ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
SEZÓNA
FOTO-VIDEO
SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Eco-investment Praha      22  15   4   3  118: 66  49
  2. Era-pack Chrudim          22  16   1   5  118: 53  49
  3. Delta-Real Šumperk        22  14   3   5  111: 72  45
  4. Selp SV Mladá Boleslav    22  12   2   8   77: 68  38
  5. SK Kladno                 22  10   3   9   63: 65  33
  6. CC LKW Jistebník          22  10   2  10   87: 68  32
  7. Nejzbach Vysoké Mýto      22   9   5   8   72: 68  32
  8. Benago Praha              22   8   3  11   70: 83  27
  9. VŠB Ostrava               22   8   2  12   57: 82  26
 10. Torf Pardubice            22   7   3  12   62: 90  24
 11. Mikeska Ostrava           22   5   6  11   45: 89  21
 12. Bulldogs Hodonín          22   0   2  20   41:117   2
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Chrudim-Mýto 8:1, 6:4, Eco-investment-Benago 6:1, 3:1
 Ml.Boleslav-Kladno 4:6 pp, 4:6, Jistebník-Šumperk 4:3, 9:3
 Semifinále:
 Chrudim-Kladno 4:1, 6:3, 4:1,
 Eco-Investment-Jistebník 3:1, 4:5 pk, 8:7 pp, 4:3 pp
 Finále:
 Era-pack Chrudim - Eco-investment Praha
 3:4, 3:1, 8:2, 4:2

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Keloc Brno          22  17   3   2  122: 57  54
  2. Tango Brno                22  18   0   4  151: 45  54
  3. Likop Třinec              22  15   3   4  122: 57  48
  4. Agromeli Brno             22  15   2   5  115: 72  47
  5. UFA Hradec Králové        22  12   2   8  121: 84  38
  6. Pramen Havlíčkův Brod     22  12   1   9  106:110  37
  7. Arsenal Hlinsko           22   9   2  11  126: 94  29
  8. Slavie Havířov            22   8   2  12  100:124  26
  9. Medvědi Malé Hoštice      22   7   2  13   91:147  23
 10. Jerevan Slavičín          22   5   0  17   79:164  15
 11. Nasan okruh NL Brno       22   2   3  17   70:152   9
 12. Ferram Opava              22   1   2  19   63:160   5
  
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olympik Mělník            22  18   3   1  157: 68  57
  2. Indoss Plzeň              22  17   4   1  126: 69  55
  3. KFC Terasy Praha          22  16   0   6  138: 91  48
  4. Andy Liberec              22  15   2   5  133: 99  47
  5. Arsenal Benešov           22  12   2   8  129:112  38
  6. K-Pedros Tábor            22  10   2  10  106: 97  32
  7. Slavia TU Liberec         22   9   1  12  101:131  28
  8. TS Bakov nad Jizerou      22   7   2  13   89: 89  23
  9. Materia Sokolov           22   7   0  15   98:154  21
 10. Kmochův odkaz Praha       22   6   0  16   96:159  18
 11. Motáček Plzeň             22   3   2  17   80:147  11
 12. SKP Kolín                 22   3   0  19   94:131   9
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ FC Dalmach Turnov      18  14   0   4  109: 64  42
  2. RSC Čechie Slaný          18  11   4   3  121: 95  37
  3. TJTZ Atlantic Rakovník    18  10   2   6  112: 90  32
  4. Selp SV Mladá Boleslav B  18   9   3   6   84: 72  30
  5. SK Olympik Mělník B       18   8   3   7  112: 99  27
  6. AFC Celtic Kladno         18   7   1  10   97:114  22
  7. PK Třebusice              18   6   2  10   95:117  20
  8. FC Brandýsek              18   6   1  11   73: 78  19
  9. FC Mapa Česká Lípa        18   6   1  11  103:131  19
 10. CSKA Výšina               18   3   3  12   95:141   9
  
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Los Pedros Tábor          20  15   1   4  123: 87  46
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfin.: B
 Semifiná.: R
 Finále: G
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               26  22   0   4  138: 64  66
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Salamandr Hr. Králové  26  23   2   1  132: 51  71
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno B              22  19   1   2  148: 55  58
  2. Tomson Brno               22  16   3   3  140: 66  51
  3. Tango Brno B              22  14   3   5  113: 69  45
  4. Pivovar Vyškov            22  11   4   7  124: 98  37
  5. Slovan Brno               22  10   2  10  123:138  32
  6. Templář Ivančice          22   9   1  12  110:108  28
  7. Bosonohy Brno             22   9   1  12  108:155  28
  8. SK Líšeň Brno             22   8   2  12   71: 89  26
  9. Kalábek Brno              22   8   1  13   96:131  25
 10. Boss Lino Brno            22   7   3  12  102:141  24
 11. Motivace Brno             22   7   2  13   84:103  23
 12. Amor Vyškov               22   2   1  19   79:145   7
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CC Jistebník B            20  17   2   1  154: 74  53

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Květnice Tišnov           30  25   3   2  147: 49  78
  2. Agromeli Brno B           30  19   3   8  126: 80  60
  3. Jantar Ivančice           30  19   2   9  147:111  59
  4. Fauna Brno                30  17   0  13  125:123  51
  5. FC Krásensko              30  16   1  13  125:102  49
  6. Slovan Brno B             30  15   4  11  122:101  49
  7. Pískovna Brno             30  15   2  13  148:127  47
  8. Oranjes Dubňany           30  15   1  14  135:121  46
  9. FC Kloboučky              30  14   2  14  143:124  44
 10. Žabinští Vlci             30  11   4  15   94:129  37
 11. Tornádo Brno              30  11   4  15  126:132  37
 12. Arkys Brno                30  11   4  15   90: 99  37
 13. Bastr Brno                30  11   2  17   93:109  35
 14. United Ivančice           30  10   2  18  110:137  32
 15. SK Moravany               30   5   6  19   86:143  21
 16. Buddha clan               30   6   0  24   70:200  18
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Grand team Cheb           24  22   1   1  222: 64  67
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové 30  26   1   3  145: 40  79
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Continental Česká Lípa    16  13   1   2   98: 57  40
  2. ALFA Liberec              16  13   0   3  154: 82  39
  3. Hostr-Alex Liberec        16  12   1   3  110: 54  37
  4. RKC Liberec               16   9   0   7  108: 82  27
  5. Greens Liberec            16   6   1   9  101: 95  19
  6. Mapa Česká Lípa B         16   6   1   9  104:142  19
  7. Tango ?                   16   4   1  11   98:129  13
  8. Legnex Jablonec n/N       16   4   0  12   79:117  12
  9. RSCM Český Dub            16   2   1  13   68:162   7
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Twins Nový Jičín          30  20   2   8  106: 74  62
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brinco Šumperk            24  17   3   4  127: 80  54
  2. 1.FC Delta-Real Šumperk B 24  17   1   6  156: 91  52
  3. Buldoci Dolní Studénky    24  16   2   6  110: 65  50
  4. Závodní Česká Ves         24  14   4   6  126: 84  46
  5. Rychlé šípy Šumperk       24  13   4   7  128: 98  43
  6. Fit Úsovsko               24  13   1  10  111:107  40
  7. Parapety RS Šumperk       24  11   5   8   83: 84  38
  8. MK Loučná 2001            24  11   4   9  100:107  37
  9. Gamaspol Jeseník          24   9   1  14   85:110  28
 10. Kedul-Vichr Temenice      24   7   2  15   96:143  23
 11. DV Projekt Velké Losiny   24   7   1  16   77:104  22
 12. Popeláci Šumperk          24   4   6  14   70: 89  18
 13. GZP Šumperk               24   0   0  24   51:158   0
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     18  16   1   1   82: 26  49
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Eco-Investment B Praha    22  14   5   3  110: 67  47
  2. SELP SV Mladá Boleslav C  22  11   5   6   78: 50  38
  3. Vokovicer's Praha         22  12   0  10   74: 85  36
  4. Chemcomex Praha           22  10   5   7   72: 53  35
  5. KFC Terasy B Praha        22  11   3   8   88: 79  33
  6. Boca Bohemians/Atlanta    22  10   2  10   79: 88  32
  7. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22  10   0  12  105:107  30
  8. FC Benago B II. Praha     22  11   1  10   81: 87  28
  9. The Masers Praha          22   8   3  11   69: 90  27
 10. FC Bianconeri Praha       22   7   5  10   74: 85  26
 11. TJ ČZU Praha              22   8   1  13   51: 62  25
 12. Gusanos Rojos Praha       22   4   2  16   67: 95  14
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.DFK Slaný               20  16   2   2  225:101  50
  2. SK Hotel Kladno           20  13   2   5  138: 92  41
  3. Alpina Slaný              20  11   4   5  148:119  37
  4. FC ´83 Příbram            20  12   1   7  152:102  37
  5. FC Malibu Mladá Boleslav  20  12   0   8  186:143  36
  6. SK Omask Kovo Kladno      20  10   1   9  150:154  31
  7. FC Foboz Slaný            20  10   0  10  131:151  30
  8. 1.FC Rohožník Praha 21    20   6   3  11  115:155  21
  9. AFC Kralupy n/V           20   6   2  12  106:143  20
 10. FC Stochov                20   5   1  14   82:153  13
 11. FC Sokol Katusice         20   1   0  19  102:222   3
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  JIH
  1. FC Betis Kadaň            22  17   0   5  134: 68  51
  2. Automat Litvínov          22  16   2   4  105: 67  50
  3. MaKo Litvínov             22  16   1   5  133: 62  49
  4. FC H Most                 22  15   2   5  109: 74  47
  5. Vinea club Kadaň          22  13   2   7  129: 72  41
  6. FC Partizan Most          22  12   3   7  131: 95  39
  7. Baník Dolní Jiřetín       22   8   3  11   93:110  27
  8. SHD Komes Most            22   8   0  14  105:135  24
  9. FK Rakord Most            22   5   4  13   85:122  19
 10. SC Obr Most               22   5   1  16   81:139  16
 11. Japek Most                22   3   2  17   52:121  11
 12. PM Hrob                   22   3   2  17   94:186  11
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Střepina Pelhřimov        28  22   5   1  197: 83  71
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice        22  16   3   3   93: 60  51
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Berušci Benešov           22  17   2   3  144: 66  53
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Racek                     26  22   2   2  107: 47  68

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pískovna B                30  19   4   7     :     61
  2. MaBa                      30  19   1  10     :     58
  3. Senior                    30  18   2  10     :     56
  4. K5                        30  15   4  11     :     49
  5. R.I.P.                    30  15   1  14     :     46
  6. Soccer                    30  14   2  14     :     44
  7. Apollo                    30  14   2  14     :     44
  8. SOŠ OOM                   30  12   6  12     :     42
  9. Kalábek B                 30  12   4  14     :     40
 10. Incident                  30  11   7  12     :     40
 11. Arsenal                   30  12   4  14     :     40
 12. Gloria                    30  12   3  15     :     39
 13. Nekop                     30  11   3  16     :     36
 14. Dynamo                    30  10   6  14     :     36
 15. Saint Diana               30  11   2  17     :     35
 16. BrnoReal                  30   8   3  19     :     27
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ingostav                  30  24   3   3  134: 53  75
  2. Tomson B                  30  18   5   7  108: 81  59
  3. Kormidlo                  30  16   4  10  125: 87  52
  4. Toka                      30  15   5  10   98: 99  50
  5. Jezdci                    30  15   4  11  103: 90  49
  6. Olymp                     30  12   5  13   96: 97  41
  7. Casino                    30  12   5  13   89:106  41
  8. Řečkovice                 30  11   6  13   91: 88  39
  9. Parmagianni               30  11   6  13   92: 98  39
 10. Panama                    30  11   5  14   86: 87  38
 11. Rewin                     30  11   4  15   85:117  37
 12. Wodowa                    30  11   3  16   86:104  36
 13. Helas C                   30   8  10  12   88: 98  34
 14. Amira                     30  10   4  16   66: 93  34
 15. Bastr B                   30   8   6  16   90: 95  30
 16. Tornádo B                 30   6   7  17   80:124  25
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Mitra                     30  20   4   6  111: 64  64
  2. Nasan B                   30  19   4   7  115: 73  61
  3. Poclain                   30  19   0  11   88: 68  57
  4. Celtic                    30  17   5   8  106: 72  56
  5. Stones of Madeira         30  15   6   9   88: 74  51
  6. SK Líšeň B                30  12  11   7   91: 72  47
  7. Kobas                     30  14   5  11   75: 72  47
  8. Slovan C                  30  13   5  12   86: 82  44
  9. Sokolnice                 30  11   6  13   90:104  39
 10. Juve                      30  12   2  16   88:115  38
 11. Žabinští Vlci B           30  11   4  15   83:114  37
 12. Bosonohy B                30  11   3  16   79: 97  36
 13. SOŠ OOM B                 30   9   7  14   75: 97  34
 14. Atraps                    30   8   9  13   71: 72  33
 15. Surreal                   30   7   2  21   88:105  23
 16. Schalke                   30   5   1  24   84:137  16
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango C                   30  22   4   4  141: 77  70
  2. Gladiators                30  23   0   7  130: 54  69
  3. Blue Flames               30  20   4   6  135: 72  64
  4. Agromeli C                30  19   4   7  142: 95  61
  5. Experiment                30  17   3  10  127: 97  54
  6. Hustopeče                 30  15   6   9   92: 64  51
  7. Poclain B                 30  15   4  11  102:103  49
  8. Červený drak              30  14   2  14   82: 73  44
  9. Sekáči                    30  14   1  15  150:123  43
 10. Sokolnice B               30  13   1  16   91:104  40
 11. Chlupovi pozůstalí        30  10   6  14   70: 86  36
 12. Buddha clan B             30   9   3  18   78:151  30
 13. Agora                     30   8   5  17   88:102  29
 14. Storks                    30   7   1  22   74:147  22
 15. Eldo                      30   5   2  23   75:142  17
 16. SK Západí                 30   5   2  23   70:157  17
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira B       30  23   2   5  122: 58  71
  2. Madrid                    30  22   1   7  117: 49  67
  3. Q.P.Chrlice               30  20   6   4  115: 60  66
  4. Bianco                    30  18   5   7   85: 48  59
  5. Blajkec                   30  17   6   7   95: 64  57
  6. Adom                      30  18   3   9  107: 78  57
  7. Napoleon                  30  15   6   9   98: 68  51
  8. Knock out                 30  12   4  14   86:102  40
  9. Reko Komec                30  12   2  16  120:132  38
 10. BMT                       30  11   3  16   85:103  36
 11. Měnín                     30  10   3  17   98:102  33
 12. SOŠ OOM C                 30   9   4  17   86:112  31
 13. Kobas B                   30   9   2  19   69:117  29
 14. Boss Lino B               30   8   1  21   73:130  25
 15. Barum                     30   6   3  21   66:114  21
 16. Devils                    30   3   3  24   49:134  12
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan C                   30  22   4   4  122: 60  70
  2. BB Press                  30  20   7   3  116: 43  67
  3. Orel Řečkovice            30  19   4   7  125: 62  61
  4. Flamengo                  30  18   3   9  113: 83  57
  5. Tropicana                 30  16   8   6   85: 71  56
  6. Fénix                     30  13   5  12   91: 79  44
  7. Makro                     30  13   4  13   95:104  43
  8. Across                    30  12   4  14   87: 64  40
  9. Pentatron                 30  13   1  16   78: 76  40
 10. Bystrc                    30  11   4  15   80: 98  37
 11. Daikin                    30  11   2  17   83:102  35
 12. Incident B                30   9   5  16   58: 77  32
 13. Red Devils                30  10   2  18   87:130  32
 14. Athéna                    30   8   5  17   70:115  29
 15. Lions                     30   8   2  20   68:124  26
 16. Borusia                   30   5   2  23   60:140  17
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Podolí                    30  20   4   6   91: 48  64
  2. Jezdci B                  30  19   1  10  109: 75  58
  3. Senior B                  30  17   3  10  129:105  54
  4. FFT Vinohrady             30  17   3  10   99: 76  54
  5. Fauna B                   30  16   4  10  126: 83  52
  6. Pobřeží Slonoviny         30  14   7   9   88: 70  49
  7. Jiříkovice                30  14   4  12  103: 94  46
  8. Atlantis                  30  13   5  12   93: 75  44
  9. C.I. 5                    30  13   5  12   92: 85  44
 10. Panama B                  30  12   6  12   83: 97  42
 11. Deportivo                 30  12   5  13  102:106  41
 12. Rychlé pípy               30  13   1  16   93:107  40
 13. Vinohrady                 30  11   4  15   87: 97  37
 14. XXX Braun                 30   9   1  20   80:128  28
 15. Dynamit                   30   6   3  21   62:101  21
 16. Greens                    30   4   4  22   68:158  16
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Prison                    20  15   1   4   97: 44  46
  2. Starý Lískovec            20  12   3   5   66: 42  39
  3. Blue Flames B             20  12   2   6   83: 45  38
  4. Technika                  20  11   2   7   73: 48  35
  5. Bosonohy C                20  11   2   7   86: 72  35
  6. Zoner                     20   9   2   9   56: 70  29
  7. Predators                 20   9   1  10   56: 59  28
  8. KH                        20   7   0  13   57: 74  21
  9. i-center                  20   6   3  11   45: 66  21
 10. Pörkele                   20   4   2  14   40: 79  14
 11. United                    20   4   2  14   27: 87  14
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Starobrno                 20  16   2   2  107: 38  50
  2. Orel Řečkovice B          20  13   0   7   71: 45  39
  3. BB Press B                20  11   4   5   63: 44  37
  4. UFO                       20  11   3   6   74: 51  36
  5. Nashville                 20  10   2   8   71: 66  32
  6. Mitra B                   20   9   2   9   52: 62  29
  7. Lamy                      20   9   1  10   48: 59  28
  8. Besídka                   20   9   0  11   69: 84  27
  9. Slovaktual                20   5   2  13   40: 74  17
 10. Mejdan                    20   5   0  15   49: 87  15
 11. Magnet                    20   3   2  15   51: 85  11
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Engas                     20  16   1   3   81: 34  49
  2. Sunday                    20  15   1   4   80: 33  46
  3. Litrpůl                   20  13   1   6   76: 47  40
  4. Anitals                   20  11   6   3   67: 45  39
  5. K5 B                      20  11   3   6   75: 45  36
  6. Term                      20   7   4   9   71: 69  25
  7. Antabus                   20   7   2  11   43: 64  23
  8. Handball                  20   6   5   9   46: 69  23
  9. Classic                   20   5   0  15   31: 96  15
 10. Attack                    20   3   4  13   50: 72  13
 11. Deportivo B               20   1   3  16   51: 97   6
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXX Braun B               19  14   0   5   78: 31  42
  2. Psychotip                 19  12   2   5   68: 42  38
  3. Hlt club                  19  12   1   6   70: 61  37
  4. Sportbar                  19  12   0   7   71: 66  36
  5. Bolest                    19  11   2   6   52: 35  35
  6. No Name                   19  10   2   7   61: 43  32
  7. Parodia                   19   6   2  11   37: 50  20
  8. Špilberk                  19   5   2  12   40: 72  17
  9. Mifa                      19   3   5  11   38: 54  14
 10. Vema                      19   4   1  14   26: 71  13
 11. Bodyzdarma                10   2   1   7   36: 52   7
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gladiators B              20  14   1   5   77: 32  43
  2. Raz Náraz                 20  14   1   5   65: 36  43
  3. Eliška                    20  11   2   7   52: 48  35
  4. R.I.P. B                  20  10   5   5   51: 47  35
  5. Béďa team                 20   9   2   9   70: 60  29
  6. Casino B                  20   7   4   9   44: 56  25
  7. Řečkovice B               20   7   2  11   46: 52  23
  8. Debakl                    20   7   1  12   49: 56  22
  9. Rascalls                  20   6   4  10   42: 66  22
 10. Onyx                      20   6   2  12   47: 63  20
 11. Surreal B                 20   6   2  12   45: 72  20
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokolnice C               26  19   0   7  121: 68  57
  2. Capalík                   26  18   3   5   84: 41  57
  3. Orel Obřany               26  15   5   6   93: 65  50
  4. Siola                     26  14   5   7  114: 70  47
  5. DFC                       26  14   2  10   89: 60  44
  6. West Žab United           26  13   5   8   84: 55  44
  7. Black Magic               26  13   4   9   73: 73  43
  8. Madrid B                  26  13   1  12   93: 96  40
  9. König                     26  12   3  11   79: 75  39
 10. Saky Paky                 26   9   4  13   49: 62  31
 11. Comix                     26   7   3  16   83:116  24
 12. Rampy                     26   7   2  17   78:108  23
 13. Bigy                      26   6   2  18   88:131  20
 14. Coca                      26   2   1  23   48:156   7

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. F.A. Zole Česká Lípa      24  22   1   1  142: 51  67
  2. Kučera Kamenický Šenov    24  17   1   6  140: 70  52
  3. Démoni Česká Lípa         24  15   4   5  121: 68  49
  4. Crystalex Nový Bor        24  15   3   6  109: 74  48
  5. Yankees Warriors Nový Bor 24  15   0   9  108: 70  45
  6. Haida Nový Bor            24  12   3   9   89: 86  39
  7. SK Provodín               24  10   5   9   80: 54  35
  8. Emu Doksy-Česká Lípa      24  10   2  12   79: 95  32
  9. Continental Česká Lípa B  23   8   2  13   79: 95  26
 10. Torpedo Nový Svět         24   6   2  16   61:127  20
 11. SČP Svahy Česká Lípa      24   4   1  19   61:139  13
 12. Nison                     24   4   1  19   60:142  13
 13. Mapa Česká Lípa C         23   3   3  17   44:102  12

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DOMAŽLICE - 1.třída (základní část)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín          20  17   1   2  100: 26  52
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín           9   7   2   0  138: 35  75
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Bomber Domažlice B     10   8   0   2   86: 68  50

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. New Jersey Nový Jičín     16   9   2   5   57: 36  29
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Top Dogs Nový Jičín       16  13   2   1   80: 26  41
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KOMAX Kunčice p/O         19  14   3   2   75: 31  45

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S B       16  11   1   4   64: 39  34
HAVLÍČKŮV BROD - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Nagano H.Brod          18  12   4   2   70: 32  40
  2. Chlapíci H.Brod           18  12   3   3   54: 30  39
  3. Chánov Chotěboř B         18  10   3   5   49: 32  33
  4. FK Boca Chotěboř B        18   9   5   4   55: 35  32
  5. Skuhrov B                 18   9   2   7   55: 36  29
  6. Broďáci H.Brod            18   8   4   6   52: 44  28
  7. 1.FC Nováci Přibyslav     18   3   6   9   40: 52  15
  8. FC Gunners Chotěboř       18   5   0  13   34: 72  15
  9. Hasiči Sobíňov            18   4   2  12   41: 63  14
 10. Plzeňská pivnice H.Brod   18   3   1  14   38: 92  10
HAVLÍČKŮV BROD - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       16  14   2   0   65: 19  44

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim B        18  15   2   1   98: 38  47
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Hlinsko                18  15   1   2  107: 47  46
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Darren Slatiňany          18  15   2   1   75: 43  47
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Hlinsko B            22  17   2   3  107: 38  53
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim C        18  14   0   4   69: 28  42

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. York Vratislavice n/N     18  13   3   2  110: 51  42
  2. Prašivky Liberec          18  13   1   4   86: 34  40
  3. C.S.H. United Jablonec    18  11   1   6   73: 49  34
  4. Ruprechtice               18  11   0   7   95: 92  33
  5. RKC Liberec B             18   8   2   8   63: 58  26
  6. Al-chajda Liberec         18   8   0  10   88: 69  24
  7. Sfinx                     18   7   2   9   52: 71  23
  8. Grupo Antolin Chrastava   18   7   2   9   71: 73  23
  9. Greens Liberec B          18   6   1  11   65: 76  19
 10. Popeláři                  18   0   0  18   25:155   0

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Rakord Most B          12  10   1   1   83: 46  31
  2. B&B reality Most          12   6   2   4   70: 61  20
  3. EDEKA Bečov               12   6   1   5   47: 47  19
  4. FC 2000 Jirkov            12   5   1   6   49: 68  16
  5. EMERAN Klíny              12   5   1   6   50: 46  16
  6. SC Litvínov               12   3   2   7   54: 60  11
  7. Domino Most               12   2   2   8   38: 63   8
 finálová část:
       1. Rakord Most B   6  4 2 0  48: 24   45
       2. B&B Most        6  3 1 2  30: 28   30
       3. EDEKA Bečov     6  2 0 4  22: 41   25
       4. FC 2000 Jirkov  6  1 1 4  25: 32   20
 o umístění:
       1. SC Litvínov     4  4 0 0  18: 13   23
       2. EMERAN Klíny    4  1 0 3  20: 18   19
       3. Domino Most     4  1 0 3  13: 20   11

