ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
STATISTIKY

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Megas Frenštát p/R        22  13   3   6  109: 75  42
  2. Nejzbach Vysoké Mýto      22  12   4   6  112: 85  40
  3. TS Bakov n/J              22  11   6   5  102: 88  39
  4. Era-pack Chrudim          22  10   6   6   96: 78  36
  5. FC Benago Praha           22  10   4   8   84: 74  34
  6. Viktoria Žižkov           22  10   4   8   99: 92  34
  7. SK Cigi Caga Jistebník    22   8   4  10   85: 75  31
  8. Helas Brno                22   8   5   9   90: 96  29
  9. SK Alfa Liberec           22   8   3  11  128:142  27
 10. Mikeska Ostrava           22   7   3  12   67: 90  24
 11. TORF Pardubice            22   6   1  15   59: 92  19
 12. Car System Cheb           22   6   1  15   77:121  19
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Bakov-Žižkov 3:4, 3:3 pk 2:4, Chrudim-Benago 10:1, 4:7, 7:4,
 Megas-Helas 7:4, 2:4, 3:0, V.Mýto-CCJ 5:1, 1:2, 4:4 pk 3:2
 Semifinále:
 Nejzbach-Chrudim 4:2, 5:1, Megas-Žižkov 9:5, 7:3
 Finále:
 Megas Frenštát - Nejzbach V.Mýto 6:3, 1:4, 6:7

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pramen Havlíčkův Brod     22  16   2   4  128: 80  50
  2. Delta-Real Šumperk        22  15   3   4  149: 83  48
  3. Templář Ivančice          22  12   2   8  111: 83  38
  4. VŠB Ostrava               22  11   5   6   97: 79  38
  5. SK Krmelín                22  11   3   8   91: 98  36
  6. FC Ceto Harnach Brno      22  10   4   8  106:105  34
  7. Slávia Havířov            22   9   1  12  120:121  28
  8. VVM-IPSO Bílovec          22   8   2  12   88:107  26
  9. Hellas tour Brno          22   8   2  12   86:107  26
 10. Kormidlo Brno             22   6   5  12  108:138  23
 11. Tomson STŽ Brno           22   5   2  14   94:116  17
 12. Michálek Chrudim          22   5   1  16   88:149  16
  
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ebárna Boys Kladno        22  14   5   3  114: 66  47
  2. RSC Čechie Slaný          22  15   1   6  144:109  46
  3. Atlantic Rakovník         22  11   7   4  122: 81  40
  4. FC Mnichovo Hradiště      22  11   5   6  155:116  38
  5. Indoss Plzeň              22  10   2   9   98: 99  35
  6. Viktoria Žižkov B         22  10   4   8   86:106  34
  7. Sokol Nová Hospoda Plzeň  22   9   6   7   92: 88  33
  8. FC Arsenal Benešov        22   8   4  10  117:101  28
  9. Letňany PřF Praha         22   7   2  13   82:101  23
 10. Draci Karlovy Vary        22   7   2  13  126:186  23
 11. Geodetické sdruž. Příbram 22   6   2  14   88:133  20
 12. Elfetex Plzeň             22   3   0  19   85:127   9
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Benago B Praha         22  14   4   4  127: 75  46
  2. TJ ČZU Praha              22  14   2   6   81: 67  44
  3. Chemcomex Praha           22  12   7   3   90: 60  43
  4. FC Bianconeri Praha       22  12   4   6   92: 65  40
  5. Bohemians/Damned Praha    22  11   2   9   83: 90  35
  6. 1.FC Naděje Praha         22  10   4   8   80: 71  34
  7. FC Boca Praha             22  10   2  10   88:100  32
  8. Letňany PřF B Praha       22   8   5   9   72: 63  29
  9. KYX Praha                 22   7   3  12   61: 80  24
 10. Sídlišťan Praha           22   7   2  13   63: 87  23
 11. FC Hlad Praha             22   6   2  14   79:102  20
 12. Vokovicer´s Praha         22   2   1  19   46:102   7
  
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Vojenské lesy Praha       22  19   1   2  180: 71  58
  2. FC Arsenal Benešov        22  14   1   7  145:135  43
  3. Selp United Praha         22  13   2   7  184:107  41
  4. Botafogo Mělník           22  14   0   8  177:190  39
  5. Olympik Mělník            22  12   0  10  158:143  36
  6. Deportivo Kolín           22  11   1  10  174:174  34
  7. FC TS Bakov n/J B         22  10   4  11  126:119  31
  8. 1.DFK Slaný               22   9   1   9  131:132  31
  9. SC Veltěž                 22  10   1  11  177:191  31
 10. Dynamo Kladno             22   8   1  13   97:105  25
 11. Himmer Mladá Boleslav     22   5   1  16  106:188  13
 12. TJ Bohemia Chips Praha    22   0   1  21  121:221   1
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Rose Kadaň             22  19   1   2  141: 72  58
  2. FK Pérovna Ústí n/L       22  16   1   5  139:103  49
  3. Mako Litvínov             22  15   1   6   98: 70  46
  4. Letka Liberec             22  12   3   7  116: 94  39
  5. Hostr-Alex Liberec        22  11   3   8  112: 85  36
  6. AC Sonáta Ústí n/L        22  11   2   9  101:101  35
  7. 1.HFC Ústí n/L            22   9   4   9  104:112  31
  8. ISŠT Cop Most             22   8   1  13   86:120  25
  9. FC H Most                 22   6   4  12   84: 82  22
 10. SK Hop Trop Ústí n/L      22   5   1  16   75:113  16
 11. Rapid Bečov               22   5   1  16   98:132  16
 12. Bílý balet Ústí n/L       22   3   2  17   63:133  11
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rangers Chodov            30  24   2   4  206:105  74
  2. FET-club Karlovy Vary     30  23   2   5  262:160  71
  3. FK Lochotín Plzeň         30  20   3   7  153:111  63
  4. Do dna Plzeň              30  19   4   7  146: 97  61
  5. Czech Made Plzeň          30  15   2  13  105: 89  47
  6. Bomber Domažlice          30  14   4  12  143:117  46
  7. Pebal Plzeň               30  14   4  12  143:132  46
  8. FC Ajax Staňkov           30  14   2  14  158:153  44
  9. 2.FC Motáček Plzeň        30  13   3  14  150:117  42
 10. THC Phoenix Marián. Lázně 30  11   4  15  109:136  37
 11. SSK Hranice               30  12   0  18  131:196  36
 12. Bee Sting Plzeň           30  10   3  17  139:167  33
 13. Bago Karlovy Vary         30  10   2  18  118:152  32
 14. Pumidas Plzeň             30   9   3  18   99:157  30
 15. Mako Ricci Nové Sedlo     30   9   2  19  133:183  29
 16. Kompas-Rollo Plzeň        30   3   0  27   79:202   9
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Montza ČB              20  15   1   4  113: 67  46
  2. AC Gong ČB                20  14   2   4  131: 57  45
  3. Old Stars Players Písek   20  13   3   4  108: 71  42
  4. AC Rosa ČB                20  12   4   4  115: 84  40
  5. Absolut team ČB           20  10   1   9  127:100  31
  6. Tomcat Písek              20  10   1   9  106: 95  31
  7. SK Vaplast ČB             20   7   1  12   71: 93  22
  8. 1.FC Davis Písek          20   6   4  10   54: 99  22
  9. FC Kohouti ČB             20   6   3  11   61:106  21
 10. FC Tchibuk Písek          20   4   1  15   64:121  13
 11. Elektropřístroj Písek     20   2   1  17   80:137   7
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Hlinsko           30  25   0   5  156: 67  75
  2. Torpédo Vysoké Mýto       30  20   4   6  138: 75  64
  3. TORF Pardubice B          30  20   3   7  133: 93  63
  4. Nejzbach Vysoké Mýto B    30  18   3   9  109: 86  57
  5. Gillotina Choceň          30  17   5   8  125: 85  56
  6. AC Údolí hladu HK         30  16   4  10  114: 98  52
  7. Salamandr HK              30  15   2  13  103: 73  47
  8. Plumbum HK                30  14   4  12  101:104  46
  9. Rio Žamberk               30  14   4  12  126: 96  46
 10. SÚD Světlá n/S            30  13   4  13  104:118  43
 11. Labská HK                 30  12   3  15   88:105  39
 12. Pumpa Miřetice            30  10   3  17  117:145  33
 13. CK Fugas HK               30   8   5  17   79:117  29
 14. Flamengo HK               30   9   2  19   80:103  29
 15. AC Plačice                30   5   2  23   72:130  17
 16. Claudius HK               30   0   0  30    0:150   0
DIVIZE - "G"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kalábek Brno              30  21   3   6  163: 92  66
  2. Pentatron Brno            30  20   2   8  169:109  62
  3. Dino Brno                 30  19   3   8  156:103  60
  4. 3P Bosonohy Brno          30  15   4  11  144:123  49
  5. Keloc Brno                30  13   9   8  141:128  48
  6. Helas B Brno              30  15   3  12  154:128  48
  7. Žďárský beton Žďár N/S    30  14   3  13  140:146  45
  8. FCS Ruprechtov            30  14   3  13  155:155  45
  9. Red Devils Žďár n/S       30  14   2  14  144:137  44
 10. TJ Sport Drnovice         30  14   2  14  141:143  44
 11. Fauna Brno                30  13   2  15  119:114  41
 12. Tango Brno                30  13   1  16  138:123  40
 13. Penthouse Jihlava         30  12   3  15  127:151  39
 14. Tipsies Brno              30  10   3  17  128:139  33
 15. Olympia Hodonín           30   9   3  18  115:137  30
 16. Pramen H.Brod B           30   1   0  29   86:286   3
DIVIZE - "H"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC SME Ostrava            30  23   6   1  132: 46  75
  2. Medvědi Malé Hoštice      30  24   3   3  159: 69  75
  3. FC Skorpol Ostrava        30  20   2   8  115: 87  62
  4. Baracuda Jakubčovice      30  17   5   8  130: 94  56
  5. FC Parlament Třebovice    30  15   3  12  104: 96  48
  6. SK Ferram Opava           30  14   4  12   93: 80  46
  7. Mikeska Ostrava B         30  13   5  12   98: 75  44
  8. New Jersey Nový Jičín     30  11   5  14   91:107  38
  9. KFV Roub Vítkovice        30  11   5  14   78: 93  38
 10. Megas Frenštát p/R B      30  11   5  14  111:105  38
 11. AC Čepo Poruba            30  10   4  16   80:110  34
 12. Krásno Valašské Meziříčí  30  11   0  19   89:145  33
 13. SVP Příbor                30   9   2  19  103:131  29
 14. FC Žihadla Opava          30   8   4  18   68:109  28
 15. KMK Fortuna Poruba        30   8   1  21   91:126  25
 16. FC Mikeska Vsetín         30   8   0  22   65:134  24

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice        22  17   1   4  115: 46  52
  2. Best Benešov              22  16   3   3  119: 43  51
  3. OTS Benešov               22  14   4   4   86: 57  46
  4. FK Tisem                  22  14   3   5   98: 44  45
  5. United Okrouhlice         22  12   2   8   95: 81  38
  6. Strom Votice              22  11   3   8   69: 69  36
  7. Tempo Benešov             22  10   3   9   93: 70  33
  8. Berušci Benešov           22   7   3  12   58: 64  24
  9. Tenisáci Benešov          22   7   2  13   57:101  23
 10. TSV 1860 Mezihoří         22   6   3  13   68: 96  21
 11. AFC Uragán Benešov        22   3   1  18   48: 95  10
 12. Mamuti Úročnice           22   0   0  22   37:177   0
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Aqua Benešov              22  14   4   4  112: 60  46
  2. Marná snaha Neveklov      22  14   3   5   94: 65  45
  3. Buldoci Benešov           22  13   2   7   95: 78  41
  4. TJ Bystřice               22  12   2   8   96: 56  38
  5. FK Mrač                   22  12   1   9   85: 67  37
  6. Gogo Benešov              22  10   3   9   94:102  33
  7. Ďáblové Jablonná          22  10   1  11  109:100  31
  8. Lalula Úročnice           22   9   3  10   78: 80  30
  9. Eltsen Benešov            22   9   3  10   79: 82  30
 10. Kamenný Újezdec           22   5   3  14   64:107  18
 11. HT Kopeček Chotýšany      22   4   3  15   66:142  15
 12. Tenisáci B Benešov        22   4   3  15   46: 75  15
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Vyschlost Benešov      20  17   0   3  111: 51  51
  2. Racek                     20  16   2   2  109: 50  50
  3. Žejdlík Benešov           20  15   2   3   95: 73  47
  4. Temos Teplýšovice         20  12   6   2  134: 61  42
  5. PTFA Benešov              20  11   0   9   97: 87  33
  6. FK Mrač B                 20   9   1  10   85: 72  28
  7. AFC Dlouhé Pole           20   7   2  11   68: 69  23
  8. Dragouni Benešov          20   6   3  11   87: 93  21
  9. Deratizace Benešov        20   4   3  13   64:116  15
 10. Jokers Benešov            20   2   3  15   46: 89   9
 11. FC Bruins Benešov         20   0   0  20   56:195   0

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pískovna Brno             30  22   0   8  179:114  66
  2. Nasan Nový Lískovec Brno  30  21   1   8  144: 97  64
  3. Ceto Harnach B Brno       30  17   4   9  148:102  55
  4. Progresklima Brno         30  18   1  11   99: 94  55
  5. Kormidlo B Brno           30  16   5   9  166:102  53
  6. Comix Brno                30  15   1  14  144:126  46
  7. Dukla Brno                30  14   2  14   93:114  44
  8. Slovan Brno               30  14   1  15  119:106  43
  9. Arkys Brno                30  13   4  13   88:106  43
 10. Morcan Žabinští vlci Brno 30  12   6  12   99:105  42
 11. Brněnský drak Brno        30  11   5  14  116:137  38
 12. Toka Brno                 30  11   5  14  122:144  38
 13. ELVO OEZ Brno             30  10   6  14   96: 97  36
 14. Rosňa Brno                30   9   3  18   81:130  30
 15. Krach Brno                30   7   6  17   79:109  27
 16. Tondach Brno              30   4   2  24   73:172  14
BRNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ASK Brno                  30  21   4   5  174: 82  67
  2. Soccer Brno               30  19   5   6  140: 72  62
  3. SK Líšeň Brno             30  18   7   5   99: 45  61
  4. Tornádo Brno              30  19   4   7  152: 94  61
  5. Hellas tour B Brno        30  19   3   8  121: 79  60
  6. La Botte Brno             30  17   5   8  117: 87  56
  7. Kalábek B Brno            30  14   7   9  122: 86  49
  8. Slovan B Brno             30  14   6  10  102: 88  48
  9. FC DROM Brno              30  14   3  13  120:124  44
 10. Toka B Brno               30  12   3  15  125:151  39
 11. Greens Štýřice Brno       30  11   5  14   92:121  38
 12. Starobrno Chudčice        30  12   2  16  108:131  38
 13. Jezdci Brno               30   6   7  17   75:105  25
 14. QP Chrlice Schenk Brno    30   6   2  22   72:151  20
 15. Kobas brothers Brno       30   5   1  24   82:152  16
 16. Hope Brno                 30   1   1  28   68:201   4
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Květnice Tišnov           30  21   5   4   90: 40  68
  2. Motivace Brno             30  21   4   5  120: 55  67
  3. Technika Brno             30  21   4   5   97: 43  67
  4. Chlupovi pozůstalí Brno   30  16   7   7   73: 51  55
  5. SK Líšeň B Brno           30  16   1  13   90: 70  49
  6. BOSS Brno                 30  15   4  11   90: 70  49
  7. Bastr Brno                30  13   6  11   81: 63  45
  8. Insta Brno                30  14   3  13   99: 95  45
  9. Kobas brothers B Brno     30  12   2  15   64: 90  41
 10. Stratel Brno              30  11   2  17   71: 98  35
 11. Casino Líšeň Brno         30   9   6  15   76: 86  33
 12. Bohunice Brno             30   9   1  20   72:109  28
 13. Řečkovice                 30   7   6  17   58:100  27
 14. Dynamit Brno              30   8   3  19   60: 88  27
 15. Poclain Brno              30   7   6  17   66: 98  27
 16. Madeira Brno              30   8   2  20   66:117  26
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sputnik Brno              30  21   5   4  128: 55  68
  2. Sokolnice                 30  18   4   8  131: 78  58
  3. Apollo Brno               30  16   6   8  118: 83  54
  4. ELVO OEZ B Brno           30  16   5   9  115: 72  53
  5. Incident Lerchova Brno    30  16   2  12  115: 52  50
  6. Celtic Líšeň Brno         30  15   2  13   92: 86  47
  7. Nasan Nový Lískovec B     30  14   4  12  117: 83  46
  8. ASK B Brno                30  14   4  12   77: 81  46
  9. Fauna B Brno              30  14   4  12   83: 99  46
 10. Real Brno                 30  14   2  14  103: 87  44
 11. Kormidlo C Brno           30  14   2  14   90:125  44
 12. Jiříkovice                30  14   1  15   80: 88  43
 13. Tipsies B Brno            30  10   9  11   74: 69  39
 14. Flaga Hustopeče           30   8   3  19   82:121  27
 15. Litrpůl Šlapanice         30   7   2  21   72:123  23
 16. Slatina Brno              30   1   1  28   66:240   4
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Incident Lerchova B Brno  20  18   1   1   94: 32  55
  2. Makro Brno                20  14   2   4   85: 41  44
  3. Greens Štýřice B Brno     20  12   2   6   90: 53  38
  4. Agromeli Brno             20  12   1   7   81: 48  37
  5. Fortuna Brno              20  10   3   7   78: 64  33
  6. Šipka Brno                20   7   2  11   54: 77  23
  7. KH II. Brno               20   6   4  10   64: 67  22
  8. Vinohrady B Brno          20   7   1  12   53: 78  22
  9. Tropicana Brno            20   5   3  12   47: 83  18
 10. UFO Brno                  20   4   2  14   42: 89  14
 11. König Brno                20   4   1  15   49:105  13
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Laguna Brno               20  16   3   1  102: 37  51
  2. Amira Brno                20  12   3   5   59: 34  39
  3. Béďa team Brno            20  12   0   8   66: 57  36
  4. Santos Tvarožná           20  11   1   8   51: 46  34
  5. Spanilá jízda Brno        20   9   2   9   56: 57  29
  6. Napoleon Prace            20   8   3   9   52: 56  27
  7. Prodik Brno               20   7   6   7   63: 69  27
  8. Saňaři Sokolnice B        20   7   3  10   69: 80  24
  9. Juve Brno                 20   7   2  11   44: 60  23
 10. Gladiators Brno           20   6   2  12   56: 70  20
 11. Webstep Brno              20   2   1  17   42: 94   7
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Petria Brno               20  16   2   2   87: 30  50
  2. Tomson STŽ B Brno         20  15   3   2  125: 43  48
  3. Psychotip Brno            20  11   6   3   89: 63  39
  4. Mitra Brno                20  11   3   6   81: 52  36
  5. Fénix Brno                20   9   5   6   70: 56  32
  6. Wodowa Brno               20   9   2   9   75: 68  29
  7. Krach B Brno              20   8   3   9   58: 64  27
  8. Sporting Brno             20   6   1  13   62: 74  19
  9. Hlt club Brno             20   6   1  13   76:106  19
 10. Capalík Brno              20   3   2  15   27: 77  11
 11. AZ Servis Brno            20   2   0  18   31:148   6
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Brno              20  17   0   3  103: 47  51
  2. Pegas Brno                20  15   1   4  135: 44  46
  3. Nekop Brno                20  14   0   6   90: 51  42
  4. Schalke Brno              20  13   2   5  107: 60  41
  5. Q.P.Chrlice B II.         20  11   3   6   78: 61  36
  6. Atlantis Brno             20   9   1  10   71: 74  28
  7. Pískovna B Brno           20   7   4   9   64: 60  25
  8. Devils Brno               20   6   5   9   61: 63  23
  9. Madrid Brno               20   6   2  12   71:130  20
 10. Bigy Šlapanice            20   3   0  17   56:146   9
 11. Šitborští orli Brno       20   0   0  20    0:100   0
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olymp Brno                20  15   1   4   93: 44  46
  2. SK Západí Brno            20  15   0   5  129: 50  45
  3. Senior club Brno          20  13   3   4   78: 49  42
  4. Jezdci B Brno             20  12   2   6   86: 53  38
  5. Veterán Brno              20  11   4   5   64: 39  37
  6. BMT Brno                  20  11   2   7   64: 45  35
  7. Parmagianni Brno          20   9   2   9   52: 58  29
  8. Zoner Brno                20   6   1  13   45: 74  19
  9. Orel Starý Lískovec Brno  20   5   4  11   51: 95  19
 10. United Kohoutovice Brno   20   2   0  18   29: 94   6
 11. Lucky boys Brno           20   1   1  18   35:125   4
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOSŠ OOM Brno             19  15   0   4  105: 47  45
  2. Saint Diana Brno          19  14   0   5   78: 39  42
  3. Sürreal Brno              19  12   3   4   89: 30  39
  4. Panama boys Brno          19  12   1   6   73: 45  37
  5. Bastr B Brno              19  10   3   6   57: 37  33
  6. Technika B Brno           19  10   1   8   66: 61  31
  7. Arcadia Brno              19  10   0   9   92: 93  30
  8. Storks Nový Lískovec Brno 19   8   0  11   64: 76  24
  9. Predators Brno            19   4   0  15   50:105  12
 10. Stones Brno               10   1   0   9   11: 57   3
 11. Ceto B Brno               19   0   0  19    0: 95   0
BRNO - 3G.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jonáš Brno                20  20   0   0  154: 13  60
  2. Roma Brno                 20  16   0   4  124: 60  48
  3. Blue Flames Brno          20  13   1   6   90: 60  43
  4. Démoni Brno               20  12   1   7   73: 50  37
  5. Bolest Brno               20  12   1   7   74: 63  37
  6. Kástl piv Brno            20   9   1  10   75: 84  28
  7. Black Magic Brno          20   8   0  12   57: 76  24
  8. Tučňáci Brno              20   6   0  14   57:107  18
  9. Kosako Brno               20   5   2  13   35: 78  17
 10. Ice men Brno              20   5   0  15   43:134  15
 11. Flamengo Brno             20   1   0  19   38: 85   3
BRNO - 3H.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Prison Brno               20  16   1   3  110: 52  49
  2. Scorpions Brno            20  14   1   5   80: 52  43
  3. Sunday Brno               20  13   3   4   67: 31  42
  4. Spolstav Brno             20  11   1   8   53: 51  34
  5. Poclain B Brno            20   9   2   9   68: 66  29
  6. ELDO Brno                 20   8   3   9   86: 71  27
  7. Černí andělé Brno         20   8   2  10   52: 65  26
  8. R.I.P. Brno               20   7   2  11   54: 74  23
  9. Adom Brno                 20   7   2  11   65: 90  23
 10. BossCan Brno              20   5   0  15   31: 74  15
 11. Autospektrum Brno         20   3   1  16   51: 91  10
BRNO - 3I.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Červený drak Brno         19  16   2   1   88: 34  50
  2. Útěchov                   19  13   2   4   98: 59  41
  3. Nová Mosilana Brno        19  13   1   5  102: 52  40
  4. VSK VFU Brno              19  11   2   6   78: 50  35
  5. Andy Brno                 19  11   2   6   81: 57  35
  6. Galatasaray Brno          19  10   2   7   78: 66  32
  7. Vranda Brno               19   7   5   7   65: 49  26
  8. Barum Brno                19   4   2  13   41: 89  14
  9. Raz Naráz Brno            19   3   2  14   57:102  11
 10. Měnín                     10   1   2   7   22: 57   5
 11. Skyguard Brno             19   0   0  19    0: 95   0
BRNO - 3J.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brazil Brno               20  17   0   3  162: 48  51
  2. S.R.O. Brno               20  16   0   4  107: 28  48
  3. Athéna Brno               20  14   2   4   93: 33  44
  4. Gasbero Brno              20  14   2   4   73: 45  44
  5. Šimice Brno               20  11   0   9   77: 91  33
  6. Budha clan Brno           20   9   3   8   70: 51  30
  7. Zidan Brno                20   7   3  10   57: 67  24
  8. Kometa Brno               20   5   4  11   48: 73  19
  9. XXX Krmítko Brno          20   5   2  13   59: 75  17
 10. Koudelka Brno             20   2   0  18   35:130   6
 11. Koryčany                  20   2   0  18   37:177   6

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zolcary Letkovice         30  18   7   5   89: 44  61
  2. Remos Oslavany            30  18   5   7   95: 58  59
  3. Japex Ivančice            30  17   7   6   91: 55  58
  4. SK Moravany               30  18   4   8   78: 55  58
  5. Arsenal Alexovice         30  15   5  10  100: 82  50
  6. Jantar Ivančice           30  14   5  11  101: 67  47
  7. Inter Čučice              30  14   1  15   78: 77  43
  8. MSC Jablíčko Letkovice    30  12   5  13   77: 84  41
  9. United Ivančice           30  13   2  15   70. 63  41
 10. FC Jablíčko Letkovice     30  12   4  14   61: 70  40
 11. AC Sokol Tetčice          30  11   6  13   57: 80  39
 12. Slavoj Senorady           30  11   6  13   81: 91  39
 13. Tajfun Čučice             30  11   4  15   57: 62  37
 14. KD Alexovice              30  10   5  15   56: 89  35
 15. FC Rokytná                30   6   4  20   60: 95  22
 16. Austria Oslavany          30   2   2  26   41:140   8
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BB Rosice                 36  26   6   4  155: 55  84
  2. FC Sokol Silůvky          36  27   3   6  114: 45  84
  3. FC Bratčice               36  21   8   7   80: 58  71
  4. SK Prštice                36  21   7   8   92: 60  70
  5. Žaves Nebovidy            36  23   1  12   93: 56  70
  6. Trafo Padochov            36  20   4  12  106: 63  64
  7. Blajkec Modřice           36  20   4  12  108: 57  64
  8. Japex B Ivančice          36  20   3  13  111: 76  63
  9. SK Veselka                35  18   5  12   80: 65  56
 10. FC Omice                  36  15   7  14   75: 70  52
 11. Bobor Hrubšice            36  15   4  17   72: 88  49
 12. Tango Židlochovice        35  16   3  16   98: 83  48
 13. Dream Budkovice           36  15   2  19   96: 77  47
 14. Šlapanice                 36  11   5  20   76: 92  38
 15. Sokol Rebešovice          36  11   4  21   53: 87  37
 16. Triprox Ivančice          36   9   7  20   39: 71  34
 17. Sparta Ivančice           36   6   6  24   48:120  24
 18. FC Nová Ves               36   5   3  28   42:148  18
 19. Neslovice                 36   0   2  34   15:182   2
 20. Juventus Bratčice vyloučeni ze soutěže

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Montza B ČB               18  14   0   4  122: 63  42
  2. AC Gong B ČB              18  12   0   6  119: 61  36
  3. TJ Borek                  18  10   1   7   95: 86  31
  4. TJ HFASC ČB               18   9   1   8  116:100  28
  5. FC 30 ČB                  18   9   0   9   69: 89  27
  6. SK Nesco ČB               18   8   2   8   70: 88  26
  7. FC Hůry                   18   8   1   9  118:139  25
  8. FC SVP Zbudov             18   5   3  10   69: 88  18
  9. West Jam ČB               18   3   3  12   79:104  12
 10. 00 Kuna ČB                18   3   1  14   57: 96  10
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Remal ČB               18  15   0   3  149: 74  45
  2. Montza C ČB               18  15   0   3  125: 55  45
  3. TJ Borek B                18  14   0   4  110: 56  42
  4. SDH Zahájí ČB             18   9   1   8   68: 67  28
  5. Jávří ASC Hluboká n/V     18   8   2   8   78: 76  26
  6. Cosmos Lišák ČB           18   8   0  10   76:107  24
  7. LTC Libra ČB              18   6   1  11   55: 80  19
  8. FC Tornádos ČB            18   5   0  13   60:115  15
  9. TJ HFASC B ČB             18   4   2  12   58: 99  14
 10. Zemani ČB                 18   2   2  14   58:108   8
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. VOŠ ČB                    16  15   0   1  138: 61  45
  2. Gamex ČB                  16  10   2   4   87: 63  32
  3. Vlas Slávia VŠZ ČB        16   9   1   6  103: 79  28
  4. Masakr team ČB            16   9   0   7   62: 64  27
  5. Demi Hluboká n/V          16   8   1   7   74: 76  25
  6. Inter ČB                  16   6   2   8   70: 78  20
  7. FC Havlinda ČB            16   8   2   6   64: 64  26
  8. TJ Borek C                16   8   1   7   70: 56  25
  9. Rebels ČB                 16   6   0  10   65: 94  18
 10. SKK Kokodák ČB            16   5   2   9   64: 79  17
 11. LTC Libra B ČB            16   4   2  10   39: 75  14
 12. PVT ČB                    16   1   1  14   50: 99   4

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DeCe Comp. Boletice n/L   16  12   1   3   82: 38  37
  2. Hezouni Děčín             16   7   6   3   85: 61  27
  3. FK Dobrná                 16   7   3   6  110:107  24
  4. Denas Krásný Studenec     16   7   2   7   74: 83  23
  5. DC Východ Děčín           16   6   4   6   98: 99  22
  6. Slovanka Děčín            16   6   4   6   79: 78  22
  7. SČP Děčín                 16   5   4   7   62: 72  19
  8. FK Srbská Kamenice        16   5   2   9   63: 90  17
  9. Stator Letná              16   4   0  12   80:106  12

DOMAŽLICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rejnoci Nemanice          26  23   1   2  142: 46  70
  2. FC Bomber Domažlice       26  20   2   4  118: 52  62
  3. eFCé Pronic zanic Domaž.  26  17   0   9  125: 76  51
  4. RSC Čerchov Domažlice     26  16   0  10  123:119  48
  5. FC Švédská trojka Domaž.  26  15   2   9  113: 54  47
  6. 1.FC Čermná               26  14   2  10  112: 85  44
  7. SK Bahňáci Kdyně          26  13   0  13  104: 92  39
  8. FC Sibiř Draženov         26  11   2  13   98:129  35
  9. NC Nový Kramolín          26  11   1  14   81: 85  34
 10. FC Mnichov 2001           26  10   2  14   64: 83  32
 11. FC HSK Domažlice          26  10   1  15  119:127  31
 12. All stars Draženov        26   8   0  18   79:163  24
 13. FC Brutus Koloveč         26   7   1  18   80:117  22
 14. Real vivat Staňkov        26   0   0  26    0:130   0
DOMAŽLICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DDT Horšovský Týn B       23  17   2   4  106: 61  53
  2. Keramika Staňkov          23  15   2   6   79: 49  47
  3. FC Kobra Horšovský Týn    23  13   4   6   78: 54  43
  4. Kouba team Kdyně          23  13   3   7   90: 59  42
  5. FC SVA Holýšov            23  12   2   9   91: 66  38
  6. Forsage Havlovice         23  12   1  10   71: 54  37
  7. Akva bar Horšovský Týn    23  12   1  10   55: 58  37
  8. NC Nový Krmelín B         23  10   1  12   70: 61  31
  9. eFCé Pronic zanic Dom. B  23   7   5  11   54: 70  26
 10. FC Ajax Staňkov           23   7   4  12   54: 65  25
 11. SC Horor Valcha           23   6   5  12   61: 96  23
 12. SAS Beroušek Domažlice    23   4   2  17   35: 91  14
 13. DDT Horšovský Týn         12   0   0  12    0: 60   0

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tornádo Havířov           26  19   5   2  125: 38  62
  2. Rapid Bukurešť Havířov    26  19   2   5  118: 44  59
  3. Medvědi Havířov           26  17   4   5  108: 37  55
  4. Meteor Havířov            26  16   7   3   87: 40  55
  5. SK Motor Havířov          26  17   4   5   88: 50  55
  6. Saxon B Havířov           26  17   4   5   84: 48  55
  7. FO 3 Havířov              26  17   2   7  122: 66  53
  8. Slávia B Havířov          26  16   3   7  101: 72  51
  9. P.Ruch Havířov            26  16   2   8   87: 62  50
 10. FSK Indians Horní Suchá   26  15   4   7   87: 56  49
 11. AC Sedma Havířov          26  14   6   6   98: 60  48
 12. Sartoris Karviná          26  15   3   8   89: 54  48
 13. Djablo Havířov            26  14   4   8   76: 49  46
 14. Švagři Havířov            26  11   5  10   63: 57  38
 15. NsP Havířov               26  12   1  13   97: 88  37
 16. SKF Havířov               26  10   3  13   70: 73  33
 17. FC Alco team Karviná      26  10   3  13   58: 71  33
 18. Orel Havířov              26   8   5  13   69: 71  29
 19. Dream team Havířov        26   7   5  14   56: 73  26
 20. 1.FC CSKA Havířov         26   7   3  16   53: 83  24
 21. Mönchengladbach Havířov   26   7   2  17   55:111  23
 22. FC Stolárna Havířov       26   6   1  19   42:127  19
 23. Delta Havířov             26   5   2  19   42: 92  17
 24. Axel Havířov              26   5   1  20   53:129  16
 25. Těrlická mafie Těrlicko   26   3   5  18   46:111  14
 26. 1.FC Lokomotiv Havířov    26   4   2  20   44:116  14
 27. Saxon Havířov             26   0   0  26    0:130   0
Konečné pořadí po play-off:
 Medvědi, Saxon B, NsP, Rapid, Sartoris, Meteor, P.Ruch,
 Indians, Motor, SKF, FO3, Švagři, Djablo, Sedma, Tornádo,
 Slavia B, Dream, Orel, Alco, CSKA, Lokomotiv, Axel,
 Mönchengladbach, Delta, Těrlická mafie, Stolárna

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
  2. Koruna Hr.Králové         30  19   4   7  110: 56  61
  3. Frantic Dogs Hr.Králové   30  17   5   8   94: 60  56
  4. Sextons Hr.Králové        30  17   4   9  120: 83  55
  5. Senior Hr.Králové         30  14   9   7   84: 60  51
  6. Foma Hr.Králové           30  16   3  11   85: 76  51
  7. Snakes Hr.Králové         30  15   4  11  105: 76  49
  8. Venca Hr.Králové          30  14   2  14   83: 87  44
  9. Infotech Hr.Králové       30  14   1  15   95: 91  43
 10. Orel Zbečník              30  13   3  14   81: 92  42
 11. Bruggy Třebechovice p/O   30  12   5  13   96: 83  41
 12. Black Stars Hr.Králové    30  12   2  16   70: 90  38
 13. Berka Blasters Hr.Králové 30  10   5  15   84:105  35
 14. Fortuna Hr.Králové        30  10   4  16   67: 79  34
 15. IFK Tagrid                30   8   4  18   57: 85  28
 16. Attila Hr.Králové         30   0   0  30    0:150   0

CHOMUTOV - Okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. MTL Chomutov              11   8   2   1   33: 19  26
  2. Sparta Chomutov           11   8   1   2   38: 12  25
  3. Loko Chomutov             11   6   2   3   33: 27  20
  4. Elmontis Chomutov         11   5   4   2   29: 24  19
  5. ZKZ Chomutov              11   6   1   4   43: 33  19
  6. 1.FC Kundratice           11   5   2   4   26: 23  17
  7. Fanak Chomutov            11   5   1   5   27: 24  16
  8. Denbacor Chomutov         11   4   2   5   18: 30  14
  9. FC Hojčuk Chomutov        11   3   3   5   25: 30  12
 10. Marves Chomutov           11   3   2   6   11: 17  11
 11. SK Monest Chomutov        11   1   2   8   21: 40   5
 12. AC Česká pošta Ervěnice   11   0   2   9   12: 36   2
CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC I.M. Jirkov            11   8   0   3   38: 12  24
  2. Flamengo Chomutov         11   7   2   2   32: 24  23
  3. Klub K.O. Jirkov          11   6   3   2   32: 21  21
  4. Rádio Relax Chomutov      11   5   3   3   31: 24  18
  5. FC Hojčuk B Chomutov      11   4   5   2   27: 31  17
  6. Draci Chomutov            11   5   1   5   30: 26  16
  7. Torpédo Borec Chomutov    11   4   3   4   21: 24  15
  8. Výběr Ervěnic             11   3   4   4   22: 27  13
  9. FV CU Bohemians Chomutov  11   3   4   4   12: 18  13
 10. Sparta B Chomutov         11   2   2   7   16: 35   8
 11. Benfika Chomutov          11   2   2   7   22: 28   8
 12. 1.FKP Chomutov            11   1   1   7   21: 34   6
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. B.E.K. Chomutov           11   9   0   2   41: 21  27
  2. FK Čechie Hrušovany       11   8   1   2   44: 21  25
  3. S.L.Z.A. Žízeň Chomutov   11   8   0   3   34: 18  24
  4. Adal Chomutov             11   6   1   4   23: 16  19
  5. Rapid ´87 Chomutov        11   5   2   4   21: 22  17
  6. Pekárna Chomutov          11   5   0   6   18: 28  15
  7. HV Domovina Chomutov      11   5   0   6   30: 23  15
  8. FC Admirál club Chomutov  11   4   1   6   28: 27  13
  9. Eltodo Chomutov           11   3   3   5   21: 23  12
 10. AC Ajax Chomutov          11   3   3   5   14: 21  12
 11. Real Všehrdy              11   3   1   7   17: 38  10
 12. ČD stanice Chomutov       11   1   0  10   14: 47   3
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Technoline Chomutov       11   9   1   1   56: 14  28
  2. Generali Chomutov         11   9   1   1   51: 13  28
  3. AC Young Boys Chomutov    11   8   1   2   39: 15  25
  4. KMK Pivrnci Chomutov      11   6   3   2   33: 25  21
  5. FC Výkop Chomutov         11   6   1   4   27: 22  19
  6. Bobři Chomutov            11   5   2   4   32: 29  17
  7. FC Jirkov 2000            11   4   3   4   24: 16  15
  8. Palmeiras Chomutov        11   4   2   5   34: 29  14
  9. FC Debakl Chomutov        11   3   2   6   13: 20  11
 10. Karibic Chomutov          11   2   1   8   25: 37   7
 11. Deportivo Chomutov        11   1   1   9   15: 39   4
 12. AC R.O.S. Chomutov        11   0   0  11   10: 90   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. RSC Čechie Slaný B        22  17   0   5  117: 56  51
  2. FC Brandýsek              22  15   3   4   77: 36  48
  3. AFC Kralupy n/V           22  14   2   6   94: 47  44
  4. PK Třebusice              22  10   5   7   80: 52  35
  5. AC Sparta Slaný           22  10   3   9   79: 70  33
  6. TJ Bohemia Chips Praha B  22  10   3   9   93: 86  33
  7. Alpina Slaný              22   9   3  10   77: 94  30
  8. 1.DFK Slaný B             22   8   4  10   71: 76  28
  9. 1.FC Bresson Kladno       22   7   2  13   87:103  23
 10. FC Foboz Slaný            22   6   3  13   81:118  21
 11. Sport Max Slaný           22   5   2  15   56:122  17
 12. OMASK Kovo Kladno         22   4   4  14   62:105  16
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AFC Celtic Kladno         24  20   1   3  129: 48  61
  2. FC Stars Rakovník         24  19   3   2  126: 52  60
  3. Selp United Praha B       24  16   2   6  110: 52  50
  4. Deportivo Vraný           24  14   2   8   84: 75  44
  5. KLC Klobuky               24  12   2  10   88: 84  38
  6. RSC Čechie Slaný C        24  11   3  10   61: 57  36
  7. JIKO Kralupy n/V          24  11   2  11  102: 86  35
  8. HRASL Slaný               24  10   1  13   73: 86  31
  9. FK Blevice                24   9   3  12   87:113  30
 10. FC Brandýsek B            24   8   2  14   53: 71  26
 11. Žar Želenice              24   6   3  15   49:100  21
 12. Tatran Zlonice            24   5   1  18   66:124  16
 13. Slavoj Pozdeň             24   2   1  21   59:124   7

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Letka B Liberec      18  12   6   0   69: 18  42
  2. Reality-byt Černý Liberec 18  12   3   3   60: 32  39
  3. Slavia TU Liberec         18  12   3   3   69: 28  39
  4. AFK Amíci Liberec         18  11   2   5   46: 33  35
  5. FC Gloria Chrastava       18   9   6   3   57: 33  33
  6. Hostr-Alex B Liberec      18   9   4   5   42: 28  31
  7. Viagra team Liberec       18   4   1  13   36: 48  13
  8. AC Victoria Liberec       18   3   2  13   27: 68  11

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SC Obr Most               26  19   2   5  158: 86  59
  2. 1.FC Automat Litvínov     26  19   1   6  178: 81  58
  3. FC Ferat Bird Most        26  18   3   5  146: 80  57
  4. Profistav Most            26  18   2   6  184:101  56
  5. SC Michelin Most          26  17   1   8  167: 93  52
  6. FSC Japek Most            26  16   3   7  159: 83  51
  7. FC Jíra Most              26  14   2  10  143:111  44
  8. Repre Most / Emeran Klíny 26  14   1  11  144:123  43
  9. FC Janov                  26   9   4  13  103:122  31
 10. ISŠS Meziboří             26   9   0  17  140:192  27
 11. Domino Most               26   4   6  16  109:194  18
 12. FC Jirkov 2000            26   5   1  20   78:163  16
 13. PM Hrob                   26   5   1  20  113:198  16
 14. SC Litvínov               26   1   1  24   90:270   4

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Žďárky              36  23  10   3   85: 24  79
  2. Sokol Žďárky B            36  23   9   4  104: 40  78
  3. Sokol Olešnice            36  21   7   8   99: 51  70
  4. FCS Dobruška              36  20   7   9   79: 51  67
  5. FC Vernéřovice            36  17   6  13   73: 57  57
  6. FOSP Řešetová Lhota       36  14  10  12   51: 53  52
  7. Sokol Velký Dřevíč        36  14   7  15   60: 67  49
  8. Skršice-Tošov             36  11  10  15   41: 57  43
  9. FOSP Řešetová Lhota B     36  11   8  17   33: 56  41
 10. Jiskra Adršpach           36   9  13  14   39: 54  40
 11. Sokol Jasenná             36   8   9  19   28: 54  33
 12. Orel Zbečník B            36   6   9  21   40: 80  27
 13. Sokol Jasenná B           36   2   5  29   26:113  11
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Starci Lipí               24  15   3   6   50: 30  48
  2. SDH Borová                24  13   5   6   54: 27  44
  3. SDH Česká Čermná          24  13   4   7   60: 41  43
  4. Reál Česká Čermná         24  10   5   9   49: 47  35
  5. SDH Lipí                  24   9   7   8   32: 33  34
  6. Sokol Borová              24   5   4  15   31: 58  19
  7. Sokol Nový Hrádek         24   2   6  16   20: 60  12

NOVÝ JIČÍN + FRÝDEK-MÍSTEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Autodoprava Frenštát p/R  16  12   1   3   67: 39  37
  2. 1.FC Tornádo Nový Jičín   16  12   1   3   72: 70  37
  3. FC Lavina Kopřivnice      16   9   3   4   65: 51  30
  4. Twins ´94 Nový Jičín      16   9   1   6   59: 42  28
  5. Tsunami Příbor            16   7   3   6   58: 49  24
  6. R.U.M. Kopřivnice         16   7   2   7   61: 63  23
  7. FT Line Suchdol n/O       16   6   0  10   57: 68  18
  8. Vicher Frýdek-Místek      16   3   0  13   49: 80   9
  9. VÚK Chaos Kopřivnice      16   1   1  14   34: 90   4
NOVÝ JIČÍN + FRÝDEK-MÍSTEK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Štramberk            16  13   0   3   84: 32  39
  2. Flamengo Kozlovice        16  13   0   3  103: 53  39
  3. Rapid Frýdek-Místek       16  11   1   4   90: 43  34
  4. MK Olešná Frýdek-Místek   16   8   0   8   60: 75  24
  5. Dreadlock Nový Jičín      16   8   0   8   63: 59  24
  6. Callibrum Frýdek-Místek   16   6   1   9   46: 65  19
  7. FCS Heimat jn. Kopřivnice 16   6   1   9   60: 65  19
  8. Kuna Frýdek-Místek        16   4   1  11   50: 92  13
  9. Chyba tým Libhošť         16   1   0  15   42:115   3
NOVÝ JIČÍN + FRÝDEK-MÍSTEK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Alfa Frýdek-Místek        18  14   1   3   70: 38  43
  2. FC Veřovice               18  11   2   5   87: 59  35
  3. Top Dogs Nový Jičín       18  11   1   6   64: 41  34
  4. Santos Tichá              18   9   2   7   68: 52  29
  5. Optics Trade Nový Jičín   18   8   3   7   82: 63  27
  6. Bidolido team Nový Jičín  18   8   1   9   53: 61  25
  7. FC Derby Odry             18   7   1  10   54: 74  22
  8. AS Bizon Studénka         18   6   3   9   54: 65  21
  9. Delta Frýdlant n/O        18   5   2  11   39: 78  17
 10. Kolaps Čeladná            18   0   6  12   40: 80   6
NOVÝ JIČÍN + FRÝDEK-MÍSTEK - městská soutěž (1.liga)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Twins ´94 Nový Jičín      21  14   7   0   71: 22  49
  2. Dreadlock Nový Jičín      21  14   3   4   70: 33  45
  3. Optics Trade Nový Jičín   21   9   4   8   58: 50  31
  4. FT NC Line Suchdol n/O    21   8   5   8   52: 63  29
  5. Bidolido Nový Jičín       21   7   5   9   46: 57  26
  6. FC Derby Odry             21   5   6  10   53: 69  21
  7. RIFC Drivers Nový Jičín   21   6   1  14   47: 83  19
  8. Top Dogs Nový Jičín       21   5   1  15   69: 62  16

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chelsea fans Písek        20  11   4   5   56: 30  37
  2. Wanasto Písek             20  12   1   7   64: 53  37
  3. Tchibuk B Písek           20  11   2   7   60: 56  35
  4. Palma Písek               20   9   7   4   52: 33  34
  5. Latro Písek               20  10   3   7   45: 39  33
  6. ARA Písek                 20  10   3   7   43: 34  33
  7. Platan club Písek         20   8   6   6   51: 54  30
  8. 1.FTC Rockets Písek       20   8   2  10   57: 55  26
  9. Alfa Písek                20   8   1  11   50: 63  25
 10. FTP Písek                 20   5   1  14   33: 57  16
 11. Dream Team Písek          20   2   2  16   44: 74   8
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Chelsea - Rockets 3:3, 0:2, Wanasto - Platan 1:4, 2:1,
 Tchibuk B - ARA 3:2, 0:3, Palma - Latro 1:0, 1:0
 Semifinále:
 Palma - Rockets 0:2, 10:2, ARA - Platan 3:3, 4:0
 Finále:
 Palma - ARA 0:0 pk 1:2
PÍSEK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hasiči Písek              22  18   2   2   86: 30  56
  2. Tomcat Písek B            22  12   3   7   53: 47  39
  3. Gastro Písek              22   9   6   7   51: 51  33
  4. Veselá bída Písek         22   8   8   6   51: 38  32
  5. FC Špitál Písek           22   9   3  10   57: 67  30
  6. FC Handbal Písek          22   9   4   9   61: 55  31
  7. FC Unbroken Písek         22   8   4  10   54: 51  28
  8. FK Město Písek            22   7   2  13   53: 67  23
  9. APP Písek                 22   7   0  15   40: 61  21
 10. Platan Protivín           22   6   2  14   54: 93  20
PÍSEK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Osev Záhoří               20  14   0   6   68: 35  42
  2. Klapzuba team Písek       20  12   5   3   51: 24  41
  3. Motor Písek               20  11   4   5   51: 32  37
  4. Sršni Písek               20   8   3   9   54: 51  27
  5. Greenhorns Písek          20   6   4  10   45: 52  22
  6. Blue Dolphins Písek       19   7   3   9   32: 45  24
  7. Hradiště                  19   6   4   9   43: 58  22
  8. FC Beercelona Písek       19   5   5   9   52: 57  20
  9. ZŘUD Písek                19   4   2  13   33: 75  14

PLZEŇ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  12   3   3   54: 27  39
  2. HN Houdek Plzeň           18   9   4   5   48: 47  31
  3. FC Hombre Plzeň           18   9   3   6   54: 32  30
  4. Jerigo Grafik Plzeň       18   8   6   4   49: 35  30
  5. Krvavá tlačenka Plzeň     18   8   3   7   53: 57  27
  6. Thorn Metal Plzeň         18   7   4   7   43: 32  25
  7. SK Z Bor Plzeň            18   8   1   9   43: 56  25
  8. FC Musil Plzeň            18   5   3  10   38: 48  18
  9. Zlomený kolo Plzeň        18   3   6   9   29: 48  15
 10. Apollo ´98 Plzeň          18   3   3  12   26: 55  12
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+M Interiér Plzeň        18  11   3   4   59: 38  36
  2. Drebin´s team Plzeň       18   9   4   4   59: 40  32
  3. Bee Sting B Plzeň         18   8   5   5   52: 42  29
  4. Big beer Plzeň            18   8   3   7   62: 64  27
  5. Lokos Albion Plzeň        18   7   5   6   53: 49  26
  6. Koterov                   18   8   1   9   48: 58  25
  7. FC Splávek Plzeň          18   7   3   8   63: 67  24
  8. TJ Bouda Plzeň            18   6   3   9   54: 61  21
  9. Teplárna Plzeň            18   5   5   8   40: 46  20
 10. Sokol Letkov              18   2   5  11   34: 59  11
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pohoda Plzeň              18  14   0   4   40: 18  42
  2. Bez vůle Plzeň            18  11   4   3   41: 19  37
  3. Fortuna Plzeň             18  11   2   5   49: 33  35
  4. Tahouni Plzeň             18   9   4   5   52: 38  31
  5. FC Santus Plzeň           18   6   5   7   50: 40  23
  6. SK Šeptem Plzeň           18   6   5   7   26: 24  23
  7. Ráj kuřáků Plzeň          18   6   3   9   33: 34  21
  8. Blue Shadow Plzeň         18   5   3  10   32: 54  18
  9. Janette Ingem Plzeň       18   3   3  12   26: 58  12
 10. Valící se kameny Plzeň    18   2   5  11   25: 56  11
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Autobahn Plzeň            16  11   2   3   46: 29  35
  2. LHC Kralovice             16  11   1   4   51: 31  34
  3. Napalm Plzeň              16  11   1   4   43: 27  34
  4. FC TBC Plzeň              16   8   1   7   46: 33  25
  5. Sokol Vejprnice           16   6   3   7   60: 45  21
  6. Green rebels Plzeň        16   6   0  10   33: 48  18
  7. Trosky Plzeň              16   3   5   8   30: 34  14
  8. Krutý soudek Plzeň        16   4   2  10   31: 75  14
  9. FC Důraz Plzeň            16   4   1  11   27: 45  13
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Veselý Plzeň           16  13   1   2   95: 33  40
  2. Abel Plzeň                16  10   0   6   54: 41  30
  3. Happich team Plzeň        16   9   3   4   52: 40  30
  4. Prazdroj Plzeň            16   8   2   6   63: 46  26
  5. Hradiště                  16   7   4   5   56: 56  25
  6. Bulharovo měchy Plzeň     16   7   3   6   61: 57  24
  7. Mafie Plzeň               16   6   3   7   60: 42  21
  8. Zanesenej ventilátor Plz. 16   2   0  14   26: 86   6
  9. VIP Balet Plzeň           16   1   2  13   25: 91   5
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Bory Plzeň           18  13   2   3   64: 36  41
  2. PEVA Plzeň                18  11   2   5   69: 42  35
  3. Kometa Plzeň              18  10   3   5   47: 28  33
  4. AFC Necops Plzeň          18   8   6   4   59: 34  30
  5. FC Playmaker´s Plzeň      18   9   3   6   62: 47  30
  6. 1.FC Notorik Plzeň        18   7   3   8   48: 52  24
  7. Nabídka dne Plzeň         18   7   3   8   36: 46  24
  8. Stud Plzeň                18   6   5   7   48: 47  23
  9. Martin tým Plzeň          18   2   2  14   28: 80   8
 10. Holá beznaděj Plzeň       18   1   3  14   17: 66   6
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 3 promile Plzeň           18  15   1   2  100: 34  46
  2. DOOS Plzeň                18  14   3   1   84: 25  45
  3. Levej výběr Plzeň         18  10   2   6   56: 42  32
  4. Siemens Yazaki Plzeň      18   8   2   8   64: 59  26
  5. FKM Bílek Plzeň           18   8   2   8   52: 52  26
  6. Mrholení Plzeň            18   7   4   7   41: 39  25
  7. A je to Plzeň             18   6   2  10   44: 52  20
  8. Bohušov                   18   6   2  10   32: 64  20
  9. Klapzubova 11 Plzeň       18   3   2  13   44: 90  11
 10. FC Času dost Plzeň        18   1   4  13   30: 90   7

PRAHA - Okresní přebor A
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22  19   3   0  150: 70  60
  2. FC Kodymka Praha          22  14   3   5  136: 86  45
  3. Sporting Bonbon Praha     22  11   1   9   74: 69  37
  4. AC Barbero 1990 Praha     22  12   1   9   77: 57  37
  5. SC Bumble-bees Praha      22  11   2   9   90: 81  35
  6. FC Východ Praha           22   9   5   8   72: 73  32
  7. Olympique Praha           22  10   2  10   83: 73  32
  8. Typographia M+M Praha     22   9   0  13   96:126  27
  9. ATD Torpédo Praha         22   8   1  13   96:118  25
 10. Arsenal/Bozi B Praha      22   7   3  12   65: 85  24
 11. KMF Fotballica Praha      22   6   4  12   93:108  22
 12. AFC Temosa Praha          22   1   3  18   52:138   6
PRAHA - Okresní přebor B
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kmochův odkaz Praha       22  13   4   5  107: 71  43
  2. Gusanos Rojos Praha       22  13   2   7  105: 79  41
  3. SK Čechie Praha           22  11   5   6  102: 61  38
  4. VS Božolé Praha           22  11   5   6  105: 74  38
  5. FC Atlanta Žižkov Praha   22  10   6   6  100: 80  36
  6. Prima team Praha          22  10   4   8   69: 95  34
  7. AC Smirnon Praha          22  10   3   9   83: 75  33
  8. Madonna´s Sons Praha      22   9   5   8   74: 64  32
  9. DEL 23 Praha              22  10   2  10   95: 95  32
 10. 1.FC Naděje B Praha       22   7   4  11   82:101  25
 11. Loosy Praha               22   2   4  16   68:122  10
 12. NC Smetánka B Praha       22   4   0  18   54:127   9
PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Apol Skřež Praha          22  17   2   3  124: 71  53
  2. KYX B Praha               22  17   0   5  127: 56  51
  3. CF Sabuka Praha           22  16   0   6  119: 67  48
  4. Terasy Las Lábus Praha    22  10   2  10   88: 87  32
  5. Anbesorry Praha           22  10   1  11   82: 97  31
  6. Salvator Praha            22  11   0  11   88: 99  30
  7. Tefal-Rowenta Praha       22   9   2  11   73: 76  29
  8. FC Benago C Praha         22   8   3  11   95:113  27
  9. NC Smetánka Praha         22   7   4  11   77: 82  25
 10. Kvirencovy děti Praha     22   7   1  14   64:117  22
 11. FC Hlad B Praha           22   5   3  14   70:105  18
 12. Comes Košíře Praha        22   4   4  14   81:118  16
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Strašnice Praha        22  17   2   3   90: 45  53
  2. B.D. ´95  Praha           22  14   4   4  122: 70  46
  3. Viktoria Žižkov C Praha   22  14   2   6   66: 44  44
  4. Nakopat Praha             22  13   1   8   75: 84  37
  5. FC Atlanta Žižkov B Praha 22  10   2  10   67: 67  32
  6. Ičy a Skrečy Praha        22   9   3  10   77: 84  30
  7. FO Lobos Praha            22   8   2  12   69: 64  26
  8. FC RAF Praha              22   7   4  11   74: 88  25
  9. STS Chvojkovice Brod Pha  22   7   3  12   55: 83  24
 10. AC/AG Pípa Strašnice Pha  22   7   2  13   83: 95  23
 11. Stromovka boys Praha      22   6   4  12   66: 87  22
 12. AFK Opatov C Praha        22   4   3  15   68:101  15
PRAHA - 1C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wolch Praha               22  15   4   3  131: 49  49
  2. Kent Praha                22  15   2   5  127: 76  47
  3. The Masers Praha          22  15   1   6  139: 74  46
  4. Sídlišťan B Praha         22  14   2   6   99: 74  44
  5. RSC Modřany Praha         22  13   3   6   94: 57  42
  6. KK Drazí Praha            22   9   2  11   91: 95  29
  7. Favorit Praha             22   8   3  11   94:107  27
  8. 1.FC Hloubětín Praha      22   8   3  11   83: 99  27
  9. FC Vinohrady Praha        22   9   0  13   95:123  24
 10. Zlatý krysy Praha         22   7   1  14   71:121  22
 11. RSC Semtex Praha          22   4   1  17   63:123  13
 12. Vlčí srdce Praha          22   2   4  16   65:154   7
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kubrt Praha               22  17   0   5  182: 70  51
  2. Hertha ZMZ Praha          22  16   3   3  126: 59  51
  3. Wolch B Praha             22  16   2   4  114: 41  50
  4. 1.FC Autoexpres Praha     22  15   2   5  108: 56  47
  5. FC Kulda team Praha       22  14   3   5  127: 76  45
  6. Kanálpucers Praha         22  10   1  11   64: 94  31
  7. Háje 2002 Praha           22   9   2  11   84: 88  29
  8. Milwerton Praha           22   9   1  12   99:120  28
  9. AB-ETC Praha              22   9   2  11   71: 85  26
 10. Férovka Praha             22   5   1  16   48:120  16
 11. 1.FC Pivonýři Praha       22   2   1  19   47:120   7
 12. AK-47 Praha               22   1   0  21   28:169  -3
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Real Triky Praha          22  15   4   3  104: 50  49
  2. CF Sabuka B Praha         22  16   3   3  133: 63  48
  3. Hoprdox Praha             22  14   2   6   92: 57  44
  4. Sídlišťan C Praha         22  13   2   7   78: 54  41
  5. Royal Beer Club Praha     22  13   1   8   80: 60  40
  6. FK Pražská směs Praha     22  10   4   8   93: 61  34
  7. AFK Ajax Praga            22   9   4   9   96:114  31
  8. 1.FC Kropex Praha         22   8   2  12   69: 87  26
  9. 1.FC Bob Hurikán Praha    22   7   2  13   72:120  23
 10. El Nino Praha             22   6   5  11   58: 84  23
 11. 1.FC Exit Praha           22   4   2  16   35: 79  14
 12. FT Fotturly Praha         22   1   1  20   35:116   1
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Vysočany Praha      20  17   2   1  117: 32  53
  2. FC Konflikt B II. Praha   20  12   3   5   74: 48  39
  3. Poslední pokus Praha      20  12   2   6  100: 73  38
  4. Typographia M+M B Praha   20  13   1   6  134: 67  37
  5. 1.FC Norton Praha         20  11   4   5  104: 67  37
  6. Charles Hewin Praha       20   8   3   9   78:101  27
  7. Sokol Běchovice B Praha   20   8   3   9   67: 58  27
  8. FC Real team Praha        20   6   3  11   62: 87  21
  9. Dynamo Praha              20   7   0  13   93: 87  21
 10. THC Radotín Praha         20   3   3  14   57: 95  12
 11. FC Spirit Praha           20   1   0  19   34:205   3
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Royal Stodůlky Praha      22  17   2   3  123: 67  53
  2. Matadores Praha           22  16   1   5  104: 54  49
  3. Coyotes Praha             22  16   2   4  144: 61  47
  4. SK Čechie B Praha         22  14   2   6  126: 56  44
  5. Jižní Bronx Praha         22  13   2   7   90: 66  41
  6. FC Pigs Praha             22  13   2   7   78: 56  41
  7. KMF Fotballica B Praha    22  10   4   8   87: 87  31
  8. Sokol Běchovice Praha     22  10   1  11   73: 93  31

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Futsal Joma Mirovice      24  22   1   1  187: 57  67
  2. Atletiko Skalka Praha     24  15   1   8  187:147  46
  3. FC Struhařov              24  13   3   8  148:132  42
  4. Trafika tým Dobřichov     24  13   2   9  143:149  41
  5. SC Veltěž B               24  12   4   8  133:117  40
  6. FC Větrušice United       24   9   3  12  117:143  30
  7. Slavoj Dolní Cetno        24   7   3  14  117:154  24
  8. Rohožník Letňany Praha B  24   5   2  17   93:164  17
  9. FC Rumpra Praha           24   1   3  20   90:152   6

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Celtic Citice             26  16   7   3   87: 43  55
  2. ASK Rád                   26  17   4   5   98: 42  55
  3. HRB Královské Poříčí      26  15   6   5   94: 65  51
  4. Gamby Svatava             26  15   2   9   71: 53  47
  5. THC Alcopunx Chodov       26  14   3   9   90: 79  45
  6. Flamengo Březová          26  13   3  10   79: 60  41
  7. SKP Detektiv Sokolov      26  12   2  12   79: 59  38
  8. Kočičáci Libavské údolí   26  12   2  12   74: 80  38
  9. RSC Elektra Sokolov       26  10   3  13   54: 76  32
 10. Hogo Fogo Kynšperk        26   8   4  14   48: 75  28
 11. Real Josefov              26   6   7  13   47: 66  25
 12. Mothers Horní Slavkov     26   7   3  16   51: 95  24
 13. Tenis Dolní Rychnov       26   7   1  18   38: 92  21
 14. AC Lítov                  26   5   3  18   55: 80  18

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Šumperk              28  23   2   3  227: 82  71
  2. Delta-Real Šumperk B      28  19   5   4  121: 73  62
  3. Hoka Šumperk              28  19   1   8  128: 84  58
  4. Fit Úsovsko               28  19   1   8  135:100  58
  5. Silencio Šumperk          28  14   1  13  102:124  43
  6. Plastprodukt Šumperk      28  12   4  12  100: 99  40
  7. Buldoci Dolní Studénka    28  12   4  12  116:101  40
  8. Bart Petrov               28  12   1  15  126:165  37
  9. Tatran Ruda na Moravě     28  11   2  15  112:134  35
 10. Black Horse Bludov        28  10   4  14  112:107  34
 11. VPO Bláha Šumperk         28  10   3  15   79:107  33
 12. Vichr Temenice            28   8   3  17   91:132  27
 13. Popeláci Šumperk          28   8   2  18   83:125  26
 14. Rychlé šípy Šumperk       28   7   2  19  100:164  23
 15. People Šumperk            28   5   7  16   84:119  22
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Překvápko Šumperk         28  22   4   2  131: 46  70
  2. Fit Úsovsko B             28  19   3   6   92: 60  60
  3. MK Loučná 2001            28  16   5   7   91: 50  53
  4. TJ Postřelmov             28  15   5   8   82: 61  50
  5. Predátors Dolní Studénka  28  15   1  12   84: 79  46
  6. Lázně Velké Losiny        28  13   6   9   83: 66  45
  7. Senior Sobotín            28  11   8   9   80: 75  41
  8. Mystic Šumperk            28  11   4  13   63: 70  37
  9. Stars Bohutín             28  10   6  12   61: 87  36
 10. Popeláci Šumperk B        28  10   6  12   64: 70  36
 11. 1.MK Ruda nad Moravou     28  10   5  13   60: 67  35
 12. Delta-Real Šumperk C      28  10   4  14   56: 75  34
 13. Moravec Šumperk           28   9   1  18   46: 71  28
 14. Power-man Mohelnice       28   6   3  19   33: 73  21
 15. Hurikán Velké Losiny      28   2   1  25   37:113   7
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Bohdíkov               27  18   2   7   95: 60  56
  2. Nuget Šumperk             27  17   3   7   96: 48  54
  3. Bonus Šumperk             27  15   6   6   81: 67  51
  4. Crushers Postřelmov       27  16   1  10   77: 58  49
  5. MK Fofo Drozdov           27  15   3   9   62: 34  48
  6. Juve Šumperk              27  12   8   7   55: 37  44
  7. Rychlé pípy Šumperk B     27  12   6   9   72: 54  42
  8. Vlci Vlčice               27  12   6   9   62: 55  42
  9. MK Dlouhomilov            27  11   5  11   36: 34  38
 10. United Šumperk            27  12   1  14   69: 72  37
 11. GZP Šumperk               27  10   4  13   60: 72  34
 12. Vichr Temenice B          27   8   2  17   56: 72  26
 13. Žaves Šumperk             27   7   3  17   54: 93  24
 14. Pars Šumperk              27   3   1  23   29:116  10
 15. Radio Trysk Šumperk       27   2   1  11   20: 52   7

TÝN NAD VLTAVOU - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              22  17   3   2  109: 57  54
  2. JIS Hodný Týn n/V         22  17   1   4  143: 66  52
  3. Víkend Macháček Týn n/V   22  16   1   5  118: 72  49
  4. Stavitel. Neruda Týn n/V  22  13   2   7   81: 73  41
  5. FC Jafa Týn n/V           22  10   2  10   82: 90  32
  6. Š+H Bohunice              22   8   3  11   71: 84  27
  7. FC Nuzice                 22   7   4  11   59: 80  25
  8. Backer+TVK team Týn n/V   22   8   0  14   60: 76  24
  9. Vakoss Týn n/V            22   7   2  13   80: 89  23
 10. Bevotex Týn n/V           22   7   1  14   74: 97  22
 11. FC Hlinky                 22   5   3  14   66:105  18
 12. AC Hory                   22   3   6  13   60:114  15

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Combix Ústí n/L           26  22   1   3  223: 84  67
  2. Tornádo Ústí n/L          26  15   4   7  164:122  49
  3. Anderlecht Ústí n/L       26  16   1   9  168:159  49
  4. Sokol Ústí n/L            26  15   1  10  110:106  46
  5. Sokol Libouchec           26  13   2  11  166:163  41
  6. ZOO Ústí n/L              26  12   4  10  136:132  40
  7. Hadidas Ústí n/L          26  12   4  10  137:156  40
  8. KMF Ústí n/L              26  12   2  12  123:120  38
  9. Flatus Ústí n/L           26  10   6  10  145:165  36
 10. Akord Ústí n/L            26   9   4  13  137:133  31
 11. AS-Comp Ústí n/L          26   8   4  14  154:168  28
 12. AC Noesis Ústí n/L        26   8   3  15  135:177  27
 13. Hop trop Ústí n/L B       26   6   3  17   88:138  21
 14. Policie Ústí n/L          26   4   1  21  114:177  13
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Relax Datacom Ústí n/L    26  21   3   2  164:103  66
  2. FSC Viktoria Ústí n/L     26  19   3   4  180:105  60
  3. TJ Fanda Ústí n/L         26  18   2   6  184:110  56
  4. Nic Moc Boys Ústí n/L     26  17   0   9  118: 87  51
  5. TETA Ústí n/L             26  15   2   9  150:104  47
  6. UN Střekov                26  15   1  10  156:149  46
  7. Rychlé pípy Ústí n/L      26  12   6   8  117: 93  42
  8. Horal Stebno              26  14   0  12  166:162  42
  9. Joalis Ústí n/L           26  12   2  12  166:140  38
 10. Linde Ústí n/L            26  10   1  16  126:124  31
 11. Telecom Ústí n/L          26   8   2  16  110:161  26
 12. Dlouhá Libouchec          26   7   2  17  128:187  23
 13. S+W Automobily Ústí n/L   24   0   0  24    0:120   0
     FC Vačuty Ústí n/L        24   0   0  24    0:120   0
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pérovna B Ústí n/L        30  25   3   2  216: 98  78
  2. Tornádo B Ústí n/L        30  22   2   6  157:114  68
  3. Bílý balet B Ústí n/L     30  18   2  10  133: 93  56
  4. MCH Ústí n/L              30  17   5   8  170:102  56
  5. Metal Ústí n/L            30  18   2  10  153:111  56
  6. Flamengo Ústí n/L         30  16   1  13  158:113  49
  7. Jadran Ústí n/L           30  15   1  14  141:150  46
  8. FC Pupkins Ústí n/L       30  15   1  14  184:180  46
  9. Teplárna Ústí n/L         30  13   3  14  137:158  42
 10. FC Vykrouhlá Ústí n/L     30  12   1  17  122:158  37
 11. Nic Moc Boys B Ústí n/L   30  11   3  16  131:170  36
 12. FC Sahara Ústí n/L        30  11   2  17  166:179  35
 13. Chaloupka Ústí n/L        30   9   4  17  119:159  31
 14. Ravel senior Ústí n/L     30   7   2  21   98:158  23
 15. Karko Ústí n/L            30   7   2  21  109:183  23
 16. Debris Ústí n/L           30   6   2  22  103:171  20

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Becherovka Přívrat        18  15   2   1   84: 36  47
  2. FK Peliny Choceň          18  13   3   2   80: 37  42
  3. Nejzbach Vysoké Mýto C    18  13   0   5   55: 41  39
  4. Butterfly Litomyšl        18  10   3   5   68: 52  33
  5. FK Řetůvka                18   6   2  10   90: 86  20
  6. Medicamenta Vysoké Mýto   18   6   2  10   70: 60  20
  7. Torpédo Vysoké Mýto B     18   5   3  10   58: 80  18
  8. Gillotina Choceň B        18   5   1  12   38: 78  16
  9. AC Výkřiky Choceň         18   4   1  13   43: 76  13
 10. ZS Brandýs n/Orlicí       18   4   1  13   39: 79  13
 Čtvrtfinále:
 Nejzbach C - Medicamenta 6:5, Butterfly - Řetůvka 3:4.
 Semifinále:
 Becherovka - Nejzbach C 4:1, Peliny - Řetůvka 2:1.
 FINÁLE:
 Becherovkaq Přívrat - Peliny Choceň 4:5
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída (finálová skupina)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nejzbach Vysoké Mýto D    15  12   3   0   76: 29  39
  2. SK Vysoké Mýto            15  13   0   2  100: 25  39
  3. Paliva Skořenice          15  10   0   5   58: 42  30
  4. Družba Vysoké Mýto        15   7   3   5   52: 48  24
  5. Sokol Řetůvka             15   7   0   8   56: 57  21
  6. Drážka Vraclav            15   4   0  11   29: 93  12
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída (skupina o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Becherovka Přívrat B      14   7   1   6   56: 41  22
  2. Vinotéka Ústí n/O         14   6   2   5   53: 45  20
  3. Sokol Lhotka              14   4   2   8   36: 58  14
  4. Matrix Vysoké Mýto        14   3   2   9   44: 57  11
  5. Debakl Žamberk            14   0   1  13   29: 94   1

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tornádo Valašské Meziříčí 22  20   0   2  181: 64  60
  2. SK Vichury                22  15   2   5  118: 64  47
  3. Javis Zubří               22  13   1   8   83: 61  40
  4. Dlouhý dým Podlesí        22  12   4   6   92: 78  40
  5. Valašské Tornádo Vsetín   22  12   1   9   81: 83  37
  6. HC Rožnov p/R             22  11   2   9   81: 96  35
  7. Nadace Zubří              22  11   2   9   87: 69  35
  8. Amatér Komárovice         22   9   2  11   83: 73  29
  9. Draci Valašské Meziříčí   22   7   2  13   67:107  23
 10. KZ Motorsport Val.Meziř.  22   5   3  14   76:102  18
 11. GL-S-T Slivoň Vsetín      22   5   0  17   52:109  15
 12. Climax Vsetín             22   2   1  19   52:147   7
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Oznica Cap                16  11   2   3   58: 31  35
  2. AC Eurest Rožnov p/R      16  10   3   3   73: 48  33
  3. Manžestr Zubří            16  10   2   4   71: 44  32
  4. Independe Trojanovice     16   8   1   7   52: 44  25
  5. Medvídci Rožnov p/R       16   7   3   6   44: 50  24
  6. Alternátor V.Meziříčí     16   6   2   8   65: 54  20
  7. U tří slunečnic Vsetín    16   5   3   8   62: 71  18
  8. 30na30 Hrachovec          16   4   0  12   44: 94  12
  9. HSK Huslenky              16   2   2  12   43: 76   8
VSETÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Independ. Trojanovice B   10   9   0   1   61: 27  27
  2. Cafebar Rožnov p/R        10   7   0   3   71: 43  21
  3. Krasno Val. Meziříčí B    10   6   0   4   52: 39  18
  4. Amigos Rožnov p/R         10   5   0   5   44: 46  15
  5. 1.FC Horní Bečva          10   2   0   8   30: 49   6
  6. Rossi tým Val. Meziříčí   10   1   0   9   38: 93   3

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Pivovar Vyškov         30  26   3   1  152: 40  81
  2. FC Kloboučky              30  21   4   5  126: 62  67
  3. Fifák Nouzka Vyškov       30  18   7   5  117: 75  61
  4. SK Hvězdlice              30  18   1  11   93: 73  55
  5. VHP Ivanovice             30  14   5  11   81: 57  47
  6. FC Literpool Vyškov       30  14   5  11   88: 74  47
  7. Lazor VSŠ Vyškov          30  13   7  10   92: 77  46
  8. Timesport Vyškov          30  13   4  13   70: 73  43
  9. Lokomotiva Vyškov         30  12   3  15  107:107  39
 10. Likérka Moravské Prusy    30  11   5  14   88:100  38
 11. Sapporo Manerov           30   9   7  14   66: 80  34
 12. JK Letiště Vyškov         30   9   6  15   65: 93  33
 13. FC DPP Dukelská Vyškov    30   9   4  17   73:109  31
 14. SKP Vyškov                30   8   5  17   75:123  29
 15. Gambrinus Vyškov          30   3   7  20   30: 87  16
 16. FK Senior Vyškov          30   4   3  23   53:146  15
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Café Mini Bar Vyškov   28  25   2   1  184: 79  77
  2. TJ Sport Drnovice B       28  23   3   2  145: 51  72
  3. FCS Ruprechtov B          28  17   2   9  123: 87  53
  4. FC Pivovar Vyškov B       28  14   4  10  122:118  46
  5. FC Brazil Vyškov          28  14   2  12   94:103  44
  6. Veteráni TJS Drysice      28  11   6  11   60: 56  39
  7. 1.FC Pavlovice            28  12   3  13  100:112  39
  8. FC Sokol Bučovice         28  12   2  14  113:108  38
  9. UASK VVŠPV Vyškov         28  10   6  12   99: 85  36
 10. SK Hvězdlice B            28  11   2  15   67:103  35
 11. Olymp Vyškov              28  10   3  15   85: 98  33
 12. FK Absolut bar Koryčany   28  10   3  15   74:111  33
 13. 1.FC Růžek Vyškov         28   8   2  18   89:119  26
 14. Inter CS Uhřice           28   7   3  18   67:110  24
 15. Likérka Metelka M.Prusy B 28   3   3  22   36:118  12

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dolly team Otrokovice     22  16   0   6   78: 48  48
  2. Miva Zlín                 22  15   1   6   96: 43  46
  3. Juve-Volvo Zlín           22  13   3   6   65: 33  42
  4. Ajax Zlín                 22  11   3   8   58: 48  36
  5. Lazio Pizza Bowling Zlín  22   9   5   8   64: 63  32
  6. FC Mokrá Zlín             22   9   3  10   51: 65  30
  7. Plamínek Zlín             22   9   2  11   53: 71  29
  8. Elen Rapalov Zlín         22   8   3  11   64: 84  27
  9. AC Vltavec Zlín           22   9   0  13   56: 72  27
 10. Arsenal Zlín              22   8   2  12   58: 54  26
 11. Desta Otrokovice          22   7   3  12   43: 67  24
 12. FC ASPV Zálešná Zlín      22   5   1  16   31: 69  16
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P Express Zlín          22  16   0   6   88: 45  48
  2. Real Zálešná Zlín         22  13   3   6   55: 38  42
  3. Ajax Eventure Zlín        22  12   3   7   65: 43  39
  4. PP FC Paseky Zlín         22  11   4   7   68: 43  37
  5. Čutal team Zlín           22  11   2   9   36: 42  35
  6. GJK Dreamáč Zlín          22  11   2   9   36: 40  35
  7. 1.FC Zlín                 22  10   3   9   58: 38  33
  8. FC Berry Zlín             22   9   3  10   35: 50  30
  9. FC A je to Zlín           22   8   3  11   48: 52  27
 10. Celtic Zlín               22   6   6  10   48: 57  24
 11. Nivy club Zlín            22   3   5  14   41: 76  14
 12. The Psions Zlín           22   4   2  16   32: 86  14

ZNOJMO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Znojmo              22  18   1   3  216: 89  55
  2. Volksbank Znojmo          22  15   2   5  145: 85  47
  3. Fan club HC Znojmo        22  14   3   5  149: 89  45
  4. Video Pokr Znojmo         22  12   2   8   97: 86  38
  5. Vazební věznice Znojmo    22  11   3   8  114: 88  36
  6. Znojemští orli Znojmo     22  13   3   8  116: 95  36
  7. Jeans Mode Znojmo         22  10   0  12  100:127  30
  8. PSV Znojmo                22   7   3  12  103:145  24
  9. Dřevotvar Znojmo          22   7   3  12   90:129  24
 10. Mazda Znojmo              22   7   1  14   91:132  22
 11. Devils Znojmo             22   6   2  14  107:177  20
 12. American Casino Znojmo    22   2   1  19   74:160   7

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet