83    5 (1)     3    2  K-Pedros Tábor
ŠVEC Rostislav            .  .      9 (1)     2    2  Baník Ostrava
ŠVEJNOHA Martin         25.11.77    6 (3)     4    -  Elfetex Plzeň
ŠVESTKA Jiří            15. 4.89   10 (1)     2    4  FC United Kadaň
ŠVIHÁLEK Martin         14.10.86   27 (2)    10    7  Helas Brno
ŠVIDRNOCH Luboš         16. 7.79   39 (2)     -    -  VŠB Ostrava
ŠVORC Lukáš             21. 1.88    7 (1)     1    -  Alfa Liberec
ŠVRČEK Filip            14. 9.79    5 (1)     3    -  Delta-Real Šumperk
TÁBORSKÝ Zdeněk         15. 9.64    3 (1)     -    -  Kalábek Brno
TACHTADŽIS Nikos        19.12.95   15 (2)     7    5  Amor Vyškov, Tango B Brno
TALÁCKO Jan             29. 5.87    1 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
TANČOUZ Pavel            3. 2.82    1 (1)     -    -  Elfetex Plzeň
TAPŠÍK Marek            27. 6.74   23 (3)    10    -  Harnach Brno
TAUSSIG Lukáš            3. 8.78    4 (1)     1    -  Dalmach Turnov
TAUŠ Dominik            17. 2.84   10 (2)     4    -  RSC Čechie Slaný
TAUŠ Marek              15. 7.78   69 (5)    46    9  Čechie Slaný
TECHL Václav            14.10.71    2 (1)     4    -  CF Damned Praha
TEJKL Jakub               . 1.90   20 (3)     5    4  Delta Real Šumperk
TEOFIL Lukáš              .  .      4 (1)     -    -  VŠB Ostrava
TEPLAN Jaroslav          9.10.85    8 (1)     2    -  Pramen Havlíčkův Brod
TEPLAN Tomáš            21. 2.87    7 (2)     2    4  Pramen Havlíčkův Brod
TERINGL Marek           24. 9.79    7 (1)     -    -  TJ Borek
TESAŘ David             29.12.78   49 (3)    33    -  Michálek, TORF-ESTE Pardubice
TESAŘ Jiří                . 4.77   26 (2)    12    7  TORF FAZ Pardubice
TESAŘ Martin              . 3.82   26 (2)     5    3  TORF FAZ Pardubice
TESAŘ Tomáš               . 4.91   19 (1)     8    5  FC Brandýsek
TETOUR David              .  .     18 (1)     -    1  SK Kladno
TEZNER Jan               5. 5.82   40 (5)    15    1  Delta-Real a 1.FC Šumperk
TEZNER Jiří             23.12.79  112 (9)    83   22  Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
TICHÁČEK Jiří            7. 6.73    9 (2)     -    -  Materia Sokolov
TICHOTA Karel           19. 1.75    9 (1)    25   15  Draci Karlovy Vary
TICHÝ František         21. 8.72   78 (5)    14    -  Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
TICHÝ Jakub               .  .     26 (2)     -    1  SK Kladno, FK M.Boleslav
TICHÝ Jan               27.10.77    5 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
TICHÝ Jan                 . 1.79   16 (1)     3    5  Combix Ústí n/L
TICHÝ Libor               .12.82   35 (3)    24    9  Kalábek a Nasan Okruh Brno
TICHÝ Michal             3. 9.75   36 (3)    26    -  VŠB Ostrava
TICHÝ Michal            15. 9.76   51 (2)    22    -  Arsenal Hlinsko
TICHÝ Ondřej            12. 4.77    3 (1)     -    -  RSC Čechie Slaný
TICHÝ Pavel               . 2.83   64 (5)    26   38  Amor Lazor Vyškov
TICHÝ Petr              19.11.71   24 (2)     7    -  HI-TEC Bílovec
TICHÝ Petr              22. 5.73   20 (2)    15   17  Olympik Mělník
TICHÝ Petr              23. 1.78    4 (1)     2    -  AC Rose Kadaň
TICHÝ Petr              25. 6.91   38 (7)    39   23  Gardenline a Radobýl
TICHÝ Slavoj            22.12.68    8 (2)     2    5  Olympik Mělník
TICHÝ Slavoj            31.10.92    9 (2)     -    2  Olympik Mělník A+B
TICHÝ Zdeněk              .  .      7 (1)     5    4  Arsenal Benešov
TILL Jakub                .12.92   79 (7)     -    5  Gamaspol Jeseník
TILL Lukáš              19. 5.83   17 (2)     -    3  Nejzbach Vysoké Mýto B
TIMP Jakub              21. 5.85   13 (1)     2    2  Slávia Havířov
TIMP Tomáš                . 5.92   17 (2)    10   10  Slávia Havířov
TIPOAS Nikos             6. 4.79   17 (4)     9    -  Sport bar Chrlice
TITZL Michal            28. 8.83    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
TÍŽEK Pavel              9. 8.69   35 (2)     8    -  HI-TEC Bílovec
TKÁČ Dušan              26.10.79   11 (2)    11    -  Geodetické sdružení Příbram
TKÁČ Jaroslav           15. 2.77   11 (2)     6    -  Geodetické sdružení Příbram
TLAČBABA Jaromír        24. 9.62   39 (2)    23    -  Austria Osl, Templář Ivančice
TLUSTOŠ Daniel          22. 6.69   19 (2)     -    -  TORF-ESTE Pardubice
TLUSTÝ Lukáš             9. 6.84    4 (1)     2    1  Ebárna Boys Kladno
TOBIÁŠEK Pavel           6.12.80    4 (1)     -    -  AC Hradec Králové
TOČÍK Daniel             7. 9.95   41 (3)    21   35  FK Volfířov
TOKAR Ivan                .10.72    9 (1)     3    2  UFA Hradec Králové
TOMAJ Ludvig            15.10.76    3 (1)     2    -  Tosta Petrov
TOMAN Alexandr            . 9.66    3 (1)     -    -  FC ´83 Příbram
TOMAN Filip               .  .      2 (1)     -    2  Zlej se(n) Liberec
TOMAN Martin              . 9.91   14 (1)    17    5  FK Volfířov
TOMAN Matěj               .11.89    9 (1)     3    -  FC Brandýsek
TOMAN Radek             25. 8.72   17 (1)    24    -  Lazio Brno
TOMAN Zdeněk             2. 5.82    2 (1)     -    -  KLC Klobuky
TOMÁNEK Martin          10. 3.77    3 (1)     3    -  Geodet Rváčov
TOMAS Ondřej             4.10.76    2 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
TOMÁŠ Martin             3.12.69    3 (1)     1    -  Combix Ústí nad Labem
TOMÁŠEK Adam              .12.81   10 (1)     -    3  UFA Hradec Králové
TOMÁŠEK Filip             .12.95   49 (4)    30   18  VŠB Ostrava
TOMÁŠEK Jiří            31. 7.81    9 (1)     3    9  AFC Celtic Kladno
TOMÁŠEK Karel             .11.88   16 (1)    11    7  Gardenline Litoměřice
TOMÁŠEK Libor           17. 2.71    1 (1)     1    1  Olympik Mělník
TOMÁŠEK Radek           27.11.79    7 (3)     -    -  Alfa Liberec
TOMČÍK Svatopluk          .10.87    3 (1)     -    -  Ferram Opava
TOMEČEK Marek             .11.87   21 (2)     5    6  K-Pedros Tábor
TOMEK Jiří                .  .     21 (1)    11   10  Wizards Praha
TOMEK Patrik            11.12.83   13 (1)     8    1  SK Krmelín
TOMEK Petr              15.12.72   24 (2)    11    -  1.FC Šumperk
TOMEŠ Miroslav            . 6.78   49 (3)     2    3  Slavia Liberec
TOMEŠ Pavel             13. 2.75    6 (3)     -    -  Čechie Slaný
TOMEŠ Petr                . 8.83    5 (1)     -    4  UFA Hradec Králové
TOMIČ Alexandr           2. 2.87    7 (1)     3    1  TORF FAZ Pardubice
TOMÍČEK Denis             .11.95    2 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
TOMÍČEK Kamil             . 9.92    1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
TONCAR Petr             25. 5.79    6 (1)     1    -  Los Pedros Tábor
TONCR Michal              . 8.87   17 (1)     2    6  Egretta Bílovice
TONDRA Michal           18. 2.76   64 (4)    83   12  Sokol Přívoz Ostrava
TOPIARZ Jiří             1. 2.81   54 (3)    34   18  Likop Třinec
TOPIČ Karel              7.12.55    5 (2)     2    -  Ajax Novesta Zlín A + B
TOPOLSKÝ Pavel          15. 8.73   19 (2)    11    -  ESTE Pardubice
TOPOR Lukáš               .  .      1 (1)     -    -  Atraps-Hombres Brno
TORÁČ Daniel            20. 5.88   17 (4)     2    3  Likop Třinec
TOŠOVSKÝ Jakub            . 3.88    2 (1)     -    1  Indoss Plzeň
TOŠOVSKÝ Martin          4. 1.70  112 (6)    29    8  Gillotina Choceň
TOŠOVSKÝ Matěj           1.10.86   68 (4)     3    5  UFA Hradec Králové
TOTZAUER Miloš          12.10.67   16 (1)     3    -  CFC Letňany Praha
TOUPAL Pavel             4. 2.78    6 (1)     -    -  SK Krmelín
TOUŠ Ondřej               .  .     11 (1)     2    2  Jerigo Plzeň
TOVÁRNICKÝ Daniel       25. 3.75   21 (2)     3    -  Elfetex Plzeň
TRAIBI Aziz             10. 2.73    4 (1)     1    -  Alfa Liberec
TRAPL Marcel            19. 7.72   24 (1)     2    -  Adamíček Český Krumlov
TRÁVNÍČEK Michal          .  .      1 (1)     -    -  Bossard Brno
TRÁVNÍČEK Milan           .11.91    1 (1)     -    -  FK Volfířov
TRÁVNÍČEK Petr            . 6.77    2 (1)     -    -  Bulldogs Hodonín
TRČKA Miroslav            .11.88   24 (2)    10    2  Nasan Okruh NL Brno
TREBICHALSKÝ Pavel      13.10.65    4 (1)     1    -  Čepo Poruba
TREBICHALSKÝ Petr       21. 7.70   22 (1)     -    -  Čepo Poruba
TREGLER Jaroslav          .  .      3 (1)     5    3  ISŠ Příbram
TREPKA Libor            19. 7.70   74 (4)    51    -  Adamíček Český Krumlov
TREŠL Filip             27.10.80   78 (7)     -    -  Slavia Liberec, Atlantic Rak.
TREXLER Evžen           10. 4.68    4 (1)     -    -  Konflikt Praha
TRITA Tomáš              9.10.88    2 (1)     1    1  Alfa Liberec
TRLLO Zbyněk             4. 1.86   20 (2)     1    1  Jerevan Slavičín
TRNĚNÝ Zdeněk           24.11.55   10 (1)     -    2  K-Sport Jindřichův Hradec
TRNKA Jaroslav            .  .      3 (1)     1    1  SK Kladno
TRNKA Lukáš               . 3.85   43 (3)    12   13  Gardenline Litoměřice
TRNKA Martin              .  .      7 (1)     5    3  Jerigo Plzeň
TRNKA Zdeněk              . 4.95    7 (2)     2    -  Olympik Mělník
TROJÁČEK Michal           . 7.87   31 (2)    13    7  Egretta Bílovice
TROJÁK Jaroslav          7. 5.67    6 (3)     -    1  FC Mnichovo Hradiště
TROJAN Aleš             25. 1.68  182 (9)    70    1  Ebárna Boys Kladno
TROJAN Martin           28. 5.78    2 (1)     1    -  Čechie ZM Praha
TROJAN Roman            20. 8.68   22 (2)    26    -  Mikeska Ostrava A + B
TRUBIČKA Jaroslav         .  .      6 (2)     1    4  Olympik Mělník, Ludis Třebenice
TRUHELKA Jan            31. 3.80   17 (6)    11    2  Arsenal Benešov
TRUPL Tomáš               .  .     11 (1)    10    4  Medvědi Malé Hoštice
TRUŠINA Martin          27. 2.74    9 (1)     -    -  Ferram Opava
TRUTNOVSKÝ Jiří         19.12.79   41 (4)    40   32  Olympik Mělník A+B
TRUTNOVSKÝ Vít          14. 5.87    1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
TŘÍSKA Miloš            25. 9.72   90 (6)    20    9  Indoss Plzeň
TUČEK Václav            24. 2.75   76 (7)    35    3  Indoss Plzeň
TUHÁČEK Karel           18. 7.74   20 (1)     -    -  Helas Brno
TUHÝ Martin              3.10.71   11 (1)     2    -  AC Rose Kadaň
TULAJER Milan           ..          1 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
TULEJ Pavel             16. 3.72   19 (2)     3    -  Ajax Cheb
TŮMA Jan                 3. 4.74   23 (2)    17    -  ESTE Pardubice
TŮMA Jiří               25. 9.74   21 (3)    14    -  AC Hradec Králové
TUMA Lukáš              19. 9.82    1 (1)     -    -  TS Bakov n/J
TŮMA Martin              8.12.67    9 (1)     1    -  Sampdoria Ústí nad Labem
TŮMA Martin             25. 8.77  138 (10)  158   54  Agromeli a Kormidlo Brno
TŮMA Miroslav           16. 3.66   50 (4)    10    -  Ferram Opava
TŮMA Tomáš                .11.78   18 (2)     5    5  Pramen Havlíčkův Brod
TUNÁK Maroš             21. 2.78   66 (6)    18   14  Slavia Liberec
TUPÝ Pavel              25. 6.73   18 (2)     -    -  Platan Písek
TURČÍK Milan            19. 2.79   55 (3)    21    3  SK Krmelín
TURČÍK Petr             19. 2.79   20 (2)     3    -  SK Krmelín
TUREČEK Michal           7. 2.77   26 (3)    14    -  Ajax Novesta Zlín A + B
TUREK Jiří              18. 9.79   19 (2)    10    -  AC Rose Kadaň
TUREK Tomáš              1. 6.75   70 (4)    46   43  Klokani Vršovice Praha
TUREK Vratislav          1. 5.56    1 (1)     2    -  K-sport Jindřichův Hradec
TUROŇ Roman             13. 2.74    1 (1)     -    -  Rohožník Praha
TUROŇ Rostislav         21. 7.83    1 (1)     -    -  Betas Třinec
TUTKO Josef              9.12.70    8 (1)     2    -  Lazor Vyškov
TVAROH Pavel              . 4.85   65 (4)     1    7  Malibu MB, TS Bakov n/J
TVRDEK Vladimír         11. 6.62    9 (1)     -    -  Bohemia České Budějovice
TVRDÍK Pavel            25. 7.72   10 (1)     6    -  Combix Ústí nad Labem
TVRDÝ Vojtěch             .  .      8 (1)     2    -  Dalmach Turnov
TÝBL Vladimír             . 7.86    1 (1)     -    -  Radobýl Litoměřice
TYBUREC Jan              8. 4.79    2 (1)     -    -  Ebárna Boys Kladno
TYC Radek               30. 8.87    8 (1)     1    2  Nasan okruh Brno
TYL Radek               11. 8.79   21 (2)     -    3  Jerevan Slavičín
TÝŘL Jan                13.11.78   11 (2)     2    -  Lucky Penguins Praha
ŤUPA Miroslav           13.10.64   87 (4)    23    -  Hekto Nové Město na Moravě
UHER Miroslav             .  .      1 (1)     -    -  Malibu MB
UHEREK Jakub            27. 6.87   36 (2)     6    7  United Frýdek-Místek
UHEREK Miroslav         24. 7.74    3 (1)     2    -  Vojenské Lesy Praha
UHLÍK Pavel              6. 2.57    5 (2)     -    -  Ajax Cheb
UHLÍK Zdeněk            24. 2.61   66 (3)   120    -  Aston Villa Karlovy Vary
UHLÍK Zdeněk             9. 2.84   16 (2)     4    -  Aston Villa Karlovy Vary
UHLÍŘ Filip              8.12.79    8 (1)     2    1  Nejzbach Vysoké Mýto B
UCHYTIL Ladislav         1.10.62    3 (1)     1    -  Dekora Hlinsko
UJFALUŠI Radim           8. 4.76    1 (1)     -    -  Tosta Petrov
ULBRICH Jan             20. 1.78   65 (5)    20   10  Sport bar Chrlice
ULČ Lukáš               25. 3.86   36 (3)    23   17  Protec Plzeň
ÚLEHLA Tomáš            14. 1.65   18 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín B
ULLÍK Martin            28.10.79    6 (2)     2    3  Terasy Praha
UNGER Jaroslav          13. 8.77   30 (4)    13    3  Nejzbach Vysoké Mýto B
UNZEITIG Pavel          ..          4 (1)     2    -  Vojenské Lesy Praha
UNZEITIG Tomáš          19. 9.78   27 (3)     -    -  Delta-Real Šumperk
URBAN Filip               . 8.95    4 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
URBAN Jiří              16.12.79   47 (4)    42    2  Atlantic Rakovník
URBAN Libor               . 4.88   29 (2)    10   11  Čechie Slaný
URBAN Petr              23.10.78    4 (2)     2    -  Atlantic Rakovník
URBAN Radek             19.11.74   35 (4)    16    -  Elfetex Plzeň
URBAN Viktor              . 3.87    2 (1)     -    -  KFV Roub Vítkovice
URBÁNEK Kamil           10. 7.74    9 (1)     3    -  1.FC Šumperk
URBÁNEK Michal          18. 7.69   57 (4)    45    -  TORF-ESTE, Letňany, Čechie ZM Praha
URBÁNEK Tomáš           25. 1.81    1 (1)     1    -  Bulldogs Hodonín
URBÁNSZKÝ Alexandr        .  .     19 (1)     4    3  Combix Ústí n/L
URYCH Šimon               .  .     18 (1)     4    7  Wizards DDM Praha
URYCH Šimon               . 4.94   27 (2)    14    7  TEX-COLOR Písek
UTRATIL Jan               .  .      2 (1)     -    -  Goll Běloves
UZLÍK Václav            26. 9.73   67 (5)    52    -  Elfetex Plzeň
VACEK David             16.11.73    5 (1)     -    -  Motáček Plzeň
VACEK Jan               18. 5.79   17 (1)     8    6  SKP Kolín
VACEK Jiří              13.11.80   73 (6)    72   34  Radobýl Litoměřice
VACEK Tomáš             13. 2.68   59 (4)     4    4  Protec Plzeň
VÁCLAV Radim              . 4.79   11 (2)     5    8  Slavia Liberec
VÁCLAVÍČEK Karel        ..          1 (1)     -    -  Dino Brno
VÁCLAVÍČEK Rostislav    19. 1.72   23 (1)    14    -  Dino Brno
VÁCLAVÍK Pavel           3. 4.66    8 (1)     2    -  HI-TEC Bílovec
VÁCLAVÍK Rudolf          9. 5.76    3 (2)     1    -  Sport bar Chrlice
VÁCLAVSKÝ Ladislav      24.12.90   33 (3)    13   14  Delta Real Šumperk
VACOVSKÝ Václav         25. 5.80   14 (1)     -    2  Draci Karlovy Vary
VACULA Vojtěch          19. 6.82   81 (6)    30   39  Tango Brno A+B
VACULÍK Josef           20. 9.82   26 (3)     6    8  Bulldogs Hodonín
VACULÍN Viktor          25. 4.81   11 (1)    12    -  Krasno Valašské Meziříčí
VÁGNER Jakub             4. 8.89    6 (1)     6    3  Pramen Havlíčkův Brod
VÁGNER Jiří               .12.82    9 (2)     2    7  Alfa Liberec
VÁGNER Lukáš            21. 7.78    8 (1)     -    -  Kalábek Brno
VÁGNER Tomáš              .  .      4 (1)     -    -  Radobýl Litoměřice
VÁGNER Tomáš              .11.86   16 (1)     -    -  Olympik Mělník
VÁCHA Zdeněk              .  .     20 (1)    19    8  Wizards Praha
VACHNÍK Jiří            14. 8.64    1 (1)     -    -  Draci Karlovy Vary
VACHO Libor               . 6.82    5 (1)     -    -  Goll Běloves
VAIGL Pavel              7.11.75    2 (1)     -    -  Protec Plzeň
VAJČNER Michal          18. 2.82    9 (1)     3    -  Tango Brno
VAJDA Radek             16. 3.76   12 (3)     2    5  K-Sport Jindřichův Hradec
VAJDLICH Jan            27.12.86    2 (1)     -    -  Květnice Tišnov
VALA Dušan                .  .      9 (1)     6    -  Baník Ostrava
VALA Lukáš               3. 8.79   43 (1)     -    3  Tango Brno
VALA Mojmír              5.10.77    8 (1)     -    -  SK Krmelín
VALA Pavel               4. 2.79   24 (5)     -    1  Pramen Havlíčkův Brod
VALA Radovan            17. 6.68    3 (1)     -    -  Krasno Valašské Meziříčí
VÁLA Slavomír             .  .      2 (1)     -    1  Olympik Mělník
VALA Vladan              6. 7.70   56 (5)     2    4  Morcan ŽV a Ceto Brno
VALACH Petr             20. 2.68   13 (1)     -    -  Ajax Novesta Zlín B
VALACH Viktor           30. 7.61    1 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
VALÁŠEK Vratislav         .  .      3 (1)     1    -  Gillotina Choceň
VALDMAN Pavel           20.11.87   42 (3)     9    8  Herd, Františkovy lázně
VÁLEK Martin              . 5.93   25 (2)    17    9  F.A.Zole Česká Lípa
VALENTA Ondřej            .  .      1 (1)     -    1  Wizards Praha
VALENTA Zbyněk            . 7.77   10 (1)     -    -  Jerevan Slavičín
VALEŠ Jan               27. 4.86   45 (3)     7   11  TS Bakov n/J
VALÍK Petr              15. 7.71   76 (7)     2    6  Bílovice Tomson Chrlice Fauna
VALÍN Jiří              15. 5.65    5 (1)     -    1  Olympik Mělník
VALTA Jakub               .  .      2 (1)     -    -  Baník Chomutov
VALTA Ondřej              .  .      1 (1)     -    -  ISŠ Příbram
VALTA Petr                .  .     15 (2)     8    7  Combix Ústí n/L
VALTR Jaroslav          19.12.79   24 (3)     8   11  Kmochův odkaz a Selp Praha
VAN NECK Henck           7. 3.70    7 (3)     2    -  Ajax Novesta Zlín A + B
VANC Karel              11. 7.84   20 (2)     4    6  Alfa Liberec
VANČÁT Milan              .  .      3 (1)     -    -  Indoss Plzeň
VANČO Jan                 .  .     17 (2)    10    7  KFV Roub Vítkovice
VANČURA Jakub            3. 5.84    1 (1)     -    -  SKP Kolín
VANĎURKA Marian          1.11.70   13 (2)     1    3  Bulldogs Hodonín
VANDA Filip               .  .     17 (2)     8   11  Tango Hodonín B, Dukla Hodonín
VANĚČEK David           25. 7.83    1 (1)     3    1  Indoss Plzeň
VANĚK Jakub               . 1.89    9 (1)     1    1  Ferram Opava
VANĚK Jan               14.10.76    1 (1)     4    -  AC Rose Kadaň
VANĚK Jaroslav          28. 9.75   18 (1)     5    -  Vojenské Lesy Praha
VANĚK Jiří                .12.89   23 (2)    10    5  Slavia Liberec
VANĚK Jiří                . 1.95    7 (1)     -    1  Radobýl Litoměřice
VANĚK Matěj               .  .     26 (3)    19    6  Malibu Mladá Boleslav
VANĚK Michal              .  .      2 (1)     -    -  United Kadaň
VANĚK Roman             21. 7.68    2 (1)     -    -  Santa Fé Benešov
VANĚK Tomáš               . 4.93   39 (4)    17    9  GMM Jablonec, Slavia Liberec
