ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

ŠUMPERK
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2015/2016

Poslední aktualizace - 18. prosince 2016



Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně jaro 1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2015/2016 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
jaro 1994     Buldoci Dolní Studénka   Senior Petrov            Vlci Vlčice
1994/1995     People Šumperk           Delta-Real Šumperk       Senior Petrov
1995/1996     DBV-Lion B Šumperk       Rýznar Zábřeh n/M        Senior Sobotín
1996/1997     Delta-Real Šumperk       Brinco Šumperk           People Šumperk
1997/1998     Tosta Petrov             Delta-Real Šumperk       Plasprodukt Šumperk
1998/1999     DBV-Lion B Šumperk       Plastprodukt Šumperk     People Šumperk
1999/2000     Popeláci Šumperk         Delta-Real B Šumperk     Buldoci Dol. Studénka
2000/2001     Plastprodukt Šumperk     Bart Petrov              Delta-Real B Šumperk
2001/2002     Delta-Real B Šumperk     Hoka Šumperk             Fit Úsovsko
2002/2003     1.FC Šumperk             Delta-Real B Šumperk     Hoka Šumperk
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007     MK Ruda nad Moravou      People Šumperk           MK Loučná 2001
2007/2008     Kamion Rapotín           Popeláci Šumperk B       Stars Bohutín
2008/2009     Fit Úsovsko              Predators D. Studénky    Popeláci Šumperk B
2009/2010     Popeláci Šumperk B       Fit Úsovsko              People Šumperk
2010/2011     Fit Úsovsko              Senior Sobotín           Kamion Rapotín
2011/2012     Nuget Šumperk            Predators D. Studénky    Fit Úsovsko
2012/2013     Popeláci Šumperk         Fit Úsovsko              Nuget Šumperk
2013/2014     Fit Úsovsko              Semtex Šumperk           Nealko Libina
2014/2015     Semtex Šumperk           Nealko Libina            Popeláci Šumperk
2015/2016     Slavoj Loštice           1.FC Chromeč             Powermen Mohelnice


HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2015/2016
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  3. People Šumperk (18)       512 245-60-207 1724:1561   795
 11. Fit Úsovsko (12)          326 212-39- 75 1578: 967   672
 10. Senior Sobotín (14)       392 175-52-165 1217:1176   577     Senior Petrov
  5. Predators D. Studénky (9) 252 141-33- 78  844: 597   456
  1. Hoka Šumperk (9)          259 128-44- 87  922: 775   428     Brinco
 22. Stars Bohutín (11)        311 129-29-153  940:1077   416
  2. Buldoci Dol.Studénka (10) 275 123-36-116  901: 811   405
 13. Popeláci Šumperk (8)      216 120-29- 67  833: 616   389
 11. Kamion Rapotín (9)        253 117-35-101  779: 761   386
  3. Nuget Šumperk (8)         222 117-29- 76  806: 599   380
  4. VPO Bláha Šumperk (10)    275 110-31-134  856: 991   361     Recycling, Ekodo
  5. Vichr Temenice (11)       299 103-34-162 1003:1268   343
  1. Popeláci Šumperk B (5)    146  89-18- 39  487: 345   285
  6. 1.FC B Šumperk (6)        167  85-19- 63  765: 587   274     DBV-Lion
  7. Delta-Real B Šumperk (5)  130  83-20- 27  659: 396   269
  8. Delta-Real Šumperk (4)    129  84-15- 30  516: 305   267
  9. Plastprodukt Šumperk (5)  141  82-16- 43  661: 448   262
  9. Lázně Velké Losiny (8)    221  74-27-120  546: 742   249
  1. Semtex Šumperk (5)        146  75-18- 53  417: 329   243
 12. Bart Petrov (4)           119  72- 8- 39  563: 470   224     Tosta
  4. Sokol Olšany (6)          165  60-25- 80  403: 436   205
  6. Nealko Libina (4)         112  63- 7- 42  451: 339   196
 13. Powermen Mohelnice (7)    189  56-18-115  490: 677   186
  5. Moravec Vikýřovice (4)    112  48-19- 45  247: 240   163
 14. SK Ruda na Moravě (4)     108  45-10- 53  424: 458   145     Tatran
 18. Sumtex Šumperk (4)         96  43-11- 42  299: 307   140
 15. Parapety RS Šumperk (3)    86  38-15- 33  344: 296   129     Black Horse Bludov
 15. MK Loučná 2001 (4)        110  38- 9- 63  259: 410   123
 16. CMF Rýznar Zábřeh n/M (3)  72  39- 3- 30  253: 220   120     MK Bludov
 14. 1.FC Chromeč (3)           80  35- 7- 38  253: 243   112
  9. Kanárci Kopřivná (3)       86  31-15- 40  258: 279   108
 10. Holbíci Šumperk (3)        86  32- 9- 45  233: 259   105
 15. Crushers Postřelmov (3)    90  31-10- 49  225: 317   103
 17. Silencio Šumperk (3)       86  30-11- 45  289: 376   101
  5. MK Loučná 2001 B (2)       60  27-10- 23  166: 153    91
 14. MK Ruda nad Moravou (2)    53  28- 5- 20  143: 100    89
  4. Fit Úsovsko B (2)          53  25-10- 18  160: 120    85
  7. F.O. Drozdov (4)          108  23-16- 69  228: 465    85
 19. 1.FC Šumperk (1)           28  23- 2-  3  227:  82    71     DBV-Lion
 20. Vlci Vlčice (4)           102  22- 5- 75  227: 471    71
 32. Slavoj Loštice (2)         40  21- 6- 13  158: 114    69
 13. AC Roma Šumperk (2)        60  21- 4- 35  170: 225    67
  5. Váňa tým Velké Losiny (2)  56  19- 4- 33  186: 203    61
  6. Tespo Šumperk (1)          28  16- 3-  9   98: 103    51
 21. Cembrit Šumperk (4)        90  14- 8- 68  170: 393    50     Ezanova
  8. Šiša Vyšehoří (2)          56  15- 4- 37  131: 226    49
 13. Lokomotiva Skalička (2)    56  11- 6- 39  120: 214    39
 23. Allianz Vikýřovice (2)     55  11- 3- 41  100: 255    36
  5. Tupl Obec Jindřichov (1)   24  10- 4- 10   82:  99    34
 24. Bart B Petrov (1)          22   8- 4- 10   86: 109    28     Tosta
 25. Buldoci B D. Studénka (1)  16   9- 0-  7   45:  41    27
 26. Hurikán Velké Losiny (1)   16   7- 4-  5   40:  36    25
 14. Po akci Bohutín (1)        28   7- 4- 17   73: 118    25
 27. Rychlé šípy Šumperk (1)    28   7- 2- 19  100: 164    23
 28. United Šumperk (3)         48   6- 2- 40   87: 298    20     Sever
 16. GZP Šumperk (1)            30   5- 5- 20   63: 131    20
  8. Překvápko Šumperk (1)      24   6- 1- 17   60:  90    19
 15. FK Žaves Šumperk (1)       22   5- 3- 14   41:  69    18
  9. Sokol Václavov (1)         24   5- 1- 18   47: 106    16
 29. Mystic Šumperk (1)         28   3- 5- 20   74: 151    14
 30. Modos Vlčice (1)           16   3- 1- 12   37:  69    10
 31. Sporea Šumperk (1)         16   3- 0- 13   40:  76     9
 16. Rychlé šípy Šumperk B (1)  21   2- 3- 16   33:  79     9
 33. Atlantic Loštice (1)       33   0- 0- 33    0: 165     0

Miroslav Srb
© INFONet