ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
SEZÓNA
FOTO-VIDEO
SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

KOMPLETNÍ STATISTIKA A HISTORICKÁ TABULKA PLAY-OFF
Poslední aktualizace - 10. května po finále 2011/2012

Počet diváků: 48 utkání vidělo 11.256 diváků - průměr 235 na zápas
Delegáti: 5x Bydžovský, Navalaný, 4x Kirilák, Pivovarčík, 2x Amler, Blažek, Hora, Chyba, Nepil, Poppr, Starý, Svědiroh, Svoboda, Tanáč, 1x Glogar, Hoffman, Maurer, Návesník, Pavlas, Pelikán, Rohánek, Spišák, Strnad, Žižka
Rozhodčí: 7x Molík, Sebök, Vaněk, 6x Honěk, Milner, Nagy, 5x Bělovský, Mráz, Rek, 4x Černý M, Černý O, Hanzlík, Kaštánek, Kincl, Lasch, Linhart, Pražák, Smreček, Trlida, Vomastek, 3x Blažej, Gryc, Hofmann, Ježek, Klečacký, 2x Ertel, Gasnárek, Krupa, Petr, Rybka, Říha, Schmeiser, Skřítecký, Slanina, Venc, 1x Brejník, Henych, Houdek, Chládek, Kresta, Melničuk, Řeháček, Šmíd, Švagr, Vozárik
Nejvíce branek v jednom zápase: 5 - Daniel Očadlík (SKP Likop Třinec) proti UFA Hradec Králové


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. SKP Likop Třinec      1x    8   5- 1-  2   37:  16   16
  2. Démoni Česká Lípa     1x    6   5- 0-  1   35:  22   15
  3. Andy Liberec          1x    6   4- 2-  0   32:  20   14
  4. Indoss Plzeň          1x    7   4- 1-  2   33:  26   13
  5. UFA Hradec Králové    2x   10   4- 1-  5   34:  46   13
  6. Delta-Real Šumperk    1x    6   3- 2-  1   34:  23   11
  7. Gillotina Choceň      1x    7   3- 2-  2   33:  35   11
  8. FK Mladá Boleslav     1x    7   3- 2-  2   20:  24   11
  9. Helas Brno            1x    3   3- 0-  0   17:   8    9
 10. Dalmach Turnov        1x    6   2- 1-  3   23:  24    7
 11. SK Kladno             2x    7   2- 1-  4   28:  31    7
 12. Olympik Mělník        2x    6   0- 3-  3   17:  28    3
 13. Komax Kunčice p/O     2x    6   1- 0-  5   21:  33    3
 14. Agromeli Brno         2x    5   1- 0-  4   10:  25    3
 15. Radobýl Litoměřice    1x    2   0- 0-  2   11:  13    0
 16. VŠB Ostrava           1x    2   0- 0-  2    4:   9    0
 17. Alfa Liberec          1x    2   0- 0-  2    8:  14    0


HRÁČI HRAJÍCÍ V PLAY-OFF
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání z play-off.
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v play-off v sezóně 11/12:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
BAKEŠ Lukáš                 5  (1)    2+0      -      4     Dalmach Turnov
BARTEK Jan                 10  (2)     -       -      1     UFA Hradec Králové
BARTOŠ Roman                3  (1)    1+0      -      2     Komax Kunčíce p/O
BEČVÁŘÍK David              6  (1)     -       2      5     Démoni Česká Lípa
BEJDA Stanislav             6  (1)    1+0      7      7     Démoni Česká Lípa
BERNARD Leoš                6  (1)    2+0      1      3     Dalmach Turnov
BLAŽEK Petr st.             7  (2)     -       2      2     UFA Hradec Králové
BŘEZINA Radek               6  (2)    1+0      1      4     Komax Kunčíce p/O
CUPÁK David                 3  (1)     -       4      3     Helas Brno
CUPÁK Vojtěch               1  (1)     -       -      -     Helas Brno
ČÁSTKA Slavomír             6  (2)     -       2      4     UFA Hradec Králové
ČERNÝ Michal                7  (2)    2+0      1      2     UFA Hradec Králové
ČIČKO Stanislav             2  (1)     -       -      -     Komax Kunčice
DEMKE Lukáš                 5  (1)     -       1      -     Démoni Česká Lípa
DOBIÁŠ Michal               3  (1)     -       2      -     Komax Kunčíce p/O
DOSTÁL Jakub                2  (2)    1+0      1      -     UFA Hradec Králové
DUŠÁNEK Lukáš               3  (1)     -       1      -     Démoni Česká Lípa
DUTKA Jakub                 3  (1)     -       1      1     Démoni Česká Lípa
DVOŘÁK Daniel               6  (2)     -       2      2     Olympik Mělník
FRIEDL Martin               1  (1)     -       -      1     UFA Hradec Králové
FRNKA Jan                   6  (1)     -       -      -     Démoni Česká Lípa
