ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

JIHOMORAVSKÝ KRAJ
(od 2003/2004 pokračovatel bývalé Divize G)
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 31. července 2016

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1993/1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2004/2005 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
1993/1994    Hekto Nové Město n.M.    Almeco Zlín              Tyršovák Vyškov
1994/1995    Lazor Vyškov             Helas Brno               Real Chudčice
1995/1996    Lazio Brno               Tomson STŽ Brno          Helas Brno
1996/1997    Helas Brno               Harnach Brno             Topol Otrokovice
1997/1998    Slza Znojmo              Primon Bosonohy Brno     Královo Pole Brno
1998/1999    Templář Ivančice         Tomson STŽ Brno          Tango Brno
1999/2000    Helas B Brno             Fauna Brno               Austria Oslavany
2000/2001    Kormidlo Brno            Helas B Brno             Hellas tour Brno
2001/2002    Kalábek Brno             Hellas tour Brno         Helas B Brno
2002/2003    Kalábek Brno             Pentatron Brno           Dino Brno
2003/2004    Pivovar Vyškov           Kormidlo B Brno          Nasan N.Lískovec
2004/2005    SK Líšeň Brno            Nasan N.Lískovec         Jantar Ivančice
2005/2006    Kormidlo B Brno          Květnice Tišnov          Motivace Brno
2006/2007
2007/2008    Květnice Tišnov          Agromeli B Brno          Jantar Ivančice
2008/2009
2009/2010
2010/2011    Lazor Vyškov             Pískovna Černovice       Kalábek Brno B
2011/2012    Arsenal Kuřim            Amor Vyškov              Agromeli Brno B
2012/2013    Toka Brno                Sokol Bučovice           FC Kloboučky
2013/2014    FC Kloboučky             Remos Oslavany           K 5 Brno
2014/2015    Technika Brno            San Marino D.Loučky      Mitra Brno
2015/2016    FPO Blansko              Remos Oslavany           Orli Kotvrdovice


HISTORICKÁ TABULKA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amor Vyškov (12)          341 159-44-138 1417:1314   517     Sport Drnovice
  2. Red Devils Žďár n/S (9)   270 131-32-107 1064:1002   425
  6. Tomson STŽ Brno (8)       215 120-36- 59  869: 602   387
  3. Žďárs. beton Žďár n/S (9) 270 114-37-119  835: 802   379
  5. Fauna Brno (8)            236 128-16-102  920: 887   370
  4. Tango MAN Sauber Brno (8) 240 113-18-109 1027: 938   357
 11. Lazor Vyškov (7)          206 105-28- 73  844: 681   343
 19. FC Kloboučky (8)          216 104-22- 90 1042: 919   334
  7. Helas B Brno (5)          150 104-16- 30  799: 461   328     Lazio
  8. Austria Oslavany (7)      210 100-25- 85  736: 865   325
  9. Morcan ŽV Brno (8)        240  88-37-115  781: 875   301
 27. Slovan Brno (9)           230  88-31-111  999:1081   295
 10. Starobrno Chudčice (7)    210  89-24- 97  846: 851   291     Real
 14. 3P Bosonohy Brno (4)      144  77-16- 51  777: 655   247     Primon
 17. Pískovna Černovice (6)    168  74-17- 77  814: 823   239
 12. Helas Brno (3)             90  73- 6- 11  482: 193   225
 13. Jantar Ivančice (4)       120  68-13- 39  591: 446   217
 41. United Ivančice (7)       178  61-25- 92  670: 835   208
 15. Pentatron Brno (4)        120  59- 8- 53  506: 466   185
 16. Kormidlo B Brno (3)        90  57-11- 22  435: 293   182
  7. SK Líšeň Brno B (5)       118  49-21- 48  459: 443   168
 18. FCS Ruprechtov (5)        150  51-14- 85  574: 757   167
 68. Remos Oslavany (4)         98  50-16- 32  497: 422   166
 48. Agromeli B Brno (4)       102  51-12- 39  439: 423   165
  9. Technika Brno (4)          92  46- 9- 37  423: 402   147
 20. Květnice Tišnov (2)        60  46- 6-  8  258: 101   144
 21. Kalábek Brno (2)           60  45- 3- 12  313: 172   138
 22. Dino Roma Brno (3)         90  40-17- 33  368: 354   137     Dino
 23. Sport bar Chrlice (2)      60  42- 4- 14  308: 170   130     Hellas tour
 24. Nasan Nový Lískovec (2)    60  39- 6- 15  308: 195   123
 25. Slza Velké Meziříčí (3)    90  35-11- 44  338: 327   122
 26. Topol Otrokovice (3)       86  39- 4- 43  337: 313   121
 28. Slza Znojmo (2)            60  35- 9- 16  293  185   114
 29. Bossard B Brno (2)         60  35- 5- 20  292: 195   110
  1. Arsenal Taurito Kuřim (2)  50  33- 8-  9  261: 128   107
  5. Mitra Brno (3)             68  32- 9- 27  320: 301   105
  4. Gladiators Brno (3)        68  30-11- 27  246: 206   101
 58. Kalábek B Brno (2)         56  31- 5- 20  251: 195    98
 30. Dukla Brno (3)             90  30- 8- 52  318: 420    98
  2. Sokol Bučovice (3)         70  29- 5- 36  405: 429    92
 31. Zolcary Letkovice (3)      90  28- 6- 56  327: 450    90
 32. Peprmint Prostějov (4)    107  28- 9- 70  244: 445    89
  1. FPO Blansko (2)            44  27- 6- 11  282: 229    87
 45. SK Líšeň Brno (2)          52  27- 6- 19  203: 152    87
  3. Orli BeF Kotvrdovice (2)   46  26- 5- 15  253: 193    83
 61. Tornádo Brno (3)           80  23-10- 47  336: 443    79
 33. Ajax Oslavany (2)          60  23- 9- 28  212: 192    78
 34. Progresklima Brno (2)      60  23- 6- 31  181: 218    75
 35. Pivovar Vyškov (1)         30  24- 2-  4  225:  87    74
 36. Templář Ivančice (1)       30  24- 2-  4  191: 108    74
 37. Kormidlo Brno (1)          30  24- 0-  6  201: 118    72
 78. Toka Brno (2)              52  22- 6- 24  286: 278    72
 38. Ceto Brno (1)              30  23- 2-  5  202:  82    71     Harnach
 39. Café Minibar Vyškov (2)    60  22- 4- 34  252: 294    70
 40. Tipsies Brno (2)           60  21- 5- 34  268: 304    68
 42. Královo Pole Brno (1)      30  21- 3-  6  152:  78    66
 43. Motivace Brno (1)          30  21- 3-  6  136:  81    66
 44. Fifák Nouzka Vyškov (2)    60  19- 4- 37  236: 343    64
 46. Ceto B Brno (1)            30  20- 3-  7  173: 100    63
 47. Rosňa Brno (2)             60  18- 8- 34  225: 288    62
  6. Panama Boys Brno (2)       44  18- 7- 19  124: 144    61
 11. FC Silůvky (2)             46  19- 2- 25  200: 233    59
 49. Pokop Domamyslice (2)      60  16- 5- 39  175: 299    53
 50. Žaves Brno (2)             60  16- 4- 40  181: 279    52
 51. Bábus klub Polná (1)       30  14- 8-  8  108:  66    50
 12. Sapporo Manerov (2)        50  15- 5- 30  196: 274    50
 52. FC Krásensko (1)           30  16- 1- 13  125: 102    49
 53. Slovan B Brno (1)          30  15- 4- 11  122: 101    49
 54. Keloc Brno (1)             30  13- 8-  8  141: 128    48
 55. Torpédo Brno (2)           60  14- 6- 40  156: 273    48
 56. Oranjes Dubňany (1)        30  15- 1- 14  135: 121    46
  2. San Marino D. Loučky (1)   22  14- 3-  5  104:  58    45
 10. FK Orli Bučovice (2)       44  13- 5- 26  184: 217    44
 57. SK Sokol Moravany (2)      60  12- 8- 40  168: 329    44
 59. Vinohrady Brno (1)         30  13- 2- 15  146: 130    41
 60. Penthouse Jihlava (1)      30  12- 3- 15  127: 151    39
  3. K 5 Brno (1)               24  11- 4-  9   78:  68    37
 62. Arkys Brno (1)             30  11- 4- 15   90:  99    37
  6. Egretta Bílovice (1)       24  10- 5-  9   93:  87    35
 63. Bastr Brno (1)             30  11- 2- 17   93: 109    35
 64. Altec Brno (1)             30  10- 5- 15   94: 143    35
 65. Kavčí Hory Polná (1)       30  11- 2- 17  106: 174    35
 66. Agromeli Brno (1)          30   9- 7- 14  102: 135    34
 67. Arsenal Brtnice (1)        30  11- 1- 18  106: 141    34
 69. Hekto Nové Město n.M. (1)  21  13- 5-  3   78:  28    31
  6. Agrotec Hustopeče (1)      22  10- 1- 11  109:  98    31
 70. Comix Brno (1)             30  10- 1- 19  101: 178    31
  7. Sok. Saňaři Sokolnice (1)  22   8- 6-  8   92:  93    30
 71. Olympia Hodonín (1)        30   9- 3- 18  115: 137    30
 72. Ajax Eventure Zlín (1)     30   9- 2- 19   95: 154    29
 73. Jitro Dačice (1)           30   8- 4- 18  124: 170    28
 74. Almeco Zlín (1)            21  12- 2-  7   67:  51    26
 75. Slovan Vyškov (2)          49  11- 3- 35   54: 154    25     Tyršovák
 76. Jablíčko Letkovice (1)     60   7- 4- 49   76: 293    25     MSC
 77. Incident Lerchova Brno (1) 30   8- 0- 22   77: 130    24
  9. 1.FTD Oranjes Dubňany (1)  22   7- 2- 13  101: 118    23
 79. Ekopuro Zlín (2)           49  11- 1- 37   64: 165    23
 80. Klokan team Jihlava (1)    21   9- 4-  8   60:  63    22
 81. Kvasako Vacenovice (1)     30   6- 3- 21   78: 137    21
 13. SOŠ OOM Brno (1)           26   6- 2- 18   86: 123    20
 13. Agromeli Brno C (1)        24   5- 4- 15   76: 129    19
 82. Buddha clan Brno (1)       30   6- 0- 24   70: 200    18
 83. Likérka Morav. Prusy (1)   30   2- 0- 28   68: 231     6
 12. TJ Studnice (1)            22   1- 2- 19   56: 151     5
 84. ÚCF Brno (1)               30   1- 2- 27   73: 247     5     Úvoz
 85. Brněnský drak Brno (1)     30   1- 0- 29   54: 206     3
 86. Pramen B Havl. Brod (1)    30   1- 0- 29   86: 286     3
 87. Benago Veselí n.M. (1)     26   0- 0- 26    0: 130     0
Miroslav Srb
© INFONet