ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
SEZÓNA
FOTO-VIDEO
SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT

Hlavní sponzor
topná technika

Další sponzoři
Nejzbach Vys. Mýto - FC BENAGO
2:6 (2:3)
24. září 2004, 20:00 - Vysoké Mýto

Rozhodčí: Honěk, Vozárik
Delegát: Strnad
Diváci: 400
Branky: 11. Unger (Mikan), 17. Mikan (Hoffmann) - 3. B. Simitči (Štorc), 5. Švásta (Rajnoch), 15. Štorc (Rajnoch), 27. A. Simitči, 32. Rajnoch (A. Simitči), 35. Rajnoch (A. Simitči)
ŽK: Gerčák - A. Simitči, Rajnoch
ČK: ---

Sestava FC Benago Praha:
Klíma - Kadlec, Rajnoch, Štorc, Švásta, Chrobák, Havlíček, B.Simitči, A.Simitči
Trenér: Skender Simitči

Sestava Nejzbach Vysoké Mýto:
Gerčák - Malý, Podroužek, Štěpánek, Unger, Hoffmann, Mikan, Bartoš, Velinský, Novotný
Trenér: Brychta


Beni Simitči
V pražském Benagu se radují, protože jejich celek vybojoval v pátek nečekanou výhru na palubovce dosud nepokořeného Nejzbachu. President klubu Beni Simitči se s námi podělil o zážitky z utkání, které se neslo v duchu oslav narozenin Dana Rajnocha a skvělého výkonu brankáře Klímy.

"Na zápas s Vysokým Mýtem jsme se nesmírně těšili, protože s jak s hráči Nejzbachu, tak s jeho vedením a diváky máme skvělé klubové vztahy... Cely týden jsem z toho měl dobry pocit a pořád jsem připomínal hráčům, že si tam dobře zahrajeme. Když beru i ten fakt, že se nám v Mýtě vždy dařilo tak jsme samozřejmě jeli neprohrát a zkusit překvapit výhrou.

Kvůli zraněním a nemoci nám chybělo 5 hráčů ze základu: Tomáš Kadlec, Karel Kristen, Mari Viskup, Petr Svoboda a Pavel Šulc. Proto byl povolán hráč repre U-21 Ondra Švásta a 19 letý Marek Chrobak. Před zápasem jsme se domluvili, že se pokusíme nezkazit oslavu 30-tých narozenin Dana Rajnocha (po zápase jsme byli na oslavě u něj doma a bylo to super až do rána) a že se pokusíme jako dárek mu dát vítězství a tak jsme strašně rádi, že se nám to podařilo.

Už ve 2 minutě jsem otevřel cestu k oslavám narozenin Dana Rajnocha gólem na 1:0, pak pokračovali Švásta (který po dobrém výkonu v Ostravě za U-21 zahrál skvěle také v Mýtě), Štorc, Ago Simitči a 2x oslavenec Dan Rajnoch.... Repre jednička Klíma znovu dokázal, že má skvělou formu a po "středeční nule proti Polsku" pokračoval neskutečně dobře i proti Mýtu. Prostě naše "chobotnice" nepustila domácí k ničemu.

Hráli jsme jako kompaktní celek i když nám chyběli někteří hráči základu a to co jsme si řekli před zápasem toho jsme se dodrželi na 100%. Jako přiklad uvedu úspěšnou "osobku" Aga Simitčiho na Mikana a využití signálu soupeře, který si zahrává roh s gólmanem Gerčákem a Ago z toho dal gól přes celé hřiště...

Čtyřicet minut jsme měli jasnou převahu a soupeř pouze 2x kosmeticky upravil skóre, ale celý zápas jsme měli pod kontrolou. Musím poděkovat skupině diváků, která nám léta v Mýtě fandí a také fanouškům Nejzbachu, kteří byli úplně v pohodě a po zápase nám sportovně pogratulovali a potvrdili, že jsme byli lepší.

My jsme pořád na zemi a pokračujeme na cestě k vybudování stabilního kádru. V Mýtě i bez 5 opor týmu jsme dokázali zvítězit a ukázali sami sobě, že když je v týmu kolektivní duch, tak se dá vyhrát i bez zraněných hráčů.... Určitě to bereme pouze jako jedno vítězství a postupně se musíme pořád zlepšovat a budeme dělat vše pro to, abychom pokračovali úspěšně v každém dalším kole. Krok za krokem...

Vysokému Mýtu přeji vše nejlepší v dalších zápasech a my už v úterý začneme s přípravou na další zápas s Torfem, kde musíme potvrdit vítězství z Mýta. V opačném případě by byla výhra z Mýta na nic!!!"

A ještě něco. "VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE 30. NAROZENINÁM, RAJNY. VÍTÁME TĚ DO KLUBU TŘICÁTNÍKŮ!!!"

převzato z futsalmagazine.cz
© INFONet