FUTSAL
2016/17

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ERA-PACK Chrudim          22  19   3   0  105: 32  60
  2. Benago Zruč n/S           22  13   4   5  120: 63  43
  3. Gardenline Litoměřice     22  11   5   6   79: 62  38
  4. Interobal Plzeň           22  10   3   9   73: 78  33
  5. SK Slavia Praha           22   9   5   8   78: 78  32
  6. AC Sparta Praha           22   9   4   9   78: 64  31
  7. Helas Brno                22   9   4   9   77: 91  31
  8. SKP Třinecká ocel         22   7   3  12   59: 89  24
  9. Nejzbach Vysoké Mýto      22   6   6  10   62: 77  24
 10. Démoni Česká Lípa         22   7   2  13   48: 85  23
 11. Tango Hodonín             22   6   4  12   75: 79  22
 12. Mados Hradec Králové      22   3   3  16   51:107  12
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 ERA-PACK Chrudim - SKP Ocel Třinec 12:1, 8:1, 9:1
 Benago Zruč n/S - Helas Brno 5:0, 10:6, 5:2 pp
 Garden. Lit.  - Sparta Pha 5:5 pk 2:1, 2:4, 5:3, 4:2, 3:5
 SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 3:4 pp, 7:2, 3:5, 6:4
 Semifinále:
 ERA-PACK Chrudim - Sparta Praha 7:1, 4:3 pp, 8:0
 Benago Zruč n/S - SK Slavia Praha 3:4 pp, 1:2, 8:5, 3:6
 Finále:
 ERA-PACK Chrudim - Slavia Praha 5:5 pk 3:1, 3:6, 2:0, 2:5


2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Jeseník                16  14   1   1   90: 43  43
  2. Amor Lazor Vyškov         16   8   4   4   72: 65  28
  3. Baník Ostrava             16   8   3   5   67: 63  27
  4. Atraps-Hombres Brno       16   7   3   6   54: 53  24
  5. Tango Hodonín B           16   6   4   6   65: 82  22
  6. VŠB TU Ostrava            16   6   2   8   59: 52  20
  7. UTB Zlín                  16   5   2   9   73: 72  17
  8. Morcan Žab. Vlci Brno     16   5   1  10   50: 57  16
  9. Nasan Okruh NL Brno       16   3   0  13   46: 89   9
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olympik Mělník            22  18   2   2  140: 59  56
  2. Zlej se(n) Liberec        22  14   4   4  142: 99  46
  3. Jerigo 1994 Plzeň         22  14   3   5   93: 71  45
  4. GMM Jablonec n/N          22  12   2   8  158:105  38
  5. FK Kladno                 22  10   3   9   92: 76  33
  6. Baník Chomutov            22   9   5   8  145:130  32
  7. Wizards DDM Praha         22   8   6   8   81: 91  30
  8. HERD Hradiště             22   9   2  11   95:120  29
  9. BOCA Chotěboř             22   7   4  11   89: 99  25
 10. Malibu Mladá Boleslav     22   6   4  12   83:119  22
 11. Betis Kadaň               22   4   4  14   83:149  16
 12. COMBIX Ústí n/L           22   1   1  20   72:155   4

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Olympik Mělník B       22  17   1   4  151:107  52
  2. FC Svarog Teplice         22  14   5   3  165: 92  47
  3. TJ FC Dalmach Turnov      22  13   2   7  156:110  41
  4. Hrasl Slaný               22  12   3   7  160:113  39
  5. TJTZ Atlantic Rakovník    22  11   3   8  141:128  36
  6. Realvestav Slatina        22  11   1  10  156:145  34
  7. FC Arsenal Benešov        22   8   2  12  122:139  26
  8. R.S.C. Čechie Slaný       22   8   2  12  119:155  26
  9. Legie Příbram             22   7   4  11  139:136  25
 10. SKP Kolín                 22   7   4  11  127:154  25
 11. Futsal Club Brandýsek     22   7   4  11  122:147  25
 12. Ludis Team Třebenice      22   1   1  20  100:232   4
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27

  
  PLAY-OFF:

DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Interobal Plzeň B      16  16   0   0  155: 43  48
  2. FC Rapid Karlovy Vary     16  12   0   4  102: 39  36
  3. Do Dna Plzeň              16   9   1   6   66: 62  28
  4. FK Lochotín               16   9   0   7   88: 74  27
  5. Flamengo Březová          16   8   0   8   85: 70  24
  6. FC Jerigo 1994 Plzeň B    16   6   2   8   63: 80  20
  7. ASK Rád                   16   4   2  10   56: 99  14
  8. Karlovarští Draci KV      16   4   1  11   47:114  13
  9. Herd Hradiště B           16   1   0  15   31:112   3
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Forza Hlinsko             20  12   3   5   76: 51  39
  2. SK Zvoneček Stojice       20  11   4   5   88: 59  37
  3. Orel Kameničky            20  10   5   5   60: 46  35
  4. FC Gillotina Choceň       20   9   4   7   75: 70  31
  5. DTJ Juventus Hlinsko      20   8   7   5   63: 49  31
  6. FK Nebelvír Chrudim       20   9   2   9   67: 58  29
  7. Flamengo HK               20   8   5   7   70: 55  29
  8. FK Peliny Choceň          20   9   2   9   81: 63  29
  9. BFK Ledvinka HK           20   7   3  10   64: 71  24
 10. Mados MT B HK             20   6   5   9   57: 82  23
 11. FC Hespro HK              20   0   2  18   39:136   2
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kalábek sport Brno     22  17   0   5  153: 97  51
  2. Pramen Havlíčkův Brod     22  15   1   6  145: 98  46
  3. FC Toka Brno              22  14   0   8  118: 94  42
  4. 1.FC Květnice Tišnov      22  12   3   7  132: 80  39
  5. KSTK Mitra Brno           22  11   3   8  151:137  36
  6. Arsenal Brno              22   9   3  10  118:107  30
  7. Remos Oslavany            22   9   2  11  107:116  29
  8. SK Amor Lazor Vyškov B    22   8   3  11  110:131  27
  9. FC Kloboučky              22   8   0  14  103:140  24
 10. San Marino Dolní Loučky   22   7   1  14   91:129  22
 11. Brikety-pelety Štěpán Vy. 22   6   3  13  105:154  21
 12. Technika Brno             22   5   3  14   82:132  18
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Baracuda Jakubčovice      10   9   0   1   96: 37  27
  2. Jokerit Kopřivnice        10   8   0   2   60: 41  24
  3. FU Kopřivnice             10   6   1   3   63: 41  19
  4. Růžové tlapičky Hukvaldy  10   6   1   3   50: 41  19
  5. SK Ferram Opava           10   5   1   4   67: 49  16
  6. KFV Roub Vítkovice        10   4   2   4   55: 46  14
  7. SK Krmelín                10   3   3   4   48: 60  12
  8. Beach Boys Odry           10   4   0   6   53: 66  12
  9. Top Dogs Nový Jičín       10   3   0   7   46: 70   9
 10. Dragons Nový Jičín        10   2   0   8   40: 83   6
 11. FC Oskarol Orlová         10   1   0   9   41: 85   3
 Play-off:
        1. Jakubčovice       6   6 0 0   49: 23   18
        2. Jokerit           7   4 0 3   32: 28   12
        3. Ferram Opava      5   2 0 3   27: 29    6
        4. Hukvaldy          4   2 0 2   11: 16    6
        5. SK Krmelín        3   1 0 2   10: 15    3
        6. FU Kopřivnice     3   1 0 2   13: 20    3
        7. KFV Roub          2   0 0 2    4:  7    0
        8. Beach Boys Odry   2   0 0 2   11: 19    0
 Play-out:
        1. Top Dogs N.Jičín  4   3 1 0   26: 15   10
        2. Oskarol Orlová    4   2 0 2   26: 29    6
        3. Dragons N.Jičín   4   0 1 3   16: 24    1

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PRO-STATIC Blansko        22  19   0   3  213: 97  57
  2. RK Helas Brno B           22  17   1   4  128: 64  52
  3. TJ Agrotec Hustopeče      22  13   4   5  131:110  43
  4. Tomson STŽ Brno           22  12   3   7  120:103  39
  5. Gladiators Brno           22  10   2  10   98: 87  32
  6. Sokol Saňaři Sokolnice    22   8   5   9   94: 99  29
  7. SK Líšeň Brno             22   9   2  11   91:101  29
  8. Orli BeF Kotvrdovice      22   8   3  11   88:103  27
  9. TJ Sokol Troubsko         22   8   1  13   97:124  25
 10. FK Inexis Bučovice        22   5   3  14  106:177  18
 11. Panama Boys Brno          22   5   2  15   75:105  17
 12. FK Orli Bučovice          22   3   4  15   76:147  13
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Sausfork Otovice       18  15   0   3  132: 77  45
  2. Termiti Loket             18  10   3   5   99: 65  33
  3. Fut Fet Karlovy Vary      18   8   2   8  135:116  26
  4. Slavia Karlovy Vary       18   8   1   9   81: 82  25
  5. Dvorana Karlovy Vary      18   7   2   9   68: 84  20
  6. ASK Rád B                 18   5   2  11   75:100  17
  7. AC Lítov                  18   3   4  11   65:131  13
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové B     14  11   2   1   78: 28  35
  2. F.C. Santus Dobruška      14  10   2   2   70: 35  32
  3. SK FOSP Řešetova Lhota    14   7   4   3   67: 44  25
  4. Štroncek Cerekvice n/B    14   8   1   5   56: 39  25
  5. Reds Hradec Králové       14   5   1   8   35: 63  16
  6. BFK Ledvinka HK           14   4   0  10   42: 54  12
  7. Gibsy Brasil Hr.Králové   14   3   1  10   31: 65  10
  8. FC Hespro Hradec Králové  14   2   1  11   35: 86   7
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kučera Kamenický Šenov    24  21   1   2  153: 56  64
  2. Pampuch team Liberec      24  20   1   3  116: 46  61
  3. Démoni Česká Lípa B       24  19   0   5  140: 63  57
  4. Continental Česká Lípa    24  12   0  12   85: 82  36
  5. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  11   0  13   86: 96  33
  6. Yankees Warriors Nový Bor 24  11   0  13   87: 71  33
  7. REAS Česká Lípa           24   7   1  16   80:132  22
  8. EMU Doksy-Česká Lípa      24   5   1  18   72:153  16
  9. Andílci Česká Lípa        24   0   0  24    0:120   0
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Edison Ostrava         16  13   1   2   88: 49  40
  2. Amatér Komárovice         16   9   2   5   89: 68  29
  3. Medvědi Malé Hoštice      16   8   3   5   82: 69  27
  4. Tornádo Nový Jičín        16   8   2   6   79: 77  26
  5. G.T. Trojanovice          16   8   1   7   68: 59  25
  6. Shooters Bolatice         16   7   3   6   67: 58  24
  7. Nachmelené opice Krnov    16   6   1   9   54: 82  19
  8. PSV Frenštát p/R          16   5   1  10   57: 74  16
  9. FC Globtec Ostrava        16   1   0  15   37: 85   3
 nadstavba 1:
        1. FC Edison OV      5   4 0 1  123: 73   52
        2. Tornádo NJ        5   3 0 2  115:109   35
        3. Trojanovice       5   3 0 2  104: 87   34
        4. Medvědi MH        5   2 0 3  106: 95   33
        5. Komárovice        5   1 0 4  113:108   32
        6. Shooters          5   2 0 3   88: 84   30
 nadstavba 2:
        1. PSV Frenštát      4   2 0 2   72: 84   22
        2. N.O. Krnov        4   0 0 4   54:102   19
        3. FC Globtec        4   4 0 0   57: 90   15
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk          18  18   0   0   95: 17  54
  2. Semtex Šumperk            18  15   0   3   83: 34  45
  3. Nealko Libina             18  13   1   4   98: 55  40
  4. 1.FC Chromeč              18  13   1   4   72: 52  40
  5. Kamion Rapotín            18  13   1   4  106: 55  40
  6. Powermen Mohelnice        18  11   0   7   78: 61  33
  7. Fit Úsovsko               18  11   0   7   98: 58  33
  8. Slavoj Šumperk            18  11   0   7   67: 53  33
  9. Lázně Velké Losiny        18  10   2   6   94: 47  32
 10. F.O.F.O. Drozdov          18   9   3   6   72: 46  30
 11. Sokol Dlouhomilov         18   8   0  10   42: 51  24
 12. Krocani Postřelmov        18   7   1  10   59: 90  22
 13. Tupl Jindřichov           18   5   1  12   58:100  16
 14. 1.FC Bukovice             17   5   1  11   58: 76  16
 15. Vichr Temenice            18   4   2  12   55: 95  14
 16. 1.FC Olšany               18   4   1  13   38: 93  13
 17. Kanárci Kopřivná          17   3   0  14   37: 76   9
 18. Sokol Václavov            18   2   0  16   34:102   6
 19. Překvápko Šumperk         18   1   0  17   32:115   3
První 3 týmy po nadstavbě
1.	Popeláci Šumperk	18	15	1	2	76: 28	46		( 16)

2.	Nealko Libina	18	10	2	6	72: 59	32		( 2)

3.	Semtex Šumperk	18	10	1	7	57: 48	31		(-11)

KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DTJ Juventus Hlinsko      20  14   2   4   88: 38  44

KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           22  18   2   2  117: 47  56

KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Olympik Mělník C       22  17   0   5  239:144  51

KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Internazionale Teplice    26  22   1   3  217: 70  67

KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orchestrion Višňová       18  15   1   2  124: 36  46

KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41


BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov          22  21   0   1  132: 47  63

BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov B        20  14   2   4   65: 43  44

BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov C        24  23   1   0  153: 51  70


BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno B              26  20   4   2   93: 33  64

BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wodowa Brno               30  21   3   6  134: 77  66

BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL B          28  23   1   4  125: 55  70

BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jehnice B                 30  20   6   4  113: 54  66

BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Agora Brno                30  22   2   6  131: 79  68

BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Benfika Újezd u Brno      30  23   5   2  125: 51  74

BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saňaři Sokolnice B        30  22   5   3  143: 76  71

BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dudes City Brno           20  13   3   4   91: 61  42

BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žab. Vlci Brno C   20  18   1   1  111: 35  55

BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Řečkovice C          18  14   1   3  110: 53  43

BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saňaři Sokolnice C        20  16   2   2  102: 44  50


BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orli Rakšice/Mor.Krumlov  16  12   1   3  122: 66  37

BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Continental Česká Lípa    24  18   2   4   97: 46  56

ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59


ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54
DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. G.T. Trojanovice          16  13   1   2   88: 35  40

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek-Místek   16  15   0   1  108: 51  45

FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Spersicom                 17  12   1   4   90: 42  37

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FT Libhošť              18  17   1   0  108: 31  52


HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        16  14   1   1  133: 37  43

CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvoneček Stojice B        16  12   2   2   95: 42  38

CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Rabštejnská Lhota B    14  11   1   2   75: 42  34


JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kovomat H+H Karlovy Vary  12  10   1   1   93: 34  31


KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec B      22  20   1   1  192: 59  61


LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELKO Lukavec               8   6   0   2   35: 16  18


MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Mnichovo Hradiště      15  12   2   1  119: 42  38


MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kopisty                14  11   1   2  123: 61  34

 Play-off:
        1. Rapid Bečov       6   4 0 2   54: 33   12


NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Velký Dřevíč     24  17   2   5  103: 67  53

NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sampdoria Ostrava         30  18   2  10  105: 75  56

OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava B         15  11   1   3   54: 19  34

OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Martinov            14   8   2   4   43: 35  26


PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Comes Košíře Praha        22  19   0   3  145: 67  57

PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kodymka Bumble bees Praha 22  19   2   1  142: 64  59

PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jemné a Solené Praha      22  20   1   1  120: 64  61

PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Kobylisy Praha B       22  17   2   3  113: 57  53

PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Frankie Praha A           22  18   1   3  108: 49  55

PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sporting Bonbon Praha     22  17   2   3  130: 46  53

PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sněhuláci Praha           22  19   2   1  215: 63  59

PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Jooky Praha B          20  18   0   2  132: 44  54


PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  v tomto ročníku se nehrála žádná soutěž

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66

SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. La Koruna Sokolov         22  20   1   1  202: 70  61

SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WC Horní Slavkov       22  15   1   6  143:111  46


ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavoj Loštice            24  19   3   2  126: 50  60

ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Bučovice            29  26   2   1  301: 77  80

VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41


Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© PSMF