ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-Pack Chrudim          22  20   0   2  120: 41  60
  2. Balticflora Teplice       22  18   2   2  108: 49  56
  3. FC Tango Brno             22  16   2   4  138: 62  50
  4. Benago Praha              22  10   5   7   94: 70  35
  5. SAT-AN Kladno             22  10   3   9   63: 68  33
  6. Helas Brno                22  10   2  10   68: 68  32
  7. AC Sparta Praha           22   9   4   9   84: 73  31
  8. SK Slavia Praha           22  10   1  11   84: 97  31
  9. Nejzbach Vysoké Mýto      22   7   1  14   65: 92  22
 10. UFA Hradec Králové        22   4   2  16   57:113  14
 11. Agromeli Brno             22   4   1  17   58:116  13
 12. Indoss Plzeň              22   2   1  19   49:139   7  

 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Benago Praha - SAT-AN Kladno 4:1, 2:2, 6:3
 Tango Brno - Helas Brno 6:3, 2:2, 7:3
 Balticflora Teplice - Sparta Praha 2:1, 3:2, 4:0
 Era-pack Chrudim - Slavia Praha 6:4, 8:0, 7:0
 Semifinále:
 Balticflora Teplice - Tango Brno 2:1, 4:2, 4:3
 Era-pack Chrudim - Benago Praha 5:1, 3:3, 5:2
 Finále:
 Era-pack Chrudim - Balticflora Teplice 4:3, 4:2, 4:1

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Likop Třinec              18  12   4   2   96: 44  40
  2. KFV ROUB Vítkovice        18  11   5   2   86: 56  38
  3. VŠB TU Ostrava            18  10   4   4   74: 56  34
  4. Amor Vyškov               18  10   3   5  102: 76  33
  5. 1.FC Šumperk              18   8   2   8   72: 83  26
  6. AC Jeseník                18   6   4   8   72: 64  22
  7. Gillotina Choceň          18   7   0  11   73: 82  21
  8. FK Volfířov               18   5   3  10   95:120  18
  9. SK Líšeň Brno             18   5   2  11   55: 81  17
 10. TORF FAZ Pardubice        18   2   1  15   54:117   7
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olympik Mělník            22  15   2   5  109: 72  47
  2. Démoni Česká Lípa         22  13   5   4  151:102  44
  3. Boca Chotěboř             22  14   0   8  124: 90  42
  4. Slavia TU Liberec         22  13   2   7  158:109  41
  5. Combix Ústí n/L           22  13   1   8  132:106  40
  6. Dalmach Turnov            22  12   2   8  108: 83  38
  7. F.A.Zole Česká Lípa       22   8   2  12   84:127  26
  8. Arsenal Benešov           22   7   4  11  104:104  25
  9. TEX-COLOR Písek           22   8   1  13  107:139  25
 10. Radobýl Litoměřice        22   7   1  14   93:147  22
 11. Gardenline Litoměřice     22   5   5  12   85:121  20
 12. Betis Kadaň               22   3   3  16   82:137  12

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Malibu Mladá Boleslav     22  15   2   5  136: 88  47
  2. PK Třebusice              22  14   3   5  144:117  45
  3. SKP Kolín                 22  12   0  10  127:109  36
  4. Legie Příbram             22  12   0  10  123:113  36
  5. FK GMM Jablonec n/N       22  11   0  11  135:121  33
  6. HRASL Slaný               22  10   2  10  108:106  32
  7. FC Brandýsek              22   9   4   9   95: 82  31
  8. Balticflora Teplice B     22   9   2  11  121:120  29
  9. 1.DFK Slaný               22   9   2  11  122:159  29
 10. Sokol Dobřichovice        22   9   1  12  119:120  28
 11. MCE Slaný                 22   8   3  11   97:136  27
 12. AFC Kralupy n/V           22   3   3  16   79:135  12
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica Protivín          10   9   0   1   88: 47  27
  2. Grafiko Tábor             10   7   1   2   60: 40  22
  3. Absolut České Budějovice  10   6   0   4   66: 46  18
  4. FC Rudolfov               10   4   1   5   81: 71  13
  5. Viktoria České Budějovice 10   2   1   7   29: 82   7
  6. Jatka Pacov               10   0   1   9   34: 72   1

  PLAY-OFF:
     1.	Jamaica Protivín        5   4   0   1   35: 22  12
     2. Absolut ČB              5   3   0   2   24: 21   9
     3. FC Rudolfov             3   1   0   2   11: 21   3
     4. Grafiko Tábor           3   0   0   3    7: 13   0
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               20  16   1   3  104: 63  49
  2. FC Jerigo 1994 Plzeň      20  13   2   5  118: 63  41
  3. Flamengo Březová          20  12   0   8   96: 89  36
  4. SK Sausfork Otovice       20   8   1  11   92:122  25
  5. Herd Cheb                 20   3   1  16   88:115  10
  6. Karlovarští draci KV      20   5   1  14   74:120   8
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Era-pack Chrudim B     22  16   0   6   99: 43  48
  2. Real Hlinsko              22  13   7   2   64: 37  46
  3. FK Peliny Choceň          22  12   2   8   66: 56  38
  4. FC Hespro Hr.Králové      22  10   5   7   84: 66  35
  5. DTJ Juventus Hlinsko      22  10   5   7   70: 53  35
  6. SK Zvoneček Stojice       22   9   7   6   67: 59  34
  7. FC Salamandr Hr.Králové B 22   8   5   9   65: 77  29
  8. S.U.D. Světlá n/Sázavou   22   8   3  11   52: 74  27
  9. 1.FC Pribina Hesov        22   7   3  12   77: 88  24
 10. FK Boca Chotěboř B        22   5   6  11   58: 79  21
 11. Flamengo Hr.Králové       22   5   4  13   56: 84  19
 12. FK Gibsy Brasil HK        22   4   3  15   50: 92  15
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno B              22  15   4   3  114: 74  49
  2. Tango Brno B              22  16   0   6  151: 79  48
  3. Arsenal Taurito Kuřim     22  15   2   5  134: 95  47
  4. 1.FC Květnice Tišnov      22  15   1   6  103: 78  46
  5. Pivovar Vyškov            22  10   2  10  132:144  32
  6. Toka Brno                 22   9   4   9  100: 88  31
  7. Morcan Žabin. vlci Brno   22   9   1  12  100:123  28
  8. Pramen Havlíčkův Brod     22   7   3  12  103:121  24
  9. Agromeli Brno B           22   5   6  11  105:122  21
 10. Lazor Vyškov              22   6   2  14  114:148  20
 11. Tomson STŽ Brno           22   5   3  14   55: 95  18
 12. Nasan Okruh NL Brno       22   5   2  15   63:107  17
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Parlament Ostrava         14  12   0   2  115: 64  36
  2. Baracuda Jakubčovice      14  10   0   4   79: 57  30
  3. FU Kopřivnice             14   8   1   5   69: 53  25
  4. United Frýdek-Místek      14   6   1   7   74: 88  19
  5. Ferram Opava              14   6   0   8   93: 87  18
  6. Eximpo Náklo              14   5   3   6   93: 91  18
  7. Oskarol Orlová            14   2   3   9   69:112   9
  8. SK Krmelín                14   3   0  11   49: 89   9

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kloboučky              24  20   2   2  141: 76  62
  2. Remos Oslavany            24  14   4   6  124: 88  46
  3. K 5 Brno                  24  11   4   9   78: 68  37
  4. Orli Bef Kotvrdovice      24  11   3  10  122:115  36
  5. SK Líšeň Brno B           24   9   8   7  105: 82  35
  6. Egretta Bílovice          24  10   5   9   93: 87  35
  7. Gladiators Brno           24   9   5  10   68: 67  32
  8. Technika Brno             24  10   1  13  113:118  31
  9. Mitra Brno                24   9   3  12  103:118  30
 10. Sokol Bučovice            24   9   2  13  131:158  29
 11. United Ivančice           24   8   4  12   91:113  28
 12. Slovan Brno               24   6   5  13  107:133  23
 13. Agromeli Brno C           24   5   4  15   76:129  19
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ASK Rád                   20  13   1   6  108: 83  40
  2. Slavia Karlovy Vary       20  12   3   5  111: 64  39
  3. Fut Fet Karlovy Vary      20  11   3   6  156:106  36
  4. FT Františkovy Lázně      20   8   4   8   99:126  28
  5. Titanic Chodov            20   6   2  12   85:101  20
  6. AC Lítov                  20   2   3  15   82:161   9
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové B      8   5   2   1   35: 22  17
  2. Rimpex Třebechovice        8   4   2   2   39: 20  14
  3. BFK Ledvinka Hr.Králové    8   4   0   4   31: 37  12
  4. F.C. Santus Dobruška       8   4   0   4   24: 23  12
  5. SK FOSP Řešetova Lhota     8   3   2   3   30: 35  11
  6. AC Zeppelin Hr.Králové     8   3   1   4   28: 22  10
  7. FC Hespro Hr.Králové B     8   2   0   6   28: 51   6
  8. AC Údolí Hladu Hr.Králové  8   1   1   6   17: 34   4
  9. Sršni Krátonohy            8   6   0   2   46: 34   0
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia TU Liberec B       20  17   0   3  172:116  51
  2. Jizeran Doubrava-Turnov   20  13   2   5  153:101  41
  3. Dalmach Turnov B          20  12   2   6  124:109  38
  4. Inter Interma Liberec     20  12   2   6  150:116  38
  5. Démoni Česká Lípa B       20  10   2   8  118:120  32
  6. TTNF Liberec              20   9   3   8  117:107  30
  7. Legnex Jablonec n/S       20   7   3  10  167:165  24
  8. Pampuch Liberec           20   6   4  10  126:139  22
  9. Hostr-Alex Liberec        20   6   4  10  102:117  22
 10. Reas Česká Lípa           20   4   0  16  120:188  12
 11. F.A.Zole Česká Lípa B     20   2   2  16   96:167   8
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Jokerit Kopřivnice     22  18   3   1  119: 27  57
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Gamaspol Jeseník B      8   6   1   1   53: 17  19
  2. Buldoci Dolní Studénky     8   3   2   3   24: 21  11
  3. FC Moravec Vikýřovice      8   3   2   3   19: 23  11
  4. FC Relax Prostějov         8   3   1   4   17: 27  10
  5. Závodní Česká Ves          8   1   2   5   14: 39   5
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     22  19   1   2  138: 49  58
  2. Forza Hlinsko             22  15   3   4   88: 68  48
  3. Hlinečtí Orli Hlinsko     22  13   4   5   85: 59  43
  4. FK Peliny Choceň "B"      22  11   2   9   78: 80  35
  5. TJ Jiskra Heřman. Městec  22   9   4   9   88: 88  31
  6. FK G12 Chrudim            22   8   6   8   88: 81  30
  7. Metaxa Jeníšovice         22   8   6   8   90: 69  30
  8. FC Rio Žamberk            22   7   6   9   82: 67  27
  9. FK Becherovka Přívrat     22   6   7   9   72: 90  25
 10. Torpédo Vysoké Mýto       22   5   5  12   68:104  20
 11. F.K. Řetůvka              22   5   2  15   81:126  17
 12. FC Gillotina Choceň "B"   22   2   2  18   61:138   8
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           22  17   4   1  119: 40  55
  2. 1.FC Naděje Praha         22  15   3   4  136: 74  48
  3. SK Slavia Praha B         22  13   0   9  108: 96  39
  4. PedF Praha FT             22  11   4   7  116: 89  37
  5. Kmochův odkaz Praha       22  10   4   8   92: 80  34
  6. B.B.V. Praha A            22  10   4   8   93: 88  34
  7. Wizards DDM Praha         22  10   2  10   78: 67  32
  8. Přírodní vědy Praha       22   9   2  11   59: 78  29
  9. TJ ČZU Praha A            22   7   3  12   94:101  24
 10. Ekobet Sněhuláci Praha    22   7   3  12   70: 90  24
 11. Břewnow boys Praha        22   6   1  15   84:141  19
 12. Salvator Praha A          22   1   2  19   65:170   5
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ISŠ Příbram               22  18   0   4  231:164  54
  2. R.S.C. Čechie Slaný       22  13   3   6  245:173  42
  3. SK Olympik Mělník B       22  12   2   8  160:130  38
  4. SK Slatina                22  11   2   9  168:152  35
  5. Atlantic Rakovník         22  12   1   9  102:105  34
  6. MBV Mladá Boleslav        22  11   3   8  144:117  33
  7. HFK Příbram               22   9   2  11  165:166  29
  8. Atmos Bělá p/B            22   9   2  11  132:117  29
  9. FC Joga Mladá Boleslav    22   8   4  10  131:151  28
 10. AFC Celtic Kladno         22   9   1  12  140:159  28
 11. FC O.K. Kladno            22   7   4  11  155:163  25
 12. 1.FC Slavoj Kladno        22   1   0  21  107:283   3
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ludis Team Třebenice      22  17   2   3  118: 51  53
  2. Italové Ústí n/L          22  16   3   3  135: 55  51
  3. Tutti Pizza Ústí n/L      22  13   1   8  111: 98  40
  4. Fírova pivnice Ústí n/L   22  12   3   7  106: 77  39
  5. Gardenline Litoměřice B   22  12   3   7  112:113  39
  6. FC Atletico Chomutov      22  11   3   8  120: 87  36
  7. CF Radobýl Litoměřice B   22  10   2  10  124: 95  32
  8. Relax Ústí n/L            22   9   4   9   89:100  31
  9. FC Rumíci Ústí n/L        22   7   3  12   92:109  24
 10. Dynamo Ústí n/L           22   7   1  14   77:102  22
 11. Black Panther Libochovice 22   5   1  16   89:144  16
 12. Galacticos Děčín          22   0   0  22   58:200   0
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Phiasco Třebíč            14  12   2   0  103: 42  38
  2. Devils Třebíč             14   9   0   5   86: 54  27
  3. Orchestrion Višňová       14   9   0   5   62: 48  27
  4. Opatov Třebíč             14   6   1   7   43: 55  19
  5. RH Třebíč                 14   6   0   8   37: 67  18
  6. Dělo Modlíkov             14   5   0   9   45: 57  15
  7. Deltrans Patriots Třebíč  14   5   0   9   46: 67  15
  8. Sheffield Utd Vladislav   14   2   1  11   35: 67   7
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Internazionale Otrokovice 18  15   1   2  106: 57  46
  2. ASC Bohuslavice           18  13   0   5  111: 59  39
  3. Lihovar Kojetín           18  12   3   3   89: 32  39
  4. Old stars Kroměříž        18  12   2   4  102: 46  38
  5. Vokno Kroměříž            18  11   2   5   80: 56  35
  6. Bure Hulín                18  10   0   8   82: 47  30
  7. Nerazzurri Otrokovice     18   3   2  13   53:116  11
  8. Speed Otrokovice          18   3   1  14   43:102  10
  9. Bernard Napajedla         18   2   2  14   46:115   8
 10. SK Baťov Otrokovice       18   2   1  15   55:137   7

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Žejdlík Benešov        22  22   0   0  170: 50  66
  2. Tenisáci Benešov          22  16   1   5  119: 36  49
  3. Rabbit OTS Benešov        22  15   1   6  129: 57  46
  4. FC Tisem                  22  13   3   6   75: 68  42
  5. TJ Beer´s Bystřice        22  12   2   8   81: 92  38
  6. Rumová smršť Vlašim       22  11   3   8   98: 70  36
  7. Eltsen Benešov            22  10   2  10   77: 92  32
  8. FK Mrač                   22   8   1  13   76:105  25
  9. United Okrouhlice         22   6   0  16   62:101  18
 10. Devils United Benešov     22   5   2  15   54:119  17
 11. FC Tempo Benešov          22   3   1  18   32:108  10
 12. Racek                     22   2   2  18   53:128   8
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mrač B                 22  16   0   6  111: 62  48
  2. SF Sídliště Benešov       22  14   1   7  105: 64  43
  3. Manchestr City 08 Benešov 22  12   3   7   81: 74  39
  4. TJ Beer´s Bystřice B      22  12   2   8  118: 80  38
  5. PTFA Benešov              22  12   1   9   70: 58  37
  6. PC Bruins Benešov         22  11   1  10   82: 87  34
  7. Lalula Úročnice           22  10   1  11   70: 86  31
  8. Kopeček Chotýšany         22   9   2  11   84:112  29
  9. Rumídci Struhařov         22   9   0  13   85: 89  27
 10. Tenisáci Benešov B        22   7   3  12   58: 76  24
 11. TJ Mnichovice             22   7   3  12   88:113  24
 12. Kiklop Louňovice          22   3   3  16   42: 93  12
BENEŠOV - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ďáblové Jablonná          18  15   0   3  114: 52  45
  2. TBC Deratizace Benešov    18  12   0   6   79: 73  36
  3. Motor Olbramovice         18  11   2   5   71: 37  35
  4. TJ Beer´s Bystřice C      18  11   1   6   96: 57  34
  5. TJ Sokol Bukovany         18   7   3   8   69: 81  24
  6. Kopeček Chotýšany B       18   7   3   8   89: 68  24
  7. FK Vyschlost Václavice B  18   7   2   9   67: 92  23
  8. AFC Dlouhé Pole           18   6   0  12   52: 87  18
  9. Racek B                   18   4   1  13   48: 88  13
 10. FK Vršky Benešov          18   4   0  14   48: 98  12
BENEŠOV - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice        24  17   2   5   98: 38  53
  2. FK Vyschlost Václavice    24  17   1   6   88: 53  52
  3. Tenisáci Benešov C        24  13   3   8   78: 66  42
  4. Jokers Benešov            24  14   0  10   84: 77  42
  5. Gogo Benešov              24  12   1  11  102: 70  37
  6. FC Žejdlík Benešov B      24  12   0  12   71: 64  36
  7. Malibu Votice             24   9   5  10   61: 66  32
  8. Blanické kobry Vlašim     24   6   2  16   60: 94  20
  9. R.J. Benešov              24   1   0  23   34:148   3

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. San Marino Dolní Loučky   30  20   4   6  115: 72  64
  2. Panama boys Brno          30  19   6   5   89: 55  63
  3. SOŠ OOM Brno              30  18   6   6  149:101  60
  4. 1.FC Verna Kickers Brno   30  15   5  10  138:114  50
  5. Blue Flames Brno          30  16   2  12  161:127  50
  6. Gladiators Brno B         30  13   9   8  108: 94  48
  7. Kalábek Brno              30  13   9   8  116:120  48
  8. Helas Brno C              30  14   3  13  146:132  45
  9. Flaga Hustopeče           30  14   3  13  153:117  45
 10. Arsenal B                 30  13   6  11  117:116  45
 11. Orel Řečkovice            30  10   5  15  118:139  35
 12. Stones of Madeira         30   9   4  17   79:109  31
 13. Saňaři Sokolnice          30   9   0  21  126:163  27
 14. Tango Brno C              30   6   6  18   92:148  24
 15. Rychlé pípy Brno          30   7   3  20   91:132  24
 16. Agromeli Brno D           30   7   3  20   90:149  24
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K 5                       30  21   4   5   86: 56  67
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOŠ OOM                   30  23   4   3  149: 53  73
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pizzerie                  30  22   4   4  136: 54  70
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SOŠ OOM B                 30  22   4   4  160: 79  70
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Deportivo                 30  22   5   3  140: 84  71
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Senior                    30  25   4   1  139: 55  79
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Lískovec C          20  18   1   1  112: 36  55
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agora                     20  15   2   3   80: 41  47
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BB Press                  19  16   0   3   84: 24  48
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira B       20  16   2   2   87: 26  50
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Violaceo                  19  16   1   2  126: 35  49
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žabinští vlci B    20  14   5   1  102: 46  47

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Yankees Warriors Nový Bor 21  16   4   1  114: 23  52
  2. Kučera Kamenický Šenov    21  15   3   3  105: 38  48
  3. Mapa Česká Lípa B         21  14   1   6  103: 55  43
  4. Continental Česká Lípa    21  11   4   6   91: 34  37
  5. EMU Doksy-Česká Lípa      21   7   3  11   52: 73  24
  6. Mapa Česká Lípa           21   4   2  15   33:129  14
  7. Nulová šance              21   4   1  16   53:100  13
  8. Démoni Česká Lípa C       21   3   2  16   40:139  11
ČESKÁ LÍPA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Andílci Česká Lípa        18  14   3   1  149: 59  45
  2. ST Bába Kamenický Šenov   18  14   1   3   84: 46  43
  3. Gunners Česká Lípa        18   9   2   7   92: 82  29
  4. Bikers Nový Bor           18   8   0  10   58:102  24
  5. Yankees Warriors N.Bor B  18   7   1  10   86: 72  22
  6. Partyzáni Česká Lípa      18   5   1  12   62:111  16
  7. SČP Svahy Česká Lípa      18   1   2  15   57:116   5

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54
DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PSV Frenštát p/R          16  10   5   1   67: 42  35
  2. 1.FC Tornádo Nový Jičín   16  10   1   5   94: 54  31
  3. Beach Boys Odry B         16   7   5   4   46: 45  26
  4. New Jersey Nový Jičín     16   7   4   5   54: 54  25
  5. Lavina Kopřivnice         16   6   5   5   46: 44  23
  6. Růžové tlapič. Hukvaldy B 16   5   2   9   41: 59  17
  7. K1 Jeseník n/O            16   5   2   9   44: 64  17
  8. SVP - Tsunami Příbor      16   4   3   9   51: 66  15
  9. Dreadlock Nový Jičín      16   3   3  10   43: 58  12
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lokomotiva Kopřivnice     16  13   1   2   87: 54  40
  2. G.T. Trojanovice          16  12   2   2   80: 39  38
  3. Orel Štramberk            16   8   2   6   56: 47  26
  4. SKP Frýdek Místek         16   8   2   6   90: 63  26
  5. FU Kopřivnice B           16   8   0   8   67: 59  24
  6. 1.FT Libhošť              16   7   1   8   46: 65  22
  7. Ozon Kunín                16   6   4   6   54: 56  22
  8. Javor Bordovice           16   6   1   9   48: 65  19
  9. RIFC Drivers Nový Jičín   16   6   1   9   52: 66  19
 10. SVP - Tsunami Příbor B    16   5   2   9   59: 65  17
 11. Bazal Team Vražné         16   5   2   9   54: 68  17
 12. Komax Kunčice p/O         16   3   0  13   46: 92   9
FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek-Místek   18  15   1   2  178: 51  46
  2. FC Vratimov               18  13   3   2  121: 66  42
  3. Rapid Frýdek-Místek       18  11   2   5   85: 64  35
  4. United Frýdek-Místek B    18   9   2   7   95: 91  29
  5. TJ Sviadnov               18   6   4   8   74: 95  22
  6. FK Paskov                 18   7   1  10   80: 90  22
  7. Delta Frýdlant n/O        18   6   2  10   72: 91  20
  8. City Frýdek-Místek        18   6   2  10   68: 97  20
  9. Huisman Sviadnov          18   3   3  12   32: 94  12
 10. FST Vicher Frýdek-Místek  18   4   0  14   66:132  12
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jokerit Kopřivnice B      18  16   1   1  126: 28  49
  2. AS Bizon Studénka         18  12   2   4   65: 49  38
  3. Ozon Kunín B              18  11   1   6   75: 75  34
  4. Gunners Kopřivnice        18  10   1   7   70: 55  31
  5. TJS Ženklava              18   8   2   8   64: 65  26
  6. Wespen Nový Jičín         18   8   1   9   59: 66  25
  7. Chupaderos Štramberk      18   6   4   8   81: 76  22
  8. Dragons Nový Jičín        18   6   2  10   39: 52  20
  9. FK Pustějov               18   3   1  14   52:127  10
 10. Kamarádský Kyblík Kopřiv. 18   2   1  15   33: 71   7

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HODONÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bulldogs Hodonín          22  18   2   2  155: 61  56
  2. Stamaho Hodonín           22  16   2   4  155: 73  50
  3. Kvasaco Vacenovice        22  15   2   5  110: 67  47
  4. Strážnice                 22  13   1   8  134:101  40
  5. Hurá team                 22  12   2   8   87: 54  38
  6. Kovo Ždánice              22  12   2   8  112:113  38
  7. Dukla Hodonín             22   7   2  13   57:107  23
  8. Oranjes Dubňany B         22   6   4  12   70: 86  22
  9. Sobůlky                   22   6   2  14   87:130  20
 10. Futsal Terezín            22   5   2  15   92:154  17
 11. Newstar Hodonín           22   5   2  15   62:108  17
 12. Svatobořice               22   4   3  15   96:163  15

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Jiskra Heř. Městec B   16  10   2   4   74: 52  32
  2. OK Interier Pardubice     16  10   0   6   66: 53  30
  3. Sklepy Chrudim            16   9   2   5   63: 49  29
  4. United Chrudim            16   7   3   6   73: 62  24
  5. Instal Zeman Chroustovice 16   7   2   7   42: 46  23
  6. SK Rozhovice              16   6   1   9   46: 65  19
  7. SK Noviny Chrudimska      16   5   2   9   65: 57  17
  8. FC Santos Chrudim         16   5   2   9   50: 68  17
  9. FC Viničky Krucemburk     16   5   2   9   41: 68  17
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Kleopatra Chrudim      16  13   2   1   91: 40  41
  2. FK Juniors Kočí           16  11   2   3   55: 31  35
  3. NOLA PR Chrudim           16  10   2   4   76: 51  32
  4. FK Slatiňany              16   9   2   5   89: 72  29
  5. FK Mikulovice             16   6   3   7   68: 63  21
  6. TJ Jiskra Heř. Městec C   16   6   0  10   77: 78  18
  7. SPARTAK Slatiňany         16   5   0  11   53: 86  15
  8. FC Pumpa Miřetice         16   3   1  12   42: 86  10
  9. FK Real Trpišov           16   3   0  13   42: 86   9
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Zvoneček Stojice B     18  13   2   3   70: 52  41
  2. FK Rabštejnská Lhota      18  11   1   6   55: 30  34
  3. TJ Dynamo Rosice          18  11   1   6   50: 40  34
  4. Aladin Chrudim            18  10   1   7   69: 53  31
  5. ŠSK GJR Chrudim           18   8   1   9   50: 45  25
  6. FK G 12 Chrudim C         18   7   4   7   64: 46  25
  7. FC Stera Pardubice        18   7   0  11   49: 63  21
  8. Instal Zeman Chroust. B   18   6   1  11   43: 62  19
  9. FK Slatiňany B            18   6   0  12   56: 92  18
 10. FC Křižanovice            18   5   1  12   44: 67  16

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sausfork Otovice B        11   9   1   1   98: 46  28
  2. Slavia Karlovy Vary B     11   9   1   1   94: 46  28
  3. Kovomat H+H Karlovy Vary  11   7   2   2   88: 52  23
  4. MASH Karlovy Vary         11   7   1   3   86: 53  22
  5. MFK Denas Karlovy Vary    11   7   0   4  115:102  21
  6. 1.FC Atletico Sokolov     11   5   1   5   72: 69  16
  7. Futsal Hroznětín          11   5   1   5   92: 66  16
  8. TJ RH Karlovy Vary        11   4   0   7   86:107  12
  9. OVB Fan Club Karlovy Vary 11   3   2   6   73: 91  11
 10. Novik Karlovy Vary        11   2   2   7   56: 81   8
 11. TJ Slavoj Bečov n/T       11   2   0   9   44:104   6
 12. AC Žízeň Karlovy Vary     11   0   1  10   34:121   1
 o 1-6. místo:
     1. Otovice B        5  4 0 1  138: 77   40 (12)
     2. Kovomat H+H      5  3 1 1  120: 77   33 (10)
     3. Slavia KV B      5  1 0 4  120: 86   31 ( 3)
     4. Denas            5  3 0 2  152:127   30 ( 9)
     5. MASH             5  2 0 3  120: 90   28 ( 6)
     6. Atletico         5  1 1 3  106:114   20 ( 4)
 o 7-12. místo:	 
     1. Hroznětín        5  2 1 2  125:102   23 ( 7)
     2. Rudá hvězda      5  2 2 1  123:137   20 ( 8)
     3. Fan Club         5  2 1 2  110:121   18 ( 7)
     4. Bečov            5  3 0 2   79:130   15 ( 9)
     5. Novik            5  2 0 3   85:121   14 ( 6)
     6. AC Žízeň         5  2 0 3   64:160    7 ( 6)

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC FOBOZ Slaný            22  17   2   3  104: 40  53
  2. SK Olympik Mělník C       22  16   1   5  134: 64  49
  3. FC Brandýsek B            22  16   1   5   87: 46  49
  4. RSC Čechie Slaný B        22  14   1   7  123: 84  43
  5. 1.DFK Slaný B             22  14   1   7   75: 64  43
  6. PK Třebusice B            22  11   1  10   84: 69  34
  7. FC Tatran Zlonice         22   9   2  11   68:103  29
  8. SK Omask Kovo Kladno      22   8   1  13   67:101  25
  9. AC Sparta Slaný           22   7   2  13   82:112  23
 10. SK Jarpice                22   6   1  15   82:108  19
 11. AFC Celtic Kladno B       22   3   2  17   70:117  11
 12. KLC Klobuky               22   3   1  18   57:125  10
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FK Kročehlavy           22  17   2   3   72: 23  53
  2. FC Foboz Slaný B          22  13   4   5   81: 43  43
  3. F.C.B. Švermov            22  12   4   6   76: 41  40
  4. FC Meiller Slaný          22  12   2   8   84: 60  38
  5. FT Nové Strašecí          22  11   4   7   60: 52  37
  6. FC Arvato Stochov         22   8   4  10   46: 57  28
  7. Jiko Kralupy n/V          22   8   2  12   53: 56  26
  8. Rekrea Třtice             22   8   2  12   47: 72  26
  9. MCE Slaný B               22   8   1  13   55: 72  25
 10. SK Hotel Kladno           22   7   4  11   49: 68  25
 11. SK Omask Kovo Kladno B    22   6   6  10   52: 54  24
 12. FC Atraps Kladno          22   3   3  16   35:112  12

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FT Zlej Se(n) Liberec     22  20   2   0  200: 58  62
  2. Avast! Liberecké gazely   22  13   3   6  102: 77  42
  3. TTNF Liberec B            22  12   4   6  125:108  40
  4. Nord Servis Liberec       22  12   1   9  110: 91  37
  5. York Vratislavice n/N     22  11   3   8  133: 94  36
  6. Printmax                  22  10   5   7  106: 96  35
  7. Inter Interma Liberec B   22  10   3   9  137:139  33
  8. Greens Liberec            22  10   1  11  110: 92  31
  9. Makro Liberec             22   8   1  13  103:117  25
 10. Grups C.F. Liberec        22   5   1  16   84:178  16
 11. Al-chajda Liberec         22   4   2  16   82:137  14
 12. Prašivky Liberec          22   3   2  17   69:174  11

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Třebenice              14  13   0   1   93: 28  39
  2. FC Jupíci Libochovice     14  11   0   3   67: 29  33
  3. Igráčci Lovosice          14  10   0   4   71: 57  30
  4. ACZ Lovosice              14   8   0   6   70: 46  24
  5. TJ Mšené Lázně            14   6   0   8   38: 61  18
  6. FC Killers Lovosice       14   5   1   8   32: 40  16
  7. TJ Sokol Klapý            14   1   1  12   19: 66   4
  8. CF Lovosice               14   1   0  13   17: 80   3

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Mnichovo Hradiště      12   9   1   2   94: 46  28
  2. FK MB - futsal            12   9   1   2   79: 65  28
  3. Malibu Mladá Boleslav B   12   8   2   2   76: 54  26
  4. Cobra Mladá Boleslav      12   7   3   2   92: 56  24
  5. Lucky Team Mladá Boleslav 12   7   0   5   85: 61  21
  6. Nakaši Mladá Boleslav     12   6   2   4   68: 48  20
  7. Gunners Řepov             12   5   3   4   76: 49  18
  8. DFK Mnichovo Hradiště     12   5   0   7   89:108  15
  9. Jizeran Doubrava B        12   4   2   6   46: 60  14
 10. Inferno Mladá Boleslav    12   4   2   6   56: 64  14
 11. Dynamo Mladá Boleslav     12   2   2   8   63: 93   8
 12. Hearts of Bělá p/B        12   1   1  10   60:107   4
 13. Bang Mladá Boleslav       12   1   1  10   59:132   4
 Play-off (o titul):
     1. Mnich. Hradiště  5  5 0 0  122: 57  43 (15)
     2. FK MB futsal     5  2 0 3  108: 84  34 ( 6)
     3. Cobra MB         5  3 0 2  118: 75  33 ( 9)
     4. Gunners Řepov    6  4 0 2  114: 71  30 (12)
     5. Nakaši MB        6  3 1 2   91: 75  30 (10)
     6. Malibu MB B      5  0 1 4   93: 99  27 ( 1)
     7. Lucky Team       6  1 0 5  107:101  24 ( 3)
 Play-out:	 
     1. DFK Mn.Hradiště  4  4 0 0  138:130  27 (12)
     2. Jizeran Doub. B  4  3 0 1   70: 76  23 ( 9)
     3. Inferno MB       5  2 2 1   83: 95  22 ( 8)
     4. Dynamo MB        5  2 0 3   88:128  14 ( 6)
     5. Hearts of Bělá   5  1 1 3   77:135   8 ( 4)
     6. Bang MB          5  0 1 4   81:164   5 ( 1)

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov         22  20   0   2  156: 73  60
  2. MaKo Litvínov             22  18   0   4  190: 87  54
  3. Vinea club Kadaň          22  15   0   7  142: 83  45
  4. FC H Most                 22  14   1   7  137: 75  43
  5. FK Baník Meziboří         22  13   1   8  105:118  40
  6. FC Partizan Most          22  12   1   9  150: 95  37
  7. SC Obr Most               22   8   4  10  128:143  28
  8. FC Kopisty                22   6   2  14   86:184  20
  9. Automat Litvínov          22   5   5  12  111:135  20
 10. Rapid Bečov               22   6   1  15   80:116  19
 11. SFK Meziboří              22   4   2  16   90:144  14
 12. Spartak Janov             22   2   1  19   96:218   7

NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Velký Dřevíč     24  21   0   3  134: 37  63
  2. SK FOSP Řešetova Lhota    24  20   0   4  127: 53  60
  3. FC Orel Zbečník           24  11   1  12   66: 84  34
  4. FCS Santus Dobruška       24   8   5  11   61: 73  29
  5. FK Vernéřovice            24   8   3  13   75: 98  27
  6. TJ Sokol Žďárky B         24   6   3  15   57: 99  21
  7. TJ Sokol Žďárky           24   3   2  19   43:119  11
NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Knauf Inter Lipí          30  18   8   4  101: 48  62
  2. Knauf Starci Lipí         30  15   4  11   89: 82  49
  3. Sokol Borová              30  11   6  13   65: 74  39
  4. FC Branka                 30   5   4  21   61:112  19

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Edison Ostrava            28  20   3   5   92: 41  63
  2. Tequila Ostrava           28  17   5   6  107: 57  56
  3. Olda Stars Ostrava        28  17   4   7   86: 72  55
  4. Čechymen Ostrava          28  15   3  10   73: 69  48
  5. Pegasus Ostrava           28  13   4  11   85: 68  43
  6. Sampdoria Ostrava         28  12   5  11   90: 78  41
  7. Toro Fifejdy Ostrava      28  12   3  13   77: 83  39
  8. Sokol Poruba              28  10   8  10   57: 59  38
  9. AC Derby Ostrava          28  11   4  13   52: 54  37
 10. AC Čepo Pustkovec         28   8   9  11   68: 76  33
 11. ATM Hlučín                28   9   5  14   63: 82  32
 12. Dravci Dolní Benešov      28   9   3  16   52: 74  30
 13. Fortuna/Leopards Ostrava  28   8   6  14   75:107  30
 14. V.D.Stav Polanka          28   7   5  16   66:106  26
 15. Zvěřáci Ostrava           28   5   7  16   58: 75  22
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DTJ Vřesina Ostrava       15  11   1   3   62: 39  34
  2. Zvěřáci OST               15  10   3   2   52: 25  33
  3. FT Brušperk               15  10   0   5   59: 31  30
  4. Gallaher Ostrava          15  10   0   5   56: 38  30
  5. SK Krmelín B              15   9   2   4   56: 32  29
  6. FC Bukanýři Ostrava       15   9   0   6   56: 40  27
  7. KFV Roub Vítkovice C      15   7   2   6   33: 24  23
  8. Sokol Poruba B            15   6   4   5   38: 42  22
  9. AC Čepo Pustkovec B       15   6   1   8   40: 51  19
 10. Marhory Ostrava           15   5   3   7   39: 47  18
 11. Narcis Ostrava            15   5   2   8   29: 51  17
 12. Orel Stěbořice            15   5   1   9   27: 49  16
 13. Zwěř o.s. Ostrava         15   3   6   6   31: 45  15
 14. Šalamoun Ostrava          15   3   4   8   30: 49  13
 15. FC Mroki Ostrava          15   3   1  11   42: 64  10
 16. Nedohoda Ostrava          15   2   2  11   20: 43   8
OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Elim                      14  10   3   1   67: 25  33
  2. Globtec Ostrava           14   8   3   3   45: 33  27
  3. Tig Tech Budišov n/B      14   7   4   3   48: 37  25
  4. New Design Ostrava        14   8   1   5   38: 27  25
  5. Inkognito Ostrava         14   7   4   3   41: 30  25
  6. Zbyslavice team           14   6   4   4   43: 27  22
  7. FC Cobra Ostrava          14   6   4   4   43: 38  22
  8. ODV Chleba Ostrava        14   6   3   5   37: 30  21
  9. Maxi Kings Orlová         14   5   4   5   37: 42  19
 10. KFV Roub Vítkovice dorost 14   4   5   5   39: 36  17
 11. Nacapa Ostrava            14   4   3   7   25: 34  15
 12. Sokol Martinov            14   3   5   6   28: 47  14
 13. FC Haas Ostrava           14   3   1  10   30: 62  10
 14. Hattrick Ostrava          14   2   3   9   20: 41   9
 15. Shooters Bolatice B       14   1   3  10   24: 56   6

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Holota líná Praha         22  20   0   2  194: 73  60
  2. Comes Košíře Praha        22  16   2   4  124: 74  50
  3. VS Božolé Praha           22  12   4   6  126:116  40
  4. Frankie Praha A           22  11   5   6  106: 81  38
  5. Arsenal Praha             22  12   1   9  113: 98  37
  6. B.B.V. Praha B            22  10   3   9  107: 94  33
  7. CFC J. Daniels Praha      22  10   2  10   93: 96  32
  8. Reservoir Dogs Praha      22   9   3  10  105: 89  30
  9. FC WarriorS Praha         22   9   2  11   93:119  29
 10. Vendetta Praha            22   6   1  15   73:125  19
 11. Killtec Praha             22   5   1  16   84:143  16
 12. FC KZ Praha               22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Kobylisy Praha A       22  19   1   2  141: 70  58
  2. Kmochův odkaz Praha B     22  15   4   3  121: 59  49
  3. Kodymka Bumble bees Praha 22  13   3   6  113: 78  42
  4. Akta-Rez Praha            22   8   6   8   95: 97  30
  5. FC Real 8 Praha           22   8   4  10   75: 90  28
  6. CF Sabuka 002 Praha       22   8   4  10   88:107  28
  7. Wizards DDM Praha B       22   9   1  12   90: 93  28
  8. Gusanos Rojos Praha       22   6   8   8   81: 82  26
  9. Za zenitem 00 Praha       22   9   2  11  113:128  26
 10. Phoenix Praha             22   8   0  14   88:146  24
 11. SK Čechie Praha           22   6   3  13   89:105  21
 12. Vokovicer's Praha         22   3   4  15   72:111  13
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PedF Pha FT Praha B       22  18   1   3  151: 56  55
  2. Wolch Praha A             22  14   1   7  113: 69  43
  3. Tefal-Rowenta Praha       22  14   3   5   94: 67  42
  4. KYX Praha                 22  13   2   7   96: 69  41
  5. Jemné a Solené Praha      22  10   4   8  103: 89  34
  6. FC Hlad Praha             22  10   2  10   64: 71  32
  7. Los Magnificos Praha      22   9   2  11  111:105  29
  8. Real team Praha           22   8   4  10   66: 73  28
  9. Šílení ševci Praha        22   9   1  12   82: 94  28
 10. Barbero 1990 Praha        22   7   3  12   57: 99  24
 11. Kontrola Pohody Praha     22   4   2  16   73:140  11
 12. Forza Praga               22   2   3  17   47:125   9
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Marťans Praha          22  19   0   3  120: 45  57
  2. Sídlišťan Praha           22  15   4   3  121: 61  49
  3. ČZU Praha B               22  13   2   7   88: 64  41
  4. Squadra Lazzura Praha     22  11   5   6   98: 87  38
  5. Montana Praha             22  11   3   8   95: 90  36
  6. FC Rattamahatta Praha     22   8   4  10   77: 77  28
  7. Frankie B Praha           22   6   8   8   73: 71  26
  8. Férovka Praha             22   7   4  11   80: 88  25
  9. Loosy Praha               22   7   3  12   69: 83  24
 10. Kvirencovy děti Praha     22   6   4  12   57:108  22
 11. Stromovka boys Praha      22   6   1  15   61:105  19
 12. Strašnice Praha           22   4   0  18   63:123   9
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC PE3NY Praha            22  19   2   1  138: 41  59
  2. Hosthunters Praha         22  19   2   1  163: 63  59
  3. Matrix Praha              22  15   0   7   78: 49  45
  4. Nářez Praha               22  14   0   8  120: 72  42
  5. Pípa Strašnice Praha      22  11   4   7  102: 84  37
  6. FC Kulda team Praha       22  11   0  11   96: 91  33
  7. WTF Praha                 22   9   3  10   74: 76  30
  8. Robeda Praha              22  10   0  12   79: 94  27
  9. Masakr Praha              22   8   2  12   88:115  26
 10. AFK Putos Amos Praha      22   6   3  13   76:129  21
 11. TECE Praha                20   0   0  20    0:100   0
     Coyotes Praha             20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ičy-Skrečy Praha          22  17   1   4  114: 58  52
  2. Sporting Bonbon Praha     22  15   5   2  105: 49  50
  3. FC Matadores Praha        22  15   4   3   91: 54  49
  4. Tlející dřevo Praha       22  12   5   5  101: 58  41
  5. FC RAF Praha              22  12   3   7  107: 87  39
  6. B.C.F. - UPC direct Praha 22  11   3   8   84: 67  36
  7. Anbesorry Praha           22  10   3   9  106: 95  33
  8. Real team B Praha         22   9   2  11   99:104  29
  9. RSC Modřany Praha         22   6   2  14   79:115  20
 10. A.C. Dukla 1944 Praha     22   4   3  15   77:128  15
 11. FC Hodkovičky Praha       22   4   3  15   53: 91  15
 12. Smetánka Praha            22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Jooky Praha            18  15   2   1  106: 49  47
  2. Team Alpha Praha          18  13   3   2   96: 54  42
  3. AFC Temosa Praha          18  10   3   5   89: 71  33
  4. ČP Pankrác Praha          18   8   6   4   76: 63  30
  5. Kubrt Praha               18   9   3   6  117: 83  30
  6. RBC Praha                 18   9   1   8  102: 84  28
  7. FC Roko Praha             18   4   2  12   57: 96  14
  8. Minotaurus Ládví Praha    18   4   0  14   70:124  12
  9. Milwerton Praha           18   2   5  11   58: 99  11
 10. Royal Stodůlky Praha      18   3   1  14   50: 98   7
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Real Triky Praha          18  15   1   2  146: 71  46
  2. Nowatron Praha            18  14   1   3   95: 57  43
  3. Rio Bravo Praha           18  12   0   6   82: 65  36
  4. Jokers Praha              18   9   1   8   86: 67  28
  5. Rattamahatta B Praha      18   9   0   9   90: 70  27
  6. Háje 2002 Praha           18   9   0   9   73: 95  27
  7. KUR Černošice             18   7   0  11   63: 75  21
  8. STS Chvojkovice-Brod      18   6   1  11   61: 93  19
  9. FC Palcát Praha           18   4   0  14   59:107  12
 10. FC Union USP Praha        18   3   0  15   80:135   6
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Kobylisy Praha B       18  15   2   1  107: 46  47
  2. Wolch Praha B             18  12   2   4   86: 60  38
  3. Salvator Praha B          18  11   1   6   94: 80  34
  4. Comes Košíře Praha B      18   8   2   8   75: 71  26
  5. Hell Avalanche Praha      18   8   0  10   95: 96  24
  6. Kanálpucers ´69 Praha     18   7   1  10   52: 68  22
  7. CF Sabuka 002 Praha B     18   6   3   9   70: 84  21
  8. Companéros Praha          18   7   1  10   86: 97  19
  9. Pivní eskadra Praha       18   6   0  12   70: 88  18
 10. Jižní Bronx Praha         18   4   0  14   60:105  12
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ajax PSK Praha            18  14   0   4  112: 58  42
  2. Holomajzna Praha          18  14   0   4  105: 52  42
  3. 1.PSKN Praha              18  10   2   6   90: 79  32
  4. B.C.F. - UPC direst Pha B 18  10   1   7   79: 74  31
  5. Sídlišťan Praha B         18   8   1   9   84: 93  25
  6. SG Metro Praha            18   7   3   8   94: 82  24
  7. England Revolution Praha  18   7   3   8   63: 86  24
  8. Torzo Hostivař Praha      18   6   1  11   58: 81  19
  9. Bob Hurikán Praha         18   5   0  13   60: 95  15
 10. FC Konflikt Praha         18   2   3  13   55:100   9

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. VIVA Hudčice              12  11   0   1  133: 66  33
  2. VFK Milina !              12  10   0   2  117: 71  30
  3. MFC Botafogo Příbram      12   6   2   4   94: 67  20
  4. FC Jak v 30 Příbram       12   4   1   7  104:104  13
  5. FC Dolní Hbity            12   4   1   7  127:129  13
  6. HFK Příbram B             12   3   0   9   81:148   9
  7. SK Litavan Bohutín        12   2   0  10   50:121   6

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket             24  21   1   2  165: 58  64
  2. Flamengo Březová "B"      24  20   2   2  200: 80  62
  3. FK Havran Mírová          24  13   0  11  107: 86  39
  4. SKP Detektiv Sokolov      24  12   1  11  110:116  37
  5. Gamby Svatava             24  11   3  10   92: 85  36
  6. ASK Rád "B"               24  10   5   9   90: 87  35
  7. Celtic Citice             24  10   2  12  107:116  32
  8. Fortuna Sokolov           24  11   1  12   97:109  31
  9. CHEZA Sokolov             24   8   6  10   96:128  30
 10. Raptors Sokolov           24   8   4  12  101:125  28
 11. THC Alcopunx Chodov       24   8   4  12   82:103  28
 12. AC Lítov "B"              24   5   1  18   67:138  16
 13. FC Favorit Sokolov        24   3   2  19   67:150  11
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket "B"         24  19   3   2  180: 70  60
  2. 1.FK Josefov              24  19   2   3  155: 51  59
  3. La Koruna Sokolov         24  18   1   5  144: 91  55
  4. SKP Detektiv Sokolov "B"  24  15   2   7  132:102  47
  5. KMK Bohemia Sokolov       24  14   3   7  130:104  45
  6. HRB Královské Poříčí "B"  24  13   3   8  100:101  42
  7. Dacani Královské Poříčí   24  11   3  10  125:115  36
  8. CHEZA Sokolov "B"         24  10   1  13  126:119  31
  9. AC Lítov "C"              24   7   2  15   78:131  23
 10. FC Chodov United          24   6   3  15   82:147  21
 11. Panthers Sokolov          24   7   0  17   80:150  21
 12. 1.FC Michal Sokolov       24   3   0  21   66:156   9
 13. Směs Tatrovice            24   2   1  21   78:139   7
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket "C"         24  19   1   4  157: 78  58
  2. Baník Krásno              24  19   1   4  162: 86  58
  3. Sedláci Staré Sedlo       24  15   0   9  162:116  45
  4. FC Rudolec                24  14   1   9  138: 92  43
  5. FC Hysterie Sokolov       24  14   0  10  136:112  42
  6. FC WC Horní Slavkov       24  13   2   9  134: 97  41
  7. AC Shooters H. Slavkov    24  11   2  11  121:107  35
  8. KMK Bohemia Sokolov "B"   24  11   1  12  127:142  34
  9. FC Dolní Rychnov          24  10   2  12  146:153  32
 10. FC Beverly H. Slavkov     24  10   1  13  118:145  31
 11. 1.FC Svinec               24  10   0  14  129:139  30
 12. Dacani Král. Poříčí "B"   24   4   1  19  101:164  13
 13. FC Dolní Nivy             24   0   0  24   51:251   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Fit Úsovsko               28  23   2   3  168: 66  71
  2. Semtex Šumperk            28  20   2   6   84: 54  62
  3. Nealko Libina             28  17   1  10  128: 81  52
  4. Nuget Šumperk             28  14   5   9  109: 82  47
  5. Váňa tým Velké Losiny     28  15   1  12  124: 85  46
  6. Stars Bohutín             28  14   3  11   91: 97  45
  7. Popeláci Šumperk          28  14   3  11  100: 97  45
  8. Predators Dolní Studénky  28  13   3  12  100: 88  42
  9. Kanárci Kopřivná          28  12   5  11   89: 94  41
 10. Kamion Rapotín            28  12   4  12  105:116  40
 11. People Šumperk            28  10   4  14   77:107  34
 12. Lázně Velké Losiny        28   9   2  17   58: 87  29
 13. Senior Sobotín            28   7   3  18   54:101  24
 14. Lokomotiva Skalička       28   7   0  21   68:114  21
 15. Šíša Vyšehoří             28   3   2  23   52:138  11
ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Chromeč              18  14   2   2   69: 33  44
  2. Sokol Olšany              18  12   4   2   80: 35  40
  3. Žaves Šumperk             18  10   3   5   79: 70  33
  4. Stars Bohutín B           18  10   0   8   73: 64  30
  5. MK Ruda nad Moravou       18   9   1   8   54: 48  28
  6. Po akci Bohutín           18   8   1   9   75: 58  25
  7. Tupl Obec Jindřichov      18   6   2  10   68: 66  20
  8. 1.FC Bukovice             18   6   2  10   62: 87  20
  9. Lázně Velké Losiny B      18   4   0  14   44:101  12
 10. Jílek Rapotín             18   3   1  14   35: 77  10
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Powermen Mohelnice        18  14   2   2   90: 34  44
  2. MK Sokol Dlouhomilov      18  12   4   2   50: 18  40
  3. Semtex Šumperk B          18  12   2   4   91: 41  38
  4. United Šumperk            18  11   1   6   57: 28  34
  5. Slavoj Šumperk            18  11   0   7   67: 61  33
  6. F.O. Drozdov              18  10   0   8   59: 49  30
  7. Překvápko Šumperk         18   5   3  10   40: 61  18
  8. Vichr Temenice            18   5   0  13   46: 84  15
  9. Sokol Václavov            18   2   1  15   31: 80   7
 10. Draci Šumperk             18   1   1  16   30:105   4

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orli Bučovice             30  27   0   3  213: 85  81
  2. Lazor-Domus Vyškov B      30  26   1   3  313:158  79
  3. Sokol Bučovice B          30  23   1   6  238:123  70
  4. Amor Vyškov B             30  21   2   7  225: 96  65
  5. TJ Mouřínov               30  19   3   8  218:132  60
  6. United Vyškov             30  20   0  10  190:121  60
  7. Fifák Nouzka Vyškov       30  15   2  13  161:159  47
  8. FC Kloboučky C            30  14   2  14  135:139  44
  9. TJ Studnice               30  13   3  14  117:120  42
 10. JČ Marefy                 30  13   2  15  145:154  41
 11. FC Krásensko 04           30  11   4  15  123:160  37
 12. Orli Vyškov               30   7   2  21  113:198  23
 13. Nafta Mouřínov            30   6   3  21   90:196  21
 14. FC Kloboučky B            30   5   2  23  109:248  17
 15. Sapporo Manerov           30   2   3  25   92:264   9
 16. Panteři Vyškov            30   2   2  26   64:193   8
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zanzibar Prštné           22  15   4   3   65: 32  49
  2. Troubky 2013              22  14   4   4  100: 54  46
  3. Omegaspor Tlumačov ´97    22  12   4   6   70: 52  40
  4. Young boys Baťov          22  10   5   7   73: 69  35
  5. Gumídci Kroměříž          22  10   2  10   67: 67  32
  6. FC United Trávníky        22   9   1  12   56: 52  28
  7. Jiskra Otrokovice         22   8   3  11   53: 51  27
  8. Olimpo Tlumačov           22   8   2  12   50: 65  26
  9. Středa Chropyně           22   6   2  14   47: 74  20
 10. Imos Kvasice              22   4   1  17   28: 93  13

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet