FUTSAL
KLUB "250"

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


K L U B " 2 5 0 " - KOMPLETNÍ STATISTIKA

Poslední aktualizace - 30. 6.2017

STATISTIKA "KLUBU 250" skládá ze čtyř různých soutěží - 1.liga, reprezentace ČR (ne U-21), Pohár mistrů evropských zemí a celostátní část Poháru ČMFS (od osmifinále).

Ligové statistiky jsou zpracovávány během sezóny 2017/18.
Reprezentační bilance je zpracována ke dni 30. 6.2017 po zápase s Čínou.
Statistika PMEZ je (mimo statistiky V.Mýta kompletní) zpracována po sezóně 2016/2017.
V Poháru ČMFS jsou zpracovány výsledky po sezóně 2015/2016.
Na tomto místě je nutné podotknout, že statistika Poháru ČMFS je značně nekompletní díky chybějícím údajům, které na Svaz futsalu ČMFS nebyly dodány. Seznam chybějících údajů obsahuje sekce Pohár ČMFS.

Členové KLUBU 250 jsou nad barevnou čárou, následují hráči nejblíže vstupu do klubu a hráči hrající aktuální sezónu. Nakonec jsou abecedně seřazeni zbývající hráči.

JMÉNO                       CELKEM  = 1.CL POHÁR PMEZ ČR  KLUB, KDE HRÁČ STŘÍLEL GÓLY
DLOUHÝ Martin         3. 3.75  611  =   459   43   5 104  Sparta, Boh05, Tepl., Eco, Repas
MIKAN Radek          30. 8.76  431  =   394   16  11  10  TORF-ESTE, Era-pack, Nejzbach VM
BUČEK Michal         13. 4.73  423  =   373   42   -   8  Jistebník, Frenštát
VLADYKA Petr          9.11.74  420  =   370   25  19   6  Nejzbach, Era-pack, Dekora
RAJNOCH Daniel       22. 9.74  401  =   352   10   2  37  Era-pack, Benago, Nejzbach
MAREŠ Michal          3. 2.76  386  =   300   17  17  52  Era-pack, Pramen H.Brod
MAREŠ Zbyněk         18. 6.71  385  =   328   26   -  31  Selp MB, Viktoria Žižkov
MAREŠ Roman          15. 3.75  370  =   272   25  22  51  Era-pack, Pramen H.Brod
REŠETÁR Lukáš        28. 4.84  354  =   232   27  28  67  Era-pack Chrudim, Indoss
BELEJ Michal         16.11.82  344  =   276   21   -  47  Benago, Tango Brno
NEUMANN Tomáš        22. 9.70  340  =   289   26   -  26  Viktoria Žižkov
SLUKA Tomáš          19. 5.78  329  =   261    9  14  45  Chrudim, CCJ, Čepo, Mikeska
WEBER Prates         18.11.83  320  =   259   33  28   -  Era-pack Chrudim (Max)
SLÁMA Zdeněk         28.12.82  298  =   234   23   -  41  Sparta Balt Boh05 Eco CS Cheb
BARTOŠEK Vlastimil   22. 5.64  276  =   236   16   3  21  Baník a Mikeska Ostrava
FILINGER David       12. 1.78  260  =   228   21   -  11  Gardenline Slavia, Boh.05 Benago
HLADÍK Tomáš         28. 8.71  260  =   228   26   2   4  IFT C. a Mikeska, Jistebník


BROŽ Rostislav 23.11.67 243 = 225 16 1 1 Jistebník MAREŠ Petr 9.11.73 241 = 236 3 2 - H.Brod, TORF-ESTE Pardubice SEIDLER Michal 5. 4.90 235 = 171 6 - 58 Tango Brno, Jistebník WIMBERSKÝ Václav 11.10.66 224 = 222 1 - 1 Rumpál Prachatice, J.Hradec BEJDA Stanislav 11. 2.77 216 = 183 23 - 10 Démoni SK Slavia Selp Bakov RODEK Marcel 15. 4.69 209 = 182 17 - 10 Baník Ostrava VRABEC Karel 20. 9.78 209 = 169 14 - 26 Bakov nad Jizerou RODEK Marcel 7.11.88 196 = 167 20 - 9 Benago, Jistebník, Mikeska SEMERÁD Miroslav 8. 8.73 196 = 175 20 - 1 Mados VM Sparta Helas Selp TORF HB FORMÁNEK Pavel 28. 9.83 195 = 173 13 2 7 Nejzbach, Era-pack, Sparta

ABRAHÁM Martin 20. 9.78 12 = 12 - - - Helas Brno ABRAHÁM Tomáš 18. 4.79 7 = 7 - - - Helas Brno ABRHÁM Tomáš .12.91 39 = 38 1 - - Interobal Plzeň, SK Kladno ADAM Jan 8.10.69 1 = - 1 - - Montza České Budějovice ADAMČÍK Petr 20.11.71 13 = 13 - - - IFT C. Ostrava, Čepo ADAMEC Milan 10. 5.75 1 = - 1 - - Botafogo Mladá Boleslav ADAMEC Petr 28.10.69 22 = 20 1 - 1 Matfyz Praha, CFC Letňany ADÁMEK Jan 10.11.66 4 = 4 - - - Repas Praha AL-ERAIDI Samir .10.93 1 = - 1 - - Internazionale Teplice ALADŽIČ Marijo . 6.94 1 = 1 - - - Sparta Praha ALAJ Dani 9. 2.88 4 = 3 1 - - Benago Zruč n/S ALMEIDA Raphael . 1.89 14 = 14 - - - Tango Brno ALMEIDA FER. Rodrigo . 3.79 8 = 8 - - - Era-pack Chrudim (Mancha) ALTOUMI Adham .12.89 10 = 10 - - - Benago Praha AMARO Vagner Anibal . . 6 = 6 - - - Gardenline Litoměřice (Vagnao) AMRANI Fouad . 2.85 39 = 38 1 - - Benago Zruč n/S ANASTAZIU Janis 9. 3.53 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava ANDĚL Tomáš 19. 5.66 4 = 2 2 - - Alfa Liberec ANDERLE Jiří 15. 4.62 29 = 19 10 - - Bohemia České Budějovice ANDERSON Claudino R. 7. 2.89 9 = 8 1 - - Era-pack Chrudim (Kilmer) ANGELLOT Garces . . 51 = 46 5 - - Benago Zruč n/S ANTOŠ Pavel 19. 8.75 21 = 15 6 - - TS Bakov n/Jizerou ARNOLD Antonín 12.10.87 2 = - 2 - - Absolut České Budějovice AUGUSTIN Tomáš 28. 9.70 11 = 9 2 - - Harnach a Dino Brno BABORÁK Jiří 14.11.57 7 = 4 3 - - Bakov nad Jizerou BACULIÁK Marek 23. 6.78 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava BAJER Vojtěch 6.12.65 8 = 8 - - - Plumbum Hradec Králové BAKEŠ Milan 28.12.77 20 = 20 - - - Nejzbach VM, Bohemia ČB BALATA Luboš 13. 1.63 2 = 2 - - - Arsenal Benešov BALÁŽ Martin 11.12.71 29 = 29 - - - Slovan a Slávia Havířov BALÍK Vojtěch . 2.86 1 = - 1 - - Sistemo Volfířov BALOUN Boryslav 4. 9.67 3 = - 3 - - AC Start Karlovy Vary BANETKA Jiří 21. 2.70 2 = 2 - - - Baník Havířov BANOVIČ Tomáš .12.93 3 = 3 - - - Olympik Mělník BANYACSKI Pavel 31. 5.75 1 = - 1 - - Bakov nad Jizerou BARANČOK Luděk 13. 3.79 1 = 1 - - - TS Bakov n/J BARBOSA Bruno Flávio . 1.79 5 = 5 - - - Balticflora Teplice BARČÍK Michal 20. 2.76 13 = 6 7 - - Zábřeh na M, Bohemia ČB BARNAT Jan .11.77 3 = 3 - - - Balticflora Teplice BARON Lukáš . 6.92 18 = 18 - - - Likop Třinec BÁRTA Leoš 7. 4.80 2 = - 2 - - Mako Litvínov BÁRTA Martin 27. 1.88 3 = - 3 - - SK Bělá 1946 BÁRTA Michal 5. 4.75 2 = - 2 - - Montza České Budějovice BARTOŠ Michal 14.11.77 25 = 25 - - - Nejzbach Vysoké Mýto BARTOŠ Radim 31. 1.72 1 = - 1 - - Lazio Brno BARTOŠEK Tomáš 7.11.88 2 = 2 - - - Benago Praha BARVÍNEK Ondřej 3. 1.87 1 = - 1 - - Materia Sokolov BASTL Martin 2. 2.71 4 = - 4 - - Rangers a Hustovlas Chodov BAŠČEVAN Vjačeslav . . 1 = - 1 - - Absolut České Budějovice BATISTA RIBEIRO Eme. 21. 7.83 7 = 7 - - - Balticflora Teplice BAUER Jan 27. 4.69 3 = 3 - - - Rumpál Prachatice BAUER Josef 31. 1.77 2 = 1 1 - - Čechie Slaný BAUMRUK Tomáš 23. 9.72 3 = - 3 - - Mako Litvínov BAUS Radek 23. 7.79 8 = 8 - - - VŠB Ostrava BAYER Jiří 17. 2.79 5 = 2 3 - - Jistebník BAŽANT Jan 3.11.95 6 = 6 - - - Démoni Česká Lípa BECK Tomáš 14. 4.88 3 = 3 - - - Jistebník, Bulldogs Hodonín BEDNÁŘ Pavel 26. 3.68 101 = 97 4 - - Combix Ústí nad Labem BEDNAŘÍK Zdeněk 10. 3.65 6 = 6 - - - Ajax Novesta Zlín BEER Michal . 5.87 1 = - 1 - - Helas Brno BECHYNĚ Zdeněk 16.10.69 22 = 15 7 - - Combix Ústí nad Labem BEJDA Pavel 25. 3.75 69 = 63 6 - - Bakov nad Jizerou BEJSTA Tomáš 7.12.76 3 = - 3 - - TJ Borek BELANÍK Marek 22. 3.94 9 = 9 - - - Tango Hodonín BĚLÍK Zdeněk . 6.91 2 = - 2 - - Malibu Mladá Boleslav BĚLINA Karel 4. 2.75 1 = 1 - - - Alfa Liberec BELLADA Jaroslav 3. 7.84 1 = 1 - - - Bohemians 1905 BELLADA Václav 22.11.86 37 = 36 1 - - Bohemians 1905, Eco BĚLOHLÁVEK Jiří 7. 3.65 6 = - 6 - - 3P Bosonohy Brno BĚLOHRADSKÝ Pavel 11.12.75 1 = - 1 - - Tomson Brno BENÁK Luděk 17. 8.73 1 = 1 - - - Dekora Hlinsko BENC Radek 21. 4.76 1 = - 1 - - KuVok Nový Bor BENDÍK Milan 8.20.56 29 = 28 1 - - IFT Computers Ostrava BENEK Aleš .11.90 1 = - 1 - - Zlej se(n) Liberec BENEŠ Jan 27. 6.78 4 = 3 1 - - Herd + Car System Cheb BENEŠ Jaroslav 10. 5.84 5 = 3 2 - - Nejzbach Vysoké Mýto BENEŠ Pavel 28. 5.69 69 = 69 - - - Rumpál Prachatice BENEŠ Tomáš 19. 3.91 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto BENEŠ Zdeněk 11. 1.56 3 = 3 - - - Rumpál Prachatice BERAN Jiří 2. 3.90 70 = 63 7 - - Nejzbach, TORF-ESTE, Mados HK BERAN Kamil 14. 5.71 44 = 37 7 - - Prostor a Mikeska Ostrava BERAN Ladislav 10. 5.89 6 = - 6 - - SK Bělá 1946 BERAN Martin 7. 9.67 2 = - 2 - - Sokol Ústí nad Labem BERÁNEK Jakub 1. 1.87 1 = 1 - - - SK Kladno BERÁNEK Jakub . 4.91 1 = - 1 - - F.A.Zole Česká Lípa BERÁNEK Jiří 9. 4.83 31 = 31 - - - Démoni, Slavia Pha, Olympik BERÁNEK Roman 29. 9.64 18 = 18 - - - Helas Brno BERČÍK Milan 14. 8.55 2 = 2 - - - Ajax Novesta Zlín BERECKÝ Tomáš . . 1 = - 1 - - Indoss Plzeň BERKY Marian 16.11.77 1 = 1 - - - Tango Brno BERNAS Petr 4. 4.84 3 = 3 - - - SK Kladno BERNÁT Pavel . 8.88 3 = - 3 - - Zlej se(n), GMM Jablonec n/N BERNER Tomáš 27. 2.87 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim BETYAR Miroslav . 2.85 13 = 10 3 - - Démoni, Combix, Andy Liberec BEZ Michal 26. 7.81 5 = - 5 - - Absolut tým Č. Budějovice BEZDIČKA Václav 1. 6.73 2 = - 2 - - Interchmel Velká Hleďsebe BEZCHLEBA Patrik 21. 4.74 2 = 2 - - - Dekora Hlinsko BEZSTAROSTI Tomáš 9. 3.93 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S BIALEK Milan 14. 6.93 6 = 6 - - - Démoni ČL, SK Kladno BIDZINSKI Petr 21.11.77 3 = 2 1 - - VŠB Ostrava BÍLEK Aleš 12. 5.64 1 = 1 - - - IFT Computers Ostrava BÍLEK Michal 25. 1.88 4 = 4 - - - TS Bakov n/Jizerou BÍLOVSKÝ Igor 4. 7.75 24 = 19 5 - - Lazio Brno a Tomson Brno BÍNA Pavel . . 6 = 6 - - - Andy Liberec BINEK Josef 4. 8.65 12 = 12 - - - Dino Brno BIZDRA Petr 29. 1.67 11 = 11 - - - Repas Praha BLÁHA Martin . . 2 = 2 - - - CC Jistebník BLAHA Milan 26. 9.84 3 = 1 2 - - Olympik Mělník, Mapa Č.Lípa BLAHETA Martin 27. 6.71 133 = 109 23 1 - Jistebník BLAHUT Jan . . 2 = 2 - - - SKP Třinec BLANDA Jan 15. 2.90 1 = 1 - - - SK Kladno BLASCO Amandis Jorge . 7.86 1 = - 1 - - SK Slavia Praha BLAŽEJ Michal 27. 3.84 8 = 7 1 - - Era-pack Chrudim BLAŽEJ Vít 15.12.78 117 = 89 5 3 20 Tango, Jistebník, VŠB BLAŽEK Hynek 13.11.82 2 = - 2 - - AC Gong České Budějovice BLAŽEK Jakub . 8.89 4 = 4 - - - Indoss Plzeň BLAŽEK Michal . 6.92 2 = - 2 - - Wizards DDM Praha BLAŽEK Petr 10. 8.72 96 = 83 13 - - UFA, Plumbum, Žižkov, Bakov BLAŽEK Petr 2. 8.86 2 = 2 - - - TS Bakov n/J BLAŽEVIČ Richard 22. 4.82 5 = 5 - - - Frenštát pod Radhoštěm BOBÁČEK Lukáš 9. 1.79 9 = 9 - - - Mikeska Ostrava BOBYLEV Fedor . . 3 = 3 - - - Helas Brno BOČÁNEK Ondřej 25. 3.90 1 = 1 - - - Tango Brno BOČEK Milan 17. 8.87 1 = - 1 - - Absolut České Budějovice BöHM Lukáš . 8.93 14 = 13 1 - - Interobal Plzeň BOMBA Tomáš 31. 7.73 2 = 1 1 - - Alfa Liberec BORÁŇ Tomáš . . 1 = - 1 - - United Frýdek-Místek BORKOVEC Pavel . . 1 = 1 - - - SK Slavia Praha BOROVKA Vlastimil 21. 7.72 4 = 4 - - - Bohemia České Budějovice BORSKÝ Pavel 14. 8.72 8 = 8 - - - CFC Letňany Praha BORUCINSKI Artuš 14. 9.76 2 = - 2 - - Frenštát pod Radhoštěm BOSÁK Libor . . 1 = - 1 - - Vokno Kroměříž BOŠTÍK Hynek 26. 6.69 2 = 2 - - - Damned Praha BOUŠKA Milan 28. 9.74 101 = 85 16 - - Mělník, Eco-investment BOUŠKA Svatopluk 12. 5.70 94 = 86 8 - - Bohemians/Damned BOUŠKA Tomáš 12.10.79 39 = 36 3 - - Nejzbach, Era-pack, Dekora BRABEC Milan 30. 4.75 1 = - 1 - - Martin team Plzeň BRAHIMI Azem 13. 6.88 133 = 123 10 - - Benago Zruč n/S BRANDEJS Michal 21. 2.67 19 = 19 - - - Repas Praha BRANDT Jean Pierre . 5.90 9 = 9 - - - Balticflora Teplice BRÁZDA Dalibor 2. 3.77 2 = 2 - - - Ajax Novesta Zlín BROSCHINSKÝ Jan 1. 9.85 3 = 3 - - - Alfa Liberec BROŽ David 10. 2.68 4 = - 4 - - Olympia Příbram BROŽEK Daniel 7. 8.74 67 = 62 5 - - Bena Klad Bohe VŽ Bakov Měl BRŠŤÁK Juraj 26.10.80 9 = 9 - - - Helas Brno BRŤKA Peter 14. 5.77 1 = - 1 - - Čechie ZM Praha BRŮHA Petr 5.12.66 1 = - 1 - - Hop Trop Ústí n/L BRŮNA Martin 2. 2.87 55 = 52 3 - - Sparta Pha, Krokodýl, Tango, Eco BRUNOVSKÝ Anton . 9.89 5 = 4 1 - - Sparta Praha BRYCHNÁČ Aleš 9. 2.79 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice BRYCHTA Jiří 15.11.86 1 = 1 - - - Selp Mladá Boleslav BRYCHTA Martin 9. 9.66 55 = 53 2 - - Dekora Hlinsko, Nejzbach BRYCHTA Martin . 9.90 33 = 32 1 - - SK Slavia, Nejzbach VM BRYCHTA Michal .12.94 5 = 3 2 - - Mados HK, Nejzbach VM BRYCHTA Radek 29.10.71 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto BRZÁK Jiří 20. 7.73 1 = - 1 - - Sonáta Ústí n/L BŘEZINA Radek . 2.83 4 = - 4 - - United Frýdek-Místek BŘEŽNÝ Daniel 19.12.77 8 = 8 - - - Helas Brno BUBLA Jiří 19. 5.75 48 = 44 4 - - Baník a Mikeska Ostrava BUBLA Ondřej 19. 5.75 53 = 48 5 - - Mikeska a Prostor A + B OV BUDĚJCKÝ Daniel 24. 6.72 20 = 18 2 - - Bohemia České Budějovice BUDIL Jan 6. 9.70 3 = - 3 - - AC Start Karlovy Vary BUDÍNSKÝ Luboš 3. 9.62 5 = 5 - - - Alfa Liberec BUCH . . 4 = - 4 - - Rangers Chodov BUCHTA Aleš 1.11.70 1 = 1 - - - GKS MOND Třinec BUCHTA Jan 12.12.87 2 = 2 - - - Helas Brno BUCHVALDEK Petr 6.10.72 1 = - 1 - - Medvědi Malé Hoštice BUJDÁK Roman 20. 6.73 3 = - 3 - - K-sport Jindřichův Hradec BUKOVINSKÝ Martin .. 1 = - 1 - - Absolut České Budějovice BUKSA Tomáš .11.78 1 = - 1 - - Vokno Kroměříž BULVAS Pavel 30. 6.67 1 = 1 - - - CFC Letňany Praha BULVAS Václav 30.12.77 1 = 1 - - - CFC Letňany Praha BUREŠ Jan 20. 7.68 12 = 12 - - - TORF-ESTE Pardubice BURGER Jindřich 27.12.81 2 = 2 - - - Ebárna Boys Kladno BURGET Vlastimil 24. 5.73 119 = 101 18 - - TORF-ESTE a ESTE Pardubice BURIAN Marek .10.88 1 = - 1 - - F.A.Zole Česká Lípa BURŠÍK Martin . 8.96 1 = - 1 - - FC Mnichov 2001 BURŠÍK Tomáš 21. 2.85 46 = 46 - - - Tango Hodonín BURYAN Filip 11. 2.94 4 = 4 - - - Likop Třinec BURYÁN Jan 17. 2.77 4 = 4 - - - TS Bakov nad Jizerou BUZEK Michal .12.96 3 = 3 - - - Olympik Mělník BŮŽEK Luboš 23.12.74 7 = 7 - - - Dino Brno, Čechie Slaný BŮŽEK Lukáš .11.94 1 = 1 - - - UFA Hradec Králové CAIS Václav . . 2 = 2 - - - SK Slavia Praha CAKL Roman 18. 9.71 15 = 9 6 - - Alfa Liberec CAMARA SOBRAL Ricar. 10. 8.98 1 = - - 1 - Era-pack Chrudim (Ricardinho) CAMPOS LOPES Paulo . . 6 = 6 - - - Era-pack Chrudim (Cesar) CAMPR Milan 5.12.75 3 = - 3 - - Sparta Chomutov CARDOSO DA SILVA Ch. . 2.89 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S CAUSIDIS Marek 26. 5.91 3 = - 3 - - United Frýdek-Místek CAUSIDIS Marián 18.10.88 3 = - 3 - - United Frýdek-Místek CENEK Čeněk 12. 9.92 17 = 17 - - - Tango Hodonín CENGER Jan 29.11.76 4 = 4 - - - Combix Ústí nad Labem CICALA Aldo 12. 8.77 14 = 14 - - - Bohemians/Damned CIESLAR Josef 22.11.85 21 = 21 - - - Likop Třinec, VŠB, Tango CIGÁN Daniel 19. 5.77 5 = - 5 - - IFT Computers Ostrava CINTULA Martin . . 5 = 5 - - - Eco-investment Praha CÍSAŘ Marek 27. 3.74 1 = - 1 - - K-sport Jindřichův Hradec CÍSAŘ Petr . . 1 = - 1 - - Sparta Chomutov COSTA PINTO Paulo N. . 2.83 17 = 17 - - - Balticflora Teplice CSIKÁN Vojtěch 22.11.82 3 = 3 - - - Likop Třinec CUDRÁK Ondřej 24.11.65 40 = 40 - - - Baník a Slovan Hav., Čepo CUPÁK David 27. 5.89 134 = 102 3 - 29 Helas Brno CUPÁK Vojtěch 12. 6.94 22 = 20 2 - - Helas Brno CVIERTNA Adam 15.12.78 2 = 2 - - - Mikeska Ostrava ČÁP Dalibor 29.11.72 1 = - 1 - - Slávia Vlas Č. Budějovice ČAPEK Dušan . 8.84 2 = - 2 - - Boca Chotěboř ČAPEK Pavel 7. 1.76 7 = 7 - - - Alfa Liberec ČAPKA Jaroslav 17.10.77 9 = 6 3 - - Frenštát pod Radhoštěm ČÁSLAVA David 22. 5.81 1 = 1 - - - Bakov nad Jizerou ČASTA Pavel 22.10.64 2 = 2 - - - Ajax Novesta Zlín ČÁSTKA Slavomír 7. 6.78 1 = - 1 - - UFA Hradec Králové ČAVERA Milan 20. 5.76 45 = 40 5 - - Jistebník ČECH . . 1 = - 1 - - Martin team Plzeň ČECHLOVSKÝ David 20. 9.72 5 = 5 - - - Gillotina Choceň ČECHLOVSKÝ Petr 11.10.75 13 = 13 - - - Choceň, Nejzbach VM ČECHURA Jan . 1.91 1 = - 1 - - Wizards DDM Praha ČEJKA Petr 23. 3.67 11 = 7 4 - - Jistebník ČEMUS Jan 8. 1.70 3 = 1 2 - - Bohemians/Damned ČEPILA Karel 11.12.56 2 = - 2 - - Titanic Chodov ČERMÁK Jan 8. 4.79 4 = 4 - - - Olympik Mělník ČERMÁK Michal 5.12.68 5 = 4 1 - - TORF-ESTE Pardubice ČERNÁŠ Petr 6.12.73 1 = - 1 - - Slávia Vlas Č. Budějovice ČERNÍK Ivan 31. 3.59 4 = 4 - - - Nejzbach Vysoké Mýto ČERNÍK Jakub 2. 8.88 2 = 2 - - - TORF-ESTE Pardubice ČERNOHORSKÝ Lukáš 12. 1.85 5 = 4 1 - - Delta-Real Šumperk, Indoss ČERNÝ Josef 21.11.61 18 = 18 - - - Rumpál Prachatice ČERNÝ Michal 12.10.82 15 = 14 1 - - UFA HK, Nejzbach V.Mýto ČERNÝ Pavel 5.10.64 1 = 1 - - - Helas Brno ČERNÝ Petr 1. 8.70 6 = 6 - - - Arsenal Benešov ČERVENÝ David 11.12.76 3 = - 3 - - Bohemians/Damned ČERVENÝ Jaroslav 11. 7.75 1 = - 1 - - Atlantic Rakovník ČÍŽEK Jindřich 4. 6.74 2 = 2 - - - SK Kladno, Čechie Slaný ČOUPEK Jan 24.12.67 5 = 5 - - - Lazio Brno ČTVRTNÍČEK Miroslav 26. 2.72 3 = 3 - - - Lazio Brno ČUHEL Petr 4. 1.65 5 = 5 - - - Helas Brno ČUPŘINA .. 1 = - 1 - - Materia Sokolov ČURDA Jan 28. 8.88 13 = 13 - - - SK Kladno ČURDA Martin 16. 1.64 3 = 3 - - - Ebárna Boys Kladno DA ARAJO Luciano . . 11 = 11 - - - Era-pack Chrudim DA COSTA Carlos Alb. . 2.80 14 = 14 - - - Balticflora Teplice DA COSTA Jeronimo A. 27. 1.82 5 = 5 - - - Balticflora Teplice DANG Robert . 9.96 2 = 2 - - - Helas Brno DANÍČEK Nikolas . . 1 = - 1 - - Andy Liberec DANIEL Jan . 3.95 1 = - 1 - - Gamaspol Jeseník DAŇO Tibor 1. 7.59 7 = 7 - - - GKS MOND Třinec DA SILVA Douglas 15.10.88 132 = 107 15 10 - Era-pack Chrudim (Douglas) DA SILVA Ferrer 16.10.96 4 = 4 - - - Gardenline Litoměřice (Wenderson) DAŠEK Jan 3. 1.65 50 = 44 4 - 2 Combix Ústí nad Labem DE ALMEIDA Marcio . 7.86 33 = 27 6 - - Chrudim, Balticflora (Marcinho) DE CARVALHO Luiz . 2.95 9 = 9 - - - Benago Zruč n/S (Pimpolho) DĚDEČEK Roman . . 2 = 2 - - - Mados Hradec Králové DE FREITAS Felipe 18. 8.89 87 = 67 14 7 - Era-pack Chrudim (Felipe) DE JESUS Rafael . 6.86 4 = 4 - - - Gardenline Litoměřice (Silva) DEJNOŽKA Jiří 3. 7.72 12 = 12 - - - Dekora Hlinsko DE LIMA Emerson . 7.83 137 = 122 9 6 - Era-pack Chrudim (Dentinho) DE LUIS Yubero Alvá. 17.12.87 31 = 25 3 3 - Era-pack Chrudim (Alvarito) DEMBINNÝ Zdeněk 16.12.55 2 = 2 - - - GKS MOND Třinec DEME Richard 22. 6.73 4 = 4 - - - CFC Letňany Praha DEME Robert 5. 8.75 2 = 2 - - - CFC Letňany Praha DEMEL Jan 1. 1.87 29 = 28 1 - - Jistebník DEMJANOVIČ Marek 7. 2.81 3 = 3 - - - Bulldogs Hodonín DEMKE Lukáš . 6.91 4 = 4 - - - Démoni Česká Lípa DE OLIVEIRA Caio 18.12.87 12 = 12 - - - Benago Zruč n/S DE RAMON MURRIA Javi . 8.90 2 = 2 - - - Tango Brno DE SOUSA Melo . 5.89 7 = 7 - - - Gardenline Litoměřice (Johne) DE SOUZA Goncalves 23. 5.96 3 = 3 - - - Gardenline Litoměřice (Léo) DE SOUZA Guimaraes . 1.79 4 = 4 - - - Balticflora Teplice DITTRICH Jaroslav 8. 3.82 10 = 5 5 - - Era-pack Chrudim DIVINA Václav 19. 9.77 8 = 8 - - - Betas Megas Třinec DLABOLA Martin 26. 8.78 2 = 1 1 - - Alfa Liberec DLESK Jaromír 8. 7.72 7 = 7 - - - Konflikt Praha DOBIÁŠ Matěj . . 2 = 2 - - - Interobal Plzeň DOBIÁŠ Michal . 2.89 1 = - 1 - - United Frýdek-Místek DOBROVOLNÝ Marian . 9.92 3 = 1 2 - - UFA HK, Era-pack Chrudim DOČEKAL Miroslav 3. 1.80 2 = 2 - - - Car System Cheb DOLEJŠ Vladimír 30. 9.73 5 = - 5 - - Hustovlas Chodov DOLEŽAL Martin . 5.80 1 = - 1 - - Boca Chotěboř DOLEŽAL Radek 22. 9.63 3 = 3 - - - Pramen Havlíčkův Brod DOLEŽAL Radek 7.11.73 5 = 5 - - - Plumbum Hradec Králové DOLEŽÁLEK Lukáš . 6.88 1 = 1 - - - Balticflora Teplice DOLEŽEL Jiří 15. 7.69 1 = - 1 - - Čechie ZM Praha DOLEŽEL Pavel 2. 6.76 37 = 26 11 - - Alfa Liberec DOMBI Karel . . 1 = 1 - - - Bohemians 1905 DONÁT Vladislav 10.10.85 3 = 3 - - - Andy Liberec DORNAY Jan 24.10.83 29 = 28 1 - - Agromeli a Helas Brno DOROZLO David . . 2 = - 2 - - SKP Likop Třinec DOS SANTOS Douglas . 5.85 17 = 14 3 - - Benago Praha DOS SANTOS Martin H. 16. 7.86 12 = 11 1 - - Balticflora Teplice DOS SANTOS Rogerio .11.91 1 = 1 - - - Tango Brno DOS SANTOS William .11.80 2 = - 2 - - Era-pack Chrudim DOSTÁL Jakub 6. 6.84 26 = 25 1 - - Nejzbach VM, Choceň DOSTÁL Ondřej . . 1 = - 1 - - Anděl Prostějov DOSTÁL Zdeněk 19.10.79 42 = 36 6 - - Nejzbach, Era-pack DOŠA Martin 18. 7.92 48 = 48 - - - AC Sparta Praha DOUBRAVSKÝ Bohumír 15. 5.93 14 = 14 - - - Tango Hodonín DRAHORÁD Michal 15. 4.69 1 = - 1 - - Interchmel Velká Hleďsebe DRAHOVSKÝ Tomáš .10.92 27 = 27 - - - Benago Zruč n/S DRAPÁK Petr 24. 2.73 6 = 6 - - - Plumbum Hradec Králové DRAŠNAR Vilém 3. 7.69 4 = - 4 - - Botafogo Mladá Boleslav DRAŽAN Michal . . 1 = - 1 - - Knockout '83 Příbram DRGA Michal 25. 3.78 2 = 2 - - - Ajax Novesta Zlín DROZD David 12. 9.95 49 = 37 6 - 6 Era-pack Chrudim, Mados HK DROZD Pavel 12. 9.95 39 = 33 2 - 4 Era-pack Chrudim, Mado HK DRVOTA Petr 9. 6.73 5 = 5 - - - Gillotina Choceň DRYÁK Karel 25. 5.71 1 = - 1 - - AFC Rapid Páleček DŘÍŽĎAL František 8. 8.78 3 = - 3 - - Draci Karlovy Vary DUB Václav 14. 4.71 30 = 29 1 - - DFC Praha DUDA Rostislav 31.12.78 13 = 11 2 - - Likop Třinec DUFEK Daniel 25. 8.79 1 = - 1 - - Materia Sokolov DUJKA Michal 14. 9.74 1 = 1 - - - Helas Brno DUNDA Michal . 8.87 1 = - 1 - - Zelená křídla Ludslavice DÜRSCHMIED Jan 30. 7.65 55 = 55 - - - Plumbum Hradec Králové DUŠEK Karel 12.10.74 3 = 3 - - - CFC Letňany Praha DVOŘÁČEK Michal 29. 4.65 101 = 76 25 - - Repas, Viktoria Žižkov DVOŘÁK Daniel 16. 7.78 7 = 7 - - - Mělník, Bohemians 1905 DVOŘÁK Daniel 2. 8.97 3 = 3 - - - Slavia Praha DVOŘÁK Dušan 13. 3.71 60 = 46 10 4 - Pramen HB, Era-pack Chrudim DVOŘÁK František 4. 8.76 24 = 24 - - - Nejzbach Vysoké Mýto DVOŘÁK Jakub 22. 1.75 1 = 1 - - - Alfa Liberec DVOŘÁK Jiří 16. 2.76 2 = 1 1 - - Alfa Liberec DVOŘÁK Milan 9. 1.73 2 = 2 - - - Frenštát pod Radhoštěm DVOŘÁK Oldřich 25. 5.63 4 = 4 - - - Bohemia České Budějovice DVOŘÁK Ondřej . 3.90 4 = 3 1 - - Benago Zruč n/S DVOŘÁK Petr 28.12.65 19 = 13 6 - - Adamíček Český Krumlov DVOŘÁK Petr 3. 2.74 16 = 16 - - - Combix Ústí nad Labem DYATLOV Andrej 1. 8.84 13 = 13 - - - Balticflora Teplice DYDEK Roman 18. 6.69 4 = 4 - - - Helas Brno DZIUBA David 28. 8.75 14 = 9 5 - - IFT Computers Ostrava ĎURIŠ Zdeněk 15.11.64 6 = 6 - - - IFT Computers Ostrava ECKELSBERGER Pavel 25.10.71 56 = 48 8 - - Jistebník EDELMAN Luděk 19. 7.75 6 = - 6 - - Adamíček Český Krumlov EGERMAIER Luděk 22. 7.79 8 = - 8 - - Indoss a Martin team Plzeň EISENREICH Jindřich . 5.92 21 = 14 7 - - Herd, SK Slavia, Bohemians 05 ELICER David 23. 9.77 1 = 1 - - - Čechie Slaný ELMAN Miroslav 4. 8.88 3 = 3 - - - SK Kladno ENGELMANN Vojtěch 4. 7.89 1 = 1 - - - Eco-investment Praha FAFLÍK Miloslav 1. 8.63 1 = - 1 - - Martin team Plzeň FALTYS Tomáš 24. 5.85 4 = 2 2 - - Nejzbach Vysoké Mýto FAMFULÍK Miroslav 7. 5.64 19 = 19 - - - Baník a Slovan Havířov FARKAŠ Jan . . 1 = - 1 - - VŠB Ostrava FASAN Richard 5. 6.74 2 = 2 - - - VŠB Ostrava FASSEL Karel . . 2 = - 2 - - Sausfork Otovice FEJERČÁK Pavel 10. 4.74 44 = 43 1 - - Jistebník FEJGL Jiří 28. 8.74 3 = 1 2 - - AC Hr. Králové, Žižkov FENDRICH Tomáš .11.95 2 = - 2 - - Jokerit Kopřivnice FENZ Jan . . 2 = 2 - - - Mados Hradec Králové FERENC Ladislav 22. 1.72 1 = - 1 - - Titanic Chodov FIALA Aleš 2.11.71 2 = 1 1 - - Mikeska Ostrava FIALA Aleš 7. 2.77 6 = 6 - - - Olympik Mělník FIALA Luboš 15. 8.80 2 = - 2 - - Materia Sokolov FIALA Michal 1. 2.89 1 = 1 - - - Olympik Mělník FIALA Roman 23. 4.71 1 = 1 - - - Konflikt Praha FIALA Vladislav 9. 8.65 12 = 10 2 - - Dino Brno FICEK Rudolf 14. 9.69 1 = 1 - - - Jistebník FIDRA Jan 16. 3.88 48 = 47 1 - - Mados HK, TORF-ESTE FIGURA Jiří 17. 6.65 23 = 23 - - - GKS MOND Třinec FICHTNER Tomáš 8. 9.88 26 = 14 12 - - Démoni, Slavia, Benago, Bělá FIKAR Milan 8. 5.68 19 = 19 - - - Pramen Havlíčkův Brod FIKEJZ Miroslav 24.11.69 1 = 1 - - - Gillotina Choceň FILA Pavel 7. 2.65 2 = 2 - - - Dino Brno FILINGER Jaroslav . 6.92 10 = 7 3 - - Interobal a Lochotín Plzeň FILIP Vladimír 9. 4.78 2 = 2 - - - Selp Mladá Boleslav FINKE Michal 3.10.73 48 = 48 - - - Žižkov, Ajax + CS Cheb FIŠER Michal 14. 4.65 2 = 2 - - - Combix Ústí n/L FIŠER Miroslav 26. 1.66 135 = 135 - - - Dekora Hlinsko, H.Brod FIŠER Zdeněk 11.12.70 52 = 52 - - - Pramen Havlíčkův Brod FITKO Martin 25.11.85 27 = 24 3 - - SK Kladno FITZEL Tomáš 29.10.85 57 = 52 5 - - SK Kladno, Benago FLÁDR Zdeněk . . 2 = - 2 - - Anděl Prostějov FLEIŠMAN Jan . . 1 = - 1 - - FC H Most FOGACA Valente Diego 30. 9.93 32 = 29 3 - - Benago Zruč n/S FORGÁČ Ondřej .11.94 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto FORMAN Adam 17. 9.87 4 = 3 1 - - Interobal Plzeň FRANEK Rostislav 8. 4.76 2 = 2 - - - Betas Megas Třinec FRANEK Štefan 19. 2.61 7 = 7 - - - GKS MOND Třinec FREISLER Petr 31. 1.66 37 = 35 2 - - Frenštát pod Radhoštěm FREISSLER Tomáš 7. 4.70 8 = 8 - - - Jistebník FRIČ David 17. 2.83 97 = 66 10 - 21 Sparta SKKladno Bohem05 Eco FRÍD Miroslav 19.12.79 2 = - 2 - - Absolut tým Č. Budějovice FRIEDL Martin . 2.91 14 = 12 2 - - Mados Hradec Králové FRIEDL Tomáš 1.10.73 54 = 44 10 - - Combix Ústí nad Labem FRITSCHE Tomáš 28. 2.70 33 = 33 - - - Nejzbach Vysoké Mýto FROHNA Jakub 2. 1.82 10 = 10 - - - Bohemians 1905 FROLDA Aleš 25. 2.80 7 = 7 - - - Pramen Havlíčkův Brod FRYČ Libor 14. 2.67 23 = 13 10 - - Prostor Ostrava FRYDRYCH Jan 29. 7.77 5 = 5 - - - VŠB Ostrava FUBŠO Roman 27. 1.74 1 = - 1 - - Jistebník FUČÍK Petr 20.12.73 9 = 5 4 - - Harnach a Dino Brno FUJÁK Josef 11. 2.65 1 = 1 - - - IFT Computers Ostrava FUJDIAR Jaroslav 5.12.68 17 = 17 - - - Ebárna Boys Kladno FUJDIAR Josef 27.10.65 18 = 18 - - - SK Kladno FUJDIAR Josef 23. 1.92 12 = 12 - - - SK Kladno FURIK Martin . 6.93 1 = - 1 - - Gamaspol Jeseník GÁBA Jiří 31. 1.80 1 = 1 - - - Delta-Real Šumperk GABČO Josef 19. 9.93 33 = 30 3 - - Benago, Olympik Mělník GÁBOR Pavel 17. 8.73 19 = 17 2 - - Adamíček Český Krumlov GABRIEL Patrik . 6.93 1 = 1 - - - Indoss Plzeň GAJDOŠ Jaroslav 9. 3.65 8 = 8 - - - Alfa Liberec GAJDOŠÍK Štefan . 9.66 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto GALAČ Roman 19. 5.71 89 = 71 18 - - IFT C. a Mikeska Ostrava GÁLIA Tomáš 13. 1.83 29 = 29 - - - Rádio Krokodýl a Helas GALUŠKA Michal 29.11.85 6 = 6 - - - VŠB Ostrava GALVAO DOS SANTOS AF . 7.92 49 = 48 1 - - Benago Zruč n/S (Andre) GARGOŠ Michael 9.10.75 1 = - 1 - - Medvědi Malé Hoštice GAŠTAN Luboš 3. 6.69 119 = 108 11 - - Helas a Lazio Brno GAŠTAN Vladimír 9. 6.72 22 = 14 8 - - Lazio a Helas Brno GAZDA Václav . 6.85 3 = - 3 - - Internazionale Otrokovice GELNAR Petr 11.10.79 1 = 1 - - - VŠB Ostrava, Jistebník GERČÁK Jakub 22.11.90 23 = 22 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto GERČÁK Libor 22. 7.75 32 = 26 2 - 4 Nejzbach Vysoké Mýto GERGELY Ludvík 18. 4.72 5 = - 5 - - Rangers Chodov GIAMPAOLI Karel 24. 6.73 1 = - 1 - - Mako Litvínov GIIL Qivind 21. 4.71 20 = 13 7 - - Benago GINZEL Karel 5.11.68 4 = 3 1 - - Adamíček Český Krumlov GINZEL Zbyněk 27.11.70 42 = 30 12 - - Adamíček Český Krumlov GLENCNER Roman 4. 2.70 43 = 43 - - - Nejzbach VM, Choceň GLOMB Jiří 23. 9.61 6 = 4 2 - - Arsenal Benešov GOCKERT Petr 11.10.70 4 = 4 - - - Combix Ústí n/L GOJ Jaroslav 17. 3.76 7 = 5 2 - - SKP Likop Třinec GOMEZ LIMA Sidney . 9.84 6 = 6 - - - Era-pack Chrudim GONCALVES De O. Joao . 2.82 1 = 1 - - - Balticflora Teplice GONCALVES Vieira 20. 7.83 2 = 2 - - - Slavia Praha (Hudson) GOTTWALD Petr . . 3 = - 3 - - Anděl Prostějov GRABMűLLER Daniel 17. 4.86 2 = - 2 - - Olympik Mělník GRACIANO Douglas . . 28 = 28 - - - Balticflora Teplice GRÄTSCH Dominik . 1.93 4 = 4 - - - Indoss Plzeň GREMMEL Jakub 18. 6.86 3 = 3 - - - Tango Hodonín GRILLO Martin 14. 6.73 3 = - 3 - - Rangers Chodov GRIM Jaromír . 6.86 2 = - 2 - - Amor Vyškov GROSS Pavel 15.11.78 5 = - 5 - - 3P Bosonohy Brno GROSS Stanislav 18. 2.69 34 = 34 - - - Slovan Havířov GROŠ Rostislav 11. 6.83 4 = 4 - - - Betas Megas Třinec GRUBBEHOFFER Miloš 24. 4.63 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto GRUBER David 20.10.71 1 = - 1 - - Martin team Plzeň GRULICH Ondřej 28. 4.71 3 = 3 - - - Plumbum Hradec Králové GRUNTORÁD Martin 6. 3.82 1 = 1 - - - Delta-Real Šumperk GUTTER Martin 29.10.71 7 = 6 1 - - Dino Brno GWIZDŽ Pavel 25. 3.65 2 = 2 - - - Slovan Havířov HABAJ Marek .12.83 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S HABRMAN Vojtěch 26. 3.97 6 = 6 - - - Nejzbach VM, Mados HK HADRAVA Tomáš 27. 3.69 12 = 12 - - - GKS MOND Třinec HAFENRICHTER Pavel 24. 1.89 1 = 1 - - - SK Kladno HÁJEK Petr 11.12.77 20 = 20 - - - Slovan a Slávia Havířov HÁJEK Tomáš 24.11.75 3 = 3 - - - Nejzbach Vysoké Mýto HAJNÍK Lukáš 19.10.75 6 = 3 3 - - Frenštát pod Radhoštěm HAJŠÍNEK Martin 11.12.66 7 = 7 - - - Plumbum Hradec Králové HÁLA Petr 16.10.65 33 = 33 - - - Ajax Cheb HALABRIN Robert 18. 1.57 5 = 5 - - - Baník Havířov HALÁČEK Josef 25. 3.74 1 = 1 - - - Adamíček Český Krumlov HALAMÍČEK Radek 26. 5.84 28 = 28 - - - Jistebník, Mikeska HALÍK Jaroslav 16.11.71 45 = 45 - - - Pramen Havlíčkův Brod HALKÓCI Rostislav 9.10.63 34 = 34 - - - IFT Computers Ostrava HALODA Tomáš 11. 1.90 1 = - 1 - - UTB Zlín HAMALA Miloš 15. 4.62 1 = - 1 - - Tosta Petrov HAMPEJZ Jaroslav 11. 7.65 1 = - 1 - - Mako Litvínov HAMŠÍK Michal 25. 3.74 3 = 1 2 - - Olympik Mělník HANČ Lukáš . . 2 = 2 - - - Nejzbach Vysoké Mýto HANOUSEK Libor 15. 7.72 21 = 21 - - - Era-pack Chrudim HANOUŠEK Roman . . 1 = - 1 - - F.A.Zole Česká Lípa HANSL Libor 14.11.74 107 = 102 5 - - Nejzbach, Era-pack HANUŠ Ladislav . . 1 = 1 - - - Helas Brno HANUŠ Martin . 1.94 2 = 2 - - - Helas Brno HANUŠ Michal 12. 6.76 7 = 7 - - - Bakov nad Jizerou HANYÁŠ Pavel 27. 4.82 3 = 3 - - - Slovan Havířov HANZLÍK Radek . 6.86 10 = 8 2 - - Sparta Mělník Boh.1905 HARNACH Martin 2. 1.73 3 = - 3 - - Harnach Brno HARUŠŤÁK Jaroslav 2. 4.73 149 = 126 23 - - Baník a Mikeska Ostrava HASSMANN Ivo 30. 3.61 1 = 1 - - - Repas Praha HAŠEK Rostislav 2. 6.75 2 = - 2 - - Arsenal Benešov HAUF Ondřej 5. 2.85 7 = 7 - - - Era-pack Chrudim HAUSNER Jiří 28. 2.60 2 = 2 - - - Motor Břez. hory Příbram HAVEL Jan 15. 2.88 48 = 47 1 - - Interobal Krokodýl Tango Helas HAVEL Josef 12. 2.82 60 = 54 2 - 4 Helas a Tango Brno HAVEL Martin 12. 3.71 4 = 4 - - - Bohemia České Budějovice HAVEL Miroslav 26. 3.83 3 = 3 - - - Pramen Havlíčkův Brod HAVEL Petr 18. 9.70 5 = - 5 - - DFC Praha HAVELKA Petr 26.12.72 3 = 2 1 - - Helas Brno HAVLÁSEK Jan . . 6 = 6 - - - Démoni Česká Lípa HAVLÍČEK Zdeněk 23.12.63 28 = 28 - - - Dino Brno HAVLÍK Roman 7.10.88 4 = 4 - - - Helas Brno HAVRDA Ondřej 14. 3.86 39 = 39 - - - Démoni, Sparta a Slavia Praha HEBRON Pavel . 3.87 3 = 3 - - - Agromeli a Helas Brno HECL Bohdan 6.12.74 25 = 24 1 - - Delta-Real Šumperk HEGR Josef 22. 3.81 1 = 1 - - - Alfa Liberec HEINZL Václav 11.12.66 1 = 1 - - - Rumpál Prachatice HEJNA Josef 2. 7.74 92 = 87 5 - - Arsenal Benešov HENDRYCH David 19.12.77 1 = - 1 - - Happich team Plzeň HENDRYCH Radek 26. 1.70 7 = 7 - - - Jistebník HENKL Jiří 2. 8.74 2 = 2 - - - Bohemia České Budějovice HERINEK Tomáš 12.12.70 4 = 4 - - - DFC Praha HERNANDEZ Antonio 17. 1.83 20 = 20 - - - Benago Praha HERZOG Radek 18.10.71 13 = 12 1 - - IFT C. a Mikeska Ostrava HIBLER Lukáš . 4.91 11 = 8 3 - - Interobal, Herd Hradiště HLADÍK Roman . 4.94 2 = - 2 - - Combix Ústí n/L HLADKÝ Jiří 7.10.57 3 = 3 - - - Baník Havířov HLAVA David . . 1 = 1 - - - Mados Hradec Králové HLAVA David 28. 6.80 44 = 35 9 - - SK Kladno, Alfa Liberec HLAVÁČ Libor 31. 3.77 28 = 23 5 - - ESTE a TORF-ESTE Pardubice HLAVÁČ Petr 7. 3.66 33 = 33 - - - SK Kladno HLAVATÝ Pavel 3.12.75 1 = 1 - - - Ebárna Boys Kladno HLAVATÝ Radek 2. 6.77 49 = 43 6 - - TORF-ESTE Pardubice HLAVIČKA Jakub 13.12.72 1 = 1 - - - Bohemians/Damned HLINÁK Roman 10. 5.67 52 = 49 3 - - Repas Praha, DFC Praha HLOUŠ Radek 9.12.80 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim HLOUŠEK Michal 1. 5.93 1 = 1 - - - Mados Hradec Králové HLOUŠEK Zdeněk 24. 8.73 15 = 15 - - - Dekora Hlinsko HNILIČKA Petr 18. 1.64 9 = 9 - - - Konflikt Praha HNILO Tomáš 29. 3.78 1 = - 1 - - Jerevan Slavičín HNÍZDIL Daniel 6. 2.75 1 = 1 - - - Olympik Mělník HODINA Pavel 14.11.74 6 = 6 - - - Rumpál Prachatice HOFFMANN Petr 22. 2.78 56 = 55 - - 1 Nejzbach Vysoké Mýto HOFMAN Tomáš 4. 3.70 8 = 8 - - - DFC Praha HOCHMAN Petr 2.10.97 4 = 4 - - - Benago Zruč n/S HOLÁŇ Milan 21. 8.67 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava HOLAS Marek 24. 1.74 2 = 1 1 - - Dekora Hlinsko HOLAS Milan . . 4 = - 4 - - Kavčí Hory Polná HOLEC David . 7.91 4 = 3 1 - - Mados Hradec Králové HOLEČEK David 6. 6.75 3 = - 3 - - Sparta Chomutov HOLEČEK Michal 13. 2.88 123 = 114 9 - - Sparta Benago SK Slavia Selp HOLEČEK Ondřej 16. 3.82 8 = 7 1 - - Alfa Liberec HOLINGER Vlastimil 17.11.65 4 = 4 - - - Motor Břez. hory Příbram HOLMAN Jakub . 2.93 2 = - 2 - - United Frýdek-Místek HOLOMEK Patrik 9. 6.74 1 = - 1 - - 3P Bosonohy Brno HOLOMOY Pavel 19. 4.67 2 = - 2 - - Linde Ústí n/L HOLUB Antonín 8. 3.86 14 = 14 - - - SK Kladno HOLUB Jan 11. 6.77 1 = - 1 - - Sokol Ústí nad Labem HOLUBEK Jan 2. 3.75 7 = 6 1 - - Alfa Liberec HOLUŠA Jiří 21. 6.75 2 = 2 - - - Slovan Havířov HOLÝ Michal 18. 7.73 1 = - 1 - - Slávia Vlas Č. Budějovice HOLÝ Michal 29. 5.90 91 = 72 7 - 12 Interobal Balticfl. Bohem05 HOMOLA Jan 17. 2.94 13 = 13 - - - Slavia Praha, Tango Brno HORA Matěj . . 1 = - 1 - - Lochotín Plzeň HORÁČEK Jan 15. 4.73 174 = 127 33 - 14 Viktoria Žižkov, Bohemians HORÁČEK Pavel 29. 4.66 4 = 4 - - - Dekora Hlinsko HORÁK Jaroslav 25. 3.77 1 = 1 - - - Delta-Real Šumperk HORÁK Petr 28. 4.68 25 = 25 - - - Dekora Hlinsko, Era-pack HORÁK Roman 8. 5.69 89 = 87 2 - - Helas a Dino Brno HORÁK Vladimír 17. 3.66 11 = 10 1 - - Plumbum Hradec Králové HOREJŠ David 19. 5.77 1 = 1 - - - Rumpál Prachatice HORN Pavel 2. 2.75 7 = - 7 - - Rangers Chodov HORNÍK Jaroslav 3. 2.66 1 = 1 - - - Jistebník HORT Patrik 4. 2.74 2 = - 2 - - Interchmel Velká Hleďsebe HORVÁTH Gejza 25.10.72 3 = 3 - - - Ajax Cheb HORVÁTH Milan 19. 8.63 1 = 1 - - - Slovan Havířov HORYNA Radek 24. 2.83 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim HOŘÁK Martin 30.11.67 1 = - 1 - - Alfa Liberec HOŘÍNEK Jiří 1. 8.64 45 = 43 - - 2 IFT Computers Ostrava HOŘÍNEK Jiří 18. 4.80 6 = 5 1 - - VŠB Ostrava HOŠEK Martin 17. 1.70 1 = 1 - - - DFC Praha HOURA Tomáš . . 1 = 1 - - - Bohemians 1905 HOUSA Jan 24.12.74 69 = 59 10 - - Alfa Liberec HOUSKA Filip 30. 8.78 1 = - 1 - - TJ Borek HOUŠKA Daniel 4.12.83 4 = - 4 - - Viktoria Žižkov HOUŠKA Marcel 5. 9.70 1 = - 1 - - Lazor Vyškov HOXHA Vigan . 7.92 1 = - 1 - - Benago Praha HRABALA Radek 3.11.75 2 = - 2 - - Tosta Petrov HRABČÁK Vít 10. 9.79 3 = - 3 - - TJ Borek HRALA Václav 20. 5.81 3 = 3 - - - Pramen Havlíčkův Brod HRAZDÍLEK Petr 16. 1.75 4 = 4 - - - GKS MOND Třinec HRBÁČ Jiří 22. 2.84 1 = - 1 - - Absolut České Budějovice HRDINA Antonín 22. 2.95 62 = 58 2 - 2 SK Slavia Praha HRDINA Martin 28. 5.81 78 = 75 2 - 1 Slavia Selp Benago Bakov HRDÝ Radek 7. 8.95 5 = 5 - - - Gardenline Litoměřice HRIB Pavel 15. 5.70 1 = - 1 - - Fet club Karlovy Vary HRIC Jakub . 7.91 2 = - 2 - - FC Rudolfov HROCH Miroslav 6.11.61 2 = - 2 - - Tosta Petrov HROMÁDKA Tomáš 8.11.89 1 = - 1 - - Boca Chotěboř HRON Bohumil 4. 2.68 11 = 8 3 - - Adamíček Český Krumlov HRON Jan 18. 6.81 9 = 9 - - - Rumpál Prachatice HRON Jiří 30. 9.65 6 = 6 - - - Dino Brno HRON Matěj . 6.94 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice HROUZ Jiří 3. 4.75 2 = - 2 - - Slávia Vlas Č. Budějovice HROUZA Tomáš . 5.88 7 = 7 - - - Delta-Real Šumperk HRUBEŠ Jan 22. 4.65 93 = 92 - - 1 Combix Ústí nad Labem HRUBIK Nenad 10. 2.80 2 = - 2 - - Čechie Slaný HRUBÝ Vítězslav 4. 5.94 42 = 39 - - 3 Chrudim Helas Rád.Krok. Nejzbach HRŮŠA Daniel . 6.93 3 = 3 - - - Mados Hradec Králové HRUŠKA Filip . . 2 = 2 - - - Mados Hradec Králové HRUŠKA Jan 15. 7.81 1 = - 1 - - Viktoria Žižkov HRUŠKA Jiří 4. 7.60 3 = 2 - - 1 Konflikt Praha HRUŠKA Jiří 3. 2.73 3 = - 3 - - ESTE Pardubice HRŮZA David . . 1 = 1 - - - Helas Brno HUBENÝ Stanislav 5. 4.66 2 = 2 - - - Repas Praha HUBKA Jan 23. 7.81 10 = 10 - - - Alfa Liberec HUDAČEK Marko . . 13 = 13 - - - Interobal Plzeň, Tango Brno HUDZIECZEK Jaroslav . 8.95 1 = 1 - - - Likop Třinec HŮLKA David 26. 5.74 21 = 17 4 - - Viktoria Žižkov HŮLKA Josef 14.11.86 9 = 9 - - - TS Bakov nad Jizerou HŮLKA Petr 10. 2.72 2 = 1 1 - - Bakov nad Jizerou HURÁB Tomáš . 5.85 1 = 1 - - - Olympik Mělník HURT Daniel 11. 7.91 1 = - 1 - - Dalmach Turnov HUŠBAUER Jan 8. 7.88 1 = - 1 - - Eco-investment Praha HUŤKA Michal . 3.81 1 = - 1 - - UTB Zlín HUŤKA Roman 2. 6.65 25 = 25 - - - GKS MOND Třinec HUZA Ladislav 12. 1.65 4 = 4 - - - Alfa Liberec HVOLKA Tomáš 12.10.81 90 = 86 4 - - Jistebník, Baník OV, Žižkov HYKA Petr 30.11.82 19 = 19 - - - Olympik Mělník HYNEK Karel 5. 5.71 75 = 63 12 - - DFC Praha, Bohemians/Damned CHADIMA Marek 1. 3.89 23 = 20 3 - - Nejzbach Vysoké Mýto CHADIMA Miroslav 28. 9.72 12 = 11 1 - - SK Kladno, Čech.Sl., Benago CHADRABA Jan . . 1 = - 1 - - F.A.Zole Česká Lípa CHADZIDIS Dimos 29. 9.81 156 = 146 8 - 2 Tango, Helas, Jistebník CHALOUPKA David 20. 8.86 17 = 17 - - - SK Kladno CHALOUPKA Jaroslav 2. 1.80 4 = 4 - - - Jistebník CHALUPSKÝ Jiří 12. 6.86 10 = 8 2 - - Helas Brno, VŠB Ostrava CHIARELLA S.Victor . 3.84 4 = 4 - - - Balticflora Teplice CHLAD Marek 27. 2.96 3 = 3 - - - Tango Brno CHLEBEK Michal 23. 4.79 4 = 4 - - - Frenštát pod Radhoštěm CHLUMECKÝ Roman 23.12.76 3 = - 3 - - Montza České Budějovice CHMELA Martin .12.76 1 = - 1 - - Vokno Kroměříž CHMELÍK Zdeněk 13. 7.88 37 = 33 3 1 - Nejzbach, Era-pack, TORF-ESTE CHOVANEC Jakub 3. 3.78 1 = - 1 - - ESTE Pardubice CHRAMOSTA Jiří 28. 9.68 23 = 21 2 - - Repas Praha, Damned CHROBÁK Marek 15. 8.85 34 = 32 2 - - SK Kladno, Benago CHROMEK Adam 22. 4.91 18 = 15 3 - - Mados Hradec Králové CHUDÁREK Roman 26. 9.74 54 = 47 7 - - Ajax Novesta Zlín CHURÁČEK Martin 2.11.64 3 = - 3 - - DFC Praha CHVAL Bohuslav 15. 6.73 1 = - 1 - - AFC Rapid Páleček CHVAL Tomáš 11. 9.71 1 = - 1 - - AFC Rapid Páleček CHVÁLA Miloš 24. 4.90 12 = 10 2 - - Mados HK, TORF-ESTE Pardubice CHYTIL Roman 24. 1.86 3 = 3 - - - Frenštát pod Radhoštěm IHRACKÝ Petr 30. 8.74 1 = - 1 - - Mako Litvínov IMLAUF Tomáš . 3.89 1 = - 1 - - Wizards DDM Praha ISAEV Oleg .10.83 8 = 8 - - - Balticflora Teplice JABLONSKÝ Jan 22. 3.62 1 = 1 - - - Repas Praha JAKOUBEK Svatopluk 5. 2.66 17 = 17 - - - Rumpál Prachatice JAKUBEC František 26. 2.77 53 = 45 8 - - Bohemians/Damned, Žižkov JAKUBEC Roman 9. 7.79 1 = - 1 - - Templář Ivančice JAKUBÍČEK Michal 23. 1.87 4 = 4 - - - Bulldogs Hodonín JAKUP Ahmet 14. 4.70 6 = 5 1 - - Viktoria Žižkov, Benago JAKUS Tomáš 9. 6.78 2 = 1 1 - - Alfa Liberec JANÁK Martin . 2.95 3 = - 3 - - Sistemo Volfířov JANATKA Aleš 11.11.71 29 = 22 7 - - Bakov nad Jizerou JANDA Tomáš 14.10.65 1 = - 1 - - Pohoda Praha JANDERA Dušan 20.10.83 13 = 12 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto JANECKÝ Jiří 8.10.69 1 = 1 - - - DFC Praha JANKOVSKÝ Martin 12. 3.71 3 = - 3 - - Rosa Gong Č. Budějovice JÁNOŠ Marek 25. 8.75 2 = 2 - - - Bulldogs Hodonín JANOŠEK Jaroslav 16.10.69 7 = 7 - - - Dino Brno JANOŠÍK Martin 7.11.68 22 = 15 7 - - Alfa Liberec JANOŠKO Vladimír 14. 9.65 28 = 20 2 - 6 IFT Computers Ostrava JANOUŠEK .. 2 = - 2 - - Absolut tým Č.Budějovice JANOUŠEK Jiří 17.11.89 4 = 4 - - - Nejzbach Vysoké Mýto JANOUŠEK Zdeněk 26. 1.64 5 = 5 - - - Arsenal Benešov JANOVSKÝ Jan 20. 6.85 27 = 19 - 1 7 Jistebník, Slávia Havířov JANURA Petr 2. 2.75 1 = - 1 - - Adamíček Český Krumlov JANUŠ Radek 30.10.71 5 = 5 - - - Ajax Novesta Zlín JANUŠ Vlastimil 16. 3.74 21 = 20 1 - - Ajax Novesta Zlín JARÁB Michal 18. 1.89 25 = 25 - - - Sparta Praha, SK Kladno JAROSZ Dariusz 2.12.64 3 = - 3 - - Botafogo Mladá Boleslav JAROŠ Jiří 8.10.74 63 = 61 2 - - Ajax Novesta Zlín JAROŠ Víťa 7. 5.76 2 = - 2 - - Penthouse Jihlava JAWOREK Pavel 10. 3.65 12 = 12 - - - Slovan Havířov JEDLIČKA Petr . . 1 = - 1 - - Flamengo Hradec Králové JELEN Karel . 2.91 2 = - 2 - - Internazionale Teplice JELÍNEK Luboš 4.11.65 148 = 131 15 - 2 Combix Ústí nad Labem JELÍNEK Ondřej 20. 8.77 59 = 59 - - - Nejzbach, Jistebník, VŠB JELÍNEK Pavel 23.11.64 6 = 6 - - - Dekora Hlinsko JELÍNEK Petr 8.10.63 3 = 3 - - - Helas Brno JELÍNEK Petr 9. 4.71 3 = 3 - - - DFC Praha, Bohemians JELÍNEK Radim 27. 3.74 3 = 3 - - - VŠB Ostrava JELÍNEK Roman 7. 2.86 55 = 53 2 - - Mados, TORF-ESTE Pardubice JENÍČEK Petr 13. 7.83 22 = 21 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto JERMAN Milan 12. 3.64 26 = 26 - - - Plumbum Hradec Králové JEŘÁBEK Jan 12. 2.84 46 = 46 - - - TORF-ESTE Pardubice JEŘÁBEK Jan II. 23. 3.90 20 = 17 3 - - TORF-ESTE Pardubice JEŘÁBEK Stanislav . . 1 = - 1 - - SK Bělá 1946 JESIPČUK Radek 27. 7.71 6 = - 6 - - Rangers Chodov JEŽDÍK Jiří . 2.90 6 = 6 - - - Benago Zruč n/S JEŽEK Marek 29. 3.71 37 = 32 4 1 - Arsenal Ben., DFC Praha JÍLEK Michal 7. 6.87 3 = 3 - - - Bulldogs Hodonín JINDRA Miroslav . 5.91 2 = - 2 - - Flamengo Hradec Králové JINDRA Tadeáš 1. 7.92 2 = - 2 - - Sistemo Volfířov JÍRA Marek . . 10 = 10 - - - Andy Liberec JIRÁČEK Petr 2. 3.86 1 = - 1 - - Materia Sokolov JIRÁNEK Jiří 25.10.68 2 = 2 - - - Alfa Liberec JIRÁSKÝ Michal .10.93 17 = 16 1 - - Mados HK, Nejzbach VM JÍŠA Petr 24.12.65 20 = 16 3 - - Arsenal Benešov JORDÁN Jan 9. 4.80 2 = - 2 - - TJ Borek JOŠT David 1. 2.95 20 = 19 1 - - Sparta Praha, Hradec HK JOUKL Václav 11.12.57 24 = 24 - - - GKS MOND Třinec JOZA Miroslav 22. 4.69 3 = - 3 - - Čechie ZM Praha JUDITA Jan 25. 7.58 2 = 2 - - - Slovan Havířov JUGAS Jiří 29. 1.66 31 = 30 1 - - Ajax Novesta Zlín JUHÁS Lukáš . 6.92 1 = - 1 - - UTB Zlín JUN Rudolf 26. 5.61 2 = 2 - - - Adamíček Český Krumlov JUNEK Michal . . 2 = 2 - - - Bohemians 1905 JUNEK Petr 22. 1.84 96 = 94 2 - - SK Kladno, Bohemians 1905 JUNGBAUER Radomír 31.10.90 1 = 1 - - - Olympik Mělník JUNIOR Edmon Jose . 9.87 4 = 4 - - - Benago Zruč n/S JUNIOR Eriberto . . 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S JURAŇ Radim . 2.90 1 = - 1 - - Internazionale Otrokovice JURÁSEK Vladimír 7.10.63 1 = 1 - - - Čepo Poruba JURČ Michal 9. 2.80 21 = 21 - - - Jistebník, VŠB Ostrava JURČOVSKÝ Petr 23. 3.89 3 = 1 2 - - Olympik Mělník JURKENÍK Zdeněk 16. 2.66 1 = - 1 - - SC Veltěž JURNEČKA Radek 25. 8.65 4 = 4 - - - Dino Brno JUROŠ Martin 18.12.65 21 = 21 - - - Rumpál Prachatice KABELE Jiří . . 7 = 3 4 - - Sparta Praha KAČER Vlastimil 12. 5.73 35 = 35 - - - Plumbum HK, Viktoria Žižkov KADEŘÁBEK Jaroslav . 4.88 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KADEŘÁBEK Václav 23. 5.81 5 = 5 - - - Helas Brno KADLEC Jan 13.12.82 33 = 28 4 - 1 Indoss, Viktoria, Benago KADLEC Tomáš 11. 1.79 13 = 13 - - - Indoss Plzeň, Benago KAFKA Miloslav 21. 1.77 70 = 67 2 1 - H.Brod, Benago Praha KAFKA Róbert 2. 4.62 1 = 1 - - - Dino Brno KAHL Petr 8. 8.68 21 = 20 1 - - Alfa Liberec KAHL Tomáš 3.11.87 3 = 3 - - - Alfa Liberec KAHOUN Jiří 5. 2.73 8 = - 8 - - Arsenal Benešov KAHUDA Jan 7. 7.78 75 = 64 9 - 2 Selp, TORF-ESTE, Boh, VŽ, Benago KAHUDA Michal 17. 5.76 5 = 5 - - - Rumpál Prachatice KAHUDA Roman 27.11.69 2 = 2 - - - Rumpál Prachatice KAIN Václav 10. 2.84 2 = - 2 - - Arsenal Brtnice KAINC Pavel 16.12.68 4 = 2 2 - - Adamíček Český Krumlov KAIZRLÍK Pavel 15. 9.66 3 = 3 - - - Gillotina Choceň KALÁN Tomáš 10. 7.73 3 = - 3 - - Fet club Karlovy Vary KALFAS Jakub 17.11.95 2 = 2 - - - Likop Třinec KALINA Jan 28. 2.78 3 = 3 - - - Balticflora Teplice KALINA Martin . 3.88 5 = 5 - - - Agromeli Brno KALINA Pavel 24.11.69 13 = 13 - - - Bohemia České Budějovice KALIVODA David . . 1 = 1 - - - SK Slavia Praha KALMUS Robin .12.87 2 = 2 - - - VŠB Ostrava KALUS Vojtěch . 2.93 2 = - 2 - - UTB Zlín KALUŽA Miroslav 25. 7.75 10 = 5 5 - - ESTE a TORF-ESTE Pardubice KALVODA Robert 3. 5.71 18 = 17 1 - - Helas Brno KAMAS Michal . . 2 = 2 - - - Slavia Praha KAMENICKÝ Jaroslav 10. 6.75 144 = 117 17 1 9 SK Slavia Selp Mělník Bakov KAMENICKÝ Miroslav 15.11.70 11 = 11 - - - Car System Cheb KAMENÍK Libor 28. 8.71 28 = 28 - - - Lazio a Helas Brno KÁNTOR Aleš 14. 2.75 7 = 6 1 - - VŠB Ostrava KAŇKA Luboš 17. 8.65 12 = 12 - - - Repas Praha KAŇKA Michal 3. 3.74 1 = - 1 - - Arsenal Benešov KAŇKOVSKÝ Karel 17. 3.90 18 = 17 1 - - Démoni Česká Lípa KAŇKOVSKÝ Lukáš . . 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KANTOR David 4.11.95 17 = 17 - - - Likop Třinec KAPLAN Aleš 9.11.82 16 = 13 3 - - Nejzbach Vysoké Mýto KAPSA Martin 1.11.85 30 = 23 7 - - VŠB, United F-M, Frenštát KARABÁŠ Milan 8. 1.74 52 = 52 - - - Rumpál Prachatice KARÁSEK Milan .12.86 1 = - 1 - - Malibu Mladá Boleslav KARBAN Josef 30. 1.75 45 = 39 6 - - Bakov nad Jizerou KARDAKOV Andrey . 3.87 11 = 11 - - - Balticflora Teplice KASÁLEK Martin 8. 9.80 71 = 66 4 - 1 Helas Brno KASÝK Zdeněk . 9.93 29 = 28 1 - - Interobal Plzeň KAŠICKÝ Dušan 14.10.82 118 = 113 5 - - Jistebník, VŠB Ostrava KAŠPAR Jiří 28.11.76 1 = 1 - - - TORF-ESTE, Era-pack, Benago, VŽ KAVÁLEK Martin . 4.92 6 = 6 - - - SK Kladno KAVKA David . 1.90 1 = - 1 - - Pramen H.Brod KAZÁR 7. 9.89 2 = - 2 - - Gamaspol Jeseník KEDZIOR Petr 22.10.63 1 = - 1 - - Lazor Vyškov KEŠNER Ladislav 30. 1.88 3 = 1 2 - - SK Kladno, Partizan Most KILEVNÍK Martin . 8.77 3 = 3 - - - UFA Hradec Králové KILIJÁN Jakub 31. 8.91 16 = 15 1 - - Sparta a Slavia Pha, Benago, Balt. KIROV Milen Valen. . . 1 = 1 - - - Démoni Česká Lípa KLABAN Jiří 5. 6.64 1 = - 1 - - Tomson Brno KLABÍK Pavel 20.10.67 17 = 17 - - - Arsenal Benešov KLAPAL Rudolf 23. 2.65 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KLAUS Josef 31. 5.66 1 = - 1 - - Sokol Ústí nad Labem KLEMPERER Aleš 9. 1.70 1 = 1 - - - CFC Letňany Praha KLEMPERER Jan 2. 6.73 6 = 5 1 - - CFC Letňany Praha KLEMSA Jaroslav 26. 8.85 11 = 9 2 - - Delta-Real Šumperk KLEPRLÍK Milan 25. 3.77 13 = 13 - - - Alfa Liberec KLÍMA Jan 15.10.70 12 = 7 4 - 1 Benago Praha KLÍMA Libor . 5.80 1 = - 1 - - Flamengo Hr.Králové KLIMEK Radim 26. 1.67 4 = 4 - - - IFT Computers Ostrava KLIMEK Radim 27. 7.74 2 = - 2 - - Čepo Poruba KLIMEŠ Milan 28. 3.89 18 = 18 - - - Helas Brno KLIMSZA Bronislav 16. 8.62 15 = 15 - - - GKS MOND Třinec KLÍR Jonáš . 4.94 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice KLUSÁČEK Tomáš 21. 2.75 9 = 9 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KLUSÁK David . 6.94 1 = - 1 - - Pramen H.Brod KMENT Štěpán 28. 6.69 4 = 4 - - - CFC Letňany Praha KMONÍČEK Karel 27. 5.64 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice KNAP Marek .. 1 = - 1 - - USK Slávie OU Ostrava KNĚBORT Václav 13.11.58 10 = 10 - - - Alfa Liberec KNĚŽÍNEK Martin 29. 8.68 6 = 6 - - - Lazio Brno KNĚŽÍNEK Miloslav 17. 5.63 4 = 1 3 - - Lazio Brno KNĚŽÍNEK Vojtěch .10.90 2 = - 2 - - Sistemo Volfířov KNÍŽÁTEK Petr 2.12.76 1 = - 1 - - Rýznar Zábřeh na Moravě KNOBLOCH Ondřej 1. 2.73 2 = 2 - - - Selp Mladá Boleslav KNOP Václav 1. 3.80 2 = 2 - - - Bohemia České Budějovice KNOTEK Libor 11. 9.76 1 = - 1 - - Templář Ivančice KOBLASA Jan .12.93 1 = - 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto KOBYLÍK Petr 8. 5.85 2 = 2 - - - Delta-Real Šumperk KOC Václav . 3.90 44 = 41 3 - - Interobal Plzeň KOCANDA Zdeněk 31. 5.70 4 = 4 - - - Motor Břez. hory Příbram KOCIÁN Karel 22. 3.69 5 = 5 - - - Viktoria Žižkov KOČÍ Jan . 8.90 2 = 2 - - - Benago Praha KODENKO Jiří 3.10.65 17 = 17 - - - Baník a Slovan Havířov KODEŠ Karel . 3.91 3 = - 3 - - Svarog a Internazionale Teplice KOHAJDÍK Juraj . . 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S KOHNHäUSER Rudolf 29. 4.85 11 = 10 1 - - Malibu MB, Bakov n/J KOHOUT Milan . 1.88 2 = - 2 - - Herd Hradiště KOHOUTEK Marek 4. 1.78 4 = 4 - - - Delta-Real Šumperk KOCH Jiří 1. 2.83 8 = - 8 - - Gong České Budějovice KöKERT Daniel 18. 5.72 3 = - 3 - - 1.HFC Ústí n/Labem KOKEŠ Filip 17. 2.89 2 = 2 - - - Slavia Praha KOLÁČEK Daniel 24. 1.84 2 = - 2 - - Gong České Budějovice KOLÁŘ Jiří 29.11.69 12 = 12 - - - Pramen Havlíčkův Brod KOLÁŘ Karel 1. 1.59 4 = 4 - - - Dino Brno KOLÁŘ Michal . 6.84 1 = - 1 - - Internazionale Otrokovice KOLAŘÍK Václav 9.10.72 1 = 1 - - - Indoss Plzeň KOLÁŘSKÝ Jiří 17. 4.67 7 = 7 - - - SK Kladno KOLÁČEK Ivo 8.12.72 1 = 1 - - - Dino Brno KOLESNÁČ Marian 10. 7.65 1 = - 1 - - Slávia junior K. Vary KOLLÁR Jan 16. 9.55 1 = 1 - - - GKS MOND Třinec KOLLÁR Martin 1.12.82 3 = - 3 - - Absolut tým Č. Budějovice KOLOUŠEK Václav 13. 4.76 1 = - 1 - - Bakov nad Jizerou KOMÁR Vítězslav 11. 7.82 28 = 25 3 - - Mikeska Ostrava, Jistebník KOMŇACKÝ František 15.11.51 1 = - 1 - - Lazor Vyškov KONEČNÍK Zdeněk . 7.87 2 = - 2 - - Zelená Křídla Ludslavice KONEČNÝ Jiří 2. 9.66 1 = - 1 - - 3P Bosonohy Brno KONEČNÝ Jiří 24. 9.71 5 = 5 - - - Delta Šumperk, Bohemia ČB KONEČNÝ Marek 30. 1.91 1 = 1 - - - SK Kladno, Helas Brno KONEČNÝ Marek 18. 4.94 8 = 7 1 - - Balticflora Teplice KONEČNÝ Roman 27.11.84 21 = 19 2 - - TORF-ESTE Pardubice KONEČNÝ Tomáš 1.10.82 11 = 11 - - - Helas Brno, Bakov n/J KÖNIGSMARK Miroslav 29. 7.66 1 = 1 - - - Motor Břez. hory Příbram KOPECKÝ Bronislav 18. 4.75 8 = 8 - - - Gillotina Choceň KOPECKÝ Lukáš . 6.91 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim KOPECKÝ Marek 19. 2.77 180 = 139 11 8 22 Rádio, Era-pack, Bohem.1905 KOPECKÝ Pavel . . 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S KOPŘIVA Petr 5. 2.80 2 = - 2 - - Materia Sokolov KOREJZA Milan . 3.84 1 = - 1 - - Malibu Mladá Boleslav KORENÝ Radek 2.10.73 139 = 123 16 - - Jistebník KORNÁK David 28. 7.76 101 = 98 3 - - CCJ Mikeska Baník Frenštát KORELOS Jakub . 3.97 1 = - 1 - - FC Mnichov 2001 KOSINA Jan 12. 4.89 17 = 17 - - - SK Slavia Praha KOSTIC Marko . . 1 = 1 - - - Démoni Česká Lípa KOSTKA David . 1.92 2 = - 2 - - UTB Zlín KOSTKA Vlastislav 4.10.76 23 = 23 - - - TORF-ESTE Pardubice KOŠAŘ Pavel 17.12.52 9 = 9 - - - Arsenal Benešov KOŠEK Jan 9. 7.71 37 = 33 4 - - Bohemians/Damned KOUBA Jakub . 6.92 3 = 3 - - - Andy Liberec KOUBEK Luděk 16. 6.76 23 = 22 1 - - Dino Brno KOUBEK Zdeněk 19.11.71 5 = 5 - - - Combix Ústí n/L KOUDELKA Petr 14. 1.76 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod KOUDELKA Tomáš 17.12.90 98 = 81 7 3 7 Era-pack, TORF-ESTE, Bohem05 KOUMAL Miroslav . . 2 = - 2 - - Kavčí Hory Polná KOVÁCS Michal 17. 4.90 141 = 96 16 6 23 Benago Sparta Era Tepl. Tango Indoss KOVÁČ René 6. 2.74 1 = - 1 - - Mako Litvínov KOVAL Radomír 15.10.76 51 = 51 - - - Jistebník, Mikeska Ostrava KOVALČÍK Radim 29.12.73 5 = 5 - - - IFT Computers Ostrava KOVÁŘ Alexandr 16. 9.79 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod KOVÁŘ Jiří . 3.91 1 = - 1 - - Internazionale Otrokovice KOVÁŘ Otto 23. 7.67 58 = 56 2 - - Arsenal Benešov KOVÁŘ Přemysl 1.12.74 20 = 18 2 - - Helas Brno KOVAŘÍK Jakub . 1.86 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KOVAŘÍK René 4. 2.77 76 = 67 8 1 - Jistebník, Frenštát KOWALIK Krysztof 10. 7.70 5 = 5 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KOWALIK Martin 4. 7.74 11 = 10 1 - - Alfa Liberec KOZÁK Petr . . 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S KOZELSKÝ Jiří 24. 4.67 83 = 69 14 - - IFT C. a Mikeska Ostrava KOZELSKÝ Marek . 7.93 3 = - 3 - - Gamaspol Jeseník KOŽÍŠEK Jiří 2. 6.75 44 = 31 13 - - Bakov nad Jizerou KOŽUŠNÍK Martin 6. 1.85 29 = 29 - - - Jistebník, Mikeska Ostrava KRACMAN Matěj 20. 7.86 10 = 7 3 - - Slavia Praha, Selp MB KRAJČ Marian 16.12.79 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S KRÁL Anton 24.11.64 2 = 2 - - - IFT Computers Ostrava KRÁL František 6. 1.64 7 = 6 1 - - Konflikt, Arsenal Benešov KRÁL Marcel 27. 5.78 2 = 2 - - - TS Bakov n/J KRÁL Miroslav . 1.86 12 = 12 - - - Benago, Andy Liberec KRÁL Ondřej 17. 4.83 1 = 1 - - - Indoss Plzeň KRÁLÍK Jan 19.12.65 5 = 5 - - - Combix Ústí n/L KRÁTKÝ Jan . 4.94 1 = - 1 - - SK Slavia Praha KRÁTKÝ Marcel 23. 7.76 3 = 3 - - - Adamíček Český Krumlov KRÁTKÝ Pavel 2. 8.64 25 = 25 - - - IFT Computers Ostrava KRÁTKÝ Rostislav 17.12.68 6 = 6 - - - Adamíček Český Krumlov KRATOCHVÍL Tomáš 1. 5.84 16 = 16 - - - Jistebník KRAUS Pavel . . 1 = 1 - - - Andy Liberec KRAUS Zdeněk 26. 2.77 2 = 1 1 - - Bakov nad Jizerou KRAYZEL Petr 16. 6.69 11 = 11 - - - Jistebník KRAYZEL Radim 25. 7.71 95 = 87 8 - - Jistebník KRČÁL Miloš .. 3 = - 3 - - Pribina Hesov KRČÁL Miloš 23. 8.79 4 = 4 - - - Pramen Havlíčkův Brod KREISEL David 10. 8.67 34 = 33 1 - - IFT Computers Ostrava KREJČÍ . . 2 = - 2 - - Rangers Chodov KREJČÍ Jiří 10. 9.68 2 = 2 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KREJČÍ Martin 28. 3.88 2 = 2 - - - Balticflora Teplice KREJČÍ Tomáš 22. 7.81 2 = 2 - - - Indoss Plzeň KREJČÍK Kamil 6. 9.87 4 = - 4 - - Alfa Liberec KREMLÍK Michal 24.10.81 2 = - 2 - - Flamengo Hradec Králové KRISTEN Karel 7. 3.74 56 = 47 5 - 4 Benago, Viktoria Žižkov KRKOŠKA Roman 5. 8.88 1 = 1 - - - VŠB Ostrava KROH Jaroslav 11. 3.90 2 = 2 - - - Slavia Praha KROHMER Tibor . 4.94 1 = - 1 - - Gamaspol Jeseník KROK Lukáš . 1.91 9 = 7 2 - - Gardenline, Combix Ústí n/L KROULÍK Radovan 30. 7.77 87 = 74 5 3 5 TORF-ESTE Era-pack V.Mýto Choceň KROULÍK Tomáš 26. 9.78 5 = 5 - - - Gillotina Choceň KROUTIL Václav .10.89 2 = - 2 - - Wizards DDM Praha KROUPA David . . 6 = - 6 - - United Frýdek-Místek KROUPA Libor 3. 9.70 12 = 12 - - - Gillotina Choceň KROUPA Marek . 4.93 1 = - 1 - - Dalmach Turnov KROUPA Tomáš 27. 9.78 1 = 1 - - - Gillotina Choceň KROUPAR Petr 11. 3.75 1 = - 1 - - Interchmel Velká Hleďsebe KRUMP Pavel 29. 6.78 1 = 1 - - - Rumpál Prachatice KRYGIEL Zdeněk 13.10.63 107 = 107 - - - Baník a Slovan Havířov KRYL Tomáš 10. 6.77 12 = - 12 - - Knockout a Olympia Příbram KRZEMIEŇ Vít 21. 3.95 1 = - 1 - - VŠB Ostrava KŘEMEN Jan 10. 2.97 30 = 30 - - - Sparta Praha KŘEPELKA Jan 24. 3.89 2 = 2 - - - Delta-Real Šumperk KŘEPSKÝ Petr 25.10.78 1 = - 1 - - Tosta Petrov KŘÍŽ David 16. 8.73 18 = 18 - - - Helas Brno KŘÍŽ Zdeněk 5. 7.63 20 = 19 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto KŘIŽÁK Radim 18. 2.71 1 = 1 - - - Prostor Ostrava KUBAL Viktor 31. 1.84 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice KUBALA Vítězslav 22. 3.73 2 = - 2 - - Čepo Poruba KUBÁŇ František 22.12.79 2 = - 2 - - KuVok Nový Bor KUBÁT Jaroslav 15. 6.95 18 = 14 4 - - Nejzbach Vysoké Mýto KUBEC Petr 9. 3.80 10 = 10 - - - Gillotina Choceň KUBELKA Matouš 10. 2.95 10 = 8 2 - - Sparta Praha KUBEŠ Jan 3. 6.76 13 = 10 3 - - Letňany, Bohemians/Damned KUBEŠ Libor 14.12.81 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice KUBEŠ Petr 3. 6.76 9 = 9 - - - Gillotina Choceň KUBICZEK Radek 27. 1.73 7 = 7 - - - GKS MOND Třinec KUBÍČEK Václav 22.11.91 2 = 2 - - - Tango Brno KUBÍK David . 6.91 1 = 1 - - - Indoss Plzeň KUCSERA Karel 19. 4.62 2 = 2 - - - GKS MOND Třinec KUČ Ervin . 1.94 12 = 11 1 - - Kladno, Sparta Praha KUČERA Marcel 30. 9.67 2 = - 2 - - Pohoda Praha KUČERA Petr 22. 7.85 41 = 37 4 - - Indoss Plzeň KUČERA Roman 23. 1.64 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod KUČERŇÁK Tomáš 3. 5.79 5 = 5 - - - Helas Brno KUDĚLKA Tomáš 15.12.71 2 = 2 - - - Frenštát pod Radhoštěm KUDLÁČEK Antonín 21. 1.59 2 = 2 - - - Alfa Liberec KUDLÁČEK Michal 11. 7.80 2 = 1 1 - - Pramen Havlíčkův Brod KUDRNA Michal 24. 7.87 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S KUFA Daniel . 3.94 1 = - 1 - - VŠB Ostrava KUFA Petr . 9.83 2 = 2 - - - Likop Třinec KUHA Karel 14.11.65 35 = 35 - - - Slovan Havířov KÜHN Luboš 16.11.67 13 = 13 - - - Plumbum Hradec Králové KUCHTA Pavel 30. 5.73 135 = 132 - 3 - Pramen Havlíčkův Brod KUCHTA Petr 25. 6.70 4 = 4 - - - Pramen Havlíčkův Brod KUKLETA Roman 22.12.64 5 = 5 - - - Dino Brno KULDAN František . . 1 = 1 - - - Helas Brno KULHA Michal 16.11.92 2 = 2 - - - Démoni Česká Lípa KULHÁNEK Martin . 9.93 2 = - 2 - - Svarog a Internazionale Teplice KULHÁNEK Michal . . 9 = 9 - - - Andy Liberec KULHÁNEK Petr 22. 9.87 6 = 6 - - - Andy Liberec KUMPAN Ondřej 27.10.74 45 = 43 2 - - H. Brod, TORF-ESTE, Era-pack KUNA Zdeněk 6.10.70 1 = 1 - - - Adamíček Český Krumlov KUPEC Lukáš 16. 4.81 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice KURUCZ Ladislav 19. 1.72 54 = 49 5 - - Selp a Bohemians/Damned KURUCZ Michal 9. 8.73 36 = 27 9 - - Bohemians/Damned KUŠNIRÁK Lukáš 18. 6.83 1 = 1 - - - Betas Megas Třinec KUTHAN Pavel 19. 4.66 1 = - 1 - - Arsenal Benešov KUTÍLEK Ondřej 11.11.83 2 = - 2 - - Andy Liberec KUŽELKA Josef . . 2 = - 2 - - Alfa Liberec KVAPIL Jaroslav 3. 9.72 2 = 2 - - - Slávia Havířov KVAPIL Josef 12.10.73 44 = 44 - - - Nejzbach Vysoké Mýto KVAPIL Radim 25. 1.70 63 = 63 - - - Baník, Slovan a Slávia Hav. KVAPIL Tomáš 8.12.68 49 = 47 2 - - Konflikt, Letňany, Č. Slaný KVASNIČKA Stanislav 10. 1.66 2 = - 2 - - Botafogo Mladá Boleslav KÝČEK Daniel . . 9 = 9 - - - Démoni Česká Lípa KYSEL Jiří 9. 8.63 1 = - 1 - - Rangers Chodov KYSELA Ondřej 28.11.76 1 = 1 - - - Dekora Hlinsko KYSUČAN Jiří 2. 6.75 2 = - 2 - - Rýznar Zábřeh na Moravě KYŠKA Daniel 20.12.75 1 = 1 - - - Prostor Ostrava LACINA Vladimír 19. 8.64 18 = 14 4 - - Combix Ústí nad Labem LACKANOVIČ Milan 28. 9.67 5 = 5 - - - Benago Praha LACKO Ivan 3. 8.89 56 = 56 - - - Helas Brno LAČNÝ Matěj 22. 4.87 1 = - 1 - - Mapa Česká Lípa LADEIRA Guilherme . 6.88 67 = 64 3 - - Balticflora Teplice LADOMERSKÝ Marek 7.12.73 10 = 10 - - - Viktoria Žižkov LAFEK Martin 4. 3.73 10 = 10 - - - Bohemians/Damned LAKATOŠ Milan . . 5 = 5 - - - Démoni Česká Lípa LALÁK Jiří 26. 9.82 28 = 27 1 - - Likop Třinec, VŠB Ostrava LANDA Jiří 23. 3.69 2 = - 2 - - Benago LASČÁK Libor 18.10.71 69 = 65 4 - - Ajax Novesta Zlín LÁSKA Lukáš 3. 9.94 1 = 1 - - - Balticflora Teplice LAŠTOVKA Luboš 9. 5.77 59 = 57 2 - - Selp, Nejzbach, TORF-ESTE LÁVIČKA Luboš . . 4 = - 4 - - Herd Hradiště LÁVIČKA Lukáš . . 1 = - 1 - - Herd Cheb LAVIČKA Viktor 13. 9.68 21 = 15 6 - - Adamíček Český Krumlov LAZAR Jan 12. 1.73 4 = 4 - - - Mikeska Ostrava LAZARIK František . . 2 = - 2 - - FC H Most LEASURE Philip .12.95 1 = - 1 - - Helas Brno LÉDL Jan 15. 9.81 1 = - 1 - - Martin team Plzeň LEHKOŽIV Jindřich 10. 2.71 1 = 1 - - - Ajax Novesta Zlín LECHOVIČ Roman 8. 6.79 40 = 38 1 - 1 Jistebník, Mikeska Ostrava LECHOVIČ Tomáš 21. 7.80 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava LEITE Joao . 1.76 22 = 20 2 - - Balticflora Teplice LEITNER Roman 23. 9.76 23 = 21 2 - - Alfa Liberec LELEK Lukáš . 4.93 1 = - 1 - - Olympik Mělník LERCH Stanislav 30. 6.91 33 = 32 1 - - Helas Brno LÉSKA Pavel 8. 9.73 20 = 16 4 - - Lazio a Helas Brno LETRA DA COSTA Ferr. . 3.85 16 = 16 - - - Balticflora Teplice LEVČÍK David 17. 2.76 64 = 61 1 - 2 Mikeska Ostrava, Jistebník LEVČÍK Patrik .11.92 11 = 11 - - - Helas Brno, Tango Hodonín LEXA Josef 11. 2.72 6 = 6 - - - Alfa Liberec LIDMILA Jakub 5.10.92 20 = 18 2 - - Helas Brno LIDMILA Patrik . . 3 = 3 - - - Helas Brno LIETAVA Jaroslav . . 1 = - 1 - - Alfa Liberec LIKE Adam . . 3 = 2 1 - - Interobal Plzeň LILING Martin 28. 5.73 2 = 2 - - - DFC Praha LIMA BARBOSA Rafael . 4.83 12 = 12 - - - Balticflora Teplice LÍMAN František 1. 8.80 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod LINHART Jaroslav 9. 3.64 16 = 16 - - - Betas a GKS MOND Třinec LINHART Luděk 18.11.65 43 = 31 12 - - Combix Ústí nad Labem LINHART Marek 27. 5.75 66 = 58 8 - - Combix Ústí nad Labem LINHART Tomáš 22.11.74 42 = 38 3 1 - Nejzbach VM, Era-pack LINHART Viktor 18.12.75 4 = 4 - - - Bulldogs Hodonín LINKA Petr . . 1 = - 1 - - FC H Most LINKA Tomáš 6. 7.73 11 = 11 - - - Ajax a Car System Cheb LIRA DE AGUINO Vnic. .11.83 19 = 16 3 - - Benago, Balticflora (Capeta) LISICKÝ Petr . . 3 = 3 - - - Mikeska Ostrava LÍSKOVEC Petr 16. 9.65 10 = 7 3 - - Bohemia České Budějovice LISNER Vladimír . 9.73 2 = - 2 - - ELBH Týn n/V LIŠTVÁN Jan 21.10.88 94 = 84 9 - 1 Slavia Benago VM Era-pack LODER Tomáš 6. 2.80 2 = 1 1 - - Rakovmík, Č. Slaný, Benago LöFFLER Karel 17. 1.70 2 = - 2 - - Fet club Karlovy Vary LOCHMAN Petr 3. 7.75 2 = - 2 - - ESTE Pardubice LONGA Petr 31. 3.57 3 = 3 - - - TORF-ESTE Pardubice LOUP Jan 19. 9.63 3 = - 3 - - Helas Brno LUDVÍK René 25. 5.71 3 = - 3 - - Fet club Karlovy Vary LUKÁČ Martin . 2.88 1 = - 1 - - Herd Hradiště LUKAS Marek . 6.97 2 = 1 1 - - Era-pack Chrudim LUKÁŠ Jiří 16.10.74 9 = 9 - - - CFC Letňany Praha LUKÁŠ Martin . 1.89 2 = 2 - - - Indoss Plzeň LUKES Marek 14. 8.73 1 = 1 - - - Indoss Plzeň LUKEŠTÍK David .11.88 1 = - 1 - - Amor Vyškov LUKOVSKÝ Radek 17. 7.72 36 = 31 5 - - Ajax Novesta Zlín LUŇÁČEK Jaroslav . 2.83 1 = - 1 - - ELBH Týn n/V LUŇÁK Zdeněk 16.11.60 38 = 38 - - - Ajax Novesta Zlín LUPAČ Michal . . 1 = 1 - - - Tango Hodonín LÝSEK Patrik . . 2 = - 2 - - United Frýdek-Místek LYSINA Miroslav 17. 3.56 6 = 6 - - - Adamíček Český Krumlov MÁCA Petr 30. 6.73 6 = 6 - - - Ajax Novesta Zlín MACÁK Jiří 11.12.70 10 = - 10 - - Hustovlas Chodov MACÁK Petr 28.12.74 1 = - 1 - - Rangers Chodov MACEK Filip 5.10.81 1 = 1 - - - Benago Praha MACKO Jaroslav . . 2 = 2 - - - Nejzbach Vysoké Mýto MACURA David .12.94 2 = - 2 - - Gamaspol Jeseník MAČÁT Petr 11.10.73 17 = 17 - - - Nejzbach V. Mýto, Choceň MAČO Milan 1. 2.68 7 = 7 - - - Mikeska Ostrava MACHAČ Jaroslav 4.12.77 2 = 2 - - - Ebárna Boys Kladno MACHÁČEK Martin . 8.91 1 = 1 - - - Gardenline Litoměřice MACHÁČEK Pavel 18.12.77 29 = 29 - - - Slavia Praha, Selp MB, TORF-ESTE MACHÁČEK Roman 8. 1.77 10 = 8 2 - - Slavia SK, Selp, Benago MACHÁLEK Pavel 8. 2.80 13 = 13 - - - VŠB Ostrava MACHULKA Jan 26. 4.91 2 = 2 - - - Olympik Mělník MAJER Aleš 10.10.79 8 = 8 - - - Benago MAJER Václav 10. 7.58 20 = 20 - - - Combix Ústí n/L MAJKUT Aleš 22.12.74 151 = 133 17 - 1 Baník Ostrava MAJKUT Vladimír 4. 2.70 72 = 67 5 - - Baník + Mikeska, Čepo MAJRYCH Roman 5.10.78 4 = 4 - - - Viktoria Žižkov MAKOVEC Milan 11. 3.62 2 = - 2 - - Hop Trop Ústí n/L MAKULA Kamil 14. 1.85 14 = 13 1 - - Andy a Alfa Liberec, Benago MALÁK Marek . . 4 = 4 - - - Olympik Mělník MÁLEK Pavel 29.12.82 7 = 7 - - - Bohemians 1905 MÁLEK Petr 19.12.66 77 = 77 - - - Dekora Hlinsko, H.Brod MALINOVSKÝ Miroslav 9. 1.61 3 = - 3 - - Hop Trop Ústí n/L MÁLKO Martin 19.12.75 80 = 76 4 - - Delta Šumperk, Era-pack MÁLKO Ondřej 17. 5.79 41 = 36 5 - - Delta-Real Šumperk MALOKOS Damir 27.12.78 2 = 2 - - - Benago Praha MALŮŠ Stanislav 5.11.77 9 = 9 - - - Bulldogs Hodonín MALÝ Lubomír 12.11.70 1 = 1 - - - Dino Brno MALÝ Oldřich 13. 7.74 148 = 129 15 - 5 Jistebník, IFT C., Frenštát MALÝ Roman 15. 4.75 92 = 86 6 - - TORF-ESTE Pardubice, Nejzbach MAMIYEV Alexandr 27.10.89 3 = 2 1 - - Balticflora Teplice MÁNA Jiří 13. 2.57 2 = 2 - - - Adamíček Český Krumlov MANDA Pavel 28. 1.83 4 = 4 - - - SK Kladno MANĎÁK Jan 24. 4.89 4 = 4 - - - Likop Třinec, Mikeska OV MANOWETZ Miroslav . 6.87 5 = 5 - - - Indoss Plzeň MAREK Libor 31. 8.64 9 = - 9 - - Rangers Chodov MAREK Michal 25. 5.70 12 = 12 - - - Pramen Havlíčkův Brod MAREK Tomáš 20. 4.81 4 = 4 - - - SK Kladno MAREŠ Antonín 30.10.76 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod MAREŠ Martin 26.12.91 1 = 1 - - - AC Sparta Praha, Benago Zruč MAREŠ Michal II. 8. 6.91 76 = 65 11 - - Krok Tango VM Erapa Bena HB MARIÁNUS Pavel 7. 7.94 2 = 2 - - - Interobal Plzeň MARQUES Evandros .10.76 12 = 12 - - - Balticflora Teplice MARTAUS Roman 10. 3.78 10 = 10 - - - Slávia Havířov, Mikeska MARTINČEK Robert 29. 8.78 11 = 11 - - - Betas Megas Třinec MARTÍNEK . . 4 = - 4 - - Absolut tým Č. Budějovice MARUCHNIČ Ivo 25.10.76 137 = 130 6 - 1 Jistebník, Frenštát p/R MAŘÍK Stanislav 11. 2.63 35 = 35 - - - Repas Praha MAŘÍK Stanislav 9.12.89 11 = 11 - - - SK Slavia, Eco-investment MAŘÁK Bedřich .10.85 2 = - 2 - - Internazionale Otrokovice MAŠA Martin 21.11.77 127 = 126 1 - - Helas a Lazio Brno MAŠÁT Michal 22. 1.84 9 = - 9 - - Rudolfov, Absolut tým ČB MAŠEK Daniel 8. 6.69 2 = - 2 - - Čechie ZM Praha MAŠEK Jiří 20.11.65 2 = - 2 - - Hustovlas Chodov MAŠEK Jiří 5.10.78 2 = - 2 - - Bakov nad Jizerou MATĚJ Jaromír 29. 8.82 16 = 16 - - - Jistebník, Mikeska Ostrava MATĚJČEK Milan 14. 2.81 15 = 8 7 - - Olympik Mělník MATĚJKA Jaroslav 22. 1.82 1 = - 1 - - UFA Hradec Králové MATĚJKA Jiří 2. 2.71 127 = 126 1 - - Plumbum HK, Viktoria Žižkov MATĚJKA Petr 22. 1.82 5 = 5 - - - Bakov n/Jizerou MATĚJKA Tomáš 31. 8.80 46 = 45 1 - - Slavia Pha, Selp, Bakov n/J MATOUŠEK Josef 13. 6.68 26 = 26 - - - Nejzbach VM, Choceň MATOUŠEK Michal 23. 7.83 1 = - 1 - - Gong České Budějovice MATTAUCH Jindřich 30. 1.62 2 = - 2 - - Linde Ústí n/L MATULA Martin 14. 9.75 6 = - 6 - - Kavčí Hory Polná MATUŠČIN Marek 9.10.83 1 = - 1 - - Partizan Most MATYSKA Lukáš . 4.92 10 = 10 - - - Rádio Krokodýl Brno MAŽÁRI Patrik 13. 1.95 12 = 12 - - - Kladno, Sparta, Balticflora MEGELA Bohumil 21. 5.65 3 = 3 - - - Pramen Havlíčkův Brod MEIXNER Pavel 4. 5.71 1 = - 1 - - Templář Ivančice MELECHOVSKÝ Aleš . . 14 = 13 1 - - Nejzbach VM, TORF-ESTE MELEK Ján . . 1 = - 1 - - UFA Hradec Králové MELCHER Petr 12. 8.73 12 = 10 2 - - Helas Brno MELICHAR Radek 19. 3.75 3 = 3 - - - Combix Ústí nad Labem MELICHÁREK Marcel 8. 5.64 2 = 2 - - - Plumbum Hradec Králové MELLER Tomáš 11.11.75 12 = 11 1 - - Era-pack Chrudim MELO Jose Michel . 6.87 3 = 3 - - - Slavia Praha MELOUN Aleš 16. 5.71 1 = 1 - - - Dekora Hlinsko MELOUN Jiří 31. 5.72 8 = 5 3 - - Adamíček Český Krumlov MELOUNEK Rudolf 20. 3.64 2 = - 2 - - Olympik Mělník MENDLÍK David 18. 7.81 8 = - 8 - - Gong České Budějovice MENDROK Lukáš 7. 5.87 26 = 25 1 - - SKP Třinec MENOUŠEK Zdeněk 20.10.67 26 = 26 - - - Slovan Havířov MENŠL Karel .10.87 2 = 2 - - - Mados Hradec Králové MERKL Lukáš 5.10.91 37 = 34 3 - - Nejzbach, Mados HK MESTANČÍK Jan 4. 3.82 10 = - 10 - - Absolut tým a Gong ČB MESTEK Otakar 28.12.70 36 = 21 15 - - Viktoria Žižkov MICA Tomáš . 5.83 43 = 43 - - - Krokodýl a Helas Brno MICZKA Roman 25.10.79 1 = - 1 - - SKP Likop Třinec MÍČA Ondřej 15. 3.92 44 = 43 1 - 1 SK Slavia Praha MÍČEK Jaroslav 4. 4.74 14 = 12 2 - - Bohemia České Budějovice MIČÍK Stanislav 17.12.64 5 = 4 1 - - Čepo Poruba MÍČKA Zdeněk 6. 1.61 2 = 2 - - - Ebárna Boys Kladno MIČKAL Patrik 30.10.69 145 = 121 11 - 13 Mikeska Ostrava MICHAL Lukáš 11. 5.79 5 = 3 2 - - Mados Hradec Králové MICHALEC Roman 23. 3.89 70 = 63 7 - - Nejzbach Vysoké Mýto MICHÁLEK Jiří 26. 4.70 4 = - 4 - - Hustovlas a Rangers Chodov MICHALÍK Pavel 13. 9.64 4 = 4 - - - Slávia Havířov MÍKA David . 3.81 37 = 35 2 - - Indoss Plzeň MÍKA Martin . 2.79 22 = 22 - - - Indoss Plzeň MIKA Roman 28. 4.78 21 = 21 - - - Mikeska Ostrava MIKULEC Radim 26.12.68 1 = 1 - - - Slovan Havířov MILÁČEK Tomáš 3. 4.74 1 = 1 - - - Repas Praha MIŠKOVSKÝ Michal . 4.92 1 = - 1 - - Malibu Mladá Boleslav MIŠUN Jiří 21.12.50 27 = 25 2 - - Ajax Novesta Zlín MITÁČ Jan . 3.95 1 = - 1 - - F.A.Zole Česká Lípa MITROVSKÝ Petr 9. 9.65 1 = 1 - - - Konflikt Praha MIŽÁR Jakub 23.11.88 35 = 33 2 - - Interobal Plzeň MLYNÁŘ Bronislav 7. 9.89 3 = - 3 - - Gamaspol Jeseník MLYNÁŘ Jan . 8.85 1 = 1 - - - UFA Hradec Králové MOČIČKA Leoš .10.88 2 = - 2 - - Internazionale Otrokovice MOLÁK Ladislav 22. 5.73 7 = 6 1 - - Pramen HB, Slávia Vlas ČB MONÍK Petr 4. 3.77 1 = - 1 - - Flamengo Hradec Králové MORAVEC Jiří 31. 5.64 62 = 58 4 - - IFT Computers Ostrava MORAVEC Matouš . . 4 = 4 - - - Delta-Real Šumperk MORAVEC Miloš 11. 4.85 1 = - 1 - - Boca Chotěboř MORAVEC Tomáš 10. 8.80 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim MORÁVEK Jaromír 14. 8.80 2 = - 2 - - Olympik Mělník MORÁVEK Martin 3. 8.78 93 = 79 14 - - Alfa Liberec MOTÁK Lukáš 15.10.77 1 = - 1 - - Adamíček Český Krumlov MOUČKA Jan 14. 9.78 1 = - 1 - - Pramen Havlíčkův Brod MOUČKA Petr 27. 5.82 1 = - 1 - - KuVok Nový Bor MOUDRÝ Kamil 2. 5.74 27 = 24 3 - - Ajax Novesta Zlín MOZGA Pavel 29. 6.73 2 = - 2 - - DBV Lion Šumperk MRÁZEK Vladislav 13. 2.80 5 = 3 2 - - Helas Brno MRHA Martin 9.12.70 6 = 6 - - - Arsenal Benešov MRHÁLEK Stanislav . 5.94 1 = - 1 - - Zelená křídla Ludslavice MRKVA Aleš 1. 6.76 4 = 4 - - - Era-pack Chrudim MRKVIČKA Václav 22. 1.70 6 = 5 1 - - Lazio Brno MRŠTINA Bohumil 30. 1.86 13 = 13 - - - Bohemians, Benago, Če.Slaný MUDRÍK Vladimír 20. 7.82 45 = 45 - - - Likop, VŠB, CCJ, Mikeska MULAČ Martin 10.11.69 1 = - 1 - - Sparta Chomutov MULAČ Robert 26. 3.76 3 = 3 - - - Bohemians/Damned, Letňany MULLAI Ani 9. 8.83 9 = 7 2 - - Benago Zruč n/S MULLAI Gazmend 30. 7.76 4 = 4 - - - Benago Zruč n/S MÜLLER David 9.11.80 82 = 80 2 - - SK Kladno, Benago Zruč n/S MÜLLER Pavel 12. 5.61 2 = 2 - - - Rumpál Prachatice MÜLLER Petr . 6.91 1 = 1 - - - Démoni Česká Lípa MÜNZBERGER Petr 5. 2.86 39 = 38 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto MURDYCH Petr . . 3 = - 3 - - SK Bělá 1946 MURILO Rodrigues 5. 9.88 1 = 1 - - - Balticflora Teplice MUSIAL Roman 7. 9.76 114 = 94 14 - 6 CCJ, Mikeska, IFT, Frenštát MUSIL David 28. 2.74 20 = 13 7 - - Alfa Liberec MUSIL Jiří . . 1 = 1 - - - Démoni Česká Lípa MUSIL Lubomír 20. 7.78 4 = 4 - - - Dino Brno MUŽÍK Jiří 16. 6.91 11 = 11 - - - Helas a Radio Krokodýl Brno MUŽÍK Lubomír 3. 4.63 11 = 11 - - - Arsenal Benešov MUŽÍK Petr 23.12.86 1 = - 1 - - Indoss Plzeň MYSLÍK Vladimír 24. 6.78 1 = 1 - - - Indoss Plzeň MYŠÁK Stanislav 12. 2.76 1 = 1 - - - Bulldogs Hodonín NÁDENÍČEK René 15. 8.68 7 = 7 - - - Lazio a Helas Brno NÁDRASKÝ Radek 29. 8.77 5 = 5 - - - Indoss Plzeň NAGY Pavel 5. 3.66 7 = 7 - - - Jistebník, Mikeska Ostrava NAJBRT Petr 5. 1.70 4 = 4 - - - Pramen Havlíčkův Brod NAJBRT Roman 14. 5.65 6 = 6 - - - Adamíček Český Krumlov NÁJEMNÍK Richard 26. 3.75 1 = - 1 - - Pohoda Praha NAJMAN Jakub 12. 4.83 3 = - 3 - - KuVok Nový Bor NAVRÁTIL Petr 2. 2.66 18 = 18 - - - Dino Brno NAVRÁTIL Petr 7. 7.82 104 = 100 4 - - Delta-Real + DBV Šumperk NAVRÁTIL Radomír 24. 9.65 1 = - 1 - - Rosa Gong Č. Budějovice NEBOR Filip . . 2 = 2 - - - Jistebník NEČAS David 27. 1.78 1 = 1 - - - CFC Letňany Praha NEDBALÝ František .. 1 = - 1 - - Herd Cheb NEDĚLNÍK Jiří . 1.89 2 = 2 - - - Agromeli Brno NEDVĚD Dominik . 9.91 1 = - 1 - - Delta-Real Šumperk NEJEZCHLEBA Miroslav 22. 3.82 6 = 6 - - - VŠB Ostrava NEKARDA Robert 5. 8.77 4 = 4 - - - Bulldogs Hodonín NĚMEC Daniel 30. 9.81 1 = - 1 - - United Frýdek-Místek NĚMEC Jakub 22. 7.83 3 = 3 - - - Mělník, viktoria Žižkov NĚMEC Jaroslav 14. 5.72 3 = - 3 - - Happich team Plzeň NĚMEC Jiří 5. 4.63 9 = 9 - - - Adamíček Český Krumlov NĚMEC Josef 28.11.82 4 = - 4 - - Zlej se(n) a Andy Liberec NĚMEC Martin 27. 7.75 1 = - 1 - - Atlantic Rakovník NĚMEČEK Rostislav 5. 2.68 3 = 3 - - - TORF-ESTE Pardubice NEPPL Michal . 7.88 3 = - 3 - - UFA Hradec Králové NERIS . . 2 = - - 2 - Era-pack Chrudim NESELLO ESPINDOLA Ed.12. 7.93 1 = - - 1 - Era-pack Chrudim (Carlos) NEŠPOR Radek 13. 4.69 33 = 33 - - - Slovan Havířov NEŠPOR Stanislav 6. 8.66 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto NEŠPŮREK Luděk 16.10.72 7 = 7 - - - Dino Brno NETOLICKÝ Petr 22. 3.64 1 = 1 - - - Dekora Hlinsko NETOLICKÝ Roman 23. 3.87 55 = 52 3 - - Nejzbach VM, TORF-ESTE Pce NETRVAL Jakub .. 1 = - 1 - - Herd Cheb NEUMAN Ondřej 7. 7.80 13 = 11 2 - - Olympik Mělník, Benago NEUMANN Robert 8.10.72 5 = 5 - - - Viktoria Žižkov NEVOSAD Jakub 6. 9.90 2 = - 2 - - Absolut České Budějovice NEVYHOŠTĚNÝ Michal 24. 2.65 6 = 6 - - - Alfa Liberec NIMRICHTER Martin 5. 4.75 7 = 2 5 - - Helas Brno NITSCH Vladimír 6. 7.68 6 = - 6 - - Rangers Chodov NITSCHE Petr 23. 1.81 2 = - 2 - - Arsenal Benešov NOGA Zdeněk 25.10.68 5 = 5 - - - GKS MOND Třinec NOSKO Martin .11.86 18 = 18 - - - Rádio Krokodýl Brno NOVÁK Daniel 11. 5.67 2 = 2 - - - Mikeska Ostrava NOVÁK David . . 14 = 14 - - - Nejzbach Vysoké Mýto NOVÁK Jaroslav 29. 3.64 4 = 3 1 - - TORF-ESTE Pardubice NOVÁK Jiří . . 1 = 1 - - - SK Slavia Praha NOVÁK Jiří 29. 8.78 16 = 13 3 - - Alfa Liberec NOVÁK Jiří 16. 9.78 17 = 17 - - - Benago Praha NOVÁK Jiří .11.84 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice NOVÁK Josef 18. 9.63 36 = 36 - - - Dino Brno NOVÁK Josef . 2.92 1 = - 1 - - Sistemo Volfířov NOVÁK Milan 20.12.64 5 = 5 - - - Motor Břez. hory Příbram NOVÁK Petr 1. 8.65 12 = 12 - - - Jistebník NOVÁK Petr 15. 2.69 13 = 12 1 - - TORF-ESTE Pardubice NOVÁK Petr 16.10.81 15 = 13 2 - - TORF-ESTE Pardubice, Era-pack NOVÁK Vladimír .10.88 3 = - 3 - - Gamaspol Jeseník NOVOTNÝ Ctibor .. 1 = - 1 - - Absolut tým Č.Budějovice NOVOTNÝ Ivan 20.11.65 89 = 86 2 - 1 CCJ, Mikes., Havíř., Prost. NOVOTNÝ Jan . . 1 = 1 - - - Mados Hradec Králové NOVOTNÝ Jan . 4.97 1 = - 1 - - Boca Chotěboř NOVOTNÝ Jiří 12. 7.88 176 = 147 8 - 21 Slavia Balticflora Boh05 NOVOTNÝ Josef 30.11.66 18 = 18 - - - Rumpál Prachatice NOVOTNÝ Libor 26. 1.74 8 = 2 6 - - Tomson a Helas Brno NOVOTNÝ Milan 18. 7.68 1 = - 1 - - Sokol Ústí nad Labem NOVOTNÝ Miroslav 4.12.72 21 = 17 4 - - Combix Ústí nad Labem NOVOTNÝ Ondřej . . 1 = - 1 - - Alfa Liberec NOVOTNÝ Pavel 12. 3.67 117 = 108 9 - - Nejzbach VM, Choceň NOVOTNÝ Pavel 25. 3.67 3 = 3 - - - Combix Ústí n/L NOVOTNÝ Pavel 13.10.80 4 = 4 - - - Delta Real Šumperk NOVOTNÝ Pavel 16. 2.87 123 = 114 7 - 2 Nejzbach, SK Slavia, Benago NOVOTNÝ Pavel . 8.90 1 = - 1 - - Boca Chotěboř NOVOTNÝ Petr 1. 6.67 24 = 20 4 - - Arsenal Benešov NOVOTNÝ Petr . 4.89 3 = - 3 - - Zlej se(n) Liberec NOVOTNÝ Radek 16. 1.69 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod NOVOTNÝ Radek 19. 7.73 19 = 18 1 - - TORF-ESTE Pardubice NOVOTNÝ Tomáš 28. 4.87 2 = - 2 - - Boca Chotěboř NOVOTNÝ Vladimír 8. 6.62 37 = 32 5 - - Nejzbach Vysoké Mýto NOVÝ Martin 9. 5.77 20 = 20 - - - Ebárna Boys Kladno NOVÝ Tomáš 20.10.79 1 = 1 - - - Likop Třinec NÝVLT Pavel 4. 8.81 5 = 5 - - - Alfa Liberec OBADAL Lubomír 8. 8.69 38 = 37 1 - - Jistebník OBERMAJER Petr 12.12.73 13 = 13 - - - Plumbum Hradec Králové OBERMAJER Richard 12. 9.67 15 = 15 - - - Plumbum Hradec Králové OBEŠLO Stanislav 16. 7.66 3 = - 3 - - Pohoda Praha OBOLECKÝ Jiří 2. 9.67 2 = 2 - - - Dekora Hlinsko OČADLÍK Daniel . 2.88 3 = 3 - - - Likop Třinec ODVÁŘKA Martin . 8.88 2 = - 2 - - Boca Chotěboř OHNĚNÍK Jiří 16. 5.77 15 = 13 2 - - Combix Ústí nad Labem OHNSORG Vít 8. 4.82 7 = 7 - - - Pramen Havlíčkův Brod OKLEŠTĚK Lukáš 13. 8.81 45 = 44 1 - - Delta-Real Šumperk OLIVA Petr 23.10.87 71 = 62 5 - 4 SK Slavia, Selp MB OLIVEIRA Gevanildo 16. 6.77 7 = 6 1 - - Balticflora Teplice (Giva) OLLENDER Zbyněk 12. 4.66 1 = 1 - - - IFT Computers Ostrava ONDEREK Tomáš 21.12.74 20 = 20 - - - Slovan a Slávia Havířov ONDRUŠ Dušan . . 3 = - 3 - - Jistebník OPLUŠTIL Jan . 6.93 9 = 9 - - - Likop Třinec OPRAVIL Zdeněk 13. 3.75 36 = 31 5 - - Delta-Real Šumperk, Zábřeh OPŘÁLKA Roman 3. 2.69 3 = 2 1 - - IFT Comp. Ostrava A + B ORLÍČEK . . 1 = - 1 - - Penthouse Jihlava ORLÍČEK Jiří 18. 3.59 10 = 7 3 - - Bohemia České Budějovice OSTEN Jiří 14. 9.71 5 = - 5 - - Fet club Karlovy Vary OSVALD Josef 28. 6.56 62 = 62 - - - Rumpál Prachatice OŠKERA Dušan 12.12.74 3 = 3 - - - Ajax Novesta Zlín OULEHLA Zdeněk 26. 3.77 7 = - 7 - - Slávia Vlas Č. Budějovice OUTRATA Pavel 22. 1.84 34 = 34 - - - Helas, Rádio Krokodýl a Tango OVČAČÍK Jan 18. 5.93 24 = 24 - - - Helas Brno PACÍK Miroslav 17. 2.73 1 = - 1 - - 1.HFC Ústí n/Labem PAGÁČ Andrej 5. 6.88 1 = 1 - - - Tango Brno PACHECO Davide .10.80 4 = 3 1 - - SK Slavia Praha PACHL Vladimír 1.10.71 1 = - 1 - - Kavčí Hory Polná PACHOMOV Daniil . 4.93 18 = 17 1 - - Balticflora Teplice PALÁN Michal 24. 9.73 10 = 10 - - - Pramen Havlíčkův Brod PALAŠČÁK Aleš 26. 4.73 10 = 8 2 - - Alfa Liberec PALEČEK Martin . . 1 = - 1 - - Martin team Plzeň PALEČEK Martin . 3.69 1 = 1 - - - Démoni Česká Lípa PALLA Tomáš 17. 1.76 1 = 1 - - - Frenštát pod Radhoštěm PÁNEK Dominik . 7.96 2 = - 2 - - VŠB Ostrava PÁNEK Jan . . 17 = 17 - - - Helas Brno PÁNEK Milan 29. 1.71 3 = 3 - - - Rumpál Prachatice PANGRÁC Michal 24. 7.68 15 = 14 1 - - CFC Letňany Praha PANTŮČEK Václav 17.10.64 6 = 3 3 - - Helas Brno PÁRTL Ladislav . . 7 = - 7 - - Kavčí Hory Polná PASSIAN Roman 3. 1.74 4 = 4 - - - Alfa Liberec PASTOREK René 1. 1.63 8 = 8 - - - GKS MOND Třinec PATÁK Jaroslav 17. 4.70 8 = 8 - - - Arsenal Benešov PAVELKA Karel 19. 3.53 1 = 1 - - - Adamíček Český Krumlov PAVLÍČEK Petr 31. 5.72 35 = 34 1 - - TORF-ESTE, Era-pack PAVLÍK Marek 28. 5.75 30 = 29 1 - - Helas Brno PAVLOSEK Milan 3. 5.86 1 = 1 - - - SK Kladno PECKA Petr 26. 2.60 2 = - 2 - - Slávia junior K. Vary PEČENÝ Martin 29. 9.69 12 = 9 3 - - Bohemia České Budějovice PEER Richard 13. 8.80 6 = 6 - - - Viktoria Žižkov PECH Richard 27.10.64 6 = 6 - - - Alfa Liberec PECHA Jan 25.11.63 5 = 5 - - - Ajax Novesta Zlín PECHA Jiří 12.10.71 11 = 11 - - - Dino Brno PECHÁČEK Filip 15. 4.78 49 = 47 2 - - Era-pack, TORF-ESTE Pardubice PECHÁČEK Martin 29. 3.83 20 = 20 - - - TORF-ESTE Pardubice PECHAR Tomáš 17. 6.85 2 = 1 1 - - Selp Mladá Boleslav PELAN Josef 30. 6.65 44 = 44 - - - Slovan Havířov PELÁN Jindřich 14.11.82 2 = - 2 - - Interchmel Velká Hleďsebe PELANT Jiří 30. 9.78 34 = 29 5 - - Bakov n/J, Combix Ú/L PELC Antonín 9.12.64 7 = 7 - - - Ebárna Boys Kladno PELC Ivan 27. 7.61 4 = - 4 - - AC Start Karlovy Vary PELLER Stanislav 9. 4.65 14 = 14 - - - Arsenal Benešov PEREIRA Marcio Gomez . . 7 = 7 - - - Balticflora Teplice PEREIRA PAIVA Robert 16. 9.96 6 = 6 - - - Gardenline Litoměřice (Two) PEREIRA Ricardo 25.11.89 45 = 43 2 - - Balticflora Teplice PERGL Pavel 14.11.77 5 = 3 2 - - Selp Mladá Boleslav PEŘINA David 29. 8.76 5 = - 5 - - Materia Sokolov PEŠÍR Tomáš 30. 5.81 15 = 15 - - - Benago Zruč n/S PEŠKA Lukáš 11. 5.91 3 = 3 - - - Tango Brno PETERKA Marek 5.12.76 15 = 15 - - - Bohemia České Budějovice PETERKA Tomáš 8. 5.80 2 = 1 1 - - Bohemia a Gong ČB PETEŘÍK Tomáš 31. 1.80 13 = 11 2 - - Indoss Plzeň PETR Jaroslav 29. 6.82 1 = - 1 - - Frenštát pod Radhoštěm PETR Milan 24. 3.83 6 = 6 - - - SK Kladno PETRÁŠ Eduard 12. 4.65 1 = 1 - - - Slovan Havířov PETRŽELKA Dalibor 15. 1.84 2 = 2 - - - VŠB Ostrava PETŘIVALSKÝ Aleš 13. 4.85 1 = 1 - - - Slávia Havířov PFEFFER Ladislav 31. 5.67 1 = 1 - - - Dekora Hlinsko PFEIFER Leoš 24. 2.70 9 = 7 2 - - Lazio Brno PCHÁLEK Petr 6.10.66 5 = 4 1 - - Čepo Poruba PILAŘ Luboš 6. 3.73 2 = - 2 - - ESTE Pardubice PILAŘ Tomáš 5. 8.76 86 = 65 21 - - Alfa Liberec PILAŘ Václav .10.88 2 = 2 - - - Nejzbach Vysoké Mýto PILAŘ Zdeněk 14. 4.59 2 = 2 - - - Dekora Hlinsko PILNÝ Pavel 7. 2.86 7 = 7 - - - Nejzbach Vysoké Mýto PILO Petr 14. 6.83 2 = - 2 - - Sparta Chomutov PINĎÁK Radek 17. 8.66 7 = 7 - - - GKS MOND Třinec PIPEK Jiří 17. 8.62 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod PIRNOS Jan 31.12.68 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice PÍSEK Vlastibor 13. 9.68 1 = - - - 1 Ajax Cheb PIŽL Miroslav 13.12.66 2 = 2 - - - Alfa Liberec PLACHETKA Zoltán 1. 7.63 2 = 2 - - - TORF-ESTE Pardubice PLACHÝ Jaroslav 23.10.73 4 = 4 - - - Delta-Real Šumperk PLECITÝ Pavel 13. 4.70 18 = 18 - - - Combix Ústí nad Labem PLEŠTIL Martin 16.11.71 10 = 6 4 - - DFC Praha PLEYER Petr 18.11.83 147 = 115 29 - 3 Kladno Bohem SK Slav RanChod PLHÁK Patrik .10.88 6 = - 6 - - Gamaspol Jeseník PLISKA Martin 4. 9.77 19 = 15 4 - - VŠB Ostrava, Jistebník PODBORSKÝ Martin 1. 9.76 5 = 5 - - - Lazio Brno PODEŠVA Ivan 17. 5.67 13 = 11 2 - - Čepo Poruba PODHORSKÝ Roman 21. 6.66 1 = 1 - - - Damned Praha PODLEŠÁK Jaroslav 2. 4.80 6 = 6 - - - Rumpál Prachatice PODLEŠÁK Pavel 2.12.70 9 = 9 - - - Rumpál Prachatice PODMAJERSKÝ Miroslav 15. 1.78 7 = 7 - - - Nejzbach Vysoké Mýto PODOLNÍK Jiří .11.89 4 = 4 - - - UFA Hradec Králové PODOLSKÝ David .11.92 1 = - 1 - - Jatka Pacov PODRAZKÝ Miroslav 18. 8.84 21 = 12 9 - - Viktoria Žižkov PODROUŽEK Jiří 13. 4.77 11 = 11 - - - Nejzbach Vysoké Mýto PODROUŽEK Roman 13.11.78 40 = 40 - - - Nejzbach Vysoké Mýto PODVESKÝ Pavel 9.12.68 21 = 21 - - - Jistebník, Mikeska POHL Tomáš 25. 5.77 41 = 38 3 - - 1.HFC a Combix Ústí n/L POHORELLI Marek 6. 6.73 63 = 56 7 - - Jistebník, Baník a Mikeska POKORNÝ Jakub 3.12.86 9 = 8 1 - - Olympik Mělník POKORNÝ Marek 28. 8.66 1 = - 1 - - 3P Bosonohy Brno POKORNÝ Pavel 6. 2.75 5 = 5 - - - Pramen Havlíčkův Brod POKORNÝ Tomáš 7. 1.73 1 = 1 - - - Frenštát pod Radhoštěm POKORNÝ Vladimír 8.12.67 16 = 16 - - - Combix Ústí n/L POLÁČEK Jaroslav 23.11.83 15 = 14 1 - - Selp MB, VŠB Ostrava POLÁČEK Roman 8. 2.74 47 = 46 1 - - Dino Brno POLÁK Milan 24. 5.87 5 = 5 - - - SK Kladno, Čechie Slaný POLÁK Radek 1. 5.69 20 = 15 5 - - Bohemians, Viktoria Žižkov POLÁŠEK Michal 13. 1.80 5 = 5 - - - Mikeska Ostrava POLÁŠEK Radek 2. 8.84 62 = 58 - - 4 Mikeska Ostrava POLYAK Petr 12. 5.69 1 = 1 - - - Alfa Liberec POLZER Stanislav 11. 7.72 135 = 116 11 2 6 Mikeska Ostrava, Jistebník POMPA Milan 11.12.72 84 = 83 - 1 - Baník a Mikeska Ostrava POPELKA Petr 3. 7.72 109 = 101 6 2 - Era-pack, Dekora Hlinsko POSPÍŠIL Radek 28.11.82 2 = 2 - - - Benago POSPÍŠIL Tomáš . 1.91 1 = 1 - - - SK Slavia Praha POSPÍŠIL Zbyněk 20. 7.77 5 = - 5 - - Slávia Vlas Č. Budějovice POSTAVA Pavel 24. 9.64 114 = 102 8 - 4 Ajax Novesta Zlín POSTAVA Pavel . 1.92 2 = - 2 - - UTB Zlín POTŮČEK Václav 17.11.87 8 = 8 - - - Jistebník, Mikeska POUCHA Josef 29. 9.82 1 = 1 - - - Ebárna Boys Kladno POUZAR Radim . 3.83 3 = - 3 - - FC Rudolfov PREMOVIČ Jaroslav 31. 5.70 3 = - 3 - - Rangers Chodov PRESL David .12.91 1 = 1 - - - Helas Brno PRCHAL Jiří 23. 8.81 3 = - 3 - - Materia Sokolov PRISTÁŠ Libor 23. 7.66 5 = 5 - - - Slovan Havířov PROCHÁZKA David 3. 2.87 1 = - 1 - - Alfa Liberec PROCHÁZKA Luděk . . 3 = 3 - - - Agromeli Brno PROCHÁZKA Martin 16.12.82 2 = 2 - - - Slávia Havířov PROCHÁZKA Ondřej 16. 3.83 5 = - 5 - - Absolut tým Č. Budějovice PROCHÁZKA Petr 27.12.70 5 = 5 - - - Nejzbach Vysoké Mýto PROCHÁZKA Petr 7. 1.77 5 = 3 2 - - Harnach a Dino Brno PROKEŠ Jiří 11. 8.67 1 = 1 - - - Helas Brno PROKEŠ Tomáš . . 2 = 2 - - - Tango Brno PROKŮPEK Jaroslav 1.10.73 3 = - 3 - - Bakov nad Jizerou PROŠEK Radim 5. 7.73 14 = 13 1 - - Lazio a Dino Brno PROVAZNÍK Roman 30.12.81 3 = - 3 - - Boca Chotěboř PROVAZNÍK Tomáš 28. 9.80 2 = - 2 - - Materia Sokolov PRŮCHA Josef 17. 7.79 15 = 15 - - - Čechie Slaný PRŮCHA Michal 18. 2.74 1 = - 1 - - Budweiser České Budějovice PRŮCHA Tomáš 23.11.77 12 = 11 1 - - Olympik Mělník PRZYCZKO Filip 24. 3.91 15 = 15 - - - SKP Třinec PŘIBYL Jaroslav 4.11.54 1 = - 1 - - Bohemia České Budějovice PSZYK Lukáš . . 2 = - 2 - - Alfa Liberec PTÁČEK Jiří 24. 7.57 29 = 29 - - - Combix Ústí nad Labem PTÁČEK Stanislav 21. 7.69 36 = 36 - - - Combix Ústí nad Labem PŮLPÁN Lukáš .. 3 = 3 - - - Démoni Česká Lípa PYSZKO Hynek 21.12.61 38 = 38 - - - GKS MOND Třinec PYTLÍK Petr 10. 8.77 1 = - 1 - - Kavčí Hory Polná RACEK Oldřich 4.12.78 1 = 1 - - - Dino Brno RACKO Filip 22. 7.85 1 = 1 - - - Slávia Havířov RÁČEK Vojtěch 16.10.81 12 = 5 7 - - Helas a 3P Bosonohy Brno RADA David 1. 5.88 2 = 2 - - - Benago Praha RADA Miroslav 6. 8.76 2 = 2 - - - Combix Ústí nad Labem RADA Tomáš 6. 4.71 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava RADISCH Jan 6.11.62 4 = 4 - - - IFT Computers Ostrava RAJCHRT Jaroslav 18.11.79 1 = - 1 - - Materia Sokolov RÁLIŠ Martin 5. 9.95 3 = 2 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto RAMIREZ Kevin . 8.88 20 = 15 5 - - Benago Zruč n/S RAMPÁČEK Josef 28.11.71 1 = 1 - - - Alfa Liberec RATHAUS Petr .12.90 1 = - 1 - - Wizards DDM Praha REICHARD Milan 29.10.80 7 = - 7 - - Čechie Slaný REINDL Josef 16. 3.74 7 = 7 - - - Rumpál Prachatice REINHARDT Kevin . 2.88 16 = 16 - - - Balticflora Teplice REK Oldřich 19. 3.77 5 = - 5 - - Benago REMENEC Lubomír 2.10.77 5 = 3 2 - - Olympik Mělník, SC Veltěž REMEŠ Petr 1. 3.67 1 = - 1 - - Mikeska Ostrava RESL Jan 30. 3.75 38 = 31 7 - - Bakov nad Jizerou REXHA Agon 12. 3.88 3 = 1 2 - - Benago Zruč n/S REZNIČENKO Ivan 4. 6.73 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod REŽNAR Marek 20. 4.80 2 = - 2 - - Medvědi Malé Hoštice REŽNÝ Tomáš 8. 4.89 2 = - 2 - - FC H Most RIBEIRO César Antón. . 7.90 10 = 10 - - - Balticflora Teplice RIBEIRO Da Silva 7. 1.83 85 = 74 11 - - Benago, Era-pack, Baltic (Sidnei) RICK Gabriel . . 30 = 30 - - - Tango, Benago Zruč n/S RICHTÁR Petr 9. 8.76 49 = 46 3 - - Jistebník RICHTER Ladislav 21.10.61 1 = - 1 - - Lazor Vyškov RICHTER Mikuláš 6. 7.78 1 = 1 - - - Rumpál Prachatice ROD Aleš 12.11.84 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice RODRIGUEZ Danilo 23.11.86 10 = 10 - - - Gardenline Litoměřice (Danilinho) ROKOS Jan 12. 4.71 12 = 12 - - - Damned Praha ROLNÝ Pavel 25. 6.73 4 = 4 - - - Čechie Slaný ROSA Sidnei Roberto . 3.83 6 = 6 - - - Balticflora Teplice ROTT Miroslav 18. 4.88 44 = 42 2 - - Sparta a Slavia Praha ROUBÍČEK Jan 7. 3.75 3 = - 3 - - Čechie ZM Praha ROUTA Martin 3. 8.68 6 = 6 - - - CFC Letňany Praha ROZHON Martin 30. 7.65 46 = 11 - - 35 IFT Computers Ostrava ROZKOVEC Jiří . . 1 = - 1 - - Flamengo Hradec Králové ROZSYPAL Aleš . . 1 = 1 - - - CC Jistebník RUMLER Štěpán .10.90 1 = - 1 - - GMM Jablonec n/N RUNT Pavel 9. 1.76 89 = 76 11 - 2 Andy, Olympik Mělník, Alfa RUNT Petr 29. 3.68 36 = 21 15 - - Alfa Liberec RUPRICH Daniel 1. 8.78 2 = - 2 - - Rýznar Zábřeh na Moravě RUTA Josef 27.11.65 11 = 11 - - - Čepo Poruba RŮŽIČKA Antonín 9.10.78 1 = - 1 - - Atlantic Rakovník RŮŽIČKA Jan . . 2 = - 2 - - Absolut tým Č. Budějovice RŮŽIČKA Jiří 13. 4.85 12 = 12 - - - TORF-ESTE Pardubice RŮŽIČKA Milan 25. 6.68 26 = 19 6 - 1 Konflikt, CFC, Čechie ZM RŮŽIČKA Miloslav 28. 6.64 12 = 8 4 - - TORF-ESTE Pardubice RŮŽIČKA Pavel 29. 4.84 2 = 2 - - - Ebárna Boys Kladno RŮŽIČKA Petr 28. 7.67 1 = - 1 - - Tomson Brno RŮŽIČKA Tomáš 29.11.69 2 = - 2 - - Dekora Hlinsko RYBA František 26. 6.60 80 = 80 - - - Dekora Hlinsko, Nejzbach RYBA Marek 29. 1.82 69 = 63 5 1 - Era-pack Chrudim RYBČÁK Lukáš . 6.88 1 = - 1 - - Jatka Pacov RYBKA Luděk 26. 8.54 2 = 1 1 - - Combix Ústí n/L RYNEKR Jiří 25. 1.68 2 = 2 - - - Bakov nad Jizerou RYS Vladimír 19. 2.64 3 = - 3 - - Botafogo Mladá Boleslav RYŠÁNEK Pavel 14. 6.88 1 = 1 - - - Helas Brno RYŠAVÝ Martin 23. 8.75 31 = 31 - - - Repas Praha RYVOLA Radek 11. 2.76 1 = - 1 - - Harnach Brno ŘEHÁK Karel 11. 6.65 2 = 2 - - - Nejzbach Vysoké Mýto ŘEHÁK Pavel 2. 6.72 76 = 60 16 - - Nejzbach Vysoké Mýto ŘEHOŘ Radek 1. 7.79 1 = - 1 - - Rosa Gong Č. Budějovice ŘEŘUCHA Otto 9. 6.68 2 = 2 - - - Alfa Liberec ŘEZÁČ Michael .11.91 1 = - 1 - - Herd Cheb ŘEZNÍČEK Jakub . . 7 = 7 - - - Tango Hodonín ŘÍČKA Jiří 31. 3.80 1 = 1 - - - SK Kladno ŘÍHA Luděk 14. 4.70 1 = - 1 - - Arsenal Benešov ŘÍHA Petr 5. 9.74 48 = 48 - - - Nejzbach Vysoké Mýto SADÍLEK Jaroslav .11.83 1 = - 1 - - Indoss Plzeň SADÍLEK Pavel 20. 5.65 4 = 4 - - - Repas Praha SAIDL Pavel 27. 2.76 2 = 2 - - - Selp Mladá Boleslav SALÁK Michal 3. 8.79 159 = 150 8 - 1 Slavia, Teplice, Alfa LB SALGADO Enrique . 2.85 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S SALON Robert 16. 5.67 40 = 30 10 - - Adamíček Český Krumlov SALVA Martin 26. 1.77 10 = 10 - - - Baník a Mikeska Ostrava SAMEK Miroslav . 1.92 2 = 2 - - - Likop Třinec SAMEK Jiří 16. 8.74 4 = 4 - - - Bohemians 1905 SAMEK Martin 23. 6.87 2 = 2 - - - SK Kladno SANTOS Guereiro dos 20.10.62 23 = 22 1 - - Jistebník SASÁK Maroš . 3.89 1 = 1 - - - Benago Praha SAUL Olmo Campana . 8.84 9 = 9 - - - Benago Zruč n/S SEBRALA Martin 17.10.78 3 = - 3 - - Medvědi Malé Hoštice SEDLÁČEK František . . 10 = 10 - - - Gardenline, Slavia Praha SEDLÁČEK Marek 30. 8.73 14 = 8 6 - - Lazio Brno SEDLÁČEK Vladimír 4.11.75 15 = 15 - - - Bakov nad Jizerou SEDLÁK Jiří 18. 3.79 3 = - 3 - - 3P Bosonohy Brno SEDLÁK Petr 25. 8.74 8 = 8 - - - Car System Cheb SEDLÁK Václav . . 1 = 1 - - - Balticflora Teplice SEDLICKÝ Petr 4. 2.56 3 = 3 - - - Plumbum Hradec Králové SEMBOL Tomáš 21. 2.88 1 = 1 - - - Delta-Real Šumperk SEMENEC Václav . . 5 = - 5 - - FC H Most SEMOTÁN Pavel 6. 3.78 2 = 2 - - - Ajax Novesta Zlín SENTIVAN Miroslav 21. 2.76 52 = 45 5 - 2 Era-pack, Alfa Lib., Benago SEVERINO Tiago . 8.82 39 = 35 4 - - Balticflora Teplice SHKIRYCH Kiril . 9.92 3 = 3 - - - Helas Brno SCHNEIDER František . 4.87 3 = 3 - - - Helas Brno SCHEINHERR Jiří 2. 1.85 4 = 3 1 - - Indoss Plzeň SCHNEIDER Daniel .10.94 3 = - 3 - - Gamaspol Jeseník SCHOŘ Čeněk 8. 2.74 42 = 42 - - - Helas Brno SCHUPPLER Luboš 1. 2.71 3 = - 3 - - Adamíček Český Krumlov SCHWALLER Radek 22. 3.67 6 = 6 - - - Jistebník SCHWARZ Jakub .10.88 1 = - 1 - - Beach Boys Odry SCHWEINER Jiří 29. 3.72 2 = - 2 - - Draci Karlovy Vary SIEGL Horst 15. 2.69 7 = 7 - - - Benago Zruč n/S SIEROTA Dariusz . . 13 = 13 - - - Likop Třinec SIKORA Martin 26. 5.94 2 = 2 - - - Likop Třinec SIKORA Tomáš . 9.88 1 = 1 - - - Likop Třinec SILVA DE VAS. Leona. . 8.95 17 = 11 6 - - Benago Zruč n/S (Leo) SIMITČI Ago 30. 6.74 108 = 97 11 - - Benago Zruč n/S SIMITČI Beni 1. 1.71 52 = 47 5 - - Benago, Viktoria Žižkov SITAR Tomáš 6. 4.68 4 = - 4 - - Tomson Brno SIUDA Libor 12. 4.65 10 = 7 3 - - Čepo Poruba SKALA Lubomír 15. 3.66 1 = 1 - - - Arsenal Benešov SKLENÁŘ Václav . 3.91 66 = 60 6 - - Nejzbach, TORF-ESTE, Era-pack SKLENIČKA Radim 17. 5.84 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava SKOBA Pavel 26.10.74 9 = 9 - - - Rumpál Prachatice SKOČEK Ivo 16. 8.64 10 = 10 - - - Baník Havířov SKOKO Kassim 1. 4.57 6 = 6 - - - Konflikt a Repas Praha SKYBÍK Jaroslav 2. 5.76 22 = 22 - - - Mikeska a VŠB Ostrava SLÁDEK Tomáš .. 2 = - 2 - - Delta Real Šumperk SLANAŘ Petr 13.12.81 6 = 5 - 1 - Pramen Havlíčkův Brod SLÁNIČKA Radim 9. 4.68 1 = 1 - - - Jistebník SLAVÍK Jaroslav 16. 8.92 18 = 18 - - - SKP Třinec, Agromeli Brno, CCJ SLAVÍK Martin 12. 7.71 4 = 3 1 - - Dekora Hlinsko, Era-Pack SLAVÍK Milan 22. 9.73 2 = - 2 - - Templář Ivančice SLAVÍK Petr 28.10.67 3 = 3 - - - Alfa Liberec SLAVÍK Radek 10. 4.66 97 = 94 3 - - Dekora Hlinsko, Nejzbach SLAVÍK Tomáš . . 6 = 6 - - - SK Kladno SLEPIČKA Miroslav 11.10.56 15 = 15 - - - Motor Břez. hory Příbram SLÍPKA Martin 14. 1.88 1 = - 1 - - Absolut České Budějovice SLIWKA Milan 4. 6.65 76 = 76 - - - Slovan a Slávia Havířov SLOVÁČEK Jakub 9. 8.88 7 = 7 - - - TORF-ESTE Pardubice SLOVÁČEK Matěj 8.10.90 179 = 140 18 10 11 Era-pack, TORF-ESTE Pardubice SLUNÉČKO Jakub 26.12.78 118 = 100 17 - 1 Démoni Bohemians Boh/Dam VŽ SMAŽÍK Jiří .10.79 1 = - 1 - - Gamaspol Jeseník SMEJKAL Jaroslav . . 1 = - 1 - - Knockout '83 Příbram SMĚŘIČKA Martin . . 13 = 13 - - - SK Slavia Praha SMETANA Jaroslav 29.12.65 45 = 41 2 - 2 Ajax Novesta Zlín SMETANA Jiří 4.11.71 104 = 95 4 2 3 Viktoria Žižkov SMETANA Josef 15.11.75 7 = 4 3 - - Viktoria Žižkov SMETANA Marek 8. 2.74 4 = - 4 - - 1.HFC Ústí n/Labem SMITKA Milan 23. 3.68 14 = 13 1 - - Rapid Páleček, EB Kladno SMRŽ Marek . . 1 = - 1 - - Delta Real Šumperk SNIEGOŇ Michal 11. 1.92 1 = 1 - - - Likop Třinec SNIEGOŇ Tomáš 5. 2.71 28 = 28 - - - GKS MOND Třinec SOARES Fabio .11.88 12 = 9 - - - Balticflora Teplice SOARES DOS REIS Mar. 11. 1.74 45 = 44 1 - - Benago, Balticfl. (Marcelo) SOBOLÍK Roman 28. 7.66 22 = 22 - - - Plumbum Hradec Králové SOBOTA Petr 27. 9.76 4 = 4 - - - Frenštát pod Radhoštěm SOBOTKA Radek 15. 2.76 2 = 2 - - - Nejzbach Vysoké Mýto SOBRAL Ricardo 18. 9.71 86 = 66 13 7 - Era-pack Chrudim (Cacau) SOCHA Petr 11.12.71 1 = - 1 - - CFC Letňany Praha SOCHER Václav 5. 3.78 64 = 50 14 - - Mělník, Eco, Bohem./Dam. SOKOL Richard 8. 8.79 24 = 21 3 - - Delta Šumperk, Zábřeh, VŠB SOKOVNIN Sergej .11.89 15 = 12 3 - - Balticflora Teplice SOMERAUER Martin . 9.88 1 = - 1 - - Boca Chotěboř SOP Martin . 6.93 24 = 22 2 - - Sparta a Slavia Praha SOPKO Martin 24. 2.78 17 = 17 - - - Selp, TS Bakov n/J SOSTŘONEK Petr 18. 2.60 1 = 1 - - - GKS MOND Třinec SOUKUP Filip . 4.96 1 = - 1 - - Indoss Plzeň SOUKUP Milan 2. 5.86 24 = 23 1 - - Démoni Česká Lípa SOUSA Vinicius Mene. . 4.85 10 = 10 - - - Balticflora Teplice SOVA Aleš 3. 9.71 2 = 2 - - - Helas Brno SPAL Václav 12. 5.76 47 = 42 5 - - Mělník, Eco-investment SPEIERL Martin 22. 6.72 97 = 76 16 - 5 Viktoria Žižkov, CS Cheb SPEJCHAL Pavel 4. 1.67 29 = 29 - - - Plumbum Hradec Králové SPILKO František sn. 13. 5.75 7 = 7 - - - Ebárna Boys Kladno SPŮRA Roman 3.12.68 1 = - 1 - - Titanic Chodov SPURNÝ Adam 9. 3.80 13 = 11 2 - - Helas Brno, VŠB Ostrava SRDÍNKO Pavel 25. 4.64 1 = 1 - - - Arsenal Benešov SRKAL Marek .10.88 17 = 17 - - - Mados HK, Sparta Praha STANĚK Jan 13. 3.74 4 = - 4 - - Absolut tým Č. Budějovice STANĚK Jaroslav 21.11.67 61 = 48 13 - - Alfa Liberec STANĚK Libor 11. 6.67 39 = 39 - - - Rumpál Prachatice STANĚK Vlastimil 16. 8.71 2 = - 2 - - Templář Ivančice STANĚK Zbyněk 22.11.64 30 = 30 - - - Rumpál Prachatice STANĚK Zdeněk 8. 2.79 2 = - 2 - - Medvědi Malé Hoštice STARÝ Richard 8. 1.70 19 = 18 1 - - CFC Letňany Praha STARÝ Tomáš 26. 4.73 2 = - 2 - - Benago STASZKO Stanislav 11. 6.61 2 = 2 - - - GKS MOND Třinec STEINER Jiří 18. 7.83 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice STEJSKAL David 27. 9.83 18 = 16 2 - - UFA HK, Nejzbach, Era-pack STEJSKAL Jan 3.10.80 6 = - 6 - - Gong České Budějovice STEJSKAL Michal 15. 5.83 3 = - 3 - - Gong České Budějovice STEJSKAL Ota 4.10.64 5 = 5 - - - Plumbum Hradec Králové STEJSKAL Pavel 28.12.77 3 = - 3 - - Selp Mladá Boleslav STEJSKAL Pavel 12. 3.79 117 = 101 12 - 4 Plzeň Spar Bohe Tep Bena Měl Eco STEJSKAL Petr 1.12.82 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice STEJSKAL Richard 21. 5.75 1 = - 1 - - AC Hradec Králové STEJSKAL Tomáš 28. 5.69 1 = - 1 - - Bohemians/Damned STEJSKAL Vítězslav 22. 4.78 1 = 1 - - - CFC Letňany Praha STEKLÝ Marek 9. 2.73 1 = - 1 - - Hop Trop Ústí n/L STEKLÝ Zdeněk 3. 3.78 3 = - 3 - - AC Hradec Králové STIBORA Vladimír 10. 3.97 1 = 1 - - - SK Slavia Praha STOJAN Jiří 11. 2.77 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod STOJANÍK Ondřej 24. 8.79 17 = 17 - - - Benago Zruč n/S STOSZEK Lukáš 24. 6.84 15 = 14 1 - - SKP Likop Třinec STOULIL Ludvík 12. 1.75 22 = 17 5 - - Damned Praha STRAKA Jaroslav 20. 4.72 2 = 2 - - - TORF-ESTE Pardubice STRAKOŇ Jiří 27. 2.72 2 = 2 - - - Helas Brno STRÁNSKÝ Jaroslav 31. 5.81 2 = 2 - - - Alfa Liberec STRÁNSKÝ Karel 24. 1.78 4 = 4 - - - Pramen Havlíčkův Brod STRNAD Josef . . 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto STRNAD Martin 29. 1.76 36 = 33 3 - - Delta, Zábřeh, Bohemia ČB STRNAD Petr 6.11.69 2 = - 2 - - Tosta Petrov STRNAD Tomáš 18. 3.77 1 = - 1 - - Rýznar Zábřeh na Moravě STROUHAL Břetislav 23. 5.53 1 = 1 - - - IFT Computers Ostrava STRYJA Martin 28. 1.72 1 = 1 - - - GKS MOND Třinec STŘIHAVKA Tomáš 4. 7.78 2 = - 2 - - SK Kladno STŘÍŽ Michal 14.11.62 142 = 126 - - 16 Dekora, Plumbum HK, Mikeska STUDENÝ Vítek . 1.90 2 = 2 - - - SK Kladno STÝBLO Lukáš . . 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S SUCHAN Daniel 27. 6.73 12 = 6 6 - - Alfa Liberec SUCHÁNEK Marek 8. 3.84 1 = 1 - - - Alfa Liberec SUCHOMEL Ivan 28. 9.62 63 = 62 1 - - Arsenal Benešov SUCHOMEL Zdeněk . 1.87 1 = - 1 - - GMM Jablonec n/N SUCHÝ Aleš 21.10.73 10 = 10 - - - Nejzbach, Viktoria Žižkov SUSKO Dušan 17. 3.65 3 = 2 1 - - Dino Brno SVEDEK Radek 4.10.72 2 = - 2 - - Zábřeh, DBV Šumperk SVĚTLÍK Ivo 14. 3.79 18 = 14 4 - - Benago Zruč n/S SVIEČKA Libor . 2.81 1 = - 1 - - Internazionale Otrokovice SVÍTIL Petr 26.11.76 2 = 2 - - - Pramen Havlíčkův Brod SVOBODA David 30. 7.75 3 = - 3 - - Sparta Chomutov SVOBODA Ivo 8. 5.77 6 = 5 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto SVOBODA Jan 19. 3.73 3 = - 3 - - Pohoda Praha SVOBODA Jaroslav 8. 9.63 1 = 1 - - - Damned Praha SVOBODA Michal 22.11.84 10 = 10 - - - TORF-ESTE Pardubice SVOBODA Milan 27. 2.92 39 = 39 - - - Tango Hodonín SVOBODA Miloš 8. 5.79 3 = - 3 - - Sparta Chomutov SVOBODA Petr 2. 2.73 186 = 166 19 1 - Selp, Bohemians, VŽ, Benago SVOBODA Petr . 5.88 17 = 17 - - - Helas Brno SVOBODA Roman 18. 5.69 15 = 14 1 - - Helas Brno SVOBODA Tomáš 25. 7.75 4 = - 4 - - Sparta Chomutov SÝKORA Radek 24. 4.84 62 = 62 - - - Helas Brno, Benago SYSEL Josef 9. 1.56 2 = 2 - - - Rumpál Prachatice SZATHMARY Roman 21.10.72 38 = 38 - - - Pramen Havlíčkův Brod SZUSCIK Marek 16. 1.76 7 = 7 - - - Betas Megas Třinec SZUSCIK Michael 5. 2.77 3 = 3 - - - Betas Megas Třinec ŠABATA Martin 4. 1.86 32 = 27 5 - - Nejzbach Vysoké Mýto ŠABLATURA Pavel 18. 9.72 25 = 19 6 - - IFT C. Ostrava, Frenštát ŠAFÁŘ Jan 12.11.90 7 = 7 - - - Démoni, SK Slavia, SK Kladno ŠAFRÁNEK Ondřej . . 3 = 3 - - - Slavia Praha ŠALAMOUN Martin 27. 8.82 2 = 2 - - - Delta-Real Šumperk ŠÁLEK Dalibor 8. 9.73 1 = 1 - - - Frenštát pod Radhoštěm ŠÁNA Václav 6. 7.63 13 = 13 - - - Rumpál Prachatice ŠANCL Miroslav 21. 9.77 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod ŠANDALA Vasil 10. 9.64 11 = 11 - - - Baník a Slovan Havířov ŠARKÓZY Ivan 6.10.99 6 = 6 - - - Helas Brno ŠČUREK Roman 22.10.72 11 = 10 1 - - Čepo Poruba ŠEBEK Alois 28. 3.73 1 = - 1 - - Sparta Chomutov ŠEBEK Ivan 20. 5.66 1 = 1 - - - Jistebník ŠEBEK Jan .12.93 3 = 1 2 - - Indoss Plzeň ŠEBESTA Karel 7. 2.81 6 = - 6 - - Gong České Budějovice ŠEBESTA Ondřej 3. 7.80 1 = 1 - - - Bulldogs Hodonín ŠEDIVÝ Radek 22. 1.77 2 = 1 1 - - TORF-ESTE Pardubice ŠEJVL Martin 4. 1.96 2 = 2 - - - Mados Hradec Králové ŠENKEŘÍK Miroslav 25. 4.61 15 = 15 - - - Ajax Novesta Zlín ŠESTAUBER Stanislav 21. 3.81 3 = - 3 - - TJ Borek ŠEVČÍK Michal . 9.80 5 = 5 - - - Agromeli Brno ŠEVINSKÝ František 31. 3.79 2 = - 2 - - Benago ŠÍBA Pavel 1.11.66 1 = - 1 - - Materia Sokolov ŠIDLA Ondřej . 9.94 3 = 3 - - - Tango Brno ŠIK Vladimír 26. 3.65 2 = - 2 - - AC Start Karlovy Vary ŠILHAN Jaromír 10. 4.83 1 = 1 - - - SK Kladno ŠILHÁN Pavel 4. 9.68 2 = 2 - - - Rumpál Prachatice ŠILINGER Ondřej . . 1 = - 1 - - Vokno Kroměříž ŠÍMA Jiří 22. 5.79 40 = 40 - - - Helas Brno ŠÍMA Radek 10. 3.64 25 = 25 - - - Bohemia České Budějovice ŠIMÁČEK Pavel 28. 8.73 3 = 3 - - - Arsenal Benešov ŠIMÁK David . . 5 = 5 - - - Delta-Real Šumperk ŠIMÁK Radek 22. 6.71 1 = - 1 - - Čepo Poruba ŠIMANDL Jiří 26. 3.93 5 = 4 1 - - Olympik Mělník ŠIMÁNEK Josef 13. 3.77 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod ŠIMEČEK Radek 9. 6.79 3 = - 3 - - Tomson Brno ŠIMEK Martin 18.11.70 21 = 19 2 - - DFC Praha ŠIMON David 14. 6.75 17 = 16 1 - - Helas, Nejzbach, TORF-ESTE ŠIMON David 17. 9.79 1 = - 1 - - Olympik Mělník ŠIMONÍČEK Jan 13. 2.85 4 = 4 - - - Pramen Havlíčkův Brod ŠIMONKA Martin 19. 4.63 5 = 5 - - - Konflikt Praha ŠIMR Jan 22.11.75 3 = - 3 - - Benago ŠINDELÁŘ David 17. 2.72 37 = 33 4 - - Benago ŠINDELÁŘ Jiří . 7.92 3 = 3 - - - Démoni Česká Lípa ŠINDLER Roman 28. 2.61 7 = 7 - - - Combix Ústí n/L ŠINKORA Jakub 5.11.78 4 = 4 - - - Jistebník, VŠB Ostrava ŠINOGL Matěj . 3.90 6 = 6 - - - Delta-Real Šumperk ŠIRŮČEK Roman 26. 4.76 2 = 2 - - - Dekora Hlinsko ŠIRŮČEK Václav 26. 6.68 13 = 13 - - - Ebárna Boys Kladno ŠÍŠA Jiří . 9.91 16 = 12 4 - - Interobal Plzeň ŠIŠKA Karel 11. 6.64 5 = 5 - - - Motor Břez. hory Příbram ŠITTLER David 17. 6.78 1 = - 1 - - Sonáta Ústí n/L ŠKÁBA Milan 7. 1.77 9 = 9 - - - Bohemians, Viktoria Žižkov ŠKERKO Libor 31.12.78 8 = 8 - - - Slávia Hav., Mikeska ŠKODA Filip 21. 2.83 2 = 2 - - - VŠB Ostrava ŠKOLA Jiří .. 2 = - 2 - - United Frýdek-Místek ŠKOTA Jan 30. 7.80 2 = - 2 - - Sparta Chomutov ŠKOULA Vladimír 8.12.75 1 = 1 - - - Arsenal Benešov ŠLÉGR Jaromír 4. 2.69 2 = - 2 - - TORF-ESTE Pardubice ŠLECHTA Luděk . 4.83 2 = - 2 - - Jatka Pacov ŠLOCAR René 27.12.73 2 = - 2 - - Alfa Liberec ŠMERAL Petr 11. 8.75 10 = 10 - - - TORF-ESTE Pardubice ŠMÍD Jan 5. 7.73 1 = 1 - - - Plumbum Hradec Králové ŠMÍD Jiří 6.12.78 10 = 9 1 - - Bohemians, Viktoria Žižkov ŠMÍD Martin . 3.84 5 = 5 - - - UFA Hradec Králové ŠMIDRKAL Jan . 8.90 1 = - 1 - - Sparta Praha ŠMÍRA Jiří 16.10.81 4 = 4 - - - Mikeska Ostrava ŠMÍRA Karel 18. 2.58 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava ŠMÍRA Martin 6. 6.85 1 = 1 - - - Mikeska Ostrava ŠNAJBERK Michal 13. 6.74 4 = 4 - - - Benago ŠNEBERGER David . 1.90 2 = - 2 - - Herd Hradiště ŠNÍDL Petr 25.11.78 137 = 126 10 - 1 ACSp Klad Bohe Eco Bena Rak Č.Sl ŠNOBL Tomáš 30.11.83 1 = - 1 - - Pramen Havlíčkův Brod ŠOTT Petr 29. 1.72 1 = - 1 - - Fet Club Karlovy Vary ŠOUREK Dušan 6. 8.75 1 = 1 - - - Alfa Liberec ŠPAČEK Radim 19. 1.76 97 = 90 6 - 1 Frenštát pod Radhoštěm ŠPAČEK Radovan 2. 2.65 5 = - 5 - - Rangers Chodov ŠPAČEK Roman 5. 4.70 6 = - 6 - - Interchmel Velká Hleďsebe ŠPETA Martin 7. 3.84 4 = 4 - - - Čechie Slaný ŠPLÍCHAL Martin . 1.94 2 = 2 - - - Helas Brno ŠPRINGER Petr . 8.93 1 = - 1 - - FC Mnichov 2001 ŠROM Daniel 30.12.68 2 = - 2 - - 3P Bosonohy Brno ŠTANCL Petr 9.12.89 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto ŠTANGLICA Šimon . . 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto ŠTEG Miroslav 4. 2.63 6 = - 6 - - Rangers Chodov ŠTECHER Miloš 18. 3.79 3 = 1 2 - - Bakov nad Jizerou ŠTĚPÁN Václav 15. 7.75 2 = 2 - - - Bakov nad Jizerou ŠTĚPÁNEK Jiří 10. 6.85 1 = - 1 - - UFA Hradec Králové ŠTĚPÁNEK Roman 2. 8.80 19 = 18 1 - - UFA HK, TORF-ESTE, Nejzbach VM ŠTÍPEK Stanislav 17.12.72 4 = - 4 - - Slávia junior K. Vary ŠTOCHL Martin .10.91 1 = 1 - - - Indoss Plzeň ŠTOLBA Robin .12.93 2 = - 2 - - Sistemo Volfířov ŠTORC Aleš 2. 3.75 112 = 102 10 - - Benago, Eco-investment ŠTOREK Vladimír 22.11.70 63 = 63 - - - Dekora Hlinsko ŠTORK Rostislav 5.10.74 4 = 4 - - - Helas Brno ŠTOS Radim . 3.90 1 = - 1 - - ELBH Týn n/V ŠTRAJT Michal 22. 1.90 60 = 56 4 - - Interobal Plzeň ŠTRÉBL Tomáš 6. 5.71 12 = 12 - - - Ajax a Car System Cheb ŠTRUBLÍK Kamil 23.10.75 23 = 23 - - - Slovan Havířov, Mikeska ŠTVERÁK Tomáš 28. 3.90 75 = 60 14 - 1 Interobal, Benago, Bohem.05 ŠTVERKA David 15. 8.81 14 = 14 - - - Mikeska Ostrava ŠŤASTNÝ Jiří 23. 3.68 14 = 9 5 - - TORF-ESTE Pardubice ŠŤASTNÝ Milan 13.10.64 5 = 4 1 - - TORF-ESTE Pardubice ŠUBA Pavel . 7.95 2 = 2 - - - Olympik Mělník ŠUBA Petr 30.11.74 27 = 27 - - - Helas Brno ŠULC Pavel 30. 4.78 13 = 9 4 - - Benago, Viktoria Žižkov ŠULTES Pavel 15. 9.85 16 = 16 - - - Delta-Real Šumperk ŠURANSKÝ Vladimír 13. 2.65 1 = 1 - - - Adamíček Český Krumlov ŠUSTR Pavel 13.10.74 5 = 5 - - - Dino Brno ŠVAMBERA Jan 2. 5.92 7 = 7 - - - SK Kladno ŠVÁSTA Ondřej 23. 4.83 22 = 19 3 - - Č. Slaný, EB Kladno, Benago ŠVEC František 2. 1.69 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto ŠVEC Martin . 6.90 6 = 6 - - - Démoni Česká Lípa ŠVEC Pavel 29. 5.81 9 = 9 - - - Indoss Plzeň ŠVÉDA Josef 12. 2.75 6 = - 6 - - Titanic Chodov ŠVEHLA Martin . 1.87 4 = 3 1 - - Indoss Plzeň ŠVIHÁLEK Martin 14.10.86 8 = 7 1 - - Helas Brno TACHTADŽIS Nikos 19.12.95 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S TAUŠ Marek 15. 7.78 1 = - 1 - - Čechie Slaný TAVERNA Rodrigo 22. 3.83 77 = 74 1 2 - Gardenline Era Tango Baltic. TESAŘ David 29.12.78 3 = 1 2 - - TORF-ESTE Pardubice TESAŘ Jiří 10. 4.77 3 = - 3 - - Slávia Vlas Č. Budějovice TETSUZI YAMAUTI Mar. . 3.85 2 = 2 - - - Balticflora Teplice TEZNER Jiří 23.12.79 53 = 44 9 - - Delta Špk, Zábřeh, Boh. ČB TICHOTA Karel 19. 1.75 2 = - 2 - - Draci Karlovy Vary TICHÝ Petr . . 6 = 6 - - - Balticflora Teplice TICHÝ Petr 22. 5.73 3 = - 3 - - Olympik Mělník TICHÝ Petr 5. 7.73 1 = 1 - - - Lazio Brno TICHÝ Petr 7. 8.87 36 = 33 3 - - Sparta, Bohemians 1905, Eco TICHÝ Petr 25. 6.91 6 = 6 - - - Gardenline Litoměřice TICHÝ Zdeněk 20. 7.69 2 = - 2 - - Olympia Příbram TLUSTÝ Lukáš 9. 6.84 1 = 1 - - - Ebárna Boys Kladno TOLSTOV Alexander . 3.82 69 = 64 5 - - Balticflora Teplice TOMAN Jan 1. 2.71 59 = 46 13 - - DFC Pha, Bohemians/Damned TOMAN Radek 25. 8.72 78 = 70 8 - - Helas a Lazio Brno TOMAS Petr . . 3 = - 3 - - Kavčí Hory Polná TOMÁŠ Martin 3.12.69 1 = 1 - - - Combix Ústí nad Labem TOMIŠINEC Stanislav 1. 9.77 2 = - 2 - - AFC Rapid Páleček TONDRA Michal 18. 2.76 57 = 55 2 - - Mikeska OV, Jistebník TOPIARZ Jiří 1. 2.81 10 = 7 3 - - SKP Likop Třinec TOPIČ Karel 7.12.55 59 = 59 - - - Ajax Novesta Zlín TOPOLSKÝ Pavel 15. 8.73 4 = - 4 - - TORF-ESTE a ESTE Pardubice TOŠOVSKÝ Jaroslav 27. 1.75 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice TOŠOVSKÝ Martin 4. 1.70 11 = 11 - - - Gillotina Choceň TOTZAUER Miloš 12.10.67 4 = 4 - - - CFC Letňany Praha TRAIBI Aziz 10. 2.73 3 = - 3 - - Alfa Liberec TRANTINA Filip .10.87 5 = 5 - - - Indoss Plzeň TRÁVA Michal 18. 6.80 2 = - 2 - - Slávia junior K. Vary TRÁVNÍČEK Michal . . 1 = 1 - - - Mados Hradec Králové TRECHA Eduard 24.11.72 8 = 8 - - - Slovan a Slávia Havířov TRKAN Jaroslav 17. 5.71 1 = 1 - - - Lazio Brno TROJAN Aleš 25. 1.68 8 = 8 - - - SK Kladno TROJAN Roman 20. 8.68 69 = 61 7 1 - IFT C. a Mikeska Ostrava TROJAN Stanislav 2. 2.66 1 = 1 - - - Alfa Liberec TRUTNOVSKÝ Jiří 19.12.79 8 = 6 2 - - Olympik Mělník TŘÍSKA Miloš 25. 9.72 1 = 1 - - - Indoss Plzeň TUČEK Václav 24. 2.75 1 = 1 - - - Indoss Plzeň TŮMA Jan 3. 4.74 5 = - 5 - - ESTE Pardubice TŮMA Libor 30. 5.67 39 = 39 - - - Repas Praha TUMA Lukáš 19. 9.82 21 = 20 1 - - Bakov nad Jizerou TŮMA Martin 25. 8.77 62 = 62 - - - Agromeli + Helas Brno TŮMA Martin 4. 2.81 19 = 17 2 - - Bakov nad Jizerou TŮMA Tomáš . . 1 = - 1 - - Pramen Havlíčkův Brod TUREČEK Michal 7. 2.77 7 = 7 - - - Ajax Novesta Zlín TUREK . . 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice TUREK Vratislav 1. 5.56 66 = 66 - - - Rumpál Prachatice TVRDEK Vladimír 11. 6.62 1 = 1 - - - Bohemia České Budějovice TVRDÍK Pavel 25. 7.72 1 = 1 - - - Combix Ústí n/L TVRZNÍK Břetislav . . 3 = 3 - - - Démoni Česká Lípa UHEREK Jakub .. 1 = - 1 - - United Frýdek-Místek UHLÍŘ Petr 16.11.72 6 = 6 - - - Pramen Havlíčkův Brod UCHYTIL Ladislav 1.10.62 55 = 55 - - - Dekora Hlinsko ULČ Lukáš 25. 3.86 1 = - 1 - - Lochotín Plzeň ULIHRACH Petr 7. 5.73 8 = 8 - - - Alfa Liberec ULICH Ivo 5. 9.74 14 = 14 - - - SK Slavia, Selp MB ULVR Martin 9. 9.74 10 = 10 - - - Nejzbach Vysoké Mýto UNGER Jaroslav 13. 8.77 84 = 80 4 - - Nejzbach Vysoké Mýto URBAN David 27. 8.75 7 = 1 6 - - Bakov nad Jizerou URBAN Jiří 16.12.79 1 = - 1 - - Atlantic Rakovník URBANČÍK Radim 9.11.63 22 = 22 - - - IFT Computers Ostrava URBANEC Tomáš 2. 3.82 36 = 36 - - - TORF-ESTE Pardubice URBÁNEK Michal 18. 7.69 2 = 2 - - - Konflikt Praha VACEK M. 12. 4.73 1 = 1 - - - Viktoria Žižkov VÁCLAVÍČEK Rostislav 9. 1.72 8 = 8 - - - Dino Brno VÁCLAVSKÝ Ladislav 24.12.90 11 = 10 1 - - Delta-Real Šumperk VACULA Vojtěch 19. 6.82 9 = 9 - - - Tango Brno VÁGNER Aleš 19. 1.90 1 = 1 - - - Nejzbach Vysoké Mýto VÁGNER Jakub 4. 8.89 64 = 62 2 - - Nejzbach VM, Era-pack VAHALA Ondřej . 5.90 9 = 7 - - 2 Slavia, Benago, Bohe05 VÁCHA Radek 23. 4.74 4 = - 4 - - Rosa Gong Č. Budějovice VÁCHA Tomáš 2.11.85 59 = 55 4 - - Nejzbach VM, Era-pack VACHO Milan 1.11.63 22 = 22 - - - GKS MOND Třinec VAJC David 31.12.78 2 = - 2 - - Sparta Chomutov VAJDÍK Radovan 1. 2.68 1 = - 1 - - Těžba Dolní Nivy VALA Pavel 4. 2.79 1 = 1 - - - Pramen Havlíčkův Brod VALDMAN Pavel .11.87 1 = - 1 - - Herd Cheb VALEŠ Jan 27. 4.86 1 = 1 - - - TS Bakov n/J VANČÁK Oto 28.10.65 1 = 1 - - - Slovan Havířov VANČO Jan 25. 2.81 5 = 5 - - - Baník a VŠB a Mikeska OV VANČURA . . 2 = - 2 - - Adamíček Český Krumlov VANČURA Jan 29. 7.73 2 = 2 - - - Bohemia České Budějovice VANDAS Pavel . 9.95 21 = 19 2 - - SK Slavia Praha VANĚČEK David 25. 7.83 1 = 1 - - - Indoss Plzeň VANĚČEK Jan . 2.81 3 = - 3 - - FC Rudolfov VAN NECK Henck 7. 3.70 3 = 3 - - - Ajax Novesta Zlín VÁŇA Petr 3.11.87 37 = 36 1 - - Mados HK, Benago VARDAN Martin 21. 5.72 16 = 12 4 - - Ajax Novesta Zlín VASYLYK Daniel 25. 3.73 19 = 19 - - - Ajax Cheb VAŠÁK Josef 25. 8.74 7 = 5 - 2 - Pramen Havlíčkův Brod VAŠÁK Marek 11. 2.89 2 = 2 - - - SK Kladno VAŠÁK Michal 1. 6.74 5 = 1 4 - - Indoss Plzeň VAŠEK Radek 18. 7.70 54 = 54 - - - Dekora Hlinsko VAŠÍČEK Aleš 16. 1.80 12 = 8 4 - - Eco-investment VÁVRA Ladislav 8. 8.66 10 = 10 - - - DFC Praha VAVRAČ Jan . 5.94 6 = - 6 - - Gamaspol Jeseník VAVRUŠÁK Radim . 5.93 1 = - 1 - - Gamaspol Jeseník VECKO Ondřej 28. 8.82 2 = 2 - - - Alfa Liberec VEČEŘA Tomáš 11. 8.79 1 = 1 - - - Delta-Real Šumperk VEDRAL Oldřich 26. 6.71 8 = 5 3 - - Lazio Brno VEIGA Wilson . . 2 = 2 - - - Benago Zruč n/S (Neto) VEIGEND Lukáš . . 1 = - 1 - - SK Bělá 1946 VEIRA Martinho Diego . 7.89 1 = 1 - - - Benago Zruč n/S (Victor) VEIS Marek 26.10.75 18 = 18 - - - TORF-ESTE Pardubice VEJVODA Michal . 8.93 34 = 34 - - - SK Slavia Praha VELE Petr 15. 3.68 2 = 2 - - - Bakov nad Jizerou VELEMAN Pavel 23. 4.74 3 = 3 - - - Car System Cheb VELINSKÝ David 21. 2.77 67 = 67 - - - Era-pack, Choceň, Nejzbach VELINSKÝ Václav 2. 4.68 4 = 4 - - - Gillotina Choceň VELJKOVIČ Nedad 18. 8.83 11 = 11 - - - Tango Brno VELKOBORSKÝ Jan 14. 7.75 2 = - 2 - - Draci Karlovy Vary VENCL Aleš 3. 4.72 21 = 20 1 - - H. Brod, TORF-ESTE Pardubice VENCL Ondřej 6. 8.75 3 = 2 1 - - Tango a Helas Brno VESELOVSKÝ Martin 27. 5.78 9 = 9 - - - Viktoria Žižkov, CS Cheb VESELOVSKÝ Tomáš 19.11.82 121 = 117 3 - 1 Rad.Krokodýl, Tango, Helas VESELÝ Jiří 31. 3.80 29 = 29 - - - SK Kladno VESELÝ Luděk 6. 4.74 4 = 4 - - - Combix Ústí n/L VESELÝ Roman 16. 2.74 16 = 11 5 - - Helas Brno VĚTROVEC Dominik 1. 3.72 1 = 1 - - - Ajax Cheb VĚTROVEC Josef 23. 5.68 8 = 8 - - - Ajax Cheb VEVERICA Pavol 28. 4.70 2 = 2 - - - Bohemians/Damned VIDLÁK Jakub . 3.89 1 = - 1 - - Beach Boys Odry VÍCH Jiří 28. 1.69 1 = 1 - - - Konflikt Praha VICH Milan 18. 2.61 2 = 1 1 - - TORF-ESTE Pardubice VILD Zdeněk . . 1 = - 1 - - Herd Cheb VIMR Jiří 19.11.81 4 = 3 1 - - SK Kladno VINCENC Tomáš 22. 3.86 24 = 24 - - - SK Kladno VISKUP Marian 31. 3.80 13 = 10 3 - - Benago Praha VIŠVÁDER Juraj 7.11.89 9 = 9 - - - Tango Hodonín VÍTEK Martin 26.11.75 36 = 33 3 - - TORF-ESTE Pardubice VÍTEK Roman . 2.82 1 = - 1 - - Boca Chotěboř VITOUŠ Ondřej . 3.90 4 = 4 - - - Indoss Plzeň VÍZEK Ladislav 22. 1.55 2 = 2 - - - Benago VLACH Aleš 10.12.82 15 = 15 - - - Helas a Tango Brno VLACH Ondřej .11.86 2 = - 2 - - Zlej se(n) a Alfa Liberec VLČEK Jan 19. 6.76 2 = - 2 - - Slávia Vlas Č. Budějovice VLČEK Petr 9.11.75 12 = 11 1 - - Helas Brno VLČEK Radim 20. 5.81 5 = 4 1 - - Tango Brno VNUK Tomáš 1.12.93 47 = 40 6 - 1 Benago, Interobal Plzeň VOBOŘIL David . 2.91 2 = - 2 - - Wizards DDM Praha VOBOŘIL Petr 10.10.80 2 = 2 - - - Benago VOBOŘIL Tomáš 13. 8.94 15 = 14 1 - - Démoni ČL, Sparta Praha VODECKÝ Igor 9. 9.79 66 = 57 9 - - Sparta, Bohemians 1905, Eco VODIČKA Jaromír 29.10.69 8 = 6 2 - - Bohemia České Budějovice VODRÁŽKA David . 6.90 3 = 2 1 - - Nejzbach Vysoké Mýto VODRÁŽKA Oldřich 28. 1.69 7 = 7 - - - CFC Letňany Praha VODRÁŽKA Tomáš 17. 6.84 7 = 7 - - - Čechie Slaný VODVÁRKA Roman 27.10.78 10 = 8 2 - - Era-pack Chrudim VOGT Dominik . . 1 = 1 - - - Andy Liberec VOJÁČEK Lumír . . 1 = 1 - - - CC Jistebník VOJTEK Michal 15.12.87 2 = 1 1 - - Jistebník VOJTUŠ David 9. 5.72 8 = 8 - - - Čepo Poruba VOJTUŠ Michal 29. 9.68 3 = 3 - - - Čepo Poruba VOKÁL Miroslav 3. 3.80 1 = - 1 - - KuVok Nový Bor VOKOUN Jiří 22. 8.75 8 = 6 2 - - Olympik Mělník VOLEMAN Aleš 25.12.82 15 = 12 3 - - Bakov nad Jizerou VOLF Vladimír 19. 2.92 1 = - 1 - - Olympik Mělník VOLF Zdeněk 7. 8.66 78 = 66 2 - 10 Dekora Hlinsko VOLNÝ Lumír 7. 8.77 3 = 3 - - - Slovan a Slávia Havířov VONDRA Martin 27.10.80 3 = 3 - - - Ebárna Boys Kladno VONDRUŠKA Pavel 19.12.65 1 = - 1 - - Těžba Dolní Nivy VOŇKA Miroslav 7. 6.65 1 = 1 - - - Alfa Liberec VORÁLEK Ivo 13. 4.81 8 = 8 - - - Bulldogs Hodonín VOSÁHLO Jan 19. 4.69 12 = 12 - - - Damned Praha VOSYKA Slavomír 4. 6.74 1 = 1 - - - Combix Ústí n/L VOTAVA Martin 11. 5.73 2 = - 2 - - 1.HFC Ústí n/Labem VOTAVA Radek 22. 5.76 18 = 15 3 - - Repas, Viktoria Žižkov VOZÁR Mario . . 4 = 4 - - - Sparta, Bohem.1905, Benago VRABEC Karel 17. 9.84 30 = 25 5 - - Alfa Liberec VRABEC Pavel 24. 3.87 6 = 2 4 - - Andy a Alfa Liberec VRÁNA Aleš 10. 9.74 2 = 1 1 - - Agromeli Brno VRATIŠOVSKÝ Filip 4. 1.91 1 = 1 - - - TORF-ESTE Pardubice VRBA Jiří 28. 8.73 43 = 41 2 - - Ajax Novesta Zlín VÝBORNÝ Kamil . 5.90 16 = 16 - - - SK Kladno VÝDA Michal 23. 2.77 42 = 40 2 - - Bakov nad Jizerou VÝDA Slavomír 19.11.73 29 = 22 7 - - Bakov nad Jizerou VYDARENÝ Jiří . 1.86 13 = 13 - - - Mados Hradec Králové VYDRA David 26. 5.72 6 = - 6 - - Pohoda Praha VYKOUKAL Ladislav .. 1 = - 1 - - Pribina Hesov VYMĚTALÍK Vladimír 20. 5.81 11 = 11 - - - SK Kladno VYPIOR Ivo 24.11.71 9 = 9 - - - IFT Computers Ostrava WALDHAUSER Jaroslav 22. 4.76 8 = 4 4 - - Combix Ústí nad Lahem WALTER David 12.11.87 4 = 4 - - - Balticflora Teplice WASSERBAUER Petr 18.11.65 16 = 16 - - - Dekora Hlinsko WEINER David . 2.95 2 = 2 - - - Olympik Mělník WELLINGTON Cesar . 9.87 5 = 4 1 - - Balticflora Teplice WELLINGTON Firmino 20. 4.79 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim (Ton) WENZEL Robert 25.12.67 2 = - 2 - - Titanic Chodov WOJNAR Jaroslav 30. 6.56 6 = 6 - - - GKS MOND Třinec WOJNAR Mikuláš 31. 7.90 20 = 18 2 - - SK Slavia Praha WOJNAR Petr 17. 5.60 18 = 18 - - - Baník Havířov WOJNAROVSKI Arthur 29.10.75 1 = 1 - - - IFT Computers Ostrava WONKA Marek 17. 8.80 13 = 12 1 - - Mikeska Ostrava WONKA Stanislav 10.11.56 1 = - 1 - - Mikeska Ostrava YAKIMENKO Jurij . 3.85 2 = 2 - - - Balticflora Teplice ZÁBOJNÍK Karel 23. 5.56 6 = 6 - - - Baník Havířov ZÁBOJNÍK Petr 3.10.80 5 = 5 - - - Alfa Liberec ZADÁK Roman 26. 3.78 1 = - 1 - - SK Kladno ZAHRADA Alan 3. 8.68 9 = 5 4 - - Čepo Poruba ZAHRADNÍK Jan 5.10.86 1 = 1 - - - VŠB Ostrava ZAHRADNÍK Tomáš 3. 6.84 4 = 3 1 - - Viktoria Žižkov ZACH Miroslav 9. 5.74 1 = 1 - - - Indoss Plzeň ZACHARIÁŠ Michal 25. 5.84 27 = 27 - - - SK Kladno ZAJÍČEK Jiří 4. 1.84 1 = 1 - - - Bakov nad Jizerou ZAJONC Petr 13. 7.62 7 = 6 1 - - Mikeska Ostrava ZÁLESKÝ David 16. 5.74 4 = 4 - - - Lazio Brno ZÁLESKÝ Jiří 20.10.65 9 = 2 7 - - Lazio Brno ZAPADLO Michal 15.12.75 108 = 87 21 - - Bakov nad Jizerou ZAPLETAL Petr 21. 2.93 62 = 52 10 - - Gard Sparta Boh05 Slavia Selp ZÁRUBA Radim 28.12.94 156 = 121 11 3 21 Slavia Praha, Era-pack, Tango Brno ZÁŘICKÝ Tomáš 10. 7.65 29 = 28 1 - - Baník a Slovan Hav., CCJ ZAŤKO Radek 15. 4.77 3 = - 3 - - Sparta Chomutov ZAVADIL Daniel 5. 4.74 2 = 2 - - - Bohemia České Budějovice ZAVADIL Pavel 30. 4.78 4 = 4 - - - Bohemia České Budějovice ZÁVESKÝ Bohumil . . 2 = - 2 - - Alfa Liberec ZÁVODNÝ Zdeněk 9. 7.71 51 = 46 5 - - Baník Ostrava A + B ZÁVODSKÝ Lukáš 27. 2.79 1 = - 1 - - Arsenal Brtnice ZAVŘEL Roman 10. 6.77 19 = 19 - - - Lazio a Helas Brno ZBOŘIL Miloslav 1. 3.72 8 = 6 2 - - Ajax Novesta Zlín ZDICH Václav .10.85 1 = - 1 - - Démoni Česká Lípa ZDRAŽIL Jiří . . 3 = 3 - - - Nejzbach Vysoké Mýto ZDRŽÁLEK Dominik 3. 2.96 10 = 9 1 - - Mados HK, Era-pack Chrudim ZDVOŘÁČEK Tomáš 15. 9.67 1 = - 1 - - Sokol Ústí nad Labem ZELENKA Luděk 11. 9.73 1 = 1 - - - Slavia Praha ZELENKA Mário 23.11.67 13 = 13 - - - Slovan Havířov ZELENÝ Pavel 25. 3.64 3 = 3 - - - Rumpál Prachatice ZELNÍČEK Lukáš 6. 8.79 1 = - 1 - - Templář Ivančice ZEMAN Michal 18. 8.84 9 = 3 6 - - Andy Liberec ZEMAN Pavel 29. 9.70 3 = 1 2 - - IFT C. Ostrava A + B ZEMAN Roman 18. 5.77 12 = 12 - - - Pramen Havlíčkův Brod ZEMÁNEK Jan . . 2 = 2 - - - Démoni Česká Lípa ZEMEK Jan 28. 9.75 27 = 26 1 - - TORF-ESTE Pardubice ZEMEN Jiří 16. 8.74 12 = 12 - - - Bohemians/Damned ZETTLITZER Roman 21. 9.66 2 = - 2 - - Sokol Ústí nad Labem ZHOŘ Karel 25. 7.73 2 = 2 - - - Lazio Brno ZIEBER Michal . 3.83 1 = 1 - - - SK Kladno ZÍKA Ludvík 8. 4.83 1 = 1 - - - Alfa Liberec ZÍKA Pavel 13. 2.74 5 = 5 - - - Bohemia České Budějovice ZIVČÁK Filip 10. 1.77 1 = 1 - - - Helas Brno ZLÁMAL Marek 9. 2.75 2 = - 2 - - Sokol Ústí nad Labem ZLATNÍK Jan 22. 5.67 12 = 10 2 - - Damned Praha ZLATNÍK Radek 4. 3.76 21 = 18 3 - - Bohemians/Damned ZOUHAR Vlastimil 3. 6.57 2 = 1 1 - - Dino Brno ZOUZA Petr 28. 5.76 26 = 21 5 - - Bohemians/Damned ZRZAVÝ Lukáš 4. 2.89 1 = 1 - - - Tango Brno ZUMR Jan 5. 7.71 34 = 34 - - - Rumpál Prachatice ZVOLÁNEK Petr 13. 5.68 134 = 124 4 - 6 Dekora, V.Mýto, IFT, Choceň ŽÁČEK Ondřej . 2.92 2 = - 2 - - Internazionale Otrokovice ŽÁČEK Tomáš . 6.86 1 = - 1 - - United Frýdek-Místek ŽAHOUR Pavel 25. 7.67 3 = 3 - - - Adamíček Český Krumlov ŽÁK Alexandr . . 1 = - 1 - - Svarog Teplice ŽÁK Pavel 1. 8.73 2 = - 2 - - Čechie Slaný ŽÁK Petr . 1.77 2 = - 2 - - Flamengo Hradec Králové ŽAMPA Viktor . 3.95 4 = 4 - - - Gardenline, SK Slavia Praha ŽÁRSKÝ Martin 25.10.67 3 = 3 - - - Konflikt Praha ŽDIARSKÝ René 12.11.79 1 = - 1 - - Absolut tým Č. Budějovice ŽĎÁNSKÝ Jakub 28. 5.86 1 = 1 - - - Era-pack Chrudim ŽEMLIČKA Alois 25. 4.64 2 = 2 - - - Repas Praha ŽÍDEK Karel 19. 5.75 65 = 64 1 - - VŠB Ostrava, Frenštát p/R ŽIGA Marcel 5. 6.81 52 = 49 2 1 - Jistebník ŽIGA Richard 8. 8.80 4 = - 4 - - Materia Sokolov ŽMOLÍK Dušan 9. 8.82 23 = 21 2 - - Delta-Real Šumperk ŽOČEK Jakub 20.11.91 5 = 4 1 - - Zlej se(n) a Andy Liberec ŽOČEK Miroslav 22. 9.67 2 = 1 1 - - TORF-ESTE Pardubice
© PSMF