GABČO Josef ml.             3  (1)    2+0      2      -     Olympik Mělník
GALIA Radim                 3  (1)     -       -      2     Komax Kunčíce p/O
HEBRON Pavel                1  (1)    1+0      -      -     Helas Brno
HNÍZDIL Daniel              3  (1)     -       -      1     Olympik Mělník
HURT Daniel                 2  (1)    0+1      1      1     Dalmach Turnov
HURT Vojtěch                4  (1)    1+0      1      2     Dalmach Turnov
HYKA Petr                   2  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
CHMELAŘ Michal              1  (1)    0+1      -      -     UFA Hradec Králové
JENČ Michal                 1  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
JURČOVSKÝ Petr              8  (3)     -       2      5     Ol. Mělník, FK M.Boleslav
JUNGBAUER Radomír           3  (1)    0+1      -      1     Olympik Mělník
KAŇKOVSKÝ Karel             3  (1)    2+0      2      -     Démoni Česká Lípa
KAPSA Martin                6  (2)    2+0      6      1     Komax Kunčíce p/O
KLÍMA Libor                10  (2)    1+0      3      3     UFA Hradec Králové
KLIMEŠ Milan                3  (1)     -       3      1     Helas Brno
KOUBUS Petr                 5  (1)    2+0      -      1     Dalmach Turnov
KOVAŘÍK René                4  (2)     -       2      1     Komax Kunčíce p/O
KRATOCHVÍL Tomáš            6  (1)     -       4      1     Dalmach Turnov
KREJČÍK Aleš                6  (1)     -       3      1     Dalmach Turnov
KUHNERT Lukáš               5  (2)    1+0      2      1     Komax Kunčíce p/O
KULHA Michal                4  (1)     -       -      2     Démoni Česká Lípa
KUPKA Oldřich               1  (1)     -       -      -     Helas Brno
LACKO Ivan                  3  (1)     -       3      -     Helas Brno
LELEK Lukáš                 5  (2)    1+0      1      -     Olympik Mělník
LERCH Stanislav             2  (1)     -       1      2     Helas Brno
LIDMILA Jakub               2  (1)     -       1      1     Helas Brno
MACHULKA Jan                4  (2)     -       -      -     Olympik Mělník
MARUCHNIČ Ivo               5  (2)    2+1      5      2     Komax Kunčíce p/O
MAZOCH Michal               6  (2)     -       -      1     Komax Kunčíce p/O
MELEK Ján                   1  (1)     -       1      1     UFA Hradec Králové
MENCL Jaroslav              5  (1)    3+0      1      1     Dalmach Turnov
MICHÁLEK Marek              6  (1)     -       -      -     Démoni Česká Lípa
MLYNÁŘ Jan                  3  (1)     -       2      -     UFA Hradec Králové
MRÁZEK Vladislav            1  (1)     -       -      -     Helas Brno
NĚMEC Jakub                 5  (2)     -       3      -     Olympik Mělník
NEUMANN Ondřej              6  (2)     -       5      1     Olympik Mělník
OVČAČÍK Jan                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
PAŘÍZEK Michal              6  (1)     -       6      1     Dalmach Turnov
PETRŽELKA Dalibor           5  (2)     -       1      -     Komax Kunčíce p/O
PETŘÍK Josef                4  (1)     -       1      2     Dalmach Turnov
PLACÁK David                6  (2)    2+0      5      2     UFA Hradec Králové
PROKEŠ Tomáš                1  (1)     -       -      -     Helas Brno
PROKOPEC Petr               6  (1)     -       -      -     Dalmach Turnov
PUHLOVSKÝ Jan               1  (1)     -       -      -     Démoni Česká Lípa
PŮLPÁN Lukáš                6  (1)    1+0      2      1     Démoni Česká Lípa
RATIBORSKÝ Ondřej           1  (1)     -       -      -     Helas Brno
SOUKUP Milan                5  (1)    2+0     13      2     Démoni Česká Lípa
STEINER Jiří                9  (2)    3+0      6      3     UFA Hradec Králové
SVOBODA Petr                3  (1)    1+0      2      1     Helas Brno
SÝKORA Radek                2  (1)    1+0      1      1     Helas Brno
ŠIMANDL Jiří                5  (2)     -       -      1     Olympik Mělník
ŠPAČEK Josef                9  (2)    1+1      1      1     UFA Hradec Králové
ŠPAČEK Radim                4  (2)    2+0      1      1     Komax Kunčíce p/O
ŠPÍNA Martin                3  (1)     -       2      -     Dalmach Turnov
ŠTĚPÁNEK Roman              5  (2)     -       -      -     UFA Hradec Králové
ŠVEC Martin                 5  (1)     -       5      5     Démoni Česká Lípa
ŠVIHÁLEK Martin             2  (1)     -       1      1     Helas Brno
VEČEŘA Václav               3  (2)     -       -      -     Helas a Agromeli
VELAN Jan                   3  (1)     -       -      -     Helas Brno
VÍTEK Pavel                 1  (1)     -       -      -     Dalmach Turnov
VLACH Aleš                  3  (1)     -       1      1     Helas Brno
VOLF Vladimír               5  (2)    1+0      -      3     Olympik Mělník
ZDICH Václav                3  (1)    1+1      -      -     Démoni Česká Lípa
ZDRAŽIL Jan                 5  (1)    1+0      2      2     Dalmach Turnov
ZELENKA Michal              5  (1)     -       1      1     Démoni Česká Lípa
ŽÁČEK Tomáš                 6  (2)    2+0      1      2     Komax Kunčíce p/O

Ostatní hráči hrající play-off v minulý sezónách:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRHÁM Tomáš                2  (1)     -       1      -     SK Kladno
AUGUSTIN Tomáš              1  (1)     -       -      -     Agromeli Brno
BÁRTA Tomáš                 2  (1)    1+0      1      -     Gillotina Choceň
BELLADA Jaroslav            7  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
BETYÁR Miroslav             5  (1)    1+0      1      -     Andy Liberec
BLAŽEJ Michal               1  (1)     -       -      -     UFA Hradec Králové
BLAŽEK Jakub                4  (1)    2+0      3      -     Indoss Plzeň
BLAŽEK Petr ml.             2  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
BOČOK Ondřej                5  (1)    1+0      -      -     Andy Liberec
BÖHM Lukáš                  3  (1)     -       -      1     Indoss Plzeň
BOŠKO David                 5  (1)    1+0      2      2     FK Mladá Boleslav
BRYCHTA Jiří                7  (1)    1+0      1      2     FK Mladá Boleslav
BŘEZINA Petr                3  (1)     -       -      1     Agromeli Brno
BŘEŽNÝ Daniel               2  (1)     -       -      -     Agromeli Brno
CIESLAR Josef               8  (1)    1+0      1      6     SKP Likop Třinec
CSIKÁN Vojtěch              6  (1)    2+0      3      -     SKP Likop Třinec
ČERNÝ Petr                  1  (1)     -       -      -     UFA Hradec Králové
ČECHLOVSKÝ Patrik           3  (1)     -       -      -     Gillotina Choceň
ČECHLOVSKÝ Petr             6  (1)    2+0      5      4     Gillotina Choceň
ČÍŽEK Jindřich              7  (2)    1+0      -      -     SK Kladno
ČURDA Jan                   3  (1)    1+0      -      2     SK Kladno
DAREBNÍK Ladislav           2  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
DOBROVOLNÝ Petr             4  (2)    0+1      1      -     Agromeli Brno
DOLEŽAL Tomáš               1  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
DONÁT Vladislav             6  (1)    1+0      5      -     Andy Liberec
DUDA Rostislav              8  (1)     -       5      2     SKP Likop Třinec
EHRENBERGER Jan             1  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
FILIP Vladimír              3  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
FUJDIAR Josef ml.           6  (2)     -       2      1     SK Kladno
GABČO Josef st.             2  (1)    2+0      2      3     Olympik Mělník
GAVELČÍK Lukáš              2  (2)     -       -      -     Agromeli Brno
GOJ Jaroslav                7  (1)    2+0      -      3     SKP Likop Třinec
GRUNERT Jakub               2  (1)    2+0      2      2     Radobýl Litoměřice
GRUNERT Lukáš               2  (1)    2+0      -      -     Radobýl Litoměřice
GRUNTORÁD Martin            5  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
HAJŽMAN Marek               3  (1)     -       -      -     Indoss Plzeň
HALAMÍČEK Radek             1  (1)     -       1      -     VŠB Ostrava
HANZL Zdeněk                2  (1)     -       1      1     Radobýl Litoměřice
HARNACH Martin              1  (1)     -       -      -     Agromeli Brno
HAŠEK Martin                1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
HAVEL Martin                1  (1)     -       -      1     Andy Liberec
HEKERA Aleš                 5  (1)     -       -      2     SKP Likop Třinec
HLAVA David                 5  (1)     -       8      2     SK Kladno
HNILO Tomáš                 8  (1)     -       1      1     SKP Likop Třinec
HOLOMEK Patrik              1  (1)     -       -      -     Agromeli Brno
HOLUB Antonín               1  (1)     -       1      1     SK Kladno
HOLÝ Michal                 6  (1)    2+0      5      3     Indoss Plzeň
HOURA Tomáš                 1  (1)     -       -      1     Alfa Liberec
HRUŠKA Václav               1  (1)     -       2      1     Alfa Liberec
HŮLKA Josef                 6  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
CHALUPSKÝ Jiří              2  (1)     -       1      -     VŠB Ostrava
CHLEBOUN Patrik             3  (1)    1+0      1      1     Gillotina Choceň
CHRŽ Ondřej                 5  (1)     -       -      -     Indoss Plzeň
CHYTIL Roman                2  (1)     -       -      -     Komax Kunčíce p/O
JADRNÝ Tomáš                6  (1)    1+0      -      -     Gillotina Choceň
JARÁB Michal                6  (2)    1+1      2      1     SK Kladno
JELÍNEK Roman               7  (1)     -       9      -     UFA Hradec Králové
JÍLEK Jaroslav              6  (1)     -       -      2     FK Mladá Boleslav
JÍNA Pavel                  2  (1)    0+1      1      1     Olympik Mělník
JÍRA Marek                  5  (1)    3+0      4      4     Andy Liberec
JOKL David                  2  (1)     -       -      -     Agromeli Brno
JUNGR Marek                 2  (1)     -       -      1     SK Kladno
JURČEKA Jiří                2  (1)     -       1      -     VŠB Ostrava
KADLEC Tomáš                2  (1)    1+0      2      -     Indoss Plzeň
KALMUS Robin                2  (1)    1+0      -      1     VŠB Ostrava
KAMENICKÝ Jaroslav          6  (1)     -       1      -     FK Mladá Boleslav
KAPLAN Aleš                 6  (1)    3+0      5      6     Gillotina Choceň
KASÝK Zdeněk                2  (1)     -       1      -     Indoss Plzeň
KLEMSA Jaroslav             4  (1)    1+0      1      1     Delta-Real Šumperk
KLODA Rostislav             6  (1)     -       -      -     SKP Likop Třinec
KNAPÍK Štefan               1  (1)     -       -      -     Radobýl Litoměřice
KOLÁČEK Vít                 1  (1)     -       -      1     Radobýl Litoměřice
KOPECKÝ Bronislav           1  (1)     -       -      -     Gillotina Choceň
KOVACS Michal               6  (1)    2+0     11      5     Indoss Plzeň
KRÁL Miroslav               5  (1)    1+1      7      4     Andy Liberec
KRÁL Ondřej                 1  (1)     -       -      -     Indoss Plzeň
KRAUS Pavel                 1  (1)     -       -      -     Andy Liberec
KRAUS Zdeněk                7  (1)    2+0      2      2     FK Mladá Boleslav
KREJČÍ Tomáš                4  (1)    2+0      -      -     Indoss Plzeň
KREJČÍK Kamil               6  (2)    1+1      5      1     Alfa Lib., FK M.Boleslav
KRKOŠKA Roman               1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
KROH Jaroslav               2  (1)     -       -      -     SK Kladno
KROUPA Tomáš                5  (1)     -       -      -     Gillotina Choceň
KUBEC Petr                  3  (1)     -       -      -     Gillotina Choceň
KUČERA Petr                 6  (1)    2+0      2      1     Indoss Plzeň
KUFA Petr                   8  (1)     -       -      -     SKP Likop Třinec
KULHÁNEK Petr               5  (1)    1+1      6      2     Andy Liberec
KUREK Radislav              2  (1)     -       -      1     Radobýl Litoměřice
KUTÍLEK Ondřej              5  (1)    0+1      -      1     Andy Liberec
KUŽELKA Josef               1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
KVAPIL Jan                  1  (1)     -       -      -     FK Mladá Boleslav
LANDRGOTT Tomáš             1  (1)     -       -      -     Indoss Plzeň
LESÁK Adam                  7  (1)    1+0      4      1     Gillotina Choceň
MACEK Martin                6  (1)    1+0      -      1     Delta-Real Šumperk
MAKULA Kamil                5  (1)    2+0      2      5     Andy Liberec
MALINA Radek                1  (1)     -       -      -     UFA Hradec Králové
MALINOVSKÝ Petr             2  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
MÁLKO Martin                5  (1)    2+0      4      8     Delta-Real Šumperk
MÁLKO Ondřej                5  (1)    2+0      5      4     Delta-Real Šumperk
MANDA Pavel                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
MANĎÁK Jan                  2  (1)    1+0      -      1     VŠB Ostrava
MAŘÍK Stanislav             1  (1)     -       -      -     SK Kladno
MATĚJKA Jaroslav            2  (1)     -       -      -     UFA Hradec Králové
MENDROK Lukáš               8  (1)     -       4      4     SKP Likop Třinec
MICHAL Lukáš                5  (1)     -       2      3     UFA Hradec Králové
MIŽÁR Jakub                 6  (1)     -       1      3     Indoss Plzeň
MORAVEC Matouš              6  (1)     -       2      2     Delta-Real Šumperk
MUDRÍK Vladimír             2  (1)    1+0      -      1     VŠB Ostrava
MűLLER David                5  (1)     -       2      5     SK Kladno
MYSLÍK Vladimír             4  (1)     -       2      -     Indoss Plzeň
NAVRÁTIL Petr               6  (1)    1+0     12      2     Delta-Real Šumperk
NEDĚLNÍK Jiří               3  (2)     -       -      -     Agromeli Brno
NEDVĚD Dominik              6  (1)     -       1      -     Delta-Real Šumperk
NETOPIL Radim               6  (1)    1+0      -      -     Delta-Real Šumperk
NOSKO Martin                2  (2)     -       1      2     Agromeli Brno
NOVOTNÝ Miroslav            2  (1)    1+0      -      1     Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Ondřej              2  (1)    1+0      1      1     Alfa Liberec
NOVOTNÝ Petr                1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
NOVÝ Martin                 2  (1)    1+0      -      -     SK Kladno
NOVÝ Tomáš                  5  (1)     -       -      -     SKP Likop Třinec
OČADLÍK Daniel              8  (1)    1+0      6      2     SKP Likop Třinec
OPRAVIL Zdeněk              1  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
PÁRA Petr                   7  (1)    1+0      1      1     FK Mladá Boleslav
PÁTEK Petr                  1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PEŠKAR Jaroslav             5  (1)    1+0      4      1     Andy Liberec
PETEŘÍK Tomáš               2  (1)    1+0      -      -     Indoss Plzeň
POKORNÝ Jakub               3  (1)     -       2      -     Olympik Mělník
POLÁČEK Jaroslav            6  (1)    3+0      1      1     FK Mladá Boleslav
POTÁČEK Martin              4  (2)    1+0      -      -     Agromeli Brno
PREJSA Tomáš                3  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
RAKOWSKI Lukáš              2  (1)     -       -      -     SKP Likop Třinec
RAPAVÝ Marian               2  (1)     -       -      -     Radobýl Litoměřice
RAPAVÝ Michal               2  (1)     -       2      1     Radobýl Litoměřice
REMENEC Lubomír             7  (1)    1+0      5      2     FK Mladá Boleslav
ROLENC Jan                  3  (1)     -       3      -     Olympik Mělník
ROSOCHA Jakub               1  (1)     -       -      -     Radobýl Litoměřice
ROUPEC Jan                  2  (1)    1+0      1      -     VŠB Ostrava
SADÍLEK Jaroslav            5  (1)     -       -      -     Indoss Plzeň
SAIBT Radek                 2  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
SEIDENGLANZ Martin          7  (1)    1+0      1      4     Gillotina Choceň
SENTIVAN Miroslav           3  (1)    2+0      3      3     Andy Liberec
SCHEINHERR Jiří             1  (1)    1+0      -      -     Indoss Plzeň
SIKORA Tomáš                8  (1)     -       8      1     SKP Likop Třinec
SLÁDEČEK Radim              1  (1)     -       -      -     Komax Kunčíce p/O
SMEJKAL Lukáš               6  (1)    1+0      4      -     Gillotina Choceň
SMOLA Jan                   5  (1)    2+0      2      1     Gillotina Choceň
SOKOL Richard               1  (1)     -       1      -     Delta-Real Šumperk
SOPKO Martin                6  (1)    2+0      4      2     FK Mladá Boleslav
SOUČEK Lukáš                2  (1)    1+0      -      1     Gillotina Choceň
SPÖRL Rudolf                2  (1)     -       1      -     Indoss Plzeň
STOSZEK Lukáš               8  (1)     -      10      2     SKP Likop Třinec
STUDENÝ Vítek               3  (1)     -       2      -     SK Kladno
SÝKORA Roman                5  (2)     -       -      -     Agromeli Brno
SYNEK David                 5  (1)     -       -      -     Gillotina Choceň
ŠABATA Martin               7  (1)     -       7      2     Gillotina Choceň
ŠEVČÍK Michal               3  (1)     -       1      1     Agromeli Brno
ŠIMÁK David                 4  (1)    2+0      1      3     Delta-Real Šumperk
ŠTAJNER Jiří                3  (1)    1+0      6      1     Andy Liberec
ŠTVERÁK Tomáš               6  (1)     -       3      8     Indoss Plzeň
ŠULC Roman                  5  (1)    4+0      2      3     Gillotina Choceň
ŠVAMBERA Jan                3  (1)    0+1      -      1     SK Kladno
TEZNER Jiří                 4  (1)     -       3      3     Delta-Real Šumperk
TICHÝ Jakub                 3  (1)     -       -      1     SK Kladno
TICHÝ Petr                  2  (1)    1+1      4      1     Radobýl Litoměřice
TICHÝ Slavoj ml.            1  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
TOŠOVSKÝ Martin             5  (1)     -       -      -     Gillotina Choceň
TOŠOVSKÝ Matěj              5  (1)     -       -      -     UFA Hradec Králové
TŮMA Martin                 4  (2)    1+0      5      -     Agromeli Brno
URBAN Filip                 1  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
VACEK Jiří                  2  (1)    1+0      1      -     Radobýl Litoměřice
VÁCLAVSKÝ Ladislav          6  (1)    1+0      5      2     Delta-Real Šumperk
VÁGNER Jiří                 2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
VANC Karel                  1  (1)     -       1      -     Alfa Liberec
VAŠÁK Marek                 3  (1)     -       -      -     SK Kladno
VENCL Ondřej                1  (1)    1+0      -      3     Agromeli Brno
VESELÝ Jiří                 4  (1)     -       -      -     SK Kladno
VINCENC Tomáš               7  (2)    1+0      2      3     SK Kladno
VNUK Tomáš                  7  (1)    1+0      3      2     Indoss Plzeň
VRABEC Karel                1  (1)     -       2      1     Alfa Liberec
VRABEC Pavel                2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
VRÁNA Aleš                  5  (2)     -       2      -     Agromeli Brno
VÝBORNÝ Kamil               7  (2)     -       6      -     SK Kladno
VYLEŽÍK Michal              1  (1)    1+0      -      -     VŠB Ostrava
VYMĚTALÍK Vladimír          2  (1)    1+0      -      -     SK Kladno
WOJNAR Mikoláš              2  (1)    1+0      -      -     SK Kladno
ZAPLETAL Petr               2  (1)     -       -      -     SK Kladno
ZÁVODNÍK Tomáš              2  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
ZEMAN Michal                1  (1)     -       -      1     Andy Liberec
ZÍKA Ludvík                 6  (1)     -       -      2     Andy Liberec
ŽÍDEK Karel                 1  (1)     -       -      1     Komax Kunčíce p/O
ŽOČEK Jakub                 4  (1)     -       -      -     Andy Liberec
Miroslav Srb
© INFONet