ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Balticflora Teplice       22  22   0   0  144: 31  66
  2. Era-pack Chrudim          22  19   1   2  121: 33  58
  3. Benago Zruč n/S           22  15   1   6  106: 71  46
  4. AC Sparta Praha           22  13   3   6   96: 79  42
  5. Nejzbach Vysoké Mýto      22  12   3   7   85: 70  39
  6. Tango Brno                22  10   2  10   85: 76  32
  7. Helas Brno                22   7   2  13   60: 78  23
  8. SK Slavia Praha           22   5   4  13   66:101  19
  9. SAT-AN Kladno             22   5   3  14   51: 94  18
 10. MADOS Hradec Králové      22   5   3  14   72:112  18
 11. Likop Třinec              22   4   5  13   56: 95  17
 12. Olympik Mělník            22   1   1  20   53:155   4
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Balticflora Teplice - Slavia Praha 7:1, 11:1, 8:2
 Era-pack Chrudim - Helas Brno 6:2, 4:1, 9:0
 Benago Zruč n/S - Tango Brno 5:5, 6:2, 5:11, 7:5, 1:0
 Sparta Praha - Nejzbach Vysoké Mýto 3:3, 6:1, 2:2, 3:3, 4:1
 Semifinále:
 Balticflora Teplice - Sparta Praha 4:3, 5:1, 8:1
 Era-pack Chrudim - Benago Zruč n/S 8:2, 8:4, 7:2
 Finále:
 Balticflora Teplice - Era-pack Chrudim 4:4, 1:1, 0:1, 2:3

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agromeli Brno             18  16   1   1  122: 41  49
  2. Gamaspol Jeseník          18  14   2   2   95: 50  44
  3. Amor Vyškov               18  10   1   7   90: 72  31
  4. VŠB TU Ostrava            18   9   4   5   83: 71  31
  5. Morcan Žabinští Vlci Brno 18   8   3   7   63: 59  27
  6. KFV ROUB Vítkovice        18   8   1   9   75: 72  25
  7. FK Volfířov               18   7   1  10  104:115  22
  8. Egretta Bílovice          18   4   3  11   60: 76  15
  9. Okruh Nasan NL Brno       18   2   4  12   55:101  10
 10. TORF FAZ Pardubice        18   1   2  15   37:127   5
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. INDOSS Plzeň              22  19   1   2  172: 56  58
  2. Démoni Česká Lípa         22  16   1   5  152: 91  49
  3. Gardenline Litoměřice     22  15   0   7  145:102  45
  4. Malibu Mladá Boleslav     22  12   2   8  105:105  38
  5. Boca Chotěboř             22   9   3  10  123:102  30
  6. GMM Jablonec n/N          22   9   2  11  107:140  29
  7. Dalmach Turnov            22   9   2  11  101:107  29
  8. Combix Ústí n/L           22   9   0  13  134:132  27
  9. Arsenal Benešov           22   8   3  11   91:126  27
 10. TEX-COLOR Písek           22   8   1  13  114:152  25
 11. Radobýl Litoměřice        22   5   1  16   99:167  16
 12. F.A.Zole Česká Lípa       22   3   4  15   73:136  13

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Betis Kadaň            22  18   1   3  135: 88  55
  2. FC Brandýsek              22  16   2   4  153: 81  50
  3. ISŠ Příbram               22  14   2   6  175:132  44
  4. Hrasl Slaný               22  13   2   7  146: 92  41
  5. Ludis Team Třebenice      22  11   2   9  119: 85  35
  6. RSC Čechie Slaný          22  11   1  10  167:146  34
  7. Legie Příbram             22   9   2  11  123:155  29
  8. PK Třebusice              22   9   2  11  128:118  29
  9. Sokol Dobřichovice        22   7   1  14  103:136  22
 10. SKP Kolín                 22   6   1  15  112:159  19
 11. Jizeran Doubrava-Turnov   22   6   0  16  103:169  18
 12. Inter Interma Liberec     22   4   0  18  119:222  12
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27
  2. Jamaica Protivín          10   6   2   2   58: 45  20
  3. Absolut České Budějovice  10   6   1   3   75: 41  19
  4. Grafiko Tábor             10   4   0   6   46: 50  12
  5. FC Rudolfov               10   3   0   7   55: 63   9
  6. Viktoria České Budějovice 10   0   1   9   30: 90   1

  PLAY-OFF:
     1. Absolut ČB              6   4   0   2   34: 28  12
     2. Grafiko Tábor           5   3   0   2   19: 17   9
     3. ELBH Týn n/V            3   1   0   2    8:  8   3
     4. Jamaica Protivín        4   1   0   3   17: 25   3
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Herd Hradiště             24  18   4   2  150: 87  58
  2. Flamengo Březová          24  11   5   8  133:104  38
  3. FK Lochotín               24  11   4   9  109: 96  37
  4. FC Jerigo 1994 Plzeň      24  10   3  11   79: 98  33
  5. Karlovarští Draci KV      24   9   3  12  102:112  30
  6. ASK Rád                   24   6   2  16  104:120  20
  7. SK Sausfork Otovice       24   7   3  14   88:148  16
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Peliny Choceň          22  14   2   6   84: 43  44
  2. Flamengo Hradec Králové   22  13   2   7   76: 43  41
  3. SK Zvoneček Stojice       22  13   2   7   68: 53  41
  4. FC Gillotina Choceň       22  11   4   7   57: 55  37
  5. S.U.D. Světlá n/Sázavou   22  10   3   9   62: 72  33
  6. Hlinečtí Orli Hlinsko     22   9   3  10   62: 63  30
  7. Mados MT Hr.Králové B     22   9   3  10   66: 69  30
  8. Real Hlinsko              22   8   3  11   49: 68  27
  9. Forza Hlinsko             22   7   4  11   54: 60  25
 10. FC Hespro Hr.Králové      22   7   4  11   50: 74  25
 11. DTJ Juventus Hlinsko      22   7   3  12   59: 60  24
 12. 1.FC Pribina Hesov        22   6   3  13   75:102  21
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Kuřim             22  18   1   3  152: 90  55
  2. Toka Brno                 22  16   1   5  137: 79  49
  3. Květnice Tišnov           22  14   0   8  110: 69  42
  4. Pramen Havlíčkův Brod     22  12   1   9  161:131  37
  5. Helas Brno B              22  12   1   9  123:110  37
  6. Lino Kalábek Brno         22  11   3   8  138:111  36
  7. Pivovar Vyškov            22   9   3  10  130:144  30
  8. Lazor Vyškov              22   8   1  13  127:166  25
  9. Orli BeF Kotvrdovice      22   6   4  12  101:130  22
 10. FC Kloboučky              22   6   4  12  129:145  22
 11. Remos Oslavany            22   3   5  14  116:163  14
 12. SK Líšeň Brno             22   4   2  16   83:169  14
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Baracuda Jakubčovice      14  11   1   2  115: 69  34
  2. FU Kopřivnice             14   9   2   3   91: 56  29
  3. Parlament Ostrava         14   9   1   4  106: 88  28
  4. FC Jokerit Kopřivnice     14   8   0   6   89: 54  24
  5. SK Krmelín                14   7   3   4   66: 57  24
  6. Top Dogs Nový Jičín       14   4   1   9   71: 97  13
  7. Ferram Opava              14   3   0  11   76:132   9
  8. Oskarol Orlová            14   1   0  13   43:104   3

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Technika Brno             22  16   3   3  111: 55  51
  2. San Marino Dolní Loučky   22  14   3   5  104: 58  45
  3. Mitra Brno                22  12   4   6  112: 92  40
  4. FPO Blansko               22  10   3   9  108:119  33
  5. SK Líšeň Brno B           22   9   4   9   81: 91  31
  6. Agrotec Hustopeče         22  10   1  11  109: 98  31
  7. Panama Brno               22   9   3  10   62: 82  30
  8. Tomson STŽ Brno           22   9   3  10   63: 79  30
  9. Gladiators Brno           22   8   3  11   74: 68  27
 10. Orli Bučovice             22   7   3  12   88: 91  24
 11. Slovan Brno               22   5   4  13  113:146  19
 12. United Ivančice           22   5   2  15   66:112  17
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FutFet Karlovy Vary       20  13   0   7  173:132  39
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové B     12   9   2   1   64: 31  29
  2. BFK Ledvinka Hr.Králové   12   8   1   3   43: 33  25
  3. SK FOSP Řešetova Lhota    12   7   2   3   50: 33  23
  4. Gibsy Brasil Hr.Králové   12   5   0   7   46: 45  15
  5. Štroncek Cerekvice n/B    12   4   1   7   34: 47  13
  6. F.C. Santus Dobruška      12   2   2   8   28: 50   8
  7. FC Hespro Hr.Králové B    12   1   4   7   37: 63   7
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej sen Liberec          16  16   0   0  194: 58  48
  2. Pampuch team Liberec      16  13   1   2  167: 75  40
  3. TTNF Liberec              16   8   0   8  137:109  24
  4. Hostr-Alex Liberec        16   6   2   8   70: 97  20
  5. F.A.Zole Česká Lípa B     16   6   1   9   80:126  19
  6. Démoni Česká Lípa B       16   6   0  10  101:143  18
  7. Slavia TU Liberec         16   5   0  11  108:121  15
  8. Legnex Jablonex n/S       16   4   3   9  107:172  15
  9. Reas Česká Lípa           16   4   1  11  113:176  13
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Růžové tlapičky Hukvaldy  22  18   1   3  111: 57  55
  2. KFV Roub Vítkovice B      22  16   1   5   90: 54  49
  3. Shooters Bolatice         22  16   0   6  122: 64  48
  4. FC Edison Ostrava         22  13   1   8   90: 74  40
  5. AFC Medvědi Malé Hoštice  22  12   1   9  108:107  37
  6. Sakrovec Stará Ves n/O    22   9   2  11   88: 78  29
  7. Olympia Velké Hoštice     22   8   3  11   83: 85  27
  8. Beach Boys Odry           22   8   3  11   87: 72  27
  9. PSV Frenštát p/R          22   7   3  12   61: 99  24
 10. Fugy Krnov                22   6   4  12   71: 95  22
 11. FC Globtec Ostrava        22   7   1  14   74: 98  22
 12. FC Smíšené Bílovec        22   1   2  19   45:147   5
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Delta-Real Šumperk B 14  12   0   2   91: 35  36
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FS Sádek                  18  16   1   1   82: 30  49
  2. FK Heřmanův Městec        18  12   3   3   59: 32  39
  3. FK Boca Chotěboř "B"      18  11   1   6   82: 43  34
  4. FC Rio Žamberk            18  10   2   6   64: 54  32
  5. Metaxa Jeníšovice         18   7   3   8   73: 69  24
  6. FC Butterfly Litomyšl     18   7   1  10   61: 65  22
  7. OK Interier Pardubice     18   6   0  12   66: 91  18
  8. FK Peliny Choceň "B"      18   5   1  12   44: 78  16
  9. FK Becherovka Přívrat     18   5   0  13   56: 87  15
 10. ST Chrudim                18   4   0  14   46: 90  12
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Holota líná Praha         22  17   1   4  135: 76  52
  2. Chemcomex Praha           22  15   2   5   90: 56  47
  3. Wizards DDM Praha 10      22  15   1   6   82: 48  46
  4. SK Slavia Praha B         22  12   2   8   87: 70  38
  5. 1.FC Naděje Praha         22  11   2   9   90: 81  35
  6. Přírodní vědy Praha       22  10   4   8   82: 66  34
  7. PedF Praha FT             22  10   3   9   85: 80  33
  8. B.B.V. Praha              22  10   2  10   74: 75  32
  9. ČZU Praha                 22   6   6  10   82: 98  24
 10. FK Kobylisy Praha         22   7   2  13   65: 77  23
 11. Kmochův odkaz Praha       22   6   1  15   57: 92  19
 12. Ekobet Sněhuláci Praha    22   0   0  22    0:110   0
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olympik Mělník B          22  16   2   4  146:105  50
  2. FK VIVA Příbram           22  12   6   4  152:108  42
  3. LK Trans Slatina          22  13   3   6  179:133  42
  4. FC O.K. Kladno            22   9   3  10  120:132  30
  5. Atlantic Rakovník         22   9   2  11   94:111  29
  6. AFC Kralupy n/Vltavou     22   8   5   9  118:116  29
  7. AFC Celtic Kladno         22   9   1  12  158:160  28
  8. MCE Slaný                 22   8   4  10  136:140  28
  9. FC Joga Ml. Boleslav      22   8   3  11  105:110  27
 10. Atmos FK Bělá p/Bezdězem  22   8   2  12  116:133  26
 11. HFK Příbram               22   7   3  12  129:146  24
 12. FC Foboz Slaný            22   8   0  14  104:163  24
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov         26  23   1   2  192: 72  70
  2. Italové Ústí n/L          26  20   3   3  161: 84  63
  3. 1.FC Kostelníci Ústí n/L  26  18   0   8  123: 93  54
  4. FC Atletico Chomutov      26  17   2   7  142: 93  53
  5. Combix Ústí n/L "B"       26  13   1  12  115:120  40
  6. Relax Ústí n/L            26  10   5  11  109:111  35
  7. CF Radobýl Litoměřice B   26  11   1  14  125:130  34
  8. Tutti Pizza Ústí n/L      26  10   3  13  138:151  33
  9. Gardenline Litoměřice B   26  10   2  14  121:137  32
 10. FC Třebenice              26   8   4  14  135:166  28
 11. Fírova pivnice Ústí n/L   26   8   3  15   90:135  27
 12. FC Tiradores Ústí n/L     26   6   3  17   92:139  21
 13. ACZ Lovosice              26   6   3  17  106:170  21
 14. Dynamo Ústí n/L           26   6   1  19   90:138  19
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Devils Třebíč             16  14   0   2  125: 40  42
  2. Orchestrion Višňová       16  10   2   4   70: 54  32
  3. Pramen Havlíčkův Brod B   16   9   1   6   67: 53  28
  4. Sheffield Utd Vladislav   16   9   1   6   56: 51  28
  5. Phiasco Třebíč            16   7   1   8   81: 64  22
  6. Dělo Modlíkov             16   6   1   9   56: 69  19
  7. Deltrans Mor.Budějovice   16   4   4   8   63: 94  16
  8. FK Materna Stařeč         16   3   2  11   54:102  11
  9. RH Třebíč                 16   3   2  11   47: 92  11
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Betis Francova Lhota   16  13   1   2   94: 47  40
  2. Gumidci Kroměříž          16  13   0   3   74: 40  39
  3. Troubky 2013              16   8   2   6   79: 57  26
  4. Spalmotor Olimpo Tlumačov 16   7   2   7   65: 64  23
  5. FC United Trávníky        16   6   2   8   55: 77  20
  6. Omegaspor ´97 Tlumačov    16   5   3   8   52: 74  18
  7. Young Boys Baťov          16   4   4   8   49: 57  16
  8. Rapids Chrášťany          16   4   1  11   48: 76  13
  9. Zanzibar Prštné           16   3   3  10   38: 62  12

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Žejdlík Benešov        22  20   1   1  127: 57  61
  2. Tenisáci Benešov          22  19   2   1  121: 44  59
  3. Devils United Benešov     22  13   2   7   93: 73  41
  4. FK Mrač                   22   9   3  10   84: 88  30
  5. United Okrouhlice         22   9   2  11   92:101  29
  6. Rumová smršť Vlašim       22   8   5   9   78: 79  29
  7. SF Sídliště Benešov       22   8   3  11   88: 96  27
  8. Rabbit OTS Benešov        22   8   2  12   92:107  26
  9. Eltsen Benešov            22   7   5  10   75: 88  26
 10. FC Tisem                  22   8   2  12   81: 96  26
 11. TJ Beer´s Bystřice        22   7   0  15  100: 88  21
 12. Manchester City Benešov   22   2   1  19   59:173   7
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mrač B                 22  20   1   1  142: 53  61
  2. Tenisáci Benešov B        22  14   1   7   82: 56  43
  3. Lalula Úročnice           22  14   0   8   96: 72  42
  4. TJ Beer´s Bystřice B      22  13   2   7  111: 87  41
  5. Ďáblové Jablonná          22  10   7   5   93: 81  37
  6. FK Vyschlost Mstětice     22  10   2  10   72: 71  32
  7. Kopeček Chotýšany         22  10   1  11   86:105  31
  8. Rumídci Struhařov         22   9   3  10   97: 80  30
  9. PC Bruins Benešov         22   7   3  12   70: 94  24
 10. TJ Mnichovice             22   4   2  16   67:133  14
 11. Racek                     22   4   2  16   69:119  14
 12. PTFA Benešov              22   4   2  16   59: 93  14
BENEŠOV - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gogo Benešov              21  15   2   4  111: 58  47
  2. Tenisáci Benešov C        21  13   3   5   86: 46  42
  3. TJ Beer´s Bystřice C      21  13   2   6   88: 52  41
  4. Malibu Votice             21  11   1   9   70: 53  34
  5. Kopeček Chotýšany B       21   8   2  11   59: 95  26
  6. Deratizace Benešov        21   6   3  12   57: 94  21
  7. Kiklop Louńovice          21   6   3  12   47: 64  21
  8. AFC Dlouhé Pole           21   3   2  16   41: 97  11
BENEŠOV - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Motor Olbramovice         21  18   0   3   80: 26  54
  2. FC Žejdlík Benešov B      21  16   1   4   73: 38  49
  3. FK Vyschlost Mstětice B   21  11   0  10   58: 53  33
  4. TJ Sokol Bukovany         21   9   3   9   48: 39  30
  5. FK Vršky Benešov          21   9   2  10   45: 69  29
  6. Jokers Benešov            21   8   3  10   58: 52  27
  7. Blanické kobry Vlašim     21   6   1  14   44: 65  19
  8. FC Nekopnem si Bystřice   21   1   2  18   23: 87   5

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saňaři Sokolnice          26  19   0   7  140: 84  57
  2. Kickers Brno              26  16   4   6  139: 99  52
  3. Kalábek Brno B            26  15   4   7  128: 93  49
  4. SOŠ OOM Brno              26  13   5   8  108: 93  44
  5. Gladiators Brno B         26  14   2  10   91: 72  44
  6. R.I.P. Brno               26  14   1  11  117:121  43
  7. Stones of Madeira Brno    26  11   6   9   76: 76  39
  8. Orel Řečkovice            26  12   2  12  107: 91  38
  9. Arsenal B                 26  12   1  13  107:122  37
 10. Helas Brno C              26  12   1  13  109:117  37
 11. Blue Flames Brno          26  10   3  13  102:102  33
 12. FFT Vinohrady Brno        26   9   6  11   84: 85  33
 13. Rychlé pípy Brno          26   3   3  20   76:143  12
 14. Agromeli Brno B           26   2   2  22   73:159   8
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Atraps Brno               30  22   5   3  135: 49  71
  2. Wodowa Brno               30  21   5   4  125: 61  68
  3. Gascar Brno               30  19   4   7  103: 76  61
  4. Tomson STŽ Brno B         30  18   2  10   91: 59  56
  5. Parmagianni Brno          30  16   7   7  127: 91  55
  6. Schalke Brno              30  16   5   9  105: 79  53
  7. Napoleon Prace            30  15   2  13   93: 88  47
  8. Soccer Brno               30  14   4  12   90: 84  46
  9. Panama boys Brno B        30  13   5  12   78: 69  44
 10. Bianco Brno               30  11   3  16   65: 80  36
 11. Pískovna Brno             30   9   4  17   91:122  31
 12. Dynamo Brno               30   9   2  19   87:122  29
 13. Bastards Brno             30   9   2  19   75:136  29
 14. Atlantis Brno             30   8   4  18   62: 81  28
 15. Agromeli Brno C           30   8   2  20   73:117  26
 16. Besídka Brno              30   2   4  24   70:156  10
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL B          30  22   5   3  161: 58  71
  2. Morcan ŽV Brno B          30  17   3  10  123: 76  54
  3. Mitra Brno B II.          30  16   6   8  121:103  54
  4. Celtic Líšeň              30  16   4  10  119:114  52
  5. SK Líšeň C                30  14   7   9   78: 67  49
  6. Slovan Brno B             30  14   3  13  114:112  45
  7. Flamengo Brno             30  14   2  14   86:114  44
  8. Kalasar Brno              30  12   7  11   87: 78  43
  9. Gloria Brno               30  12   5  13  107:105  41
 10. Onyx Brno                 30  13   2  15  107:114  41
 11. Svážná Brno               30  13   2  15  101:125  41
 12. TJ Sokol Jehnice          30  12   3  15   77: 84  39
 13. Across.cz Brno            30   8   8  14   78: 95  32
 14. Orel Obřany               30  10   0  20   97:125  30
 15. Incident Lerchova Brno    30   9   2  19   86:122  29
 16. Celeano                   30   6   5  19   75:125  23
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Juve Brno                 30  23   2   5  166: 87  71
  2. M2 Shoes Brno             30  21   5   4  163: 80  68
  3. Jehnice B                 30  21   3   6  123: 64  66
  4. Agora Brno                30  14   8   8  109: 97  50
  5. Orel Řečkovice B          30  15   5  10  113: 87  50
  6. Atraps Brno B             30  15   3  12   99: 78  48
  7. Chlupovi pozůstalí Brno   30  14   3  13   97: 95  45
  8. Madrid Brno               30  14   2  14  113:100  44
  9. Tropa Brno                30  13   3  14   89:105  42
 10. Tempo Brno                30  12   4  14  107: 97  40
 11. Flamengo Brno B           30  12   2  16  112:132  38
 12. United Kohoutovice        30  10   4  16   75: 97  34
 13. Řečkovice                 30   9   5  16   83:139  32
 14. Edesseg Brno              30   8   2  20   82:114  26
 15. Kobas Brothers Brno       30   7   2  21   84:155  23
 16. RazNáraz Brno             30   4   3  23   68:156  15
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Torcida Brno              30  22   5   3  156: 78  71
  2. Eliška Brno               30  21   3   6  104: 46  66
  3. Bolest Brno               30  18   5   7   98: 48  59
  4. Sokol Syrovice            30  14   5  11  106: 79  47
  5. AVM Metal Brno            30  13   7  10  114:100  46
  6. Citizens Brno             30  14   4  12   86: 98  46
  7. SK PRO Brno               30  13   3  14   91:100  42
  8. Fauna Brno                30  12   4  14   99: 89  40
  9. Olymp Brno                30  12   3  15   79:104  39
 10. R.I.P. Brno B             30  11   5  14   81: 95  38
 11. Jiříkovice                30  10   6  14   94:116  36
 12. Greens Štýřice            30  11   2  17   94:123  35
 13. Technika Brno B           30  10   5  15   88: 94  35
 14. Anitals Brno              30   9   7  14   67: 87  34
 15. Měnín                     30   9   5  16   70:103  32
 16. FC Židenice Brno          30   4   5  21   75:142  17
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nekop Brno                28  20   4   4  110: 57  64
  2. Tropicana Brno            28  20   0   8  102: 67  60
  3. Blue Flames Brno B        28  17   3   8  109: 71  54
  4. Barum Brno                28  17   2   9   70: 56  53
  5. West Žab Brno             28  15   6   7   84: 65  51
  6. Benfika Újezd u Brna      28  14   6   8   66: 65  48
  7. FFT Vinohrady Brno B      28  12   4  12   77: 72  40
  8. Rangers Brno              28  12   3  13   92: 99  39
  9. Bystrc                    28   9   5  14   67: 74  32
 10. Debakl Brno               28   9   5  14   58: 85  32
 11. Starobrno Chudčice        28   9   4  15   81:103  31
 12. Kohouti Brno              28   9   3  16   62: 92  30
 13. Frutti di Mare Brno       28   6   7  15   51: 56  25
 14. Adrenalin Brno            28   6   4  18   56: 83  22
 15. All in Brno               28   6   2  20   59: 99  20
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC U Boba Líšeň Brno    30  23   4   3  185: 84  73
  2. Schalke Brno B            30  23   4   3  168: 63  73
  3. Saňaři Sokolnice B        30  22   5   3  133: 81  71
  4. Deportivo Brno            30  18   4   8  116: 94  58
  5. Nasan Okruh NL C          30  16   4  10  108: 82  52
  6. Jezdci Brno               30  15   7   8  105: 92  52
  7. Kampa Brno                30  14   4  12  107: 94  46
  8. Stones of Madeira B       30  13   5  12   83: 75  44
  9. Attack Brno               30  14   1  15  116:113  43
 10. Agromeli Brno D           30  11   4  15  113:108  37
 11. Excalibur Brno            30  10   3  17   77:122  33
 12. Poclain Brno              30   7   4  19   75:113  25
 13. TJ Sokol Holásky          30   7   2  21   61:126  23
 14. Gooners Brno              30   7   1  22   75:144  22
 15. Carpe Diem Brno 08        30   6   3  21   83:150  21
 16. Red Devils Brno           30   4   5  21  104:168  17
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flaga Hustopeče B         18  14   2   2   76: 29  44
  2. Pablo Escobar Brno        18  10   3   5   64: 39  33
  3. Lamy Brno                 18  10   2   6   57: 53  32
  4. Inter Brno                18   9   4   5   51: 41  31
  5. Dudes City Brno           18   8   4   6   64: 63  28
  6. Restart Brno              18   8   2   8   65: 59  26
  7. Kocovina Bystrc           18   7   3   8   59: 53  24
  8. Kohouti Brno B            18   6   4   8   54: 61  22
  9. Bosonohy                  18   3   3  12   47: 72  12
 10. Orel Starý Lískovec       18   0   3  15   38:105   3
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. San Marino Dolní Loučky B 18  15   3   0   97: 28  48
  2. Orel Řečkovice C          18  11   5   2   91: 35  38
  3. Besídka Brno B            18  10   1   7   78: 60  31
  4. West Žab Utd Brno B       18   9   3   6   64: 67  30
  5. XXX Brno                  18   9   0   9   64: 60  27
  6. M2 Shoes Brno B           18   6   5   7   54: 60  23
  7. Vema Brno                 18   5   3  10   47: 59  18
  8. Nashville Brno            18   5   2  11   38: 93  17
  9. ASK Brno                  18   5   0  13   34: 56  15
 10. UFO Brno                  18   3   2  13   46: 95  11
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan ŽV Brno C          18  16   1   1   90: 27  49
  2. Sokol Brno I.             18  13   0   5   71: 53  39
  3. Eldo Brno                 18  12   1   5   75: 35  37
  4. R.U.Medvídci Brno         18  11   1   6   74: 41  34
  5. HLT club Brno             18   9   1   8   87: 65  28
  6. Litrpůl Šlapanice         18   7   2   9   66: 62  23
  7. Antabus Brno              18   5   5   8   46: 72  20
  8. Musketeers Brno           18   4   2  12   30: 67  14
  9. Mitra Brno C              18   2   3  13   36: 91   9
 10. Hády Brno                 18   3   0  15   31: 93   9
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Luxury Brno               17  14   1   2   72: 24  43
  2. Tennesse Telnice          17  13   0   4   87: 51  39
  3. Ethanol Brno              17  11   1   5   56: 50  34
  4. 1.FC U Boba Líšeň B       17   7   5   5   64: 46  26
  5. Blajkec Modřice           17   7   3   7   57: 55  24
  6. Parodia Brno              17   6   1  10   57: 59  19
  7. Poclain Brno B            17   5   2  10   48: 42  17
  8. Jovimer Brno B            17   5   1  11   62: 65  16
  9. Malé pivo Brno             9   5   0   4   36: 27  15
 10. Mejdan Brno               17   1   0  16   33:153   3
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Street Players Brno       18  13   1   4   76: 49  40
  2. Juve Brno B               18  12   2   4   98: 65  38
  3. SK Moravany               18  11   2   5  101: 54  35
  4. Atlantis Brno B           18  11   2   5   71: 48  35
  5. Béďa team Brno            18  11   0   7   66: 50  33
  6. All in Brno B             18   9   2   7   56: 50  29
  7. Jovimer Brno              18   5   3  10   75: 90  18
  8. Atraps Brno C             18   5   2  11   48: 66  17
  9. Dudes City Brno B         18   4   2  12   55:106  14
 10. Bad Boys Brno             18   1   0  17   37:105   3

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Sokol Tetčice          18  13   2   3   99: 69  41
  2. SK Veselka                18  10   2   6   61: 33  32
  3. Remos Oslavany B          18   9   2   7   73: 67  29
  4. FC Pitchpunti Ivančice    18   7   3   8   47: 51  24
  5. FC Silůvky                18   6   2  10   55: 71  20
  6. MSC Jablíčko Letkovice    18   5   3  10   47: 68  18
  7. TJ Sokol Trafo Padochov   18   4   4  10   48: 71  16
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kučera Kamenický Šenov    18  16   0   2  119: 40  48
  2. Continental Česká Lípa    18  11   1   6   94: 48  34
  3. Yankees Warriors Nový Bor 18  11   1   6   76: 44  34
  4. EMU Doksy-Česká Lípa      18   8   2   8   76: 75  26
  5. Andílci Česká Lípa        18   7   1  10   70: 98  22
  6. ST Bába Kamenický Šenov   18   6   0  12   48: 83  18
  7. Mapa Česká Lípa           18   1   1  16   21:116   4
ČESKÁ LÍPA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Yankees Warriors N.Bor B  21  13   4   4   88: 47  43
  2. Partyzáni Česká Lípa      21  14   0   7  106: 67  42
  3. Bikers Nový Bor           21  12   2   7   93: 59  38
  4. Gunners Česká Lípa        21  12   1   8   97: 70  37
  5. SČP Svahy Česká Lípa      21   8   3  10   81: 99  27
  6. Démoni Česká Lípa C       21   6   3  12   59: 95  21
  7. Nulová šance              21   6   1  14   53:110  19
  8. Reas Česká Lípa B         21   5   2  14   56: 86  17

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54
DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Tornádo Nový Jičín   16  15   1   0   92: 32  46
  2. Lokomotiva Kopřivnice     16  13   0   3   79: 40  39
  3. New Jersey Nový Jičín     16   9   0   7   57: 46  27
  4. G.T. Trojanovice          16   9   0   7   69: 57  27
  5. Růžové Tlap. Hukvaldy B   16   8   0   8   57: 61  24
  6. Lavina Kopřivnice         16   4   3   9   56: 70  15
  7. Dreadlock Nový Jičín      16   4   1  11   43: 83  13
  8. K1 Jeseník n/O            16   3   2  11   41: 62  11
  9. Beach Boys Odry B         16   3   1  12   31: 74  10
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bazal Team Vražné         18  13   1   4   87: 44  40
  2. Jokerit Kopřivnice B      18  12   3   3   65: 32  39
  3. SKP Frýdek-Místek         18  12   1   5   95: 67  37
  4. Ozon Kunín                18  10   5   3   68: 48  35
  5. FU Kopřivnice B           18   7   7   4   72: 62  28
  6. Orel Štramberk            18   7   3   8   67: 65  24
  7. Javor Bordovice           18   6   1  11   50: 69  19
  8. SVP - Tsunami Příbor      18   4   3  11   40: 70  15
  9. RIFC Drivers Nový Jičín   18   3   1  14   43: 90  10
 10. 1.FT Libhošť              18   2   3  13   47: 87   9
FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek-Místek   16  14   0   2  136: 50  42
  2. FC Vratimov               16  14   0   2  104: 50  42
  3. Rapid Frýdek-Místek       16   8   1   7   90: 91  25
  4. FK Paskov                 16   7   3   6   73: 73  24
  5. TJ Sviadnov               16   7   1   8   69: 62  22
  6. United Frýdek-Místek      16   6   3   7   66: 87  21
  7. FST Vicher Frýdek-Místek  16   5   2   9   58: 82  17
  8. Delta Frýdlant n/O        16   3   1  12   58: 85  10
  9. Huisman Sviadnov          16   2   1  13   48:122   7
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AS Bizon Studénka         16  10   1   5   73: 48  31
  2. Snipers Kopřivnice        16  10   1   5   60: 39  31
  3. Chupaderos Štramberk      16  10   1   5   65: 51  31
  4. Wespen Nový Jičín         16   9   2   5   77: 50  29
  5. Dragons Nový Jičín        16   9   1   6   48: 35  28
  6. Kamarádský Kyblík Kopřiv. 16   6   0  10   39: 52  18
  7. Beach Boys Odry C         16   5   3   8   48: 62  18
  8. Ozon Kunín B              16   3   3  10   42: 78  12
  9. Gunners Kopřivnice        16   3   2  11   38: 75  11

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HODONÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bulldogs Hodonín          22  18   2   2  155: 61  56

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nebelvír Chrudim          16  11   1   4   67: 33  34
  2. United Chrudim            16  11   1   4   68: 49  34
  3. Kleopatra Chrudim         16   9   0   7   58: 58  27
  4. Tepelná čerpadla Pardub.  16   8   1   7   67: 59  25
  5. Jiskra Heřman. Městec B   16   7   1   8   49: 59  22
  6. Sklepy Chrudim            16   7   0   9   49: 54  21
  7. Juniors Kočí              16   6   1   9   39: 46  19
  8. Santos Chrudim            16   5   1  10   38: 58  16
  9. Instal Zeman Chroustovice 16   4   2  10   37: 56  14
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmloulové Slatiňany       16  15   1   0  179: 39  46
  2. Zvoneček Stojice B        16  12   1   3   91: 47  37
  3. FK Rabštejnská Lhota      16   9   1   6   71: 74  28
  4. ST Chrudim B              16   9   0   7   91: 93  27
  5. FK Mikulovice             16   8   0   8   81: 79  24
  6. FK Slatiňany              16   5   1  10   58:101  16
  7. Viničky Krucemburk        16   5   1  10   54: 81  16
  8. Pumpa Miřetice            16   3   3  10   51: 81  12
  9. SPARTAK Slatiňany         16   1   2  13   40:121   5
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Aladin Chrudim            18  18   0   0   88: 38  54
  2. SK Sokol Prosetín         18  11   3   4   78: 38  36
  3. TJ Dynamo Rosice          18  10   3   5   47: 36  33
  4. FK Rabštejnská Lhota B    18  10   0   8   52: 41  30
  5. Instal Zeman Chroust. B   18   8   3   7   64: 57  27
  6. Stera Pardubice           18   9   0   9   45: 51  27
  7. FK G12 Chrudim C          18   5   2  11   43: 69  17
  8. ŠSK GJR Chrudim           18   4   3  11   38: 55  15
  9. FK Real Trpišov           18   3   4  11   45: 64  13
 10. FC Křižanovice            18   2   2  14   40: 91   8

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia Karlovy Vary B     13  11   0   2  108: 68  33
  2. Sausfork Otovice B        13   9   1   3  123: 56  28
  3. Kovomat H+H Karlovy Vary  13   9   1   3   82: 55  28
  4. Dvorana                   13   8   1   4  115: 87  25
  5. Fan Club Karlovy Vary     13   8   1   4  107: 83  25
  6. 1.FC Atletico Sokolov     13   7   1   5  109: 68  22
  7. Fut Fet Karlovy Vary B    13   7   1   5   94: 99  22
  8. TJ RH Karlovy Vary        13   6   2   5  104: 98  20
  9. SK Buldoci Karlovy Vary   13   6   1   6   73: 70  19
 10. Futsal Hroznětín          13   4   0   9   76:114  12
 11. Novik Karlovy Vary        13   4   0   9   74:125  12
 12. Denas Karlovy Vary        13   3   0  10  104:149   9
 13. AC Žízeň Karlovy Vary     13   3   0  10   70:124   9
 14. TJ Slavoj Bečov n/T       13   1   1  11   59:102   4

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej Se(n) Liberec B      22  21   0   1  231: 54  63
  2. Pampuch team Liberec B    22  18   1   3  213: 68  55
  3. Avast! Liberecké gazely   22  15   2   5  135: 66  47
  4. Star team Liberec         22  15   0   7  158: 77  45
  5. TTNF Liberec B            22  12   2   8  150: 89  38
  6. Al-chajda Liberec         22  11   2   9  124:118  35
  7. Nord Servis Liberec       22   7   2  13   94:143  23
  8. Inter Interma Liberec B   22   7   2  13   96:135  23
  9. York Vratislavice n/N     22   7   1  14  124:124  22
 10. FC Prašivky Liberec       22   6   3  13   80:120  21
 11. Greens Liberec            22   4   3  15   85:122  15
 12. Kanárci Jablonec n/N      22   0   0  22   43:417   0

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Jupíci Libochovice     12  10   0   2   59: 34  30
  2. FC Třebenice B            12   8   2   2   69: 31  26
  3. ELKO Lukavec              12   7   2   3   60: 31  23
  4. FC Killers Lovosice       12   6   0   6   36: 38  18
  5. Igráčci Lovosice          12   4   1   7   45: 60  13
  6. TJ Sokol Klapý            12   4   1   7   29: 47  13
  7. CF Lovosice               12   0   0  12   18: 75   0

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gunners Řepov             13  10   1   2   92: 49  31
  2. Cobra Mladá Boleslav      13  10   0   3   98: 59  30
  3. FC Mnichovo Hradiště      13   9   2   2  111: 66  29
  4. Malibu Mladá Boleslav B   13   9   1   3   88: 49  28
  5. MBV Mladá Boleslav        13   9   1   3   90: 64  28
  6. Nakaši Mladá Boleslav     13   7   1   5   87: 60  22
  7. Lucky Team Mladá Boleslav 13   6   1   6   83: 84  19
  8. Inferno Mladá Boleslav    13   5   1   7   66: 79  16
  9. FK MB - futsal            13   5   1   7   55: 80  16
 10. Dynamo Mladá Boleslav     13   4   2   7   59: 77  14
 11. Jizeran Doubrava B        13   4   2   7   76: 70  14
 12. DFK Mnichovo Hradiště     13   2   1  10   78:104   7
 13. Hearts of Bělá p/B        13   2   0  11   42:138   6
 14. Bang Mladá Boleslav       13   2   0  11   54:100   6
 Play-off:
     1. Mnich. Hradiště  6  6 0 0  175: 86  47 (18)
     2. Gunners Řepov    6  4 1 1  121: 67  44 (13)
     3. Cobra MB         6  3 1 2  131: 88  40 (10)
     4. Nakaši MB        6  3 1 2  124: 99  32 (10)
     5. Malibu MB B      6  1 1 4  115: 88  32 ( 4)
     6. MBV MB           6  0 2 4  118:110  30 ( 2)
     7. Lucky MB         6  1 0 5  115:143  22 ( 3)
 Play-out:	 
     1. FK MB - futsal   6  5 0 1  110:115  31 (15)
     2. Inferno MB       6  3 1 2  106:108  26 (10)
     3. Jizeran Doub. B  6  4 0 2  125:105  26 (12)
     4. Dynamo MB        6  3 0 3   93:115  23 ( 9)
     5. DFK Mn.Hradiště  6  4 0 2  122:140  19 (12)
     6. Hearts of Bělá   6  1 0 5   66:192   9 ( 3)
     7. Bang MB          6  0 1 5   85:150   7 ( 1)

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Partizan Most          22  19   2   1  187: 91  59
  2. MaKo Litvínov             22  18   2   2  181: 86  56
  3. FC H Most                 22  15   0   7  139: 84  45
  4. Rapid Bečov               22  12   3   7  146:121  39
  5. FC Baník Chomutov B       22  11   3   8  149:141  36
  6. FK Baník Meziboří         22   9   2  11  135:119  29
  7. FC Betis Kadaň B          22   9   1  12  110:144  28
  8. SC Obr Most               22   7   3  12  128:139  24
  9. FC Automat Litvínov       22   8   0  14  119:135  24
 10. FC Kopisty                22   7   1  14  121:157  22
 11. SFK Meziboří              22   5   2  15  121:180  17
 12. Spartak Janov             22   2   1  19  108:247   7

NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Žďárky           28  18   6   4   93: 48  60
  2. TJ Sokol Velký Dřevíč     28  18   5   5  123: 65  59
  3. FK Vernéřovice            28  16   4   8  115: 76  52
  4. Šneci Hronov              28  17   0  11   94: 86  51
  5. SK FOSP Řešetova Lhota    28  11   1  16  101: 95  34
  6. FC Orel Zbečník           28  10   3  15   53: 75  33
  7. Knauf team Lipí           28   7   2  19   58:129  23
  8. FCS Santus Dobruška       28   3   3  22   47:110  12
NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Toro Fifejdy Ostrava      28  20   4   4   91: 50  64
  2. AC Derby Ostrava          28  17   7   4   80: 37  58
  3. Sampdoria Ostrava         28  16   5   7  100: 64  53
  4. Zvěřáci OST               28  15   6   7   89: 55  51
  5. Sokol Poruba              28  15   2  11   81: 62  47
  6. Inter Ostrava             28  14   5   9   89: 62  47
  7. Fortuna/Leopards Ostrava  28  14   2  12   96: 96  44
  8. Pegasus Ostrava           28  12   3  13   69: 64  39
  9. ATM Hlučín                28  10   4  14   62: 76  34
 10. Čechymen Ostrava          28   9   6  13   84: 98  33
 11. Dravci Dolní Benešov      28   8   7  13   73:101  31
 12. Zvěřáci Ostrava           28   8   4  16   83: 89  28
 13. AC Čepo Pustkovec         28   7   5  16   53: 70  26
 14. DTJ Vřesina Ostrava       28   8   1  19   54:117  25
 15. V.D. Polanka              28   4   5  19   58:121  17
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Elim                      15  12   1   2   59: 25  37
  2. SK Krmelín B              15  11   3   1   58: 29  36
  3. FT Brušperk               15  11   1   3   63: 30  34
  4. KFV Roub Vítkovice C      15  11   1   3   51: 26  34
  5. FC Bukanýři Ostrava       15   9   1   5   60: 35  28
  6. Gallaher Ostrava          15   8   1   6   47: 38  25
  7. Orel Stěbořice            15   7   3   5   48: 36  24
  8. Marhory Ostrava           15   7   3   5   61: 34  24
  9. Inkognito Ostrava         15   7   3   5   45: 43  24
 10. Globtec Ostrava B         15   5   1   9   27: 56  16
 11. ODV Chleba Ostrava        15   4   0  11   39: 62  12
 12. Cobra Ostrava             15   4   0  11   24: 76  12
 13. Tig Tech Budišov n/B      15   3   3   9   34: 50  12
 14. Zbyslavice team           15   3   3   9   24: 41  12
 15. Sokol Poruba B            15   3   0  12   29: 69   9
 16. New Design Ostrava        15   2   2  11   23: 42   8
OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava B         20  15   3   2   49: 17  48
  2. Nedohoda Ostrava          20  13   4   3   45: 18  43
  3. FC Mroki Ostrava          20  12   2   6   55: 41  38
  4. Zwěř o.s. Ostrava         20  11   2   7   40: 29  35
  5. Šalamoun Ostrava          20  11   2   7   38: 27  35
  6. Nacapa Ostrava            20  10   3   7   30: 26  33
  7. Hattrick Ostrava          20   5   4  11   24: 32  19
  8. FC Haas Ostrava           20   5   4  11   36: 47  19
  9. Shooters Bolatice B       20   5   4  11   33: 49  19
 10. Sokol Martinov            20   5   2  13   30: 46  17
 11. KFV Roub Vítkovioe dorost 20   1   4  15   23: 71   7

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WarriorS Praha         22  14   4   4  155: 81  46
  2. Gusanos Rojos Praha       22  12   3   7  111: 83  39
  3. Vendetta Praha            22  11   3   8   87: 86  36
  4. CFC Jack Daniels Praha    22  11   2   9   79: 60  35
  5. FC PE3NY Praha            22  11   2   9   87: 86  32
  6. Za zenitem 00 Praha       22  10   2  10  115:126  32
  7. PedF Praha B              22   9   4   9  106:105  31
  8. Comes Košíře Praha        22   9   3  10   82: 74  30
  9. FC Marťans Praha          22   9   5   8   90: 73  29
 10. VS Božolé Praha           22   9   1  12  116:142  28
 11. FC Real 8 Praha           22   6   3  13   77:126  21
 12. Frankie Praha             22   4   2  16   58:121  14
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Reservoir Dogs Praha      22  18   1   3  145: 63  55
  2. Břewnow boys Praha        22  16   1   5  124: 81  49
  3. Arsenal Praha             22  14   0   8  114: 97  42
  4. Kmochův odkaz Praha B     22  13   2   7   86: 54  41
  5. Kodymka Bumbl bees Praha  22  13   1   8  102: 94  40
  6. Wizards DDM Praha 10 B    22  10   2  10   76: 78  32
  7. Salvator Praha            22   9   3  10   92:101  30
  8. Tlející dřevo Praha       22   9   2  11   82: 81  29
  9. Akta-Rez Praha            22   7   2  13   80:115  23
 10. B.B.V. Praha B            22   6   2  14   80:100  20
 11. Phoenix Praha             22   5   2  15   83:140  17
 12. CF Sabuka 002 Praha       22   1   4  17   60:120   7
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wolch Praha               20  15   1   4  124: 57  46
  2. KYX Praha                 20  12   4   4  108: 66  40
  3. Tefal-Rowenta Praha       20  12   4   4  102: 68  40
  4. Jemné a Solené Praha      20  11   2   7  111: 88  35
  5. FC Hlad Praha             20  10   3   7   66: 63  33
  6. Los Magnificos Praha      20   8   5   7   89: 85  29
  7. FC Kulda team Praha       20   7   4   9   89:100  25
  8. Team Alpha Praha          20   5   3  12   85:104  18
  9. Kvirencovy děti Praha     20   5   2  13   60: 97  17
 10. Šílení ševci Praha        20   4   5  11   92:115  17
 11. 1.PSKN Praha              20   3   3  14   62:145  12
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Vokovicer's Praha         20  13   3   4   88: 48  42
  2. Hosthunters Praha         20  14   0   6  125: 83  42
  3. Sídlišťan Praha           20  12   2   6   94: 57  38
  4. Real team Praha           20  11   3   6   74: 46  36
  5. Anbesorry Praha           20  10   2   8   61: 78  32
  6. FK Kobylisy Praha B       20  10   2   8   62: 65  32
  7. Férovka Praha             20   8   2  10   53: 72  26
  8. FK Jooky Praha            20   8   0  12   51: 61  24
  9. Rio Bravo Praha           20   6   4  10   59: 77  22
 10. ČP Pankrác Praha          20   4   1  15   47: 84  13
 11. AFC Temosa Praha          20   4   1  15   48: 91  13
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Real Triky Praha          20  16   0   4  128: 74  48
  2. SK Čechie Praha           20  14   1   5   96: 53  43
  3. Matrix Praha              20  11   4   5   80: 51  37
  4. ČZU Praha B               20  10   5   5  109: 63  35
  5. FC Rattamahatta Praha     20  10   3   7  103: 73  33
  6. Loosy Praha               20   8   6   6   82: 78  30
  7. Pípa Strašnice Praha      20   9   3   8   82: 87  30
  8. Frankie Praha B           20   8   5   7   92: 98  29
  9. FC Matadores Praha        20   6   3  11   91: 76  21
 10. AFK Putos Amos Praha      20   3   0  17   40:150   9
 11. Squadra Lazzura Praha     20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ičy-Skrečy Praha          20  16   3   1   97: 43  51
  2. Montana Praha             20  15   2   3   94: 59  47
  3. Sporting Bonbon Praha     20  11   1   8   87: 72  34
  4. Real team Praha B         20  11   1   8   87: 72  34
  5. FC RAF Praha              20   9   5   6   99: 73  32
  6. Holomajzna Praha          20   7   3  10   65: 81  24
  7. Salvator Praha B          20   7   2  11   89:112  23
  8. Masakr Praha              20   6   4  10   70: 79  22
  9. RSC Modřany Praha         20   5   2  13   59: 90  17
 10. B.C.F. - UPC direct Praha 20   5   2  13   70:108  17
 11. Nářez Praha               20   5   1  14   72:100  16
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kubrt Praha               22  18   2   2  177: 84  56
  2. Kontrola Pohody Praha     22  15   1   6  116: 88  46
  3. FC Roko Praha             22  13   2   7   83: 67  41
  4. Forza Praga               22  12   2   8  108: 77  38
  5. RBC Praha                 22  12   1   9  119:102  37
  6. Royal Stodůlky Praha      22  12   0  10   90: 90  36
  7. TJ JM Chodov Praha        22  11   3   8   98: 92  36
  8. A.C. Dukla 1944 Praha     22  10   3   9  114:113  33
  9. FC Konflikt Praha         22   9   1  12   91: 95  28
 10. FC Palcát Praha           22   8   3  11   94: 97  27
 11. Minotaurus Ládví Praha    22   2   2  18   74:149   8
 12. Milwerton Praha           22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jokers Praha              22  17   1   4  109: 63  52
  2. Pivní eskadra Praha       22  13   4   5  113: 79  43
  3. Rattamahatta Praha B      22  13   2   7   92: 67  41
  4. Strašnice Praha           22  13   2   7   94: 75  41
  5. CF Sabuka 002 Praha B     22  13   1   8  100: 79  40
  6. Stromovka boys Praha      22  12   1   9   96: 86  37
  7. KUR Černošice             22  11   0  11   70: 85  33
  8. Nowatron Praha            22  10   3   9   76: 70  30
  9. Comes Košíře Praha B      22   5   4  13   78: 99  19
 10. Háje 2002 Praha           22   6   0  16   74:117  18
 11. Kanálpucers ´69 Praha     22   4   2  16   73:103  14
 12. STS Chvojkovice-Brod      22   4   2  16   72:124  14
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SG Metro Praha            18  13   3   2  134: 50  42
  2. B.C.F. - UPC Direct B     18  10   5   3   76: 45  35
  3. Companéros Praha          18  10   3   5   90: 57  33
  4. Torzo Hostivař Praha      18   9   5   4   74: 60  32
  5. Sídlišťan Praha B         18   9   2   7   92: 85  29
  6. England Revolution Praha  18   8   3   7   87: 82  27
  7. FC Hodkovičky Praha       18   7   2   9   53: 56  23
  8. Jižní Bronx Praha         18   3   4  11   42: 69  13
  9. Bob Hurikán Praha         18   3   2  13   46: 98  11
 10. 1.FC Crux Praha           18   3   1  14   49:141  10

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Knockout ´83 Příbram      15  14   0   1  144: 77  42
  2. FC Jak v 30 Příbram       15  10   0   5  115: 96  30
  3. FC Dolní Hbity            15   3   0  12   99:130   9
  4. SK Litavan Bohutín        15   3   0  12   74:129   9

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket "B"         24  21   1   2  173: 60  64
  2. Flamengo Březová "B"      24  20   1   3  232: 72  61
  3. SKP Detektiv Sokolov      24  17   3   4  161: 97  54
  4. Gamby Svatava             24  12   5   7  116: 77  41
  5. ASK Rád "B"               24  11   3  10   96:100  36
  6. Raptors Sokolov           24  11   2  11  103:114  35
  7. CHEZA Sokolov             24  10   3  11  118:144  33
  8. Celtic Citice             24  11   3  10  114:133  32
  9. FK Havran Mírová          24   8   3  13   82:111  27
 10. THC Alcopunx Chodov       24   8   3  13   99:104  27
 11. AC Lítov "B"              24   5   4  15   82:134  19
 12. FC Favorit Sokolov        24   4   1  19   86:179  13
 13. KMK Bohemia Sokolov       24   1   2  21   61:198  -3
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket "C"         22  19   0   3  180: 57  57
  2. 1.FK Josefov              22  17   1   4  130: 85  52
  3. SKP Detektiv Sokolov "B"  22  14   1   7  143:111  43
  4. La Koruna Sokolov         22  13   3   6  157:109  42
  5. Dacani Královské Poříčí   22  13   0   9  111: 80  39
  6. AC Lítov "C"              22  10   1  11   96:103  31
  7. FC Rudolec                22  10   1  11   95:105  31
  8. HRB Královské Poříčí      22  10   0  12  101:119  30
  9. FC Chodov United          22   8   3  11   84:116  27
 10. Směs Tatrovice            22   6   3  13   77:125  21
 11. L&C Braníci Sokolov       22   3   1  18   90:165  10
 12. 1.FC Michal Sokolov       22   1   2  19   56:145   5
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Dolní Rychnov          24  18   2   4  241:137  56
  2. Baník Krásno              24  17   2   5  165:112  53
  3. Termiti Loket "D"         24  16   2   6  152: 88  50
  4. FC WC Horní Slavkov       24  15   2   7  149:117  47
  5. FC Beverly Horní Slavkov  24  13   1  10  140:115  40
  6. FC Hysterie Sokolov       24  13   1  10  140:122  40
  7. KMK Bohemia Sokolov "B"   24  12   2  10  153:134  38
  8. FC Chodov                 24   8   4  12  108:120  28
  9. Dacani Král. Poříčí "B"   24   7   6  11  121:137  27
 10. 1.FC Svinec               24   7   3  14  119:153  24
 11. AC Hlavno                 24   7   1  16   94:151  22
 12. AC Shooters Horní Slavkov 24   6   0  18   74:155  18
 13. FC Dolní Nivy             24   4   0  20   86:201  12

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Semtex Šumperk            28  21   3   4  132: 44  66
  2. Nealko Libina             28  20   2   6  124: 79  62
  3. Popeláci Šumperk          28  19   3   6  124: 61  60
  4. Fit Úsovsko               28  16   6   6  119: 74  54
  5. Predators Dolní Studénky  28  16   5   7  113: 75  53
  6. People Šumperk            28  14   4  10   86: 76  46
  7. Nuget Šumperk             28  13   4  11   97: 84  43
  8. Lázně Velké Losiny        28  13   4  11   83: 83  43
  9. Kanárci Kopřivná          28  13   1  14  112:113  40
 10. 1.FC Chromeč              28  11   3  14   71: 68  36
 11. Kamion Rapotín            28  12   0  16   96:123  36
 12. Stars Bohutín             28   8   1  19  100:149  25
 13. Lokomotiva Skalička       28   4   6  18   52:100  18
 14. F.O. Drozdov              28   4   4  20   58:145  16
 15. Powermen Mohelnice        28   3   0  25   56:149   9
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Semtex Šumperk B          27  16   7   4  115: 56  55
  2. MK Sokol Dlouhomilov      27  16   2   9   82: 68  50
  3. MK Ruda nad Moravou       27  13   4  10   83: 77  43
  4. 1.FC Bukovice             27  13   2  12  108:108  41
  5. United Šumperk            27  13   2  12   93: 78  41
  6. Sokol Olšany              27  12   4  11   85: 75  40
  7. Stars Bohutín B           27  10   3  14   79: 88  33
  8. Slavoj Šumperk            27   9   3  15  100:131  30
  9. Žaves Šumperk             27   9   3  15   95:114  30
 10. Váňa tým Velké Losiny     27   8   2  17   82:127  26
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Chromeč B            24  19   1   4  101: 26  58
  2. Jílek Rapotín             24  19   0   5  109: 38  57
  3. Tupl Obec Jindřichov      24  14   3   7  101: 71  45
  4. Vichr Temenice            24  13   3   8   89: 72  42
  5. Překvápko Šumperk         24  12   2  10  103: 67  38
  6. Sokol Václavov            24   9   2  13   70: 86  29
  7. Po akci Bohutín           24   8   0  16   41: 89  24
  8. Šíša Vyšehoří             24   6   3  15   33: 88  21
  9. Draci Šumperk             24   0   2  22    0:110   2

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Mouřínov               28  23   3   2  220: 97  72
  2. Amor Vyškov B             28  23   1   4  236:103  70
  3. Sokol Bučovice            28  20   1   7  236:120  61
  4. Fifák Nouzka Vyškov       28  18   2   8  154:128  56
  5. United Vyškov             28  18   1   9  161:111  55
  6. TJ Studnice               28  15   2  11  138:128  47
  7. Lazor-Domus Vyškov B      28  15   2  11  212:182  47
  8. Orli Bučovice B           28  14   4  10  154:126  46
  9. JČ Marefy                 28  12   1  15  120:148  37
 10. Orli Vyškov               28  11   2  15  119:170  35
 11. FC Kloboučky B            28   9   1  18  121:165  28
 12. Sapporo Manerov           28   8   0  20  107:203  24
 13. FC Krásensko 04           28   5   0  23  114:180  15
 14. Inexis Bučovice           14   5   0   9   71:108  15
 15. Nafta Mouřínov            28   3   2  23   65:187  11
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bianconeri Zlín           22  20   2   0   90: 28  62

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet