ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

DIVIZE A
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 29. června 2016

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2003/2004    SELP United Praha        1.HFC Ústí n/L           Olympik Mělník
2004/2005    Olympik Mělník           Las Lábus Terasy Praha   SKP Kolín
2005/2006    Kmochův odkaz Praha      KuVok Česká Lípa         Andy Liberec
2006/2007    Andy Liberec             Slavia TU Liberec        SKP Kolín
2007/2008    Dalmach Turnov           RSC Čechie Slaný         Atlantic Rakovník
2008/2009    Balticflora Teplice      Alfa Liberec             1.DFK Slaný
2009/2010    FC ´83 Příbram           PK Třebusice             1.DFK Slaný
2010/2011    Slavia TU Liberec        PK Třebusice             F.A.Zole Česká Lípa
2011/2012    FC Brandýsek             1.DFK Slaný              Centurions Teplice
2012/2013    Combix Ústí n/L          Balticflora Teplice B    PK Třebusice
2013/2014    Malibu Mladá Boleslav    PK Třebusice             SKP Kolín
2014/2015    Betis Kadaň              FC Brandýsek             ISŠ Příbram
2015/2016    Zlej sen Liberec         Baník Chomutov           HRASL Slaný


HISTORICKÁ TABULKA DIVIZE po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Brandýsek (11)         238 120-23- 95 1272:1037   383
  2. PK Třebusice (9)          194  99-23- 72 1193:1000   320
  3. 1.DFK Slaný (10)          218  99-18-101 1324:1366   315
  4. SKP Kolín (6)             174  71-11- 92  906:1084   224
  5. Malibu Mladá Boleslav (5) 110  59-10- 41  668: 562   187
  6. HRASL Slaný (5)           110  57-10- 43  647: 528   181
  7. Legie Příbram (5)         110  48-10- 42  627: 682   154
  8. MCE Slaný (5)             110  47-12- 51  651: 651   153
  9. Atlantic Rakovník (4)      84  40- 8- 36  508: 450   128
 10. Andy Liberec (2)           44  36- 0-  8  384: 203   108
 11. FC Betis Kadaň (3)         66  34- 4- 28  381: 344   106
 12. Olympik Mělník (2)         42  34- 1-  7  306: 204   103
 13. SK Bílý balet Děčín (4)    88  32- 7- 49  423: 610   100
 14. RSC Čechie Slaný (3)       62  31- 6- 25  420: 380    99
 15. Slavia TU Liberec (2)      44  30- 4- 10  338: 229    94
 16. Nerrox Jablonec n/S (3)    66  28-10- 28  390: 355    94
 17. SELP Mladá Boleslav B (3)  62  26- 7- 29  300: 314    85
 18. FC ´83 Příbram (2)         44  25- 7- 12  308: 302    82
 19. AFC Celtic Kladno (4)      84  26- 4- 54  458: 638    82
 20. 1.FC KuVok Česká Lípa (2)  44  24- 6- 14  283: 225    78
 21. SC Veltěž (4)              86  23- 5- 57  517: 744    74
 22. Las Lábus Terasy Praha (2) 42  23- 4- 15  287: 203    73
 23. Olympik Mělník B (3)       62  23- 4- 35  357: 380    73
 24. Botafogo Mělník (4)        86  23- 6- 57  512: 701    72
 25. Ebárna Kladno (2)          44  22- 4- 18  262: 236    70
 26. Balticflora Teplice B (2)  44  22- 4- 18  250: 250    70
 27. Sokol Dobřichovice (3)     66  21- 5- 40  344: 409    68
 28. Letka Liberec (2)          42  21- 2- 19  264: 260    65
 29. FC SELP United Praha (1)   20  20- 0-  0  213:  79    60
 30. Zlej sen Liberec (1)       22  20- 0-  2  234: 100    60
 31. Balticflora Teplice (1)    22  20- 0-  2  163:  50    60
 32. Kmochův odkaz Praha (1)    22  19- 2-  1  187:  67    59
 33. Démoni Česká Lípa (2)      44  17- 8- 19  261: 226    59
 34. FC Joma Sport Milovice (2) 44  17- 6- 21  203: 231    57
 35. Combix Ústí n/L (1)        22  16- 3-  3  178:  82    51
 36. FC Mapa Česká Lípa (3)     62  16- 5- 41  303: 477    50
 37. Atmos FK Bělá p/B (2)      44  15- 4- 25  245: 262    49
 38. 1.HFC Ústí n/L (1)         20  15- 1-  4  188: 112    46
 39. SK Alfa Liberec (1)        22  15- 1-  6  158: 105    46
 40. Hostr Alex Liberec (2)     42  13- 7- 22  185: 226    46
 41. FC Baník Chomutov (1)      22  14- 3-  5  178: 117    45
 42. ISŠ Příbram (1)            22  14- 2-  6  175: 132    44
 43. TJ FC Dalmach Turnov (1)   18  14- 0-  4  109:  64    42
 44. FC Centurions Teplice (1)  22  14- 0-  8  138: 106    42
 45. HFK Příbram (2)            44  13- 2- 29  316: 420    41
 46. AFC Kralupy n/V (2)        44  11- 6- 27  164: 232    39
 47. F.A.Zole Česká Lípa (1)    22  11- 4-  7  147: 129    37
 48. SK Kladno B (1)            22  11- 2-  9  145:  99    35
 49. Ludis Team Třebenice (1)   22  11- 2-  9  119:  85    35
 50. Wizards DDM Praha 10 (1)   22  10- 2- 10   94: 102    32
 51. FK GMM Jablonec n/N (1)    22  11- 0- 11  135: 121    33
 52. Gardenline Litoměřice (1)  22   8- 5-  9  120: 135    29
 53. Relax Ústí n/L (2)         44   6- 1- 37  189: 425    19
 54. Jizeran Doubr.-Turnov (1)  22   6- 0- 16  103: 169    18
 55. Inter Interma Liberec (1)  22   4- 0- 18  119: 222    12
 56. CSKA Výšina (1)            18   3- 3- 12   95: 141     9
 57. 1.FC Rohožník Praha 21 (1) 22   2- 0- 20   67: 362     6
 58. Stars Rakovník (1)         20   0- 0- 20    0: 100     0

Miroslav Srb
© INFONet