ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

VZÁJEMNÉ ZÁPASY V 2. LIGÁCH
Poslední aktualizace - 31. 5.2017

Základem pro vznik databáze jsou zápasy ve druhých ligách východ a západ.
Výsledky v sezóně 2015/2016 jsou vyznačeny červeně.



BĚLOVES, GOLL
Benešov, Arsenal - 1-0-3 16:25 (2:6, 7:8, 6:3, 1:8)
Brandýsek, FC - 1-0-1 9:14 (6:4, 3:10)
Česká Lípa, Démoni - 0-0-2 4:8 (0:3, 4:5)
Česká Lípa, F.A.Zole - 1-0-3 13:23 (6:3, 3:9, 3:7, 1:4)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 11:2 (6:2, 5:0)
Hradec Králové, UFA - 0-1-3 13:25 (0:5, 7:7, 3:6, 3:7)
Chotěboř, Boca - 2-0-2 17:21 (6:3, 7:6, 1:6, 3:6)
Kadaň, Betis - 1-0-3 18:21 (8:4, 5:6, 2:7, 3:4)
Liberec, Slavia TU - 1-0-3 13:31 (6:5, 4:10, 1:3, 2:13)
Litoměřice, Radobýl - 2-0-2 21:30 (3:15, 8:5, 7:4, 3:6)
Mělník, Olympik - 0-1-3 5:11 (2:2, 1:2, 2:4, 0:3)
Tábor, K-Pedros - 2-0-0 10:7 (6:4, 4:3)
Turnov, Dalmach - 0-0-4 17:25 (6:7, 4:5, 4:8, 3:5)

BENEŠOV, ARSENAL
Běloves, Goll - 3-0-1 25:16 (6:2, 8:7, 3:6, 8:1)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 17:2 (5:1, 12:1)
Brandýsek, FC - 0-0-2 2:9 (0:5, 2:4)
Brno, Dino - 2-0-0 12:5 (6:1, 6:4)
Brno, Lazio - 0-0-2 6:16 (3:11, 3:5)
Česká Lípa, Démoni - 0-0-6 15:36 (2:4, 2:3, 3:6, 3:5, 1:3, 4:15)
Česká Lípa, F.A.Zole - 5-3-0 55:26 (13:2, 5:2, 6:6, 7:7, 5:1, 10:2, 1:1, 8:5
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 2:13 (2:6, 0:7)
České Budějovice, Gong - 2-0-0 18:12 (9:4, 9:8)
Český Krumlov, Adamíček - 3-1-6 48:59 (8:3, 5:4, 7:7, 6:8, 4:11, 5:7, 7:6, 4:6, 1:4, 1:3)
Dobřichovice, Sokol - 1-0-1 6:2 (5:0, 1:2)
Františkovy lázně, FT - 6-1-5 56:56 (3:2, 5:0, 8:3, 6:2, 2:7, 4:10, 3:5, 5:8, 5:5, 1:7, 5:3, 9:4)
Hradec Králové, Nemesis - 0-0-2 4:9 (3:7, 1:2)
Hradec Králové, UFA - 2-1-3 24:35 (5:4, 5:7, 2:9, 6:4, 6:6, 0:5)
Hradiště, Herd - 0-0-2 4:18 (3:5, 1:13)
Cheb, SFK - 1-0-1 8:4 (3:4, 5:0)
Chotěboř, Boca - 1-1-8 29:54 (3:7, 6:7, 1:6, 2:6, 3:4, 2:6, 5:4, 2:2, 2:4, 3:8)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-3 21:29 (11:6, 1:2, 4:11, 5:10)
Jindřichův Hradec, K-sport - 5-0-1 42:31 (7:6, 6:5, 4:7, 6:4, 9:5, 10:4)
Kadaň, Rose - 3-0-1 24:12 (1:5, 11:4, 6:0, 6:3)
Kadaň, Betis - 6-1-5 49:56 (5:4, 6:5, 3:1, 3:2, 2:5, 2:4, 2:6, 4:1, 6:6, 11:3, 3:11, 2:8)
Karlovy Vary, Aston Villa - 6-0-2 54:30 (3:4, 6:4, 6:10, 4:2, 13:4, 12:6, 5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 4-1-1 40:32 (8:6, 10:5, 6:4, 4:4, 9:7, 3:6)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 24:12 (9:2, 15:10)
Kladno, SK - 5-2-11 73:83 (3:5, 4:5, 1:7, 3:6, 1:9, 8:2, 11:3, 6:3, 7:1, 4:2, 3:3, 4:4, 3:5, 3:4, 3:4, 1:5, 3:9, 5:6)
Klobuky, KLC - 5-1-0 46:25 (12:8, 5:0, 7:7, 8:5, 7:3, 7:2)
Kolín, SKP - 2-0-0 10:5 (3:2, 7:3)
Liberec, Alfa - 4-1-7 58:76 (4:2, 5:2, 2:10, 2:5, 7:4, 4:14, 7:2, 8:9, 5:6, 2:4, 4:10, 8:8)
Liberec, Andy - 2-1-5 42:62 (5:5, 4:10, 4:10, 4:5, 4:10, 6:5, 7:5, 8:12)
Liberec, Slavia TU - 6-2-4 81:68 (8:4, 5:7, 4:3, 6:6, 12:3, 6:6, 8:9, 7:5, 6:4, 4:10, 5:7, 10:4)
Litoměřice, Gardenline - 2-1-3 24:38 (8:4, 5:5, 1:6, 5:4, 2:7, 3:12)
Litoměřice, Radobýl - 2-2-8 54:92 (2:5, 7:6, 5:6, 2:17, 6:6, 6:15, 3:8, 6:6, 2:5, 3:6, 4:7, 8:5)
Litvínov, Rusaco - 1-2-1 19:20 (7:7, 2:4, 5:5, 5:4)
Mělník, Olympik - 1-0-15 56:110 (4:10, 2:6, 2:11, 1:5, 4:5, 5:8, 1:5, 5:4, 5:9, 6:8, 1:8, 5:6, 4:6, 4:5, 4:6, 3:8)
Mělník, Olympik B - 1-1-0 7:6 (2:2, 5:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 5-0-1 46:16 (5:7, 5:2, 6:3, 6:0, 9:3, 15:1)
Mladá Boleslav, FK - 5-1-4 50:37 (1:6, 1:1, 3:1, 2:8, 1:4, 6:4, 3:4, 16:2, 8:4, 9:3)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-2-2 15:23 (3:3, 4:8, 3:7, 5:5)
Mnichovo hradiště, FC - 3-0-3 29:32 (5:7, 7:6, 5:3, 1:7, 7:4, 4:5)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-0-1 8:7 (3:5, 5:2)
Opava, Ferram - 2-0-0 15:9 (7:4, 8:5)
Ostrava, Man - 2-0-0 15:6 (5:0, 10:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 12:5 (6:1, 6:4)
Písek, Platan - 3-0-1 20:12 (8:4, 4:1, 5:0, 3:7)
Písek, Tex-Color - 3-0-1 21:18 (5:4, 4:3, 2:9, 10:2)
Plzeň, Elfetex - 8-0-2 58:34 (6:4, 4:6, 7:4, 6:0, 6:4, 5:1, 4:3, 8:9, 5:0, 7:3)
Plzeň, Indoss - 3-1-16 74:119 (9:4, 5:8, 3:7, 3:4, 7:3, 1:3, 2:5, 3:7, 4:3, 4:8, 6:10, 1:11, 5:7, 1:7, 3:5, 2:3, 5:5, 3:8, 3:4, 4:7)
Plzeň, Protec - 5-2-1 60:30 (7:4, 4:5, 12:4, 4:4, 13:4, 5:5, 4:1, 11:3)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 8-2-4 72:52 (3:6, 4:2, 3:4, 7:2, 3:4, 5:3, 7:2, 5:3, 6:4, 3:8, 11:1, 5:5, 5:3, 5:5)
Praha, Bohemians - 2-0-0 22:7 (12:4, 10:3)
Praha, Čechie - 2-2-0 20:14 (5:5, 5:3, 6:2, 4:4)
Praha, Klokani Vršovice - 3-1-4 45:54 (4:7, 3:6, 2:6, 11:7, 9:8, 6:5, 3:3, 7:12)
Praha, Kmochův odkaz - 3-0-1 25:19 (7:2, 6:10, 6:3, 6:4)
Praha, Kodymka - 3-0-1 41:23 (4:5, 9:6, 12:9, 16:3)
Praha, Letňany Rohožník - 7-3-6 65:67 (7:5, 3:3, 0:5, 3:3, 1:5, 5:2, 4:7, 4:4, 9:7, 1:6, 3:4, 5:3, 8:5, 2:4, 6:2, 4:2)
Praha, Lucky Penguins - 3-0-1 25:12 (6:4, 7:1, 5:6, 7:1)
Praha, Pohoda - 4-0-0 26:15 (6:4, 4:3, 5:3, 11:5)
Praha, Selp - 2-0-4 27:42 (1:8, 4:1, 2:9, 10:7, 5:6, 5:11)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-0-2 26:21 (4:6, 4:6, 10:2, 8:7)
Praha, Vojenské lesy - 4-2-2 39:24 (6:6, 4:4, 9:3, 6:1, 2:7, 2:3, 5:0, 5:0)
Prachatice, Háječek - 1-0-1 11:10 (11:5, 0:5)
Příbram, FC '83 - 2-0-0 17:4 (9:3, 8:1)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-1-3 22:23 (2:4, 3:3, 3:1, 5:3, 4:6, 5:6)
Příbram, ISŠ - 0-0-2 7:14 (4:9, 3:5)
Rakovník, Atlantic - 5-0-3 34:25 (7:5, 2:1, 3:5, 2:3, 4:1, 2:5, 5:0, 9:5)
Slaný, Čechie - 6-3-7 81:83 (6:6, 5:8, 8:8, 6:8, 4:4, 3:6, 5:7, 5:7, 5:1, 3:4, 4:2, 7:5, 4:2, 5:7, 6:4, 5:4)
Slaný, Sparta - 6-0-0 48:16 (3:2, 4:2, 10:4, 7:2, 11:0, 13:6)
Sokolov, Materia - 3-1-0 32:13 (5:3, 6:6, 9:2, 12:2)
Tábor, K-Pedros - 5-1-4 42:49 (6:3, 4:10, 5:2, 4:11, 4:3, 5:5, 1:4, 8:6, 1:3, 4:2)
Třebenice, Ludis - 0-1-1 5:7 (4:4, 1:3)
Turnov, Dalmach - 5-1-10 68:101 (6:2, 9:5, 5:4, 3:13, 6:7, 9:3, 3:5, 2:9, 2:7, 4:5, 3:3, 1:6, 2:13, 4:3, 7:11, 2:5)
Ústí n/L, 1.HFC - 4-1-1 27:20 (7:2, 4:3, 3:3, 5:4, 4:5, 4:3)
Ústí n/L, Combix - 4-1-5 45:60 (6:7, 5:3, 5:0, 5:0, 2:8, 5:5, 7:6, 1:11, 6:7, 3:13)
BENEŠOV, SANTA FE
Bakov n/J, TS - 1-0-1 6:8 (3:2, 3:6)
České Budějovice, Bohemia - 1-0-3 23:15 (3:5, 1:2, 14:2, 5:6)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 5:7 (1:4, 4:3)
Cheb, Ajax - 2-0-2 20:21 (8:6, 3:6, 4:5, 5:4)
Kladno, SK - 0-0-4 9:46 (0:8, 3:10, 1:15, 5:13)
Liberec, Alfa - 2-1-1 22:18 (10:6 1:7, 7:1, 4:4)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-2 12:12 (1:3, 3:1, 3:5, 5:3)
Opava, Ferram - 1-0-1 8:14 (1:10, 7:4)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 5:12 (1:8, 4:4)
Pardubice, ESTE - 0-1-1 8:11 (2:5, 6:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 3-0-1 25:12 (9:1, 7:1, 7:3, 2:7)
Písek, Platan - 1-0-3 17:22 (4:8, 5:1, 5:7, 3:6)
Poruba, Čepo - 0-0-2 7:20 (4:13, 3:7)
Praha, Damned - 0-0-2 3:18 (3:14, 0:4)
Praha, Konflikt - 1-0-1 9:7 (3:5, 6:2)
Praha, Letňany - 0-2-0 8:8 (4:4, 4:4)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-0-2 12:21 (2:7, 1:11, 4:3, 5:0)
Vyškov, Lazor - 1-0-1 10:8 (6:3, 4:5)
Zlín, Ajax B - 1-3-0 20:14 (3:3, 9:3, 3:3, 5:5)

BENEŠOV, SUNAR TEAM
Benešov, Arsenal - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Cheb, 1.SFK - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Karlovy Vary, Aston Villa - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Kladno, SK - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Klobuky, KLC - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Litvínov, Rusaco - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Mladá Boleslav, Botafogo - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Plzeň, Elfetex - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Praha, Letňany - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Praha, Pohoda - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Praha, Vojenské lesy - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Slaný, Sparta - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)

BÍLOVEC, VVM-IPSO (HI-TEC Bílovec)
Brno, 3P Bosonohy - 0-2-0 9:9 (6:6, 3:3)
Brno, Ceto - 2-2-6 30:42 (1:5, 0:6, 1:1, 3:4, 3:1, 5:9, 8:8, 2:3, 1:2, 6:3)
Brno, Dino - 4-0-0 33:11 (4:2, 9:3, 8:4, 12:2)
Brno, Fauna - 2-0-0 13:5 (5:3, 8:2)
Brno, Kalábek - 1-0-1 9:5 (9:0, 0:5)
Brno, Kormidlo - 2-1-3 25:24 (1:5, 5:5, 6:8, 5:0, 6:3, 2:3)
Brno, Královo pole - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Tomson - 3-1-6 35:44 (3:1, 4:7, 6:8, 1:4, 2:3, 4:4, 6:4, 5:3, 2:4, 2:6)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 7:13 (5:8, 2:5)
Havířov, Slávia - 2-0-2 12:14 (3:5, 4:3, 2:4, 3:2)
Havlíčkův brod, Pramen - 0-0-2 7:15 (6:10, 1:5)
Hlinsko, Arsenal - 1-1-0 8:5 (1:1, 7:4)
Hradec Králové, AC - 3-0-1 17:8 (6:4, 5:0, 4:0, 2:4)
Chrlice, Sport bar - 2-1-1 15:11 (7:2, 4:2, 0:0, 4:7)
Chrudim, Erapack - 2-1-1 15:11 (3:4, 5:1, 3:3, 4:3)
Chrudim, Michálek - 2-1-1 24:14 (7:7, 9:2, 3:5, 5:0)
Ivančice, Templář - 2-1-5 28:40 (4:2, 1:2, 5:6, 4:9, 5:4, 4:7, 4:4, 1:6)
Krmelín, FC - 0-0-4 13:20 (2:3, 4:6, 3:5, 4:6)
Oslavany. Austria - 1-0-1 14:15 (11:8, 3:7)
Ostrava, SME - 2-0-2 15:16 (8:3, 5:1, 2:4, 0:8)
Ostrava, VŠB - 2-2-4 19:26 (0:3, 4:4, 7:3, 1:2, 3:2, 2:5, 2:2, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 3:28 (0:9, 1:8, 1:6, 1:5)
Rváčov, Geodet - 1-0-1 4:5 (2:1, 2:4)
Šumperk, 1.FC - 4-0-2 34:30 (5:4, 4:7, 6:3, 3:6, 10:5, 6:5)
Šumperk, Delta - 1-0-7 31:61 (3:4, 7:5, 8:9, 4:10, 1:11, 4:10, 2:8, 2:4)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 21:5 (10:3, 11:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-2 17:17 (4:6, 5:2, 5:3, 3:6)
Zlín, Ajax - 2-1-1 13:9 (5:0, 1:5, 3:0, 4:4)
Znojmo, Slza - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

BÍLOVICE, EGRETTA
Brno, Agromeli - 0-0-2 2:13 (1:5, 1:8)
Brno, Morcan ŽV - 1-0-3 9:14 (2:4, 4:2, 3:5, 0:3)
Brno, Nasan Okruh NL - 1-2-1 11:10 (5:1, 1:1, 4:4, 1:4)
Hodonín, Dukla - 0-0-2 4:12 (2:9, 2:3)
Jeseník, Gamaspol - 0-1-3 8:20 (3:3, 0:5, 2:7, 3:5)
Ostrava, Baník II. - 0-0-2 6:10 (3:5, 3:5)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 1-0-3 17:22 (3:5, 4:10, 9:4, 1:3)
Ostrava, VŠB - 0-0-4 10:23 (4:6, 1:6, 2:6, 3:5)
Pardubice, TORF FAZ - 2-0-0 19:0 (3:0, 16:0)
Třinec, Likop - 0-0-2 7:9 (5:6, 2:3)
Volfířov, FK - 0-1-3 8:23 (4:4, 3:4, 1:5, 0:10)
Vyškov, Amor - 0-0-4 11:26 (2:8, 3:4, 1:2, 5:12)
Zlín, UTB - 0-0-2 7:11 (4:5, 3:6)

BOREK, TJ
Benešov, Arsenal - 0-0-2 2:17 (1:5, 1:12)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 10:18 (5:0, 5:18)
Karlovy Vary, Aston Villa - 0-0-2 9:22 (6:13, 3:9)
Kladno, SK - 0-0-2 7:13 (3:6, 4:7)
Klobuky, KLC - 0-0-2 3:19 (0:13, 3:6)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:27 (3:16, 3:11)
Mladá Boleslav, Botafogo - 0-0-2 6:13 (5:11, 1:2)
Plzeň, Elfetex - 0-0-2 4:13 (3:7, 1:6)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 0-0-2 5:17 (2:4, 3:13)
Praha, Čechie - 2-0-0 18:8 (11:3, 7:5)
Praha, Kodymka - 0-0-2 8:25 (5:6, 3:19)
Praha, Lucky Penguins - 0-0-2 6:26 (4:11, 2:15)
Praha, Pohoda - 0-0-2 5:23 (3:8, 2:15)
Praha, Vojenské lesy - 0-0-2 4:17 (4:11, 0:6)
Slaný, Sparta - 0-0-2 7:19 (5:11, 2:8)

BRANDÝSEK, FC
Běloves, Goll - 1-0-1 14:9 (4:6, 10:3)
Benešov, Arsenal - 2-0-0 9:2 (5:0, 4:2)
Česká Lípa, F.A.Zole - 1-0-1 3:5 (3:2, 0:3)
Dobřichovice, Sokol - 1-0-1 14:12 (10:4, 4:8)
Hradec Králové, UFA - 1-0-1 7:6 (2:3, 5:3)
Chotěboř, Boca - 0-0-2 7:16 (4:6, 3:10)
Kadaň, Betis - 0-1-1 6:10 (4:4, 2:6)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 7:14 (4:7, 3:7)
Litoměřice, Radobýl - 1-0-1 8:8 (3:7, 5:1)
Mělník, Olympik - 0-0-2 3:9 (2:4, 1:5)
Turnov, Dalmach - 0-0-2 4:16 (2:7, 2:9)

BRNO, 3P BOSONOHY
Bílovec, Hi-tec - 0-2-0 9:9 (6:6, 3:3)
Brno, Harnach - 1-2-1 20:23 (6:3, 7:7, 2:2, 5:11)
Brno, Královo pole - 3-1-0 26:14 (10:8, 6:6, 5:0, 5:0)
Brno, Tomson - 1-0-1 10:15 (2:12, 8:3)
Frenštát p/R, Megas - (0-0-2 4:34 (2:20, 2:14)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-2 29:33 (8:3, 9:11, 7:6, 5:13)
Hradec Králové, AC - 3-0-1 23:20 (6:4, 6:5, 6:5, 5:6)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 10:14 (6:3, 4:11)
Ivančice, Templář - 0-1-1 11:12 (5:5, 6:7)
Opava, Ferram - 2-0-0 19:14 (7:4, 12:10)
Ostrava, IFT B - 0-1-1 9:11 (7:7, 2:4)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 13:16 (4:9, 9:7)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 5:16 (1:8, 4:8)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-2 16:35 (5:5, 6:4, 3:16, 2:10)
Petrov, Tosta - 1-0-1 20:19 (7:12, 13:7)
Rváčov, Geodet - 1-0-3 19:37 (9:4, 4:9, 3:13, 3:11)
Šumperk, 1.FC - (3-0-1 36:27 (10:3, 10:2, 8:7, 8:15)
Šumperk, Delta - 1-0-1 12:12 (6:5, 6:7)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 1-1-0 19:15 (10:6, 9:9)
Zlín, Ajax - 3-1-0 23:16 (6:6, 3:2, 5:2, 9:6)
Znojmo, Slza - 3-0-1 22:12 (7:6, 5:6, 5:0, 5:0)

BRNO, ATRAPS-HOMBRES
Brno, Morcan ŽV Brno - 2-0-0 7:3 (3:1, 4:2)
Brno, Nasan Okruh NL - 2-0-0 8:6 (4:3, 4:3)
Hodonín, Dukla B - 1-1-0 10:5 (3:3, 7:2)
Jeseník, Gamaspol - 0-0-2 5:7 (3:4, 2:3)
Ostrava, Baník II. - 1-0-1 8:9 (1:7, 7:2) Ostrava, VŠB - 0-0-2 2:8 (1:2, 1:6)
Vyškov, Amor-Lazor - 1-1-0 10:7 (4:4, 6:3)
Zlín, UTB - 0-1-1 4:8 (3:3, 1:5)

BRNO, DINO
Bakov n/J, TS - 0-1-1 5:8 (2:5, 3:3)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 5:12 (1:6, 4:6)
Bílovec, Spartak - 0-0-4 11:33 (2:4, 3:9, 4:8, 2:12)
Brno, Ceto - 2-0-2 16:15 (7:3, 3:1, 2:6, 4:5)
Brno, Fauna - 1-1-0 12:11 (8:7, 4:4)
Brno, Kormidlo - 1-0-1 18:18 (11:7, 7:11)
Brno, Lazio - 1-0-1 13:7 (4:6, 9:1)
Brno, Tomson - 1-0-3 16:17 (10:1, 1:6, 1:5, 4:5)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-0 5:3 (3:2, 2:1)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 9:9 (8:7, 1:2)
Hradec Králové, AC - 0-1-1 6:7 (4:4, 2:3)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 7:5 (4:1, 3:4)
Chrudim, Era-pack - 1-0-3 18:26 (4:6, 5:4, 3:6, 6:10)
Chrudim, Michálek - 0-0-2 5:16 (3:10, 2:6)
Ivančice, Templář - 0-0-4 10:30 (3:6, 3:10, 1:5, 3:9)
Liberec, Alfa - 1-0-1 12:12 (8:3, 4:9)
Nové Město na Moravě, Hekto - 0-1-1 9:11 (6:6, 3:5)
Opava, Ferram - 1-1-0 12:7 (7:2, 5:5)
Oslavany, Austria - 0-1-1 9:10 (5:5, 4:5)
Ostrava, Man - 2-0-0 17:6 (8:2, 9:4)
Ostrava, SME - 1-1-0 8:5 (3:3, 5:2)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 7:9 (4:5, 3:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 11:7 (5:4, 6:3)
Písek, Platan - 2-0-0 12:9 (6:5, 6:4)
Praha, Bohemians - 2-0-0 18:8 (7:3, 11:5)
Praha, Letňany - 1-0-1 8:7 (1:6, 7:1)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 11:4 (7:2, 4:2)
Šumperk, 1.FC - 0-1-3 15:30 (4:6, 3:3, 5:11, 3:10)
Šumperk, Delta - 1-0-3 22:34 (3:10, 8:4, 5:7, 6:13)
Valašské Meziříčí, Krasno - 0-0-2 10:12 (5:6, 5:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 1-0-1 7:8 (5:7, 2:1)
Zlín, Ajax - 2-0-0 13:6 (6:4, 7:2)

BRNO, FAUNA
Bílovec, Hi-tec - 0-0-2 5:13 (3:5, 2:8)
Brno, Dino - 0-1-1 11:12 (7:8, 4:4)
Brno, Harnach - 0-0-2 4:11 (1:3, 3:8)
Brno, Tomson - 1-0-1 6:6 (4:2, 2:4)
Hradec Králové, AC - 0-1-1 4:8 (2:6, 2:2)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 3:9 (1:6, 2:3)
Ivančice, Templář - 2-0-0 11:5 (6:3, 5:2)
Oslavany, Austria - 1-0-1 7:10 (3:8, 4:2)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 3:10 (2:7, 1:3)
Šumperk, 1.FC - 1-0-1 4:8 (1:7, 3:8)
Šumperk, Delta - 1-0-1 6:10 (3:8, 3:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 1-0-1 4:5 (0:4, 4:1)
Zlín, Ajax - 0-1-1 8:9 (4:4, 4:5)

BRNO, HELAS
Brno, Agromeli - 2-1-3 25:27 (2:3, 6:5, 3:5, 2:2, 4:8, 8:4)
Brno, Kalábek - 1-0-1 9:8 (2:5, 7:3)
Brno, Líšeň SK - 2-0-0 10:2 (4:1, 6:1)
Brno, Nasan Okruh Nový Lískovec - 2-0-0 17:9 (10:4, 7:5)
Brno, Tango - 2-0-0 8:6 (3:2, 5:4)
Frýdek-Místek, United - 2-0-0 23:2 (6:2, 17:0)
Havířov, Slavie - 2-1-1 17:7 (4:1, 3:5, 1:1, 9:0)
Havlíčkův Brod, Pramen - 2-0-0 11:4 (9:3, 2:1)
Hlinsko, Arsenal - 1-1-0 11:6 (9:4, 2:2)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 12:18 (6:14, 6:4)
Hradec Králové, UFA - 2-0-0 5:0 (3:0, 2:0)
Choceň, Gillotina - 2-1-1 26:19 (10:4, 2:5, 9:5, 5:5)
Jeseník, Gamaspol - 2-0-0 11:4 (7:1, 4:3)
Kunčice, Komax - 4-0-1 22:13 (2:3, 3:2, 6:2, 4:3, 7:3)
Malé Hoštice, Medvědi - 2-0-0 11:2 (5:1, 6:1)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 15:6 (6:1, 9:5)
Opava, Ferram - 4-0-0 36:13 (11:5, 4:2, 12:1, 9:5)
Ostrava, Mikeska B - 2-0-0 15:6 (9:4, 6:2)
Ostrava, VŠB - 2-0-0 17:2 (5:2, 12:0)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 18:2 (7:1, 11:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 11:6 (5:3, 6:3)
Rváčov, Geodet - 1-0-1 11:8 (4:7, 7:1)
Slavičín, Jerevan - 2-0-0 16:4 (7:3, 9:1)
Tišnov, Květnice - 2-0-0 8:4 (3:2, 5:2)
Třinec, GKS - 2-0-0 16:6 (7:3, 9:3)
Třinec, Likop - 3-1-0 23:12 (4:1, 6:6, 5:1, 8:4)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 1-0-1 9:11 (2:5, 7:6)

BRNO, KALÁBEK LINO
Bílovec, VVM-IPSO - 1-0-1 5:9 (5:0, 0:9)
Brno, Agromeli - 0-1-7 29:48 (5:12, 3:4, 2:3, 4:7, 1:1, 4:6, 4:8, 6:7)
Brno, Helas - 1-0-1 8:9 (5:2, 3:7)
Brno, Kormidlo - 0-0-2 5:10 (2:6, 3:4)
Brno, Líšeň SK - 2-2-0 20:16 (5:5, 4:2, 5:3, 6:6)
Brno, Tango - 0-0-2 3:15 (0:4, 3:11)
Brno, Tomson - 3-0-1 20:18 (2:6, 7:5, 4:3, 7:4)
Frýdek-Místek, United - 1-0-1 10:11 (3:8, 7:3)
Havířov, Slavia - 4-2-2 49:43 (4:2, 5:5, 4:6, 9:9, 7:1, 2:8, 9:6, 9:6)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-1 13:15 (10:5, 3:10)
Hlinsko, Arsenal - 0-0-2 10:21 (4:8, 6:13)
Hodonín, Bulldogs - 0-0-2 4:12 (1:3, 3:9)
Choceň, Gillotina - 2-0-2 16:23 (3:11, 7:3, 5:4, 1:5)
Chrlice, Sport bar - 1-1-2 15:23 (4:7, 2:8, 4:4, 5:4)
Jeseník, Gamaspol - 3-0-1 21:17 (5:4, 6:9, 6:3, 4:1)
Krmelín, FC - 0-0-2 6:10 (3:4, 3:6)
Kunčice, Komax - 2-1-1 19:17 (7:2, 3:7, 2:2, 7:6)
Malé Hoštice, Medvědi - 0-0-2 7:14 (1:6, 6:8)
Ostrava, SME - 0-0-2 7:9 (2:3, 5:6)
Ostrava, VŠB - 1-0-5 20:34 (1:5, 0:7, 5:6, 1:3, 7:11, 6:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 4:11 (3:6, 1:5)
Slavičín, Jerevan - 0-2-0 10:10 (5:5, 5:5)
Šumperk, Delta - 1-0-3 21:24 (4:6, 4:8, 8:2, 5:8)
Tišnov, Květnice - 1-1-2 11:14 (3:4, 3:3, 2:5, 3:2)
Třinec, Likop - 1-0-5 12:27 (0:5, 2:3, 1:4, 1:9, 4:6, 4:0)


BRNO, KORMIDLO
Bílovec, VVM-IPSO - 3-1-2 24:25 (5:1, 5:5, 8:6, 0:5, 3:2, 3:6)
Brno, Ceto - 3-0-3 33:32 (6:2, 6:8, 8:3, 5:10, 7:5, 1:4)
Brno, Dino - 1-0-1 18:18 (7:11, 11:7)
Brno, Kalábek - 2-0-0 10:5 (4:3, 6:2)
Brno, Tomson - 4-1-3 37:33 (3:4, 5:3, 9:6, 4:4, 5:8, 6:3, 2:4, 3:1)
Havířov, Slávia - 0-0-6 20:49 (7:8, 2:12, 4:7, 2:3, 2:5, 3:14)
Havlíčkův brod, Pramen - 1-0-3 20:30 (6:9, 3:9, 8:3, 3:9)
Chrlice, Sport bar - 1-3-2 32:35 (3:3, 4:4, 5:9, 6:8, 4:4, 10:7)
Chrudim, Era-pack - 1-0-1 9:13 (2:8, 7:5)
Chrudim, Michálek - 2-2-0 27:16 (2:2, 6:2, 4:4, 15:8)
Ivančice, Templář - 2-0-4 27:34 (6:4, 7:6, 3:8, 6:8, 3:4, 2:4)
Krmelín, FC - 0-2-4 20:29 (4:5, 3:6, 3:3, 5:7, 2:5, 3:3)
Malé Hoštice, Medvědi - 0-0-2 10:18 (5:6, 5:12)
Ostrava, SME - 4-0-2 36:31 (5:6, 9:5, 5:2, 6:2, 8:6, 3:10)
Ostrava, VŠ - 3-1-2 28:28 (6:6, 5:2, 3:1, 6:8, 5:4, 3:7)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 8:7 (5:3, 3:4)
Šumperk, 1.FC - 1-0-1 17:18 (11:7, 6:11)
Šumperk, Delta - 2-2-4 31:41 (2:6, 8:7, 1:6, 5:7, 3:3, 5:4, 2:3, 5:5)
Valašské Meziříčí, Krasno - 1-0-1 21:11 (14:3, 7:8)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-0-2 2:7 (2:3, 0:4)

BRNO, KRÁLOVO POLE
Bílovec, Hi-tec - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-3 14:26 (8:10, 6:6, 0:5, 0:5)
Brno, Harnach - 0-1-3 5:16 (2:3, 3:3, 0:5, 0:5)
Brno, Tomson - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Hlinsko, Arsenal - 0-1-3 9:20 (5:6, 4:4, 0:5, 0:5)
Hradec Králové, AC - 1-1-2 12:21 (7:6, 5:5, 0:5, 0:5)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 8:19 (6:14, 2:5)
Ivančice, Templář - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Opava, Ferram - 2-0-0 16:11 (9:7, 7:4)
Ostrava, IFT B - 0-0-2 3:11 (2:4, 1:7)
Ostrava, Mikeska B - 1-1-0 8:5 (6:3, 2:2)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 9:26 (6:7, 3:9, 0:5, 0:5)
Petrov, Tosta - 2-0-0 28:12 (11:6, 17:6)
Rváčov, Geodet - 1-0-3 13:25 (9:4, 4:11, 0:5, 0:5)
Šumperk, 1.FC - 1-1-2 15:19 (7:1, 8:8, 0:5, 0:5)
Šumperk, Delta - 2-0-0 12:5 (8:3, 4:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Zlín, Ajax - 0-0-4 4:18 (3:6, 1:2, 0:5, 0:5)
Znojmo, Slza - 0-2-0 8:8 (4:4, 4:4)

BRNO, LAZIO
Bakov n/J, TS - 1-0-1 8:7 (6:4, 2:3)
Benešov, Arsenal - 2-0-0 16:6 (11:3, 5:3)
Brno, Dino - 1-0-1 7:13 (6:4, 1:9)
České Budějovice, Bohemia - 0-1-1 9:13 (5:5, 4:8)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 12:8 (8:2, 4:6)
Hradec Králové, Nemesis - 2-0-0 11:5 (5:3, 6:2)
Liberec, Alfa - 1-0-1 14:7 (11:1, 3:6)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 12:6 (6:5, 6:1)
Opava, Ferram - 2-0-0 21:9 (9:3, 12:6)
Ostrava, Man - 2-0-0 13:3 (4:2, 9:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 6:7 (4:2, 2:5)
Písek, Platan - 1-1-0 10:7 (5:5, 5:2)
Praha, Letňany - 1-1-0 11:9 (6:6, 5:3)
Praha, Bohemians - 1-0-1 9:9 (5:3, 4:6)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 17:4 (15:3, 2:1)

BRNO, LÍŠEŇ SK
Brno, Agromeli - 0-0-6 22:39 (3:9, 6:9, 3:5, 3:5, 4:5, 3:6)
Brno, Helas - 0-0-2 2:10 (1:4, 1:6)
Brno, Kalábek - 0-2-2 16:20 (5:5, 2:4, 3:5, 6:6)
Brno, Tango B - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Brno, Tomson - 0-1-1 6:10 (3:3, 3:7)
Frýdek-Místek, United - 0-0-2 6:15 (4:6, 2:9)
Havířov, Slávia - 0-2-4 12:29 (0:6, 5:9, 3:3, 2:7, 1:1, 1:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-1-1 5:7 (3:3, 5:7)
Hradec Králové, UFA - 0-1-1 5:14 (3:12, 2:2)
Choceň, Gillotina - 2-0-6 26:37 (2:3, 2:3, 1:4, 4:7, 4:6, 4:3, 5:4, 4:7)
Jeseník, Gamaspol - 0-0-6 4:42 (1:5, 1:8, 1:7, 0:8, 1:6, 0:8)
Jistebník, CCM B - 0-1-1 5:6 (3:4, 2:2)
Kunčice, Komax - 1-0-5 16:26 (2:5, 6:10, 1:4, 1:2, 2:3, 4:2)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 0-0-2 2:6 (1:4, 1:2)
Ostrava, VŠB - 1-1-6 15:38 (1:4, 4:8, 2:1, 1:4, 1:8, 2:5, 2:6, 2:2)
Pardubice, TORF FAZ - 1-1-0 4:2 (2:0, 2:2)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-4 6:20 (2:3, 1:2, 0:4, 3:11)
Tišnov, Květnice - 0-1-3 5:12 (1:2, 1:5, 0:2, 3:3)
Třinec, Likop SKP - 0-0-8 13:49 (0:10, 1:8, 5:7, 3:5, 0:3, 3:5, 1:7, 0:4)
Volfířov, FK - 2-0-0 22:5 (9:3, 13:2)
Vyškov, Amor - 1-0-1 9:9 (6:2, 3:7)

BRNO, MORCAN ŽABINŠTÍ VLCI
Bílovice, Egretta - 3-0-1 14:9 (4:2, 2:4, 5:3, 3:0)
Brno, Agromeli - 0-0-2 0:11 (0:5, 0:6)
Brno, Atraps-Hombres - 0-0-2 3:7 (1:3, 2:4)
Brno, Nasan Okruh NL - 4-0-2 18:14 (5:1, 3:1, 6:5, 0:3, 3:1, 1:3)
Hodonín, Tango B - 2-0-2 16:18 (6:1, 3:8, 1:8, 6:1)
Jeseník, Gamaspol - 0-2-4 16:24 (3:4, 3:3, 2:3, 4:4, 1:4, 3:6)
Ostrava, Baník II. - 3-0-1 23:12 (6:2, 5:2, 1:3, 11:5)
Ostrava, KFV Roub - 1-1-2 8:15 (0:8, 0:3, 5:1, 3:3)
Ostrava, VŠB - 3-2-1 21:15 (2:2, 3:3, 8:4, 5:3, 2:1, 1:2)
Pardubice, TORF FAZ - 2-0-0 14:3 (9:1, 5:2)
Třinec, Likop - 0-0-2 6:12 (2:4, 4:8)
Volfířov, FK - 2-1-1 18:18 (6:3, 8:4, 3:3, 1:8)
Vyškov, Amor Lazor - 2-1-3 20:20 (8:1, 2:6, 1:3, 3:3, 2:3, 4:4)
Zlín, UTB - 1-0-3 20:20 (3:4, 6:7, 8:2, 3:7)

BRNO, NASAN OKRUH NOVÝ LÍSKOVEC
Bílovice, Egretta - 1-2-1 10:11 (1:5, 1:1, 4:4, 4:1)
Brno, Agromeli - 1-0-5 17:42 (3:7, 4:8, 4:3, 0:7, 4:11, 2:6)
Brno, Atraps-Hombres - 0-0-2 6:8 (3:4, 3:4)
Brno, Helas - 0-0-2 9:17 (4:10, 5:7)
Brno, Morcan ŽV - 2-0-4 14:18 (1:5, 1:3, 5:6, 3:0, 1:3, 3:1)
Brno, Tango - 0-0-4 7:34 (0:8, 3:11, 2:6, 2:9)
Brno, Tomson - 0-1-1 4:9 (3:3, 1:6)
Havířov, Slávia - 0-1-3 12:20 (3:4, 3:3, 1:5, 5:8)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-1-3 16:23 (4:5, 4:8, 4:4, 4:6)
Hlinsko, Arsenal - 1-0-1 12:15 (7:6, 5:9)
Hodonín, Bulldogs - 0-0-2 3:13 (0:4, 3:9)
Hodonín, Tango B - 2-0-2 21:20 (6:3, 5:2, 5:7, 5:8)
Hradec Králové, UFA - 0-0-4 10:39 (4:15, 2:7, 2:8, 2:9)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 4:13 (2:7, 2:6)
Jakubčovice, Tatran - 2-0-0 14:9 (6:3, 8:6)
Jesemík, Gamaspol - 0-0-6 11:45 (3:9, 2:7, 1:5, 2:13, 0:6, 3:5)
Malé Hoštice, Medvědi - 0-1-1 6:12 (3:9, 3:3)
Opava, Ferram - 1-1-0 9:5 (3:3, 6:2)
Ostrava, Baník II. - 1-0-3 15:19 (4:5, 1:3, 5:4, 5:7)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 0-0-4 9:23 (3:4, 4:8, 2:5, 0:6)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 4:11 (2:6, 2:5)
Ostrava, VŠB - 3-1-2 24:31 (6:6, 5:4, 5:3, 1:5, 4:3, 3:10)
Pardubice, TORF FAZ - 1-1-0 10:6 (4:4, 6:2)
Slavičín, Jerevan - 0-0-2 2:14 (0:6, 2:8)
Třinec, Likop - 0-0-6 7:47 (0:5, 2:8, 0:10, 4:11, 0:5, 1:8)
Volfířov, FK - 0-0-4 11:30 (2:7, 2:7, 3:6, 4:10)
Vyškov, Amor-Lazor - 0-2-4 16:30 (5:5, 3:7, 1:6, 3:3, 1:5, 3:4)
Zlín, UTB - 0-1-3 7:26 (4:4, 1:4, 0:10, 2:8)

BRNO, RADIO KROKODÝL (Dino Brno B, Harnach Brno, Ceto Brno, Bossard Brno, Agromeli)
Bílovec, VVM-IPSO - 6-2-2 42:30 (5:1, 6:0, 1:1, 4:3, 1:3, 9:5, 8:8, 3:2, 3:6, 2:1)
Bílovice, Egretta - 2-0-0 13:2 (5:1, 8:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-2-1 23:20 (3:6, 7:7, 2:2, 11:5)
Brno, Dino - 2-0-2 15:16 (3:7, 1:3, 6:2, 5:4)
Brno, Fauna - 2-0-0 11:4 (3:1, 8:3)
Brno, Helas - 3-1-2 27:25 (3:2, 5:6, 5:3, 2:2, 8:4, 4:8)
Brno, Kalábek - 7-1-0 48:29 (4:3, 12:5, 3:2, 7:4, 1:1, 6:4, 8:4, 7:6)
Brno, Kormidlo - 3-0-3 32:33 (2:6, 8:6, 3:8, 10:5, 4:1, 5:7,)
Brno, Královo pole - 3-1-0 16:5 (3:2, 3:3, 5:0, 5:0)
Brno, Líšeň SK - 6-0-0 39:22 (9:3, 9:6, 5:3, 5:3, 5:4, 6:3)
Brno, Morcan ŽV - 2-0-0 11:0 (5:0, 6:0)
Brno, Nasan Okruh Nový Lískovec - 5-0-1 42:17 (7:3, 8:4, 3:4, 7:0, 11:4, 6:2)
Brno, Tango - 1-0-5 14:27 (5:6, 3:1, 2:3, 0:5, 1:7, 3:5)
Brno, Tango B - 2-1-1 17:13 (2:2, 1:2, 6:3, 8:6)
Brno, Tomson - 10-2-6 77:62 (1:5, 5:3, 5:3, 8:2, 2:6, 2:4, 3:6, 3:5, 5:3, 3:3, 3:2, 5:1, 5:3, 4:5, 8:2, 6:4, 3:3, 6:2)
Frýdek-Místek, United - 3-0-1 27:18 (8:3, 7:9, 6:1, 6:5)
Havířov, Slávia - 10-3-5 76:65 (7:5, 4:6, 4:9, 2:4, 5:10, 4:1, 2:1, 4:4, 6:3, 3:5, 2:2, 5:1, 3:1, 6:3, 2:2, 5:3, 8:2, 4:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 7-1-2 53:38 (6:8, 5:4, 5:4, 1:2, 10:3, 5:3, 3:3, 3:1, 9:6, 6:4)
Hlinsko, Arsenal - 5-2-1 34:27 (3:5, 5:5, 4:4, 5:2, 2:1, 3:1, 6:4, 6:5)
Hlinsko, Dekora - 2-0-0 14:8 (9:5, 5:3)
Hodonín. Bulldogs - 6-0-6 42:49 (2:3, 1:3, 3:5, 6:3, 3:8, 0:5, 5:4, 6:4, 6:4, 1:4, 5:4, 4:2)
Hradec Králové, AC - 3-0-3 25:22 (2:3, 6:7, 6:3, 5:6, 4:3, 2:0)
Hradec Králové, UFA - 2-1-3 19:24 (4:3, 4:6, 3:1, 2:7, 0:0, 6:7)
Choceň, Gillotina - 7-2-5 61:55 (5:5, 3:8, 3:5, 1:3, 2:2, 2:5, 6:4, 7:3, 3:2, 6:4, 4:2, 11:2, 2:5, 6:5)
Chotěboř, Boca - 2-0-0 13:5 (6:1, 7:4)
Chrlice, Sport bar - 3-0-3 21:28 (0:4, 5:2, 4:8, 0:6, 5:4, 7:4)
Chrudim, Era-pack - 1-1-2 12:15 (2:2, 5:0, 3:6, 2:7)
Chrudim, Michálek - 3-0-1 24:17 (8:4, 2:8, 7:3, 7:2)
Jakubčovice, Tatran - 1-0-1 14:9 (3:5, 11:4)
Jeseník, Gamaspol - 6-0-2 38:28 (5:4, 8:4, 5:3, 2:3, 8:6, 6:3, 2:4, 2:1)
Jistebník, CCM B - 1-2-1 14:16 (2:6, 6:4, 3:3, 3:3)
Krmelín, FC - 0-2-2 10:14 (2:2, 3:6, 3:4, 2:2)
Kunčice, Komax - 5-0-3 34:27 (9:7, 1:4, 2:3, 2:3, 5:3, 6:4, 3:2, 6:1)
Malé Hoštice, Medvědi - 3-1-0 27:12 (8:5, 2:2, 10:2, 7:3)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-0-1 10:7 (4:5, 6:2)
Opava Ferram - 5-1-0 35:17 (6:3, 6:6, 5:4, 4:1, 9:0, 5:3)
Oslavany, Austria - 2-0-0 9:6 (3:2, 6:4)
Ostrava, IFT B - 0-0-2 5:9 (4:6, 1:3)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 2-0-0 14:3 (3:1, 11:2)
Ostrava, Mikeska B - 2-0-2 13:12 (6:4, 3:1, 2:4, 2:3)
Ostrava, SME - 1-0-3 10:16 (5:0, 0:3, 2:9, 3:4)
Ostrava, VŠB - 7-3-8 68:64 (5:0, 2:8, 3:4, 5:6, 5:5, 5:2, 3:1, 3:9, 2:3, 3:3, 3:5, 4:0, 5:1, 2:4, 1:5, 6:1, 7:3, 4:4)
Pardubice, ESTE - 1-1-0 6:5 (1:1, 5:4)
Pardubice, FAZ TORF - 2-0-0 15:4 (11:1, 4:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-1-5 32:50 (4:4, 4:6, 2:10, 2:11, 4:6, 6:4, 5:3, 5:6)
Petrov, Tosta - 2-0-0 17:6 (7:6, 10:0)
Rváčov, Geodet - 3-0-3 32:24 (9:3, 2:4, 8:5, 5:7, 3:4, 5:1)
Slavičín, Jerevan - 4-0-0 26:8 (4:3, 7:2, 11:1, 4:2)
Šumperk, 1.FC - 2-3-3 24:32 (1:5, 2:2, 3:5, 5:4, 1:1, 3:3, 6:4, 3:8)
Šumperk, Delta - 7-3-6 65:68 (5:2, 1:1, 6:2, 2:12, 5:2, 2:2, 4:11, 4:4, 4:2, 5:2, 5:7, 5:3, 1:5, 5:7, 3:5, 8:1)
Tišnov, Květnice - 4-0-2 15:13 (2:1, 1:4, 3:6, 3:1, 2:1, 4:0)
Třinec, GKS - 1-0-1 13:7 (4:5, 9:2)
Třinec, Likop - 4-3-10 39:70 (2:4, 0:8, 2:2, 6:1, 2:5, 2:7, 1:4, 4:7, 2:2, 2:7, 0:1, 4:2, 0:10, 4:5, 3:3, 1:0, 4:2)
Valašské Meziříčí, Krasno - 1-0-1 15:12 (11:6, 4:6)
Volfířov, Sistemo - 2-0-0 26:7 (12:7, 14:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-1-1 19:13 (4:4, 7:1, 4:2, 4:6)
Vyškov, Amor - 2-0-0 11:7 (4:3, 7:4)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 5:17 (4:8, 1:9)
Zlín, Ajax - 5-1-0 30:20 (5:2, 6:6, 6:3, 4:3, 7:5, 2:1)
Znojmo, Slza - 4-0-0 20:4 (2:1, 8:3, 5:0, 5:0)

BRNO, TANGO
Brno, Agromeli - 5-0-1 27:14 (6:5, 1:3, 3:2, 5:0, 7:1, 5:3)
Brno, Helas - 0-0-2 6:8 (2:3, 4:5)
Brno, Kalábek - 2-0-0 15:3 (4:0, 11:3)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 4-0-0 34:7 (8:0, 11:3, 6:2, 9:2)
Brno, Tomson - 5-0-1 33:10 (5:1, 3:5, 4:1, 9:2, 1:0, 11:1)
Havířov, Slávia - 7-0-1 61:16 (6:2, 3:5, 8:1, 14:2, 8:0, 15:3, 4:3, 3:0)
Havlíčkův Brod, Pramen - 6-0-2 57:21 (7:4, 9:3, 6:0, 4:5, 6:7, 11:0, 5:1, 9:1)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-4 29:32 (2:4, 6:8, 6:8, 7:10, 4:2, 4:0)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-4 17:23 (2:3, 1:6, 3:4, 0:6, 7:2, 4:2)
Hradec Králové, UFA - 4-0-0 25:6 (6:1, 8:2, 8:1, 3:2)
Choceň, Gillotina - 2-0-0 10:5 (5:3, 5:2)
Chrlice, Sport bar - 2-1-1 19:8 (0:2, 4:4, 7:1, 8:1)
Jakubčovice, Tango - 2-0-0 9:4 (4:2, 5:2)
Malé Hoštice, Medvědi - 4-1-1 36:16 (0:2, 3:3, 9:6, 4:1, 8:2, 12:2)
Opava, Ferram - 3-0-1 21:15 (3:8, 6:4, 3:1, 9:2)
Ostrava, Mikeska - 2-0-0 15:3 (6:0, 9:3)
Ostrava, Sokol Přívoz - 1-1-0 10:5 (7:2, 3:3)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 7:7 (2:3, 5:4)
Slavičín, Jerevan - 4-0-0 30:9 (6:2, 5:3, 6:2, 13:2)
Třinec, Likop - 3-0-3 25:26 (10:7, 2:4, 3:6, 2:0, 3:8, 5:1)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-1-1 9:15 (3:3, 6:12)

BRNO, TANGO B
Brno, Agromeli - 1-1-2 13:17 (2:2, 2:1, 3:6, 6:8)
Brno, Líšeň SK - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Brno, Tomson - 2-0-2 14:15 (6:4, 3:4, 1:6, 4:1)
Frýdek-Místek, United - 0-1-1 6:7 (2:3, 4:4)
Havířov, Slávia - 1-0-3 9:20 (2:6, 1:4, 5:2, 1:8)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-1-0 15:7 (5:5, 10:2)
Hradec Králové, UFA - 1-0-1 6:7 (2:4, 4:3)
Choceň, Gillotina - 1-1-2 18:11 (3:3, 11:0, 1:3, 3:5)
Chotěboř, Boca - 1-1-0 6:3 (2:2, 4:1)
Jeseník, Gamaspol - 1-0-1 15:15 (6:5, 9:10)
Jistebník, CCM B - 1-0-1 5:6 (3:2, 2:4)
Kunčice, Komax - 0-1-3 9:21 (1:5, 1:6, 3:6, 4:4)
Ostrava, VŠB - 2-0-2 13:9 (3:4, 6:1, 1:2, 3:2)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-1 7:14 (5:4, 2:10)
Tišnov, Květnice - 0-0-2 3:8 (1:3, 2:5)
Třinec, Likop SKP - 1-1-0 8:3 (7:2, 1:1)

BRNO, TOMSON STŽ
Bílovec, VVM-IPSO - 6-1-3 44:35 (1:3, 7:4, 8:6, 4:1, 3:2, 4:4, 4:6, 3:5, 6:2, 4:2)
Brno 3P Bosonohy - 1-0-1 15:10 (12:2, 3:8)
Brno, Agromeli - 6-2-10 62:77 (5:1, 3:5, 3:5, 2:8, 6:2, 4:2, 6:3, 5:3, 3:3, 3:5, 2:3, 1:5, 3:5, 5:4, 2:8, 4:6, 3:3, 2:6)
Brno, Dino - 3-0-1 17:16 (1:10, 6:1, 5:1, 5:4)
Brno, Fauna - 1-0-1 6:6 (2:4, 4:2)
Brno, Kalábek - 1-0-3 18:20 (5:7, 6:2, 3:4, 4:7)
Brno, Kormidlo - 3-1-4 33:37 (4:3, 3:5, 6:9, 4:4, 3:6, 8:5, 1:3, 4:2)
Brno, Královo pole - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Líšeň SK - 1-1-0 10:6 (3:3, 7:3)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 1-1-0 9:4 (3:3, 6:1)
Brno, Tango - 1-0-5 10:33 (1:5, 5:3, 1:4, 2:9, 0:1, 1:11)
Brno, Tango B - 2-0-2 15:14 (4:6, 4:3, 6:1, 1:4)
Frýdek-Místek, United - 0-0-2 5:11 (3:5, 2:6)
Havířov, Slávia - 6-2-8 82:86 (12:6, 8:8, 4:4, 5:8, 5:7, 3:4, 8:3, 4:3, 4:5, 5:9, 3:5, 7:5, 4:3, 7:6, 1:4, 2:6)
Havlíčkův Brod, Pramen - 5-1-6 58:57 (0:3, 5:7, 3:5, 6:3, 11:3, 6:4, 3:4, 3:13, 3:4, 4:4, 8:5, 6:2)
Hlinsko, Arsenal - 3-1-2 28:31 (4:2, 4:3, 5:5, 2:5, 6:14, 7:2)
Hodonín, Bulldogs - 5-2-9 52:79 (5:4, 4:9, 5:4, 5:4, 2:2, 3:7, 3:5, 2:8, 2:7, 1:5, 5:5, 3:5, 2:6, 3:4, 4:2, 3:2)
Hradec Králové, AC - 4-0-0 24:12 (10:6, 4:3, 6:3, 4:0)
Hradec Králové, UFA - 0-0-4 8:29 (4:7, 1:11, 0:6, 3:5)
Choceň, Gillotina - 1-0-5 12:24 (4:3, 2:3, 2:3, 1:9, 3:5, 0:1)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 8:13 (0:9, 8:4)
Chrlice, Sport bar - 6-2-2 43:29 (2:3, 6:5, 3:5, 6:3, 1:1, 2:2, 6:2, 9:3, 2:1, 6:4)
Chrudim, Era-pack - 1-0-3 12:16 (2:4, 5:0, 3:6, 2:6)
Chrudim, Michálek - 1-0-3 10:21 (1:2, 1:11, 3:6, 5:2)
Jakubčice, Tatran - 1-0-1 11:8 (4:5, 7:3)
Jeseník, Gamaspol - 0-0-2 5:10 (1:4, 4:6)
Jistebník, CCM B - 1-1-2 12:13 (3:4, 2:4, 5:3, 2:2)
Krmelín, FC - 3-1-2 32:18 (2:7, 3:4, 8:1, 7:1, 4:4, 8:1)
Kunčice, Komax - 1-1-2 16:18 (4:8, 7:4, 1:1, 4:5)
Malé Hoštice, Medvědi - 2-0-4 24:30 (4:5, 6:3, 8:3, 2:4, 3:8, 1:7)
Opava, Ferram - 2-0-0 18:5 (9:2, 9:3)
Oslavany, Austria - 1-0-1 9:6 (5:0, 4:6)
Ostrava, Sokol Přívoz - 6-0-2 40:23 (10:1, 8:1, 4:3, 3:4, 5:4, 3:5, 4:3, 3:2)
Ostrava, VŠB - 4-1-11 56:76 (7:3, 5:6, 2:6, 1:4, 2:3, 3:8, 12:2, 1:4, 11:2, 1:7, 1:9, 1:5, 3:3, 2:8, 0:3, 4:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 9:23 (4:8, 2:7, 1:3, 2:5)
Rváčov, Geodet - 1-0-1 12:11 (6:8, 6:3)
Slavičín, Jerevan - 1-0-1 13:14 (7:3, 6:11)
Šumperk, 1.FC - 0-2-4 30:49 (8:8, 6:6, 2:7, 4:10, 6:10, 4:8)
Šumperk, Delta - 3-0-9 44:81 (3:6, 3:9, 4:11, 4:0, 4:8, 6:4, 9:0, 4:19, 0:1, 3:8, 3:7, 1:8)
Tišnov, Květnice - 0-1-1 4:6 (1:3, 3:3)
Třinec, Likop - 0-1-7 10:51 (3:9, 1:11, 2:4, 1:5, 2:2, 0:6, 0:7, 1:7)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 23:5 (8:3, 15:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 4-0-4 46:36 (12:3, 10:3, 5:10, 8:2, 2:3, 2:6, 4:2, 3:7)
Zlín, Ajax - 3-0-1 19:15 (8:6, 5:4, 2:3, 4:2)
Znojmo, Slza - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

ČESKÁ LÍPA, DÉMONI
Běloves, Goll - 2-0-0 8:4 (3:0, 5:4)
Benešov, Arsenal - 6-0-0 36:15 (4:2, 3:2, 6:3, 5:3, 3:1, 15:4)
Česká Lípa, F.A.Zole - 3-1-2 31:23 (4:5, 4:2, 5:7, 5:5, 7:2, 6:2)
Hradec Králové, UFA - 3-0-2 25:21 (2:6, 5:2, 8:3, 2:7, 8:3)
Chotěboř, Boca - 5-0-1 44:32 (6:8, 6:5, 7:3, 7:4, 10:6, 8:6)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-1 18:8 (3:8, 15:0)
Kadaň, Betis - 4-0-0 37:15 (9:1, 8:3, 10:6, 10:5)
Liberec, Slavia TU - 2-2-0 19:17 (5:4, 3:3, 5:5, 6:5)
Litoměřice, Gardenline - 1-1-2 20:22 (5:5, 9:2, 5:6, 1:9)
Litoměřice, Radobýl - 5-1-0 56:21 (7:5, 3:3, 7:6, 15:3, 15:3, 9:1)
Mělník, Olympik - 1-1-2 20:21 (4:6, 8:6, 5:5, 3:4)
Mladá Boleslav, Malibu - 1-0-1 8:8 (4:5, 4:3)
Písek, TEX-COLOR - 3-1-0 32:18 (8:6, 7:3, 10:2, 7:7)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 7:13 (5:4, 2:9)
Tábor, K-Pedros - 0-1-1 7:10 (2:5, 5:5)
Turnov, Dalmach - 7-1-1 50:31 (5:3, 8:2, 4:2, 7:4, 6:3, 5:5, 2:6, 4:2, 9:4)
Ústí n/L, Combix - 3-0-1 29:18 (5:6, 14:5, 7:5, 3:2)

ČESKÁ LÍPA, F.A.ZOLE
Běloves, Goll - 3-0-1 23:13 (3:6, 9:3, 7:3, 4:1)
Benešov, Arsenal - 0-3-5 26:55 (2:13, 2:5, 6:6, 7:7, 1:5, 2:10, 1:1, 5:8)
Brandýsek, FC - 1-0-1 5:3 (2:3, 3:0)
Česká Lípa, Démoni - 2-1-3 23:31 (5:4, 2:4, 7:5, 5:5, 2:7, 2:6)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 11:6 (3:2, 8:4)
Hradec Králové, UFA - 0-0-4 9:19 (1:4, 1:6, 2:3, 5:6)
Chotěboř, Boca - 5-0-3 39:47 (6:5, 7:4, 6:3, 7:6, 4:8, 1:7, 5:2, 3:12)
Jablonec n/S, GMM - 1-1-0 11:5 (4:4, 7:1)
Kadaň, Betis - 3-1-2 27:18 (3:3, 2:3, 6:1, 3:7, 6:2, 7:2)
Liberec, Slávia - 2-1-3 27:37 (2:7, 2:2, 7:4, 6:9, 5:4, 5:11)
Litoměřice, Gardenline - 1-0-3 18:28 (8:3, 5:9, 2:12, 3:4)
Litoměřice, Radobýl - 5-2-1 37:26 (5:3, 5:3, 2:5, 9:2, 3:1, 4:4, 5:4, 4:4)
Mělník, Olympik - 2-2-2 17:25 (3:2, 4:4, 4:4, 6:5, 0:8, 0:2)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-0-2 5:10 (3:6, 2:4)
Písek, TEX-COLOR - 0-0-4 12:39 (1:13, 3:8, 5:6, 3:12)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 5:13 (3:6, 2:7)
Tábor, K-Pedros - 1-0-1 7:8 (1:6, 6:2)
Turnov, Dalmach - 2-1-5 32:43 (3:5, 1:4, 3:8, 9:6, 4:2, 4:7, 4:7, 4:4)
Ústí n/L, Combix - 1-0-3 13:30 (5:8, 4:3, 1:8, 3:11)

ČESKÉ BUDĚJOVICE, BOHEMIA
Bakov n/J, TS - 0-1-3 11:22 (1:4, 3:8, 3:6, 4:4)
Benešov, Arsenal - 2-0-0 13:2 (6:2, 7:0)
Benešov, Santa Fe - 3-0-1 15:23 (5:3, 2:1, 2:14, 6:5)
Brno, Dino - 0-0-2 3:5 (2:3, 1:2)
Brno, Lazio - 1-1-0 13:9 (5:5, 8:4)
Český Krumlov, Adamíček - 2-1-1 15:14 (3:3, 2:4, 7:5, 3:2)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 9:5 (5:0, 4:5)
Cheb, Ajax - 0-2-2 16:19 (4:4, 2:4, 6:6, 4:5)
Kladno, SK - 0-3-1 16:18 (2:4, 6:6, 2:2, 6:6)
Liberec, Alfa - 5-0-1 34:22 (5:4, 6:3, 5:0, 3:8, 5:4, 10:3)
Nové Město na Moravě, Hekto - 3-0-3 22:31 (5:3, 4:9, 4:3, 3:6, 5:0, 1:10)
Opava, Ferram - 1-0-3 13:22 (4:6, 0:5, 5:0, 4:11)
Ostrava, Man - 2-0-0 23:2 (17:1, 6:1)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 5:14 (0:5, 5:9)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 15:12 (10:7, 5:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 3-2-1 26:21 (0:2, 2:2, 6:3, 6:6, 5:4, 7:4)
Písek, Platan - 4-1-1 25:14 (1:3, 1:0, 4:4, 7:2, 4:2, 8:3)
Poruba, Čepo - 0-0-2 4:12 (4:7, 0:5)
Praha, Bohemians - 1-0-1 15:18 (7:12, 8:6)
Praha, Damned - 1-0-1 8:7 (4:2, 4:5)
Praha, Konflikt - 2-0-0 15:7 (7:3, 8:4)
Praha, Letňany - 2-0-2 12:20 (2:1, 5:6, 0:9, 5:4)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 19:6 (8:2, 11:4)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-1-1 18:11 (2:5, 5:0, 6:6, 5:0)
Vyškov, Lazor - 1-0-1 5:6 (3:5, 2:1)
Zlín, Ajax B - 2-0-2 20:16 (2:0, 2:5, 5:7, 11:4)

ČESKÉ BUDĚJOVICE, GONG
Benešov, Arsenal - 0-0-2 12:18 (8:9, 4:9)
Cheb, Car system - 1-0-1 12:13 (7:9, 5:4)
Karlovy Vary, Draci - 1-0-1 10:10 (6:5, 4:5)
Mnichovo hradiště, FC - 1-0-1 12:10 (7:3, 5:7)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 5:10 (3:2 , 2:8)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-0-1 13:11 (8:3, 5:8)
Praha, Letňany - 1-0-1 7:10 (4:2, 3:8)
Praha, Viktoria Žižkov B - 1-1-0 12:7 (4:4, 8:3)
Praha, Vojenské lesy - 0-1-1 10:12 (6:6, 4:6)
Rakovník, Atlantic - 2-0-0 13:6 (9:4, 4:2)
Slaný, Čechie - 0-1-1 16:18 (4:6, 12:12)

ČESKÝ KRUMLOV, ADAMÍČEK
Bakov n/J, TS - 1-1-0 8:7 (3:3, 5:4)
Benešov, Arsenal - 6-1-3 59:48 (3:8, 4:5, 7:7, 8:6, 11:4, 7:5, 6:7, 6:4, 4:1, 3:1)
Benešov, Santa Fe - 1-0-1 7:5 (4:1, 3:4)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 1-0-1 18:10 (0:5, 18:5)
Brno, Dino - 1-0-1 9:9 (7:8, 2:1)
Brno, Lazio - 1-0-1 8:12 (2:8, 6:4)
České Budějovice, Bohemia - 1-1-2 14:15 (3:3, 4:2, 5:7, 2:3)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 13:7 (1:3, 12:4)
Cheb, Bohemia - 4-1-1 32:27 (2:2, 2:9, 8:3, 7:4, 7:4, 6:5)
Kadaň, Rose - 2-0-0 14:7 (8:5, 6:2)
Karlovy Vary, Aston Villa - 7-0-1 61:24 (12:5, 9:7, 7:3 4:5, 9:0, 10:4, 5:0, 5:0)
Kladno, SK - 7-1-2 58:35 (5:4, 4:3, 8:4, 4:5, 5:1, 9:3, 1:5, 7:4, 11:2, 4:4)
Klobuky, KLC - 4-1-1 48:37 (2:13, 7:3, 15:4, 9:5, 4:4, 11:8)
Liberec, Alfa - 3-1-2 34:30 (7:3, 4:5, 8:3, 7:3, 1:9, 7:7)
Litvínov, Rusaco - 2-2-0 27:16 (2:2, 4:4, 11:6, 10:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 3-1-2 30:27 (9:7, 2:9, 7:3, 1:4, 3:3, 8:1)
Nové Město na Moravě, Hekto - 3-0-1 18:18 (4:2, 3:1, 2:10, 9:5)
Opava, Ferram - 0-0-2 9:18 (9:13, 0:5)
Ostrava, Man - 2-0-0 13:4 (8:4, 5:0)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 6:10 (2:5, 4:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 4-0-0 27:12 (6:2, 8:3, 7:6, 6:1)
Písek, Platan - 3-1-2 38:33 (4:4, 5:2, 7:8, 6:7, 8:7, 8:5)
Plzeň, Elfetex - 6-0-0 46:21 (8:2, 7:3, 3:2, 8:6, 12:5, 8:3)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 13:10 (8:4, 5:6)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 7-0-1 66:33 (11:4, 7:4, 4:2, 6:4, 5:6, 9:6, 17:2, 7:5)
Praha, Bohemians - 1-0-1 13:14 (4:10, 9:4)
Praha, Čechie - 4-0-0 34:20 (10:9, 6:3, 5:0, 13:8)
Praha, Damned - 2-0-0 10:5 (4:2, 6:3)
Praha, Kodymka - 3-0-1 41:19 (7:4, 17:4, 7:8, 10:3)
Praha, Konflikt - 2-0-0 12:5 (5:4, 7:1)
Praha, Letňany - 3-1-4 29:45 (2:11, 6:5, 3:3, 1:7, 8:3, 3:2, 6:9 0:5)
Praha, Lucky Penguins - 2-0-2 28:31 (6:10, 8:6, 3:5, 11:10)
Praha, Pohoda - 3-0-1 25:15 (9:4, 3:6)
Praha, Vojenské lesy - 4-0-0 21:15 (4:3, 8:6, 4:2, 5:4)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 12:5 (4:3, 8:2)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-0-0 26:6 (17:2, 9:4)
Slaný, Sparta - 5-0-1 44:29 (10:4, 6:4, 10:7, 11:8, 2:6, 5:0)
Ústí n/L, Combix - 3-0-1 20:12 (6:4, 4:8, 5:0, 5:0)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-0-1 8:5 (3:5, 5:0)
Zlín, Ajax B - 2-0-0 9:5 (4:1, 5:4)

DOBŘICHOVICE, SOKOL
Běloves, Goll - 0-0-2 2:11 (2:6, 0:5)
Benešov, Arsenal - 1-0-1 2:6 (0:5, 2:1)
Brandýsek, FC - 1-0-1 12:14 (4:10, 8:4)
Česká Lípa, F.A.Zole - 0-0-2 6:11 (2:3, 4:8)
Hradec Králové, UFA - 0-0-2 3:11 (0:5, 3:6)
Chotěboř, Boca - 0-0-2 5:21 (2:6, 3:15)
Kadaň, Betis - 1-1-0 10:9 (3:3, 7:6)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 1:22 (1:17, 0:5)
Litoměřice, Radobýl - 0-0-2 1:9 (1:4, 0:5)
Mělník, Olympik - 0-0-2 5:19 (1:12, 4:7)
Turnov, Dalmach - 0-0-2 5:16 (1:10, 4:6)

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, FT (Ajax Cheb, 1.SFK Cheb, Bohemia Cheb, Car system Cheb)
Bakov n/J, TS - 1-0-1 8:8 (7:2, 1:6)
Benešov, Arsenal - 5-1-6 56:56 (2:3, 0:5, 3:8, 2:6, 7:2, 10:4, 8:5, 5:3, 7:1, 5:5, 3:5, 4:9)
Benešov, Santa Fe - 2-0-2 21:20 (5:4, 4:5, 6:8, 6:3)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
České Budějovice, Bohemia - 2-2-0 19:16 (6:6, 5:4, 4:4, 4:2)
České Budějovice, Gong - 1-0-1 13:12 (4:5, 9:7)
Český Krumlov, Adamíček - 1-1-4 27:32 (2:2, 9:2, 3:8, 4:7, 4:7, 5:6)
Cheb, SFK - 2-0-0 18:8 (11:5, 7:3)
Jindřichův Hradec, K-sport - 2-1-1 17:19 (8:6, 2:2, 4:3, 3:8)
Kadaň, Rose - 3-0-1 26:22 (6:4, 5:10, 9:3, 6:5)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-0-2 18:18 (6:14, 2:4, 5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 3-0-1 29:22 (7:4, 14:6, 1:6, 7:6)
Kladno, SK - 5-3-4 72:58 (5:5, 8:4, 3:5, 6:7, 5:1, 6:6, 10:5, 4:4, 11:2, 9:6)
Klobuky, KLC - 2-0-0 17:3 (10:2, 7:1)
Liberec, Alfa - 2-0-4 20:24 (4:1, 0:4, 7:4, 4:5, 3:5, 2:5)
Litvínov, Rusaco - 2-1-1 26:20 (7:8, 5:3, 7:2, 7:7)
Mělník, Olympik - 0-0-2 5:20 (1:13, 4:7)
Mladá Boleslav, Botafogo - 2-1-1 14:11 (2:2, 1:5, 7:4, 4:0)
Mnichovo hradiště, FC - 3-0-1 19:13 (5:3, 5:9, 5:0, 4:1)
Nové Město na Moravě, Hekto - 4-0-0 19:11 (3:2, 5:3, 4:1, 7:5)
Opava, Ferram - 1-1-0 10:6 (3:3, 7:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:12 (2:5, 0:7)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 10:4 (5:1, 5:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 3-0-1 22:12 (7:5, 9:3, 5:0, 1:4)
Písek, Platan - 4-0-0 27:13 (7:3, 6:3, 10:4, 4:3)
Plzeň, Elfetex - 5-1-0 57:18 (5:5, 6:1, 13:4, 15:0, 10:2, 8:6)
Plzeň, Indoss - 5-2-3 54:45 (7:3, 6:3, 7:4, 7:1, 14:6, 6:6, 5:5, 1:7, 1:5, 0:5)
Plzeň, Motáček - 2-1-1 16:19 (4:1, 4:2, 5:5, 3:11)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 5-2-1 40:26 (6:8, 6:3, 3:3, 6:2, 3:3, 7:1, 4:2, 5:4)
Poruba, Čepo - 1-0-1 6:9 (4:2, 2:7)
Praha, Damned - 0-0-2 3:13 (2:5, 1:8)
Praha, Konflikt - 2-0-0 14:6 (5:1, 9:5)
Praha, Letňany Rohožník - 7-3-2 42:37 (3:3, 3:1, 1:16, 5:2, 0:1, 3:1, 2:2, 4:2, 7:1, 5:4, 5:0, 4:4)
Praha, Pohoda - 1-0-1 10:7 (4:5, 6:2)
Praha, Selp - 2-0-2 16:27 (5:0, 7:6, 3:7, 1:14)
Praha, Terasy - 0-0-2 3:15 (1:9, 2:6)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-0-0 23:2 (14:1, 9:1)
Praha, Vojenské lesy - 3-2-1 31:19 (6:6, 3:3, 7:0, 5:10, 5:0, 5:0)
Příbram, Geodetické sdružení - 4-0-0 46:18 (12:4, 10:5, 15:1, 9:8)
Rakovník, Atlantic - 5-0-1 31:23 (6:2, 6:5, 5:4, 4:8, 4:3, 6:1)
Slaný, Čechie - 2-1-3 31:35 (7:7, 6:0, 7:4, 6:8, 3:13, 2:3)
Slaný, Sparta - 1-0-1 10:13 (5:4, 5:9)
Ústí n/L, 1.HFC - 2-0-2 26:39 (9:6, 12:5, 4:8, 1:20)
Ústí n/L, Combix - 3-0-1 24:17 (8:12, 6:5, 5:0, 5:0)
Ústí n/L, Sampdoria - 3-0-1 18:7 (5:0, 5:0, 2:3, 6:4)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 13:6 (5:1, 8:5)
Zlín, Ajax B - 3-0-1 22:12 (3:4, 7:3, 7:2, 5:3)

FRÝDEK-MÍSTEK, UNITED
Brno, Agromeli - 1-0-3 18:27 (3:8, 9:7, 1:6, 5:6)
Brno, Helas - 0-0-2 2:23(2:6, 0:17)
Brno, Kalábek - 1-0-1 11:10 (8:3, 3:7)
Brno, Líšeň SK - 2-0-0 15:6 (6:4, 9:2)
Brno, Tango B - 1-1-0 7:6 (3:2, 4:4)
Brno, Tomson - 2-0-0 11:5 (5:3, 6:2)
Havířov, Slávia - 0-2-2 14:18 (2:5, 4:5, 2:2, 6:6)
Choceň, Gillotina - 1-1-2 23:26 (5:3, 7:10, 7:9, 4:4)
Chotěboř, Boca - 0-1-1 7:9 (3:5, 4:4)
Jeseník, Gamaspol - 1-0-3 18:25 (4:6, 3:11, 3:4, 8:4)
Kunčice, Komax - 0-3-1 12:15 (2:5, 4:4, 3:3, 3:3)
Ostrava, VŠB - 2-1-1 15:16 (6:5, 4:4, 1:6, 4:1)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-1 14:16 (10:2, 4:14)
Tišnov, Květnice - 2-0-2 12:17 (4:9, 2:0, 3:6, 3:2)
Třinec, Likop - 0-0-2 4:17 (1:6, 3:11)

HAVÍŘOV, SLÁVIA
Bílovec, VVM-IPSO - 2-0-2 14:12 (5:3, 3:4, 2:3, 4:2)
Brno, Agromeli - 5-3-10 65:76 (5:7, 6:4, 4:2, 9:4, 10:5, 1:4, 1:2, 4:4, 3:6, 5:3, 2:2, 1:5, 1:3, 3:6, 2:2, 3:5, 2:8, 3:4)
Brno, Helas - 1-1-2 7:17 (1:4, 5:3, 1:1, 0:9)
Brno, Kalábek - 2-2-4 43:49 (5:5, 2:4, 6:4, 9:9, 1:7, 8:2, 6:9, 6:9)
Brno, Kormidlo - 6-0-0 49:20 (8:7, 12:2, 3:2, 7:4, 14:3, 5:2)
Brno, Líšeň SK - 4-2-0 29:12 (6:0, 9:5, 3:3, 7:2, 1:1, 3:1)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 3-1-0 20:12 (4:3, 3:3, 5:1, 8:5)
Brno, Tango - 1-0-7 16:61 (2:6, 5:3, 1:8, 2:14, 0:8, 3:15, 3:4, 0:3)
Brno, Tango B - 3-0-1 20:9 (6:2, 4:1, 2:5, 8:1)
Brno, Tomson - 8-2-6 86:82 (6:12, 8:8, 8:5, 4:4, 4:3, 7:5, 3:8, 3:4, 5:4, 9:5, 5:3, 5:7, 3:4, 6:7, 4:1, 6:2)
Frýdek-Místek, United - 2-2-0 18:14 (5:2, 5:4, 2:2, 6:6)
Havlíčkův Brod, Pramen - 6-2-6 58:63 (1:4, 5:11, 3:3, 3:6, 5:0, 3:3, 10:4, 1:4, 3:11, 7:3, 4:1, 1:5, 5:3, 7:5)
Hlinsko, Arsenal - 2-1-3 27:38 (10:6, 5:5, 0:4, 7:5, 2:14, 3:4)
Hodonín, Bulldogs - 4-0-6 48:43 (2:4, 6:4, 13:1, 3:6, 2:1, 4:6, 7:9, 3:4, 3:7, 5:2)
Hradec Králové, UFA - 1-0-5 18:44 (2:13, 3:5, 1:4, 7:6, 3:7, 2:9)
Choceň, Gillotina - 3-2-5 39:45 (3:3, 0:4, 5:5, 7:0, 3:8, 1:2, 7:2, 3:7, 8:4, 2:10)
Chotěboř, Boca - 2-0-0 11:6 (5:4, 6:2)
Chrlice, Sport bar - 8-0-2 54:35 (3:2, 5:6, 10:6, 6:5, 4:2, 4:2, 5:2, 8:5, 4:5, 5:0)
Chrudim, Michálek - 1-0-1 18:12 (4:5, 14:7)
Jakubčovice, Tatran - 1-0-1 14:13 (10:6, 4:7)
Jeseník, Gamaspol - 4-1-1 28:24 (3:3, 8:6, 4:3, 5:4, 5:2, 3:6)
Jistebník, CCM B - 2-1-1 8:8 (1:1, 0:5, 3:0, 4:2)
Krmelín, FC - 4-1-1 31:19 (7:3, 8:4, 2:2, 2:4, 6:1, 6:5)
Kunčice, Komax - 1-0-7 25:54 (4:3, 3:11, 1:5, 2:5, 3:4, 6:14, 3:6, 3:6)
Malé Hoštice, Medvědi - 4-0-4 44:37 (10:4, 5:4, 3:4, 1:4, 5:2, 2:7, 8:11, 10:1)
Opava, Ferram - 3-0-1 28:13 (4:7, 5:2, 12:1, 7:3)
Ostrava, Sokol Přívoz - 3-1-2 21:15 (4:1, 5:5, 6:1, 2:5, 1:2, 3:1)
Ostrava, VŠB - 6-4-6 51:50 (3:4, 1:2, 6:3, 3:0, 3:1, 5:3, 3:5, 6:1, 0:4, 3:3, 3:3, 3:3, 3:2, 3:3, 1:4, 5:9)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 4:6 (2:3, 2:3)
Slavičín, Jerevan - 3-0-1 27:11 (1:5, 6:2, 10:2, 10:2)
Šumperk, Delta - 4-0-6 40:50 (4:6, 4:11, 10:1, 2:3, 6:3, 2:3, 4:3, 1:7, 4:3, 3:10)
Tišnov, Květnice - 1-2-3 13:21 (1:4, 1:5, 4:4, 3:2, 2:4, 2:2)
Třinec, Likop - 4-1-7 40:64 (4:4, 4:3, 0:4, 2:8, 5:3, 2:4, 6:3, 1:9, 6:8, 7:2, 0:5, 3:11)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 3-1-0 18:6 (5:2, 8:2, 2:2, 3:0)

HAVLÍCKŮV BROD, PRAMEN (EMKO Havlíčkův Brod)
Bílovec, Spartak - 2-0-0 15:7 (10:6, 5:1)
Brno, Agromeli - 2-1-7 38:53 (8:6, 4:5, 4:5, 2:1, 3:10, 3:5, 3:3, 1:3, 6:9, 4:6)
Brno, Helas - 0-0-2 4:11 (3:9, 1:2)
Brno, Kalábek - 1-0-1 15:13 (5:10, 10:3)
Brno, Kormidlo - 3-0-1 30:20 (9:6, 9:3, 9:3, 3:8)
Brno, Líšeň SK - 1-1-0 7:5 (3:3, 4:2)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 3-1-0 23:16 (5:4, 8:4, 4:4, 6:4)
Brno, Tango - 2-0-6 21:57 (4:7, 3:9, 0:6, 5:4, 7:6, 0:11, 1:5, 1:9)
Brno, Tango B - 0-1-1 7:15 (5:5, 2:10)
Brno, Tomson - 6-1-5 57:58 (3:0, 7:5, 3:6, 5:3, 3:11, 4:6, 4:3, 13:3, 4:3, 4:4, 5:8, 2:6)
Havířov, Slávia - 6-2-6 63:58 (4:1, 11:5, 6:3, 3:3, 0:5, 3:3, 4:10, 4:1, 11:3, 3:7, 1:4, 5:1, 3:5, 5:7)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-4 26:29 (3:5, 2:8, 4:6, 11:4, 4:3, 2:3)
Hodonín, Bulldogs - 3-1-6 36:55 (2:1, 5:6, 7:5, 3:9, 3:7, 4:12, 2:7, 4:4, 0:2, 6:2)
Hradec Králové, UFA - 2-1-3 24:31 (5:9, 4:4, 2:6, 6:2, 0:7, 7:3)
Choceň, Gillotina - 1-0-3 14:22 (0:6, 2:3, 8:6, 4:7)
Chrlice, Sport bar - 4-1-3 36:39 (3:1, 7:5, 4:2, 5:11, 5:5, 4:8, 2:6, 6:1)
Chrudim, Michálek - 2-0-0 12:5 (5:3, 7:2)
Jakubčovice, Tatran - 2-0-0 9:3 (6:1, 3:2)
Jistebník, CCM B - 2-1-1 16:11 (6:1, 4:3, 4:5, 2:2)
Krmelín, FC - 3-0-1 22:14 (7:1, 7:3, 7:2, 1:8)
Kunčice, Komax - 2-0-0 13:8 (7:3, 6:5)
Malé Hoštice, Medvědi - 5-1-2 50:32 (7:3, 5:7, 7:7, 3:4, 5:2, 10:3, 8:4, 5:2)
Opava, Ferram - 4-0-0 29:15 (7:3, 10:6, 7:3, 5:3)
Ostrava, Sokol Přívoz - 2-0-2 19:15 (3:1, 5:6, 7:3, 4:5)
Ostrava, VŠB - 0-0-8 16:50 (3:6, 2:6, 4:5, 2:7, 1:2, 0:6, 0:4, 4:14)
Slavičín, Jerevan - 3-0-1 36:18 (6:9, 12:0, 9:4, 9:5)
Šumperk, Delta - 0-2-2 10:17 (4:4, 3:3, 1:3, 2:7)
Třinec, Likop - 1-0-7 22:51 (4:10, 5:8, 0:6, 4:3, 4:6, 2:5, 3:8, 0:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-2 17:18 (4:6, 7:3, 4:1, 2:8)

