1. října 2004, 20:30 - Slavia Praha

Rozhodčí: Novotný, Příhoda
Delegát: Amler
Diváci: 100
Branky: 4. Rajnoch (A. Simitči), 9. Rajnoch, 29. Svoboda (Rajnoch), 30. Štorc (Rajnoch), 31. Rajnoch - 28. Veis (Semerád), 29. Laštovka, 37. Burget, 39. Semerád (Kaluža)
ŽK: Kaluža, Veis
ČK: ---

Sestava FC Benago Praha:
Klíma, Havlíček - Kadlec, Šulc, Rajnoch, Simitči, Simitči, Viskup, Štorc, Chrobák, Švásta, Svoboda
Trenér: Skender Simitči

Sestava FC Torf Pardupice:
Kašpar - Semerád, Burget, Vencl, Zemek, Laštovka, Kostka, Hlaváč, Pecháček, Kaluža, Brychnáč, Veis
Trenér: Růžička

Beni Simitči
Páteční souboj vedoucích Pardubic na palubovce Benaga přinesl střeleckou parádu domácího Rajnocha, který si připsal 300. gól v nejvyšší soutěži. President vítězného Benaga (5:4) nám popsal celé utkání, ve kterém hosté v závěru mocně dotahovali.

"Oslavy 300. gólu Dana Rajnocha a jeho první hattrick v dresu Benaga… Takhle vypadal páteční zápas s Torfem... Byli jsme domluveni, že se pokusíme, aby dal Dan co nejdříve jubilejní gól a po super uličce Aga „Rajny“ zavěsil na 1:0. Pak jsme opět jeho zásluhou vedli 2:0 a tak také skončila půle. Musím podotknout, že jsme měli docela dobrou procentuální úspěšnost zakončení, protože mimo pár tutovek se dá říci, že jsme proměnili velký počet šancí. Chybou jsme darovali soupeři gól a v zápětí jsme opět vedli 3:1.

Jan Klíma a Dan Rajnoch
byli hvězdami tohoto
zápasu
Po pár minutách po nedorozumění našeho beka s brankářem kopal soupeř nepřímý kop ze šesti metrů a dal na 3:2. My jsme potom úplně v pohodě zvýšili náskok na 5:2 a dá se říci, že poslední minuty jsme si mysleli, že soupeř se vzdá a zápas dohrajeme v poklidu. Ale Torf bojoval a v posledních pěti minutách se pokusil dotáhnut skóre. Kdybychom se ke konci nevzpamatovali, snad by si z Prahy ten bod odvezl… Jenže to by bylo opravdu nezasloužené, jelikož my jsme byli lepší a celý zápas jsme vedli. Určitě jsme nehráli jak nejlépe umíme, protože od třetí minuty jsme oslavovali 300. gól Rajnyho a byli jsme velmi laxní. Určitě se z toho ponaučíme a probereme to v úterý na tréninku.

Hráče Torfu skoro k ničemu opět nepustila "naše chobotnice" Klíma. Bylo vidět, že se ho protihráči bojí a respektují a právě proto byli až na posledních pět minut bezzubí. Rajny zase dokázal, proč je jedním z nejlepších hráčů v republice, dělal si co chtěl a jsme rádi, že jeho forma pořád stoupá. Myslím si, že před MS na Tchajwanu a ME v Ostravě, bychom z toho všichni měli mít radost.

Příští týden hrajeme v Brně, takže podle toho se budeme připravovat a nějaký spánek na vavřínech nám nehrozí. Je teprve začátek ligy a jedeme dál - krok za krokem..."