ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim          22  21   0   1  162: 26  63
  2. Benago Zruč n/S           22  19   2   1  151: 68  59
  3. SK Slavia Praha           22  14   1   7   87: 74  43
  4. Nejzbach Vysoké Mýto      22  10   4   8   86: 76  34
  5. AC Sparta Praha           22  11   0  11   86: 81  33
  6. Interobal Plzeň           22  10   3   9   93: 84  33
  7. Rádio Krokodýl Brno       22   9   3  10   69: 68  30
  8. Tango Brno                22   8   4  10   65: 87  28
  9. Mados Hradec Králové      22   7   2  13   77: 93  23
 10. Helas Brno                22   6   2  14   55: 92  20
 11. Démoni Česká Lípa         22   3   2  17   67:166  11
 12. FK Kladno                 22   2   1  19   43:126   7
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Era-pack Chrudim - Tango Brno 5:0, 7:3, 6:2
 Benago Zruč n/S - Rádio Krokodýl Brno 1:0, 3:2, 9:3
 Slavia Praha - Interobal Plzeň, 7:1, 2:10, 5:0, 6:1
 Nejzbach Vysoké Mýto - Sparta Praha 3:2, 3:1, 0:4, 2:3, 8:7 pp
 Semifinále:
 Era-pack Chrudim - Nejzbach Vysoké Mýto 8:3, 7:0, 6:2
 Benago Zruč n/S - Slavia Praha 4:3, 2:7, 3:1, 12:7
 Finále:
 Era-pack Chrudim - Benago Zruč n/S 6:4, 9:5 pp, 7:5

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Gamaspol Jeseník       22  16   5   1  127: 54  53
  2. SKP ČR Likop Třinec       22  16   3   3  112: 56  51
  3. FK Volfířov               22  11   3   8  115: 90  36
  4. Baník Ostrava II.         22  10   5   7   97: 83  35
  5. Amor Vyškov               22   9   7   6  109: 88  34
  6. KFV Roub Vítkovice        22  10   2  10   88: 96  32
  7. UTB Zlín                  22  10   2  10   87:115  32
  8. Morcan Žabinští vlci Brno 22   9   4   9   84: 82  31
  9. VŠB TU Ostrava            22   8   2  12   82:100  26
 10. Nasan Okruh NL Brno       22   6   3  13   64:103  21
 11. Dukla Hodonín             22   6   1  15   75:123  19
 12. Egretta Bílovice n/Svit.  22   2   1  19   61:111   7
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gardenline Litoměřice     22  14   6   2  120: 79  48
  2. ISŠ Příbram               22  13   4   5  128:105  43
  3. GMM Jablonec n/N          22  12   4   6  143:117  40
  4. Boca Chotěboř             22  12   2   8  125: 85  38
  5. Olympik Mělník            22  11   2   9  120: 94  35
  6. Malibu Mladá Boleslav     22  10   3   9  100: 95  33
  7. HERD Hradiště             22  10   3   9  127:110  33
  8. Combix Ústí n/L           22   9   5   8  108:122  32
  9. Betis Kadaň               22   9   5   8  106:109  32
 10. Dalmach Turnov            22   9   2  11   90: 92  29
 11. Ludis Třebenice           22   2   4  16   66:126  10
 12. Arsenal Benešov           22   0   2  20   73:172   2

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej sen Liberec          22  20   0   2  234:100  60
  2. FC Baník Chomutov         22  14   3   5  178:117  45
  3. HRASL Slaný               22  14   2   6  136:101  44
  4. SKP Kolín                 22  12   1   9  131:154  37
  5. FC Brandýsek              22  10   2  10  111: 99  32
  6. Wizards DDM Praha 10      22  10   2  10   94:102  32
  7. PK Třebusice              22   9   2  11  129:130  29
  8. Legie Příbram             22   9   2  11  139:147  29
  9. SK Olympik Mělník B       22   9   1  12  123:123  28
 10. RSC Čechie Slaný          22   9   1  12  132:139  28
 11. Sokol Dobřichovice        22   5   3  14  122:153  18
 12. Relax Ústí nad Labem      22   1   1  20   79:243   4
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27

  
  PLAY-OFF:

DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket             16  11   2   3   67: 30  35
  2. FK Lochotín               16   9   3   4   91: 38  30
  3. Flamengo Březová          16   9   2   5   57: 59  29
  4. SK Interobal Plzeň "B"    16   8   4   4   74: 53  28
  5. FC Jerigo 1994 Plzeň      16   8   2   6   48: 49  26
  6. Do Dna Plzeň              16   6   4   6   57: 63  22
  7. ASK Rád                   16   4   1  11   76: 81  13
  8. Karlovarští Draci K.Vary  16   3   4   9   40: 87  13
  9. Herd Hradiště "B"         16   3   0  13   50:100   9
  PLAY-OFF:
  SMF: Termiti - Plzeň B 5:2, Lochotín - Březová 7:4
  o 3.místo: Plzeň B - Březová 4:3
  FINÁLE: Termiti Loket - FK Lochotín 0:5

DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Peliny Choceň          22  13   4   5   76: 51  43
  2. Forza Hlinsko             22  13   4   5   65: 46  43
  3. Hlinečtí Orli Hlinsko     22  12   4   6   65: 50  40
  4. Real Hlinsko              22  10   6   6   69: 59  36
  5. Mados MT Hr.Králové "B"   22  10   5   7   80: 64  35
  6. Flamengo Hradec Králové   22   9   5   8   75: 59  32
  7. SK Zvoneček Stojice       22   9   5   8   72: 68  32
  8. FS Sádek                  22   7   7   8   56: 61  28
  9. FC Gillotina Choceň       22   6   7   9   58: 68  25
 10. S.U.D. Světlá n/Sázavou   22   7   3  12   67: 84  24
 11. BFK Ledvinka Hr.Králové   22   4   5  13   53: 72  17
 12. FAZ Torf Pardubice        22   3   3  16   40: 94  12
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kalábek sport Brno     22  16   0   6  154:102  48
  2. 1.FC Květnice Tišnov      22  15   3   4  145: 79  48
  3. FC Toka Brno              22  12   4   6   94: 78  40
  4. Arsenal Brno              22  11   2   9  112: 91  35
  5. Brikety-pelety Štěpán Vyš 22  10   3   9  109: 97  33
  6. Lazor Vyškov              22  11   0  11  156:145  33
  7. Pramen Havlíčkův Brod     22   9   1  12  118:148  28
  8. FC Kloboučky              22   9   1  12  109:142  28
  9. KSTK Mitra Brno           22   8   2  12  122:145  26
 10. San Marino Dolní Loučky   22   8   2  12   93: 88  26
 11. Technika Brno             22   8   2  12   75:101  26
 12. TJ Agrotec Hustopeče      22   4   2  16   84:155  14
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Baracuda Jakubčovice      14  12   1   1  104: 54  37
  2. FC Jokerit Kopřivnice     14   8   3   3   85: 47  27
  3. FU Kopřivnice             14   8   2   4   73: 46  26
  4. SK Krmelín                14   6   3   5   59: 57  21
  5. Růžové tlapičky Hukvaldy  14   6   2   6   66: 71  20
  6. FC Oskarol Orlová         14   6   2   6   83: 88  20
  7. Top Dogs Nový Jičín       14   2   3   9   60:107   9
  8. SK Ferram Opava           14   0   0  14   56:116   0

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FPO Blansko               22  17   3   2  174:110  54
  2. Remos Oslavany            22  16   2   4  127: 77  50
  3. Orli BeF Kotvrdovice      22  15   2   5  131: 78  47
  4. Gladiators Brno           22  13   3   6  104: 71  42
  5. Slovan Brno               22  10   2  10  117:141  32
  6. Panama Boys Brno          22   9   4   9   62: 62  31
  7. Sokol Saňaři Sokolnice    22   8   6   8   92: 93  30
  8. SK Líšeň Brno             22   7   3  12   87: 93  24
  9. 1.FTD Oranjes Dubňany     22   7   2  13  101:118  23
 10. FK Orli Bučovice          22   6   2  14   96:126  20
 11. Tomson STŽ Brno           22   5   5  12   67: 94  20
 12. TJ Studnice               22   1   2  19   56:151   5
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Fut Fet Karlovy Vary      20  17   1   2  160: 93  52
  2. Titanic Chodov            20  17   0   3  128: 62  51
  3. SK Sausfork Otovice       20   9   1  10  105: 92  28
  4. ASK Rád "B"               20   9   1  10  101:120  28
  5. Slavia Karlovy Vary       20   5   2  13   76:107  17
  6. FT Františkovy Lázně      20   0   1  19   48:144   1
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové B     12  10   0   2   63: 29  30
  2. FC Hespro Hr.Králové      12   8   1   3   81: 45  25
  3. SK FOSP Řešetova Lhota    12   7   2   3   57: 30  23
  4. Štroncek Cerekvice n/B    12   7   0   5   43: 53  21
  5. F.C. Santus Dobruška      12   5   0   7   46: 58  15
  6. Gibsy Brasil Hr.Králové   12   2   1   9   24: 55   7
  7. BFK Ledvinka Hr.Králové   12   1   0  11   34: 78   3
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pampuch Liberec           16  13   0   3  192: 81  39
  2. GMM Jablonec n/S B        16  12   2   2  171:126  38
  3. TTNF Liberec              16   9   0   7  128:107  27
  4. Inter Interma Liberec     16   3   1  12   94:158  10
  5. Reas Česká Lípa           16   1   1  14   78:191   4
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Shooters Bolatice         24  17   4   3  134: 55  55
  2. FC Edison Ostrava         24  15   2   7   91: 65  47
  3. Beach Boys Odry           24  14   2   8   91: 62  44
  4. AFK Medvědi Malé Hoštice  24  12   4   8  126:118  40
  5. Tornádo Nový Jičín        24  12   2  10  112: 97  38
  6. Fugy Krnov                24  10   3  11  103:115  33
  7. PSV Frenštát p/R          24   9   6   9   85: 79  33
  8. Amatér Komárovice         24  10   0  14   90:104  30
  9. FC Globtec Ostrava        24  10   0  14   88:111  30
 10. KFV Roub Vítkovice B      24   9   3  12   81: 98  30
 11. Olympia Velké Hoštice     24   9   2  13   86:121  29
 12. FC Baník Ostrava          24   8   2  14   95:111  26
 13. Sakrovec Stará Ves        24   5   2  17   66:112  17
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Predators Dolní Studénky  28  21   4   3  150: 56  67
  2. Fit Úsovsko               28  19   2   7  105: 65  59
  3. 1.FK Semtex Šumperk       28  18   4   6  101: 48  58
  4. Lázně Velké Losiny        28  17   5   6  102: 73  56
  5. Nealko Libina             28  17   4   7  111: 73  55
  6. Kamion Rapotín            28  14   5   9  108: 88  47
  7. Popeláci Šumperk          28  15   2  11  100: 80  47
  8. Nuget Šumperk             28  10   3  15   77: 99  33
  9. 1.FC Chromeč              28   9   6  13   68: 73  33
 10. Kanárci Kopřivná          28  10   3  15   84: 96  33
 11. People Šumperk            28   8   6  14   69: 93  30
 12. Po akci Bohutín           28   9   1  18   80:121  28
 13. Sokol Dlouhomilov         28   6   5  17   58: 85  23
 14. 1.MK Ruda n/M             28   5   2  21   49:140  17
 15. 1.FC Bukovice             28   3   6  19   94:166  15
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DTJ Juventus Hlinsko      20  14   2   4   88: 38  44
  2. FK Nebelvír Chrudim       20  14   2   4   88: 56  44
  3. FK Heřmanův Městec        20  13   4   3   91: 43  43
  4. FC Butterfly Litomyšl     20  12   5   3  116: 60  41
  5. FK Boca Chotěboř "B"      20  12   1   7   81: 56  37
  6. FK Becherovka Přívrat     20  10   3   7   75: 66  33
  7. Benfica Hlinsko           20   8   2  10   48: 60  26
  8. FC Rio Žamberk            20   6   6   8   53: 68  24
  9. Metaxa Jeníšovice         20   2   2  16   54:100   8
 10. OK Interier Pardubice     20   2   2  16   40:126   8
 11. FK Peliny Choceň "B"      20   2   1  17   38: 99   7
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           22  18   2   2  117: 47  56
  2. Holota líná               22  14   2   6  143:105  44
  3. SK Slavia Praha B         22  12   5   5   97: 73  41
  4. PedF Praha FT             22  12   5   5  105: 81  41
  5. FK Kobylisy A             22  11   6   5   83: 63  39
  6. Naděje Praha              22  11   5   6  105: 77  38
  7. B.B.V. Praha A            22  10   2  10   85: 79  32
  8. Přírodní vědy Praha       22   7   3  12   86:102  24
  9. Reservoir Dogs Praha      22   6   2  14   87:128  20
 10. Gusanos Rojos Praha       22   5   2  15   69:122  17
 11. FC WarriorS Praha         22   4   1  17   86:122  13
 12. ČZU Praha A               22   4   1  17   77:141  13
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Olympik Mělník C       22  17   0   5  239:144  51
  2. Realvestav Slatina        22  15   1   6  220:147  46
  3. FK VIVA Příbram           22  12   3   7  161:126  39
  4. Atlantic Rakovník         22  12   3   7  135:108  39
  5. FC O.K. Kladno            22  12   1   9  177:136  37
  6. FC Joga Mladá Boleslav    22  11   3   8  139:109  36
  7. AFC Kralupy n/Vltavou     22  10   3   9  102:113  33
  8. FC Foboz Slaný            22  10   0  12  130:158  30
  9. MCE Slaný                 22   9   1  12  126:142  28
 10. ATMOS Bělá p/Bezdězem     22   7   0  15   95:165  21
 11. AFC Celtic Kladno         22   6   0  16  133:221  18
 12. HFK Příbram               22   3   1  18  106:194  10
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Internazionale Teplice    26  22   1   3  217: 70  67
  2. Rapid Ústí n/L            26  21   4   1  202: 70  67
  3. Team Proboštov            26  18   4   4  176:101  58
  4. CF Radobýl Litoměřice     26  18   0   8  193:121  54
  5. Italové Ústí n/L          26  16   2   8  142:110  50
  6. Golden Team Ústí n/L      26  13   1  12  151:157  40
  7. Gardenline Litoměřice B   26  10   3  13  128:150  33
  8. ACZ Lovosice              26  11   0  15  115:174  33
  9. FC A Chomutov             26   7   7  12  124:121  28
 10. FC Tiradores Ústí n/L     26   8   3  15  100:144  27
 11. Combix Ústí n/L B         26   7   2  17  118:169  23
 12. FC Třebenice              26   6   2  18  114:186  20
 13. FC Jupíci Libochovice     26   5   1  20  133:251  16
 14. Balticflora Teplice       26   5   0  21   74:163  15
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orchestrion Višňová       18  15   1   2  124: 36  46
  2. Phiasco Třebíč            18  14   2   2  104: 43  44
  3. Young Boys Třebíč         18  10   3   5   76: 72  33
  4. Dělo Modlíkov             18   9   5   4   95: 64  32
  5. Devils Třebíč             18   8   0  10   76: 93  24
  6. Deltrans M.Budějovice     18   6   4   8   77: 84  22
  7. Pramen Havlíčkův Brod B   18   6   1  11   71: 99  19
  8. All Black Nové Syrovice   18   4   3  11   52: 88  15
  9. Sheffield Utd Vladislav   18   3   5  10   72: 97  14
 10. FK Materna Stařeč         18   2   2  14   54:125   8
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41
  2. Zanzibar Prštné           16  12   3   1   95: 41  39
  3. FC Světlošov              16   8   2   6   68: 61  26
  4. FC Betis Francova Lhota   16   8   2   6   85: 60  26
  5. Troubky 2013              16   7   0   9   84: 58  21
  6. Omegaspor ´97 Tlumačov    16   6   1   9   52: 61  19
  7. FC United Trávníky        16   6   0  10   51: 84  18
  8. Olimpo Tlumačov           16   3   2  11   52:104  11
  9. Young boys Baťov          16   3   0  13   46:113   9

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov          22  21   0   1  132: 47  63
  2. FC Žejdlík Benešov        22  15   3   4  128: 85  48
  3. Devils United Benešov     22  11   2   9   72: 72  35
  4. FK Mrač                   22  10   3   9   96: 83  33
  5. Eltsen Benešov            22  10   1  11  101:116  31
  6. Rabbit OTS Benešov        22   9   2  11  103:111  29
  7. Rumová smršť Vlašim       22   9   1  12   72: 79  28
  8. Ďáblové Jablonná          22   8   2  12   76: 96  26
  9. SF Sídliště Benešov       22   7   4  11   67: 85  25
 10. United Okrouhlice         22   8   0  14   74:109  24
 11. Lalula Úročnice           22   6   4  12   69: 96  22
 12. TJ Beer´s Bystřice        22   6   2  14   68: 79  20
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov B        20  14   2   4   65: 43  44
  2. FK Mrač B                 20  14   1   5  116: 52  43
  3. PC Bruins Benešov         20  14   0   6  109: 69  42
  4. Motor Olbramovice         20  12   2   6   67: 63  38
  5. Rumídci Struhařov         20  10   0  10  102: 91  30
  6. FC Tisem                  20   9   1  10   72: 82  28
  7. TJ Beer´s Bystřice B      20   8   2  10   74: 63  26
  8. Kopeček Chotýšany         20   7   2  11   84:105  23
  9. FC Žejdlík Benešov B      20   7   1  12   52: 86  22
 10. FK Bojovníci Václavice    20   5   3  12   61: 93  18
 11. FK Vyschlost Mstětice     20   3   0  17   44: 99   9
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov C        24  23   1   0  153: 51  70
  2. AFC Dlouhé Pole           24  16   2   6  127: 78  50
  3. Deratizace Benešov        24  15   2   7  108: 95  47
  4. FC Nekopnem si Bystřice   24  13   2   9   72: 53  41
  5. Gogo Benešov              24  12   0  12  119:110  36
  6. TJ Sokol Bukovany         24  11   2  11   86: 80  35
  7. Malibu Votice             24   9   3  12   77: 87  30
  8. FK Vršky Benešov          24   9   3  12   59: 86  30
  9. Jokers Benešov            24  10   0  14   73: 98  30
 10. Racek                     24   9   1  14   85:142  28
 11. TJ Beer´s Bystřice C      24   8   1  15   90:108  25
 12. Kopeček Chotýšany B       24   6   1  17   90:109  19
 13. Kiklop Louňovice          24   5   2  17   55: 97  17

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno B              26  20   4   2   93: 33  64
  2. Atraps Brno               26  17   4   5   98: 66  55
  3. Gladiators Brno B         26  12  10   4   63: 37  46
  4. BPA Brno                  26  12   6   8   92: 82  42
  5. Kalábek Brno B            26  12   4  10   73: 80  40
  6. Orel Řečkovice            26  12   3  11   85: 79  39
  7. KSTK Mitra Brno B         26  11   3  12   73: 81  36
  8. FFT Vinohrady Brno        26  10   6  10   68: 52  36
  9. Stones of Madeira Brno    26   9   4  13   62: 80  31
 10. R.I.P. Brno               26   9   2  15   74: 96  29
 11. Arsenal B                 26   8   4  14   73: 71  28
 12. Kickers Brno              26   9   1  16   70:112  28
 13. Blue Flames Brno          26   7   3  16   78:100  24
 14. Schalke Brno              26   6   2  18   67:100  20
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wodowa Brno               30  21   3   6  134: 77  66
  2. Atraps Brno B             30  20   5   5  139: 67  65
  3. Panama boys Brno B        30  20   5   5  110: 48  65
  4. Torcida Brno              30  18   2  10  143:117  56
  5. Parmagianni Brno          30  16   4  10  110: 90  52
  6. M2 Shoes Brno             30  16   3  11  119:105  51
  7. Eliška Brno               30  15   3  12  124: 95  48
  8. Soccer Brno               30  15   1  14  111:103  46
  9. Juve Brno                 30  12   4  14  118:118  40
 10. Atlantis Brno             30  12   4  14   84: 94  40
 11. Orel Obřany               30  12   3  15   93:133  39
 12. Napoleon Prace            30  11   4  15   84:106  37
 13. Rychlé pípy Brno          30  10   1  19  103:111  31
 14. Bianco Brno               30   8   5  17   64: 96  29
 15. Celeano Brno              30   6   3  21   65:109  21
 16. Besídka Brmo              30   2   2  26   55:187   8
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL B          28  23   1   4  125: 55  70
  2. Morcan Žab.Vlci Brno B    28  17   2   9  115: 91  53
  3. TJ Sokol Jehnice          28  15   5   8  103: 57  50
  4. Schalke Brno B            28  14   6   8  124: 97  48
  5. 1.FC U Boba Líšeň         28  13   7   8  117:100  46
  6. SK Líšeň B                28  13   6   9   86: 61  45
  7. Gloria Brno               28  13   2  13   95: 79  41
  8. Celtic Líšeň              28  11   4  13   92:104  37
  9. Kalasar Brno              28  11   3  14   90: 91  36
 10. West Žab Brno             28  10   5  13   70: 80  35
 11. Slovan Brno B             28   9   5  14   80: 86  32
 12. Across.cz Brno            28  10   2  16   76: 93  32
 13. Onyx Brno                 28   9   4  15   82:116  31
 14. Svážná Brno               28   8   2  18   68:136  26
 15. Tropicana Brno            28   6   2  20   63:140  20
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jehnice B                 30  20   6   4  113: 54  66
  2. Chlupovi pozůstalí Brno   30  20   2   8  142: 77  62
  3. Tomson STŽ Brno B         30  19   2   9  125: 73  59
  4. Orel Řečkovice B          30  18   4   8  118: 71  58
  5. Rangers Brno              30  18   3   9  158: 89  57
  6. AVM Metal Brno            30  17   4   9  136: 80  55
  7. Technika Brno B           30  15   3  12   98: 79  48
  8. R.I.P. Brno B             30  13   3  14   82:116  42
  9. Incident Lerchova Brno    30  11   7  12  100: 78  40
 10. Flamengo Brno B           30  12   4  14   84:106  40
 11. Madrid Brno               30  11   3  16   84:134  36
 12. Olymp Brno                30   9   4  17   66:110  31
 13. Atraps Brno C             30   9   3  18   59:103  30
 14. Řečkovice                 30   7   3  20   70:131  24
 15. Anitals Brno              30   5   7  18   63:103  22
 16. Greens Štýřice            30   5   4  21   67:161  19
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agora Brno                30  22   2   6  131: 79  68
  2. Pískovna Brno             30  22   0   8  187: 90  66
  3. Syrovice Sokol            30  18   4   8   99: 71  58
  4. Dynamo Brno               30  18   3   9  150: 83  57
  5. Citizens Brno             30  17   4   9  114: 87  55
  6. Bolest Brno               30  16   3  11  105: 82  51
  7. ProBrno                   30  16   1  13   95: 85  49
  8. Adrenalin Brno            30  13   5  12   86: 79  44
  9. Tempo Brno                30  12   4  14  100:101  40
 10. Edesseg Brno              30  11   4  15   84: 86  37
 11. Sokol I. Brno             30  10   4  16   99:121  34
 12. Jiříkovice                30   9   6  15   88:120  33
 13. Tropa Brno                30   8   7  15   88: 96  31
 14. Street Players Brno       30   9   4  17   97:136  31
 15. Fauna Brno                30   7   6  17   74:119  27
 16. Tennessee Telnice         30   3   1  26   52:214  10
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Benfika Újezd u Brno      30  23   5   2  125: 51  74
  2. San Marino Dolní Loučky B 30  19   4   7   97: 56  61
  3. Frutti di Mare Brno       30  18   6   6   90: 58  60
  4. Blue Flames Brno B        30  15   5  10  124:102  50
  5. Flaga Hustopeče B         30  14   6  10   99: 70  48
  6. FFT Vinohrady Brno B      30  13   7  10   70: 62  46
  7. Bystrc                    30  12   8  10   64: 65  44
  8. Gooners Brno              30  12   6  12   92: 84  42
  9. Starobrno Chudčice        30  12   5  13   95: 89  41
 10. Kohouti Brno              30  11   6  13   84: 89  39
 11. R.U.Medvídci Brno         30  11   6  13   78: 91  39
 12. Debakl Brno               30  12   3  15   72: 89  39
 13. Barum Brno                30  10   3  17   64: 83  33
 14. All In Brno               30   8   2  20   61:106  26
 15. XXX Brno                  30   5   4  21   51: 99  19
 16. Ethanol Brno              30   5   4  21   62:134  19
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saňaři Sokolnice B        30  22   5   3  143: 76  71
  2. SK Moravany               30  20   2   8  111: 72  62
  3. Kampa Brno                30  17   3  10  114: 74  54
  4. Orel Obřany B             30  16   4  10  101:103  52
  5. Stones of Madeira B       30  14   6  10   80: 84  48
  6. Jezdci Brno               30  13   8   9  120: 95  47
  7. Attack Brno               30  14   3  13  107: 78  45
  8. Juve Brno B               30  13   6  11  113:114  45
  9. Excalibur Brno            30  13   5  12  112: 95  44
 10. Nasan Okruh NL C          30  11   9  10   74: 68  42
 11. Deportivo Brno            30  11   8  11  102: 94  41
 12. Luxury Brno               30  11   4  15   74: 79  37
 13. Pablo Escobar Brno        30   9   6  15   83:107  33
 14. Poclain Brno              30   9   2  19   73: 98  29
 15. TJ Sokol Holásky          30   7   3  20   71:120  24
 16. Apollo Brno               30   3   0  27   68:189   9
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dudes City Brno           20  13   3   4   91: 61  42
  2. Malé pivo Mendelu Brno    20  12   5   3   98: 42  41
  3. Inter Brno                20  12   5   3   60: 28  41
  4. Kohouti Brno B            20  10   2   8   66: 80  32
  5. R.I.P. Brno C             20   9   4   7   81: 76  31
  6. Litrpůl Šlapanice         20   9   1  10   68: 75  28
  7. FC AB Střelice            20   8   3   9   56: 65  27
  8. Restart Brno              20   7   3  10   63: 75  24
  9. Bosonohy                  20   7   2  11   54: 61  23
 10. No Name Brno              20   6   2  12   65: 83  20
 11. Poclain Brno B            20   1   2  17   27: 83   5
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žab. Vlci Brno C   20  18   1   1  111: 35  55
  2. kaPPle                    20  15   2   3  116: 62  47
  3. Gepard                    20  14   1   5   84: 41  43
  4. HLT club Brno             20  12   1   7   85: 71  37
  5. Antabus Brno              20   9   2   9   75: 43  29
  6. U Boba Lišeň B            20   8   3   9   56: 53  27
  7. Kobas Brothers Brno       20   7   3  10   53: 87  24
  8. Musketeers Brno           20   7   1  12   40: 60  22
  9. Hády Brno                 20   4   1  15   40:103  13
 10. Parodia Brno              20   4   0  16   43: 88  12
 11. Mitra Brno C              20   3   3  14   43:103  12
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Řečkovice C          18  14   1   3  110: 53  43
  2. West Žab Brno B           18  14   1   3   77: 37  43
  3. M2 Shoes Brno B           18  13   2   3   89: 50  41
  4. Vema                      18   8   4   6   81: 50  28
  5. O5 MY                     18   9   0   9   80: 59  27
  6. ASK Brno                  18   8   2   8   54: 55  26
  7. Raz Náraz Brno            18   7   0  11   67: 68  21
  8. Kampa Brno B              18   6   2  10   58: 59  20
  9. Svobodovci                18   2   2  14   45:114   8
 10. Mejdan Brno               18   2   0  16   33:149   6
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saňaři Sokolnice C        20  16   2   2  102: 44  50
  2. Lamy Brno                 20  13   0   7   86: 58  39
  3. Red Devils Brno           20  12   1   7   94: 64  37
  4. Carpe Diem Brno           20  11   3   6   59: 40  36
  5. Atraps Brno D             20  11   1   8   62: 46  34
  6. Kocovina                  20   9   4   7   67: 50  31
  7. Blajkec Modřice           20   8   4   8   60: 48  28
  8. Jovimer Brno              20   7   3  10   80: 78  24
  9. Tropa B                   20   6   1  13   65: 75  19
 10. Hroch                     20   3   2  15   34: 94  11
 11. Rychlé pípy B             20   3   1  16   44:156  10

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orli Rakšice/Mor.Krumlov  16  12   1   3  122: 66  37
  2. SK Veselka                16  10   2   4   79: 44  32
  3. Trafo Padochov            16   9   1   6   61: 58  28
  4. MSC Jablíčko Letkovice    16   8   2   6   53: 46  26
  5. United Ivančice           16   7   1   8   81: 73  22
  6. Pitchpunti Ivančice       16   6   2   8   56: 68  20
  7. Remos Oslavany B          16   6   0  10   57: 75  18
  8. Čechie Zastávka           16   5   3   8   47: 84  18
  9. FC Silůvky                16   3   0  13   43: 85   9
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Continental Česká Lípa    24  18   2   4   97: 46  56
  2. Kučera Kamenický Šenov    24  18   1   5  127: 66  55
  3. Yankees Warriors Nový Bor 24  15   1   8  100: 62  46
  4. Démoni Česká Lípa B       24  14   1   9  116: 72  43
  5. Andílci Česká Lípa        24  13   3   8   99: 90  42
  6. Emu Doksy-Česká Lípa      24   7   2  15   89:109  23
  7. Partyzáni Česká Lípa      24   6   1  17   73:126  19
  8. Bikers Nový Bor           24   6   1  17   65:127  19
  9. ST Bába Kamenický Šenov   24   4   2  18   36:104  14
ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59
  2. Yankees Warriors N.Bor B  24  16   3   5  112: 59  51
  3. Gunners Česká Lípa        24  14   2   8  110: 59  44
  4. Reas Česká Lípa B         24  14   2   8   98: 61  44
  5. Andílci Česká Lípa B      24  11   1  12   81:106  34
  6. Bikers Nový Bor B         24   8   4  12   73: 73  28
  7. SČP Svahy Česká Lípa      24   8   2  14   52: 92  26
  8. Nulová šance Jablonec n/N 24   7   3  14   58: 92  24
  9. Démoni Česká Lípa C       24   0   2  22   37:181   2

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54
DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. G.T. Trojanovice          16  13   1   2   88: 35  40
  2. New Jersey Nový Jičín     16  11   3   2   70: 42  36
  3. Lokomotiva Kopřivnice     16   9   1   6   81: 65  28
  4. Jokerit Kopřivnice B      16   7   4   5   73: 47  25
  5. Růžové Tlap. Hukvaldy B   16   8   1   7   52: 54  25
  6. Lavina Kopřivnice         16   6   2   8   68: 69  20
  7. K1 Jeseník n/O            16   5   2   9   57: 79  17
  8. Bazal Team Vražné         16   4   0  12   48:107  12
  9. Dreadlock Nový Jičín      16   1   2  13   42: 81   5
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek-Místek   16  15   0   1  108: 51  45
  2. Ozon Kunín                16  10   3   3   45: 28  33
  3. FC Smíšené Bílovec        16   9   2   5   68: 43  29
  4. SKP Frýdek-Místek         16   9   1   6   72: 49  28
  5. Orel Štramberk            16   7   5   4   66: 51  26
  6. Snipers Kopřivnice        16   7   1   8   62: 73  22
  7. Javor Bordovice           16   6   3   7   53: 55  21
  8. FU Kopřivnice B           16   6   3   7   61: 49  21
  9. Beach Boys B              16   6   1   9   37: 53  19
 10. SVP-Tsunami Příbor        16   4   3   9   40: 65  15
 11. RIFC Drivers Nový Jičín   16   3   2  11   43: 87  11
 12. AS Bizon Studénka         16   1   2  13   35: 86   5
FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Spersicom                 17  12   1   4   90: 42  37
  2. Rapid Frýdek-Místek       17  10   4   3   75: 46  34
  3. FC Vratimov               17  10   1   6   94: 75  31
  4. FK Paskov                 17   8   2   7   68: 55  26
  5. TJ Sviadnov               17   8   2   7   61: 65  26
  6. Los Hamros                17   7   2   8   68: 65  23
  7. Delta Frýdlant n/O        17   4   4   9   60: 73  16
  8. HK Šrot                   17   1   0  16   25:120   3
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FT Libhošť              18  17   1   0  108: 31  52
  2. Dragons Nový Jičín        18  15   1   2   95: 32  46
  3. Chupaderos Štramberk      18  11   1   6   99: 72  34
  4. Beach Boys Odry C         18   9   1   8   79: 75  28
  5. Wespen Nový Jičín         18   7   2   9   91: 88  23
  6. Gunners Kopřivnice        18   7   2   9   60: 69  23
  7. Quick Strike Nový Jičín   18   6   1  11   61: 98  19
  8. Kaša Hostašovice          18   6   0  12   49: 95  18
  9. Kamarádský Kyblík Kopřiv. 18   5   2  11   65: 75  17
 10. Safari Kopřivnice         18   1   1  16   42:114   4

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        16  14   1   1  133: 37  43
  2. FAZ Torf Pardubice B      16  10   1   5   64: 54  31
  3. United Chrudim            16  10   0   6   87: 87  30
  4. Kleopatra Chrudim         16   9   2   5   72: 49  29
  5. Tep. čerpadla Pardubice   16   7   2   7   81: 87  23
  6. Sklepy Chrudim            16   5   0  11   44: 77  15
  7. Jiskra Heřmanův Městec B  16   4   2  10   55: 83  14
  8. Juniors Kočí              16   4   2  10   43: 67  14
  9. Nebelvír Chrudim B        16   3   2  11   55: 93  11
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvoneček Stojice B        16  12   2   2   95: 42  38
  2. Aladin Chrudim            16  12   1   3   87: 43  37
  3. Inst. Zeman Chroustovice  16  10   3   3   55: 41  33
  4. FK Mikulovice             16   8   1   7   60: 65  25
  5. Viničky Krucemburk        16   8   1   7   53: 56  25
  6. Nebelvír Chrudim B        16   3   7   6   59: 68  16
  7. FK Slatiňany              16   4   2  10   43: 72  14
  8. FK Rabštejnská Lhota      16   2   3  11   49: 80   9
  9. Pumpa Miřetice            16   2   2  12   38: 72   8
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Rabštejnská Lhota B    14  11   1   2   75: 42  34
  2. SK Sokol Prosetín         14   9   2   3   69: 40  29
  3. FK Real Trpišov           14   8   2   4   63: 43  26
  4. Dynamo Rosice             14   6   1   7   52: 43  19
  5. Spartak Slatiňany         14   5   0   9   53: 80  15
  6. ŠSK GJR Chrudim           14   5   0   9   49: 66  15
  7. FK G12 Chrudim C          14   3   3   8   34: 51  12
  8. Stera Pardubice           14   3   3   8   50: 80  12

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kovomat H+H Karlovy Vary  12  10   1   1   93: 34  31
  2. Fut Fet Karlovy Vary B    12   8   1   3  108: 68  25
  3. TJ RH Karlovy Vary        12   8   1   3  101: 65  25
  4. Fan Club Karlovy Vary     12   8   1   3   95: 65  25
  5. 1.FC Atletico Sokolov     12   7   1   4   75: 50  22
  6. Slavia Karlovy Vary B     12   7   1   4   79: 64  22
  7. ACA Ostrov                12   7   0   5   93: 83  21
  8. TJ Slavoj Bečov n/T       12   6   0   6   80:102  18
  9. TJ Roma Karlovy Vary      12   5   0   7   88:109  15
 10. Futsal Hroznětín          12   4   2   6   87:108  14
 11. Denas Karlovy Vary        12   2   0  10   74:117   6
 12. AC Žízeň Karlovy Vary     12   2   0  10   65:117   6
 13. Novik Karlovy Vary        12   0   0  12   44:100   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec B      22  20   1   1  192: 59  61
  2. Pampuch Liberec B         22  20   0   2  164: 49  60
  3. Avast! Liberecké gazely   22  13   5   4  102: 57  44
  4. Makro Liberec             22  12   1   9  112: 93  37
  5. Star team Liberec         22  11   0  11  112:127  33
  6. Alex Liberec              22   9   3  10   83: 89  30
  7. Al-chajda Liberec         22   9   2  11   86:106  29
  8. TTNF Liberec B            22   8   2  12  112:127  26
  9. York Vratislavice n/N     22   6   1  15   54:106  19
 10. Greens Liberec            22   6   1  15   73:146  19
 11. Nord Servis Liberec       22   6   1  15   74:113  19
 12. Prašivky Liberec          22   3   1  18   56:148  10

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELKO Lukavec               8   6   0   2   35: 16  18
  2. FC Killers Lovosice        8   5   0   3   45: 19  15
  3. Igráčci Lovosice           8   5   0   3   37: 20  15
  4. SK Roudnice n/L            8   2   1   5   15: 39   7
  5. FC Sokol Dubany            8   1   1   6   11: 49   4

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Mnichovo Hradiště      15  12   2   1  119: 42  38
  2. Lucky Teem Mladá Boleslav 15  12   1   2  119: 82  37
  3. Gunners Řepov             15  10   3   2   99: 58  33
  4. FK MB - futsal            15  10   1   4   91: 73  31
  5. Malibu Mladá Boleslav B   15  10   1   4  130: 66  31
  6. Nakaši Mladá Boleslav     15   9   3   3   98: 74  30
  7. Torpédo Malta Doubrava    15   9   1   5  126: 82  28
  8. SC Cobra Mladá Boleslav   15   8   2   5  102: 61  26
  9. SK Bakov n/J              15   6   1   8   90:121  19
 10. Futsal Milovice           15   5   2   8   87: 87  17
 11. Inferno Mladá Boleslav    15   5   1   9   68: 87  16
 12. Betonáři Březina          15   4   1  10   58: 77  13
 13. Dynamo Mladá Boleslav     15   3   1  11   57:103  10
 14. Hattrick Mladá Boleslav   15   2   2  11   61:126   8
 15. Hearts of Bělá p/B        15   2   1  12   62:143   7
 16. Bang Mladá Boleslav       15   1   1  13   52:137   4

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kopisty                14  11   1   2  123: 61  34
  2. Rapid Bečov               14  10   2   2   91: 64  32
  3. FC Baník Chomutov B       14   9   1   4  101: 77  28
  4. SC Obr Most               14   9   0   5   91: 85  27
  5. 1.FC Automat Litvínov     14   5   2   7   89: 89  17
  6. FK Baník Meziboří         14   3   3   8   73: 80  12
  7. Spartak Janov             14   2   1  11   83:145   7
  8. FC Betis Kadaň B          14   1   2  11   46: 96   5
 Play-off:
        1. Rapid Bečov       6   4 0 2   54: 33   12
        2. Baník Chomutov B  6   4 0 2   44: 31   12
        3. FC Kopisty        6   4 0 2   39: 33   12
        4. SC Obr Most       6   2 0 4   33: 47    6
        5. FC Betis Kadaň B  2   1 0 1   10: 11    3
        6. Automat Litvínov  2   1 0 1   10: 12    3
        7. Baník Meziboří    2   0 0 2    3: 12    0
        8. Spartak Janov     2   0 0 2   10: 24    0

NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Velký Dřevíč     24  17   2   5  103: 67  53
  2. Šneci Hronov              24  13   6   5  114: 55  45
  3. FK Vernéřovice            24  14   2   8   94: 71  44
  4. SK FOSP Řešetova Lhota    24  13   3   8   91: 70  42
  5. TJ Sokol Žďárky           24  10   3  11   69: 66  33
  6. FC Orel Zbečník           24   7   2  15   49: 83  23
  7. Knauf team Lipí           24   1   0  23   39:147   3
NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sampdoria Ostrava         30  18   2  10  105: 75  56
  2. Inter Ostrava             30  17   3  10   94: 72  54
  3. Pegasus Ostrava           30  16   5   9  111: 84  53
  4. Toro Fifejdy Ostrava      30  16   4  10  119: 87  52
  5. Zvěřáci OST               30  16   3  11   91: 78  51
  6. Čechymen Ostrava          30  16   1  13   90: 82  49
  7. ATM Hlučín                30  16   1  13  105: 91  49
  8. Fortuna/Leopards Ostrava  30  15   3  12   95: 88  48
  9. AC Derby Ostrava          30  14   5  11   78: 68  47
 10. Sokol Poruba              30  14   4  12   86: 84  46
 11. KFV Roub Vítkovice C      30  11   3  16   58: 84  36
 12. AC Čepo Pustkovec         30  11   2  17   77: 85  35
 13. Bukanýři Ostrava          30  10   2  18   87:117  32
 14. Jiné Kafe Ostrava         30   9   4  17   67: 97  31
 15. Zvěřáci Ostrava           30   9   2  19   69: 96  29
 16. Dravci Dolní Benešov      30   7   4  19   63:117  25
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava B         15  11   1   3   54: 19  34
  2. Gallaher Ostrava          15  10   2   3   45: 31  32
  3. Orel Stěbořice            15  10   2   3   55: 34  32
  4. DTJ Vřesina Ostrava       15  10   2   3   69: 37  32
  5. Zwěř Ostrava              15  10   1   4   48: 33  31
  6. FT Brušperk               15   8   3   4   55: 36  27
  7. Inkognito Ostrava         15   8   2   5   44: 27  26
  8. FC Mroki Ostrava          15   7   2   6   57: 55  23
  9. Šalamoun Ostrava          15   6   3   6   44: 43  21
 10. Zbyslavice team           15   6   1   8   37: 42  19
 11. Nedohoda Ostrava          15   5   2   8   28: 41  17
 12. Tig Tech Budišov n/B      15   4   3   8   36: 47  15
 13. Marhory Ostrava           15   4   1  10   35: 48  13
 14. V.D. Polanka              15   3   3   9   24: 50  12
 15. ODV Chleba Ostrava        15   2   2  11   26: 77   8
 16. Globtec Ostrava B         15   1   0  14   31: 68   3
OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Martinov            14   8   2   4   43: 35  26
  2. Hattrick Ostrava          14   7   5   2   35: 28  26
  3. New Design Ostrava        14   8   1   5   42: 35  25
  4. Edison Ostrava B          14   6   4   4   25: 21  22
  5. KFV Roub Vítkovice dorost 14   5   3   6   38: 38  18
  6. Shooters Bolatice B       14   6   0   8   39: 43  18
  7. FC Haas Ostrava           14   4   1   9   38: 42  13
  8. Nacapa Ostrava            14   3   2   9   28: 46  11

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Comes Košíře Praha        22  19   0   3  145: 67  57
  2. Arsenal Praha             22  17   1   4  150: 72  52
  3. Kmochův odkaz Praha       22  12   5   5   97: 84  41
  4. PedF Praha FT B           22  11   3   8  110:100  36
  5. Tefal-Rowenta Praha       22  11   3   8  108: 94  36
  6. Tlející dřevo Praha       22   9   4   9   95: 99  31
  7. Wizards DDM Praha B       22   9   2  11   90: 94  29
  8. Božolé VS Praha           22   9   2  11  123:133  29
  9. Wolch Praha               22   7   3  12   76: 76  24
 10. Montana Praha             22   6   3  13   98:112  21
 11. Real Triky Praha          22   5   0  17   71:168  15
 12. KYX Praha                 22   4   0  18   43:107  12
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kodymka Bumble bees Praha 22  19   2   1  142: 64  59
  2. Hosthunters Praha         22  13   2   7  148: 80  41
  3. CFC Letňany Praha         22  12   5   5   98: 69  41
  4. Za zenitem 00 Praha       22  13   3   6  124:122  41
  5. Salvator Praha A          22  12   4   6  116: 89  40
  6. B.B.V. Praha B            22  10   0  12   99: 94  30
  7. Vendetta Praha            22   9   2  11   84: 91  29
  8. FC Marťans Praha          22   8   4  10   83:101  28
  9. Akta-Rez Praha            22   9   0  13   87:105  27
 10. SK Čechie Praha           22   7   3  12   93:118  24
 11. Vokovicer's Praha         22   7   1  14   74:105  22
 12. FC PE3NY Praha            22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jemné a Solené Praha      22  20   1   1  120: 64  61
  2. Sídlišťan Praha           22  18   0   4  132: 63  54
  3. FC Hlad Praha             22  14   0   8   99: 63  42
  4. Los Magnificos Praha      22  13   2   7  101: 66  41
  5. Real team Praha           22  10   4   8   91: 58  34
  6. Kvirencovy děti Praha     22  10   4   8   76: 80  34
  7. Šílení ševci Praha        22   9   1  12  108:136  28
  8. FC Roko Praha             22   7   3  12   67: 95  24
  9. Team Alpha Praha          22   7   2  13   80: 92  23
 10. Forza Praga               22   6   3  13   81:112  21
 11. RBC Praha                 22   5   1  16   86:128  16
 12. Royal Stodůlky            22   1   3  18   59:143   6
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Kobylisy Praha B       22  17   2   3  113: 57  53
  2. Salvator Praha B          22  14   2   6  126:102  44
  3. FK Jooky Praha A          22  13   4   5   79: 60  43
  4. Rattamahatta Praha        22  12   3   7  104: 74  39
  5. FC Real 8 Praha           22  11   2   9   93: 80  35
  6. Kubrt Praha               22  11   2   9  117:112  35
  7. Férovka Praha             22  10   2  10   81: 87  32
  8. Anbesorry Praha           22   8   3  11   93:101  27
  9. Loosy Praha               22   8   1  13   69: 96  25
 10. FC Kulda team Praha       22   6   3  13   82:118  21
 11. Rio Bravo Praha           22   6   2  14   49: 88  20
 12. Stromovka boys Praha      22   2   2  18   51: 82   8
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Frankie Praha A           22  18   1   3  108: 49  55
  2. Jokers Praha              22  14   2   6  107: 68  44
  3. CF Sabuka 002 Praha       22  12   2   8  105: 83  38
  4. Pivní eskadra Praha       22  10   4   8   85: 78  34
  5. Phoenix Praha             22  10   4   8  106: 84  34
  6. Matrix Praha              22   9   6   7   68: 62  33
  7. Masakr Praha              22   9   3  10   86:104  30
  8. B.C.F. - UPC direct B     22   8   4  10   91: 84  28
  9. Pípa Strašnice Praha      22   8   2  12  101:126  26
 10. Kontrola Pohody Praha     22   7   3  12   93:116  24
 11. Companéros Praha          22   8   0  14   76: 96  24
 12. Strašnice Praha           22   3   1  18   54:130  10
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sporting Bonbon Praha     22  17   2   3  130: 46  53
  2. FC RAF Praha              22  15   4   3  138: 76  49
  3. FC Real team B Praha      22  14   4   4   95: 58  46
  4. FC Matadores Praha        22  12   4   6   98: 83  40
  5. ČP Pankrác Praha          22  10   2  10   84: 85  32
  6. SG Metro Praha            22  10   1  11  106:108  31
  7. B.C.F. - UPC direct Praha 22   9   2  11   90:112  29
  8. England Revolution Praha  22   8   4  10   84: 93  28
  9. Ičy-Skrečy Praha          22   6   5  11   58: 87  23
 10. Holomajzna Praha          22   6   5  11   73: 91  23
 11. Torzo Hostivař Praha      22   5   2  15   61: 93  17
 12. RSC Modřany Praha         22   1   3  18   61:146   6
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sněhuláci Praha           22  19   2   1  215: 63  59
  2. Comes Košíře B Praha      22  16   1   5  126: 75  49
  3. AFC Temosa Praha          22  15   2   5  109: 76  47
  4. Nářez Praha               22  12   3   7  114: 84  39
  5. Kanálpucers ´69 Praha     22  11   4   7   93: 75  37
  6. KUR Černošice Praha       22  11   2   9   70: 95  35
  7. Minotaur Ládví Praha      22   9   3  10  104:105  30
  8. TJ JM Chodov Praha        22   9   1  12   98:105  28
  9. 1.PSKN Praha              22   6   6  10   71:100  24
 10. FC Konflikt Praha         22   5   3  14   76:125  17
 11. FC Palcát Praha           22   5   1  16   61:124  16
 12. CF Sabuka 002 Praha B     22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Jooky Praha B          20  18   0   2  132: 44  54
  2. Sídlišťan Praha B         20  14   2   4  120: 75  44
  3. Bob Hurikán Praha         20  13   2   5   98: 58  40
  4. FC Hodkovičky Praha       20  12   2   6   74: 46  38
  5. FC Ordo Victoria Praha    20  10   0  10   96: 84  30
  6. Rattamahatta Praha B      20   9   1  10   94: 93  28
  7. Pražská směs Praha        20   9   1  10   86: 78  28
  8. A.C. Dukla 1944 Praha     20   7   3  10   81: 92  24
  9. Jižní Bronx Praha         20   7   0  13   61: 83  21
 10. 1.FC Crux Praha           20   5   1  14   51:140  16
 11. FC Union USP Praha        20   0   0  20    0:100   0

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  v tomto ročníku se nehrála žádná soutěž

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66
  2. Termiti Loket "B"         22  15   0   7  125: 72  45
  3. FK Havran Mírová          22  12   3   7  100: 81  39
  4. Celtic Citice             22  13   2   7  107:103  37
  5. Raptors Sokolov           22  11   2   9   90: 79  35
  6. Gamby Svatava             22   9   3  10   65: 76  30
  7. ASK Rád "C"               22   8   3  11   78: 99  27
  8. CHEZA Sokolov             22   8   3  11  103:101  27
  9. SKP Detektiv Sokolov      22   7   4  11  112:118  25
 10. AC Lítov                  22   6   1  15   74:117  19
 11. THC Alcopunx Chodov       22   5   3  14   71:122  18
 12. FC Favorit Sokolov        22   4   0  18   38:177   4
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. La Koruna Sokolov         22  20   1   1  202: 70  61
  2. 1.FK Josefov              22  20   0   2  181: 51  60
  3. Termiti Loket "C"         22  16   0   6  120: 73  48
  4. SKP Detektiv Sokolov "B"  22  13   1   8  121: 83  40
  5. Dacani Královské Poříčí   22  10   0  12  111:107  30
  6. HRB Královské Poříčí      22   9   3  10   89: 91  30
  7. FC Rudolec                22   9   0  13  109:123  27
  8. AC Lítov "B"              22   7   3  12   90:113  24
  9. Směs Tatrovice            22   8   1  13  103:150  21
 10. Sedláci Staré Sedlo       22   7   0  15   88:151  21
 11. L&C Braníci Sokolov       22   6   1  15   89:195  15
 12. FC Chodov United          22   2   0  20   54:150   6
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WC Horní Slavkov       22  15   1   6  143:111  46
  2. Termiti Loket "D"         22  14   2   6   92: 76  44
  3. FC Hysterie Sokolov       22  14   2   6  146: 84  44
  4. HRB Královské Poříčí "B"  22  14   2   6  133: 85  44
  5. 1.FC Svinec               22  12   2   8  135:100  38
  6. Baník Krásno              22  10   2  10  150:128  32
  7. FC Chodov                 22  10   0  12  104:112  30
  8. FC Dolní Nivy             22   9   1  12  123:141  28
  9. FC Beverly Horní Slavkov  22   8   3  11  107:101  27
 10. AC Hlavno                 22   7   2  13   87:113  23
 11. FC Těšovice               22   5   3  14   77:111  18
 12. AC Shooters Horní Slavkov 22   4   0  18   57:192  12

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavoj Loštice            24  19   3   2  126: 50  60
  2. 1.FC Chromeč              24  17   3   4  109: 49  54
  3. Powermen Mohelnice        24  14   1   9   87: 70  43
  4. Sokol Olšany              24  10   4  10   66: 49  34
  5. Tupl Obec Jindřichov      24  10   4  10   82: 99  34
  6. Vichr Temenice            24   8   3  13   78: 98  27
  7. F.O. Drozdov              24   7   4  13   55: 99  25
  8. Překvápko Šumperk         24   6   1  17   60: 90  19
  9. Sokol Václavov            24   5   1  18   47:106  16
ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Bučovice            29  26   2   1  301: 77  80
  2. Amor Vyškov B             29  25   1   3  232: 73  76
  3. Inexis Bučovice           29  21   2   6  217:124  65
  4. TJ Mouřínov               29  20   2   7  210:121  62
  5. JČ Marefy                 29  18   1  10  201:125  55
  6. Orli Bučovice B           29  17   0  12  186:118  51
  7. United Vyškov             29  15   2  12  186:161  47
  8. FC Krásensko 04           29  15   2  12  153:128  47
  9. Orli Vyškov               29  12   5  12  113:128  41
 10. Fifák Nouzka Vyškov       29  13   1  15  138:155  40
 11. Lazor-Domus Vyškov B      29  10   3  16  214:228  33
 12. FC Kloboučky B            29   8   1  20  131:192  25
 13. Inexis Bučovice B         29   5   0  24   96:261  15
 14. SK Hvězdlice              29   5   0  24  106:294  15
 15. TJ Mouřínov B             29   2   0  27   53:249   6
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41
  2. Zanzibar Prštné           16  12   3   1   95: 41  39
  3. FC Světlošov              16   8   2   6   68: 61  26
  4. FC Betis Francova Lhota   16   8   2   6   85: 60  26
  5. Troubky 2013              16   7   0   9   84: 58  21
  6. Omegaspor Tlumačov ´97    16   6   1   9   52: 61  19
  7. FC United Trávníky        16   6   0  10   51: 84  18
  8. Olimpo Tlumačov           16   3   2  11   52:104  11
  9. Young boys Baťov          16   3   0  13   46:113   9

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet