ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

VZÁJEMNÉ ZÁPASY V POHÁRU ČMFS
Poslední aktualizace - 31. prosince 2016

Základem pro vznik databáze jsou zápasy v celostátní části Poháru ČMFS od sezóny 1994/1995. (chybějící výsledky jsou sepsány v sekci Seznam hráčů).

Výsledky v sezóně 2015/2016 jsou vyznačeny červeně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH POHÁRU ČMFS
SEZÓNA    1.místo              2.místo               3.místo
1994/95   Defect Praha         IFT C. Ostrava        Combix Ústí n/L + Ajax Zlín
1995/96   CC Jistebník         Nejzbach V. Mýto      DFC Praha + Ajax Zlín
1996/97   Mikeska Ostrava      DFC Praha             Combix Ústí n/L + TS Bakov n/J
1997/98   VŽ-DFC Praha         IFT C. Ostrava        TORF Pardubice + Lazio Brno
1998/99   TS Bakov n/J         Mikeska Ostrava       IFT C. Ostrava + CC Jistebník
1999/00   CC Jistebník         Prostor DZ Ostrava    TS Bakov n/J + Alfa Liberec
2000/01   CC Jistebník         Alfa Liberec          TS Bakov n/J + Absolut ČB
2001/02   Alfa Liberec         Megas Frenštát p/R    TS Bakov n/J + 3P Bosonohy Brno
2002/03   Viktoria Žižkov      Megas Frenštát p/R    Inter. V.Hleďsebe + Tem. Ivančice
2003/04   Viktoria Žižkov      Delta-Real Šumperk    Benago Praha + Megas Frenštát p/R
2004/05   Era-pack Chrudim     Viktoria Žižkov       Benago Praha + Medvědi M.Hoštice
2005/06   Nejzbach V.Mýto      Olympik Mělník        Selp Vysočany + Era-pack Chrudim
2006/07   Eco-investment       Nejzbach V.Mýto       Indoss Plzeň + Pramen H.Brod
2007/08   Era-pack Chrudim     Alfa Liberec          Eco-investment + SKP Likop Třinec
2008/09   Era-pack Chrudim     Benago Zruč n/S       SK Bělá 1946 + Tango Brno
2009/10   Era-pack Chrudim     Balticflora Teplice   SK Slavia Praha + Tango Brno
2010/11   Era-pack Chrudim     Bohemians 1905        Benago Zruč n/S + Tango Brno
2011/12   Era-pack Chrudim     Bohemians 1905        United Fr-Místek + Slavia Praha
2012/13   Era-pack Chrudim     Benago Praha          SK Slavia Praha + Nejzbach VM
2013/14   Balticflora Teplice  Era-pack Chrudim      Benago Zruč n/S + Nejzbach VM
2014/15   Era-pack Chrudim     Interobal Plzeň       Benago Zruč n/S + Nejzbach VM
2015/16   Era-pack Chrudim     Benago Zruč n/S       UTB Zlín + Zlej se(n) Liberec

BAKOV NAD JIZEROU, TOTAL SLAVÍK Benešov, Arsenal - 2-0-0 12:5 (3:1, 9:4) Brno, Helas - 0-0-1 3:4 (3:4) Brno, Lazio - 0-0-1 0:1 (0:1) Brno, Tomson - 1-0-0 6:3 (6:3) České Budějovice, Vlas Slávia - 1-0-0 8:2 (8:2) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 1-0-0 2:1 (2:1) Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 1:0 (1:0) Chodov, Rangers - 1-0-0 6:2 (6:2) Jistebník, Cigi Caga - 1-0-1 5:5 (3:2, 2:3) Karlovy Vary, Start - 1-0-0 9:1 (9:1) Liberec, Alfa - 1-0-3 25:33 (13:12, 5:7, 3:6, 4:8) Ostrava, Mikeska - 2-0-2 12:11 (1:2, 3:4, 5:4, 3:1) Praha, Benago - 1-0-1 10:6 (6:1, 4:5) Praha, Čechie ZM - 1-0-0 10:0 (10:0) Praha, Damned - 1-0-0 2:1 (2:1) Praha, Letňany - 1-0-0 10:1 (10:1) Praha, Viktoria Žižkov - 4-0-2 27:19 (2:4, 4:3, 12:5, 1:3, 3:2, 5:2) Slaný, Čechie - 2-0-0 7:4 (3:2, 4:2) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 0:4 (0:4) Ústí nad Labem, SČP - 1-0-0 5:0 (5:0) Zlín, Ajax - 1-0-0 3:2 (3:2)
BĚLÁ, SK 1946 Liberec, Alfa - 1-0-0 7:6 (7:6) Liberec, Andy - 1-0-0 12:6 (12:6) Mladá Boleslav, Selp - 0-0-1 2:7 (2:7) Zruč nad Sázavou, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
BENEŠOV, ARSENAL Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-2 5:12 (1:3, 4:9) České Budějovice, Gong - 1-0-0 5:0 (5:0) Chodov, Rangers - 0-0-1 6:10 (6:10) Litvínov, Mako - 0-1-0 4:4 (4:4) Pardubice, ESTE - 0-0-2 9:11 (7:8, 2:3) Pardubice, Torf - 0-0-1 1:8 (1:8) Praha, Damned - 0-0-1 1:10 (1:10) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 1:7 (1:7) Sokolov, Materia - 0-0-1 4:5 (4:5) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 4:9 (4:9) Ústí nad Labem, Hop Trop - 0-1-0 3:3 (3:3) Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-1 0:5 (0:5)
BOREK, TJ České Budějovice, Bohemia - 0-0-1 3:7 (3:7) Dolní Nivy, Těžba - 1-0-0 4:1 (4:1) Mladá Boleslav, Botafogo - 0-0-1 4:7 (4:7) Praha, Pohoda - 0-0-1 1:3 (1:3) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:10 (0:10) Slaný, Foboz - 1-0-0 5:0 (5:0)
BRNO, AGROMELI (CETO, HARNACH) Karlovy Vary, Big Snails - 1-0-0 5:0 (5:0) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 5:6 (5:6) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 3:4 (3:4) Pardubice, Torf - 0-1-0 2:2 (2:2) Ústí nad Labem, Flatus - 1-0-0 5:0 (5:0)
BRNO, BOSONOHY Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 0-0-1 4:7 (4:7) Jihlava, Penthouse - 1-0-0 6:3 (6:3) Polná, Kavčí hory - 1-0-1 11:6 (2:3, 9:3)
BRNO, DINO Brno, Tomson - 0-0-1 3:4 (3:4) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 0-0-1 4:7 (4:7) Hradec Králové, Invest - 1-0-0 5:0 (5:0) Ivančice, Templář - 0-0-1 2:5 (2:5) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:7 (0:7)
BRNO, HELAS Bakov nad Jizerou, TS - 1-0-0 4:3 (4:3) Brtnice, Arsenal - 1-0-0 10:3 (10:3) Hradec Králové, AC - 1-0-0 9:2 (9:2) Hradec Králové, Flamengo - 1-0-0 8:3 (8:3) Chrudim, Era-pack - 0-0-3 1:19 (0:7, 1:6, 0:6) Jeseník, Gamaspol - 0-0-1 2:4 (2:4) Malé Hoštice, Medvědi - 0-0-1 3:7 (3:7) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 2:7 (2:7) Petrov, Tosta - 1-0-0 9:4 (9:4) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 1:2 (1:2) Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-1 6:11 (3:9, 3:2)
BRNO, LAZIO Bakov nad Jizerou, TS - 1-0-0 1:0 (1:0) Český Krumlov, Adamíček - 1-0-0 4:2 (4:2) Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 4:1 (4:1) Chodov, Rangers - 1-0-0 10:4 (10:4) Jistebník, Cigi Caga - 0-1-0 3:3 (3:3) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 4:5 (4:5) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 2:6 (2:6) Praha, Damned - 0-0-1 5:6 (5:6) Praha, Letňany - 1-0-0 6:2 (6:2) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-2 5:10 (4:6, 1:4) Ústí nad Labem, Linde - 1-0-0 12:2 (12:2) Zlín, Ajax - 1-0-0 4:3 (4:3)
BRNO, TANGO Chrudim, Era-pack - 0-0-3 5:14 (3:4, 1:3, 1:7) Jistebník, Cigi Caga - 1-0-0 4:3 (4:3) Kroměříž, Vokno - 1-0-0 10:3 (10:3) Praha, Bohemians 1905 - 0-0-1 5:8 (5:8) Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 10:7 (7:6, 3:1) Teplice, Balticflora - 1-0-0 7:5 (7:5) Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-1-0 7:5 (2:0, 5:5)
BRNO, TOMSON Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 3:6 (3:6) Brno, Dino - 1-0-0 4:3 (4:3) Hradec Králové, Invest - 1-0-0 5:0 (5:0) Chodov, Rangers - 1-0-0 6:4 (6:4) Ostrava, IFT C - 0-0-1 1:16 (1:16) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 3:6 (3:6)
BRTNICE, ARSENAL Brno, Helas - 0-0-1 3:10 (3:10)
BŘEZOVÁ, FLAMENGO Praha, Benago - 0-0-1 0:16 (0:16)
ČESKÁ LÍPA, DÉMONI Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 2:6 (2:6) Zruč nad Sázavou, Benago - 0-0-1 1:2 (1:2)
ČESKÁ LÍPA, F.A.ZOLE Otovice, Sausfork - 1-0-0 3:2 (3:2) Praha, Slavia SK - 0-1-0 2:2 (2:2)
ČESKÁ LÍPA, MAPA Praha, Selp - 0-0-1 3:12 (3:12)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, ABSOLUT TEAM České Budějovice, Gong - 0-0-2 4:16 (2:12, 2:4) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-2 1:24 (1:8, 0:16) Most, FC H - 0-0-1 2:6 (2:6) Plzeň, Hombre - 1-0-0 6:0 (6:0) Polná, Kavčí hory - 1-0-1 20:17 (9:12, 11:5) Praha, Selp - 0-0-1 3:6 (3:6) Praha, Slavia SK - 0-0-1 2:5 (2:5) Veltěž, SC - 1-0-0 6:2 (6:2) Zruč nad Sázavou, Benago - 0-0-2 6:13 (4:7, 2:6)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, BOHEMIA Borek, TJ - 1-0-0 7:3 (7:3) Český Krumlov, Adamíček - 0-1-0 2:2 (2:2) Mladá Boleslav, Botafogo - 1-0-0 6:5 (6:5) Nejdek, Fialky - 1-0-0 5:0 (5:0) Ostrava, Pragoclima - 0-0-1 2:6 (2:6) Praha, Damned - 0-1-0 1:1 (1:1) Praha, Pohoda - 0-1-0 4:4 (4:4) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 3:5 (3:5) Zlín, Ajax - 0-0-1 2:9 (2:9)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, BUDWEISER Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-0 5:0 (5:0) Ostrava, Mikeska, TS - 0-0-1 3:20 (3:20) Praha, DFC - 0-0-1 0:21 (0:21)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, GONG Benešov, Arsenal - 0-0-1 0:5 (0:5) České Budějovice, Absolut team - 2-0-0 16:4 (12:2, 4:2) Chodov, Rangers - 0-0-1 4:7 (4:7) Ivančice, Templář - 1-0-1 7:7 (5:2, 2:5) Liberec, Alfa - 0-0-1 0:10 (0:10) Pardubice, Torf - 0-0-1 5:13 (5:13) Praha, Benago - 0-0-1 0:12 (0:12) Slaný, Čechie - 1-0-0 5:4 (5:4) Sokolov, Materia - 0-0-1 5:6 (5:6)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, MONTZA Český Krumlov, Adamíček - 1-0-1 6:12 (4:3, 2:9)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VLAS SLÁVIA Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 2:8 (2:8) Karlovy Vary, Aston Villa - 1-0-0 5:0 (5:0) Karlovy Vary, Start - 0-0-1 5:8 (5:8) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 4:7 (4:7) Praha, Čechie ZM - 0-1-0 5:5 (5:5) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 3:5 (3:5) Ústí nad Labem, Hop Trop - 1-0-0 5:0 (5:0) Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-1 3:6 (3:6)
ČESKÝ KRUMLOV, ADAMÍČEK Brno, Lazio - 0-0-1 2:4 (2:4) České Budějovice, Bohemia - 0-1-0 2:2 (2:2) České Budějovice, Montza - 1-0-1 12:6 (3:4, 9:2) Chodov, Rangers - 0-1-0 4:4 (4:4) Chomutov, Sparta - 1-0-0 11:7 (11:7) Karlovy Vary, Slávia - 1-0-0 5:2 (5:2) Nejdek Fialky - 1-0-0 5:0 (5:0) Ostrava, IFT C. - 1-0-0 7:4 (7:4) Praha, Bohemians/Damned - 0-2-1 5:8 (2:5, 2:2, 1:1) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 2:8 (2:4) Ústí nad Labem, Sokol - 1-0-0 10:3 (10:3)
DOLNÍ NIVY, TĚŽBA Borek, TJ - 0-0-1 1:4 (1:4) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 1:11 (1:11) Slaný, Foboz - 1-0-0 5:0 (5:0)
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM, MEGAS Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 1:2 (1:2) Brno, Bosonohy - 1-0-0 7:4 (7:4) Brno, Dino - 1-0-0 7:4 (7:4) Chrudim, Era-pack - 1-1-0 8:5 (3:3, 5:2) Ivančice, Templář - 1-0-0 5:0 (5:0) Jistebník, Cigi Caga - 1-1-0 10:7 (7:4, 3:3) Liberec, Alfa - 0-1-1 5:7 (3:3, 2:4) Pardubice, Torf - 1-0-0 14:2 (14:2) Praha, Viktoria Žižkov - 0-1-1 5:7 (2:2, 3:5) Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 2:8 (2:8)
FRÝDEK-MÍSTEK, UNITED Hradec Králové, UFA - 1-0-0 8:4 (8:4) Otrokovice, Internazionale - 1-0-0 7:6 (7:6) Praha, Benago - 0-0-1 4:8 (4:8) Praha, Bohemians 1905 - 0-0-1 5:11 (5:11) Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-0 5:3 (5:3)
HAVLÍČKŮV BROD, PRAMEN České Budějovice, Budweiser - 0-0-5 0:5 (0:5) Chrudim, Era-pack - 1-0-1 7:21 (1:17, 6:4) Jeseník, Gamaspol - 0-0-1 2:7 (2:7) Jistebník, Cigi Caga - 1-0-0 5:4 (5:4) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:5 (0:5) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-2 8:13 (4:5, 4:8)
HESOV, PRIBINA Hradec Králové, Flamengo - 0-0-1 4:7 (4:7)
HLINSKO, DEKORA Poruba, Čepo - 0-1-0 6:6 (6:6) Praha, Defect - 0-0-1 3:5 (3:5)
HRADEC KRÁLOVÉ, AC Brno, Helas - 0-0-1 2:9 (2:9) Petrov, Tosta - 0-1-0 4:4 (4:4)
HRADEC KRÁLOVÉ, FLAMENGO Brno, Flamengo - 0-0-1 3:8 (3:8) Hesov, Pribina - 1-0-0 7:4 (7:4) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 0:15 (0:15)
HRADEC KRÁLOVÉ, INVEST Brno, Dino - 0-0-1 0:5 (0:5) Brno, Tomson - 0-0-1 0:5 (0:5) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:5 (0:5)
HRADEC KRÁLOVÉ, MADOS (UFA, Salamandr) Frýdek-Místek, United - 0-0-1 4:8 (4:8) Chotěboř, Boca - 0-1-1 3:3 (3:3) Chrudim, Era-pack - 0-0-3 5:21 (1:8, 2:5, 2:8) Odry, Beach Boys - 1-0-0 4:2 (4:2) Teplice, Balticflora - 0-0-1 1:9 (1:9) Třinec, SKP Likop - 0-0-1 2:4 (2:4) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 2:10 (2:10) Vyškov, Amor - 1-0-0 8:3 (8:3)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM Bakov nad Jizerou, Plumbum - 0-0-1 0:1 (0:1) Brno, Lazio - 0-0-1 1:4 (1:4) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 2:6 (2:6)
HRADIŠTĚ, HERD (Cheb) Mladá Boleslav, Malibu - 0-0-1 3:4 (3:4) Plzeň, Interobal - 0-1-1 10:14 (4:8, 6:6) Rudolfov, FC - 0-0-1 3:9 (3:9) Teplice, Balticflora - 0-0-1 4:5 (4:5)
CHODOV, HUSTOVLAS Liberec, Alfa - 0-0-2 3:19 (0:5, 3:14)
CHODOV, RANGERS Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 2:6 (2:6) Benešov, Arsenal - 1-0-0 10:6 (10:6) Brno, Lazio - 0-0-1 4:10 (4:10) Brno, Tomson - 0-0-1 4:6 (4:6) České Budějovice, Gong - 1-0-0 7:4 (7:4) Český Krumlov, Adamíček - 0-1-0 4:4 (4:4) Pardubice, Torf - 1-0-0 5:0 (5:0) Plzeň, Martin team - 2-0-0 31:10 (17:6, 14:4) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:8 (0:8) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 1:11 (1:11)
CHOMUTOV, SPARTA Český Krumlov, Adamíček - 0-0-1 7:11 (7:11) Karlovy Vary, Slávia - 1-0-0 8:5 (8:5) Liberec, Alfa - 1-0-0 5:2 (5:2) Praha, Bohemians - 0-0-1 5:10 (5:10)
CHOTĚBOŘ, BOCA Hradec Králové, UFA - 0-1-1 3:3 (3:3) Jeseník, Gamaspol - 0-0-1 2:3 (2:3) Jistebník, Cigi Caga - 0-1-0 4:4 (4:4) Ostrava, VŠB - 0-0-1 3:7 (3:7) Otrokovice, Internazionale - 0-0-1 1:6 (1:6) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 1:5 (1:5)
CHRUDIM, ERA-PACK Brno, Helas - 3-0-0 19:1 (7:0, 6:1, 6:0) Brno, Tango - 3-0-0 14:5 (4:3, 3:1, 7:1) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 0-1-1 5:8 (3:3, 2:5) Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-1 21:7 (17:1, 4:6) Hradec Králové, Flamengo - 1-0-0 15:0 (15:0) Hradec Králové, Mados - 3-0-0 21:5 (8:1, 5:2, 8:2) Jeseník, Gamaspol - 2-0-0 23:3 (13:2, 10:1) Kroměříž, Vokno - 1-0-0 5:2 (5:2) Liberec, Alfa - 1-0-0 9:4 (9:4) Ludslavice, Zelená křídla - 1-0-0 16:4 (16:4) Malé Hoštice, Medvědi - 1-0-0 7:3 (7:3) Mladá Boleslav, Malibu - 0-0-1 2:6 (2:6) Ostrava, VŠB - 1-0-0 4:0 (4:0) Pardubice, Torf - 3-0-1 23:13 (7:2, 3:4, 6:3, 7:4) Plzeň, Interobal - 1-0-0 7:1 (7:1) Praha, Bohemians - 2-0-0 14:3 (8:2, 6:1) Praha, Slavia Praha - 2-0-0 12:1 (3:1, 9:0) Slavičín, Jerevan - 1-0-0 5:0 (5:0) Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 7:1 (7:1) Teplice, Balticflora - 1-1-0 7:3 (7:3, 0:0) Třinec, SKP Likop - 1-0-0 6:2 (6:2) Ústí n/L, Combix - 1-0-0 8:2 (8:2) Vysoké Mýto, Nejzbach - 3-0-1 20:6 (1:3, 9:1, 6:0, 4:2) Zlín, UTB - 1-0-0 10:3 (10:3) Zruč n/S, Benago - 5-0-0 38:6 (6:2, 14:1, 6:1, 5:1, 7:1)
IVANČICE, TEMPLÁŘ Brno, Dino - 1-0-0 5:2 (5:2) České Budějovice, Gong - 1-0-1 7:7 (2:5, 5:2) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 0-0-1 0:5 (0:5)
JABLONEC NAD NISOU, GMM Jablonec n/N, GMM - 0-0-1 3:4 (3:4)
JESENÍK, GAMASPOL Brno, Helas - 1-0-0 4:2 (4:2) Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-0 7:2 (7:2) Chotěboř, Boca - 1-0-0 3:2 (3:2) Chrudim, Era-pack - 0-0-2 3:23 (2:13, 1:10) Kopřivnice, Jokerit - 1-0-0 9:2 (9:2) Praha, Slavia SK - 0-1-0 4:4 (4:4) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-2 3:5 (2:3, 1:2) Zlín, UTB - 0-0-1 2:3 (2:3)
JIHLAVA, PENTHOUSE Brno, Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
JINDŘICHŮV HRADEC, K-SPORT Plzeň, Motáček - 1-0-1 5:0 (5:0) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 5:10 (5:10)
JISTEBNÍK, CIGI CAGA Bakov nad Jizerou, TS - 1-0-1 5:5 (2:3, 3:2) Brno, Lazio - 0-1-0 3:3 (3:3) Brno, Tango - 0-0-1 3:4 (3:4) České Budějovice, Absolut team - 2-0-0 24:1 (16:0, 8:1) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 0-1-1 7:10 (4:7, 3:3) Havlíčkův Brod, Pramen - 0-0-1 4:5 (4:5) Chotěboř, Boca - 0-1-0 4:4 (4:4) Liberec, Alfa - 3-0-0 18:7 (7:2, 6:3, 5:2) Ostrava, IFT C. B - 1-0-0 6:3 (6:3) Ostrava, Pragoclima - 0-1-0 3:3 (3:3) Ostrava, Prostor DZ - 1-0-1 10:8 (4:6, 6:2) Ostrava, VŠB - 1-0-0 10:1 (10:1) Pardubice, Torf - 2-1-0 15:8 (6:2, 3:3, 6:3) Písek, Platan club - 1-0-0 5:0 (5:0) Polná, Kavčí Hory - 1-0-0 5:0 (5:0) Praha, Bohemians/Damned - 2-0-0 14:0 (9:0, 5:0) Praha, Bohemians 1905 - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Pohoda - 1-0-0 14:0 (14:0) Praha, Viktoria Žižkov - 0-1-0 3:3 (3:3) Slavičín, Jerevan - 1-0-0 3:1 (3:1) Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-0 5:3 (5:3) Zlín, Ajax - 1-0-0 2:0 (2:0)
KARLOVY VARY, ASTON VILLA České Budějovice, Vlas Slávia - 0-0-1 0:5 (0:5) Zlín, Ajax - 0-0-1 0:5 (0:5)
KARLOVY VARY, BIG SNAILS Brno, Harnach - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:5 (0:5)
KARLOVY VARY, DRACI Mělník, Olympik - 0-0-1 0:6 (0:6) Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-0 9:8 (9:8)
KARLOVY VARY, FET CLUB Liberec, Alfa - 0-0-1 4:11 (4:11) Praha, Bohemians - 0-0-1 5:14 (5:14) Příbram, Olympia - 0-1-0 6:6 (6:6)
KARLOVY VARY, SLÁVIA Český Krumlov, Adamíček - 0-0-1 2:5 (2:5) Chomutov, Sparta - 0-0-1 5:8 (5:8) Praha, Bohemians - 0-0-1 2:19 (2:19)
KARLOVY VARY, START Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 1:9 (1:9) České Budějovice, Vlas Slávia - 1-0-0 8:5 (8:5) Praha, Čechie ZM - 0-0-1 3:6 (3:6)
KLADNO, SK Litvínov, Mako - 1-0-0 6:4 (6:4) Praha, Eco-investment - 0-0-1 1:11 (1:11)
KOPŘIVNICE, JOKERIT Jeseník, Gamaspol - 0-0-1 2:9 (2:9)
KROMĚŘÍŽ, VOKNO Brno, Tango - 0-0-1 3:10 (3:10) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 2:5 (2:5)
LIBEREC, ALFA Bakov nad Jizerou, TS - 3-0-1 33:25 (12:13, 7:5, 6:3, 8:4) Bělá, SK 1946 - 0-0-1 6:7 (6:7) České Budějovice, Gong - 1-0-0 10:0 (10:0) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 1-1-0 7:5 (3:3, 4:2) Chodov, Hustovlas - 2-0-0 19:3 (5:0, 14:3) Chomutov, Sparta - 0-0-1 2:5 (2:5) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 4:9 (4:9) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-3 7:18 (2:7, 3:6, 2:5) Karlovy Vary, Fet club - 1-0-0 11:4 (11:4) Ostrava, Mikeska - 1-0-0 6:0 (6:0) Ostrava, Prostor DZ - 0-0-2 6:10 (2:5, 4:5) Praha, Bohemians - 1-0-0 6:4 (6:4) Praha, Eco-investment - 0-1-0 4:4 (4:4) Praha, Pohoda - 0-1-0 3:3 (3:3) Příbram, Knockout '83 - 0-1-0 3:3 (3:3) Příbram, Olympia - 0-1-0 5:5 (5:5) Slaný, Čechie - 1-0-0 9:4 (9:4) Zruč nad Sázavou, Benago - 1-1-2 21:23 (5:3, 3:5, 9:9, 4:6)
LIBEREC, ANDY Bělá, SK 1946 - 0-0-1 6:12 (6:12) Praha, Eco-investment - 0-0-1 4:9 (4:9)
LIBEREC, ZLEJ SE(N) Plzeň, Interobal - 1-0-0 4:3 (4:3) Praha, Sparta - 1-0-0 5:3 (5:3) Zruč n/S, Benago - 0-0-1 2:5 (2:5)
LITVÍNOV, MAKO Benešov, Arsenal - 0-1-0 4:4 (4:4) Kladno, SK - 0-0-1 4:6 (4:6) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:8 (0:8) Velká Hleďsebe, Interchmel - 0-0-1 1:3 (1:3)
LUDSLAVICE, ZELENÁ KŘÍDLA Chrudim, Era-pack - 0-0-1 4:16 (4:16)
MALÉ HOŠTICE, MEDVĚDI Brno, Helas - 1-0-0 7:3 (7:3) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 3:7 (3:7)
MĚLNÍK, OLYMPIK Karlovy Vary, Draci - 1-0-0 6:0 (0:6) Most, Partizan - 1-0-0 12:3 (12:3) Pacov, Jatka - 1-0-0 5:4 (5:4) Plzeň, Indoss - 0-0-1 3:5 (3:5) Praha, Bohemians 1905 - 0-0-1 2:8 (2:8) Praha, Selp - 1-0-0 7:6 (7:6) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 1:6 (1:6)
MLADÁ BOLESLAV, BOTAFOGO Borek, TJ - 1-0-0 7:4 (7:4) České Budějovice, Bohemia - 0-0-1 5:6 (5:6) Praha, Pohoda - 0-0-1 1:5 (1:5)
MLADÁ BOLESLAV, MALIBU Cheb, Herd - 1-0-0 4:3 (4:3) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 2:6 (2:6)
MNICHOV, 2001 Praha, Sparta - 0-0-1 3:12 (3:12)
MOST, FC H České Budějovice, Absolut tým - 1-0-0 6:2 (6:2) Zruč nad Sázavou, Benago - 0-0-1 5:8 (5:8)
MOST, PARTIZAN Mělník, Olympik - 0-0-1 3:12 (3:12)
NEJDEK, FIALKY České Budějovice, Bohemia - 0-0-1 0:5 (0:5) Český Krumlov, Adamíček - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Damned - 0-0-1 0:5 (0:5)
NOVÝ BOR, KUVOK Ústí nad Labem, 1.HFC - 0-1-0 8:8 (8:8)
ODRY, BEACH BOYS Hradec Králové, Mados - 0-0-1 2:4 (2:4)
OSTRAVA, IFT COMPUTERS B Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 3:6 (3:6) Ostrava, Pragoclima - 0-0-1 3:4 (3:4) Písek, Platan club - 1-0-0 5:0 (5:0)
OSTRAVA, MIKESKA Bakov nad Jizerou, TS - 2-0-2 11:12 (2:1, 4:3, 4:5, 1:3) Brno, Harnach - 1-0-0 4:3 (4:3) Brno, Helas - 1-0-0 7:2 (7:2) Brno, Lazio - 1-0-0 6:2 (6:2) České Budějovice, Bohemia - 1-0-0 6:2 (6:2) České Budějovice, Budweiser - 1-0-0 20:3 (20:3) České Budějovice, Vlas Slávia - 1-0-0 7:4 (7:4) Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-0 5:0 (5:0) Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:2 (6:2) Jistebník, Cigi Caga - 0-1-0 3:3 (3:3) Liberec, Alfa - 0-0-1 0:6 (0:6) Ostrava, IFT C. - 1-0-1 4:6 (0:3, 4:3) Ostrava, IFT C. B - 1-0-0 4:3 (4:3) Pardubice, Torf - 1-0-1 8:3 (2:3, 6:1) Písek, Platan club - 1-0-0 5:0 (5:0) Praha, Viktoria Žižkov - 2-0-2 15:14 (2:3, 5:4, 2:5, 6:2) Šumperk, 1.FC - 1-0-0 5:0 (5:0) Ústí nad Labem, Combix - 1-0-1 3:6 (0:4, 3:2) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 3:7 (3:7) Vyškov, Lazor - 0-0-1 0:5 (0:5) Zábřeh na Moravě, Rýznar - 1-0-0 9:1 (9:1) Zlín, Ajax - 0-1-0 2:2 (2:2)
OSTRAVA, PROSTOR DZ Brno, Dino - 1-0-0 7:0 (7:0) Brno, Harnach - 1-0-0 6:5 (6:5) Brno, Lazio - 1-0-0 5:4 (5:4) Brno, Tomson - 1-0-0 16:1 (16:1) Český Krumlov, Adamíček - 0-0-1 4:7 (4:7) Hradec Králové, Invest - 1-0-0 5:0 (5:0) Jistebník, Cigi Caga - 1-0-1 8:10 (6:4, 2:6) Liberec, Alfa - 2-0-0 10:6 (5:2, 5:4) Ostrava, Mikeska - 1-0-1 6:4 (3:0, 3:4) Pardubice, ESTE - 1-0-0 5:4 (5:4) Pardubice, Torf - 1-0-0 6:1 (6:1) Poruba, Čepo - 1-0-0 6:1 (6:1) Praha, Bohemians/Damned - 1-0-0 7:6 (7:6) Praha, Pohoda - 1-0-0 6:1 (6:1) Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-2 11:11 (3:4, 3:4, 5:3) Ústí nad Labem, Combix - 1-0-0 6:3 (6:3) Ústí nad Labem, Sokol - 1-0-0 14:0 (14:0) Zlín, Ajax - 0-0-1 1:4 (1:4)
OSTRAVA, USK SLAVIA Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:17 (1:17)
OSTRAVA, VŠB Chotěboř, Boca - 1-0-0 7:3 (7:3) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 0:4 (0:4) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 1:10 (1:10) Pardubice, Torf - 1-0-0 4:2 (4:2) Polná, Kavčí Hory - 1-0-0 5:0 (5:0) Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3) Zlín, UTB - 0-0-1 2:3 (2:3)
OTOVICE, SAUSFORK Česká Lípa, F.A.Zole - 0-0-1 2:3 (2:3)
OTROKOVICE, INTERNAZIONALE Frýdek-Místek, United - 0-0-1 6:7 (6:7) Chotěboř, Boca - 1-0-0 6:1 (6:1) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 1:4 (1:4)
PACOV, JATKA Mělník, Olympik - 0-0-1 4:5 (4:5)
PÁLEČEK, AFC RAPID Písek, OSP - 1-0-0 5:0 (5:0) Praha, Defect - 0-0-1 1:18 (1:18) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 5:9 (5:9)
PARDUBICE, ESTE Benešov, Arsenal - 2-0-0 11:9 (8:7, 3:2) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 4:5 (4:5) Poruba, Čepo - 0-0-1 2:5 (2:5) Praha, Damned - 0-0-1 6:10 (6:10) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2) Ústí nad Labem, Hop Trop - 1-0-0 3:2 (3:2) Zábřeh na Moravě, Rýznar - 0-0-1 3:7 (3:7) Zlín, Ajax - 0-0-1 1:5 (1:5)
PARDUBICE, TORF Benešov, Arsenal - 1-0-0 8:1 (8:1) Brno, Harnach - 0-1-0 2:2 (2:2) České Budějovice, Gong - 1-0-0 13:5 (13:5) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 0-0-1 2:14 (2:14) Chodov, Rangers - 0-0-1 0:5 (0:5) Chrudim, Era-pack - 1-0-3 13:23 (2:7, 4:3, 3:6, 4:7) Jistebník, Cigi Caga - 0-1-2 8:15 (2:6, 3:3, 3:6) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 1:6 (1:6) Ostrava, Mikeska - 1-0-1 4:8 (3:2, 1:6) Ostrava, VŠB - 0-0-1 2:4 (2:4) Polná, Kavčí Hory - 1-0-0 5:0 (5:0) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 3:7 (3:7) Prostějov, Anděl - 1-0-0 12:6 (12:6) Šumperk, 1.FC - 1-0-0 7:4 (7:4)
PETROV, TOSTA Brno, Helas - 0-0-1 4:9 (4:9) Hradec Králové, AC - 0-1-0 4:4 (4:4)
PÍSEK, OLD STARS PLAYERS Páleček, Rapid - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Defect - 0-0-1 0:5 (0:5) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-0-1 0:5 (0:5)
PÍSEK, PLATAN CLUB Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 0:5 (0:5) Ostrava, IFT C. B - 0-0-1 0:5 (0:5) Ostrava, Pragoclima - 0-0-1 0:5 (0:5)
PLZEŇ, HAPPICH TEAM Praha, Benago - 0-0-1 4:8 (4:8)
PLZEŇ, HOMBRE České Budějovice, Absolut tým - 0-0-1 0:6 (0:6)
PLZEŇ, INTEROBAL (Indoss) Hradiště, Herd - 1-1-0 14:10 (8:4, 6:6) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 1:7 (1:7) Liberec, Zlej se(n) - 0-0-1 3:4 (3:4) Mělník, Olympik - 1-0-0 5:3 (5:3) Praha, Bohemians 1905 - 0-0-1 5:7 (5:7) Praha, Slavia SK - 0-0-2 5:10 (4:6, 1:4) Praha, Wizards DDM - 1-0-0 6:2 (6:2) Sokolov, Materia - 1-0-0 8:7 (8:7) Teplice, Balticflora - 0-0-1 4:7 (4:7) Ústí n/L, Combix - 0-0-1 1:5 (1:5) Vysoké Mýto, Nejzbach - 0-1-0 6:6 (6:6) Zruč nad Sázavou, Benago - 0-1-1 4:5 (2:2, 2:3)
PLZEŇ, LOCHOTÍN Praha, Bohemians 1905 - 0-0-1 3:11 (3:11)
PLZEŇ, MARTIN TEAM Chodov, Rangers - 0-0-2 10:31 (6:17, 4:14)
PLZEŇ, PROTEC (Motáček) Jindřichův Hradec, K-sport - 0-0-1 0:5 (0:5)
POLNÁ, KAVČÍ HORY Brno, Bosonohy - 1-0-1 6:11 (3:2, 3:9) České Budějovice, Absolut team - 1-0-1 17:20 (12:9, 5:11) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 0:5 (0:5) Ostrava, VŠB - 0-0-1 0:5 (0:5) Pardubice, Torf - 0-0-1 0:5 (0:5)
PORUBA, ČEPO Hlinsko, ETA - 0-1-0 6:6 (6:6) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 1:6 (1:6) Pardubice, ESTE - 1-0-0 4:2 (4:2) Praha, Defect - 0-0-1 4:5 (4:5) Zlín, Ajax - 1-0-0 2:1 (2:1)
PRAHA, BOHEMIANS 1905 Brno, Tango - 1-0-0 8:5 (8:5) Frýdek-Místek, United - 1-0-0 11:5 (11:5) Chrudim, Era-pack - 0-0-2 3:14 (2:8, 1:6) Jistebník, Cigi Caga - 1-0-0 5:0 (5:0) Mělník, Olympik - 1-0-0 8:2 (8:2) Plzeň, Indoss - 1-0-0 7:5 (7:5) Plzeň, Lochotín - 1-0-0 11:3 (11:3)
PRAHA, BOHEMIANS/DAMNED Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 1:2 (1:2) Benešov, Arsenal - 1-0-0 10:1 (10:1) Brno, Lazio - 1-0-0 6:5 (6:5) České Budějovice, Bohemia - 0-1-0 1:1 (1:1) Český Krumlov, Adamíček - 1-2-0 8:5 (5:2, 2:2, 1:1) Chomutov, Sparta - 1-0-0 10:5 (10:5) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-2 0:14 (0:9, 0:5) Karlovy Vary, Fet club - 1-0-0 14:5 (14:5) Karlovy Vary, Slávia - 1-0-0 19:2 (19:2) Liberec, Alfa - 0-0-1 4:6 (4:6) Nejdek, Fialky - 1-0-0 5:0 (5:0) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 6:7 (6:7) Pardubice, ESTE - 1-0-0 10:6 (10:6) Praha, DFC - 0-0-2 2:8 (0:4, 2:4) Příbram, Olympia - 0-0-1 3:6 (3:6) Ústí nad Labem, Sokol - 1-0-0 14:2 (14:2) Zábřeh na Moravě, Rýznar - 1-0-0 7:6 (7:6) Zlín, Ajax - 0-1-0 2:2 (2:2)
PRAHA, ČECHIE ZM Bakov nad Jizerou - 0-0-1 0:10 (0:10) České Budějovice, Vlas Slávia - 0-1-0 5:5 (5:5) Karlovy Vary, Start - 1-0-0 6:3 (6:3)
PRAHA, LETŇANY Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 1:10 (1:10) Brno, Lazio - 0-0-1 2:6 (2:6) Ústí nad Labem, Linde - 1-0-0 7:2 (7:2) Ústí nad Labem, SČP - 1-0-0 5:0 (5:0) Zlín, Ajax - 0-0-1 2:5 (2:5)
PRAHA, POHODA Borek, TJ - 1-0-0 3:1 (3:1) České Budějovice, Bohemia - 0-1-0 4:4 (4:4 Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 0:14 (0:14) Liberec, Alfa - 0-1-0 3:3 (3:3) Mladá Boleslav, Botafogo - 1-0-0 5:1 (5:1) Ostrava, IFT C - 0-0-1 1:6 (1:6)
PRAHA, SLAVIA SK (Eco-investment, Viktoria Žižkov) Bakov nad Jizerou, TS - 2-0-4 19:27 (4:2, 3:4, 5:12, 3:1, 2:3, 2:5) Benešov, Arsenal - 1-0-0 7:1 (7:1) Borek, TJ - 1-0-0 5:0 (5:0) Brno, Helas - 1-0-0 2:1 (2:1) Brno, Lazio - 2-0-0 10:5 (6:4, 4:1) Česká Lípa, F.A.Zole - 0-1-0 2:2 (2:2) České Budějovice, Absolut team - 1-0-0 5:2 (5:2) České Budějovice, Budweiser - 1-0-0 21:0 (21:0) Český Krumlov, Adamíček - 1-0-0 8:2 (8:2) Dolní Nivy, Těžba - 1-0-0 11:1 (11:1) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 1-1-0 7:5 (2:2, 5:3) Havlíčkův Brod, Pramen - 1-0-0 5:0 (5:0) Hlinsko, ETA - 1-0-0 5:3 (5:3) Chodov, Rangers - 1-0-0 8:0 (8:0) Chrudim, Era-pack - 0-0-2 1:12 (1:3, 0:9) Jeseník, Gamaspol - 0-1-0 4:4 (4:4) Jindřichův Hradec, K-sport - 1-0-0 10:5 (10:5) Jistebník, Cigi Caga - 0-1-0 3:3 (3:3) Karlovy Vary, Big Snails - 1-0-0 5:0 (5:0) Karlovy Vary, Draci - 0-0-1 8:9 (8:9) Kladno, SK - 1-0-0 11:1 (11:1) Liberec, Alfa - 0-1-0 4:4 (4:4) Liberec, Andy - 1-0-0 9:4 (9:4) Litvínov, Mako - 1-0-0 8:0 (8:0) Ostrava, Mikeska - 2-0-2 14:15 (3:2, 4:5, 5:2, 2:6) Ostrava, Prostor DZ - 2-0-1 11:11 (4:3, 4:3, 3:5) Páleček, AFC Rapid - 1-0-0 18:1 (18:1) Pardubice, Torf - 1-0-0 7:3 (7:3) Písek, OSP - 1-0-0 5:0 (5:0) Plzeň, Indoss - 2-0-0 10:5 (6:4, 4:1) Poruba, Čepo - 1-0-0 5:4 (5:4) Praha, Benago - 3-2-2 30:33 (4:10, 4:4, 4:4, 8:5, 4:3, 4:2, 2:5) Praha, Damned - 2-0-0 8:2 (4:0, 4:2) Protivín, Jamaica - 1-0-0 5:0 (5:0) Slaný, Foboz - 1-0-0 5:0 (5:0) Šumperk, Delta-Real - 1-0-1 13:10 (9:5, 4:5) Teplice, Balticflora - 1-1-1 10:11 (4:4, 2:4, 4:3) Týn n/V, ELBH - 1-0-0 7:4 (7:4) Ústí nad Labem, 1.HFC - 1-0-0 11:3 (11:3) Ústí nad Labem, Combix - 1-1-0 8:5 (5:5, 3:0) Ústí nad Labem, Flatus - 1-0-0 5:0 (5:0) Ústí nad Labem, Sonáta - 1-0-0 10:2 (10:2) Velká Hleďsebe, Interchmel - 2-1-0 25:10 (6:4, 3:3, 16:3) Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-2 17:20 (6:7, 5:10, 6:3) Vyškov, Lazor - 1-0-0 8:3 (8:3) Zlín, Ajax - 1-1-0 6:5 (1:1, 5:4)
PRAHA, SPARTA AC Liberec, Zlej se(n) - 0-0-1 3:5 (3:5) Mnichov, 2001 - 1-0-0 12:3 (12:3) Volfířov, Sistemo - 1-0-0 7:3 (7:3) Zruč n/S, Benago - 0-0-1 3:6 (3:6)
PRAHA, WIZARDS DMM PRAHA 10 Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:6 (2:6) Teplice, Balticflora - 1-0-0 7:0 (7:0)
PROSTĚJOV, ANDĚL Pardubice, TORF - 0-0-1 6:12 (6:12)
PROTIVÍN, JAMAICA Praha, Eco-investment - 0-0-1 0:5 (0:5)
PŘÍBRAM, KNOCKOUT '83 Liberec, Alfa - 0-1-0 3:3 (3:3) Teplice, Balticflora - 0-0-1 0:5 (0:5)
PŘÍBRAM, OLYMPIA Karlovy Vary, Fet club - 0-1-0 6:6 (6:6) Liberec, Alfa - 0-1-0 5:5 (5:5) Praha, Bohemians - 1-0-0 6:3 (6:3)
RUDOLFOV, FC Hradiště, HERD - 1-0-0 9:3 (9:3) Zruč n/S, Benago - 0-0-1 1:8 (1:8)
SLANÝ, ČECHIE Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-2 4:7 (2:3, 2:4) České Budějovice, Gong - 0-0-1 4:5 (4:5) Liberec, Alfa - 0-0-1 4:9 (4:9) Praha, Benago - 0-0-1 3:7 (3:7)
SLANÝ, FOBOZ Borek, TJ - 0-0-1 0:5 (0:5) Dolní Nivy, Těžba - 0-0-1 0:5 (4:1) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:5 (0:10)
SLAVIČÍN, JEREVAN Chrudim, Era-pack - 0-0-1 0:5 (0:5) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 1:3 (1:3)
SOKOLOV, MATERIA Benešov, Arsenal - 1-0-0 5:4 (5:4) České Budějovice, Gong - 1-0-0 6:5 (6:5) Plzeň, Indoss - 0-0-1 7:8 (7:8) Praha, Benago - 0-0-1 6:11 (6:11)
ŠUMPERK, 1.FC Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:5 (0:5) Pardubice, Torf - 0-0-1 4:7 (4:7)
ŠUMPERK, DELTA-REAL Brno, Tango - 0-0-2 7:10 (6:7, 1:3) Frenštát pod Radhoštěm, Megas - 1-0-0 8:2 (8:2) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 1:7 (1:7) Ostrava, USK Slavia - 1-0-0 17:1 (17:1) Ostrava, VŠB - 0-0-1 3:4 (3:4) Praha, Viktoria Žižkov - 1-0-1 10:13 (5:9, 5:4) Třinec, SKP Likop - 0-0-1 3:6 (3:6)
TEPLICE, SVAROG (Balticflora) Bělá, SK 1946 - 1-0-0 7:2 (7:2) Brno, Tango - 0-0-1 5:7 (5:7) Česká Lípa, Mapa - 1-0-0 12:3 (12:3) České Budějovice, Absolut team - 1-0-0 6:3 (6:3) Hradec Králové, Mados - 1-0-0 9:1 (9:1) Cheb, Herd - 1-0-0 5:4 (5:4) Chrudim, Era-pack - 0-1-1 3:7 (3:7, 0:0) Mělník, Olympik - 0-0-1 6:7 (6:7) Plzeň, Indoss - 1-0-0 7:4 (7:4) Praha, Slavia SK - 1-1-1 11:10 (4:4, 4:2, 3:4) Praha, Wizards DMM - 0-0-1 0:7 (0:7) Příbram, Knockout - 1-0-0 5:0 (5:0) Zruč nad Sázavou, Benago - 2-0-1 16:17 (6:3, 6:3, 4:11)
TEPLICE, INTERNAZIONALE (Cheb) Zruč n/S, Benago - 0-0-1 5:8 (5:8)
TŘINEC, SKP LIKOP Hradec Králové, SKP - 1-0-0 4:2 (4:2) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 2:6 (2:6) Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 6:3 (6:3)
TURNOV, DALMACH Zruč n/S, Benago - 0-0-1 2:6 (2:6)
TÝN NAD VLTAVOU, ELBH Praha, Slavia SK - 0-0-1 4:7 (4:7)
ÚSTÍ NAD LABEM, 1.HFC Nový Bor, Kuvok - 0-1-0 8:8 (8:8) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 3:11 (3:11)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX Bakov nad Jizerou, TS - 1-0-0 4:0 (4:0) Benešov, Arsenal - 1-0-0 9:4 (9:4) Brno, Tomson - 1-0-0 6:3 (6:3) České Budějovice, Vlas Slávia - 1-0-0 5:3 (5:3) Chodov, Rangers - 1-0-0 11:1 (11:1) Chrudim, Era-pack - 0-0-1 2:8 (2:8) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 3:6 (3:6) Ostrava, Mikeska - 1-0-1 6:3 (4:0, 2:3) Pardubice, ESTE - 1-0-0 2:0 (2:0) Plzeň, Indoss - 1-0-0 5:1 (5:1) Praha, DFC - 0-1-1 5:8 (5:5, 0:3) Ústí nad Labem, Hop Trop - 1-0-0 11:2 (11:2) Vyškov, Lazor - 1-0-0 3:1 (3:1) Zábřeh na Moravě, Rýznar - 1-0-0 13:2 (13:2)
ÚSTÍ NAD LABEM, FLATUS Brno, Harnach - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 0:5 (0:5)
ÚSTÍ NAD LABEM, HOP TROP Benešov, Arsenal - 0-1-0 3:3 (3:3) České Budějovice, Vlas Slávia - 0-0-1 0:5 (0:5) Pardubice, ESTE - 0-0-1 2:3 (2:3) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 2:11 (2:11) Zlín, Ajax - 0-0-1 0:5 (0:5)
ÚSTÍ NAD LABEM, LINDE Brno, Lazio - 0-0-1 2:12 (2:12) Praha, Letňany - 0-0-1 2:7 (2:7) Zlín, Ajax - 0-0-1 0:5 (0:5)
ÚSTÍ NAD LABEM, SČP Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 0:5 (0:5) Praha, Letňany - 0-0-1 0:5 (0:5)
ÚSTÍ NAD LABEM, SOKOL Český Krumlov, Adamíček - 0-0-1 3:10 (3:10) Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:14 (0:14) Praha, Bohemians/Damned - 0-0-1 2:14 (2:14)
ÚSTÍ NAD LABEM, SONÁTA Praha, Viktoria Žižkov - 0-0-1 2:10 (2:10)
VELKÁ HLEĎSEBE, INTERCHMEL Litvínov, Mako - 1-0-0 3:1 (3:1) Praha, Viktoria Žižkov - 0-1-2 10:25 (4:6, 3:3, 3:16)
VELTĚŽ, SC České Budějovice, Absolut team - 0-0-1 2:6 (2:6)
VOLFÍŘOV, SISTEMO Jablonec n/N, GMM - 1-0-0 4:3 (4:3) Praha, Sparta AC - 0-0-1 3:7 (3:7) Zruč n/S, Benago - 0-0-1 4:8 (4:8)
VYSOKÉ MÝTO, NEJZBACH Brno, Helas - 1-0-1 11:6 (9:3, 2:3) Brno, Tango - 0-1-1 5:7 (0:2, 5:5) Česká Lípa. Démoni - 1-0-0 6:2 (6:2) České Budějovice, Bohemia - 1-0-0 5:3 (5:3) Frýdek-Místek, United - 0-0-1 3:5 (3:5) Havlíčkův Brod, Pramen - 2-0-0 13:8 (5:4, 8:4) Hradec Králové, Mados - 1-0-0 10:2 (10:2) Chotěboř, Boca - 1-0-0 5:1 (5:1) Chrudim, Era-pack - 1-0-3 6:20 (3:1, 1:9, 0:6, 2:4) Jeseník, Gamaspol - 2-0-0 5:3 (3:2, 2:1) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 3:5 (3:5) Mělník, Olympik - 1-0-0 6:1 (6:1) Ostrava, Pragoclima - 1-0-0 7:3 (7:3) Otrokovice, Internazionale - 1-0-0 4:1 (4:1) Páleček, AFC Rapid - 1-0-0 9:5 (9:5) Písek, OSP - 1-0-0 5:0 (5:0) Plzeň, Interobal - 0-1-0 6:6 (6:6) Praha, Eco-investment - 2-0-1 20:17 (7:6, 10:5, 3:6) Zlín, Ajax - 0-0-1 4:5 (4:5)
VYŠKOV, AMOR Hradec Králové, Mados - 0-0-1 3:8 (3:8)
VYŠKOV, LAZOR Ostrava, Pragoclima - 1-0-0 5:0 (5:0) Praha, Defect - 0-0-1 3:8 (3:8) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 1:3 (1:3)
ZÁBŘEH NA MORAVĚ, RÝZNAR Benešov, Arsenal - 1-0-0 5:0 (5:0) České Budějovice, Vlas Slávia - 1-0-0 6:3 (6:3) Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:9 (1:9) Pardubice, ESTE - 1-0-0 7:3 (7:3) Praha, Damned, Mako - 0-0-1 6:7 (6:7) Ústí nad Labem, Combix - 0-0-1 2:13 (2:13)
ZLÍN, AJAX Bakov nad Jizerou, TS - 0-0-1 2:3 (2:3) Brno, Lazio - 0-0-1 3:4 (3:4) České Budějovice, Bohemia - 1-0-0 9:2 (9:2) Jistebník, Cigi Caga - 0-0-1 0:2 (0:2) Karlovy vary, Aston Villa - 1-0-0 5:0 (5:0) Ostrava, IFT C. - 1-0-0 4:1 (4:1) Ostrava, Pragoclima - 0-1-0 2:2 (2:2) Pardubice, ESTE - 1-0-0 5:1 (5:1) Poruba, Čepo - 0-0-1 1:2 (1:2) Praha, Damned - 0-1-0 2:2 (2:2) Praha, DFC - 0-1-1 5:6 (1:1, 4:5) Praha, Letňany - 1-0-0 5:2 (5:2) Ústí nad Labem, Hop Trop - 1-0-0 5:0 (5:0) Ústí nad Labem, Linde - 1-0-0 5:0 (5:0) Vysoké Mýto, Nejzbach - 1-0-0 5:4 (5:4)
ZLÍN, UTB Chrudim, Era-pack - 0-0-1 3:10 (3:10) Jeseník, Gamaspol - 1-0-0 3:2 (3:2) Ostrava, VŠB - 1-0-0 3:2 (3:2)
ZRUČ NAD SÁZAVOU, BENAGO Bakov nad Jizerou, TS - 1-0-1 6:10 (1:6, 5:4) Bělá, SK 1946 - 1-0-0 4:3 (4:3) Březová, Flamengo - 1-0-0 16:0 (16:0) Česká Lípa, Démoni - 1-0-0 2:1 (2:1) České Budějovice, Absolut team - 2-0-0 13:6 (7:4, 6:2) České Budějovice, Gong - 1-0-0 12:0 (12:0) Frýdek-Místek, United - 1-0-0 8:4 (8:4) Chrudim, Era-pack - 0-0-5 6:38 (2:6, 1:14, 1:6, 1:5, 1:7) Liberec, Alfa - 2-1-1 23:21 (3:5, 5:3, 9:9, 6:4) Liberec, Zlej se(n) - 1-0-0 5:2 (5:2) Most, FC H - 1-0-0 8:5 (8:5) Plzeň, Happich team - 1-0-0 8:4 (8:4) Plzeň, Indoss - 1-1-0 5:4 (2:2, 3:2) Praha, Slavia SK - 2-2-3 33:30 (10:4, 4:4, 4:4, 5:8, 3:4, 2:4, 5:2) Praha, Sparta AC - 1-0-0 6:3 (6:3) Rudolfov, FC - 1-0-0 8:1 (8:1) Slaný, Čechie - 1-0-0 7:3 (7:3) Sokolov, Materia - 1-0-0 11:6 (11:6) Teplice, Svarog - 1-0-2 17:16 (3:6, 3:6, 11:4) Teplice, Internazionale - 1-0-0 8:5 (8:5) Turnov, Dalmach - 1-0-0 6:2 (6:2) Volfířov, Sistemo - 1-0-0 8:4 (8:4)
Miroslav Srb
© INFONet