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OPAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín B              14  10   1   3   51: 25  31
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Parlament Ostrava B    15  13   1   1   56: 24  40
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava C         14  11   3   0   33:  8  36
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Stars 30 Ostrava      14  12   0   2   68: 23  36

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kodymka Praha          22  14   5   3  133: 79  47
  2. VS Božolé Praha           22  13   5   4  119: 82  44
  3. Kent Praha                22  12   2   8  112: 91  38
  4. Apol Skřež Praha          22  11   2   9  104:117  35
  5. Coyotes Praha             22  11   1  10   98: 99  34
  6. Typographia M+M Praha     22   9   5   8   97: 96  32
  7. Chemcomex B Praha         22   9   4   9   69: 68  31
  8. Zlatý krysy Praha         22   8   5   9  112:100  29
  9. Sídlišťan Praha           22   7   6   9   79: 80  27
 10. Wolch Praha               22   7   5  10   69: 71  26
 11. Boca Bohemians/Atlanta B  22   6   2  14   70: 96  20
 12. AC Barbero 1990 Praha     22   3   2  17   66:149  11
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kmochův odkaz B Praha     22  17   3   2  118: 63  54
  2. 1.FC Naděje Praha         22  16   3   3  128: 65  51
  3. Montana Praha             22  12   2   8  110: 69  38
  4. Vendetta Praha            22  10   4   8   72: 74  34
  5. FC Benago C III. Praha    22  10   3   9  103: 89  30
  6. B.D. '95 Praha            22   9   3  10   94:103  30
  7. Vršáci Praha              22  10   3   9  125:111  27
  8. CFC Swietelsky Letňany    22   8   5   9   93: 91  26
  9. CF Sabuka 002 Praha       22   7   2  13   94:116  23
 10. Bumble-bees S.C. Praha    22   7   1  14   95:119  22
 11. Madonna's Sons Praha      22   6   2  14   69:109  20
 12. Prima team Praha          22   4   1  17   59:151  13
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Frankie Praha             22  19   0   3  107: 48  57
  2. RBC Praha                 22  15   1   6  138: 98  46
  3. Loosy Praha               22  13   2   7   93: 75  41
  4. 1.FC Autoexpres Praha     22  12   2   8  101: 78  38
  5. Tefal-Rowenta Praha       22  11   3   8  101: 78  36
  6. FC Real 8 Praha           22   9   6   7   93: 84  33
  7. Arsenal Praha             22  10   3   9   85: 62  33
  8. Kubrt Praha               22   9   2  11  101:103  29
  9. FC Strašnice Praha        22   8   3  11   75: 92  27
 10. FC Kulda team Praha       22   6   2  14   82:106  20
 11. Killtec Praha             22   4   0  18   67:126  12
 12. Kvirencovy děti Praha     22   3   2  17   59:152   8
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olympique Praha           22  16   2   4  121: 70  50
  2. CF Sabuka 002 B Praha     22  13   3   6  138: 99  42
  3. Sporting Bonbon Praha     22  12   5   5  106: 74  41
  4. FC Rattamahatta Praha     22  12   1   9   97: 89  37
  5. Torpédo ATD Praha         22  11   1  10   90:114  34
  6. KYX Praha                 22   8   7   7   85: 74  31
  7. Masakr Praha              22   9   4   9   86: 85  31
  8. Montana B Praha           22   9   3  10   94: 80  30
  9. Fotballica KMF Praha      22   9   3  10   73: 78  30
 10. Wolch B Praha             22   7   5  10   64: 71  26
 11. Háje 2002 Praha           22   5   3  14   71:102  18
 12. Comes Košíře Praha        22   1   3  18   66:155   6
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KK Drazí Praha            22  16   3   3  126: 74  51
  2. Pípa Strašnice Praha      22  13   2   7  123: 92  41
  3. FC Za zenitem 00 B Praha  22  12   2   8  108: 88  38
  4. FC Real team Praha        22  12   2   8   85: 62  38
  5. Team Alpha Praha          22  11   2   9   98: 79  35
  6. 1.FC Exit Praha           22  10   1  11  100: 88  31
  7. Ičy-Skrečy Praha          22   9   2  11   81: 83  29
  8. STS Chvojkovice Brod      22   9   1  12   76:110  28
  9. RSC Modřany Praha         22   8   3  11   85: 99  27
 10. FC Necropolitano Praha    22   8   2  12   91:100  26
 11. AFC Opatov C Praha        22   8   2  12   85:116  26
 12. Boca Seniors Praha        22   4   2  16   62:129  11
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ajax PSK Praha            22  19   3   0  120: 41  60
  2. AFC Inter Praha           22  13   2   7  106: 85  41
  3. 1.FC Hloubětín Praha      22  10   7   5   86: 54  37
  4. FC Matadores Praha        22  11   3   8  103: 73  36
  5. FC Legie Praha            22  11   2   9   96: 75  35
  6. B.C.F.-UPC direct Praha   22  11   2   9   87: 85  35
  7. AC Smirnon Praha          22  10   3   9   99:104  33
  8. AC Slovan Vokovice Praha  22   9   3  10   70: 57  30
  9. 1.FC Radík Praha          22   9   2  11   74: 88  29
 10. Sokol Běchovice II Praha  22   8   1  13   59: 79  25
 11. Sebranka Praha            22   6   2  14   59:108  20
 12. Favorit Praha             22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KFC Terasy C II.          22  21   1   0  222: 47  64
  2. FC Hlad Praha             22  17   2   3  115: 46  53
  3. FC Květnice Praha         22  14   3   5  119: 84  45
  4. FK Dio Calciatore Praha   22  13   1   8  114: 69  40
  5. AB-ETC Praha              22  12   2   8   91: 67  38
  6. Šílení ševci Praha        22  10   3   9   86: 86  33
  7. Kontrola Pohody Praha     22   9   0  13   81:115  27
  8. FC Roko Praha             22   9   0  13   83: 98  27
  9. FT Chodov Thunders Praha  22   8   2  12   73:116  26
 10. Milwerton Praha           22   6   1  15   69:147  19
 11. 1.PSKN Praha              22   5   1  16   62:130  10
 12. FC Elsyst Praha           22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Anbesorry Praha           22  19   0   3  155: 54  57
  2. Royal Stodůlky Praha      22  19   0   3  157: 54  54
  3. 1.FC Kropex Praha         22  17   0   5  124: 60  51
  4. TJ Nářez Praha            22  13   2   7  138: 73  41
  5. Pivní eskadra Praha       22  12   2   8   78: 57  38
  6. Efficenza Praha           22  12   2   8   97: 80  38
  7. PProsex boyz '07 Praha    22  12   1   9  117: 88  37
  8. Marshallův útok Praha     22   8   0  14   62:134  24
  9. El Nino Praha             22   8   0  14   97:139  21
 10. Arsenál Nad Lesy Praha    22   4   1  17   55:135  10
 11. Trosca United Praha       22   4   0  18   44:140   9
 12. FC Východ Praha           22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. EKB Praha                 22  20   1   1  147: 65  61
  2. Akta-Rez Praha            22  16   2   4  166: 50  50
  3. FC Napalto Praha          22  14   1   7  118: 60  40
  4. Hoprdox Praha             22  13   0   9   84: 65  39
  5. Háje 2002 B Praha         22  11   2   9   71: 78  35
  6. 1.VFC Dalagola Praha      22  10   5   7   79: 92  35
  7. Řepy 2000 Praha           22  10   4   8   91: 75  34
  8. FC Mufíci Praha           22   7   1  14   65: 98  22
  9. Sokol Běchovice B Praha   22   7   3  12   84: 97  21
 10. Montana 2000 Praha        22   6   1  15   67:128  16
 11. Kanálpucers '69 Praha     22   4   2  16   59:117  11
 12. FC Palcát Praha           22   3   0  19   42:148   9
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wolch C Praha             22  21   0   1  128: 34  60
  2. Companěros Praha          22  18   1   3  115: 38  55
  3. Žižkovská smršť Praha     22  16   0   6   97: 47  48
  4. FC Strašnice B Praha      22  15   1   6  115: 45  46
  5. Real Triky Praha          22  14   0   8   95: 52  42
  6. Kapacity Praha            22  13   1   8   89: 56  37
  7. Warchild Praha            22  12   0  10   75: 77  30
  8. 1.FC Pivonýři             22   9   1  12   70:115  18
  9. FC Benago D Praha         16   0   0  16    0: 80   0
     Botič Praha               16   0   0  16    0: 80   0
     Stromovka boys Praha      16   0   0  16    0: 80   0
     FC Trpajzlík Praha        16   0   0  16    0: 80   0
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Salvator Praha            22  18   1   3  181: 96  52
  2. 1.FC Jemné a Solené Praha 22  16   2   4  124: 64  50
  3. FC RAF Praha              22  13   3   6  113: 84  42
  4. South Side Rottweilers    22  11   3   8  117: 79  36
  5. FK Pražská směs Praha     22  11   2   9  115: 87  35
  6. Tlející dřevo Praha       22  11   0  11  109:101  33
  7. Olympique B Praha         22   9   3  10   92:109  30
  8. 1.FC Bob Hurikán Praha    22   8   5   9   95:136  29
  9. NC Smetánka Praha         22   8   3  11  111:122  27
 10. Frankie B Praha           22   7   2  13   77:111  23
 11. Férovka Praha             22   5   3  14   90:140  18
 12. THC Radotín Praha         22   1   1  20   50:145   4
PRAHA - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Semtex Praha           22  18   3   1  100: 54  57
  2. 1.FC Berličky Praha       22  17   4   1  164: 53  55
  3. Jižní Bronx Praha         22  16   1   5   97: 38  49
  4. Dynamo Praha              22  15   1   6  119: 70  46
  5. AC Dukla 1944 Praha       22  12   3   7   89: 82  39
  6. FT Fotturly Praha         22  11   3   8   90: 73  36
  7. FC Konflikt B II. Praha   22   8   2  12   56: 82  26
  8. FC Hodkovičky Praha       22   7   2  13   63: 87  23
  9. Uroboros Praha            22   4   1  17   47:114  13
 10. FC Torzo Hostivař Praha   22   4   1  17   57: 99  13
 11. Forza Praga Praha         22   3   3  16   43: 97  12
 12. SG-1 Futsal team Praha    22   4   2  16   65:141   8
PRAHA - 3G.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Bezambic Praha         22  16   1   5  133: 74  49
  1. Ajax PSK B Praha          22  14   4   4  104: 52  46
  3. AFC Temosa Praha          22  14   3   5  104: 67  45
  4. Auto Kelly Praha          22  14   3   5   96: 67  42
  5. FC PE3NY Praha            22  13   3   6  117: 92  39
  6. Sídlišťan B Praha         22   9   2  11   73: 82  29
  7. DEL 23 Praha              22   9   1  12   84: 95  28
  8. FC Pigs Praha             22   8   1  13   71: 85  25
  9. SK Čechie Praha           22   8   0  14   91:115  24
 10. 1.FC Norton Praha         22   6   1  15   69:116  19
 11. Fotballica KMF B Praha    22   5   2  15   63:101  14
 12. FC Kurčina Praha          22   5   1  16   51:110   6

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kamion Rapotín            30  18   7   5   77: 50  61
  2. Popeláci Šumperk B        30  17   4   9   83: 63  55
  3. Stars Bohutín             30  17   2  11   86: 63  53
  4. Fit Úsovsko B             30  15   6   9  101: 64  51
  5. Senior Sobotín            30  15   6   9   67: 46  51
  6. People Šumperk            30  16   3  11   79: 57  51
  7. Predators Dolní Studénky  30  15   5  10   83: 56  50
  8. Moravec Vikýřovice        30  14   5  11   68: 58  47
  9. MK Loučná 2001 B          30  12   7  11   75: 69  43
 10. Sokol Olšany              30  13   2  15   72: 74  41
 11. Semtex Šumperk            30  11   8  11   65: 62  41
 12. Crushers Postřelmov       30  13   1  16   81:104  40
 13. Nuget Šumperk             30  11   5  14   86: 90  38
 14. MK Ruda nad Moravou       30  11   3  16   61: 63  36
 15. Powermen Mohelnice        30   8   4  18   62: 77  28
 16. Vlci Vlčice               30   0   0  30    0:150   0
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Roma Šumperk           30  24   4   2  110: 38  76
  2. Lázně Velké Losiny        30  19   5   6   76: 46  62
  3. Kanárci Kopřivná          30  19   5   6   99: 55  62
  4. Překvápko Šumperk         30  18   2  10   80: 51  56
  5. Žaves Šumperk             30  16   2  12   81: 62  50
  6. Váňa tým Velké Losiny     30  14   5  11   47: 39  47
  7. X-team Brníčko            30  14   4  12   75: 81  46
  8. F.O. Drozdov              30  12   4  14   48: 68  40
  9. GZP Šumperk B             30  10   4  16   91: 92  34
 10. MK Postřelmov             30  10   4  16   62: 80  34
 11. Dubicko City              30   9   7  14   47: 66  34
 12. United Šumperk            30   9   5  16   54: 71  32
 13. MK Bohdíkov               30   8   7  15   42: 64  31
 14. 1.FC Bukovice             30   9   3  18   69:106  30
 15. 1.FC Chromeč              30   6   9  15   48: 61  27
 16. Rychlé Šípy Šumperk B     30   5   6  19   39: 88  21
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Holbíci Šumperk           26  17   5   4   60: 25  56
  2. FC Klášterec              26  17   1   8   76: 42  52
  3. Stars Bohutín B           26  15   4   7   79: 55  49
  4. Tespo-Morčata Šumperk     26  14   4   8   73: 50  46
  5. FC Maršíkov               26  11   7   8   68: 54  40
  6. Lázně Velké Losiny B      26  11   5  10   63: 51  38
  7. Pivnice Sobotín           26  11   5  10   47: 41  38
  8. Šíša Vyšehoří             26  10   6  10   40: 41  36
  9. Juve Šumperk              26  11   3  12   61: 60  36
 10. Suomi Šumperk             26   9   5  12   53: 49  32
 11. Vlci Vlčice B             26  10   0  16   39: 80  30
 12. Kedul Vichr Temenice B    26   9   2  15   46: 74  29
 13. MK Sokol Dlouhomilov      26   6   5  15   34: 51  23
 14. Jílek Rapotín             26   3   4  19   22: 88  13

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HFC Ústí n/L B          26  22   4   0  176: 82  70
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Debris Ústí n/L           24  19   2   3  161: 76  59
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Výšina B             25  20   2   3  197:102  62

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Torpédo Vysoké Mýto B     18  11   2   5   74: 54  35
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Pivovar Vyškov B       28  25   0   3  217: 90  75
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P United Zlín           22  18   3   1   85: 36  57
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. LA Bartec Zlín            22  17   3   2  104: 37  54

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet