ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

ÚSTECKÝ KRAJ
(od 2003/2004 pokračovatel bývalé Divize C)
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 6. září 2016


Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1994/1995.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH ÚSTECKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
1994/1995    Hadidas Ústí n/L         Hop trop Ústí n/L        KMF Úder n/L
1995/1996    Horal Stebno             Combix B Ústí n/L        Hadidas Ústí n/L
1996/1997    Combix B Ústí n/L        Rusaco Litvínov          Sonáta Ústí n/L
1997/1998    Alfa Liberec             Combix B Ústí n/L        Sonáta Ústí n/L
1998/1999    Rusaco Litvínov          Mako Litvínov            Sonáta Ústí n/L
1999/2000    AC Rose Kadaň            Combix B Ústí n/L        SČP Ústí n/L
2000/2001    SČP Ústí n/L             Sonáta Ústí n/L          Alfa B Liberec
2001/2002    Pérovna Ústí n/L         Mako Litvínov            Hostr-Alex Liberec
2002/2003    AC Rose Kadaň            Pérovna Ústí n/L         Mako Litvínov
2003/2004    Pérovna Ústí n/L         Combix Ústí n/L          Sonáta Ústí n/L
2004/2005    Pérovna Ústí n/L         Combix Ústí n/L          Sonáta Ústí n/L
2005/2006    Pérovna Ústí n/L         Metal Ústí n/L           Teta Ústí n/L
2006/2007
2007/2008 JIH   Betis Kadaň           Automat Litvínov         MaKo Litvínov
2008/2009 JIH   Partizan Most         MaKo Litvínov            FC H Most
2009/2010 JIH   MaKo Litvínov         FC H Most                Baník Dolní Jiřetín
2010/2011 JIH   Partizan Most         FC H Most                Centurions Teplice
2011/2012    FC H Most                Partizan Most            Vinea club Kadaň
2012/2013    Partizan Most            MaKo Litvínov            Ludis team Třebenice
2013/2014    Ludis team Třebenice     Italové Ústí n/L         Tutti Pizza Ústí n/L
2014/2015    Baník Chomutrov          Italové Ústí n/L         Kostelníci Ústí n/L
2015/2016    Internazionale Teplice   Rapid Ústí n/L           Team Proboštov


HISTORICKÁ TABULKA ÚSTECKÉHO KRAJE po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  8. Mako Litvínov (11)        223 139-23- 61 1176: 692   440
  1. AC Sonáta Ústí n/L (11)   240 134-22- 84 1203: 960   424     Tupo
  2. FC Hop trop Ústí n/L (12) 254 101-28-125 1073:1084   337
  6. Combix B Ústí n/L (7)     164 100- 9- 55  977: 696   309
  3. Hadidas Ústí n/L (9)      190  89-20- 81  966: 889   290
 24. FC Hospital Most (8)      156  91-16- 49  828: 529   289     Hospital
  4. FC Sokol Ústí n/L (11)    232  79-34-119  813: 989   279
  5. FK Pérovna Ústí n/L (5)   106  85-10- 11  746: 395   265
  4. FC Partizan Most (6)      113  76-11- 26  753: 446   239
  7. KMF Úder Ústí n/L (7)     148  70-17- 61  638: 693   233
  5. Italové Ústí n/L (3)       74  52- 8- 14  438: 249   164
  9. Horal Stebno (5)          112  46-15- 51  453: 509   153
 10. FC Rusaco Litvínov (4)     88  47- 7- 34  478: 366   148
 11. Bílý balet Ústí n/L (6)   128  45-11- 72  516: 698   146
  3. Vinea Club Kadaň (4)       74  41-10- 23  397: 280   133
 12. Rychlé pípy Ústí n/L (5)  104  38- 7- 59  376: 558   128
 13. Combix Ústí n/L (3)        62  40- 7- 15  363: 244   127
 14. Anderlecht Ústí n/L (7)   146  34-11-101  487: 869   120
 15. AC Rose Kadaň (2)          44  39- 2-  3  288: 124   119
  5. FC Třebenice (5)          102  35-13- 54  516: 603   118
 10. Automat Litvínov (5)       88  31-12- 45  343: 427   105
  7. Gardenline Litoměř. B (3)  74  32- 8- 34  361: 400   104
 16. SČP Ústí n/L (2)           44  33- 3-  8  311: 177   102
  4. FK Gumani Most (4)         76  30- 8- 38  368: 429    98     Rakord
 32. Relax Ústí n/L (4)         90  28-14- 48  399: 484    98
 17. 1.HFC Ústí n/L (3)         66  29- 9- 28  320: 313    96
  1. Ludis Team Třebenice (2)   41  29- 4-  8  202: 116    91
 18. SKP Viktoria Ústí n/L (3)  62  29- 4- 29  334: 354    91
  4. FC Atletico Chomutov (2)   48  28- 5- 15  262: 180    89
 19. ISŠT Cop Most (3)          66  27- 5- 34  243: 350    86
  3. Baník Dolní Jiřetín (3)    55  26- 5- 24  259: 257    83
 20. Tornádo Ústí n/L (3)       62  25- 5- 32  273: 292    80
 21. Hostr-Alex Liberec (2)     44  24- 5- 15  228: 154    77
  8. Tutti Pizza Ústí n/L (2)   48  23- 4- 21  249: 249    73
  1. FC Baník Chomutov (1)      26  23- 1-  2  192:  72    70
  1. Internazional Teplice (1)  26  22- 1-  3  217:  70    67
  2. Rapid Ústí n/L (1)         26  21- 4-  1  202:  70    67
  7. Radobýl Litoměřice B (2)   48  21- 3- 24  249: 225    66
 11. Fírova pivnice ÚL (2)      48  20- 6- 22  196: 212    66
 22. Nic Moc Boys Ústí n/L (2)  46  19- 5- 22  172: 213    62
 23. FC Linde Ústí n/L (3)      68  18- 5- 45  259: 390    59
  3. Team Proboštov (1)         26  18- 4-  4  176: 101    58
  4. CF Radobýl Litoměřice (1)  26  18- 0-  8  193: 121    54
  3. Kostelníci Ústí n/L (1)    26  18- 0-  8  123:  93    54
  8. ACZ Lovosice (2)           52  17- 3- 32  221: 344    54
 25. Teta Ústí n/L (2)          42  16- 5- 21  192: 203    53
  1. FC Betis Kadaň (1)         22  17- 0-  5  134:  68    51
 26. SK Alfa Liberec (1)        22  16- 2-  4  130:  55    50
 10. FC Tiradores Ústí n/L (2)  52  14- 6- 32  192: 283    48
 27. Flatus MN Ústí n/L (2)     46  15- 2- 29  143: 223    47
  7. HUN Litvínov (3)           48  14- 2- 32  209: 279    44
 28. SK Alfa B Liberec (2)      44  13- 4- 27  137: 201    43
 14. Dynamo Ústí n/L (2)        48  13- 2- 33  167: 240    41
  8. Japek Most (4)             70  11- 8- 51  210: 421    41
  6. Golden Team Ústí n/L (1)   26  13- 1- 12  151: 157    40
 29. Letka Liberec (1)          22  12- 3-  7  116:  94    39
 30. Metal Ústí n/L (1)         20  11- 4-  5   98:  81    37
  3. FC Centurions Teplice (1)  16  12- 0-  4  110:  54    36
 31. Sokol Horní Jiřetín (2)    44  11- 2- 31  159: 261    35
  8. SHD Komes Most (2)         40  11- 0- 29  162: 275    33
  2. FC Bellona Teplice (1)     16   9- 2-  5   72:  58    29
  9. FC A Chomutov (1)          26   7- 7- 12  124: 121    28
 33. TJ Fanda Ústí n/L (1)      20   8- 3-  9   94:  89    27
  8. FC 2000 Jirkov (2)         34   8- 2- 24  134: 227    26
  9. FC Rumíci Ústí n/L (1)     22   7- 3- 12   92: 109    24
 34. Akord Ústí n/L (1)         14   3- 1- 10   26:  92    21
 35. Rapid Bečov (1)            22   5- 1- 16   98: 132    16
 11. Black Panther Liboch. (1)  22   5- 1- 16   89: 144    16
 10. SC Obr Most (1)            22   5- 1- 16   81: 139    16
 13. FC Jupíci Libochovice (1)  26   5- 1- 20  133: 251    16
 14. Balticflora Teplice (1)    26   5- 0- 21   74: 163    15
  8. Mizerové Krupka (1)        18   4- 2- 12   83: 122    14
 12. PM Hrob (1)                22   3- 2- 17   94: 186    11
 36. Slovanka Děčín (1)         22   3- 1- 18   79: 144    10
  9. Inter Démon Teplice (1)    18   5- 1- 12   73: 136    10
  9. EMERAN Klíny (2)           32   2- 0- 30   66: 311     6
 37. Čechie Ústí n/L (1)        24   1- 1- 22   52: 163     4
 38. Union Ústí n/L (1)         14   0- 0- 14    0:  70     0
 12. Galacticos Děčín (1)       22   0- 0- 22   58: 200     0
Miroslav Srb
© INFONet