ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-Pack Chrudim          22  22   0   0  201: 25  66
  2. Benago Zruč n/S           22  17   2   3  114: 54  53
  3. Tango Brno                22  15   3   4  127: 52  48
  4. Bohemians 1905            22  14   2   6  122: 72  44
  5. Nejzbach Vysoké Mýto      22  13   1   8   77: 84  40
  6. Balticflora Teplice       22  10   3   9   88: 84  33
  7. Helas Brno                22   7   4  11   79: 99  25
  8. SK Slavia Praha           22   6   3  13   56: 93  21
  9. SAT-AN Kladno             22   6   3  13   56:104  21
 10. Torf Pardubice            22   6   0  16   60:120  18
 11. Indoss Plzeň              22   5   0  17   61:144  15
 12. Démoni Česká Lípa         22   0   1  21   60:170   1
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Era-pack Chrudim - Slavia Praha 9:0, 4:2, 10:1
 Benago Zruč n/S - Helas Brno 7:3, 10:4, 4:3
 Tango Brno - Balticflora Teplice - 8:3, 3:0, 9:1
 Bohemians 1905 - Nejzbach VM - 7:5, 4:4, 3:1, 1:8, 2:2
 Semifinále:
 Era-pack Chrudim - Nejzbach VM 10:2, 6:2, 20:0
 Benago Zruč n/S - Tango Brno 5:4, 9:3, 3:3, 3:5, 2:8
 Finále:
 Era-pack Chrudim - Tango Brno 4:2, 3:2, 6:3

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agromeli Brno             20  17   0   3   98: 59  51
  2. VŠB Ostrava               20  13   2   5  104: 66  41
  3. Likop Třinec              20  11   3   6   77: 58  36
  4. Lino Kalábek              20  11   2   7  103: 93  35
  5. Komax Kunčice p/O         20  10   4   6   91: 65  34
  6. Delta-Real Šumperk        20   8   3   9   79:102  27
  7. AC Jeseník                20   8   2  10  103: 82  26
  8. Květnice Tišnov           20   6   5   9   51: 54  23
  9. FC Gillotina Choceň       20   7   0  13   82:119  21
 10. Slavia Havířov            20   4   2  14   65:114  14
 11. SK Líšeň Brno             20   2   3  15   45: 86   9
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. UFA Hradec Králové        22  17   3   2  118: 65  54
  2. Olympik Mělník            22  15   4   3  126: 73  49
  3. Slavia TU Liberec         22  13   4   5  138: 84  43
  4. Boca Chotěboř             22  14   1   7  133: 92  43
  5. F.A.Zole Č.Lípa           22  12   3   7  115: 95  39
  6. Dalmach Turnov            22  12   2   8  119: 98  38
  7. Betis Kadaň               22   8   3  11   88:103  27
  8. Radobýl Litoměřice        22   8   2  12  100:116  26
  9. FC Brandýsek              22   7   1  14   82:107  22
 10. Arsenal Benešov           22   4   4  14   78:115  16
 11. Goll Běloves              22   5   0  17   68:120  15
 12. Sokol Dobřichovice        22   3   1  18   52:149  10

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Combix Ústí n/L           22  16   3   3  178: 82  51
  2. Balticflora Teplice B     22  13   2   7  129:130  41
  3. PK Třebusice              22  12   1   9  136:118  37
  4. Hrasl Slaný               22  11   3   8  114: 93  36
  5. FC Malibu Mladá Boleslav  22  11   3   8  142:117  36
  6. 1.DFK Slaný               22  10   2  10  129:129  32
  7. Gardenline Litoměřice     22   8   5   9  120:135  29
  8. MCE Slaný                 22   9   2  11   90:123  29
  9. AFC Kralupy n/V           22   8   3  11   85: 97  27
 10. Legie Příbram             22   7   4  11  106:147  25
 11. Atmos FK Bělá             22   8   0  14  149:135  24
 12. Relax Ústí n/L            22   5   0  17  110:182  15
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sistemo                   14  10   1   3  100: 58  31
  2. Grafiko Tábor             14   9   0   5   53: 55  27
  3. Marná snaha Písek         14   8   2   4   92: 56  26
  4. Tex-Color Č.Budějovice    14   7   3   4   81: 82  24
  5. Jatka Pacov               14   7   3   4   76: 58  24
  6. Absolut Č.Budějovice      14   6   0   8   75: 61  18
  7. Kajmani Č.Budějovice      14   2   2  10   44: 93   8
  8. Viktoria TERMS ČB         14   1   1  12   44:102   4
 PLAY-OFF:
 Semifiná.: Marná Snaha - Grafiko 4:1, 2:7, 6:4
            Tex Color - Sistemo 8:4, 4:5, 6:4
 Finále: Tex Color - Marná snaha 7:4, 2:8, 3:2
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               16  13   2   1   89: 53  41
  2. Flamengo Březová          16  10   1   5   74: 47  31
  3. Draci Karlovy Vary        16   9   0   7   72: 54  27
  4. Sausfork Otovice          16   9   0   7   79: 77  27
  5. Futsal Team Fr. Lázně     16   7   2   7   67: 83  23
  6. Jerigo Plzeň              16   6   2   8   65: 57  20
  7. SK Indoss Plzeň "B"       16   6   2   8   65: 67  20
  8. Ajax Staňkov              16   6   1   9   71: 73  19
  9. FC Remi Plzeň             16   0   2  14   36:107   2
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Era-pack Chrudim "B"   22  18   1   3  120: 48  55
  2. FK Peliny Choceň          22  13   4   5   77: 59  43
  3. FK G12 Chrudim            22  13   2   7   90: 59  41
  4. FC UFA Salamandr HK "B"   22  12   4   6   80: 59  40
  5. Real Hlinsko              22  12   1   9   60: 60  37
  6. S.U.D. Světlá n/Sázavou   22  12   1   9   68: 70  37
  7. 1.FC Pribina Hesov        22   9   1  12   79: 87  28
  8. Flamengo HK               22   8   3  11   77: 78  27
  9. FK Boca Chotěboř "B"      22   8   1  13   74:103  25
 10. FC Hespro HK              22   7   3  12   60: 88  24
 11. AC Zeppelin HK            22   4   3  15   42: 81  15
 12. Hlinečtí Orli Hlinsko     22   3   2  17   55: 90  11

DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Brno B              22  17   2   3  140: 66  53
  2. Helas Brno B              22  16   2   4  148: 63  50
  3. Pivovar Vyškov            22  14   1   7  131:110  43
  4. Arsenal Taurito Kuřim     22  13   2   7  123: 86  41
  5. Amor Vyškov               22  11   4   7   98: 96  37
  6. Lazor Vyškov              22  10   4   8  107:100  34
  7. Nasan N.Lískovec Brno     22   9   4   9   95: 97  31
  8. Pramen Havlíčkův Brod     22   8   2  12  100:150  26
  9. Morcan Žabinští Vlci Brno 22   7   0  15   66:118  21
 10. Tomson STŽ Brno           22   4   6  12   57: 75  18
 11. K 5 Brno                  22   5   3  14   73:103  18
 12. Egretta Bílovice          22   2   2  18   67:141   8
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín                18  14   1   3   89: 47  43
  2. FC Eximpo Náklo           18  13   2   3  129: 77  41
  3. Barracuda Jakubčovice     18  12   1   5  121: 94  37
  4. KFV Roub Vítkovice        18   9   3   6   96: 55  30
  5. Parlament Ostrava         18   8   1   9  109:100  25
  6. United Frýdek-Místek      18   7   3   8  111:117  24
  7. Panorama Ostrava          18   7   1  10  103:103  22
  8. Ferram Opava              18   5   2  11   88:112  17
  9. FC Oskarol Orlová         18   5   1  12   86:110  16
 10. Medvědi Malé Hoštice      18   2   1  15   73:190   7

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Toka Brno                 22  15   3   4  161: 91  48
  2. Sokol Bučovice            22  12   2   8  153:123  38
  3. FC Kloboučky              22  12   2   8  142: 92  38
  4. Remos Oslavany            22  11   5   6  131:109  38
  5. Mitra Brno                22  11   2   9  105: 91  35
  6. Slovan Brno               22  10   2  10  116:130  32
  7. SK Líšeň Brno B           22  10   2  10  103:100  32
  8. Agromeli Brno B           22  10   1  11  102:125  31
  9. Technika Brno             22   9   2  11   84:106  29
 10. United Ivančice           22   8   3  11   90:109  27
 11. FC Silůvky                22   8   1  13   83:113  25
 12. Pískovna Černovice        22   3   1  18   86:167  10
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FutFet Karlovy Vary       20  13   0   7  173:132  39
  2. Titanic Chodov            20  12   2   6  127: 80  38
  3. ASK Rád                   20  11   2   7  127: 94  35
  4. Slavia Karlovy Vary       20  11   0   9  116: 90  33
  5. Draci Karlovy Vary B      20   5   1  14   83:126  16
  6. FC Jenišov                20   5   1  14   81:185  10
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové  8   7   0   1   55: 25  21
  2. FK Gibsy Brasil Hr.Králové 8   5   1   2   41: 19  16
  3. FC Hespro B Hradec Králové 8   3   0   5   31: 43   9
  4. F.C. Santus Dobruška       8   2   1   5   18: 41   7
  5. BFK Ledvinka Hr.Králové    8   1   2   5   27: 44   5
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JASIP Jablonec n/S        22  17   0   5  194:113  51
  2. Inter Interma Liberec     22  13   2   7  193:120  41
  3. Démoni B Česká Lípa       22  13   2   7  167:118  41
  4. Alex Liberec              22  11   3   8  107:102  36
  5. F.A.Zole B Česká Lípa     22  11   2   9  144:132  35
  6. Legnex Jablonec n/S       22  10   3   9  167:164  33
  7. Dalmach B Turnov          22  10   3   9  125:118  33
  8. TTNF Liberec              22  10   3   9  148:165  33
  9. Jizeran Doubrava-Turnov   22   8   4  10  126:151  28
 10. Greeens Liberec           22   7   5  10  116:153  26
 11. Prašivky Liberec          22   4   1  17   91:177  13
 12. Yankees Warriors Nový Bor 22   3   2  17   91:156  11
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Jokerit Kopřivnice     22  18   3   1  119: 27  57
  2. Top Dogs Nový Jičín       22  15   1   6   97: 59  46
  3. Růžové tlapičky Hukvaldy  22  14   1   7   99: 69  43
  4. Fugy Krnov                22  12   2   8   72: 55  38
  5. Beach Boys Odry           22  11   1  10   84: 70  34
  6. Sakrovec Stará Ves n/O    22  11   0  11   75: 79  33
  7. KFV Roub Vítkovice B      22  10   1  11   75: 79  31
  8. Shooters Bolatice         22   9   1  12   97: 95  28
  9. Smíšené NC-Line Bílovec   22   9   1  12   98:108  28
 10. FC Globtec Ostrava        22   9   0  13   62:100  27
 11. K1 Jeseník n/O            22   4   1  17   51:127  13
 12. Olympia Velké Hoštice     22   4   0  18   37: 98  12
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Delta-Real Šumperk B 14  12   0   2   91: 35  36
  2. Relax Prostějov           14  12   0   2   80: 46  36
  3. AC Gamaspol Jeseník B     14   9   1   4   60: 40  28
  4. Závodní Česká Ves         14   9   1   4   53: 47  28
  5. Buldoci Dolní Studénky    14   6   0   8   47: 40  18
  6. Moravec Vikýřovice        14   2   3   9   32: 61   9
  7. KK Club Klášterec         14   2   2  10   31: 63   8
  8. Indiana Plumlov           14   0   1  13   36: 98   1
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvoneček Stojice          22  15   4   3  112: 52  49
  2. DTJ Juventus Hlinsko      22  15   1   6  102: 56  46
  3. Stodola Vysoké Mýto       22  14   1   7   76: 63  43
  4. Metaxa - Pašáci Luže      22  13   4   5  100: 64  43
  5. Forza Hlinsko             22  13   2   7  100: 67  41
  6. Torpédo Vysoké Mýto       22  12   3   7   95: 79  39
  7. FC Rio Žamberk            22  11   3   8   62: 55  36
  8. FK Becherovka Přívrat     22   8   3  11   65: 82  27
  9. F.K. Řetůvka              22   6   2  14   67:112  20
 10. FC Gillotina Choceň B     22   6   1  15   55: 90  19
 11. Zblo. střela Brandýs n/O  22   4   0  18   58:112  12
 12. OK Interier Pardubice     22   2   2  18   58:118   8
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           20  14   2   4   98: 50  44
  2. Bohemians 1905 B          20  12   5   3  100: 75  41
  3. Wizards DDM Praha 10      20  12   3   5   79: 50  39
  4. Kmochův odkaz Praha       20   8   7   5   72: 60  31
  5. SK Slavia Praha B         20   7   6   7   79: 79  27
  6. 1.FC Naděje Praha         20   7   5   8   68: 72  26
  7. PedF Praha FT             20   7   2  11   76: 89  23
  8. TJ ČZU Praha              20   6   4  10   72: 95  22
  9. B.B.V.                    20   5   6   9   80: 82  21
 10. Přírodní vědy Praha       20   5   5  10   56: 75  20
 11. FC KZ Praha               20   4   1  15   70:123  13
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SKP Kolín                 22  17   1   4  187:107  52
  2. RSC Čechie Slaný          22  15   1   6  165:121  46
  3. MBV Mladá Boleslav        22  13   1   8  157:114  40
  4. Atlantic Rakovník         22  12   1   9  139:106  37
  5. AFC Celtic Kladno         22  11   2   9  157:152  35
  6. SK Olympik Mělník B       22  12   1   9  126:129  34
  7. Tenisáci Benešov          22  10   3   9   86: 86  33
  8. HFK Příbram               22   9   1  12  175:201  28
  9. 1.FC Slavoj Kladno        22   7   2  13  150:183  23
 10. FC O.K. Kladno            22   6   4  12  117:133  22
 11. FC Foboz Slaný            22   6   3  13  137:152  21
 12. TJ Bystřice               22   4   0  18   98:210  12
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ludis Team Třebenice      14   9   1   4   60: 51  28
  2. FC Bellona Teplice        14   8   2   4   66: 52  26
  3. Vinea Club Kadaň          14   7   3   4   80: 51  24
  4. FC Partizán Most          14   7   0   7   76: 69  21
  5. FC Třebenice              14   6   3   5   70: 66  21
  6. FC H Most                 14   5   2   7   53: 46  17
  7. MaKo Litvínov             14   5	2   7   52: 59  17
  8. FC 2000 Jirkov            14   2   1  11   39:102   7
     ČTVTF
     1. FC Partizán Most   2  2 0 0  23: 9  6
     2. Ludis Team         2  2 0 0  14: 4  6
     3. FC H Most          2  1 0 1  12: 7  3
     4. MaKo Litvínov      2  1 0 1   6: 6  3
     5. Bellona Teplice    2  1 0 1   6: 6  3
     6. Vinea Club Kadaň   2  1 0 1   7:12  3
     7. FC 2000 Jirkov     2  0 0 2   4:14  0
     8. FC Třebenice       2  0 0 2   9:23  0
     SMF
     1. FC Partizán Most   2  2 0 0  17: 8  6
     2. MaKo Litvínov      2  1 1 0   9: 5  4
     3. Ludis Team         2  0 1 1   5: 9  1
     4. FC H Most          2  0 0 2   8:17  0
     o 3.místo
     1. Ludis Team         1  1 0 0   5: 1  3
     2. FC H Most          1  0 0 1   1: 5  0
     FIN
     1. FC Partizán Most   1  1 0 0   4: 2  3
     2. MaKo Litvínov      1  0 0 1   2: 4  0
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  Skupina Morava
  1. Orchestrion Višňová       16  14   2   0   98: 24  44
  2. Phiasco Třebíč            16  11   2   3  117: 49  35
  3. RH Třebíč                 16   9   1   6   93: 64  28
  4. Dalas Stars Dalešice      16   9   1   6   84: 60  28
  5. Opatov Třebíč             16   9   0   7   83: 78  27
  6. Deltrans Třebíč           16   7   2   7   89: 63  23
  7. Sh. United Vladislav      16   5   1  10   65: 62  16
  8. Devils Třebíč             16   2   1  13   40:139   7
  9. FK Rudíkov - Trnava       16   1   0  15   36:166   3
  Skupina Čechy
  1. JAS Ledeč n/S             18  16   0   2  168: 60  48
  2. FC Dělo Modlíkov          18  12   0   6   97: 64  36
  3. Chlapíci Havlíčkův Brod   18   9   2   7   70: 73  29
  4. FC Skuhrov                18   7   2   9   66: 79  23
  5. Chánov Chotěboř           18   7   2   9   63: 70  23
  6. Glasspo Světlá n/S        18   6   3   9   56: 95  21
  7. S.Ú.D Světlá n/S          18   1   1  16   38:117   4
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Internazionale Otrokovice 20  16   2   2   92: 41  50
  2. Vokno Kroměříž            20  15   0   5   97: 41  45
  3. Lihovar Kojetín           20  13   2   5   64: 31  41
  4. EKOSOLARIS                20  12   3   5   72: 38  39
  5. ASC Bohuslavice           20   8   3   9   53: 46  27
  6. Druko Zlín                20   8   3   9   52: 65  27
  7. SK Speed Otrokovice       20   7   3  10   55: 74  24
  8. SK Bure Hulín             20   7   1  12   60: 62  22
  9. Bernard Napajedla         20   7   1  12   44: 73  22
 10. SK Baťov Otrokovice       20   4   5  11   46: 67  17
 11. FC Nerazzurri Otrokovice  20   1   1  18   22:119   4

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Žejdlík Benešov        22  21   1   0  189: 70  64
  2. Rabbit OTS Benešov        22  14   1   7   91: 73  43
  3. FK Mrač                   22  11   3   8   91: 59  36
  4. R.S. Vlašim               22  10   4   8   85: 78  34
  5. Eltsen Benešov            22  10   3   9   89: 90  33
  6. FC Tisem                  22  10   3   9  100: 84  33
  7. TSV Mezihoří              22  10   1  11   81:105  31
  8. Devils Utd. Benešov       22  10   1  11   67: 94  31
  9. Best Benešov              22   9   2  11   78: 88  29
 10. Tenisáci Benešov B        22   8   1  13   62: 64  25
 11. FC Tempo Benešov          22   6   1  15   51: 97  19
 12. Racek                     22   1   3  18   59:141   6
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mrač B                 22  15   1   6  119: 50  46
  2. United Okrouhlice         22  14   1   7   86: 45  43
  3. Lalula Úročnice           22  13   3   6  103: 55  42
  4. SF Sídliště Benešov       22  12   2   8  105: 88  38
  5. PTFA Benešov              22  11   2   9   77: 79  35
  6. TJ Mnichovice             22  11   1  10  115:118  34
  7. TJ Bystřice B             22  10   1  11   74: 70  31
  8. Manchester City Benešov   22  10   3   9   88: 99  24
  9. PC Bruins Benešov         22  10   2  10   81:102  23
 10. FK Vyschlost Václavice    22   6   2  14   76: 94  20
 11. Ďáblové Jablonná          22   6   2  14   89:128  20
 12. Deratizace Benešov        22   4   0  18   66:151  12
BENEŠOV - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice        24  20   2   2  110: 37  62
  2. Rumídci Struhařov         24  20   2   2  118: 50  62
  3. FC Žejdlík Benešov B      24  14   1   9   87: 72  43
  4. Motor Olbramovice         24  12   2  10   78: 67  38
  5. Jokers Benešov            24  11   2  11   84: 77  35
  6. Malibu Votice             24  10   2  12   69: 76  32
  7. Gogo Benešov              24   6   2  16   62:104  20
  8. AFC Dlouhé Pole           24   4   3  17   47:100  15
  9. FK Vršky Benešov          24   2   2  20   48:120   8

BENEŠOV - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HT Kopeček Chotýšany    24  15   5   4  104: 55  50
  2. Kiklop Louňovice          24  12   8   4   57: 38  44
  3. TJ Sokol Bukovany         24  13   4   7   67: 49  43
  4. Blanické kobry Vlašim     24  12   5   7   63: 59  41
  5. FK Vyschlost Václavice B  24  10   5   9   59: 61  35
  6. TJ Beer´s Bystřice C      24   8   3  13   51: 55  27
  7. R.J. Benešov              24   6   6  12   42: 70  24
  8. Racek B                   24   6   3  15   50: 76  21
  9. Tenisáci Benešov C        24   5   3  16   37: 67  18

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tornádo                   30  22   2   6  169: 93  68
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K 5                       30  21   4   5   86: 56  67
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOŠ OOM                   30  23   4   3  149: 53  73
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pizzerie                  30  22   4   4  136: 54  70
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOŠ OOM B                 30  22   4   4  160: 79  70
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Deportivo                 30  22   5   3  140: 84  71
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Senior                    30  25   4   1  139: 55  79
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Lískovec C          20  18   1   1  112: 36  55
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agora                     20  15   2   3   80: 41  47
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BB Press                  19  16   0   3   84: 24  48
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira B       20  16   2   2   87: 26  50
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Violaceo                  19  16   1   2  126: 35  49
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žabinští vlci B    20  14   5   1  102: 46  47

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. REAS Česká Lípa           24  21   2   1  145: 45  65
  2. Continental Česká Lípa    24  19   1   4  121: 41  58
  3. Kučera Kamenický Šenov    24  18   3   3  131: 48  57
  4. EMU Doksy-Česká Lípa      24  18   0   6  127: 55  54
  5. Mapa Česká Lípa B         24  14   2   8   95: 65  44
  6. Yankees Warriors N.Bor B  24   8   7   9   73: 99  31
  7. Nulová šance              24   9   3  12   67:100  30
  8. Mapa Česká Lípa           24   8   4  12   62: 76  28
  9. Démoni Česká Lípa C       24   8   1  15   55:105  25
 10. Gunners Česká Lípa        24   7   3  14   73:106  24
 11. Torpédo Nový Svět         24   7   0  17   56: 71  21
 12. SČP Svahy Česká Lípa      24   3   2  19   51:145  11
 13. Bikers Nový Bor           24   1   2  21   32:132   5

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54
  2. Huntířov FK               22  13   3   6  106: 73  42
  3. Jamajka Děčín             22  13   1   8  112: 67  40
  4. DeCe Computers Boletice   22  10   6   6   70: 68  36
  5. SK Srbská Kamenice        22  12   0  10  119:111  36
  6. Bílý balet Děčín          22  11   3   8   85: 64  36
  7. DC Východ Děčín           22  10   4   8  101:112  34
  8. Autocentrum Jílové        22   6   5  11   88: 99  23
  9. Slovanka Děčín            22   6   5  11   70:114  23
 10. Rozmetadlo Malá Veleň     22   6   4  12   83:105  22
 11. NOTA Děčín                22   5   2  15   60: 96  17
 12. Alcan Constellium Děčín   22   4   2  16   92:156  14
DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53
  2. RH Děčín                  24  17   1   6  111: 75  52
  3. SCA Boletice n/L          24  17   0   7  133: 81  51
  4. SK Bělá 1946              24  15   0   9  155:122  45
  5. Bílý balet Děčín B        24  13   3   8   97: 77  42
  6. Hezouni Děčín             23  12   4   7  127:109  40
  7. SČP Děčín                 24  12   3   9  103: 83  39
  8. Gunners Děčín             24  11   2  11  106: 94  35
  9. Tullamore Dew Děčín       24   9   1  14  105:109  28
 10. Boca Juniors Děčín        23   7   2  14   76: 99  23
 11. Real Chrochvice           24   6   1  17   84:131  19
 12. El Clasico Bynov          24   5   1  18   95:194  16
 13. SK Srbská Kamenice B      24   3   2  19   62:143  11

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54
  2. FC Mnichov 2001           20  16   2   2  137: 44  50
  3. SK Bomber Domažlice       20  11   2   7   86: 70  35
  4. 1.FC Čermná               20  10   2   8   78: 90  32
  5. FC Kozí Doly Hříchovice   20   8   4   8   84: 91  28
  6. SKP Valcha Domažlice      20   7   4   9   79: 90  25
  7. FC Jamajka Domažlice      20   8   1  11   74: 85  25
  8. FK Ferda´s Grůp Domažlice 20   8   1  11   72: 84  25
  9. S.A.S. Beroušek Domažlice 20   5   5  10   65: 99  20
 10. FC HSK Domažlice          20   4   2  14   58:134  14
 11. Notor Club Nový Kramolín  20   2   3  15   55:126   9

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FU Kopřivnice             16  15   0   1   69: 22  45
  2. New Jersey Nový Jičín     16  11   0   5   93: 50  33
  3. Tornádo Nový Jičín        16  11   0   5   80: 45  33
  4. PSV Frenštát p/R          16   9   3   4   55: 40  30
  5. SVP-Tsunami Příbor        16   8   3   5   60: 57  27
  6. Dreadlock Nový Jičín      16   4   2  10   58: 66  14
  7. Lavina Kopřivnice         16   4   1  11   43: 80  13
  8. L.G. Kopřivnice           16   4   1  11   49: 79  13
  9. Orel Štramberk            16   0   2  14   31: 99   2
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Beach Boys Odry B         16  10   1   5   61: 45  31
  2. Růž. Tlapičky Hukvaldy B  16  10   1   5   59: 42  31
  3. SKP Frýdek Místek         16   9   3   4   70: 44  30
  4. SVP - Tsunami Příbor B    16   9   2   5   74: 54  29
  5. Ozon Kunín                16   8   2   6   63: 46  26
  6. 1.FT Libhošť              16   8   2   6   67: 55  26
  7. Olešná Frýdek-Místek      16   7   3   6   55: 54  24
  8. RIFC Drivers Nový Jičín   16   6   1   9   56: 72  19
  9. FU Kopřivnice B           16   6   1   9   50: 81  19
 10. Komax Kunčice p/O B       16   5   1  10   44: 54  16
 11. Kuna Team Frýdek-Místek   16   4   2  10   42: 61  14
 12. Bidolido Team Nový Jičín  16   3   3  10   33: 66  12
FRÝDEK-MÍSTEK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. United Frýdek-Místek B    16  15   0   1  108: 75  45
  2. Callibrum Frýdek-Místek   16  13   1   2  144: 63  40
  3. FC Vratimov               16  11   2   3   89: 63  35
  4. FK Paskov                 16   9   2   5   87: 84  29
  5. Rapid Frýdek-Místek       16   8   2   6   97: 71  26
  6. Delta Frýdlant n/O        16   6   1   9   56: 74  19
  7. FST Vicher Frýdek-Místek  16   4   0  12   59: 89  12
  8. TJ Sokol Frenštát p/R     16   3   2  11   61: 76  11
  9. TJ Sviadnov               16   3   1  12   55: 97  10
 10. Huisman Sviadnov          16   2   1  13   31: 95   7
NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bazal Team Vražné         17  14   0   3   87: 63  42
  2. Javor Bordovice           17  11   4   2   83: 42  37
  3. Chupaderos Štramberk      17   9   1   7   81: 70  28
  4. AS Bizon Studénka         17   8   0   9   76: 60  24
  5. Gunners Kopřivnice        17   6   5   6   65: 57  23
  6. Wespen Nový Jičín         17   6   3   8   61: 74  21
  7. Kamarádský Kyblík         17   3   3  11   42: 70  12
  8. Dragons Nový Jičín        17   2   2  13   34: 93   8

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
  2. Broďáci H.Brod            13   8   1   4   58: 39  25
  3. Elkomplex Ledeč n/S       13   8   0   5   75: 52  24
  4. Zoufalci Ždírec n/D       13   7   1   5   66: 48  22
  5. Skuhrov                   13   6   1   6   61: 60  19
  6. FC Nagáno H.Brod          14   6   1   7   88: 88  19
  7. L+M Autodoprava           14   4   2   8   67: 90  14
  8. Premium Světlá n/S        13   3   0  10   32: 82   9
  9. Chlapíci H.Brod B         13   2   1  10   50: 92   7
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
  2. Notor Star Štoky          16  12   2   2   87: 34  38
  3. Tepláci Rozsochatec       16   9   3   4   63: 51  30
  4. Raňkov                    16   8   2   6   54: 40  26
  5. FK Lipské Kobylky         16   8   1   7   55: 51  25
  6. 1.FC Nováci Přibyslav     16   4   2  10   32: 59  14
  7. Ovesná Lhota              14   4   0  10   25: 60  12
  8. A.L.C. Česká Bělá         14   3   1  10   34: 60  10
  9. Futsal Maleč              16   1   2  13   24: 69   5
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38
  2. Svinný                    14  11   1   2   53: 25  34
  3. Chánov Chotěboř C         14   8   2   4   49: 35  26
  4. Klouzovští Medvědi        13   7   2   4   46: 28  23
  5. Žižkov CREW               13   7   0   6   30: 26  21
  6. Chlapíci B                14   5   3   6   47: 41  18
  7. Dělo Molíkov B            14   5   2   7   61: 47  17
  8. Okrouhlice                16   2   0  14   26: 69   6
  9. Hasiči Sobíňov            14   0   0  14    8: 89   0

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK G12 Chrudim B          18  14   1   3   77: 40  43
  2. SK Rozhovice              18  11   2   5   75: 52  35
  3. Sklepy Chrudim            18  10   1   7   75: 60  31
  4. Mongolia Herálec          18   9   1   8   65: 67  28
  5. United Chrudim            18   9   1   8   53: 61  28
  6. FK Heřmanův Městec        18   9   1   8   70: 58  28
  7. Instal Zeman Chroustovice 18   6   3   9   52: 67  21
  8. FC Santos Chrudim         18   6   1  11   48: 64  19
  9. Miba-Sport Slatiňany      18   5   2  11   42: 67  17
 10. Komtur Security Chrudim   18   4   1  13   52: 73  13
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
  2. Hlinečtí Orli B           18  11   3   4   70: 42  36
  3. Natahari Svratka          18   8   6   4   71: 57  30
  4. AC Hlinsko                18   9   1   8   78: 78  28
  5. Benfica Hlinsko           17   9   1   7   58: 55  28
  6. FC Viničky                17   8   3   6   60: 57  27
  7. Perun Klub Hluboká        18   8   2   8   75: 70  26
  8. FC Slánky Hlinsko         18   7   2   9   64: 77  23
  9. Matuláci Včelákov         18   7   2   9   64: 82  23
 10. FK Oflenda Hlinsko        18   7   2   9   56: 73  23
 11. STS Rotor Hlinsko         17   4   1  12   41: 67  13
 12. Bouchalka Dřevíkov        17   3   0  14   46: 77   9
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Noviny Chrudimska      18  14   2   2   91: 39  44
  2. FK Slatiňany              18  12   2   4   65: 42  38
  3. NOLA PR Chrudim           18  11   3   4   56: 33  36
  4. FK Juniors Kočí           18  10   2   6   40: 34  32
  5. FK Kleopatra Chrudim      18   7   6   5   61: 45  27
  6. FK Mikulovice             18   7   3   8   62: 53  24
  7. ST Chrudim                18   6   0  12   51: 76  18
  8. FC Pumpa Miřetice         18   3   4  11   29: 63  13
  9. FK Real Trpišov           18   4   1  13   39: 62  13
 10. SPARTAK Slatiňany         18   4   1  13   41: 88  13
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
  2. FC Norton Skuteč          18  13   2   3   83: 55  41
  3. Předhradí Rychmburk       18  11   1   6   62: 46  34
  4. Sokol Holetín             18   9   5   4   61: 44  32
  5. Jamaica Slaves Hlinsko    18   9   1   8   50: 48  28
  6. Rum-Pro Hlinsko           18   7   2   9   54: 63  23
  7. Viktoria Hlinsko          18   7   1  10   58: 60  22
  8. Orel Hlinsko              18   6   1  11   50: 62  19
  9. Norwich Hlinsko           18   4   1  13   49: 77  13
 10. Votrap Hlinsko            18   1   0  17   31: 81   3
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jiskra Heřmanův Městec    18  16   1   1   98: 33  49
  2. ŠSK GJR Chrudim           18  13   0   5   51: 28  39
  3. FK Rabštejnská Lhota      18  12   1   5   65: 45  37
  4. Aladin Chrudim            18   9   1   8   54: 52  28
  5. FK G12 Chrudim C          18   7   2   9   45: 54  23
  6. ST Chrudim B              18   7   1  10   47: 70  22
  7. SK Zvoneček Stojice B     18   7   1  10   51: 58  22
  8. FC Stera Pardubice        18   7   0  11   51: 63  21
  9. SPS Slatiňany             18   4   3  11   40: 65  15
 10. Instal Zeman Chroust. B   18   2   2  14   37: 71   8

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Žízeň Karlovy Vary     11   8   0   3  103: 79  24
  2. Sausfork Otovice B        11   8   0   3   95: 65  24
  3. Stavebniny Jurča          11   8   0   3  110: 71  24
  4. MASH Karlovy Vary         11   7   0   4  106: 72  21
  5. Rudá hvězda Karlovy Vary  11   6   1   4   83: 69  19
  6. Slavoj Bečov n/Teplou     11   6   0   5   66: 72  18
  7. Kovomat H+H               11   6   0   5   77: 57  18
  8. Atletico Sokolov          11   5   0   6   73: 72  15
  9. Novik                     11   4   0   7   90:100  12
 10. Denas Karlovy Vary        11   4   0   7   88: 94  12
 11. Fan Club Karlovy Vary     11   3   1   7   85: 95  10
 12. AC Žízeň B Karlovy Vary   11   0   0  11   39:169   0
 o 1-6. místo:
     1. Sausfork B       5  5 0 0  43:24  15
     2. AC Žízeň         5  4 0 1  51:28  12
     3. Stavebniny Jurča 5  3 0 2  34:27   9
     4. MASH             5  2 0 3  32:33   6
     5. Rudá hvězda      5  1 0 4  35:50   3
     6. Bečov            5  0 0 5  17:50   0
 o 7-12. místo:	 
     1. Kovomat H+H      5  5 0 0  54:17  15
     2. Denas            5  3 1 1  50:46  10
     3. Atletico         5  2 1 2  41:44   7
     4. Novik            5  2 0 3  24:32   6
     5. Fanclub          5  2 0 3  36:39   6
     6. AC Žízeň B       5  0 0 5  23:50   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pampuch team Liberec      22  19   0   3  136: 57  57
  2. Tango                     22  16   3   3  136: 67  51
  3. Nord Servis Liberec       22  16   2   4  119: 73  50
  4. TTNF Liberec B            22  14   1   7  145:106  43
  5. York Vratislavice n/N     22  11   0  11  119: 98  33
  6. Inter Interma Liberec B   22  10   2  10  117:104  32
  7. Avast! Liberecké gazely   22   9   3  10   73: 70  30
  8. Greens Liberec B          22   9   2  11  102:105  29
  9. Prašivky Liberec B        22   7   2  13   79:114  23
 10. Al-chajda Liberec         22   6   1  15   92:139  19
 11. Printmax                  22   5   2  15   64:133  17
 12. Grups C.F. Liberec        22   1   0  21   63:179   3

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Black Panthers Libochov.  12  11   1   0   65: 20  34
  2. FC Jupíci Libochovice     12   6   2   4   32: 36  20
  3. 1.FC Luna Litoměřice      12   5   3   4   42: 40  18
  4. FC Killers Lovosice       12   3   1   8   38: 55  10
  5. TJ Sokol Klapý            12   1   1  10   25: 51   4

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lucky team Ml.Boleslav    12  10   1   1   87: 42  31
  2. Joga Players Ml.Boleslav  12   9   0   3  107: 42  27
  3. SC Cobra Ml.Bolelsav      12   7   3   2   89: 48  24
  4. FK MB - futsal            12   8   0   4   80: 65  24
  5. Inferno Ml.Boleslav       12   8   0   4   61: 52  24
  6. Mnichovo Hradiště FC      12   8   0   4   71: 62  24
  7. Gunners Řepov             12   7   0   5   88: 59  21
  8. Malibu Ml.Boleslav B      12   7   0   5   82: 62  21
  9. Nakaši Ml.Boleslav        12   3   0   9   69: 60   9
 10. DFK Mnichovo Hradiště     12   3   0   9   69:135   9
 11. Dynamo Ml.Boleslav        12   2   2   8   49: 71   8
 12. Hearts of Bělá            12   2   1   9   49: 94   7
 13. Bang Ml.Boleslav          12   0   1  11   46:155   1

 Play-off:
     1. Joga Players     6  6 0 0  40:21  18
     2. Mnich. Hradiště  6  4 0 2  53:15  12
     3. Lucky Team       6  3 0 3  38:19   9
     4. FK MB - futsal   6  3 0 3  25:44   9
     5. Cobra            6  3 0 3  33:49   9
     6. Gunners Řepov    6  2 0 4  44:31   6
     7. Inferno          6  0 0 6  21:75   0
 Play-out:	 
     1. Malibu B         5  5 0 0  87: 19 15
     2. Nakaši           5  4 0 1  55:  9 12
     3. Dynamo           5  3 0 2  36: 24  9
     4. Hearts of Bělá   5  1 1 3  24: 42  4
     5. Bang             5  1 1 3  25: 50  4
     6. DFK              5  0 0 5  22:105  0

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Atletico Chomutov      20  16   1   3  131: 50  49
  2. FC Emeran 1860 Klíny      20  12   2   6  125: 97  38
  3. 1.FC Automat Litvínov     20  11   3   6  108: 91  36
  4. SC OBR Most               20  10   5   5  128:100  35
  5. FC Kopisty                20  10   1   9   92: 88  31
  6. FK Greiner Litvínov       20   9   2   9  131:129  29
  7. FSC Japek Most            20   8   3   9   94:118  27
  8. Spartak Janov             20   8   0  12  110:168  24
  9. FK Baník Meziboří         20   5   2  13   90:103  17
 10. Rapid Bečov               20   5   2  13   91:132  17
 11. SFK Meziboří              20   4   3  13   98:122  15

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. RK Profin Ostrava         30  21   2   7  124: 72  65
  2. VZS Ostrava               30  20   3   7  116: 74  63
  3. Sokol Poruba              30  18   4   8   75: 57  58
  4. Deves Fifejdy Ostrava     30  18   2  10  109: 68  56
  5. Dravci Dolní Benešov      30  17   1  12  100: 94  52
  6. Old Stars 30 Ostrava      30  13   6  11  102: 95  45
  7. Pegasus Ostrava           30  13   4  13   69: 80  43
  8. Atletico Tequila Ostrava  30  13   3  14   94: 80  42
  9. Inter Ostrava             30  12   4  14   68: 73  40
 10. Sampdoria Ostrava         30  13   1  16   85: 92  40
 11. Derby/Man Ostrava         30   8  11  11   68: 71  35
 12. Toro Fifejdy Ostrava      30   9   7  14   63:105  34
 13. ATM Hlučín                30   9   6  15   65: 90  33
 14. Fortuna/Leopard Ostrava   30   9   1  20  102:134  28
 15. AC Čepo Pustkovec         30   8   3  19   71: 98  27
 16. Zvěřáci Ostrava           30   6   8  16   59: 87  26
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Edison Ostrava            15  11   4   0   55: 21  37
  2. SK Krmelín B              15  10   2   3   48: 26  32
  3. V.D. Stav Polanka         15   9   2   4   45: 34  29
  4. Orel Stěbořice            15   9   1   5   47: 37  28
  5. FT Brušperk               15   9   1   5   59: 45  28
  6. Vřesina Ostrava           15   8   2   5   53: 40  26
  7. Marhory Ostrava           15   8   2   5   44: 44  26
  8. Šalamoun Ostrava          15   7   2   6   46: 42  23
  9. Gallaher Ostrava          15   7   2   6   40: 42  23
 10. KFV Roub Vítkovice C      15   6   3   6   40: 31  21
 11. Narcis Ostrava            15   4   4   7   40: 56  16
 12. AC Čepo Poruba B          15   3   5   7   36: 38  14
 13. Elim Ostrava              15   4   1  10   36: 47  13
 14. Zbyslavice team           15   3   4   8   31: 50  13
 15. Švagři Havířov            15   3   0  12   35: 63   9
 16. Nacapa Ostrava            15   1   1  13   22: 61   4
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zwěř Ostrava              22  13   7   2   49: 19  46
  2. Nedohoda Ostrava          22  11   6   5   32: 28  39
  3. Sokol Poruba              22  11   3   8   43: 34  36
  4. Maxi Kings Orlová         22  11   3   8   38: 34  36
  5. FC Cobra Ostrava          22  10   1  11   40: 46  31
  6. Literpool Ostrava         22   8   7   7   41: 34  31
  7. New Design Ostrava        22   7   6   9   30: 30  27
  8. S. Martinov               22   4   6  12   28: 48  18
  9. Bolatice B                22   3   3  16   24: 52  12
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Mroki Ostrava          22  16   1   5   63: 33  49
  2. FC Bukanýři Ostrava       22  15   2   5   52: 21  47
  3. Zvěřáci Ostrava B         22  13   4   5   38: 23  43
  4. Šalamoun Ostrava B        22  13   2   7   42: 32  41
  5. FB servis Ostrava         22   7   4  11   37: 43  25
  6. Inkognito Ostrava         22   7   3  12   31: 40  24
  7. Hattrick Ostrava          22   6   5  11   29: 46  23
  8. FC Globtec Ostrava B      22   5   3  14   23: 45  18
  9. KFV ROUB Vítkovice dorost 22   4   2  16   21: 53  14

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ekobet Sněhuláci          22  18   2   2  160: 93  56
  2. Bohemians 1905 C          22  14   2   6  133: 86  44
  3. 1.FC Za zenitem 00        22  14   0   8  122:101  42
  4. Frankie                   22  11   1  10   96: 94  34
  5. VS Božolé                 22  11   1  10  132:133  34
  6. Comes Košíře              22  10   3   9  111: 94  33
  7. FC Kodymka                22  10   1  11  112:109  31
  8. FC WarriorS               22   8   6   8  100:124  30
  9. Vendetta                  22   9   1  12  115:117  28
 10. CFC Jack Daniels Letňany  22   8   4  10   96: 95  25
 11. Wolch Praha               22   7   3  12   75: 96  24
 12. Typographia M-M           22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KMK Břewnow boys          22  16   2   4  147: 71  50
  2. Salvator                  22  15   2   5  109: 87  47
  3. FK Kobylisy               22  12   4   6  121: 75  40
  4. Reservoir Dogs            22  12   1   9  113:101  37
  5. B.B.V. B                  22  10   4   8   89: 99  34
  6. Akta-Rez                  22   9   3  10   85: 94  30
  7. Phoenix Praha             22   9   2  11   98: 99  29
  8. FC Real 8                 22   7   6   9   89: 89  27
  9. Bumble-bees S.C.          22   8   2  12   78:106  26
 10. Gusanos Rojos             22   8   1  13   79:106  25
 11. Coyotes                   22   6   0  16   57:100  18
 12. FC Rattamahatta           22   6   1  15   71:109  16
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Praha             22  15   3   4  118: 66  48
  2. Killtec                   22  15   3   4  124: 75  48
  3. PedF Praha FT B           22  13   4   5  116: 66  43
  4. KYX Praha                 22  12   5   5  107: 73  41
  5. FC Hlad                   22  11   6   5   77: 46  39
  6. Los Magnificos 2008       22  11   3   8   89: 64  36
  7. 1.FC Jemné a Solené       22  11   2   9   85: 76  35
  8. FC Barbero 1990 Praha     22   8   4  10   71: 89  28
  9. FC Real team Praha        22   7   2  13   56: 99  23
 10. RBC Praha                 22   6   1  15   77:117  19
 11. Tefal-Rowenta             22   5   3  14   64:103  18
 12. 1.FC Autoexpres           22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. B.B.V. C                  22  17   2   3  136: 62  53
  2. Wizards DDM Praha 10 B    22  16   3   3  104: 55  51
  3. FC Marťans                22  14   1   7   97: 63  43
  4. ČZU Praha B               22  11   2   9  102: 84  35
  5. Montana                   22  10   2  10   86:102  32
  6. Sídlišťan Praha           22  10   1  11   90: 86  31
  7. TJ Nářez                  22   8   5   9   79: 88  29
  8. 1.VFC Dalagola            22   8   4  10   92: 89  28
  9. Hosthunters               22   8   4  10  107:119  28
 10. Nowatron                  22   7   2  13   71:112  23
 11. FK Jooky                  22   5   3  14   64: 99  18
 12. SANK Běchovice 2          22   3   1  18   64:133  10
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Holota líná               22  21   0   1  211: 47  63
  2. CF Sabuka 002             22  15   2   5  136: 68  44
  3. NC Smetánka Praha         22  15   1   6  160: 93  43
  4. FC PE3NY                  22  13   4   5  118: 63  43
  5. Anbesorry                 22  11   0  11  100:118  33
  6. Loosy                     22  11   0  11   83:130  33
  7. FC RAF                    22   9   2  11   94:113  29
  8. Robeda Praha NTPA         22   9   1  12   78:104  28
  9. FC Strašnice Praha        22   8   3  11   76:106  27
 10. Team Alpha                22   6   2  14   96:147  20
 11. Jižní Bronx               22   6   1  15   54:107  19
 12. AFC Opatov C              22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kmochův odkaz B           22  20   0   2  159: 46  57
  2. SK Čechie                 22  13   4   5  111: 65  43
  3. Tlející dřevo             22  13   3   6   94: 79  42
  4. AC Slovan Vokovice        22  13   2   7   88: 67  41
  5. Wolch Praha B             22  11   4   7   76: 49  37
  6. B.C.F. - UPC direct       22  11   3   8   89: 76  36
  7. Ičy-Skrečy                22  10   2  10   88: 59  32
  8. Pípa Strašnice AL/AG      22  11   0  11   90:110  30
  9. FC Matadores              22   9   1  12   68:104  28
 10. Ajax PSK                  22   8   3  11   74: 82  27
 11. Black Bridge              20   0   0  20    0:100   0
     Dynamo                    20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šílení ševci              20  19   1   0  132: 40  58
  2. Forza Praga               20  13   2   5   91: 63  41
  3. Kvirencovy děti           20  12   2   6   78: 56  38
  4. Férovka                   20  12   0   8   75: 56  36
  5. Kontrola Pohody           20  12   0   8   93: 75  36
  6. ČP Pankrác                20  12   0   8   84: 68  36
  7. AFC Temosa                20  10   1   9   78: 60  31
  8. Kubrt                     20  10   1   9  114:101  31
  9. FC Palcát                 20   4   1  15   57:103  13
 10. 1.FC Hloubětín            18   0   0  18    0: 90   0
     Prosex boyz ´07           18   0   0  18    0: 90   0
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Squadra Lazzura           20  17   2   1  157: 77  53
  2. Frankie B                 20  14   1   5  111: 65  43
  3. Masakr                    20  12   1   7   87: 68  37
  4. Stromovka boys            20  12   1   7  117: 99  37
  5. FK Kobylisy B             20  11   1   8  113: 95  34
  6. Real Triky                20   9   2   9  105:105  29
  7. Royal Stodůlky            20   9   0  11   81: 99  27
  8. Milwerton                 20   8   3   9   97:100  27
  9. FC Rattamahatta B         20   6   2  12   64: 85  17
 10. FC Roko                   20   5   1  14   70:109  16
 11. Dřeváci                   20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Matrix                    20  12   5   3   79: 43  41
  2. Comes Košíře B            20  13   1   6  108: 62  40
  3. AFK Putos Amos            20  12   2   6  101: 65  38
  4. WTF                       20  11   5   4   78: 44  38
  5. Kanálpucers ´69           20  10   2   8   74: 60  32
  6. KUR Černošice             20   9   4   7   75: 63  31
  7. Háje 2002                 20   8   3   9   75: 85  27
  8. CF Sabuka 002 B           20   8   3   9   82: 77  27
  9. Pivní eskadra             20   7   3  10   79: 90  24
 10. Rio Bravo                 20   4   4  12   63:125  13
 11. AC Smirnon                20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Real team Praha B      20  14   1   5  102: 57  43
  2. Sporting Bonbon           20  13   1   6  127: 65  40
  3. FC Kulda team             20  13   1   6   84: 56  40
  4. RSC Modřany               20  12   3   5   88: 71  39
  5. TECE                      20  12   1   7  107: 81  37
  6. Companéros                20  12   1   7  116: 86  37
  7. Holomajzna                20  12   0   8   80: 58  36
  8. 1.FC Bob Hurikán          20   6   0  14   62: 87  18
  9. STS Chvojkovice Brod      20   5   2  13   75:123  17
 10. FC Union USP              20   5   0  15   78:145  12
 11. El Nino                   20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sídlišťan Praha B         20  16   3   1  133: 42  51
  2. Dukla A.C. 1944           20  14   2   4  111: 67  44
  3. FC Hodkovičky             20  12   5   3   78: 53  41
  4. SANK Běchovice 2 B        20  10   4   6   85: 63  34
  5. FC Konflikt               20  10   3   7   62: 69  33
  6. 1.FC Blues                20   8   2  10   69: 82  26
  7. FC Torzo Hostivař         20   7   4   9   66: 57  25
  8. England Revolution        20   7   1  12   63: 80  22
  9. SG Metro                  20   6   3  11   60: 72  21
 10. Minotaurus Ládví          20   5   3  12   61:103  18
 11. Vlčí srdce                20   0   0  20    0:100   0

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. VIVA Hudčice              14  11   1   2   91: 43  34
  2. VFK Milina !              14  11   0   3  113: 45  33
  3. FC Skaut 2006 Příbram     14  10   1   3   89: 55  31
  4. ISŠ Příbram               14   8   2   4  113: 56  26
  5. Knockout ´83 team Příbram 14   7   0   7   83: 99  21
  6. MFC Botafogo Příbram      14   6   2   6   78: 80  20
  7. HFK Příbram B             14   5   0   9   74: 98  15
  8. FC ´83 Příbram            14   5   0   9   66: 78  15
  9. SK Litavan Bohutín        14   4   0  10   42: 97  12
 10. FC Hrachov                14   0   0  14   36:134   0
 Play-off:
     1. ISŠ Příbram      6  5 0 1  38:19  15
     2. VFK Milina!      6  4 0 2  40:23  12
     3. VIVA Hudčice     5  2 1 2  37:20   7
     4. Knockout ´83     4  2 0 2  31:37   6
     5. HFK Příbram B    4  2 0 2  22:22   6
     6. SK Bohutín       1  1 0 0   6: 2   3
     7. MFC Botafogo     5  0 3 2  16:33   3
     8. FC ´83 Příbram   4  1 0 3  18:40   3
     9. Skaut 2006       4  0 2 2   6:14   2
    10. FC Hrachov       1  0 0 1   2: 6   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová B        26  22   1   3  207: 81  67
  2. Fortuna Sokolov           26  19   1   6  147: 82  58
  3. ASK Rád B                 26  17   3   6  141: 78  54
  4. THC Alcopunx Chodov       26  16   0  10  107: 97  48
  5. FK Havran Mírová          26  14   4   8  110: 73  46
  6. CHEZA Sokolov             26  13   2  11  140: 98  41
  7. Termiti Loket             26  12   2  12  118:107  38
  8. SKP Detektiv Sokolov      26  12   1  13  123:127  37
  9. Celtic Citice             26  12   1  13  138:126  37
 10. FC Gamby Svatava          26  10   2  14  119:119  32
 11. AC Lítov                  26   9   3  14   97:136  30
 12. Raptors Sokolov           26   5   4  17   87:176  19
 13. FC Favorit Sokolov        26   4   2  20   66:187  14
 14. Kočičáci Libavské Údolí   26   4   0  22  103:216   8
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket B           26  21   2   3  174: 70  65
  2. HRB Královské Poříčí B    26  20   2   4  149: 83  62
  3. La Koruna Sokolov         26  18   2   6  181: 99  56
  4. SKP Detektiv Sokolov B    26  15   3   8  166:122  48
  5. 1.FK Josefov              26  15   3   8  138: 92  48
  6. Dacani Královské Poříčí   26  12   3  11  119: 97  39
  7. KMK Bohemia Sokolov       26  10   3  13  120:118  33
  8. Zeleň Sokolov             26   8   7  11  108:130  31
  9. CHEZA Sokolov B           26   8   4  14   83:128  28
 10. FC Chodov United          26   8   3  15  102:159  27
 11. FC Dolní Rychnov          26   8   1  17   74:142  25
 12. 1.FC Michal Sokolov       26   8   1  17   96:142  25
 13. Panthers Sokolov          26   6   3  17   90:147  21
 14. Směs Tatrovice            26   5   3  18  104:175  18
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Baník Krásno              24  22   0   2  186: 54  66
  2. FC WC Horní Slavkov       24  18   2   4  144: 75  56
  3. Sedláci Staré Sedlo       24  16   2   6  111: 93  50
  4. AC Lítov B                24  14   2   8   87: 76  44
  5. Termiti Loket C           24  14   1   9  113: 70  43
  6. KMK Bohemia Sokolov B     24  12   5   7   91: 66  41
  7. FC Rudolec                24  11   4   9  125: 98  37
  8. AC Shooters Horní Slavkov 24   9   3  12   87:110  30
  9. 1.FC Svinec               24   9   1  14  102:124  28
 10. FC Hysterie Sokolov       24   7   4  13   91:130  25
 11. FC Scorpions Vintířov     24   7   3  14   87: 94  24
 12. Směs Tatrovice B          24   2   3  19   72:186   9
 13. FC Captain Bar Sokolov    24   0   0  24    0:120   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk          28  24   2   2  136: 45  74
  2. Fit Úsovsko               28  20   5   3  137: 74  65
  3. Nuget Šumperk             28  18   4   6  125: 69  58
  4. Semtex Šumperk            28  15   5   8   91: 60  50
  5. Predators Dolní Studénky  28  16   2  10   99: 75  50
  6. Nealko Libina             28  15   2  11  100: 77  47
  7. Bohutín Stars             28  14   0  14   86: 80  42
  8. Šiša Vyšehoří             28  12   2  14   79: 88  38
  9. Lázně Velké Losiny        28  11   3  14   70: 93  36
 10. People Šumperk            28  10   4  14   76:101  34
 11. Kamion Rapotín            28   8   7  13   80: 96  31
 12. Senior Sobotín            28   9   2  17   67:100  29
 13. Powermen Mohelnice        28   6   6  16   98:129  24
 14. 1.FC Chromeč              28   7   1  20   73:126  22
 15. MK Loučná 2001            28   2   1  25   31:135   7
ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
  2. Váňa Velké Losiny         22  14   1   7   74: 54  43
  3. Jindřichov                22  14   0   8  125: 79  42
  4. Ruda                      22  13   3   6   90: 58  42
  5. Bukovice                  22  12   0  10  105: 78  36
  6. Po akci Bohutín           22  11   3   8   89: 86  36
  7. Olšany                    22  11   1  10   80: 80  34
  8. Bohutín Stars B           22  10   1  11   94: 90  31
  9. Žaves Šumperk             22   9   1  12   91: 99  28
 10. Jílek Rapotín             22   7   1  14   70:113  22
 11. Lázně Velké Losiny B      22   4   3  15   53: 93  15
 12. Váňa Velké Losiny B       22   1   1  20   46:151   4
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61
  2. Semtex Šumperk B          22  16   3   3  113: 35  51
  3. Lokomotiva Skalička       22  15   3   4   95: 34  48
  4. United Šumperk            22  14   3   5   89: 39  45
  5. Drozdov                   22  11   1  10   64: 56  34
  6. Dlouhomilov               22  10   1  11   49: 59  31
  7. Slavoj Šumperk            22   9   3  10   67: 84  30
  8. Překvápko Šumperk         22   8   0  14   45: 65  24
  9. Sokol Václavov            22   5   5  12   30: 61  20
 10. Vichr Temenice            22   5   2  15   43: 93  17
 11. Draci Šumperk             22   3   3  16   32:119  12
 12. Juve Šumperk              22   3   1  18   42:122  10

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58
  2. Pérovna Ústí n/L          22  15   3   4  130: 79  48
  3. SB Ústí n/L               22  12   6   4  116: 83  42
  4. SKP Viktoria Ústí n/L     22  13   0   9  142:129  39
  5. Combix Ústí n/L           22  11   3   8  119: 89  36
  6. TJ Fanda Ústí n/L         22  10   4   8  117:115  34
  7. Teta Ústí n/L             22   9   2  11   99: 92  29
  8. Noesis Ústí n/L           22   8   3  11   89: 94  27
  9. Flamengo Ústí n/L         22   7   2  13   98:143  23
 10. KMF Úder Ústí n/L         22   6   4  12   80:112  22
 11. Hop trop Ústí n/L         22   5   1  16   73:123  16
 12. Metal Ústí n/L            22   2   1  19   79:172   7

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36
  2. Čistírna Česká Třebová    15   7   4   4   65: 56  25
  3. FK Peliny Choceň B        15   5   0  10   55: 75  15
  4. FC Gillotina C            15   2   3  10   39: 92   9

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Bučovice B          34  28   2   4  295:121  86
  2. Orli Bučovice             34  26   3   5  231:103  81
  3. Amor Vyškov B             34  26   2   6  263:124  80
  4. United Vyškov             34  26   1   7  224:123  79
  5. Lazor-Domus Vyškov B      34  23   4   7  267:157  73
  6. Pivovar Vyškov B          34  20   4  10  250:206  64
  7. TJ Studnice               34  19   1  14  189:171  58
  8. Fifák Nouzka Vyškov       34  17   6  11  174:168  57
  9. TJ Mouřínov               34  18   2  14  178:149  56
 10. Bučanda Slavkov           34  14   6  14  189:183  48
 11. FC Kloboučky B            34  14   0  20  144:159  42
 12. Orli Vyškov               34  11   3  20  178:254  36
 13. FC Krásensko 04           34  10   5  19  141:197  35
 14. Jantaři Nevojice          34   7   3  24  127:229  24
 15. JČ Marefy                 34   7   3  24  141:224  24
 16. Panteři Vyškov            34   5   4  25  104:199  19
 17. Sapporo Manerov           34   5   3  26  101:234  18
 18. Nafta Mouřínov            34   3   2  29   84:279  11
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bianconeri Zlín           22  20   2   0   90: 28  62
  2. Zanzibar Prštné           22  15   2   5   63: 34  47
  3. Jiskra Otrokovice         22  11   3   8   51: 45  36
  4. Olimpo Tlumačov           22  10   2  10   72: 74  32
  5. Omegaspor Tlumačov        22   9   4   9   69: 52  31
  6. Young boys Baťov          22   9   3  10   59: 64  30
  7. Středa Chropyně           22   8   3  11   63: 55  27
  8. SK Kvasice                22   6   2  14   42: 85  20
  9. FC United Trávníky        22   5   2  15   40: 68  17
 10. 1.BC Jižní Svahy Zlín     22   3   5  14   34: 78  14

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet