ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2016-2017
Poslední aktualizace - 1. 5. 2017

PŘEDKOLO - skupina A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Apoel Nicosia      Kypr        3  2-1-0  20:17  7
 2. JB Futsal Gentofte    Dánsko      3  2-0-1  17:10  6
 3. ASUE                  Arménie     3  1-1-1  14:15  4
 4. AFM Futsal Maniacs    Švýcarsko   3  0-0-3  11:20  0
PŘEDKOLO - skupina B
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Athina ´90            Řecko       3  3-0-0  14:10  9
 2. Military Futsal Team  Černá hora  3  2-0-1  14: 8  6
 3. Blue Magic            Irsko       3  0-1-2   6:10  1
 4. SS Tre Fiori FC       San Marino  3  0-1-2   5:11  1
PŘEDKOLO - skupina C
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Hamburg Panthers      Německo     3  2-1-0  12: 6  7
 2. FCA Classic Chisinau  Moldávie    3  1-1-1   5: 6  4
 3. Sandefjord Fotball    Norsko      3  0-3-0   8: 8  3
 4. Cardiff University    Wales       3  0-1-2   6:11  1
PŘEDKOLO - skupina D
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. MNK Centar Sarajevo   Bosna a H.  3  3-0-0  22: 7  9
 2. FC Baltija            Litva       3  2-0-1  11: 9  6
 3. Istanbul Üniversitesi Turecko     3  1-0-2  14:19  3
 4. FC Lynx               Gibraltar   3  0-0-3   9:21  0
PŘEDKOLO - skupina E
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. IFK Göteborg          Švédsko     3  3-0-0   7: 4  9
 2. SV Amsterdam          Nizozemí    3  2-0-1  18: 9  6
 3. Kaiserebersdorf-Srbi. Rakousko    3  1-0-2   8: 9  3
 4. FC Cosmos             Estonsko    3  0-0-3   5:16  0
PŘEDKOLO - skupina F
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Tbilisi State Univer. Gruzie      3  3-0-0  23: 8  9
 2. Sievi Futsal          Finsko      3  2-0-1  24:11  6
 3. FC Valletta           Malta       3  1-0-2  12:16  3
 4. Wattcell Futsal Club  Skotsko     3  0-0-3  10:34  0
PŘEDKOLO - skupina G
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Brezje Maribor        Slovinsko   3  3-0-0  24: 8  9
 2. Zdunska Wola          Polsko      3  2-0-1  22:13  6
 3. ALSS Munsbach         Lucembursko 3  1-0-2  11:25  3
 4. KF Tirana             Albánie     3  0-0-3   6:17  0
PŘEDKOLO - skupina H
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Feniks             Kosovo      3  3-0-0  21: 2  9
 2. Oxford City Lions FC  Anglie      3  2-0-1  13: 5  6
 3. Tel Aviv Owl          Izrael      3  1-0-2   2:12  3
 4. FC Encamp             Andorra     3  0-0-3   3:20  0
1. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Györi ETO          Maďarsko    3  3-0-0  17: 5  9
 2. SD Brezje Maribor     Slovinsko   3  1-0-2   7: 8  3
 3. Energy Lviv           Ukrajina    3  1-0-2   8:10  3
 4. Kremlin Bicetre Utd   Francie     3  1-0-2   6:15  3
2. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Araz Naxcivan         Ázerbájdžán 3  3-0-0  23: 5  9
 2. FC Feniks             Kosovo      3  2-0-1  12: 4  6
 3. Tbilisi State Univer. Gruzie      3  1-0-2  14:14  3
 4. Zelezarec Skopje      Makedonie   3  0-0-3   4:30  0
3. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FK Nikars Riga        Lotyšsko    3  3-0-0  12: 4  9
 2. Hamburg Panthers      Německo     3  2-0-1  10:12  6
 3. IFK Göteborg Futsal   Švédsko     3  1-0-2  11:14  3
 4. FC Grand Pro Varna    Bulharsko   3  0-0-3  10:13  0
4. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Ekonomac Kragujevac   Srbsko      3  3-0-0  11: 3  9
 2. Nacional Zagreb       Chorvatsko  3  2-0-1   8: 5  6
 3. Lidselmash Lida       Bělorusko   3  1-0-2   3: 3  3
 4. Athina '90            Řecko       3  0-0-3   3:14  0
5. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Sporting club Portug. Portugalsko 3  3-0-0  16: 2  9
 2. Real Rieti            Itálie      3  1-1-1   9: 9  4
 3. FP Halle-Gooik        Belgie      3  1-1-1   7:10  4
 4. Centar Sarajevo       Bosna a He. 3  0-0-3   7:18  0
6. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Era-pack Chrudim      Česká rep.  3  3-0-0  14: 1  9
 2. City US Targu Mures   Rumunsko    3  1-1-1  11: 9  4
 3. Apoel Nikosia         Kypr        3  1-1-1   9:15  4
 4. Pinerola Bratislava   Slovensko   3  0-0-3   9:18  0
ČTVRTFINÁLE "A"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Kairat Almaty         Kazachstán  3  3-0-0  13: 3  9
 2. Real Rieti            Itálie      3  2-0-1  15: 6  6
 3. FK Nikars Riga        Lotyšsko    3  1-0-2   5:14  3
 4. FC Feniks             Kosovo      3  0-0-3   6:16  0
ČTVRTFINÁLE "B"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Ugra Yugorsk          Rusko       3  3-0-0  13: 1  9
 2. Nacional Zagreb       Chorvatsko  3  2-0-1  14: 7  6
 3. Araz Naxcivan         Ázerbájdžán 3  1-0-2   6: 7  3
 4. Hamburg Panthers      Německo     3  0-0-3   2:20  0
ČTVRTFINÁLE "C"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Inter FS              Španělsko   3  3-0-0  13: 2  9
 2. Era-pack Chrudim      Česká rep.  3  1-0-2   4: 4  3
 3. Brezje Maribor        Slovinsko   3  1-0-2   8: 9  3
 4. Ekonomac Kragujevac   Srbsko      3  1-0-2   4:14  3
ČTVRTFINÁLE "D"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. SC de Portugal        Portugalsko 3  2-1-0  23: 5  7
 2. FC Dynamo             Rusko       3  2-1-0  19: 5  7
 3. FC ETO Györi          Maďarsko    3  1-0-2   7: 9  3
 4. City US Targu Mures   Rumunsko    3  0-0-3   2:32  0

SEMIFINÁLE:
Ugra Yugorsk - Sporting CP 1:2
Inter FS - Kairat Almaty 3:2

o 3. místo:
Ugra Yugorsk - Kairat Almaty 5:5 pk 2:3

F I N Á L E:
Sporting CP - Inter FS 0:7


HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEV
MUŽSTVO                         ZEMĚ        ÚČAST  ZÁPASY  (V-R-P)   SKÓRE     BODY

1. Interviu Boomerang Madrid Španělsko 6x 43 35-3- 5 262: 78 108 2. Action 21 Charleroi Belgie 7x 43 27-7- 9 273:112 88 3. FS Playas de Castellon Španělsko 4x 25 22-3- 0 181: 37 69 4. Dina Moskva Rusko 8x 26 22-2- 4 141: 62 68 5. Dinamo Moskva Rusko 4x 26 21-3- 2 165: 57 66 6. Šachtor Doněck Ukrajina 4x 25 16-1- 8 130: 59 49 7. Brodosplit (MNK) Split Chorvatsko 6x 30 15-2-13 99:106 47 14. Kairat Almaty Kazachstán 4x 22 13-3- 6 80: 48 42 8. Benfica Lisabon Portugalsko 3x 17 13-2- 2 98: 30 41 9. El Pozo Murcia Španělsko 3x 15 11-1- 3 79: 28 34 10. Doroznik Fanipol Minsk Bělorusko 4x 21 11-1- 9 86: 82 34 11. Sporting Lisabon Portugalsko 4x 20 10-3- 7 81: 59 33 12. Clearex Chorzow Polsko 5x 20 10-3- 7 64: 60 33 13. Marbo Beograd Srbsko 4x 18 10-2- 6 70: 44 32 18. Era-pack Chrudim Česko 4x 15 10-1- 4 49: 29 31 21. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 4x 18 9-2- 7 73: 48 29 15. BNL Calcetto Roma Itálie 4x 14 8-1- 5 43: 47 25 16. Furpile Prato Itálie 2x 12 7-1- 4 55: 42 22 42. Sporting Clube de Portugal Portugalsko 1x 8 6-1- 1 41: 15 19 17. Arzignano Grifo Itálie 2x 9 6-1- 2 41: 21 19 19. Svea Lesna Litija Slovinsko 5x 17 6-1-10 63: 75 19 20. FC 2003 Iberia Tbilisi Gruzie 6x 18 5-3-10 55: 85 18 22. AS Roma RCB Itálie 2x 9 5-1- 3 50: 27 16 23. CSO Montage BFC Budapest Maďarsko 3x 11 5-1- 5 53: 40 16 24. KMF Alfa Part Skopje Makedonie 5x 15 5-1- 9 42: 60 16 41. Inter FS Španělsko 1x 5 5-0- 0 23: 4 15 25. FK Inkaras Kaunas Litva 4x 12 5-0- 7 36: 47 15 39. Athina ´90 Řecko 6x 20 6-1-13 52: 99 14,5 26. CIP Deva Rumunsko 2x 9 4-2- 3 26: 33 14 27. AIK Skövde Švédsko 2x 11 7-0- 4 51: 44 13,5 28. FC Interkraz Kyjev Ukrajina 1x 6 4-1- 1 39: 15 13 29. Nikel Norilsk Rusko 1x 6 4-1- 1 29: 16 13 30. Caja Segovia Španělsko 1x 4 4-0- 0 27: 6 12 31. Zarea Balty Moldávie 2x 6 4-0- 2 37: 26 12 95. FC Nacional Zagreb Chorvatsko 1x 6 4-0- 2 22: 12 12 99. FC ETO Györi Maďarsko 1x 6 4-0- 2 24: 14 12 82. FK Nikars Riga Lotyšsko 1x 6 4-0- 2 17: 18 12 95. KMF Ekonomac Kragujevac Srbsko 1x 6 4-0- 2 15: 17 12 32. FC Marlene Nizozemí 2x 6 4-0- 2 21: 25 12 33. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora 1x 6 5-1- 0 23: 8 11,5 34. Hapoel Ironi Rishon Izrael 1x 6 5-0- 1 31: 10 10,5 93. FC Feniks Kosovo 1x 9 5-0- 4 39: 22 10,5 93. SD Brezje Maribor Slovinsko 1x 9 5-0- 4 39: 25 10,5 35. CLM Talavera Španělsko 1x 4 3-1- 0 27: 6 10 36. Program Dubnica n/Váhom Slovensko 3x 8 3-1- 4 45: 25 10 41. Ugra Yugorsk Rusko 1x 5 3-1- 1 19: 8 10 42. Real Rieti Itálie 1x 6 3-1- 2 24: 15 10 37. Turan Air Baku Ázerbájdžán 3x 8 3-1- 4 21: 26 10 38. Slov-Matic Bratislava Slovensko 3x 9 3-1- 5 20: 27 10 84. Hamburg Panthers Německo 1x 7 4-1- 4 24: 38 9,5 40. Marsans Torrehon Španělsko 1x 3 3-0- 0 23: 6 9 41. Alter Ego Luparense Itálie 1x 3 3-0- 0 12: 0 9 53. Energy Lviv Ukrajina 2z 6 3-0- 3 31: 19 9 42. Karaka Mostar Bosna a Her. 2x 6 3-0- 3 24: 24 9 43. FC Raba Riga Lotyšsko 2x 6 3-0- 3 14: 19 9 44. SK Cigi Caga Jistebník Česko 2x 8 3-0- 5 15: 25 9 45. FC Megatherm Gödöllö Maďarsko 2x 9 3-0- 6 23: 36 9 46. JB MB Morlanwelz Belgie 1x 6 2-2- 2 11: 24 8 125. Tbilisi State University Gruzie 1x 6 4-0- 2 37: 22 7,5 93. IFK Göteborg Futsal Švédsko 1x 6 4-0- 2 18: 18 7,5 47. Politeknik Jerevan Arménie 2x 9 4-0- 5 32: 62 7,5 48. AGBU Ararat Nicosia Kypr 6x 18 2-3-13 44:121 7,5 49. Futsal Topsport Antverpy Belgie 1x 3 2-1- 0 17: 3 7 51. FC Dynamo Rusko 1x 3 2-1- 0 19: 5 7 50. CD SHOP Danilovgrad Jugoslávie 2x 5 2-1- 2 23: 23 7 51. KMF Niš Jugoslávie 1x 5 2-1- 2 15: 16 7 52. SC Piccadilly Varna Bulharsko 2x 6 2-1- 3 19: 27 7 54. Erregi Travel Perugia Itálie 1x 3 2-0- 1 16: 4 6 55. Baustal Krakow Polsko 1x 3 2-0- 1 14: 7 6 56. Zaragoza Španělsko 1x 3 2-0- 1 17: 10 6 57. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 1z 5 2-3- 0 19: 13 6 58. AR de Freixieiro Portugalsko 1x 3 2-0- 1 10: 7 6 59. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 1z 3 2-0- 1 12: 10 6 60. Bodu Bucuresti Rumunsko 1x 3 2-0- 1 14: 13 6 61. Lazio Roma Itálie 1x 4 2-0- 2 9: 10 6 62. Maspalomas Španělsko 1x 3 2-0- 1 17: 19 6 63. Seliak Livno Jugoslávie 1x 4 2-0- 2 24: 28 6 64. Freiherios Portugalsko 1x 4 2-0- 2 12: 17 6 65. Uspinjaca Záhřeb Chorvatsko 2x 5 2-0- 3 17: 31 6 66. ZVV West Stars Den Haag Nizozemí 2x 8 2-0- 6 18: 64 6 67. Tal Grig Jerevan Arménie 1x 6 2-2- 2 22: 18 5 68. HMNK Gospič Chorvatsko 1x 3 1-2- 0 10: 7 5 69. FC AMMK Baku Ázerbájdžán 1x 3 1-2- 0 13: 11 5 70. Nafta Mazeikiai Litva 2x 9 3-1- 5 25: 30 5 71. FC White Bear Londýn Anglie 2x 5 3-0- 2 19: 11 4,5 93. MNK Centar Sarajevo Bosna a Her. 1x 6 3-0- 3 29: 25 4,5 72. Toligma Chisinau Moldávie 1x 6 3-0- 3 24: 22 4,5 73. MNK Kaskada Gracanica Bosna a Her. 3x 10 2-0- 8 46: 60 4,5 74. Camelot Chisinau Moldávie 3x 12 3-0- 9 27: 48 4,5 75. Unisport Budstar Kyjev Ukrajina 1x 2 1-1- 0 11: 3 4 76. Odorheiu Secuiescu Rumunsko 2x 8 2-1- 5 30: 30 4 77. Genzano Itálie 1x 4 1-1- 2 9: 11 4 78. Promet Orkan Zagreb Chorvatsko 2x 5 1-1- 3 15: 18 4 79. Hasselt Belgie 2x 4 1-1- 2 10: 13 4 Colorspectrum Aramis Maďarsko 1x 3 1-1- 1 10: 13 4 42. FP Halle-Gooik Belgie 1x 3 1-1- 1 7: 10 4 81. Lokomotiv Oděsa Ukrajina 1x 4 1-1- 2 13: 19 4 82. Bugroff Riga Lotyšsko 1x 3 1-1- 1 10: 16 4 83. FT Kemi-Torino Kemi Finsko 2x 5 1-1- 3 9: 29 4 60. City US Targu Mures Rumunsko 1x 6 1-1- 4 13: 41 4 84. FC Apoel Nicosia Kypr 1x 6 3-2- 1 29: 32 3,5 84. Adana Jerevan Arménie 1x 6 2-1- 3 22: 33 3,5 111. Sievi Futsal Finsko 1x 3 2-0- 1 24: 11 3 85. FK Kauguri Lotyšsko 1z 3 2-0- 1 19: 5 3 84. SV Amsterdam Nizozemí 1x 3 2-0- 1 18: 9 3 55. Zdunska Wola Polsko 1x 3 2-0- 1 22: 13 3 111. Oxford City Lions FC Anglie 1x 3 2-0- 1 13: 5 3 86. Stella Rossa Vienna Rakousko 1z 3 2-0- 1 13: 6 3 84. JB Futsal Gentofte Dánsko 1x 3 2-0- 1 17: 10 3 87. Issy Futsal Francie 1x 3 2-0- 1 9: 3 3 88. Military Futsal Team Černá hora 1x 3 2-0- 1 14: 8 3 88. KSM-24 Moskva Rusko 1x 3 1-0- 2 19: 14 3 89. PA Nova Gliwice Polsko 1x 3 1-0- 2 15: 12 3 90. Rubeola Csomor Maďarsko 1x 2 1-0- 1 8: 6 3 85. FC Baltija Litva 1z 3 2-0- 1 11: 9 3 92. Spartak Moskva Rusko 1x 2 1-0- 1 9: 9 3 95. Lidselmash Lida Bělorusko 1x 3 1-0- 2 3: 3 3 93. Partizan Sarajevo Bosna a Her. 1x 3 1-0- 2 9: 11 3 94. Simurg Minsk Bělorusko 1x 3 1-0- 2 8: 10 3 95. Beer Sheva Izrael 1x 3 1-0- 2 8: 11 3 96. Pramen Havlíčkův Brod Česko 1x 3 1-0- 2 16: 20 3 97. Zrinjski Karaka Bosna a Her. 1x 3 1-0- 2 4: 8 3 98. Glama Brijeg Zagreb Chorvatsko 1x 4 1-0- 3 12: 17 3 99. Madiar Mugi Maďarsko 1x 4 1-0- 3 20: 27 3 100. 1.FC Incar Nitra Slovensko 1x 3 1-0- 2 7: 14 3 91. KF Tirana Albánie 2x 6 2-0- 4 28: 37 3 101. MFC Zhigitter Astana Kazachstán 1x 3 1-0- 2 9: 18 3 87. Kremlin Bicetre United Francie 1x 3 1-0- 2 6: 15 3 102. Buick Encamp Granvalira Andorra 3x 7 2-0- 5 23: 34 3 103. Sint-Truiden Belgie 1x 3 1-0- 2 7: 18 3 104. Dinamo Tirana Albánie 1x 6 2-0- 4 17: 30 3 105. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 2x 6 2-0- 4 17: 32 3 106. FC Araks Jerevan Arménie 1x 3 1-0- 2 9: 28 3 107. FC Mikeska Ostrava Česko 2x 6 1-0- 5 11: 30 3 108. FS Ilves Tampere Finsko 3x 9 1-0- 8 18: 54 3 109. SU Santa Coloma Andorra 2x 6 1-0- 5 7: 64 3 110. Parnassos Nikosia Kypr 1x 3 1-2- 0 9: 5 2,5 111. Mad Max Valkeakoski Finsko 1x 3 1-2- 0 11: 9 2,5 184. ASUE Arménie 1x 3 1-1- 1 14: 15 2 113. FCA Classic Chisinau Moldávie 1x 3 1-1- 1 5: 6 2 112. MAG Varna Bulharsko 1x 4 1-1- 2 16: 22 2 113. FC Miramar Portugalsko 1x 4 0-2- 2 5: 12 2 114. Tirane Tirana Albánie 1x 5 1-1- 3 19: 43 2 113. Sandefjord Fotball Norsko 1x 3 0-3- 0 8: 8 1,5 113. Kaiserebersdorf-Srbija Rakousko 1x 3 1-0- 2 8: 9 1,5 115. FC Mladost Sofia Bulharsko 1x 3 1-0- 2 15: 17 1,5 116. Shamrock Rovers Irsko 1z 3 1-0- 2 9: 11 1,5 137. FC Valletta Malta 1x 3 1-0- 2 12: 16 1,5 185. SK Istanbul Üniversitesi Turecko 1z 3 1-0- 2 14: 19 1,5 117. FC Anzhi Tallinn Estonsko 1z 3 1-0- 2 7: 15 1,5 113. Tel Aviv Owl Izrael 1x 3 1-0- 2 2: 12 1,5 118. FCK De Hommel Nizozemí 3x 8 1-0- 7 18: 31 1,5 117. ALSS Munsbach Lucembursko 1z 3 1-0- 2 11: 25 1,5 119. Roubaix Futsal Francie 2x 6 1-0- 5 20: 36 1,5 120. ITCA Torrino Itálie 2x 4 0-1- 3 10: 15 1 121. FK Oma Lotyšsko 1x 3 0-1- 2 10: 16 1 122. UFC Műnster Německo 1x 3 0-2- 1 5: 12 1 123. Apenta Nestle Maďarsko 1x 2 0-1- 1 8: 16 1 124. Sokoli Chorvatsko 1x 2 0-1- 1 4: 12 1 125. Bassi Iberia Samtredia Gruzie 1x 3 0-1- 2 14: 26 1 126. Aliby Almaty Kazachstán 1x 3 0-1- 2 6: 18 1 127. Golden Futsal Team Espoo Finsko 1x 3 0-1- 2 5: 20 1 188. Blue Magic Irsko 1x 3 0-1- 2 6: 10 0,5 128. Cardiff University Wales 1x 3 0-1- 2 6: 11 0,5 188. FC SS Tre Fiori San Marino 1x 3 0-1- 2 5: 11 0,5 128. USC Eugendorf Rakousko 1x 3 0-1- 2 3: 9 0,5 129. Fair City Santos Skotsko 2x 6 0-1- 5 22: 42 0,5 130. Hoornsche Veerhuys Nizozemí 1x 2 0-0- 2 4: 6 0 112. FC Grand Pro Varna Bulharsko 1x 3 0-0- 3 10: 13 0 131. Tandem GO Skopje Makedonie 1x 3 0-0- 3 9: 15 0 184. AFM Futsal Maniacs Švýcarsko 1x 3 0-0- 3 11: 20 0 132. Hallam Sheffield Anglie 1x 2 0-0- 2 10: 19 0 134. Pinerola Bratislava Slovensko 1x 3 0-0- 3 9: 18 0 134. GIP Beton MTO Zagorje Slovinsko 1x 3 0-0- 3 5: 14 0 133. KS ALI DEMI Albánie 1z 3 0-0- 3 3: 12 0 135. FK Nautara Kaunas Litva 1x 3 0-0- 3 7: 17 0 136. FC Nejzbach Vysoké Mýto Česko 1x 3 0-0- 3 1: 11 0 137. FC Hibernians Malta 1x 3 0-0- 3 8: 19 0 144. FC Cosmos Estonsko 1x 3 0-0- 3 5: 16 0 138. Memphis Tiraspol Moldávie 1x 3 0-0- 3 4: 15 0 139. SAC Doukas Athens Řecko 1x 3 0-0- 3 3: 14 0 144. FC Lynx Gibraltar 1x 3 0-0- 3 9: 21 0 140. FK Vetadzoka Prilep Makedonie 1x 2 0-0- 2 3: 16 0 141. Hayk Jerevan Arménie 1x 3 0-0- 3 10: 23 0 142. Lörinc Maďarsko 2x 4 0-0- 4 8: 22 0 143. Doncaster College Anglie 1x 3 0-0- 3 8: 22 0 144. PFK Olimp Lotyšsko 1x 3 0-0- 3 1: 15 0 145. Victoria Tranmere Anglie 1x 2 0-0- 2 2: 17 0 146. Ford Genk Belgie 2x 4 0-0- 4 3: 19 0 147. FC Encamp Andorra 1x 3 0-0- 3 3: 20 0 FK Policijas Riga Lotyšsko 1x 2 0-0- 2 3: 20 0 148. TS Bakov nad Jizerou Česko 1x 2 0-0- 2 1: 19 0 149. Jeepers Malta 1z 2 0-0- 2 5: 26 0 150. FV Eppelborn Německo 1z 3 0-0- 3 4: 25 0 151. Viktoria Žižkov Praha Česko 2x 4 0-0- 4 9: 30 0 129. Wattcell Futsal Club Skotsko 1x 3 0-0- 3 10: 34 0 131. KMF Zelezarec Skopje Makedonie 1x 3 0-0- 3 4: 30 0 152. KMF VIP Sofia Bulharsko 1x 3 0-0- 3 5: 38 0 153. Cap del Carrer Andorra 2x 6 0-0- 6 3: 49 0 154. KS Flamutari Albánie 1x 3 0-0- 3 7: 66 0 155. FC Olimpic Tirana Albánie 1x 3 0-0- 3 10: 76 0 Poznámka: 1) Týmy hrající v ročníku 2016/17 jsou vyznačeni tučně. 2) Body získané z předkola se dělí dvěma. 3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo. 4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže. 5) Nejsou započteny údaje od 2007/08 (částečně) do 2015/16

HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Španělsko 16x 105 87- 8-10 656:184 263 2. Rusko 16x 73 54- 8-11 401:169 170 4. Itálie 17x 68 37- 7-24 269:192 118 3. Belgie 14x 66 34-12-20 328: 99 114 5. Portugalsko 11x 56 33- 8-15 248:141 107 6. Ukrajina 9x 43 25- 4-14 224:115 79 7. Chorvatsko 14x 55 24- 6-25 179:203 78 8. Srbsko 9x 38 20- 4-14 147:128 64 12. Maďarsko 12x 41 15- 3-23 154:174 48 11. Kazachstán 6x 28 14- 4-10 95: 74 46 9. Bělorusko 8x 30 15- 1-14 109:105 46 13. Česká republika 13x 41 15- 1-25 102:164 46 10. Polsko 8x 29 15- 3-11 115: 92 45 14. Ázerbájdžán 8x 29 13- 5-11 107: 85 44 15. Slovinsko 8x 34 13- 4-17 126:127 35,5 22. Lotyšsko 8x 26 10- 2-14 74:109 31 16. Rumunsko 6x 27 9- 4-14 83:117 28 23. Gruzie 8x 27 9- 4-14 106:133 26,5 20. Bosna a Herzegovina 8x 28 10- 0-18 112:128 24 17. Slovensko 8x 23 7- 2-14 81: 84 23 18. Moldávie 8x 30 11- 1-18 97:117 23 19. Litva 8x 27 10- 1-16 79:103 23 21. Nizozemí 9x 27 9- 0-18 79:135 22,5 27. Švédsko 3x 17 11- 0- 6 69: 62 21 24. Arménie 7x 30 10- 4-16 109:179 21 32. Kypr 8x 27 6- 7-14 82:158 17,5 25. Makedonie 8x 23 5- 1-17 58:121 16 26. Izrael 3x 12 7- 0- 5 41: 33 15 28. Černá hora 2x 9 7- 1- 1 37: 16 14,5 31. Řecko 7x 23 6- 1-16 55:113 14,5 30. Finsko 8x 23 5- 4-14 67:123 13,5 38. Kosovo 1x 9 5- 0- 4 39: 22 10,5 41. Německo 3x 15 4- 3- 8 33: 75 10,5 29. Bulharsko 6x 19 4- 2-13 65:117 10,5 33. Albánie 7x 26 5- 1-20 84:264 8 35. Francie 4x 12 4- 0- 8 35: 54 7,5 36. Anglie 6x 15 5- 0-10 52: 74 7,5 34. Andorra 8x 22 3- 0-19 33:173 6 37. Rakousko 3x 9 3- 1- 5 24: 24 5 38. Dánsko 1x 3 2- 0- 1 17: 10 3 38. Švýcarsko 3x 9 2- 0- 7 28: 52 3 39. Irsko 2x 6 1- 1- 4 15: 21 2 40. Norsko 1x 3 0- 3- 0 8: 8 1,5 40. Turecko 1x 3 1- 0- 2 14: 19 1,5 40. Lucembursko 1x 3 1- 0- 2 11: 25 1,5 40. Estonsko 2x 6 1- 0- 5 12: 31 1,5 43. Malta 3x 8 1- 0- 7 25: 61 1,5 40. Wales 1x 3 0- 1- 2 6: 11 0,5 42. San Marino 1x 3 0- 1- 2 5: 11 0,5 42. Skotsko 3x 9 0- 1- 8 32: 76 0,5 43. Gibraltar 1x 3 0- 0- 3 9: 21 0
1) Země hrající v ročníku 2016/17 jsou vyznačeni tučně. 2) Body získané z předkola se dělí dvěma. 3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo. 4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže. 5) Nejsou započteny údaje od 2007/08 (částečně) do 2015/16
© INFONet