VANTUCH Martin           2.10.74    1 (1)     3    -  Ceto Brno
VANTUCH Prokop            .  .     13 (2)     4    1  Baník Ostrava
VÁŇA Petr               ..         17 (1)    18   17  SKP Kolín
VÁŇA Tomáš               7.11.88    1 (1)     -    -  Viktoria Žižkov B
VANÍČEK Vít               .  .      8 (1)     4    2  Combix Ústí n/L
VARDAN Martin           21. 5.72   17 (1)    13    -  Ajax Novesta Zlín B
VARHAN David              . 3.94    3 (1)     -    1  TEX-COLOR Písek
VARMUŽA Tomáš             .  .     16 (1)     4    8  Dukla Hodonín
VAŘEKA Vítězslav         3. 9.82   19 (2)     -    -  1.FC Šumperk
VASYLYK Daniel          25. 3.73   31 (2)    18    -  Ajax Cheb
VAŠÁK Josef             25. 8.74    9 (1)     7    -  Pramen Havlíčkův Brod
VAŠÁK Marek             11. 2.89   36 (3)    13    4  SK Kladno
VAŠÁK Michal             1. 6.74   72 (6)    76   26  Indoss Plzeň
VAŠEK David               . 6.92    7 (3)     1    -  KFV Roub Vítkovice
VAŠEK Michal            28. 5.75   11 (1)     8    -  1.FC Šumperk
VAŠEK Radek             18. 7.70  105 (6)    77   22  Arsenal a Dekora Hlinsko
VAŠEK Radim              2. 3.72    2 (1)     -    -  TJ Borek
VAŠÍČEK Aleš            17. 9.89    8 (1)     1    1  Bulldogs Hodonín
VAŠÍČEK Jiří            26. 5.76   17 (2)     -    -  Helas Brno, SB Chrlice
VÁVRA Lumír             27. 3.65   12 (1)     3    -  IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
VÁVRA Michael             . 6.91    5 (1)     2    -  GMM Jablonec n/S
VÁVRA Miroslav            .10.87   20 (4)     6    7  Dalmach Turnov
VÁVRA Zdeněk             5. 2.77   13 (2)     5    -  Kodymka Praha
VAVRAČ Jan                . 5.94   91 (6)    83   47  Gamaspol Jeseník
VAVREK Johan              .  .     19 (1)     7    5  Ludis Třebenice
VAVRUŠÁK Radim            . 5.93   43 (4)    17    6  Jeseník, KFV Roub
VAVŘIČKA Pavel            .  .      1 (1)     -    -  Jerigo Plzeň
VAVŘÍK Lukáš              .  .      5 (1)     -    3  Dukla Hodonín
VEČEREK Martin           7. 4.87    8 (2)     -    1  VŠB Ostrava
VEČEŘA Jakub             2. 8.91   50 (5)    32   16  Slávie Havířov
VEČEŘA Miroslav         14. 8.83    5 (1)     -    -  Delta-Real Šumperk
VEČEŘA Václav             . 8.88   60 (4)     -    3  Atraps, Helas a Agromeli Brno
VEDRAL Oldřich          26. 6.71    9 (1)     -    -  Lazio Brno
VEIS Marek                .  .      2 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
VELAN Jan                 .11.91   13 (1)     -    -  Helas Brno
VELE Petr               15. 3.68   52 (2)    14    -  TS Bakov nad Jizerou
VELEBA Martin           15. 5.73   19 (2)     4    -  ESTE Pardubice
VELEMAN Pavel           23. 4.74   13 (1)    11    -  Car system Cheb
VELFL Tomáš             16. 5.80   16 (2)    13    -  Geodetické sdružení Příbram
VELINSKÝ David          21. 2.77    9 (2)     8    2  Nejzbach Vysoké Mýto B
VELINSKÝ Tomáš          26. 8.79    5 (1)     -    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
VELJKOVIČ Nedad         18. 8.83    4 (1)     4    4  Tango Brno B
VELKOBORSKÝ Jan         14. 7.75    3 (1)     4    -  Draci Karlovy Vary
VENCÁLEK Stanislav      21.12.68    6 (1)     2    -  MIKO Žďár nad Sázavou
VENCL Aleš               3. 4.72   28 (2)    20    -  Nemesis HK, TORF-ESTE Pardubice
VENCL Ondřej             6. 8.75   88 (7)    60   54  Agromeli, Tango A+B, Templář
VEREŠČÍNSKÝ Petr        28.12.79   11 (2)     5    6  Motáček Plzeň
VERNEK Michal           25. 2.89   15 (1)     3    -  Olympik Mělník B
VERNER Aleš               . 6.91   75 (6)    15   20  Betis Kadaň
VERNER David              .  .     13 (1)     7    2  Arsenal Benešov
VERNER Miroslav          4. 8.67    2 (1)     -    -  KLC Klobuky
VESELOVSKÝ Martin       27. 5.78   88 (5)    61    4  Car system Cheb
VESELOVSKÝ Tomáš        19.11.82   57 (4)    32   35  Agromeli + Tango Brno
VESELÝ Filip              . 2.93   32 (2)    19    2  VŠB Ostrava
VESELÝ Jakub              . 1.94    5 (1)     -    1  Slávia Havířov
VESELÝ Jiří             31. 3.80  123 (11)  103   19  SK Kladno, Čechie Slaný
VESELÝ Luděk             6. 4.74   14 (1)    20    -  Sampdoria Ústí nad Labem
VESELÝ Martin           19. 7.83    2 (1)     -    -  Los Pedros Tábor
VESELÝ Miloš            27. 5.79   27 (5)    13   13  K-Pedros Tábor
VESELÝ Pavel              . 3.89    5 (2)     -    -  Boca Chotěboř
VESELÝ Petr               . 4.84    1 (1)     -    -  Boca Chotěboř
VESELÝ Petr               .  .      1 (1)     -    -  UFA Hradec Králové
VESELÝ Petr             25.11.66   25 (2)     -    -  3P Bosonohy Brno
VESELÝ Petr             18. 3.89    2 (1)     -    -  FC ´83 Příbram
VESELÝ Radek            12. 4.80    3 (1)     -    -  Pohoda Praha
VESELÝ Roman            16. 2.74    8 (1)     8    -  Helas Brno
VESELÝ Václav           22. 2.66    9 (2)     3    -  Ceto Brno
VESPALEC Miroslav       10.11.79    1 (1)     -    -  Kormidlo Brno, Austria Oslavany
VĚTROVEC Dominik         1. 3.72   28 (1)     6    -  Ajax Cheb
VĚTROVEC Josef          23. 5.68   32 (1)     3    -  Ajax Cheb
VĚTROVEC Pavel            . 9.84    6 (1)     2    1  Sokol Dobřichovice
VĚTROVEC Petr            8. 5.73   50 (2)     1    -  Ajax Cheb
VEVERKA Martin          29. 9.78    5 (1)     4    -  Viktoria Žižkov B
VÉVODA Lubomír           7.11.86   11 (2)     1    2  Materia Sokolov
VICAN Jiří              30. 9.66   34 (2)     -    -  Aston Villa Karlovy Vary
VICENEC Libor            2. 9.75   27 (5)     1    -  Delta-Real Šumperk
VÍCH Jiří               28. 1.69   14 (2)     2    -  Konflikt Praha, TORF-ESTE
VICH Milan              18. 2.61   91 (7)    12    -  TORF-ESTE Pardubice
VIK Petr                22.12.70    2 (1)     -    -  Dino Brno
VILČKO Radim            30.10.79   12 (2)     2    4  Kmochův odkaz Praha
VILÍM Miroslav           3. 8.71    2 (1)     -    -  Platan Písek
VILÍMEK Filip           17.12.92    2 (1)     1    -  Sistemo Volfířov
VILIŠ Radim             19. 3.68   26 (2)     9    -  Ferram Opava
VIMR Jiří               19.11.81   68 (6)    50    2  Ebárna Boys Kladno
VINCENC Tomáš           22. 3.86   49 (3)    30   25  SK Kladno
VIRT Václav             27. 4.74    6 (1)     2    -  Olympik Mělník
VÍŠEK Petr               4. 3.79   42 (4)     2    6  Radobýl Mělník A+B, L.Peng.
VIŠVÁDER Juraj           7.11.89    1 (1)     1    1  Tango Hodonín B
VITÁSEK Jan             30. 3.83    8 (1)     7    6  FC ´83 Příbram
VITÁSEK Martin           7. 7.69    2 (2)     -    -  Kormidlo Brno
VITÁSEK Roman             .  .     14 (1)     1    1  UTB Zlín
VÍTEK Aleš              13. 7.66    9 (1)     -    -  Slza Znojmo
VÍTEK Lukáš             21. 5.80   46 (3)     8    -  SK Krmelín
VÍTEK Martin            26.11.75   20 (2)    13    -  FAZ TORF + TORF-ESTE Pce
VÍTEK Pavel             21. 8.79   60 (7)     6   14  Dalmach Turnov
VÍTEK Roman              4. 2.82   30 (3)     8    8  Boca Chotěboř
VITOUŠ Ondřej             . 3.90   39 (2)    29   28  Jerigo a Indoss Plzeň
VLADYKA Petr             9.11.74    2 (1)     3    -  Nejzbach Vysoké Mýto B
VLADYKA Tomáš            9. 9.79   29 (2)     7    3  Rohožník Letňany PřF Praha
VLACH Aleš              10.12.82  157 (11)   77   42  Helas Tan AB Sl.Hav Chrl Korm
VLACH Ondřej              .  .      6 (1)     3    1  Zlej se(n) Liberec
VLASÁK Zdeněk            4.12.79   11 (1)     -    -  Botafogo Mladá Boleslav
VLČEK Jaroslav          31. 5.80   74 (5)    25   36  Slávia Havířov
VLČEK Lukáš               . 2.94    9 (1)     -    -  Komax Kunčice
VLČEK Michal              . 8.70    1 (1)     -    -  SKP Kolín
VLČEK Petr               9.11.75    3 (1)     4    -  Helas Brno
VLČEK Radim             20. 5.81   74 (6)    44   31  Tango A+B Brno
VNUK Tomáš                .12.93   55 (3)    54   57  Indoss Plzeň
VOBECKÝ Lukáš           14. 8.85   73 (5)     1    6  Combix a 1.HFC Ústí n/L
VOBINUŠKA David         16.11.82   72 (5)     -    -  K-Pedros Tábor
VOBOŘIL David             .  .     12 (1)     2    1  Wizards Praha
VOCÍLKA Tomáš           24. 4.89   10 (1)     1    3  K-Pedros Tábor
VODÁČEK Jakub             .10.92    2 (1)     -    1  FK Volfířov
VODHÁNĚL Jan              .  .      2 (2)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
VODIČKA Jaromír         29.10.69   44 (3)    28    -  Bohemia České Budějovice
VODIČKA Ondřej            .  .      3 (1)     -    1  Zlej se(n) Liberec
VODIČKA Zdeněk          28.10.72  110 (9)   139   25  Klokani, Era-pack, Geodet
VODRÁŽKA Oldřich        28. 1.69  148 (8)    27    2  Rohožník Letňany PřF Praha
VODRÁŽKA Tomáš          17. 6.84   43 (4)    61    2  Atlantic Rakovník, GS Příbram
VODRÁŽKA Tomáš            . 1.90   63 (4)    31   24  F.A.Zole Česká Lípa
VODVÁRKA Jakub            . 4.95    3 (1)     -    -  Gillotina Choceň
VOGT Dominik              .  .     32 (2)     -    7  Zlej se(n) a Slavia TU Liberec
VOHMA Marek               .  .     16 (1)     7    7  Jerigo Plzeň
VOJTA Lubomír           12.10.74  107 (8)     -    8  Čechie Sl., Letňany, Botafogo
VOJTA Petr               1.12.77    1 (1)     -    -  Arsenal Benešov
VOJTEK Lukáš            30. 4.75   39 (2)     9    7  Kalábek Brno
VOJTEK Michal           15.12.87   55 (4)    38   15  Roub Vítkovice, Jistebník B
VOJTÍŠEK Pavel          18. 5.78   21 (1)     7    -  Královo Pole Brno
VOKÁL Josef               . 3.89    6 (2)     1    -  F.A.Zole Česká Lípa
VOKOUN Jiří             22. 8.75   56 (4)    39   25  Olympik Mělník A+B
VOKOUN Jiří               .12.96   36 (2)    59   28  Olympik Mělník
VOKOUN Martin             .  .     16 (1)     3    1  SK Kladno
VOKULIČ Miroslav         9. 3.66    2 (1)     1    -  Mikeska Ostrava
VOLÁK Marek             16. 4.75   12 (3)     -    -  Betis Kadaň
VOLEJNÍČEK Martin        6. 9.69   39 (3)     -    -  Nasan okruh Brno
VOLEMAN Jakub             . 3.90   10 (1)     4    1  Olympik Mělník B
VOLESKÝ Zdeněk            . 5.87   15 (1)     3    -  TORF FAZ Pardubice
VOLF Jiří                 .  .     44 (3)     6   18  Malibu Mladá Boleslav
VOLF Libor                .  .      2 (1)     -    -  Čechie Slaný
VOLF Libor                .11.86   44 (2)    36   34  Gardenline Litoměřice
VOLF Vladimír           19. 2.92   58 (5)    12   17  Olympik Mělník A a B
VOLF Zdeněk              7. 8.66   18 (1)    12    -  Dekora Hlinsko
VOLMAN Roman              .  .     10 (1)     1    6  AFC Celtic Kladno
VOLNÝ David             22.10.78    2 (1)     1    -  Sokol Přívoz Ostrava
VOLNÝ Lumír              7. 8.77   23 (2)    12    -  Mikeska Ostrava B
VOLRÁB Libor             9. 1.80   51 (3)     -    -  KLC Klobuky
VONDRA Martin           27.10.80   59 (5)    25    -  Ebárna Boys Kladno
VONEŠ Radek             25.12.78   49 (5)    19   10  K-Pedros Tábor
VOŇKA Miroslav           7. 6.65   40 (3)    11    -  Alfa Liberec
VOPAT Petr              17. 8.71   37 (2)    15    -  Rusaco Litvínov
VORÁČEK Jan             10. 5.88    3 (1)     -    -  Balticflora Unt. Teplice
VORÁČEK Jakub            6. 8.89   27 (2)     7    5  FC United Kadaň
VORÁČEK Jaroslav         6. 2.78   97 (5)    67    -  Elfetex Plzeň
VORÁČEK M.               6. 2.78    5 (1)     2    -  Elfetex Plzeň
VORÁČEK Martin            .12.92    1 (1)     3    -  TEX-COLOR Písek
VORÁLEK Ivo             13. 4.81   43 (3)    31    8  Bulldogs Hodonín
VOSÁHLO Jan             19. 4.69   17 (2)    12    -  CF Damned Praha
VOSMANSKÝ Pavel           . 8.88    8 (3)     -    -  Gardenline Litoměřice
VOSOL Marek               . 3.93   14 (3)     -    -  KFV Roub Vítkovice
VOSTÁREK Miroslav        3. 8.70   12 (1)    11    -  Lucky Penguins Praha
VOSYKA Slavomír          4. 6.74   61 (3)    52   72  1.HFC Ústí n/L
VOŠAHLÍK Rudolf           . 6.88   10 (1)     5    7  Combix Ústí n/L
VOŠKERUŠA Jan            7.10.65    8 (1)     -    -  Austria Oslavany
VOŠMÍK Petr             20. 3.86   27 (3)     -    1  Čechie Slaný, SK Kladno
VOTAVA Martin           11. 5.73    1 (1)     4    -  1.HFC Ústí nad Labem
VOTÍPKA Radek           23. 8.78   61 (4)    60   47  Protec Plzeň
VOTROUBEK Jan            2. 3.75   26 (3)    17    -  AC Hradec Králové
VOTRUBA Michal          23. 4.75    2 (1)     1    -  TJ Borek
VOTRUBA Miroslav         1. 3.78   10 (1)     -    -  TJ Borek
VOTT Karel              30. 9.64   13 (3)     -    -  Sparta Slaný
VOZKA Petr               6. 5.64    8 (1)     -    -  Bohemia Cheb
VRABEC Karel            17. 9.84   27 (4)    27   22  Alfa Liberec
VRABEC Patrik            4. 3.77    6 (1)     5    -  Čechie ZM Praha
VRABEC Pavel            24. 3.87   88 (5)    48   60  Alfa a Andy Liberec
VRÁNA Aleš              10. 9.74  314 (16)  100   67  Agromeli Brno
VRÁNA David             24. 8.84   60 (4)    17   21  Klokani Praha, Olympik Mělník
VRÁNA Jakub               .  .      1 (1)     -    -  Malibu Mladá Boleslav
VRATIŠOVSKÝ Filip        4. 1.91   24 (2)     8    5  FAZ a TORF-ESTE Pardubice
VRBA Daniel              4. 3.85   10 (1)     6    2  1.HFC Ústí nad Labem
VRBA Jan                  .  .      3 (1)     -    -  Baník Chomutov
VRBA Jiří               28. 8.73   75 (5)    39    -  Ajax Novesta Zlín A + B
VRBA Josef              11. 1.84    2 (1)     -    -  FC United Kadaň
VRBA Kamil               3. 4.63   19 (4)     4    -  Medvědi M.Hoštice, Ferram
VRBA Lukáš                .  .     16 (2)    18    4  Tango Hodonín B
VRBKA David             10. 5.78   31 (3)     -    -  Michálek, TORF-ESTE Pardubice
VRBKA David               . 1.89   38 (2)     6    3  Egretta Bílovice
VRKOSLAV Jindřich         . 2.88    7 (1)     2    2  Betis Kadaň
VRLA Jan                15.10.76    6 (1)     2    -  Terasy Praha
VŮCH Egon                 .  .      1 (1)     2    1  Zlej se(n) Liberec
VURBS Jaroslav          12.12.72    3 (1)     1    -  Tango Brno
VYBÍRAL Pavel           28. 9.58   44 (2)    24    -  Kodymka Praha
VÝBORNÝ Filip             .  .      1 (1)     -    3  Wizards Praha
VÝBORNÝ Kamil            5. 5.90   26 (3)    10    7  SK Kladno
VÝDA Michal             23. 2.77   44 (3)     1    -  Čechie Slaný, Viktoria Žižkov B
VÝDA Michal             30. 3.77   20 (3)     6    -  Botafogo MB, TS Bakov n/J
VÝDA Slavomír           19.11.73   33 (2)     6    -  TS Bakov nad Jizerou
VYDARENÝ Jiří             . 1.86    7 (1)     7    1  UFA Hradec Králové
VYDRA David             26. 5.72   43 (2)    28    -  Pohoda Praha
VYHNAL Michal             .10.81    2 (1)     -    -  AFC Celtic Kladno
VYHNÁNEK Tomáš            . 8.73    3 (2)     -    -  SK Líšeň Brno
VYCHODIL Michal         30. 4.72   37 (2)    33    -  Lucky Penguins Praha
VYKOUKAL Lukáš          20. 4.83  128 (9)     4   16  GMM Jablonec, Slavia Liberec
VYKOUPIL Milan            . 2.90   17 (1)     -    2  Indoss Plzeň
VYKYDAL Lukáš           29.12.83    4 (1)     -    -  VŠB Ostrava
VYLEŽÍK Michal          22.12.85   54 (5)    23    9  VŠB a Mikeska Ostrava
VYMETAL Tomáš             .  .     15 (3)     -    1  Boca Chotěboř
VYMĚTALÍK Vladimír      20. 5.81    5 (1)     3    4  SK Kladno
VYSEKAL David             . 5.84    4 (2)     -    1  Draci Karlovy Vary
VYSKOČIL Jan            26. 6.72    2 (1)     -    -  Aston Villa Karlovy Vary
VYSOKÝ Jaroslav          2. 2.77   16 (2)     8    -  Platan Písek, Lucky Penguins
VYSTRČIL Martin         15. 6.71    1 (1)     -    -  Andy Liberec
VYŽRAL David             6. 7.75    2 (1)     -    -  TJ Borek
WÁGNER Martin            6. 3.90   12 (2)     6    3  ISŠ a FC ´83 Příbram
WÁGNER Tomáš             6. 3.90    8 (2)    16    5  ISŠ a FC ´83 Příbram
WAJSHAJTL Petr            .  .      7 (2)     3    2  Combix Ústí n/L
WALDHAUSER Jaroslav     22. 4.76    3 (1)     -    -  Combix Ústí nad Labem
WALLA Marek               .  .      4 (1)     1    1  SK Líšeň Brno
WALTER David              .  .      3 (1)     1    4  Combix Ústí n/L
WALTER Matěj              .  .      3 (1)     -    -  Ludis Třebenice
WANKE Karel             27. 5.72   34 (4)    27    -  Ferram Opava
WASSERBAUER Petr        18.11.65    2 (1)     3    -  Dekora Hlinsko
WASSERBAUER Zdeněk      21.10.67    9 (3)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
WEBER Vojtěch            5. 1.90   14 (2)     -    -  FC United Kadaň
WEINER David              . 2.95   23 (2)    15   10  Olympik Mělník
WEINER Petr             22. 9.84    6 (2)     -    -  Ferram Opava
WEINFURTER Pavel         6.12.68   22 (2)     5    -  Ajax Cheb
WEINFURTER Tomáš        18. 4.73   17 (2)     2    -  Ajax a Bohemia Cheb
WENHARDT Mikuláš        11.11.70   46 (4)     5    -  VVM-IPSO Bílovec
WENZL Tomáš             15. 7.78   29 (2)    10    -  Michálek Chrudim
WIMBERSKÝ Václav        11.10.66   55 (5)    83   41  K-Sport J. Hradec, Adamíček ČK
WINKLER Petr            18.11.75    1 (1)     -    -  Andy Liberec
WINTER Jiří             29.12.73    2 (1)     1    -  Bohemia České Budějovice
WITTMAN Lukáš             .  .      1 (1)     -    -  Baník Chomutov
WOITEK Lukáš              .11.91   70 (6)    28   25  Gamaspol Jeseník
WOJCIUCH Lukáš          28.10.80   22 (1)    11    4  SME Ostrava
WOJNAR Mikoláš          31. 7.90   17 (1)     3    4  SK Kladno
WOLF Josef              15. 7.65   36 (3)     8    -  Kormidlo Brno
WONKA Marek             17. 8.80   12 (1)     1    -  Mikeska Ostrava B
WONKA Stanislav         10.11.56    6 (2)     -    -  Mikeska Ostrava A + B
ZÁBRANSKÝ Petr          25. 7.89   16 (1)     7    3  Bulldogs Hodonín
ZAĎKO František         25. 8.77    4 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
ZÁDRAPA Dalibor         25. 5.73    7 (1)     -    -  SME Ostrava
ZÁHORKA Stanislav       20.11.63   93 (5)    83    -  Era-pack Chrudim
ZAHRADA Alan             3. 8.68   49 (3)    23    -  Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
ZAHRÁDKA Jaroslav       13.11.63    1 (1)     -    -  AC Rose Kadaň
ZACH Aleš               18. 9.77    5 (2)     2    2  Indoss Plzeň
ZACH Milan               1. 7.78    1 (1)     -    -  Arsenal Benešov
ZACH Miroslav            9. 5.74   37 (2)    37   33  Indoss Plzeň
ZACH Pavel               5. 2.80    3 (1)     1    -  SFK Cheb
ZACHARIÁŠ Michal        25. 5.84    7 (2)     6    4  SK Kladno
ZACHAŘ Jan              22. 1.66   11 (1)     -    -  Gillotina Choceň
ZAJÍČEK Aleš             2. 5.64   20 (1)     1    -  Man Ostrava
ZAJÍČEK Jiří             4. 1.84   62 (4)    26   12  Bakov, Selp, Botaf, Mn.Hrad
ZAJÍČEK Michal            .11.86   11 (1)     -    -  Ferram Opava
ZAJÍČEK Petr             4.12.63    4 (1)     -    -  CF Damned Praha
ZAJONC Petr             13. 7.62   33 (2)    16    -  Mikeska Ostrava A + B
ZAKOPAL Ladislav        17.10.78   17 (2)    14   10  Jerevan Slavičín
ZÁKOUCKÝ Roman          ..          2 (1)     -    -  Geodetické sdružení Příbram
ZÁMEČNÍK Stanislav      27.10.65    5 (1)     2    -  Sampdoria Ústí nad Labem
ZAPADLO Michal          15.12.75   46 (3)    29    -  TS Bakov nad Jizerou
ZAPALAČ Petr              .  .      2 (1)     5    2  Slávie Havířov
ZAPLETAL Jan              . 5.89    6 (1)     1    2  Gardenline Litoměřice
ZAPLETAL Petr           21. 2.93   20 (1)     5    1  SK Kladno
ZÁPOTOČNÝ Lukáš         22. 4.87    3 (1)     -    -  Pramen Havlíčkův Brod
ZÁRUBA Radim            28.12.94   25 (2)     6    6  Tango Brno B
ZÁRUBA Vlastimil        27. 4.74   55 (4)    12    -  Spartak Bílovec
ZÁRYBNICKÝ Jan          21. 5.80    6 (2)     -    -  Arsenal Benešov
ZÁŘICKÝ Tomáš           10. 7.65   42 (3)     9    4  Slávia Havířov
ZAVADIL Daniel           5. 4.74    5 (2)     8    -  1.FC Šumperk
ZAVADIL Daniel          10. 9.77   14 (1)    12    -  SFK Cheb
ZÁVESKÝ Bohumil           . 9.86    3 (1)     2    -  Alfa Liberec
ZÁVESKÝ František         . 4.87    1 (1)     1    -  TEX-COLOR Písek
ZÁVESKÝ Zbyněk          25.11.84   15 (1)    11    4  Balticflora Unt. Teplice
ZÁVODNÍK Jan             6.10.64   16 (1)     -    -  3P Bosonohy Brno
ZÁVODNÍK Tomáš          28. 4.86   26 (2)     1    1  VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ František         .  .      1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ Petr             3. 7.80    2 (1)     -    -  1.FC Šumperk
ZÁVODNÝ Zdeněk           9. 7.71   27 (2)    11   17  Sokol Přívoz Ostrava
ZAVŘEL Roman            10. 6.77   24 (3)    21    5  Kormidlo Brno
ZBORNÍK Jiří             1. 5.76   21 (2)     4    -  Platan Písek
ZBOŘIL Miloslav          1. 3.72   16 (1)     3    -  Ajax Novesta Zlín B
ZBOŽÍNEK Jan            12. 2.78   67 (3)    43    -  Delta-Real Šumperk
ZBUDIL Roman            24.10.77   17 (2)     2    4  Kmochův odkaz Praha
ZDICH Václav              .10.85   22 (1)     2    -  Démoni Česká Lípa
ZDRAŽIL Jan               .11.81   69 (5)    72   46  Dalmach Turnov
ZDVOŘÁK Marek             .  .      4 (1)     -    1  Ludis Třebenice
ZEDNÍK Petr              8. 2.82    5 (3)     2    -  SK Krmelín
ZEJDA Tomáš             28.10.88    7 (3)     2    -  Tango Brno
ZEJDA Václav            15. 3.94    5 (2)     -    1  FK Volfířov
ZELENKA Michal            . 6.86   24 (2)     4   10  Démoni Česká Lípa
ZELENKA Michal          30.12.77   14 (2)     7    -  Elfetex Plzeň
ZELENKA Ondřej            . 3.91   15 (2)     6    5  Čechie Slaný
ZELENKA Slavomír        ..          1 (1)     -    -  Draci Karlovy Vary
ZELENKA Tomáš            9. 9.81    4 (1)     4    -  Ebárna Boys Kladno
ZELENKA Václav          19.10.89   11 (1)     3    3  Atlantic Rakovník
ZELENÝ Jan               5.11.90   22 (2)     -    -  Čechie Slaný
ZELINKA Štěpán            .  .      2 (1)     -    -  Ludis Třebenice
ZELNÍČEK Lukáš           6. 8.79   14 (2)     8    5  Templář Ivančice
ZEMAN Filip               .  .      7 (1)     1    2  Olympik Mělník
ZEMAN Jáchym            ..          2 (1)     1    -  TORF FAZ Pardubice
ZEMAN Jan               15. 9.72   10 (1)     4    -  Bohemians CMF Praha
ZEMAN Marek             22. 5.80    6 (1)     3    -  SME Ostrava
ZEMAN Michal            18. 8.84   24 (4)    50   17  Andy Liberec
ZEMAN Miroslav          28. 3.78    1 (1)     -    -  K-Sport Jindřichův Hradec
ZEMAN Pavel             11. 9.73   26 (3)    24    -  KLC Klobuky
ZEMAN Radek              2.10.70   43 (5)    38    -  Ceto Brno
ZEMAN Roman             18. 5.77    2 (2)     1    -  Pramen Havlíčkův Brod
ZEMAN Václav            13.11.80    1 (1)     -    -  Selp Praha
ZEMÁNEK Jan               .  .      1 (1)     -    2  Démoni Česká Lípa
ZEMEK Jan               28. 9.75   11 (1)     5    -  TORF-ESTE Pardubice
ZEMEN Jiří              16. 8.74   24 (1)    11    -  Bohemians CMF Praha
ZETEK Roman             10.10.69    9 (1)     3    -  Krasno Valašské Meziříčí
ZEZULKA Tomáš             .  .      3 (1)     -    -  Egretta Bílovice
ZEZULKA Tomáš           14. 6.73    5 (1)     2    -  Man Ostrava
ZHOŘ Karel              25. 7.73    2 (2)     -    -  Helas Brno
ZICH Lukáš              10. 1.85    4 (1)     -    1  Kmochův odkaz Praha
ZÍKA Ludvík              8. 4.83   77 (4)     4   29  Andy Liberec
ZÍKA Pavel              13. 2.74   15 (2)     -    -  Bohemia České Budějovice
ZIKA Radek                . 5.92   18 (1)     3    2  Slávia Havířov
ZÍMA Tomáš                .  .     17 (1)     9    3  Čechie Slaný
ZLATNÍK Jan             22. 5.67   21 (1)     8    -  CF Damned Praha
ZLÍNSKÝ Tomáš           30.10.77   55 (4)    38    -  Bossard, Fauna a Hellas tour
ZLOCH Václav            31. 3.63    3 (1)     -    -  Ajax Cheb
ZOTYKA Lukáš            18. 4.85    1 (1)     -    -  Mikeska Ostrava
ZOUBEK Tomáš              . 7.82    8 (1)     9    -  Jerevan Slavičín
ZOUHAR Jan              ..         17 (1)     5    -  Dino Brno
ZOUHAR Matěj              . 6.86   30 (2)     6   13  Egretta Bílovice
ZOUHAR Milan             9. 5.71   18 (1)     4    -  Lazor Vyškov
ZOUHAR Vlastimil         3. 6.57   28 (3)     4    -  Dino Brno A + B
ZOUZA Petr              28. 5.76    5 (1)     8    -  CF Damned Praha
ZRALÝ Zdeněk            21. 9.71   26 (1)    28    -  Fauna Brno
ZRNÍK Richard             . 3.96   33 (4)     7    5  Gamaspol Jeseník
ZRNO Zdeněk             14. 8.63   23 (3)    10    -  Sokol Nová Hospoda Plzeň
ZRZAVÝ Lukáš             4. 2.89   20 (4)     1    2  Tango A+B Brno
ZUBEK Zdeněk              .  .     13 (1)     4    4  AFC Celtic Kladno
ZUBÍČEK Josef           21. 9.76   27 (2)    23    -  Ajax Novesta Zlín
ZUMR Jan                 5. 7.71   22 (1)    52    -  Neuk Háječek Prachatice
ZUNA Pavel              13. 7.78   34 (5)     6    8  Radobýl Litoměřice
ZVĚŘINA Pavel           16. 5.78    2 (1)     -    2  Nejzbach Vysoké Mýto B
ZVOLENSKÝ Karel         11. 7.63    5 (1)     4    -  ESTE Pardubice
ZWETTLER René            7. 9.70   18 (3)     6    -  FC '83 + GS Příbram
ZWINGER Tomáš           21. 5.78   13 (2)     -    -  VVM-IPSO Bílovec
ZYKMUND Ondřej           5. 2.83    1 (1)     -    -  Gamaspol Jeseník
ŽÁČEK David               .  .      9 (1)     2    2  ISŠ Příbram
ŽÁČEK Marcel             2. 1.70    6 (1)     1    4  Draci Karlovy Vary
ŽÁČEK Ondřej            14. 7.86  144 (10)  119   90  Arsenal Benešov
ŽÁČEK Ondřej              .  .      2 (1)     -    -  UTB Zlín
ŽÁČEK Tomáš               .  .      1 (1)     -    -  VŠB Ostrava
ŽÁČEK Tomáš             11. 6.86   76 (4)    41   19  Komax Kunčice
ŽAHOUR Pavel            25. 7.67    2 (1)     -    -  Adamíček Český Krumlov
ŽÁK Aleš                19. 4.62   12 (1)     5    -  Tosta Petrov
ŽÁK Jakub                 .  .     11 (2)     2    -  Gamaspol Jeseník
ŽÁK Lukáš                3. 2.88    1 (1)     -    -  Alfa Liberec
ŽÁK Michal               4. 5.92   34 (4)    20   13  Gamaspol Jeseník
ŽÁK Pavel                1. 8.73   31 (6)    12    4  Čechie Slaný
ŽÁK Petr                  .  .      4 (2)     -    -  UFA Hradec Králové
ŽÁK Roman               11. 5.64    2 (1)     -    -  ESTE Pardubice
ŽÁKOVSKÝ Radek          10.11.66    7 (1)     2    -  Královo Pole Brno
ŽALMAN Michal             . 8.92   28 (2)    10    4  Delta-Real Šumperk
ŽÁRSKÝ Martin           25.10.67    1 (1)     1    -  Konflikt Praha
ŽĎÁNSKÝ Jakub           28. 5.86   23 (2)     -    1  Tango Brno A+B
ŽĎÁNSKÝ Vít               . 2.95   14 (2)     2    3  Démoni Česká Lípa
ŽĎÁRSKÝ Jiří              .  .      2 (1)     -    1  Kmochův odkaz Praha
ŽEMBA Jiří                .  .      2 (1)     3    2  GMM Jablonec n/N
ŽÍDEK Karel             19. 5.75   86 (4)    50   13  Kunčice, IFT C. B, Frenštát
ŽÍDEK Marek             11.10.74    3 (1)     -    -  Ferram Opava
ŽIDOV Radek             17. 2.75    3 (1)     3    -  SFK Cheb
ŽIGA Marcel              5. 6.81   58 (6)    41    -  Jistebník B, VVM Bílovec
ŽIGA Richard             8. 8.80    9 (1)     6    7  Materia Sokolov
ŽIGO Michal              5.12.88   22 (3)     -    1  Tango Hodonín B, Bulldogs
ŽILÁK Jiří               9.10.83   17 (2)     1    -  Indoss Plzeň
ŽIR Vladimír              . 1.78   11 (1)     4    5  Balticflora Unt. Teplice
ŽIVNŮSTKA David           .  .     19 (2)     -    -  Betis Kadaň
ŽIŽKA Michael           23. 5.81    9 (2)     8    8  Kmochův odkaz Praha
ŽLAB Michal              7. 3.74    7 (1)     1    -  Man Ostrava
ŽMOLÍK Dušan             9. 8.82    6 (2)     8    4  Delta-Real a 1.FC Šumperk
ŽOČEK Jakub             20.11.91   48 (4)    40   37  Zlej se(n), Slavia a Andy Lib.
ŽOČEK Miroslav          22. 9.67   85 (5)    38    -  TORF-ESTE Pardubice
ŽOCH Lukáš              22.12.81   26 (3)     7    4  VŠB Ostrava
ŽUREK David               . 4.91    5 (1)     2    -  Ferram Opava
ŽUREK Dušan             24. 6.83    1 (1)     -    1  VŠB Ostrava
ŽUREK Jan               28.12.74    2 (1)     2    -  Dino Brno
ŽUREK Jan               25. 9.82   34 (2)    22   14  Ferram Opava
Miroslav Srb
© INFONet