ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2007-2008
Poslední aktualizace - 2. října 2007

PŘEDKOLO - skupina A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Hapoel Ironi Rishon   Izrael      3  3-0-0  18: 4  9
 2. De Hommel             Nizozemí    3  1-0-2   7:10  3
 3. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko   3  1-0-2  10:15  3
 4. Nafta Mazeikiai       Litva       3  1-0-2  10:16  3
PŘEDKOLO - skupina B
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Municioium Pljevlja   Černá hora  3  3-0-0  11: 5  9
 2. Issy Futsal           Francie     3  2-0-1   9: 3  6
 3. Ararat Nicosia        Kypr        3  1-0-2   9:12  3
 4. KS ALI DEMI           Albánie     3  0-0-3   3:12  0
PŘEDKOLO - skupina C
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Camelot Chisinau      Moldávie    3  3-0-0  18: 3  9
 2. FK Kauguri            Lotyšsko    3  2-0-1  19: 5  6
 3. FC Anzhi Tallinn      Estonsko    3  1-0-2   7:15  3
 4. FV Eppelborn          Německo     3  0-0-3   4:25  0
PŘEDKOLO - skupina D
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Politechni Yerevan    Arménie     3  3-0-0  15: 6  9
 2. Stella Rossa Vienna   Rakousko    3  2-0-1  13: 6  6
 3. Shamrock Rovers       Irsko       3  1-0-2   9:11  3
 4. Fair City Santos      Skotsko     3  0-0-3   6:20  0
PŘEDKOLO - skupina E
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. AIK Skövde            Švédsko     2  2-0-0  10: 3  6
 2. Kaskada Gračanica     Bosna a Her 2  1-0-1  19: 5  3
 3. Jeepers               Malta       2  0-0-2   5:26  0
PŘEDKOLO - skupina F
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. KMN Puntar Tolmin     Slovinsko   2  2-0-0  12: 6  6
 2. London White Bear     Anglie      2  1-0-1  10: 8  3
 3. Granvalira Encamp     Andorra     2  0-0-2   6:14  0
1. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Hapoel Ironi Rishon   Izrael      3  2-0-1  13: 6  6
 2. Clearex Chorzow       Polsko      3  2-0-1  11: 5  6
 3. Mapid Futsal Minsk    Bělorusko   3  2-0-1  12:10  6
 4. Alfa Parf Skopje      Makedonie   3  0-0-3   0:15  0
2. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Benfica Lisabon       Portugalsko 3  3-0-0  27: 5  9
 2. Energy Lvov           Ukrajina    3  2-0-1  23: 9  6
 3. Piccadilly Varna      Bulharsko   3  1-0-2   8:16  3
 4. Politechni Yerevan    Arménie     3  0-0-3   6:34  0
3. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Alter Ego Luparense   Itálie      3  3-0-0  12: 0  9
 2. Slov-Matic Bratislava Slovensko   3  2-0-1  10: 6  6
 3. Araz Naxcivan         Ázerbájdžán 3  1-0-2   7: 8  3
 4. Camelot Chisinau      Moldávie    3  0-0-3   3:18  0
4. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Topsport Antverpy     Belgie      3  2-1-0  17: 3  7
 2. Municipium Pljevlja   Černá hora  3  2-1-0  12: 3  7
 3. Megatherm Gödöllöi    Maďarsko    3  1-0-2   7:13  3
 4. Athina '90            Řecko       3  0-0-3   3:20  0
5. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. HMNK Gospič           Chorvatsko  3  1-2-0  10: 7  5
 2. CIP Deva              Rumunsko    3  1-1-1   8:10  4
 3. KMN Puntar Tolmin     Slovinsko   3  0-3-0   7: 7  3
 4. Iberia 2003           Gruzie      3  0-2-1   7: 8  2
6. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Era-pack Chrudim      Česká rep.  3  3-0-0  17: 7  9
 2. Marbo Beograd         Srbsko      3  2-0-1   9: 8  6
 3. AIK Skövde            Švédsko     3  1-0-2  11:15  3
 4. Ilves FS Tampere      Finsko      3  0-0-3   8:15  0
ČTVRTFINÁLE "A"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Clearex Chorzów       Polsko      0  0-0-0   0: 0  0
 2. El Pozo Murcia        Španělsko   0  0-0-0   0: 0  0
 3. Marbo Beograd         Srbsko      0  0-0-0   0: 0  0
 4. HMNK Gospič           Chorvatsko  0  0-0-0   0: 0  0
ČTVRTFINÁLE "B"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Dinamo Moskva         Rusko       0  0-0-0   0: 0  0
 2. Benfica Lisabon       Portugalsko 0  0-0-0   0: 0  0
 3. Alter Ego Luparese    Itálie      0  0-0-0   0: 0  0
 4. Municipium Pljevlja   Černá hora  0  0-0-0   0: 0  0
ČTVRTFINÁLE "C"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Era-pack Chrudim      Česká rep.  0  0-0-0   0: 0  0
 2. Kairat Almaty         Kazachstán  0  0-0-0   0: 0  0
 3. Slov-Matic Bratislava Slovensko   0  0-0-0   0: 0  0
 4. Topsport Antverpy     Belgie      0  0-0-0   0: 0  0
ČTVRTFINÁLE "D"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. CIP Deva              Rumunsko    0  0-0-0   0: 0  0
 2. Hapoel Ironi Rishon   Izrael      0  0-0-0   0: 0  0
 3. Viz Jekatěrinburg     Rusko       0  0-0-0   0: 0  0
 4. SK Energia Lvov       Ukrajina    0  0-0-0   0: 0  0

SEMIFINÁLE:
Kairat Almaty - Viz Jekaterinburg 1:4 (1:0)
Dinamo Moskva - El Pozo Murcia 1:1 pk 2:4 (1:1)
o 3. místo:
Kairat Almaty - Dinamo Moskva 0:5 (0:2)

F I N Á L E:
Viz Jekatěrinburg - El Pozo Murcia 4:4 pk 3:2




ÚČAST HRÁČŮ Z ČESKÝCH MUŽSTEV

JMÉNO ÚČAST ZÁPASY GÓLY KLUB BARTOŠEK Vlastimil 2x 6 3 Mikeska Ostrava BEJDA Pavel 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou BEJDA Stanislav 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou BERAN Kamil 1x 2 - Mikeska Ostrava BLAHETA Martin 1x 2 1 Cigi Caga Jistebník BLAŽEJ Vít 2x 8 3 Cigi Caga Jistebník BLAŽEK Petr I. 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou BROŽ Rostislav 1x 2 1 Cigi Caga Jistebník BUČEK Michal 1x 5 - Cigi Caga Jistebník ČAVERA Milan 2x 5 - Cigi Caga Jistebník DITTRICH Jaroslav 1x 1 - Era-pack Chrudim DLOUHÝ Martin 3x 10 5 Viktoria Žižkov, TS Bakov DOSTÁL Zdeněk 1x 2 - Era-pack Chrudim DVOŘÁČEK Michal 2x 4 - Viktoria Žižkov DVOŘÁK Dušan 3x 8 4 Era-pack Chrudim ECKELSBERGER Pavel 1x 2 - Cigi Caga Jistebník FEJERČÁK Pavel 1x 2 - Cigi Caga Jistebník FIALA Aleš 1x 2 - Mikeska Ostrava FIŠER Miroslav 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod FIŠER Zdeněk 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod FORMÁNEK Pavel 3x 7 2 Era-pack Chrudim GALAČ Roman 2x 6 - Mikeska Ostrava HANOUSEK Libor 1x 3 - Era-pack Chrudim HARUŠŤÁK Jaroslav 2x 6 - Mikeska Ostrava HLADÍK Tomáš 3x 8 2 Jistebník, Mikeska Ostrava HLOUŠ Radek 2x 4 - Era-pack Chrudim HORÁČEK Jan 1x 2 - Viktoria Žižkov HRALA Václav 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod HŮLKA David 1x 2 - Viktoria Žižkov HŮLKA Petr 1x 4 - Mikeska Ostrava HVOLKA Tomáš 1x 5 - Cigi Caga Jistebník CHADZIDIS Dimostenis 1x 6 - Cigi Caga Jistebník CHURÁČEK Martin 1x 2 - Viktoria Žižkov JANOVSKÝ Jan 1x 3 1 Cigi Caga Jistebník JELÍNEK Ondřej 1x 5 - Cigi Caga Jistebník JELÍNEK Petr 2x 4 - Viktoria Žižkov JEŽEK Marek 1x 2 1 Viktoria Žižkov KAFKA Miloslav 1x 3 1 Pramen Havlíčkův Brod KAMENICKÝ Jaroslav 1x 2 1 TS Bakov nad Jizerou KARBAN Josef 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou KAŠICKÝ Dušan 1x 6 - Cigi Caga Jistebník KOPECKÝ Marek 3x 9 5 Era-pack Chrudim KORENÝ Radek 1x 2 - Cigi Caga Jistebník KOVAŘÍK René 1x 5 1 Cigi Caga Jistebník KOZELSKÝ Jiří 2x 6 - Mikeska Ostrava KOŽÍŠEK Jiří 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou KRAYZEL Petr 2x 8 - Cigi Caga Jistebník KRAYZEL Radim 1x 2 - Cigi Caga Jistebník KUCHTA Pavel 1x 3 5 Pramen Havlíčkův Brod LINHART Tomáš 3x 9 1 Era-pack Chrudim MALÍK Jiří 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou MALÝ Oldřich 1x 6 - Cigi Caga Jistebník MAREŠ Michal 2x 6 6 Pramen HB, Chrudim MAREŠ Petr 1x 3 2 Pramen Havlíčkův Brod MAREŠ Roman 1x 3 3 Era-Pack Chrudim MAREŠ Zbyněk 1x 2 - Viktoria Žižkov MARUCHNIČ Ivo 1x 2 - Cigi Caga Jistebník MELLER Tomáš 3x 9 - Era-pack Chrudim MIČKAL Patrik 2x 6 - Mikeska Ostrava MIKAN Radek 1x 3 3 Era-pack Chrudim MYŠKA Pavel 1x 6 - Cigi Caga Jistebník NEUMANN Tomáš 2x 4 - Viktoria Žižkov NOVÁK Petr 1x 3 - Era-pack Chrudim PAVLÍČEK Petr 2x 4 - Era-pack Chrudim PECHÁČEK Filip 2x 4 - Era-pack Chrudim POLZER Stanislav 2x 6 1 Mikeska Ostrava POMPA Milan 1x 4 2 Mikeska Ostrava POPELKA Petr 3x 8 1 Era-pack Chrudim RAJNOCH Daniel 1x 3 2 Era-pack Chrudim RESL Jan 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou REZNIČENKO Ivan 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod RICHTER Jiří 1x 2 - Mikeska Ostrava RYBA MAREK 2x 6 1 Era-pack Chrudim SEDLÁČEK Vladimír 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou SEMERÁD Miroslav 1x 3 2 Pramen Havlíčkův Brod SLANAŘ Petr 1x 3 1 Pramen Havlíčkův Brod SLUKA Tomáš 4x 10 9 Jistebník, Mikeska Ostrava SMETANA Jiří 2x 4 2 Viktoria Žižkov SMETANA Josef 2x 4 - Viktoria Žižkov SPEIERL Martin 2x 4 - Viktoria Žižkov STEJSKAL David 1x 2 - Era-pack Chrudim STEJSKAL Ota 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou SUCHÝ Aleš 1x 2 - Viktoria Žižkov SVOBODA Petr 1x 2 1 Viktoria Žižkov ŠILHÁN Pavel 1x 2 - Viktoria Žižkov ŠIMÁNEK Josef 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod ŠMÍRA Karel 1x 4 - Mikeska Ostrava TOMAN Jan 1x 2 - Viktoria Žižkov TROJAN Roman 1x 2 1 Mikeska Ostrava VALA Pavel 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod VAŠÁK Josef 1x 3 2 Pramen Havlíčkův Brod VELINSKÝ David 1x 3 - Era-pack Chrudim VENCL Aleš 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod VLADYKA PETR 3x 9 4 Era-pack Chrudim VRABEC Karel 2x 6 - TS Bakov n/J, Mikeska OV VÝDA Slavomír 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou ZAPADLO Michal 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou ZWINGER Tomáš 1x 2 - Cigi Caga Jistebník ŽĎÁNSKÝ Jakub 1x 3 - Era-pack Chrudim ŽIGA Marcel 1x 6 1 Cigi Caga Jistebník Poznámka: 1) Nejsou uvedeni hráči Nejzbachu V.Mýto, neboť klub nedodal potřebné podklady. 2) Hráčí, kteří nastoupili v sezóně 2007/2008 jsou uvedeni tučně.

HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEV
MUŽSTVO                         ZEMĚ        ÚČAST  ZÁPASY  (V-R-P)   SKÓRE     BODY

1. Interviu Boomerang Madrid Španělsko 6x 43 35-3- 5 262: 78 108 2. Action 21 Charleroi Belgie 7x 43 27-7- 9 273:112 88 3. FS Playas de Castellon Španělsko 4x 25 22-3- 0 181: 37 69 4. Dina Moskva Rusko 8x 26 22-2- 4 141: 62 68 5. Dinamo Moskva Rusko 4x 26 21-3- 2 165: 57 66 6. Šachtor Doněck Ukrajina 4x 25 16-1- 8 130: 59 49 7. Brodosplit (MNK) Split Chorvatsko 6x 30 15-2-13 99:106 47 8. Benfica Lisabon Portugalsko 3x 17 13-2- 2 98: 30 41 9. El Pozo Murcia Španělsko 3x 15 11-1- 3 79: 28 34 10. Doroznik Fanipol Minsk Bělorusko 4x 21 11-1- 9 86: 82 34 11. Sporting Lisabon Portugalsko 4x 20 10-3- 7 81: 59 33 12. Clearex Chorzow Polsko 5x 20 10-3- 7 64: 60 33 13. Marbo Beograd Srbsko 4x 18 10-2- 6 70: 44 32 14. Kairat Almaty Kazachstán 3x 17 10-2- 5 60: 37 32 15. BNL Calcetto Roma Itálie 4x 14 8-1- 5 43: 47 25 16. Furpile Prato Itálie 2x 12 7-1- 4 55: 42 22 17. Arzignano Grifo Itálie 2x 9 6-1- 2 41: 21 19 18. Era-pack Chrudim Česko 3x 9 6-1- 2 31: 24 19 19. Svea Lesna Litija Slovinsko 5x 17 6-1-10 63: 75 19 20. FC 2003 Iberia Tbilisi Gruzie 6x 18 5-3-10 55: 85 18 21. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 3x 12 5-2- 5 44: 36 17 22. AS Roma RCB Itálie 2x 9 5-1- 3 50: 27 16 23. CSO Montage BFC Budapest Maďarsko 3x 11 5-1- 5 53: 40 16 24. KMF Alfa Part Skopje Makedonie 5x 15 5-1- 9 42: 60 16 25. FK Inkaras Kaunas Litva 4x 12 5-0- 7 36: 47 15 26. CIP Deva Rumunsko 2x 9 4-2- 3 26: 33 14 27. AIK Skövde Švédsko 2x 11 7-0- 4 51: 44 13,5 28. FC Interkraz Kyjev Ukrajina 1x 6 4-1- 1 39: 15 13 29. Nikel Norilsk Rusko 1x 6 4-1- 1 29: 16 13 30. Caja Segovia Španělsko 1x 4 4-0- 0 27: 6 12 31. Zarea Balty Moldávie 2x 6 4-0- 2 37: 26 12 32. FC Marlene Nizozemí 2x 6 4-0- 2 21: 25 12 33. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora 1x 6 5-1- 0 23: 8 11,5 34. Hapoel Ironi Rishon Izrael 1x 6 5-0- 1 31: 10 10,5 35. CLM Talavera Španělsko 1x 4 3-1- 0 27: 6 10 36. Program Dubnica n/Váhom Slovensko 3x 8 3-1- 4 45: 25 10 37. Turan Air Baku Ázerbájdžán 3x 8 3-1- 4 21: 26 10 38. Slov-Matic Bratislava Slovensko 3x 9 3-1- 5 20: 27 10 39. SFA '90 Athina Řecko 5x 14 3-1-10 35: 75 10 40. Marsans Torrehon Španělsko 1x 3 3-0- 0 23: 6 9 41. Alter Ego Luparense Itálie 1x 3 3-0- 0 12: 0 9 42. Karaka Mostar Bosna a Her. 2x 6 3-0- 3 24: 24 9 43. FC Raba Riga Lotyšsko 2x 6 3-0- 3 14: 19 9 44. SK Cigi Caga Jistebník Česko 2x 8 3-0- 5 15: 25 9 45. FC Megatherm Gödöllö Maďarsko 2x 9 3-0- 6 23: 36 9 46. JB MB Morlanwelz Belgie 1x 6 2-2- 2 11: 24 8 47. Politeknik Jerevan Arménie 2x 9 4-0- 5 32: 62 7,5 48. AGBU Ararat Nicosia Kypr 6x 18 2-3-13 44:121 7,5 49. Futsal Topsport Antverpy Belgie 1x 3 2-1- 0 17: 3 7 50. CD SHOP Danilovgrad Jugoslávie 2x 5 2-1- 2 23: 23 7 51. KMF Niš Jugoslávie 1x 5 2-1- 2 15: 16 7 52. SC Piccadilly Varna Bulharsko 2x 6 2-1- 3 19: 27 7 53. Energy Lvov Ukrajina 1z 3 2-0- 1 23: 9 6 54. Erregi Travel Perugia Itálie 1x 3 2-0- 1 16: 4 6 55. Baustal Krakow Polsko 1x 3 2-0- 1 14: 7 6 56. Zaragoza Španělsko 1x 3 2-0- 1 17: 10 6 57. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 1z 5 2-3- 0 19: 13 6 58. AR de Freixieiro Portugalsko 1x 3 2-0- 1 10: 7 6 59. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 1z 3 2-0- 1 12: 10 6 60. Bodu Bucuresti Rumunsko 1x 3 2-0- 1 14: 13 6 61. Lazio Roma Itálie 1x 4 2-0- 2 9: 10 6 62. Maspalomas Španělsko 1x 3 2-0- 1 17: 19 6 63. Seliak Livno Jugoslávie 1x 4 2-0- 2 24: 28 6 64. Freiherios Portugalsko 1x 4 2-0- 2 12: 17 6 65. Uspinjaca Záhřeb Chorvatsko 2x 5 2-0- 3 17: 31 6 66. ZVV West Stars Den Haag Nizozemí 2x 8 2-0- 6 18: 64 6 67. Tal Grig Jerevan Arménie 1x 6 2-2- 2 22: 18 5 68. HMNK Gospič Chorvatsko 1x 3 1-2- 0 10: 7 5 69. FC AMMK Baku Ázerbájdžán 1x 3 1-2- 0 13: 11 5 70. Nafta Mazeikiai Litva 2x 9 3-1- 5 25: 30 5 71. FC White Bear Londýn Anglie 2x 5 3-0- 2 19: 11 4,5 72. Toligma Chisinau Moldávie 1x 6 3-0- 3 24: 22 4,5 73. MNK Kaskada Gracanica Bosna a Her. 3x 10 2-0- 8 46: 60 4,5 74. Camelot Chisinau Moldávie 3x 12 3-0- 9 27: 48 4,5 75. Unisport Budstar Kyjev Ukrajina 1x 2 1-1- 0 11: 3 4 76. Odorheiu Secuiescu Rumunsko 2x 8 2-1- 5 30: 30 4 77. Genzano Itálie 1x 4 1-1- 2 9: 11 4 78. Promet Orkan Zagreb Chorvatsko 2x 5 1-1- 3 15: 18 4 79. Hasselt Belgie 2x 4 1-1- 2 10: 13 4 80. Colorspectrum Aramis Maďarsko 1x 3 1-1- 1 10: 13 4 81. Lokomotiv Oděsa Ukrajina 1x 4 1-1- 2 13: 19 4 82. Bugroff Riga Lotyšsko 1x 3 1-1- 1 10: 16 4 83. FT Kemi-Torino Kemi Finsko 2x 5 1-1- 3 9: 29 4 84. Adana Jerevan Arménie 1x 6 2-1- 3 22: 33 3,5 85. FK Kauguri Lotyšsko 1z 3 2-0- 1 19: 5 3 86. Stella Rossa Vienna Rakousko 1z 3 2-0- 1 13: 6 3 87. Issy Futsal Francie 1x 3 2-0- 1 9: 3 3 88. KSM-24 Moskva Rusko 1x 3 1-0- 2 19: 14 3 89. PA Nova Gliwice Polsko 1x 3 1-0- 2 15: 12 3 90. Rubeola Csomor Maďarsko 1x 2 1-0- 1 8: 6 3 91. KF Tirana Albánie 1x 3 2-0- 1 22: 20 3 92. Spartak Moskva Rusko 1x 2 1-0- 1 9: 9 3 93. Partizan Sarajevo Bosna a Her. 1x 3 1-0- 2 9: 11 3 94. Simurg Minsk Bělorusko 1x 3 1-0- 2 8: 10 3 95. Beer Sheva Izrael 1x 3 1-0- 2 8: 11 3 96. Pramen Havlíčkův Brod Česko 1x 3 1-0- 2 16: 20 3 97. Zrinjski Karaka Bosna a Her. 1x 3 1-0- 2 4: 8 3 98. Glama Brijeg Zagreb Chorvatsko 1x 4 1-0- 3 12: 17 3 99. Madiar Mugi Maďarsko 1x 4 1-0- 3 20: 27 3 100. 1.FC Incar Nitra Slovensko 1x 3 1-0- 2 7: 14 3 101. MFC Zhigitter Astana Kazachstán 1x 3 1-0- 2 9: 18 3 102. Buick Encamp Granvalira Andorra 3x 7 2-0- 5 23: 34 3 103. Sint-Truiden Belgie 1x 3 1-0- 2 7: 18 3 104. Dinamo Tirana Albánie 1x 6 2-0- 4 17: 30 3 105. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 2x 6 2-0- 4 17: 32 3 106. FC Araks Jerevan Arménie 1x 3 1-0- 2 9: 28 3 107. FC Mikeska Ostrava Česko 2x 6 1-0- 5 11: 30 3 108. FS Ilves Tampere Finsko 3x 9 1-0- 8 18: 54 3 109. SU Santa Coloma Andorra 2x 6 1-0- 5 7: 64 3 110. Parnassos Nikosia Kypr 1x 3 1-2- 0 9: 5 2,5 111. Mad Max Valkeakoski Finsko 1x 3 1-2- 0 11: 9 2,5 112. MAG Varna Bulharsko 1x 4 1-1- 2 16: 22 2 113. FC Miramar Portugalsko 1x 4 0-2- 2 5: 12 2 114. Tirane Tirana Albánie 1x 5 1-1- 3 19: 43 2 115. FC Mladost Sofia Bulharsko 1x 3 1-0- 2 15: 17 1,5 116. Shamrock Rovers Irsko 1z 3 1-0- 2 9: 11 1,5 117. FC Anzhi Tallinn Estonsko 1z 3 1-0- 2 7: 15 1,5 118. FCK De Hommel Nizozemí 3x 8 1-0- 7 18: 31 1,5 119. Roubaix Futsal Francie 2x 6 1-0- 5 20: 36 1,5 120. ITCA Torrino Itálie 2x 4 0-1- 3 10: 15 1 121. FK Oma Lotyšsko 1x 3 0-1- 2 10: 16 1 122. UFC Műnster Německo 1x 3 0-2- 1 5: 12 1 123. Apenta Nestle Maďarsko 1x 2 0-1- 1 8: 16 1 124. Sokoli Chorvatsko 1x 2 0-1- 1 4: 12 1 125. Bassi Iberia Samtredia Gruzie 1x 3 0-1- 2 14: 26 1 126. Aliby Almaty Kazachstán 1x 3 0-1- 2 6: 18 1 127. Golden Futsal Team Espoo Finsko 1x 3 0-1- 2 5: 20 1 128. USC Eugendorf Rakousko 1x 3 0-1- 2 3: 9 0,5 129. Fair City Santos Skotsko 2x 6 0-1- 5 22: 42 0,5 130. Hoornsche Veerhuys Nizozemí 1x 2 0-0- 2 4: 6 0 131. Tandem GO Skopje Makedonie 1x 3 0-0- 3 9: 15 0 132. Hallam Sheffield Anglie 1x 2 0-0- 2 10: 19 0 133. KS ALI DEMI Albánie 1z 3 0-0- 3 3: 12 0 134. GIP Beton MTO Zagorje Slovinsko 1x 3 0-0- 3 5: 14 0 135. FK Nautara Kaunas Litva 1x 3 0-0- 3 7: 17 0 136. FC Nejzbach Vysoké Mýto Česko 1x 3 0-0- 3 1: 11 0 137. FC Hibernians Malta 1x 3 0-0- 3 8: 19 0 138. Memphis Tiraspol Moldávie 1x 3 0-0- 3 4: 15 0 139. SAC Doukas Athens Řecko 1x 3 0-0- 3 3: 14 0 140. FK Vetadzoka Prilep Makedonie 1x 2 0-0- 2 3: 16 0 141. Hayk Jerevan Arménie 1x 3 0-0- 3 10: 23 0 142. Lörinc Maďarsko 2x 4 0-0- 4 8: 22 0 143. Doncaster College Anglie 1x 3 0-0- 3 8: 22 0 144. PFK Olimp Lotyšsko 1x 3 0-0- 3 1: 15 0 145. Victoria Tranmere Anglie 1x 2 0-0- 2 2: 17 0 146. Ford Genk Belgie 2x 4 0-0- 4 3: 19 0 147. FK Policijas Riga Lotyšsko 1x 2 0-0- 2 3: 20 0 148. TS Bakov nad Jizerou Česko 1x 2 0-0- 2 1: 19 0 149. Jeepers Malta 1z 2 0-0- 2 5: 26 0 150. FV Eppelborn Německo 1z 3 0-0- 3 4: 25 0 151. Viktoria Žižkov Praha Česko 2x 4 0-0- 4 9: 30 0 152. KMF VIP Sofia Bulharsko 1x 3 0-0- 3 5: 38 0 153. Cap del Carrer Andorra 2x 6 0-0- 6 3: 49 0 154. KS Flamutari Albánie 1x 3 0-0- 3 7: 66 0 155. FC Olimpic Tirana Albánie 1x 3 0-0- 3 10: 76 0 Poznámka: 1) Týmy hrající v ročníku 2007/08 jsou vyznačeni tučně. 2) Body získané z předkola se dělí dvěma. 3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo. 4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.

HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Španělsko 15x 100 82- 8-10 633:180 254 2. Rusko 15x 65 49- 6-10 363:156 153 3. Belgie 13x 63 33-11-19 321:189 110 4. Itálie 16x 62 34- 6-22 245:177 108 5. Portugalsko 10x 48 27- 7-14 206:125 88 6. Ukrajina 8x 40 24- 4-12 216:105 76 7. Chorvatsko 13x 49 20- 6-23 157:191 66 8. Srbsko 8x 32 16- 4-12 132:111 52 9. Bělorusko 7x 27 14- 1-12 106:102 43 10. Polsko 7x 26 13- 3-10 93: 79 42 11. Kazachstán 5x 23 11- 3- 9 75: 63 36 12. Maďarsko 11x 35 11- 3-21 130:160 36 13. Česká republika 12x 35 11- 1-23 84:159 34 14. Ázerbájdžán 7x 23 9- 5- 9 78: 73 32 15. Slovinsko 7x 25 8- 4-13 87:102 25 16. Rumunsko 5x 20 8- 3-10 70: 76 24 17. Slovensko 7x 20 7- 2-11 72: 66 23 18. Moldávie 7x 27 10- 0-17 92:111 21 19. Litva 7x 24 8- 1-15 68: 94 20 20. Bosna a Herzegovina 7x 22 7- 0-15 83:103 19,5 21. Nizozemí 8x 24 7- 0-17 61:126 19,5 22. Lotyšsko 7x 20 6- 2-12 57: 91 19 23. Gruzie 7x 21 5- 4-12 69:111 19 24. Arménie 6x 27 9- 3-15 95:164 19 25. Makedonie 7x 20 5- 1-14 54: 91 16 26. Izrael 2x 9 6- 0- 3 39: 21 13,5 27. Švédsko 2x 11 7- 0- 4 51: 44 13,5 28. Černá hora 1x 6 5- 1- 0 23: 8 11,5 29. Bulharsko 5x 16 4- 2-10 55:104 10,5 30. Finsko 7x 20 3- 4-13 43:112 10,5 31. Řecko 6x 17 3- 1-13 38: 89 10 32. Kypr 7x 21 3- 5-13 53:126 10 33. Albánie 6x 23 5- 1-17 78:247 8 34. Andorra 7x 19 3- 0-16 30:153 6 35. Francie 3x 9 3- 0- 6 29: 39 4,5 36. Anglie 5x 12 3- 0- 9 39: 69 4,5 37. Rakousko 2x 6 2- 1- 3 16: 15 3,5 38. Švýcarsko 2x 6 2- 0- 4 17: 32 3 39. Irsko 1x 3 1- 0- 2 9: 11 1,5 40. Estonsko 1x 3 1- 0- 2 7: 15 1,5 41. Německo 2x 6 0- 2- 4 9: 37 1 42. Skotsko 2x 6 0- 1- 5 22: 42 0,5 43. Malta 2x 5 0- 0- 5 13: 45 0
Poznámka: 1) Státy hrající v ročníku 2007/08 jsou vyznačeni tučně. 2) Body získané z předkola se dělí dvěma. 3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
© INFONet