ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

CHRUDIM
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 30. září 2016

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1993/1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2002/2003 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
1991/1992     Rapid Chomutov           Loko Racing Chomutov     D.J. Žižka Chomutov
1993/1994     Era-pack Chrudim         Tuplák 0,5 Hlinsko       SOUs Hlinsko
1994/1995     Norton Skuteč            Hauko Slatiňany          Křídla sov. Hlinsko
1995/1996     AC Hlinsko               Era-pack Chrudim         DTJ Juve B Hlinsko
1996/1997     Tučňáci Srní             Era-pack Chrudim         Nadoraz B Rváčov
1997/1998     Dekora B Hlinsko         Tramo Chrudim            Halding Chrudim
1998/1999     Michálek Chrudim         Arsenal B Hlinsko        Era-pack Chrudim
1999/2000     Geodet B Rváčov          Veteráni Chrudim         Era-pack Chrudim
2000/2001     Era-pack B Chrudm        Pumpa Miřetice           Era-pack Chrudim
2001/2002     Pumpa Miřetice           Veteráni Chrudim         Era-pack B Chrudim
2002/2003
2003/2004
2004/2005     Era-pack B Chrudim       Norton Skuteč            Veteráni Chrudim
2005/2006     Era-pack B Chrudim       Michálek Chrudim         Norton Skuteč
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013     G-12 Chrudim             SK Rozhovice             Sklepy Chrudim
2013/2014     Jiskra Heř. Městec B     Interier Pardubice       Sklepy Chrudim
2014/2015     Nebelvír Chrudim         United Chrudim           Kleopatra Chrudim
2015/2016     Šmoulové Slatiňany       TORF FAZ Pardubice B     United Chrudim


HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack B Chrudim (8)    148  93-16- 39  636: 414   295     Geodet B Rváčov
  2. Norton Skuteč (10)        176  90-16- 70  710: 682   286
  3. Era-pack Chrudim (8)      140  77-16- 47  684: 540   247
  4. Veteráni Chrudim (7)      130  77-14- 39  622: 450   245     Tramo
  6. Sklepy Chrudim (11)       188  64-17-107  642: 823   209
  5. AC Hlinsko (8)            140  55-14- 71  561: 597   179
 16. United Chrudim (6)        102  51- 9- 42  400: 396   162
  7. FC Santos Chrudim (8)     140  49-11- 80  449: 536   158     Alby Vitanov
  8. DTJ Juve B Hlinsko (5)     90  33- 7- 50  339: 421   106
  9. Dekora B Hlinsko (2)       40  32- 2-  6  107: 103    98     Tučňáci Srní
 10. FK Michálek Chrudim (2)    36  32- 1-  3  187:  99    97
 11. Pumpa Miřetice (2)         36  26- 3-  7  199: 124    81
 12. Atletico Hlinsko (3)       54  24- 6- 24  206: 218    78
  7. Jiskra Heřm. Městec B (3)  48  21- 5- 22  178: 194    68
  7. Instal Zeman Chroust. (3)  50  17- 7- 26  131: 169    58
 13. Křídla sovětů Hlinsko (3)  46  18- 3- 25  205: 220    57
  4. Kleopatra Chrudim (2)      32  18- 2- 12  130: 107    56
 14. Viking Medlešice (3)       58  17- 4- 37  207: 290    55
  2. SK Rozhovice (2)           34  17- 3- 14  121: 117    54
 15. SOUT Hlinsko (4)           68  15- 5- 48  249: 402    50
  5. Tep. čerpadla Pardub. (2)  32  15- 3- 14  148: 146    48
  1. Šmoulové Slatiňany (1)     16  14- 1-  1  133:  37    43
  1. FK G12 Chrudim B (1)       18  14- 1-  3   77:  40    43
 17. Halding Chrudim (1)        22  14- 1-  7   91:  65    43
 18. Arsenal B Hlinsko (1)      18  14- 0-  4   93:  51    42
 19. Orel Hlinsko (2)           36   9- 9- 18  108: 140    36
 20. FC Automatic Chrudim (2)   36  10- 6- 20  102: 167    36
  1. Nebelvír Chrudim (1)       16  11- 1-  4   67:  33    34
 21. Hauko Slatiňany (1)        14  11- 0-  3   90:  47    33
  8. Juniors Kočí (2)           32  10- 3- 19   82: 113    33
  2. FAZ Torf Pardubice B (1)   16  10- 1-  5   64:  54    31
  2. OK Interier Pardubice (1)  16  10- 0-  6   66:  53    30
 22. AC Vitanov (2)             36   7- 8- 21   95: 137    29
  6. FK Heřmanův Městec (1)     18   9- 1-  8   70:  58    28
  4. Mongolia Herálec (1)       18   9- 1-  8   65:  67    28
 23. Sokol Krouna (2)           32   9- 1- 22  139: 191    28
 24. SKP Chrudim (1)            18   6- 4-  8   80:  92    22
 25. DTJ Juve Hlinsko (1)       18   6- 3-  9   74:  74    21
 26. TJ Chrást (1)              18   7- 0- 11   67:  72    21
 27. ABL Pardubice (1)          18   6- 2- 10   67:  73    20
 00. G-12 Chrudim (1)           18   5- 3- 10   56:  73    18
  7. SK Noviny Chrudimska (1)   16   5- 2-  9   65:  57    17
 28. Real Hlinsko (1)           18   5- 2- 11   69:  87    17
  9. Miba-Sport Slatiňany (1)   18   5- 2- 11   42:  67    17
  9. FC Viničky Krucemburk (1)  16   5- 2-  9   41:  68    17
 29. STS Rotor Hlinsko (1)      22   4- 4- 14   76: 104    16
 30. ČD Hlinsko (1)             14   4- 1-  9   43:  60    13
 10. Komtur Secur. Chrudim (1)  18   4- 1- 13   52:  73    13
  9. Nebelvír Chrudim B (1)     16   3- 2- 11   55:  93    11
Poznámka:
1) Započítány týmy od sezóny 1994/95. Pokud se hrálo dříve není známo.
Miroslav Srb
© INFONet