ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
SEZÓNA
FOTOGALERIE
SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CC LKW Jistebník          22  18   3   1  106: 56  57
  2. Eco-investment Praha      22  15   4   3  101: 59  49
  3. FK Era-Pack Chrudim       22  14   4   4   87: 60  46
  4. Nejzbach Vysoké Mýto      22  12   3   7   69: 57  39
  5. TORF Pardubice            22  10   2  10   71: 74  32
  6. FC Benago Praha           22   8   6   8   79: 77  30
  7. Mikeska Ostrava           22   9   1  12   67: 74  28
  8. VŠB Megas Ostrava         22   8   1  13   65: 64  25
  9. Delta-Real Šumperk        22   7   3  12   82:106  24
 10. SK Kladno                 22   6   2  14   60: 85  20
 11. SK Indoss Plzeň           22   5   2  15   61:100  17
 12. Helas Keloc Brno          22   3   3  16   70:106  12
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Eco-Mikeska 7:2, 5:3, 5:3, Chrudim-Benago 6:4, 11:2, 7:3
 CCJ-VŠB 4:0, 6:0, 2:0, Nejzbach-Torf 3:4, 3:1, 4:2, 2:0
 Semifinále:
 Eco-investment-Chrudim 6:4, 1:4, 2:3 pp, 3:7
 Jistebník-Nejzbach 5:0, 4:1, 4:3
 Finále:
 Chrudim-Jistebník 3:1, 4:2, 6:7, 5:2

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bulldogs Hodonín          22  17   4   1  110: 66  55
  2. Bossard Brno              22  16   2   4   94: 66  50
  3. Tango Brno                22  15   0   7  134: 75  45
  4. Arsenal Hlinsko           22  12   2   8  131:101  37
  5. Pramen Havlíčkův Brod     22  11   1  10  122:106  34
  6. Slavia Havířov            22  10   2  10  102:111  32
  7. Betas/Likop Třinec        22   9   3  10   79: 80  30
  8. Jerevan Slavičín          22   8   5   9   87:103  29
  9. Medvědi Malé Hoštice      22   9   2  11  101: 98  29
 10. Kalábek Brno              22   4   4  14   88:135  16
 11. Tomson STŽ Brno           22   4   0  18   74:132  12
 12. SB77 Chrlice Brno         22   3   3  16   63:112  12
  
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SELP Vysočany Praha       22  18   2   2  145: 94  56
  2. Olympik Mělník            22  15   4   3  153:101  49
  3. Alfa Liberec              22  12   1   9  159:117  37
  4. Los Pedros Tábor          22  12   1   9  128: 97  37
  5. Terasy Praha              22  11   2   9  126: 98  35
  6. Kmochův odkaz Praha       22  10   1  11  125:123  31
  7. Arsenal Benešov           22  10   1  11  115:122  31
  8. TS Bakov n/J              22   9   1  12   85: 99  28
  9. Materia Sokolov           22   7   4  11  130:159  25
 10. Čechie Slaný              22   8   0  14  113:133  24
 11. 1.HFC Ústí n/L            22   7   2  13  127:139  23
 12. K-Sport Jindřichův Hradec 22   3   1  18  104:228  10 
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Andy Liberec              22  21   0   1  218:102  63
  2. Slavia TU Liberec         22  14   1   7  158:131  43
  3. SKP Kolín                 22  13   3   6  153:126  42
  4. Selp Vysočany Praha B     22  12   2   8  114:109  38
  5. TJTZ Atlantic Rakovník    22  11   3   8  146:131  36
  6. SK Nerrox Liberec         22  10   4   8  124:119  34
  7. KuVok Česká Lípa          22  10   2  10  119:146  32
  8. FC Brandýsek              22  10   1  11  115:104  31
  9. 1.DFK Slaný               22   8   1  13  124:131  25
 10. AFC Celtic Kladno         22   7   1  14  117:134  22
 11. FC Mapa Česká Lípa        22   4   1  17  103:174  13
 12. Botafogo Mělník           22   2   1  19   83:172   4
  
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Los Pedros Tábor          20  15   1   4  123: 87  46
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfin.: B
 Semifiná.: R
 Finále: G
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               26  22   0   4  138: 64  66
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Salamandr Hr. Králové  26  23   2   1  132: 51  71
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno B              22  18   2   2  154: 72  56
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CC Jistebník B            20  17   2   1  154: 74  53

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kormidlo Brno B           30  21   5   4  149: 89  68
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Grand team Cheb           24  22   1   1  222: 64  67
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové 30  26   1   3  145: 40  79
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hostr-Alex Liberec        10   9   0   1   88: 19  27
  2. Dalmach Turnov            10   8   0   2   55: 35  24
  3. RKC Liberec               10   6   0   4   55: 52  18
  4. Makro Liberec             10   5   0   5   46: 37  15
  5. RSCM Český Dub            10   2   0   8   31: 82   6
  6. Olympia Liberec           10   0   0  10    0: 50   0
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Twins Nový Jičín          30  20   2   8  106: 74  62
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Delta-Real Šumperk B 20  15   3   2  105: 59  48
  2. FCZ Brinco Šumperk        20  14   1   5   79: 61  43
  3. Fit Úsovsko               18  14   0   4   95: 63  42
  4. Buldoci Dolní Studénky    18  13   1   4   84: 44  40
  5. MK Loučná 2001            18  10   1   7   81: 70  31
  6. Gamaspol Jeseník B        20   8   3   9   77: 63  27
  7. 1.MK Ruda n/M             18   8   1   9   68: 73  25
  8. Popeláci Šumperk          18   7   1  10   48: 64  22
  9. Parapety RS Šumperk       18   7   1  10   72: 84  22
 10. Rychlé šípy Šumperk       18   6   1  11   64: 81  19
 11. Závodní Česká Ves         20   6   0  14   68: 94  18
 12. Kedul-Vichr Temenice      20   5   2  13   59: 94	17
 13. GZP Šumperk               18   1   1  16   36: 86   4
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     18  16   1   1   82: 26  49
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Benago B II. Praha     22  15   2   5   99: 74  47
  2. Boca Bohemians/Atlanta    22  13   5   4   89: 56  44
  3. SELP SV Mladá Boleslav C  22  12   5   5   78: 55  41
  4. TJ ČZU Praha              22  12   1   9   90: 76  37
  5. Vokovicer's Praha         22   8   7   7   74: 75  31
  6. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22   9   3  10   81: 77  30
  7. Eco-Investment B Praha    22   8   6   8   74: 85  30
  8. The Masers Praha          22   8   5   9   70: 91  29
  9. Chemcomex Praha           22   7   5  10   54: 65  26
 10. FC Bianconeri Praha       22   7   3  12   71: 80  24
 11. Přírodní vědy Praha       22   4   7  11   56: 62  19
 12. KYX Praha                 22   3   3  16   49: 89  12
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PK Třebusice              20  16   1   3  157: 81  49
  2. SK Hotel Kladno           20  15   3   2  187:108  47
  3. AFC Kralupy n/V           20  13   2   5  207:113  41
  4. FC Jílové                 20  12   2   6  178:128  38
  5. Alpina Slaný              20  11   0   9  150:141  33
  6. FC Sebranka Stochov       20   9   1  10  111:111  28
  7. FC Malibu Mladá Boleslav  20   9   0  11  154:155  27
  8. FC Sokol Katusice         20   6   0  14  126:190  18
  9. SK Omask Kovo Kladno      20   5   1  14  109:148  16
 10. FC Tatran Zlonice         20   5   0  15  114:240  15
 11. Rohožník Praha 21         20   4   1  15  118:196  13
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pérovna Ústí n/L          20  16   2   2  156: 69  50
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Střepina Pelhřimov        28  22   5   1  197: 83  71
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice        22  16   3   3   93: 60  51
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Berušci Benešov           22  17   2   3  144: 66  53
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Racek                     26  22   2   2  107: 47  68

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pískovna B                30  24   0   6  234:112  72
  2. Sportbar C                30  20   6   4  157: 90  66
  3. Soccer                    30  21   1   8  137: 84  64
  4. Bastr                     30  18   3   9   96: 78  57
  5. Gloria                    30  18   0  12  136:108  54
  6. Kalábek C                 30  16   2  12  139:123  50
  7. BrnoReal                  30  15   1  14  157:163  46
  8. Apollo                    30  14   4  12  126:135  46
  9. SOŠ OOM                   30  15   0  15  134:108  45
 10. Incident                  30  13   2  15   96:105  41
 11. K5                        30  12   3  15   99: 90  39
 12. Arsenal                   30  11   3  16  119:129  36
 13. ASK                       30   9   2  19  102:149  29
 14. Brněnský drak             30   9   1  20  110:159  28
 15. Technika                  30   9   0  21   83:150  27
 16. Agromeli                  30   2   0  28   63:205   6
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dynamo                    30  23   2   5  136: 59  71
  2. Nekop                     30  19   3   8  140: 83  60
  3. Tomson B                  30  18   5   7  111: 73  59
  4. Olymp                     30  13   7  10   97: 80  46
  5. Surreal                   30  13   6  11   75: 79  45
  6. Amira                     30  13   4  13   86: 89  43
  7. Toka                      30  13   4  13   80:108  43
  8. Helas C                   30  13   3  14  101:100  42
  9. Ingostav                  30  12   4  14   86: 82  40
 10. Casino                    30  12   3  15   64: 81  39
 11. Řečkovice                 30  10   8  12   74: 76  38
 12. Panama                    30  11   4  15   76: 85  37
 13. Sekáči                    30  11   2  17   91:118  35
 14. Saňaři                    30   9   5  16   93:115  32
 15. BrnoReal Pegas B          30   8   6  16   69:107  30
 16. Flamengo                  30   8   2  20   64:108  26
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Senior                    30  21   4   5  133: 69  67
  2. Saint Diana               30  21   3   6  129: 64  66
  3. R.I.P.                    30  17   8   5  114: 70  59
  4. Nasan B                   30  17   5   8  110: 83  56
  5. Celtic                    30  16   6   8  100: 72  54
  6. Mitra                     30  16   5   9  111: 71  53
  7. SOŠ OOM B                 30  16   2  12  116: 99  50
  8. Poclain                   30  14   5  11   97: 83  47
  9. Comix                     30  11   5  14   83: 95  38
 10. Sokolnice                 30  11   5  14   97:118  38
 11. Slovan C                  30   9   9  12   79: 79  36
 12. Kobas                     30   9   7  14   66: 77  34
 13. Lions                     30   8   5  17   61:107  29
 14. Jezdci                    30   6   4  20   54:122  22
 15. Červený drak              30   6   1  23   64:129  19
 16. Deportivo                 30   4   2  24   61:137  14
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bosonohy B                30  22   1   7  130: 79  67
  2. Jezdci B                  30  21   4   5   89: 38  67
  3. Parmagianni               30  20   4   6  127: 70  64
  4. Kormidlo                  30  21   1   8  147: 99  64
  5. Napoleon                  30  21   1   8  114: 75  64
  6. Chlupovi pozůstalí        30  17   4   9   73: 58  55
  7. Gladiators                30  15   5  10   88: 63  50
  8. Blue Flames               30  12   4  14   98: 85  40
  9. Bolest                    30  12   3  15   67: 90  39
 10. Hustopeče                 30   9   7  14   95: 85  34
 11. Tučňáci                   30  10   3  17   83:114  33
 12. Poclain B                 30   9   4  17   81:118  31
 13. Makro                     30   8   4  18   73:110  28
 14. Agora                     30   7   4  19   78:138  25
 15. Raz Náraz                 30   5   4  21   61:115  19
 16. Comix B                   30   2   5  23   71:138  11
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira         30  23   2   5  144: 60  71
  2. Rewin                     30  19   6   5  133: 61  63
  3. Wodowa                    30  20   2   8  130: 72  62
  4. Adom                      30  19   4   7  127: 72  61
  5. Buddha clan               30  19   4   7  114: 66  61
  6. Q.P.Chrlice               30  18   6   6  125: 69  60
  7. Experiment                30  16   3  11  110: 84  51
  8. ASK B                     30  16   3  11  110: 89  51
  9. Barum                     30  12   5  13   85: 89  41
 10. Reko Komec                30  13   2  15  105:120  41
 11. Modřice                   30  12   1  17   78:103  37
 12. Bianco                    30   9   6  15   72:101  33
 13. Devils                    30  10   1  19   75: 88  31
 14. König                     30   8   3  19   71:125  27
 15. Celtic B                  28   0   0  28    0:140   0
     Machines                  28   0   0  28    0:140   0
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Žabinští Vlci B           30  21   5   4  130: 70  68
  2. Nasan C                   30  19   4   7   95: 91  61
  3. Tropicana                 30  18   2  10  125: 93  56
  4. Pentatron                 30  17   5   8   73: 49  56
  5. Orel Řečkovice            30  17   2  11  120: 82  53
  6. Greens                    30  16   5   9   88: 66  53
  7. Madrid                    30  15   5  10  126:103  50
  8. Athéna                    30  14   5  11   91: 77  47
  9. Ingostav B                30  13   3  14  114:110  42
 10. BB Press                  30  12   3  15   96: 83  39
 11. Bystrc                    30  12   3  15   93:101  39
 12. Fénix                     30  12   3  15   90:102  39
 13. Incident B                30  10   3  17   74:110  33
 14. Sunday                    30   6   5  19   71:123  23
 15. K5 B                      30   6   4  20   63:106  22
 16. Prison                    30   2   3  25   58:141   9
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Schalke                   30  27   0   3  195: 69  81
  2. SK Líšeň B                30  20   4   6  118: 47  64
  3. Juve                      30  20   1   9  108: 74  61
  4. Fauna B                   30  18   1  11  109: 93  55
  5. Jiříkovice                30  16   5   9  130: 95  53
  6. Podolí                    30  16   5   9   76: 85  53
  7. Vinohrady                 30  16   4  10   80: 71  52
  8. C.I.5                     30  12   6  12   82: 73  42
  9. Tango C                   30  11   7  12   81: 77  40
 10. Kobas B                   30  12   4  14   74: 83  40
 11. BrnoReal Pegas C          30  12   3  15  101:100  39
 12. Dynamit                   30  10   4  16   56: 84  34
 13. FFT Vinohrady             30  10   3  17   78:135  33
 14. Saky Paky                 30   4   5  21   43:110  17
 15. Capalík                   30   5   1  24   51:112  16
 16. Anitals                   30   3   3  24   63:137  12
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bossard C                 20  18   1   1  113: 36  55
  2. Storks                    20  15   2   3   99: 43  47
  3. SK Západí                 20  14   0   6   98: 69  42
  4. Blue Flames B             20  12   1   7   83: 57  37
  5. D.G.B.                    20  10   2   8   73: 66  32
  6. Bosonohy C                20   8   1  11   76: 77  25
  7. Starý Lískovec            20   7   2  11   52: 74  23
  8. KH                        20   6   2  12   61: 90  20
  9. Zoner                     20   5   3  12   44: 86  18
 10. Predators                 20   4   3  13   65: 86  15
 11. United                    20   1   3  16   30:110   6
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXX B                     20  14   2   4   79: 42  44
  2. BMT                       20  13   2   5   81: 50  41
  3. Orel Řečkovice B          20  12   2   6   82: 47  38
  4. Eldo                      20  12   1   7   90: 61  37
  5. Magnet                    20  11   2   7   80: 72  35
  6. Kolaps                    20  10   2   8   85: 65  32
  7. Obřany                    20   7   3  10   59: 91  24
  8. Black Magic               20   7   2  11   56: 64  23
  9. Madrid B                  20   7   2  11   88:103  23
 10. Besídka                   20   4   2  14   57: 90  14
 11. Mifa                      20   2   2  16   42:114   8
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Athéna B                  20  18   2   0  108: 33  56
  2. Litrpůl                   20  13   2   5   76: 43  41
  3. XXX                       20  10   4   6   62: 53  34
  4. Webstep                   20   9   3   8   63: 70  30
  5. Engas                     20   9   2   9   71: 60  29
  6. Olmeca                    20   9   1  10   59: 80  28
  7. Agora B                   20   8   3   9   63: 49  27
  8. Boavista                  20   8   2  10   68: 83  26
  9. Debakl                    20   5   2  13   47: 69  17
 10. Attack                    20   4   5  11   47: 84  17
 11. Handball                  20   3   2  15   50: 90  11
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira B       20  17   1   2  106: 36  52
  2. Pobřeží Slonoviny         20  15   3   2   99: 33  48
  3. Red Devils                20  14   1   5   72: 46  43
  4. Panama B                  20  13   3   4   74: 36  42
  5. Spolstav                  20  11   1   8   83: 48  34
  6. Démoni                    20   9   2   9   56: 54  29
  7. Technika B                20   6   3  11   38: 79  21
  8. Term                      20   6   2  12   43: 67  20
  9. Onyx                      20   5   2  13   65: 76  17
 10. Al Capone                 20   2   3  15   47: 99   9
 11. FCB                       20   1   1  18   21:130   4
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Boss Lino B               20  16   2   2   86: 45  50
  2. Flamengo B                20  15   1   4   75: 41  46
  3. Across                    20  14   1   5   62: 21  43
  4. Rychlé pípy               20  12   2   6   61: 50  38
  5. Mitra B                   20   9   5   6   55: 44  32
  6. Gladiators B              20   9   1  10   47: 48  28
  7. Surreal B                 20   7   2  11   51: 55  23
  8. Eliška                    20   6   1  13   42: 61  19
  9. Béďa team                 20   6   0  14   32: 58  18
 10. Řečkovice B               20   4   2  14   36: 73  14
 11. Trefa                     20   2   3  15   33: 84   9
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Měnín                     20  12   5   3   92: 49  41
  2. Knock out                 20  12   3   5   82: 54  39
  3. SOŠ OOM C                 20  11   5   4   76: 43  38
  4. UFO                       20  10   2   8   65: 68  32
  5. Sokolnice B               20   9   4   7   82: 59  31
  6. Psychotip                 20   9   1  10   59: 71  28
  7. Hlt club                  20   8   2  10   64: 71  26
  8. R.I.P. B                  20   6   5   9   75: 80  23
  9. Mitra C                   20   6   4  10   51: 65  22
 10. Rampy                     20   6   2  12   53: 97  20
 11. Bigy                      20   3   3  14   45: 87  12

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Continental Česká Lípa    24  20   2   2  119: 32  62
  2. F.A. Zole Česká Lípa      24  19   1   4  101: 47  58
  3. Emu Doksy-Česká Lípa      24  17   1   6  130: 74  52
  4. Crystalex Nový Bor        24  16   2   6  132: 71  50
  5. Yankees Warriors Nový Bor 24  15   4   5   90: 57  49
  6. Kučera Kamenický Šenov    24  13   2   9  119: 73  41
  7. Démoni Česká Lípa         24   9   4  11   74: 81  31
  8. Mapa Česká Lípa B         24   7   2  15   60: 92  23
  9. Torpédo Nový Svět         24   6   2  16   61:108  20
 10. Continental Č.Lípa B      24   6   1  17   68:109  19
 11. Haida Nový Bor            24   5   3  16   35: 95  18
 12. SČP Svahy Česká Lípa      24   5   1  18   67:154  16
 13. Trinco Stráž p/Ralskem    24   4   3  17   48:111  15

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DOMAŽLICE - 1.třída (základní část)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín          20  17   1   2  100: 26  52
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín           9   7   2   0  138: 35  75
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Bomber Domažlice B     10   8   0   2   86: 68  50

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. New Jersey Nový Jičín     16   9   2   5   57: 36  29
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Top Dogs Nový Jičín       16  13   2   1   80: 26  41
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KOMAX Kunčice p/O         19  14   3   2   75: 31  45

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim B        18  15   2   1   98: 38  47
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Hlinsko                18  15   1   2  107: 47  46
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Darren Slatiňany          18  15   2   1   75: 43  47
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Hlinsko B            22  17   2   3  107: 38  53
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim C        18  14   0   4   69: 28  42

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Legnex Jablonec n/N       14  12   2   0  119: 45  38
  2. C.S.H. United Jablonec    14  10   0   4   65: 43  30
  3. Fylakos Liberec           14   7   2   5   78: 58  23
  4. Greens Liberec            14   7   1   6   53: 42  22
  5. York Vratislavice n/N     14   6   2   6   78: 66  20
  6. Al-chajda Liberec         14   5   1   8   61: 67  16
  7. Grupo Antolin Chrastava   14   5   0   9   77: 91  15
  8. Popeláři                  14   0   0  14   17:136   0

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. MaKo Litvínov             22  20   2   0  142: 47  62
  2. Partizan Most             22  15   2   5  133: 77  47
  3. FC H Most                 22  15   1   6  122: 68  46
  4. 1.FC Automat Litvínov     22  13   4   5   99: 62  43
  5. FC Betis Kadaň            22  13   2   7  129: 77  41
  6. Baník Dolní Jiřetín       22   9   1  12   96:129  28
  7. Rakord Most               22   9   1  12   82: 99  28
  8. Obr Most                  22   8   3  11   97:120  27
  9. Japek Most                22   7   0  15   81:111  21
 10. PM Hrob                   22   3   6  13   80:115  15
 11. SHD Komes Most            22   5   2  15   95:149  14
 12. Emeran Klíny              22   2   2  18   75:177   8
MOST - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. EDEKA Bečov               14  10   1   3   81: 54  31
  2. Rakord Most B             14  10   0   4   90: 59  30
  3. B&B reality Most          14   9   1   4   70: 57  28
  4. FC ISŠS Meziboří          14   9   0   5   98: 85  27
  5. DUBLIN Most               14   8   0   6  118: 78  24
  6. SC Litvínov               14   5   3   6   84: 82  18
  7. FC 2000 Jirkov            14   2   1  11   51: 94   7
  8. Domino Most               14   0   0  14   48:131   0
 finálová část:
       1. EDEKA Bečov     6  5 0 1  32: 14   46
       2. Rakord Most B   6  5 0 1  35: 21   45
       3. ISŠS Meziboří   6  2 0 4  26: 32   33
       4. B&B Most        6  0 0 6  20: 46   28
 část útěchy:
       1. SC Litvínov     6  6 0 0  38:  9   36
       2. Dublin Most     6  0 0 6   0: 30   27
       3. FC 2000 Jirkov  6  2 0 4  23: 29   13
       4. Domino Most     6  4 0 2  25: 18   12

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OPAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín B              14  10   1   3   51: 25  31
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Parlament Ostrava B    15  13   1   1   56: 24  40
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava C         14  11   3   0   33:  8  36
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Stars 30 Ostrava      14  12   0   2   68: 23  36

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KFC Terasy C Praha        22  22   0   0  150: 59  66
  2. FC Kodymka Praha          22  17   1   4  126: 73  52
  3. VS Božolé Praha           22  13   4   5  121: 91  43
  4. CFC Swietelsky Letňany    22  14   0   8   96: 70  42
  5. Wolch Praha               22  11   1  10   85: 76  34
  6. Boca Bohemians/Atlanta B  22  11   0  11   73: 64  33
  7. Montana Praha             22   8   2  12   90: 86  26
  8. CF Sabuka 002 Praha       22   8   2  12   83: 93  26
  9. Apol Skřež Praha          22   7   2  13   84:103  23
 10. Olympique Praha           22   7   1  14   69:102  22
 11. AC Barbero 1990 Praha     22   5   3  14   68:125  18
 12. KMF Fotballica Praha      22   1   0  21   61:164   0
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gusanos Rojos Praha       22  19   1   2  120: 65  55
  2. 1.FC Naděje Praha         22  16   1   5  137: 75  49
  3. Zlatý krysy Praha         22  13   2   7  109: 72  41
  4. Madonna's Sons Praha      22  13   0   9  100: 67  39
  5. Kmochův odkaz B Praha     22  10   5   7   84: 65  35
  6. Kent Praha                22  10   4   8   83: 96  31
  7. Eco-Investment C Praha    22   9   4   9   73: 75  31
  8. Prima team Praha          22  10   1  11   90:109  31
  9. Bumble-bees S.C. Praha    22   7   3  12   84: 88  24
 10. Typographia M+M Praha     22   7   1  14   87:121  22
 11. Sporting Bonbon Praha     22   4   3  15   64:101  15
 12. Ičy-Skrečy Praha          22   1   1  20   50:147   4
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sídlišťan Praha           22  16   2   4  104: 54  50
  2. Tefal-Rowenta Praha       22  15   3   4   80: 49  48
  3. 1.FC Za zenitem 00 B      22  14   3   5  105: 60  45
  4. Frankie Praha             22  12   5   5  110: 58  41
  5. Kubrt Praha               22  13   1   8  108: 79  40
  6. 1.FC Autoexpres Praha     22  12   4   6   89: 68  37
  7. Arsenal Praha             22  10   6   6   73: 54  36
  8. Killtec Praha             22   8   3  11   83: 90  27
  9. RBC Praha                 22   7   3  12  103:118  24
 10. FC Hlad Praha             22   7   2  13   69: 94  23
 11. FC Šlehofer Praha         20   0   0  20    0:100   0
     Taktik Praha              20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. B.D. '95 Praha            22  17   3   2  151: 66  54
  2. Coyotes Praha             22  15   3   4  127: 72  48
  3. FC Strašnice Praha        22  13   2   7   91: 66  41
  4. FC Real 8 Praha           22  12   2   8   90: 80  38
  5. Olympique B Praha         22  12   2   8   87: 82  38
  6. KYX B Praha               22  12   1   9   95: 89  37
  7. Montana B Praha           22  11   1  10   90: 92  34
  8. Torpédo ATD Praha         22  10   1  11   92: 90  31
  9. CF Sabuka 002 B Praha     22   9   1  12   95:100  28
 10. FC Východ Praha           22   5   2  15   69:120  17
 11. FC Benago C II. Praha     22   5   2  15   87:117  14
 12. Uroboros Praha            22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Naděje B Praha       22  17   2   3  165: 69  53
  2. Vršáci Praha              22  17   0   5  161: 82  51
  3. Masakr Praha              22  13   2   7  110: 95  41
  4. Wolch B Praha             22  12   3   7  106: 85  39
  5. Pípa Strašnice Praha      22  11   2   9  119: 93  35
  6. RSC Modřany Praha         22  10   1  11  103:116  31
  7. Loosy Praha               22   9   3  10   98: 98  30
  8. FC WarriorS Praha         22   8   2  12   87:117  26
  9. Boca Seniors Praha        22   8   2  12   93:127  26
 10. Salvator Praha            22   7   2  13   81:131  20
 11. FC RAF Praha              22   6   0  16   77:120  18
 12. FK Pražská směs Praha     22   3   3  16   58:125  12
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  3. SELP SV Mladá Boleslav D  22  18   2   2  138: 24  56
  2. KK Drazí Praha            22  15   1   6  119: 79  43
  3. 1.FC Hloubětín Praha      22  11   6   5  110: 94  39
  4. Ajax PSK Praha            22  12   2   8   98: 77  38
  5. AFC Opatov C Praha        22  11   2   9  121:100  35
  6. FC Matadors Praha         22  11   2   9   89: 90  35
  7. AC Smirnon Praha          22  10   2  10  104:113  32
  8. Sokol Běchovice II Praha  22  10   2  10   94: 81  32
  9. Favorit Praha             22   7   2  13   97:132  23
 10. 1.FC Norton Praha         22   6   0  16   66:123  18
 11. B.C.F.-UPC direct Praha   22   4   3  15   66:101  15
 12. 1.FC Berličky Praha       22   5   0  17   79:167  15
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Běchovice II B      22  18   2   2  121: 40  56
  2. FC Kulda team Praha       22  17   1   4  151: 67  52
  3. Kvirencovy děti Praha     22  16   2   4   99: 50  50
  4. Royal Stodůlky Praha      22  15   2   5  135: 76  47
  5. FC Roko Praha             22  13   3   6  109: 73  42
  6. Pivní eskadra Praha       22   9   3  10   65: 74  30
  7. Žižkovská smršť Praha     22   6   5  11   70: 86  23
  8. FK Dio Calciatore Praha   22   6   4  12   85:128  22
  9. FC Elsyst Praha           22   5   3  14   72:132  18
 10. 1.FC Pivonýři Praha       22   5   2  15   76:140  17
 11. Milwerton Praha           22   5   1  16   97:124  16
 12. Marshallův útok Praha     22   2   0  20   40:140   6
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Comes Košíře Praha        22  16   1   5   86: 37  49
  2. Háje 2002 Praha           22  16   3   3  108: 59  48
  3. Companéros Praha          22  13   2   7  119: 80  41
  4. Montana 2000 Praha        22  13   2   7  115: 61  41
  5. FC Strašnice B Praha      22  13   1   8  108: 72  40
  6. NC Smetánka Praha         22  12   3   7   96: 92  39
  7. Řepy 2000 Praha           22  11   2   9   82: 67  35
  8. FC Napalto Praha          22   9   2  11   93:110  29
  9. FC Mufíci Praha           22   6   2  14   70:107  20
 10. Kanálpucers '69 Praha     22   5   1  16   49:104  16
 11. El Nino Praha             22   4   2  16   62:134  14
 12. FC Palcát Praha           22   3   1  18   32: 97  10
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. STS Chvojkovice Brod      22  15   4   3  111: 58  49
  2. Team Alpha Praha          22  16   1   5  134: 62  49
  3. FC Rattamahatta Praha     22  15   3   4  114: 67  48
  4. 1.FC Jemné a solené Praha 22  15   1   6  130: 85  46
  5. TJ Nářez Praha            22  13   4   5  116: 65  43
  6. Stromovka boys Praha      22   9   4   9   81: 78  31
  7. Anbesorry Praha           22   8   1  13  101:119  25
  8. Tlející dřevo Praha       22   6   4  12   79:107  22
  9. 1.PSKN Praha              22   5   2  15   82:155  17
 10. Férovka Praha             22   5   1  16   61:111  16
 11. AB-ETC Praha              22   7   1  14   75:115  16
 12. Real Triky Praha          22   4   2  16   70:132  14
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Exit Praha           22  17   2   3  132: 45  53
  2. FC Real team Praha        22  16   3   3  151: 40  51
  3. AC Slovan Vokovice Praha  22  15   2   5  101: 45  47
  4. Hoprdox Praha             22  15   2   5   75: 49  47
  5. Frankie B Praha           22  12   2   8   79: 68  38
  6. 1.FC Bob Hurikán Praha    22  12   2   8  104: 88  38
  7. 1.FC Kropex Praha         22  11   2   9   93: 81  35
  8. Kontrola Pohody           22   6   2  14   57:145  20
  9. THC Radotín Praha         22   7   2  13   57: 89  20
 10. Rychlé pípy Praha         22   6   1  15   64: 99  16
 11. FC Hodkovičky Praha       22   4   2  16   48:102  14
 12. FC Templáři Praha         22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Legie Praha            22  20   0   2  161: 52  60
  2. AFC Inter Praha           22  14   2   6  130: 81  44
  3. Jižní Bronx Praha         22  13   3   6  107: 53  42
  4. FC Konflikt Praha         22  12   2   8   68: 59  38
  5. FT Fotturly Praha         22  11   3   8  111: 67  36
  6. FC Semtex Praha           22   9   5   8   79: 85  32
  7. AC Dukla 1944 Praha       22  10   2  10   99:100  32
  8. FC Kurčina Praha          22   9   3  10   76: 82  30
  9. Uroboros B Praha          22   9   2  11   58: 78  29
 10. Dynamo Praha              22   8   4  10   85:100  28
 11. Warchild Praha            22   3   2  17   51:158  11
 12. FC Spirit Praha           22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Radík Praha          22  18   2   2  125: 63  56
  2. Sebranka Praha            22  17   1   4  117: 57  52
  3. Sídlišťan B Praha         22  14   1   7  108: 65  43
  4. AC Bezambic Praha         22  13   1   8  109: 92  40
  5. Auto Kelly Praha          22  12   0  10   90: 76  36
  6. FC Pigs Praha             22  10   2  10   83: 89  32
  7. DEL 23 Praha              22  11   0  11  102: 96  30
  8. KMF Fotballica B Praha    22   9   2  11   86: 99  29
  9. SK Čechie Praha           22  11   0  11  103: 89  27
 10. AFC Temosa Praha          22   8   3  11   82: 82  27
 11. FC Torzo Hostivař Praha   22   2   2  18   37:124   8
 12. 1.FC Panthers Praha       22   0   0  22    0:110   0

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. MK Ruda nad Moravou       23  17   2   4   82: 37  53
  2. People Šumperk            23  16   2   5   78: 40  50
  3. MK Loučná                 24  15   5   4   63: 47  50
  4. Senior Sobotín            23  14   5   4   63: 27  47
  5. Nuget Šumperk             22  12   2   8   68: 57  38
  6. Kamion Rapotín            23  11   3   9   52: 48  36
  7. Fit Úsovsko B             23  10   4   9   59: 56  34
  8. Moravec Vikýřovice        22  10   2  10   50: 46  32
  9. Sokol Olšany              23   9   5   9   39: 46  32
 10. Powermen Mohelnice        23   9   1  13   43: 46  28
 11. Popeláci Šumperk          24   8   4  12   57: 71  28
 12. Predators Dolní Studénky  22   8   2  12   51: 60  26
 13. Stars Bohutín             23   5   4  14   44: 78  19
 14. Lázně Velké Losiny        21   6   1  14   35: 51  19
 15. FK Žaves Šumperk          22   5   3  14   41: 69  18
 16. Rychlé šípy Šumperk B     21   2   3  16   33: 79   9
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Crushers Postřelmov       24  16   5   3   86: 37  53
  2. Vlci Vlčice               23  14   5   4   54: 30  47
  3. Překvápko Šumperk         24  13   3   8   66: 43  42
  4. Dubicko City              24  12   6   6   58: 41  42
  5. Semtex Šumperk            23  13   3   7   59: 44  42
  6. 1.FC Chromeč              23  12   5   6   43: 34  41
  7. 1.FC Bukovice             23  12   3   8   72: 53  39
  8. X-team Brníčko            24  10   4  10   70: 63  34
  9. F.O. Drozdov              23   9   6   8   41: 46  33
 10. AC Roma Šumperk           23   7   6  10   48: 44  27
 11. MK Postřelmov             24   8   2  14   42: 68  26
 12. Kanárci Kopřivná          24   6   7  11   31: 50  25
 13. SK Ruda nad Moravou B     24   7   1  16   51: 65  22
 14. MK Sokol Dlouhomilov      24   5   5  14   29: 61  20
 15. Vichr Temenice B          23   5   4  14   25: 58  19
 16. Juve Šumperk              23   5   3  15   39: 77  18
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. GZP Šumperk B             22  16   2   4   61: 26  50
  2. Váňa tým Velké Losiny     22  15   1   6   71: 41  46
  3. Holbíci Šumperk           25  14   4   7   69: 48  46
  4. United Šumperk            25  13   7   5   60: 41  46
  5. Lázně Velké Losiny B      24  12   6   6   50: 40  42
  6. Stars Bohutín B           24  12   3   9   69: 42  39
  7. Suomi Šumperk             25   8   5  12   44: 57  29
  8. Pivnice Sobotín           22   9   2  11   42: 50  29
  9. FC Maršíkov               22   8   5   9   40: 46  29
 10. FC Klášterec              25   4   5  16   29: 65  17
 11. Jílek Rapotín             24   5   2  17   44: 91  17
 12. Šíša Vyšehoří             24   4   2  18   38: 70  14

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HFC Ústí n/L B          26  22   4   0  176: 82  70
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Debris Ústí n/L           24  19   2   3  161: 76  59
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Výšina B             25  20   2   3  197:102  62

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Torpédo Vysoké Mýto B     18  11   2   5   74: 54  35
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Pivovar Vyškov B       28  25   0   3  217: 90  75
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P United Zlín           22  18   3   1   85: 36  57
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. LA Bartec Zlín            22  17   3   2  104: 37  54

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet