ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

HRÁČI V POHÁRU ČMFS
Poslední aktualizace - 31. prosince 2016

Základem pro vznik této hráčské databáze jsou Zápisy o utkání z Poháru ČMFS od ročníku 1994/1995.
Zde je nutné podotknout, že statistika Poháru ČMFS je značně nekompletní díky chybějícím údajům, které na Svaz futsalu ČMFS nebyly dodány.

PŘEHLED CHYBĚJÍCÍCH UTKÁNÍ:
(požadované statistické údaje zasílejte prosím na miroslavsrb@seznam.cz)
2001/2002
Arsenal Benešov - TS Bakov 1:3 + 4:9 (z obou zápasů branky a sestavy Benešova).
Rangers Chodov - Martin team Plzeň 17:6 + 14:4 (u obou zápasů sestavy obou týmů).
TORF-ESTE Pardubice - Era-pack Chrudim (z obou zápasů vše včetně výsledků).
Megas Frenštát - Mikeska Ostrava (z obou zápasů vše včetně výsledků).
KH Polná - Bosonohy Brno 3:2 + 3:9 (z obou zápasů branky a sestavy KH Polná).
Rangers Chodov - Alfa Liberec (z obou zápasů vše včetně výsledků).
Alfa Liberec - TS Bakov 12:13 (sestava Liberce).
Megas Frenštát - Bosonohy Brno 6:3 + 8:3 (z obou zápasů sestavy Bosonoh).
Megas Frenštát - Alfa Liberec 3:3 + 2:4 (z obou zápasů sestavy Liberce).
2002/2003
Viktoria Žižkov - Benago 4:4 (branky a sestava VŽ).
Mako Litvínov (jméno osmifinálového soupeře včetně všech statistik a výsledků z obou zápasů).
Velká Hleďsebe (jméno osmifinálového soupeře včetně všech statistik a výsledků z obou zápasů).
Templ. Ivanč. - Dino 5:2 + ? (branky a sestavy obou týmů z obou zápasů a výsledek druhého zápasu).
Mako Litvínov - Velká Hleďsebe (branky a sestavy obou týmů včetně výsledku).
Viktoria Žižkov - Megas Frenštát p/R 2:2 (branky a sestavy obou týmů).
2003/2004
Viktoria Žižkov - Velká Hleďsebe 16:3 (sestavy obou týmů).
1.HFC Ústí n/L - KuVok Nový Bor 8:8 (sestava Ústí).
Bosonohy Brno - Penthouse Jihlava 6:3 (sestavy obou týmů).
Delta-Real Šumperk - Megas Frenštát 8:2 (branky a sestavy obou týmů).
2007/2008
Indoss Plzeň - Benago Zruč n/S 2:4 prodloužení (branky a sestava Indossu).

Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2014/2015 jsou vyznačeni tučně.
(v závorce za jménem hráče je uvedeno, kolikrát hráč získal Pohár ČMFS)
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
JMÉNO                                ZÁPASY  GÓLY  KLUB, ZA KTERÝ HRÁČ NASTUPOVAL
ABRAHÁM Martin            20. 9.78    3 (1)    -   Helas Brno
ABRHAM Tomáš               5.12.91    2 (2)    1   Interobal Plzeň
ADAM Jan                   8.10.69    1 (1)    1   Montza České Budějovice
ADAM Jan                  19.10.76    2 (1)    -   Templář Ivančice
ADAMČÍK J                 ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
ADAMČÍK M                 ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
ADAMČÍK Petr              20.11.71    1 (1)    -   IFT Computers Ostrava B
ADAMEC Milan              10. 5.75    3 (1)    1   Botafogo Mladá Boleslav
ADAMEC Petr               28.10.69    4 (2)    1   Letňany PřF Praha
ADAMÍČEK Zbyněk            4. 4.73   12 (4)    -   Adamíček Český Krumlov
AKOPJAN Henrik              .12.84    1 (1)    -   Happich team Plzeň
ALAJ Dani                  9. 2.88    2 (1)    1   Benago Zruč n/S
AL-ERAIDI Samir             .10.93    2 (2)    1   Svarog a Internazionale Teplice
ALI Feras                 12. 6.82    3 (1)    -   Benago Zruč n/S
ALTOUMI Adham               .12.89    2 (1)    -   Benago Praha
AMRANI Fouad                . 2.85    3 (1)    1   Benago Zruč n/S
ANASTAZIU Janis (1x)       9. 3.53    5 (2)    -   Mikeska Ostrava
ANDĚL Tomáš               19. 5.66    3 (1)    2   Alfa Liberec
ANDERLE Jiří              15. 4.62    6 (2)   10   Bohemia České Budějovice
ANDERSON Claudino Ribeiro  7. 2.89    3 (1)    1   Era-pack Chrudim (Kilmer)
ANDRÝSEK Jiří             15. 5.65    3 (1)    -   Harnach Brno
ANGELLOT Garces             .12.88    2 (1)    5   Benago Zruč n/S
ANTOŠ Pavel               19. 8.75    7 (2)    6   TS Bakov nad Jizerou
ARNOLD Antonín            12.10.87    3 (3)    2   Absolut České Budějovice
AUERVEK Jan               31.10.78    2 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
AUGUSTIN Tomáš             8. 9.70    3 (2)    2   Harnach Brno
AXMANN Jindřich           22.12.78    3 (1)    -   Rýznar Zábřeh na Moravě
BABORÁK Jiří (1x)         14.11.57   19 (6)    3   TS Bakov nad Jizerou
BAJER Luděk                6.12.70    3 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
BAJER Vojtěch              6.12.65    3 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
BAKEŠ Milan               28.12.77    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
BAKIU Luan                  . 9.92    1 (1)    -   Combix Ústí n/L
BAKLÍK Michal             19. 2.82    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
BALÁŽ Martin              23. 1.76    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
BALCAR Zdeněk             15. 4.62    3 (1)    -   Hop Trop Ústí nad Labem
BALDÍK Libor              15.10.79    1 (1)    -   Bohemia České Budějovice
BALÍK Vojtěch               . 2.86    3 (2)    1   Sistemo Volfířov
BALOUN Boryslav            4. 9.67    3 (1)    3   AC Start Karlovy Vary
BANGHA Marek                . 2.88    1 (1)    -   Dalmach Turnov
BANYÁCSKI Pavel           31. 5.75    1 (1)    1   TS Bakov nad Jizerou
BARAN Jiří                  . 5.96    2 (2)    -   Svarog a Internazionale Teplice
BARČÍK Michal             20. 2.76    3 (1)    7   Rýznar Zábřeh na Moravě
BARŠČ Pavel                9. 3.68    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
BÁRTA Leoš                 7. 4.80    3 (2)    2   Mako Litvínov
BÁRTA Martin              27. 1.88    3 (1)    3   SK Bělá 1946
BÁRTA Michal               5. 4.75    2 (1)    2   Montza České Budějovice
BÁRTA Milan                1. 2.56    1 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
BÁRTA Zdeněk              26. 5.71    3 (2)    -   Mako Litvínov
BARTEK Jan                18. 9.81    3 (2)    -   UFA Hradec Králové
BÁRTEK Luboš               7. 3.73    6 (1)    -   ESTE Pardubice
BÁRTEK Lukáš                . 9.90    1 (1)    -   Herd Cheb
BARTL Jan                 20. 3.85    1 (1)    -   SK Bělá 1946
BARTOŠ Milan                . 9.81    3 (2)    -   Flamengo Hradec Králové
BARTOŠ Radim              31. 1.72    8 (2)    1   Lazio Brno
BARTOŠEK Vlastimil        22. 5.64   17 (3)   16   IFT C. a Mikeska Ostrava
BARTUNĚK Pavel            19. 6.79    1 (1)    -   Andy Liberec
BARVÍNEK Ondřej            3. 1.87    1 (1)    1   Materia Sokolov
BASTL Milan                2. 2.71    5 (2)    4   Hustovlas a Rangers Chodov
BAŠČEVAN Vjačeslav          . 6.87    2 (2)    1   Absolut České Budějovice
BATISTA RIBEIRO Em. (1x)  21. 7.83    1 (1)    -   Balticflora Teplice
BAUER Jan                   . 2.80    1 (1)    -   Herd Cheb
BAUER Josef               31. 1.77    1 (1)    1   RSC Čechie Slaný
BAUMAN Václav               . 2.87    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
BAUMRUK Tomáš             23. 9.72    4 (3)    3   Mako Litvínov
BAUS Radek                23. 7.79    1 (1)    -   VŠB Ostrava
BAVOR Vít                 24. 3.77    2 (1)    -   AC Hradec Králové
BAYER Jiří (1x)           17. 2.79    2 (1)    3   SK Cigi Caga Jistebník
BAYER Tomáš               ..          1 (1)    -   Happich team Plzeň
BAŽANT Jan                  .11.95    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
BDŽOCH Jan                 3.10.85    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
BEDNÁŘ Josef                . 1.59    2 (1)    -   Kavčí Hory Polná
BEDNÁŘ Pavel              26. 3.68    5 (1)    4   Combix Ústí nad Labem
BEDNÁŘ Pavel                . 6.77    1 (1)    -   Flamengo Hradec Králové
BEER Michal                 . 5.87    1 (1)    1   Helas Brno
BECHYNĚ Zdeněk            16.10.69    7 (1)    7   Combix Ústí nad Labem
BEJDA Pavel (1x)          25. 3.75   28 (7)    6   TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav (1x)      11. 2.77   26 (8)   23   Démoni ČL, Slavia Pha, Bakov
BEJSTA Tomáš               7.12.76    5 (2)    3   TJ Borek
BEJTKOVSKÝ Marek            . 8.84    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
BEKA Martin               22. 3.72    4 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
BELEJ Michal              16.11.82   13 (5)   21   Benago, Tango Brno
BĚLÍK Miroslav              . 4.92    2 (2)    -   Gamaspol Jeseník
BĚLÍK Zdeněk                . 6.91    2 (1)    2   Malibu Mladá Boleslav
BELLADA Jaroslav (2x)      3. 7.84   10 (7)    -   Bohemians 1905, Eco
BELLADA Václav            22.11.86    6 (4)    1   Bohemians 1905, Eco
BĚLOHLÁVEK Jiří            7. 3.65    5 (2)    6   3P Bosonohy Brno
BĚLOHRADSKÝ Pavel         11.12.75    4 (2)    1   Tomson Brno
BENC Radek                21. 4.76    1 (1)    1   KuVok Nový Bor
BENC Tomáš                20. 3.88    4 (4)    -   Boca Chotěboř
BENDÍK Milan               8.20.56    5 (1)    1   IFT Computers Ostrava
BENEK Aleš                  .11.90    3 (1)    1   Zlej se(n) Liberec
BENEŠ Jakub                 . 1.91    1 (1)    -   Zlej se(n) Liberec
BENEŠ Jan                   . 6.78    1 (1)    1   Herd Cheb
BENEŠ Jan                 12. 9.86    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
BENEŠ Jaroslav            10. 5.84    3 (1)    2   Nejzbach Vysoké Mýto
BENÍŠEK Tomáš               . 1.92    1 (1)    -   GMM Jablonec n/S
BEŇO David                  .12.78    1 (1)    -   Vokno Kroměříž
BERAN Jiří                 2. 3.90    5 (5)    7   Mados HK, TORF-ESTE
BERAN Kamil (1x)          14. 5.71   15 (5)    7   Mikeska Ostrava
BERAN Ladislav            10. 5.89    5 (3)    6   Svarog Teplice, SK Bělá 1946
BERAN Martin              27. 9.67    4 (2)    2   Sokol Ústí nad Labem
BERÁNEK Jakub              1. 1.87    1 (1)    -   SK Kladno
BERÁNEK Jakub               . 4.91    1 (1)    1   F.A.Zole Česká Lípa
BERÁNEK Jiří               9. 4.83    2 (1)    -   SK Slavia Praha
BERČÍK Milan              14. 8.55    4 (1)    -   Ajax Novesta Zlín
BERECKÝ Tomáš              7. 3.90    4 (3)    1   Březová, Indoss, Materia
BERNAT Jaroslav             . 3.85    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
BERNÁT Pavel                . 8.88    3 (2)    3   Zlej se(n) Liberec, GMM Jablonec
BERNER Tomáš              27. 2.87    2 (2)    -   Era-pack Chrudim
BEŠTA Jakub                 .12.88    1 (1)    -   Indoss Plzeň
BETYÁR Miroslav             . 2.85    2 (1)    3   Combix Ústí n/L
BEZ Michal                26. 7.81    7 (2)    5   Absolut České Budějovice
BEZDIČKA Václav            1. 6.73    3 (1)    2   Interchmel Velká Hleďsebe
BEZSTAROSTI Tomáš           . 3.93    9 (4)    -   Benago Zruč n/S
BIČÍK David                6. 4.81    3 (1)    1   Selp Vysočany
BIČÍK Jan                 23. 2.74    2 (1)    -   FC H Most
BIDLO Marek               13. 7.73    2 (1)    -   Mako Litvínov
BIDZINSKI Petr            21.11.77    2 (1)    1   VŠB Ostrava
BÍLEK Jakub (1x)          11. 9.87    2 (2)    -   Jistebník, Mikeska Ostrava
BÍLEK Jaroslav             9. 3.61    3 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
BILÍK Miroslav            15.11.88    1 (1)    -   Jistebník
BILÍK Pavel               25.12.86    2 (2)    -   Benago Zruč n/S
BÍLOVSKÝ Igor              4. 7.75   12 (3)    5   Tomson a Lazio Brno
BÍLOVSKÝ Petr             18. 5.67    3 (1)    -   Tomson Brno
BÍNA Pavel                10. 6.91    4 (2)    -   Zlej se(n) a Andy Liberec
BLÁHA Martin              14. 6.90    1 (1)    -   Jistebník
BLAHA Milan               26. 9.84    2 (2)    2   GMM Jablonec, Mapa Č.Lípa
BLAHETA Martin (3x)       27. 6.71   23 (4)   24   SK Cigi Caga Jistebník
BLASCO Amandis Jorge        . 7.86    3 (1)    1   SK Slavia Praha
BLAŽEJ Michal             27. 3.84    1 (1)    1   Era-pack Chrudim
BLAŽEJ Vít                15.12.78    8 (4)    5   Tango, Jistebník, VŠB OV
BLAŽEK Hynek              13.11.82    3 (2)    2   AC Gong České Budějovice
BLAŽEK Michal               . 6.92    2 (1)    2   Wizards DDM Praha
BLAŽEK Petr (1x)          10. 8.72   27 (8)   13   Flamengo UFA Plumbum Bakov
BLAŽEK Radim                . 9.90    2 (1)    -   Bohemians 1905
BLAŽEK Tomáš               4.12.80    1 (1)    -   Boca Chotěboř
BLAŽEVIČ Richard          22. 4.82    3 (1)    -   Megas Frenštát pod Radohštěm
BOBELÁK Tomáš              2. 4.81    1 (1)    -   KuVok Nový Bor
BOBYLEV Fedor               . 9.95    2 (1)    -   Helas Brno
BOČÁNEK Ondřej            25. 3.90    3 (3)    -   Tango Brno
BOČEK Milan               17. 8.87    2 (2)    1   Absolut České Budějovice
BOČEK Jaroslav            ..          1 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
BODLÁK Matěj                . 6.93    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
BöHM Lukáš                  . 8.93    6 (5)    1   Interobal Plzeň
BOHUNĚK David               . 5.85    1 (1)    -   Knockout '83 Příbram
BOHUSLAV Jaroslav          1.11.58    3 (1)    -   Slávia junior Karlovy Vary
BOCHŇÁK Rudolf            ..          1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
BOMBA Tomáš               31. 7.73    6 (2)    1   Alfa Liberec
BORÁŇ Tomáš                 . 4.94    1 (1)    1   United Frýdek-Místek
BOREŠ Jiří                26. 9.73    2 (1)    -   Templář Ivančice
BOROVIČ Milan             23. 1.74    1 (1)    -   Letňany PřF Praha
BORSKÝ Pavel              14. 8.72    1 (1)    -   Letňany PřF Praha
BORUCINSKI Artuš          14. 9.76    1 (1)    2   Megas Frenštát p/Radhoštěm
BOSÁK Libor                 .11.76    2 (2)    1   Vokno Kroměříž
BOŠKO David               30. 3.85    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
BOTH Milan                23. 5.76    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
BOUŠKA Milan (4x)         28. 9.74   26 (10)  16   Eco-investment Praha
BOUŠKA Svatopluk          12. 5.70   11 (5)    8   Bohemians/Damned Praha
BOUŠKA Tomáš (4x)         12.10.79   11 (4)    3   Nejzbach VM, Era-pack
BRABEC Milan              30. 4.75    1 (1)    1   Martin team Plzeň
BRADÁČ Antonín            30.10.55    3 (1)    -   Ajax Novesta Zlín
BRADÁČ Přemysl            17. 4.73    1 (1)    -   Kavčí Hory Polná
BRAHIMI Azem                . 6.88   14 (5)   10   Benago Zruč n/S
BRAUN Oliver               5. 2.81    2 (1)    -   Materia Sokolov
BRÁZDA Michal               . 7.73    1 (1)    -   Helas Brno
BREJCHA Karel             27. 2.89    2 (2)    -   Balticflora Teplice
BREJCHA Martin            24. 9.24    1 (1)    -   KuVok Nový Bor
BRENDL František          20. 5.76    3 (1)    -   ESTE Pardubice
BRENN Pavel               30.10.78    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
BROM Josef                  . 8.91    1 (1)    -   ELBH Týn n/V
BROŽ David                10. 2.68    2 (1)    4   Olympia Příbram
BROŽ Rostislav (3x)       23.11.67   25 (5)   17   SK Cigi Caga Jistebník
BROŽ Vojtěch                . 5.88    1 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
BROŽ Zdeněk                 .  .      1 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
BROŽEK Daniel (1x)         7. 8.74    7 (4)    5   Benago, Viktoria Žižkov
BROŽEK Miloslav           18.10.74    4 (1)    6   Bohemians/Damned Praha
BROŽEK Radim              10. 5.79    1 (1)    -   Benago Praha
BRŠŤÁK Juraj              20.10.80    1 (1)    -   Helas Brno
BRŤKA Peter               14. 5.77    3 (1)    1   Čechie ZM Praha
BRŮNA Martin (1x)          2. 2.87   11 (7)    3   Tango, Eco-investment
BRŮHA Petr                 5.12.66    2 (1)    1   Hop Trop Ústí nad Labem
BRUNOVSKÝ Anton             . 9.89    2 (1)    1   Sparta Praha
BRYCHNÁČ Aleš              9. 2.79    2 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
BRYCHTA Jiří              15.11.86    3 (2)    1   Selp Mladá Boleslav
BRYCHTA Martin             9. 9.66    7 (1)    2   Nejzbach Vysoké Mýto
BRYCHTA Martin              . 9.90    3 (2)    1   Slavia Praha, Nejzbach VM
BRYCHTA Michal              .12.94    5 (2)    3   Mados HK, Nejzbach V.Mýto
BRZÁK Jiří                20. 7.73    1 (1)    1   Sonáta Ústí nad Labem
BŘEZINA Radek               . 2.83    3 (2)    4   Jokerit, United F-M
BUBLA Jiří                19. 5.75    8 (2)    4   IFT Computers Ostrava
BUBLA Ondřej              19. 5.75   13 (3)    5   IFT Computers Ostrava A + B
BUČEK Michal (3x)         13. 4.73   30 (9)   43   Jokerit, Jistebník, Megas
BUČEK Miroslav            14. 1.71    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
BUDĚJCKÝ Daniel           24. 6.72    5 (1)    2   Bohemia České Budějovice
BUDIL Jan                  6. 9.70    3 (1)    3   AC Start Karlovy Vary
BUFÁK Vlastislav           9. 5.66    1 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
BUCH                      ..          1 (1)    4   Rangers Chodov
BUCHTA Jan                12.12.87    2 (2)    -   Helas Brno
BUCHVALDEK Petr            6.10.72    2 (1)    1   Medvědi Malé Hoštice
BUJDÁK Roman              20. 6.73    1 (1)    3   K-sport Jindřichův Hradec
BUKOVINSKÝ Martin           . 2.86    1 (1)    1   Absolut České Budějovice
BUKOVINSKÝ Ondřej         26. 4.82    3 (2)    -   Absolut České Budějovice
BUKSA Tomáš                 .11.78    2 (2)    1   Vokno Kroměříž
BURGET Vlastimil          24. 9.73   20 (7)   18   ESTE a TORF-ESTE Pardubice
BURIAN Marek                .10.88    2 (1)    1   F.A.Zole Česká Lípa
BURÍK Josef                 . 4.92    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
BUŘIČ Tomáš                 . 1.87    2 (2)    -   Herd Hradiště
BURŠÍK Martin               . 8.96    1 (1)    1   FC Mnichov 2001
BURŠÍK Tomáš              21. 2.85    6 (5)    -   Tango Brno
BUTAŠ David                7. 4.81    3 (1)    -   Slávia junior Karlovy Vary
BZONEK Jan                ..          1 (1)    -   Cigi Caga Jistebník
CAKL Roman                18. 9.71    6 (1)    6   Alfa Liberec
CAMARA SOBRAL Ricard (1x) 10. 8.98    2 (1)    -   Era-pack Chrudim (Ricardinho)
CAMPR Milan                5.12.75    2 (1)    3   Sparta Chomutov
CARBOCH Daniel            16. 9.71    1 (1)    -   Partizan Most
CARDOSO DA SILVA Chris.     . 2.89    3 (1)    -   Benago Zruč n/S
CARDOSO SOUZA Daniel      30. 7.95    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
CASAGRANDE Otamar           . 7.95    1 (1)    -   Benago Zruč n/S (Tiago)
CAUSIDIS Marek            26. 5.91    2 (1)    3   United Frýdek-Místek
CAUSIDIS Marián           18.10.88    3 (1)    3   United Frýdek-Místek
CAVALLARO Thiago           4. 5.87    2 (1)    -   Balticflora Teplice
CENEK Čeněk               12. 9.92    1 (1)    -   Tango Brno
CIBULEC Petr                . 4.80    1 (1)    -   Beach Boys Odry
CICALA Aldo               12. 8.77    6 (2)    -   Bohemians/Damned Praha
CICALA Martin (2x)        20.10.67   20 (7)    -   Bohemians Praha, Viktoria Žižkov
CIESLAR Martin            11. 3.75    1 (1)    -   SKP Likop Třinec
CIGÁN Daniel              19. 5.77    3 (1)    6   IFT Computers Ostrava
CIHLÁŘ Pavel              18.10.70    1 (1)    -   3P Bosonohy Brno
CINOLTR Kamil              1. 5.80    1 (1)    -   Partizan Most
CIOLEK Tomáš               6. 9.76    1 (1)    -   SC Veltěž
CÍSAŘ Marek               27. 3.74    1 (1)    1   K-sport Jindřichův Hradec
CÍSAŘ Petr                  .10.83    1 (1)    1   Sparta Chomutov
CÍTEK                     ..          1 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
COUFAL Ladislav             . 1.79    1 (1)    -   Pribina Hesov
CUPÁK David               27. 5.89    5 (3)    3   Helas Brno
CUPÁK Vojtěch             12. 6.94    3 (2)    2   Helas Brno
CVIERTNA Adam             15.12.78    1 (1)    -   Mikeska Ostrava
ČADA Petr                 30. 1.80    3 (1)    -   Slávia junior Karlovy Vary
ČADAN Miroslav             6. 7.65    5 (1)    -   Čepo Poruba
ČÁP Dalibor               29.11.72    3 (1)    1   Slávia Vlas České Budějovice
ČÁP Martin                  .12.80    4 (2)    -   SK Bělá 1946
ČÁP Michal                  . 4.86    2 (2)    -   Boca Chotěboř
ČAPEK Dušan                 . 8.84    3 (3)    2   Boca Chotěboř
ČAPEK Michal                . 5.79    4 (4)    -   Boca Chotěboř
ČAPKA Jaroslav            17.10.77    7 (2)    3   Megas Frenštát p/Radhoštěm
ČÁSTKA Slavomír            7. 6.78    3 (2)    1   UFA Hradec Králové
ČAVERA Milan (1x)         20. 5.76    4 (1)    5   SK Cigi Caga Jistebník
ČECH                      ..          1 (1)    1   Martin team Plzeň
ČECH Jaroslav               .11.84    1 (1)    -   FK Volfířov
ČECH Petr                   . 5.71    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
ČECHURA Jan                 . 1.91    2 (1)    1   Wizards DDM Praha
ČEJKA Petr (1x)           23. 3.67    7 (1)    4   SK Cigi Caga Jistebník
ČEJKA Tomáš               14. 4.66    3 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
ČEMUS Jan                  8. 1.70    6 (2)    2   Bohemians/Damned Praha
ČEPILA Karel              11.12.56    2 (1)    2   Titanic Chodov
ČERMÁK Michal              5.12.68    3 (1)    1   TORF-ESTE Pardubice
ČERMÍN Lukáš              25. 2.78    2 (1)    -   Arsenal Benešov
ČERNÁŠ Petr                6.12.73    3 (1)    1   Slávia Vlas České Budějovice
ČERNECKÝ Vitalij           7. 3.59    1 (1)    -   Hop Trop Ústí nad Labem
ČERNÍK Ivan               31. 3.59    5 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
ČERNÍK Jakub               2. 8.88    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
ČERNOHORSKÝ Arnošt          . 4.90    2 (1)    -   Combix Ústí n/L
ČERNOHORSKÝ Lukáš         12. 1.85    3 (2)    1   Indoss, Delta-Real Šumperk
ČERNÝ David                 .  .      1 (1)    -   Svarog Teplice
ČERNÝ Josef                 . 9.78    1 (1)    -   RSC Čechie Slaný
ČERNÝ Michal (1x)         12.10.82    5 (3)    1   Mados HK, Nejzbach VM
ČERNÝ Pavel                5.10.64    2 (1)    -   Helas Brno
ČERVENÝ David             11.12.76    3 (1)    3   Bohemians/Damned Praha
ČERVENÝ Jaroslav          11. 7.75    2 (1)    1   Atlantic Rakovník
ČEVELA Filip                .12.84    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
ČÍHAL Daniel                .  .      2 (2)    -   Svarog a Internazionale Teplice
ČÍHAL Roman                 .  .      1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
ČIHAŘ Radek               24. 9.92    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
ČIKARA Petr               23. 1.81    2 (2)    -   Bohemians/Damned Praha
ČÍŽEK Jindřich             4. 6.74    4 (2)    -   Benago, Čechie Slaný
ČIŽNÁR Martin             13. 1.78    2 (1)    -   Draci Karlovy Vary
ČONKA Matěj                 . 7.95    3 (2)    -   SK Slavia Praha
ČUPR Martin                 .10.77    1 (1)    -   Knockout '83 Příbram
ČUPŘINA                   ..          1 (1)    1   Materia Sokolov
ČVANČARA Jakub              . 6.91    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
DA COSTA Jeronimo A. (1x) 27. 1.82    4 (1)    -   Balticflora Teplice
DANG Robert                6. 9.96    3 (2)    -   Helas Brno
DANÍČEK Nikolas             .  .      1 (1)    1   Andy Liberec
DANIEL Jan                  . 3.95    5 (3)    1   Gamaspol Jeseník
DANIU Luan                  .  .      1 (1)    -   Combix Ústí n/L
DANOVIČ Tomáš             ..          1 (1)    -   Sparta Chomutov
DA SILVA Douglas (4x)     15.10.88   12 (4)   15   Era-pack Chrudim
DAŠEK Jan                  3. 1.65    7 (2)    4   Combix Ústí nad Labem
DEDAI Luigi                 . 1.85    2 (1)    -   Absolut tým České Budějovice
DĚDEČEK Roman               .  .      1 (1)    -   Mados Hradec Králové
DĚDIČ Jan                   .12.88    1 (1)    -   Balticflora Teplice
DE ALMEIDA Marcio (2x)      . 7.86    6 (2)    7   Chrudim, Balticflora (Marcino)
DE FREITAS Felipe (3x)    18. 8.89   15 (4)   14   Era-pack Chrudim
DE LIMA Emerson (4x)      15. 8.83    9 (4)    9   Era-pack Chrudim (Dentinho)
DE LUIS Yubero Alváro     17.12.87    4 (1)    3   Era-pack Chrudim (Alvarito)
DE OLIVEIRA Caio          18.12.87    4 (1)    -   Benago Zruč n/S
DE SOUZA Vieira           10.11.81    2 (1)    -   Era-pack Chrudim (Evandro)
DEMALI Bojan                .11.84    1 (1)    -   Happich team Plzeň
DEMEL Jan                  1. 1.87    2 (2)    -   Jistebník
DEMETER Robin               .12.89    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
DIČKA Tibor                 .  .      3 (1)    -   United Frýdek-Místek
DITTRICH Jaroslav (1x)     8. 3.82    3 (1)    5   Era-pack Chrudim
DLABOLA Martin            26. 8.78    1 (1)    1   Alfa Liberec
DLOUHÝ Martin (3x)         3. 3.75   34 (12)  43   Sparta, Bohemians 1905, Eco
DLUGOŠ Jan                23. 6.68    2 (1)    -   TJ Borek
DOBIÁŠ Matěj                . 6.95    1 (1)    -   Interobal Plzeň
DOBIÁŠ Michal               . 2.89    2 (1)    1   United Frýdek-Místek
DOBROVOLNÝ Marian (1x)      . 9.92    2 (2)    2   UFA HK, Era-pack Chrudim
DOHNAL Aleš               10. 7.86    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
DOCHTOR                   28. 1.83    1 (1)    -   SK Kladno
DOLEJŠ Jaroslav            7. 3.74    2 (1)    -   Arsenal Benešov
DOLEJŠ Vladimír           30. 9.73    4 (1)    5   Hustovlas Chodov
DOLEJŠKA Jan                . 2.91    2 (1)    -   Wizards DDM Praha
DOLEJŠKA Vladislav        10. 8.92    1 (1)    -   FC H Most
DOLEŽAL Adam               5. 8.79    2 (1)    -   Atlantic Rakovník
DOLEŽAL Martin              . 5.80    1 (1)    1   Boca Chotěboř
DOLEŽAL Radek               . 3.92    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
DOLEŽÁLEK Lukáš             . 6.88    1 (1)    -   Balticflora Teplice
DOLEŽEL Jiří              15. 7.69    3 (1)    1   Čechie ZM Praha
DOLEŽEL Pavel              2. 6.76    9 (3)   11   Alfa Liberec
DONÁT Vladislav           10.10.85    1 (1)    -   Andy Liberec
DORKO Jaroslav            19.11.70    2 (1)    -   Lazor Vyškov
DORNAY Jan                24.10.83    1 (1)    1   Helas Brno
DOROZLO David             25. 4.84    3 (1)    2   SKP Likop Třinec
DOS SANTOS Douglas          . 5.85    4 (1)    3   Benago Praha
DOS SANTOS Guerreiro (1x) 20.10.62    7 (1)    1   SK Cigi Caga Jistebník
DOS SANTOS Martin Hugo    16. 7.86    1 (1)    1   Balticflora Teplice
DOS SANTOS William (1x)     .11.80    2 (1)    2   Era-pack Chrudim
DOSTÁL Jakub (1x)          6. 6.84    8 (4)    1   UFA HK, Nejzbach V.Mýto
DOSTÁL Jaromír              . 6.71    1 (1)    -   Anděl Prostějov
DOSTÁL Ondřej               . 8.85    1 (1)    1   Anděl Prostějov
DOSTÁL Zdeněk             19.10.79    4 (1)    6   Era-pack Chrudim
DOSTÁLEK Karel            28. 1.57    3 (1)    -   Olympia Příbram
DOŠA Martin                 . 7.92    4 (2)    -   Sparta Praha
DOŠEK Milan                5. 7.81    1 (1)    -   Atlantic Rakovník
DRAHORÁD Michal           15. 4.69    3 (1)    1   Interchmel Velká Hleďsebe
DRAHOŠ David               9. 9.82    1 (1)    -   Kavčí Hory Polná
DRAHOŠ Jan                10. 8.73    4 (2)    -   Draci a Slávia junior K.Vary
DRAŠNAR Vilém              3. 7.69    3 (1)    4   Botafogo Mladá Boleslav
DRAŽAN Karel              13. 9.76    3 (1)    -   Olympia Příbram
DRAŽAN Michal               . 1.81    1 (1)    1   Knockout '83 Příbram
DROBNÝ Ladislav           19. 3.68    3 (1)    -   Sparta Chomutov
DROZD David (1x)          12. 9.95    5 (2)    6   Era-pack Chrudim, Mados HK
DROZD Pavel (1x)          12. 9.95    3 (2)    2   Era-pack Chrudim, Mados HK
DRYÁK Karel               28. 5.71    2 (1)    1   AFC Rapid Páleček
DŘÍŽĎAL František          8. 8.78    1 (1)    3   Draci Karlovy Vary
DUB Václav (1x)           14. 4.71    9 (2)    1   Viktoria Žižkov
DUDA Rostislav            31.12.78    3 (1)    2   SKP Likop Třinec
DUDA Štěpán                 . 5.94    1 (1)    -   GMM Jablonec
DUFEK Aleš                 3.12.88    3 (3)    -   Tango Brno
DUFEK Daniel              25. 8.79    2 (2)    1   Materia Sokolov
DUFEK Petr                10. 7.80    3 (2)    -   TORF-ESTE Pardubice
DUCHOŇ Lubomír            14. 7.77    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
DUNDA Michal                . 8.87    1 (1)    1   Zelená křídla Ludslavice
DUNÍK Tomáš               10.12.81    1 (1)    -   Olympik Mělník
DUSPIVA Petr                 9.79.    1 (1)    -   Happich team Plzeň
DUŠÁNEK Lukáš               .  .      1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
DUŠEK Zdeněk              20. 3.81    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
DUTKA Jakub                 . 3.86    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
DUTKEVIČ Adam               . 9.94    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
DVOŘÁČEK Lukáš            21.12.88    1 (1)    -   Tango Brno
DVOŘÁČEK Michal (1x)      29. 4.65   19 (5)   25   Viktoria Žižkov
DVOŘÁK                    ..          1 (1)    -   SC Veltěž
DVOŘÁK Daniel               . 7.78    2 (1)    -   Olympik Mělník
DVOŘÁK David              11.10.74    2 (1)    -   Era-pack Chrudim
DVOŘÁK Dušan (1x)         13. 3.71    9 (4)   10   Pramen HB, Era-pack Chrudim
DVOŘÁK Jan                  . 6.96    2 (2)    -   Herd Hradiště
DVOŘÁK Jiří (1x)          16. 2.76    4 (2)    1   Alfa Liberec
DVOŘÁK Martin               . 5.88    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Ondřej               . 3.90    5 (2)    1   Benago Zruč n/S
DVOŘÁK Pavel              23.11.75    3 (1)    -   Slávia Vlas České Budějovice
DVOŘÁK Petr               28.12.65   10 (3)    6   Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Tomáš              30. 3.76    1 (1)    -   Helas Brno
DVOŘÁK Vratislav            .12.72    3 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
DYATLOV Andrej             1. 8.84    1 (1)    -   Balticflora Teplice
DZIUBA David              28. 8.75    9 (2)    5   IFT Computers Ostrava A + B
ECKELSBERGER Pavel (2x)   25.10.71   15 (3)    9   SK Cigi Caga Jistebník
ECKERT Roman              22.10.65    3 (1)    -   Sokol Ústí nad Labem
EDELMAN Luděk             19. 7.75    2 (1)    6   Adamíček Český Krumlov
EGERMAIER Luděk           22. 7.79    3 (2)    8   Indoss a Martin team Plzeň
EISENREICH Jindřich         . 5.92    5 (3)    7   Herd, SK Slavia, Bohemians 05
EISNER                    ..          1 (1)    -   Sonáta Ústí nad Labem
ELICER David              11. 8.80    1 (1)    -   RSC Čechie Slaný
ELMAN Miroslav             4. 8.88    1 (1)    -   SK Kladno
ENŽL Jaroslav              3. 4.74    2 (1)    -   Templář Ivančice
FAFLÍK Miloslav            1. 8.63    1 (1)    1   Martin team Plzeň
FAJGARA Jan                 . 5.86    3 (2)    -   Internazzionale Otrokovice
FAJMON Lukáš                .12.97    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
FALTYS Tomáš (1x)         24. 5.85    3 (1)    2   Nejzbach Vysoké Mýto
FÁRA Marek                23. 6.81    3 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
FARKAŠ Jan                  .  .      1 (1)    1   VŠB Ostrava
FASAN Richard              5. 6.74    1 (1)    -   VŠB Ostrava
FASSEL Karel                .10.86    1 (1)    2   Sausfork Otovice
FAZEKAŠ Martin            21. 3.81    4 (2)    -   Materia Sokolov
FEJERČÁK Pavel (2x)       10. 4.74   14 (4)    1   SK Cigi Caga Jistebník
FEJGL Jiří                28. 8.74    4 (2)    2   AC Hr. Králové, Viktoria Žižkov
FENCL Jan                  5.11.70    3 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
FENDRICH Tomáš              .11.95    1 (1)    2   Jokerit Kopřivnice
FENZ Jan                    . 3.96    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
FERENC Ladislav           22. 1.72    2 (1)    1   Titanic Chodov
FERENC Marek                .12.94    1 (1)    -   SK Slavia Praha
FIALA (Doblej) Aleš (1x)   2.11.71   23 (5)    1   Mikeska Ostrava
FIALA Aleš                 7. 2.77    1 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
FIALA Luboš               15. 8.80    1 (1)    2   Materia Sokolov
FIALA Vladislav            9. 8.65    1 (1)    2   Dino Brno
FICEK Rudolf (1x)         14. 9.69    7 (1)    -   SK Cigi Caga Jistebník
FIDLER Patrik               .10.94    3 (1)    -   Nejzbach V.Mýto
FIDRA Jan                 16. 3.88    3 (2)    1   Mados HK, TORF ESTE
FICHTNER Tomáš             8. 9.88    8 (4)   12   Slavia Praha, Benago, SK Bělá
FILINGER David            12. 1.78   22 (9)   21   SK Slavia, Bohem 05, Benago
FILINGER Jaroslav           . 6.92    3 (3)    3   Interobal a Lochotín Plzeň
FINKE Michal                .10.73    1 (1)    -   Herd Cheb
FIRBÁČ Jiří               ..          1 (1)    -   Absolut tým České Budějovice
FISCHER Robert              . 7.90    1 (1)    -   SK Slavia Praha
FIŠER Michal              14. 4.65   14 (2)    -   Combix Ústí nad Labem
FIŠER Miroslav            26. 1.66    5 (2)    -   Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk              11.12.70    2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
FIŠNAR Lukáš                .  .      2 (1)    -   United Frýdek-Místek
FITKO Martin              25.11.85    2 (1)    3   SK Kladno
FITZEL Tomáš              29.10.85    6 (3)    5   Benago Zruč n/S
FLÁDR Zdeněk                . 1.94    1 (1)    2   Anděl Prostějov
FLEIŠMAN Jan              19. 4.83    1 (1)    1   FC H Most
FOGACA Valente Diego        . 9.93    6 (2)    3   Benago Zruč n/S
FORGÁČ Ondřej               .11.94    3 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
FORMAN Adam                 . 9.87    5 (3)    1   Interobal Plzeň
FORMÁNEK Pavel (3x)       28. 9.83   19 (8)   13   Nejzbach VM, Era-pack
FORMÁNEK Radovan          15. 3.68    1 (1)    -   Helas Brno
FOUS Jakub                  . 7.86    1 (1)    -   Helas Brno
FRANK Dominik               . 4.95    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
FREIJE Ruben              13. 8.90    1 (1)    -   Balticflora Teplice
FREISLER Petr             31. 1.66    8 (3)    2   Megas Frenštát p/Radhoštěm
FREITAG Martin             2.12.87    2 (2)    -   Viktoria Žižkov
FRIČ David (3x)           17. 2.83   23 (8)   10   Sparta, Bohemians 05, Eco
FRÍD Miroslav             19.12.79    9 (3)    2   Absolut České Budějovice
FRIEDL Martin               . 2.91    7 (5)    2   Mados Hradec Králové
FRIEDL Tomáš               1.10.73   16 (3)   10   Combix Ústí nad Labem
FRNKA Robert              22.11.75    2 (1)    -   VŠB Ostrava
FROLDA Aleš                 . 2.80    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
FRYČ Libor                14. 2.67   12 (3)   10   Prostor DZ Ostrava
FUBŠO Roman (1x)          27. 1.74    6 (1)    1   SK Cigi Caga Jistebník
FUČÍK Petr                20.12.73    3 (1)    4   Harnach Brno
FUCHSA Filip              21. 5.76    7 (3)    -   Viktoria Žižkov
FUKÁREK Ladislav          27. 3.65    3 (1)    -   AC Start Karlovy Vary
FURIK Martin                . 6.93    4 (4)    1   Gamaspol Jeseník
FűSS Marek                25. 3.81    2 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
GABČO Josef                6. 2.73    1 (1)    -   Olympik Mělník
GABČO Josef               19. 9.93    5 (2)    3   Benago Zruč, Olympik Mělník
GABKO Petr                15. 8.69    2 (1)    -   Mako Litvínov
GÁBOR Pavel               17. 8.73    3 (1)    2   Adamíček Český Krumlov
GAJDOŠ Michal              9.10.82    1 (1)    -   Materia Sokolov
GALAČ Roman (1x)          19. 5.71   29 (6)   18   IFT C. a Mikeska Ostrava
GALIA Radim                 . 5.87    2 (1)    -   United Frýdek-Místek
GALLERT Petr               7. 8.75    1 (1)    -   Linde Ústí nad Labem
GALVAO DOS SANTOS A.F.      . 7.92    4 (2)    1   Benago Zruč n/S (Andre)
GARGOŠ Michael             9.10.75    2 (1)    1   Medvědi Malé Hoštice
GAŠPARIN Roman            21. 1.74    2 (1)    -   Mako Litvínov
GAŠTAN Luboš               3. 6.69   15 (3)   11   Helas a Lazio Brno
GAŠTAN Vladimír            9. 6.72   12 (3)    8   Helas a Lazio Brno
GAZDA Václav                . 6.85    3 (2)    3   Internazzionale Otrokovice
GEDEON Patrik             19. 7.75    1 (1)    -   Sparta Chomutov
GELNAR Petr (1x)          11. 1.79   12 (4)    -   VŠB Ostrava, Jistebník
GERČÁK Jakub              22.11.90    5 (3)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
GERČÁK Libor (1x)         22. 7.75   19 (9)    2   Nejzbach Vysoké Mýto
GERGELY Ludvík            18. 4.72    5 (1)    5   Rangers Chodov
GIAMPAOLI Karel           24. 6.73    2 (2)    1   Mako Litvínov
GIIL Qivind               21. 4.71    4 (2)    7   Benago Praha
GINZEL Karel               5.11.68    5 (1)    1   Adamíček Český Krumlov
GINZEL Zbyněk             27.11.70    8 (3)   12   Adamíček Český Krumlov
GLOMB Jiří                23. 9.61    7 (3)    2   Arsenal Benešov
GLOZYGA David             15. 4.83    1 (1)    -   Tosta Petrov
GOJ Jaroslav              17. 3.76    1 (1)    2   SKP Likop Třinec
GONDA Jiří                  . 6.74    1 (1)    -   Herd Cheb
GONZALES Fabian             . 9.88    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
GOTTWALD Petr               . 4.73    1 (1)    3   Anděl Prostějov
GOTTWALD Tomáš              . 4.80    1 (1)    -   Anděl Prostějov
GRABMűLLER Daniel         17. 4.86    3 (1)    2   Olympik Mělník
GRAFNETTER Jan             1. 7.80    1 (1)    -   Letňany PřF Praha
GRÄTSCH Dominik             . 1.93    1 (1)    -   Indoss Plzeň
GREGUŠ Anton              18.12.55    2 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
GRILLO Martin             14. 6.73    5 (1)    3   Rangers Chodov
GRIM Jaromír                . 6.86    1 (1)    2   Amor Vyškov
GROSS Pavel               15.11.78    4 (1)    5   3P Bosonohy Brno
GRUBER David              20.10.71    1 (1)    1   Martin team Plzeň
GRULICH Ondřej            28. 4.71    3 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
GRŰNDLER Pavel            26. 8.56    3 (1)    -   AC Start Karlovy Vary
GRUNTORÁD Martin           6. 3.82    5 (4)    -   Delta-Real Šumperk
GUTTER Martin             29.10.71    2 (1)    1   Dino Brno
HABAJ Marek                 .12.83    2 (1)    -   Benago Zruč n/S
HABRMAN Vojtěch             . 3.97    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
HAČKA Ondřej                .10.82    2 (1)    -   FC Rudolfov
HAJAS                       .  .      1 (1)    -   Combix Ústí n/L
HAJDUŠEK Kamil              . 5.94    2 (1)    -   FC Rudolfov
HÁJEK Jakub                1. 4.90    3 (2)    -   Benago Zruč n/S
HÁJEK Jiří                29. 3.77    2 (1)    -   Draci Karlovy Vary
HÁJEK Karel               16. 4.63    2 (1)    -   Linde Ústí nad Labem
HAJNÍK Lukáš              19.10.75    6 (3)    3   Megas Frenštát p/Radhoštěm
HAJŽMAN Marek             11. 5.82    2 (2)    -   Indoss Plzeň
HALÁČEK Josef             25. 3.74    3 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
HALAMÍČEK Radek           26. 5.84    1 (1)    -   Jistebník
HÁLEK Ivan                 4.12.56    5 (1)    -   Bohemia České Budějovice
HALODA Tomáš              11. 1.90    4 (2)    1   UTB Zlín, Vokno Kroměříž
HAMALA Miloš              15. 4.62    2 (1)    1   Tosta Petrov
HAMPEJZ Jaroslav          11. 7.65    1 (1)    1   Mako Litvínov
HAMŠÍK Michal             25. 3.74    3 (1)    2   Olympik Mělník
HANOUŠEK Roman              .  .      1 (1)    1   F.A.Zole Česká Lípa
HANSL Libor               14.11.74    7 (1)    5   Nejzbach Vysoké Mýto
HANUS Adam                  .12.84    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
HANUŠ Martin                . 1.94    1 (1)    -   Helas Brno
HANUŠ Tomáš               16. 1.69    1 (1)    -   Olympik Mělník
HANZLÍK Radek               . 6.86    4 (3)    2   Sparta a  Slavia Praha
HARAG Pavel               24. 6.78    1 (1)    -   Delta-Real Šumperk
HARNACH Martin             2. 1.73    4 (2)    3   Harnach Brno
HARTL Jiří                  . 2.90    1 (1)    -   Indoss Plzeň
HARUŠŤÁK Jaroslav (1x)     2. 4.73   25 (6)   23   Mikeska Ostrava
HASIČ Danir                 . 5.89    1 (1)    -   Sausfork Otovice
HAŠEK Rostislav            2. 6.75    2 (1)    2   Arsenal Benešov
HAUF Ondřej (1x)           5. 2.85    1 (1)    -   Era-pack Chrudim
HAUNOLD Jiří                . 1.90    1 (1)    -   GMM Jablonec n/N
HAUZR Zbyněk              20. 4.73    2 (1)    -   Alfa Liberec
HAVEL Jan                 15. 2.88    9 (6)    1   Interobal, Tango a Helas Brno
HAVEL Josef               12. 2.82    9 (5)    2   Tango a Helas Brno
HAVEL Petr (1x)           18. 9.70    6 (3)    5   Viktoria Žižkov
HAVELKA Petr              26.12.72    2 (1)    1   Helas Brno
HAVELKA Radek             19. 1.75    2 (1)    -   TJ Borek
HAVIAR David                . 7.86    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
HAVLÁSEK Jan                .  .      2 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
HAVLÍČEK Jan                . 2.91    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
HAVLÍČEK Martin           29. 1.74    3 (2)    -   Letňany PřF a Benago Praha
HAVLÍČEK Zdeněk           23.12.63    1 (1)    -   Dino Brno
HAVLÍK Roman               17 9.86    1 (1)    -   FK Volfířov
HAVLÍK Roman                .10.87    1 (1)    -   Helas Brno
HAVRDA Ondřej               .  .      2 (2)    -   Sparta a Slavia Praha
HECL Bohdan                6.12.74    3 (2)    1   Delta-Real Šumperk
HEGER Daniel              27.10.78    2 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
HEGR Josef                22. 3.81    1 (1)    -   Alfa Liberec
HEJNA Josef                2. 7.74    3 (1)    5   Arsenal Benešov
HEKERA Aleš               29.11.75    3 (1)    -   SKP Likop Třinec
HENDRYCH David            19.12.77    1 (1)    1   Happich team Plzeň
HENDRYCH Vlastimil         4. 5.75    1 (1)    -   Materia Sokolov
HENEK Jakub                 . 7.95    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
HERDA Martin              20. 7.76    3 (1)    -   TJ Borek
HEROUT Martin               . 8.80    1 (1)    -   Flamengo Hradec Králové
HERZOG Radek              18.10.71    2 (1)    1   Mikeska Ostrava
HIBLER Lukáš                . 4.91    3 (3)    3   Interobal Plzeň, Herd Hradiště
HIKL Milan                 7.10.77    1 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
HIPPMANN Tomáš              . 8.80    1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
HLADÍK Roman                . 4.94    2 (1)    2   Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš (2x)         28. 8.71   29 (6)   26   Mikeska Ostrava, SK CC Jistebník
HLADKÝ Petr               14. 1.78    2 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
HLAVA David (1x)          28. 6.80    4 (1)    9   Alfa Liberec
HLAVA David                 .10.90    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
HLAVÁČ Libor              31. 3.77   16 (6)    5   ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Ondřej             23. 7.75    7 (3)    -   ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Petr                7. 3.66    2 (1)    -   Bohemians/Damned Praha
HLAVATÝ Radek              2. 6.77    8 (4)    6   TORF-ESTE Pardubice
HLAVIČKA Jakub            13.12.72    2 (1)    -   Bohemians/Damned Praha
HLINÁK Roman              10. 5.67    5 (1)    3   Viktoria Žižkov
HLOBIL Patrik               . 9.94    2 (1)    -   UTB Zlín
HLOUŠ Radek (3x)           9.12.80   12 (5)    -   Era-pack Chrudim
HLOUŠEK Michal              . 5.93    2 (2)    -   Mados Hradec Králové
HLOŽEK Michal               .  .      1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
HLUBŮČEK Josef              .11.88    1 (1)    -   Alfa Liberec
HNANÍČEK Josef            28.12.86    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
HNANÍČEK Viktor             .10.82    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
HNILIČKA Jan (2x)         19. 3.70   25 (6)    -   Bohemia./Damned, Viktoria Žižkov
HNILO Tomáš               29. 3.78    2 (2)    1   SKP Likop Třinec, Slavičín
HNÍZDIL Daniel             6. 2.75    4 (1)    -   Olympik Mělník
HOCHMAN Petr                .10.97    4 (2)    -   Benago Zruč n/S
HOLÁŇ Milan               21. 8.67    5 (1)    -   Mikeska Ostrava
HOLAS Marek               24. 1.74    2 (1)    1   Dekora Hlinsko
HOLAS Milan                 .10.77    2 (2)    4   Pribina Hesov, KH Polná
HOLÁTKO Rudolf             3.11.59    1 (1)    -   Templář Ivančice
HOLEC David                 . 7.91    1 (1)    1   Mados Hradec Králové
HOLEC Libor                3. 4.82    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
HOLEČEK David              6. 6.75    2 (1)    3   Sparta Chomutov
HOLEČEK Michal            13. 2.88    8 (3)    9   Sparta + Slavia, Selp Vysočany
HOLEČEK Ondřej            16. 3.82    1 (1)    1   Alfa Liberec
HOLICKÝ Ondřej              . 7.92    1 (1)    -   GMM Jablonec
HOLMAN Jakub                . 2.93    5 (2)    2   United Frýdek-Místek
HOLOMEK Patrik             9. 6.74    2 (1)    1   3P Bosonohy Brno
HOLOMOY Pavel             19. 4.67    2 (1)    2   Linde Ústí nad Labem
HOLUB Jan                 11. 6.77    2 (1)    1   Sokol Ústí nad Labem
HOLUB Ondřej              21. 2.88    1 (1)    -   Eco-investment Praha
HOLUB Roman               21. 9.76    1 (1)    -   RSC Čechie Slaný
HOLUBEC Matěj               . 6.98    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
HOLUBEC Tomáš             17. 1.80    3 (1)    -   Olympia Příbram
HOLUBEK Jan (1x)           2. 3.75    1 (1)    1   Alfa Liberec
HOLÝ Michal               18. 7.73    3 (1)    1   Slávia Vlas České Budějovice
HOLÝ Michal (1x)          29. 5.90   14 (6)    7   Interobal, Teplice, Bohemians 05
HOLZBAUER Martin            . 1.83    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
HOMOLA Lubomír            24. 9.62    2 (1)    -   Rosa Gong České Budějovice
HON Petr                  22. 7.67    2 (1)    -   Lazor Vyškov
HONS Pavel                15. 7.69    3 (1)    -   Čechie ZM Praha
HORA Matěj                  . 2.89    1 (1)    1   Lochotín Plzeň
HORA Stanislav              .12.83    1 (1)    -   Lochotín Plzeň
HORÁČEK Jan (4x)          15. 4.73   38 (9)   33   Viktoria Žižkov, Bohemians Praha
HORÁK David               19. 8.76    7 (3)    -   IFT C. Ostrava, Megas Frenštát
HORÁK Jaroslav            25. 3.77    1 (1)    -   Delta-Real Šumperk
HORÁK Petr                28. 4.68    2 (1)    -   Era-pack Chrudim
HORÁK Radoslav            14. 9.72    3 (1)    1   Plumbum Hradec Králové
HORÁK Roman                8. 5.69    3 (2)    2   Helas Brno
HORN Jiří                  3. 8.70    8 (2)    -   Rangers Chodov
HORN Pavel                 2. 2.75   10 (3)    7   Rangers Chodov
HORNÍK Jaroslav (1x)       3. 2.66    5 (1)    -   SK Cigi Caga Jistebník
HORT Patrik                4. 2.74    2 (2)    2   Interchmel Velká Hleďsebe
HORT Radek                29. 4.82    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
HORVÁTH Rostislav         14. 6.72    1 (1)    -   Partizan Most
HORYNA Václav               . 8.90    3 (2)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
HOŘÁK Martin              30.11.67    1 (1)    1   Alfa Liberec
HOŘEJŠÍ Petr               3.12.70    1 (1)    -   Hustovlas Chodov
HOŘÍNEK Jiří              18. 4.80    2 (1)    1   VŠB Ostrava
HÖSL Petr                  1. 5.80    1 (1)    -   Letňany PřF Praha
HOSPODKA David              . 4.81    1 (1)    -   Boca Chotěboř
HOŠEK Jakub               24.12.86    2 (1)    -   FC H Most
HOŠEK Jan                   .12.81    1 (1)    -   Vokno Kroměříž
HOŠEK Martin (1x)         17. 1.70    1 (1)    -   Viktoria Žižkov
HOURA Tomáš                1. 7.85    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
HOUSA Jan (1x)            24.12.74    9 (3)   11   Alfa Liberec
HOUSKA Filip              30. 8.78    2 (1)    1   TJ Borek
HOUŠKA Daniel              4.12.83    3 (1)    4   Viktoria Žižkov
HOUŠKA Marcel              5. 9.70    2 (1)    1   Lazor Vyškov
HOVORKA Jaroslav          14. 4.82    1 (1)    -   KuVok Nový Bor
HOXHA Vigan                 . 7.92    4 (1)    1   Benago Praha
HRABALA Radek              3.11.75    2 (1)    2   Tosta Petrov
HRABČÁK Štefan             7. 3.52    5 (2)    -   TJ Borek
HRABČÁK Vít               10. 9.79    5 (2)    3   TJ Borek
HRADEC Petr                6. 4.81    3 (2)    -   Tango Brno
HRACH Petr                17.10.75    4 (3)    -   Mako Litvínov
HRALA Václav              20. 5.81    2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
HRANÍČEK Pavel            18. 5.80    2 (1)    -   Mako Litvínov
HRBÁČ Jiří                22. 2.84    6 (4)    1   Rudolfov, Volfířov, Absolut ČB
HRBÁČ Kamil               18. 6.77    2 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
HRBÁČEK Jakub               .10.86    1 (1)    -   Lochotín Plzeň
HRDINA Antonín              . 2.95    4 (2)    2   SK Slavia Praha
HRDINA Martin             28. 5.81    9 (5)    2   Slavia Praha, Selp MB, Bakov
HRDINA Zdeněk             13. 6.75    1 (1)    -   Montza České Budějovice
HRIB Pavel                15. 5.70    3 (1)    1   Fet club Karlovy Vary
HRIC Jakub                  . 7.91    2 (1)    2   FC Rudolfov
HRNEČEK                   ..          2 (1)    -   Absolut tým České Budějovice
HROCH Miroslav             6.11.61    2 (1)    2   Tosta Petrov
HROMADA Michal            25. 9.73    1 (1)    -   Pohoda Praha
HROMÁDKA Tomáš             8.11.89    3 (3)    1   Boca Chotěboř
HROMÁDKO Pavel              . 2.95    1 (1)    -   Balticflora Teplice
HRON Bohumil               4. 2.68    6 (3)    3   Adamíček Český Krumlov
HROUZ Jiří                 3. 4.75    2 (1)    2   Budweiser České Budějovice
HRUBIK Nenad              10. 2.80    1 (1)    2   RSC Čechie Slaný
HRUBÝ Vítězslav             . 5.94    3 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
HRŮŠA Daniel                . 6.93    1 (1)    -   UFA Hradec Králové
HRUŠKA Filip                . 8.92    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
HRUŠKA Jan                15. 7.81    2 (1)    1   Viktoria Žižkov
HRUŠKA Jiří                3. 2.73    9 (2)    3   ESTE Pardubice
HRUŠKA Milan               1. 1.65    3 (1)    -   Rangers Chodov
HUBKA Jan                 23. 7.81    1 (1)    -   Alfa Liberec
HÜBSCH Josef              19. 3.64    1 (1)    -   Linde Ústí nad Labem
HUDAČEK Marko               .10.96    1 (1)    -   Interobal Plzeň
HŮLKA David               26. 5.74   11 (4)    5   Viktoria Žižkov
HŮLKA Josef               10. 2.67    3 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
HŮLKA Petr (1x)           10. 2.72   26 (6)    1   TS Bakov nad Jizerou
HURAJ Daniel              18.10.67    3 (1)    -   TJ Borek
HURT Daniel               11. 7.91    1 (1)    1   Dalmach Turnov
HURT Vojtěch              11. 7.91    1 (1)    -   Dalmach Turnov
HURTA Lukáš                 .11.92    1 (1)    -   Beach Boys Odry
HUSÁK Jiří                 3. 7.86    2 (1)    -   Alfa Liberec
HUSÁRIK Radim               . 4.86    1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
HUŠBAUER Jan (1x)          8. 7.88    4 (1)    1   Eco-investment Praha
HUŤKA Michal                . 3.81    2 (1)    1   UTB Zlín
HVÍZDAL Jan                 . 9.85    1 (1)    -   Lochotín Plzeň
HVOLKA Tomáš (2x)         12.10.81   11 (5)    4   Jistebník, Viktoria Žižkov
HYKA Petr                 30.11.82    2 (2)    -   Olympik Mělník
HYNEK Karel                5. 5.71   11 (3)   12   Bohemians/Damned Praha
CHADIMA David             14. 3.86    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Marek              1. 3.89    5 (3)    3   Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Miroslav          28. 9.72    4 (2)    1   RSC Čechie Slaný
CHADRABA Jan                .  .      2 (1)    1   F.A.Zole Česká Lípa
CHADZIDIS Dimostenis      29. 9.81    9 (6)    8   Tango a Helas Brno
CHALUPSKÝ Jiří              . 6.86    2 (1)    2   Helas Brno
CHARVÁT Martin             6. 2.67    5 (2)    -   Tomson Brno
CHLEBOUN Patrik             .  .      1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
CHLUMECKÝ Roman           23.12.76    3 (2)    3   ELBH Týn n/V, Montza ČB
CHMELA Martin               .12.76    1 (1)    1   Vokno Kroměříž
CHMELENSKÝ                  .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
CHMELÍK Zdeněk (2x)       13. 7.88   13 (4)    3   Era-pack, Pramen H.Brod
CHOVANEC                   3. 3.78    3 (1)    1   ESTE Pardubice
CHRAMOSTA Jiří            28. 9.68    2 (1)    2   Bohemians/Damned Praha
CHROBÁK Marek             15. 8.85    8 (5)    2   Benago Zruč n/s
CHROMEČKA Ondřej            . 5.96    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
CHROMEK Adam              22. 4.91    6 (5)    3   Mados Hradec Králové
CHROMÝ Tomáš              25. 5.76    2 (1)    -   TS Bakov nad Labem
CHRUDIMSKÝ                  .  .      1 (1)    -   Combix Ústí n/L
CHRŽ Ondřej                 . 4.91    3 (3)    -   Indoss Plzeň
CHUBIRKA Vadim              . 8.90    1 (1)    -   Amor Vyškov
CHUDÁREK Roman            26. 9.74    7 (2)    7   Ajax Novesta Zlín
CHUDĚJ Tadeáš               .11.92    1 (1)    -   Beach Boys Odry
CHUMCHAL Radek              . 5.83    2 (1)    -   Megas Frenštát pod Radhoštěm
CHURÁČEK Martin            2.11.64    7 (1)    3   Viktoria Žižkov
CHVAL Bohuslav            15. 6.73    2 (1)    1   AFC Rapid Páleček
CHVAL Tomáš               11. 9.71    2 (1)    1   AFC Rapid Páleček
CHVÁLA Miloš              24. 4.90    2 (1)    2   TORF-ESTE Pardubice
ICELA Jakub                 .11.95    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
IHRACKÝ Petr              30. 8.74    2 (2)    1   Mako Litvínov
IMLAUF Marek                .12.87    1 (1)    1   Wizards DDM Praha
IMLAUF Tomáš                . 3.89    2 (1)    1   Wizards DDM Praha
JACKO-LYSÁK Ondřej        22.11.68    3 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
JADRNÝ Tomáš (1x)         19. 6.77    3 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
JAHELKA Josef             13. 9.85    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
JAHODA Mário              13.11.73    1 (1)    -   Bohemians/Damned Praha
JAKUBEC František (2x)    26. 2.77    9 (4)    8   Bohemians Praha, Viktoria Žižkov
JAKUBEC Michal              .12.92    1 (1)    -   Herd Hradiště
JAKUBEC Roman              9. 7.79    2 (1)    1   Templář Ivančice
JAKUP Ahmet               14. 4.70    3 (1)    1   Benago Praha
JAKUS Tomáš (1x)           9. 6.78    1 (1)    1   Alfa Liberec
JANÁČEK Pavel             11. 6.64    4 (1)    -   Hustovlas Chodov
JANÁK Martin                . 2.95    3 (2)    3   Sistemo Volfířov
JANALÍK Radek               . 4.90    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
JANATKA Aleš              11.11.71   10 (3)    7   TS Bakov nad Jizerou
JANDA Jaromír              6. 6.74    2 (1)    -   Arsenal Benešov
JANDA Patrik              26. 4.92    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
JANDA Tomáš               14.10.65    3 (1)    1   Pohoda Praha
JANDERA Dušan (1x)        20.10.83    2 (2)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
JANDURA Miroslav            . 6.86    3 (2)    -   Internazzionale Otrokovice
JANECKÝ Jiří (1x)          8.10.69   14 (3)    -   Viktoria Žižkov
JANITA Patrik               .11.94    2 (1)    -   VŠB Ostrava
JANKOVSKÝ Martin          12. 3.71    2 (1)    3   Rosa Gong České Budějovice
JANKŮ Zdeněk               2.10.65    3 (1)    -   Pohoda Praha
JANOŠÍK Martin             7.11.68    8 (3)    6   Alfa Liberec
JANOŠKO Vladimír          14. 9.65    5 (1)    2   IFT Computers Ostrava
JANOTA Jiří               31.10.72    1 (1)    -   Bohemians/Damned Praha
JANOTA Petr                 .  .      2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
JANOUCH Marcel            18. 9.77    4 (2)    -   Olympik Mělník
JANOUŠEK Ondřej             . 1.88    1 (1)    2   Absolut tým České Budějovice
JANURA Petr                2. 2.75    2 (1)    1   Adamíček Český Krumlov
JANŮ Václav                 . 7.81    1 (1)    -   Knockout '83 Příbram
JANUŠ Radek               30.10.71    4 (1)    -   Ajax Novesta Zlín
JANUŠ Vlastimil           16. 3.74   14 (3)    1   Ajax Novesta Zlín
JARÁB Michal              18. 1.89    1 (1)    -   SK Kladno
JARKOVSKÝ Josef           24. 7.68    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
JAROSZ Dariusz             2.12.64    3 (1)    3   Botafogo Mladá Boleslav
JAROŠ Jiří                 8.10.74    3 (1)    2   Ajax Novesta Zlín
JAROŠ Víťa                 7. 5.76    1 (1)    2   Penthouse Jihlava
JAVŮREK Josef             18. 9.66    6 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
JEDLIČKA Luboš              .12.80    1 (1)    -   Flamengo Hradec Králové
JEDLIČKA Petr               .12.78    3 (2)    1   Flamengo Hradec Králové
JELEN Karel                 . 2.91    1 (1)    2   Internazionale Teplice
JELÍNEK Luboš              4.11.65   14 (2)   15   Combix Ústí nad Labem
JELÍNEK Ondřej            20. 8.77    2 (2)    -   Nejzbach VM, Jistebník
JELÍNEK Petr (1x)          9. 4.71   21 (6)    -   Viktoria Žižkov, Bohemians Praha
JELÍNEK Radim             27. 3.74    1 (1)    -   Mikeska Ostrava
JELÍNEK Roman              7. 2.86    6 (5)    2   Mados Hradec Králové
JELONEK David               . 4.88    1 (1)    -   Balticflora TeplicE
JENČ Michal               10. 1.93    2 (1)    -   Olympik Mělník
JENÍČEK Petr                . 7.83    3 (3)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
JEŘÁBEK Jan II.           23. 3.90    2 (1)    3   TORF-ESTE Pardubice
JEŘÁBEK Stanislav           .  .      3 (1)    1   SK Bělá 1946
JESIPČUK Radek            27. 7.71    2 (1)    6   Rangers Chodov
JEŽDÍK Jiří                 .  .      1 (1)    -   Benago Zruč n/S
JEŽEK Marek               29. 3.71    7 (1)    4   Viktoria Žižkov
JÍLEK Michal               7. 6.87    1 (1)    -   Tango Brno
JÍLEK Tomáš                 . 7.83    1 (1)    -   Sausfork Otovice
JINDRA Miroslav             . 5.91    2 (2)    2   UFA a Flamengo Hr.Králové
JINDRA Tadeáš              1. 7.92    3 (2)    2   FK Volfířov
JIRÁČEK Pavel             16.10.67    3 (1)    -   Sokol Ústí nad Labem
JIRÁČEK Petr               2. 3.86    1 (1)    1   Materia Sokolov
JIRÁSKÝ Michal              .10.93    5 (4)    1   Mados HK, Nejzbach VM
JIROUŠ Zbyněk             10. 1.68    2 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
JIROUŠEK Petr               .11.82    1 (1)    -   Alfa Liberec
JIŘÍČEK Jan                 .10.86    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
JÍŠA Jan                    .11.90    1 (1)    -   Jatka Pacov
JÍŠA Petr                 24.12.65    6 (3)    3   Arsenal Benešov
JODL Michal                2. 4.74    3 (2)    -   Budweiser a Montza Č. Budějovice
JORDÁN Jan                 9. 4.80    3 (1)    2   TJ Borek
JOŠT David                 1. 2.95    2 (2)    1   Sparta Praha, Mados HK
JOVANOVIČ Djorde            . 5.91    1 (1)    -   Benago Zruč n/S<
JOZA Miroslav             22. 4.69    3 (1)    3   Čechie ZM Praha
JUGAS Jiří                29. 1.66    7 (3)    1   Ajax Novesta Zlín
JUHÁS Lukáš                 . 6.92    3 (1)    1   UTB Zlín
JULINA Zdeněk             10. 1.76    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
JUNEK Petr                22. 1.84    4 (2)    2   Bohemians 1905, SK Kladno
JUNIOR Edmin Jose           . 9.87    2 (1)    -   Benago Zruč n/S
JURAŇ Radim                 . 2.90    2 (1)    1   Internazzionale Otrokovice
JURČÍK Ondřej               . 1.80    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
JURČOVSKÝ Petr              .  .      1 (1)    -   SK Slavia Praha
JURČOVSKÝ Petr            23. 3.89    3 (2)    2   Olympik Mělník
JURIGA Pavel                . 7.82    1 (1)    -   Zlej se(n) Liberec
JURKENÍK Zdeněk           16. 2.66    1 (1)    1   SC Veltěž
JURNEČKA Jan               4. 5.67    2 (1)    -   Tomson Brno
JUŘÁTEK Jiří                . 1.84    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
JUŘICA Radek              24. 3.90    1 (1)    -   United Frýdek-Místek
KABELE Jiří                 .  .      2 (1)    4   AC Sparta Praha
KABOUREK Lubomír          17. 9.75    2 (1)    -   Linde Ústí nad Labem
KADEŘÁBEK Jan              8. 1.80    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
KADLEC Jan (1x)           13.12.82    5 (3)    4   Indoss, Žižkov, Benago
KADLEC Tomáš              11. 1.79    1 (1)    -   Indoss Plzeň
KAFKA Miloslav            21. 1.77    4 (2)    2   Benago Praha
KAFKA Pavel                 . 4.82    1 (1)    -   Boca Chotěboř
KAHL Petr (1x)             8. 8.68   11 (5)    1   Alfa Liberec
KAHL Tomáš                 3.11.87    1 (1)    -   Alfa Liberec
KAHOUN Jiří                5. 2.73    5 (3)    8   Arsenal Benešov
KAHUDA Jan (1x)            7. 7.78   11 (6)    9   Selp, Bohemians, Žižkov
KAIN Václav               10. 2.84    1 (1)    2   Arsenal Brtnice
KAINC Pavel               16.12.68    5 (2)    2   Adamíček Český Krumlov
KALÁN Tomáš               10. 7.73    3 (1)    3   Fet club Karlovy Vary
KALINA David                . 1.77    2 (2)    -   Vokno Kroměříž
KALINA Jan (1x)           28. 2.78    9 (4)    -   Balticflora Teplice
KALOUSEK Zdeněk           17.12.82    1 (1)    -   Dalmach Turnov
KALUS Vojtěch               . 2.93    3 (1)    2   UTB Zlín
KALUŽA Miroslav           25. 7.75   12 (4)    5   ESTE a TORF-ESTE Pardubice
KALVODA Robin              3. 5.71    5 (1)    1   Helas Brno
KAMENICKÝ Jaroslav (1x)   10. 6.75   27 (6)   17   Olympic Mělník, Bakov
KAMENÍK Libor             28. 8.71    3 (1)    -   Lazio Brno
KAŇKA Josef               16. 8.76    2 (1)    -   Arsenal Benešov
KAŇKA Michal               3. 3.74    5 (3)    1   Arsenal Benešov
KAŇKOVSKÝ Karel             . 3.90    2 (2)    1   Démoni Česká Lípa
KAŇOK Radek                 . 1.87    1 (1)    -   Sausfork Otovice
KANTOR Aleš               14. 2.75    2 (1)    1   VŠB Ostrava
KAPLAN Aleš (1x)           9.11.82    6 (2)    3   Nejzbach Vysoké Mýto
KAPLAN Jan                23. 4.77    4 (3)    -   Pramen Havlíčkův Brod
KAPSA Martin               1.11.85    7 (4)    7   VŠB, United F-M, Frenštát p/R
KARABINA Michal             . 1.92    1 (1)    -   Amor Vyškov
KARÁSEK Milan               .12.86    2 (1)    1   Malibu Mladá Boleslav
KARBAN Josef (1x)         30. 1.75   21 (6)    6   TS Bakov nad Labem
KARDAKOV Andrey             . 3.87    1 (1)    -   Balticflora Teplice
KAROLA Vlastimil          10.11.65    8 (2)    -   Ajax Novesta Zlín
KASÁLEK Martin             8. 9.80    3 (3)    4   Helas Brno
KASANDA Petr              23.12.75    2 (1)    -   TJ Borek
KASÝK Zdeněk                . 9.93    6 (4)    1   Interobal Plzeň
KAŠICKÝ Dušan             14.10.82    5 (3)    4   Cigi Caga Jistebník
KAŠPAR Jiří               28.11.76   15 (6)    -   TORF-ESTE Pardubice
KAVKA David                 . 1.90    1 (1)    1   Pramen H.Brod
KAZÁR                      7. 9.89    1 (1)    2   Gamaspol Jeseník
KEDZIOR Petr              22.10.63    2 (1)    1   Lazor Vyškov
KEROUŠ Jaroslav             . 3.83    1 (1)    -   Jatka Pacov
KEROUŠ Martin               . 8.90    1 (1)    -   Jatka Pacov
KEŠNER Ladislav           30. 1.88    1 (1)    2   Partizan Most
KILIJÁN Jakub (1x)        31. 8.91    7 (4)    1   Balticflora Teplice
KLABAN Jiří                5. 6.64    5 (2)    1   Tomson Brno
KLAUS Josef               31. 5.66    2 (1)    1   Sokol Ústí nad Labem
KLEMPERER Jan              2. 6.73    3 (1)    1   CFC Letňany Praha
KLEMSA Jaroslav           26. 8.85    2 (2)    2   Delta-Real Šumperk
KLEPRLÍK Milan            25. 3.77    4 (1)    1   Alfa Liberec
KLEVAR Ondřej               . 1.87    1 (1)    -   Beach Boys Odry
KLIER Jiří                11. 4.67    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
KLIER Jiří                  .12.76    2 (2)    -   Herd Hradiště
KLIER Radoslav             1. 4.69    6 (3)    -   Rapid Páleček, RSC Čechie Slaný
KLÍMA Jan                 15.10.70   18 (7)    4   Benago Zruč n/S
KLÍMA Jiří                10. 3.70    2 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
KLÍMA Jiří                23. 6.71    1 (1)    -   Kavčí Hory Polná
KLÍMA Libor                 . 5.80    3 (3)    1   Flamengo + UFA Hr.Králové
KLÍMA Karel               21. 7.76    2 (1)    -   Montza České Budějovice
KLIMEK Petr               12. 4.67    5 (1)    -   Čepo Poruba
KLIMEK Radim              27. 7.74    5 (1)    2   Čepo Poruba
KLIMEŠ Milan                . 3.89    3 (2)    -   Helas Brno
KLIMEŠ Pavel                . 1.92    3 (3)    -   Boca Chotěboř
KLÍR Jonáš                  . 4.94    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
KLODA Rostislav           20.11.79    1 (1)    -   SKP Likop Třinec
KLUSÁK David                . 6.94    1 (1)    1   Pramen H.Brod
KLUSÁK Stanislav          15.11.84    1 (1)    -   Tango Brno
KMENT Štěpán              28. 6.69    1 (1)    -   Letňany PřF Praha
KNAP Marek                  . 5.81    1 (1)    1   USK Slávie OU Ostrava
KNEJZLÍK Karel              .10.96    1 (1)    -   Zlej se(n) Liberec
KNĚŽÍNEK Martin           29. 8.68    7 (1)    -   Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Miloš            17. 5.63   12 (2)    3   Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Vojtěch            .10.90    3 (2)    2   Sistemo Volfířov
KNÍŽÁTEK Petr              2.12.76    3 (1)    1   Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOBLOCH Ondřej            1. 2.73    9 (3)    -   Slavia Pha, Selp MB, TS Bakov
KNOP Václav                1. 3.80    3 (1)    -   Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOTEK Libor              11. 9.76    1 (1)    1   Templář Ivančice
KŇAŽEJE Luboš             20. 5.74    2 (1)    -   AC Hradec Králové
KOBERA Jiří               15. 1.69    3 (1)    -   Fet club Karlovy Vary
KOBLASA Jan                 .12.93    1 (1)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
KOBZA Zdeněk              20. 2.65    2 (1)    -   Tosta Petrov
KOC Václav                  . 3.90    6 (3)    3   Interobal Plzeň
KOČÍ Jan                    . 8.90    1 (1)    -   Benago Praha
KODEŠ Karel                 . 3.91    2 (2)    3   Svarog a Internazionale Teplice
KOHNHäUSER Rudolf         29. 4.85    2 (1)    1   Malibu Mladá Boleslav
KOHOUT Milan                . 1.88    3 (3)    2   Herd Hradiště
KOCH Jiří                  1. 2.83    8 (3)    8   AC Gong České Budějovice
KöKERT Daniel             18. 5.72    2 (2)    3   Combix a 1.HFC Ústí n/L
KOKEŠ Filip                 . 2.89    5 (3)    -   SK Slavia Praha, Selp MB
KOLACÍ Petr                7.11.74    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
KOLÁČEK Daniel            24. 1.84    2 (1)    2   AC Gong České Budějovice
KOLÁČEK Ivo                8.12.72    2 (1)    -   Dino Brno
KOLÁŘ Ivan                 9.11.79    1 (1)    -   Sparta Chomutov
KOLÁŘ Michal                . 6.84    3 (2)    1   Internazzionale Otrokovice
KOLAŘÍK Miroslav            .  .      1 (1)    -   Anděl Prostějov
KOLAŘÍK Václav             9.10.72    2 (2)    -   Indoss Plzeň
KOLESNÁČ Marian           10. 7.65    4 (2)    1   Draci a Slávia junior K.Vary
KOLESNÁČ Michal           12.10.66    7 (3)    -   Draci K.Vary, Rangers Chodov
KOLLÁR Martin              1.12.82    4 (1)    3   Absolut České Budějovice
KOLOUCH Petr                .  .      1 (1)    -   Lochotín Plzeň
KOLOUŠEK Václav (1x)      13. 4.76    3 (1)    1   TS Bakov nad Jizerou
KOMÁR Vítězslav (2x)      11. 7.82   13 (3)    3   SK Cigi Caga Jistebník
KOMŇACKÝ František        15.11.51    2 (1)    1   Lazor Vyškov
KOMOROUS Pavel            22.10.78    2 (1)    -   FC H Most
KONČOK Martin             14. 2.69    2 (1)    -   Bohemia České Budějovice
KONEČNÍK Zdeněk             . 7.87    1 (1)    2   Zelená Křídla Ludslavice
KONEČNÝ Jan                 . 7.92    1 (1)    -   Internazionale Teplice
KONEČNÝ Jiří               2. 9.66    2 (1)    1   3P Bosonohy Brno
KONEČNÝ Jiří              24. 9.71    3 (3)    -   Delta-Real Šumperk
KONEČNÝ Marek               . 1.91    2 (1)    -   Helas Brno
KONEČNÝ Marek             18. 4.94    1 (1)    1   Balticflora Teplice
KONEČNÝ Roman             27.11.84    2 (1)    2   TORF-ESTE Pardubice
KONRÁD Jiří                 . 3.89    1 (1)    -   Beach boys Odry
KOŇARÍK Jozef             12.10.66    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
KOPÁČ Martin                .10.92    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
KOPÁČ Petr                  . 5.91    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
KOPECKÝ Lukáš               .  .      1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
KOPECKÝ Marek (5x)        19. 2.77   17 (7)   11   Era-pack, Bohemians 1905
KOPŘIVA Jan                 . 2.90    1 (1)    -   Wizards DDM Praha 10
KOPŘIVA Luděk             22.11.81    7 (2)    -   Absolut České Budějovice
KOPŘIVA Petr               5. 2.80    1 (1)    2   Materia Sokolov
KOREJZA Milan               . 3.84    2 (1)    1   Malibu Mladá Boleslav
KORELOS Jakub               . 3.97    1 (1)    1   FC Mnichov 2001
KORENÝ Radek (2x)         10. 2.73   22 (5)   17   SK Cigi Caga Jistebník
KORNÁK David              28. 7.76   13 (3)    5   Prostor DZ OV, Megas Frenštát
KOŘÍNEK Karel              3. 7.72    1 (1)    -   Partizan Most
KOSINA Jan                12. 4.89    5 (2)    -   Slavia Praha
KOSTKA David                . 1.92    3 (1)    2   UTB Zlín
KOSTKA Vlastislav          4.10.76    7 (4)    -   TORF-ESTE Pardubice
KOSTROUN Martin             . 4.92    1 (1)    -   Jatka Pacov
KOŠAŘ Pavel               17.12.52    2 (1)    -   Arsenal Benešov
KOŠEK Jan                  9. 7.71   12 (4)    4   Bohemians/Damned Praha
KOŠELÍK Radim             14. 7.83    1 (1)    -   Megas Frenštát pod Radhoštěm
KOTOLÁN Petr              27. 9.50    6 (2)    -   Ajax Novesta Zlín
KOTOUZ Vlastimil          21. 2.74    2 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
KOTRLA Kryštof              . 3.94    1 (1)    -   VŠB Ostrava
KOTRLA Matěj                . 4.94    2 (1)    -   VŠB Ostrava
KOTULÁN Jan                 . 4.81    1 (1)    -   Amor Vyškov
KOUBEK Luděk              16. 6.76    1 (1)    1   Dino Brno
KOUBEK Zdeněk             19.11.71    1 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
KOUBUS Petr                1. 6.75    1 (1)    -   Dalmach Turnov
KOUDELKA Luboš              . 5.89    2 (1)    -   Wizards DDM Praha
KOUDELKA Petr               . 4.86    2 (1)    -   Alfa Liberec
KOUDELKA Tomáš (5x)       17.12.90   24 (8)    9   Era, Bohemians 05, TORF-ESTE
KOUDELKA Tomáš            23.11.70    2 (1)    -   Harnach Brno
KOUMAR Miroslav             . 1.73    2 (1)    2   Kavčí Hory Polná
KOUSAL Libor              26. 5.71    5 (1)    -   Helas Brno
KOUTEK Petr               21. 2.73    3 (1)    -   Slávia Vlas České Budějovice
KOUTNÝ Pavel              31.12.69    1 (1)    -   DBV Lion Šumperk
KOVÁCS Michal (2x)        17. 4.90   18 (7)   16   Benago Chrudim Teplice Tango Indoss
KOVÁČ René                 6. 2.74    3 (2)    1   Mako Litvínov
KOVAL Radomír             15.10.76    1 (1)    -   Jistebník
KOVÁRNÍK David            18.12.73    2 (1)    -   ESTE Pardubice
KOVÁŘ Jiří                  . 3.91    4 (3)    1   UTB, Internaz. Otrokovice
KOVÁŘ Otto                23. 7.67    4 (2)    2   Arsenal Benešov
KOVÁŘ Přemysl              1.12.74    2 (1)    2   Helas Brno
KOVAŘÍK Jan                 .10.88    1 (1)    -   GMM Jablonec n/S
KOVAŘÍK Martin              .11.87    1 (1)    -   Balticflora Teplice
KOVAŘÍK René               4. 2.77    8 (3)    8   Megas Frenštát p/Radhoštěm
KOWALIK Martin (1x)        4. 7.74   12 (5)    1   Alfa Liberec
KOZELKA Michal            23. 3.77    1 (1)    -   RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří (1x)        24. 4.67   22 (5)   14   Mikeska Ostrava
KOZELSKÝ Marek              . 7.93    3 (3)    3   Gamaspol Jeseník
KOŽÍŠEK Jiří (1x)          2. 6.75   25 (6)   13   TS Bakov nad Jizerou
KOŽÍŠEK Petr              10. 4.82    3 (1)    -   Rosa Gong České Budějovice
KOŽUŠNÍK Martin            6. 1.85    1 (1)    -   Jistební
KRACMAN Matěj             20. 7.86    5 (2)    3   Selp Mladá Boleslav
KRAJČ Marján              16.12.79    9 (4)    -   Slavia Praha, Benago Zruč
KRAJČA Pavel                . 2.93    2 (1)    -   UTB Zlín
KRAKOVČÍK Karel            7. 9.65   19 (4)    -   Prostor DZ Ostrava
KRÁL Anton                24.11.64    5 (2)    -   IFT Computers Ostrava B
KRÁL František             6. 1.64    4 (2)    1   Arsenal Benešov
KRÁL Ondřej               17. 4.83    1 (1)    -   Indoss Plzeň
KRÁL Ondřej                 . 7.91    1 (1)    -   Amor Vyškov
KRÁL Pavel                  . 9.92    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
KRÁL Tomáš                  . 4.93    1 (1)    -   Indoss Plzeň
KRATOCHVÍL Daniel           . 2.85    1 (1)    -   Pribina Hesov
KRATOCHVÍL Jiří             . 4.88    1 (1)    -   Boca Chotěboř
KRATOCHVÍL Tomáš           1. 5.84    1 (1)    -   SK Cigi Caga Jistebník
KRÁTKÝ František           5. 1.78    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
KRÁTKÝ Jan                  . 4.94    3 (1)    1   SK Slavia Praha
KRÁTKÝ Marcel             23. 7.76    2 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Michal               . 5.93    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
KRATOCHVÍL Jiří             . 4.88    1 (1)    -   Boca Chotěboř
KRATOCHVÍL Tomáš           2. 4.85    1 (1)    -   Dalmach Turnov
KRAUS Zdeněk              26. 2.77    3 (2)    1   Selp MB, TS Bakov n/Jizerou
KRAYZEL Petr (3x)         16. 6.69   26 (6)    -   SK Cigi Caga Jistebník
KRAYZEL Radim (3x)        25. 7.71   18 (4)    8   SK Cigi Caga Jistebník
KRČ Tomáš                   .10.92    1 (1)    -   Anděl Prostějov
KRČÁL Miloš                 . 8.79    1 (1)    3   Pribina Hesov
KRČÁL Radek                 . 7.76    1 (1)    -   Pribina Hesov
KREISEL David             10. 8.67    4 (1)    1   IFT Computers Ostrava
KREIZL Martin               .  .      2 (2)    -   Delta-Real Šumperk
KREJCAR Ivo                8. 7.65    2 (1)    -   Budweiser České Budějovice
KREJČÍ                    ..          1 (1)    2   Rangers Chodov
KREJČÍ Martin             28. 3.88    3 (2)    -   Balticflora Teplice
KREJČÍ Pavel               4. 2.82    1 (1)    -   Absolut České Budějovice
KREJČÍ Tomáš              22. 7.81    1 (1)    -   Indoss Plzeň
KREJČÍK Aleš               2. 9.86    1 (1)    -   Dalmach Turnov
KREJČÍK Kamil              6. 9.87    6 (4)    4   GMM Jablonec, Alfa Liberec
KREMLÍK Michal            24.10.81    4 (3)    2   Flamengo a UFA Hr.Králové
KRISTEN Karel              7. 3.74    7 (2)    5   Benago Praha
KROH Jaroslav               .  .      2 (1)    -   SK Slavia Praha
KROHMER Tibor               . 4.94    5 (3)    1   Gamaspol Jeseník
KROK Lukáš                  . 1.91    2 (1)    2   Combix Ústí n/L
KROULÍK Radovan (3x)      30. 7.77   16 (6)    5   TORF-ESTE, Era-pack, Nejzbach VM
KROUPA David                . 6.92    5 (2)    6   United Frýdek-Místek
KROUPA Jan                  . 8.87    4 (3)    -   Absolut České Budějovice
KROUPA Marek                . 4.93    1 (1)    1   Dalmach Turnov
KROUPAR Petr              11. 3.75    3 (1)    1   Interchmel Velká Hleďsebe
KROUTIL Václav              .10.89    2 (1)    2   Wizards DDM Praha
KRULICH Tomáš              9. 3.80    1 (1)    -   Viktoria Žižkov
KRUPIČKA Lukáš            18.11.79    2 (1)    -   Benago Zruč n/S
KRUŠKA Jiří                1. 8.63    3 (1)    -   Botafogo Mladá Boleslav
KRUŽLIAK Petr               . 2.94    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
KRYL Tomáš                10. 6.77    4 (2)   12   Knockout a Olympia Příbram
KRZEMIEŇ Vít              21. 3.95    2 (1)    1   VŠB Ostrava
KŘEMEN Jan                  . 2.97    2 (1)    -   Sparta Praha
KŘEPELKA Václav             . 7.92    3 (1)    -   UTB Zlín
KŘEPSKÝ Petr              25.10.78    2 (1)    1   Tosta Petrov
KŘIVSKÝ Radek               . 4.77    1 (1)    -   Boca Chotěboř
KŘÍŽ Patrik                 . 8.91    1 (1)    -   Absolut České Budějovice
KŘÍŽ Zdeněk                5. 7.63    2 (1)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
KŘIŽÁK Radim              18. 2.71   15 (3)    -   Prostor DZ Ostrava
KŘÍŽEK Jan (1x)           21.12.68    1 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
KUBAL Tomáš               30.11.86    1 (1)    -   SC Veltěž
KUBAL Viktor              31. 1.84    5 (2)    1   Absolut České Budějovice
KUBALA Ondřej             15. 5.75    6 (2)    -   Slávia Vlas České Budějovice
KUBALA Vítězslav          22. 3.73    5 (1)    2   Čepo Poruba
KUBÁŇ František           22.12.79    1 (1)    2   KuVok Nový Bor
KUBÁT Jaroslav              . 6.95    5 (3)    4   V.Mýto, Pramen H.Brod
KUBÁT Richard              8. 1.86    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
KUBÁT Vladimír            14. 4.71    2 (2)    -   Mako Litvínov
KUBELKA Matouš            10. 2.95    2 (1)    2   Sparta Praha
KUBEŠ Jan                  3. 6.76    5 (2)    3   Bohemians/Damned Praha
KUBEŠ Libor               14.12.81    2 (1)    1   Absolut České Budějovice
KUBÍČEK Václav            22.11.91    5 (4)    -   Interobal Plzeň, Tango Brno
KUBÍK David                 . 6.91    1 (1)    -   Indoss Plzeň
KUBÍK Vojtěch              2. 6.83    1 (1)    -   Sparta Chomutov
KUBÍK Roman               10. 3.76    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
KUBÍN Michal              ..          1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
KUBO Jakub                  . 1.86    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
KUČ Ervín                   . 1.94    2 (1)    1   Sparta Praha
KUČERA Jiří               11. 8.65    3 (1)    -   Pohoda Praha
KUČERA Marcel             30. 9.67    6 (1)    2   Pohoda Praha
KUČERA Martin               . 4.92    6 (2)    -   SK Slavia Praha
KUČERA Petr                 . 2.67    1 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
KUČERA Petr               22. 7.85    6 (5)    4   Interobal Plzeň
KUČERA Vladimír            6. 3.65    2 (1)    -   Linde Ústí nad Labem
KUČERA Zdeněk               . 1.90    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
KUDĚLKA Tomáš             15.12.71    1 (1)    -   Megas Frenštát p/Radhoštěm
KUDLÁČEK Michal           11. 7.80    1 (1)    1   Pramen Havlíčkův Brod
KUDRHALT Bohumil            . 8.93    1 (1)    -   Balticflora Teplice
KUDRNA Michal             24. 7.87    4 (2)    -   Benago, Bohemians 1905
KUFA Daniel                 . 3.94    2 (1)    1   VŠB Ostrava
KUHN Luboš                16.11.67    3 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
KűHNERT Lukáš             20.11.85    1 (1)    -   Megas Frenštát p/Radhoštěm
KULHA Michal                .11.92    2 (2)    -   Démoni Česká Lípa
KULHÁNEK Martin             . 2.88    3 (2)    -   Flamengo Hradec Králové
KULHÁNEK Martin             . 9.93    2 (2)    2   Svarog a Internazionale Teplice
KULHÁNEK Michal           19. 2.76    1 (1)    -   Delta-Real Šumperk
KULHAVÝ Václav (1x)        4. 3.78    6 (2)    -   Alfa Liberec
KUMPAN Ondřej             27.10.74    2 (1)    2   Era-pack Chrudim
KUMŠTA Martin             29. 5.84    1 (1)    -   Arsenal Benešov
KUNA Zdeněk                6.10.70    2 (1)    -   Montza České Budějovice
KUNC Lukáš                  . 8.86    1 (1)    -   Balticflora Teplice
KUNCÍŘ Matěj              12. 2.85    1 (1)    -   SC Veltěž
KUNDRÁTEK Lukáš             . 2.94    1 (1)    -   VŠB Ostrava
KűNZL Tomáš                 .  .      1 (1)    -   Svarog Teplice
KUPEC Lukáš               16. 4.81    2 (1)    1   Absolut České Budějovice
KURKA Tomáš               16. 5.74    1 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
KURUCZ Ladislav           19. 1.72    7 (4)    5   Selp a Bohemians/Damned Praha
KURUCZ Michal              9. 8.73    5 (3)    9   Bohemians/Damned Praha
KUTHAN Pavel              19. 4.66    2 (1)    1   Arsenal Benešov
KUTÍLEK Ondřej            11.11.83    1 (1)    2   Andy Liberec
KUZNĚCOV Jan                . 1.82    1 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
KUŽELKA Josef               . 3.88    2 (2)    2   Alfa Liberec
KVAPIL Jan                  . 3.89    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
KVAPIL Tomáš               8.12.68    6 (3)    2   Letňany Praha, RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Stanislav       10. 1.66    3 (1)    2   Botafogo Mladá Boleslav
KVÍČALA Filip               . 5.94    3 (1)    -   Benago Praha
KYLÍŠEK Martin            11. 3.72    2 (2)    -   Mako Litvínov
KYSEL Jiří                 9. 8.63    8 (2)    1   Rangers Chodov
KYSELA                    ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
KYSUČAN Jiří               2. 6.75    4 (2)    2   Rýznar Zábřeh, DBV Šumperk
LACINA Vladimír           19. 8.64    2 (1)    4   Combix Ústí nad Labem
LACINA Vlastimil          31. 7.83    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
LACKO Ivan                  . 8.89    1 (1)    -   Helas Brno
LAČNÝ Matěj               22. 4.87    1 (1)    1   Mapa Česká Lípa
LADEIRA Guilherme          7. 6.88    4 (2)    3   Balticflora Teplice
LADOMERSKÝ Marek           7.12.73    3 (1)    -   Viktoria Žižkov
LACH Jan                  23. 3.71    3 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
LALÁK Jiří                26. 9.82    1 (1)    1   VŠB Ostrava
LANDA Jiří                23. 3.69    3 (1)    2   Benago Praha
LANDRGOTT Tomáš             .12.93    7 (4)    -   Interobal Plzeň
LANTORA Jiří              19.11.77    2 (1)    -   Olympia Příbram
LASČÁK Libor              18.10.71    7 (2)    4   Ajax Novesta Zlín
LAŠTOVKA Luboš             9. 5.77    2 (1)    3   Selp Praha
LÁVIČKA Luboš               . 6.92    4 (4)    4   Herd Hradiště
LÁVIČKA Lukáš             ..          1 (1)    1   Herd Cheb
LAVIČKA Petr               9.12.69    1 (1)    -   FC H Most
LAVIČKA Viktor            13. 9.68    6 (3)    6   Adamíček Český Krumlov
LAZÁRIK František         17. 2.89    2 (1)    2   FC H Most
LEASURE Philip              .12.95    2 (1)    1   Helas Brno
LÉDL Jan                  15. 9.81    2 (2)    -   Martin team a Happich team Plzeň
LECHOVIČ Roman             8. 6.79    1 (1)    1   Mikeska Ostrava
LEITE Joao                28. 1.76    5 (2)    3   Balticflora Teplice
LEITNER Roman (1x)        23. 9.76    7 (3)    2   Alfa Liberec
LELEK Lukáš                 . 4.93    2 (1)    1   Olympik Mělník
LERCH Stanislav             . 6.91    5 (3)    1   Helas Brno
LÉSKA Pavel                8. 9.73    5 (1)    4   Lazio Brno
LEŠEK Roman                 . 2.95    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
LEVČÍK David              17. 2.76    7 (4)    1   Mikeska Ostrava, CC Jistebník
LEXA František            17. 1.85    1 (1)    -   KuVok Nový Bor
LIBORA Tomáš               8.10.75    3 (1)    -   Čechie ZM Praha
LIBŘICKÝ Stanislav          . 1.91    1 (1)    -   UFA Hradec Králové
LIDMILA Jakub               .10.92    3 (2)    2   Helas Brno
LIDMILA Patrik              .10.98    2 (1)    -   Helas Brno
LIETAVA Jaroslav            .  .      1 (1)    1   Alfa Liberec
LIKE Adam                   .  .      1 (1)    1   Interobal Plzeň
LINGER Jakub               8. 3.78    3 (1)    -   Pohoda Praha
LINHART Jan               23. 8.81    3 (1)    -   Rosa Gong České Budějovice
LINHART Luděk             18.11.65   14 (2)   12   Combix Ústí nad Labem
LINHART Marek             27. 5.75   13 (2)    8   Combix Ústí nad Labem
LINHART Stanislav          7.10.73    2 (1)    -   Montza České Budějovice
LINHART Tomáš (2x)        22.11.74   12 (4)    3   Era-pack Chrudim
LINKA Petr                22. 8.91    2 (1)    1   FC H Most
LIRA DE AGUINO Vinicius     .11.83    4 (2)    3   Benago Zruč (Capeta)
LÍSKOVEC Petr             16. 9.65    8 (2)    3   Bohemia České Budějovice
LISNER Vladimír             . 9.73    1 (1)    2   ELBH Týn n/V
LIŠTVÁN Jan               21.10.88   15 (6)    9   Benago, Nejzbach, Era-pack
LODER Tomáš                6. 2.80    2 (1)    1   Atlantic Rakovník
LöFFLER Erik              21. 2.83    6 (3)    -   Slavia Praha, Selp, Benago
LöFFLER Karel             17. 1.70    3 (1)    2   Fet club Karlovy Vary
LOCHMAN Petr               3. 7.75    9 (2)    2   ESTE Pardubice
LOSERT Richard            27. 3.70    3 (2)    -   DBV a Delta-Real Šumeprk
LOUP Jan                  19. 9.63    3 (2)    3   Helas Brno
LUDVÍK René               25. 5.71    3 (1)    3   Fet club Karlovy Vary
LUKACS Karel                . 7.68    1 (1)    -   Knockout '83 Příbram
LUKÁČ Martin                . 2.88    3 (3)    1   Herd Hradiště
LUKAS Marek (1x)            . 6.97    3 (1)    1   Era-pack Chrudim
LUKÁŠ Jiří                16.10.74    3 (1)    -   CFC Letňany Praha
LUKEŠTÍK David              .11.88    1 (1)    1   Amor Vyškov
LUKOVSKÝ Radek            17. 7.72   13 (3)    5   Ajax Novesta Zlín 
LUŇÁČEK Jaroslav            . 2.83    1 (1)    1   ELBH Týn n/V
LÝSEK Patrik                . 9.82    3 (1)    2   United Frýdek-Místek
MÁCA Theodor (3x)         24. 8.74   17 (6)    -   Eco-investment Praha
MACÁK Jiří                11.12.70    4 (1)   10   Hustovlas Chodov
MACÁK Petr                28.12.74    8 (2)    1   Rangers Chodov
MACEK Filip                5.10.81    1 (1)    -   SKP Likop Třinec
MACEK Martin                . 4.92    1 (1)    -   Delta Real Šumperk
MACEK Tomáš               25. 7.79    3 (2)    -   Knockout a Olympia Příbram
MACKO Jaroslav              .  .      2 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
MACURA David                .12.94    7 (5)    2   Gamaspol Jeseník
MAČO Milan (1x)            1. 2.68    3 (2)    -   Mikeska Ostrava
MACHAČ Alois              16. 8.73    1 (1)    -   Partizan Most
MACHÁČEK Roman             8. 1.77    5 (1)    2   Selp a Benago Praha
MACHÁLEK Pavel             8. 2.80    3 (1)    -   VŠB Ostrava
MACHOVEC Bohumír           8.12.73    3 (1)    -   Slávia Vlas České Budějovice
MACHULKA Jan              26. 4.91    2 (1)    -   Olympik Mělník
MAIXNER Roman             26. 1.66    3 (2)    -   Dino Brno
MAJER Aleš                10.10.79    3 (1)    2   Benago Praha
MAJERČÍK Lubomír          13. 6.56    2 (1)    -   Lazor Vyškov
MAJKUT Aleš               22.12.74   14 (3)   22   Prostor DZ Ostrava
MAJKUT Vladimír            4. 2.70   18 (4)    7   Prostor DZ Ostrava A + B
MAJRYCH Roman (1x)         5.10.78    1 (1)    -   Viktoria Žižkov
MAKOVEC Milan             11. 3.62    3 (1)    2   Hop Trop Ústí nad Labem
MAKOVINY Michal             . 9.87    1 (1)    -   GMM Jablonec n/N
MAKULA Kamil              14. 1.85    3 (3)    1   Andy Liberec, Benago Praha
MÁLEK Petr                19.12.66    2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
MALÍK Adam                  . 8.95    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
MALÍK Miroslav            12. 1.76    3 (1)    -   Fet club Karlovy Vary
MALÍK Roman               26. 3.69    3 (1)    -   AC Start Karlovy Vary
MALINOVSKÝ Miroslav        9. 1.61    3 (1)    3   Hop Trop Ústí nad Labem
MALIŠ Robert                . 8.93    1 (1)    -   Beach boys Odry
MÁLKO Martin              19.12.75    5 (5)    4   Delta-Real Šumperk
MÁLKO Ondřej              17. 5.79    5 (3)    5   Delta-Real Šumperk
MALÝ Luboš                12.11.70    1 (1)    -   Dino Brno
MALÝ Oldřich              13. 7.74   18 (5)   15   Jistebník, IFT C., Frenštát
MALÝ Roman (1x)           15. 4.75    7 (3)    6   TORF-ESTE Padubice, Nejzbach VM
MAMIYEV Alexandr (1x)     27.10.89    3 (3)    1   Balticflora Teplice
MAŇÁK Ludvík              23. 2.75    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
MANDA Pavel               28. 1.83    2 (1)    -   SK Kladno
MANĚNA Radim                . 8.79    1 (1)    -   Mapa Česká Lípa
MANOWETZ Miroslav           . 6.87    1 (1)    -   Indoss Plzeň
MAŇAS Marek                 . 7.91    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
MARCINOV David              .12.96    2 (2)    -   Gamaspol Jeseník
MARČÍK Petr                 .  .      1 (1)    -   Selp Mladá Boleslav
MAREK Jiří                17. 8.77    1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
MAREK Libor               31. 8.64    8 (3)    9   Rangers Chodov, Otovice
MAREŠ Martin                .12.91    6 (3)    -   Sparta Praha, Benago Zruč
MAREŠ Michal (7x)          3. 2.76   28 (10)  17   Era-pack, Pramen H.Brod
MAREŠ Michal II. (1x)      8. 6.91    8 (5)   11   Tango Era-pack Benago HBrod
MAREŠ Petr                 9.11.73    6 (3)    3   Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Roman (7x)          15. 3.75   26 (10)  25   Era-pack, Pramen H.Brod
MAREŠ Zbyněk (3x)         18. 6.71   27 (8)   26   Viktoria Žižkov
MARIÁNUS Pavel              . 7.94    5 (2)    -   Interobal Plzeň
MARKOVIČ Demjan (1x)       3. 9.86    2 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
MARTÍNEK                  ..          1 (1)    -   Combix Ústí n/L
MARTÍNEK Petr               . 4.84    1 (1)    4   Absolut České Budějovice
MARUCHNIČ Ivo             25.10.76   12 (4)    6   Jistebník, Frenštát
MAŘÁK Bedřich               .10.85    3 (2)    2   Internazzionale Otrokovice
MAŘÍK Stanislav (1x)       9.12.89    5 (3)    -   Slavia Praha
MASAŘÍK Jan                 . 4.95    1 (1)    -   GMM Jablonec
MAŠA Martin               21.11.77    1 (1)    1   Helas Brno
MAŠÁT Michal              22. 1.84    6 (4)    9   Rudolfov, Absolut tým ČB
MAŠEK Daniel               8. 6.69    3 (1)    2   Čechie ZM Praha
MAŠEK Jiří                  . 5.75    2 (2)    -   Mados Hradec Králové
MAŠEK Jiří                20.11.65    2 (1)    2   Hustovlas Chodov
MAŠEK Jiří (1x)            5.10.78    6 (2)    2   TS Bakov nad Jizerou
MATĚJČEK Karel             6. 4.64    4 (2)    -   Draci a Slávia junior K.Vary
MATĚJČEK Milan            14. 2.81    6 (3)    7   Olympik Mělník
MATĚJČEK Tomáš            23. 3.60    3 (1)    -   Slávia junior Karlovy Vary
MATĚJKA Jaroslav          29. 8.83    3 (2)    1   UFA Hradec Králové
MATĚJKA Jiří               2. 2.71    2 (1)    1   Viktoria Žižkov
MATĚJKA Jiří                . 3.80    1 (1)    -   Pribina Hesov
MATĚJKA Tomáš             31. 8.80    9 (3)    1   Slavia Praha
MATOUŠEK Michal           23. 7.83    4 (2)    1   AC Gong České Budějovice
MATTAUCH Jindřich         30. 1.62    2 (1)    2   Linde Ústí nad Labem
MATULA Martin             14. 9.75    3 (1)    6   Kavčí Hory Polná
MATURA Petr               23. 5.78    6 (1)    -   Rýznar Zábřeh na Moravě
MATUŠČIN Marek             9.10.83    1 (1)    1   Partizan Most
MATULÍK Vojtěch             .10.81    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
MAZOCH Michal               . 5.83    2 (1)    -   United Frýdek-Místek
MAŽÁRI Patrik               . 1.95    4 (3)    -   Sparta Praha, Balticflora
MEČÍŘ Jan                   .12.93    1 (1)    -   Zlej se(n) Liberec
MEČÍŘ Petr                  . 2.92    1 (1)    -   GMM Jablonec
MEDEK Jakub                 . 5.81    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
MEIXNER Pavel              4. 5.71    2 (1)    1   Templář Ivančice
MELECHOVSKÝ Aleš            .  .      1 (1)    1   TORF-ESTE Pardubice
MELEK Ján                   .  .      1 (1)    1   UFA Hradec Králové
MELCHER Petr              12. 8.73    3 (1)    2   Helas Brno
MELLER Tomáš (7x)         11.11.75   32 (10)   1   Era-pack Chrudim
MELOUN Aleš               16. 5.71    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
MELOUN Jiří               31. 5.72    5 (2)    3   Adamíček Český Krumlov
MELOUNEK Rudolf           20. 3.64    4 (2)    2   Olympik Mělník
MELZOCH David               .  .      2 (1)    -   FK Volfířov
MENDLÍK David             18. 7.81    8 (4)    8   AC Gong České Budějovice
MENDLÍK Radek             22. 7.82   10 (4)    -   AC Gong České Budějovice
MENDROK Lukáš              7. 5.87    3 (1)    1   SKP Likop Třinec
MENŠL Karel                 .10.87    3 (2)    -   Mados Hradec Králové
MERKL Lukáš                 .10.91    4 (3)    3   Nejzbach VM, Mados HK
MERTL Filip                 . 4.93    2 (2)    -   Absolut České Budějovice
MESTANČÍK Jan              4. 3.82    6 (2)   10   Absolut tým a AC Gong ČB
MESTEK Otakar (2x)        28.12.70   23 (6)   15   Viktoria Žižkov
MEZLÍK Michal               . 1.94    1 (1)    -   Helas Brno
MICZKA Roman              25.10.79    3 (1)    1   SKP Likop Třinec
MÍČA Ondřej                 . 3.92    1 (1)    1   SK Slavia Praha
MÍČEK Jaroslav             4. 4.74    6 (2)    2   Bohemia České Budějovice
MIČÍK Stanislav           17.12.64    5 (1)    1   Čepo Poruba
MIČKAL Patrik (1x)        30.10.69   17 (6)   11   Mikeska Ostrava
MIČUDA Pavel                . 1.91    1 (1)    -   Internazzionale Otrokovice
MICH                        .  .      1 (1)    -   SK Kladno
MICHAL Lukáš              11. 5.79    4 (3)    2   UFA Hradec Králové
MICHALEC Roman            23. 3.89   13 (7)    7   Nejzbach Vysoké Mýto
MICHÁLEK Jiří             26. 4.70    5 (2)    4   Rangers a Hustovlas Chodov
MICHÁLEK Marek              . 1.89    2 (1)    -   Démoni Česká Lípa
MICHÁLEK Zdeněk            2. 3.79    2 (1)    -   Tomson Brno
MICHALÍK Luděk            24. 4.75    8 (3)    -   Bohemians/Damned Praha
MÍKA David                  . 3.81    2 (1)    2   Indoss Plzeň
MÍKA Martin                 . 2.79    1 (1)    -   Indoss Plzeň
MIKA Roman                28. 4.78    5 (4)    -   USK Slávie a IFT C a Mikeska
MÍKA Zdeněk               10. 4.74    2 (1)    1   Olympia Příbram
MIKAN Radek (3x)          30. 8.76   16 (6)   16   TORF-ESTE, Era-pack Chrudim
MIKYSA Lukáš                . 2.89    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
MIKYSKA Michal              . 5.97    2 (1)    -   VŠB Ostrava
MINÁŘ Martin               5. 3.73    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
MINĚK Pavel               16.12.60    3 (1)    -   Hop Trop Ústí nad Labem
MIŠKOVSKÝ Michal            . 4.92    1 (1)    1   Malibu Mladá Boleslav
MIŠUN Jiří                21.12.50    4 (1)    2   Ajax Novesta Zlín
MITÁČ Jan                   . 3.95    2 (1)    1   F.A.Zole Česká Lípa
MIŽAR Jakub                 .11.88    4 (2)    2   Indterobal Plzeň
MLYNÁŘ Bronislav           7. 9.89    2 (1)    3   Gamaspol Jeseník
MLYNÁŘ Jan                  . 8.85    2 (2)    -   UFA a Flamengo Hr.Králové
MOC Radek                 11. 8.78    3 (1)    -   Alfa Liberec
MOČIČKA Leoš                .10.88    3 (2)    2   Internazzionale Otrokovice
MOLÁK Ladislav            22. 5.73    3 (1)    1   Slávia Vlas České Budějovice
MOLNÁR Lukáš                .10.86    3 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
MONÍK Petr                 4. 3.77    2 (1)    1   Flamengo Hradec Králové
MORAVČÍK Robert           31. 8.86    1 (1)    -   SK Kladno
MORAVEC Jiří              31. 5.64    8 (2)    4   IFT Computers Ostrava
MORAVEC Matouš              .  .      1 (1)    -   Delta Real Šumperk
MORAVEC Miloš             11. 4.85    5 (5)    1   Boca Chotěboř
MORÁVEK Jaromír           14. 8.80    2 (1)    2   Olympik Mělník
MORÁVEK Martin (1x)        3. 8.78    9 (3)   14   Alfa Liberec
MORONG Tomáš                . 2.92    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
MOTÁČEK Petr              28.11.73    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
MOTÁČEK Zbyněk            15. 1.79    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
MOTÁK Lukáš               15.10.77    4 (2)    1   Adamíček Český Krumlov
MOTEJLÍK Karel               7.87.    1 (1)    -   Happich team Plzeň
MOUČKA Jan                14. 9.78    3 (1)    1   Pramen Havlíčkův Brod
MOUČKA Petr               27. 5.82    1 (1)    1   KuVok Nový Bor
MOUDRÝ Kamil               2. 5.74   10 (2)    3   Ajax Novesta Zlín
MOZGA Pavel               29. 6.73    1 (1)    2   DBV Lion Šumperk
MRAVEC Lukáš                .  .93    1 (1)    -   ELBH Týn n/V
MRÁZ Jiří                   . 8.98    1 (1)    -   Gamaspol Jeseník
MRÁZEK Vladislav          13. 2.80    3 (3)    2   Helas Brno
MRHÁLEK Stanislav           . 5.94    1 (1)    1   Zelená křídla Ludslavice
MRIJA Andreas             17. 2.74    1 (1)    -   Andy Liberec
MRKVA Aleš (1x)            1. 6.76    4 (2)    -   Era-pack Chrudim
MRKVICA Vítězslav (1x)     3. 4.76    3 (1)    -   SK Cigi Caga Jistebník
MRKVIČKA Václav           22. 1.70    8 (2)    1   Lazio Brno
MRŠTINA Bohumil           30. 1.86    1 (1)    -   Benago Praha
MRŠŤÁK Josef                . 3.80    2 (1)    -   Vokno Kroměříž
MUDRA Tomáš               16. 2.93    1 (1)    -   SK Kladno
MUDRÍK Vladimír           20. 7.82    1 (1)    -   VŠB Ostrava
MUKANOV Aibek               . 5.86    1 (1)    -   Baltiflora Teplice
MULAČ Jiří                 7. 2.83    3 (2)    -   AC Gong České Budějovice
MULAČ Martin              10.11.69    1 (1)    1   Sparta Chomutov
MULLAI Ani                 9. 8.83    2 (1)    2   Benago Zruč n/S
MÜLLER Petr                 . 6.91    2 (1)    -   Démoni Česká Lípa
MÜLLER David               9.11.80    5 (2)    2   Benago, SK Kladno
MÜNZBERGER Petr            5. 2.86    4 (2)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
MURDYCH Petr                .  .      3 (1)    3   SK Bělá 1946
MURÍN František             . 5.83    1 (1)    -   Beach boys Odry
MURILO Rodriques (1x)      5. 9.88    2 (1)    -   Balticflora Teplice
MUSÁLEK Michal             1. 1.66    6 (1)    -   Lazio Brno
MUSIAL Roman               7. 9.76   15 (4)   14   IFT C a Mikeska OV, Frenštát
MUSIL David (1x)          28. 2.74    9 (4)    7   Alfa Liberec
MUSIL Tomáš                 . 5.88    1 (1)    -   Pribina Hesov
MUŠKA Petr                24. 1.69    2 (1)    -   TJ Borek
MUŽÍK Jiří                  . 6.91    2 (1)    -   Helas Brno
MUŽÍK Petr                23.12.86    1 (1)    1   Indoss Plzeň
MYSLÍK Vladimír           24. 6.78    2 (2)    -   Indoss Plzeň
MYŠKA Pavel (1x)          30. 7.83    5 (4)    -   Jistebník, Megas Frenštát p/R
NACHTIGALL Petr            6. 7.82    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
NAJBRT Roman              14. 5.65    1 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
NÁJEMNÍK Richard          26. 3.75    3 (1)    1   Pohoda Praha
NAJMAN Jakub              12. 4.83    1 (1)    3   KuVok Nový Bor
NAVRÁTIL Petr              2. 2.66    3 (2)    -   Dino Brno
NAVRÁTIL Petr             17. 7.82    6 (5)    4   Delta-Real a DBV Šumperk
NAVRÁTIL Radomír          24. 9.65    2 (1)    1   Rosa Gong České Budějovice
NEBOR Filip                 .  .      1 (1)    -   Jistebník
NEČAS David               27. 1.78    1 (1)    -   Letňany PřF Praha
NEDBALÝ František           . 9.76    2 (2)    1   Herd Cheb
NEDVĚD Dominik              . 9.91    2 (1)    1   Delta-Real Šumperk
NEJEZCHLEBA Miroslav      22. 3.82    2 (1)    -   VŠB Ostrava
NĚMEC Daniel              30. 9.81    2 (2)    1   United Frýdek-Místek
NĚMEC Jakub               22. 7.83    1 (1)    -   Olympik Mělník
NĚMEC Jaroslav            14. 5.72    1 (1)    3   Happich team Plzeň
NĚMEC Josef               28.11.82    5 (3)    4   Zlej se(n) a Andy Liberec
NĚMEC Martin              27. 7.75    1 (1)    1   Atlantic Rakovník
NĚMEČEK Josef               . 3.91    1 (1)    -   Flamengo Hradec Králové
NENIČKA Lukáš             13.12.77    2 (1)    -   VŠB Ostrava
NEPOVÍM Tomáš             22. 6.76    2 (1)    -   ESTE Pardubice
NEPPL Michal                . 7.88    1 (1)    3   UFA Hradec Králové
NESELLO ESPINDOLA E. (1x) 12. 7.93    4 (1)    -   Era-pack Chrudim (Carlos)
NEŠPOR Stanislav           6. 8.66    2 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
NETOLICKÝ Petr            22. 3.64    2 (1)    -   Dekora Hlinsko
NETOLICKÝ Roman           23. 3.87    6 (4)    3   Nejzbach VM, TORF-ESTE Pardubice
NETOPIL Radim              8. 6.79    5 (3)    -   Delta-Real Šumperk
NETRVAL Jakub               .11.95    2 (2)    1   Herd Cheb
NETUŠIL David               .  .      1 (1)    -   Balticflora Teplice
NEUMAN Ondřej              7. 7.80    2 (1)    2   Olympik Mělník
NEUMANN                   ..          1 (1)    -   Flamengo Březová
NEUMANN Tomáš (2x)        22. 9.70   21 (6)   26   Viktoria Žižkov
NEVOSAD Jakub              6. 9.90    5 (5)    2   Absolut tým České Budějovice
NEVŘALA Michal              .12.93    3 (1)    -   UTB Zlín
NIMRICHTER Martin          5. 4.75    2 (1)    5   Helas Brno
NITSCH Vladimír            6. 7.68    5 (1)    6   Rangers Chodov
NITSCHE Petr              23. 1.81    1 (1)    2   Arsenal Benešov
NOHÁČEK                   ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
NOVÁČEK                   ..          2 (1)    -   Absolut České Budějovice
NOVÁK Daniel              11. 5.67    2 (1)    -   Mikeska Ostrava
NOVÁK David                 .  .      1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK František            8. 8.78    2 (1)    -   Atlantic Rakovník
NOVÁK Jaroslav            29. 3.64    2 (1)    1   TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Jiří                29. 8.78    3 (1)    3   Alfa Liberec
NOVÁK Josef                 . 2.92    2 (1)    1   Sistemo Volfířov
NOVÁK Libor               18. 7.79   12 (3)    -   TS Bakov nad Jizerou
NOVÁK Luboš                 . 6.89    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK Miroslav            26.12.82    2 (1)    -   Draci Karlovy Vary
NOVÁK Petr                15. 2.69    6 (2)    1   TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Petr (1x)           16.10.81    2 (1)    2   Era-pack Chrudim
NOVÁK Radek                 .  .      1 (1)    -   Svarog Teplice
NOVÁK Vladimír              .10.88    7 (4)    3   Gamaspol Jeseník
NOVOTNÝ                   ..          2 (1)    2   3P Bosonohy Brno
NOVOTNÝ Ctibor            ..          4 (3)    1   Absolut tým České Budějovice
NOVOTNÝ Ivan              20.11.65    8 (3)    3   Jistebník, Mikeska a Prostor OV
NOVOTNÝ Jan                 . 4.97    1 (1)    1   Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Jiří (1x)         12. 7.88   14 (6)    8   Bohemians 1905, Slavia Praha
NOVOTNÝ Ladislav           8. 6.62    5 (1)    5   Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Libor             26. 1.74    5 (2)    6   Tomson Brno
NOVOTNÝ Milan             18. 7.68    3 (1)    1   Sokol Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Miroslav           4.12.72    7 (1)    4   Combix Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Ondřej              . 5.88    1 (1)    1   Alfa Liberec
NOVOTNÝ Pavel (1x)        12. 3.67    6 (2)    9   Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Pavel             16. 2.87   13 (6)    7   Slavia Pha, Nejzbach, Benago
NOVOTNÝ Pavel             13. 8.90    4 (4)    1   Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Petr               1. 6.67    3 (1)    4   Arsenal Benešov
NOVOTNÝ Petr              30.12.85    2 (2)    -   Alfa Liberec
NOVOTNÝ Petr                . 4.89    2 (1)    3   Zlej se(n) Liberec
NOVOTNÝ Petr              14. 4.89    1 (1)    -   SK Bělá 1946
NOVOTNÝ Radek              2.10.69    2 (1)    -   Sokol Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Radek             19. 7.73    2 (2)    1   TORF-ESTE Pardubice
NOVOTNÝ Tomáš             28. 4.87    3 (3)    2   Boca Chotěboř
NOVÝ Martin                9. 5.77    1 (1)    -   SK Kladno
NOVÝ Tomáš                20.10.79    1 (1)    -   SKP Likop Třinec
NOŽIČKA Stanislav          9.12.74    3 (2)    -   Flamengo + AC Hr.Králové
OBADAL Lubomír             8. 8.69    1 (1)    1   SK Cigi Caga Jistebník
OBERMAJER Tomáš           27.12.69    1 (1)    -   Viktoria Žižkov
OBEŠLO František          29. 5.77    1 (1)    -   Materia Sokolov
OBEŠLO Stanislav          16. 7.66    6 (1)    3   Pohoda Praha
ODVÁŘKA Martin             4. 8.88    2 (2)    2   Boca Chotěboř
ODVÁŘKA Radek             11. 3.86    2 (2)    -   Boca Chotěboř
OHNĚNÍK Jiří              16. 5.77    3 (1)    2   Combix Ústí nad Labem
OHNSORG Vít                8. 4.82    3 (3)    -   Pramen H.Brod, Benago
OKLEŠTĚK Lukáš            13. 8.81    5 (4)    1   Delta-Real Šumperk
OLIVA Petr (1x)           23.10.87    8 (4)    5   Slavia Pha Era-pack Selp
OLIVEIRA Gevanildo (1x)   16. 6.77    4 (1)    1   Balticflora Teplice (Giva)
ONDRÁČEK Michal             . 2.86    3 (2)    -   Mados Hradec Králové
ONDRUŠ Dušan                .  .      1 (1)    3   Jistebník
OPÁLKA Petr                7. 8.90    1 (1)    -   Jistebník
OPRAVIL Zdeněk            16. 3.75    4 (3)    5   Delta-Real Šumperk, Zábřeh
OPŘÁLKA Roman              3. 2.69    2 (1)    1   IFT Computers Ostrava B
ORDELT Adam                 . 6.96    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
ORLÍČEK                   ..          1 (1)    1   Penthouse Jihlava
ORLÍČEK Jiří              18. 3.59    7 (2)    3   Bohemia České Budějovice
ORSZÁGH Martin              . 1.87    1 (1)    -   Herd Cheb
OSECKÝ Marek              10. 3.81    1 (1)    -   Partizan Most
OSTEN Jiří                14. 9.71    3 (1)    5   Fet club Karlovy Vary
OSUMANU Ali                7. 4.79    1 (1)    -   KuVok Nový Bor
OŠKERA Dušan              12.12.74    3 (1)    -   Ajax Novesta Zlín
OTTO Jiří                   . 6.71    1 (1)    -   Happich team Plzeň
OULEHLA Zdeněk            26. 3.77    3 (1)    7   Slávia Vlas České Budějovice
OUTRATA Pavel             22. 1.84    5 (3)    -   Tango Brno
OVČAČÍK Jan                 . 5.93    3 (3)    -   Helas Brno
PABIŠKA Martin            17.10.71   10 (3)    -   Alfa Liberec
PACÍK Miroslav            17. 2.73    2 (1)    1   1.HFC Ústí n/Labem
PACHECO Davide              .10.80    3 (1)    1   Slavia Praha
PACHL Vladimír             1.10.71    2 (1)    1   Kavčí Hory Polná
PAIKERT Jiří                .  .      1 (1)    -   Flamengo Hradec Králové
PACHOMOV Daniil            4. 5.93    3 (2)    1   Balticflora Teplice
PALAŠČÁK Aleš             26. 4.73   15 (3)    3   Alfa Liberec
PALEČEK Martin            ..          1 (1)    1   Martin team Plzeň
PALEČEK Martin              . 3.69    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
PALLA Sebastian             . 9.92    1 (1)    -   Amor Vyškov
PALLA Tomáš               17. 1.76    9 (3)    -   Megas Frenštát p/Radhoštěm
PÁNEK Dominik               . 7.96    2 (1)    2   VŠB Ostrava
PÁNEK Oldřich             17. 3.78    1 (1)    -   Selp Vysočany
PANGRÁC Michal            24. 7.68    4 (2)    1   Letňany PřF Praha
PANTŮČEK Václav           17.10.64    5 (1)    3   Helas Brno
PAPADOPULOS Martin        24. 3.76    1 (1)    -   Viktoria Žižkov
PARESKÝ Václav              . 7.89    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
PÁRTL Ladislav              . 9.77    4 (2)    7   Pribina Hesov, KH Polná
PAŘENICA Radim              .  .      1 (1)    -   United Frýdek-Místek
PAŘÍZEK Michal              . 4.92    1 (1)    -   Dalmach Turnov
PAŠTĚKA Martin              .  .      1 (1)    -   Amor Vyškov
PÁTEK Petr                 5.10.87    3 (3)    -   Boca Chotěboř, Alfa Lib.
PÁVEC Pavel               27. 1.82    1 (1)    -   Absolut České Budějovice
PAVLÍČEK Petr             31. 5.72    7 (4)    1   Chrudim, TORF-ESTE Pardubice
PAVLÍČEK Radim              .10.90    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
PAVLÍK Bohumil             3. 3.73    1 (1)    -   SC Veltěž
PAVLÍK Marek              28. 5.75    3 (1)    1   Helas Brno
PECKA Petr                26. 2.60    3 (1)    2   Slávia junior Karlovy Vary
PEČENÝ Martin             29. 9.69    5 (2)    3   Bohemia České Budějovice
PEČEŇA Lukáš                .  .      1 (1)    -   Selp Mladá Boleslav
PECH Václav               14. 1.64    2 (1)    -   Lazor Vyškov
PECHÁČEK Filip (1x)       15. 4.78   13 (6)    2   Era-pack Chrudim, TORF-ESTE Pce
PECHAR Tomáš              17. 6.85    1 (1)    1   Selp Mladá Boleslav
PEKAŘ Petr                  . 5.86    1 (1)    -   Dalmach Turnov
PELÁN Jindřich            14.11.82    2 (1)    2   Interchmel Velká Hleďsebe
PELANT Jiří (1x)          30. 9.78   12 (4)    6   TS Bakov nad Jizerou
PELC Ivan                 27. 7.61    3 (1)    4   AC Start Karlovy Vary
PELC Jiří                 26. 2.58    3 (1)    -   AC Start Karlovy Vary
PENC Jiří                  1. 8.88    1 (1)    -   SK Kladno
PEREIRA Ricardo             .11.89    5 (2)    2   Balticflora Teplice
PERGL Pavel               14.11.77    1 (1)    2   Selp Praha
PEŘINA David              29. 8.76    4 (2)    5   Materia Sokolov
PEŠEK Vladimír            11. 5.79    2 (1)    -   FC H Most
PEŠEK Zdeněk              14.11.69    4 (2)    -   Arsenal Benešov
PEŠÍR Tomáš               30. 5.81    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
PEŠKA Lukáš               11. 5.91    1 (1)    -   Tango Brno
PETER Christian              8.86.    1 (1)    -   Happich team Plzeň
PETEREK Karel               . 1.76    1 (1)    -   Herd Cheb
PETEREK Stanislav           . 4.87    2 (1)    -   FC Rudolfov
PETERKA D                   .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
PETERKA Marek              5.12.76    1 (1)    -   Montza České Budějovice
PETERKA P                   .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
PETERKA Tomáš              8. 5.80    4 (1)    1   AC Gong České Budějovice
PETEŘÍK Tomáš             . 1.80      3 (2)    2   Indoss Plzeň
PETR Jaroslav             29. 6.82    3 (2)    1   Megas Frenštát pod Radohštěm
PETR Jiří                   . 3.66    1 (1)    -   United Frýdek-Místek
PETRÁŠ Eduard             12. 4.65    6 (1)    -   Mikeska Ostrava
PETROVSKÝ Luděk           21. 1.69    2 (1)    -   3P Bosonohy Brno
PETRŮSEK David              .12.93    1 (1)    -   UTB Zlín
PETRŽELKA Dalibor         15. 1.84    2 (1)    -   VŠB Ostrava
PFEIFER Aleš              26. 3.73    1 (1)    -   SC Veltěž
PFEIFER Leoš              24. 2.70   10 (2)    2   Lazio Brno
PCHÁLEK Petr               6.10.66    5 (1)    1   Čepo Poruba
PICEK Tomáš                3. 4.75    1 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
PICKA Pavel                9.11.70    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
PILAŘ Luboš                5. 3.73    8 (2)    2   ESTE Pardubice
PILAŘ Tomáš (1x)           5. 8.76   15 (6)   21   Alfa Liberec
PILNÝ Pavel (1x)           7. 2.86    5 (2)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
PILO Petr                 14. 6.83    2 (1)    2   Sparta Chomutov
PINC Jaroslav             24. 3.68    4 (1)    -   Hustovlas Chodov
PIRNOS Jan                31.12.68   11 (4)    1   Absolut České Budějovice
PÍSAŘÍK Zdeněk            20. 9.72    2 (1)    -   Arsenal Benešov
PJATKAN Petr                . 8.85    1 (1)    -   Beach boys Odry
PLACÁK David              22. 2.80    1 (1)    -   UFA Hradec Králové
PLACHÝ Tomáš                . 8.90    3 (2)    -   FK Volfířov
PLECITÝ Jan                2. 9.73    1 (1)    -   Sonáta Ústí nad Labem
PLEŠTIL Martin (1x)       16.11.71    9 (2)    4   Viktoria Žižkov
PLEYER Petr (3x)          18.11.83   25 (9)   29   Bohem.1905 Eco Rang.Chodov
PLHÁK Patrik                .10.88    9 (5)    6   Gamaspol Jeseník
PLISKA Martin              4. 9.77    6 (3)    4   VŠB Ostrava, CC Jistebník
PLOC David                  .  .      1 (1)    -   Benago Zruč n/S
PLOCHÝ                      .  .      1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
PODEBRADSKÝ Jaroslav        . 5.76    1 (1)    -   Vokno Kroměříž
PODEBRADSKÝ Leoš            . 5.80    1 (1)    -   Vokno Kroměříž
PODEŠVA Ivan              17. 5.67    3 (2)    2   Čepo Poruba, Mikeska Ostrava
PODEHRADSKÝ Jaroslav        . 5.76    1 (1)    -   Vokno Kroměříž
PODLIPSKÝ Miroslav          . 7.91    1 (1)    -   Hedr Hradiště
PODOLSKÝ David              .11.92    1 (1)    1   Jatka Pacov
PODRAZKÝ Miroslav (2x)    18. 8.84    8 (2)    9   Viktoria Žižkov
POHL Tomáš                25. 5.77    5 (2)    3   1.HFC a Combix Ústí nad Labem
POHORELLI Marek            6. 6.73    5 (3)    7   Prostor DZ Ostrava
POJAR Josef                3. 2.69    2 (1)    -   Titanic Chodov
POKORNÝ Jakub              3.12.86    4 (2)    1   Olympik Mělník
POKORNÝ Marek             28. 8.66    3 (2)    1   3P Bosonohy Brno
POLÁČEK Jaroslav          23.11.83    3 (2)    1   Selp MB, VŠB Ostrava
POLÁČEK Roman              8. 2.74    2 (1)    1   Dino Brno
POLÁČEK Vladimír (1x)       .11.95    2 (2)    -   Balticflora Teplice
POLÁK Milan               24. 5.87    1 (1)    -   SK Kladno
POLÁK Radek                1. 5.69    7 (4)    5   Bohemians Praha, Viktoria Žižkov
POLÁK Zdeněk              25. 9.62    2 (1)    -   Dino Brno
POLANKA Petr                . 8.89    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
POLZER Stanislav (2x)     11. 7.72   17 (5)   13   Mikeska Ostrava, CC Jistebník
POMEJE Marek                . 9.91    2 (1)    -   FC Rudolfov
POMPA Milan               11.12.72    6 (3)    -   Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (7x)          3. 7.72   23 (10)   6   Era-pack Chrudim
POSEKANÝ Petr              2. 8.70    2 (1)    -   AFC Rapid Páleček
POSPÍŠIL Jakub              . 2.91    2 (1)    -   VŠB Ostrava
POSPÍŠIL Josef              . 9.91    1 (1)    -   Internazzionale Otrokovice
POSPÍŠIL Patrik           31. 5.93    1 (1)    -   Tango Brno
POSPÍŠIL Radek            28.11.82    1 (1)    -   Benago Praha
POSPÍŠIL Zbyněk           20. 7.77    3 (1)    5   Slávia Vlas České Budějovice
POSTAVA Pavel             24. 9.64   12 (3)    8   Ajax Novesta Zlín
POSTAVA Pavel               . 1.92    2 (1)    2   UTB Zlín
POTMĚŠIL Pavel              . 8.90    2 (2)    -   Svarog a Internazionale Teplice
POTŮČEK Václav            17.11.87    2 (2)    -   Jistebník
POUR Vít                    .12.89    2 (2)    -   Svarog a Internazionale Teplice
POUZAR Radim                . 3.83    2 (1)    3   FC Rudolfov
POVAŽAN Martin                4.80    1 (1)    -   Happich team Plzeň
POŽÁREK Petr              28. 2.86    2 (2)    -   Absolut České Budějovice
PRAVDA Bohuslav           13. 3.84    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
PREKOP Pavol                .11.90    2 (1)    -   Interobal Plzeň
PREMOVIČ Jaroslav         31. 5.70    2 (1)    3   Rangers Chodov
PRESL David                 .12.91    1 (1)    -   Helas Brno
PRCHAL Jaroslav            8. 4.71    2 (1)    -   Rosa Gong České Budějovice
PRCHAL Jiří               23. 8.81    2 (2)    3   Materia Sokolov
PRCHAL Jiří                 .11.96    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
PROCHÁZKA David            3. 2.87    3 (2)    1   Alfa Liberec
PROCHÁZKA Martin          16.12.82    2 (1)    -   Prostor DZ Ostrava
PROCHÁZKA Ondřej          16. 3.83    2 (2)    5   Absolut České Budějovice
PROCHÁZKA Petr             7. 1.77    3 (1)    2   Harnach Brno
PROKOP Zdeněk               . 4.88    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
PROKOPEC Petr               .12.89    1 (1)    -   Dalmach Turnov
PROKŮPEK Jaroslav          1.10.73    7 (1)    3   TS Bakov nad Jizerou
PROŠEK Radim               5. 7.73    2 (1)    1   Lazio Brno
PROVAZNÍK Roman           30.12.81    2 (2)    3   Boca Chotěboř
PROVAZNÍK Tomáš           28. 9.80    2 (2)    2   Materia Sokolov
PRŮCHA Josef              17. 7.79    3 (1)    -   RSC Čechie Slaný
PRŮCHA Michal             18. 2.74    2 (1)    1   Budweiser České Budějovice
PRŮCHA Milan              10. 3.72    2 (1)    -   Budweiser České Budějovice
PRŮCHA Tomáš              23.11.77    4 (2)    1   Olympik Mělník
PRŮŠA Martin              13. 8.67    7 (2)    -   Pohoda Praha, Letňany PřF Praha
PŘIBYL Jaroslav            4.11.54    5 (1)    1   Bohemia České Budějovice
PŘIBYL Jaroslav             .10.87    1 (1)    -   Jatka Pacov
PSZYK Lukáš                 .11.88    1 (1)    2   Alfa Liberec
PTÁČEK Jiří               24. 7.57    2 (1)    -   Hop Trop Ústí nad Labem
PTÁČEK Pavel              16. 4.70    2 (1)    -   Lazor Vyškov
PŮHLOVSKÝ Jan               . 7.84    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
PŮLPÁN Lukáš                .  .      1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
PYTLÍK Petr               10. 8.77    1 (1)    1   Kavčí Hory Polná
PYTLOUN Jaroslav            . 1.95    8 (3)    -   Benago, Sparta
RABA Pavel                12.11.75   11 (2)    -   Alfa Liberec
RAČÁK Miroslav            19. 8.69    1 (1)    -   Montza České Budějovice
RÁČEK Vojtěch             16.10.81    5 (3)    6   Helas a 3P Bosonohy Brno
RAČUK Michal                .  .      2 (2)    -   Balticflora Teplice
RADA David                 1. 5.88    2 (2)    -   Benago Zruč n/S
RADOSTA Petr              31. 5.69    1 (1)    -   Indoss Plzeň
RAJCHRT Jaroslav          18.11.79    1 (1)    1   Materia Sokolov
RAJNOCH Daniel (1x)       22. 9.74    7 (3)   10   Erapack Chrudim, Benago
RAKOWSKI Lukáš             8. 9.82    2 (1)    -   SKP Likop Třinec
RÁLIŠ Martin                . 9.95    4 (3)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
RAMBOUSEK Jaroslav          . 5.91    1 (1)    -   Absolut České Budějovice
RAMIREZ Kevin               . 8.88    3 (1)    5   Benago Zruč n/S
RAMPÁČEK Josef            28.11.71    5 (1)    -   Alfa Liberec
RATHAUS Petr                .12.90    1 (1)    1   Wizards DDM Praha 10
RATIBORSKÝ Ondřej           .11.94    1 (1)    -   Helas Brno
REBITZER Martin             . 5.92    1 (1)    -   Internazionale Teplice
REICHARD Milan            29.10.80    3 (1)    7   RSC Čechie Slaný
REICHEL Ondřej            20. 4.64    2 (1)    -   Sokol Ústí nad Labem
REINELT Michal              . 4.86    5 (4)    -   Gamaspol Jeseník
REINHARDT Kevin           25. 2.88    1 (1)    -   Balticflora Teplice
REK Oldřich               19. 3.77    2 (1)    5   Benago Praha
REMENEC Lubomír            2.10.77    3 (3)    2   Olympik Mělník, SC Veltěž
REMEŠ Petr                 1. 3.67    4 (1)    -   Mikeska Ostrava
REPTA Jaroslav              . 1.92    1 (1)    -   Beach boys Ondy
RESL Jan (1x)             30. 3.75   11 (4)    7   TS Bakov nad Jizerou
REŠETÁR Lukáš (8x)        28. 4.84   32 (9)   27   Era-pack Chrudim
REXHA Agon                12. 3.88    3 (1)    2   Benago Zruč n/S
REZNIČENKO Ivan            4. 6.73    2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
REŽNAR Marek              20. 4.80    2 (1)    2   Medvědi Malé Hoštice
REŽNÝ Tomáš                8. 4.89    3 (2)    2   FC H + Partizan Most
RICK Gabriel                .11.88    2 (1)    -   Benago Zruč n/S
RICHTÁR Petr (2x)          9. 8.76   10 (3)    3   SK Cigi Caga Jistebník
RICHTER Gerhard           16. 8.66    1 (1)    -   Titanic Chodov
RICHTER Ladislav          21.10.61    2 (1)    1   Lazor Vyškov
ROD Aleš                  12.11.84    3 (2)    1   Absolut tým České Budějovice
RODEK Marcel              15. 4.69   16 (3)   17   IFT Computers Ostrava
RODEK Marcel               7.11.88   18 (7)   20   Benago, Jistebník
ROKOS Jan                 12. 4.71    5 (1)    -   Bohemians/Damned Praha
ROSENDORFSKÝ Josef        30.11.74    1 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
ROSOCHA                   ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
ROSŮLEK Roman             22. 1.64    8 (2)    -   TORF-ESTE Pardubice
ROTT Miroslav             18. 4.88    7 (3)    2   Sparta a Slavia Praha
ROUBÍČEK Jan               7. 3.75    3 (1)    3   Čechie ZM Praha
ROZBOUD Karel               . 8.97    1 (1)    -   Interobal Plzeň
ROZHON Martin             30. 7.65    3 (1)    -   IFT Computers Ostrava
ROZKOVEC Jiří               . 6.88    3 (2)    1   Flamengo Hradec Králové
RUMLER Štěpán               .10.90    1 (1)    1   GMM Jablonec n/N
RUNT Pavel (1x)            9. 1.76   10 (3)   11   Alfa Liberec
RUNT Petr                 29. 3.68    9 (3)   18   Alfa Liberec
RUPRICH Daniel             1. 8.78    5 (1)    2   Rýznar Zábřeh na Moravě
RUPRICH Michal             1. 8.78    3 (1)    -   Rýznar Zábřeh na Moravě
RŮŽIČKA Antonín            9.10.78    2 (1)    1   Atlantic Rakovník
RŮŽIČKA Jan               ..          3 (1)    2   Absolut České Budějovice
RŮŽIČKA Martin              . 6.93    8 (6)    -   Gamaspol Jeseník, CCJ
RŮŽIČKA Milan             25. 6.68    5 (2)    6   CFC Letňany a Čechie ZM Praha
RŮŽIČKA Miloslav          28. 6.64    8 (2)    4   TORF-ESTE Pardubice
RŮŽIČKA Petr              28. 7.67    5 (2)    1   Tomson Brno
RŮŽIČKA Tomáš             29.11.69    2 (1)    2   Dekora Hlinsko
RYBA Marek (1x)           29. 1.82    3 (2)    5   Era-pack Chrudim
RYBÁK Jiří                  .10.77    1 (1)    -   Flamengo Hradec Králové
RYBČÁK Lukáš                . 6.88    1 (1)    1   Jatka Pacov
RYBKA Luděk               26. 8.54    1 (1)    1   Combix Ústí n/L
RYBKA Zdeněk              16. 9.79    1 (1)    -   Arsenal Benešov
RÝDL Jan                  11. 2.72    1 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
RYDVAL Petr               19. 9.68    2 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
RYS Vladimír              19. 2.64    3 (1)    3   Botafogo Mladá Boleslav
RYVOLA Radek              11. 2.76    1 (1)    1   Harnach Brno
ŘEHÁK Pavel                2. 6.72    7 (1)   16   Nejzbach Vysoké Mýto
ŘEHOŘ Radek                1. 7.79    2 (1)    1   Rosa Gong České Budějovice
ŘEPA Zdeněk                4. 8.75    3 (1)    -   Slávia Vlas České Budějovice
ŘEŘUCHA Oto                9. 6.68   11 (2)    -   Alfa Liberec
ŘEZÁČ Michael               .11.91    2 (2)    1   Herd Hradiště
ŘEZNÍČEK Jan                . 4.76    3 (3)    -   Gamaspol Jeseník
ŘEZNÍČEK Jakub              .12.96    5 (3)    -   Gamaspol Jeseník
ŘÍHA Jaroslav              7.12.77    3 (1)    -   RSC Čechie Slaný
ŘÍHA Luděk                14. 4.70    7 (3)    1   Arsenal Benešov
ŘÍHA Petr (1x)             5. 9.74    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
SAIBT Radek               12. 4.86    4 (2)    -   Olympik Mělník
SADÍLEK Jaroslav          .11.83      2 (2)    1   Indoss Plzeň
SALÁK Daniel                . 5.96    1 (1)    -   Baltiflora Teplice
SALÁK Michal (2x)          3. 8.79    8 (4)    8   Baltiflora, Alfa Liberec
SALÁK Patrik                .11.86    1 (1)    -   Lochotín Plzeň
SALÁT Petr                 9. 7.80    1 (1)    -   Arsenal Brtnice
SALGADO Enrique Fraile      . 2.85    2 (1)    -   Benago Zruč n/S
SALON Robert              16. 5.67    8 (2)   10   Adamíček Český Krumlov
SALVA Bedřich             29.11.71    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
SALVA Martin              26. 1.77    3 (1)    -   Prostor DZ Ostrava
SAMEK Lubomír              2. 9.78    3 (2)    -   Gamaspol Jeseník
SAPÍK Milan                3. 1.74    3 (2)    -   Letňany PřF Praha
SÁRA Zdeněk               17. 5.83    1 (1)    -   Helas Brno
SARKöZY René              ..          1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
SEBRALA Martin            17.10.78    2 (1)    3   Medvědi Malé Hoštice
SEDLÁČEK Marek            30. 8.73    8 (2)    6   Helas a Lazio Brno
SEDLÁČEK Vladimír (1x)     4.11.75   13 (3)    1   TS Bakov nad Jizerou
SEDLÁK Jiří               18. 3.79    3 (2)    3   3P Bosonohy Brno
SEDLECKÝ                  ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
SEIDLER Michal             5. 4.90    3 (1)    6   Tango Brno
SEMAN Roman               23. 6.75    4 (2)    -   IFT Computers Ostrava A + B
SEMECKÝ Josef              5. 3.65    6 (2)    -   CFC Letňany a Čechie ZM Praha
SEMELKA Karel               . 1.75    1 (1)    -   USK Slávie OU Ostrava
SEMENEC Václav            22.12.86    2 (1)    5   FC H Most
SEMERÁD Miroslav           8. 8.73   18 (8)   20   Nejzbach, Selp MB, TORF-ESTE
SENTIVAN Miroslav (1x)    21. 2.76   18 (5)    5   Alfa Liberec
SEVERINO Tiago (1x)       24. 5.82    4 (2)    4   Era-pack Balticflora
SCHEINHERR Jiří            2. 1.85    5 (4)    1   Indoss Plzeň
SCHNEIDER Daniel            .10.94    7 (4)    3   Gamaspol Jeseník
SCHOŘ Robert              17. 9.74    1 (1)    -   Mako Litvínov
SCHUPPLER Luboš            1. 2.71    3 (1)    3   Adamíček Český Krumlov
SCHWARZ Jakub               .10.88    1 (1)    1   Beach Boys Odry
SCHWEINER Jiří            29. 3.72    2 (1)    2   Draci Karlovy Vary
RIBEIRO Da Silva (2x)      7. 1.83    8 (3)   11   Benago, Era-pack, Baltic. (Sidnei)
SILNÝ Milan               27. 2.70    3 (1)    -   RSC Čechie Slaný
SILVA DE VAS. Leonardo      . 8.95    5 (2)    6   Benago Zruč n/S (Leo)
SIMITČI Ago               30. 6.74   30 (12)  11   Benago Zruč n/S
SIMITČI Beni               1. 1.71   15 (5)    5   Benago Zruč n/S
SIMON Jakub                 .10.93    2 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
SITAR Tomáš                6. 4.68    5 (2)    4   Tomson Brno
SITTA Petr                20. 2.82    1 (1)    -   Delta-Real a 1.FC Šumperk
SITARČÍK Richard (1x)     16. 3.77    1 (1)    -   Alfa Liberec
SIUDA Libor               12. 4.65    8 (2)    3   Čepo Poruba, Mikeska Ostrava
SKALA Lubomír             15. 3.66    4 (2)    -   Arsenal Benešov
SKLENÁŘ Václav              . 3.91    9 (4)    6   Nejzbach Vysoké Mýto
SKOPAL Roman              15. 3.79    1 (1)    -   Rýznar Zábřeh na Moravě
SKOTNICA Jakub             4. 3.76    6 (1)    -   Pohoda Praha
SKOUMAL Lukáš               . 2.95    1 (1)    -   Amor Vyškov
SKRIBEK Petr              30. 8.68    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
SKYBÍK Jaroslav            2. 5.76    1 (1)    -   Mikeska Ostrava
SLÁDEK Libor               3. 6.74    3 (1)    -   Slávia Vlas České Budějovice
SLÁDEK Tomáš              ..          2 (1)    2   Delta Real Šumperk
SLÁMA Zdeněk (3x)         28.12.82   21 (8)   23   Sparta, Teplice, Bohemians, Eco
SLANAŘ Petr               13.12.81    2 (1)    1   Pramen Havlíčkův Brod
SLAVÍK Jaroslav           16. 8.92    3 (1)    -   Tango Brno
SLAVÍK Martin             12. 7.71    3 (1)    3   Era-pack Chrudim
SLAVÍK Radek              10. 4.66    4 (1)    3   Nejzbach Vysoké Mýto
SLEZÁK Jiří                5. 7.77    2 (1)    -   Tomson Brno
SLÍPKA Martin             14. 1.88    3 (3)    1   Absolut České Budějovice
SLOBODIAN Rostislav         . 2.92    2 (1)    -   UTB Zlín
SLOVÁČEK Jakub             9. 8.88    3 (2)    -   TORF-ESTE Pardubice
SLOVÁČEK Matěj (5x)        8.10.90   25 (7)   18   Era-pack, TORF-ESTE Pardubice
SLUKA Tomáš (1x)          19. 5.78   13 (7)    9   Era-pack, Jistebník, Mikeska
SLUNÉČKO Jakub (2x)       26.12.78   12 (6)   17   Viktoria Žižkov, Bohemians
SLUTAK Ladislav             . 1.72    4 (2)    -   SK Bělá 1946
SMAŽÍK Jiří                 .10.79    2 (1)    1   Gamaspol Jeseník
SMEJKAL Jaroslav            . 1.80    1 (1)    1   Knockout '83 Příbram
SMĚLÝ Miroslav             2. 8.78    1 (1)    -   Era-pack Chrudim
SMETANA Jaroslav          29.12.65    4 (1)    2   Ajax Novesta Zlín
SMETANA Jiří               4.11.71   11 (3)    4   Viktoria Žižkov
SMETANA Josef             15.11.75    5 (2)    3   Viktoria Žižkov
SMETANA Marek              8. 2.74    2 (1)    4   1.HFC Ústí n/Labem
SMITAL Pavel              30.10.88    1 (1)    -   Tango Brno
SMITKA Milan              23. 3.68    2 (1)    1   AFC Rapid Páleček
SMRŽ Marek                  .  .      2 (1)    1   Delta Real Šumperk
SMRŽ Marek                17. 3.68    1 (1)    -   Tosta Petrov
SMRŽ Radovan               3. 8.72    3 (1)    -   Slávia Vlas České Budějovice
SOARES DOS REIS Marcelo   11. 1.74    6 (2)    1   Benago Zruč n/S (Marcelo)
SOBĚSLAV Ondřej             . 6.91    2 (1)    -   Zlej se(n) Liberec
SOBRAL Ricardo (4x)         . 9.71   14 (4)   13   Era-pack Chrudim
SOCHA Petr                11.12.71    3 (1)    1   CFC Letňany Praha
SOCHER Václav (2x)         5. 3.78   11 (6)   14   Eco-investment, Bohemians
SOCHŮREK Ondřej           26. 4.93    5 (2)    -   Benago Zruč n/S
SOJKA Martin                . 2.73    5 (2)    -   United Frýdek-Místek
SOKOL Richard              8. 8.79    7 (2)    3   Delta-Real Šumperk, Zábřeh
SOKOVNIN Sergej             .11.89    2 (2)    3   Balticflora Teplice
SOMBERG Jindřich          28.10.71   10 (2)    -   Ajax Novesta Zlín
SOMERAUER Martin           1. 9.88    1 (1)    1   Boca Chotěboř
SOP Martin                  . 6.93    6 (3)    2   Sparta a Slavia Praha
SOUČEK Jakub                . 1.84    2 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
SOUČEK Petr                1. 1.77    2 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
SOUKUP Filip                . 4.96    1 (1)    1   Indoss Plzeň
SOUKUP Michal              2. 5.86    2 (2)    1   Démoni Česká Lípa
SOVA Viktor                 . 5.90    1 (1)    -   Helas Brno
SPÁČIL Andrej               .10.78    1 (1)    -   Vokno Kroměříž
SPÁČIL Jan                 6. 4.73    3 (1)    -   Harnach Brno
SPAL Václav (2x)          12. 5.76    8 (4)    5   Eco-investment Praha
SPEIERL Martin (1x)       22. 6.72   16 (4)   16   Viktoria Žižkov
SPEJCHAL Pavel             4. 1.67    2 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
SPEŠNÝ Michal             23. 4.77    3 (1)    -   Helas Brno
SPŮRA Roman                3.12.68    1 (1)    1   Titanic Chodov
SPURNÝ Adam                9. 3.80    2 (2)    2   Helas Brno
SPURNÝ Daniel               . 2.90    2 (2)    -   Internazzionale Otrokovice
SRKAL Marek                 .10.88    3 (2)    -   Mados HK, SK Slavia Praha
STANĚK Jan                13. 3.74    6 (3)    4   Absolut České Budějovice
STANĚK Jaroslav (1x)      21.11.67   17 (4)   12   Alfa Liberec
STANĚK Ondřej             16. 2.87    3 (3)    -   Boca Chotěboř
STANĚK Vlastimil          16. 8.71    1 (1)    2   Templář Ivančice
STANĚK Zdeněk              8. 2.79    1 (1)    2   Medvědi Malé Hoštice
STANÍČEK Roman            26. 2.87    2 (1)    -   Medvědi Malé Hoštice
STARÝ                       .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
STARÝ Richard              8. 1.70    3 (1)    1   CFC Letňany Praha
STARÝ Tomáš               26. 4.73    2 (1)    2   Benago Praha
STEINER Jiří              18. 7.83    4 (3)    -   UFA Hradec Králové
STEJSKAL David (1x)       27. 9.83    4 (1)    2   Era-pack Chrudim
STEJSKAL Jan               3.10.80   10 (4)    6   AC Gong České Budějovice
STEJSKAL Karel              .12.97    1 (1)    -   Balticflora Teplice
STEJSKAL Libor              .11.71    2 (2)    -   Herd Hradiště
STEJSKAL Michal           15. 5.83    9 (4)    3   AC Gong České Budějovice
STEJSKAL Ota               4.10.64    3 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
STEJSKAL Pavel            28.12.77    3 (2)    3   Selp Mladá Boleslav
STEJSKAL Pavel (3x)       12. 3.79   28 (8)   12   Interobal Sparta Bohemians Eco
STEJSKAL Petr              1.12.82    5 (2)    1   Absolut České Budějovice
STEJSKAL Richard          21. 5.75    2 (1)    1   AC Hradec Králové
STEJSKAL Rudolf           21. 3.63    3 (1)    -   Pohoda Praha
STEJSKAL Tomáš            28. 5.69    3 (1)    1   Bohemians/Damned Praha
STEKLÝ Marek               9. 2.73    2 (1)    1   Hop Trop Ústí nad Labem
STEKLÝ Zdeněk              3. 3.78    2 (1)    3   AC Hradec Králové
STIFTER Robert            ..          2 (1)    -   Montza České Budějovice
STOJAN Jiří               11. 2.77    3 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej           24. 8.79    3 (3)    -   Kroměříž, Benago Zruč n/S
STOSZEK Lukáš             24. 6.84    3 (1)    -   SKP Likop Třinec
STOULIL Ludvík            12. 1.75    2 (1)    5   Bohemians/Damned Praha
STRAKA Pavel              24.12.69    2 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
STRAKOŇ Jiří              27. 2.72    3 (1)    -   Helas Brno
STRÁNSKÝ Karel            24. 1.78    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
STRAŠIL Martin              . 6.76    1 (1)    -   Pribina Hesov
STRELEC Pavel               . 9.97    1 (1)    -   Jokerit Kopřivnice
STRNAD Martin             29. 1.76    9 (5)    3   Delta + DBV Šumperk, Zábřeh
STRNAD Pavel                .10.90    1 (1)    -   Indoss Plzeň
STRNAD Petr                6.11.69    2 (1)    2   Tosta Petrov
STRNAD Tomáš              18. 3.77    6 (1)    1   Rýznar Zábřeh na Moravě
STROLENÝ Jiří              5. 9.75    1 (1)    -   Materia Sokolov
STŘIHAVKA Tomáš            4. 7.78    1 (1)    2   SK Kladno
STUDIHRAD Michal          21. 3.66    6 (1)    -   Combix Ústí nad Labem
STÝBLO Lukáš                . 4.97    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
SUDÍK Jiří                 1. 3.62    1 (1)    -   Tosta Petrov
SUCHAN Daniel (1x)        27. 6.73    5 (2)    5   Alfa Liberec
SUCHAN Josef              30. 5.65    1 (1)    -   DBV Lion Šumperk
SUCHOMEL Ivan             28. 9.62    8 (4)    1   Arsenal Benešov
SUCHOMEL Zdeněk             . 1.87    1 (1)    1   GMM Jablonec n/N
SUCHÝ Aleš                21.10.73    3 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
SUCHÝ Martin              14.10.72    6 (2)    -   Bohemians/Damned Praha
SUCHÝ Vladimír            28. 7.70    1 (1)    -   Bohemians/Damned Praha
SUSKO Dušan               17. 3.65    1 (1)    1   Dino Brno
SVEDEK Marian             17.12.73    2 (1)    -   Tosta Petrov
SVEDEK Radek               4.10.72    2 (2)    2   Rýznar Zábřeh, DBV Šumperk
SVĚTLÍK Ivo               14. 3.79    5 (3)    4   Benago, Jerevan Slavičín
SVIEČKA Libor               . 2.81    3 (2)    1   Internazzionale Otrokovice
SVINKA Pavel                .  .      3 (1)    -   Alfa Liberec
SVOBODA David             30. 7.75    5 (2)    3   Sparta Chomutov
SVOBODA Ivo (1x)           8. 5.77    1 (1)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
SVOBODA Jan               19. 3.73    3 (1)    3   Pohoda Praha
SVOBODA Jaroslav           8. 9.63    2 (2)    -   Bohemians/Damned Praha
SVOBODA Milan             27. 2.92    3 (2)    -   Tango Brno
SVOBODA Miloš              8. 5.79    3 (1)    3   Sparta Chomutov
SVOBODA Petr               2. 2.73   16 (8)   22   Selp, Bohemians, Benago
SVOBODA Petr                . 5.88    1 (1)    -   Helas Brno
SVOBODA Roman             18. 5.69    3 (1)    1   Helas Brno
SVOBODA Tomáš             25. 7.75    5 (2)    4   Sparta Chomutov
SÝKORA Martin             22. 7.70    3 (1)    -   Hustovlas Chodov
SÝKORA Radek              24. 4.84    2 (2)    -   Benago Zruč, Helas Brno
SÝKORA Vlastimil          24. 1.77    3 (1)    -   Olympia Příbram
SYMERSKÝ Michal             . 7.84    1 (1)    -   SKP Likop Třinec
SÝS Miloslav                . 2.93    1 (1)    -   Baltiflora Teplice
SZÓ Robert                  .  .      1 (1)    -   ELBH Týn n/V
ŠABATA Martin               . 1.86    8 (4)    5   Nejzbach Vysoké Mýto
ŠABLATURA Pavel           18. 9.72   11 (4)    6   IFT C. Ostrava, Megas Frenštát
ŠAFÁŘ Jan                 12.11.90    2 (1)    -   Sparta Praha
ŠACH Ladislav              4. 9.68    3 (1)    -   Arsenal Benešov
ŠALAMOUN Matin            27. 8.82    1 (1)    -   Delta-Real Šumperk
ŠALDA Martin              12. 8.71    2 (1)    -   AC Hradec Králové
ŠÁLEK Dalibor              8. 9.73    8 (2)    -   Megas Frenštát pod Radohštěm
ŠANDA Ondřej              24. 5.84    3 (2)    -   Absolut České Budějovice
ŠARKÉZY René              10. 6.76    2 (1)    -   IFT Computers Ostrava B
ŠARKÓZY Ivan               6.10.99    1 (1)    -   Helas Brno
ŠAUCH Petr                  . 8.92    1 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
ŠČISLÁK David             21. 8.91    2 (2)    -   Herd Hradiště
ŠČUREK Roman              22.10.72    5 (1)    1   Čepo Poruba
ŠEBEK Alois               28. 3.73    2 (1)    1   Sparta Chomutov
ŠEBEK Jan                   .12.93    3 (2)    2   Interobal Plzeň
ŠEBESTA Karel              7. 2.81    8 (3)    6   AC Gong České Budějovice
ŠEBL Tomáš                  .12.84    1 (1)    -   Internazionale Teplice
ŠEDIVÝ Radek              22. 1.77    6 (2)    1   TORF-ESTE Pardubice
ŠEDRLA Daniel               . 5.95    1 (1)    -   Amor Vyškov
ŠEFLER Jiří                2. 9.74    3 (1)    -   Sparta Chomutov
ŠEJVL Martin               4. 1.96    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
ŠELLE Roman                8. 7.80    4 (2)    -   Rosa Gong České Budějovice
ŠENKEŘÍK Miroslav         25. 4.61    4 (1)    -   Ajax Novesta Zlín
ŠENKYŘÍK Martin           22. 1.78    1 (1)    -   3P Bosonohy Brno
ŠESTÁK Tomáš              24. 4.79    1 (1)    -   KuVok Nový Bor
ŠESTAUBER Stanislav       21. 3.81    5 (2)    3   TJ Borek
ŠEVČÍK Milan                . 1.86    1 (1)    -   Amor Vyškov
ŠEVČÍK Radovan            28. 1.65    7 (2)    -   Bohemia České Budějovice
ŠEVINSKÝ František        31. 3.79    2 (1)    2   Benago Praha
ŠÍBA Pavel                 1.11.66    1 (1)    1   Materia Sokolov
ŠIDLA Ondřej                . 9.94    1 (1)    -   Tango Brno
ŠÍDLO Josef                 .  .      2 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
ŠIK Vladimír              26. 3.65    3 (1)    2   AC Start Karlovy Vary
ŠILHÁN Pavel               4. 9.68    1 (1)    -   K-sport Jindřichův Hradec
ŠILINGER Ondřej             .11.80    2 (2)    1   Vokno Kroměříž
ŠÍMA Petr                  2. 9.70    5 (2)    -   Sokol Ústí nad Labem
ŠÍMA Radek                10. 3.64    2 (1)    -   Bohemia České Budějovice
ŠIMÁK David                 .  .      3 (2)    -   Delta-Real Šumperk
ŠIMÁK Martin                . 1.92    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
ŠIMÁK Radek               22. 6.71    5 (1)    1   Čepo Poruba
ŠIMANDL Jiří                . 3.93    2 (1)    1   Olympik Mělník
ŠIMÁNEK Josef             13. 3.77    2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMEČEK Radek              9. 6.79    5 (2)    3   Tomson Brno
ŠIMEČEK Roman             26. 6.68    3 (1)    -   Tomson Brno
ŠIMEK Martin              18.11.70    4 (1)    2   Viktoria Žižkov
ŠIMÍK Aleš                30. 8.70    2 (2)    -   TJ Borek
ŠIMON                     ..          1 (1)    1   Selp Praha
ŠIMON David (1x)          14. 6.75    7 (4)    1   Era-pack, TORF-ESTE, Nejzbach VM
ŠIMON Jan                   . 9.95    2 (2)    -   SK Slavia Praha
ŠIMONÍČEK Jan             13. 2.85    2 (2)    -   Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMR Jan                  22.11.75    3 (1)    3   Benago Praha
ŠIMR Vladimír             22.11.75    3 (1)    -   Benago Praha
ŠINDELÁŘ Jiří               . 7.92    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
ŠINDELÁŘ David            17. 2.72    5 (2)    4   Benago Praha
ŠINDLER Roman             28. 2.61    4 (1)    -   Combix Ústí nad Labem
ŠINOGL Matěj                .  .      3 (3)    -   Delta Špk, Likop Třinec
ŠÍŠA Jiří                   . 9.91    5 (2)    4   Interobal Plzeň
ŠIŠKA Michal                .12.88    1 (1)    -   Sausfork Otovice
ŠITTLER David             17. 6.78    1 (1)    1   Sonáta Ústí nad Labem
ŠKÁBA Milan                7. 1.77    4 (2)    -   Bohemians/Damned Praha
ŠKARDA Libor              ..          1 (1)    -   Draci Karlovy Vary
ŠKOLA Jiří                  . 9.82    2 (1)    2   United Frýdek-Místek
ŠKOPEK Pavel              11. 5.61    1 (1)    -   TJ Borek
ŠKOTA Jan                 30. 7.80    2 (1)    2   Sparta Chomutov
ŠLAUF Jan                   .12.85    1 (1)    -   Lochotín Plzeň
ŠLÉGR Jaromír              4. 2.69    2 (1)    2   TORF-ESTE Pardubice
ŠLECHTA Luděk               . 4.83    1 (1)    2   Jatka Pacov
ŠLOCAR René               27.12.73    3 (1)    2   Alfa Liberec
ŠMEJKAL Petr              14.11.79    1 (1)    -   Arsenal Benešov
ŠMÍD Jan                   5. 7.73    3 (1)    -   Plumbum Hradec Králové
ŠMÍD Jan                    .10.95    1 (1)    -   SK Slavia Praha
ŠMÍD Jiří                  6.12.78    2 (2)    1   Bohemians, Viktoria Žižkov
ŠMÍD Martin                 . 3.84    1 (1)    -   UFA Hradec Králové
ŠMIDRKAL Jan                . 8.90    1 (1)    1   Sparta Praha
ŠMÍRA Karel (1x)          18. 2.58   27 (7)    -   Mikeska Ostrava
ŠNAJBERK Michal           13. 6.74    1 (1)    -   Benago Praha
ŠNEBERGER David             . 1.90    3 (3)    2   Herd Hradiště
ŠNÍDL Josef               10. 3.76    2 (1)    -   Atlantic Rakovník
ŠNÍDL Petr (1x)           25.11.78    8 (4)   10   Eco-investment, Benago, Rakovník
ŠNOBL Miloš               30. 4.59    3 (1)    -   Hop Trop Ústí nad Labem
ŠNOBL Tomáš               30.11.83    3 (1)    1   Pramen Havlíčkův Brod
ŠOFR Ladislav             14. 9.71    1 (1)    -   SC Veltěž
ŠOTOLA Rostislav           8. 3.76    3 (1)    -   Rýznar Zábřeh na Moravě
ŠOTT Petr                 29. 1.72    3 (1)    1   Fet club Karlovy Vary
ŠOURA Jan                   . 8.88    1 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
ŠOUREK Dušan               6. 8.75    1 (1)    -   Alfa Liberec
ŠOUREK Miroslav             . 4.88    1 (1)    -   Sausfork Otovice
ŠPAČEK Josef               8. 7.89    2 (2)    -   UFA Hradec Králové
ŠPAČEK Radim              19. 1.76   15 (6)    6   VŠB Ostrava, Frenštát
ŠPAČEK Radovan             2. 2.65    6 (2)    5   Rangers Chodov
ŠPAČEK Roman               5. 4.70    4 (2)    5   Interchmel Velká Hleďsebe
ŠPETA Martin               7. 4.84    1 (1)    -   RSC Čechie Slaný
ŠPIČKA Zbyněk             28. 4.62    7 (1)    -   Combix Ústí nad Labem
ŠPINAR Jan                  . 4.97    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
ŠPLÍCHAL Martin             . 1.94    2 (2)    -   Helas Brno
ŠPRINGER Petr               . 8.93    1 (1)    1   FC Mnichov 2001
ŠRAJBER Josef               . 5.92    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
ŠROM Daniel               30.12.68    3 (2)    2   3P Bosonohy Brno
ŠTANCL Petr                9.12.89    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTEFÁČEK Tomáš              .10.83    1 (1)    -   Boca Chotěboř
ŠTEFFAN Jiří              29. 1.91    1 (1)    -   Dalmach Turnov
ŠTEG Miroslav              4. 2.63   10 (3)    6   Rangers Chodov
ŠTECHER Miloš             18. 3.76    2 (1)    2   TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁN Tomáš              13.11.74    2 (1)    -   Linde Ústí nad Labem
ŠTĚPÁNEK Jiří             10. 6.85    2 (1)    1   UFA Hradec Králové
ŠTĚPÁNEK Karel            21. 4.77    1 (1)    -   Rangers Chodov
ŠTĚPÁNEK Roman             2. 8.80    3 (2)    1   UFA Hradec Králové
ŠTÍPEK Stanislav          17.12.72    4 (2)    4   Draci a Slávia junior KVary
ŠTIS Radek                 2. 4.70    1 (1)    -   Sokol Ústí nad Labem
ŠTOLBA Robin                .12.93    3 (2)    2   Sistemo Volfířov
ŠTORC Aleš (2x)            2. 3.75   14 (7)   10   Benago, Eco-investment
ŠTORC Patrik                . 1.97    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
ŠTOS Radim                  . 3.90    1 (1)    1   ELBH Týn n/V
ŠTRAJT Michal               . 1.90    4 (3)    4   Interobal Plzeň
ŠTRUMFER Miloš            ..          1 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
ŠTURMA David              11.10.90    2 (1)    -   Selp Praha
ŠTVERÁK Tomáš               . 3.90   18 (7)   14   Interobal, Benago, Bohem05
ŠŤASTNÝ Pavel               .10.68    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
ŠŤASTNÝ Jiří              23. 3.68   14 (5)    5   TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Milan             13.10.64    4 (1)    1   TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Václav             6.10.78    1 (1)    -   Atlantic Rakovník
ŠUBA Pavel                  . 7.95    1 (1)    -   Olympik Mělník
ŠUBER Petr                16. 4.86    2 (1)    -   FC H Most
ŠULC Pavel                30. 4.78    6 (3)    4   Benago Praha
ŠUSTR Bedřich             26.12.62    1 (1)    -   Titanic Chodov
ŠVÁBENSKÝ Adam              . 3.98    1 (1)    -   Balticflora Teplice
ŠVACH Tomáš               29. 8.84    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
ŠVASTA Lukáš                .12.83    2 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
ŠVÁSTA Ondřej             23. 4.83    3 (2)    3   RSC Čechie Slaný, Benago Praha
ŠVEC Pavel                29. 5.81    1 (1)    -   Indoss Plzeň
ŠVEC Rostislav (1x)       20.10.81    2 (1)    -   Eco-investment Praha
ŠVÉDA Josef               12. 2.75    2 (1)    6   Titanic Chodov
ŠVEHLA František            . 8.78    1 (1)    -   ELBH Týn n/V
ŠVEHLA Martin             . 1.87      1 (1)    1   Indoss Plzeň
ŠVIDRNOCH Luboš           16. 7.79    2 (1)    -   VŠB Ostrava
ŠVIHÁLEK Martin           .10.85      2 (1)    1   Helas Brno
TACHTADZIS Nikos            .12.95    2 (2)    -   Benago Zruč n/S, Tango Brno
TAKACS Tibor               1.10.63    2 (1)    -   Rosa Gong České Budějovice
TARABA Aleš                 . 9.90    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
TAUŠ Marek                15. 7.78    4 (2)    1   RSC Čechie Slaný
TAVERNA Rodrigo (1x)        . 3.83    6 (2)    1   Era-pack Chrudim
TEPLAN Tomáš              21. 2.87    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
TESAŘ David               29.12.78    2 (1)    2   TORF-ESTE Pardubice
TESAŘ Jiří                10. 4.77    6 (2)    3   Slávia Vlas České Budějovice
TEZNER Jan                 5. 5.82    1 (1)    -   DBV Lion Šumperk
TEZNER Jiří               23.12.79   12 (6)    9   Delta-Real Šumperk, Zábřeh
TICHOTA Karel             19. 1.75    1 (1)    2   Draci Karlovy Vary
TICHÝ Jakub               22. 1.90    4 (3)    -   Slavia Praha
TICHÝ Michal               3. 9.75    2 (1)    -   VŠB Ostrava
TICHÝ Pavel                 . 2.83    1 (1)    -   Amor Vyškov
TICHÝ Petr                22. 5.73    2 (1)    3   Olympik Mělník
TICHÝ Petr (1x)            7. 8.87    8 (4)    3   Sparta Pha, Bohem.05, Slavia Pha
TICHÝ Zdeněk              20. 7.69    3 (1)    2   Olympia Příbram
TILL Jakub                  .12.92    6 (4)    -   Gamaspol Jeseník
TOČÍK Daniel                . 9.95    3 (2)    -   FK Volfířov
TOLSTOV Alexander         30. 3.82    6 (3)    5   Balticflora Teplice
TOMAN Jan (1x)             1. 2.71   17 (4)   13   Vik. Žižkov, Bohemians/Damned
TOMAN Radek               25. 8.72    6 (1)    8   Lazio Brno
TOMAS Petr                ..          3 (1)    3   Kavčí Hory Polná
TOMÁŠEK Miroslav            . 4.89    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
TOMEŠ Jiří                21. 1.70    2 (1)    -   FC H Most
TOMEŠ Pavel               13. 2.75    1 (1)    -   RSC Čechie Slaný
TOMIŠINEC Stanislav        1. 9.77    2 (1)    2   AFC Rapid Páleček
TONDRA Michal (2x)        18. 2.76    7 (2)    3   SK Cigi Caga Jistebník
TOPIARZ Jiří               1. 2.81    2 (1)    3   SKP Likop Třinec
TOPIČ Karel                7.12.55    3 (1)    -   Ajax Novesta Zlín
TOPOLSKÝ Pavel            15. 8.73    5 (3)    4   ESTE a TORF-ESTE Pardubice
TOŠOVSKÝ Martin            4. 1.70    1 (1)    -   UFA Hradec Králové
TOŠOVSKÝ Matěj             1.10.86    2 (2)    -   Mados Hradec Králové
TRAIBI Aziz               10. 2.73    1 (1)    3   Alfa Liberec
TRANTINA Filip              .10.87    1 (1)    -   Indoss Plzeň
TRÁVA Michal              18. 6.80    3 (1)    2   Slávia junior Karlovy Vary
TREBICHALSKÝ Pavel        13.10.65    2 (1)    -   Čepo Poruba
TREBICHALSKÝ Petr         21. 7.70    5 (1)    -   Čepo Poruba
TREPKA Libor              19. 7.70    4 (2)    -   Adamíček Český Krumlov
TREŠL Filip               27.10.80    1 (1)    -   Atlantic Rakovník
TRKAN Jaroslav            17. 5.71    3 (1)    -   Lazio Brno
TRNKA Pavel                 . 8.89    1 (1)    -   SK Bělá 1946
TROJAN Roman (1x)         20. 8.68   11 (3)    7   Mikeska Ostrava
TROUSIL Libor             25. 9.72    1 (1)    -   Sonáta Ústí nad Labem
TRUTNOVSKÝ Jiří           19.12.79    4 (2)    2   Olympik Mělník
TŘÍSKA Jakub                . 4.83    1 (1)    -   Lochotín Plzeň
TŘÍSKA Jan                  .  .      1 (1)    -   Lochotín Plzeň
TUČEK Václav              24. 2.75    1 (1)    -   Indoss Plzeň
TUHÁČEK Karel             18. 7.74    5 (4)    -   Helas Brno
TUHÝ Martin                3.10.71    3 (2)    -   Mako Litvínov
TŮMA                      ..          1 (1)    -   Arsenal Brtnice
TŮMA Jan                   3. 4.74    5 (1)    5   ESTE Pardubice
TUMA Lukáš                19. 9.82    6 (2)    1   TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Martin               25. 8.77    1 (1)    -   Helas Brno
TŮMA Martin                4. 2.81    4 (2)    2   TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Petr                 19. 9.71    1 (1)    -   AFC Rapid páleček
TŮMA Tomáš                  .  .      1 (1)    1   Pramen Havlíčkův Brod
TUREK Josef                1.10.82    9 (7)    -   Absolut České Budějovice
TUTKO Josef                9.12.70    2 (1)    -   Lazor Vyškov
TVAROH Pavel                . 4.85    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
TÝCE Martin               20. 5.74    1 (1)    -   Sonáta Ústí nad Labem
TYL Jiří                    . 4.89    1 (1)    -   Balticflora Teplice
TYL Radek                 11. 8.79    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
UHEREK Jakub                . 6.87    5 (2)    1   United Frýdek-Místek
ULČ Lukáš                 25. 3.86    1 (1)    1   Lochotín Plzeň
ULIČNÝ Zbyněk               . 4.93    1 (1)    -   Zelená křídla Ludslavice
ULICH Ivo                  5. 9.74    1 (1)    -   SK Slavia Praha
UNGER Jaroslav (1x)       13. 8.77    8 (3)    4   Nejzbach Vysoké Mýto
URBAN                     ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
URBAN David (1x)          27. 8.75    6 (3)    6   TS Bakov nad Jizerou
URBAN Jiří                16.12.79    2 (1)    1   Atlantic Rakovník
URBAN Petr                23.10.78    2 (1)    -   Atlantic Rakovník
URBANEC Tomáš              2. 3.82    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
VÁCLAVEK Hynek            16.10.71    2 (1)    -   Budweiser České Budějovice
VÁCLAVSKÝ Ladislav        24.12.90    5 (4)    1   Delta-Real Šumperk
VACOVSKÝ Václav           25. 5.80    2 (1)    -   Draci Karlovy Vary
VACULA Vojtěch            19. 6.82    7 (3)    -   Tango Brno
VÁGNER Aleš               19. 1.90    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
VÁGNER Jakub               4. 8.89   14 (8)    2   Nejzbach VM, Era-pack Chrudim
VAHALA Jiří               16. 2.67    3 (1)    -   Tomson Brno
VAHALA Ondřej               . 5.90    8 (3)    -   Benago Zruč n/S, Bohemians 1905
VÁCHA Radek               23. 4.74    2 (1)    4   Rosa Gong České Budějovice
VÁCHA Tomáš (1x)           2.11.85    5 (3)    4   Nejzbach VM, Era-pack Chrudim
VÁCHAL Josef                . 2.74    1 (1)    -   FC Mnichov 2001
VAJC David                31.12.78    3 (1)    2   Sparta Chomutov
VAJDÍK Radovan             1. 2.68    2 (1)    1   Těžba Dolní Nivy
VAKEŠ Pavel               29. 1.76    2 (1)    -   Titanic Chodov
VALA Pavel                 4. 2.79    4 (3)    -   Pramen Havlíčkův Brod
VALDMAN Pavel               .11.87    3 (3)    1   Herd Hradiště
VALENTA Marek             11.10.83    1 (1)    -   Sonáta Ústí nad Labem
VALENTA Martin             8.10.71    1 (1)    -   Titanic Chodov
VALIGŮRA Martin            6. 5.86    1 (1)    -   Benago Praha
VALTR Jaroslav            19.12.79    1 (1)    -   Selp Vysočany
VANC Karel                  . 7.84    1 (1)    -   Alfa Liberec
VANČÁT Milan                . 9.88    1 (1)    -   Indoss Plzeň
VANČURA                   ..          2 (1)    2   Adamíček Český Krumlov
VANDAS Pavel                . 9.95    4 (2)    2   SK Slavia Praha
VANĚČEK Jan                 . 2.81    2 (1)    3   FC Rudolfov
VÁŇA Lukáš                  . 7.84    1 (1)    -   Jatka Pacov
VÁŇA Petr                  3.11.87    3 (2)    1   Mados HK, Benago Praha
VÁŇA Tomáš                 7.11.88    1 (1)    -   Eco-imvestment
VARDAN Martin             21. 5.72    9 (2)    4   Ajax Novesta Zlín
VAŘIL Pavel                 .10.84    1 (1)    -   ELBH Týn n/L
VÁŠA                        .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
VAŠÁK Josef               25. 8.74    2 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
VAŠÁK Marek               11. 2.89    1 (1)    -   SK Kladno
VAŠÁK Michal               1. 6.74    3 (1)    4   Indoss Plzeň
VAŠEK Pavel                2. 4.65    1 (1)    -   Hustovlas Chodov
VAŠEK Radek               18. 7.70    2 (1)    -   Dekora Hlinsko
VAŠÍČEK Aleš              16. 1.80    5 (1)    4   Viktoria Žižkov
VAŠÍČEK Jiří              26. 5.76    2 (1)    -   Helas Brno
VAVRAČ Jan                  . 5.94    8 (5)    6   Gamaspol Jeseník
VAVRUŠÁK Radim              . 5.93    3 (2)    1   Gamaspol Jeseník
VECKO Ondřej              28. 8.82    1 (1)    -   Andy Liberec
VEČEŘA Václav               . 8.88    2 (1)    -   Helas Brno
VEDRAL Oldřich            26. 6.71   10 (2)    2   Lazio Brno
VEIGEND Lukáš               . 1.89    4 (2)    1   SK Bělá 1946
VEJVODA Michal              . 8.93    2 (2)    -   SK Slavia Praha
VELE Petr                 15. 3.68    2 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
VELEBA Martin             15. 5.73    3 (1)    -   ESTE Pardubice
VELÍNSKÝ David            21. 2.77    2 (1)    -   Era-pack Chrudim
VELKOBORSKÝ Jan           14. 7.75    1 (1)    2   Draci Karlovy Vary
VENCL Aleš                 3. 4.72    3 (2)    1   Pramen H.Brod, TORF-ESTE Pce
VENCL Ondřej               6. 8.75    3 (2)    1   Tango Brno
VESELOVSKÝ Tomáš          19.11.82    9 (5)    3   Tango a Helas Brno
VESELÝ                    ..          1 (1)    -   Sonáta Ústí nad Labem
VESELÝ Jan                  . 8.93    1 (1)    -   Benago Zruč n/S
VESELÝ Pavel                . 3.89    1 (1)    -   Boca Chotěboř
VESELÝ Roman              16. 2.74    2 (1)    5   Helas Brno
VÉVODA Lubomír             7.11.86    2 (1)    -   Materia Sokolov
VIDLÁK Jakub                . 3.89    1 (1)    1   Beach Boys Odry
VICH Milan                18. 2.61    3 (2)    1   TORF-ESTE Pardubice
VILD Zdeněk                 . 7.88    1 (1)    1   Herd Cheb
VIMR Jiří                 19.11.81    1 (1)    1   SK Kladno
VIRT Václav               27. 4.74    1 (1)    -   Olympik Mělník
VISKUP Marian             31. 3.80    3 (2)    3   Benago Praha
VÍT Marek                  8.12.72    3 (1)    -   Slávia junior Karlovy Vary
VITÁSEK Roman               .12.96    2 (1)    -   UTB Zlín
VÍTEK Martin              26.11.75    8 (4)    3   TORF-ESTE Pardubice
VÍTEK Pavel               21. 8.79    1 (1)    -   Dalmach Turnov
VÍTEK Roman                 . 2.82    2 (2)    1   Boca Chotěboř
VITOUŠ Ondřej               . 3.90    2 (2)    -   Indoss Plzeň
VITVERA Jan               10. 2.59    3 (1)    -   Hop Trop Ústí nad Labem
VÍZEK Ladislav            22. 1.55    1 (1)    -   Benago Praha
VLADYKA Petr (6x)          9.11.74   28 (11)  25   Nejzbach, Era-pack, Dekora
VLACH Aleš                10.12.82    6 (4)    -   Helas + Tango Brno
VLACH Ondřej                .  .      3 (1)    1   Alfa Liberec
VLACH Ondřej                .11.86    3 (1)    1   Zlej se(n) Liberec
VLČEK Jan                 19. 6.76    3 (1)    2   Slávia Vlas České Budějovice
VLČEK Petr                 9.11.75    2 (1)    1   Helas Brno
VLČEK Radim               20. 5.81    3 (2)    1   Tango Brno
VLK Jakub                   . 3.93    1 (1)    -   Jatka Pacov
VNUK Tomáš                  .12.93    9 (4)    6   Benago, Interobal Plzeň
VOBECKÝ Lukáš               . 8.85    2 (1)    -   Combix Ústí n/L
VOBOŘIL David               . 2.91    2 (1)    2   Wizards DDM Praha
VOBOŘIL Petr              10.10.80    2 (1)    -   Benago Praha
VOBOŘIL Tomáš               . 8.94    2 (1)    1   Sparta Praha
VODECKÝ Igor               9. 9.79    9 (4)    9   Sparta Praha, Bohemians 05
VODIČKA Jaromír           29.10.69    5 (1)    2   Bohemia České Budějovice
VODRÁŽKA David              . 6.90    2 (2)    1   Nejzbach Vysoké Mýto
VODRÁŽKA Oldřich          28. 1.69    3 (1)    -   CFC Letňany Praha
VODRÁŽKA Tomáš            ..          1 (1)    -   F.A.Zole Česká Lípa
VODVÁRKA Roman            27.10.78    4 (1)    1   Era-pack Chrudim
VOGT Dominik                . 5.93    3 (1)    -   Zlej se(n) Liberec
VOJTEK Michal             15.12.87    1 (1)    1   Jistebník
VOKÁL Miroslav             3. 3.80    1 (1)    1   KuVok Nový Bor
VOKOUN Jiří               22. 8.75    4 (1)    2   Olympik Mělník
VOLEMAN Aleš              25.12.82    6 (2)    3   TS Bakov nad Jizerou
VOLF Jiří                   . 7.92    2 (1)    -   Malibu Mladá Boleslav
VOLF Vladimír             19. 2.92    2 (1)    1   Olympik Mělník A+B
VOLF Zdeněk                7. 8.66    2 (1)    2   Dekora Hlinsko
VOLNÝ Lumír                7. 8.77    1 (1)    -   Mikeska Ostrava
VONDRUŠKA Pavel           19.12.65    2 (1)    1   Těžba Dolní Nivy
VORNAY Petr                 . 5.85    1 (1)    -   ELBH Týn n/L
VOŘÍŠEK Lubomír             .12.65    1 (1)    -   Knockout '83 Příbram
VOSYKA Slavomír            4. 6.74    1 (1)    -   1.HFC Ústí n/Labem
VOŠÁHLÍK Rudolf             . 6.88    2 (1)    -   Combix Ústí n/L
VOŠICKÝ Milan             23. 2.78    1 (1)    -   Adamíček Český Krumlov
VOŠMÍK Petr               20. 3.86    1 (1)    -   SK Kladno
VOTAVA Martin             11. 5.73    1 (1)    2   1.HFC Ústí n/Labem
VOTAVA Miroslav           31. 1.63    7 (2)    -   Rangers Chodov
VOTAVA Radek (2x)         22. 5.76   20 (5)    4   Viktoria Žižkov
VOTRUBA Miroslav           1. 3.78    4 (2)    -   TJ Borek
VOZÁR Mario                 . 2.83    8 (4)    -   Sparta, Bohemians 1905
VRABEC Karel (1x)         24. 5.74   18 (4)   14   TS Bakov nad Jizerou
VRABEC Karel              17. 9.84    6 (3)    5   Alfa Liberec
VRABEC Pavel              24. 3.87    6 (3)    4   Alfa Liberec
VRÁNA Aleš                10. 9.74    4 (2)    2   Harnach Brno
VRATIŠOVSKÝ Filip          4. 1.91    2 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
VRBA Jiří                 28. 8.73    7 (1)    2   Ajax Novesta Zlín
VRBENÍK František          7. 3.75    2 (1)    -   Hustovlas Chodov
VRBKA David               10. 5.78    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
VŮJTĚCH                     .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
VÝBORNÝ Filip               . 9.95    2 (1)    -   DMM Wizards Praha
VÝDA Michal (1x)          30. 3.77   14 (4)    2   TS Bakov nad Jizerou
VÝDA Slavomír (1x)        19.11.73   19 (5)    7   TS Bakov nad Jizerou
VYDARENÝ Jiří               . 1.86    1 (1)    -   Mados Hradec Králové
VYDRA David               26. 5.72    6 (1)    6   Pohoda Praha
VYDRA Jaromír             21. 5.33    3 (1)    -   Slávia junior Karlovy Vary
VYKOUKAL Ladislav           .12.87    1 (1)    -   Pribina Hesov
VYKOUPIL Milan              . 2.90    4 (3)    -   Interobal Plzeň
VYMĚTALÍK Vladimír        20. 5.81    1 (1)    -   SK Kladno
VYPIOR Ivo                24.11.71    2 (1)    -   IFT Computers Ostrava B
VYSEKAL David             ..          1 (1)    -   Draci Karlovy Vary
VYSTAVĚL Aleš               . 9.71    1 (1)    -   Anděl Prostějov
VYSTRČIL Martin           15. 6.71    1 (1)    -   Andy Liberec
WALDHAUSER Jaroslav       22. 4.76    4 (1)    4   Combix Ústí nad Labem
WALTER David              12.11.87    3 (2)    -   Balticflora Teplice
WASSERBAUER Zdeněk        21.10.67    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
WEBER Prates Max (7x)     28.11.83   28 (8)   33   Era-pack Chrudim (Max)
WELLINGTON Cesar          10. 9.87    1 (1)    1   Balticflora Teplice
WELLINGTON Firmino (1x)   20. 4.79    7 (2)    -   Era-pack Chrudim (Ton)
WENZEL Robert             25.12.67    2 (1)    2   Titanic Chodov
WIMBERSKÝ Václav          11.10.66    1 (1)    1   K-sport Jindřichův Hradec
WIMMER Filip                .11.96    2 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
WOITEK Lukáš                .11.91    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
WOJNAR Mikuláš            31. 7.90    2 (2)    2   SK Slavia Praha
WONKA Marek               17. 8.80    2 (1)    1   Mikeska Ostrava
WONKA Stanislav           10.11.56    1 (1)    1   Mikeska Ostrava
WOSLLEY Alves Rodr. (1x)  19.11.89    5 (2)    -   Era-pack Chrudim (Olinha)
ZÁCNÝ Petr                20.10.68    1 (1)    -   FC H Most
ZADÁK Roman               26. 3.78    1 (1)    1   SK Kladno
ZAHÁLKA                   ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
ZAHRADA Alan               3. 8.68    5 (1)    4   Čepo Poruba
ZAHRADNÍK Pavel           14. 5.91    1 (1)    -   TORF-ESTE Pardubice
ZAHRADNÍK Tomáš (1x)       3. 6.84    5 (1)    1   Viktoria Žižkov
ZACHAŘ Miloš                . 2.90    1 (1)    -   Nejzbach Vysoké Mýto
ZAJÍČEK Jiří               4. 1.84    2 (1)    -   TS Bakov nad Jizerou
ZAJONC Petr (1x)          13. 7.62   11 (4)    1   Mikeska Ostrava
ZAKOPAL Ladislav          17.10.78    1 (1)    -   Jerevan Slavičín
ZÁKOVCKÝ Roman            11. 1.67    3 (1)    -   Olympia Příbram
ZÁLESKÝ Jiří              20.10.65    4 (1)    7   Lazio Brno
ZAPADLO Michal (1x)       15.12.75   28 (7)   22   TS Bakov nad Jizerou
ZAPLETAL Petr             21. 2.93   11 (5)   10   Sparta, Slavia, Bohemians
ZÁPOTOČNÝ Lukáš           22. 4.87    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
ZÁRUBA Radim (2x)         28.12.94   11 (4)   11   Era-pack, Tango Brno
ZÁRYBNICKÝ Jan            21. 5.80    1 (1)    -   Arsenal Benešov
ZARYNOV Nikita              . 6.94    1 (1)    -   Sparta Praha
ZÁŘICKÝ Tomáš (1x)        10. 7.65    3 (1)    1   SK Cigi Caga Jistebník
ZAŤKO Radek               15. 4.77    3 (2)    3   Sparta Chomutov
ZÁVESKÝ Bohumil             . 9.86    2 (1)    2   Alfa Liberec
ZÁVODNÍK Jan               6.10.64    1 (1)    -   3P Bosonohy Brno
ZÁVODNÍK Tomáš            28. 4.86    1 (1)    -   VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ Zdeněk             9. 7.71   15 (4)    6   Prostor DZ Ostrava A + B
ZÁVODSKÝ Lukáš            27. 2.79    1 (1)    1   Arsenal Brtnice
ZBOŘIL Miloslav            1. 3.72    3 (1)    2   Ajax Novesta Zlín
ZDICH Václav                .10.85    1 (1)    1   Démoni Česká Lípa
ZDRHA Alois               17. 5.68    2 (1)    -   Interchmel Velká Hleďsebe
ZDRŽÁLEK Dominik           3. 2.96    1 (1)    1   Mados HK
ZDVOŘÁČEK Jiří            15. 9.67    1 (1)    -   Sokol Ústí nad Labem
ZDVOŘÁČEK Tomáš           15. 9.67    4 (2)    1   Sokol Ústí nad Labem
ZELENKA                   ..          1 (1)    -   Hombre Plzeň
ZELENKA Michal              . 6.86    1 (1)    -   Démoni Česká Lípa
ZELNÍČEK Lukáš             6. 8.79    1 (1)    1   Templář Ivančice
ZEMAN Michal              18. 8.84    2 (2)    6   Andy Liberec
ZEMAN Pavel               29. 9.70    2 (1)    2   IFT Computers Ostrava B
ZEMEK Jan                 28. 9.75    6 (3)    3   TORF-ESTE Pardubice
ZETTLITZER Roman          21. 9.66    4 (2)    2   Sokol Ústí nad Labem
ZHOŘ Karel                25. 7.73    7 (1)    -   Lazio Brno
ZIENDRYCH                   .  .      1 (1)    -   Materia Sokolov
ZÍKA Ludvík                8. 4.83    3 (3)    -   Andy a Alfa Liberec
ZINDL Petr                13. 7.67    2 (1)    -   Těžba Dolní Nivy
ZÍTKA Zdeněk                . 8.85    1 (1)    -   Balticflora Teplice
ZLÁMAL Marek               9. 2.75    1 (1)    2   Sokol Ústí nad Labem
ZLATNÍK Jan               22. 5.67    9 (2)    2   Bohemians/Damned Praha
ZLATNÍK Radek              4. 3.76    4 (2)    3   Bohemians/Damned Praha
ZOUBEK Václav             22. 2.54    3 (1)    -   AC Start Karlovy Vary
ZOUHAR Milan               9. 5.71    2 (1)    -   Lazor Vyškov
ZOUHAR Vlastimil           3. 6.57    2 (1)    1   Dino Brno
ZOUZA Petr                28. 5.76    6 (2)    5   Bohemians/Damned Praha
ZRNÍK Richard               . 3.96    1 (1)    -   Gamaspol Jeseník
ZRZAVÝ Lukáš               4. 2.89    5 (3)    -   Tango Brno
ZVOLÁNEK Petr             13. 5.68   11 (2)    4   Nejzbach V. Mýto, IFT Ostrava
ZWINGER Tomáš (1x)        21. 5.78    6 (1)    -   SK Cigi Caga Jistebník
ZYKMUND Ondřej             5. 2.83    2 (1)    -   Gamaspol Jeseník
ŽÁČEK Adam                  . 2.92    1 (1)    -   Pramen Havlíčkův Brod
ŽÁČEK Ondřej                . 2.92    3 (2)    2   Internazzionale Otrokovice
ŽÁČEK Tomáš                 . 6.86    2 (1)    1   United Frýdek-Místek
ŽÁK Alexandr                .  .      1 (1)    1   Svarog Teplice
ŽÁK Jakub                   .  .      1 (1)    -   Gamaspol Jeseník
ŽÁK Pavel                  1. 8.73    3 (1)    2   RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr                    . 1.77    3 (2)    2   Flamengo Hradec Králové
ŽAMPA Viktor                . 3.95    3 (1)    -   SK Slavia Praha
ŽDIARSKÝ René             12.11.79    5 (3)    1   Absolut České Budějovice
ŽĎÁNSKÝ Jakub (7x)        28. 5.86   37 (11)   -   Era-pack Chrudim, Tango Brno
ŽÍDEK Karel               19. 5.75   12 (5)    -   Megas Frenštát p/Radhoštěm
ŽIGA Jiří                  8. 1.67    1 (1)    -   Mako Litvínov
ŽIGA Marcel (1x)           5. 6.81    3 (2)    2   Jistebník
ŽIGA Richard               8. 8.80    1 (1)    4   Materia Sokolov
ŽIVNÝ                       .  .      1 (1)    -   Flamengo Březová
ŽMOLÍK Dušan               9. 8.82    3 (2)    2   Delta-Real Šumperk
ŽOČEK Jakub               20.11.91    2 (1)    1   Zlej se(n) Liberec
ŽOČEK Miroslav            22. 9.67    6 (2)    1   TORF-ESTE Pardubice
ŽŮREK Dušan               24. 6.83    1 (1)    -   VŠB Ostrava
Miroslav Srb
© INFONet