HLINSKO, ARSENAL
Bílovec, Hi-tec - 0-1-1 5:8 (1:1, 4:7)
Brno, 3P Bosonohy - 2-0-2 33:29 (3:8, 11:9, 6:7, 13:5)
Brno, Agromeli - 1-2-5 27:34 (5:3, 5:5, 4:4, 2:5, 1:2, 1:3, 4:6, 5:6)
Brno, Helas - 0-1-1 6:11 (4:9, 2:2)
Brno, Kalábek - 2-0-0 21:10 (8:4, 13:6)
Brno, Královo pole - 3-1-0 20:9 (6:5, 4:4, 5:0, 5:0)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 1-0-1 15:12 (6:7, 9:5)
Brno, Tango - 4-0-2 32:29 (4:2, 8:6, 8:6, 10:7, 2:4, 0:4)
Brno, Tomson - 2-1-3 31:28 (2:4, 3:4, 5:5, 5:2, 14:6, 2:7)
Havířov, Slávia - 3-1-2 38:27 (6:10, 5:5, 4:0, 5:7, 14:2, 4:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 4-0-2 29:26 (5:3, 8:2, 6:4, 4:11, 3:4, 3:2)
Hodonín, Bulldogs - 2-0-4 32:26 (3:4, 13:1, 1:6, 6:4, 5:6, 4:5)
Hradec Králové, AC - 1-0-3 15:28 (4:7, 6:4, 2:10, 3:7)
Hradec Králové, UFA - 0-0-2 5:10 (3:5, 2:5)
Choceň, Gillotina - 0-2-0 9:9 (4:4, 5:5)
Chrlice, Sport bar - 2-0-2 18:17 (4:3, 2:5, 8:2, 4:7)
Malé Hoštice, Medvědi - 4-0-2 44:30 (8:4, 4:8, 4:3, 8:4, 18:7, 2:4)
Opava, Ferram - 4-1-1 37:21 (4:2, 4:6, 10:5, 2:2, 11:3, 6:3)
Ostrava, IFT B - 0-1-1 7:8 (2:2, 5:6)
Ostrava, Mikeska B - 1-1-0 14:5 (13:4, 1:1)
Ostrava, Sokol Přívoz - 2-0-0 14:6 (6:2, 8:4)
Ostrava, VŠB - 1-2-1 20:17 (5:0, 7:7, 5:5, 3:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 9:23 (1:5, 3:5, 1:5, 4:8)
Petrov, Tosta - 1-0-1 18:12 (14:5, 4:7)
Rváčov, Geodet - 2-0-2 29:26 (5:6, 10:8, 7:2, 7:10)
Slavičín, Jerevan - 3-1-0 32:12 (9:5, 2:2, 8:1, 13:4)
Šumperk, 1.FC - 1-0-3 18:30 (4:2, 6:9, 4:7, 4:12)
Šumperk, Delta - 1-0-1 9:6 (6:1, 3:5)
Třinec, Likop - 1-2-3 27:32 (3:5, 6:15, 2:2, 9:2, 2:2, 5:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-1-3 10:19 (0:4, 3:4, 4:4, 3:7)
Zlín, Ajax - 3-0-1 17:12 (6:2, 3:2, 8:3, 0:5)
Znojmo, Slza - 4-0-0 26:6 (9:4, 7:2, 5:0, 5:0)

HLINSKO, DEKORA
Brno, Harnach - 0-0-2 8:14 (5:9, 3:5)
Brno, Helas - 1-0-1 18:12 (14:6, 4:6)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 10:10 (4:6, 6:4)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 16:10 (11:6, 5:4)
Opava, Ferram - 0-0-2 16:21 (9:10, 7:11)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 16:5 (1:3, 15:2)
Pardubice, ESTE - 1-0-1 18:12 (11:3, 7:9)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 8:10 (5:6, 3:4)
Rváčov, Geodet - 2-0-0 18:9 (10:5, 8:4)
Třinec, GKS - 1-0-1 12:8 (7:8, 5:0)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 6:13 (6:8, 0:5)

HODONÍN, BULLDOGS (Templář Ivančice)
Bílovec, Spartak - 5-1-2 40:28 (2:4, 2:1, 6:5, 9:4, 4:5, 7:4, 4:4, 6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 12:11 (5:5, 7:6)
Brno, Agromeli - 6-0-6 49:42 (3:2, 3:1, 5:3, 3:6, 8:3, 5:0, 4:5, 4:6, 4:6, 4:1, 4:5, 2:4)
Brno, Dino - 4-0-0 30:10 (6:3, 10:3, 5:1, 9:3)
Brno, Fauna - 0-0-2 5:11 (3:6, 2:5)
Brno, Kalábek - 2-0-0 12:4 (3:1, 9:3)
Brno, Kormidlo - 4-0-2 34:27 (4:6, 6:7, 8:3, 8:6, 4:2, 4:3)
Brno, Královo pole - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 2-0-0 13:3 (4:0, 9:3)
Brno, Tango - 4-0-2 23:17 (3:2, 6:1, 4:3, 6:0, 2:7, 2:4)
Brno, Tomson - 9-2-5 79:52 (4:5, 9:4, 4:5, 4:5, 2:2, 7:3, 5:3, 8:2, 5:1, 7:2, 5:5, 5:3, 6:2, 4:3, 2:4, 2:3)
Havířov, Slávia - 6-0-4 44:48 (4:2, 4:6, 6:3, 1:13, 1:2, 6:4, 9:7, 4:3, 7:3, 2:5)
Havlíčkův Brod, Pramen - 6-1-3 55:36 (1:2, 6:5, 9:3, 5:7, 7:3, 12:4, 7:2, 4:4, 2:0, 2:6)
Hlinsko, Arsenal - 4-0-2 26:32 (4:3, 1:13, 6:1, 4:6, 6:5, 5:4)
Hradec Králové, AC - 3-0-1 30:15 (8:1, 5:3, 5:6, 12:5)
Hradec Králové, UFA - 0-1-1 3:13 (2:2, 1:11)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 4:8 (4:3, 0:5)
Chrlice, Sport bar - 5-1-2 36:27 (3:4, 4:6, 3:2, 4:2, 5:4, 5:2, 7:2, 5:5)
Chrudim, Era-pack - 1-0-3 21:31 (7:4, 6:11, 6:12, 2:4)
Chrudim, Michálek - 3-1-0 23:11 (3:3, 6:3, 4:1, 10:4)
Jakubčovice, Tatran - 1-1-0 13:5 (2:2, 11:3)
Krmelín, FC - 2-0-2 19:21 (4:6, 3:6, 6:4, 6:5)
Malé Hoštice, Medvědi - 2-2-2 22:21 (6:5, 3:5, 3:3, 1:3, 3:3, 6:2)
Opava, Ferram - 2-0-0 12:7 (8:5, 4:2)
Oslavany, Austria - 1-1-0 15:12 (8:5, 7:7)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 4:11 (2:9, 2:2)
Ostrava, Sokol Přívoz - 5-1-0 37:17 (9:2, 10:1, 4:2, 6:6, 3:2, 5:4)
Ostrava, VŠB - 3-4-3 34:34 (7:3, 3:3, 2:2, 1:6, 3:3, 6:2, 3:3, 4:5, 2:5, 3:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 8:5 (4:3, 4:2)
Rváčov, Geodet - 0-1-1 5:10 (3:3, 2:7)
Slavičín, Jerevan - 1-1-0 6:5 (3:3, 3:2)
Šumperk, 1.FC - 3-0-3 23:34 (7:3, 3:2, 2:6, 2:10, 5:10, 4:3)
Šumperk, Delta - 7-0-1 51:30 (5:1, 11:7, 5:2, 7:3, 7:4, 6:2, 8:4, 2:7)
Třinec, Betas Megas - 3-0-3 18:23 (4:2, 2:9, 3:2, 5:3, 3:5, 1:2)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 20:4 (5:4, 15:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 5-1-2 36:24 (3:0, 5:5, 4:6, 5:1, 7:1, 4:1, 5:2, 3:8)
Zlín, Ajax - 4-0-0 23:9 (3:2, 3:0, 11:5, 6:2)
Znojmo, Slza - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

HODONÍN, TANGO B
(Dukla) Bílovice, Egretta - 2-0-0 12:4 (9:2, 3:2)
Brno, Atraps-Hombres - 0-1-1 5:10 (3:3, 2:7)
Brno, Morcan ŽV - 2-0-2 18:16 (1:6, 8:3, 8:1, 1:6)
Brno, Nasan NL - 2-0-2 20:21 (3:6, 2:5, 7:5, 8:5)
Jeseník, Gamaspol - 1-0-3 8:28 (1:10, 1:4, 1:12, 5:2)
Ostrava, Baník II. - 0-1-3 14:26 (0:5, 6:11, 4:4, 4:6)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 0-0-2 3:8 (2:6, 1:2)
Ostrava, VŠB - 2-0-2 8:14 (1:0, 3:5, 4:2, 0:7)
Třinec, Likop - 1-0-1 7:8 (3:2, 4:6)
Volfířov, Sistemo - 0-0-2 8:19 (2:11, 6:8)
Vyškov, Amor Lazor - 1-2-1 19:23 (10:8, 3:3, 5:5, 1:7)
Zlín, UTB - 1-1-2 18:28 (2:8, 4:10, 4:4, 8:6)

HRADEC KRÁLOVÉ, AC (Údolí hladu Hradec Králové)
Bílovec, Hi-tec - 1-0-3 8:17 (4:6, 0:5, 0:4, 4:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-3 20:23 (4:6, 5:6, 5:6, 6:5)
Brno, Dino - 1-1-0 7:6 (4:4, 3:2)
Brno, Fauna - 1-1-0 8:4 (6:2, 2:2)
Brno, Harnach - 3-0-1 19:19 (3:2, 7:6, 3:6, 6:5)
Brno, Královo pole - 2-1-1 21:12 (6:7, 5:5, 5:0, 5:0)
Brno, Tomson - 0-0-4 12:24 (6:10, 3:4, 3:6, 0:4)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 5:15 (3:7, 2:8)
Hlinsko, Arsenal - 3-0-1 28:15 (7:4, 4:6, 10:2, 7:3)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 5:12 (3:4, 2:8)
Chrudim, Era-pack - 0-1-1 2:5 (1:4, 1:1)
Ivančice, Templář - 0-0-2 4:13 (1:8, 3:5)
Opava, Ferram - 2-0-0 7:4 (2:1, 5:3)
Oslavany, Austria - 2-0-0 12:7 (6:2, 6:5)
Ostrava, IFT B - 1-0-1 7:9 (4:3, 3:6)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2)
Ostrava, VŠB - 0-1-3 10:24 (1:7, 4:4, 1:8, 4:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 10:21 (3:4, 1:5, 3:8, 3:4)
Petrov, Tosta - 1-0-1 13:11 (10:1, 3:10)
Rváčov, Geodet - 3-0-1 24:15 (5:2, 7:1, 5:8, 7:4)
Šumperk, 1.FC - 2-0-4 32:41 (10:3, 7:2, 3:9, 3:5, 4:10, 5:12)
Šumperk, Delta - 2-0-2 22:21 (11:2, 5:1, 2:8, 4:10)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-2-2 15:18 (5:5, 4:6, 2:2, 4:5)
Zlín, Ajax - 3-0-3 21:17 (3:2, 2:4, 4:5, 5:0, 4:1, 3:5)
Znojmo, Slza - 2-0-2 16:9 (2:3, 4:6, 5:0, 5:0)

HRADEC KRÁLOVÉ, NEMESIS
Bakov n/J, TS - 1-0-1 7:13 (2:1, 5:12)
Benešov, Arsenal - 2-0-0 9:4 (7:3, 2:1)
Brno, Dino - 1-0-1 5:7 (1:4, 4:3)
Brno, Lazio - 0-0-2 5:11 (3:5, 2:6)
České Budějovice, Bohemia - 1-0-1 5:9 (0:5, 5:4)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 7:13 (3:1, 4:12)
Liberec, Alfa - 1-0-1 9:8 (6:1, 3:7)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-1-0 8:7 (4:4, 4:3)
Opava, Ferram - 1-0-1 7:7 (5:3, 2:4)
Ostrava, Man - 1-0-1 8:8 (3:5, 5:3)
Písek, Platan - 0-0-2 3:19 (0:5, 3:14)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 4:9 (2:3, 2:6)
Praha, Bohemians - 0-0-2 5:13 (3:9, 2:4)
Praha, Letňany - 0-0-2 3:10 (0:3, 3:7)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 14:7 (6:4, 8:3)

HRADEC KRÁLOVÉ, UFA
Běloves, Goll - 3-1-0 25:13 (5:0, 7:7, 6:3, 7:3)
Benešov, Arsenal - 3-1-2 35:24 (4:5, 7:5, 9:2, 4:6, 6:6, 5:0)
Brandýsek, FC - 1-0-1 6:7 (3:2, 3:5)
Brno, Agromeli - 3-1-2 24:19 (3:4, 6:4, 1:3, 7:2, 0:0, 7:6)
Brno, Helas - 0-0-2 0:5 (0:3, 0:2)
Brno, Líšeň SK - 1-1-0 14:5 (12:3, 2:2)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 4-0-0 39:10 (15:4, 7:2, 8:2, 9:2)
Brno, Tango - 0-0-4 6:25 (1:6, 2:8, 1:8, 2:3)
Brno, Tango B - 1-0-1 7:6 (4:2, 3:4)
Brno, Tomson - 4-0-0 29:8 (7:4, 11:1, 6:0, 5:3)
Česká Lípa, Démoni - 2-0-3 21:25 (6:2, 2:5, 3:8, 7:2, 3:8)
Česká Lípa, F.A.Zole - 4-0-0 19:9 (4:1, 6:1, 3:2, 6:5)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 11:3 (5:0, 6:3)
Havířov, Slávie - 5-0-1 44:18 (13:2, 5:3, 4:1, 6:7, 7:3, 9:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 3-1-2 31:24 (9:5, 4:4, 6:2, 2:6, 7:0, 3:7)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-0 10:5 (5:3, 5:2)
Hodonín, Bulldogs - 1-1-0 13:3 (2:2, 11:1)
Choceň, Gillotina - 3-0-1 21:12 (3:2, 3:5, 12:3, 3:2)
Chotěboř, Boca - 3-0-1 21:14 (6:3, 3:4, 7:5, 5:2)
Jakubčovice, Tatran - 1-1-0 9:4 (7:2, 2:2)
Jistebník, CCM B - 3-0-1 13:8 (2:1, 2:4, 6:2, 3:1)
Kadaň, Betis - 4-1-1 40:19 (9:1, 3:3, 4:5, 10:5, 6:3, 8:2)
Kladno, SK - 1-0-1 9:8 (3:0, 6:8)
Kunčice, Komax - 2-0-0 8:2 (5:0, 3:2)
Liberec, Alfa - 1-1-0 12:6 (9:3, 3:3)
Liberec, Andy - 0-0-2 5:17 (3:7, 2:17)
Liberec, Slavia - 3-1-0 26:12 (8:4, 7:3, 3:3, 8:2)
Litoměřice, Radobýl - 4-0-2 36:26 (7:5, 3:5, 3:7, 11:5, 6:2, 6:2)
Malé Hoštice, Medvědi - 1-0-1 13:10 (7:3, 6:7)
Mělník, Olympik - 0-3-3 20:30 (1:5, 6:6, 2:7, 4:4, 2:2, 5:6)
Opava, Ferram - 1-1-0 14:4 (11:1, 3:3)
Ostrava, VŠB - 2-0-2 10:13 (0:5, 1:4, 4:2, 5:2)
Příbram, FC '83 - 2-0-0 22:11 (9:8, 13:3)
Slaný, Čechie - 2-0-0 13:4 (5:2, 8:2)
Slavičín, Jerevan - 1-0-1 14:9 (6:8, 8:1)
Tábor, K-Pedros - 2-0-0 9:2 (5:1, 4:1)
Třinec, Likop - 4-1-6 28:46 (3:8, 2:1, 3:4, 5:2, 2:1, 1:6, 3:9, 2:3, 4:3, 2:2, 1:7)
Turnov, Dalmach - 3-2-1 26:21 (2:1, 5:5, 3:3, 4:5, 8:4, 4:3)

HRADIŠTĚ, HERD
Benešov, Arsenal - 2-0-0 18:4 (5:3, 13:1)
Chomutov, Baník - 0-0-2 9:24 (4:18, 5:6)
Chotěboř, Boca - 2-0-2 21:18 (5:6, 3:7, 7:2, 6:3)
Jablonec n/S, GMM - 3-0-1 25:27 (9:7, 7:6, 3:10, 6:4)
Kadaň, Betis - 1-1-2 11:16 (3:3, 1:10, 1:2, 6:1)
Kladno, SK - 2-0-0 9:5 (4:2, 5:3)
Liberec, Zlej se(n) - 0-1-1 6:16 (2:12, 4:4)
Litoměřice, Gardenline - 0-0-2 12:14 (5:6, 7:8)
Mělník, Olympik - 1-1-2 19:21 (7:7, 5:4, 5:6, 2:4)
Mladá Boleslav, Malibu - 3-0-1 22:17 (6:3, 2:6, 7:4, 7:4)
Plzeň, Jerigo - 0-0-2 6:11 (4:7, 2:4)
Praha, Wizards - 0-1-1 8:15 (7:7, 1:8)
Příbram, ISŠ - 0-1-1 7:8 (3:3, 4:5)
Třebenice, Ludis - 1-0-1 6:8 (2:5, 4:3)
Turnov, Dalmach - 1-0-1 14:9 (10:4, 4:5)
Ústí n/L, Combix - 3-0-1 29:17 (9:6, 13:2, 4:3, 3:6)

CHEB, SFK
Benešov, Arsenal - 1-0-1 4:8 (4:3, 0:5)
Cheb, Bohemia - 0-0-2 8:18 (5:11, 3:7)
Kadaň, Rose - 0-0-2 12:18 (7:8, 5:10)
Kladno, SK - 0-0-2 5:12 (1:6, 4:6)
Plzeň, Elfetex - 0-1-1 9:13 (7:11, 2:2)
Plzeň, Indoss - 0-1-1 7:13 (3:9, 4:4)
Plzeň, Nová hospoda - 0-0-2 8:16 (5:7, 3:9)
Praha, Letňany - 0-0-2 5:10 (2:4, 3:6)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-0-0 22:13 (11:9, 11:4)
Rakovník, Atlantic - 1-0-1 13:28 (8:3, 5:25)
Slaný, Čechie - 1-1-0 20:19 (13:13, 7:6)

CHOCEŇ, GILLOTINA
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-1 14:10 (3:6, 11:4)
Brno, Agromeli - 5-2-7 55:61 (5:5, 8:3, 5:3, 3:1, 2:2, 5:2, 4:6, 3:7, 2:3, 4:6, 2:4, 2:11, 5:2, 5:6)
Brno, Helas - 1-1-2 19:26 (4:10, 5:2, 5:9, 5:5)
Brno, Kalábek - 2-0-2 23:16 (11:3, 3:7, 4:5, 5:1)
Brno, Královo pole - 2-0-0 19:8 (14:6, 5:2)
Brno, Líšeň SK - 6-0-2 37:26 (3:2, 3:2, 4:1, 7:4, 6:4, 3:4, 4:5, 7:4)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 2-0-0 13:4 (7:2, 6:2)
Brno, Tango - 0-0-2 5:10 (3:5, 2:5)
Brno, Tango B - 2-1-1 11:18 (3:3, 0:11, 3:1, 5:3)
Brno, Tomson - 5-0-1 24:12 (3:4, 3:2, 3:2, 9:1, 5:3, 1:0)
Frýdek-Místek, United - 2-1-1 26:23 (3:5, 10:7, 9:7, 4:4)
Havířov, Slávia - 5-2-3 45:39 (3:3, 4:0, 5:5, 0:7, 8:3, 2:1, 2:7, 7:3, 4:8, 10:2)
Havlíčkův Brod, Pramen - 3-0-1 22:14 (6:0, 3:2, 6:8, 7:4)
Hlinsko, Arsenal - 0-2-0 9:9 (4:4, 5:5)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 10:10 (6:4, 4:6)
Hodonín, Bulldogs - 1-0-1 8:4 (3:4, 5:0)
Hradec Králové, AC - 2-0-0 12:5 (4:3, 8:2)
Hradec Králové, UFA - 1-0-3 12:21 (2:3, 5:3, 3:12, 2:3)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 9:10 (2:7, 7:3)
Jakubčovice, Tatran - 1-0-1 11:9 (7:4, 4:5)
Jeseník, Gamaspol - 4-1-3 46:51 (10:3, 6:6, 4:5, 10:8, 4:16, 1:6, 5:2, 6:5)
Jistebník, CCM B - 1-1-2 14:17 (2:2, 3:5, 2:6, 7:4)
Kunčice, Komax - 4-1-6 46:58 (3:8, 5:7, 6:5, 3:4, 5:7, 6:2, 5:4, 4:4, 4:1, 3:7, 2:9)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 19:6 (13:4, 6:2)
Opava, Ferram - 4-0-0 36:7 (6:2 11:2, 10:3, 9:0)
Ostrava, IFT B - 2-0-0 16:9 (8:4, 8:5)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 0-0-2 8:10 (2:3, 6:7)
Ostrava, Mikeska B - 4-0-0 22:11 (7:3, 4:2, 5:3, 6:3)
Ostrava, VŠB - 3-1-6 34:53 (6:5, 0:4, 2:2, 6:3, 5:8, 5:2, 2:8, 3:11, 3:5, 2:5)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 25:6 (11:2, 14:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-1-1 17:15 (3:3, 6:4, 3:2, 5:6)
Pardubice, TORF FAZ - 1-0-1 7:5 (2:4, 5:1)
Petrov, Tosta - 2-0-0 29:8 (19:0, 10:8)
Rváčov, Geodet - 2-2-0 24:15 (5:5, 2:2, 8:7, 9:1)
Šumperk, 1.FC - 2-0-0 11:6 (7:3, 4:3)
Šumperk, Delta - 7-2-3 72:57 (13:3, 7:2, 6:4, 7:6, 5:2, 4:4, 6:6, 2:10, 5:1, 5:11, 2:4, 10:4)
Tišnov, Květnice - 5-0-1 19:19 (5:4, 5:4, 2:1, 4:3, 2:1, 1:6)
Třinec, GKS - 2-0-0 15:9 (9:4, 6:5)
Třinec, Likop - 4-1-5 37:37 (6:2, 5:1, 2:3, 2:3, 3:3, 1:5, 3:6, 9:5, 2:6, 4:3)
Volfířov, FK - 1-0-1 9:12 (6:5, 3:7)
Vyškov, Amor - 0-0-2 4:12 (2:5, 2:7)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 13:15 (9:10, 4:5)
Zlín, Ajax - 2-0-0 7:4 (3:2, 4:2)
Znojmo, Slza - 1-0-1 12:12 (7:6, 5:6)

CHOMUTOV, BANÍK
Hradiště, Herd - 2-0-0 24:9 (18:4, 6:5)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 14:14 (10:7, 4:7)
Jablonec n/N, GMM - 2-0-0 16:9 (11:5, 5:4)
Kadaň, Betis - 1-1-0 18:14 (8:8, 10:6)
Kladno, SK - 1-1-0 13:9 (9:5, 4:4)
Liberec, Zlej se(n) - 0-1-1 8:9 (3:4, 5:5)
Mělník, Olympik - 0-0-2 8:18 (5:13, 3:5)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-1-1 12:13 (3:4, 9:9)
Plzeň, Jerigo - 0-0-2 4:8 (3:5, 1:3)
Praha, Wizards DDM - 0-1-1 11:12 (6:6, 5:6)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 17:15 (5:4, 12:11)

CHOTĚBOŘ, BOCA
Běloves, Goll - 2-0-2 21:17 (3:6, 6:7, 6:1, 6:3)
Benešov, Arsenal - 8-1-1 54:29 (7:3, 7:6, 6:1, 6:2, 4:3, 6:2, 4:5, 2:2, 4:2, 8:3)
Brandýsek, FC - 2-0-0 16:7 (6:4, 10:3)
Brno, Agromeli - 0-0-2 5:13 (1:6, 4:7)
Brno, Tango B - 0-1-1 3:6 (2:2, 1:4)
Brno, Tomson - 1-0-1 13:8 (9:0, 4:8)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-5 32:44 (8:6, 5:6, 3:7, 4:7, 6:10, 6:8)
Česká Lípa, F.A.Zole - 3-0-5 47:39 (5:6, 4:7, 3:6, 6:7, 8:4, 7:1, 2:5, 12:3)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 21:5(6:2, 15:3)
Frýdek-Místek, United - 1-1-0 9:7 (5:3, 4:4)
Havířov, Slávia - 0-0-2 6:11 (4:5, 2:6)
Hradiště, Herd - 2-0-2 18:21 (6:5, 7:3, 2:7, 3:6)
Hradec Králové, UFA - 1-0-3 14:21 (3:6, 4:3, 5:7, 2:5)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 10:9 (7:2, 3:7)
Chomutov, Baník - 1-0-1 14:14 (7:10, 7:4)
Jablonec n/S, GMM - 3-1-2 33:24 (7:1, 5:7, 7:2, 4:4, 7:6, 3:4)
Jeseník, Gamaspol - 1-0-1 11:10 (5:3, 6:7)
Kadaň, Betis - 5-1-4 55:36 (4:5, 6:4, 7:2, 5:3, 2:4, 8:2, 4:6, 14:3, 2:4, 3:3)
Kladno, SK - 0-0-2 5:11 (3:5, 2:6)
Kunčice, Komax - 0-0-2 5:13 (2:8, 3:5)
Liberec, Slavia - 1-0-5 30:46 (8:5, 5:9, 2:7, 6:9, 4:10, 5:6)
Liberec, Zlej se(n) - 1-0-1 13:11 (9:5, 4:6)
Litoměřice, Gardenline - 2-0-4 24:33 (5:4, 7:4, 2:3, 5:9, 3:9, 2:4)
Litoměřice, Radobýl - 6-2-0 68:34 (7:3, 4:4, 10:10, 5:2, 9:1, 12:4, 11:1, 10:9)
Mělník, Olympik - 3-2-5 36:33 (2:2, 7:1, 2:3, 7:5, 2:3, 2:5, 7:1, 3:3, 3:4, 1:6)
Mladá Boleslav, Malibu - 2-3-1 30:21 (2:2, 4:2, 5:8, 13:3, 3:3, 3:3)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 9:11 (3:6, 6:5)
Písek, TEX-COLOR - 4-0-0 34:16 (8:3, 12:6, 6:3, 8:4)
Plzeň, Indoss - 0-1-1 6:11 (2:7, 4:4)
Plzeň, Jerigo - 1-0-1 6:8 (2:5, 4:3)
Praha, Wizards - 1-1-0 7:2 (1:1, 6:1)
Příbram, ISŠ - 0-0-2 8:11 (3:5, 5:6)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-2 6:16 (4:8, 2:8)
Tábor, K-Pedros - 2-0-0 7:4 (3:1, 4:3)
Tišnov, Květnice - 0-2-0 7:7 (3:3, 4:4)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 14:5 (7:2, 7:3)
Turnov, Dalmach - 7-0-3 39:28 (1:4, 2:0, 4:3, 8:4, 3:2, 2:5, 10:4, 3:5, 3:1, 3:0)
Ústí n/L, Combix - 5-0-3 47:34 (4:3, 7:4, 8:2, 4:6, 7:8, 3:4, 5:3, 9:4)

CHRLICE, SPORT BAR (Hellas tour Brno)
Bílovec, VVM-IPSO - 1-1-2 11:15 (2:7, 2:4, 7:4, 0:0)
Brno, Bossard - 3-0-3 28:21 (4:0, 2:5, 6:0, 8:4, 4:5, 4:7)
Brno, Kalábek - 2-1-1 23:15 (8:2, 7:4, 4:4, 4:5)
Brno, Kormidlo - 2-3-1 35:32 (3:3, 4:4, 8:6, 9:5, 7:10, 4:4)
Brno, Tango - 1-1-2 8:19 (2:0, 4:4, 1:7, 1:8)
Brno, Tomson - 2-2-6 29:43 (3:2, 5:6, 3:6, 5:3, 2:2, 1:1, 2:6, 3:9, 1:2, 4:6)
Havířov, Slavia - 2-0-8 35:54 (2:3, 6:5, 5:6, 6:10, 2:4, 2:4, 2:5, 5:8, 5:4, 0:5)
Havlíčkův brod, Pramen - 3-1-4 39:36 (1:3, 5:7, 11:5, 2:4, 5:5, 8:4, 6:2, 1:6)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-2 17:18 (3:4, 5:2, 2:8, 7:4)
Hodonín, Bulldogs - 2-1-5 27:36 (4:3, 6:4, 2:4, 2:3, 4:5, 2:5, 2:7, 5:5)
Chrudim, Michálek - 1-0-1 12:13 (6:10, 6:3)
Krmelín, FC - 4-0-2 29:20 (9:3, 2:4, 2:4, 5:3, 6:5, 5:1)
Malé Hoštice, Medvědi - 1-0-5 20:30 (5:2, 3:6, 3:5, 2:3, 3:8, 4:6)
Opava, Ferram - 1-1-0 11:9 (4:4, 7:5)
Ostrava, Sokol Přívoz - 3-0-3 16:19 (4:3, 2:5, 4:2, 2:3, 0:6, 4:0)
Ostrava, VŠB - 3-0-5 22:34 (5:3, 0:8, 5:3, 1:4, 3:6, 4:2, 2:5, 2:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 6:5 (4:1, 2:4)
Slavičín, Jerevan - 0-1-1 4:5 (1:2, 3:3)
Šumperk, Delta - 1-0-5 31:40 (3:7, 7:13, 11:2, 6:7, 1:5, 3:6)
Třinec, Betas Megas - 0-0-2 1:8 (0:4, 1:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-1-1 10:12 (3:1, 2:7, 3:2, 2:2)

CHRUDIM, ERA-PACK
Bílovec, Spartak - 1-1-2 11:15 (4:3, 1:5, 3:3, 3:4)
Brno, Ceto - 2-1-1 15:12 (2:2, 0:5, 6:3, 7:2)
Brno, Dino - 3-0-1 26:18 (6:4, 4:5, 6:3, 10:6)
Brno, Fauna - 2-0-0 9:3 (6:1, 3:2)
Brno, Kormidlo - 1-0-1 13:9 (8:2, 5:7)
Brno, Tomson - 3-0-1 16:12 (4:2, 0:5, 6:3, 6:2)
Hradec Králové, AC - 1-1-0 5:2 (4:1, 1:1)
Chrudim, Michálek - 1-1-0 8:6 (3:3, 5:3)
Ivančice, Templář - 3-0-1 31:21 (4:7, 11:6, 12:6, 4:2)
Oslavany, Austria - 1-0-1 12:8 (4:5, 8:3)
Ostrava, SME - 2-0-0 17:9 (9:7, 8:2)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 3:11 (1:4, 2:7)
Šumperk, 1.FC - 4-0-0 25:17 (5:2, 9:8, 6:5, 5:2)
Šumperk, Delta - 2-0-2 23:17 (4:8, 2:4, 8:2, 9:3)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 24:8 (13:5, 11:3)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-0 7:5 (3:2, 4:3)
Zlín, Ajax - 2-0-0 21:9 (8:4, 13:5)

CHRUDIM, MICHÁLEK
Bílovec, Spartak - 1-1-2 14:19 (7:7, 2:9, 5:3, 0:5)
Brno, Ceto - 1-0-3 17:24 (4:8, 8:2, 3:7, 2:7)
Brno, Dino - 2-0-0 16:5 (10:3, 6:2)
Brno, Hellas tour - 1-0-1 13:12 (10:6, 3:6)
Brno, Kormidlo - 0-2-2 16:27 (2:2, 2:6, 4:4, 8:15)
Brno, Tomson - 3-0-1 21:9 (2:1, 11:1, 6:3, 2:5)
Havířov, Slávia - 1-0-1 12:18 (5:4, 7:14)
Havlíčkův brod, Pramen - 0-0-2 5:12 (3:5, 2:7)
Chrudim, Era-pack - 0-1-1 6:8 (3:3, 3:5)
Ivančice, Templář - 0-1-3 11:23 (3:3, 3:6, 1:4, 4:10)
Krmelín, FC - 1-0-1 9:11 (6:4, 3:7)
Ostrava, SME - 2-0-0 16:8 (9:2, 7:6)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 7:14 (4:6, 3:8)
Šumperk, 1.FC - 0-0-2 7:18 (5:12, 2:6)
Šumperk, Delta - 1-0-3 10:24 (5:2, 0:5, 3:6, 2:11)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 16:3 (10:3, 6:0)

JABLONEC NAD NISOU, GMM
Benešov, Arsenal - 3-0-1 29:21 (6:11, 2:1, 11:4, 10:5)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-1 8:18 (8:3, 0:15)
Česká lípa, F.A.Zole - 0-1-1 5:11 (4:4, 1:7)
Hradiště, Herd - 1-0-3 27:25 (7:9, 6:7, 10:3, 4:6)
Chomutov, Baník - 0-0-2 9:16 (5:11, 4:5)
Chotěboř, Boca - 2-1-3 24:33 (1:7, 7:5, 2:7, 4:4, 6:7, 4:3)
Kadaň, Betis - 4-0-0 47:17 (12:5, 7:3, 15:3, 13:6)
Kladno, SK - 1-1-0 10:8 (2:2, 8:6)
Liberec, Zlej se(n) - 1-0-1 18:10 (13:4, 5:6)
Litoměřice, Gardenline - 0-1-3 13:22 (3:4, 4:5, 5:5, 1:8)
Litoměřice, Radobýl - 1-0-1 11:15 (9:4, 2:11)
Mělník, Olympik - 0-1-3 15:29 (4:5, 4:9, 2:10, 5:5)
Mladá Boleslav, Malibu - 4-1-1 34:18 (4:5, 7:2, 5:3, 3:3, 5:2, 10:3)
Písek, Tex-color - 1-0-1 7:15 (6:4, 1:11)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 9:17 (7:4, 2:13)
Plzeň, Jerigo - 1-0-1 14:13 (12:5, 2:8)
Praha, Wizards - 1-0-1 14:7 (5:6, 9:1)
Příbram, ISŠ - 1-0-1 15:15 (9:6, 6:9)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 18:6 (7:3, 11:3)
Turnov, Dalmach - 2-2-0 25:14 (3:3, 11:3, 3:3, 8:5)
Ústí n/L, Combix - 5-0-1 55:33 (15:9, 4:9, 9:5, 8:7, 11:2, 8:1)

JAKUBČOVICE, TATRAN BARRACUDA
Brno, Agromeli - 1-0-1 9:14 (5:3, 4:11)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 0-0-2 9:14 (3:6, 6:8)
Brno, Tango - 0-0-2 4:9 (2:4, 2:5)
Brno, Tomson - 1-0-1 8:11 (5:4, 3:7)
Havířov, Slávie - 1-0-1 13:14 (6:10, 7:4)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-2 3:9 (1:6, 2:3)
Hodonín, Bulldogs - 0-1-1 5:13 (2:2, 3:11)
Hradec Králové, UFA - 0-1-1 4:9 (2:7, 2:2)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 9:11 (4:7, 5:4)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 5:5 (4:3, 1:2)
Třinec, Likop - 0-0-2 5:11 (4:6, 1:5)

JESENÍK, GAMASPOL
Bílovice, Egretta - 3-1-0 20:8 (3:3, 5:0, 7:2, 5:3)
Brno, Agromeli - 2-0-5 28:38 (4:5, 4:8, 3:5, 3:2, 6:8, 3:6, 4:2, 1:2)
Brno, Atraps-Hombres - 2-0-0 7:5 (4:3, 3:2)
Brno, Helas - 0-0-2 4:11 (1:7, 3:4)
Brno, Kalábek - 1-0-3 17:21 (4:5, 9:6, 3:6, 1:4)
Brno, Líšeň SK - 6-0-0 42:4 (5:1, 8:1, 7:1, 8:0, 6:1, 8:0)
Brno, Morcan ŽV - 4-2-0 24:16 (4:3, 3:3, 3:2, 4:4, 4:1, 6:3)
Brno, Nasan Okruh NL - 6-0-0 45:11 (9:3, 7:2, 5:1, 13:2, 6:0, 5:3)
Brno, Tango B - 1-0-1 15:15 (5:6, 10:9)
Brno, Tomson - 2-0-0 10:5 (4:1, 6:4)
Frýdek-Místek, United - 3-0-1 25:18 (6:4, 11:3, 4:3, 4:8)
Havířov, Slávia - 1-1-4 24:28 (3:3, 6:8, 3:4, 4:5, 2:5, 6:3)
Hodonín, Tango B - 3-0-1 28:8 (10:1, 4:1, 12:1, 2:5)
Choceň, Gillotina - 3-1-4 51:46 (3:10, 6:6, 5:4, 8:10, 16:4, 6:1, 2:5, 5:6)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 10:11 (3:5, 7:6)
Kunčice, Komax - 2-0-4 15:27 (0:6, 2:1, 4:2, 2:6, 3:4, 4:8)
Ostrava, Baník II. - 3-1-0 19:13 (6:4, 4:4, 5:3, 4:2)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 3-2-1 22:14 (2:2, 2:2, 5:1, 5:2, 6:3, 2:4)
Ostrava, VŠB - 7-3-4 64:50 (6:2, 1:7, 3:3, 6:4, 2:2, 5:6, 1:5, 5:1, 4:8, 7:1, 8:0, 5:3, 3:3, 8:5)
Pardubice, TORF FAZ - 4-0-0 30:9 (11:4, 5:2, 8:0, 6:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-5 27:34 (3:6, 1:5, 4:10, 13:3, 4:6, 2:4)
Tišnov, Květnice - 1-2-3 14:25 (0:7, 4:7, 3:3, 3:3, 3:2, 1:3)
Třinec, Likop - 1-5-2 30:31 (5:7, 6:6, 4:4, 6:2, 1:4, 4:4, 2:2, 2:2)
Volfířov, FK - 5-0-1 30:23 (6:2, 0:5, 8:6, 6:5, 5:3, 5:2)
Vyškov, Amor-Lazor - 5-2-1 44:28 (8:8, 0:3, 6:3, 4:3, 9:2, 2:2, 11:4, 4:3)
Zlín, UTB - 4-0-0 33:12 (6:4, 14:3, 5:4, 8:1)

JINDŘICHůV HRADEC, K-SPORT
Bakov n/J, TS - 1-0-1 7:13 (6:5, 1:8)
Benešov, Arsenal - 1-0-5 31:42 (5:6, 6:7, 7:4, 4:6, 5:9, 4:10)
Františkovy lázně, FT - 1-1-2 19:17 (2:2, 6:8, 3:4, 8:3)
Karlovy Vary, Draci - 1-0-1 12:24 (7:5, 5:19)
Kladno, SK - 0-0-2 7:13 (5:7, 2:6)
Liberec, Alfa - 1-0-3 21:36 (5:11, 10:3, 4:16, 2:6)
Mělník, Olympik - 0-1-3 23:49 (5:5, 7:15, 8:12, 3:17)
Mnichovo hradiště, FC - 1-0-1 13:16 (7:6, 6:10)
Plzeň, Indoss - 1-0-3 12:42 (5:13, 5:4, 0:11, 2:14)
Plzeň, Motáček - 3-0-1 20:16 (5:3, 5:2, 5:8, 5:3)
Praha, Kmochův odkaz - 1-0-1 12:14 (9:6, 3:8)
Praha, Letňany Rohožník - 1-0-1 10:10 (6:4, 4:6)
Praha, Selp - 1-2-3 31:43 (4:4, 5:12, 6:6, 6:2, 3:7, 7:12)
Praha, Terasy - 3-0-1 28:28 (6:5, 12:6, 3:11, 7:6)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Rakovník, Atlantic - 1-1-0 16:9 (10:3, 6:6)
Slaný, Čechie - 0-0-4 19:52 (4:18, 2:11, 4:5, 9:18)
Sokolov, Materia - 0-0-2 12:24 (6:15, 6:9)
Tábor, Los Pedros - 0-1-1 7:22 (4:4, 3:18)
Ústí n/L, 1.HFC - 1-1-4 27:47 (7:2, 3:3, 4:8, 6:8, 2:18, 5:8)

JISTEBNÍK, CIGI CAGA MIKESKA B (Pragoclima Ostrava, Mikeska Ostrava)
Benešov, Santa Fe - 1-1-0 12:5 (8:1, 4:4)
Brno, Agromeli - 1-2-1 16:14 (6:2, 4:6, 3:3, 3:3)
Brno, Líšeň SK - 1-1-0 6:5 (4:3, 2:2)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 2-0-0 11:4 (6:2, 5:2)
Brno, Tango - 0-0-2 3:15 (0:6, 3:9)
Brno, Tango B - 1-0-1 6:5 (2:3, 4:2)
Brno, Tomson - 2-1-1 13:12 (4:3, 4:2, 3:5, 2:2)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-0 14:5 (5:0, 9:5)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 10:6 (5:2, 5:4)
Havířov, Slavie - 1-1-2 8:8 (1:1, 5:0, 0:3, 2:4)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-1-2 11:16 (1:6, 3:4, 5:4, 2:2)
Hodonín, Bulldogs - 1-1-0 11:4 (9:2, 2:2)
Hradec Králové, UFA - 1-0-3 8:13 (1:2, 4:2, 2:6, 1:3)
Cheb, Ajax - 2-0-0 12:2 (5:2, 7:0)
Choceň, Gillotina - 2-1-1 17:14 (2:2, 5:3, 6:2, 4:7)
Jakubčovice, Tatran - 1-0-1 5:5 (3:4, 2:1)
Kladno, SK - 1-1-0 6:3 (1:1, 5:2)
Kunčice, Komax - 1-0-1 4:10 (1:8, 3:2)
Liberec, Alfa - 1-0-1 15:8 (9:1, 6:7)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-1-0 7:3 (5:1, 2:2)
Ostrava, VŠB - 1-0-1 4:3 (4:1, 0:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 25:2 (11:1, 14:1)
Písek, Platan - 2-0-0 16:1 (7:1, 9:0)
Praha, Damned - 1-0-1 6:6 (1:5, 5:4)
Praha, Konflikt - 2-0-0 11:0 (6:0, 5:0)
Třinec, Likop - 0-1-3 3:13 (0:6, 2:2, 0:3, 1:2)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-1-0 11:4 (3:3, 8:1)
Zlín, Ajax B - 2-0-0 7:5 (2:1, 5:4)

KADAŇ, BETIS (United Kadaň, Balticflora United Teplice)
Běloves, Goll - 3-0-1 21:18 (4:8, 6:5, 7:2, 4:3)
Benešov, Arsenal - 5-1-6 56:49 (4:5, 5:6, 1:3, 2:3, 5:2, 4:2, 6:2, 1:4, 6:6, 3:11, 11:3, 8:2)
Brandýsek, FC - 1-1-0 10:6 (4:4, 6:2)
Česká Lípa, Démoni - 0-0-4 15:37 (1:9, 3:8, 6:10, 5:10)
Česká Lípa, F.A.Zole - 2-1-3 18:27 (3:3, 3:2, 1:6, 7:3, 2:6, 2:7)
Dobřichovice, Sokol - 0-1-1 9:10 (3:3, 6:7)
Hradec Králové, UFA - 1-1-4 19:40 (1:9, 3:3, 5:4, 5:10, 3:6, 2:8)
Hradiště, Herd - 2-1-1 16:11 (3:3, 10:1, 2:1, 1:6)
Chomutov, Baník - 0-1-1 14:18 (8:8, 6:10)
Chotěboř, Boca - 4-1-5 36:55 (5:4, 4:6, 2:7, 3:5, 4:2, 2:8, 6:4, 3:14, 4:2, 3:3)
Jablonec n/N, GMM - 0-0-4 17:47 (5:12, 3:7, 3:15, 6:13)
Kladno, SK - 0-0-6 19:36 (4:5, 2:3, 2:8, 5:6, 5:6, 1:8)
Liberec, Alfa - 2-0-2 16:20 (4:3, 5:1, 3:4, 4:12)
Liberec, Andy - 0-1-3 11:25 (2:5, 4:4, 2:9, 3:7)
Liberec, Slavia TU - 3-1-4 34:36 (7:2, 8:2, 1:2, 1:7, 4:3, 2:7, 4:4, 7:9)
Liberec, Zlej se(n) - 0-0-2 7:20 (6:10, 1:10)
Litoměřice, Gardenline - 2-2-0 16:9 (6:4, 2:2, 7:2, 1:1)
Litoměřice, Radobýl - 1-2-7 34:57 (2:4, 4:9, 3:3, 4:4, 2:7, 2:5, 3:8, 5:1, 6:7, 3:9)
Mělník, Olympik - 1-1-10 28:83 (0:12, 4:6, 1:5, 2:6, 2:7, 5:5, 1:2, 3:8, 4:3, 5:6, 1:11, 0:12)
Mladá Boleslav, FK - 0-0-2 4:6 (2:3, 2:3)
Mladá Boleslav, Malibu - 1-1-2 18:17 (5:4, 4:2, 4:6, 5:5)
Písek, TEX-COLOR - 0-0-2 8:13 (2:6, 6:7)
Plzeň, Indoss - 1-0-1 6:10 (2:7, 4:3)
Plzeň, Jerigo - 0-0-2 6:9 (5:6, 1:3)
Praha, Wizards - 1-0-1 7:7 (4:3, 3:4)
Příbram, FC '83 - 1-1-0 7:4 (5:2, 2:2)
Příbram, ISŠ - 0-1-1 7:12 (3:8, 4:4)
Slaný, Čechie - 1-1-2 14:22 (4:5, 6:3, 2:12, 2:2)
Tábor, K-Pedros - 2-0-2 19:11 (5:7, 9:2, 1:2, 4:0)
Třebenice, Ludis - 1-1-0 12:7 (3:3, 9:4)
Turnov, Dalmach - 6-1-5 55:62 (5:2, 4:5, 2:11, 7:7, 4:3, 6:5, 7:4, 5:6, 5:0, 2:5, 6:4, 2:10)
Ústí nad Labem, Combix - 1-2-3 26:29 (1:7, 4:7, 2:3, 5:5, 10:3, 4:4)

KADAŇ, ROSE
Benešov, Arsenal - 1-0-3 12:24 (5:1, 4:11, 0:6, 3:6)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 7:14 (5:8, 2:6)
Cheb, Bohemia - 1-0-3 22:26 (4:6, 10:5, 3:9, 5:6)
Cheb, SFK - 2-0-0 18:12 (8:7, 10:5)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Kladno, SK - 1-1-2 30:22 (5:6, 15:5, 6:7, 4:4)
Litvínov, Rusaco - 1-0-1 8:5 (5:0, 3:5)
Mladá Boleslav, Botafogo - 1-1-0 8:6 (4:2, 4:4)
Plzeň, Elfetex - 3-0-1 20:15 (4:2, 5:4, 10:4, 1:5)
Plzeň, Indoss - 2-1-1 22:19 (3:6, 8:3, 5:4, 6:6)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 3-0-1 31:24 (6:4, 3:6, 13:6, 9:8)
Praha, Letňany - 0-1-3 16:21 (3:3, 4:7, 3:4, 6:7)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-1-1 22:22 (3:2, 5:5, 4:7, 10:8)
Rakovník, Atlantic - 0-0-2 10:16 (7:8, 3:8)
Slaný, Čechie - 2-0-0 13:7 (8:3, 5:4)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

KARLOVY VARY, ASTON VILLA
Benešov, Arsenal - 2-0-6 30:54 (4:3, 4:6, 10:6, 2:4, 4:13, 6:12, 0:5, 0:5)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 22:9 (13:6, 9:3)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-7 24:61 (5:12, 7:9, 3:7, 5:4, 0:9, 4:10, 0:5, 0:5)
Cheb, Bohemia - 2-0-2 18:18 (14:6, 4:2, 0:5, 0:5)
Kadaň, Rose - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Kladno, SK - 2-2-4 33:42 (0:5, 7:7, 2:5, 9:5, 6:6, 9:4, 0:5, 0:5)
Klobuky, KLC - 5-0-1 50:30 (14:8, 9:5, 8:6, 1:4, 7:3, 11:4)
Liberec, Alfa - 0-0-2 11:15 (5:6, 6:9)
Litvínov, Rusaco - 0-1-3 5:18 (2:2, 3:6, 0:5, 0:5)
Mladá Boleslav, Botafogo - 2-1-3 25:33 (4:8, 8:6, 7:3, 6:6, 0:5, 0:5)
Písek, Platan - 0-2-0 13:13 (9:9, 4:4)
Plzeň, Elfetex - 2-0-4 18:28 (6:9, 5:1, 1:5, 6:3, 0:5, 0:5)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-3-3 34:43 (8:5, 5:5, 10:6, 2:2, 1:4, 8:8, 0:5, 0:5)
Praha, Čechie - 3-0-1 30:27 (4:14, 5:0, 9:8, 12:5)
Praha, Kodymka - 1-1-2 38:29 (20:4, 8:8, 7:10, 3:7)
Praha, Letňany - 1-1-4 16:29 (5:7, 5:4, 4:4, 2:4, 0:5, 0:5)
Praha, Lucky penguins - 1-1-2 13:26 (2:14, 5:0, 3:9, 3:3)
Praha, Pohoda - 3-0-1 28:24 (3:6, 6:4, 7:5, 12:9)
Praha, Vojenské lesy - 2-1-1 24:22 (8:8, 6:3, 6:8, 4:3)
Příbram, Geodetické sdružení - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Slaný, Sparta - 3-2-1 39:29 (6:6, 9:5, 5:5, 11:2, 2:7, 6:4)
Ústí n/L, Combix - 0-1-1 9:16 (2:9, 7:7)

KARLOVY VARY, DRACI
Benešov, Arsenal - 1-1-4 32:40 (6:8, 5:10, 4:4, 4:6, 7:9, 6:3)
České Budějovice, Gong - 1-0-1 10:10 (5:4, 5:6)
Františkovy lázně, FT - 1-0-3 22:29 (6:14, 4:7, 6:1, 6:7)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-1 24:12 (5:7, 19:5)
Kladno, SK - 1-0-1 10:24 (1:16, 9:8)
Liberec, Alfa - 1-0-1 13:9 (5:6, 8:3)
Mělník, Olympik - 1-0-1 16:17 (12:8, 4:9)
Mnichovo hradiště, FC - 0-0-4 23:50 (7:11, 7:27, 6:7, 3:5)
Plzeň, Elfetex - 2-0-0 15:7 (8:3, 7:4)
Plzeň, Indoss - 1-2-3 28:42 (7:6, 4:4, 4:9, 6:6, 3:10, 4:7)
Plzeň, Motáček - 1-0-1 14:13 (6:3, 8:10)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-0-3 22:31 (6:8, 6:8, 7:6, 3:9)
Praha, Letňany - 1-1-2 11:19 (0:5, 5:9, 4:3, 2:2)
Praha, Selp - 0-0-2 3:27 (3:12, 0:15)
Praha, Terasy - 0-0-2 8:15 (3:7, 5:8)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-0-2 21:23 (5:3, 4:5, 9:7, 3:8)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-0 13:9 (5:4, 8:5)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-0-0 20:10 (12:7, 8:3)
Rakovník, Atlantic - 0-1-3 15:36 (2:14, 8:8, 3:7, 2:7)
Slaný, Čechie - 2-0-4 30:45 (3:11, 6:8, 3:9, 4:7, 7:5, 7:5)
Ústí n/L, 1.HFC - 0-0-2 7:19 (0:9, 7:10)

KLADNO, AFC CELTIC
Bakov n/J, TS - 0-0-2 6:19 (3:10, 3:9)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 12:24 (2:9, 10:15)
Liberec, Andy - 0-0-2 4:31 (2:14, 2:17)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 5:16 (2:6, 3:10)
Mělník, Olympik B - 0-1-1 10:18 (5:5, 5:13)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 2:12 (1:6, 1:6)
Plzeň, Protec - 1-0-1 15:15 (5:7, 10:8)
Praha, Klokani Vršovice - 0-1-1 8:20 (2:14, 6:6)
Slaný, Čechie - 0-0-2 8:18 (4:9, 4:9)
Tábor, K-Pedros - 0-0-2 4:15 (2:11, 2:4)
Turnov, Dalmach - 0-0-2 8:19 (5:12, 3:7)

KLADNO, SK (Ebárna Boys Kladno)
Benešov, Arsenal - 11-2-5 83:73 (5:3, 5:4, 7:1, 6:3, 9:1, 2:8, 3:11, 3:6, 1:7, 2:4, 3:3, 4:4, 4:3, 5:3, 4:3, 5:1, 9:3, 6:5)
Benešov, Santa Fe - 4-0-0 46:9 (15:1, 13:5, 8:0, 10:3)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 13:7 (6:3, 7:4)
České Budějovice, Bohemia - 1-3-0 18:16 (2:2, 6:6, 4:2, 6:6)
Český Krumlov, Adamíček - 2-1-7 35:58 (4:5, 3:4, 4:8, 5:4, 1:5, 3:9, 5:1, 4:7, 2:11, 4:4)
Hradec Králové, UFA - 1-0-1 8:9 (0:3, 8:6)
Hradiště, Herd - 0-0-2 5:9 (2:4, 3:5)
Cheb, Car system - 4-3-5 58:72 (5:5, 4:8, 5:3, 7:6, 1:5, 6:6, 5:10, 4:4, 2:11, 6:9, 4:2, 9:3)
Cheb, SFK - 2-0-0 12:5 (6:1, 6:4)
Chomutov, Baník - 0-1-1 9:13 (5:9, 4:4)
Chotěboř, Boca - 2-0-0 11:5 (5:3, 6:2)
Jablonec, GMM - 0-1-1 8:10 (2:2, 6:8)
Jindřichův Hradec, K-sport - 2-0-0 13:7 (6:2, 7:5)
Kadaň, Betis - 6-0-0 36:19 (5:4, 3:2, 8:2, 6:5, 6:5, 8:1)
Kadaň, Rose - 2-1-1 22:30 (6:5, 5:15, 7:6, 4:4)
Karlovy Vary, Aston Villa - 4-2-2 42:33 (5:0 7:7, 5:2, 5:9, 6:6, 4:9, 5:0, 5:0),
Karlovy Vary, Draci - 1-0-1 24:10 (16:1, 8:9)
Klobuky, KLC - 3-0-3 29:25 (4:2, 10:3, 8:5, 6:7, 1:3, 0:5)
Liberec, Alfa - 8-0-4 57:58 (5:3, 7:5, 6:4, 4:8, 2:6, 0:10, 3:1, 4:1, 8:3, 4:9, 6:2, 8:6)
Liberec, Andy - 2-0-5 34:37 (6:7, 9:4, 2:4, 7:4, 4:7, 3:6, 3:5)
Liberec, Slavia TU - 2-0-0 9:3 (3:2, 6:1)
Liberec, Zlej se(n) - 0-0-2 5:13 (4:5, 1:8)
Litoměřice, Radobýl - 2-0-2 17:15 (2:4, 6:3, 6:3, 3:5)
Litvínov, Rusaco - 3-0-1 23:16 (5:3, 8:3, 4:2, 6:8)
Mělník, Olympik - 2-0-2 10:7 (1:2, 5:1, 3:1, 1:3)
Mladá Boleslav, Botafogo - 4-1-1 43:32 (9:6, 5:5, 5:1, 6:3, 10:7, 4:5)
Mladá Boleslav, FK - 1-1-4 14:25 (2:8, 5:4, 2:5, 1:3, 2:2, 2:3)
Mladá Boleslav, Malibu - 2-0-0 14:4 (8:0, 6:4)
Mnichovo hradiště, FC - 3-1-0 19:12 (2:2, 7:3, 6:4, 4:3)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-2-0 20:14 (3:3, 7:7, 3:2, 7:2)
Opava, Ferram - 2-0-0 9:4 (4:1, 5:3)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:6 (1:1, 2:5)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 9:4 (4:1, 5:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 4-0-0 27:10 (6:3, 7:3, 7:1, 7:3)
Písek, Platan - 3-0-3 30:26 (3:6, 4:6, 7:3, 5:2, 4:6, 7:3)
Plzeň, Elfetex - 4-0-6 46:47 (1:3, 6:5 8:3, 5:9, 3:7, 4:5, 1:2, 6:9, 4:1, 8:3)
Plzeň, Indoss - 3-2-5 36:35 (5:5, 3:4, 3:5, 3:4, 4:6, 5:0, 3:2, 3:3, 3:1, 4:5)
Plzeň, Jerigo - 0-1-1 3:4 (1:1, 2:3)
Plzeň, Motáček - 2-0-0 13:8 (7:4, 6:4)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 7-1-4 61:60 (7:6, 8:3, 2:6, 7:7, 7:13, 3:10, 7:4, 4:1, 2:6, 7:1, 3:0, 4:3)
Poruba, Čepo - 0-1-1 3:8 (3:3, 0:5)
Praha, Čechie - 1-0-3 18:23 (3:8, 3:5, 2:5, 10:5)
Praha, Damned - 1-0-1 5:7 (3:2, 2:5)
Praha, Kodymka - 4-0-0 35:20 (9:3, 10:9, 6:4, 10:4)
Praha, Konflikt - 1-0-1 12:7 (8:1, 4:6)
Praha, Letňany Rohožník - 5-2-7 49:60 (1:3, 5:3, 2:6, 1:8, 1:6, 6:8, 2:2, 2:5, 3:2, 5:6, 8:2, 3:2, 6:3, 4:4)
Praha, Lucky penguins - 3-0-1 23:19 (5:3, 6:5, 6:7, 6:4)
Praha, Pohoda - 2-1-1 29:22 (3:5, 5:5, 4:3, 17:9)
Praha, Selp - 1-0-1 5:7 (4:2, 1:5)
Praha, Viktoria Žižkov B - 1-1-0 9:6 (5:2, 4:4)
Praha, Vojenské lesy - 5-0-1 28:11 (6:2, 2:4, 3:2, 7:3, 5:0, 5:0)
Praha, Wizards - 1-0-1 6:5 (6:0, 0:5)
Příbram, FC '83 - 2-0-0 22:4 (16:3, 6:1)
Příbram, Geodetické sdružení - 5-0-1 43:26 (4:7, 14:4, 8:3, 6:5, 4:2, 7:5)
Rakovník, Atlantic - 2-1-3 35:25 (6:8, 3:4, 2:6, 2:2, 9:0, 13:5)
Slaný, Čechie - 6-0-2 52:29 (4:10, 8:9, 5:2, 6:4, 6:2, 9:0, 12:2, 2:0)
Slaný, Sparta - 4-2-0 38:15 (3:3, 1:1, 11:2, 7:6, 5:2, 11:1)
Tábor, K-Pedros - 1-1-0 7:4 (3:3, 4:1)
Turnov, Dalmach - 3-0-1 15:9 (6:4, 2:1, 1:3, 6:1)
Ústí n/L, 1.HFC - 2-0-0 9:4 (5:2, 4:2)
Ústí n/L, Combix - 5-0-1 34:14 (6:4, 5:7, 5:0, 5:0, 4:0, 9:3)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-0-3 12:12 (2:4, 5:0, 3:4, 2:4)
Vyškov, Lazor - 1-1-0 4:3 (1:0, 3:3)
Zlín, Ajax B - 3-1-0 23:8 (6:3, 9:0, 3:3, 5:2)

KLOBUKY, KLC
Benešov, Arsenal - 0-1-5 25:46 (8:12, 0:5, 7:7, 5:8, 3:7, 2:7)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 19:3 (13:0, 6:3)
Český Krumlov, Adamíček - 1-1-4 37:48 (13:2, 3:7, 4:15, 5:9, 4:4, 8:11)
Cheb, 1.SFK - 0-0-2 3:17 (2:10, 1:7)
Karlovy Vary, Aston Villa - 1-0-5 30:50 (8:14, 5:9, 6:8, 4:1, 3:7, 4:11)
Kladno, SK - 3-0-3 25:29 (2:4, 3:10, 5:8, 7:6, 3:1, 5:0)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:10 (3:4, 3:6)
Litvínov, Rusaco - 1-0-1 11:10 (2:6, 9:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 3-0-1 29:14 (3:7, 13:4, 8:1, 5:2)
Písek, Platan - 1-0-1 8:9 (6:4, 2:5)
Plzeň, Elfetex - 3-1-0 22:9 (2:2, 8:3, 5:2, 7:2)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-0-5 18:31 (1:2, 3:10, 7:5, 3:6, 1:2, 3:6)
Praha, Čechie - 1-0-3 24:26 (2:7, 4:9, 4:7, 14:3)
Praha, Kodymka - 2-0-2 16:23 (3:8, 0:5, 7:5, 6:5)
Praha, Letňany - 0-0-4 6:25 (1:5, 2:13, 1:5, 2:12)
Praha, Lucky penguins - 0-1-3 16:22 (5:9, 4:5, 5:6, 2:2)
Praha, Pohoda - 2-0-2 21:15 (1:4, 4:5, 7:4, 9:2)
Praha, Vojenské lesy - 3-0-1 29:18 (7:6, 9:5, 10:3, 3:4)
Slaný, Sparta - 2-2-2 27:25 (2:8, 6:6, 3:2, 10:2, 3:3, 3:4)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 6:24 (0:12, 6:12)

KOLÍN, SKP
Bakov n/J, TS - 0-0-2 4:8 (2:3, 2:5)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 5:10 (2:3, 3:7)
Liberec, Andy - 0-0-2 10:12 (3:4, 7:8)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 10:16 (6:8, 4:8)
Mělník, Olympik - 0-0-2 4:15 (2:9, 2:6)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 9:11 (4:5, 5:6)
Plzeň, Motáček - 2-0-0 16:9 (5:4, 11:5)
Praha, Kmochův odkaz - 0-0-2 7:10 (2:4, 5:6)
Praha, Terasy - 0-0-2 10:18 (4:11, 6:7)
Sokolov, Materia - 1-0-1 12:12 (8:2, 4:10)
Tábor, K-Pedros - 0-0-2 7:10 (3:5, 4:5)

KRMELÍN, FC
Bílovec, VVM-IPSO - 4-0-0 20:13 (3:2, 6:4, 6:4, 5:3)
Brno, Ceto - 2-2-0 14:10 (2:2, 6:3, 2:2, 4:3)
Brno, Kalábek - 2-0-0 10:6 (6:3, 4:3)
Brno, Kormidlo - 4-2-0 29:20 (5:4, 6:3, 7:5, 3:3, 3:3, 5:2)
Brno, Tomson - 2-1-3 18:32 (7:2, 4:3, 1:7, 1:8, 1:8, 4:4)
Havířov, Slávia - 1-1-4 19:31 (3:7, 4:8, 4:2, 2:2, 5:6, 1:6)
Havlíčkův brod, Pramen - 1-0-3 14:22 (1:7, 3:7, 8:1, 2:7)
Chrlice, Sport bar - 2-0-4 20:29 (3:9, 4:2, 3:5, 4:2, 1:5, 5:6)
Chrudim, Michálek - 1-0-1 11:9 (4:6, 7:3)
Ivančice, Templář - 2-0-2 21:19 (6:4, 6:3, 5:6, 4:6)
Malé Hoštice, Medvědi - 0-1-1 9:10 (4:4, 5:6)
Ostrava, SME - 1-1-2 9:14 (0:2, 1:5, 3:3, 5:4)
Ostrava, VŠB - 0-4-2 16:22 (3:3, 3:3, 3:3, 1:5, 3:5, 3:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 3:13 (3:4, 0:9)
Šumperk, Delta - 1-0-5 18:33 (2:9, 3:4, 2:5, 4:3, 5:8, 2:4)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-1-1 10:11 (4:5, 6:6)

KUNČICE, KOMAX
Brno, Agromeli - 3-0-5 27:34 (7:9, 4:1, 3:2, 3:2, 3:5, 4:6, 2:3, 1:6)
Brno, Helas - 1-0-4 13:22 (3:2, 2:3, 2:6, 3:4, 3:7)
Brno, Kalábek - 1-1-2 17:19 (2:7, 7:3, 2:2, 6:7)
Brno, Líšeň SK - 5-0-1 26:16 (5:2, 10:6, 4:1, 2:1, 3:2, 2:4)
Brno, Tango B - 3-1-0 21:9 (5:1, 6:1, 6:3, 4:4)
Brno, Tomson - 2-1-1 18:16 (8:4, 4:7, 1:1, 5:4)
Frýdek-Místek, United - 1-3-0 15:12 (5:2, 4:4, 3:3, 3:3)
Havířov, Slavia - 7-0-1 54:25 (3:4, 11:3, 5:1, 5:2, 4:3, 14:6, 6:3, 6:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-2 8:13 (3:7, 5:6)
Hradec Králové, UFA - 0-0-2 2:8 (0:5, 2:3)
Choceň, Gillotina - 6-1-4 58:46 (8:3, 7:5, 5:6, 4:3, 7:5, 2:6, 4:5, 4:4, 1:4, 7:3, 9:2)
Chotěboř, Boca - 2-0-0 13:5 (8:2, 5:3)
Jeseník, Gamaspol - 4-0-2 27:15 (6:0, 1:2, 2:4, 6:2, 4:3, 8:4)
Jistebník, CCM B - 1-0-1 10:4 (8:1, 2:3)
Ostrava, VŠB - 4-0-4 34:28 (7:2, 2:3, 4:3, 2:6, 8:2, 2:6, 2:3, 7:3)
Šumperk, Delta-Real - 2-1-1 18:13 (2:1, 3:6, 10:3, 3:3)
Tišnov, Květnice - 2-2-2 17:17 (2:0, 2:5, 1:3, 2:2, 3:3, 7:4)
Třinec, Likop SKP - 1-1-4 21:30 (4:11, 4:7, 5:2, 5:6, 0:0, 3:4)

LIBEREC, ALFA
Benešov, Arsenal - 7-1-4 76:58 (2:4, 2:5, 10:2, 5:2, 4:7, 14:4, 2:7, 9:8, 6:5, 4:2, 10:4, 8:8)
Benešov, Santa Fe - 1-1-2 18:22 (6:10, 7:1, 1:7, 4:4)
Borek, TJ - 2-0-0 27:6 (16:3, 11:3)
Brno, Dino - 1-0-1 12:12 (3:8, 9:4)
Brno, Lazio - 1-0-1 7:14 (1:11, 6:3)
České Budějovice, Bohemia - 1-0-5 22:34 (4:5, 3:6, 0:5, 8:3, 4:5, 3:10)
Český Krumlov, Adamíček - 3-1-2 34:30 (3:7, 5:4, 3:8, 7:3, 9:1, 7:7)
Františkovy lázně, FT - 4-0-2 24:20 (4:7, 5:4, 1:4, 4:0, 5:3, 5:2)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 8:9 (1:6, 7:3)
Hradec Králové, UFA - 0-1-1 6:12 (3:9, 3:3)
Jindřichův Hradec, K-sport - 3-0-1 36:21 (11:5, 3:10, 16:4, 6:2)
Kadaň, United - 2-0-2 20:16 (3:4, 1:5, 4:3, 12:4)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-0-0 15:11 (6:5, 9:6)
Karlovy Vary, Draci - 1-0-1 9:13 (6:5, 3:8)
Kladno, SK - 4-0-8 58:57 (4:6, 8:4, 3:5, 5:7, 6:2, 10:0, 1:3, 1:4, 3:8, 9:4, 2:6, 6:8)
Klobuky, KLC - 2-0-0 10:6 (4:3, 6:3)
Liberec, Andy - 2-0-2 15:24 (5:3, 4:3, 3:7, 3:11)
Liberec, Slavia - 1-1-0 11:7 (5:5, 6:2)
Litoměřice, Radobýl - 1-0-3 19:25 (4:7, 4:6, 4:3, 7:9)
Mělník, Olympik - 1-0-5 30:43 (4:9, 5:8, 5:7, 5:8, 5:4, 6:7)
Mladá Boleslav, Botafogo - 2-0-0 8:4 (5:2, 3:2)
Mladá Boleslav, FK - 2-1-5 30:31 (4:2, 2:3, 1:4, 1:3, 11:3, 3:5, 4:4, 4:7)
Nové Město na Moravě, Hekto - 5-0-1 31:17 (9:4, 3:2, 2:5, 5:2, 4:3, 8:1)
Opava, Ferram - 2-0-2 23:21 (3:5, 9:4, 7:6, 4:6)
Ostrava, Man - 1-0-1 9:15 (6:2, 3:13)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 8:15 (1:9, 7:6)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 9:5 (3:2, 6:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 3-1-2 30:22 (8:5, 4:4, 0:4, 3:1, 2:4, 13:4)
Písek, Platan - 3-1-2 26:26 (1:6, 7:2, 0:5, 5:1, 9:8, 4:4)
Plzeň, Elfetex - 2-0-0 16:7 (4:2, 12:5)
Plzeň, Indoss - 0-1-3 11:27 (6:6, 0:3, 3:11, 2:7)
Plzeň, Motáček - 2-0-0 22:11 (13:3, 9:8)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-0 24:4 (12:1, 12:3)
Poruba, Čepo - 0-0-2 4:7 (2:3, 2:4)
Praha, Bohemians - 0-0-2 6:12 (6:7, 0:5)
Praha, Čechie - 2-0-0 15:4 (11:1, 4:3)
Praha, Damned - 1-0-1 8:4 (3:4, 5:0)
Praha, Kmochův odkaz - 2-0-0 13:8 (6:5, 17:3)
Praha, Kodymka - 1-0-1 22:11 (16:4, 6:7)
Praha, Konflikt - 1-1-0 7:5 (2:2, 5:3)
Praha, Letňany - 0-0-4 6:19 (2:3, 2:10, 0:3, 2:3)
Praha, Lucky penguins - 2-0-0 12:3 (5:2, 7:1)
Praha, Pohoda - 2-0-0 17:3 (14:1, 3:2)
Praha, Selp - 2-0-2 22:21 (8:4, 8:7, 2:4, 4:6)
Praha, Terasy - 1-0-3 11:20 (2:8, 5:2, 4:5, 0:5)
Praha, Vojenské lesy - 1-0-1 11:11 (6:4, 5:7)
Prachatice, Háječek - 1-1-0 12:7 (7:2, 5:5)
Příbram, FC '83 - 2-0-0 32:7 (8:3, 24:4)
Slaný, Čechie - 4-0-4 48:51 (6:12, 3:7, 10:6, 7:5, 8:4, 5:7, 5:4, 4:6)
Slaný, Sparta - 2-0-0 28:3 (7:3, 21:0)
Sokolov, Materia - 1-1-0 20:16 (13:9, 7:7)
Tábor, Los Pedros - 2-0-2 19:16 (4:6, 8:4, 2:6, 5:0)
Turnov, Dalmach - 3-0-1 19:18 (5:3, 3:8, 5:3, 6:4)
Ústí n/L, 1.HFC - 3-0-1 30:17 (3:6, 7:3, 7:6, 13:2)
Ústí n/L, Sampdoria - 4-0-0 19:6 (4:2, 5:2, 5:2, 5:0)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 13:4 (5:0, 8:4)
Zlín, Ajax B - 2-2-0 16:9 (2:2, 5:3, 3:3, 6:1)

LIBEREC, ANDY
Benešov, Arsenal - 5-1-2 62:42 (5:5, 10:4, 10:4, 5:4, 10:4, 5:6, 5:7, 12:8)
Hradec Králové, UFA - 2-0-0 17:5 (7:3, 10:2)
Kadaň, United - 3-1-0 25:11 (5:2, 4:4, 9:2, 7:3)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 31:4 (14:2, 17:2)
Kladno, SK - 5-0-2 37:34 (7:6, 4:9, 4:2, 4:7, 7:4, 6:3, 5:3)
Kolín, SKP - 2-0-0 12:10 (4:3, 8:7)
Liberec, Alfa - 2-0-2 24:15 (3:5, 3:4, 7:3, 11:3)
Liberec, Slavia TU - 6-0-0 44:23 (3:2, 7:4, 9:5, 7:5, 7:4, 11:3)
Litoměřice, Radobýl - 3-0-1 30:29 (9:6, 3:10, 8:6, 10:7)
Mělník, Olympik - 3-3-1 46:37 (6:6, 6:8, 11:5, 9:8, 7:3, 5:5, 2:2)
Mělník, Olympik B - 2-0-0 18:6 (10:4, 8:2)
Mladá Boleslav, FK - 4-0-2 28:24 (4:3, 6:4, 4:2, 11:3, 3:7, 0:5)
Plzeň, Indoss - 2-0-4 27:31 (4:2, 3:7, 1:5, 4:5, 3:6, 12:6)
Plzeň, Protec - 3-0-1 36:22 (2:6, 13:6, 12:2, 9:8)
Praha, Klokani Vršovice - 0-0-4 17:33 (3:9, 3:5, 5:12, 6:7)
Praha, Kmochův odkaz - 2-0-0 17:8 (7:2, 10:6)
Příbram, FC '83 - 2-0-0 46:10 (16:4, 30:6)
Slaný, Čechie - 4-0-2 43:25 (5:7, 15:1, 9:6, 7:5, 5:3, 2:3)
Sokolov, Materia - 2-0-0 15:4 (3:2, 12:2)
Tábor, K-Pedros - 5-0-1 40:20 (5:3, 9:3, 8:3, 3:4, 5:4, 10:3)
Turnov, Dalmach - 3-0-3 31:33 (4:7, 4:2, 6:7, 4:3, 10:6, 3:8)

LIBEREC, SLAVIA TU
Běloves, Goll - 3-0-1 31:13 (5:6, 10:4, 3:1, 13:2)
Benešov, Arsenal - 4-2-6 68:81 (4:8, 7:5, 3:4, 6:6, 3:12, 6:6, 9:8, 5:7, 4:6, 10:4, 7:5, 4:10)
Brandýsek, FC - 2-0-0 14:7 (7:4, 7:3)
Česká Lípa, Démoni - 0-2-2 17:19 (4:5, 3:3, 5:5, 5:6)
Česká Lípa, F.A.Zole - 3-1-2 37:27 (7:2, 2:2, 4:7, 9:6, 4:5, 11:5)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 22:1 (17:1, 5:0)
Hradec Králové, UFA - 0-1-3 12:26 (4:8, 3:7, 3:3, 2:8)
Chotěboř, Boca - 5-0-1 46:30 (5:8, 9:5, 7:2, 9:6, 10:4, 6:5)
Kadaň, Betis - 4-1-3 36:34 (2:7, 2:8, 2:1, 7:1, 3:4, 7:2, 4:4, 9:7)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 16:5 (6:2, 10:3)
Kladno, SK - 0-0-2 3:9 (2:3, 1:6)
Kolín, SKP - 2-0-0 16:10 (8:6, 8:4)
Liberec, Alfa - 0-1-1 7:11 (5:5, 2:6)
Liberec, Andy - 0-0-6 23:44 (2:3, 4:7, 5:9, 5:7, 4:7, 3:11)
Litoměřice, Gardenline - 1-0-1 9:8 (5:3, 4:5)
Litoměřice, Radobýl - 6-0-2 59:35 (5:3, 5:8, 8:5, 3:6, 6:2, 7:5, 18:4, 7:2)
Mělník, Olympik - 1-2-5 28:46 (2:8, 2:8, 6:7, 4:4, 2:2, 6:9, 2:6, 4:2)
Mělník, Olympik B - 2-0-0 14:5 (4:2, 10:3)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-5 24:41 (1:8, 8:9, 1:3, 5:6, 2:11, 7:4)
Písek, TEX-COLOR - 2-0-0 26:6 (7:3, 19:3)
Plzeň, Indoss - 0-2-4 15:32 (1:6, 1:4, 5:5, 3:3, 2:6, 3:8)
Plzeň, Protec - 3-0-1 21:17 (4:3, 6:3, 6:10, 5:1)
Praha, Klokani Vršovice - 0-0-4 7:32 (3:5, 1:11, 2:5, 1:11)
Praha, Kmochův odkaz - 2-0-0 18:12 (10:6, 8:6)
Slaný, Čechie - 1-0-3 20:29 (8:4, 2:7, 6:9, 4:9)
Sokolov, Materia - 2-0-0 13:9 (5:4, 8:5)
Tábor, K-Pedros - 2-1-5 33:46 (3:7, 5:5, 4:5, 1:6, 4:3, 6:10, 2:6, 8:4)
Turnov, Dalmach - 2-3-5 42:57 (6:6, 5:10, 5:4, 0:9, 5:7, 2:4, 3:3, 4:4, 5:6, 7:4)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 15:15 (8:5, 7:10)

LIBEREC, ZLEJ SE(N)
Hradiště, Herd - 1-1-0 16:6 (12:2, 4:4)
Chomutov, Baník - 1-1-0 9:8 (4:3, 5:5)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 11:13 (5:9, 6:4)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-1 10:18 (4:13, 6:5)
Kadaň, Betis - 2-0-0 20:7 (10:6, 10:1)
Kladno, SK - 2-0-0 13:5 (5:4, 8:1)
Mělník, Olympik - 1-0-1 9:7 (8:4, 1:3)
Mladá Boleslav, Malibu - 2-0-0 15:4 (5:2, 7:2)
Plzeň, Jerigo - 1-0-1 12:15 (7:4, 5:11)
Praha, Wizards - 0-2-0 8:8 (5:5, 3:3)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 19:8 (5:1, 14:7)

LITOMĚŘICE, GARDENLINE
Benešov, Arsenal - 3-1-2 38:24 (4:8, 5:5, 6:1, 4:5, 7:2, 12:3)
Česká Lípa, Démoni - 2-1-1 22:20 (5:5, 2:9, 6:5, 9:1)
Česká Lípa, F.A.Zole - 3-0-1 28:18 (3:8, 9:5, 12:2, 4:3)
Hradiště, Herd - 2-0-0 14:12 (6:5, 8:7)
Chotěboř, Boca - 4-0-2 33:24 (4:5, 4:7, 3:2, 9:5, 9:3, 4:2)
Jablonec n/N, GMM - 3-1-0 22:13 (4:3, 5:4, 5:5, 8:1)
Kadaň, Betis - 0-2-2 9:16 (4:6, 2:2, 2:7, 1:1)
Liberec, Slavia TU - 1-0-1 8:9 (3:5, 5:4)
Litoměřice, Radobýl - 2-0-2 30:19 (1:2, 6:4, 16:5, 7:8)
Mělník, Olympik - 3-1-0 14:11 (3:2, 2:2, 4:3, 5:4)
Mladá Boleslav, Malibu - 2-0-2 20:19 (7:4, 3:6, 7:5, 3:4)
Písek, TEX-COLOR - 1-1-2 21:24 (4:4, 2:9, 7:8, 8:7)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 6:12 (3:6, 3:6)
Příbram, ISŠ - 0-1-1 6:11 (0:5, 6:6)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 13:5 (6:3, 7:2)
Turnov, Dalmach - 3-1-2 25:27 (3:11, 8:4, 4:3, 2:3, 3:3, 5:3)
Ústí n/L, Combix - 2-2-2 37:41 (2:9, 4:9, 12:8, 11:7, 5:5, 3:3)

LITOMĚŘICE, RADOBÝL
Běloves, Goll - 2-0-2 30:21 (15:3, 5:8, 4:7, 6:3)
Benešov, Arsenal - 8-2-2 92:54 (5:2, 6:7, 6:5, 17:2, 6:6, 15:6, 8:3, 6:6, 5:2, 6:3, 7:4, 5:8)
Brandýsek, FC - 1-0-1 8:8 (7:3, 1:5)
Česká Lípa, Démoni - 0-1-5 21:56 (5:7, 3:3, 6:7, 3:15, 3:15, 1:9)
Česká Lípa, F.A.Zole - 1-2-5 26:37 (3:5, 3:5, 5:2, 2:9, 1:3, 4:4, 4:5, 4:4)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 9:1 (4:1, 5:0)
Hradec Králové, UFA - 2-0-4 26:36 (5:7, 5:3, 7:3, 5:11, 2:6, 2:6)
Chotěboř, Boca - 0-2-6 34:68 (3:7, 4:4, 10:10, 2:5, 1:9, 4:12, 1:11, 9:10)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-1 15:11 (4:9, 11:2)
Kadaň, Betis - 7-2-1 57:34 (4:2, 9:4, 3:3, 4:4, 7:2, 5:2, 8:3, 1:5, 7:6, 9:3)
Kladno, SK - 2-0-2 15:17 (4:2, 3:6, 3:6, 5:3)
Liberec, Alfa - 3-0-1 25:19 (7:4, 6:4, 3:4, 9:7)
Liberec, Andy - 1-0-3 29:30 (6:9, 10:3, 6:8, 7:10)
Liberec, Slavia - 2-0-6 35:59 (3:5, 8:5, 5:8, 6:3, 2:6, 5:7, 4:18, 2:7)
Litoměřice, Gardenline - 2-0-2 19:30 (2:1, 4:6, 5:16, 8:7)
Mělník, Olympik - 1-1-6 33:51 (6:3, 2:4, 8:8, 2:4, 5:10, 4:9, 3:6, 3:7)
Mladá Boleslav, FK - 0-1-1 7:8 (3:3, 4:5)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-0-2 6:15 (3:4, 3:11)
Písek, TEX-COLOR - 1-0-3 17:22 (5:9, 6:1, 4:6, 2:6)
Plzeň, Indoss - 0-0-6 23:45 (5:8, 3:4, 6:7, 5:6, 0:4, 4:16)
Příbram, FC '83 - 1-0-1 32:5 (3:5, 29:0)
Slaný, Čechie - 3-1-0 27:16 (4:3, 11:7, 9:3, 3:3)
Tábor, K-Pedros - 3-0-1 12:12 (2:5, 4:3, 3:2, 3:2)
Turnov, Dalmach - 6-1-5 54:57 (2:8, 3:0, 8:5, 3:3, 2:1, 9:3, 4:2, 7:8, 5:7, 2:10, 5:2, 4:8)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 23:21 (8:5, 3:6, 6:2, 6:8)

LITVÍNOV, RUSACO
Benešov, Arsenal - 1-2-1 20:19 (7:7, 4:2, 5:5, 4:5)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Český Krumlov, Adamíček - 0-2-2 16:27 (2:2, 4:4, 6:11, 4:10)
Cheb, Bohemia - 1-1-2 20:26 (8:7, 3:5, 2:7, 7:7)
Kadaň, Rose - 1-0-1 5:8 (0:5, 5:3)
Karlovy Vary, Aston Villa - 3-1-0 18:5 (2:2, 6:3, 5:0, 5:0)
Kladno, SK - 1-0-3 16:23 (3:5, 3:8, 2:4, 8:6)
Klobuky, KLC - 1-0-1 10:11 (6:2, 4:9)
Mladá Boleslav, Botafogo - 3-1-0 21:12 (3:2, 5:5, 7:2, 6:3)
Plzeň, Elfetex - 0-0-4 12:26 (3:7, 4:6, 0:5, 5:8)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 7:16 (6:9, 1:7)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-1-2 13:16 (1:2, 4:4, 3:7, 5:3)
Praha, Letňany - 0-0-4 9:17 (1:4, 1:2, 3:5, 4:6)
Praha, Pohoda - 1-0-1 6:9 (3:2, 3:7)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-0 10:8 (6:5, 4:3)
Příbram, Geodetické sdružení - 0-2-0 10:10 (6:6, 4:4)
Slaný, Sparta - 2-0-0 13:7 (4:3, 9:4)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 24:23 (5:13, 9:10, 5:0, 5:0)

MALÉ HOŠTICE, MEDVĚDI
Brno, Agromeli - 0-1-3 12:27 (5:8, 2:2, 2:10, 3:7)
Brno, Helas - 0-0-2 2:11 (1:5, 1:6)
Brno, Kalábek - 2-0-0 14:7 (6:1, 8:6)
Brno, Kormidlo - 2-0-0 18:10 (12:5, 6:5)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 1-1-0 12:6 (9:3, 3:3)
Brno, Tango - 1-1-4 16:36 (2:0, 3:3, 6:9, 1:4, 2:8, 2:12)
Brno, Tomson - 4-0-2 30:24 (3:6, 5:4, 3:8, 4:2, 8:3, 7:1)
Havířov, Slávia - 4-0-4 37:44 (4:5, 4:10, 4:3, 4:1, 2:5, 7:2, 11:8, 1:10)
Havlíčkův Brod, Pramen - 2-1-5 32:50 (7:5, 3:7, 7:7, 4:3, 2:5, 3:10, 4:8, 2:5)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-4 30:44 (4:8, 8:4, 3:4, 4:8, 7:18, 4:2)
Hodonín, Bulldogs - 2-2-2 21:22 (5:3, 5:6, 3:3, 3:1, 3:3, 2:6)
Hradec Králové, UFA - 1-0-1 10:13 (3:7, 7:6)
Chrlice, Sport bar - 5-0-1 30:20 (6:3, 2:5, 5:3, 3:2, 8:3, 6:4)
Krmelín, FC - 1-1-0 10:9 (6:5, 4:4)
Opava, Ferram - 4-0-0 23:9 (5:0, 5:2, 7:3, 6:4)
Ostrava, Sokol Přívoz - 3-1-0 23:11 (4:4, 6:2, 3:1, 10:4)
Ostrava, VŠB - 1-0-3 11:16 (3:6, 3:1, 2:3, 3:6)
Slavičín, Jerevan - 1-0-3 19:19 (5:6, 4:5, 6:1, 4:7)
Šumperk, Delta - 0-0-2 7:16 (4:9, 3:7)
Třinec, Likop - 2-1-1 15:17 (3:2, 6:1, 4:4, 2:10)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-2 21:20 (6:4, 6:5, 4:5, 5:6)

MĚLNÍK, OLYMPIK
Bakov n/J, TS - 4-0-0 18:7 (4:3, 4:1, 6:1, 4:2)
Běloves, Goll - 3-1-0 11:5 (2:2, 2:1, 4:2, 3:0)
Benešov, Arsenal - 15-0-1 110:56 (10:4, 6:2, 11:2, 5:1, 5:4, 8:5, 5:1, 4:5, 9:5, 8:6, 8:1, 6:5, 6:4, 5:4, 6:4, 8:3)
Brandýsek, FC - 2-0-0 9:3 (4:2, 5:1)
Česká Lípa, Démoni - 2-1-1 21:20 (6:4, 6:8, 5:5, 4:3)
Česká Lípa, F.A.Zole - 2-2-2 25:17 (2:3, 4:4, 4:4, 5:6, 8:0, 2:0)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 19:5 (12:1, 7:4)
Františkovy lázně, FT - 2-0-0 20:5 (13:1, 7:4)
Hradec Králové, UFA - 3-3-0 30:20 (5:1, 6:6, 7:2, 4:4, 2:2, 6:5)
Hradiště, Herd - 2-1-1 21:19 (7:7, 4:5, 6:5, 4:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 18:8 (13:5, 5:3)
Chotěboř, Boca - 5-2-3 33:36 (2:2, 1:7, 3:2, 5:7, 3:2, 5:2, 1:7, 3:3, 4:3, 6:1)
Jablonec n/S, GMM - 3-1-0 29:15 (5:4, 9:4, 10:2, 5:5)
Jindřichův Hradec, K-sport - 3-1-0 49:23 (5:5, 15:7, 12:8, 17:3)
Kadaň, Betis - 10-1-1 83:28 (12:0, 6:4, 5:1, 6:2, 7:2, 5:5, 2:1, 8:3, 3:4, 6:5, 11:1, 12:0)
Karlovy Vary, Draci - 1-0-1 17:16 (8:12, 9:4)
Kladno, SK - 2-0-2 7:10 (2:1, 1:5, 1:3, 3:1)
Kolín, SKP - 2-0-0 15:4 (9:2, 6:2)
Liberec, Alfa - 5-0-1 43:30 (9:4, 8:5, 7:5, 8:5, 4:5, 7:6)
Liberec, Andy - 1-3-3 37:46 (6:6, 8:6, 5:11, 8:9, 3:7, 5:5, 2:2)
Liberec, Slavia TU - 5-2-1 46:28 (8:2, 8:2, 7:6, 4:4, 2:2, 9:6, 6:2, 2:4)
Liberec, Zlej se(n) - 1-0-1 7:9 (4:8, 3:1)
Litoměřice, Gardenline - 0-1-3 11:14 (2:3, 2:2, 3:4, 4:5)
Litoměřice, Radobýl - 6-1-1 51:33 (3:6, 4:2, 8:8, 4:2, 10:5, 9:4, 6:3, 7:3)
Mladá Boleslav, Malibu - 4-0-0 22:10 (4:3, 6:3, 4:1, 8:3)
Písek, TEX-COLOR - 1-0-1 17:13 (11:1, 6:12)
Plzeň, Indoss - 0-2-2 19:31 (6:13, 3:8, 4:4, 6:6)
Plzeň, Jerigo - 1-1-0 8:4 (2:2, 6:2)
Plzeň, Motáček - 3-1-0 27:11 (9:1, 5:5, 8:2, 5:3)
Praha, Kmochův odkaz - 3-1-0 36:13 (8:6, 2:2, 11:2, 15:3)
Praha, Selp - 2-0-2 22:22 (4:3, 8:6, 2:4, 8:9)
Praha, Terasy - 3-2-1 29:22 (4:4, 8:3, 2:2, 6:5, 1:4, 8:4)
Praha, Wizards - 2-0-0 11:5 (6:4, 5:1)
Příbram, FC '83 - 1-0-1 15:13 (5:6, 10:7)
Příbram, ISŠ - 1-0-1 14:12 (8:2, 6:10)
Slaný, Čechie - 5-0-1 41:25 (9:6, 7:5, 10:7, 1:5, 10:2, 4:0)
Sokolov, Materia - 3-1-0 29:12 (3:3, 10:6, 9:1, 7:2)
Tábor, K-Pedros - 6-0-0 44:20 (11:8, 7:4, 6:4, 9:1, 3:1, 8:2)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 17:5 (10:1, 7:4)
Turnov, Dalmach - 3-2-8 43:60 (6:3, 4:9, 3:3, 1:6, 4:4, 1:3, 2:7, 8:3, 2:4, 5:4, 3:4, 1:5, 3:5)
Ústí n/L, Combix - 5-0-1 50:21 (5:6, 6:4, 11:3, 6:2, 13:3, 9:3)
Ústí n/L, 1.HFC - 3-1-0 30:23 (8:7, 7:4, 6:6, 9:6)

MĚLNÍK, OLYMPIK B
Bakov n/J, TS - 0-0-2 6:12 (3:7, 3:5)
Benešov, Arsenal - 0-1-1 6:7 (2:2, 4:5)
Kladno, AFC Celtic - 1-1-0 18:10 (5:5, 13:5)
Liberec, Andy - 0-0-2 6:18 (4:10, 2:8)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 5:14 (2:4, 3:10)
Plzeň, Indoss - 0-1-1 5:9 (1:5, 4:4)
Plzeň, Protec - 1-1-0 12:6 (5:5, 7:1)
Praha, Klokani Vršovice - 0-0-2 7:13 (4:6, 3:7)
Slaný, Čechie - 0-0-2 6:10 (3:5, 3:5)
Tábor, K-Pedros - 0-0-2 6:11 (5:8, 1:3)
Turnov, Dalmach - 1-1-0 9:7 (6:4, 3:3)

MLADÁ BOLESLAV, BOTAFOGO
Benešov, Arsenal - 1-0-5 16:46 (7:5, 2:5, 3:6, 0:6, 3:9, 1:15)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 13:6 (11:5, 2:1)
Český Krumlov, Adamíček - 2-1-3 27:30 (7:9, 9:2, 3:7, 4:1, 3:3, 1:8)
Cheb, Bohemia - 1-1-2 11:14 (2:2, 5:1, 4:7, 0:4)
Kadaň, Rose - 0-1-1 6:8 (2:4, 4:4)
Karlovy Vary, Aston Villa - 3-1-2 33:25 (8:4, 6:8, 3:7, 6:6, 5:0, 5:0)
Kladno, SK - 1-1-4 27:39 (6:9, 5:5, 1:5, 3:6, 7:10, 5:4)
Klobuky, KLC - 1-0-3 14:29 (7:3, 4:13, 1:8, 2:5)
Liberec, Alfa - 0-0-2 4:8 (2:5, 2:3)
Litvínov, Rusaco - 0-1-3 12:21 (2:3, 5:5, 2:7, 3:6)
Plzeň, Elfetex - 4-0-2 39:33 (4:2, 6:5, 5:4, 7:10, 13:6, 4:6)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 7:13 (5:8, 2:5)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-4 23:28 (4:3, 2:4, 6:4, 3:5, 6:7, 2:5)
Praha, Čechie - 2-0-0 19:8 (9:5, 10:3)
Praha, Kodymka - 1-0-1 12:9 (7:3, 5:6)
Praha, Letňany - 1-0-2 13:18 (6:5, 1:2, 5:7, 1:4)
Praha, Lucky penguins - 2-0-0 13:4 (9:1, 4:3)
Praha, Pohoda - 3-0-1 23:8 (3:4, 7:3, 6:1, 7:0)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-2 28:16 (7:6, 6:5, 13:4, 2:1)
Příbram, Geodetické sdružení - 0-1-1 8:12 (3:7, 5:5)
Slaný, Sparta - 3-1-0 24:15 (10:9, 6:2, 2:2, 6:2)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 15:14 (2:7, 3:7, 5:0, 5:0)

MLADÁ BOLESLAV, FK (TS Bakov n/J)
Benešov, Arsenal - 4-1-5 37:50 (6:1, 1:1, 1:3, 8:2, 4:1, 4:6, 4:3, 2:16, 4:8, 3:9)
Benešov, Santa Fe - 1-0-1 8:6 (2:3, 6:3)
Brno, Dino - 1-1-0 8:5 (5:2, 3:3)
Brno, Lazio - 1-0-1 7:8 (4:6, 3:2)
České Budějovice, Bohemia - 3-1-0 22:11 (4:1, 8:3, 6:3, 4:4)
Český Krumlov, Adamíček - 0-1-1 7:8 (3:3, 4:5)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 13:7 (1:2, 12:5)
Cheb, Ajax - 1-0-1 8:8 (2:7, 6:1)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-1 13:7 (5:6, 8:1)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 19:6 (10:3, 9:3)
Kladno, SK - 4-1-1 25:14 (8:2, 4:5, 5:2, 3:1, 2:2, 3:2)
Kolín, SKP - 2-0-0 8:4 (3:2, 5:2)
Liberec, Alfa - 5-1-2 31:30 (2:4, 3:2, 4:1, 3:1, 3:11, 5:3, 4:4, 7:4)
Liberec, Andy - 2-0-4 24:28 (3:4, 4:6, 2:4, 3:11, 7:3, 5:0)
Liberec, Slavia TU - 5-0-1 41:24 (8:1, 9:8, 3:1, 6:5, 11:2, 4:7)
Litoměřice, Radobýl - 1-1-0 8:7 (3:3, 5:4)
Mělník, Olympik - 0-0-4 7:18 (3:4, 1:4, 1:6, 2:4)
Mělník, Olympik B - 2-0-0 12:6 (7:3, 5:3)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-1-1 19:11 (3:3, 1:4, 10:2, 5:2)
Opava, Ferram - 3-0-1 18:13 (5:2, 4:3, 4:5, 5:3)
Ostrava, Man - 2-0-0 12:4 (7:0, 5:4)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 7:5 (3:2, 4:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-3 5:19 (1:9, 0:5, 2:5, 2:0)
Písek, Platan - 3-0-1 26:8 (3:4, 6:1, 14:2, 3:1)
Plzeň, Indoss - 2-3-6 31:46 (5:5, 3:6, 0:3, 2:2, 3:4, 3:6, 0:4, 3:6, 4:3, 5:4, 3:3)
Plzeň, Protec - 1-0-3 18:25 (2:6, 10:2, 4:9, 2:8)
Poruba, Čepo - 0-0-2 6:9 (2:4, 4:5)
Praha, Bohemians - 1-1-0 8:3 (2:2, 6:1)
Praha, Klokani Vršovice - 2-0-4 22:25 (7:1, 1:5, 2:3, 3:4, 3:8, 6:4)
Praha, Kmochův odkaz - 1-0-3 11:18 (7:4, 1:6, 1:2, 2:6)
Praha, Letňany - 3-0-1 15:15 (2:8, 5:3, 4:1, 4:3)
Praha, Selp - 0-0-2 4:13 (1:5, 3:8)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 25:7 (13:5, 12:2)
Slaný, Čechie - 4-1-1 27:17 (7:3, 4:2, 3:2, 4:5, 3:3, 6:2)
Sokolov, Materia - 1-0-3 15:21 (3:6, 2:10, 1:3, 9:2)
Tábor, K-Pedros - 4-1-3 29:28 (3:2, 2:1, 5:5, 3:5, 6:2, 3:7, 1:4, 6:2)
Teplice, Balticflora Unt. - 2-0-0 6:4 (3:2, 3:2)
Turnov, Dalmach - 2-0-2 18:22 (3:7, 4:9, 4:3, 7:3)
Ústí n/L, 1.HFC - 0-1-1 10:12 (3:3, 7:9)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-0-0 8:2 (3:2, 5:0)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 8:2 (5:0, 3:2)
Zlín, Ajax B - 1-1-0 8:5 (5:2, 3:3)

MLADÁ BOLESLAV, MALIBU
Benešov, Arsenal - 2-2-0 23:15 (3:3, 8:4, 7:3, 5:5)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-1 8:8 (5:4, 3:4)
Česká Lípa, F.A.Zole - 2-0-0 10:5 (6:3, 4:2)
Hradiště, Herd - 1-0-3 17:22 (3:6, 6:2, 4:7, 4:7)
Chomutov, Baník - 1-1-0 13:12 (4:3, 9:9)
Chotěboř, Boca - 1-3-2 21:30 (2:2, 2:4, 8:5, 3:13, 3:3, 3:3)
Jablonec n/S, GMM - 1-1-4 18:34 (5:4, 2:7, 3:5, 3:3, 2:5, 3:10)
Kadaň, Betis - 2-1-1 18:17 (5:4, 2:4, 6:4, 5:5)
Kladno, SK - 0-0-2 4:14 (0:8, 4:6)
Liberec, Zlej se(n) - 0-0-2 4:15 (2:8, 2:7)
Litoměřice, Gardenline - 2-0-2 19:18 (4:7, 6:3, 5:7, 4:3)
Litoměřice, Radobýl - 2-0-0 15:6 (4:3, 11:3)
Mělník, Olympik - 0-0-4 10:22 (3:4, 3:6, 1:4, 3:8)
Písek, TEX-COLOR - 2-0-0 18:7 (7:6, 11:1)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 4:23 (1:4, 3:19)
Plzeň, Jerigo - 1-0-1 7:8 (3:2, 4:6)
Praha, Wizards DDM - 1-0-1 8:9 (3:5, 5:4)
Příbram, ISŠ - 1-1-0 16:11 (9:4, 7:7)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 8:4 (4:2, 4:2)
Turnov, Dalmach - 3-0-1 14:12 (6:2, 1:8, 5:2, 2:0)
Ústí n/L, Combix - 4-0-2 34:24 (6:2, 5:10, 6:2, 4:5, 9:3, 4:2)

MNICHOVO HRADIŠTĚ, FC
Benešov, Arsenal - 3-0-3 32:29 (7:5, 6:7, 7:1, 3:5, 5:4, 4:7)
České Budějovice, Gong - 1-0-1 10:12 (7:5, 3:7)
Cheb, Car system - 1-0-3 13:19 (9:5, 3:5, 1:4, 0:5)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-1 16:13 (10:6, 6:7)
Karlovy Vary, Draci - 4-0-0 50:23 (11:7, 27:7, 5:3, 7:6)
Kladno, SK - 0-1-3 12:19 (2:2, 3:7, 3:4, 4:6)
Plzeň, Elfetex - 1-0-1 15:16 (10:6, 5:10)
Plzeň, Indoss - 1-0-5 21:54 (7:2, 4:7, 3:14, 2:8, 4:12, 1:11)
Plzeň, Motáček - 0-1-1 11:17 (9:9, 2:8)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-2-0 29:21 (5:5, 5:5, 11:7, 8:4)
Praha, Letňany Rohožník - 2-1-3 27:32 (5:3, 10:7, 4:7, 3:5, 4:4, 1:6)
Praha, Selp - 1-0-1 16:13 (10:1, 6:12)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-1-1 22:10 (5:7, 10:1, 6:1, 1:1)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-2 18:13 (3:7, 5:6, 5:0, 5:0)
Příbram, Geodetické sdružení - 1-1-0 8:4 (3:3, 5:1)
Rakovník, Atlantic - 2-3-1 31:30 (6:6, 6:5, 4:1, 3:6, 8:8, 4:4)
Slaný, Čechie - 2-0-2 32:28 (7:3, 6:10, 13:5, 6:10)
Ústí n/L, 1.HFC - 1-0-1 13:21 (9:8, 4:13)

NOVË MĚSTO NA MORAVĚ, HEKTO (MIKO Žďár nad Sázavou)
Bakov n/J, TS - 1-1-2 11:19 (3:3, 4:1, 2:10, 2:5)
Benešov, Arsenal - 1-0-1 7:8 (5:3, 2:5)
Benešov, Santa Fe - 2-0-2 12:12 (3:1, 1:3, 5:3, 3:5)
Brno, Dino - 1-1-0 11:9 (6:6, 5:3)
Brno, Harnach - 1-0-1 7:10 (5:4, 2:6)
Brno, Helas - 0-0-2 6:15 (1:6, 5:9)
Brno, Lazio - 0-0-2 6:12 (5:6, 1:6)
České Budějovice, Bohemia - 3-0-3 31:22 (3:5, 9:4, 3:4, 6:3, 0:5, 10:1)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-3 18:18 (2:4, 1:3, 10:2, 5:9)
Hlinsko, Dekora - 0-0-2 10:16 (6:11, 4:5)
Hradec Králové, Nemesis - 0-1-1 7:8 (4:4, 3:4)
Cheb, Ajax - 0-0-4 11:19 (1:4, 5:7, 2:3, 3:5)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 6:19 (4:13, 2:6)
Kladno, SK - 0-2-2 14:20 (2:3, 2:7, 3:3, 7:7)
Liberec, Alfa - 1-0-5 17:31 (4:9, 2:3, 5:2, 2:5, 3:4, 1:8)
Opava, Ferram - 1-2-3 24:31 (2:4, 5:5, 3:5, 6:4, 8:8, 0:5)
Ostrava, Man - 1-0-1 11:10 (3:8, 8:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:7 (1:5, 2:2)
Ostrava, Mikeska B - 0-0-2 4:7 (3:4, 1:3)
Pardubice, ESTE - 3-0-1 22:14 (1:2, 7:3, 9:6, 5:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-2-4 31:37 (3:3, 5:3, 2:2, 2:5, 10:2, 0:6, 5:9, 4:7)
Písek, Platan - 2-0-4 20:34 (2:4, 4:3, 8:3 2:9, 2:8, 2:7)
Poruba, Čepo - 0-0-2 5:9 (2:4, 3:5)
Praha, Bohemians - 1-1-0 6:5 (3:3, 3:2)
Praha, Damned - 0-0-2 4:10 (2:7, 2:3)
Praha, Konflikt - 1-0-1 9:8 (7:3, 2:5)
Praha, Letňany - 1-1-2 8:11 (1:3, 0:0, 4:6, 3:2)
Prachatice, Háječek - 1-0-1 25:14 (3:6, 22:8)
Rváčov, Geodet - 0-0-2 4:14 (2:5, 2:9)
Třinec, GKS - 2-0-0 14:6 (6:4, 8:2)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-0-3 12:18 (1:5, 2:7, 4:6 5:0)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 12:7 (4:2, 8:5)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 3:14 (3:9, 0:5)
Zlín, Ajax B - 2-1-1 21:14 (9:3, 1:2, 9:7, 2:2)

OPAVA, FERRAM
Bakov n/J, TS - 1-0-3 13:18 (2:5, 3:4, 5:4, 3:5)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 9:15 (4:7, 5:8)
Benešov, Santa Fe - 1-0-1 14:8 (10:1, 4:7)
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-2 14:19 (4:7 10:12)
Brno, Dino - 0-1-1 7:12 (2:7, 5:5)
Brno, Agromeli - 0-1-5 17:35 (3:6, 6:6, 4:5, 1:4, 0:9, 3:5)
Brno, Helas - 0-0-4 13:36 (5:11, 2:4, 1:12, 5:9)
Brno, Královo pole - 0-0-2 11:16 (7:9, 4:7)
Brno, Lazio - 0-0-2 9:21 (3:9, 6:12)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 0-1-1 5:9 (3:3, 2:6)
Brno, Tango - 1-0-3 15:21 (8:3, 4:6, 1:3, 2:9)
Brno, Tomson - 0-0-2 5:18 (2:9, 3:9)
České Budějovice, Bohemia - 3-0-1 22:13 (6:4, 5:0, 0:5, 11:4)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-0 18:9 (13:9, 5:0)
Havířov, Slávia - 1-0-3 13:28 (7:4, 2:5, 1:12, 3:7)
Havlíčkův brod, Pramen - 0-0-4 15:29 (3:7, 6:10, 3:7, 3:5)
Hlinsko, Arsenal - 1-1-4 21:37 (2:4, 6:4, 5:10, 2:2, 3:11, 3:6)
Hlinsko, Dekora - 2-0-0 21:18 (10:9, 11:7)
Hradec Králové, AC - 0-0-2 4:7 (1:2, 3:5)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 7:7 (3:5, 4:2)
Hradec Králové, UFA - 0-1-1 4:14 (1:11, 3:3)
Cheb, Ajax - 0-1-1 6:10 (3:3, 3:7)
Choceň, Gillotina - 0-0-4 7:36 (2:6, 2:11, 3:10, 0:9)
Chrlice, Sport bar - 0-1-1 9:11 (4:4, 5:7)
Ivančice, Bulldogs - 0-0-2 7:12 (5:8, 2:4)
Kladno, SK - 0-0-2 4:9 (1:4, 3:5)
Liberec, Alfa - 2-0-2 21:23 (5:3, 4:9, 6:7, 6:4)
Malé Hoštice, Medvědi - 0-0-4 9:23 (0:5, 2:5, 3:7, 4:6)
Nové Město na Moravě, Hekto - 3-2-1 31:24 (4:2, 5:5, 5:3, 4:6, 8:8, 5:0)
Ostrava, IFT B - 0-0-2 8:20 (3:8, 5:12)
Ostrava, Man - 2-0-0 18:11 (9:4, 9:7)
Ostrava, Mikeska B - 3-0-1 19:18 (2:10, 5:3, 8:3, 4:2)
Ostrava, Sokol Přívoz - 0-1-1 11:12 (4:5, 7:7)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 2:7 (1:3, 1:4)
Pardubice, ESTE - 2-0-2 19:16 (3:6, 3:0, 3:7, 10:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 3-1-4 24:41 (3:2, 1:4, 4:3, 1:8, 5:5, 3:4, 7:1, 0:11)
Petrov, Tosta - 1-0-1 29:11 (24:1, 5:10)
Písek, Platan - 2-0-2 11:12 (3:6, 3:1, 0:5, 5:0)
Poruba, Čepo - 0-1-1 3:6 (0:0, 3:6)
Praha, Bohemians - 0-1-1 6:14 (2:10, 4:4)
Praha, Letňany - 1-1-2 16:19 (4:4, 4:3, 4:5, 4:7)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 19:5 (5:0, 14:5)
Rváčov, Geodet - 1-0-3 21:27 (7:2, 4:6, 4:7, 6:12)
Slavičín, Jerevan - 1-0-1 13:13 (6:4, 7:9)
Šumperk, 1.FC - 0-1-1 7:11 (3:3, 4:8)
Šumperk, Delta - 1-0-1 13:13 (7:3, 6:10)
Třinec, GKS - 1-0-1 9:10 (5:7, 4:3)
Třinec, Likop - 0-0-2 6:16 (4:5, 2:11)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-0-0 7:0 (2:0, 5:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 1-0-1 6:9 (0:5, 6:4)
Vyškov, Lazor - 1-0-1 8:9 (2:4, 6:5)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 7:12 (5:8, 2:4)
Zlín, Ajax - 0-0-2 5:14 (2:8, 3:6)
Zlín, Ajax B - 0-0-1 2:6 (2:6)
Znojmo, Slza - 0-1-1 4:13 (2:2, 2:11)

OSLAVANY, AUSTRIA
Bílovec, Hi-tec - 1-0-1 15:14 (8:11, 7:3)
Brno, Dino - 1-1-0 10:9 (5:5, 5:4)
Brno, Fauna - 1-0-1 10:7 (8:3, 2:4)
Brno, Harnach - 0-0-2 6:9 (2:3, 4:6)
Brno, Tomson - 1-0-1 6:9 (0:5, 6:4)
Hradec Králové, AC - 0-0-2 7:12 (2:6, 5:6)
Chrudim, Era-pack - 1-0-1 8:12 (5:4, 3:8)
Ivančice, Templář - 0-1-1 12:15 (5:8, 7:7)
Ostrava, VŠB - 0-1-1 6:11 (2:7, 4:4)
Šumperk, 1.FC - 0-0-2 6:14 (2:4, 4:10)
Šumperk, Delta - 0-0-2 9:12 (4:6, 5:6)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 1-0-1 8:6 (4:5, 4:1)
Zlín, Ajax - 1-1-0 11:5 (2:2, 9:3)

OSTRAVA, BANÍK II.
Bílovice, Egretta - 2-0-0 10:6 (5:3, 5:3)
Brno, Atraps-Hombres - 1-0-1 9:8 (7:1, 2:7)
Brno, Morcan ŽV - 1-0-3 12:23 (2:6, 2:5, 3:1, 5:11)
Brno, Nasan Okruh Nový Lískovec - 3-0-1 19:15 (5:4, 3:1, 4:5, 7:5)
Hodonín, Tango B - 3-1-0 26:14 (5:0, 11:6, 4:4, 6:4)
Jeseník, Gamaspol - 0-1-3 13:19 (4:6, 4:4, 3:5, 2:4)
Ostrava, KFV Roub - 2-0-0 11:2 (5:2, 6:0)
Ostrava, VŠB - 1-3-0 11:10 (4:4, 4:4, 2:1, 1:1)
Třinec, Likop - 1-0-1 6:6 (2:3, 4:3)
Volfířov, Sistemo - 1-0-1 10:7 (3:6, 7:1)
Vyškov, Amor-Lazor - 1-3-0 17:16 (5:5, 6:6, 3:3, 6:5)
Zlín, UTB - 2-0-2 17:17 (3:8, 2:3, 8:3, 4:3)

OSTRAVA, IFT COMPUTERS B
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 11:9 (7:7, 4:2)
Brno, Harnach - 2-0-0 9:5 (6:4, 3:1)
Brno, Královo pole - 2-0-0 11:3 (4:2, 7:1)
Hlinsko, Arsenal - 1-1-0 8:7 (2:2, 6:5)
Hradec Králové, AC - 1-0-1 9:7 (3:4, 6:3)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 9:16 (4:8, 5:8)
Opava, Ferram - 2-0-0 20:5 (8:3, 12:5)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 17:9 (5:9, 12:0)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-1-1 6:12 (2:2, 4:10)
Petrov, Tosta - 2-0-0 24:6 (19:6, 5:0)
Rváčov, Geodet - 2-0-0 19:5 (11:3, 8:2)
Šumperk, 1.FC - 1-1-0 9:6 (2:2, 7:4)
Šumperk, Delta - 1-1-0 13:8 (10:5, 3:3)
Zlín, Ajax - 2-0-0 15:5 (8:3, 7:2)
Znojmo, Slza - 1-0-1 7:8 (2:6, 5:2)

OSTRAVA, KFV ROUB VÍTKOVICE
Bílovice, Egretta - 3-0-1 22:17 (5:3, 10:4, 4:9, 3:1)
Brno, Agromeli - 0-0-2 3:14 (1:3, 2:11)
Brno, Líšeň SK - 2-0-0 6:2 (4:1, 2:1)
Brno, Morcan ŽV - 2-1-1 15:8 (8:0, 3:0, 1:5, 3:3)
Brno, Nasan Okruh NL - 4-0-0 23:9 (4:3, 8:4, 5:2, 6:0)
Hodonín, Dukla - 2-0-0 8:3 (6:2, 2:1)
Choceň, Gillotina - 2-0-0 10:8 (3:2, 7:6)
Jeseník, Gamaspol - 1-2-3 14:22 (2:2, 2:2, 1:5, 2:5, 3:6, 4:2)
Ostrava, Baník II. - 0-0-2 2:11 (2:5, 0:6)
Ostrava, VŠB - 2-1-3 18:18 (2:2, 4:2, 0:1, 1:4, 1:5, 10:4)
Pardubice, TORF FAZ - 3-1-0 26:7 (6:1, 7:3, 2:2, 11:1)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 13:4 (5:4, 8:0)
Třinec, Likop - 0-2-2 12:17 (6:6, 2:3, 1:5, 3:3)
Volfířov, FK - 3-1-2 36:35 (6:6, 9:5, 8:7, 1:5, 7:8, 5:4)
Vyškov, Amor - 2-0-4 29:37 (4:6, 7:4, 1:6, 7:8, 9:6, 1:7)
Zlín, UTB - 1-0-1 12:12 (7:3, 5:9)

OSTRAVA, MAN
Bakov n/J, TS - 0-0-2 4:12 (0:7, 4:5)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 6:15 (0:5, 6:10)
Brno, Dino - 0-0-2 6:17 (2:8, 4:9)
Brno, Lazio - 0-0-2 3:13 (2.4, 1:9)
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 2:23 (1:17, 1:6)
Český krumlov, Adamíček - 0-0-2 4:13 (4:8, 0:5)
Hradec Králové, Nemesis - 1-0-1 8:8 (5:3, 3:5)
Liberec, Alfa - 1-0-1 15:9 (2:6, 13:3)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-0-1 10:11 (8:3, 2:8)
Opava, Ferram - 0-0-2 11:18 (4:9, 7:9)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 8:19 (0:4, 8:15)
Písek, Platan - 1-0-1 9:6 (4:6, 5:0)
Praha, Bohemians - 1-0-1 4:6 (3:0, 1:6)
Praha, Letňany - 1-0-1 4:6 (3:2, 1:4)
Prachatice, Háječek - 1-0-1 5:5 (5:0, 0:5)

OSTRAVA, MIKESKA B
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-1 16:13 (9:4, 7:9)
Brno, Harnach - 2-0-2 12:13 (4:6, 1:3, 4:2, 3:2)
Brno, Helas - 0-0-2 6:15 (4:9, 2:6)
Brno, Královo pole - 0-1-1 5:8 (3:6, 2:2)
Hlinsko, Arsenal - 0-1-1 5:14 (4:13, 1:1)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 5:16 (3:1, 2:15)
Hradec Králové, AC - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0)
Choceň, Gillotina - 0-0-4 11:22 (3:7, 2:4, 3:5, 3:6)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 7:4 (4:3, 3:1)
Opava, Ferram - 1-0-3 18:19 (10:2, 3:5, 3:8, 2:4)
Ostrava, IFT B - 1-0-1 9:17 (9:5, 0:12)
Pardubice, ESTE - 1-0-1 7:3 (2:3, 5:0)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-3 9:15 (1:2, 2:6, 5:4, 1:3)
Petrov, Tosta - 2-0-0 12:6 (7:6, 5:0)
Rváčov, Geodet - 1-1-2 8:19 (3:3, 0:5, 2:10, 3:1)
Šumperk, 1.FC - 0-0-2 6:22 (1:3, 5:19)
Šumperk, Delta - 1-0-1 6:10 (3:2, 3:8)
Třinec GKS - 1-0-1 15:5 (5:4, 10:1)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 1-1-0 3:2 (2:1, 1:1)
Zlín, Ajax - 2-0-0 11:3 (6:2, 5:1)
Znojmo, Slza - 1-0-1 8:9 (3:5, 5:4)

OSTRAVA, SOKOL PŘÍVOZ (SME Ostrava)
Bílovec, VVM-IPSO - 2-0-2 16:15 (3:8, 1:5, 8:0, 4:2)
Brno, Ceto - 3-0-1 16:10 (0:5, 3:0, 4:3, 9:2)
Brno, Dino - 0-1-1 5:8 (3:3, 2:8)
Brno, Kalábek - 2-0-0 9:7 ( 6:5, 3:2)
Brno, Kormidlo - 2-0-4 31:36 (6:5, 5:9, 2:6, 2:5, 10:3, 6:8)
Brno, Tango - 0-1-1 5:10 (2:7, 3:3)
Brno, Tomson - 2-0-6 23:40 (1:10, 1:8, 4:3, 3:4, 5:3, 4:5, 3:4, 2:3)
Havířov, Slavia - 2-1-3 15:21 (5:5, 1:4, 5:2, 1:6, 2:1, 1:3)
Havlíčkův brod, Pramen - 2-0-2 15:19 (6:5, 1:3, 3:7, 5:4)
Hlinsko, Arsenal - 0-0-2 6:14 (2:6, 4:8)
Chrlice, Sport bar - 3-0-3 19:16 (5:2, 3:4, 3:2, 2:4, 6:0, 0:4)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 9:17 (7:9, 2:8)
Chrudim, Michálek - 0-0-2 8:16 (2:9, 6:7)
Ivančice, Templář - 0-1-5 17:37 (2:9, 1:10, 6:6, 2:4, 2:3, 4:5)
Krmelín, FC - 2-1-1 14:9 (5:1, 2:0, 4:5, 3:3)
Malé Hoštice, Medvědi - 0-1-3 11:23 (2:6, 4:4, 1:3, 4:10)
Opava, Ferram - 1-1-0 12:11 (5:4, 7:7)
Ostrava, VŠB - 1-0-5 7:24 (0:4, 1:2, 1:2, 4:3, 1:9, 0:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 2:13 (1:5, 1:8)
Šumperk, 1.FC - 1-0-1 7:12 (3:9, 4:3)
Šumperk, Delta - 0-0-6 11:34 (2:4, 0:7, 3:4, 3:4, 1:6, 2:9)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 7:3 (4:1, 3:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-2 15:19 (4:3, 5:8, 3:7, 3:1)

OSTRAVA, VŠB
Bílovec, VVM-IPSO - 4-2-2 26:19 (3:0, 4:4, 3:7, 2:1, 2:3, 5:2, 5:0, 2:2)
Bílovice, Egretta - 4-0-0 23:10 (6:4, 6:1, 6:2, 5:3)
Brno, 3P Bosonohy - 2-0-0 16:5 (8:1, 8:4)
Brno, Agromeli - 8-3-7 64:68 (0:5, 8:2, 4:3, 6:5, 5:5, 2:5, 9:3, 1:3, 3:2, 3:3, 5:3, 0:4, 1:5, 4:2, 5:1, 1:6, 3:7, 4:4)
Brno, Atraps-Hombres - 2-0-0 8:2 (2:1, 6:1)
Brno, Dino - 2-0-0 9:7 (5:4, 4:3)
Brno, Fauna - 2-0-0 10:3 (7:2, 3:1)
Brno, Helas - 0-0-2 2:17 (2:5, 0:12)
Brno, Kalábek - 5-0-1 34:20 (7:0, 5:1, 6:5, 3:1, 11:7, 2:6)
Brno, Kormidlo - 2-1-3 28:28 (6:6, 2:5, 8:6, 1:3, 7:3, 4:5)
Brno, Královo pole - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Líšeň SK - 6-1-1 38:15 (4:1, 8:4, 1:2, 4:1, 8:1, 5:2, 6:2, 2:2)
Brno, Morcan ŽV - 1-2-3 15:21 (2:2, 3:3, 4:8, 3:5, 1:2, 2:1)
Brno, Nasan Okruh NL - 2-1-3 31:24 (6:6, 4:5, 3:5, 5:1, 3:4, 10:3)
Brno, Tango - 1-0-1 7:7 (3:2, 4:5)
Brno, Tango B - 2-0-2 9:13 (4:3, 1:6, 2:1, 2:3)
Brno, Tomson - 11-1-4 76:56 (3:7, 6:5, 6:2, 4:1, 3:2, 8:3, 4:1, 2:12, 7:1, 2:11, 9:1, 5:1, 3:3, 8:2, 3:0, 3:4)
Frýdek-Místek, United - 1-1-2 16:15 (5:6, 4:4, 6:1, 1:4)
Havířov, Slávia - 6-4-6 50:51 (4:3, 2:1, 0:3, 3:6, 3:5, 1:3, 5:3, 1:6, 4:0, 3:3, 3:3, 3:3, 2:3, 3:3, 4:1, 9:5)
Havlíčkův brod, Pramen - 8-0-0 50:16 (6:3, 6:2, 7:2, 5:4, 2:1, 6:0, 4:0, 14:4)
Hlinsko, Arsenal - 1-2-1 17:20 (0:5, 7:7, 5:5, 5:3)
Hodonín, Tango B - 2-0-2 14:8 (0:1, 5:3, 2:4, 7:0)
Hradec Králové, AC - 3-1-0 24:10 (7:1, 4:4, 8:1, 5:4)
Hradec Králové, UFA - 2-0-2 13:10 (5:0, 4:1, 2:4, 2:5)
Choceň, Gillotina - 6-1-3 53:34 (5:6, 4:0, 2:2, 3:6, 8:5, 2:5, 8:2, 11:3, 5:3, 5:2)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 11:9 (6:3, 5:6)
Chrlice, Sport bar - 5-0-3 34:22 (3:5, 8:0, 4:1, 3:5, 2:4, 6:3, 5:2, 3:2)
Chrudim, Era-pack - 2-0-0 11:3 (4:1, 7:2)
Chrudim, Michálek - 2-0-0 14:7 (6:4, 8:3)
Ivančice, Bulldogs - 3-4-3 34:34 (3:7, 3:3, 2:2, 6:1, 3:3, 2:6, 5:4, 3:3, 5:2, 2:3)
Jeseník, Gamaspol - 4-3-7 50:64 (2:6, 7:1, 3:3, 4:6, 2:2, 6:5, 5:1, 1:5, 8:4, 1:7, 0:8, 3:5, 3:3, 5:8)
Jistebník, CCM B - 1-0-1 3:4 (1:4, 2:0)
Krmelín, FC - 2-4-0 22:16 (3:3, 3:3, 5:1, 3:3, 3:3, 5:3)
Kunčice, Komax - 4-0-4 28:34 (2:7, 3:2, 3:4, 6:2, 2:8, 6:2, 3:2, 3:7)
Malé Hoštice, Medvědi - 3-0-1 16:11 (1:3, 6:3, 3:2, 6:3)
Opava, Ferram - 2-0-0 7:2 (3:1, 4:1)
Oslavany, Austria - 1-1-0 11:6 (7:2, 4:4)
Ostrava, Baník - 0-3-1 10:11 (4:4, 4:4, 1:2, 1:1)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 3-1-2 18:18 (2:2, 2:4, 1:0, 4:1, 5:1, 4:10)
Ostrava, Sokol Přívoz - 5-0-1 24:7 (2:1, 4:0, 3:4, 2:1, 9:1, 4:0)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-4-2 15:20 (3:5, 4:7, 3:3, 1:1, 3:3, 1:1)
Pardubice, TORF FAZ - 2-0-2 20:14 (8:4, 2:4, 4:5, 6:1)
Rváčov, Geodet - 0-0-2 10:14 (5:6, 5:8)
Šumperk, 1.FC - 4-0-0 26:14 (7:2, 4:2, 7:5, 8:5)
Šumperk, Delta - 7-1-7 65:57 (2:3, 6:6, 2:4, 7:5, 3:1, 5:8, 3:1, 2:4, 2:8, 2:6, 3:4, 10:2, 7:1, 7:3, 4:1)
Tišnov, Květnice - 2-2-2 15:21 (3:1, 4:11, 2:2, 2:2, 1:4, 3:1)
Třinec, SKP Likop - 1-2-9 31:54 (5:8, 4:8, 2:2, 1:5, 0:2, 2:3, 4:7, 1:1, 6:5, 0:2, 1:4, 5:7)
Volfířov, FK - 4-1-1 44:40 (7:7, 7:5, 10:9, 10:5, 6:2, 4:12)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 4-2-2 31:31 (4:4, 2:8, 2:5, 5:1, 7:5, 2:2, 5:4, 4:2)
Vyškov, Amor Lazor - 3-1-4 27:35 (3:3, 2:1, 4:2, 1:5, 3:8, 6:4, 4:5, 4:7)
Zlín, Ajax - 4-0-0 36:12 (9:3, 4:2, 10:5, 13:2)
Zlín, UTB - 1-1-2 15:19 (1:3, 6:6, 3:7, 5:3)
Znojmo, Slza - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

PARDUBICE, ESTE
Bakov n/J, TS - 0-0-2 5:7 (2:3, 3:4)
Benešov, Santa Fe - 1-1-0 11:8 (5:2 6:6)
Brno, Harnach - 0-1-1 5:6 (1:1, 4:5)
Brno, Helas - 0-0-2 2:18 (1:7, 1:11)
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 11:15 (7:10, 4:5)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 12:18 (3:11, 9:7)
Cheb, Ajax - 0-0-2 4:10 (1:5, 3:5)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 6:25 (2:11, 4:14)
Kladno, SK - 0-0-2 4:9 (1:4, 3:5)
Liberec, Alfa - 0-0-2 5:9 (2:3, 3:6)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-0-3 14:22 (2:1, 3:7, 6:9, 3:5)
Opava, Ferram - 2-0-2 16:19 (6:3, 0:3, 7:3, 3:10)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 3:7 (3:2, 0:5)
Pardubice TORF-ESTE - 1-1-2 16:21 (4:6, 4:3, 4:4, 4:8)
Písek, Platan - 0-1-1 7:10 (4:4, 3:6)
Poruba, Čepo - 0-0-2 8:14 (2:6, 6:8)
Praha, Letňany - 0-1-1 6:9 (3:3, 3:6)
Rváčov, Geodet - 0-0-2 10:13 (6:7, 4:6)
Třinec, GKS - 1-0-1 7:6 (5:0, 2:6)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-0-0 9:3 (4:3, 5:0)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 12:2 (6:1, 6:1)
Zábřeh na Moravě, Hekto - 0-0-2 8:32 (3:11, 5:21)
Zlín, Ajax B - 2-0-0 17:4 (11:0, 6:4)

PARDUBICE, TORF-ESTE
Bakov n/J, TS - 3-0-1 19:5 (9:1, 5:0, 5:2, 0:2)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 5:12 (1:6, 4:6)
Benešov, Santa Fe - 1-0-3 12:25 (1:9, 1:7, 3:7, 7:2)
Bílovec, VVM-IPSO - 4-0-0 28:3 (9:0, 8:1, 5:1, 6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 2-1-1 35:16 (5:5, 4:6, 16:3, 10:2)
Brno, Ceto - 5-1-2 50:32 (4:4, 6:4, 10:2, 11:2, 6:4, 4:6, 6:5, 3:5)
Brno, Dino - 0-0-2 7:11 (4:5, 3:6)
Brno, Helas - 0-0-2 6:11 (3:5, 3:6)
Brno, Kalábek - 2-0-0 11:4 (5:1, 6:3)
Brno, Kormidlo - 1-0-1 7:8 (4:3, 3:5)
Brno, Královo pole - 4-0-0 26:9 (7:6, 9:3, 5:0, 5:0)
Brno, Lazio - 1-0-1 7:6 (2:4, 5:2)
Brno, Tomson - 4-0-0 23:9 (8:4, 7:2, 5:2, 3:1)
České Budějovice, Bohemia - (1-2-3 21:26 (2:0, 2:2, 3:6, 6:6, 4:5, 4:7)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-4 12:27 (2:6, 3:8, 6:7, 1:6)
Frenštát p/R, Megas - 0-1-1 6:8 (3:3, 3:5)
Havířov, Slavia - 2-0-0 6:4 (3:2, 3:2)
Hlinsko, Arsenal - 4-0-0 23:9 (5:1, 5:3, 5:1, 8:4)
Hlinsko, Dekora - 2-0-0 10:8 (6:5, 4:3)
Hradec Králové, AC - 4-0-0 21:10 (4:3, 5:1, 8:3, 4:3)
Hradec Králové, Nemesis - 2-0-0 9:4 (3:2, 6:2)
Cheb, Ajax - 1-0-3 12:22 (0:5 4:1, 5:7, 3:9)
Choceň, Gillotina - 1-1-2 15:17 (3:3, 4:6, 2:3, 6:5)
Chrlice, Sport bar - 1-0-1 5:6 (4:2, 1:4)
Ivančice, Templář - 0-0-2 5:8 (3:4, 2:4)
Kladno, SK - 0-0-4 10:27 (1:7, 3:7, 3:6, 3:7)
Krmelín, FC - 2-0-0 13:3 (9:0, 4:3)
Liberec, Alfa - 2-1-3 22:30 (5:8, 4:4, 4:0, 1:3, 4:2, 4:13)
Nové Město na Moravě, Hekto - 4-2-2 37:31 (3:3, 3:5, 2:2, 5:2, 2:10 6:0, 9:5, 7:4)
Opava, Ferram - 4-1-3 41:24 (2:3, 4:1, 3:4, 8:1, 5:5, 4:3, 4:7, 11:0)
Ostrava, IFT B - 1-1-0 12:6 (2:2, 10:4)
Ostrava, Man - 2-0-0 19:8 (4:0, 15:8)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:25 (1:11, 1:14)
Ostrava, Mikeska B - 3-0-1 15:9 (2:1, 6:2, 4:5, 3:1)
Ostrava, SME - 2-0-0 13:2 (8:1, 5:1)
Ostrava, VŠB - 2-2-0 16:11 (5:3, 7:4, 1:1, 3:3)
Pardubice, ESTE - 2-1-1 21:16 (6:4, 3:4, 4:4, 8:4)
Petrov, Tosta - 2-0-0 21:8 (7:4, 14:4)
Písek, Platan - 4-0-2 29:22 (1:4, 8:3, 4:1, 8:7, 2:4, 6:3)
Praha, Bohemians - 2-0-0 11:5 (8:5, 3:0)
Praha, Damned - 0-1-1 7:16 (2:11, 5:5)
Praha, Konflikt - 1-0-1 8:9 (4:6, 4:3)
Praha, Letňany - 0-2-2 10:15 (1:1, 5:5, 3:4, 1:5)
Poruba, Čepo - 0-0-2 7:10 (2:3, 5:7)
Prachatice, Háječek - 0-0-2 6:15 (2:6, 4:9)
Rváčov, Geodet - 5-1-0 42:15 (2:2, 7:5, 10:3, 8:2, 10:1, 5:2)
Třinec, GKS - 1-0-1 13:7 (1:4, 12:3)
Šumperk, 1.FC - 3-0-1 25:11 (10:1, 6:7, 4:2, 5:1)
Šumperk, Delta - 4-0-0 25:6 (4:2, 13:1, 5:2, 3:1)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-0-2 15:18 (2:10, 6:5, 2:3, 5:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-0 12:5 (7:1, 5:4)
Vyškov, Lazor - 1-0-1 6:6 (3:4, 3:2)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-1-1 7:10 (2:2, 5:8)
Zlín, Ajax - 3-1-0 17:7 (6:2, 1:1, 6:3, 4:1)
Zlín, Ajax B - 0-2-2 9:20 (2:2, 2:7, 4:10, 1:1)
Znojmo, Slza - 4-0-0 21:6 (4:3, 7:3, 5:0, 5:0)

PARDUBICE, TORF FAZ
Bílovice, Egretta - 0-0-2 0:19 (0:3, 0:16)
Brno, Agromeli - 0-0-2 4:15 (1:11, 3:4)
Brno, Líšeň SK - 0-1-1 2:4 (0:2, 2:2)
Brno, Morcan ŽV - 0-0-2 3:14 (1:9, 2:5)
Beno, Nasan Okruh NL - 0-1-1 6:10 (4:4, 2:6)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 5:7 (4:2, 1:5)
Jeseník, Gamaspol - 0-0-4 9:30 (4:11, 2:5, 0:8, 3:6)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 0-1-3 7:26 (1:6, 3:7, 2:2, 1:11)
Ostrava, VŠB - 2-0-2 14:20 (4:8, 4:2, 5:4, 1:6)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-2 7:14 (3:7, 4:7)
Třinec, Likop - 0-0-2 3:18 (2:12, 1:6)
Volfířov, FK - 0-0-4 17:36 (4:10, 5:6, 2:9, 6:11)
Vyškov, Amor - 0-0-4 14:31 (3:6, 7:13, 1:4, 3:8)

PETROV, TOSTA
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-1 19:20 (12:7, 7:13)
Brno, Harnach - 0-0-2 6:17 (6:7, 0:10)
Brno, Královo pole - 0-0-2 12:28 (6:11, 6:17)
Hlinsko, Arsenal - 1-0-1 12:18 (5:14, 7:4)
Hradec Králové, AC - 1-0-1 11:13 (1:10, 10:3)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 8:29 (0:19, 8:10)
Opava, Ferram - 1-0-1 11:29 (1:24, 10:5)
Ostrava, IFT B - 0-0-2 6:24 (6:19, 0:5)
Ostrava, Mikeska B - 0-0-2 6:12 (6:7, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 8:21 (4:7, 4:14)
Rváčov, Geodet - 1-0-1 15:16 (8:10, 7:6)
Šumperk, 1.FC - 0-0-2 6:27 (2:16, 4:11)
Šumperk, Delta - 0-0-2 12:20 (7:9, 5:11)
Zlín, Ajax - 0-0-2 10:26 (5:11, 5:15)
Znojmo, Slza - 0-0-2 11:23 (3:13, 8:10)

PÍSEK, PLATAN CLUB
Bakov n/J, TS - 1-0-3 8:26 (4:3, 1:6, 2:14, 1:3)
Benešov, Arsenal - 1-0-3 12:20 (4:8, 1:4, 0:5, 7:3)
Benešov, Santa Fe - 3-0-1 22:17 (8:4, 1:5, 7:5, 6:3)
Brno, Dino - 0-0-2 9:12 (5:6, 4:6)
Brno, Lazio - 0-1-1 7:10 (5:5, 2:5)
České Budějovice, Bohemia - 1-1-4 14:25 (3:1, 0:1, 4:4, 2:7, 2:4, 3:8)
Český Krumlov, Adamíček - 2-1-3 33:38 (4:4, 2:5, 8:7, 7:6, 7:8, 5:8)
Hradec Králové, Nemesis - 2-0-0 19:3 (5:0, 14:3)
Cheb, Ajax - 0-0-4 13:27 (4:10, 3:4, 3:7, 3:6)
Karlovy Vary, Aston Villa - 0-2-0 13:13 (9:9, 4:4)
Kladno, SK - 3-0-3 26:30 (3:7, 2:5, 6:3, 6:4, 6:4, 3:7)
Klobuky, KLC - 1-0-1 9:8 (4:6, 5:2)
Liberec, Alfa - 2-1-3 26:26 (6:1, 2:7, 5:0, 1:5, 8:9, 4:4)
Nové Město na Moravě, Hekto - 4-0-2 34:20 (4:2, 3:4, 3:8, 9:2, 8:2, 7:2)
Opava, Ferram - 2-0-2 12:11 (6:3, 1:3, 5:0, 0:5)
Ostrava, Man - 1-0-1 6:9 (6:4, 0:5)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 1:16 (1:7, 0:9)
Pardubice, ESTE - 1-1-0 10:7 (4:4, 6:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-4 22:29 (4:1, 3:8, 1:4, 7:8, 4:2 3:6)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-0 14:7 (8:3, 6:4)
Poruba, Čepo - 0-1-1 5:9 (2:2, 3:7)
Praha, Bohemians - 1-0-1 11:10 (4:8, 7:2)
Praha, Čechie - 1-0-1 10:11 (3:8, 7:3)
Praha, Damned - 0-0-2 2:8 (1:3, 1:5)
Praha, Kodymka - 1-0-1 15:10 (0:5, 15:5)
Praha, Konflikt - 1-0-1 5:5 (3:5, 2:0)
Praha, Letňany - 2-1-3 26:26 (2:3, 7:7, 5:8, 5:1, 3:5, 4:2)
Praha, Lucky penguins - 0-1-1 9:11 (4:6, 5:5)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 22:5 (13:3, 9:2)
Slaný, Sparta - 1-0-1 7:7 (3:4, 4:3)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-1-1 13:10 (1:4, 4:3, 3:3, 5:0)
Vyškov, Lazor - 1-1-0 8:3 (2:2, 6:1)
Zlín, Ajax B - 2-2-0 12:8 (3:3, 3:3, 4:2, 2:0)

PÍSEK, TEX-COLOR
Benešov, Arsenal - 1-0-3 18:21 (4:5, 3:4, 9:2, 2:10)
Česká Lípa, Démoni - 0-1-3 18:32 (6:8, 3:7, 2:10, 7:7)
Česká Lípa, F.A.Zole - 4-0-0 39:12 (13:1, 8:3, 6:5, 12:3)
Chotěboř, Boca - 0-0-4 16:34 (3:8, 6:12, 3:6, 4:8)
Jablonec n/S, GMM - 1-0-1 15:7 (4:6, 11:1) Kadaň, Betis - 2-0-0 13:8 (6:2, 7:6)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 6:26 (3:7, 3:19)
Litoměřice, Gardenline - 2-1-1 24:21 (4:4, 5:2, 8:7, 7:8)
Litoměřice, Radobýl - 3-0-1 22:17 (9:5, 1:6, 6:4, 6:2)
Mělník, Olympik - 1-0-1 13:17 (1:11, 12:6)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-0-2 7:18 (6:7, 1:11)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 2:27 (1:14, 1:13)
Turnov, Dalmach - 1-0-3 15:24 (3:7, 0:5, 8:3, 4:9)
Ústí n/L, Combix - 1-0-3 13:27 (1:7, 6:4, 5:9, 1:7)

PLZEŇ, ELFETEX RABBIT
Benešov, Arsenal - 2-0-8 34:58 (4:6, 6:4, 4:7, 0:6, 4:6, 1:5, 3:4, 9:8, 0:5, 3:7)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 13:4 (7:3, 6:1)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-6 21:46 (2:8, 3:7, 2:3, 6:8, 5:12, 3:8)
Cheb, Bohemia - 0-1-5 18:57 (5:5, 1:6, 4:13, 0:15, 2:10, 6:8)
Cheb, SFK - 1-1-0 13:9 (11:7, 2:2)
Kadaň, Rose - 1-0-3 15:20 (2:4, 4:5, 4:10, 5:1)
Karlovy Vary, Aston Villa - 4-0-2 28:18 (9:6, 1:5, 5:1, 3:6, 5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 0-0-2 7:15 (3:8, 4:7)
Kladno, SK - 6-0-4 47:46 (3:1, 5:6, 3:8, 9:5, 7:3, 5:4, 2:1, 9:6, 1:4, 3:8)
Klobuky, KLC - 0-1-3 9:22 (2:2, 3:8, 2:5, 2:7)
Liberec, Alfa - 0-0-2 7:16 (2:4, 5:12)
Litvínov, Rusaco - 4-0-0 26:12 (7:3, 6:4, 5:0, 8:5)
Mladá Boleslav, Botafogo - 2-0-4 33:39 (2:4, 5:6, 4:5, 10:7, 6:13, 6:4)
Mnichovo hradiště, FC - 1-0-1 16:15 (6:10, 10:5)
Plzeň, Indoss - 2-1-3 23:37 (2:2, 3:10, 1:12, 6:4, 1:3, 10:6)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-8 31:48 (1:7, 4:5, 1:3, 3:9, 1:4, 8:3, 7:5, 2:3, 2:6, 2:3)
Praha, Čechie - 0-1-1 5:7 (4:4, 1:3)
Praha, Kodymka - 2-0-0 15:8 (6:3, 9:5)
Praha, Letňany - 1-0-7 19:37 (0:4, 2:6, 4:5, 2:6, 2:5, 5:4, 1:3, 3:4)
Praha, Lucky penguins - 1-1-0 6:3 (4:1, 2:2)
Praha, Pohoda - 2-0-2 13:12 (1:5, 5:2, 3:4, 4:1)
Praha, Viktoria Žižkov B - 0-0-2 9:13 (7:9, 2:4)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-2 17:22 (4:3, 3:9, 4:5, 6:5)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-0-4 25:29 (3:4, 9:4, 1:5, 3:6, 2:4, 7:6)
Rakovník, Atlantic - 0-0-4 8:29 (3:12, 1:9, 1:3, 3:5)
Slaný, Čechie - 0-0-4 19:30 (3:5, 2:8, 9:10, 5:7)
Slaný, Sparta - 1-1-2 13:17 (2:2, 3:9, 4:5, 4:1)
Ústí n/L, Combix - 3-0-1 18:8 (5:4, 3:4, 5:0, 5:0)

PLZEŇ, INTEROBAL (Indoss)
Benešov, Arsenal - 16-1-3 119:74 (4:9, 8:5, 7:3, 4:3, 3:7, 3:1, 7:3, 5:2, 8:4, 3:4, 10:6, 11:1, 7:5, 7:1, 5:3, 3:2, 5:5, 8:3, 4:3, 7:4)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-1 13:7 (4:5, 9:2)
Česká Lípa, F.A.Zole - 2-0-0 13:5 (6:3, 7:2)
České Budějovice, Gong - 1-0-1 10:5 (8:2, 2:3)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 10:13 (4:8, 6:5)
Františkovy lázně, FT - 3-2-5 45:54 (3:7, 3:6, 4:7, 1:7, 6:6, 6:14, 7:1, 5:5, 5:1, 5:0
Cheb, SFK - 1-1-0 13:7 (9:3, 4:4)
Chotěboř, Boca - 1-1-0 11:6 (7:2, 4:4)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-1 17:9 (4:7, 13:2)
Jindřichův Hradec, K-sport - 3-0-1 42:12 (4:5, 13:5, 11:0, 14:2)
Kadaň, Rose - 1-1-2 19:22 (6:3, 3:8, 4:5, 6:6)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 3-2-1 42:28 (6:7, 4:4, 6:6, 9:4, 10:3, 7:4)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 12:2 (6:1, 6:1)
Kladno, SK - 5-2-3 35:36 (5:5, 4:3, 5:3, 4:3, 6:4, 0:5, 3:3, 2:3, 1:3, 5:4)
Kolín, SKP - 2-0-0 11:9 (5:4, 6:5)
Liberec, Alfa - 3-1-0 27:11 (6:6, 3:0, 11:3, 7:2)
Liberec, Andy - 4-0-2 31:27 (2:4, 7:3, 5:1, 5:4, 6:3, 6:12)
Liberec, Slavia TU - 4-2-0 32:15 (6:1, 4:1, 5:5, 3:3, 6:2, 8:3)
Litoměřice, Gardenline - 2-0-0 12:6 (6:3, 6:3)
Litoměřice, Radobýl - 6-0-0 45:23 (8:5, 4:3, 7:6, 6:5, 4:0, 16:4)
Litvínov, Rusaco - 2-0-0 16:7 (9:6, 7:1)
Mělník, Olympik - 2-2-0 31:19 (13:6, 8:3, 4:4, 6:6)
Mělník, Olympik B - 1-1-0 9:5 (5:1, 4:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 2-0-0 13:7 (8:5, 5:2)
Mladá Boleslav, FK - 6-3-2 46:31 (5:5, 6:3, 3:0, 2:2, 4:3, 6:3, 4:0, 6:3, 3:4, 4:5, 3:3)
Mladá Boleslav, Malibu - 2-0-0 23:4 (4:1, 19:3)
Mnichovo hradiště, FC - 5-0-1 54:21 (2:7, 7:4, 8:2, 14:3, 11:1, 12:4)
Písek, TEX-COLOR - 2-0-0 27:2 (14:1, 13:1) Plzeň, Elfetex - 3-1-2 37:23 (2:2, 10:3, 12:1, 4:6, 3:1, 6:10)
Plzeň, Protec - 7-1-0 60:19 (4:2, 9:1, 9:0, 15:9, 3:3, 9:1, 5:0, 6:3)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 4-2-2 42:35 (7:4, 1:3, 4:4, 5:5, 3:9, 3:2, 9:5, 10:3)
Praha, Kmochův odkaz - 2-0-0 14:7 (7:5, 7:2)
Praha, Letňany Rohožník - 6-1-3 49:30 (4:3, 6:6, 1:4, 6:3, 2:1, 2:4, 4:5, 11:2, 5:1, 8:1)
Praha, Selp - 2-0-2 25:19 (7:4, 5:6, 11:3, 2:6)
Praha, Klokani Vršovice - 4-0-2 28:20 (3:4, 7:2, 5:3, 7:4, 3:2, 3:5)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-1-1 21:16 (5:1, 7:8, 4:4, 5:3)
Praha, Vojenské lesy - 4-0-0 22:3 (8:1, 4:2, 5:0, 5:0)
Příbram, Geodetické sdružení - 4-0-2 37:33 (3:4, 4:3, 6:16, 7:3, 7:4, 10:3)
Rakovník, Atlantic - 5-1-2 35:31 (2:6, 3:9, 3:1, 4:4, 8:5, 4:3, 5:0, 6:3)
Slaný, Čechie - 8-1-3 82:63 (10:8, 9:5, 5:4, 7:8, 4:6, 4:10, 6:6, 7:4, 3:1, 9:5, 10:4, 8:2)
Sokolov, Materia - 2-0-0 18:7 (10:5, 8:2)
Tábor, K-Pedros - 6-0-0 23:6 (3:1, 2:1, 5:2, 9:2, 3:0, 1:0)
Teplice, Balticflora Unt. - 1-0-1 10:6 (7:2, 3:4)
Turnov, Dalmach - 4-1-1 31:23 (6:10, 6:5, 3:3, 5:3, 4:0, 7:2)
Ústí n/L, 1.HFC - 4-0-0 30:9 (6:2, 7:2, 8:1, 9:4)
Ústí n/L, Combix - 4-0-0 24:4 (5:0, 5:0, 7:1, 7:3)

PLZEŇ, JERIGO 1994
Hradiště, Herd - 2-0-0 11:6 (7:4, 4:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 8:4 (5:3, 3:1)
Chotěboř, Boca - 1-0-1 8:6 (5:2, 3:4)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-1 13:14 (5:12, 8:2)
Kadaň, Betis - 2-0-0 9:6 (6:5, 3:1)
Kladno, SK - 1-1-0 4:3 (1:1, 3:2)
Liberec, Zlej se(n) - 1-0-1 15:12 (4:7, 11:5)
Mělník, Olympik - 0-1-1 4:8 (2:2, 2:6)
Mladá Boleslav, Malibu - 1-0-1 8:7 (2:3, 6:4)
Praha, Wizards - 1-1-0 5:2 (4:1, 1:1)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 8:3 (6:2, 2:1)

PLZEŇ, PROTEC (Motáček)
Bakov n/J, TS - 3-0-1 25:18 (6:2, 2:10, 9:4, 8:2)
Benešov, Arsenal - 1-2-5 30:60 (5:4, 4:7, 4:12, 4:4, 4:13, 5:5, 1:4, 3:11)
Františkovy lázně, FT - 1-1-2 19:16 (2:4, 1:4, 5:5, 11:3)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-3 16:20 (2:5, 3:5, 8:5, 3:5)
Karlovy Vary, Draci - 1-0-1 13:14 (3:6, 10:8)
Kladno, AFC Celtic - 1-0-1 15:15 (7:5, 8:10)
Kladno, SK - 0-0-2 8:13 (4:6, 4:7)
Kolín, SKP - 0-0-2 9:16 (4:5, 5:11)
Liberec, Alfa - 0-0-2 11:22 (3:13, 8:9)
Liberec, Andy - 1-0-3 22:36 (6:2, 6:13, 2:12, 8:9)
Liberec, Slavia TU - 1-0-3 17:21 (3:4, 3:6, 10:6, 1:5)
Mělník, Olympik - 0-1-3 11:27 (1:9, 5:5, 2:8, 3:5)
Mělník, Olympik B - 0-1-1 6:12 (5:5, 1:7)
Mnichovo hradiště, FC - 1-1-0 17:11 (8:2, 9:9)
Plzeň, Indoss - 0-1-7 19:60 (1:9, 2:4, 0:9, 9:15, 3:3, 1:9, 0:5, 3:6)
Praha, Klokani Vršovice - 1-1-4 16:37 (6:6, 4:1, 5:7, 1:8, 0:8, 0:7)
Praha, Kmochův odkaz - 0-0-2 7:14 (3:9, 4:5)
Praha, Letňany Rohožník - 0-1-1 4:7 (1:4, 3:3)
Praha, Selp - 3-0-1 21:12 (7:3, 5:3, 2:4, 7:2)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Rakovník, Atlantic - 1-0-1 17:12 (10:3, 7:9)
Slaný, Čechie - 1-1-2 24:26 (4:7, 8:10, 9:6, 3:3)
Sokolov, Materia - 0-0-2 7:12 (4:6, 3:6)
Tábor, K-Pedros - 2-0-2 14:17 (3:7, 4:3, 2:3, 5:4)
Turnov, Dalmach - 1-0-1 10:12 (4:9, 6:3)
Ústí n/L, 1.HFC - 2-0-2 23:21 (8:5, 1:6, 9:4, 5:6)

PLZEŇ, SOKOL NOVÁ HOSPODA
Benešov, Arsenal - 4-2-8 52:72 (6:3, 2:4, 4:3, 2:7, 4:3, 3:5, 2:7, 3:5, 4:6, 8:3, 1:11, 5:5, 5:5, 3:5)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 17:5 (4:2, 13:3)
České Budějovice, Gong - 1-0-1 11:13 (8:5, 3:8)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-7 33:66 (4:11, 4:7, 2:4, 4:6, 6:5, 6:9, 2:17, 5:7)
Cheb, Car system - 1-2-5 26:40 (8:6, 3:6, 3:3, 2:6, 3:3, 1:7, 4:5, 2:4)
Cheb, SFK - 2-0-0 16:8 (7:5, 9:3)
Kadaň, Rose - 1-0-3 24:31 (4:6, 6:3, 6:13, 8:9)
Karlovy Vary, Aston Villa - 3-3-2 40:34 (5:8, 5:5 6:10, 2:2, 4:1, 8:8, 5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 3-0-1 31:22 (8:6, 8:6, 9:3, 6:7)
Kladno, SK - 4-1-7 60:61 (6:7, 3:8, 6:2, 7:7, 13:7, 10:3, 4:7, 1:4, 6:2, 1:7, 0:3, 3:4)
Klobuky, KLC - 5-0-1 31:18 (2:1, 10:3, 5:7, 6:3, 2:1, 6:3)
Liberec, Alfa - 0-0-2 4:24 (1:12, 3:12)
Litvínov, Rusaco - 2-1-1 16:13 (2:1, 4:4, 7:3, 3:5)
Mladá Boleslav, Botafogo - 4-0-2 28:23 (3:4, 4:2, 4:6, 5:3, 7:6, 5:2)
Mnichovo hradiště, FC - 0-2-2 21:29 (5:5, 5:5, 4:8, 7:11)
Písek, Platan - 0-0-2 7:14 (3:8, 4:6)
Plzeň, Elfetex - 8-0-2 48:31 (7:1, 5:4, 3:1, 9:3, 4:1, 3:8, 5:7, 3:2, 6:2, 3:2)
Plzeň, Indoss - 2-2-4 35:42 (4:7, 3:1, 4:4, 5:5, 9:3, 2:3, 3:10, 5:9)
Praha, Čechie - 3-1-0 21:13 (6:4, 5:0, 6:5, 4:4)
Praha, Kodymka - 3-0-1 21:11 (7:3, 5:6, 6:0, 3:2)
Praha, Letňany - 1-1-10 27:74 (2:9, 1:5, 1:5, 2:5, 0:6, 0:9, 4:7, 4:2, 6:6, 2:7, 3:4, 2:9)
Praha, Lucky penguins - 2-1-1 37:13 (6:6, 21:1, 6:0, 4:6)
Praha, Pohoda - 2-0-2 16:14 (2:3, 5:0, 2:6, 7:5)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-0-2 19:14 (6:1, 4:1, 3:4, 6:8)
Praha, Vojenské lesy - 2-1-3 19:29 (5:2, 3:3, 1:6, 2:9, 4:3, 4:6)
Příbram, Geodetické sdružení - 3-1-2 26:26 (2:5, 1:14, 6:1, 7:3, 2:2, 8:1)
Rakovník, Atlantic - 0-1-5 10:37 (3:7, 2:9, 0:7, 3:3, 0:3, 2:8)
Slaný, Čechie - 3-1-2 25:29 (5:3, 4:4, 2:3, 4:2, 8:4, 2:13)
Slaný, Sparta - 4-1-1 36:20 (7:3, 4:7, 6:5, 5:2, 2:2, 12:1)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 15:17 (2:10, 3:7, 5:0, 5:0)

PORUBA, ČEPO
Bakov n/J, TS - 2-0-0 9:6 (4:2, 5:4)
Benešov, Santa Fe - 2-0-0 20:7 (13:4, 7:3)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-0 12:4 (7:4, 5:0)
Cheb, Ajax - 1-0-1 9:6 (2:4, 7:2)
Kladno, SK - 1-1-0 8:3 (3:3, 5:0)
Liberec, Alfa - 2-0-0 7:4 (3:2, 4:2)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 9:5 (4:2, 5:3)
Opava, Ferram - 1-1-0 6:3 (0:0, 6:3)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 14:8 (6:2, 8:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 10:7 (3:2, 7:5)
Písek, Platan - 1-1-0 9:5 (2:2, 7:3)
Praha, Letňany - 0-1-1 5:6 (2:3, 3:3)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-0-1 7:5 (2:5, 0:5)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 9:5 (4:2, 5:3)
Zlín, Ajax B - 0-0-2 3:9 (3:4, 0:5)

PRAHA, BOHEMIANS
Bakov n/J, TS - 0-1-1 3:8 (2:2, 1:6)
Benešov, Arsenal - 0-0-2 7:22 (4:12, 3:10)
Brno, Dino - 0-0-2 8:18 (3:7, 5:11)
Brno, Lazio - 1-0-1 9:9 (3:5, 6:4)
České Budějovice, Bohemia - 1-0-1 18:15 (12:7, 6:8)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 14:13 (10:4, 4:9)
Hradec Králové, Nemesis - 2-0-0 13:5 (9:3, 4:2)
Liberec, Alfa - 2-0-0 12:6 (7:6, 5:0)
Nové Město na Moravě, Hekto - 0-1-1 5:6 (3:3, 2:3)
Opava, Ferram - 1-1-0 14:6 (10:2, 4:4)
Ostrava, Man - 1-0-1 6:4 (0:3, 6:1)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 5:11 (5:8, 0:3)
Písek, Platan - 1-0-1 10:11 (8:4, 2:7)
Praha, Letňany - 0-1-1 6:7 (3:3, 3:4)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 10:3 (6:2, 4:1)

PRAHA, ČECHIE ZM
Benešov, Arsenal - 0-2-2 14:20 (5:5, 3:5, 2:6, 4:4)
Borek, TJ - 0-0-2 8:18 (3:11, 5:7)
český Krumlov, Adamíček - 0-0-4 20:34 (9:10, 3:6, 0:5, 8:13)
Karlovy Vary, Aston Villa - 1-0-3 27:30 (14:4, 0:5, 8:9, 5:12)
Kladno, SK - 3-0-1 23:18 (8:3, 5:3, 5:2, 5:10)
Klobuky, KLC - 3-0-1 26:24 (7:2, 9:4, 7:4, 3:14)
Liberec, Alfa - 0-0-2 4:15 (1:11, 3:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 0-0-2 8:19 (5:9, 3:10)
Písek, Platan - 1-0-1 11:10 (8:3, 3:7)
Plzeň, Elfetex - 1-1-0 7:5 (4:4, 3:1)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 0-1-3 13:21 (4:6, 0:5, 5:6, 4:4)
Praha, Kodymka - 1-0-3 24:25 (14:3, 0:5, 6:9, 4:8)
Praha, Letňany - 0-0-2 3:6 (0:1, 3:5)
Praha, Lucky penguins - 2-1-1 25:26 (6:3, 8:5, 4:4, 7:14)
Praha, Pohoda - 1-0-1 5:9 (5:4, 0:5)
Praha, Vojenské lesy - 0-0-2 6:11 (4:5, 2:6)
Slaný, Sparta - 1-0-3 17:24 (6:2, 7:10, 0:5, 4:7)

PRAHA, DAMNED
Benešov, Santa Fe - 18:3 (14:3, 4:0)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-0 9:6 (4:2, 5:4)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 5:10 (2:4, 3:6)
Cheb, Ajax - 2-0-0 13:3 (5:2, 8:1)
Kladno, SK - 1-0-1 7:5 (2:3, 5:2)
Liberec, Alfa - 1-0-1 4:8 (4:3, 0:5)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 10:4 (7:2, 3:2)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 6:6 (2:1, 4:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-0 16:7 (11:2, 5:5)
Praha, Konflikt - 2-0-0 18:1 (9:1, 9:0)
Písek, Platan - 2-0-0 8:2 (3:1, 5:1)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-1-0 6:5 (3:3, 3:2)
Zlín, Ajax B - 2-0-0 11:2 (5:2, 6:0)

PRAHA, KLOKANI VRŠOVICE
Bakov n/J, TS - 4-0-2 25:22 (1:7, 5:1, 3:2, 4:3, 8:3, 4:6)
Benešov, Arsenal - 4-1-3 54:45 (7:4, 6:3, 6:2, 7:11, 8:9, 5:6, 3:3, 12:7)
Františkovy lázně, FT - 2-0-0 15:3 (9:1, 6:2)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-3 28:28 (5:6, 6:12, 11:3, 6:7)
Karlovy Vary, Draci - 2-0-0 15:8 (7:3, 8:5)
Kladno, Celtic AFC - 1-1-0 20:8 (14:2, 6:6)
Kolín, SKP - 2-0-0 18:10 (11:4, 7:6)
Liberec, Alfa - 3-0-1 20:11 (8:2, 2:5, 5:4, 5:0)
Liberec, Andy - 4-0-0 33:17 (9:3, 5:3, 12:5, 7:6)
Liberec, Slavia TU - 4-0-0 32:7 (5:3, 11:1, 5:2, 11:1)
Mělník, Olympik - 1-2-3 22:29 (4:4, 3:8, 2:2, 5:6, 4:1, 4:8)
Mělník, Olympik B - 2-0-0 13:7 (6:4, 7:3)
Plzeň, Indoss - 2-0-4 20:28 (4:3, 2:7, 3:5, 4:7, 2:3, 5:3)
Plzeň, Protec - 4-1-1 37:16 (6:6, 1:4, 7:5, 8:1, 8:0, 7:0)
Praha, Kmochův odkaz - 2-0-2 26:22 (3:8, 5:6, 7:5, 11:3)
Praha, Selp - 2-1-1 24:25 (5:11, 6:3, 5:5, 8:6)
Slaný, Čechie - 5-0-1 36:21 (10:4, 6:10, 7:2, 2:1, 7:1, 4:3)
Sokolov, Materia - 4-0-0 40:11 (16:4, 9:0, 8:2, 7:5)
Tábor, K-Pedros - 3-0-3 20:22 (1:4, 3:6, 1:4, 6:5, 3:2, 6:1)
Turnov, Dalmach - 2-0-0 15:6 (11:4, 4:2)
Ústí n/L, 1.HFC - 2-0-2 28:20 (12:3, 2:4, 6:4, 8:9)

PRAHA, KMOCHŮV ODKAZ
Bakov n/J, TS - 3-0-1 18:11 (4:7, 6:1, 2:1, 6:2)
Benešov, Arsenal - 1-0-3 19:25 (2:7, 10:6, 3:6, 4:6)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-1 14:12 (6:9, 8:3)
Kolín, SKP - 2-0-0 10:7 (4:2, 6:5)
Liberec, Alfa - 0-0-2 8:23 (5:6, 3:17)
Liberec, Andy - 0-0-2 8:17 (2:7, 6:10)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 12:18 (6:10, 6:8)
Mělník Olympik - 0-1-3 13:36 (6:8, 2:2, 2:11, 3:15)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 7:14 (5:7, 2:7)
Plzeň, Motáček - 2-0-0 14:7 (9:3, 5:4)
Praha, Selp - 0-0-2 5:11 (5:6, 0:5)
Praha, Terasy - 2-0-2 22:26 (8:3, 6:5, 5:7, 3:11)
Slaný, Čechie - 2-0-0 14:10 (9:6, 5:4)
Sokolov, Materia - 1-0-3 26:34 (9:1, 5:10, 5:15, 7:8)
Tábor, K-Pedros - 0-0-4 10:25 (4:8, 1:3, 2:6, 3:8)
Ústí nad Labem, 1.HFC - 2-0-0 21:6 (8:5, 13:1)

PRAHA, KODYMKA
Benešov, Arsenal - 1-0-3 23:41 (5:4, 6:9, 9:12, 3:16)
Borek, TJ - 2-0-0 25:8 (6:5, 19:3)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-3 19:41 (4:7, 4:17, 8:7, 3:10)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-1-1 29:38 (4:20, 8:8, 10:7, 7:3)
Kladno, SK - 0-0-4 20:35 (3:9, 9:10, 4:6, 4:10)
Klobuky, KLC - 2-0-2 23:16 (8:3, 5:0, 5:7, 5:6)
Liberec, Alfa - 1-0-1 11:22 (4:16, 7:6)
Mladá Boleslav, Botafogo - 1-0-1 9:12 (3:7, 6:5)
Písek, Platan - 1-0-1 10:15 (5:0, 5:15)
Plzeň, Elfetex - 0-0-2 8:15 (3:6, 5:9)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-0-3 11:21 (3:7, 6:5, 0:6, 2:3)
Praha, Čechie - 3-0-1 25:24 (3:14, 5:0, 9:6, 8:4)
Praha, Letňany - 0-0-2 2:21 (1:10, 1:11)
Praha, Lucky penguins - 1-1-2 17:16 (4:4, 8:1, 5:6, 0:5)
Praha, Pohoda - 0-0-2 16:19 (8:9, 8:10)
Praha, Vojenské lesy - 0-0-2 6:16 (2:8, 4:8)
Slaný, Sparta - 1-0-3 22:31 (3:8, 7:3, 7:9, 5:11)

PRAHA, KONFLIKT
Benešov, Santa Fe - 1-0-1 7:9 (5:3, 2:6)
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 7:15 (3:7, 4:8)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 5:12 (4:5, 1:7)
Cheb, Ajax - 0-0-2 6:14 (1:5, 5:9)
Kladno, SK - 1-0-1 7:10 (1:8, 6:2)
Liberec, Alfa - 0-1-1 5:7 (2:2, 3:5)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-0-1 8:9 (3:7, 5:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 0:11 (0:6, 0:5)
Pardubice, torf-este - 1-0-1 9:8 (6:4, 3:4)
Písek, Platan - 1-0-1 5:5 (5:3, 0:2)
Praha, Damned - 0-0-2 1:18 (1:9, 0:9)
Ústí n/L, Sampdoria - 1-0-1 4:9 (1:8, 3:1)
Zlín, Ajax B - 0-0-2 2:8 (2:3, 0:5)

PRAHA, LETŇANY ROHOŽNÍK
Bakov n/J, TS - 1-0-3 15:15 (8:2, 3:5, 1:4, 3:4)
Benešov, Arsenal - 6-3-7 67:65 (5:7 3:3, 5:0, 3:3, 5:1, 2:5, 7:4, 4:4, 7:9, 6:1, 4:3, 3:5, 4:2, 5:8, 2:4, 2:6)
Benešov, Santa Fe - 0-2-0 8:8 (4:4, 4:4)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Dino - 1-0-1 7:8 (6:1, 1:7)
Brno, Lazio - 0-1-1 9:11 (6:6, 3:5)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-2 20:12 (1:2, 6:5, 9:0, 4:5)
České Budějovice, Gong - 1-0-1 10:7 (8:3, 2:4)
Český Krumlov, Adamíček - 4-1-3 45:29 (11:2, 5:6, 3:3, 7:1, 3:8, 2:3, 9:6, 5:0)
Hradec Králové, Nemesis - 2-0-0 10:3 (3:0, 7:3)
Cheb, Car system - 2-3-7 37:42 (3:3, 1:3, 16:1, 2:5, 1:0, 1:3, 2:2, 2:4, 4:5, 1:7, 4:4, 0:5)
Cheb, SFK - 2-0-0 10:5 (4:2, 6:3)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-1 10:10 (6:4, 4:6)
Kadaň, Rose - 3-1-0 21:16 (3:3, 7:4, 4:3, 7:6)
Karlovy Vary, Aston Villa - 4-1-1 29:16 (7:5, 4:5, 4:4, 4:2, 5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 2-1-1 19:11 (5:0, 9:5, 2:2, 3:4)
Kladno, SK - 7-2-5 60:47 (3:1, 3:5, 6:2, 8:1, 6:1, 8:6, 2:2, 5:2, 2:3, 6:5, 2:8, 2:3, 4:4, 3:6)
Klobuky, KLC - 4-0-0 35:6 (5:1, 13:2, 5:1, 12:2)
Liberec, Alfa - 4-0-0 19:6 (3:2, 10:2, 3:0, 3:2)
Litvínov, Rusaco - 4-0-0 17:9 (4:1, 2:1, 5:3, 6:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 3-0-1 18:13 (5:6, 2:1, 7:5, 4:1)
Mnichovo hradiště, FC - 3-1-2 32:27 (3:5, 7:10, 5:3, 7:4, 6:1, 4:4)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-1-1 11:8 (3:1, 0:0, 6:4, 2:3)
Opava, Ferram - 2-1-1 19:16 (4:4, 3:4, 5:4, 7:4)
Ostrava, Man - 1-0-1 6:4 (2:3, 4:1)
Pardubice, ESTE - 1-1-0 9:6 (3:3, 6:3)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-2-0 15:10 (1:1, 5:5, 4:3, 5:1)
Písek, Platan - 3-1-2 26:26 (3:2, 7:7, 8:5, 1:5, 5:3, 2:4)
Plzeň, Elfetex - 7-0-1 37:19 (4:0, 6:2, 5:4, 6:2, 5:2, 4:5, 3:1, 4:3)
Plzeň, Indoss - 3-1-6 30:49 (3:4, 6:6, 4:1, 3:6, 1:2, 4:2, 2:11, 5:4, 1:8, 1:5)
Plzeň, Motáček - 1-1-0 7:4 (3:3, 4:1)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 10-1-1 74:27 (9:2, 5:1, 5:1, 5:2, 6:0, 9:0, 7:4, 2:4, 6:6, 7:2, 9:2, 4:3)
Poruba, Čepo - 1-1-0 6:5 (3:2, 3:3)
Praha, Bohemians - 1-1-0 7:6 (3:3, 4:3)
Praha, Čechie - 2-0-0 6:3 (1:0, 5:3)
Praha, Kodymka - 2-0-0 21:2 (10:1, 11:1)
Praha, Lucky penguins - 2-0-0 13:9 (7:5, 6:4)
Praha, Pohoda - 2-0-0 15:6 (7:1, 8:5)
Praha, Selp - 0-0-2 7:11 (3:5, 4:6)
Praha, Viktoria Žižkov B - 2-1-1 13:12 (2:5, 2:2, 4:1, 5:4)
Praha, Vojenské lesy - 4-0-2 28:19 (6:3, 5:1, 2:5, 5:10, 5:0, 5:0)
Prachatice, Háječek - 2-0-0 18:4 (11:1, 7:3)
Příbram, Geodetické sdružení - 3-1-2 43:32 (5:5, 8:4, 13:6, 9:5, 3:5, 5:7)
Rakovník, Atlantic - 2-1-5 28:43 (3:3, 7:6, 1:10, 4:5, 2:4, 2:6, 7:3, 2:6)
Slaný, Čechie - 1-0-5 28:40 (5:0, 8:9, 2:5, 3:6, 7:9, 3:11)
Slaný, Sparta - 3-1-0 20:10 (1:0, 5:0, 9:9, 5:1)
Ústí n/L, 1.HFC - 0-0-2 5:15 (3:5, 2:10)
Ústí n/L, Combix - 2-0-2 15:8 (3:5, 2:3, 5:0, 5:0)
Ústí n/l, Sampdoria - 1-1-0 7:2 (2:2, 5:0)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 13:3 (7:2, 6:1)
Zlín, Ajax B - 1-1-0 7:1 (1:1, 6:0)

PRAHA, LUCKY PENGUINS
Benešov, Arsenal - 1-0-3 12:25 (4:6, 1:7, 6:5, 1:7)
Borek, TJ - 2-0-0 26:6 (11:4, 15:2)
Český Krumlov, Adamíček - 2-0-2 31:28 (10:6, 6:8, 5:3, 10:11)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-1-1 26:13 (14:2, 0:5, 9:3, 3:3)
Kladno, SK - 1-0-3 19:23 (3:5, 5:6, 7:6, 4:6)
Klobuky, KLC - 3-1-0 22:16 (9:5, 5:4, 6:5, 2:2)
Liberec, Alfa - 0-0-2 3:12 (2:5, 1:7)
Mladá Boleslav, Botafogo - 0-0-2 4:13 (1:9, 3:4)
Písek, Platan - 1-1-0 11:9 (6:4, 5:5)
Plzeň, Elfetex - 0-1-1 3:6 (1:4, 2:2)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-1-2 13:37 (6:6, 1:21, 0:6, 6:4)
Praha, Čechie - 1-1-2 26:25 (3:6, 5:8, 4:4, 14:7)
Praha, Kodymka - 2-1-1 16:17 (4:4, 1:8, 6:5, 5:0)
Praha, Letňany - 0-0-2 9:13 (5:7, 4:6)
Praha, Pohoda - 0-0-2 5:11 (2:3, 3:8)
Praha, Vojenské lesy - 0-0-2 2:15 (0:5, 2:10)
Slaný, Sparta - 2-0-2 14:15 (5:3, 6:2, 1:7, 2:3)

PRAHA, POHODA
Benešov, Arsenal - 0-0-4 15:26 (4:6, 3:4, 3:5, 5:11)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 23:5 (8:3, 15:2)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-3 15:25 (4:9, 6:3, 2:5, 3:8)
Cheb, 1.SFK - 1-0-1 7:10 (5:4, 2:6)
Karlovy Vary, Aston Villa - 1-0-3 24:28 (6:3, 4:6, 5:7, 9:12)
Kladno, SK - 1-1-2 22:29 (5:3, 5:5, 3:4, 9:17)
Klobuky, KLC - 2-0-2 15:21 (4:1, 5:4, 4:7, 2:9)
Liberec, Alfa - 0-0-2 3:17 (1:14, 2:3)
Litvínov, Rusaco - 1-0-1 9:6 (2:3, 7:3)
Mladá Boleslav, Botafogo - 1-0-3 8:23 (4:3, 3:7, 1:6, 0:7)
Plzeň, Elfetex - 2-0-2 12:13 (5:1, 2:5, 4:3, 1:4)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-2 14:16 (3:2, 0:5, 6:2, 5:7)
Praha, Čechie - 1-0-1 9:5 (4:5, 5:0)
Praha, Kodymka - 2-0-0 19:16 (9:8, 10:8)
Praha, Letňany - 0-0-2 6:15 (1:7, 5:8)
Praha, Lucky penguins - 2-0-0 11:5 (3:2, 8:3)
Praha, Vojenské lesy - 0-0-4 12:24 (6:7, 1:7, 3:6, 2:4)
Slaný, Sparta - 2-1-1 25:24 (6:7, 8:8, 5:4, 6:5)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 8:17 (6:11, 2:6)

PRAHA, SELP VYSOČANY
Bakov n/J, TS - 2-0-0 13:4 (5:1, 8:3)
Benešov, Arsenal - 4-0-2 42:27 (1:4, 8:1, 9:2, 7:10, 6:5, 11:5)
Františkovy lázně, FT - 2-0-2 27:16 (6:7, 0:5, 7:3, 14:1)
Jindřichův Hradec, K-sport - 3-2-1 43:31 (12:5, 4:4, 6:6, 2:6, 7:3, 12:7)
Karlovy Vary, Draci - 2-0-0 27:3 (12:3, 15:0)
Kladno, SK - 1-0-1 7:5 (5:1, 2:4)
Liberec, Alfa - 2-0-2 21:22 (4:8, 7:8, 4:2, 6:4)
Mělník, Olympik - 2-0-2 22:22 (3:4, 6:8, 4:2, 9:8)
Mnichovo hradiště, FC - 1-0-1 13:16 (12:6, 1:10)
Plzeň, Indoss - 2-0-2 19:25 (6:5, 4:7, 3:11, 6:2)
Plzeň, Motáček - 1-0-3 12:21 (3:5, 3:7, 4:2, 2:7)
Praha, Kmochův odkaz - 2-0-0 11:5 (6:5, 5:0)
Praha, Letňany Rohožník - 2-0-0 11:7 (6:4, 5:3)
Praha, Terasy - 1-1-2 25:24 (11:5, 3:6, 5:5, 6:8)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Rakovník, Atlantic - 1-0-1 20:16 (14:8, 6:8)
Slaný, Čechie - 1-1-2 21:22 (4:7, 5:5, 5:6, 7:4)
Sokolov, Materia - 1-1-0 12:8 (7:3, 5:5)
Tábor, Los Pedros - 2-0-0 13:9 (8:5, 5:4)
Ústí n/L, 1.HFC - 6-0-0 60:31 (7:6, 10:8, 13:3, 16:5, 5:2, 9:7)

PRAHA, VIKTORIA ŽIŽKOV B
Benešov, Arsenal - 2-0-2 21:26 (6:4, 6:4, 7:8, 2:10)
České Budějovice, Gong - 0-1-1 7:12 (3:8, 4:4)
Cheb, Car system - 0-0-2 2:23 (1:9, 1:14)
Karlovy Vary, Draci - 2-0-2 23:21 (3:5, 5:4, 8:3, 7:9)
Kladno, SK - 0-1-1 6:9 (2:5, 4:4)
Mnichovo hradiště, FC - 1-1-2 10:22 (7:5, 1:10, 1:1, 1:6)
Plzeň, Elfetex - 2-0-0 13:9 (9:7, 4:2)
Plzeň, Indoss - 1-1-2 16:21 (1:5, 8:7, 3:5, 4:4)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-2 14:19 (1:6, 1:4, 8:6, 4:3)
Praha, Letňany - 1-1-2 12:13 (5:2, 2:2, 4:5, 1:4)
Praha, Vojenské lesy - 0-1-1 12:19 (7:7, 5:12)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-0-0 11:6 (4:2, 7:4)
Rakovník, Atlantic - 1-2-1 14:14 (1:1, 6:6, 3:2, 4:5)
Slaný, Čechie - 0-0-4 19:34 (3:11, 7:9, 5:7, 4:7)

PRAHA, VOJENSKÉ LESY
Benešov, Arsenal - 2-2-4 24:39 (6:6, 4:4, 3:9, 1:6, 3:2, 7:2, 0:5, 0:5)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 17:4 (11:4, 6:0)
České Budějovice, Gong - 1-1-0 12:10 (6:4, 6:6)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-4 15:21 (3:4, 6:8, 2:4, 4:5)
Cheb, 1.SFK - 0-2-0 9:9 (6:6, 3:3)
Cheb, Car system - 1-0-3 10:22 (10:5, 0:7, 0:5, 0:5)
Jindřichův Hradec, K-sport - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Karlovy Vary, Aston Villa - 1-1-2 22:24 (8:8, 3:6, 8:6, 3:4)
Karlovy Vary, Draci - 0-0-2 9:13 (5:8, 4:5)
Kladno, SK - 1-0-5 11:28 (2:6, 4:2, 2:3, 3:7, 0:5, 0:5)
Klobuky, KLC - 1-0-3 18:29 (6:7, 5:9, 3:10, 4:3)
Liberec, Alfa - 1-0-1 11:11 (4:6, 7:5)
Litvínov, Rusaco - 0-0-2 8:10 (5:6, 3:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 0-0-4 16:28 (6:7, 5:6, 4:13, 1:2)
Mnichovo hradiště, FC - 2-0-2 13:18 (6:5, 7:3, 0:5, 0:5)
Plzeň, Elfetex - 2-0-2 22:17 (3:4, 9:3, 5:4, 5:6)
Plzeň, Indoss - 0-0-4 3:22 (1:8, 2:4, 0:5, 0:5)
Plzeň, Motáček - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 3-1-2 29:19 (2:5, 3:3, 6:1, 9:2, 6:4, 3:4)
Praha, Čechie - 2-0-0 11:6 (5:4, 6:2)
Praha, Kodymka - 2-0-0 16:6 (8:2, 8:4)
Praha, Letňany Rohožník - 2-0-4 19:28 (3:6, 1:5, 10:5, 5:2, 0:5, 0:5)
Praha, Lucky penguins - 2-0-0 15:2 (5:0, 10:2)
Praha, Pohoda - 4-0-0 24:12 (7:6, 7:1, 6:3, 4:2)
Praha, Selp - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Praha, Viktoria Žižkov B - 1-1-0 19:12 (12:5, 7:7)
Rakovník, Atlantic - 0-1-3 7:20 (2:5, 5:5, 0:5, 0:5)
Slaný, Čechie - 1-0-1 9:11 (5:4, 4:7)
Slaný, Sparta - 1-1-2 20:23 (9:7, 4:4, 2:5, 5:7)
Ústí n/L, 1.HFC - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Ústí n/L, Combix - 0-1-1 6:17 (0:11, 6:6)

PRAHA, WIZARDS DDM
Hradiště, Herd - 1-1-0 15:8 (7:7, 8:1)
Chomutov, Baník - 1-1-0 12:11 (6:6, 6:5)
Chotěboř, Boca - 0-1-1 2:7 (1:1, 1:6)
Jablonec n/N, GMM - 1-0-1 7:14 (6:5, 1:9)
Kadaň, Betis - 1-0-1 7:7 (3:4, 4:3)
Kladno, SK - 1-0-1 5:6 (0:6, 5:0)
Liberec, Zlej se(n) - 0-2-0 8:8 (5:5, 3:3)
Mělník, Olympik - 0-0-2 5:11 (4:6, 1:5)
Mladá Boleslav, Malibu - 1-0-1 9:8 (5:3, 4:5)
Plzeň, Jerigo - 0-1-1 2:5 (1:4, 1:1)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 9:6 (6:5, 3:1)

PRACHATICE, NEUK HÁJEČEK
Bakov n/J, TS - 0-0-2 7:25 (5:13, 2:12)
Benešov, Arsenal - 1-0-1 10:11 (5:11, 5:0)
Brno, Dino - 0-0-2 4:11 (2:7, 2:4)
Brno, Lazio - 0-0-2 4:17 (3:15, 1:2)
České Budějovice, Bohemia - 0-0-2 6:19 (2:8, 4:11)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 5:12 (3:4, 2:8)
Hradec Králové, Nemesis - 0-0-2 7:14 (4:6, 3:8)
Liberec, Alfa - 0-1-1 7:12 (2:7, 5:5)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-0-1 14:25 (6:3, 8:22)
Opava, Ferram - 0-0-2 5:19 (0:5, 5:14)
Ostrava, Man - 1-0-1 5:5 (0:5, 5:0)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-0 15:6 (6:2, 9:4)
Písek, Platan - 0-0-2 5:22 (3:13, 2:9)
Praha, Bohemians - 0-0-2 3:10 (2:6, 1:4)
Praha, Letňany - 0-0-2 4:18 (1:11, 3:7)

PŘÍBRAM, FC '83
Benešov, Arsenal - 0-0-2 4:17 (3:9, 1:8)
Hradec Králové, UFA - 0-0-2 11:22 (8:9, 3:13)
Kadaň, United - 0-1-1 4:7 (2:5, 2:2)
Kladno, SK - 0-0-2 4:22 (3:16, 1:6)
Liberec, Alfa - 0-0-2 7:32 (3:8, 4:24)
Liberec, Andy - 0-0-2 10:46 (4:16, 6:30)
Litoměřice, Radobýl - 1-0-1 5:32 (5:3, 0:29)
Mělník, Olympik - 1-0-1 13:15 (6:5, 7:10)
Slaný, Čechie - 1-0-1 10:11 (4:7, 6:4)
Turnov, Dalmach - 1-0-1 12:10 (6:3, 6:7)

PŘÍBRAM, GEODETICKÉ SDRUŽENÍ
Benešov, Arsenal - 3-1-2 23:22 (4:2, 3:3, 1:3, 3:5, 6:4, 6:5)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 6:26 (2:17, 4:9)
Cheb, Bohemia - 0-0-4 18:46 (4:12, 5:10, 1:15, 8:9)
Cheb, SFK - 0-0-2 13:22 (9:11, 4:11)
Kadaň, Rose - 1-1-2 22:22 (2:3, 5:5, 7:4, 8:10)
Karlovy Vary, Aston Villa - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Karlovy Vary, Draci - 0-0-2 10:20 (7:12, 3:8)
Kladno, SK - 1-0-5 26:43 (7:4, 4:14, 3:8, 5:6, 2:4, 5:7)
Litvínov, Rusaco - 0-2-0 10:10 (6:6, 4:4)
Mladá Boleslav, Botafogo - 1-1-0 12:8 (7:3, 5:5)
Mnichovo hradiště, FC - 0-1-1 4:8 (3:3, 1:5)
Plzeň, Elfetex - 4-0-2 29:25 (4:3, 4:9, 5:1, 6:3, 4:2, 6:7)
Plzeň, Indoss - 2-0-4 33:37 (4:3, 3:4, 16:6, 3:7, 4:7, 3:10)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-1-3 26:26 (5:2, 14:1, 1:6, 3:7, 2:2, 1:8)
Praha, Letňany - 2-1-3 32:43 (5:5, 4:8, 6:13, 5:9, 5:3, 7:5)
Praha, Viktoria Žižkov B - 0-0-2 6:11 (2:4, 4:7)
Rakovník, Atlantic - 1-1-2 24:28 (5:5, 5:6, 7:12, 7:5)
Slaný, Čechie - 1-0-3 14:35 (9:7, 1:12, 4:7, 0:9)
Ústí n/L, Combix - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

PŘÍBRAM, ISŠ
Benešov, Arsenal - 2-0-0 14:7 (9:4, 5:3)
Hradiště, Herd - 1-1-0 8:7 (3:3, 5:4)
Chotěboř, Boca - 2-0-0 11:8 (5:3, 6:5)
Jablonec n/S, GMM - 1-0-1 15:15 (6:9, 9:6)
Kadaň, Betis - 1-1-0 12:7 (8:3, 4:4)
Litoměřice, Gardenline - 1-1-0 11:6 (5:0, 6:6)
Mělník, Olympik - 1-0-1 12:14 (2:8, 10:6)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-1-1 11:16 (4:9, 7:7)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 14:6 (7:2, 7:4)
Turnov, Dalmach - 1-0-1 10:11 (4:3, 6:8)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 10:8 (1:5, 9:3)

RAKOVNÍK, ATLANTIK
Benešov, Arsenal - 3-0-5 25:34 (5:7, 1:2, 5:3, 3:2, 5:2, 1:4, 5:9, 0:5)
České Budějovice, Gong - 0-0-2 6:13 (2:4, 4:9)
Cheb, Car system - 1-0-5 23:31 (2:6, 5:6, 8:4, 4:5, 1:6, 3:4)
Cheb, SFK - 1-0-1 28:13 (3:8, 25:5)
Jindřichův Hradec, K-sport - 0-1-1 9:16 (6:6, 3:10)
Kadaň, Rose - 2-0-0 16:10 (8:7, 8:3)
Karlovy Vary, Draci - 3-1-0 36:15 (14:2, 8:8, 7:2, 7:3)
Kladno, SK - 3-1-2 25:35 (8:6, 4:3, 6:2, 2:2, 5:13, 0:9)
Mnichovo hradiště, FC - 1-3-2 30:31 (6:6, 5:6, 6:3, 1:4, 4:4, 8:8)
Plzeň, Elfetex - 4-0-0 29:8 (12:3, 9:1, 3:1, 5:3)
Plzeň, Indoss - 2-1-5 31:35 (6:2, 9:3, 1:3, 4:4, 3:4, 5:8, 3:6, 0:5)
Plzeň, Motáček - 1-0-1 12:17 (9:7, 3:10)
Plzeň, Nová hospoda - 5-1-0 37:10 (7:3, 9:2, 7:0, 3:3, 8:2, 3:0)
Praha, Letňany Rohožník - 5-1-2 43:28 (3:3, 6:7, 10:1, 5:4, 6:2, 4:2, 6:2, 3:7)
Praha, Selp - 1-0-1 16:20 (8:6, 8:14)
Praha, Viktoria Žižkov B - 1-2-1 14:14 (1:1, 6:6, 5:4,2 :3)
Praha, Vojenské lesy - 3-1-0 20:7 (5:5, 5:2, 5:0, 5:0)
Příbram, Geodetické sdružení - 2-1-1 28:24 (5:5, 6:5, 12:7, 5:7)
Slaný, Čechie - 4-1-1 44:35 (7:4, 10:8, 4:5, 7:5, 9:6, 7:7)
Ústí n/L, 1.HFC - 0-0-2 8:18 (5:9, 3:9)

RVÁČOV, GEODET
Bílovec, Hi-tec - 1-0-1 5:4 (1:2, 4:2)
Brno, 3P Bosonohy - 3-0-1 37:19 (4:9, 9:4, 13:3, 11:3)
Brno, Harnach - 3-0-3 24:32 (3:9, 4:2, 5:8, 7:5, 4:3, 1:5)
Brno, Helas - 1-0-1 8:11 (7:4, 1:7)
Brno, Královo pole - 3-0-1 25:13 (4:9, 11:4, 5:0, 5:0)
Brno, Tomson - 1-0-1 11:12 (8:6, 3:6)
Frenštát p/R, Megas - 0-1-1 11:17 (7:7, 4:10)
Hlinsko, Arsenal - 2-0-2 26:29 (6:5, 8:10, 2:7, 10:7)
Hlinsko, Dekora - 0-0-2 9:18 (5:10, 4:8)
Hradec Králové, AC - 1-0-3 15:24 (2:5, 1:7, 8:5, 4:7)
Choceň, Gillotina - 0-2-2 15:24 (5:5, 2:2, 7:8, 1:9)
Ivančice, Templář - 1-1-0 10:5 (3:3, 7:2)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 14:4 (5:2, 9:2)
Opava, Ferram - 3-0-1 27:21 (2:7, 6:4 7:4, 12:6)
Ostrava, IFT B - 0-0-2 5:19 (3:11, 2:8)
Ostrava, Mikeska B - 2-1-1 19:8 (3:3, 5:0, 10:2 1:3)
Ostrava, VŠB - 2-0-0 14:10 (6:5, 8:5)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 13:10 (7:6, 6:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-1-5 15:42 (2:2, 5:7, 3:10, 2:8, 1:10, 2:5)
Petrov, Tosta - 1-0-1 16:15 (10:8, 6:7)
Šumperk, 1.FC - 3-0-1 29:15 (10:7, 5:0, 2:6, 12:2)
Šumperk, Delta - 1-0-1 14:10 (5:6, 9:4)
Třinec, GKS - 2-0-0 12:2 (7:2, 5:0)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 1-1-0 7:4 (1:1, 6:3)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 4:14 (2:5, 2:9)
Zlín, Ajax - 3-0-1 18:13 (3:1, 5:0, 1:7, 9:5)
Znojmo, Slza - 3-0-1 22:9 (4:5, 8:4, 5:0, 5:0)

SLANÝ, ČECHIE
Benešov, Arsenal - 7-3-6 83:81 (6:6, 8:5, 8:8, 8:6, 6:3, 4:4, 7:5, 7:5, 1:5, 4:3, 2:4, 5:7, 2:4, 7:5, 4:6, 4:5)
České Budějovice, Gong - 1-1-0 18:16 (12:12, 6:4)
Františkovy lázně, FT - 3-1-2 35:31 (7:7, 0:6, 8:6, 4:7, 13:3, 3:2)
Hradec Králové, UFA - 0-0-2 4:13 (2:5, 2:8)
Cheb, SFK - 0-1-1 19:20 (13:13, 6:7)
Jindřichův Hradec, K-sport - 4-0-0 52:19 (18:4, 11:2, 5:4, 18:9)
Kadaň, Rose - 0-0-2 7:13 (3:8, 4:5)
Kadaň, United - 2-1-1 22:14 (5:4, 3:6, 12:2, 2:2)
Karlovy Vary, Draci - 4-0-2 45:30 (11:3, 8:6, 7:4, 9:3, 5:7, 5:7)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 18:8 (9:4, 9:4)
Kladno, SK - 2-0-6 29:52 (10:4, 9:8, 2:5, 4:6, 2:6, 0:9, 2:12, 0:2)
Liberec, Alfa - 4-0-4 51:48 (12:6, 7:3, 6:10, 5:7, 4:8, 7:5, 4:5, 6:4)
Liberec, Andy - 2-0-4 25:43 (7:5, 1:15, 6:9, 5:7, 3:5, 3:2)
Liberec, Slavia - 3-0-1 29:20 (4:8, 7:2, 9:6, 9:4)
Litoměřice, Radobýl - 0-1-3 16:27 (3:4, 7:11, 3:9, 3:3)
Mělník, Olympik - 1-0-5 25:41 (6:9, 5:7, 7:10, 5:1, 2:10, 0:4)
Mělník, Olympik B - 2-0-0 10:6 (5:3, 5:3)
Mladá Boleslav, FK - 1-1-4 17:27 (3:7, 2:4, 2:3, 5:4, 3:3, 2:6)
Mnichovo hradiště, FC - 2-0-2 28:32 (3:7, 10:6, 10:6, 5:13)
Plzeň, Elfetex - 4-0-0 30:19 (5:3, 8:2, 10:9, 7:5)
Plzeň, Indoss - 3-1-8 63:82 (8:10, 5:9, 4:5, 8:7, 10:4, 6:3, 6:6, 4:7, 1:3, 5:9, 4:10, 2:8)
Plzeň, Nová hospoda - 2-1-3 29:25 (3:5, 4:4, 3:2, 2:4, 13:2, 4:8)
Plzeň, Protec - 2-1-1 26:24 (7:4, 10:8, 6:9, 3:3)
Praha, Klokani Vršovice - 1-0-5 21:36 (4:10, 10:6, 2:7, 1:2, 1:7, 3:4)
Praha, Kmochův odkaz - 0-0-2 10:14 (6:9, 4:5)
Praha, Letňany - 5-0-1 40:28 (0:5, 9:8, 5:2, 6:3, 11:3, 9:7)
Praha, Selp - 2-1-1 22:21 (7:4, 5:5, 6:5, 4:7)
Praha, Viktoria Žižkov B - 4-0-0 33:19 (10:3, 9:7, 7:4, 7:5)
Praha, Vojenské lesy - 1-0-1 11:9 (7:4, 4:5)
Příbram, FC '83 - 1-0-1 11:10 (7:4, 4:6)
Příbram, Geodetické sdružení - 3-0-1 35:14 (7:9, 12:1, 7:4, 9:0)
Rakovník, Atlantic - 1-1-4 35:44 (4:7, 8:10, 5:4, 5:7, 7:7, 6:9)
Sokolov, Materia - 1-0-1 12:17 (6:12, 6:5)
Tábor, K-Pedros - 3-0-3 27:22 (6:2, 4:5, 5:3, 2:5, 8:4, 2:3)
Turnov, Dalmach - 3-0-3 30:36 (5:3, 10:5, 8:7, 4:5, 3:7, 0:9)
Ústí n/L, 1.HFC - 2-0-2 28:31 (9:7, 7:10, 4:9, 8:5)

SLANÝ, SPARTA
Benešov, Arsenal - 0-0-6 16:48 (2:3, 2:4, 4:10, 2:7, 0:11, 6:13)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Borek, TJ - 2-0-0 19:7 (11:5, 8:2)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-5 29:44 (4:10, 4:6, 7:10 8:11, 6:2, 0:5)
Cheb, 1.SFK - 1-0-1 13:10 (4:5, 9:5)
Karlovy Vary, Aston Villa - 1-2-3 29:39 (6:6, 5:9, 5:5, 2:11, 7:2, 4:6)
Kladno, SK - 0-2-4 15:38 (3:3, 1:1, 2:11, 6:7, 2:5, 1:11)
Klobuky, KLC - 2-2-2 25:27 (8:2, 6:6, 2:3, 2:10, 3:3, 4:3)
Liberec, Alfa - 0-0-2 3:28 (3:7, 0:21)
Litvínov, Rusaco - 0-0-2 7:13 (3:4, 4:9)
Mladá Boleslav, Botafogo - 0-1-3 15:24 (9:10, 2:6, 2:2, 2:6)
Písek, Platan - 1-0-1 7:7 (4:3, 3:4)
Plzeň, Elfetex - 2-1-1 17:13 (2:2, 9:3, 5:4, 1:4)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 1-1-4 20:36 (3:7, 7:4, 5:6, 2:5, 2:2, 1:12)
Praha, Čechie - 3-0-1 24:17 (2:6, 10:7, 5:0, 7:4)
Praha, Kodymka - 3-0-1 31:22 (8:3, 3:7, 9:7, 11:5)
Praha, Letňany - 0-1-3 10:20 (0:1, 0:5, 9:9, 1:5)
Praha, Lucky penguins - 2-0-2 15:14 (3:5, 2:6, 7:1, 3:2)
Praha, Pohoda - 1-1-2 24:25 (7:6, 8:8, 4:5, 5:6)
Praha, Vojenské lesy - 2-1-1 23:20 (7:9, 4:4, 5:2, 7:5)
Ústí n/L, Combix - 0-0-2 8:25 (6:12, 2:13)

SLAVIČÍN, JEREVAN
Brno, Agromeli - 0-0-2 3:15 (1:11, 2:4)
Brno, Helas - 0-0-2 4:16 (3:7, 1:9)
Brno, Kalábek - 0-2-0 10:10 (5:5, 5:5)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 2-0-0 14:2 (6:0, 8:2)
Brno, Tango - 0-0-4 9:30 (2:6, 3:5, 2:6, 2:13)
Brno, Tomson - 1-0-1 14:13 (3:7, 11:6)
Havířov, Slávia - 1-0-3 11:27 (5:1, 2:6, 2:10, 2:10)
Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-3 18:36 (9:6, 0:12, 4:9, 5:9)
Hlinsko, Arsenal - 0-1-3 12:32 (5:9, 2:2, 1:8, 4:13)
Hodonín, Bulldogs - 0-1-1 5:6 (3:3, 2:3)
Hradec Králové, UFA - 1-0-1 9:14 (8:6, 1:8)
Chrlice, Sport bar - 1-1-0 5:4 (2:1, 3:3)
Malé Hoštice, Medvědi - 3-0-1 19:19 (6:5, 5:4, 1:6, 7:4)
Opava, Ferram - 1-0-1 13:13 (4:6, 9:7)
Třinec, Likop - 2-0-2 15:19 (4:3, 5:0, 1:7, 5:9)

SOKOLOV, MATERIA
Bakov n/J, TS - 3-0-1 21:15 (6:3, 10:2, 3:1, 2:9)
Benešov, Arsenal - 0-1-3 13:32 (3:5, 6:6, 2:9, 2:12)
Jindřichův Hradec, K-sport - 2-0-0 24:12 (15:6, 9:6)
Kolín, SKP - 1-0-1 12:12 (2:8, 10:4)
Liberec, Alfa - 0-1-1 16:20 (9:13, 7:7)
Liberec, Andy - 0-0-2 4:15 (2:3, 2:12)
Liberec, Slavia TU - 0-0-2 9:13 (4:5, 5:8)
Mělník Olympik - 0-1-3 12:29 (3:3, 6:10, 1:9, 2:7)
Plzeň, Indoss - 0-0-2 7:18 (5:10, 2:8)
Plzeň, Motáček - 2-0-0 12:7 (6:4, 6:3)
Praha, Kmochův odkaz - 3-0-1 34:26 (1:9, 10:5, 15:5, 8:7)
Praha, Selp - 0-1-1 8:12 (3:7, 5:5)
Praha, Terasy - 0-0-4 11:40 (4:16, 0:9, 2:8, 5:7)
Slaný, Čechie - 1-0-1 17:12 (12:6, 5:6)
Tábor, K-Pedros - 1-0-3 19:37 (2:13, 5:9, 2:8, 10:7)
Ústí nad Labem, 1.HFC - 1-0-1 10:14 (3:8, 7:6)

ŠUMPERK, 1.FC
Bílovec, Spartak - 2-0-4 30:34 (4:5, 7:4, 3:6, 6:3, 5:10, 5:6)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-3 27:36 (3:10, 2:10, 7:8, 15:8)
Brno, Ceto - 3-3-2 32:24 (5:1, 2:2, 5:3, 4:5, 1:1, 3:3, 4:6, 8:3)
Brno, Dino - 3-1-0 30:15 (6:4, 3:3, 11:5, 10:3)
Brno, Fauna - 1-0-1 8:4 (7:1, 1:3)
Brno, Kormidlo - 1-0-1 18:17 (7:11, 11:6)
Brno, Královo pole - 2-1-1 19:15 (1:7, 8:8, 5:0, 5:0)
Brno, Tomson - 4-2-0 49:30 (8:8, 6:6, 7:2, 10:4, 10:6, 8:4)
Frenštát p/R, Megas - 1-0-1 8:19 (4:16, 4:3)
Hlinsko, Arsenal - 3-0-1 30:18 (2:4, 9:6, 7:4, 12:4)
Hradec Králové, AC - 4-0-2 41:32 (3:10, 2:7, 9:3, 5:3, 10:4, 12:5)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 6:11 (3:7, 3:4)
Chrudim, Era-pack - 0-0-4 17:25 (2:5, 8:9, 5:6, 2:5)
Chrudim, Michálek - 2-0-0 18:7 (12:5, 6:2)
Ivančice, Templář - 3-0-3 34:23 (3:7, 2:3, 6:2, 10:2, 10:5, 3:4)
Opava, Ferram - 1-1-0 11:7 (3:3, 8:4)
Oslavany, Austria - 2-0-0 14:6 (4:2, 10:4)
Ostrava, IFT B - 0-1-1 6:9 (2:2, 4:7)
Ostrava, Mikeska B - 2-0-0 22:6 (3:1, 19:5)
Ostrava, SME - 1-0-1 12:7 (9:3, 3:4)
Ostrava, VŠB - 0-0-4 14:26 (2:7, 2:4, 5:7, 5:8)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-3 11:25 (1:10, 7:6, 2:4, 1:5)
Petrov, Tosta - 2-0-0 27:6 (16:2, 11:4)
Rváčov, Geodet - 1-0-3 15:29 (7:10, 0:5, 6:2, 2:12)
Šumperk, Delta - 3-1-2 40:28 (5:6, 8:4, 4:4, 6:2, 5:7, 12:5)
Valašské Meziříčí, Krasno - 1-0-1 31:15 (6:13, 25:2)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 4-0-0 34:11 (9:6, 7:4, 13:0, 5:1)
Zlín, Ajax - 5-0-1 55:26 (2:4, 11:4, 5:4, 8:5, 20:4, 9:5)
Znojmo, Slza - 2-0-2 14:11 (3:4, 1:7, 5:0, 5:0)

ŠUMPERK, DELTA-REAL
Bílovec, VVM-IPSO - 7-0-1 61:31 (4:3, 5:7, 9:8, 10:4, 11:1, 10:4, 4:2, 8:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-1 12:12 (5:6, 7:6)
Brno, Agromeli - 6-3-7 68:65 (2:5, 1:1, 2:6, 12:2, 2:5, 2:2, 11:4, 4:4, 2:5, 2:4, 7:5, 3:5, 5:1, 7:5, 5:3, 1:8)
Brno, Dino - 3-0-1 34:22 (10:3, 4:8, 7:5, 13:6)
Brno, Fauna - 1-0-1 10:6 (8:3, 2:3)
Brno, Kalábek - 3-0-1 24:21 (8:4, 6:4, 2:8, 8:5)
Brno, Kormidlo - 4-2-2 41:31 (6:2, 7:8, 6:1, 7:5, 4:5, 3:3, 5:5, 3:2)
Brno, Královo pole - 0-0-2 5:12 (3:8, 2:4)
Brno, Líšeň SK - 4-0-0 20:6 (3:2, 2:1, 4:0, 11:3)
Brno, Tango B - 1-0-1 14:7 (4:5, 10:2)
Brno, Tomson - 9-0-3 81:44 (6:3, 9:3, 11:4, 0:4, 8:4, 4:6, 19:4, 0:9, 8:3, 1:0, 7:3, 8:1)
Frýdek-Místek, United - 1-0-1 16:14 (2:10, 14:4)
Havířov, Slávia - 6-0-4 50:40 (6:4, 11:4, 3:2, 1:10, 3:2, 3:6, 3:4, 7:1, 3:4, 10:3)
Havlíčkův brod, Pramen - 2-2-0 17:10 (4:4, 3:3, 7:2, 3:1)
Hlinsko, Arsenal - 1-0-1 6:9 (1:6, 5:3)
Hradec Králové, AC - 2-0-2 21:22 (2:11, 1:5, 8:2, 10:4)
Choceň, Gillotina - 3-2-7 57:72 (3:13, 2:7, 4:6, 6:7, 2:5, 4:4, 6:6, 10:2, 1:5, 11:5, 4:2, 4:10)
Chotěboř, Boca - 2-0-0 16:6 (8:4, 8:2)
Chrlice, Sport bar - 5-0-1 40:31 (7:3, 13:7, 7:6, 2:11, 6:3, 5:1)
Chrudim, Era-pack - 2-0-2 17:23 (8:4, 4:2, 2:8, 3:9)
Chrudim, Michálek - 3-0-1 24:10 (2:5, 5:0, 6:3, 11:2)
Ivančice, Templář - 1-0-7 30:51 (1:5, 7:11, 2:5, 3:7, 4:7, 2:6, 7:2, 4:8)
Jeseník, Gamaspol - 5-0-1 34:27 (6:3, 5:1, 10:4, 3:13, 6:4, 4:2)
Krmelín, FC - 5-0-1 33:18 (9:2, 4:3, 3:4, 5:2, 4:2, 8:5)
Kunčice, Komax - 1-1-2 13:18 (1:2, 6:3, 3:10, 3:3)
Malé Hoštice, Medvědi - 2-0-0 16:7 (7:3, 9:4)
Opava, Ferram - 1-0-1 13:13 (3:7, 10:6)
Oslavany, Austria - 2-0-0 12:9 (6:4, 6:5)
Ostrava, IFT B - 0-1-1 8:13 (5:10, 3:3)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 0-0-2 5:14 (5:6, 0:8)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 10:6 (2:3, 8:3)
Ostrava, SME - 6-0-0 34:11 (4:2, 7:0, 4:3, 4:3, 9:2, 6:1)
Ostrava, VŠB - 7-1-7 57:65 (3:2, 6:6, 4:2, 5:7, 8:5, 1:3, 1:3, 8:2, 4:2, 6:2, 4:3, 2:10, 1:7, 3:7, 1:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 6:25 (2:4, 1:13, 1:3, 2:5)
Pardubice, TORF FAZ - 2-0-0 14:7 (7:3, 7:4)
Petrov, Tosta - 2-0-0 20:12 (9:7, 11:5)
Rváčov, Geodet - 1-0-1 10:14 (6:5, 4:9)
Šumperk, 1.FC - 2-1-3 28:40 (6:5, 4:8, 4:4, 2:6, 7:5, 5:12)
Tišnov, Květnice - 2-2-0 11:7 (2:1, 4:1, 3:3, 2:2)
Třinec, Likop - 1-1-2 9:14 (1:5, 5:1, 0:5, 3:3)
Valašské Meziříčí, Krasno - 2-0-0 17:9 (7:5, 10:4)
Volfířov, FK - 1-0-1 9:13 (8:4, 1:9)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 4-0-0 25:11 (5:2, 9:6, 6:0, 5:3)
Vyškov, Amor - 0-1-1 5:10 (2:2, 3:8)
Zlín, Ajax - 3-0-1 30:25 (4:11, 11:4, 8:6, 7:4)
Znojmo, Slza - 1-1-0 12:11 (7:6, 5:5)

TÁBOR, K-PEDROS (Los Pedros)
Běloves, Goll - 0-0-2 7:10 (4:6, 3:4)
Benešov, Arsenal - 4-1-5 49:42 (3:6, 10:4, 2:5, 11:4, 3:4, 5:5, 4:1, 6:8, 3:1, 2:4)
Česká Lípa, Démoni - 1-1-0 10:7 (5:2, 5:5)
Česká Lípa, F.A.Zole - 1-0-1 8:7 (6:1, 2:6)
Hradec Králové, UFA - 0-0-2 2:9 (1:5, 1:4)
Chotěboř, Boca - 0-0-2 4:7 (1:3, 3:4)
Jindřichův Hradec, K-sport - 1-1-0 22:7 (4:4, 18:3)
Kadaň, Betis - 2-0-2 11:19 (7:5, 2:9, 2:1, 0:4)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 15:4 (11:2, 4:2)
Kladno, SK - 0-1-1 4:7 (3:3, 1:4)
Kolín, SKP - 2-0-0 10:7 (5:3, 5:4)
Liberec, Alfa - 2-0-2 16:19 (6:4, 4:8, 6:2, 0:5)
Liberec, Andy - 1-0-5 20:40 (3:5, 3:9, 3:8, 4:3, 4:5, 3:10)
Liberec, Slavia TU - 5-1-2 46:33 (7:3, 5:5, 5:4, 6:1, 3:4, 10:6, 6:2, 4:8)
Litoměřice, Radobýl - 1-0-3 12:12 (5:2, 3:4, 2:3, 2:3)
Mělník, Olympik - 0-0-6 20:44 (8:11, 4:7, 4:6, 1:9, 1:3, 2:8)
Mělník, Olympik B - 2-0-0 11:6 (8:5, 3:1)
Mladá Boleslav, FK - 3-1-4 28:29 (2:3, 1:2, 5:5, 5:3, 2:6, 7:3, 4:1, 2:6)
Plzeň, Indoss - 0-0-6 6:23 (1:3, 1:2, 2:5, 2:9, 0:3, 0:1)
Plzeň, Protec - 2-0-2 17:14 (7:3, 3:4, 3:2, 4:5)
Praha, Klokani Vršovice - 3-0-3 22:20 (4:1, 6:3, 4:1, 5:6, 2:3, 1:6)
Praha, Kmochův odkaz - 4-0-0 25:10 (8:4, 3:1, 6:2, 8:3)
Praha, Selp - 0-0-2 9:13 (5:8, 4:5)
Slaný, Čechie - 3-0-3 22:27 (2:6, 5:4, 3:5, 5:2, 4:8, 3:2)
Sokolov, Materia - 3-0-1 37:19 (13:2, 9:5, 8:2, 7:10)
Turnov, Dalmach - 0-2-4 12:23 (2:6, 2:2, 1:4, 3:3, 3:5, 1:3)
Ústí nad Labem, 1.HFC - 2-0-0 9:4 (4:3, 5:1)

TIŠNOV, KVĚTNICE
Brno, Agromeli - 2-0-4 13:15 (1:2, 4:1, 6:3, 1:3, 1:2, 0:4)
Brno, Helas - 0-0-2 4:8 (2:3, 2:5)
Brno, Kalábek - 2-1-1 14:11 (4:3, 3:3, 5:2, 2:3)
Brno, Líšeň SK - 3-1-0 12:5 (2:1, 5:1, 2:0, 3:3)
Brno, Tango B - 2-0-0 8:3 (3:1, 5:2)
Brno, Tomson - 1-1-0 6:4 (3:1, 3:3)
Frýdek-Místek, United - 2-0-2 17:12 (9:4, 0:2, 6:3, 2:3)
Havířov, Slávia - 3-2-1 21:13 (4:1, 5:1, 4:4, 2:3, 4:2, 2:2)
Choceň, Gillotina - 1-0-5 19:19 (4:5, 4:5, 1:2, 3:4, 1:2, 6:1)
Chotěboř, Boca - 0-2-0 7:7 (3:3, 4:4)
Jeseník, Gamaspol - 3-2-1 25:14 (7:0, 7:4, 3:3, 3:3, 2:3, 3:1)
Kunčice, Komax - 2-2-2 17:17 (0:2, 5:2, 3:1, 2:2, 3:3, 4:7)
Ostrava, VŠB - 2-2-2 21:15 (1:3, 11:4, 2:2, 2:2, 4:1, 1:3)
Šumperk, Delta-Real - 0-2-2 7:11 (1:2, 1:4, 3:3, 2:2)
Třinec, Likop - 1-0-3 8:16 (1:6, 4:0, 1:6, 2:4)

TŘEBENICE, LUDIS
Benešov, Arsenal - 1-1-0 7:5 (4:4, 3:1)
Hradiště, Herd - 1-0-1 8:6 (5:2, 3:4)
Chotěboř, Boca - 0-0-2 5:14 (2:7, 3:7)
Jablonec n/S, GMM - 0-0-2 6:18 (3:7, 3:11)
Kadaň, Betis - 0-1-1 7:12 (3:3, 4:9)
Litoměřice, Gardenline - 0-0-2 5:13 (3:6, 2:7)
Mělník, Olympik - 0-0-2 5:17 (1:10, 4:7)
Mladá Boleslav, Malibu - 0-0-2 4:8 (2:4, 2:4)
Příbram, ISŠ - 0-0-2 6:14 (2:7, 4:7)
Turnov, Dalmach - 0-0-2 4:10 (0:3, 4:7)
Ústí n/L, Combix - 0-2-0 9:9 (4:4, 5:5)

TŘINEC, GKS
Brno, Harnach - 1-0-1 7:13 (5:4, 2:9)
Brno, Helas - 0-0-2 6:16 (3:7, 3:9)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 8:12 (8:7, 0:5)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 9:15 (4:9, 5:6)
Nové Město na Moravě, Hekto - 0-0-2 6:14 (4:6, 2:8)
Opava, Ferram - 1-0-1 10:9 (7:5, 3:4)
Ostrava, Mikeska B - 0-0-2 5:15 (4:5, 1:10)
Pardubice, ESTE - 1-0-1 6:7 (0:5, 6:2)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 7:13 (4:1, 3:12)
Rváčov, Geodet - 0-0-2 2:12 (2:7, 0:5)
Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-2 9:13 (3:4, 6:9)

TŘINEC, SKP LIKOP (Megas Frenštát pod Radhoštěm, SKP Betas Třinec)
Bílovec, Hi-tec - 2-0-0 13:7 (8:5, 5:2)
Bílovice, Egretta - 2-0-0 9:7 (6:5, 3:2)
Brno, 3P Bosonohy - 2-0-0 34:4 (20:2, 14:2)
Brno, Agromeli - 10-3-4 70:39 (4:2, 8:0, 2:2, 1:6, 5:2, 7:2, 4:1, 7:4, 2:2, 7:2, 1:0, 2:4, 10:0, 5:4, 3:3, 0:1, 2:4)
Brno, Helas - 0-1-3 12:23 (1:4, 6:6, 1:5, 4:8)
Brno, Kalábek - 5-0-1 27:12 (5:0, 3:2, 4:1, 9:1, 6:4, 0:4)
Brno, Královo pole - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Líšeň SK - 8-0-0 49:13 (10:0, 8:1, 7:5, 5:3, 3:0, 5:3, 7:1, 4:0)
Brno, Morcan ŽV - 2-0-0 12:6 (4:2, 8:4)
Brno, Nasan okruh Nový Lískovec - 6-0-0 47:7 (5:0, 8:2, 10:0, 11:4, 5:0, 8:1)
Brno, Tango - 3-0-3 26:25 (7:10, 4:2, 6:3, 0:2, 8:3, 1:5)
Brno, Tango B - 0-1-1 3:8 (2:7, 1:1)
Brno, Tomson - 7-1-0 51:10 (9:3, 11:1, 4:2, 5:1, 2:2, 6:0, 7:0, 7:1)
Frýdek-Místek, United - 2-0-0 17:4 (6:1, 11:3)
Havířov, Slávie - 7-1-4 64:40 (4:4, 3:4, 4:0, 8:2, 3:5, 4:2, 3:6, 9:1, 8:6, 2:7, 5:0, 11:3)
Havlíčkův Brod, Pramen - 7-0-1 51:22 (10:4, 8:5, 6:0, 3:4, 6:4, 5:2, 8:3, 5:0)
Hlinsko, Arsenal - 3-2-1 32:27 (5:3, 15:6, 2:2, 2:9, 2:2, 6:5)
Hodonín, Bulldogs - 3-0-3 23:18 (2:4, 9:2, 2:3, 3:5, 5:3, 2:1)
Hodonín, Dukla - 1-0-1 8:7 (2:3, 6:4)
Hradec Králové, AC - 2-0-0 15:5 (7:3, 8:2)
Hradec Králové, UFA - 6-1-4 46:28 (8:3, 1:2, 4:3, 2:5, 1:2, 6:1, 9:3, 3:2, 3:4, 2:2, 7:1)
Choceň, Gillotina - 5-1-4 37:37 (2:6, 1:5, 3:2, 3:2, 3:3, 5:1, 6:3, 5:9, 6:2, 3:4)
Chrlice, Sport bar - 2-0-0 8:1 (4:0, 4:1)
Jakubčovice, Tatran - 2-0-0 11:5 (6:4, 5:1)
Jeseník, Gamaspol - 2-5-1 31:30 (7:5, 6:6, 4:4, 2:6, 4:1, 4:4, 2:2, 2:2)
Jistebník, CCM B - 3-1-0 13:3 (6:0, 2:2, 3:0, 2:1)
Kunčice, Komax - 4-1-1 30:21 (11:4, 7:4, 2:5, 6:5, 0:0, 4:3)
Malé Hoštice, Medvědi - 1-1-2 17:15 (2:3, 1:6, 4:4, 10:2)
Opava, Ferram - 2-0-0 16:6 (5:4, 11:2)
Ostrava, Baník II. - 1-0-1 6:6 (3:2, 3:4)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 2-2-0 17:12 (6:6, 3:2, 5:1, 3:3)
Ostrava, VŠB - 9-2-1 54:31 (8:5, 8:4, 2:2, 5:1, 2:0, 3:2, 7:4, 1:1, 5:6, 2:0, 4:1, 7:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-0 8:6 (3:3, 5:3)
Pardubice, TORF FAZ - 2-0-0 18:3 (12:2, 6:1)
Rváčov, Geodet - 1-1-0 17:11 (7:7, 10:4)
Slavičín, Jerevan - 2-0-2 19:15 (3:4, 0:5, 7:1, 9:5)
Šumperk, 1.FC - 1-0-1 19:8 (16:4, 3:4)
Šumperk, Delta-Real - 2-1-1 14:9 (5:1, 1:5, 5:0, 3:3)
Tišnov, Květnice - 3-0-1 16:8 (6:1, 0:4, 6:1, 4:2)
Volfířov, FK - 3-1-0 30:8 (3:3, 11:4, 7:0, 9:1)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 2-0-0 6:2 (3:2, 3:0)
Vyškov, Amor - 3-0-1 23:14 (5:3, 7:2, 3:6, 8:3)
Zlín, Ajax - 2-0-0 29:3 (15:3, 14:0)
Zlín, UTB - 2-0-0 14:5 (4:3, 10:2)
Znojmo, Slza - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

TURNOV, DALMACH
Běloves, Goll - 4-0-0 25:17 (7:6, 5:4, 8:4, 5:3)
Benešov, Arsenal - 10-1-5 101:68 (2:6, 5:9, 4:5, 13:3, 7:6, 3:9, 5:3, 9:2, 7:2, 5:4, 3:3, 6:1, 13:2, 3:4, 11:7, 5:2)
Brandýsek, FC - 2-0-0 16:4 (7:2, 9:2)
Česká Lípa, Démoni - 1-1-7 31:50 (3:5, 2:8, 2:4, 4:7, 3:6, 5:5, 6:2, 2:4, 4:9)
Česká Lípa, F.A.Zole - 5-1-2 43:32 (5:3, 4:1, 8:3, 6:9, 2:4, 7:4, 7:4, 4:4)
Dobřichovice, Sokol - 2-0-0 16:5 (10:1, 6:4)
Hradec Králové, UFA - 1-2-3 21:26 (1:2, 5:5, 3:3, 5:4, 4:8, 3:6)
Hradiště, Herd - 1-0-1 9:14 (4:10, 5:4)
Chotěboř, Boca - 3-0-7 28:39 (4:1, 0:2, 3:4, 4:8, 2:3, 5:2, 4:10, 5:3, 1:3, 0:3)
Jablonec n/S, GMM - 0-2-3 14:25 (3:3, 3:11, 3:3, 5:8)
Kadaň, Betis - 5-1-6 62:55 (2:5, 5:4, 11:2, 7:7, 3:4, 5:6, 4:7, 6:5, 0:5, 5:2, 4:6, 10:2)
Kladno, AFC Celtic - 2-0-0 19:8 (12:5, 7:3)
Kladno, SK - 1-0-3 9:15 (4:6, 1:2, 3:1, 1:6)
Liberec, Alfa - 1-0-3 18:19 (3:5, 8:3, 3:5, 4:6)
Liberec, Andy - 3-0-3 33:31 (7:4, 2:4, 7:6, 3:4, 6:10, 8:3)
Liberec, Slavia TU - 5-3-2 57:42 (6:6, 10:5, 4:5, 9:0, 7:5, 4:2, 3:3, 4:4, 6:5, 4:7)
Litoměřice, Gardenline - 2-1-3 27:25 (11:3, 4:8, 3:4, 3:2, 3:3, 3:5)
Litoměřice, Radobýl - 5-1-6 57:54 (8:2, 0:3, 5:8, 3:3, 1:2, 3:9, 2:4, 8:7, 7:5, 10:2, 2:5, 8:4)
Mělník, Olympik - 8-2-3 60:43 (3:6, 9:4, 3:3, 6:1, 4:4, 3:1, 7:2, 3:8, 4:2, 4:5, 4:3, 5:1, 5:3)
Mělník, Olympik B - 0-1-1 7:9 (4:6, 3:3)
Mladá Boleslav, FK - 2-0-2 22:18 (7:3, 9:4, 3:4, 3:7)
Mladá Boleslav, Malibu - 1-0-3 12:14 (2:6, 8:1, 2:5, 0:2)
Písek, TEX-COLOR - 3-0-1 24:15 (7:3, 5:0, 3:8, 9:4)
Plzeň, Indoss - 1-1-4 23:31 (10:6, 5:6, 3:3, 3:5, 0:4, 2:7)
Plzeň, Protec - 1-0-1 12:10 (9:4, 3:6)
Praha, Klokani Vršovice - 0-0-2 6:15 (4:11, 2:4)
Příbram, FC '83 - 1-0-1 10:12 (3:6, 7:6)
Příbram, ISŠ - 1-0-1 11:10 (3:4, 8:6)
Slaný, Čechie - 3-0-3 36:30 (3:5, 5:10, 7:8, 5:4, 7:3, 9:0)
Tábor, K-Pedros - 4-2-0 23:12 (6:2, 2:2, 4:1, 3:3, 5:3, 3:1)
Třebenice, Ludis - 2-0-0 10:4 (3:0, 7:4)
Ústí n/L, Combix - 2-0-4 21:30 (4:7, 1:4, 7:4, 6:4, 1:8, 2:3)

ÚSTÍ NAD LABEM, 1.HFC
Bakov n/J, TS - 1-1-0 12:10 (3:3, 9:7)
Benešov, Arsenal - 1-1-4 20:27 (3:4, 2:7, 3:3, 4:5, 5:4, 3:4)
Františkovy lázně, FT - 2-0-2 39:26 (5:12, 6:9, 8:4, 20:1)
Jindřichův Hradec, K-sport - 4-1-1 47:27 (3:3, 2:7, 8:4, 8:6, 18:2, 8:5)
Karlovy Vary, Draci - 2-0-0 19:7 (9:0, 10:7)
Kladno, SK - 0-0-2 4:9 (2:4, 2:5)
Liberec, Alfa - 1-0-3 17:30 (6:3, 3:7, 6:7, 2:13)
Mělník, Olympik - 0-1-3 23:30 (7:8, 4:7, 6:6, 6:9)
Mnichovo hradiště, FC - 1-0-1 21:13 (13:4, 8:9)
Plzeň, Indoss - 0-0-4 9:30 (2:7, 2:6, 1:8, 4:9)
Plzeň, Motáček - 2-0-2 21:23 (6:1, 5:8, 4:9, 6:5)
Praha, Kmochův odkaz - 0-0-2 6:21 (5:8, 1:13)
Praha, Letňany Rohožník - 2-0-0 15:5 (10:2, 5:3)
Praha, Selp - 0-0-6 31:60 (8:10, 6:7, 3:13, 5:16, 2:5, 7:9)
Praha, Terasy - 2-0-2 20:28 (3:12, 4:2, 4:6, 9:8)
Praha, Vojenské lesy - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Rakovník, Atlantic - 2-0-0 18:8 (9:3, 9:5)
Slaný, Čechie - 2-0-2 31:28 (7:9, 10:7, 9:4, 5:8)
Sokolov, Materia - 1-0-1 14:10 (8:3, 6:7)
Tábor, Los Pedros - 0-0-2 4:9 (3:4, 1:5)

ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Benešov, Arsenal - 5-1-4 60:45 (7:6, 3:5, 0:5, 0:5, 8:2, 5:5, 6:7, 11:1, 7:6, 13:3)
Benešov, Sunar - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Česká Lípa, Démoni - 1-0-3 18:29 (6:5, 5:14, 5:7, 2:3)
Česká Lípa, F.A.Zole - 3-0-1 30:13 (8:5, 3:4, 8:1, 11:3)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-3 12:20 (4:6, 8:4, 0:5, 0:5)
Hradiště, Herd - 1-0-3 17:29 (6:9, 2:13, 3:4, 6:3)
Cheb, Bohemia - 1-0-3 17:24 (12:8, 5:6, 0:5, 0:5)
Chomutov, Baník - 0-0-2 15:17 (4:5, 11:12)
Chotěboř, Boca - 3-0-5 34:47 (3:4, 4:7, 2:8, 6:4, 8:7, 4:3, 3:5, 4:9)
Jablonec n/S, GMM - 1-0-5 33:55 (9:15, 9:4, 5:9, 7:8, 2:11, 1:8)
Kadaň, Betis - 3-2-1 29:26 (7:1, 7:4, 3:2, 5:5, 3:10, 4:4)
Kadaň, Rose - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Karlovy Vary, Aston Villa - 1-1-0 16:9 (9:2 7:7)
Kladno, SK - 1-0-5 14:34 (4:6, 7:5, 0:5, 0:5, 0:4, 3:9)
Klobuky, KLC - 2-0-0 24:6 (12:0, 12:6)
Liberec, Slavia TU - 1-0-1 15:15 (5:8, 10:7)
Liberec, Zlej se(n) - 0-0-2 8:19 (1:5, 7:14)
Litoměřice, Gardenline - 2-2-2 41:37 (9:2, 9:4, 8:12, 7:11, 5:5, 3:3)
Litoměřice, Radobýl - 2-0-2 21:23 (5:8, 6:3, 2:6, 8:6)
Litvínov, Rusaco - 2-0-2 23:24 (13:5, 10:9, 0:5, 0:5)
Mělník, Olympik - 1-0-5 21:50 (6:5, 4:6, 3:11, 2:6, 3:13, 3:9)
Mladá Boleslav, Botafogo - 2-0-2 14:15 (7:2, 7:3, 0:5, 0:5)
Mladá Boleslav, Malibu - 2-0-4 24:34 (2:6, 10:5, 2:6, 5:4, 3:9, 2:4)
Písek, TEX-COLOR - 3-0-1 27:13 (7:1, 4:6, 9:5, 7:1)
Plzeň, Elfetex - 1-0-3 8:18 (4:5, 4:3, 0:5, 0:5)
Plzeň, Indoss - 0-0-4 4:24 (0:5, 0:5, 1:7, 3:7)
Plzeň, Jerigo - 0-0-2 3:8 (2:6, 1:2)
Plzeň, Sokol Nová hospoda - 2-0-2 17:15 (10:2, 7:3, 0:5, 0:5)
Praha, Letňany - 2-0-2 8:15 (5:3, 3:2, 0:5, 0:5)
Praha, Pohoda - 2-0-0 17:8 (11:6, 6:2)
Praha, Vojenské lesy - 1-1-0 17:6 (11:0, 6:6)
Praha, Wizards - 0-0-2 6:9 (5:6, 1:3)
Příbram, Geodetické sdružení - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Příbram, ISŠ - 1-0-1 8:10 (5:1, 3:9)
Slaný, Sparta - 2-0-0 25:8 (12:6, 13:2)
Třebenice, Ludis - 0-2-0 9:9 (4:4, 5:5)
Turnov, Dalmach - 4-0-2 30:21 (7:4, 4:1, 4:7, 4:6, 8:1, 3:2)

ÚSTÍ NAD LABEM, SAMPDORIA
Bakov n/J, TS - 0-0-2 2:8 (2:3, 0:5)
Benešov, Santa Fe - 2-0-2 21:12 (7:2, 11:1, 3:4, 0:5)
České Budějovice, Bohemia - 1-1-2 11:18 (5:2, 0:5, 6:6, 0:5)
Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 5:8 (5:3, 0:5)
Cheb, Ajax - 1-0-3 7:18 (3:2, 4:6, 0:5, 0:5)
Kladno, SK - 3-0-1 12:12 (4:3 4:2, 4:2, 0:5)
Liberec, Alfa - 0-0-4 6:19 (2:4, 2:5, 2:5, 0:5)
Nové Město na Moravě, Hekto - 3-0-1 18:12 (5:1, 7:2, 6:4, 0:5)
Opava, Ferram - 0-0-2 0:7 (0:2, 0:5)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 4:11 (3:3, 1:8)
Pardubice, ESTE - 0-0-2 3:9 (3:4, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-0-2 18:15 (10:2, 5:6, 3:2, 0:5)
Písek, Platan - 1-1-2 10:13 (4:1, 3:4, 3:3, 0:5)
Poruba, Čepo - 1-0-1 5:7 (5:2, 0:5)
Praha, Damned - 0-1-1 5:6 (2:3, 3:3)
Praha, Konflikt - 1-0-1 9:4 (8:1, 1:3)
Praha, Letňany - 0-1-1 2:7 (2:2, 0:5)
Vyškov, Lazor - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Zlín, Ajax B - 1-0-3 5:18 (3:1, 2:7, 0:5, 0:5)

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, KRASNO
Bílovec, Spartak - 0-0-2 5:21 (3:10, 2:11)
Brno, Ceto - 1-0-1 12:15 (6:11, 6:4)
Brno, Dino - 2-0-0 12:10 (6:5, 6:5)
Brno, Kormidlo - 1-0-1 11:21 (3:14, 8:7)
Brno, Tomson - 0-0-2 5:23 (3:8, 2:15)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 8:24 (5:13, 3:11)
Chrudim, Michálek - 0-0-2 3:16 (3:10, 0:6)
Ivančice, Templář - 0-0-2 4:20 (4:5, 0:15)
Ostrava, SME - 0-0-2 3:7 (1:4, 2:3)
Šumperk, 1.FC - 1-0-1 15:31 (13:6, 2:25)
Šumperk, Delta - 0-0-2 9:17 (5:7, 4:10)

VOLFÍŘOV, FK
Bílovice, Egretta - 3-1-0 23:8 (4:4, 4:3, 5:1, 10:0)
Brno, Agromeli - 0-0-2 7:26 (7:12, 0:14)
Brno, Líšeň SK - 0-0-2 5:22 (3:9, 2:13)
Brno, Morcan ŽV - 1-1-2 18:18 (3:6, 4:8, 3:3, 8:1)
Brno, Nasan Okruh NL - 4-0-0 30:11 (7:2, 7:2, 6:3, 10:4)
Hodonín, Dukla - 2-0-0 19:8 (11:2, 8:6)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 12:9 (5:6, 7:3)
Jeseník, Gamaspol - 1-0-5 23:30 (2:6, 5:0, 6:8, 5:6, 3:5, 2:5)
Ostrava, Baník II. - 1-0-1 7:10 (6:3, 1:7)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 2-1-3 35:36 (6:6, 5:9, 7:8, 5:1, 8:7, 4:5)
Ostrava, VŠB - 1-1-4 40:44 (7:7, 5:7, 9:10, 5:10, 2:6, 12:4)
Pardubice, TORF FAZ - 4-0-0 36:17 (10:4, 6:5, 9:2, 11:6)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-1 13:9 (4:8, 9:1)
Třinec, Likop - 0-1-3 8:30 (3:3, 4:11, 0:7, 1:9)
Vyškov, Amor - 1-1-4 27:41 (6:12, 6:10, 5:10, 6:3, 1:1, 3:5)
Zlín, UTB - 0-1-1 13:15 (6:6, 7:9)

VYSOKÉ MÝTO, NEJZBACH B
Bílovec, Hi-tec - 2-0-2 17:17 (6:4, 2:5, 3:5, 6:3)
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-1 15:19 (6:10, 9:9)
Brno, Dino - 1-0-1 8:7 (7:5, 1:2)
Brno, Fauna - 1-0-1 5:4 (4:0, 1:4)
Brno, Harnach - 1-1-2 13:19 (4:4, 1:7, 2:4, 6:4)
Brno, Kormidlo - 2-0-0 7:2 (4:0, 3:2)
Brno, Královo pole - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Brno, Tango - 1-1-0 15:9 (3:3, 12:6)
Brno, Tomson - 4-0-4 36:46 (3:12, 3:10, 10:5, 2:8, 6:2, 3:2, 2:4, 7:3)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 2:6 (2:3, 0:3)
Havířov, Slávia - 0-1-3 6:18 (2:8, 2:5, 2:2, 0:3)
Havlíčkův brod, Pramen - 2-0-2 18:17 (3:7, 6:4, 1:4, 8:2)
Hlinsko, Arsenal - 3-1-0 19:10 (4:0, 4:3, 4:4, 7:3)
Hradec Králové, AC - 2-2-0 18:15 (5:5, 6:4, 2:2, 5:4)
Chrlice, Sport bar - 1-1-2 12:10 (7:2, 1:3, 2:3, 2:2)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 5:7 (2:3, 3:4)
Ivančice, Bulldogs - 2-1-5 24:36 (0:3, 5:5, 6:4, 1:5, 1:4, 1:7, 2:5, 8:3)
Krmelín, FC - 1-1-0 11:10 (6:6, 5:4)
Malé Hoštice, Medvědi - 2-0-2 20:21 (5:6, 4:6, 5:4, 6:5)
Opava, Ferram - 1-0-1 9:6 (5:0, 4:6)
Oslavany, Austria - 1-0-1 6:8 (5:4, 1:4)
Ostrava, Sokol Přívoz - 2-0-2 19:15 (8:5, 3:4, 7:3, 1:3)
Ostrava, VŠB - 2-2-4 31:31 (4:4, 8:2, 5:2, 1:5, 2:2, 5:7, 4:5, 2:4)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-2 5:12 (1:7, 4:5)
Rváčov, Geodet - 0-1-1 4:7 (1:1, 3:6)
Šumperk, 1.FC - 0-0-4 11:34 (6:9, 4:7, 0:13, 1:5)
Šumperk, Delta - 0-0-4 11:25 (2:5, 6:9, 3:5, 0:6)
Zlín, Ajax - 3-1-0 18:6 (4:4, 8:0, 2:1, 4:1)
Znojmo, Slza - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)

VYŠKOV, AMOR LAZOR
Bílovice, Egretta - 4-0-0 26:11 (8:2, 4:3, 2:1, 12:5)
Brno, Agromeli - 0-0-2 4:11 (3:4, 4:7)
Brno, Atraps-Hombres - 0-1-1 7:10 (4:4, 3:6)
Brno, Líšeň SK - 1-0-1 9:9 (2:6, 7:3)
Brno, Morcan ŽV - 3-2-1 20:20 (1:8, 6:2, 3:1, 3:3, 3:2, 4:4)
Brno, Nasan Okruh NL - 4-2-0 30:16 (5:5, 7:3, 6:1, 3:3, 5:1, 4:3)
Hodonín, Tango B - 1-2-1 23:19 (8:10, 3:3, 5:5, 7:1)
Choceň, Gillotina - 2-0-0 12:4 (5:2, 7:2)
Jeseník, Gamaspol - 1-2-5 28:44 (8:8, 3:0, 3:6, 3:4, 2:9, 2:2, 4:11, 3:4)
Ostrava, Baník II. - 0-3-1 16:17 (5:5, 6:6, 3:3, 5:6)
Ostrava, KFV Roub Vítkovice - 4-0-2 37:29 (6:4, 4:7, 6:1, 8:7, 6:9, 7:1)
Ostrava, VŠB - 4-1-3 35:27 (3:3, 1:2, 2:4, 5:1, 8:3, 4:6, 5:4, 7:4)
Pardubice, TORF FAZ - 4-0-0 31:14 (6:3, 13:7, 4:1, 8:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-1-0 10:5 (2:2, 8:3)
Třinec, Likop - 1-0-3 14:23 (3:5, 2:7, 6:3, 3:8)
Volfířov, FK - 4-1-1 41:27 (12:6, 10:6, 10:5, 3:6, 1:1, 5:3)
Zlín, UTB - 3-0-1 24:12 (1:3, 13:2, 5:4, 5:3)

VYŠKOV, LAZOR
Bakov n/J, TS - 0-0-2 2:8 (0:5, 2:3)
Benešov, Santa Fe - 1-0-1 8:10 (3:6, 5:4)
České Budějovice, Bohemia - 1-0-1 6:5 (5:3, 1:2)
Cheb, Ajax - 0-0-2 6:13 (1:5, 5:8)
Kladno, SK - 0-1-1 3:4 (0:1, 3:3)
Liberec, Alfa - 0-0-2 4:13 (0:5, 4:8)
Nové Město na Moravě, Hekto - 0-0-2 7:12 (2:4, 5:8)
Opava, Ferram - 1-0-1 9:8 (4:2, 5:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-0-1 6:6 (4:3, 2:3)
Písek, Platan - 0-1-1 3:8 (2:2, 1:6)
Poruba, Čepo - 0-0-2 5:9 (2:4, 3:5)
Praha, Letňany - 0-0-2 3:13 (2:7, 1:6)
Ústí n/L, Sampdoria - 2-0-0 10:0 (5:0, 5:0)
Zlín, Ajax B - 0-0-2 3:9 (2:4, 1:5)

ZÁBŘEH NA MORAVĚ, RÝZNAR
Brno, Harnach - 2-0-0 17:5 (8:4, 9:1)
Brno, Helas - 1-0-1 11:9 (5:2, 6:7)
Hlinsko, Dekora - 1-0-1 8:11 (8:6, 0:5)
Choceň, Gillotina - 2-0-0 15:13 (10:9, 5:4)
Nové Město na Moravě, Hekto - 2-0-0 14:3 (9:3, 5:0)
Opava, Ferram - 2-0-0 12:7 (8:5, 4:2)
Ostrava, Mikeska B - 0-1-1 2:3 (1:2, 1:1)
Pardubice, ESTE - 2-0-0 32:8 (11:3, 21:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 1-1-0 10:7 (2:2, 8:5)
Rváčov, Geodet - 2-0-0 14:4 (5:2, 9:2)
Třinec, GKS - 2-0-0 13:9 (4:3, 9:6)

ZLÍN, AJAX
Bílovec, Hi-tec - 1-1-2 9:13 (0:5, 5:1, 0:3, 4:4)
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-3 16:23 (6:6, 2:3, 2:5, 6:9)
Brno, Dino - 0-0-2 6:13 (4:6, 2:7)
Brno, Fauna - 1-1-0 9:8 (4:4, 5:4)
Brno, Harnach - 0-1-5 20:30 (2:5, 6:6, 3:6, 3:4, 5:7, 1:2)
Brno, Královo pole - 4-0-0 18:4 (6:3, 2:1, 5:0, 5:0)
Brno, Tomson - 1-0-3 15:19 (6:8, 4:5, 3:2, 2:4)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 3:29 (3:15, 0:14)
Hlinsko, Arsenal - 1-0-3 12:17 (2:6, 2:3, 3:8, 5:0)
Hradec Králové, AC - 3-0-3 17:21 (2:3, 4:2, 5:4, 0:5, 1:4, 5:3)
Choceň, Gillotina - 0-0-2 4:7 (2:3, 2:4)
Chrudim, Era-pack - 0-0-2 9:21 (4:8, 5:13)
Ivančice, Templář - 0-0-4 9:23 (2:3, 0:3, 5:11, 2:6)
Opava, Ferram - 2-0-0 14:5 (8:2, 6:3)
Oslavany, Austria - 0-1-1 5:11 (2:2, 3:9)
Ostrava, IFT B - 0-0-2 5:15 (3:8, 2:7)
Ostrava, Mikeska B - 0-0-2 3:11 (2:6, 1:5)
Ostrava, VŠB - 0-0-4 12:36 (3:9, 2:4, 5:10, 2:13)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-1-3 7:17 (2:6, 1:1, 3:6, 1:4)
Petrov, Tosta - 2-0-0 26:10 (11:5, 15:5)
Rváčov, Geodet - 1-0-3 13:18 (1:3, 0:5, 7:1, 5:9)
Šumperk, 1.FC - 0-0-6 26:55 (4:2, 4:11, 4:5, 5:8, 4:20, 5:9)
Šumperk, Delta - 1-0-3 25:30 (11:4, 4:11, 6:8, 4:7)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-1-3 6:18 (4:4, 0:8, 1:2, 1:4)
Znojmo, Slza - 3-1-0 17:4 (3:3, 4:1, 5:0, 5:0)

ZLÍN, AJAX B (Almeco Zlín)
Bakov n/J, TS - 0-1-1 5:8 (2:5, 3:3)
Benešov, Santa Fe - 0-3-1 14:20 (3:3, 3:9, 3:3, 5:5)
České Budějovice, Bohemia - 2-0-2 16:20 (0:2, 5:2, 7:5, 4:11)
Český Krumlov, Adamíček - 0-0-2 5:9 (1:4, 4:5)
Cheb, Ajax - 1-0-3 12:22 (2:7, 3:5, 4:3, 3:7)
Kladno, SK - 0-1-3 8:23 (3:3 2:5, 3:6, 0:9)
Liberec, Alfa - 0-2-2 9:16 (2:2, 3:5, 3:3, 1:6)
Nové Město na Moravě, Hekto - 1-1-2 14:21 (3:9, 2:1, 7:9, 2:2)
Opava, Ferram - 1-0-0 6:2 (6:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 5:7 (1:2, 4:5)
Pardubice, ESTE - 0-0-2 4:17 (0:11, 4:6)
Pardubice, TORF-ESTE - 2-2-0 20:9 (2:2, 7:2, 10:4, 1:1)
Písek, Platan - 0-2-2 8:12 (3:3, 3:3, 2:4, 0:2)
Poruba, Čepo - 2-0-0 9:3 (4:3, 5:0)
Praha, Damned - 0-0-2 2:11 (2:5, 0:6)
Praha, Konflikt - 2-0-0 8:2 (3:2, 5:0)
Praha, Letňany - 0-1-1 1:7 (1:1, 0:6)
Ústí n/L, Sampdoria - 3-0-1 18:5 (1:3, 7:2, 5:0, 5:0)
Vyškov, Lazor - 2-0-0 9:3 (4:2, 5:1)

ZLÍN, UTB
Bílovice, Egretta - 2-0-0 11:7 (5:4, 6:3)
Brno, Atraps-Hombres - 1-1-0 8:4 (3:3, 5:1)
Brno, Morcan ŽV - 3-0-1 20:20 (4:3, 7:6, 2:8, 7:3)
Brno, Nasan Okruh NL - 3-1-0 26:7 (4:4, 4:1, 10:0, 8:2)
Hodonín, Tango B - 2-1-1 28:18 (8:2, 10:4, 4:4, 6:8)
Jeseník, Gamaspol - 0-0-4 12:33 (4:6, 3:14, 4:5, 1:8)
Ostrava, Baník II. - 2-0-2 17:17 (8:3, 3:2, 3:8, 3:4)
Ostrava, KFV Roub - 1-0-1 12:12 (3:7, 9:5)
Ostrava, VŠB - 2-1-1 19:15 (3:1, 6:6, 7:3, 3:5)
Třinec, Likop - 0-0-2 5:14 (3:4, 2:10)
Volfířov, Sistemo - 1-1-0 15:13 (6:6, 9:7)
Vyškov, Amor-Lazor - 1-0-3 12:24 (3:1, 2:13, 4:5, 3:5)

ZNOJMO, SLZA
Bílovec, Hi-tec - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-3 12:22 (6:7, 6:5, 0:5, 0:5)
Brno, Harnach - 0-0-2 4:10 (1:2, 3:8)
Brno, Královo pole - 0-2-0 8:8 (4:4, 4:4)
Brno, Tomson - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Frenštát p/R, Megas - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Hlinsko, Arsenal - 0-0-4 6:26 (4:9, 2:7, 0:5, 0:5)
Hradec Králové, AC - 2-0-2 9:16 (3:2, 6:4, 0:5, 0:5)
Choceň, Gillotina - 1-0-1 12:12 (6:7, 6:5)
Ivančice, Templář - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Opava, Ferram - 1-1-0 13:4 (2:2, 11:2)
Ostrava, IFT B - 1-0-1 8:7 (6:2, 2:5)
Ostrava, Mikeska B - 1-0-1 9:8 (5:3, 4:5)
Ostrava, VŠB - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Pardubice, TORF-ESTE - 0-0-4 6:21 (3:4, 3:7, 0:5, 0:5)
Petrov, Tosta - 2-0-0 23:11 (13:3, 10:8)
Rváčov, Geodet - 1-0-3 9:22 (5:4, 4:8, 0:5, 0:5)
Šumperk, 1.FC - 2-0-2 11:14 (4:3, 7:1, 0:5, 0:5)
Šumperk, DeLta - 0-1-1 11:12 (6:7, 5:5)
Vysoké Mýto, Nejzbach B - 0-0-2 0:10 (0:5, 0:5)
Zlín, Ajax - 0-1-3 4:17 (3:3, 1:4, 0:5, 0:5)

Miroslav Srb
© INFONet