ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

DIVIZE F
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 20. června 2016

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2003/2004    Medvědi Malé Hoštice     Mikeska B Ostrava        SKP Betas Třinec
2004/2005    SKP Betas Třinec         Ferram Opava             Sokol Přívoz Ostrava
2005/2006    CC Jistebník B           SK Krmelín               Sokol Přívoz Ostrava B
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013    SK Krmelín               Eximpo Náklo             Baracuda Jakubčovice
2013/2014    Parlament Ostrava        Baracuda Jakubčovice     FU Kopřivnice
2014/2015    Baracuda Jakubčovice     FU Kopřivnice            Parlament Ostrava
2014/2015    Baracuda Jakubčovice     Jokerit Kopřivnice       FU Kopřivnice


HISTORICKÁ TABULKA DIVIZE po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Baracuda Jakubčovice (7)  118  66-11- 41  743: 653   209
  3. SK Krmelín (5)             80  45-10- 25  369: 310   145
  2. FC Parlament Ostrava (6)  104  45-10- 49  595: 571   145
  4. SK Ferram Opava (6)        98  35- 6- 57  533: 600   111
  5. SKP Betas Třinec (2)       38  31- 3-  4  262: 114    96
 12. FU Kopřivnice (3)          42  25- 5- 12  233: 155    80
  6. Sokol Přívoz Ostrava B (2) 40  25- 2- 13  267: 205    77     Přívoz A
  7. KFV Roub Vítkovice (4)     76  23- 7- 46  328: 391    76
  8. SVP Tsunami Příbor (3)     58  20- 3- 35  255: 335    63
  9. FC Eximpo Náklo (2)        32  18- 5-  9  222: 168    59
 10. AC Gamaspol Jeseník (2)    40  17- 7- 16  246: 231    58
 11. AFC Medvědi M.Hoštice (2)  36  18- 2- 16  204: 257    56
 13. CC Jistebník B (1)         20  17- 2-  1  154:  74    53
 21. FC Jokerit Kopřivnice (2)  28  16- 3-  9  174: 101    51
 19. FC Oskarol Orlová (4)      60  14- 6- 40  281: 414    48
 14. Zvěřáci Ostrava (2)        40  15- 2- 23  166: 191    47
 15. Sezam Langer Ostrava (2)   40  13- 7- 20  176: 224    46
 16. Mikeska B Ostrava (1)      18  15- 0-  3  137:  86    45
 17. United Frýdek-Místek (2)   32  13- 4- 15  185: 205    43
 18. HDO Olomouc (1)            20  10- 4-  6  128: 102    34
 20. Megas B Frenštát p/R (1)   18   8- 1-  9  110: 108    25
 22. Panorama Ostrava (1)       18   7- 1- 10  103: 103    22
 24. Top Dogs Nový Jičín (2)    28   6- 4- 18  131: 204    22
  5. Růž.tlapičky Hukvaldy (1)  14   6- 2-  6   66:  71    20
 23. AC Derby/MAN Ostrava (1)   18   5- 1- 12   71: 103    16
 25. Roal Darkovičky (1)        20   1- 0- 19   91: 254     3

Miroslav Srb
© INFONet