ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

STŘEDOČESKÝ KRAJ
(od 2003/2004 pokračovatel bývalé Divize B)
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 4. července 2016

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1994/1995.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH STŘEDOČESKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
1994/1995    TS Bakov n/J             Slavia Benešov           Tempo Benešov
1995/1996    Sparta Slaný             Tempo Benešov            KLC Klobuky
1996/1997    KLC Klobuky              Sparta Slaný             SC Veltěž
1997/1998    Botafogo Ml. Boleslav    Vojenské lesy Praha      SC Veltěž
1998/1999    Sunar Benešov            SC Veltěž                Tempo Benešov
1999/2000    Olympia Příbram          Atlantik Rakovník        HAKA Krnsko
2000/2001    Atlantik Rakovník        Vojenské lesy Praha      RSC Čechie Slaný
2001/2002    FC Mnichovo Hradiště     Vojenské lesy Praha      Deportivo Kolín
2002/2003    Vojenské lesy Praha      Arsenal Benešov B        SELP United Praha
2003/2004    FC Brandýsek             Joma Sport Milovice      FC Jílové
2004/2005    Ebárna Boys Kladno B     AFC Celtic Kladno        PK Třebusice
2005/2006    SELP Vysočany Praha B    AFC Celtic Kladno        PK Třebusice
2006/2007    PK Třebusice             Hotel Kladno             AFC Kralupy n/V
2007/2008    1.DFK Slaný              Hotel Kladno             Alpina Slaný
2008/2009    Malibu Mladá Boleslav    Foboz Slaný              Alpina Slaný
2009/2010    SC Veltěž                OTH Hořovice             AFC Kralupy n/V
2010/2011    Hrasl Slaný              Ebárna Kladno            Legie Příbram
2011/2012    Sat-an Kladno B          AFC Kralupy n/V          MBV Mladá Boleslav
2012/2013    SKP Kolín                RSC Čechie Slaný         MBV Mladá Boleslav    
2013/2014    ISŠ Příbram              RSC Čechie Slaný         Olympik Mělník B
2014/2015    Olympik Mělník B         VIVA Příbram             Trans Slatina
2015/2016    Olympik Mělník C         Realvestav Slatina       VIVA Příbram


HISTORICKÁ TABULKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AFC Kralupy n/V (10)      216 115-25- 76 1422:1087   370
  2. SC Veltěž (9)             198 112-17- 69 1353:1099   353
  3. FC Arsenal Benešov B (9)  198  94-21- 83 1234:1210   303
  4. TJTZ Atlant. Rakovník (8) 198  92-17- 89 1132:1040   290
  5. PK Třebusice (7)          152  83-13- 56 1039: 851   262
  6. AFC Celtic Kladno (8)     176  82-15- 79 1278:1267   261
  7. FC Mnichovo Hradiště (6)  132  78-10- 44  772: 588   244
  8. FC Tempo Benešov (7)      146  78- 9- 59  821: 733   243
  9. FC Foboz Slaný (8)        174  76-14- 84 1133:1206   242
 10. TS Bakov n/Jizerou B (6)  132  66-20- 49  705: 582   215
 11. Vojenské lesy Praha (4)    88  69- 6- 13  542: 331   213
 12. RSC Čechie Slaný (7)      146  68- 9- 69  999: 980   210
 13. SK Olympik Mělník B (5)   110  62- 9- 39  705: 618   189
 14. Alpina Slaný (6)          128  59- 6- 63  857: 897   183
 15. FC Jílové (4)              86  58- 4- 24  813: 552   178
 16. Deportivo Kolín (7)       150  59- 4- 87  833:1001   178
 17. Atmos FK Bělá p/Bezd. (6) 132  56- 5- 71  792: 840   173
 18. FC Sebranka Stochov (6)   128  54- 9- 65  749: 788   165
 19. Tenisáci Benešov (4)       88  42- 6- 40  396: 382   132
 20. LK Trans Slatina (3)       66  39- 6- 21  567: 432   123     LK Trans, SK
 21. SK Sat-an Kladno B (2)     44  39- 4-  1  421: 185   121     Ebárna Boys B
 22. MBV Mladá Boleslav (3)     66  37- 8- 21  466: 314   116
 23. FC O.K. Kladno (4)         88  34-12- 42  569: 564   114
 24. Rohožník Praha 21 (6)     128  33-15- 80  695:1111   114
 25. KLC Klobuky (3)            58  37- 2- 19  312: 243   113
 26. FC Malibu Ml.Boleslav (3)  62  35- 4- 23  485: 414   109
 27. AC Sparta Slaný (2)        44  33- 5-  6  276: 171   104
 28. Hrasl Slaný (2)            44  31- 3- 10  324: 178    96
 29. SK Olympik Mělník (3)      66  30- 6- 30  458: 452    96
 30. 1.DFK B Slaný (3)          64  29- 5- 30  462: 384    92
 31. FC Joga Ml. Boleslav (3)   66  27-10- 29  375: 370    91
 32. HFK Příbram (4)            88  28- 7- 53  575: 707    91
 33. SK Hotel Kladno (2)        40  28- 5-  7  325: 200    88
 34. Bitches Benešov (3)        66  27- 2- 27  383: 439    83
 35. FK VIVA Příbram (2)        44  24- 9- 11  313: 234    81
 36. SKPŠ Šampion Rohožník (3)  58  26- 3- 29  295: 335    81
 37. OTH Hořovice (2)           44  25- 4- 15  334: 240    79
 38. PK Třebusice B (3)         66  23- 9- 34  353: 414    78
 39. Omask Kovo Kladno (4)      84  25- 3- 56  510: 714    78
 40. SELP Vysočany Praha (2)    44  22- 3- 19  298: 233    69     United
 41. Botafogo Mělník (2)        44  23- 3- 18  330: 344    69
 42. HAKA Krnsko '87 (3)        66  21- 5- 40  332: 449    68     Emerge
 43. Dynamo Kladno (3)          66  19- 5- 42  287: 352    62
 44. Betonika Plus Lužec (3)    62  19- 3- 40  228: 343    60
 45. Botafogo Ml.Boleslav (1)   22  19- 2-  1  146:  48    59
 46. AFC Rapid Páleček (2)      36  19- 2- 15  167: 145    59
 47. Olympia Příbram (1)        22  19- 1-  2  220:  99    58
 48. Aqua Benešov (2)           44  18- 4- 22  297: 325    58
 49. TJ Sokol Katusice (4)      84  18- 4- 62  451: 809    58
 50. Sunar Benešov (1)          22  19- 0-  3  179:  86    57
 51. MCE Slaný (2)              44  17- 5- 22  262: 282    56
 52. FC Brandýsek (1)           22  18- 1-  3  186:  81    55
 53. ISŠ Příbram (1)            22  18- 0-  4  231: 164    54
 54. Ebárna Kladno (1)          22  18- 0-  4  154: 107    54
 55. SELP Vysočany Praha B (1)  22  17- 1-  4  187:  95    52
 56. SKP Kolín (1)              22  17- 1-  4  187: 107    52
 57. SK Olympik Mělník C (1)    22  17- 0-  5  239: 144    51
 58. Joma Sport Milovice (1)    22  17- 0-  5  194: 115    51
 59. SAF Mladá Boleslav (2)     44  15- 6- 23  184: 283    51
 60. FC Kings Rakovník (3)      66  15- 4- 47  347: 513    49
 61. 1.FC Rohožník Pha 21 B (3) 66  14- 6- 46  385: 765    48     Rohož./Letň. B
 62. Eros Dosa Říčany (2)       44  14- 4- 26  188: 243    46
 63. Legie Příbram (1)          22  13- 2-  7  173: 120    41
 64. FK Union Slaný (2)         44  12- 4- 28  275: 372    40
 65. FC ´83 Příbram (1)         20  12- 1-  7  152: 102    37
 66. TS Bakov nad Jizerou (1)   14  12- 0-  2   73:  30    36
 67. Slavia Benešov (1)         14  11- 1-  2   74:  36    34
 68. Sokol Dobřichovice (1)     22  11- 2-  9  165: 152    32
 69. 1.DFK Slaný (1)            22   9- 4-  9  131: 132    31
 70. RSC Čechie Slaný B (1)     22   9- 1- 12  140: 151    28
 71. 1.FC Slavoj Kladno (2)     44   8- 2- 34  257: 466    26
 72. TJ Bohemia Chips Praha (2) 44   6- 4- 34  265: 403    22
 73. Atletiko Skalka (2)        44   6- 2- 36  277: 481    20
 74. FC Dženno Vršovice (1)     22   5- 1- 16   89: 165    16
 75. FC Tatran Zlonice (1)      20   5- 0- 15  114: 240    15
 76. Sport Club Slaný (1)       22   4- 1- 17   57: 118    13
 77. Himmer Mladá Boleslav (1)  22   5- 1- 16  106: 188    13
 78. TJ Bystřice (1)            22   4- 0- 18   98: 210    12
 79. Benfi Trenčín (2)          40   2- 2- 36   85: 261     6
 80. Jiko Kralupy n/V (1)       22   3- 0- 19  106: 225     3
 81. Sezta Mladá Boleslav (1)   22   0- 0- 22    0: 110     0

Miroslav Srb
© INFONet