ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim          22  21   0   1  184: 42  63
  2. Balticflora Teplice       22  15   3   4  109: 64  48
  3. FC Benago Zruč n/S        22  12   2   8   88: 72  38
  4. Tango Brno                22  11   4   7   91: 74  37
  5. Bohemians 1905 Praha      22  10   2  10   73: 87  32
  6. Nejzbach Vysoké Mýto      22  10   0  12   78: 91  30
  7. Torf Pardubice            22   9   2  11   92: 86  29
  8. SK Slavia Praha           22   9   2  11   62: 78  29
  9. CC Jistebník              22   7   5  10   65: 99  26
 10. Indoss Plzeň              22   7   3  12   77:114  24
 11. Kajot Helas Brno          22   4   2  16   61:112  14
 12. SKP Likop Třinec          22   4   1  17   55:116  13
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Chrudim-Slavia 6:0, 7:0, 5:0, Teplice-Torf 6:2, 7:3, 5:2, 
 Nejzbach-Benago 2:6, 1:2 pp, 3:5
 Tango-Bohemians 8:3, 4:8, 11:4, 5:7, 5:4
 Semifinále:
 Chrudim-Tango 4:3 pp, 7:5, 10:1
 Teplice-Benago 10:3, 9:2, 11:3
 Finále:
 Chrudim-Teplice 5:3, 5:4 pp, 4:5, 8:3

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gillotina Choceň          22  15   2   5  108: 83  47
  2. FC Agromeli Brno          22  15   1   6  106: 75  46
  3. Delta-Real Šumperk        22  15   0   7  125: 75  45
  4. Komax Kunčice p/O         22  14   3   5   85: 62  45
  5. Květnice Tišnov           22  11   3   8   85: 56  36
  6. Slávie Havířov            22   9   3  10   76: 84  30
  7. United Frýdek-Místek      22   8   4  10   98:118  28
  8. Gamaspol Jeseník          22   8   2  12   95:119  26
  9. VŠB Ostrava               22   7   4  11   76: 83  25
 10. Tango Brno "B"            22   6   3  13   72:100  21
 11. Boca Chotěboř             22   5   4  13   84:111  19
 12. Tomson STŽ Brno           22   3   3  16   53: 97  12
 PLAY-OFF:
 Semifinále:
 Choceň-Kunčice 5:4, 6:2, 5:7 pp
 Agromeli-Šumperk 5:7, 1:5
 Finále:
 Choceň-Šumperk 4:5 pp, 5:2, 7:8 pp, 2:10
    
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Andy Liberec              20  16   0   4  180: 96  48
  2. SK Kladno                 20  14   0   6  116: 65  42
  3. Alfa Liberec              20  11   2   7  132:110  35
  4. Olympik Mělník            20  11   1   8  111: 89  34
  5. UFA Hradec Králové        20  10   4   6  108: 87  34
  6. Radobýl Litoměřice        20   9   4   7  136: 88  31
  7. Arsenal Benešov           20  10   1   9  107:118  31
  8. Dalmach Turnov            20   8   3   9  105: 98  27
  9. Čechie Slaný              20   4   2  14   66:110  14
 10. FC '83 Příbram            20   4   1  15   82:214  13
 11. United Kadaň              20   1   6  13   57:125   9
 PLAY-OFF:
 Semifinále:
 Andy-Mělník 7:4 pp, 7:8 pp, 7:3,  Kladno-Alfa 8:6, 6:2
 Finále:
 Andy-Kladno 6:3, 7:4, 5:3
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia TU Liberec         22  16   3   3  180: 98  51
  2. PK Třebusice              22  15   5   2  184:101  50
  3. F.A.Zole Česká Lípa       22  11   4   7  147:129  37
  4. Malibu Mladá Boleslav     22  11   2   9  152:115  35
  5. Démoni Česká Lípa         22  10   4   8  171:119  34
  6. MCE Slaný                 22  10   4   8  189:146  34
  7. SK Bílý balet Děčín       22   9   1  12  120:189  28
  8. FC Brandýsek              22   8   2  12  114:114  26
  9. HFK Příbram               22   8   1  13  177:228  25
 10. 1.DFK Slaný               22   7   3  12  142:162  24
 11. SC Veltěž                 22   7   3  12  116:150  24
 12. AFC Celtic Kladno         22   4   0  18   96:237  12
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tex-Color Č. Budějovice   16  15   0   1  121: 50  45
  2. Grafiko Tábor             16  12   0   4   87: 40  36
  3. Kelta Sedlo               16  11   0   5   74: 71  33
  4. Marná snaha Písek         16   9   0   7   98: 69  27
  5. Absolut Č. Budějovice     16   7   1   8   69: 71  22
  6. Naděje Čekanice           16   7   0   9   56: 65  21
  7. Kajmani Č. Budějovice     16   5   0  11   71: 98  15
  8. Viktoria Č. Budějovice    16   4   0  12   47: 94  12
  9. Palma Písek               16   1   1  14   41:106   4
 PLAY-OFF:
 Finále: Čekanice - Grafiko 0:4, 3:2
  1. Naděje Čekanice     6   4   1   1   23: 13  13
  2. Marná snaha Písek   4   3   0   1   22: 22   9
  3. Grafiko Tábor       4   2   0   2   20: 12   6
  4. Kelta Sedlo         2   0   1   1    3:  8   1
  5. Absolut ČB          2   0   0   2    8: 13   0
  6. Tex-Color ČB        2   0   0   2    4: 12   0
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               26  22   0   4  138: 64  66
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Salamandr Hr. Králové B   26  22   2   2  128: 53  68
  2. Real Hlinsko              26  18   2   6  109: 61  56
  3. S.U.D. Světlá n/Sázavou   26  16   4   6  103: 63  52
  4. Orel Hlinsko              26  12   6   8   82: 79  42
  5. Zeppelin Hr. Králové      26  12   6   8   78: 62  42
  6. Zvoneček Stojice          26  12   4  10   86: 79  40
  7. Pribina Hesov             26  12   4  10  101: 95  40
  8. Flamengo Hr. Králové      26   8   7  11   77: 81  31
  9. Hespo Hr. Králové         26   9   3  14   96:116  30
 10. Nejzbach Vysoké Mýto B    26   8   5  13   68: 87  29
 11. Komtur Chrudim            26   8   4  14   86:131  28
 12. XXL futsal team           26   8   2  16   94:109  26
 13. Era-pack Chrudim B        26   6   4  16   96:130  22
 14. FC Rio Žamberk            26   2   5  19   60:118  11
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kalábek Lino Brno         22  16   3   3  155: 96  51
  2. SK Líšeň Brno             22  16   3   3  119: 60  51
  3. Pivovar Vyškov            22  11   4   7  143:126  37
  4. Helas Brno B              22  11   3   8  105: 82  36
  5. Pramen Havlíčkův Brod     22   9   5   8   92:103  32
  6. Morcan Žabinští Vlci Brno 22   9   2  11   89: 97  29
  7. Senior Brno               22   9   1  12  104:123  28
  8. Arkys Brno                22   8   4  10   98: 92  28
  9. Arsenal Brtnice           22   7   5  10  102:125  26
 10. K 5 Brno                  22   5   5  12   84:123  20
 11. Nasan Okruh NL Brno       22   4   5  13   77:111  17
 12. 3P Bosonohy Brno          22   5   2  15   97:133  17
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CC Jistebník B            20  17   2   1  154: 74  53

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lazor Domus Vyškov        26  19   3   4  131: 69  60
  2. Pískovna Černovice        26  18   3   5  146: 69  57
  3. Kalábek Lino Brno B       26  18   1   7  131: 93  55
  4. Arsenal Taurito Kuřim     26  16   5   5   99: 49  53
  5. United Ivančice           26  12   6   8  100:113  42
  6. SK Líšeň Brno B           26  12   3  11   69: 73  39
  7. Slovan Brno               26  11   5  10  106: 91  38
  8. Sapporo Manerov           26  10   3  13   84: 99  33
  9. Amor Vyškov               26   9   2  15  106:117  29
 10. FC Kloboučky              26   9   1  16  100:115  28
 11. Tornádo Brno              26   8   3  15   84:127  27
 12. Agromeli Brno B           26   7   5  14   93:117  26
 13. SOŠ OOM Brno              26   6   2  18   86:123  20
 14. Fauna Brno                26   5   2  19   78:158  17
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Grand team Cheb           24  22   1   1  222: 64  67
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové 30  26   1   3  145: 40  79
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango ?                   20  15   2   3  184:122  47
  2. Legnex Jablonec n/N       20  15   1   4  174:131  46
  3. Alex Liberec              20  14   1   5   93: 75  43
  4. Démoni Česká Lípa B       20  12   2   6  141: 95  38
  5. Dalmach Turnov B          20  10   3   7  102: 86  33
  6. Slavia TU Liberec B       20   8   2  10  147:133  26
  7. JASIP Jablonec n/N        20   6   3  11  107:110  21
  8. Prašivky Liberec          20   6   2  12   81:105  17
  9. Mapa Česká Lípa           20   5   1  14   99:156  16
 10. Greens Liberec            20   5   0  15   88:130  15
 11. York Vratislavice n/N     20   4   3  13  106:179  15
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Twins Nový Jičín          30  20   2   8  106: 74  62
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Relax Prostějov           20  18   1   1  137: 42  55
  2. 1.FC Delta-Real Šumperk B 20  13   3   4   97: 51  42
  3. Buldoci Dolní Studénky    20  12   5   3   79: 41  41
  4. Ajax Šumperk              20   8   6   6   52: 42  30
  5. Rychlé šípy Šumperk       20   8   1  11   58: 95  25
  6. Indiana Plumlov           20   8   1  11   48: 72  25
  7. KK Club Klášterec         20   7   2  11   77: 87  23
  8. Popeláci Šumperk          20   7   2  11   60: 80  23
  9. Závodní Česká Ves         20   5   4  11   52: 75  19
 10. FC Moravec Vikýřovice     20   5   3  12   37: 69  18
 11. Kedul Vichr Temenice      20   5   0  15   42: 85  15
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. G12 Chrudim               18  13   4   1  101: 49  43
  2. F.K. Řetůvka              18  11   2   5   90: 63  35
  3. Peliny Choceň             18  10   3   5   79: 54  33
  4. MIBA Sport Slatiňany      18   9   2   7   73: 85  29
  5. ZS Brandýs n/O            18   8   4   6   72: 57  28
  6. Torpédo Vysoké Mýto       18   6   8   4   77: 70  26
  7. Metaxa Pašáci Luže        18   5   4   9   79:107  19
  8. OK Interier Pardubice     18   5   2  11   62: 76  17
  9. United Chrudim            18   3   3  12   55: 94  12
 10. Uhelné vosy Choceň        18   3   2  13   43: 76  11
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Slavia Praha B         22  19   2   1  138: 55  59
  2. Chemcomex Praha           22  16   1   5  103: 54  49
  3. Benago Zruč n/S B         22  15   1   6  128: 76  46
  4. B.B.V. Praha              22  11   1  10   88: 80  34
  5. Bohemians 1905 B          22  11   0  11   94:120  33
  6. CFC Swietelsky Letňany    22   9   5   8   68: 73  32
  7. Přírodní vědy Praha       22   9   1  12   71: 91  28
  8. Kmochův odkaz Praha       22   8   2  12   89: 89  26
  9. ČZU Praha                 22   6   5  11   80: 83  23
 10. DFC Praha                 22   6   2  14   59: 97  20
 11. KK Drazí Praha            22   5   4  13   73:118  19
 12. FC Kodymka Praha          22   4   2  16   72:127  14
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hrasl Slaný               22  18   2   2  169: 78  56
  2. Ebárna Kladno             22  18   0   4  154:107  54
  3. Legie Příbram             22  13   2   7  173:120  41
  4. SK Olympik Mělník B       22  13   1   8  128:108  40
  5. AFC Kralupy n/V           22  11   3   8  119: 92  36
  6. Atmos FK Bělá p/B         22  12   0  10  156:122  36
  7. FC Foboz Slaný            22  10   2  10  159:142  32
  8. Tenisáci Benešov          22   8   2  12   75:101  26
  9. FK Union Slaný            22   6   2  14  144:171  20
 10. PK Třebusice B            22   6   2  14   99:140  20
 11. TJTZ Atlantic Rakovník    22   4   3  15   89:129  15
 12. Rohožník Praha 21         22   3   1  18   88:243  10
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
 JIH
  1. FC Partizan Most          16  13   2   1  132: 68  41
  2. FC H Most                 16  13   1   2  125: 54  40
  3. FC Centurions Teplice	   16  12   0   4  110: 54  36
  4. MaKo Litvínov             16   8   2   6   72: 66  26
  5. FK Gumani Most            16   6   1   9   66: 91  19
  6. FC Třebenice              16   5   2   9   69: 81  17
  7. HUN Litvínov              16   3   2  11   67:123  11
  8. Japek Most                16   2   4  10   66:117  10
  9. Automat Litvínov          16   2   2  12   57:110   8
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  Skupina Morava
  1. Orchestrion Višňová       16  15   0   1   96: 35  45
  2. Opatov Třebíč             16  10   1   5   82: 59  31
  3. Phiasco Třebíč            16   8   2   6   91: 63  26
  4. Arsenal Brtnice B         16   8   2   6   51: 46  26
  5. Devils Třebíč             16   8   0   8   52: 68  24
  6. FC Candrkáři Jaroměřice   16   7   1   8   46: 62  22
  7. RH Třebíč                 16   6   2   8   74: 64  20
  8. Dalas Stars Dalešice      16   5   1  10   58: 78  16
  9. FK Rudíkov-Trnava         16   0   1  15   26:101   1
  Skupina Čechy
  1. FK Boca Chotěboř B        16  13   2   1   85: 41  41
  2. Skuhrov                   16  10   3   3   88: 39  33
  3. FC Jatka Pacov            16  10   2   4   86: 54  32
  4. JAS Ledeč n/S             16   8   2   6  100: 85  26
  5. Chlapící Havlíčkův Brod   16   7   1   8   48: 73  22
  6. FC Dělo Modlíkov          16   5   2   9   56: 67  17
  7. MKC Světlá n/S            16   5   2   9   59: 80  17
  8. Afro Brothers H.Brod      16   3   4   9   49: 87  13
  9. S.U.D. Světlá n/S B       16   1   2  13   44: 89   5
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice        22  16   3   3   93: 60  51
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Berušci Benešov           22  17   2   3  144: 66  53
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Racek                     26  22   2   2  107: 47  68

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tornádo                   30  22   2   6  169: 93  68
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K 5                       30  21   4   5   86: 56  67
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOŠ OOM                   30  23   4   3  149: 53  73
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pizzerie                  30  22   4   4  136: 54  70
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOŠ OOM B                 30  22   4   4  160: 79  70
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Deportivo                 30  22   5   3  140: 84  71
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Senior                    30  25   4   1  139: 55  79
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Lískovec C          20  18   1   1  112: 36  55
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agora                     20  15   2   3   80: 41  47
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BB Press                  19  16   0   3   84: 24  48
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira B       20  16   2   2   87: 26  50
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Violaceo                  19  16   1   2  126: 35  49
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žabinští vlci B    20  14   5   1  102: 46  47

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Yankees Warriors Nový Bor 24  19   2   3  140: 27  59
  2. Démoni Česká Lípa C       24  18   2   4  101: 55  56
  3. Kučera Kamenický Šenov    24  17   2   5  119: 51  53
  4. Mapa Česká Lípa B         24  16   3   5  127: 49  51
  5. Continental Česká Lípa    24  13   2   9   68: 64  41
  6. Emu Doksy-Česká Lípa      24  12   3   9  114: 75  39
  7. Malibu Nison              24  12   2  10   73: 52  38
  8. F.A. Zole Česká Lípa B    24   9   2  13   59:104  29
  9. SČP Svahy Česká Lípa      24   9   2  13   72: 87  29
 10. SK Provodín               24   9   2  13   58: 75  29
 11. Torpédo Nový Svět         24   5   1  18   60:120  16
 12. Premium Nový Bor          24   3   1  20   37:113  10
 13. FC Bikers Nový Bor        24   2   0  22   33:189   6

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DOMAŽLICE - 1.třída (základní část)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín          20  17   1   2  100: 26  52
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín           9   7   2   0  138: 35  75
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Bomber Domažlice B     10   8   0   2   86: 68  50

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. New Jersey Nový Jičín     16   9   2   5   57: 36  29
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Top Dogs Nový Jičín       16  13   2   1   80: 26  41
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KOMAX Kunčice p/O         19  14   3   2   75: 31  45

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Boca Chotěboř C        16  12   1   3   78: 54  37
  2. Elkomplex Ledeč n/S       16  11   2   3  107: 55  35
  3. Broďáci H.Brod            16  11   1   4   63: 36  34
  4. Zoufalci Ždírec n/D       16  10   2   4   93: 56  32
  5. FC Nagano H.Brod          16   6   3   7   64: 63  21
  6. Premium Světlá n/S        16   5   2   9   65: 78  17
  7. Chlapíci H.Brod B         16   5   2   9   60: 78  17
  8. L+M Autodoprava           16   5   0  11   52:102  15
  9. FC Ovesná Lhota           16   0   1  15   44:104   1
HAVLÍČKŮV BROD - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       16  14   2   0   65: 19  44
HAVLÍČKŮV BROD - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         16  13   1   2   81: 20  40
  2. S.U.D. Světlá n/S C       16  12   1   3   66: 25  37
  3. Medvědi Klouzovy          16  10   1   5   55: 35  31
  4. Chlapíci H. Brod C        16   9   0   7   56: 29  27
  5. Okrouhlice                16   7   0   9   41: 47  21
  6. Svinný                    16   6   1   9   55: 51  19
  7. Kladiváři                 16   6   1   9   44: 58  19
  8. A.L.C. Česká Bělá B       16   6   1   9   40: 62  19
  9. Hasičí Sobíňov            16   0   0  16   12:123   0

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim B        18  15   2   1   98: 38  47
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Hlinsko                18  15   1   2  107: 47  46
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Darren Slatiňany          18  15   2   1   75: 43  47
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Hlinsko B            22  17   2   3  107: 38  53
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim C        18  14   0   4   69: 28  42

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Prašivky Liberec C        18  16   0   2   94: 51  48
  2. RKC Liberec               18  12   0   6  102: 82  36
  3. Grupo Antolin Chrastava   18  10   2   6  119: 95  32
  4. Greens Liberec B          18   9   1   8   85: 76  28
  5. Al-chajda Liberec         18   8   3   7   76: 86  27
  6. TTNF Liberec              18   8   1   9   93: 80  25
  7. Nord Servis Liberec       18   6   1  11   61: 91  19
  8. Volf Riders Rádio         18   6   0  12   61:112  18
  9. Avast! Liberecké gazely   18   5   2  11   60: 72  17
 10. Prašivky Liberec B        18   5   0  13   83: 89  15

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. MP Stavby Most            14  11   0   3   98: 67  33
  2. SC Obr Most               14  10   1   3   87: 60  31
  3. FC Janov                  14   9   0   5  102: 47  27
  4. FC 2000 Jirkov            14   7   1   6   81: 64  22
  5. SC Litvínov               14   7   1   6   88: 57  22
  6. Domino Most               14   4   3   7   55: 92  15
  7. EMERAN Klíny              14   3   1  10   64:131  10
  8. FK Policie                14   1   1  12   46:103   4
 Play off:
        1. MP Stavby Most    3  2 0 1  12: 8  10
        2. FC Janov          3  1 0 2  14:15   7
        3. FC 2000 Jirkov    3  2 0 1  14: 7   6
        4. SC Obr Most       3  1 0 2  10:20   3

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OPAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín B              14  10   1   3   51: 25  31
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Parlament Ostrava B    15  13   1   1   56: 24  40
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava C         14  11   3   0   33:  8  36
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Stars 30 Ostrava      14  12   0   2   68: 23  36

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PedF Praha FT             22  16   3   3  108: 62  51
  2. VS Božolé Praha           22  16   2   4  147:101  50
  3. Vendetta Praha            22  11   5   6  103: 74  38
  4. Frankie Praha             22  12   1   9   98: 76  37
  5. Bohemians 1905 C          22  11   3   8  102: 92  36
  6. CFC Swietelsky Letňany B  22  10   5   7  135:115  35
  7. Wolch Praha               22   9   6   7   90: 80  33
  8. AC Barbero 1990 Praha     22   7   3  12   71:100  24
  9. Sídlišťan Praha           22   6   4  12   81: 95  22
 10. Typographia M+M Praha     22   6   2  14   77:137  20
 11. Team Alpha Praha          22   4   4  14   65: 97  16
 12. Loosy Praha               22   4   2  16   73:121  14
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Naděje Praha         22  20   0   2  167: 82  60
  2. Ajax PSK Praha            22  15   1   6  138: 94  46
  3. Akta-Rez Praha            22  11   3   8   93: 84  36
  4. Gusanos Rojos Praha       22  12   1   9  104: 72  34
  5. KMK Břewnow boys Praha    22  12   1   9  128:112  34
  6. DEL 23 Praha              22   9   2  11  106:119  29
  7. B.B.V. B Praha            22  10   2  10   86: 77  29
  8. Olympique Praha           22   8   2  12   68:101  26
  9. FC Rattamahatta Praha     22   7   4  11   56: 90  25
 10. Coyotes Praha             22   8   0  14   89:108  24
 11. SC Bumble-bees Praha      22   7   2  13   80:111  23
 12. FC Real team Praha        22   4   0  18   67:132  12
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC KZ Praha               22  20   0   2  137: 53  57
  2. KYX Praha                 22  16   3   3  108: 58  51
  3. FK Kobylisy Praha         22  14   1   7   99: 76  43
  4. 1.FC Radík Praha          22  12   2   8   85: 82  38
  5. Tefal-Rowenta Praha       22  11   1  10  121:112  34
  6. Comes Košíře Praha        22  10   2  10   99: 91  32
  7. Killtec Praha             22  10   1  11   85: 85  31
  8. FC Real 8 Praha           22   8   2  12   94:105  26
  9. PedF Praha FT B           22   8   2  12   79: 95  26
 10. 1.FC Autoexpres Praha     22   6   2  14   75:111  20
 11. FC Necropolitano Praha    22   4   0  18   66:125  12
 12. RBC Praha                 22   4   0  18   71:136  12
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wizards DDM Praha 10      22  18   2   2  112: 50  56
  2. FC WarriorS Praha         22  17   2   3  119: 61  53
  3. SK Slavia Praha C         22  13   1   8  110: 60  40
  4. B.B.V. Praha C            22  12   2   8   97: 83  38
  5. Sporting Bonbon Praha     22  10   2  10   86:103  32
  6. Arsenal Praha             22   9   2  11   76: 76  29
  7. Wolch Praha C             22   9   2  11   95: 97  29
  8. NTPA Robeda Praha         22   8   3  11   88: 92  27
  9. Masakr Praha              22   7   3  12   79:101  24
 10. ČZU Praha B               22   7   1  14   77: 95  22
 11. Prima team Praha          22   6   2  14   56:111  20
 12. Montana Praha             22   4   2  16   59:125  14
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Smetánka Praha         22  20   2   0  164: 72  62
  2. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22  13   1   8  129:117  40
  3. Ičy-Skrečy Praha          22  13   0   9   82: 63  39
  4. CF Sabuka 002 Praha       22  12   1   9  105: 89  37
  5. Kmochův odkaz Praha B     22  14   1   7  104: 64  37
  6. Wolch Praha B             22  11   2   9   88: 64  35
  7. Companéros Praha          22  10   1  11   91: 99  31
  8. Pípa Strašnice AL/AG Pha  22   9   3  10  119:105  30
  9. AC Smirnon Praha          22   7   2  13   86:131  23
 10. Madonna's Sons Praha      22   6   2  14   74: 98  20
 11. RSC Modřany Praha         22   6   1  15   67:126  19
 12. STS Chvojkovice Brod      22   3   0  19   48:129   6
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Phoenix Praha             22  18   0   4  154: 49  54
  2. Los Magnificos 2008 Praha 22  17   2   3  120: 41  53
  3. B.C.F. - UPC direct Praha 22  17   1   4  112: 61  52
  4. Ajax PSK Praha B          22  13   1   8   93: 60  37
  5. AC Slovan Vokovice Praha  22  12   1   9   78: 66  37
  6. Dynamo Praha              22  11   2   9  113:120  32
  7. SANK Běchovice 2 Praha    22  10   1  11   77: 86  31
  8. Kent Praha                22  11   3   8  123:110  30
  9. FC Matadores Praha        22   9   0  13  107:107  27
 10. Fotballica KMF Praha      22   6   1  15   61:138  19
 11. AFC Inter Praha           20   0   0  20    0:100   0 
     B.D. '95 Praha            20   0   0  20    0:100   0 
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wizards DDM Praha 10 B    22  17   1   4   87: 39  52
  2. Hobití banda Praha        22  17   0   5  128: 56  51
  3. 1.FC Hloubětín Praha      22  15   2   5  106: 56  47
  4. FC Hlad Praha             22  12   2   8   90: 62  38
  5. Stromovka boys Praha      22  12   1   9   98: 98  37
  6. FC Real team Praha B      22  10   2  10  101: 97  29
  7. Šílení ševci Praha        22   8   2  12   83: 87  26
  8. 1.PSKN Praha              22   6   5  11   82:106  23
  9. FC Pigs Praha             22   8   1  13   94:107  22
 10. FC Roko Praha             22   5   2  15   65:105  17
 11. AFK Putos Amos Praha      22   5   2  15   59:131  17
 12. Matrix Praha              22   6   2  14   56:105  14
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tlející dřevo Praha       22  22   0   0  234: 35  66
  2. Salvator Praha            22  16   2   4  216: 76  50
  3. FC RAF Praha              22  16   0   6  192: 90  48
  4. AFC Opatov Praha C        22  15   1   6  178: 87  46
  5. FK Pražská směs Praha     22  15   0   7  131: 79  45
  6. England Revolution Praha  22  14   2   6  135: 80  41
  7. 1.FC Bob Hurikán Praha    22  10   2  10  129:105  32
  8. Fotturly FT Praha         22   6   1  15   71:123  19
  9. Minotaurus Ládví Praha    22   5   1  16   88:166  13
 10. FC Union USP Praha        22   3   1  18   69:249  10
 11. Top Gun Praha             22   1   5  16   46:177   8
 12. Team Evolution Praha      22   1   1  20   57:279   4
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Jemné a Solené Praha 24  21   0   3  147: 57  63
  2. 1.VFC Dalagola Praha      24  19   1   4  134: 68  58
  3. Anbesorry Praha           24  18   0   6  101: 70  54
  4. Prosex boyz ´07 Praha     24  13   3   8   95: 84  42
  5. FK Jooky Praha            24  12   4   8  110: 67  40
  6. Pivní eskadra Praha       24  12   2  10   90: 84  38
  7. AFC Temosa Praha          24  12   0  12   83: 93  36
  8. Kubrt Praha               24  10   1  13  124:136  31
  9. Férovka Praha             24   8   3  13  108:105  27
 10. FC Kulda team Praha       24   7   5  12   79: 99  26
 11. FC Rattamahatta Praha B   24   6   4  14   76:106  19
 12. Hell Avalanche Praha      24   4   2  18   77:148  14
 13. Uroboros Praha            24   0   3  21   48:155   3
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Žižkovská smršť Praha     24  19   3   2  113: 45  60
  2. Kvirencovy děti Praha     24  19   2   3  132: 57  59
  3. FC Strašnice Praha        24  15   2   7  131: 70  47
  4. FC Marťans Praha          24  15   1   8  116: 68  46
  5. Frankie Praha B           24  13   2   9  131:109  41
  6. Real Triky Praha          24  12   5   7  137: 94  38
  7. Kontrola Pohody Praha     24  11   0  13  105:105  33
  8. KUR Černošice             24   9   4  11   88:101  31
  9. Royal Stodůlky Praha      24  10   3  11  110:101  30
 10. 1.FC Ozzáci Praha         24   8   4  12   90:101  25
 11. Milwerton Praha           24   6   2  16   80:127  20
 12. FC Palcát Praha           24   3   2  19   49:135  11
 13. Trosca United Praha       24   0   2  22   26:195   2
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC PE3NY Praha            24  20   0   4  156: 61  60
  2. Háje 2002 Praha           24  18   1   5  171: 95  55
  3. Jižní Bronx Praha         24  16   1   7  105: 72  49
  4. CF Sabuka 002 Praha B     24  15   5   4  147: 86  47
  5. Nářez Praha               24  14   3   7  121: 93  45
  6. Comes Košíře Praha B II.  24  12   3   9  134:103  39
  7. Sebranka Praha            24  12   3   9  130:107  39
  8. Kanálpucers '69 Praha     24  11   2  11   86: 92  35
  9. The Masers Praha          24   9   4  11  123:128  28
 10. El Nino Praha             24   7   1  16   87:119  22
 11. Rio Bravo Praha           24   6   1  17   74:148  16
 12. Hoprdox Praha             24   1   2  21   49:170   5
 13. Dřeváci Praha             24   1   2  21   47:156   2
PRAHA - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Reservoir Dogs Praha      24  21   0   3  153: 50  63
  2. Forza Praga               24  19   2   3  155: 51  59
  3. Sídlišťan Praha B         24  16   2   6  117: 74  50
  4. Black Bridge Praha        24  14   2   8   90: 81  44
  5. SK Čechie Praha           24  13   4   7  103: 77  43
  6. 1.FC Blues Praha          24  13   2   9  107: 72  41
  7. A.C. Dukla 1944 Praha     24   9   2  13   89:115  29
  8. FC Konflikt Praha         24   7   4  13   66:115  25
  9. FC Hodkovičky Praha       24   6   6  12   52: 87  24
 10. FC Semtex Praha           24   7   2  15   73:124  23
 11. FC Torzo Hostivař Praha   24   7   1  16   60:104  22
 12. SANK Běchovice 2 Praha B  24   4   5  15   56:110  17
 13. Warchild Praha            24   3   2  19   55:116  11

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Fit Úsovsko               28  18   4   6  132: 77  58
  2. Senior Sobotín            28  18   3   7  102: 65  57
  3. Kamion Rapotín            28  17   5   6  109: 64  56
  4. Stars Bohutín             28  17   3   8  105: 56  54
  5. Predators Dolní Studénky  28  16   3   9   80: 77  51
  6. Tespo Šumperk             28  16   3   9   98:103  51
  7. Popeláci Šumperk B        28  15   4   9   86: 67  49
  8. People Šumperk            28  13   4  11   77: 74  43
  9. Nuget Šumperk             28  13   4  11   89: 78  43
 10. Holbíci Šumperk           28  11   5  12   85: 92  38
 11. F.O.F.O. Drozdov          28   7   5  16   56: 88  26
 12. Lázně Velké Losiny        28   6   5  17   58:100  23
 13. Powermen Mohelnice        28   6   1  21   56:101  19
 14. Sokol Olšany              28   3   8  17   61: 96  17
 15. Váňa tým Velké Losiny     28   4   3  21   62:118  15
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nealko Libina             28  19   1   8  125: 83  58
  2. Tupl Obec Jindřichov      28  18   4   6  166: 92  58
  3. AC Roma Šumperk           28  17   6   5  120: 79  57
  4. MK Loučná 2001            28  15   6   7   83: 61  51
  5. Kanárci Kopřivná          28  15   5   8   80: 60  50
  6. MK Ruda nad Moravou       28  13   4  11   94: 90  43
  7. Žaves Šumperk             28  12   3  13  112:120  39
  8. Semtex Šumperk            28  11   5  12   83: 92  38
  9. Stars Bohutín B           28   9   8  11   76: 88  35
 10. Po akci Bohutín           28   9   6  13   68: 79  33
 11. MK Bohdíkov               28   9   6  13   80: 91  33
 12. Šíša Vyšehoří             28   9   5  14   69: 72  32
 13. Lokomotiva Skalička       28   8   7  13   67: 84  31
 14. Senior Sobotín B          28   8   2  18   75:105  26
 15. Překvápko Šumperk         28   3   2  23   27:129  11
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk C        26  20   2   4  136: 41  62
  2. United Šumperk            26  19   3   4  106: 44  60
  3. 1.FC Chromeč              26  19   2   5   96: 37  59
  4. MK Sokol Dlouhomilov      26  17   2   7   76: 55  53
  5. GZP Šumperk               26  15   6   5  115: 68  51
  6. Bratrušov                 26  12   6   8  113: 93  42
  7. Lázně Velké Losiny B      26  13   3  10   78: 59  42
  8. 1.FC Bukovice             26   9   6  11   93: 89  33
  9. Vichr Temenice B          26   9   2  15   82: 97  29
 10. Juve Šumperk              26   9   1  16   87:118  28
 11. Draci Šumperk             26   8   4  14   77:110  28
 12. Váňa tým Velké Losiny B   26   8   2  16   73: 94  26
 13. Jílek Rapotín             26   2   2  22   31:108   8
 14. Draci Šumperk B           26   1   1  24   22:172   4

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HFC Ústí n/L B          26  22   4   0  176: 82  70
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Debris Ústí n/L           24  19   2   3  161: 76  59
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Výšina B             25  20   2   3  197:102  62

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Becherovka Přívrat     22  20   2   0  148: 33  62
  2. SK Stodola Vysoké Mýto    22  16   3   3  115: 65  51
  3. 1.FC Drážka Ústí n/O      22  13   3   6  100: 79  42
  4. Náhodná sešlost V.Mýto    22  11   3   8   98: 67  36
  5. Čistírna Česká Třebová    22  11   3   8   73: 74  36
  6. AC Medicamenta V.Mýto     22   8   5   9   71: 79  29
  7. Sokol Pal.Kratoch. Choceň 22   9   2  11   84: 82  29
  8. Sokol Řetůvka Ústí n/O    22   8   4  10   78:103  28
  9. 1. FC Družba Vysoké Mýto  22   8   0  14   77: 78  24
 10. Uhelné vosy Choceň B      22   6   1  15   81:102  19
 11. MIFU Živanice             22   4   4  14   67:122  16
 12. Černá štika               22   3   0  19   47:155   9
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Bučovice            33  28   2   3  292:137  86
  2. Pivovar Vyškov B          33  26   4   3  316:160  82
  3. Amor Vyškov B             33  27   1   5  242:110  82
  4. Orli Bučovice             33  23   2   8  225:118  71
  5. United Vyškov             33  18   1  14  174:158  55
  6. FC Kloboučky B            33  17   2  14  161:143  53
  7. Fifák Nouzka Vyškov       33  17   1  15  173:154  52
  8. Slovan Mosambik Rozstání  33  16   4  13  193:186  52
  9. FC Krásensko 04           33  16   3  14  162:177  51
 10. Sapporo Manerov B         33  13   4  16  165:188  43
 11. JK Letiště-PF Vyškov      33  12   3  18  170:180  39
 12. Litrpool Studnice         33  10   2  21  160:225  32
 13. Orli Vyškov               33  10   2  21  152:222  32
 14. Bučanda Slavkov           17   9   1   7   99: 76  28
 15. SK Hvězdlice              33   9   1  23  110:166  28
 16. TJ Mouřínov               33   8   4  21  130:235  28
 17. Jantaři Nevojice          33   7   4  22  179:255  25
 18. JČ Marefy                 33   2   1  30   83:296   7
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P United Zlín           22  18   3   1   85: 36  57
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. LA Bartec Zlín            22  17   3   2  104: 37  54

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet